Puchar Burmistrza Ożarowa - Lista wyników
Nr  1  50m dowolny  Kobiet  10 - 15 lat
Nr  2  50m dowolny  Mężczyzn  10 - 15 lat
Nr  3  50m klasyczny  Kobiet  10 - 15 lat
Nr  4  50m klasyczny  Mężczyzn  10 - 15 lat
Nr  5  50m motylkowy  Kobiet  10 - 15 lat
Nr  6  50m motylkowy  Mężczyzn  10 - 15 lat
Nr  7  50m grzbietowy  Kobiet  10 - 15 lat
Nr  8  50m grzbietowy  Mężczyzn  10 - 15 lat
Nr  9  100m zmienny  Kobiet  10 - 15 lat
Nr  10  100m zmienny  Mężczyzn  10 - 15 lat
Nr  11  4 x 50m Sztafeta Dow.  Kobiet  15 lat i młodsi
Nr  12  4 x 50m Sztafeta Dow.  Mężczyzn  15 lat i młodsi


Puchar Burmistrza Ożarowa21 Maj 2005 - 11:00


Nr  1
05-05-21
50m dowolny  Kobiet

10 - 15 lat
Brak minimum

IPS SC 2004
10 - 11 lat

r.KodCzasIPS
1.Belicka Beata94ORKA Jedrzejów33.44517
2.Umińska Dominika94Neptun Kielce35.49442
3.Kijewska Kaja94ARKA Kielce35.62438
4.Gąsior Maja94ARKA Kielce35.98426
5.Walczyk Monika94Wodnik  Końskie36.63405
6.Wiatrowska Agata94Foka Sandom.36.99395
7.Surowiec Aleksandra94ALA Kielce37.34384
8.Rokicka Joanna94ARKA Kielce37.68374
9.Nowak Aleksandra95ARKA Kielce38.37355
10.Ozga Agata94Neptun Kielce39.08336
11.Jamroziewicz Dorota94Neptun Kielce39.82317
12.Szumiło Magda94Neptun Kielce41.02289
13.Przybył Anna94Wodnik  Końskie41.24283
14.Chrzanowska Patrycja95Neptun Kielce41.66274
15.Maruszczak Paulina95Foka Sandom.42.25261
16.Rybak Aleksandra95Delfin Połaniec43.66232
17.Wąsik Magdalena95NEPTUN Ożarów57.7121
18.Barańska Marta94NEPTUN Ożarów59.64
19.Litwińska Adrianna95NEPTUN Ożarów1:00.76
20.Janik Angelika94NEPTUN Ożarów1:03.52


12 - 13 lat

r.KodCzasIPS
1.Kawecka Anna92ARKA Kielce28.16773
2.Pustuła Agnieszka92ARKA Kielce29.13719
3.Lewczuk Karolina93Sprinter Ostrow30.81633
4.Dudek Mariola93ORKA Jedrzejów31.46602
5.Stanek Anna92Delfin Połaniec31.86584
6.Krawczyk Aleksandra92Sprinter Ostrow32.45558
7.Śmiałek Katarzyna93Foka Sandom.33.91499
8.Sikora Mariola92Delfin Połaniec34.08492
9.Jamroziak Patrycja92Wodnik  Końskie34.09492
10.Rybak Roksana92Delfin Połaniec34.45479
11.Żebrowska Katarzyna93Sprinter Ostrow34.60473
12.Jastrzêbska Magda93Neptun Kielce34.67471
13.Konat Paulina93Delfin Połaniec34.96460
14.Szlązak Anna93Foka Sandom.35.48443
15.Majewska Aleksandra93Foka Sandom.36.02425
16.Wrona Agnieszka92ALA Kielce36.63405
17.Fitas Izabela93Wodnik  Końskie36.70403
18.Kurzêpa Monika93Foka Sandom.36.84399
19.Kalita Małgorzata93Wodnik  Końskie36.86398
20.Słabowska Kinga92ALA Kielce37.75372
21.Grzegorczyk Aleksandra93Czarna Staporkó37.79371
22.Kiec Dagmara93NEPTUN Ożarów48.34148
23.Tużnik Klaudia92NEPTUN Ożarów50.17120
24.Chabrowicz Paulina92NEPTUN Ożarów1:08.02
DYSKW.Jurewicz Sylwia93UNIA Busko-Z.


14 - 15 lat

r.KodCzasIPS
1.Sowińska Magda91Neptun Kielce29.40705
2.Zygmunt Izabella91Czarna Staporkó31.29610
3.Janiczek Olga91Neptun Kielce31.55598
4.Prus Agata91Neptun Kielce32.11573
5.Zalewska Aleksandra90ALA Kielce32.78544
6.Modelska Magda91ORKA Jedrzejów33.00535
7.Kołbuc Iwona90Sprinter Ostrow33.76505
8.Żebrowska Dominika91ALA Kielce33.77504
9.Czernilewska Monika90Fala Skarżysko34.53476
10.Młynarczyk Izabela90Wodnik  Końskie37.64375
11.Mosiołek Dominika90Fala Skarżysko38.81343
12.Magiera Karolina91Fala Skarżysko38.88341
13.Cieciura Katarzyna90NEPTUN Ożarów42.96246
14.Andryka Justyna90NEPTUN Ożarów43.86228
15.Ząbkowska Olga90NEPTUN Ożarów49.48130


<< TOP >>
Nr  2
05-05-21
50m dowolny  Mêżczyzn

10 - 15 lat
Brak minimum

IPS SC 2004
10 - 11 lat

r.KodCzasIPS
1.Treliński Bartosz94ORKA Jedrzejów31.56427
2.Sobczyński Mateusz94Czarna Staporkó32.16405
3.Kurant Roger94Sprinter Ostrow32.84382
4.Sarna Kamil94UNIA Busko-Z.33.28368
5.Rogoziński Łukasz94Sprinter Ostrow34.14341
6.Wolak Michał94Foka Sandom.34.56329
7.Kêpiński Adrian95Delfin Połaniec35.33307
8.Iwoła Maciej94Sprinter Ostrow36.21283
9.Chmielnicki Jakub94Foka Sandom.36.69271
10.Zieliński Łukasz94Foka Sandom.36.86267
11.Pióro Filip94ARKA Kielce37.49252
12.Łopaciński Kacper95Foka Sandom.37.58249
13.Janowski Dominik94Neptun Kielce38.81221
14.Szydłowski Grzegorz94UNIA Busko-Z.39.43208
15.Zarzycki Marcin94ORKA Jedrzejów40.98176
16.Kujbida Michał94Fala Skarżysko41.16173
17.Wiśniewski Paweł95Wodnik  Końskie41.17172
18.Chrzêszczyk Tomasz94Fala Skarżysko43.68126
19.Janus Adam95Wodnik  Końskie44.69109
DYSKW.Lisica Marcin95NEPTUN Ożarów
DYSKW.Piórowski Marcin95NEPTUN Ożarów


12 - 13 lat

r.KodCzasIPS
1.Sak Przemysław92Delfin Połaniec28.94536
2.Jackowski Daniel92ORKA Jedrzejów29.32519
3.Makuch Stanisław93Czarna Staporkó30.56466
4.Krzemień Grzegorz92Neptun Kielce30.59465
5.Pietrzyk Adam92ALA Kielce30.69461
6.Zając Wojciech92Delfin Połaniec30.92451
7.Owczarek Łukasz92Wodnik  Końskie31.15443
8.Psyk Maciej93Sprinter Ostrow31.26438
9.Tworzewski Adrian93Sprinter Ostrow31.82418
10.Sokołowski Jakub92Delfin Połaniec31.90415
11.Chalewski Piotr92ORKA Jedrzejów32.69387
12.Czwartosz Mateusz93Delfin Połaniec32.77385
13.Bednarski Dawid93Delfin Połaniec33.15372
14.Mosiołek Damian93Fala Skarżysko33.24369
15.Rychel Kacper93Foka Sandom.33.33366
16.Siemieniec Karol92ORKA Jedrzejów33.43363
17.Bochnia Paweł92ALA Kielce33.44363
18.Bąkiewicz Kuba93ORKA Jedrzejów33.94347
19.Rewera Maciej93Foka Sandom.34.09343
20.Napieracz Grzegorz93Foka Sandom.34.41333
21.Janas Arkadiusz92Fala Skarżysko34.94318
22.Miszczak Jakub93Fala Skarżysko34.97317
23.Kołomański Rafał93Fala Skarżysko35.35306
24.Kotas Krzysztof92Wodnik  Końskie36.09287
25.Miernik Emil93Fala Skarżysko37.73246
26.Brzóska Jakub93ARKA Kielce37.78245
27.Pawelec Aleksander93Fala Skarżysko39.13214
DYSKW.Machowski Piotr93Delfin Połaniec


14 - 15 lat

r.KodCzasIPS
1.Grzebała Paweł90Sprinter Ostrow26.84645
2.Sieradzki Wojciech90ALA Kielce27.10630
3.Mazur Maciek91Neptun Kielce27.89588
4.Żak Artur91Sprinter Ostrow27.94586
5.Młynarczyk Piotr91ARKA Kielce28.04580
6.Bujak Kamil91ARKA Kielce28.33566
7.Latos Piotr91Fala Skarżysko28.78544
8.Nowak Przemek91Neptun Kielce29.90493
9.Paź Emil91Neptun Kielce30.67461
10.Łataś Krzysztof90NEPTUN Ożarów30.72459
11.Chalewski Mariusz90ORKA Jedrzejów30.81456
12.Nowacki Bartosz91ORKA Jedrzejów31.96413
13.Kszczotek Filip91ALA Kielce32.16405
14.Steinhof Krzysztof91ALA Kielce32.44396
15.Waszkiewicz Maksym91Neptun Kielce32.71387
16.Skoczylas Dawid90NEPTUN Ożarów32.81383
17.Najgeburski Adam91ARKA Kielce34.14341
18.Czarnota Konrad90Fala Skarżysko34.77323
19.Zaremba Piotr90NEPTUN Ożarów36.11286
DYSKW.Stachura Marcin90NEPTUN Ożarów


<< TOP >>
Nr  3
05-05-21
50m klasyczny  Kobiet

10 - 15 lat
Brak minimum

IPS SC 2004
10 - 11 lat

r.KodCzasIPS
1.Wiatrowska Agata94Foka Sandom.46.68381
2.Sychowska Agnieszka94Neptun Kielce47.09372
3.Walczyk Monika94Wodnik  Końskie47.25368
4.Rokicka Joanna94ARKA Kielce49.61318
5.Nowak Aleksandra95ARKA Kielce50.57299
6.Rybak Aleksandra95Delfin Połaniec50.59299
7.Żebrowska Daria95ALA Kielce51.34285
8.Madyś Olga95ORKA Jedrzejów51.87275
9.Kudłacz Aleksandra95Wodnik  Końskie51.88275
10.Maruszczak Paulina95Foka Sandom.51.98274
11.Jamroziewicz Dorota94Neptun Kielce52.02273
12.Szumiło Magda94Neptun Kielce53.37250


12 - 13 lat

r.KodCzasIPS
1.Stanek Anna92Delfin Połaniec38.16643
2.Lewczuk Karolina93Sprinter Ostrow39.24602
3.Konat Paulina93Delfin Połaniec41.31530
4.Wêgłowska Anna92Wodnik  Końskie41.91511
5.Wrona Agnieszka92ALA Kielce43.23471
6.Przydatek Agnieszka92Sprinter Ostrow43.25470
7.Żebrowska Katarzyna93Sprinter Ostrow43.46464
8.Fitas Izabela93Wodnik  Końskie44.98423
9.Kurzêpa Monika93Foka Sandom.47.13371
10.Kalita Małgorzata93Wodnik  Końskie47.43364
11.Śmiałek Katarzyna93Foka Sandom.48.63338
12.Chrzêszczyk Małgorzata92Fala Skarżysko50.27305
13.Jurewicz Sylwia93UNIA Busko-Z.52.77260
DYSKW.Lipińska Małgorzata93Sprinter Ostrow
DYSKW.Szlązak Anna93Foka Sandom.


14 - 15 lat

r.KodCzasIPS
1.Jagodzka Aleksandra91Neptun Kielce36.35718
2.Rokicka Aleksandra90ARKA Kielce39.58589
3.Zygmunt Izabella91Czarna Staporkó40.59554
4.Kołbuc Iwona90Sprinter Ostrow41.70517
5.Parkita Alicja90Neptun Kielce43.12474
DYSKW.Młynarczyk Izabela90Wodnik  Końskie


<< TOP >>
Nr  4
05-05-21
50m klasyczny  Mêżczyzn

10 - 15 lat
Brak minimum

IPS SC 2004
10 - 11 lat

r.KodCzasIPS
1.Sarna Kamil94UNIA Busko-Z.42.90330
2.Zabojszcz Wojciech95Neptun Kielce45.56272
3.Wożniak Dawid94UNIA Busko-Z.46.85247
4.Zarzycki Marcin94ORKA Jedrzejów47.70231
5.Chmielnicki Jakub94Foka Sandom.50.03191
6.Pióro Filip94ARKA Kielce50.13189
7.Kujbida Michał94Fala Skarżysko51.32170
8.Wiśniewski Paweł95Wodnik  Końskie54.31126
9.Chrzêszczyk Tomasz94Fala Skarżysko54.84119
10.Szydłowski Grzegorz94UNIA Busko-Z.54.93117
DYSKW.Wójcikiewicz Bartek95UNIA Busko-Z.
DYSKW.Janus Adam95Wodnik  Końskie


12 - 13 lat

r.KodCzasIPS
1.Kubka Jacek92Wodnik  Końskie37.03498
2.Strózik Dominik92UNIA Busko-Z.37.98466
3.Anisiewicz Piotr92ALA Kielce40.84382
4.Marczewski Maciej92ALA Kielce41.45366
5.Kowalski Piotr92Wodnik  Końskie41.65360
6.Siemieniec Karol92ORKA Jedrzejów43.63313
7.Szwajka Bartosz93Foka Sandom.43.70312
8.Czwartosz Mateusz93Delfin Połaniec44.42296
9.Kołomański Rafał93Fala Skarżysko44.61292
10.Bąkiewicz Kuba93ORKA Jedrzejów44.76288
11.Patrzałek Michał93ALA Kielce44.77288
12.Bednarski Dawid93Delfin Połaniec44.85287
13.Rewera Maciej93Foka Sandom.45.78268
14.Chalewski Piotr92ORKA Jedrzejów45.84266
15.Miernik Emil93Fala Skarżysko54.53123
DYSKW.Brzóska Jakub93ARKA Kielce
DYSKW.Zając Wojciech92Delfin Połaniec


14 - 15 lat

r.KodCzasIPS
1.Harabin Mateusz90ALA Kielce35.37560
2.Chalewski Mariusz90ORKA Jedrzejów38.14461
3.Nowacki Bartosz91ORKA Jedrzejów39.03433
4.Paź Emil91Neptun Kielce40.08402
5.Dziubiński Paweł90UNIA Busko-Z.41.72359
6.Waszkiewicz Maksym91Neptun Kielce41.84356
7.Najgeburski Adam91ARKA Kielce42.10349
8.Zaremba Piotr90NEPTUN Ożarów42.66336
9.Czarnota Konrad90Fala Skarżysko42.76333
DYSKW.Stachura Marcin90NEPTUN Ożarów


<< TOP >>
Nr  5
05-05-21
50m motylkowy  Kobiet

10 - 15 lat
Brak minimum

IPS SC 2004
10 - 11 lat

r.KodCzasIPS
1.Belicka Beata94ORKA Jedrzejów35.79496
2.Surowiec Aleksandra94ALA Kielce39.13390
3.Walczyk Monika94Wodnik  Końskie45.10249
4.Jamroziewicz Dorota94Neptun Kielce48.88181
5.Kudłacz Aleksandra95Wodnik  Końskie50.28158
6.Madyś Olga95ORKA Jedrzejów50.52154
7.Gąsior Maja94ARKA Kielce50.53154


12 - 13 lat

r.KodCzasIPS
1.Pustuła Agnieszka92ARKA Kielce32.56628
2.Lewczuk Karolina93Sprinter Ostrow35.21518
3.Lipińska Małgorzata93Sprinter Ostrow36.78462
4.Rybak Roksana92Delfin Połaniec38.28414
5.Jastrzêbska Magda93Neptun Kielce38.50408
6.Przydatek Agnieszka92Sprinter Ostrow38.66403
7.Stanek Anna92Delfin Połaniec38.96394
8.Konat Paulina93Delfin Połaniec39.72373
9.Jamroziak Patrycja92Wodnik  Końskie39.81371
10.Sikora Mariola92Delfin Połaniec42.27309
11.Majewska Aleksandra93Foka Sandom.44.10269
12.Słabowska Kinga92ALA Kielce46.94214
13.Szlązak Anna93Foka Sandom.48.27191


14 - 15 lat

r.KodCzasIPS
1.Rokicka Aleksandra90ARKA Kielce33.80574
2.Jagodzka Aleksandra91Neptun Kielce33.96567
3.Sowińska Magda91Neptun Kielce35.00526
4.Łapa Joanna90Sprinter Ostrow35.07523
5.Janiczek Olga91Neptun Kielce35.88493
6.Zalewska Aleksandra90ALA Kielce36.97456
7.Kubka Katarzyna90Wodnik  Końskie37.89426
8.Paszkiel Aleksandra90Fala Skarżysko39.35383
9.Prus Agata91Neptun Kielce39.96367
10.Żebrowska Dominika91ALA Kielce40.85344
11.Czernilewska Monika90Fala Skarżysko42.48305


<< TOP >>
Nr  6
05-05-21
50m motylkowy  Mêżczyzn

10 - 15 lat
Brak minimum

IPS SC 2004
10 - 11 lat

r.KodCzasIPS
1.Treliński Bartosz94ORKA Jedrzejów35.19384
2.Kurant Roger94Sprinter Ostrow36.41348
3.Sobczyński Mateusz94Czarna Staporkó36.43348
4.Kaczmarski Marcin94Sprinter Ostrow38.68288
5.Iwoła Maciej94Sprinter Ostrow41.96215
6.Janowski Dominik94Neptun Kielce43.53185
7.Zieliński Łukasz94Foka Sandom.45.22154
8.Łopaciński Kacper95Foka Sandom.45.78145
9.Wiśniewski Paweł95Wodnik  Końskie48.8696
10.Chrzêszczyk Tomasz94Fala Skarżysko59.41
DYSKW.Wójcikiewicz Bartek95UNIA Busko-Z.
DYSKW.Janus Adam95Wodnik  Końskie


12 - 13 lat

r.KodCzasIPS
1.Sak Przemysław92Delfin Połaniec32.24488
2.Jackowski Daniel92ORKA Jedrzejów32.81466
3.Skrzypiec Jan92Delfin Połaniec32.97460
4.Psyk Maciej93Sprinter Ostrow34.34412
5.Strózik Dominik92UNIA Busko-Z.34.88394
6.Krzemień Grzegorz92Neptun Kielce35.45376
7.Jaworski Michał93Sprinter Ostrow36.13356
8.Anisiewicz Piotr92ALA Kielce36.57344
9.Kowalski Piotr92Wodnik  Końskie36.95333
10.Czwartosz Mateusz93Delfin Połaniec38.72287
11.Sokołowski Jakub92Delfin Połaniec39.17276
12.Mosiołek Damian93Fala Skarżysko39.25275
13.Bąkiewicz Kuba93ORKA Jedrzejów39.36272
14.Bednarski Dawid93Delfin Połaniec40.44247
15.Patrzałek Michał93ALA Kielce40.91237
16.Rychel Kacper93Foka Sandom.41.30229
17.Marczewski Maciej92ALA Kielce43.07193
18.Janas Arkadiusz92Fala Skarżysko44.41169
19.Miszczak Jakub93Fala Skarżysko45.50150
20.Pawelec Aleksander93Fala Skarżysko50.1377
21.Miernik Emil93Fala Skarżysko56.31


14 - 15 lat

r.KodCzasIPS
1.Młynarczyk Piotr91ARKA Kielce29.42614
2.Sulima Hubert91Sprinter Ostrow30.46564
3.Sieradzki Wojciech90ALA Kielce31.19531
4.Żak Artur91Sprinter Ostrow31.26528
5.Bujak Kamil91ARKA Kielce31.69510
6.Mazur Maciek91Neptun Kielce32.40482
7.Chalewski Mariusz90ORKA Jedrzejów33.41444
8.Latos Piotr91Fala Skarżysko34.16418
9.Nowak Przemek91Neptun Kielce35.96361
10.Waszkiewicz Maksym91Neptun Kielce36.06358
11.Paź Emil91Neptun Kielce37.11329
12.Steinhof Krzysztof91ALA Kielce38.28298


<< TOP >>
Nr  7
05-05-21
50m grzbietowy  Kobiet

10 - 15 lat
Brak minimum

IPS SC 2004
10 - 11 lat

r.KodCzasIPS
1.Belicka Beata94ORKA Jedrzejów39.82440
2.Umińska Dominika94Neptun Kielce41.42394
3.Kijewska Kaja94ARKA Kielce41.51392
4.Sychowska Agnieszka94Neptun Kielce42.81359
5.Ozga Agata94Neptun Kielce43.44343
6.Szumiło Magda94Neptun Kielce43.73337
7.Wiatrowska Agata94Foka Sandom.44.93310
8.Madyś Olga95ORKA Jedrzejów45.43299
9.Rybak Aleksandra95Delfin Połaniec46.54276
10.Chrzanowska Patrycja95Neptun Kielce47.75253
11.Przybył Anna94Wodnik  Końskie48.07247
12.Maruszczak Paulina95Foka Sandom.48.65236


12 - 13 lat

r.KodCzasIPS
1.Pustuła Agnieszka92ARKA Kielce34.40637
2.Dudek Mariola93ORKA Jedrzejów35.99571
3.Lipińska Małgorzata93Sprinter Ostrow37.31522
4.Krawczyk Aleksandra92Sprinter Ostrow37.68509
5.Wêgłowska Anna92Wodnik  Końskie39.47450
6.Żebrowska Katarzyna93Sprinter Ostrow40.25427
7.Grzegorczyk Aleksandra93Czarna Staporkó40.43422
8.Sikora Mariola92Delfin Połaniec40.97407
9.Śmiałek Katarzyna93Foka Sandom.42.20374
10.Kalita Małgorzata93Wodnik  Końskie43.56341
11.Kurzêpa Monika93Foka Sandom.44.94309
12.Rybak Roksana92Delfin Połaniec45.21304
13.Chrzêszczyk Małgorzata92Fala Skarżysko49.75217
14.Cichoń Anna92NEPTUN Ożarów1:01.6753


14 - 15 lat

r.KodCzasIPS
1.Sowińska Magda91Neptun Kielce33.84662
2.Janiczek Olga91Neptun Kielce36.53550
3.Modelska Magda91ORKA Jedrzejów36.58549
4.Parkita Alicja90Neptun Kielce37.07530
5.Łapa Joanna90Sprinter Ostrow37.13528
6.Prus Agata91Neptun Kielce38.12494
7.Paszkiel Aleksandra90Fala Skarżysko41.46393
8.Kubka Katarzyna90Wodnik  Końskie42.50366
9.Mosiołek Dominika90Fala Skarżysko46.95268
10.Schulz Agata90NEPTUN Ożarów58.5390


<< TOP >>
Nr  8
05-05-21
50m grzbietowy  Mêżczyzn

10 - 15 lat
Brak minimum

IPS SC 2004
10 - 11 lat

r.KodCzasIPS
1.Rogoziński Łukasz94Sprinter Ostrow38.96305
2.Kaczmarski Marcin94Sprinter Ostrow39.36295
3.Wolak Michał94Foka Sandom.40.45269
4.Zabojszcz Wojciech95Neptun Kielce41.13254
5.Pióro Filip94ARKA Kielce41.91238
6.Kêpiński Adrian95Delfin Połaniec42.73221
7.Chmielnicki Jakub94Foka Sandom.43.08214
8.Sarna Kamil94UNIA Busko-Z.43.34209
9.Zieliński Łukasz94Foka Sandom.44.16193
10.Janowski Dominik94Neptun Kielce46.38154
11.Szydłowski Grzegorz94UNIA Busko-Z.47.84130


12 - 13 lat

r.KodCzasIPS
1.Pietrzyk Adam92ALA Kielce34.64430
2.Kubka Jacek92Wodnik  Końskie35.45404
3.Owczarek Łukasz92Wodnik  Końskie36.50371
4.Tworzewski Adrian93Sprinter Ostrow36.58369
5.Skrzypiec Jan92Delfin Połaniec36.71365
6.Psyk Maciej93Sprinter Ostrow36.76364
7.Makuch Stanisław93Czarna Staporkó37.08355
8.Zając Wojciech92Delfin Połaniec37.38346
9.Jaworski Michał93Sprinter Ostrow37.92332
10.Rewera Maciej93Foka Sandom.39.02303
11.Kowalski Piotr92Wodnik  Końskie39.28297
12.Bochnia Paweł92ALA Kielce39.44293
13.Szwajka Bartosz93Foka Sandom.40.09278
14.Napieracz Grzegorz93Foka Sandom.40.37271
15.Kotas Krzysztof92Wodnik  Końskie43.22211
16.Rychel Kacper93Foka Sandom.43.73201


14 - 15 lat

r.KodCzasIPS
1.Grzebała Paweł90Sprinter Ostrow30.44600
2.Sulima Hubert91Sprinter Ostrow31.62546
3.Mazur Maciek91Neptun Kielce32.48510
4.Harabin Mateusz90ALA Kielce33.12485
5.Nowak Przemek91Neptun Kielce35.48403
6.Kszczotek Filip91ALA Kielce36.77364
7.Steinhof Krzysztof91ALA Kielce37.82334
8.Łataś Krzysztof90NEPTUN Ożarów42.34229
9.Skoczylas Dawid90NEPTUN Ożarów42.95216


<< TOP >>
Nr  9
05-05-21
100m zmienny  Kobiet

10 - 15 lat
Brak minimum

IPS SC 2004
10 - 11 lat

r.KodCzasIPS
1.Surowiec Aleksandra94ALA Kielce1:30.83399
2.Kijewska Kaja94ARKA Kielce1:33.41368
3.Umińska Dominika94Neptun Kielce1:33.86363
4.Sychowska Agnieszka94Neptun Kielce1:34.15360
5.Nowak Aleksandra95ARKA Kielce1:36.68332
6.Gąsior Maja94ARKA Kielce1:37.75321
7.Ozga Agata94Neptun Kielce1:41.77282
8.Przybył Anna94Wodnik  Końskie1:45.44250
9.Kudłacz Aleksandra95Wodnik  Końskie1:46.06245
10.Chrzanowska Patrycja95Neptun Kielce1:47.91230
11.Żebrowska Daria95ALA Kielce1:48.78223


12 - 13 lat

r.KodCzasIPS
1.Kawecka Anna92ARKA Kielce1:10.85740
2.Krawczyk Aleksandra92Sprinter Ostrow1:21.30536
3.Przydatek Agnieszka92Sprinter Ostrow1:22.16522
4.Dudek Mariola93ORKA Jedrzejów1:23.28504
5.Wêgłowska Anna92Wodnik  Końskie1:24.73482
6.Grzegorczyk Aleksandra93Czarna Staporkó1:27.95436
7.Majewska Aleksandra93Foka Sandom.1:30.26406
8.Jastrzêbska Magda93Neptun Kielce1:32.34381
9.Wrona Agnieszka92ALA Kielce1:40.18297
10.Słabowska Kinga92ALA Kielce1:42.94272
11.Chrzêszczyk Małgorzata92Fala Skarżysko1:48.24227
DYSKW.Fitas Izabela93Wodnik  Końskie
DYSKW.Jamroziak Patrycja92Wodnik  Końskie


14 - 15 lat

r.KodCzasIPS
1.Rokicka Aleksandra90ARKA Kielce1:15.35645
2.Jagodzka Aleksandra91Neptun Kielce1:15.66639
3.Łapa Joanna90Sprinter Ostrow1:18.65582
4.Zygmunt Izabella91Czarna Staporkó1:19.64564
5.Parkita Alicja90Neptun Kielce1:20.96542
6.Kołbuc Iwona90Sprinter Ostrow1:21.59531
7.Zalewska Aleksandra90ALA Kielce1:23.44501
8.Kubka Katarzyna90Wodnik  Końskie1:24.87480
9.Żebrowska Dominika91ALA Kielce1:25.78466
10.Paszkiel Aleksandra90Fala Skarżysko1:29.19420
11.Czernilewska Monika90Fala Skarżysko1:30.11408
12.Magiera Karolina91Fala Skarżysko1:36.85331
13.Mosiołek Dominika90Fala Skarżysko1:41.85282


<< TOP >>
Nr  10
05-05-21
100m zmienny  Mêżczyzn

10 - 15 lat
Brak minimum

IPS SC 2004
10 - 11 lat

r.KodCzasIPS
1.Treliński Bartosz94ORKA Jedrzejów1:19.74407
2.Sobczyński Mateusz94Czarna Staporkó1:23.13361
3.Kurant Roger94Sprinter Ostrow1:25.13337
4.Kaczmarski Marcin94Sprinter Ostrow1:28.75296
5.Rogoziński Łukasz94Sprinter Ostrow1:28.76296
6.Wolak Michał94Foka Sandom.1:30.41278
7.Iwoła Maciej94Sprinter Ostrow1:30.83274
8.Zabojszcz Wojciech95Neptun Kielce1:33.44248
9.Łopaciński Kacper95Foka Sandom.1:41.13181


12 - 13 lat

r.KodCzasIPS
1.Sak Przemysław92Delfin Połaniec1:12.10532
2.Jackowski Daniel92ORKA Jedrzejów1:13.65504
3.Kubka Jacek92Wodnik  Końskie1:16.00464
4.Pietrzyk Adam92ALA Kielce1:17.84435
5.Strózik Dominik92UNIA Busko-Z.1:18.94419
Krzemień Grzegorz92Neptun Kielce1:18.94419
7.Skrzypiec Jan92Delfin Połaniec1:19.18415
8.Makuch Stanisław93Czarna Staporkó1:20.39398
9.Tworzewski Adrian93Sprinter Ostrow1:22.20373
10.Sokołowski Jakub92Delfin Połaniec1:22.57369
11.Jaworski Michał93Sprinter Ostrow1:23.73354
12.Chalewski Piotr92ORKA Jedrzejów1:24.36346
13.Bochnia Paweł92ALA Kielce1:24.81341
14.Mosiołek Damian93Fala Skarżysko1:27.73307
15.Siemieniec Karol92ORKA Jedrzejów1:27.79306
16.Anisiewicz Piotr92ALA Kielce1:28.11303
17.Szwajka Bartosz93Foka Sandom.1:28.76296
18.Marczewski Maciej92ALA Kielce1:29.70286
19.Napieracz Grzegorz93Foka Sandom.1:29.88284
20.Miszczak Jakub93Fala Skarżysko1:32.47257
21.Janas Arkadiusz92Fala Skarżysko1:33.11251
22.Kołomański Rafał93Fala Skarżysko1:34.47238
23.Patrzałek Michał93ALA Kielce1:35.45229
24.Brzóska Jakub93ARKA Kielce1:41.13181


14 - 15 lat

r.KodCzasIPS
1.Grzebała Paweł90Sprinter Ostrow1:08.09613
2.Harabin Mateusz90ALA Kielce1:09.40585
3.Sulima Hubert91Sprinter Ostrow1:10.07571
4.Młynarczyk Piotr91ARKA Kielce1:11.90536
5.Bujak Kamil91ARKA Kielce1:12.40526
6.Sieradzki Wojciech90ALA Kielce1:13.86500
7.Żak Artur91Sprinter Ostrow1:14.14495
8.Latos Piotr91Fala Skarżysko1:17.58439
9.Nowacki Bartosz91ORKA Jedrzejów1:19.93404
10.Kszczotek Filip91ALA Kielce1:24.28347
11.Czarnota Konrad90Fala Skarżysko1:28.93294


<< TOP >>
Nr  11
05-05-21
4 x 50m Sztafeta Dow.  Kobiet

15 lat i młodsi
Brak minimum

IPS SC 2004
KodCzasIPS
1.KTP "ARKA" Kielce 1ARKA Kielce2:03.88808
2.MUKS 18 NEPTUN Kielce 1Neptun Kielce2:04.14804
3.UKS SPRINTER OstrowiecSprinter Ostrow2:11.86709
4.LKS "DELFIN" Połaniec 1Delfin Połaniec2:15.29669
5.ORKA 1ORKA Jedrzejów2:21.34604
6.WODNIK Końskie 2Wodnik  Końskie2:22.24595
7.ŚTSiR ALA Kielce 1ALA Kielce2:22.42593
8.MUKS FOKA Sandomierz 1Foka Sandom.2:25.76560
9.UKS FALA Skarżysko-Kam. 1Fala Skarżysko2:29.30527
10.UKS NEPTUN Ożarów 1NEPTUN Ożarów3:13.51245


<< TOP >>
Nr  12
05-05-21
4 x 50m Sztafeta Dow.  Mêżczyzn

15 lat i młodsi
Brak minimum

IPS SC 2004
KodCzasIPS
1.UKS SPRINTER OstrowiecSprinter Ostrow1:55.00712
2.ŚTSiR ALA Kielce 1ALA Kielce1:59.02659
3.MUKS 18 NEPTUN Kielce 1Neptun Kielce1:59.78649
4.LKS "DELFIN" Połaniec 1Delfin Połaniec2:03.94598
5.ORKA 1ORKA Jedrzejów2:09.73534
6.WODNIK Końskie 1Wodnik  Końskie2:11.02521
7.UKS NEPTUN Ożarów 1NEPTUN Ożarów2:16.60467
8.MUKS FOKA Sandomierz 1Foka Sandom.2:18.16453
9.UKS FALA Skarżysko-Kam. 1Fala Skarżysko2:23.36410