Nr  1  800m dowolny  Kobiet  11 lat i starsi
Nr  2  800m dowolny  Mężczyzn  11 - 13 lat
Nr  3  1500m dowolny  Mężczyzn  14 lat i starsi


Sprawdzian Wytrzymałości, Ostrowiec Św.29. Pazdziernik 2005


Nr  1
2005-10-29
800m dowolny  Kobiet

11 lat i starsi
Brak minimum


11 lat

r.KodCzasPkt.
1.Kijewska Kaja94ARKIE12:13.31310
2.Wiatrowska Agata94FOSAN12:53.19264
3.Surowiec Aleksandra94NEKIE13:09.69248
4.Uchańska Karolina94KSOST13:38.47223
5.Polewska Marta94NEKIE14:09.91199
6.Mojecka Sylwia94NEKIE15:12.33161
7.Brzozowska Weronika94FOSAN15:26.09154


12 lat

r.KodCzasPkt.
1.Dudek Mariola93ORJED10:54.34436
50m:
100m:
150m:
200m:
34.01
1:12.49
1:53.03
2:34.93
34.01
38.48
40.54
41.90
250m:
300m:
350m:
400m:
3:16.79
3:58.20
4:40.32
5:22.57
41.86
41.41
42.12
42.25
450m:
500m:
550m:
600m:
6:04.73
6:46.88
7:29.01
8:11.44
42.16
42.15
42.13
42.43
650m:
700m:
750m:
800m:
8:52.96
9:34.89
10:15.70
10:54.34
41.52
41.93
40.81
38.64
2.Lewczuk Karolina93KSOST11:34.36365
3.Lipińska Małgorzata93KSOST11:38.56359
4.Szlązak Anna93FOSAN11:58.65329
5.Żebrowska Katarzyna93KSOST12:07.26318
6.Grzegorczyk Aleksandra93CZSTA12:22.59298
7.Śmiałek Katarzyna93FOSAN12:22.94298
8.Jastrzębska Maga93NEKIE12:35.78283
9.Palmowska Jusyna93UNBUS13:05.37252
10.Waszkiewicz Magda93NEKIE13:29.70230
11.Kruk Ola93UNBUS13:59.41206


13 lat

r.KodCzasPkt.
1.Kawecka Anna92ARKIE9:59.14569
50m:
100m:
150m:
200m:
32.44
1:09.07
1:46.49
2:24.07
32.44
36.63
37.42
37.58
250m:
300m:
350m:
400m:
3:01.18
3:38.04
4:16.01
4:54.29
37.11
36.86
37.97
38.28
450m:
500m:
550m:
600m:
5:32.83
6:11.19
6:49.22
7:27.49
38.54
38.36
38.03
38.27
650m:
700m:
750m:
800m:
8:06.05
8:44.41
9:23.03
9:59.14
38.56
38.36
38.62
36.11
2.Pustuła Agnieszka92ARKIE10:17.71519
50m:
100m:
150m:
200m:
32.58
1:09.42
1:47.35
2:26.52
32.58
36.84
37.93
39.17
250m:
300m:
350m:
400m:
3:05.57
3:44.78
4:24.37
5:03.77
39.05
39.21
39.59
39.40
450m:
500m:
550m:
600m:
5:42.78
6:21.94
7:01.29
7:41.43
39.01
39.16
39.35
40.14
650m:
700m:
750m:
800m:
8:20.63
8:59.79
9:38.96
10:17.71
39.20
39.16
39.17
38.75
3.Stanek Anna92DEPOL10:57.02431
50m:
100m:
150m:
200m:
35.23
1:14.63
1:55.98
2:36.77
35.23
39.40
41.35
40.79
250m:
300m:
350m:
400m:
3:18.37
3:59.84
4:41.65
5:23.75
41.60
41.47
41.81
42.10
450m:
500m:
550m:
600m:
6:05.47
6:47.65
7:29.28
8:12.79
41.72
42.18
41.63
43.51
650m:
700m:
750m:
800m:
8:54.04
9:36.67
10:17.91
10:57.02
41.25
42.63
41.24
39.11
4.Przydatek Agnieszka92KSOST10:58.19429
5.Krawczyk Aleksandra92KSOST11:11.17404
6.Rybak Dagmara92DEPOL11:13.08401
7.Szczepańska Ewa92UNBUS11:19.34390
8.Sikora Mariola92DEPOL12:16.35306
9.Kamińska Patrycja92FOSAN12:41.49277
10.Jamroziewicz Agata92NEKIE12:55.08262
11.Trzeszkowska Karolina92UNBUS13:09.35248
12.Wilk Sara92UNBUS13:12.57245
13.Słabowska Kinga92NEKIE14:24.21189
14.Wrona Agnieszka92NEKIE14:45.56176


14 lat

r.KodCzasPkt.
1.Jagodzka Aleksandra91NEKIE10:18.34517
50m:
100m:
150m:
200m:
32.77
1:09.91
1:48.16
2:27.19
32.77
37.14
38.25
39.03
250m:
300m:
350m:
400m:
3:06.14
3:45.69
4:24.73
5:04.44
38.95
39.55
39.04
39.71
450m:
500m:
550m:
600m:
5:43.04
6:22.27
7:02.09
7:42.04
38.60
39.23
39.82
39.95
650m:
700m:
750m:
800m:
8:21.88
9:00.85
9:40.15
10:18.34
39.84
38.97
39.30
38.19
2.Derszniak Martyna91ARKIE10:21.42510
3.Janiczek Olga91NEKIE10:52.01441
4.Modelska Magda91ORJED11:44.95349
5.Zygmunt Izabella91CZSTA12:00.36327
6.Żebrowska Dominika91NEKIE12:34.12285
Nie uk.Sowińska Magda91NEKIE


15 lat i starsi

r.KodCzasPkt.
1.Hampel Justyna90KSOST9:10.05735
50m:
100m:
150m:
200m:
32.09
1:06.65
1:41.50
2:16.48
32.09
34.56
34.85
34.98
250m:
300m:
350m:
400m:
2:50.95
3:25.91
4:00.77
4:35.54
34.47
34.96
34.86
34.77
450m:
500m:
550m:
600m:
5:10.24
5:44.72
6:19.22
6:53.76
34.70
34.48
34.50
34.54
650m:
700m:
750m:
800m:
7:28.26
8:02.66
8:36.75
9:10.05
34.50
34.40
34.09
33.30
2.Pakuła Agnieszka90KSOST9:38.36632
50m:
100m:
150m:
200m:
32.98
1:09.14
1:46.26
2:23.17
32.98
36.16
37.12
36.91
250m:
300m:
350m:
400m:
2:59.53
3:35.95
4:11.63
4:47.96
36.36
36.42
35.68
36.33
450m:
500m:
550m:
600m:
5:24.29
6:00.41
6:36.32
7:12.64
36.33
36.12
35.91
36.32
650m:
700m:
750m:
800m:
7:48.80
8:25.49
9:01.80
9:38.36
36.16
36.69
36.31
36.56
3.Łapa Joanna90KSOST11:16.08396
4.Parkita Alicja90NEKIE11:16.58395
5.Zalewska Aleksandra90NEKIE11:30.55371
6.Modelska Katarzyna89ORJED11:45.45348
7.Paszkiel Aleksandra90FASKA12:05.93319
8.Nowak Milena88NEKIE12:27.79292
9.Orłowska Milena90UNBUS12:43.87274
10.Mosiołek Dominika90FASKA13:08.57249


<< TOP >>
Nr  2
2005-10-29
800m dowolny  Mężczyzn

11 - 13 lat
Brak minimum


11 lat

r.KodCzasPkt.
1.Kurant Roger94KSOST11:20.49307
2.Iwoła Maciej94KSOST11:22.44304
3.Sobczyński Mateusz94CZSTA11:24.86301
4.Kaczmarski Marcin94KSOST11:53.18266
5.Kwiecień Kacper94KSOST12:07.48251
6.Rogoziński Łukasz94KSOST12:13.41245
7.Paszkiewicz Marcin94FOSAN12:43.41217
8.Pióro Filip94ARKIE13:14.37193
9.Pietrzyk Adrian94KSOST14:46.11139


12 lat

r.KodCzasPkt.
1.Psyk Maciej93KSOST10:28.81389
2.Bednarski Dawid93DEPOL10:42.17365
3.Napieracz Grzegorz93FOSAN11:11.16320
4.Czwartosz Mateusz93DEPOL11:26.34299
5.Tworzewski Adrian93KSOST11:32.68291
6.Rewera Maciej93FOSAN11:40.96281
7.Zberaz Szymon93FOSAN11:49.64270
8.Mosiołek Damian93FASKA11:50.81269
9.Miszczak Jakub93FASKA12:00.93258
10.Brzóska Jakub93ARKIE12:08.85249
11.Szwajka Bartosz93FOSAN12:10.18248
12.Patrzałek Michał93ARKIE12:56.94206


13 lat

r.KodCzasPkt.
1.Sak Przemysław92DEPOL9:32.10516
2.Zając Wojciech92DEPOL9:35.43507
3.Skrzypiec Jan92DEPOL10:25.69395
4.Pietrzyk Adam92NEKIE10:30.06386
5.Kołkiewicz Mateusz92ARKIE10:42.66364
6.Sokołowski Jakub92DEPOL10:51.83349
7.Jackowski Daniel92ORJED10:57.78340
8.Semczuk Michał92FOSAN11:03.31331
9.Krzemień Grzegorz92NEKIE11:32.66291
10.Janas Arkadiusz92FASKA11:50.75269
11.Chalewski Piotr92ORJED11:52.34267
12.Bąk Patryk92KSOST12:07.96250


<< TOP >>
Nr  3
2005-10-29
1500m dowolny  Mężczyzn

14 lat i starsi
Brak minimum


14 lat

r.KodCzasPkt.
1.Zapała Łukasz91ARKIE18:00.51526
2.Bujak Kamil91ARKIE18:07.07516
50m:
100m:
150m:
200m:
250m:
300m:
350m:
400m:
32.90
1:09.22
1:45.19
2:21.74
2:58.54
3:35.60
4:12.38
4:49.19
32.90
36.32
35.97
36.55
36.80
37.06
36.78
36.81
450m:
500m:
550m:
600m:
650m:
700m:
750m:
800m:
5:26.38
6:03.36
6:39.86
7:16.31
7:52.98
8:29.47
9:05.99
9:42.33
37.19
36.98
36.50
36.45
36.67
36.49
36.52
36.34
850m:
900m:
950m:
1000m:
1050m:
1100m:
1150m:
1200m:
10:18.90
10:55.39
11:31.93
12:08.20
12:44.62
13:21.26
13:57.84
14:33.83
36.57
36.49
36.54
36.27
36.42
36.64
36.58
35.99
1250m:
1300m:
1350m:
1400m:
1450m:
1500m:
15:10.63
15:46.97
16:22.74
16:58.23
17:33.39
18:07.07
36.80
36.34
35.77
35.49
35.16
33.68
3.Sulima Hubert91KSOST18:11.60510
4.Mazur Maciek91NEKIE18:50.10460
50m:
100m:
150m:
200m:
250m:
300m:
350m:
400m:
32.92
1:10.00
1:45.98
2:22.48
2:59.05
3:36.83
4:13.25
4:50.24
32.92
37.08
35.98
36.50
36.57
37.78
36.42
36.99
450m:
500m:
550m:
600m:
650m:
700m:
750m:
800m:
5:27.37
6:04.60
6:41.61
7:18.44
7:55.75
8:33.32
9:11.72
9:50.40
37.13
37.23
37.01
36.83
37.31
37.57
38.40
38.68
850m:
900m:
950m:
1000m:
1050m:
1100m:
1150m:
1200m:
10:29.31
11:08.42
11:47.02
12:25.65
13:04.77
13:44.03
14:23.24
15:02.69
38.91
39.11
38.60
38.63
39.12
39.26
39.21
39.45
1250m:
1300m:
1350m:
1400m:
1450m:
1500m:
15:41.66
16:20.78
16:59.71
17:39.21
18:16.17
18:50.10
38.97
39.12
38.93
39.50
36.96
33.93
5.Żak Artur91KSOST19:10.78435
6.Skowroński Kamil91ARKIE19:51.95392
7.Zacharz Wiktor91ARKIE20:05.22379
8.Młynarczyk Piotr91ARKIE20:22.69363
9.Paź Emil91NEKIE21:54.38292


15 lat i starsi

r.KodCzasPkt.
1.Jędrzejewski Grzegorz88KSOST16:33.15677
50m:
100m:
150m:
200m:
250m:
300m:
350m:
400m:
30.47
1:04.03
1:37.54
2:10.69
2:43.36
3:16.91
3:50.10
4:24.37
30.47
33.56
33.51
33.15
32.67
33.55
33.19
34.27
450m:
500m:
550m:
600m:
650m:
700m:
750m:
800m:
4:58.33
5:30.91
6:05.01
6:39.57
7:12.31
7:45.31
8:19.42
8:53.27
33.96
32.58
34.10
34.56
32.74
33.00
34.11
33.85
850m:
900m:
950m:
1000m:
1050m:
1100m:
1150m:
1200m:
9:27.63
10:00.40
10:34.07
11:07.82
11:40.88
12:13.65
12:46.34
13:19.51
34.36
32.77
33.67
33.75
33.06
32.77
32.69
33.17
1250m:
1300m:
1350m:
1400m:
1450m:
1500m:
13:52.44
14:25.33
14:58.94
15:30.61
16:02.13
16:33.15
32.93
32.89
33.61
31.67
31.52
31.02
2.Frankiewicz Piotr89KSOST17:20.90588
50m:
100m:
150m:
200m:
250m:
300m:
350m:
400m:
30.25
1:04.00
1:38.06
2:11.83
2:46.08
3:20.34
3:54.88
4:29.87
30.25
33.75
34.06
33.77
34.25
34.26
34.54
34.99
450m:
500m:
550m:
600m:
650m:
700m:
750m:
800m:
5:04.82
5:39.55
6:15.24
6:50.76
7:26.29
8:02.02
8:36.94
9:12.44
34.95
34.73
35.69
35.52
35.53
35.73
34.92
35.50
850m:
900m:
950m:
1000m:
1050m:
1100m:
1150m:
1200m:
9:47.58
10:22.63
10:58.00
11:32.85
12:07.88
12:42.75
13:18.42
13:53.50
35.14
35.05
35.37
34.85
35.03
34.87
35.67
35.08
1250m:
1300m:
1350m:
1400m:
1450m:
1500m:
14:28.31
15:02.83
15:37.53
16:12.67
16:48.06
17:20.90
34.81
34.52
34.70
35.14
35.39
32.84
3.Grzebała Paweł90KSOST17:24.48582
50m:
100m:
150m:
200m:
250m:
300m:
350m:
400m:
31.93
1:06.23
1:41.42
2:16.36
2:51.27
3:26.51
4:01.80
4:36.45
31.93
34.30
35.19
34.94
34.91
35.24
35.29
34.65
450m:
500m:
550m:
600m:
650m:
700m:
750m:
800m:
5:11.47
5:45.98
6:20.14
6:54.82
7:30.05
8:05.00
8:40.23
9:15.31
35.02
34.51
34.16
34.68
35.23
34.95
35.23
35.08
850m:
900m:
950m:
1000m:
1050m:
1100m:
1150m:
1200m:
9:50.20
10:25.09
10:59.92
11:35.17
12:10.25
12:45.91
13:20.67
13:56.19
34.89
34.89
34.83
35.25
35.08
35.66
34.76
35.52
1250m:
1300m:
1350m:
1400m:
1450m:
1500m:
14:31.61
15:07.05
15:41.82
16:16.81
16:51.61
17:24.48
35.42
35.44
34.77
34.99
34.80
32.87
4.Kozieł Łukasz89KSOST18:52.74456
50m:
100m:
150m:
200m:
250m:
300m:
350m:
400m:
32.36
1:07.59
1:43.48
2:19.68
2:55.57
3:32.42
4:09.29
4:46.50
32.36
35.23
35.89
36.20
35.89
36.85
36.87
37.21
450m:
500m:
550m:
600m:
650m:
700m:
750m:
800m:
5:24.41
6:03.03
6:41.03
7:20.28
7:59.46
8:39.08
9:17.78
9:54.59
37.91
38.62
38.00
39.25
39.18
39.62
38.70
36.81
850m:
900m:
950m:
1000m:
1050m:
1100m:
1150m:
1200m:
10:34.22
11:13.47
11:52.35
12:31.39
13:09.68
13:48.00
14:26.80
15:05.94
39.63
39.25
38.88
39.04
38.29
38.32
38.80
39.14
1250m:
1300m:
1350m:
1400m:
1450m:
1500m:
15:44.87
16:23.47
17:02.40
17:40.44
18:18.10
18:52.74
38.93
38.60
38.93
38.04
37.66
34.64
5.Sieradzki Wojtek90NEKIE18:59.23449
6.Kiełbowski Maciek89CZSTA19:00.67447
7.Harabin Mateusz90NEKIE19:07.30439
50m:
100m:
150m:
200m:
250m:
300m:
350m:
400m:
30.22
1:04.32
1:40.15
2:17.10
2:54.87
3:33.48
4:12.59
4:50.81
30.22
34.10
35.83
36.95
37.77
38.61
39.11
38.22
450m:
500m:
550m:
600m:
650m:
700m:
750m:
800m:
5:29.65
6:08.44
6:47.70
7:25.80
8:03.94
8:43.16
9:22.41
10:01.54
38.84
38.79
39.26
38.10
38.14
39.22
39.25
39.13
850m:
900m:
950m:
1000m:
1050m:
1100m:
1150m:
1200m:
10:40.89
11:20.19
11:59.17
12:38.41
13:17.49
13:56.68
14:35.69
15:15.12
39.35
39.30
38.98
39.24
39.08
39.19
39.01
39.43
1250m:
1300m:
1350m:
1400m:
1450m:
1500m:
15:54.31
16:33.72
17:13.42
17:52.22
18:30.65
19:07.30
39.19
39.41
39.70
38.80
38.43
36.65
8.Bujak Paweł90ARKIE19:28.85415
9.Wiorek Piotr90NEKIE23:50.56226
Nie uk.Wiorek Michał89NEKIE