Letnie Mistrzostwa Okręgu Świętokrzyskiego - Lista wyników
Nr  1  50m dowolny  Kobiet  Open/Senior
Nr  2  50m dowolny  Mężczyzn  Open/Senior
Nr  3  50m klasyczny  Kobiet  Open/Senior
Nr  4  50m klasyczny  Mężczyzn  Open/Senior
Nr  5  100m motylkowy  Kobiet  Open/Senior
Nr  6  100m motylkowy  Mężczyzn  Open/Senior
Nr  7  200m dowolny  Kobiet  Open/Senior
Nr  8  200m dowolny  Mężczyzn  Open/Senior
Nr  9  200m grzbietowy  Kobiet  Open/Senior
Nr  10  200m grzbietowy  Mężczyzn  Open/Senior
Nr  11  400m zmienny  Kobiet  Open/Senior
Nr  12  400m zmienny  Mężczyzn  Open/Senior
Nr  13  50m motylkowy  Kobiet  Open/Senior
Nr  14  50m motylkowy  Mężczyzn  Open/Senior
Nr  15  50m grzbietowy  Kobiet  Open/Senior
Nr  16  50m grzbietowy  Mężczyzn  Open/Senior
Nr  17  400m dowolny  Kobiet  Open/Senior
Nr  18  400m dowolny  Mężczyzn  Open/Senior
Nr  19  200m klasyczny  Kobiet  Open/Senior
Nr  20  200m klasyczny  Mężczyzn  Open/Senior
Nr  21  200m zmienny  Kobiet  Open/Senior
Nr  22  200m zmienny  Mężczyzn  Open/Senior
Nr  23  4 x 100m Sztafeta Dow.  Kobiet  Open/Senior
Nr  24  4 x 100m Sztafeta Dow.  Mężczyzn  Open/Senior


Nr  1
2006-06-10
50m dowolny  Kobiet

Open/Senior
Brak minimum


12 - 13 lat

r.KodCzas
1.Dudek Mariola93ORJED31.75
2.Kijewska Kaja94ARKIE31.84
3.Śmiałek Katarzyna93FOSAN33.19
4.Grzegorczyk Aleksandra93WODKON33.81
5.Słopiecka Maja94ARKIE33.85
6.Kalita Małgorzata93WODKON35.24
7.Jastrzêbska Magda93NEKIE35.34
8.Majewska Aleksandra93FOSAN35.44
9.Brzozowska Weronika94FOSAN35.45
10.Ozga Agata94NEKIE35.61
11.Przybył Anna94WODKON36.37
12.Polewska Marta94NEKIE36.90
13.Mojecka Sylwia94NEKIE37.46
PKNowaczek Justyna94SKALUB32.80


14 - 15 lat

r.KodCzas
1.Kawecka Anna92ARKIE28.59
2.Sowińska Magda91NEKIE30.46
3.Zygmunt Izabella91WODKON31.28
4.Derszniak Martyna91ARKIE31.70
5.Przydatek Agnieszka92KSOST32.89
6.Modelska Magda91ORJED33.98
7.Trzeszkowska Karolina92UNBUS34.69
8.Jamroziak Patrycja92WODKON34.81
PKLefanowicz Iwona92SKALUB28.19
PKŚwitkowska Maja92SKALUB31.69


Open/Senior

r.KodCzas
1.Kawecka Anna92ARKIE28.59
2.Sowińska Magda91NEKIE30.46
3.Zygmunt Izabella91WODKON31.28
4.Derszniak Martyna91ARKIE31.70
5.Dudek Mariola93ORJED31.75
6.Kijewska Kaja94ARKIE31.84
7.Przydatek Agnieszka92KSOST32.89
8.Śmiałek Katarzyna93FOSAN33.19
9.Wychowaniak Joanna89FOSAN33.21
10.Grzegorczyk Aleksandra93WODKON33.81
11.Słopiecka Maja94ARKIE33.85
12.Modelska Magda91ORJED33.98
13.Nowak Aleksandra95ARKIE34.47
14.Trzeszkowska Karolina92UNBUS34.69
15.Jamroziak Patrycja92WODKON34.81
16.Zdonek Aleksandra88NEKIE34.95
17.Wołoszyn Sonia95NEKIE35.09
18.Kalita Małgorzata93WODKON35.24
19.Jastrzêbska Magda93NEKIE35.34
20.Majewska Aleksandra93FOSAN35.44
21.Brzozowska Weronika94FOSAN35.45
22.Ozga Agata94NEKIE35.61
23.Przybył Anna94WODKON36.37
24.Kuczyńska Aleksandra96FOSAN36.54
25.Polewska Marta94NEKIE36.90
26.Mojecka Sylwia94NEKIE37.46
PKLefanowicz Iwona92SKALUB28.19
PKŚwitkowska Maja92SKALUB31.69
PKNowaczek Justyna94SKALUB32.80
DYSKW.Nowak Milena88NEKIE36.12


<< TOP >>
Nr  2
2006-06-10
50m dowolny  Mêżczyzn

Open/Senior
Brak minimum


12 - 13 lat

r.KodCzas
1.Psyk Maciej93KSOST28.69
2.Tworzewski Adrian93KSOST29.67
3.Treliński Bartosz94ORJED29.98
4.Łyżwiński Paweł93DEBUS31.05
5.Kurant Roger94KSOST31.09
6.Rogoziński Łukasz94KSOST31.35
7.Napieracz Grzegorz93FOSAN31.54
8.Sobczyński Mateusz94WODKON31.85
9.Sarna Kamil94UNBUS32.16
10.Kunat Aleksander93UNBUS32.19
11.Szwajka Bartosz93FOSAN32.20
12.Wolak Michał94FOSAN32.48
13.Rasztabiga Łukasz93NEKIE32.74
14.Paszkiewicz Marcin94FOSAN35.07
15.Chmielnicki Jakub94FOSAN35.95
16.Zieliński Łukasz94FOSAN36.06
17.Pietrzyk Adrian94KSOST37.55
PKBrodzik Andrzej94SKALUB31.27
PKKrawczyk Hubert94SKALUB32.32
PKPyda Jakub94SKALUB32.85


14 - 15 lat

r.KodCzas
1.Bujak Kamil91ARKIE27.87
2.Mazur Maciek91NEKIE28.14
3.Jackowski Daniel92ORJED28.20
4.Sak Przemysław92DEPOL28.21
5.Chalewski Piotr92ORJED28.64
6.Zając Wojciech92DEPOL29.06
7.Badurak Piotr91DEBUS30.19
8.Krzemień Grzegorz92NEKIE30.29
9.Owczarek Łukasz92WODKON30.30
10.Semczuk Michał92FOSAN30.45
11.Janyst Michał91NEKIE30.81
12.Waszkiewicz Maksym91NEKIE31.14
13.Nowacki Bartosz91ORJED31.74
14.Bąk Patryk92KSOST32.09
PKGraczyk Przemysław92SKALUB27.05
PKSzydłowski Adrian92SKALUB27.21
PKSuszek Wojciech92SKALUB28.00
PKSamczuk Jakub92SKALUB28.77
PKSkubicha Konrad92SKALUB29.04
PKDobrowolski Patryk92SKALUB29.78
PKKoproń Kacper92SKALUB30.89


Open/Senior

r.KodCzas
1.Jêdrzejewski Grzegorz88KSOST24.19
2.Sieradzki Wojciech90NEKIE26.54
3.Kiełbowski Maciej89WODKON26.78
4.Bujak Paweł90ARKIE26.89
5.Gocoł Robert87ORJED27.77
6.Bujak Kamil91ARKIE27.87
7.Mazur Maciek91NEKIE28.14
8.Jackowski Daniel92ORJED28.20
9.Sak Przemysław92DEPOL28.21
10.Łuszczek Mariusz86ORJED28.22
11.Gocoł Mariusz83ORJED28.25
12.Chalewski Piotr92ORJED28.64
13.Psyk Maciej93KSOST28.69
14.Zając Wojciech92DEPOL29.06
15.Ryznar Paweł88DEBUS29.15
16.Tworzewski Adrian93KSOST29.67
17.Treliński Bartosz94ORJED29.98
18.Badurak Piotr91DEBUS30.19
19.Krzemień Grzegorz92NEKIE30.29
20.Owczarek Łukasz92WODKON30.30
21.Semczuk Michał92FOSAN30.45
22.Chalewski Mariusz90ORJED30.78
23.Janyst Michał91NEKIE30.81
24.Łyżwiński Paweł93DEBUS31.05
25.Kurant Roger94KSOST31.09
26.Waszkiewicz Maksym91NEKIE31.14
27.Rogoziński Łukasz94KSOST31.35
28.Napieracz Grzegorz93FOSAN31.54
29.Nowacki Bartosz91ORJED31.74
30.Młyńczak Mateusz90DEBUS31.79
31.Sobczyński Mateusz94WODKON31.85
32.Bąk Patryk92KSOST32.09
33.Sarna Kamil94UNBUS32.16
34.Kunat Aleksander93UNBUS32.19
35.Szwajka Bartosz93FOSAN32.20
36.Wolak Michał94FOSAN32.48
37.Muszyński Bartek88NEKIE32.62
38.Rasztabiga Łukasz93NEKIE32.74
39.Paszkiewicz Marcin94FOSAN35.07
40.Kuśmira Wiktor96FOSAN35.45
41.Wiśniewski Paweł95WODKON35.64
42.Chmielnicki Jakub94FOSAN35.95
43.Zieliński Łukasz94FOSAN36.06
44.Pietrzyk Adrian94KSOST37.55
PKGraczyk Przemysław92SKALUB27.05
PKSzydłowski Adrian92SKALUB27.21
PKSuszek Wojciech92SKALUB28.00
PKSamczuk Jakub92SKALUB28.77
PKSkubicha Konrad92SKALUB29.04
PKDobrowolski Patryk92SKALUB29.78
PKKoproń Kacper92SKALUB30.89
PKBrodzik Andrzej94SKALUB31.27
PKKrawczyk Hubert94SKALUB32.32
PKPyda Jakub94SKALUB32.85


<< TOP >>
Nr  3
2006-06-10
50m klasyczny  Kobiet

Open/Senior
Brak minimum


12 - 13 lat

r.KodCzas
1.Żebrowska Katarzyna93KSOST38.82
2.Konat Paulina93DEPOL40.19
3.Uchańska Karolina94KSOST44.74
4.Sychowska Agnieszka94NEKIE45.07
5.Kruk Aleksandra93UNBUS45.68
6.Szumiło Magda94NEKIE48.45
7.Przybył Anna94WODKON48.76
8.Kubała Anna94WODKON49.48
PKDąbrowska Paulina94SKALUB40.53
PKBordżoł Katarzyna94SKALUB41.67
PKNowaczek Justyna94SKALUB43.72


14 - 15 lat

r.KodCzas
1.Jagodzka Aleksandra91NEKIE35.89
2.Stanek Anna92DEPOL38.08
3.Derszniak Martyna91ARKIE40.71
4.Wêgłowska Anna92WODKON41.50
5.Banaś Anna91NEKIE45.50
PKŚwitkowska Maja92SKALUB37.18


Open/Senior

r.KodCzas
1.Jagodzka Aleksandra91NEKIE35.89
2.Górecka Ewelina88ARKIE37.01
3.Stanek Anna92DEPOL38.08
4.Morońska Monika87UNBUS38.36
5.Żebrowska Katarzyna93KSOST38.82
6.Konat Paulina93DEPOL40.19
7.Derszniak Martyna91ARKIE40.71
8.Wêgłowska Anna92WODKON41.50
9.Łapa Joanna90KSOST41.81
10.Paszkowska Agnieszka95NEKIE44.60
11.Uchańska Karolina94KSOST44.74
12.Sychowska Agnieszka94NEKIE45.07
13.Banaś Anna91NEKIE45.50
14.Kruk Aleksandra93UNBUS45.68
15.Zdonek Aleksandra88NEKIE46.52
16.Wołoszyn Sonia95NEKIE46.55
17.Kuczyńska Aleksandra96FOSAN47.40
18.Szumiło Magda94NEKIE48.45
19.Przybył Anna94WODKON48.76
20.Kubała Anna94WODKON49.48
PKŚwitkowska Maja92SKALUB37.18
PKDąbrowska Paulina94SKALUB40.53
PKBordżoł Katarzyna94SKALUB41.67
PKNowaczek Justyna94SKALUB43.72


<< TOP >>
Nr  4
2006-06-10
50m klasyczny  Mêżczyzn

Open/Senior
Brak minimum


12 - 13 lat

r.KodCzas
1.Treliński Bartosz94ORJED38.64
2.Łyżwiński Paweł93DEBUS40.25
3.Bednarski Dawid93DEPOL40.55
4.Kwiecień Kacper94KSOST41.42
5.Kunat Aleksander93UNBUS42.24
6.Patrzałek Michał93ARKIE42.53
7.Szwajka Bartosz93FOSAN42.57
8.Pióro Filip94ARKIE42.85
9.Sarna Kamil94UNBUS43.27
10.Paszkiewicz Marcin94FOSAN49.20
PKKrawczyk Hubert94SKALUB37.79


14 - 15 lat

r.KodCzas
1.Kubka Jacek92WODKON34.89
2.Strózik Dominik92DEBUS36.37
3.Wójcik Michał92DEBUS37.45
4.Zacharz Wiktor91ARKIE37.83
5.Nowacki Bartosz91ORJED37.96
6.Kowalski Piotr92WODKON40.18
7.Badurak Piotr91DEBUS43.51
PKSzczepanik Paweł92SKALUB36.23
PKStrzaliński Mateusz92SKALUB36.28


Open/Senior

r.KodCzas
1.Frankiewicz Piotr89KSOST32.88
2.Harabin Mateusz90NEKIE33.64
3.Perkowski Marcin90ARKIE34.49
4.Kubka Jacek92WODKON34.89
5.Łuszczek Mariusz86ORJED35.05
6.Strózik Dominik92DEBUS36.37
7.Wójcik Michał92DEBUS37.45
8.Zacharz Wiktor91ARKIE37.83
9.Nowacki Bartosz91ORJED37.96
10.Treliński Bartosz94ORJED38.64
11.Chalewski Mariusz90ORJED39.07
12.Dziubiński Paweł90DEBUS39.61
13.Kowalski Piotr92WODKON40.18
14.Łyżwiński Paweł93DEBUS40.25
15.Bednarski Dawid93DEPOL40.55
16.Kwiecień Kacper94KSOST41.42
17.Kunat Aleksander93UNBUS42.24
18.Patrzałek Michał93ARKIE42.53
19.Szwajka Bartosz93FOSAN42.57
20.Pióro Filip94ARKIE42.85
21.Sarna Kamil94UNBUS43.27
22.Badurak Piotr91DEBUS43.51
23.Paszkiewicz Marcin94FOSAN49.20
PKSzczepanik Paweł92SKALUB36.23
PKStrzaliński Mateusz92SKALUB36.28
PKKrawczyk Hubert94SKALUB37.79


<< TOP >>
Nr  5
2006-06-10
100m motylkowy  Kobiet

Open/Senior
Brak minimum


12 - 13 lat

r.KodCzas50m100m
1.Lipińska Małgorzata93KSOST1:19.4136.7942.62
2.Surowiec Aleksandra94NEKIE1:26.6739.5947.08
3.Jastrzêbska Magda93NEKIE1:33.3842.4050.98
4.Słopiecka Maja94ARKIE1:33.6644.0549.61
5.Majewska Aleksandra93FOSAN1:41.5045.1956.31
PKSzynal Ludwika94SKALUB1:24.0540.4643.59
PKBordżoł Katarzyna94SKALUB1:28.6942.3546.34
Nie uk.Palmowska Justyna93UNBUS


14 - 15 lat

r.KodCzas50m100m
1.Jagodzka Aleksandra91NEKIE1:09.8832.7337.15
2.Pustuła Agnieszka92ARKIE1:12.7332.8439.89
3.Szczepańska Ewa92UNBUS1:15.6135.3140.30
4.Modelska Magda91ORJED1:30.8840.9149.97
DYSKW.Jamroziak Patrycja92WODKON1:41.1143.4357.68


Open/Senior

r.KodCzas50m100m
1.Jagodzka Aleksandra91NEKIE1:09.8832.7337.15
2.Pustuła Agnieszka92ARKIE1:12.7332.8439.89
3.Morońska Monika87UNBUS1:12.9333.8539.08
4.Szczepańska Ewa92UNBUS1:15.6135.3140.30
5.Parkita Alicja90NEKIE1:16.4535.5940.86
6.Lipińska Małgorzata93KSOST1:19.4136.7942.62
7.Łapa Joanna90KSOST1:20.7837.3143.47
8.Zalewska Aleksandra90NEKIE1:23.4038.3145.09
9.Surowiec Aleksandra94NEKIE1:26.6739.5947.08
10.Modelska Magda91ORJED1:30.8840.9149.97
11.Musiał Natalia95UNBUS1:31.2842.1049.18
12.Jastrzêbska Magda93NEKIE1:33.3842.4050.98
13.Słopiecka Maja94ARKIE1:33.6644.0549.61
14.Chrzanowska Patrycja95NEKIE1:35.0941.5753.52
15.Majewska Aleksandra93FOSAN1:41.5045.1956.31
PKSzynal Ludwika94SKALUB1:24.0540.4643.59
PKBordżoł Katarzyna94SKALUB1:28.6942.3546.34
DYSKW.Jamroziak Patrycja92WODKON1:41.1143.4357.68
Nie uk.Palmowska Justyna93UNBUS


<< TOP >>
Nr  6
2006-06-10
100m motylkowy  Mêżczyzn

Open/Senior
Brak minimum


12 - 13 lat

r.KodCzas50m100m
1.Psyk Maciej93KSOST1:09.2733.4135.86
2.Kurant Roger94KSOST1:16.3735.9240.45
3.Jaworski Michał93KSOST1:17.9737.0040.97
4.Czwartosz Mateusz93DEPOL1:20.2537.5942.66
5.Pióro Filip94ARKIE1:23.3237.9845.34
6.Sobczyński Mateusz94WODKON1:24.9438.8246.12
7.Rasztabiga Łukasz93NEKIE1:33.8640.7053.16


14 - 15 lat

r.KodCzas50m100m
1.Sulima Hubert91KSOST1:04.1330.1733.96
2.Skowroński Kamil91ARKIE1:04.4230.3434.08
3.Jackowski Daniel92ORJED1:11.1232.3938.73
4.Pietrzyk Adam92NEKIE1:12.86
5.Chalewski Piotr92ORJED1:16.45
6.Krzemień Grzegorz92NEKIE1:18.5837.2441.34
7.Szczepański Adam92UNBUS1:18.95
8.Waszkiewicz Maksym91NEKIE1:19.2936.6242.67
9.Semczuk Michał92FOSAN1:29.3938.9450.45


Open/Senior

r.KodCzas50m100m
1.Jêdrzejewski Grzegorz88KSOST1:02.4129.4532.96
2.Sulima Hubert91KSOST1:04.1330.1733.96
3.Skowroński Kamil91ARKIE1:04.4230.3434.08
4.Bujak Paweł90ARKIE1:05.7131.3534.36
5.Sieradzki Wojciech90NEKIE1:07.4032.1035.30
6.Psyk Maciej93KSOST1:09.2733.4135.86
7.Jackowski Daniel92ORJED1:11.1232.3938.73
8.Pietrzyk Adam92NEKIE1:12.86
9.Kurant Roger94KSOST1:16.3735.9240.45
10.Chalewski Piotr92ORJED1:16.45
11.Jaworski Michał93KSOST1:17.9737.0040.97
12.Krzemień Grzegorz92NEKIE1:18.5837.2441.34
13.Szczepański Adam92UNBUS1:18.95
14.Waszkiewicz Maksym91NEKIE1:19.2936.6242.67
15.Czwartosz Mateusz93DEPOL1:20.2537.5942.66
16.Pióro Filip94ARKIE1:23.3237.9845.34
17.Sobczyński Mateusz94WODKON1:24.9438.8246.12
18.Semczuk Michał92FOSAN1:29.3938.9450.45
19.Rasztabiga Łukasz93NEKIE1:33.8640.7053.16


<< TOP >>
Nr  7
2006-06-10
200m dowolny  Kobiet

Open/Senior
Brak minimum


12 - 13 lat

r.KodCzas50m100m150m200m
1.Wójcik Ewa93ARKIE2:24.9533.2735.8738.4237.39
2.Kijewska Kaja94ARKIE2:31.9235.6338.8239.8937.58
3.Konat Paulina93DEPOL2:39.0134.6640.9041.9641.49
4.Śmiałek Katarzyna93FOSAN2:40.0134.7541.2643.3840.62
5.Palmowska Justyna93UNBUS2:49.9338.1645.0344.6642.08
6.Polewska Marta94NEKIE2:50.6037.8343.0445.4944.24
7.Ozga Agata94NEKIE2:57.3439.6945.5347.1344.99
8.Mojecka Sylwia94NEKIE3:07.8340.5448.3549.6849.26


14 - 15 lat

r.KodCzas50m100m150m200m
1.Kawecka Anna92ARKIE2:19.2331.7134.6036.6636.26
2.Stanek Anna92DEPOL2:24.8133.4136.5338.1736.70
3.Przydatek Agnieszka92KSOST2:30.9035.0237.8439.4338.61
4.Sowińska Magda91NEKIE2:41.0435.1539.8443.4442.61
5.Zygmunt Izabella91WODKON2:42.5634.8441.6444.1341.95
PKLefanowicz Iwona92SKALUB2:13.7631.4634.2634.6733.37


Open/Senior

r.KodCzas50m100m150m200m
1.Hampel Justyna90KSOST2:12.5731.1033.8634.0933.52
2.Kawecka Anna92ARKIE2:19.2331.7134.6036.6636.26
3.Stanek Anna92DEPOL2:24.8133.4136.5338.1736.70
4.Wójcik Ewa93ARKIE2:24.9533.2735.8738.4237.39
5.Przydatek Agnieszka92KSOST2:30.9035.0237.8439.4338.61
6.Kijewska Kaja94ARKIE2:31.9235.6338.8239.8937.58
7.Konat Paulina93DEPOL2:39.0134.6640.9041.9641.49
8.Śmiałek Katarzyna93FOSAN2:40.0134.7541.2643.3840.62
9.Sowińska Magda91NEKIE2:41.0435.1539.8443.4442.61
10.Zygmunt Izabella91WODKON2:42.5634.8441.6444.1341.95
11.Nowak Aleksandra95ARKIE2:45.7937.4743.9942.9241.41
12.Wychowaniak Joanna89FOSAN2:49.1335.6442.5645.9045.03
13.Palmowska Justyna93UNBUS2:49.9338.1645.0344.6642.08
14.Polewska Marta94NEKIE2:50.6037.8343.0445.4944.24
15.Nowak Milena88NEKIE2:54.2739.1543.2646.6845.18
16.Ozga Agata94NEKIE2:57.3439.6945.5347.1344.99
17.Musiał Natalia95UNBUS2:58.4041.3944.8047.6244.59
18.Mojecka Sylwia94NEKIE3:07.8340.5448.3549.6849.26
PKLefanowicz Iwona92SKALUB2:13.7631.4634.2634.6733.37


<< TOP >>
Nr  8
2006-06-10
200m dowolny  Mêżczyzn

Open/Senior
Brak minimum


12 - 13 lat

r.KodCzas50m100m150m200m
1.Kwiecień Kacper94KSOST2:26.7134.3938.1137.9636.25
2.Bednarski Dawid93DEPOL2:27.5834.5637.8839.2835.86
3.Iwoła Maciej94KSOST2:29.8235.5638.1738.5437.55
4.Kaczmarski Marcin94KSOST2:36.7234.8840.9442.7338.17
5.Czwartosz Mateusz93DEPOL2:36.8236.0740.6741.2138.87
6.Napieracz Grzegorz93FOSAN2:37.6633.7039.5142.8441.61
7.Brzóska Jakub93ARKIE2:45.5636.7041.4843.5043.88
8.Zieliński Łukasz94FOSAN2:51.4237.9444.9345.6342.92
9.Chmielnicki Jakub94FOSAN3:01.0940.8047.3048.7544.24
PKBrodzik Andrzej94SKALUB2:40.1735.6041.6242.6340.32


14 - 15 lat

r.KodCzas50m100m150m200m
1.Bujak Kamil91ARKIE2:11.4030.0133.0034.4233.97
2.Mazur Maciek91NEKIE2:13.0529.7633.5135.1734.61
3.Zając Wojciech92DEPOL2:13.6430.6233.7535.1934.08
4.Bąk Patryk92KSOST2:25.5935.0837.2837.4535.78
5.Owczarek Łukasz92WODKON2:37.9134.8539.5442.8340.69
6.Janyst Michał91NEKIE2:43.3036.1841.0543.2942.78
PKSzydłowski Adrian92SKALUB2:11.9830.5234.3134.5932.56
PKGraczyk Przemysław92SKALUB2:14.2730.6734.6935.0733.84
PKSuszek Wojciech92SKALUB2:17.5331.1134.9736.4135.04
PKSamczuk Jakub92SKALUB2:21.5134.4536.8835.8134.37
PKSzczepanik Paweł92SKALUB2:27.4634.5838.3237.8036.76


Open/Senior

r.KodCzas50m100m150m200m
1.Grzebała Paweł90KSOST2:06.9030.0532.3233.2231.31
2.Kiełbowski Maciej89WODKON2:07.2229.9732.8133.2031.24
3.Bujak Kamil91ARKIE2:11.4030.0133.0034.4233.97
4.Mazur Maciek91NEKIE2:13.0529.7633.5135.1734.61
5.Zając Wojciech92DEPOL2:13.6430.6233.7535.1934.08
6.Bąk Patryk92KSOST2:25.5935.0837.2837.4535.78
7.Kwiecień Kacper94KSOST2:26.7134.3938.1137.9636.25
8.Bednarski Dawid93DEPOL2:27.5834.5637.8839.2835.86
9.Gocoł Mariusz83ORJED2:29.3834.5438.2638.6437.94
10.Iwoła Maciej94KSOST2:29.8235.5638.1738.5437.55
11.Kaczmarski Marcin94KSOST2:36.7234.8840.9442.7338.17
12.Czwartosz Mateusz93DEPOL2:36.8236.0740.6741.2138.87
13.Napieracz Grzegorz93FOSAN2:37.6633.7039.5142.8441.61
14.Owczarek Łukasz92WODKON2:37.9134.8539.5442.8340.69
15.Janyst Michał91NEKIE2:43.3036.1841.0543.2942.78
16.Brzóska Jakub93ARKIE2:45.5636.7041.4843.5043.88
17.Muszyński Bartek88NEKIE2:48.8135.6341.0945.3546.74
18.Zieliński Łukasz94FOSAN2:51.4237.9444.9345.6342.92
19.Chmielnicki Jakub94FOSAN3:01.0940.8047.3048.7544.24
PKSzydłowski Adrian92SKALUB2:11.9830.5234.3134.5932.56
PKGraczyk Przemysław92SKALUB2:14.2730.6734.6935.0733.84
PKSuszek Wojciech92SKALUB2:17.5331.1134.9736.4135.04
PKSamczuk Jakub92SKALUB2:21.5134.4536.8835.8134.37
PKSzczepanik Paweł92SKALUB2:27.4634.5838.3237.8036.76
PKBrodzik Andrzej94SKALUB2:40.1735.6041.6242.6340.32


<< TOP >>
Nr  9
2006-06-10
200m grzbietowy  Kobiet

Open/Senior
Brak minimum


12 - 13 lat

r.KodCzas50m100m150m200m
1.Dudek Mariola93ORJED2:43.2637.8841.0842.8941.41
2.Lipińska Małgorzata93KSOST2:44.1539.2541.9543.0239.93
3.Uchańska Karolina94KSOST3:06.6144.4848.0247.6446.47
4.Grzegorczyk Aleksandra93WODKON3:10.2844.7348.7050.8546.00
5.Szumiło Magda94NEKIE3:10.7043.3648.9450.2248.18
6.Kruk Aleksandra93UNBUS3:16.3145.4950.6052.7647.46
7.Brzozowska Weronika94FOSAN3:16.8347.2250.7050.7948.12
8.Kubała Anna94WODKON3:25.1947.7652.10
PKSzynal Ludwika94SKALUB2:40.7938.4442.4341.3838.54
PKDąbrowska Paulina94SKALUB2:42.0338.2041.3042.7039.83


14 - 15 lat

r.KodCzas50m100m150m200m
1.Pustuła Agnieszka92ARKIE2:35.0837.3638.8640.3638.50
2.Wilk Sara92UNBUS3:02.7843.3347.6347.4144.41
3.Krawczyk Aleksandra92KSOST3:05.5841.8347.1649.9446.65
4.Wêgłowska Anna92WODKON3:08.6043.3447.0650.0148.19


Open/Senior

r.KodCzas50m100m150m200m
1.Pustuła Agnieszka92ARKIE2:35.0837.3638.8640.3638.50
2.Dudek Mariola93ORJED2:43.2637.8841.0842.8941.41
3.Lipińska Małgorzata93KSOST2:44.1539.2541.9543.0239.93
4.Parkita Alicja90NEKIE2:48.8639.6542.5944.0442.58
5.Wilk Sara92UNBUS3:02.7843.3347.6347.4144.41
6.Krawczyk Aleksandra92KSOST3:05.5841.8347.1649.9446.65
7.Uchańska Karolina94KSOST3:06.6144.4848.0247.6446.47
8.Wêgłowska Anna92WODKON3:08.6043.3447.0650.0148.19
9.Grzegorczyk Aleksandra93WODKON3:10.2844.7348.7050.8546.00
10.Szumiło Magda94NEKIE3:10.7043.3648.9450.2248.18
11.Chrzanowska Patrycja95NEKIE3:11.3846.6148.5749.3246.88
12.Kruk Aleksandra93UNBUS3:16.3145.4950.6052.7647.46
13.Brzozowska Weronika94FOSAN3:16.8347.2250.7050.7948.12
14.Kubała Anna94WODKON3:25.1947.7652.10
PKSzynal Ludwika94SKALUB2:40.7938.4442.4341.3838.54
PKDąbrowska Paulina94SKALUB2:42.0338.2041.3042.7039.83


<< TOP >>
Nr  10
2006-06-10
200m grzbietowy  Mêżczyzn

Open/Senior
Brak minimum


12 - 13 lat

r.KodCzas50m100m150m200m
1.Tworzewski Adrian93KSOST2:46.4338.7742.4343.6141.62
2.Kaczmarski Marcin94KSOST2:49.4340.9143.3043.7941.43
3.Jaworski Michał93KSOST2:51.7441.0443.9444.5142.25
4.Rogoziński Łukasz94KSOST2:58.8541.2145.6346.5645.45
5.Wolak Michał94FOSAN3:03.4242.6045.9047.3647.56
6.Pietrzyk Adrian94KSOST3:30.6248.9254.9154.5452.25
PKPyda Jakub94SKALUB2:47.1238.6643.1743.0942.20


14 - 15 lat

r.KodCzas50m100m150m200m
1.Sulima Hubert91KSOST2:20.7733.8136.0635.9934.91
2.Strózik Dominik92DEBUS2:56.6339.6946.1546.8543.94
PKDobrowolski Patryk92SKALUB2:31.4035.5439.2538.6937.92
PKKoproń Kacper92SKALUB2:35.6437.1040.0840.5737.89


Open/Senior

r.KodCzas50m100m150m200m
1.Sulima Hubert91KSOST2:20.7733.8136.0635.9934.91
2.Grzebała Paweł90KSOST2:20.9534.4935.9436.0734.45
3.Perkowski Marcin90ARKIE2:22.9232.6936.1036.7537.38
4.Harabin Mateusz90NEKIE2:25.8434.0236.5337.3637.93
5.Gocoł Robert87ORJED2:42.5137.2539.9642.3542.95
6.Tworzewski Adrian93KSOST2:46.4338.7742.4343.6141.62
7.Kaczmarski Marcin94KSOST2:49.4340.9143.3043.7941.43
8.Jaworski Michał93KSOST2:51.7441.0443.9444.5142.25
9.Strózik Dominik92DEBUS2:56.6339.6946.1546.8543.94
10.Rogoziński Łukasz94KSOST2:58.8541.2145.6346.5645.45
11.Wolak Michał94FOSAN3:03.4242.6045.9047.3647.56
12.Kuśmira Wiktor96FOSAN3:13.7045.5950.0850.2847.75
13.Pietrzyk Adrian94KSOST3:30.6248.9254.9154.5452.25
PKDobrowolski Patryk92SKALUB2:31.4035.5439.2538.6937.92
PKKoproń Kacper92SKALUB2:35.6437.1040.0840.5737.89
PKPyda Jakub94SKALUB2:47.1238.6643.1743.0942.20


<< TOP >>
Nr  11
2006-06-10
400m zmienny  Kobiet

Open/Senior
Brak minimum


12 - 13 lat

r.KodCzas
1.Wójcik Ewa93ARKIE5:48.54
50m:
100m:
40.53
1:26.04
40.53
45.51
150m:
200m:
2:13.49
2:59.98
47.45
46.49
250m:
300m:
3:46.71
4:34.07
46.73
47.36
350m:
400m:
5:12.74
5:48.54
38.67
35.80
2.Żebrowska Katarzyna93KSOST6:05.71
50m:
100m:
42.48
1:32.14
42.48
49.66
150m:
200m:
2:20.30
3:06.09
48.16
45.79
250m:
300m:
3:54.57
4:43.64
48.48
49.07
350m:
400m:
5:25.74
6:05.71
42.10
39.97
3.Sychowska Agnieszka94NEKIE6:16.57
50m:
100m:
42.43
1:30.37
42.43
47.94
150m:
200m:
2:18.30
3:06.15
47.93
47.85
250m:
300m:
3:58.99
4:52.49
52.84
53.50
350m:
400m:
5:34.66
6:16.57
42.17
41.91
4.Surowiec Aleksandra94NEKIE7:07.81
50m:
100m:
43.73
1:41.08
43.73
57.35
150m:
200m:
2:33.92
3:26.21
52.84
52.29
250m:
300m:
4:27.22
5:27.08
1:01.01
59.86
350m:
400m:
6:17.48
7:07.81
50.40
50.33
5.Kalita Małgorzata93WODKON7:11.46
50m:
100m:
46.05
1:38.24
46.05
52.19
150m:
200m:
2:35.23
3:32.12
56.99
56.89
250m:
300m:
4:30.27
5:29.15
58.15
58.88
350m:
400m:
6:18.91
7:11.46
49.76
52.55


14 - 15 lat

r.KodCzas
1.Szczepańska Ewa92UNBUS6:11.17
50m:
100m:
37.73
1:24.35
37.73
46.62
150m:
200m:
2:16.35
3:06.53
52.00
50.18
250m:
300m:
3:57.58
4:50.85
51.05
53.27
350m:
400m:
5:31.18
6:11.17
40.33
39.99
2.Banaś Anna91NEKIE7:07.93
50m:
100m:
43.25
1:37.87
43.25
54.62
150m:
200m:
2:36.28
3:34.41
58.41
58.13
250m:
300m:
4:33.18
5:31.57
58.77
58.39
350m:
400m:
6:19.76
7:07.93
48.19
48.17


Open/Senior

r.KodCzas
1.Hampel Justyna90KSOST5:27.18
50m:
100m:
35.42
1:17.20
35.42
41.78
150m:
200m:
2:02.19
2:44.75
44.99
42.56
250m:
300m:
3:31.18
4:16.99
46.43
45.81
350m:
400m:
4:52.71
5:27.18
35.72
34.47
2.Wójcik Ewa93ARKIE5:48.54
50m:
100m:
40.53
1:26.04
40.53
45.51
150m:
200m:
2:13.49
2:59.98
47.45
46.49
250m:
300m:
3:46.71
4:34.07
46.73
47.36
350m:
400m:
5:12.74
5:48.54
38.67
35.80
3.Żebrowska Katarzyna93KSOST6:05.71
50m:
100m:
42.48
1:32.14
42.48
49.66
150m:
200m:
2:20.30
3:06.09
48.16
45.79
250m:
300m:
3:54.57
4:43.64
48.48
49.07
350m:
400m:
5:25.74
6:05.71
42.10
39.97
4.Szczepańska Ewa92UNBUS6:11.17
50m:
100m:
37.73
1:24.35
37.73
46.62
150m:
200m:
2:16.35
3:06.53
52.00
50.18
250m:
300m:
3:57.58
4:50.85
51.05
53.27
350m:
400m:
5:31.18
6:11.17
40.33
39.99
5.Zalewska Aleksandra90NEKIE6:16.12
50m:
100m:
38.99
1:25.17
38.99
46.18
150m:
200m:
2:13.11
2:59.80
47.94
46.69
250m:
300m:
3:55.56
4:51.36
55.76
55.80
350m:
400m:
5:34.85
6:16.12
43.49
41.27
6.Sychowska Agnieszka94NEKIE6:16.57
50m:
100m:
42.43
1:30.37
42.43
47.94
150m:
200m:
2:18.30
3:06.15
47.93
47.85
250m:
300m:
3:58.99
4:52.49
52.84
53.50
350m:
400m:
5:34.66
6:16.57
42.17
41.91
7.Surowiec Aleksandra94NEKIE7:07.81
50m:
100m:
43.73
1:41.08
43.73
57.35
150m:
200m:
2:33.92
3:26.21
52.84
52.29
250m:
300m:
4:27.22
5:27.08
1:01.01
59.86
350m:
400m:
6:17.48
7:07.81
50.40
50.33
8.Banaś Anna91NEKIE7:07.93
50m:
100m:
43.25
1:37.87
43.25
54.62
150m:
200m:
2:36.28
3:34.41
58.41
58.13
250m:
300m:
4:33.18
5:31.57
58.77
58.39
350m:
400m:
6:19.76
7:07.93
48.19
48.17
9.Kalita Małgorzata93WODKON7:11.46
50m:
100m:
46.05
1:38.24
46.05
52.19
150m:
200m:
2:35.23
3:32.12
56.99
56.89
250m:
300m:
4:30.27
5:29.15
58.15
58.88
350m:
400m:
6:18.91
7:11.46
49.76
52.55


<< TOP >>
Nr  12
2006-06-10
400m zmienny  Mêżczyzn

Open/Senior
Brak minimum


12 - 13 lat

r.KodCzas
1.Patrzałek Michał93ARKIE6:09.00
50m:
100m:
38.99
1:26.79
38.99
47.80
150m:
200m:
2:14.40
3:04.01
47.61
49.61
250m:
300m:
3:54.81
4:45.87
50.80
51.06
350m:
400m:
5:28.50
6:09.00
42.63
40.50
2.Brzóska Jakub93ARKIE6:54.07
50m:
100m:
49.17
1:47.51
49.17
58.34
150m:
200m:
2:44.02
3:39.22
56.51
55.20
250m:
300m:
4:31.44
5:24.82
52.22
53.38
350m:
400m:
6:09.92
6:54.07
45.10
44.15
DYSKW.Iwoła Maciej94KSOST6:04.98
50m:
100m:
41.22
1:27.24
41.22
46.02
150m:
200m:
2:15.21
3:01.70
47.97
46.49
250m:
300m:
3:53.15
4:46.97
51.45
53.82
350m:
400m:
5:26.53
6:04.98
39.56
38.45


14 - 15 lat

r.KodCzas
1.Sak Przemysław92DEPOL5:12.76
50m:
100m:
32.10
1:09.74
32.10
37.64
150m:
200m:
1:50.28
2:29.86
40.54
39.58
250m:
300m:
3:14.95
4:00.02
45.09
45.07
350m:
400m:
4:37.50
5:12.76
37.48
35.26
2.Skowroński Kamil91ARKIE5:24.88
50m:
100m:
32.12
1:11.17
32.12
39.05
150m:
200m:
1:51.88
2:32.00
40.71
40.12
250m:
300m:
3:19.79
4:08.58
47.79
48.79
350m:
400m:
4:46.72
5:24.88
38.14
38.16
3.Zacharz Wiktor91ARKIE5:44.64
50m:
100m:
34.12
1:15.83
34.12
41.71
150m:
200m:
2:01.96
2:44.55
46.13
42.59
250m:
300m:
3:32.41
4:20.25
47.86
47.84
350m:
400m:
5:02.45
5:44.64
42.20
42.19
4.Pietrzyk Adam92NEKIE5:54.99
50m:
100m:
35.38
1:15.43
35.38
40.05
150m:
200m:
2:01.09
2:44.72
45.66
43.63
250m:
300m:
3:37.86
4:32.95
53.14
55.09
350m:
400m:
5:14.96
5:54.99
42.01
40.03
5.Szczepański Adam92UNBUS6:11.52
50m:
100m:
36.91
1:23.74
36.91
46.83
150m:
200m:
2:13.80
3:01.63
50.06
47.83
250m:
300m:
3:52.00
4:42.66
50.37
50.66
350m:
400m:
5:27.96
6:11.52
45.30
43.56
PKStrzaliński Mateusz92SKALUB5:21.74
50m:
100m:
34.18
1:12.80
34.18
38.62
150m:
200m:
1:56.67
2:38.12
43.87
41.45
250m:
300m:
3:22.54
4:08.15
44.42
45.61
350m:
400m:
4:45.46
5:21.74
37.31
36.28
PKSkubicha Konrad92SKALUB5:29.45
50m:
100m:
36.43
1:18.51
36.43
42.08
150m:
200m:
2:01.45
2:43.26
42.94
41.81
250m:
300m:
3:29.40
4:16.13
46.14
46.73
350m:
400m:
4:53.74
5:29.45
37.61
35.71


Open/Senior

r.KodCzas
1.Frankiewicz Piotr89KSOST4:52.33
50m:
100m:
29.78
1:03.70
29.78
33.92
150m:
200m:
1:42.31
2:20.34
38.61
38.03
250m:
300m:
2:59.43
3:39.17
39.09
39.74
350m:
400m:
4:16.18
4:52.33
37.01
36.15
2.Sak Przemysław92DEPOL5:12.76
50m:
100m:
32.10
1:09.74
32.10
37.64
150m:
200m:
1:50.28
2:29.86
40.54
39.58
250m:
300m:
3:14.95
4:00.02
45.09
45.07
350m:
400m:
4:37.50
5:12.76
37.48
35.26
3.Skowroński Kamil91ARKIE5:24.88
50m:
100m:
32.12
1:11.17
32.12
39.05
150m:
200m:
1:51.88
2:32.00
40.71
40.12
250m:
300m:
3:19.79
4:08.58
47.79
48.79
350m:
400m:
4:46.72
5:24.88
38.14
38.16
4.Zacharz Wiktor91ARKIE5:44.64
50m:
100m:
34.12
1:15.83
34.12
41.71
150m:
200m:
2:01.96
2:44.55
46.13
42.59
250m:
300m:
3:32.41
4:20.25
47.86
47.84
350m:
400m:
5:02.45
5:44.64
42.20
42.19
5.Pietrzyk Adam92NEKIE5:54.99
50m:
100m:
35.38
1:15.43
35.38
40.05
150m:
200m:
2:01.09
2:44.72
45.66
43.63
250m:
300m:
3:37.86
4:32.95
53.14
55.09
350m:
400m:
5:14.96
5:54.99
42.01
40.03
6.Patrzałek Michał93ARKIE6:09.00
50m:
100m:
38.99
1:26.79
38.99
47.80
150m:
200m:
2:14.40
3:04.01
47.61
49.61
250m:
300m:
3:54.81
4:45.87
50.80
51.06
350m:
400m:
5:28.50
6:09.00
42.63
40.50
7.Szczepański Adam92UNBUS6:11.52
50m:
100m:
36.91
1:23.74
36.91
46.83
150m:
200m:
2:13.80
3:01.63
50.06
47.83
250m:
300m:
3:52.00
4:42.66
50.37
50.66
350m:
400m:
5:27.96
6:11.52
45.30
43.56
8.Brzóska Jakub93ARKIE6:54.07
50m:
100m:
49.17
1:47.51
49.17
58.34
150m:
200m:
2:44.02
3:39.22
56.51
55.20
250m:
300m:
4:31.44
5:24.82
52.22
53.38
350m:
400m:
6:09.92
6:54.07
45.10
44.15
PKStrzaliński Mateusz92SKALUB5:21.74
50m:
100m:
34.18
1:12.80
34.18
38.62
150m:
200m:
1:56.67
2:38.12
43.87
41.45
250m:
300m:
3:22.54
4:08.15
44.42
45.61
350m:
400m:
4:45.46
5:21.74
37.31
36.28
PKSkubicha Konrad92SKALUB5:29.45
50m:
100m:
36.43
1:18.51
36.43
42.08
150m:
200m:
2:01.45
2:43.26
42.94
41.81
250m:
300m:
3:29.40
4:16.13
46.14
46.73
350m:
400m:
4:53.74
5:29.45
37.61
35.71
DYSKW.Iwoła Maciej94KSOST6:04.98
50m:
100m:
41.22
1:27.24
41.22
46.02
150m:
200m:
2:15.21
3:01.70
47.97
46.49
250m:
300m:
3:53.15
4:46.97
51.45
53.82
350m:
400m:
5:26.53
6:04.98
39.56
38.45


<< TOP >>
Nr  13
2006-06-10
50m motylkowy  Kobiet

Open/Senior
Brak minimum


12 - 13 lat

r.KodCzas
1.Lipińska Małgorzata93KSOST34.68
2.Grzegorczyk Aleksandra93WODKON37.27
3.Surowiec Aleksandra94NEKIE37.79
4.Palmowska Justyna93UNBUS39.42
5.Kalita Małgorzata93WODKON40.13
6.Słopiecka Maja94ARKIE40.64
7.Jastrzêbska Magda93NEKIE40.65
8.Uchańska Karolina94KSOST42.05
9.Majewska Aleksandra93FOSAN43.76
10.Brzozowska Weronika94FOSAN43.98
PKBordżoł Katarzyna94SKALUB35.90
PKNowaczek Justyna94SKALUB38.42


14 - 15 lat

r.KodCzas
1.Pustuła Agnieszka92ARKIE31.60
2.Szczepańska Ewa92UNBUS33.98
3.Sowińska Magda91NEKIE34.72
4.Stanek Anna92DEPOL34.81
5.Derszniak Martyna91ARKIE35.09
6.Modelska Magda91ORJED38.99
7.Zygmunt Izabella91WODKON39.20
8.Banaś Anna91NEKIE42.92
PKLefanowicz Iwona92SKALUB30.63
PKŚwitkowska Maja92SKALUB35.80
DYSKW.Jagodzka Aleksandra91NEKIE31.49


Open/Senior

r.KodCzas
1.Pustuła Agnieszka92ARKIE31.60
2.Morońska Monika87UNBUS33.13
3.Górecka Ewelina88ARKIE33.73
4.Szczepańska Ewa92UNBUS33.98
5.Lipińska Małgorzata93KSOST34.68
6.Sowińska Magda91NEKIE34.72
7.Stanek Anna92DEPOL34.81
8.Parkita Alicja90NEKIE34.83
9.Derszniak Martyna91ARKIE35.09
10.Łapa Joanna90KSOST35.42
11.Zalewska Aleksandra90NEKIE36.46
12.Modelska Katarzyna89ORJED36.90
13.Grzegorczyk Aleksandra93WODKON37.27
14.Surowiec Aleksandra94NEKIE37.79
15.Modelska Magda91ORJED38.99
16.Zygmunt Izabella91WODKON39.20
17.Palmowska Justyna93UNBUS39.42
18.Kalita Małgorzata93WODKON40.13
19.Musiał Natalia95UNBUS40.19
20.Słopiecka Maja94ARKIE40.64
21.Jastrzêbska Magda93NEKIE40.65
22.Uchańska Karolina94KSOST42.05
23.Banaś Anna91NEKIE42.92
24.Chrzanowska Patrycja95NEKIE43.26
25.Majewska Aleksandra93FOSAN43.76
26.Brzozowska Weronika94FOSAN43.98
27.Zdonek Aleksandra88NEKIE43.99
PKLefanowicz Iwona92SKALUB30.63
PKŚwitkowska Maja92SKALUB35.80
PKBordżoł Katarzyna94SKALUB35.90
PKNowaczek Justyna94SKALUB38.42
DYSKW.Jagodzka Aleksandra91NEKIE31.49


<< TOP >>
Nr  14
2006-06-10
50m motylkowy  Mêżczyzn

Open/Senior
Brak minimum


12 - 13 lat

r.KodCzas
1.Psyk Maciej93KSOST31.35
2.Kurant Roger94KSOST34.26
3.Kunat Aleksander93UNBUS34.77
4.Jaworski Michał93KSOST35.13
Czwartosz Mateusz93DEPOL35.13
6.Pióro Filip94ARKIE35.63
7.Rogoziński Łukasz94KSOST35.94
8.Sobczyński Mateusz94WODKON37.00
9.Rasztabiga Łukasz93NEKIE37.85
10.Iwoła Maciej94KSOST39.29
11.Szwajka Bartosz93FOSAN40.03
12.Paszkiewicz Marcin94FOSAN42.21
PKKrawczyk Hubert94SKALUB37.77


14 - 15 lat

r.KodCzas
1.Skowroński Kamil91ARKIE29.38
2.Jackowski Daniel92ORJED30.85
3.Chalewski Piotr92ORJED31.88
4.Zacharz Wiktor91ARKIE32.20
5.Pietrzyk Adam92NEKIE32.37
6.Waszkiewicz Maksym91NEKIE33.88
7.Krzemień Grzegorz92NEKIE34.26
8.Owczarek Łukasz92WODKON35.22
9.Semczuk Michał92FOSAN37.06
PKGraczyk Przemysław92SKALUB28.67
PKSuszek Wojciech92SKALUB29.72
PKSzydłowski Adrian92SKALUB30.94
PKStrzaliński Mateusz92SKALUB32.11
PKSkubicha Konrad92SKALUB33.77
PKDobrowolski Patryk92SKALUB33.86


Open/Senior

r.KodCzas
1.Jêdrzejewski Grzegorz88KSOST26.36
2.Bujak Paweł90ARKIE28.71
3.Sieradzki Wojciech90NEKIE29.36
4.Skowroński Kamil91ARKIE29.38
5.Harabin Mateusz90NEKIE30.02
6.Jackowski Daniel92ORJED30.85
7.Gocoł Mariusz83ORJED31.31
8.Psyk Maciej93KSOST31.35
9.Ryznar Paweł88DEBUS31.56
10.Chalewski Piotr92ORJED31.88
11.Zacharz Wiktor91ARKIE32.20
12.Pietrzyk Adam92NEKIE32.37
13.Chalewski Mariusz90ORJED32.46
14.Waszkiewicz Maksym91NEKIE33.88
15.Kurant Roger94KSOST34.26
Krzemień Grzegorz92NEKIE34.26
17.Kunat Aleksander93UNBUS34.77
18.Jaworski Michał93KSOST35.13
Czwartosz Mateusz93DEPOL35.13
20.Owczarek Łukasz92WODKON35.22
21.Pióro Filip94ARKIE35.63
22.Młyńczak Mateusz90DEBUS35.86
23.Rogoziński Łukasz94KSOST35.94
24.Muszyński Bartek88NEKIE36.68
25.Sobczyński Mateusz94WODKON37.00
26.Semczuk Michał92FOSAN37.06
27.Rasztabiga Łukasz93NEKIE37.85
28.Iwoła Maciej94KSOST39.29
29.Szwajka Bartosz93FOSAN40.03
30.Wiśniewski Paweł95WODKON42.15
31.Paszkiewicz Marcin94FOSAN42.21
32.Kuśmira Wiktor96FOSAN43.65
PKGraczyk Przemysław92SKALUB28.67
PKSuszek Wojciech92SKALUB29.72
PKSzydłowski Adrian92SKALUB30.94
PKStrzaliński Mateusz92SKALUB32.11
PKSkubicha Konrad92SKALUB33.77
PKDobrowolski Patryk92SKALUB33.86
PKKrawczyk Hubert94SKALUB37.77


<< TOP >>
Nr  15
2006-06-10
50m grzbietowy  Kobiet

Open/Senior
Brak minimum


12 - 13 lat

r.KodCzas
1.Dudek Mariola93ORJED35.59
2.Lipińska Małgorzata93KSOST35.98
3.Kijewska Kaja94ARKIE37.52
4.Szumiło Magda94NEKIE39.24
5.Grzegorczyk Aleksandra93WODKON40.17
6.Kruk Aleksandra93UNBUS40.51
7.Polewska Marta94NEKIE41.88
8.Brzozowska Weronika94FOSAN42.29
9.Majewska Aleksandra93FOSAN43.33
10.Kubała Anna94WODKON43.78
11.Przybył Anna94WODKON45.56
PKSzynal Ludwika94SKALUB35.76
PKBordżoł Katarzyna94SKALUB36.66
PKDąbrowska Paulina94SKALUB39.34


14 - 15 lat

r.KodCzas
1.Pustuła Agnieszka92ARKIE33.82
2.Sowińska Magda91NEKIE35.33
3.Modelska Magda91ORJED38.32
4.Przydatek Agnieszka92KSOST38.81
5.Wêgłowska Anna92WODKON39.21
6.Krawczyk Aleksandra92KSOST39.46
7.Wilk Sara92UNBUS40.88
8.Trzeszkowska Karolina92UNBUS42.01


Open/Senior

r.KodCzas
1.Pustuła Agnieszka92ARKIE33.82
2.Sowińska Magda91NEKIE35.33
3.Dudek Mariola93ORJED35.59
4.Lipińska Małgorzata93KSOST35.98
5.Kijewska Kaja94ARKIE37.52
6.Modelska Magda91ORJED38.32
7.Przydatek Agnieszka92KSOST38.81
8.Wêgłowska Anna92WODKON39.21
9.Szumiło Magda94NEKIE39.24
10.Krawczyk Aleksandra92KSOST39.46
11.Grzegorczyk Aleksandra93WODKON40.17
12.Kruk Aleksandra93UNBUS40.51
13.Wilk Sara92UNBUS40.88
14.Polewska Marta94NEKIE41.88
15.Wołoszyn Sonia95NEKIE41.94
16.Trzeszkowska Karolina92UNBUS42.01
17.Brzozowska Weronika94FOSAN42.29
18.Nowak Aleksandra95ARKIE42.30
19.Majewska Aleksandra93FOSAN43.33
20.Kubała Anna94WODKON43.78
21.Nowak Milena88NEKIE44.71
22.Przybył Anna94WODKON45.56
PKSzynal Ludwika94SKALUB35.76
PKBordżoł Katarzyna94SKALUB36.66
PKDąbrowska Paulina94SKALUB39.34


<< TOP >>
Nr  16
2006-06-10
50m grzbietowy  Mêżczyzn

Open/Senior
Brak minimum


12 - 13 lat

r.KodCzas
1.Psyk Maciej93KSOST34.10
2.Tworzewski Adrian93KSOST35.17
3.Kwiecień Kacper94KSOST37.92
4.Łyżwiński Paweł93DEBUS38.17
5.Rogoziński Łukasz94KSOST39.25
6.Kaczmarski Marcin94KSOST39.31
7.Wolak Michał94FOSAN39.39
8.Rasztabiga Łukasz93NEKIE40.27
9.Chmielnicki Jakub94FOSAN42.88
10.Paszkiewicz Marcin94FOSAN43.43
11.Zieliński Łukasz94FOSAN43.75
12.Pietrzyk Adrian94KSOST45.66
PKPyda Jakub94SKALUB36.00
PKBrodzik Andrzej94SKALUB37.72


14 - 15 lat

r.KodCzas
1.Bujak Kamil91ARKIE30.86
2.Sulima Hubert91KSOST31.29
3.Mazur Maciek91NEKIE32.31
4.Kubka Jacek92WODKON34.82
5.Bąk Patryk92KSOST35.98
6.Owczarek Łukasz92WODKON36.22
7.Strózik Dominik92DEBUS37.41
8.Kowalski Piotr92WODKON37.66
9.Nowacki Bartosz91ORJED38.00
10.Szczepański Adam92UNBUS38.61
PKSamczuk Jakub92SKALUB31.35
PKDobrowolski Patryk92SKALUB32.46
PKKoproń Kacper92SKALUB34.65


Open/Senior

r.KodCzas
1.Grzebała Paweł90KSOST30.33
2.Kiełbowski Maciej89WODKON30.53
3.Bujak Kamil91ARKIE30.86
4.Sulima Hubert91KSOST31.29
5.Mazur Maciek91NEKIE32.31
6.Gocoł Robert87ORJED33.21
7.Bujak Paweł90ARKIE33.83
8.Psyk Maciej93KSOST34.10
9.Kubka Jacek92WODKON34.82
10.Tworzewski Adrian93KSOST35.17
11.Bąk Patryk92KSOST35.98
12.Owczarek Łukasz92WODKON36.22
13.Łuszczek Mariusz86ORJED36.76
14.Ryznar Paweł88DEBUS37.01
15.Gocoł Mariusz83ORJED37.10
16.Strózik Dominik92DEBUS37.41
17.Kowalski Piotr92WODKON37.66
18.Kwiecień Kacper94KSOST37.92
19.Chalewski Mariusz90ORJED37.99
20.Nowacki Bartosz91ORJED38.00
21.Łyżwiński Paweł93DEBUS38.17
22.Szczepański Adam92UNBUS38.61
23.Muszyński Bartek88NEKIE38.95
24.Rogoziński Łukasz94KSOST39.25
25.Kaczmarski Marcin94KSOST39.31
26.Wolak Michał94FOSAN39.39
27.Rasztabiga Łukasz93NEKIE40.27
Młyńczak Mateusz90DEBUS40.27
29.Kuśmira Wiktor96FOSAN42.23
30.Chmielnicki Jakub94FOSAN42.88
31.Paszkiewicz Marcin94FOSAN43.43
32.Zieliński Łukasz94FOSAN43.75
33.Pietrzyk Adrian94KSOST45.66
PKSamczuk Jakub92SKALUB31.35
PKDobrowolski Patryk92SKALUB32.46
PKKoproń Kacper92SKALUB34.65
PKPyda Jakub94SKALUB36.00
PKBrodzik Andrzej94SKALUB37.72


<< TOP >>
Nr  17
2006-06-10
400m dowolny  Kobiet

Open/Senior
Brak minimum


12 - 13 lat

r.KodCzas
1.Wójcik Ewa93ARKIE5:05.64
50m:
100m:
34.91
1:13.52
34.91
38.61
150m:
200m:
1:53.47
2:33.22
39.95
39.75
250m:
300m:
3:11.89
3:51.26
38.67
39.37
350m:
400m:
4:29.76
5:05.64
38.50
35.88
2.Dudek Mariola93ORJED5:13.01
50m:
100m:
33.55
1:11.91
33.55
38.36
150m:
200m:
1:51.92
2:32.70
40.01
40.78
250m:
300m:
3:12.91
3:53.65
40.21
40.74
350m:
400m:
4:33.77
5:13.01
40.12
39.24
3.Kijewska Kaja94ARKIE5:21.52
50m:
100m:
36.88
1:17.83
36.88
40.95
150m:
200m:
1:59.10
2:40.36
41.27
41.26
250m:
300m:
3:20.96
4:01.64
40.60
40.68
350m:
400m:
4:42.09
5:21.52
40.45
39.43
4.Śmiałek Katarzyna93FOSAN5:42.39
50m:
100m:
35.27
1:17.59
35.27
42.32
150m:
200m:
2:01.46
2:46.36
43.87
44.90
250m:
300m:
3:31.08
4:16.00
44.72
44.92
350m:
400m:
5:00.94
5:42.39
44.94
41.45
5.Polewska Marta94NEKIE6:08.68
50m:
100m:
39.31
1:25.24
39.31
45.93
150m:
200m:
2:13.45
3:02.72
48.21
49.27
250m:
300m:
3:49.70
4:38.28
46.98
48.58
350m:
400m:
5:24.48
6:08.68
46.20
44.20
6.Ozga Agata94NEKIE6:11.94
50m:
100m:
38.49
1:23.53
38.49
45.04
150m:
200m:
2:11.32
3:00.47
47.79
49.15
250m:
300m:
3:50.03
4:39.34
49.56
49.31
350m:
400m:
5:27.01
6:11.94
47.67
44.93
7.Mojecka Sylwia94NEKIE6:38.25
50m:
100m:
40.97
1:29.15
40.97
48.18
150m:
200m:
2:20.11
3:11.95
50.96
51.84
250m:
300m:
4:04.84
4:56.29
52.89
51.45
350m:
400m:
5:48.58
6:38.25
52.29
49.67


14 - 15 lat

r.KodCzas
1.Przydatek Agnieszka92KSOST5:15.53
50m:
100m:
35.53
1:14.63
35.53
39.10
150m:
200m:
1:54.82
2:35.09
40.19
40.27
250m:
300m:
3:15.68
3:55.77
40.59
40.09
350m:
400m:
4:36.37
5:15.53
40.60
39.16
2.Jamroziak Patrycja92WODKON6:49.52
50m:
100m:
42.07
1:30.40
42.07
48.33
150m:
200m:
2:23.50
3:16.47
53.10
52.97
250m:
300m:
4:10.92
5:05.53
54.45
54.61
350m:
400m:
5:59.90
6:49.52
54.37
49.62
PKLefanowicz Iwona92SKALUB4:43.79
50m:
100m:
32.12
1:07.69
32.12
35.57
150m:
200m:
1:44.08
2:20.65
36.39
36.57
250m:
300m:
2:56.95
3:33.27
36.30
36.32
350m:
400m:
4:09.61
4:43.79
36.34
34.18


Open/Senior

r.KodCzas
1.Hampel Justyna90KSOST4:29.21
50m:
100m:
31.36
1:05.32
31.36
33.96
150m:
200m:
1:39.67
2:14.02
34.35
34.35
250m:
300m:
2:48.33
3:22.62
34.31
34.29
350m:
400m:
3:56.31
4:29.21
33.69
32.90
2.Wójcik Ewa93ARKIE5:05.64
50m:
100m:
34.91
1:13.52
34.91
38.61
150m:
200m:
1:53.47
2:33.22
39.95
39.75
250m:
300m:
3:11.89
3:51.26
38.67
39.37
350m:
400m:
4:29.76
5:05.64
38.50
35.88
3.Dudek Mariola93ORJED5:13.01
50m:
100m:
33.55
1:11.91
33.55
38.36
150m:
200m:
1:51.92
2:32.70
40.01
40.78
250m:
300m:
3:12.91
3:53.65
40.21
40.74
350m:
400m:
4:33.77
5:13.01
40.12
39.24
4.Przydatek Agnieszka92KSOST5:15.53
50m:
100m:
35.53
1:14.63
35.53
39.10
150m:
200m:
1:54.82
2:35.09
40.19
40.27
250m:
300m:
3:15.68
3:55.77
40.59
40.09
350m:
400m:
4:36.37
5:15.53
40.60
39.16
5.Kijewska Kaja94ARKIE5:21.52
50m:
100m:
36.88
1:17.83
36.88
40.95
150m:
200m:
1:59.10
2:40.36
41.27
41.26
250m:
300m:
3:20.96
4:01.64
40.60
40.68
350m:
400m:
4:42.09
5:21.52
40.45
39.43
6.Śmiałek Katarzyna93FOSAN5:42.39
50m:
100m:
35.27
1:17.59
35.27
42.32
150m:
200m:
2:01.46
2:46.36
43.87
44.90
250m:
300m:
3:31.08
4:16.00
44.72
44.92
350m:
400m:
5:00.94
5:42.39
44.94
41.45
7.Zalewska Aleksandra90NEKIE5:52.70
50m:
100m:
37.12
1:19.99
37.12
42.87
150m:
200m:
2:04.97
2:49.76
44.98
44.79
250m:
300m:
3:35.93
4:21.51
46.17
45.58
350m:
400m:
5:07.71
5:52.70
46.20
44.99
8.Polewska Marta94NEKIE6:08.68
50m:
100m:
39.31
1:25.24
39.31
45.93
150m:
200m:
2:13.45
3:02.72
48.21
49.27
250m:
300m:
3:49.70
4:38.28
46.98
48.58
350m:
400m:
5:24.48
6:08.68
46.20
44.20
9.Wychowaniak Joanna89FOSAN6:10.66
50m:
100m:
37.28
1:21.70
37.28
44.42
150m:
200m:
2:09.60
2:57.50
47.90
47.90
250m:
300m:
3:47.10
4:35.87
49.60
48.77
350m:
400m:
5:24.77
6:10.66
48.90
45.89
10.Ozga Agata94NEKIE6:11.94
50m:
100m:
38.49
1:23.53
38.49
45.04
150m:
200m:
2:11.32
3:00.47
47.79
49.15
250m:
300m:
3:50.03
4:39.34
49.56
49.31
350m:
400m:
5:27.01
6:11.94
47.67
44.93
11.Nowak Milena88NEKIE6:13.08
50m:
100m:
40.37
1:25.97
40.37
45.60
150m:
200m:
2:14.40
3:02.97
48.43
48.57
250m:
300m:
3:51.83
4:40.21
48.86
48.38
350m:
400m:
5:27.87
6:13.08
47.66
45.21
12.Mojecka Sylwia94NEKIE6:38.25
50m:
100m:
40.97
1:29.15
40.97
48.18
150m:
200m:
2:20.11
3:11.95
50.96
51.84
250m:
300m:
4:04.84
4:56.29
52.89
51.45
350m:
400m:
5:48.58
6:38.25
52.29
49.67
13.Jamroziak Patrycja92WODKON6:49.52
50m:
100m:
42.07
1:30.40
42.07
48.33
150m:
200m:
2:23.50
3:16.47
53.10
52.97
250m:
300m:
4:10.92
5:05.53
54.45
54.61
350m:
400m:
5:59.90
6:49.52
54.37
49.62
PKLefanowicz Iwona92SKALUB4:43.79
50m:
100m:
32.12
1:07.69
32.12
35.57
150m:
200m:
1:44.08
2:20.65
36.39
36.57
250m:
300m:
2:56.95
3:33.27
36.30
36.32
350m:
400m:
4:09.61
4:43.79
36.34
34.18


<< TOP >>
Nr  18
2006-06-10
400m dowolny  Mêżczyzn

Open/Senior
Brak minimum


12 - 13 lat

r.KodCzas
1.Kurant Roger94KSOST4:59.39
50m:
100m:
35.18
1:13.02
35.18
37.84
150m:
200m:
1:51.67
2:29.81
38.65
38.14
250m:
300m:
3:08.71
3:46.91
38.90
38.20
350m:
400m:
4:24.22
4:59.39
37.31
35.17
2.Iwoła Maciej94KSOST5:10.18
50m:
100m:
37.26
1:16.48
37.26
39.22
150m:
200m:
1:56.27
2:35.44
39.79
39.17
250m:
300m:
3:14.44
3:53.59
39.00
39.15
350m:
400m:
4:32.23
5:10.18
38.64
37.95
3.Jaworski Michał93KSOST5:17.28
50m:
100m:
36.78
1:17.83
36.78
41.05
150m:
200m:
1:58.14
2:38.69
40.31
40.55
250m:
300m:
3:18.23
3:58.39
39.54
40.16
350m:
400m:
4:39.19
5:17.28
40.80
38.09
4.Napieracz Grzegorz93FOSAN5:33.31
50m:
100m:
34.91
1:14.34
34.91
39.43
150m:
200m:
1:56.34
2:39.54
42.00
43.20
250m:
300m:
3:23.58
4:07.88
44.04
44.30
350m:
400m:
4:51.74
5:33.31
43.86
41.57
5.Wolak Michał94FOSAN5:45.37
50m:
100m:
37.44
1:20.28
37.44
42.84
150m:
200m:
2:03.75
2:48.12
43.47
44.37
250m:
300m:
3:32.72
4:17.58
44.60
44.86
350m:
400m:
5:02.22
5:45.37
44.64
43.15
6.Brzóska Jakub93ARKIE5:49.99
50m:
100m:
37.92
1:21.85
37.92
43.93
150m:
200m:
2:07.06
2:52.67
45.21
45.61
250m:
300m:
3:38.20
4:24.05
45.53
45.85
350m:
400m:
5:08.49
5:49.99
44.44
41.50
7.Zieliński Łukasz94FOSAN6:08.97
50m:
100m:
39.80
1:26.30
39.80
46.50
150m:
200m:
2:13.56
3:01.07
47.26
47.51
250m:
300m:
3:49.29
4:37.24
48.22
47.95
350m:
400m:
5:24.18
6:08.97
46.94
44.79


14 - 15 lat

r.KodCzas
1.Sak Przemysław92DEPOL4:34.67
50m:
100m:
31.18
1:06.31
31.18
35.13
150m:
200m:
1:41.43
2:16.34
35.12
34.91
250m:
300m:
2:51.10
3:26.15
34.76
35.05
350m:
400m:
4:00.89
4:34.67
34.74
33.78
2.Bujak Kamil91ARKIE4:36.12
50m:
100m:
32.75
1:08.36
32.75
35.61
150m:
200m:
1:44.26
2:19.99
35.90
35.73
250m:
300m:
2:54.83
3:29.60
34.84
34.77
350m:
400m:
4:03.56
4:36.12
33.96
32.56
3.Sulima Hubert91KSOST4:42.88
50m:
100m:
32.14
1:07.60
32.14
35.46
150m:
200m:
1:43.84
2:20.15
36.24
36.31
250m:
300m:
2:56.08
3:31.80
35.93
35.72
350m:
400m:
4:07.60
4:42.88
35.80
35.28
4.Mazur Maciek91NEKIE4:45.80
50m:
100m:
31.80
1:07.58
31.80
35.78
150m:
200m:
1:44.29
2:21.48
36.71
37.19
250m:
300m:
2:58.08
3:35.27
36.60
37.19
350m:
400m:
4:10.54
4:45.80
35.27
35.26
5.Zając Wojciech92DEPOL4:48.93
50m:
100m:
32.98
1:08.28
32.98
35.30
150m:
200m:
1:44.70
2:21.77
36.42
37.07
250m:
300m:
2:59.15
3:36.93
37.38
37.78
350m:
400m:
4:15.21
4:48.93
38.28
33.72
6.Bąk Patryk92KSOST5:00.28
50m:
100m:
36.84
1:14.82
36.84
37.98
150m:
200m:
1:52.80
2:30.14
37.98
37.34
250m:
300m:
3:07.97
3:46.45
37.83
38.48
350m:
400m:
4:24.77
5:00.28
38.32
35.51
7.Semczuk Michał92FOSAN5:27.87
50m:
100m:
36.03
1:17.32
36.03
41.29
150m:
200m:
1:59.88
2:41.92
42.56
42.04
250m:
300m:
3:24.50
4:07.07
42.58
42.57
350m:
400m:
4:48.68
5:27.87
41.61
39.19
8.Krzemień Grzegorz92NEKIE5:49.54
50m:
100m:
36.33
1:19.98
36.33
43.65
150m:
200m:
2:06.15
2:53.20
46.17
47.05
250m:
300m:
3:39.95
4:27.28
46.75
47.33
350m:
400m:
5:11.45
5:49.54
44.17
38.09
9.Janyst Michał91NEKIE5:50.17
50m:
100m:
37.37
1:20.51
37.37
43.14
150m:
200m:
2:06.09
2:52.17
45.58
46.08
250m:
300m:
3:38.72
4:25.25
46.55
46.53
350m:
400m:
5:08.07
5:50.17
42.82
42.10
PKSzydłowski Adrian92SKALUB4:35.29
50m:
100m:
31.64
1:06.96
31.64
35.32
150m:
200m:
1:42.50
2:18.21
35.54
35.71
250m:
300m:
2:53.38
3:28.60
35.17
35.22
350m:
400m:
4:03.24
4:35.29
34.64
32.05
PKSuszek Wojciech92SKALUB4:48.73
50m:
100m:
33.55
1:09.52
33.55
35.97
150m:
200m:
1:47.78
2:25.79
38.26
38.01
250m:
300m:
3:03.14
3:39.29
37.35
36.15
350m:
400m:
4:14.31
4:48.73
35.02
34.42
PKSamczuk Jakub92SKALUB5:12.30
50m:
100m:
36.61
1:16.80
36.61
40.19
150m:
200m:
1:56.20
2:36.29
39.40
40.09
250m:
300m:
3:15.66
3:55.38
39.37
39.72
350m:
400m:
4:34.22
5:12.30
38.84
38.08


Open/Senior

r.KodCzas
1.Grzebała Paweł90KSOST4:29.94
50m:
100m:
31.27
1:04.91
31.27
33.64
150m:
200m:
1:39.33
2:13.57
34.42
34.24
250m:
300m:
2:47.64
3:21.88
34.07
34.24
350m:
400m:
3:56.51
4:29.94
34.63
33.43
2.Sak Przemysław92DEPOL4:34.67
50m:
100m:
31.18
1:06.31
31.18
35.13
150m:
200m:
1:41.43
2:16.34
35.12
34.91
250m:
300m:
2:51.10
3:26.15
34.76
35.05
350m:
400m:
4:00.89
4:34.67
34.74
33.78
3.Bujak Kamil91ARKIE4:36.12
50m:
100m:
32.75
1:08.36
32.75
35.61
150m:
200m:
1:44.26
2:19.99
35.90
35.73
250m:
300m:
2:54.83
3:29.60
34.84
34.77
350m:
400m:
4:03.56
4:36.12
33.96
32.56
4.Sulima Hubert91KSOST4:42.88
50m:
100m:
32.14
1:07.60
32.14
35.46
150m:
200m:
1:43.84
2:20.15
36.24
36.31
250m:
300m:
2:56.08
3:31.80
35.93
35.72
350m:
400m:
4:07.60
4:42.88
35.80
35.28
5.Mazur Maciek91NEKIE4:45.80
50m:
100m:
31.80
1:07.58
31.80
35.78
150m:
200m:
1:44.29
2:21.48
36.71
37.19
250m:
300m:
2:58.08
3:35.27
36.60
37.19
350m:
400m:
4:10.54
4:45.80
35.27
35.26
6.Zając Wojciech92DEPOL4:48.93
50m:
100m:
32.98
1:08.28
32.98
35.30
150m:
200m:
1:44.70
2:21.77
36.42
37.07
250m:
300m:
2:59.15
3:36.93
37.38
37.78
350m:
400m:
4:15.21
4:48.93
38.28
33.72
7.Sieradzki Wojciech90NEKIE4:52.96
50m:
100m:
32.33
1:08.95
32.33
36.62
150m:
200m:
1:46.71
2:25.41
37.76
38.70
250m:
300m:
3:02.82
3:40.30
37.41
37.48
350m:
400m:
4:17.56
4:52.96
37.26
35.40
8.Kurant Roger94KSOST4:59.39
50m:
100m:
35.18
1:13.02
35.18
37.84
150m:
200m:
1:51.67
2:29.81
38.65
38.14
250m:
300m:
3:08.71
3:46.91
38.90
38.20
350m:
400m:
4:24.22
4:59.39
37.31
35.17
9.Bąk Patryk92KSOST5:00.28
50m:
100m:
36.84
1:14.82
36.84
37.98
150m:
200m:
1:52.80
2:30.14
37.98
37.34
250m:
300m:
3:07.97
3:46.45
37.83
38.48
350m:
400m:
4:24.77
5:00.28
38.32
35.51
10.Iwoła Maciej94KSOST5:10.18
50m:
100m:
37.26
1:16.48
37.26
39.22
150m:
200m:
1:56.27
2:35.44
39.79
39.17
250m:
300m:
3:14.44
3:53.59
39.00
39.15
350m:
400m:
4:32.23
5:10.18
38.64
37.95
11.Gocoł Robert87ORJED5:13.58
50m:
100m:
32.42
1:08.42
32.42
36.00
150m:
200m:
1:47.02
2:27.48
38.60
40.46
250m:
300m:
3:08.84
3:50.80
41.36
41.96
350m:
400m:
4:32.57
5:13.58
41.77
41.01
12.Jaworski Michał93KSOST5:17.28
50m:
100m:
36.78
1:17.83
36.78
41.05
150m:
200m:
1:58.14
2:38.69
40.31
40.55
250m:
300m:
3:18.23
3:58.39
39.54
40.16
350m:
400m:
4:39.19
5:17.28
40.80
38.09
13.Semczuk Michał92FOSAN5:27.87
50m:
100m:
36.03
1:17.32
36.03
41.29
150m:
200m:
1:59.88
2:41.92
42.56
42.04
250m:
300m:
3:24.50
4:07.07
42.58
42.57
350m:
400m:
4:48.68
5:27.87
41.61
39.19
14.Napieracz Grzegorz93FOSAN5:33.31
50m:
100m:
34.91
1:14.34
34.91
39.43
150m:
200m:
1:56.34
2:39.54
42.00
43.20
250m:
300m:
3:23.58
4:07.88
44.04
44.30
350m:
400m:
4:51.74
5:33.31
43.86
41.57
15.Wolak Michał94FOSAN5:45.37
50m:
100m:
37.44
1:20.28
37.44
42.84
150m:
200m:
2:03.75
2:48.12
43.47
44.37
250m:
300m:
3:32.72
4:17.58
44.60
44.86
350m:
400m:
5:02.22
5:45.37
44.64
43.15
16.Krzemień Grzegorz92NEKIE5:49.54
50m:
100m:
36.33
1:19.98
36.33
43.65
150m:
200m:
2:06.15
2:53.20
46.17
47.05
250m:
300m:
3:39.95
4:27.28
46.75
47.33
350m:
400m:
5:11.45
5:49.54
44.17
38.09
17.Brzóska Jakub93ARKIE5:49.99
50m:
100m:
37.92
1:21.85
37.92
43.93
150m:
200m:
2:07.06
2:52.67
45.21
45.61
250m:
300m:
3:38.20
4:24.05
45.53
45.85
350m:
400m:
5:08.49
5:49.99
44.44
41.50
18.Janyst Michał91NEKIE5:50.17
50m:
100m:
37.37
1:20.51
37.37
43.14
150m:
200m:
2:06.09
2:52.17
45.58
46.08
250m:
300m:
3:38.72
4:25.25
46.55
46.53
350m:
400m:
5:08.07
5:50.17
42.82
42.10
19.Zieliński Łukasz94FOSAN6:08.97
50m:
100m:
39.80
1:26.30
39.80
46.50
150m:
200m:
2:13.56
3:01.07
47.26
47.51
250m:
300m:
3:49.29
4:37.24
48.22
47.95
350m:
400m:
5:24.18
6:08.97
46.94
44.79
PKSzydłowski Adrian92SKALUB4:35.29
50m:
100m:
31.64
1:06.96
31.64
35.32
150m:
200m:
1:42.50
2:18.21
35.54
35.71
250m:
300m:
2:53.38
3:28.60
35.17
35.22
350m:
400m:
4:03.24
4:35.29
34.64
32.05
PKSuszek Wojciech92SKALUB4:48.73
50m:
100m:
33.55
1:09.52
33.55
35.97
150m:
200m:
1:47.78
2:25.79
38.26
38.01
250m:
300m:
3:03.14
3:39.29
37.35
36.15
350m:
400m:
4:14.31
4:48.73
35.02
34.42
PKSamczuk Jakub92SKALUB5:12.30
50m:
100m:
36.61
1:16.80
36.61
40.19
150m:
200m:
1:56.20
2:36.29
39.40
40.09
250m:
300m:
3:15.66
3:55.38
39.37
39.72
350m:
400m:
4:34.22
5:12.30
38.84
38.08


<< TOP >>
Nr  19
2006-06-10
200m klasyczny  Kobiet

Open/Senior
Brak minimum


12 - 13 lat

r.KodCzas50m100m150m200m
1.Wójcik Ewa93ARKIE3:03.2643.1346.7846.7146.64
2.Żebrowska Katarzyna93KSOST3:03.7642.7046.8248.4845.76
3.Konat Paulina93DEPOL3:09.9841.5948.3750.5549.47
4.Wiatrowska Agata94FOSAN3:17.4545.4350.1650.5051.36
5.Sychowska Agnieszka94NEKIE3:22.8848.7851.9552.9349.22
6.Uchańska Karolina94KSOST3:24.0046.8850.9153.4052.81
7.Surowiec Aleksandra94NEKIE3:36.6449.1455.6556.8555.00
8.Kubała Anna94WODKON3:41.4251.3456.6257.6355.83
9.Przybył Anna94WODKON3:43.6750.1557.0058.3958.13
10.Szumiło Magda94NEKIE3:50.3550.4657.991:01.421:00.48
PKDąbrowska Paulina94SKALUB3:13.4244.0951.3250.6947.32
PKNowaczek Justyna94SKALUB3:28.8649.7553.2853.8252.01


14 - 15 lat

r.KodCzas50m100m150m200m
1.Jagodzka Aleksandra91NEKIE2:44.7537.6041.6443.1642.35
2.Stanek Anna92DEPOL2:57.7238.9744.1646.7947.80
3.Derszniak Martyna91ARKIE3:03.3142.3046.5447.5446.93
4.Banaś Anna91NEKIE3:30.3449.7753.3555.8151.41
5.Wêgłowska Anna92WODKON3:30.9947.4954.4555.5453.51
PKŚwitkowska Maja92SKALUB2:54.3839.9545.1745.3343.93


Open/Senior

r.KodCzas50m100m150m200m
1.Jagodzka Aleksandra91NEKIE2:44.7537.6041.6443.1642.35
2.Górecka Ewelina88ARKIE2:51.8238.9443.6044.8344.45
3.Stanek Anna92DEPOL2:57.7238.9744.1646.7947.80
4.Wójcik Ewa93ARKIE3:03.2643.1346.7846.7146.64
5.Derszniak Martyna91ARKIE3:03.3142.3046.5447.5446.93
6.Żebrowska Katarzyna93KSOST3:03.7642.7046.8248.4845.76
7.Konat Paulina93DEPOL3:09.9841.5948.3750.5549.47
8.Wiatrowska Agata94FOSAN3:17.4545.4350.1650.5051.36
9.Sychowska Agnieszka94NEKIE3:22.8848.7851.9552.9349.22
10.Uchańska Karolina94KSOST3:24.0046.8850.9153.4052.81
11.Paszkowska Agnieszka95NEKIE3:26.5348.0353.6054.3750.53
12.Kuczyńska Aleksandra96FOSAN3:27.9348.4852.9553.9952.51
13.Wołoszyn Sonia95NEKIE3:28.8350.8754.3554.0049.61
14.Banaś Anna91NEKIE3:30.3449.7753.3555.8151.41
15.Wêgłowska Anna92WODKON3:30.9947.4954.4555.5453.51
16.Surowiec Aleksandra94NEKIE3:36.6449.1455.6556.8555.00
17.Kubała Anna94WODKON3:41.4251.3456.6257.6355.83
18.Przybył Anna94WODKON3:43.6750.1557.0058.3958.13
19.Zdonek Aleksandra88NEKIE3:46.8549.7557.9359.9759.20
20.Szumiło Magda94NEKIE3:50.3550.4657.991:01.421:00.48
PKŚwitkowska Maja92SKALUB2:54.3839.9545.1745.3343.93
PKDąbrowska Paulina94SKALUB3:13.4244.0951.3250.6947.32
PKNowaczek Justyna94SKALUB3:28.8649.7553.2853.8252.01


<< TOP >>
Nr  20
2006-06-10
200m klasyczny  Mêżczyzn

Open/Senior
Brak minimum


12 - 13 lat

r.KodCzas50m100m150m200m
1.Bednarski Dawid93DEPOL3:05.3041.8446.9849.0847.40
2.Patrzałek Michał93ARKIE3:11.1243.7148.6849.0049.73
3.Kwiecień Kacper94KSOST3:12.8045.7248.8450.5047.74
4.Łyżwiński Paweł93DEBUS3:14.9142.7949.3851.2951.45
5.Szwajka Bartosz93FOSAN3:15.7545.4050.1850.9749.20
6.Sarna Kamil94UNBUS3:20.9145.5153.5152.7349.16
PKKrawczyk Hubert94SKALUB2:58.9041.1846.2046.6444.88
DYSKW.Pietrzyk Adrian94KSOST3:58.0351.731:02.421:02.151:01.73


14 - 15 lat

r.KodCzas50m100m150m200m
1.Kubka Jacek92WODKON2:51.2038.5943.7745.2043.64
2.Strózik Dominik92DEBUS2:55.6139.9844.3247.6343.68
3.Nowacki Bartosz91ORJED3:00.7240.4445.5747.9046.81
4.Wójcik Michał92DEBUS3:00.8940.1443.6949.1847.88
5.Kowalski Piotr92WODKON3:19.0946.0152.7451.6548.69
PKStrzaliński Mateusz92SKALUB2:45.5638.1042.3043.3541.81
PKSzczepanik Paweł92SKALUB2:51.5339.7243.4444.7043.67


Open/Senior

r.KodCzas50m100m150m200m
1.Frankiewicz Piotr89KSOST2:30.0633.8238.2239.6338.39
2.Harabin Mateusz90NEKIE2:39.2735.4140.8541.2341.78
3.Perkowski Marcin90ARKIE2:43.5036.0641.0943.1143.24
4.Kubka Jacek92WODKON2:51.2038.5943.7745.2043.64
5.Strózik Dominik92DEBUS2:55.6139.9844.3247.6343.68
6.Nowacki Bartosz91ORJED3:00.7240.4445.5747.9046.81
7.Wójcik Michał92DEBUS3:00.8940.1443.6949.1847.88
8.Bednarski Dawid93DEPOL3:05.3041.8446.9849.0847.40
9.Patrzałek Michał93ARKIE3:11.1243.7148.6849.0049.73
10.Kwiecień Kacper94KSOST3:12.8045.7248.8450.5047.74
11.Łyżwiński Paweł93DEBUS3:14.9142.7949.3851.2951.45
12.Szwajka Bartosz93FOSAN3:15.7545.4050.1850.9749.20
13.Kowalski Piotr92WODKON3:19.0946.0152.7451.6548.69
14.Sarna Kamil94UNBUS3:20.9145.5153.5152.7349.16
PKStrzaliński Mateusz92SKALUB2:45.5638.1042.3043.3541.81
PKSzczepanik Paweł92SKALUB2:51.5339.7243.4444.7043.67
PKKrawczyk Hubert94SKALUB2:58.9041.1846.2046.6444.88
DYSKW.Pietrzyk Adrian94KSOST3:58.0351.731:02.421:02.151:01.73


<< TOP >>
Nr  21
2006-06-10
200m zmienny  Kobiet

Open/Senior
Brak minimum


12 - 13 lat

r.KodCzas50m100m150m200m
1.Konat Paulina93DEPOL2:53.6637.8547.3547.3641.10
2.Żebrowska Katarzyna93KSOST2:55.0641.2045.3447.9340.59
3.Sychowska Agnieszka94NEKIE2:57.7941.0445.8950.8640.00
4.Palmowska Justyna93UNBUS3:02.5141.0848.3352.6640.44
5.Słopiecka Maja94ARKIE3:06.2542.2750.3252.8740.79
6.Kalita Małgorzata93WODKON3:11.6642.5249.5755.4344.14
7.Jastrzêbska Magda93NEKIE3:12.7942.5549.2259.1841.84
8.Ozga Agata94NEKIE3:15.8748.3848.3557.3841.76
PKSzynal Ludwika94SKALUB2:49.6340.7240.8551.0537.01


14 - 15 lat

r.KodCzas50m100m150m200m
1.Kawecka Anna92ARKIE2:37.5534.7039.9148.0034.94
2.Szczepańska Ewa92UNBUS2:52.9435.8449.1151.6936.30
3.Zygmunt Izabella91WODKON3:03.6339.4647.7653.8542.56


Open/Senior

r.KodCzas50m100m150m200m
1.Hampel Justyna90KSOST2:35.7733.2242.3145.4534.79
2.Kawecka Anna92ARKIE2:37.5534.7039.9148.0034.94
3.Morońska Monika87UNBUS2:38.8733.3944.2544.8936.34
4.Łapa Joanna90KSOST2:48.5136.8544.0248.0839.56
5.Parkita Alicja90NEKIE2:50.2736.9142.3751.6139.38
6.Szczepańska Ewa92UNBUS2:52.9435.8449.1151.6936.30
7.Konat Paulina93DEPOL2:53.6637.8547.3547.3641.10
8.Żebrowska Katarzyna93KSOST2:55.0641.2045.3447.9340.59
9.Sychowska Agnieszka94NEKIE2:57.7941.0445.8950.8640.00
10.Palmowska Justyna93UNBUS3:02.5141.0848.3352.6640.44
11.Zygmunt Izabella91WODKON3:03.6339.4647.7653.8542.56
12.Słopiecka Maja94ARKIE3:06.2542.2750.3252.8740.79
13.Chrzanowska Patrycja95NEKIE3:10.8443.3546.4557.8943.15
14.Kalita Małgorzata93WODKON3:11.6642.5249.5755.4344.14
15.Jastrzêbska Magda93NEKIE3:12.7942.5549.2259.1841.84
16.Musiał Natalia95UNBUS3:14.8043.0849.7757.7744.18
17.Ozga Agata94NEKIE3:15.8748.3848.3557.3841.76
PKSzynal Ludwika94SKALUB2:49.6340.7240.8551.0537.01


<< TOP >>
Nr  22
2006-06-10
200m zmienny  Mêżczyzn

Open/Senior
Brak minimum


12 - 13 lat

r.KodCzas50m100m150m200m
1.Tworzewski Adrian93KSOST2:45.5935.4043.3750.9735.85
2.Bednarski Dawid93DEPOL2:49.8337.9846.2647.6637.93
3.Czwartosz Mateusz93DEPOL2:52.3437.4846.0849.8438.94
4.Pióro Filip94ARKIE2:55.7137.8848.7650.1338.94
5.Sobczyński Mateusz94WODKON2:57.4838.7348.8351.7038.22
6.Kaczmarski Marcin94KSOST3:04.4340.9845.6257.0640.77
PKPyda Jakub94SKALUB2:50.8237.1343.1551.4939.05
PKBrodzik Andrzej94SKALUB2:56.2540.7745.7651.1338.59


14 - 15 lat

r.KodCzas50m100m150m200m
1.Sak Przemysław92DEPOL2:27.0531.5338.5244.5032.50
2.Skowroński Kamil91ARKIE2:27.3731.5437.6746.0332.13
3.Zacharz Wiktor91ARKIE2:35.0633.9540.9547.0933.07
4.Zając Wojciech92DEPOL2:35.6036.1240.8645.7232.90
5.Jackowski Daniel92ORJED2:36.6131.6241.5848.8834.53
6.Pietrzyk Adam92NEKIE2:42.9134.3141.0750.9336.60
7.Chalewski Piotr92ORJED2:43.6934.3343.4848.5137.37
8.Szczepański Adam92UNBUS2:51.0235.4045.9448.6841.00
9.Waszkiewicz Maksym91NEKIE3:02.0437.6949.1350.2344.99
PKGraczyk Przemysław92SKALUB2:27.9531.3938.2143.9134.44
PKSkubicha Konrad92SKALUB2:33.7333.8741.2943.5735.00
PKKoproń Kacper92SKALUB2:40.6435.9740.1747.8536.65
PKSzczepanik Paweł92SKALUB2:46.5737.7245.8046.5936.46


Open/Senior

r.KodCzas50m100m150m200m
1.Jêdrzejewski Grzegorz88KSOST2:12.5028.7934.4239.7329.56
2.Frankiewicz Piotr89KSOST2:17.0328.8636.5437.7233.91
3.Sak Przemysław92DEPOL2:27.0531.5338.5244.5032.50
4.Skowroński Kamil91ARKIE2:27.3731.5437.6746.0332.13
5.Perkowski Marcin90ARKIE2:31.9031.8937.4547.3135.25
6.Zacharz Wiktor91ARKIE2:35.0633.9540.9547.0933.07
7.Zając Wojciech92DEPOL2:35.6036.1240.8645.7232.90
8.Jackowski Daniel92ORJED2:36.6131.6241.5848.8834.53
9.Pietrzyk Adam92NEKIE2:42.9134.3141.0750.9336.60
10.Chalewski Piotr92ORJED2:43.6934.3343.4848.5137.37
11.Tworzewski Adrian93KSOST2:45.5935.4043.3750.9735.85
12.Bednarski Dawid93DEPOL2:49.8337.9846.2647.6637.93
13.Szczepański Adam92UNBUS2:51.0235.4045.9448.6841.00
14.Czwartosz Mateusz93DEPOL2:52.3437.4846.0849.8438.94
15.Pióro Filip94ARKIE2:55.7137.8848.7650.1338.94
16.Sobczyński Mateusz94WODKON2:57.4838.7348.8351.7038.22
17.Waszkiewicz Maksym91NEKIE3:02.0437.6949.1350.2344.99
18.Kaczmarski Marcin94KSOST3:04.4340.9845.6257.0640.77
PKGraczyk Przemysław92SKALUB2:27.9531.3938.2143.9134.44
PKSkubicha Konrad92SKALUB2:33.7333.8741.2943.5735.00
PKKoproń Kacper92SKALUB2:40.6435.9740.1747.8536.65
PKSzczepanik Paweł92SKALUB2:46.5737.7245.8046.5936.46
PKPyda Jakub94SKALUB2:50.8237.1343.1551.4939.05
PKBrodzik Andrzej94SKALUB2:56.2540.7745.7651.1338.59


<< TOP >>
Nr  23
2006-06-10
4 x 100m Sztafeta Dow.  Kobiet

Open/Senior
Brak minimum


KodCzas
1.KTP ARKA Kielce 1ARKIE4:34.91
0.76
0.65
30.81
32.75
1:04.19
1:09.65
0.57
0.66
32.45
34.68
1:08.36
1:12.71
2.KLUB SPORTOWY "KSZO" OSTROWIEC ŚW. 1KSOST4:41.75
0.83
0.54
30.53
34.12
1:03.10
1:10.96
0.47
0.53
35.07
34.85
1:14.57
1:13.12
3.NEPTUN Kielce 1NEKIE4:46.61
Jagodzka Aleksandra
Parkita Alicja
0.85
0.86
32.75
34.96
1:07.82
1:13.05
Sowińska Magda
Janiczek Olga
0.70
0.72
34.54
34.95
1:12.24
1:13.50
4.WODNIK KOŃSKIE 1WODKON5:17.91
Zygmunt Izabella
Grzegorczyk Aleksandra
0.76
0.30
36.97
37.33
1:18.91
1:20.32
Jamroziak Patrycja
Wêgłowska Anna
0.26
0.54
40.13
34.93
1:24.41
1:14.27


<< TOP >>
Nr  24
2006-06-10
4 x 100m Sztafeta Dow.  Mêżczyzn

Open/Senior
Brak minimum


KodCzas
1.KLUB SPORTOWY "KSZO" OSTROWIEC ŚW. 3KSOST3:57.39
0.73
0.71
26.00
28.05
53.69
59.60
0.40
0.77
27.90
30.66
58.53
1:05.57
2.NEPTUN Kielce 1NEKIE4:06.58
Harabin Mateusz
Mazur Maciek
0.78
0.19
27.95
28.57
59.22
1:01.04
Nowak Przemek
Sieradzki Wojciech
0.62
0.79
30.96
29.04
1:04.73
1:01.59
3.KTP ARKA Kielce 1ARKIE4:09.86
0.75
0.51
29.44
28.71
1:01.53
1:00.94
0.41
0.66
31.46
29.20
1:06.39
1:01.00
4.ORKA 1ORJED4:15.24
0.79
0.56
28.52
30.31
1:02.30
1:04.52
0.67
0.63
30.45
29.61
1:04.08
1:04.34
5.WODNIK KOŃSKIE 1WODKON4:29.47
Kiełbowski Maciej
Kubka Jacek
0.76
0.57
35.50
27.70
1:15.71
57.75
Sobczyński Mateusz
Owczarek Łukasz
0.66
0.70
32.86
31.64
1:10.08
1:05.93
6.KLUB SPORTOWY KSZO OSTROWIEC ŚW. 2KSOST4:35.06
0.74
-.--
33.60
30.20
1:14.49
1:08.49
0.68
0.82
34.23
30.02
1:09.30
1:02.78


KodCzas
PKMUKS Unia Busko Zdrój 1UNBUS
Palmowska Justyna
Trzeszkowska Karolina
Szczepańska Ewa
Morońska Monika