Zimowe Mistrzostwa Okręgu Świętokrzyskiego - Lista wyników
Nr  1  200m motylkowy  Kobiet  Open/Senior
Nr  2  200m motylkowy  Mężczyzn  Open/Senior
Nr  3  100m klasyczny  Kobiet  Open/Senior
Nr  4  100m klasyczny  Mężczyzn  Open/Senior
Nr  5  50m dowolny  Kobiet  Open/Senior
Nr  6  50m dowolny  Mężczyzn  Open/Senior
Nr  7  200m grzbietowy  Kobiet  Open/Senior
Nr  8  200m grzbietowy  Mężczyzn  Open/Senior
Nr  9  50m motylkowy  Kobiet  Open/Senior
Nr  10  50m motylkowy  Mężczyzn  Open/Senior
Nr  11  50m klasyczny  Kobiet  Open/Senior
Nr  12  50m klasyczny  Mężczyzn  Open/Senior
Nr  13  200m dowolny  Kobiet  Open/Senior
Nr  14  200m dowolny  Mężczyzn  Open/Senior
Nr  15  200m zmienny  Kobiet  Open/Senior
Nr  35  200m zmienny  Mężczyzn  Open/Senior
Nr  36  4 x 100m Sztafeta Dow.  Kobiet  Open/Senior
Nr  37  4 x 100m Sztafeta Dow.  Mężczyzn  Open/Senior


Dzień I17 Grudzien 2005 - 12:00


Nr  1
2005-12-17
200m motylkowy  Kobiet

Open/Senior
Brak minimum


13 lat i młodsi

r.KodCzas
1.Szczepańska Ewa92UNBUS3:00.82

2.Jastrzêbska Magda93MUKS "3:30.91


14 - 15 lat

r.KodCzas
1.Zalewska Aleksandra90MUKS "3:08.99

2.Kubka Katarzyna90WODKO3:22.14


Open/Senior

r.KodCzas
1.Szczepańska Ewa92UNBUS3:00.82

2.Zalewska Aleksandra90MUKS "3:08.99
3.Kubka Katarzyna90WODKO3:22.14
4.Jastrzêbska Magda93MUKS "3:30.91


<< TOP >>
Nr  2
2005-12-17
200m motylkowy  Mêżczyzn

Open/Senior
Brak minimum


13 lat i młodsi

r.KodCzas
1.Skrzypiec Jan92DEPOL2:36.32

2.Psyk Maciej93KSOST2:49.03
3.Jaworski Michał93KSOST3:04.49
4.Szczepański Adam92UNBUS3:06.03


14 - 15 lat

r.KodCzas
1.Waszkiewicz Maksym91MUKS "3:06.00

2.Dziubiński Paweł90DEBUS3:15.23
3.Steinhof Krzysztof91MUKS "3:20.81


Open/Senior

r.KodCzas
1.Skrzypiec Jan92DEPOL2:36.32

2.Psyk Maciej93KSOST2:49.035.Szczepański Adam92UNBUS3:06.03
3.Jaworski Michał93KSOST3:04.496.Dziubiński Paweł90DEBUS3:15.23
4.Waszkiewicz Maksym91MUKS "3:06.007.Steinhof Krzysztof91MUKS "3:20.81


<< TOP >>
Nr  3
2005-12-17
100m klasyczny  Kobiet

Open/Senior
Brak minimum


13 lat i młodsi

r.KodCzas
1.Wójcik Ewa93ARKIE1:25.59

2.Konat Paulina93DEPOL1:26.776.Palmowska Jusyna93UNBUS1:35.40
3.Żebrowska Katarzyna93KSOST1:26.997.Sychowska Agnieszka94MUKS "1:38.70
4.Surowiec Aleksandra94MUKS "1:32.658.Jamroziewicz Agata92MUKS "1:42.28
5.Kruk Ola93UNBUS1:34.289.Annaliese Plummer93B.J.S.1:44.21


14 - 15 lat

r.KodCzas
1.Jagodzka Aleksandra91MUKS "1:16.25

2.Derszniak Martyna91ARKIE1:20.815.Stacey Fitzgerald90B.J.S.1:33.04
3.Łapa Joanna90KSOST1:27.646.Młynarczyk Izabela90WODKO1:37.52
4.Żebrowska Dominika91MUKS "1:30.607.Ławik Urszula90MUKS "1:41.85


Open/Senior

r.KodCzas
1.Jagodzka Aleksandra91MUKS "1:16.25

2.Górecka Ewelina88ARKIE1:16.8910.Stacey Fitzgerald90B.J.S.1:33.04
3.Derszniak Martyna91ARKIE1:20.8111.Kruk Ola93UNBUS1:34.28
4.Wójcik Ewa93ARKIE1:25.5912.Palmowska Jusyna93UNBUS1:35.40
5.Konat Paulina93DEPOL1:26.7713.Młynarczyk Izabela90WODKO1:37.52
6.Żebrowska Katarzyna93KSOST1:26.9914.Sychowska Agnieszka94MUKS "1:38.70
7.Łapa Joanna90KSOST1:27.6415.Ławik Urszula90MUKS "1:41.85
8.Żebrowska Dominika91MUKS "1:30.6016.Jamroziewicz Agata92MUKS "1:42.28
9.Surowiec Aleksandra94MUKS "1:32.6517.Annaliese Plummer93B.J.S.1:44.21


<< TOP >>
Nr  4
2005-12-17
100m klasyczny  Mêżczyzn

Open/Senior
Brak minimum


13 lat i młodsi

r.KodCzas
1.Strózik Dominik92DEBUS1:18.97

2.Kubka Jacek92WODKO1:19.148.Kołomański Rafał93FASKA1:34.04
3.Jack Bennett92B.J.S.1:25.819.Siemieniec Karol92ORJED1:34.22
4.Kowalski Piotr92WODKO1:31.4410.Łyżwiński Paweł93DEBUS1:35.04
5.Wójcik Michał92DEBUS1:31.8011.Ross Dibblin94B.J.S.1:38.91
6.Zabojszcz Wojciech95MUKS "1:33.64DYSKW.Bąk Patryk92KSOST
7.Patrzałek Michał93ARKIE1:34.01DYSKW.Bednarski Dawid93DEPOL


14 - 15 lat

r.KodCzas
1.Harabin Mateusz90MUKS "1:14.56

2.Nowacki Bartosz91ORJED1:20.066.Obara Patryk91ARKIE1:24.19
3.Zacharz Wiktor91ARKIE1:20.807.Paź Emil91MUKS "1:25.64
4.Skowroński Kamil91ARKIE1:21.338.Wiorek Piotr90MUKS "1:30.50
5.Chalewski Mariusz90ORJED1:23.009.Badurak Piotr91DEBUS1:36.49


Open/Senior

r.KodCzas
1.Frankiewicz Piotr89KSOST1:08.37

2.Harabin Mateusz90MUKS "1:14.5615.Wiêckowski Kacper89MUKS "1:28.81
3.Victor Malwa78B.J.S.1:17.0616.Wiorek Piotr90MUKS "1:30.50
4.Strózik Dominik92DEBUS1:18.9717.Kowalski Piotr92WODKO1:31.44
5.Kubka Jacek92WODKO1:19.1418.Wójcik Michał92DEBUS1:31.80
6.Bochnia Piotr89MUKS "1:19.2219.Zabojszcz Wojciech95MUKS "1:33.64
7.Nowacki Bartosz91ORJED1:20.0620.Patrzałek Michał93ARKIE1:34.01
8.Zacharz Wiktor91ARKIE1:20.8021.Kołomański Rafał93FASKA1:34.04
9.Skowroński Kamil91ARKIE1:21.3322.Siemieniec Karol92ORJED1:34.22
10.Chalewski Mariusz90ORJED1:23.0023.Łyżwiński Paweł93DEBUS1:35.04
11.Obara Patryk91ARKIE1:24.1924.Badurak Piotr91DEBUS1:36.49
12.Paź Emil91MUKS "1:25.6425.Ross Dibblin94B.J.S.1:38.91
13.Jack Bennett92B.J.S.1:25.81DYSKW.Bąk Patryk92KSOST
14.Jeff Lea53B.J.S.1:26.22DYSKW.Bednarski Dawid93DEPOL


<< TOP >>
Nr  5
2005-12-17
50m dowolny  Kobiet

Open/Senior
Brak minimum


13 lat i młodsi

r.KodCzas
1.Kawecka Anna92ARKIE28.02

2.Pustuła Agnieszka92ARKIE29.9311.Polewska Marta94MUKS "35.79
3.Dudek Mariola93ORJED31.7712.Nicole Heath92B.J.S.36.11
4.Belicka Beata94ORJED32.5313.Słabowska Kinga92MUKS "36.59
5.Krawczyk Aleksandra92KSOST32.8714.Jamroziewicz Agata92MUKS "37.84
6.Trzeszkowska Karolina92UNBUS33.5215.Estelle Lhermitte94B.J.S.38.04
7.Parcewicz Monika94UNBUS34.5116.Mazur Alicja95MUKS "38.85
8.Rybak Roksana92DEPOL35.0317.Chrzêszczyk Małgorzata92FASKA39.21
9.Waszkiewcz Magda93MUKS "35.2818.Chrzanowska Patrycja95MUKS "39.50
10.Wejman Anna93ORJED35.3419.Sophie Bennett96B.J.S.43.78


14 - 15 lat

r.KodCzas
1.Zygmunt Izabela91WODKO31.50

2.Brzezińska Joanna91FASKA31.956.Czernilewska Monika90FASKA34.48
3.Żebrowska Dominika91MUKS "32.577.Magiera Karolina90FASKA35.90
4.Aurelie Lhermitte90B.J.S.33.338.Katie Fitzgerald91B.J.S.36.25
5.Orłowska Milena90UNBUS34.43


Open/Senior

r.KodCzas
1.Kawecka Anna92ARKIE28.02

2.Pustuła Agnieszka92ARKIE29.9316.Waszkiewcz Magda93MUKS "35.28
3.Zygmunt Izabela91WODKO31.5017.Wejman Anna93ORJED35.34
4.Dudek Mariola93ORJED31.7718.Zdonek Aleksandra89MUKS "35.69
5.Brzezińska Joanna91FASKA31.9519.Polewska Marta94MUKS "35.79
6.Belicka Beata94ORJED32.5320.Magiera Karolina90FASKA35.90
7.Modelska Katarzyna89ORJED32.5421.Nicole Heath92B.J.S.36.11
8.Żebrowska Dominika91MUKS "32.5722.Katie Fitzgerald91B.J.S.36.25
9.Krawczyk Aleksandra92KSOST32.8723.Słabowska Kinga92MUKS "36.59
10.Aurelie Lhermitte90B.J.S.33.3324.Jamroziewicz Agata92MUKS "37.84
11.Trzeszkowska Karolina92UNBUS33.5225.Estelle Lhermitte94B.J.S.38.04
12.Orłowska Milena90UNBUS34.4326.Mazur Alicja95MUKS "38.85
13.Czernilewska Monika90FASKA34.4827.Chrzêszczyk Małgorzata92FASKA39.21
14.Parcewicz Monika94UNBUS34.5128.Chrzanowska Patrycja95MUKS "39.50
15.Rybak Roksana92DEPOL35.0329.Sophie Bennett96B.J.S.43.78


<< TOP >>
Nr  6
2005-12-17
50m dowolny  Mêżczyzn

Open/Senior
Brak minimum


13 lat i młodsi

r.KodCzas
1.Sak Przemysław92DEPOL27.90

2.Chalewski Piotr92ORJED28.5612.Czwartosz Mateusz93DEPOL32.40
3.Treliński Bartosz94ORJED30.2913.Bąkiewicz Kuba93ORJED32.66
4.Krzemień Grzegorz92MUKS "30.4714.Rasztabiga Łukasz93MUKS "33.00
5.Blicharski Michał92DEBUS30.6015.Mazur Kamil93ARKIE35.05
6.Owczarek Łukasz92WODKO30.7316.Madej Jan96MUKS "37.06
7.Kurant Roger94KSOST31.1017.Brzóska Jakub93ARKIE37.07
8.Kordel Maciej92UNBUS31.6618.Lisowski Michał93FASKA38.10
9.Janas Arkadiusz92FASKA31.7219.Chrzêszczyk Tomasz94FASKA40.64
10.Tworzewski Adrian93KSOST31.75DYSKW.Pawelec Aleksander93FASKA
11.Machowski Piotr93DEPOL32.22Nie uk.Aaron Fitzgerald95B.J.S.


14 - 15 lat

r.KodCzas
1.Grzebała Paweł90KSOST26.53

2.Bujak Paweł90ARKIE26.668.Nowak Przemek91MUKS "28.44
3.Mazur Maciek91MUKS "26.889.Kula Michał90UNBUS29.27
Sieradzki Wojciech90MUKS "26.8810.Gwyn Winters90B.J.S.29.37
5.Żak Artur91KSOST27.4911.Badurak Piotr91DEBUS30.71
6.Latos Piotr91FASKA27.6812.Nadgrodkiewicz Łukasz91MUKS "32.57
7.Młynarczyk Piotr91ARKIE28.0913.Janyst Michał91MUKS "32.92


Open/Senior

r.KodCzas
1.Jêdrzejewski Grzegorz88KSOST23.59

2.Kiełbowski Maciej89WODKO25.9725.Krzemień Grzegorz92MUKS "30.47
3.Grzebała Paweł90KSOST26.5326.Blicharski Michał92DEBUS30.60
4.Bujak Paweł90ARKIE26.6627.Badurak Piotr91DEBUS30.71
5.Mazur Maciek91MUKS "26.8828.Owczarek Łukasz92WODKO30.73
Sieradzki Wojciech90MUKS "26.8829.Wiorek Michał88MUKS "30.84
7.Jack Davidson87B.J.S.26.9130.Szczepański Mateusz87UNBUS30.93
8.Gocoł Robert87ORJED26.9731.Kurant Roger94KSOST31.10
9.Żak Artur91KSOST27.4932.Kordel Maciej92UNBUS31.66
10.Latos Piotr91FASKA27.6833.Janas Arkadiusz92FASKA31.72
11.Sak Przemysław92DEPOL27.9034.Tworzewski Adrian93KSOST31.75
Łuszczek Mariusz86ORJED27.9035.Machowski Piotr93DEPOL32.22
13.Gocoł Mariusz83ORJED27.9436.Czwartosz Mateusz93DEPOL32.40
14.Młynarczyk Piotr91ARKIE28.0937.Nadgrodkiewicz Łukasz91MUKS "32.57
15.Owen Winters87B.J.S.28.4438.Bąkiewicz Kuba93ORJED32.66
Nowak Przemek91MUKS "28.4439.Janyst Michał91MUKS "32.92
17.Chalewski Piotr92ORJED28.5640.Rasztabiga Łukasz93MUKS "33.00
18.Harry Barker89B.J.S.28.5841.Mazur Kamil93ARKIE35.05
19.Wiêckowski Kacper89MUKS "28.9742.Madej Jan96MUKS "37.06
20.Kula Michał90UNBUS29.2743.Brzóska Jakub93ARKIE37.07
21.Gwyn Winters90B.J.S.29.3744.Lisowski Michał93FASKA38.10
22.Muszyński Bartek89MUKS "30.0045.Chrzêszczyk Tomasz94FASKA40.64
23.Thomas Bennett89B.J.S.30.08DYSKW.Pawelec Aleksander93FASKA
24.Treliński Bartosz94ORJED30.29Nie uk.Aaron Fitzgerald95B.J.S.


<< TOP >>
Nr  7
2005-12-17
200m grzbietowy  Kobiet

Open/Senior
Brak minimum


13 lat i młodsi

r.KodCzas
1.Dudek Mariola93ORJED2:45.91

2.Rybak Dagmara92DEPOL2:51.065.Sikora Mariola92DEPOL3:01.90
3.Kijewska Kaja94ARKIE2:51.756.Grzegorczyk Aleksandra93WODKO3:04.40
4.Lipińska Małgorzata93KSOST2:52.407.Wilk Sara92UNBUS3:04.75


14 - 15 lat

r.KodCzas
1.Janiczek Olga91MUKS "2:38.12

2.Modelska Magda91ORJED2:55.81
3.Paszkiel Aleksandra90FASKA2:57.26


Open/Senior

r.KodCzas
1.Janiczek Olga91MUKS "2:38.12

2.Dudek Mariola93ORJED2:45.917.Paszkiel Aleksandra90FASKA2:57.26
3.Rybak Dagmara92DEPOL2:51.068.Sikora Mariola92DEPOL3:01.90
4.Kijewska Kaja94ARKIE2:51.759.Grzegorczyk Aleksandra93WODKO3:04.40
5.Lipińska Małgorzata93KSOST2:52.4010.Wilk Sara92UNBUS3:04.75
6.Modelska Magda91ORJED2:55.81


<< TOP >>
Nr  8
2005-12-17
200m grzbietowy  Mêżczyzn

Open/Senior
Brak minimum


13 lat i młodsi

r.KodCzas
1.Zając Wojciech92DEPOL2:33.38

2.Pietrzyk Adam92MUKS "2:34.945.Bąk Patryk92KSOST2:57.75
3.Jaworski Michał93KSOST2:48.506.Jacob Snowden94B.J.S.2:57.91
4.Kaczmarski Marcin94KSOST2:55.24


14 - 15 lat

r.KodCzas
1.Grzebała Paweł90KSOST2:20.73

2.Perkowski Marcin90ARKIE2:24.395.Młyńczak Mateusz90DEBUS3:26.53
3.Nowak Przemek91MUKS "2:41.006.Kszczotek Filip91MUKS "3:53.62
4.Kula Michał90UNBUS2:46.45Nie uk.Bujak Kamil91ARKIE


Open/Senior

r.KodCzas
1.Grzebała Paweł90KSOST2:20.73

2.Perkowski Marcin90ARKIE2:24.399.Kaczmarski Marcin94KSOST2:55.24
3.Zając Wojciech92DEPOL2:33.3810.Bąk Patryk92KSOST2:57.75
4.Gocoł Robert87ORJED2:34.8411.Jacob Snowden94B.J.S.2:57.91
5.Pietrzyk Adam92MUKS "2:34.9412.Młyńczak Mateusz90DEBUS3:26.53
6.Nowak Przemek91MUKS "2:41.0013.Kszczotek Filip91MUKS "3:53.62
7.Kula Michał90UNBUS2:46.45Nie uk.Bujak Kamil91ARKIE
8.Jaworski Michał93KSOST2:48.50


<< TOP >>
Nr  9
2005-12-17
50m motylkowy  Kobiet

Open/Senior
Brak minimum


13 lat i młodsi

r.KodCzas
1.Pustuła Agnieszka92ARKIE32.32

2.Lewczuk Karolina93KSOST32.739.Grzegorczyk Aleksandra93WODKO39.33
3.Belicka Beata94ORJED34.1910.Waszkiewcz Magda93MUKS "39.36
4.Szczepańska Ewa92UNBUS34.3811.Jamrozik Patrycja92WODKO39.64
5.Lipińska Małgorzata93KSOST35.2512.Parcewicz Monika94UNBUS39.75
6.Rybak Dagmara92DEPOL36.6213.Wejman Anna93ORJED43.19
7.Rybak Roksana92DEPOL38.9714.Nicole Heath92B.J.S.47.64
8.Jastrzêbska Magda93MUKS "38.9815.Słabowska Kinga92MUKS "47.84


14 - 15 lat

r.KodCzas
1.Zalewska Aleksandra90MUKS "35.11

2.Brzezińska Joanna91FASKA35.355.Modelska Magda91ORJED38.30
3.Janiczek Olga91MUKS "35.506.Mosiołek Dominika90FASKA46.06
4.Kubka Katarzyna90WODKO37.64


Open/Senior

r.KodCzas
1.Pustuła Agnieszka92ARKIE32.32

2.Lewczuk Karolina93KSOST32.7314.Rybak Roksana92DEPOL38.97
3.Morońska Monika87UNBUS33.5715.Jastrzêbska Magda93MUKS "38.98
4.Belicka Beata94ORJED34.1916.Grzegorczyk Aleksandra93WODKO39.33
5.Szczepańska Ewa92UNBUS34.3817.Waszkiewcz Magda93MUKS "39.36
6.Zalewska Aleksandra90MUKS "35.1118.Jamrozik Patrycja92WODKO39.64
7.Lipińska Małgorzata93KSOST35.2519.Parcewicz Monika94UNBUS39.75
8.Brzezińska Joanna91FASKA35.3520.Zdonek Aleksandra89MUKS "40.87
9.Janiczek Olga91MUKS "35.5021.Nowak Milena88MUKS "42.63
10.Modelska Katarzyna89ORJED36.5622.Wejman Anna93ORJED43.19
11.Rybak Dagmara92DEPOL36.6223.Mosiołek Dominika90FASKA46.06
12.Kubka Katarzyna90WODKO37.6424.Nicole Heath92B.J.S.47.64
13.Modelska Magda91ORJED38.3025.Słabowska Kinga92MUKS "47.84


<< TOP >>
Nr  10
2005-12-17
50m motylkowy  Mêżczyzn

Open/Senior
Brak minimum


13 lat i młodsi

r.KodCzas
1.Skrzypiec Jan92DEPOL31.49

2.Chalewski Piotr92ORJED31.778.Kunat Aleksander93UNBUS35.52
3.Psyk Maciej93KSOST31.949.Czwartosz Mateusz93DEPOL36.60
4.Krzemień Grzegorz92MUKS "34.5710.Machowski Piotr93DEPOL37.00
5.Blicharski Michał92DEBUS34.5811.Mosiołek Damian93FASKA38.05
6.Kołkiewicz Mateusz92ARKIE34.7812.Rasztabiga Łukasz93MUKS "41.18
7.Kurant Roger94KSOST35.1313.Pawelec Aleksander93FASKA47.84


14 - 15 lat

r.KodCzas
1.Sieradzki Wojciech90MUKS "29.40

2.Sulima Hubert91KSOST29.636.Latos Piotr91FASKA32.66
3.Bujak Paweł90ARKIE29.737.Waszkiewicz Maksym91MUKS "33.59
4.Młynarczyk Piotr91ARKIE30.018.Gwyn Winters90B.J.S.33.91
5.Żak Artur91KSOST30.599.Steinhof Krzysztof91MUKS "36.35


Open/Senior

r.KodCzas
1.Jêdrzejewski Grzegorz88KSOST26.13

2.Kozieł Łukasz89KSOST28.4916.Gwyn Winters90B.J.S.33.91
3.Sieradzki Wojciech90MUKS "29.4017.Muszyński Bartek89MUKS "34.13
4.Sulima Hubert91KSOST29.6318.Krzemień Grzegorz92MUKS "34.57
5.Bujak Paweł90ARKIE29.7319.Blicharski Michał92DEBUS34.58
6.Młynarczyk Piotr91ARKIE30.0120.Kołkiewicz Mateusz92ARKIE34.78
7.Jack Davidson87B.J.S.30.4621.Kurant Roger94KSOST35.13
8.Żak Artur91KSOST30.5922.Szczepański Mateusz87UNBUS35.27
9.Gocoł Mariusz83ORJED31.0623.Kunat Aleksander93UNBUS35.52
10.Skrzypiec Jan92DEPOL31.4924.Steinhof Krzysztof91MUKS "36.35
11.Chalewski Piotr92ORJED31.7725.Czwartosz Mateusz93DEPOL36.60
12.Psyk Maciej93KSOST31.9426.Machowski Piotr93DEPOL37.00
13.Harry Barker89B.J.S.32.0027.Mosiołek Damian93FASKA38.05
14.Latos Piotr91FASKA32.6628.Rasztabiga Łukasz93MUKS "41.18
15.Waszkiewicz Maksym91MUKS "33.5929.Pawelec Aleksander93FASKA47.84


<< TOP >>
Nr  11
2005-12-17
50m klasyczny  Kobiet

Open/Senior
Brak minimum


13 lat i młodsi

r.KodCzas
1.Lewczuk Karolina93KSOST38.29

2.Konat Paulina93DEPOL38.577.Sychowska Agnieszka94MUKS "46.56
3.Sikora Mariola92DEPOL41.388.Wilk Sara92UNBUS47.69
4.Surowiec Aleksandra94MUKS "42.449.Annaliese Plummer93B.J.S.48.83
5.Kruk Ola93UNBUS43.5010.Estelle Lhermitte94B.J.S.55.53
6.Chrzêszczyk Małgorzata92FASKA45.8111.Sophie Bennett96B.J.S.55.77


14 - 15 lat

r.KodCzas
1.Jagodzka Aleksandra91MUKS "35.27

2.Zygmunt Izabela91WODKO41.416.Aurelie Lhermitte90B.J.S.46.99
3.Stacey Fitzgerald90B.J.S.43.857.Mosiołek Dominika90FASKA47.66
4.Młynarczyk Izabela90WODKO44.948.Katie Fitzgerald91B.J.S.50.20
5.Ławik Urszula90MUKS "46.91


Open/Senior

r.KodCzas
1.Jagodzka Aleksandra91MUKS "35.27

2.Górecka Ewelina88ARKIE35.9713.Chrzêszczyk Małgorzata92FASKA45.81
3.Morońska Monika87UNBUS37.6114.Sychowska Agnieszka94MUKS "46.56
4.Lewczuk Karolina93KSOST38.2915.Ławik Urszula90MUKS "46.91
5.Konat Paulina93DEPOL38.5716.Aurelie Lhermitte90B.J.S.46.99
6.Sikora Mariola92DEPOL41.3817.Mosiołek Dominika90FASKA47.66
7.Zygmunt Izabela91WODKO41.4118.Wilk Sara92UNBUS47.69
8.Surowiec Aleksandra94MUKS "42.4419.Annaliese Plummer93B.J.S.48.83
9.Majewska Justyna88FASKA43.1220.Katie Fitzgerald91B.J.S.50.20
10.Kruk Ola93UNBUS43.5021.Estelle Lhermitte94B.J.S.55.53
11.Stacey Fitzgerald90B.J.S.43.8522.Sophie Bennett96B.J.S.55.77
12.Młynarczyk Izabela90WODKO44.94


<< TOP >>
Nr  12
2005-12-17
50m klasyczny  Mêżczyzn

Open/Senior
Brak minimum


13 lat i młodsi

r.KodCzas
1.Strózik Dominik92DEBUS35.46

2.Kubka Jacek92WODKO35.489.Zabojszcz Wojciech95MUKS "43.04
3.Treliński Bartosz94ORJED38.1610.Bąkiewicz Kuba93ORJED43.41
4.Jack Bennett92B.J.S.40.0911.Ross Dibblin94B.J.S.45.01
5.Wójcik Michał92DEBUS40.4812.Miszczak Jakub93FASKA45.94
6.Kowalski Piotr92WODKO41.6013.Kołomański Rafał93FASKA49.23
7.Siemieniec Karol92ORJED42.0514.Chrzêszczyk Tomasz94FASKA50.70
8.Bednarski Dawid93DEPOL42.42


14 - 15 lat

r.KodCzas
1.Skowroński Kamil91ARKIE36.36

2.Nowacki Bartosz91ORJED36.906.Paź Emil91MUKS "38.64
3.Zacharz Wiktor91ARKIE37.007.Dziubiński Paweł90DEBUS38.91
4.Chalewski Mariusz90ORJED37.428.Wiorek Piotr90MUKS "41.47
5.Obara Patryk91ARKIE37.509.Nadgrodkiewicz Łukasz91MUKS "42.97


Open/Senior

r.KodCzas
1.Frankiewicz Piotr89KSOST32.33

2.Victor Malwa78B.J.S.34.3117.Jack Bennett92B.J.S.40.09
3.Łuszczek Mariusz86ORJED35.1518.Wójcik Michał92DEBUS40.48
4.Strózik Dominik92DEBUS35.4619.Wiorek Piotr90MUKS "41.47
5.Kubka Jacek92WODKO35.4820.Kowalski Piotr92WODKO41.60
6.Bochnia Piotr89MUKS "36.1221.Siemieniec Karol92ORJED42.05
7.Skowroński Kamil91ARKIE36.3622.Wiorek Michał88MUKS "42.09
8.Nowacki Bartosz91ORJED36.9023.Bednarski Dawid93DEPOL42.42
9.Zacharz Wiktor91ARKIE37.0024.Nadgrodkiewicz Łukasz91MUKS "42.97
10.Chalewski Mariusz90ORJED37.4225.Zabojszcz Wojciech95MUKS "43.04
11.Obara Patryk91ARKIE37.5026.Bąkiewicz Kuba93ORJED43.41
12.Owen Winters87B.J.S.38.0627.Ross Dibblin94B.J.S.45.01
13.Treliński Bartosz94ORJED38.1628.Miszczak Jakub93FASKA45.94
14.Paź Emil91MUKS "38.6429.Kołomański Rafał93FASKA49.23
15.Dziubiński Paweł90DEBUS38.9130.Chrzêszczyk Tomasz94FASKA50.70
16.Jeff Lea53B.J.S.39.18


<< TOP >>
Nr  13
2005-12-17
200m dowolny  Kobiet

Open/Senior
Brak minimum


13 lat i młodsi

r.KodCzas
1.Kawecka Anna92ARKIE2:17.54

2.Wójcik Ewa93ARKIE2:28.267.Chrzanowska Patrycja95MUKS "3:02.65
3.Przydatek Agnieszka92KSOST2:31.628.Polewska Marta94MUKS "3:03.47
4.Krawczyk Aleksandra92KSOST2:31.749.Kate Barker92B.J.S.3:12.00
5.Kijewska Kaja94ARKIE2:44.0310.Mazur Alicja95MUKS "3:18.46
6.Trzeszkowska Karolina92UNBUS2:49.24


14 - 15 lat

r.KodCzas
1.Parkita Alicja90MUKS "2:33.03

2.Paszkiel Aleksandra90FASKA2:39.204.Czernilewska Monika90FASKA3:00.06
3.Orłowska Milena90UNBUS2:51.285.Magiera Karolina90FASKA3:01.65


Open/Senior

r.KodCzas
1.Kawecka Anna92ARKIE2:17.54

2.Wójcik Ewa93ARKIE2:28.2610.Orłowska Milena90UNBUS2:51.28
3.Przydatek Agnieszka92KSOST2:31.6211.Nowak Milena88MUKS "2:53.20
4.Krawczyk Aleksandra92KSOST2:31.7412.Czernilewska Monika90FASKA3:00.06
5.Parkita Alicja90MUKS "2:33.0313.Magiera Karolina90FASKA3:01.65
6.Paszkiel Aleksandra90FASKA2:39.2014.Chrzanowska Patrycja95MUKS "3:02.65
7.Majewska Justyna88FASKA2:42.5515.Polewska Marta94MUKS "3:03.47
8.Kijewska Kaja94ARKIE2:44.0316.Kate Barker92B.J.S.3:12.00
9.Trzeszkowska Karolina92UNBUS2:49.2417.Mazur Alicja95MUKS "3:18.46


<< TOP >>
Nr  14
2005-12-17
200m dowolny  Mêżczyzn

Open/Senior
Brak minimum


13 lat i młodsi

r.KodCzas
1.Sak Przemysław92DEPOL2:10.50

2.Zając Wojciech92DEPOL2:13.566.Kordel Maciej92UNBUS2:46.87
3.Owczarek Łukasz92WODKO2:38.417.Brzóska Jakub93ARKIE2:51.52
4.Jacob Snowden94B.J.S.2:43.128.Mazur Kamil93ARKIE3:02.84
5.Janas Arkadiusz92FASKA2:43.99


14 - 15 lat

r.KodCzas
1.Mazur Maciek91MUKS "2:09.87

2.Bujak Kamil91ARKIE2:18.21
3.Kszczotek Filip91MUKS "2:42.92
4.Janyst Michał91MUKS "2:53.91


Open/Senior

r.KodCzas
1.Kiełbowski Maciej89WODKO2:06.19

2.Mazur Maciek91MUKS "2:09.878.Jacob Snowden94B.J.S.2:43.12
3.Sak Przemysław92DEPOL2:10.509.Janas Arkadiusz92FASKA2:43.99
4.Zając Wojciech92DEPOL2:13.5610.Kordel Maciej92UNBUS2:46.87
5.Bujak Kamil91ARKIE2:18.2111.Brzóska Jakub93ARKIE2:51.52
6.Owczarek Łukasz92WODKO2:38.4112.Janyst Michał91MUKS "2:53.91
7.Kszczotek Filip91MUKS "2:42.9213.Mazur Kamil93ARKIE3:02.84


<< TOP >>
Nr  15
2005-12-17
200m zmienny  Kobiet

Open/Senior
Brak minimum


13 lat i młodsi

r.KodCzas
1.Żebrowska Katarzyna93KSOST2:52.38

2.Przydatek Agnieszka92KSOST2:53.53
3.Palmowska Jusyna93UNBUS3:09.47


14 - 15 lat

r.KodCzas
1.Derszniak Martyna91ARKIE2:38.04

2.Łapa Joanna90KSOST2:48.27
3.Parkita Alicja90MUKS "3:02.97


Open/Senior

r.KodCzas
1.Derszniak Martyna91ARKIE2:38.04

2.Łapa Joanna90KSOST2:48.275.Parkita Alicja90MUKS "3:02.97
3.Żebrowska Katarzyna93KSOST2:52.386.Palmowska Jusyna93UNBUS3:09.47
4.Przydatek Agnieszka92KSOST2:53.53


<< TOP >>
Nr  35
2005-12-17
200m zmienny  Mêżczyzn

Open/Senior
Brak minimum


13 lat i młodsi

r.KodCzas
1.Pietrzyk Adam92MUKS "2:41.22

2.Kołkiewicz Mateusz92ARKIE2:44.205.Patrzałek Michał93ARKIE3:03.38
3.Szczepański Adam92UNBUS2:55.166.Kunat Aleksander93UNBUS3:13.40
4.Tworzewski Adrian93KSOST2:58.30DYSKW.Mosiołek Damian93FASKA


14 - 15 lat

r.KodCzas
1.Perkowski Marcin90ARKIE2:23.88

2.Sulima Hubert91KSOST2:24.20
3.Harabin Mateusz90MUKS "2:25.97


Open/Senior

r.KodCzas
1.Kozieł Łukasz89KSOST2:23.82

2.Perkowski Marcin90ARKIE2:23.887.Szczepański Adam92UNBUS2:55.16
3.Sulima Hubert91KSOST2:24.208.Tworzewski Adrian93KSOST2:58.30
4.Harabin Mateusz90MUKS "2:25.979.Patrzałek Michał93ARKIE3:03.38
5.Pietrzyk Adam92MUKS "2:41.2210.Kunat Aleksander93UNBUS3:13.40
6.Kołkiewicz Mateusz92ARKIE2:44.20DYSKW.Mosiołek Damian93FASKA


<< TOP >>
Nr  36
2005-12-17
4 x 100m Sztafeta Dow.  Kobiet

Open/Senior
Brak minimum


KodCzas
1.KTP ARKA KIELCEARKIE4:27.10

2.MUKS "18 - NEPTUN"MUKS "4:40.946.LKS DELFIN POŁANIEC 1DEPOL4:57.84
3.MUKS Unia Busko Zdrój 1UNBUS4:48.067.UKS "Fala"FASKA5:00.03
4.ORKA 4ORJED4:51.098.MUKS "18 - NEPTUN"MUKS "5:09.89
5."KSZO" OSTROWIEC ŚW. 1KSOST4:52.669.Wodnik Końskie 1WODKO5:19.81


<< TOP >>
Nr  37
2005-12-17
4 x 100m Sztafeta Dow.  Mêżczyzn

Open/Senior
Brak minimum


KodCzas
1."KSZO" OSTROWIEC ŚW. 1KSOST3:49.42

2.KTP ARKA KIELCEARKIE4:03.347.MUKS "18 - NEPTUN"MUKS "4:27.15
3.MUKS "18 - NEPTUN"MUKS "4:03.758.Wodnik Końskie 1WODKO4:30.42
4.ORKA 1ORJED4:12.689.UKS "Fala"FASKA4:51.34
5.Battersea Jaculators SwimmingB.J.S.4:15.7410.MUKS Unia Busko Zdrój 2UNBUS4:53.18
6.LKS DELFIN POŁANIEC 1DEPOL4:19.7311.UKS "Fala"FASKA5:57.07