Letnie Mistrzostwa Okręgu Świętokrzyskiego - Lista wyników
Nr  25  200m motylkowy  Kobiet  Open/Senior
Nr  26  200m motylkowy  Mężczyzn  Open/Senior
Nr  27  100m dowolny  Kobiet  Open/Senior
Nr  28  100m dowolny  Mężczyzn  Open/Senior
Nr  29  100m grzbietowy  Kobiet  Open/Senior
Nr  30  100m grzbietowy  Mężczyzn  Open/Senior
Nr  31  100m klasyczny  Kobiet  Open/Senior
Nr  32  100m klasyczny  Mężczyzn  Open/Senior
Nr  33  800m dowolny  Kobiet  Open/Senior
Nr  34  800m dowolny  Mężczyzn  Open/Senior
Nr  35  1500m dowolny  Kobiet  Open/Senior
Nr  36  1500m dowolny  Mężczyzn  Open/Senior
Nr  37  4 x 100m Sztafeta Zm.  Kobiet  Open/Senior
Nr  38  4 x 100m Sztafeta Zm.  Mężczyzn  Open/Senior


Nr  25
2006-06-11
200m motylkowy  Kobiet

Open/Senior
Brak minimum


Open/Senior

r.KodCzas50m100m150m200m
1.Morońska Monika87UNBUS2:41.8334.5740.8443.2243.20
2.Szczepańska Ewa92UNBUS2:51.9936.3343.4446.8645.36
3.Parkita Alicja90NEKIE3:00.2837.5245.2448.9548.57
4.Zalewska Aleksandra90NEKIE3:10.7238.7047.0553.9351.04
5.Surowiec Aleksandra94NEKIE3:21.2241.6354.2658.2447.09
6.Jastrzêbska Magda93NEKIE3:26.1741.5853.5656.9354.10
7.Musiał Natalia95UNBUS3:31.6345.3354.5156.1755.62
8.Waszkiewcz Magda93NEKIE3:41.2444.3756.231:01.2759.37
9.Banaś Anna91NEKIE3:58.6044.4058.161:07.481:08.56
DYSKW.Słopiecka Maja94ARKIE3:37.1246.0751.9956.131:02.93
DYSKW.Jamroziak Patrycja92WODKON3:52.1745.1155.171:03.381:08.51


12 - 13 lat

r.KodCzas50m100m150m200m
1.Surowiec Aleksandra94NEKIE3:21.2241.6354.2658.2447.09
2.Jastrzêbska Magda93NEKIE3:26.1741.5853.5656.9354.10
3.Waszkiewcz Magda93NEKIE3:41.2444.3756.231:01.2759.37
DYSKW.Słopiecka Maja94ARKIE3:37.1246.0751.9956.131:02.93


14 - 15 lat

r.KodCzas50m100m150m200m
1.Szczepańska Ewa92UNBUS2:51.9936.3343.4446.8645.36
2.Banaś Anna91NEKIE3:58.6044.4058.161:07.481:08.56
DYSKW.Jamroziak Patrycja92WODKON3:52.1745.1155.171:03.381:08.51


<< TOP >>
Nr  26
2006-06-11
200m motylkowy  Mêżczyzn

Open/Senior
Brak minimum


Open/Senior

r.KodCzas50m100m150m200m
1.Frankiewicz Piotr89KSOST2:17.9330.3134.6935.5337.40
2.Skowroński Kamil91ARKIE2:34.2333.9539.2441.8739.17
3.Psyk Maciej93KSOST2:37.8432.3838.9742.9743.52
4.Sieradzki Wojciech90NEKIE2:47.3732.7742.0946.6045.91
5.Kurant Roger94KSOST2:49.2436.0343.6544.7544.81
6.Zacharz Wiktor91ARKIE2:51.3736.5543.3846.8344.61
7.Jaworski Michał93KSOST2:54.1938.9644.2145.7845.24
8.Szczepański Adam92UNBUS2:56.9237.7244.7148.9545.54
9.Krzemień Grzegorz92NEKIE3:01.1237.2945.4749.2149.15
10.Waszkiewicz Maksym91NEKIE3:11.7637.6646.4551.5056.15
PKSuszek Wojciech92SKALUB2:42.3434.0940.6245.1042.53


12 - 13 lat

r.KodCzas50m100m150m200m
1.Psyk Maciej93KSOST2:37.8432.3838.9742.9743.52
2.Kurant Roger94KSOST2:49.2436.0343.6544.7544.81
3.Jaworski Michał93KSOST2:54.1938.9644.2145.7845.24


14 - 15 lat

r.KodCzas50m100m150m200m
1.Skowroński Kamil91ARKIE2:34.2333.9539.2441.8739.17
2.Zacharz Wiktor91ARKIE2:51.3736.5543.3846.8344.61
3.Szczepański Adam92UNBUS2:56.9237.7244.7148.9545.54
4.Krzemień Grzegorz92NEKIE3:01.1237.2945.4749.2149.15
5.Waszkiewicz Maksym91NEKIE3:11.7637.6646.4551.5056.15
PKSuszek Wojciech92SKALUB2:42.3434.0940.6245.1042.53


<< TOP >>
Nr  27
2006-06-11
100m dowolny  Kobiet

Open/Senior
Brak minimum


Open/Senior

r.KodCzas50m100m
1.Kawecka Anna92ARKIE1:01.6230.1031.52
2.Hampel Justyna90KSOST1:03.3330.6732.66
3.Pustuła Agnieszka92ARKIE1:03.6431.2532.39
4.Wójcik Ewa93ARKIE1:07.3532.7834.57
5.Derszniak Martyna91ARKIE1:07.4932.7434.75
6.Stanek Anna92DEPOL1:08.3131.6936.62
7.Sowińska Magda91NEKIE1:08.6931.7736.92
8.Kijewska Kaja94ARKIE1:10.2933.9936.30
9.Zygmunt Izabella91WODKON1:10.9434.2136.73
10.Konat Paulina93DEPOL1:11.4133.5537.86
11.Przydatek Agnieszka92KSOST1:12.4434.9137.53
12.Żebrowska Katarzyna93KSOST1:12.9935.3737.62
13.Parkita Alicja90NEKIE1:13.1435.1637.98
14.Modelska Katarzyna89ORJED1:13.6035.1938.41
15.Śmiałek Katarzyna93FOSAN1:13.7634.2439.52
16.Palmowska Justyna93UNBUS1:15.3335.9339.40
17.Modelska Magda91ORJED1:15.5135.6239.89
18.Grzegorczyk Aleksandra93WODKON1:15.5436.0539.49
19.Wychowaniak Joanna89FOSAN1:15.5534.3641.19
20.Trzeszkowska Karolina92UNBUS1:17.7336.4841.25
21.Uchańska Karolina94KSOST1:18.0537.6940.36
22.Majewska Aleksandra93FOSAN1:18.6137.8440.77
23.Wołoszyn Sonia95NEKIE1:18.6437.9140.73
24.Ozga Agata94NEKIE1:18.7337.6341.10
25.Nowak Milena88NEKIE1:19.7837.7941.99
26.Polewska Marta94NEKIE1:20.4537.7442.71
27.Chrzanowska Patrycja95NEKIE1:21.9638.7643.20
28.Szumiło Magda94NEKIE1:22.3137.8744.44
29.Kalita Małgorzata93WODKON1:22.3938.3344.06
30.Mojecka Sylwia94NEKIE1:22.5039.0743.43
31.Kuczyńska Aleksandra96FOSAN1:22.7538.5044.25
PKLefanowicz Iwona92SKALUB1:00.9529.5931.36
PKNowaczek Justyna94SKALUB1:12.8736.2436.63


12 - 13 lat

r.KodCzas50m100m
1.Wójcik Ewa93ARKIE1:07.3532.7834.57
2.Kijewska Kaja94ARKIE1:10.2933.9936.30
3.Konat Paulina93DEPOL1:11.4133.5537.86
4.Żebrowska Katarzyna93KSOST1:12.9935.3737.62
5.Śmiałek Katarzyna93FOSAN1:13.7634.2439.52
6.Palmowska Justyna93UNBUS1:15.3335.9339.40
7.Grzegorczyk Aleksandra93WODKON1:15.5436.0539.49
8.Uchańska Karolina94KSOST1:18.0537.6940.36
9.Majewska Aleksandra93FOSAN1:18.6137.8440.77
10.Ozga Agata94NEKIE1:18.7337.6341.10
11.Polewska Marta94NEKIE1:20.4537.7442.71
12.Szumiło Magda94NEKIE1:22.3137.8744.44
13.Kalita Małgorzata93WODKON1:22.3938.3344.06
14.Mojecka Sylwia94NEKIE1:22.5039.0743.43
PKNowaczek Justyna94SKALUB1:12.8736.2436.63


14 - 15 lat

r.KodCzas50m100m
1.Kawecka Anna92ARKIE1:01.6230.1031.52
2.Pustuła Agnieszka92ARKIE1:03.6431.2532.39
3.Derszniak Martyna91ARKIE1:07.4932.7434.75
4.Stanek Anna92DEPOL1:08.3131.6936.62
5.Sowińska Magda91NEKIE1:08.6931.7736.92
6.Zygmunt Izabella91WODKON1:10.9434.2136.73
7.Przydatek Agnieszka92KSOST1:12.4434.9137.53
8.Modelska Magda91ORJED1:15.5135.6239.89
9.Trzeszkowska Karolina92UNBUS1:17.7336.4841.25
PKLefanowicz Iwona92SKALUB1:00.9529.5931.36


<< TOP >>
Nr  28
2006-06-11
100m dowolny  Mêżczyzn

Open/Senior
Brak minimum


Open/Senior

r.KodCzas50m100m
1.Grzebała Paweł90KSOST57.5928.3029.29
2.Kiełbowski Maciej89WODKON57.9128.1429.77
3.Harabin Mateusz90NEKIE59.4427.9831.46
4.Bujak Paweł90ARKIE59.9528.1031.85
5.Bujak Kamil91ARKIE1:00.0228.8331.19
6.Gocoł Robert87ORJED1:01.9428.0933.85
7.Sak Przemysław92DEPOL1:02.2629.3432.92
8.Sieradzki Wojciech90NEKIE1:02.3729.5132.86
9.Jackowski Daniel92ORJED1:02.7429.6433.10
10.Psyk Maciej93KSOST1:02.9730.2632.71
11.Zając Wojciech92DEPOL1:03.3630.3533.01
12.Gocoł Mariusz83ORJED1:03.4330.4632.97
13.Mazur Maciek91NEKIE1:03.9429.7034.24
14.Pietrzyk Adam92NEKIE1:04.3431.3333.01
15.Chalewski Piotr92ORJED1:05.7030.6435.06
16.Tworzewski Adrian93KSOST1:06.6031.3135.29
17.Treliński Bartosz94ORJED1:07.1931.6935.50
18.Ryznar Paweł88DEBUS1:07.5632.0135.55
19.Kwiecień Kacper94KSOST1:08.1132.6735.44
20.Owczarek Łukasz92WODKON1:09.0033.1735.83
21.Napieracz Grzegorz93FOSAN1:10.2032.3737.83
22.Krzemień Grzegorz92NEKIE1:10.2833.5736.71
23.Chalewski Mariusz90ORJED1:10.4233.0537.37
24.Rogoziński Łukasz94KSOST1:10.6433.5737.07
25.Sobczyński Mateusz94WODKON1:11.4535.0036.45
26.Sarna Kamil94UNBUS1:12.6634.7537.91
27.Czwartosz Mateusz93DEPOL1:13.6734.8238.85
28.Muszyński Bartek88NEKIE1:14.2433.3340.91
29.Iwoła Maciej94KSOST1:14.5235.8038.72
30.Patrzałek Michał93ARKIE1:14.9935.3039.69
31.Paszkiewicz Marcin94FOSAN1:18.7438.1140.63
32.Kuśmira Wiktor96FOSAN1:19.1937.7341.46
33.Zieliński Łukasz94FOSAN1:19.2838.4240.86
34.Chmielnicki Jakub94FOSAN1:19.5738.2841.29
35.Pietrzyk Adrian94KSOST1:25.6639.8445.82
PKGraczyk Przemysław92SKALUB1:00.1928.9031.29
PKSamczuk Jakub92SKALUB1:01.47
PKDobrowolski Patryk92SKALUB1:03.8830.9932.89
PKStrzaliński Mateusz92SKALUB1:04.4730.9733.50
PKSzczepanik Paweł92SKALUB1:08.3933.3135.08
PKBrodzik Andrzej94SKALUB1:10.2034.0436.16
PKKrawczyk Hubert94SKALUB1:10.3434.0236.32
PKPyda Jakub94SKALUB1:11.4234.5536.87


12 - 13 lat

r.KodCzas50m100m
1.Psyk Maciej93KSOST1:02.9730.2632.71
2.Tworzewski Adrian93KSOST1:06.6031.3135.29
3.Treliński Bartosz94ORJED1:07.1931.6935.50
4.Kwiecień Kacper94KSOST1:08.1132.6735.44
5.Napieracz Grzegorz93FOSAN1:10.2032.3737.83
6.Rogoziński Łukasz94KSOST1:10.6433.5737.07
7.Sobczyński Mateusz94WODKON1:11.4535.0036.45
8.Sarna Kamil94UNBUS1:12.6634.7537.91
9.Czwartosz Mateusz93DEPOL1:13.6734.8238.85
10.Iwoła Maciej94KSOST1:14.5235.8038.72
11.Patrzałek Michał93ARKIE1:14.9935.3039.69
12.Paszkiewicz Marcin94FOSAN1:18.7438.1140.63
13.Zieliński Łukasz94FOSAN1:19.2838.4240.86
14.Chmielnicki Jakub94FOSAN1:19.5738.2841.29
15.Pietrzyk Adrian94KSOST1:25.6639.8445.82
PKBrodzik Andrzej94SKALUB1:10.2034.0436.16
PKKrawczyk Hubert94SKALUB1:10.3434.0236.32
PKPyda Jakub94SKALUB1:11.4234.5536.87


14 - 15 lat

r.KodCzas50m100m
1.Bujak Kamil91ARKIE1:00.0228.8331.19
2.Sak Przemysław92DEPOL1:02.2629.3432.92
3.Jackowski Daniel92ORJED1:02.7429.6433.10
4.Zając Wojciech92DEPOL1:03.3630.3533.01
5.Mazur Maciek91NEKIE1:03.9429.7034.24
6.Pietrzyk Adam92NEKIE1:04.3431.3333.01
7.Chalewski Piotr92ORJED1:05.7030.6435.06
8.Owczarek Łukasz92WODKON1:09.0033.1735.83
9.Krzemień Grzegorz92NEKIE1:10.2833.5736.71
PKGraczyk Przemysław92SKALUB1:00.1928.9031.29
PKSamczuk Jakub92SKALUB1:01.47
PKDobrowolski Patryk92SKALUB1:03.8830.9932.89
PKStrzaliński Mateusz92SKALUB1:04.4730.9733.50
PKSzczepanik Paweł92SKALUB1:08.3933.3135.08


<< TOP >>
Nr  29
2006-06-11
100m grzbietowy  Kobiet

Open/Senior
Brak minimum


Open/Senior

r.KodCzas50m100m
1.Pustuła Agnieszka92ARKIE1:13.8736.6637.21
2.Lipińska Małgorzata93KSOST1:15.9537.3538.60
3.Dudek Mariola93ORJED1:16.6436.9439.70
4.Kijewska Kaja94ARKIE1:19.4039.7939.61
5.Sowińska Magda91NEKIE1:20.3838.2242.16
6.Łapa Joanna90KSOST1:22.5339.6342.90
7.Modelska Magda91ORJED1:23.3440.9742.37
8.Zalewska Aleksandra90NEKIE1:24.5041.3943.11
9.Sychowska Agnieszka94NEKIE1:24.8540.5344.32
10.Szumiło Magda94NEKIE1:26.5641.9544.61
11.Wilk Sara92UNBUS1:27.2642.2345.03
12.Krawczyk Aleksandra92KSOST1:28.2942.6945.60
13.Ozga Agata94NEKIE1:29.5744.0645.51
14.Majewska Aleksandra93FOSAN1:31.3745.4945.88
15.Brzozowska Weronika94FOSAN1:32.2843.6448.64
16.Chrzanowska Patrycja95NEKIE1:32.3746.0046.37
17.Musiał Natalia95UNBUS1:35.2746.6048.67
18.Nowak Milena88NEKIE1:36.7747.4249.35
19.Zdonek Aleksandra88NEKIE1:37.5546.3151.24
PKSzynal Ludwika94SKALUB1:14.5137.7136.80
PKDąbrowska Paulina94SKALUB1:16.4937.3639.13
PKBordżoł Katarzyna94SKALUB1:18.4939.3839.11


12 - 13 lat

r.KodCzas50m100m
1.Lipińska Małgorzata93KSOST1:15.9537.3538.60
2.Dudek Mariola93ORJED1:16.6436.9439.70
3.Kijewska Kaja94ARKIE1:19.4039.7939.61
4.Sychowska Agnieszka94NEKIE1:24.8540.5344.32
5.Szumiło Magda94NEKIE1:26.5641.9544.61
6.Ozga Agata94NEKIE1:29.5744.0645.51
7.Majewska Aleksandra93FOSAN1:31.3745.4945.88
8.Brzozowska Weronika94FOSAN1:32.2843.6448.64
PKSzynal Ludwika94SKALUB1:14.5137.7136.80
PKDąbrowska Paulina94SKALUB1:16.4937.3639.13
PKBordżoł Katarzyna94SKALUB1:18.4939.3839.11


14 - 15 lat

r.KodCzas50m100m
1.Pustuła Agnieszka92ARKIE1:13.8736.6637.21
2.Sowińska Magda91NEKIE1:20.3838.2242.16
3.Modelska Magda91ORJED1:23.3440.9742.37
4.Wilk Sara92UNBUS1:27.2642.2345.03
5.Krawczyk Aleksandra92KSOST1:28.2942.6945.60


<< TOP >>
Nr  30
2006-06-11
100m grzbietowy  Mêżczyzn

Open/Senior
Brak minimum


Open/Senior

r.KodCzas50m100m
1.Jêdrzejewski Grzegorz88KSOST1:01.7529.7232.03
2.Kiełbowski Maciej89WODKON1:05.4832.5232.96
3.Sulima Hubert91KSOST1:05.9532.6933.26
4.Bujak Kamil91ARKIE1:06.5432.8333.71
5.Perkowski Marcin90ARKIE1:07.1632.7334.43
6.Mazur Maciek91NEKIE1:13.0835.6337.45
7.Pietrzyk Adam92NEKIE1:13.5735.8837.69
8.Bąk Patryk92KSOST1:15.4537.4038.05
9.Gocoł Robert87ORJED1:17.2037.6739.53
10.Gocoł Mariusz83ORJED1:17.2838.4838.80
11.Kubka Jacek92WODKON1:17.6337.7639.87
12.Jackowski Daniel92ORJED1:17.7938.2439.55
13.Tworzewski Adrian93KSOST1:18.8438.2940.55
14.Kaczmarski Marcin94KSOST1:20.8139.5441.27
15.Jaworski Michał93KSOST1:21.1539.7141.44
16.Nowacki Bartosz91ORJED1:22.5237.9844.54
17.Kunat Aleksander93UNBUS1:23.1040.1043.00
18.Owczarek Łukasz92WODKON1:23.5241.1542.37
19.Pióro Filip94ARKIE1:23.7941.9141.88
20.Rogoziński Łukasz94KSOST1:24.2141.0943.12
21.Zabojszcz Wojciech95NEKIE1:26.2542.3343.92
22.Muszyński Bartek88NEKIE1:29.4042.7746.63
23.Chmielnicki Jakub94FOSAN1:31.4545.2646.19
24.Zieliński Łukasz94FOSAN1:34.7245.9248.80
PKDobrowolski Patryk92SKALUB1:09.9234.1835.74
PKSamczuk Jakub92SKALUB1:11.9934.8837.11
PKSzydłowski Adrian92SKALUB1:12.5934.8837.71
PKKoproń Kacper92SKALUB1:13.8636.4737.39
PKPyda Jakub94SKALUB1:17.3137.2440.07
PKBrodzik Andrzej94SKALUB1:21.1339.8741.26


12 - 13 lat

r.KodCzas50m100m
1.Tworzewski Adrian93KSOST1:18.8438.2940.55
2.Kaczmarski Marcin94KSOST1:20.8139.5441.27
3.Jaworski Michał93KSOST1:21.1539.7141.44
4.Kunat Aleksander93UNBUS1:23.1040.1043.00
5.Pióro Filip94ARKIE1:23.7941.9141.88
6.Rogoziński Łukasz94KSOST1:24.2141.0943.12
7.Chmielnicki Jakub94FOSAN1:31.4545.2646.19
8.Zieliński Łukasz94FOSAN1:34.7245.9248.80
PKPyda Jakub94SKALUB1:17.3137.2440.07
PKBrodzik Andrzej94SKALUB1:21.1339.8741.26


14 - 15 lat

r.KodCzas50m100m
1.Sulima Hubert91KSOST1:05.9532.6933.26
2.Bujak Kamil91ARKIE1:06.5432.8333.71
3.Mazur Maciek91NEKIE1:13.0835.6337.45
4.Pietrzyk Adam92NEKIE1:13.5735.8837.69
5.Bąk Patryk92KSOST1:15.4537.4038.05
6.Kubka Jacek92WODKON1:17.6337.7639.87
7.Jackowski Daniel92ORJED1:17.7938.2439.55
8.Nowacki Bartosz91ORJED1:22.5237.9844.54
9.Owczarek Łukasz92WODKON1:23.5241.1542.37
PKDobrowolski Patryk92SKALUB1:09.9234.1835.74
PKSamczuk Jakub92SKALUB1:11.9934.8837.11
PKSzydłowski Adrian92SKALUB1:12.5934.8837.71
PKKoproń Kacper92SKALUB1:13.8636.4737.39


<< TOP >>
Nr  31
2006-06-11
100m klasyczny  Kobiet

Open/Senior
Brak minimum


Open/Senior

r.KodCzas50m100m
1.Jagodzka Aleksandra91NEKIE1:18.1537.0841.07
2.Stanek Anna92DEPOL1:23.9141.0342.88
3.Żebrowska Katarzyna93KSOST1:24.9241.1643.76
4.Derszniak Martyna91ARKIE1:25.3040.3344.97
5.Konat Paulina93DEPOL1:27.8141.6746.14
6.Lipińska Małgorzata93KSOST1:29.2142.2946.92
7.Łapa Joanna90KSOST1:29.9242.4647.46
8.Zygmunt Izabella91WODKON1:34.1844.6649.52
9.Wêgłowska Anna92WODKON1:34.7646.0948.67
10.Słopiecka Maja94ARKIE1:36.2847.0149.27
11.Paszkowska Agnieszka95NEKIE1:36.9647.8449.12
12.Sychowska Agnieszka94NEKIE1:37.3846.7650.62
13.Banaś Anna91NEKIE1:37.4047.3250.08
14.Kalita Małgorzata93WODKON1:37.4946.1451.35
15.Kruk Aleksandra93UNBUS1:37.9146.3851.53
16.Wołoszyn Sonia95NEKIE1:39.0548.1850.87
17.Śmiałek Katarzyna93FOSAN1:39.5946.9152.68
18.Uchańska Karolina94KSOST1:40.1347.6252.51
19.Kuczyńska Aleksandra96FOSAN1:40.4547.1653.29
20.Surowiec Aleksandra94NEKIE1:42.2748.9653.31
21.Zdonek Aleksandra88NEKIE1:45.0549.4855.57
22.Mojecka Sylwia94NEKIE1:47.4552.1355.32
PKŚwitkowska Maja92SKALUB1:21.5238.6242.90
PKDąbrowska Paulina94SKALUB1:29.6542.2747.38
PKBordżoł Katarzyna94SKALUB1:32.9345.6647.27
PKNowaczek Justyna94SKALUB1:36.0248.1847.84


12 - 13 lat

r.KodCzas50m100m
1.Żebrowska Katarzyna93KSOST1:24.9241.1643.76
2.Konat Paulina93DEPOL1:27.8141.6746.14
3.Lipińska Małgorzata93KSOST1:29.2142.2946.92
4.Słopiecka Maja94ARKIE1:36.2847.0149.27
5.Sychowska Agnieszka94NEKIE1:37.3846.7650.62
6.Kalita Małgorzata93WODKON1:37.4946.1451.35
7.Kruk Aleksandra93UNBUS1:37.9146.3851.53
8.Śmiałek Katarzyna93FOSAN1:39.5946.9152.68
9.Uchańska Karolina94KSOST1:40.1347.6252.51
10.Surowiec Aleksandra94NEKIE1:42.2748.9653.31
11.Mojecka Sylwia94NEKIE1:47.4552.1355.32
PKDąbrowska Paulina94SKALUB1:29.6542.2747.38
PKBordżoł Katarzyna94SKALUB1:32.9345.6647.27
PKNowaczek Justyna94SKALUB1:36.0248.1847.84


14 - 15 lat

r.KodCzas50m100m
1.Jagodzka Aleksandra91NEKIE1:18.1537.0841.07
2.Stanek Anna92DEPOL1:23.9141.0342.88
3.Derszniak Martyna91ARKIE1:25.3040.3344.97
4.Zygmunt Izabella91WODKON1:34.1844.6649.52
5.Wêgłowska Anna92WODKON1:34.7646.0948.67
6.Banaś Anna91NEKIE1:37.4047.3250.08
PKŚwitkowska Maja92SKALUB1:21.5238.6242.90


<< TOP >>
Nr  32
2006-06-11
100m klasyczny  Mêżczyzn

Open/Senior
Brak minimum


Open/Senior

r.KodCzas50m100m
1.Frankiewicz Piotr89KSOST1:09.7632.9936.77
2.Harabin Mateusz90NEKIE1:16.9635.0641.90
3.Łuszczek Mariusz86ORJED1:18.6236.0242.60
4.Kubka Jacek92WODKON1:19.5437.7341.81
5.Skowroński Kamil91ARKIE1:21.4137.8643.55
6.Strózik Dominik92DEBUS1:21.9538.8143.14
7.Wójcik Michał92DEBUS1:22.1437.4944.65
8.Nowacki Bartosz91ORJED1:24.2739.7744.50
9.Zacharz Wiktor91ARKIE1:24.6940.4044.29
10.Chalewski Piotr92ORJED1:25.7940.3545.44
11.Bednarski Dawid93DEPOL1:27.6940.9646.73
12.Chalewski Mariusz90ORJED1:27.7141.1246.59
13.Szczepański Adam92UNBUS1:27.9941.5646.43
14.Dziubiński Paweł90DEBUS1:28.3541.4646.89
15.Treliński Bartosz94ORJED1:28.7642.3846.38
16.Ryznar Paweł88DEBUS1:30.0242.5647.46
17.Szwajka Bartosz93FOSAN1:31.1143.2647.85
18.Kunat Aleksander93UNBUS1:31.7943.5148.28
19.Patrzałek Michał93ARKIE1:31.9143.7348.18
20.Bąk Patryk92KSOST1:32.1045.7846.32
21.Kwiecień Kacper94KSOST1:32.6043.4849.12
22.Sarna Kamil94UNBUS1:33.5044.8248.68
23.Pióro Filip94ARKIE1:33.8844.8849.00
24.Zabojszcz Wojciech95NEKIE1:35.0546.3448.71
25.Kuśmira Wiktor96FOSAN1:41.2849.4051.88
26.Kaczmarski Marcin94KSOST1:42.7249.6353.09
27.Paszkiewicz Marcin94FOSAN1:49.0851.6157.47
28.Pietrzyk Adrian94KSOST1:49.4751.8657.61
PKGraczyk Przemysław92SKALUB1:18.0636.9741.09
PKStrzaliński Mateusz92SKALUB1:18.5237.5940.93
PKSzczepanik Paweł92SKALUB1:19.1738.7540.42
PKSkubicha Konrad92SKALUB1:20.0438.2941.75
PKKrawczyk Hubert94SKALUB1:22.7639.7243.04
DYSKW.Łyżwiński Paweł93DEBUS1:27.4140.4846.93


12 - 13 lat

r.KodCzas50m100m
1.Bednarski Dawid93DEPOL1:27.6940.9646.73
2.Treliński Bartosz94ORJED1:28.7642.3846.38
3.Szwajka Bartosz93FOSAN1:31.1143.2647.85
4.Kunat Aleksander93UNBUS1:31.7943.5148.28
5.Patrzałek Michał93ARKIE1:31.9143.7348.18
6.Kwiecień Kacper94KSOST1:32.6043.4849.12
7.Sarna Kamil94UNBUS1:33.5044.8248.68
8.Pióro Filip94ARKIE1:33.8844.8849.00
9.Kaczmarski Marcin94KSOST1:42.7249.6353.09
10.Paszkiewicz Marcin94FOSAN1:49.0851.6157.47
11.Pietrzyk Adrian94KSOST1:49.4751.8657.61
PKKrawczyk Hubert94SKALUB1:22.7639.7243.04
DYSKW.Łyżwiński Paweł93DEBUS1:27.4140.4846.93


14 - 15 lat

r.KodCzas50m100m
1.Kubka Jacek92WODKON1:19.5437.7341.81
2.Skowroński Kamil91ARKIE1:21.4137.8643.55
3.Strózik Dominik92DEBUS1:21.9538.8143.14
4.Wójcik Michał92DEBUS1:22.1437.4944.65
5.Nowacki Bartosz91ORJED1:24.2739.7744.50
6.Zacharz Wiktor91ARKIE1:24.6940.4044.29
7.Chalewski Piotr92ORJED1:25.7940.3545.44
8.Szczepański Adam92UNBUS1:27.9941.5646.43
9.Bąk Patryk92KSOST1:32.1045.7846.32
PKGraczyk Przemysław92SKALUB1:18.0636.9741.09
PKStrzaliński Mateusz92SKALUB1:18.5237.5940.93
PKSzczepanik Paweł92SKALUB1:19.1738.7540.42
PKSkubicha Konrad92SKALUB1:20.0438.2941.75


<< TOP >>
Nr  33
2006-06-11
800m dowolny  Kobiet

Open/Senior
Brak minimum


Open/Senior

r.KodCzas
1.Hampel Justyna90KSOST9:10.40
2.Kawecka Anna92ARKIE10:15.59
50m:
100m:
150m:
200m:
33.38
1:10.55
1:49.16
2:27.93
33.38
37.17
38.61
38.77
250m:
300m:
350m:
400m:
3:06.74
3:45.83
4:25.23
5:04.62
38.81
39.09
39.40
39.39
450m:
500m:
550m:
600m:
5:43.67
6:22.71
7:02.13
7:41.49
39.05
39.04
39.42
39.36
650m:
700m:
750m:
800m:
8:20.67
8:58.22
9:36.79
10:15.59
39.18
37.55
38.57
38.80
3.Wójcik Ewa93ARKIE10:38.52
50m:
100m:
150m:
200m:
35.12
1:14.37
1:54.22
2:34.27
35.12
39.25
39.85
40.05
250m:
300m:
350m:
400m:
3:13.92
3:54.15
4:34.08
5:14.36
39.65
40.23
39.93
40.28
450m:
500m:
550m:
600m:
5:55.62
6:36.44
7:16.84
7:57.61
41.26
40.82
40.40
40.77
650m:
700m:
750m:
800m:
8:38.09
9:19.14
9:59.53
10:38.52
40.48
41.05
40.39
38.99
4.Dudek Mariola93ORJED10:49.54
50m:
100m:
150m:
200m:
35.14
1:15.07
1:55.11
2:35.35
35.14
39.93
40.04
40.24
250m:
300m:
350m:
400m:
3:15.84
3:56.90
4:37.79
5:19.82
40.49
41.06
40.89
42.03
450m:
500m:
550m:
600m:
6:01.96
6:43.94
7:25.90
8:07.90
42.14
41.98
41.96
42.00
650m:
700m:
750m:
800m:
8:49.41
9:30.16
10:11.14
10:49.54
41.51
40.75
40.98
38.40
5.Przydatek Agnieszka92KSOST10:50.63
50m:
100m:
150m:
200m:
37.94
1:17.67
1:58.03
2:38.97
37.94
39.73
40.36
40.94
250m:
300m:
350m:
400m:
3:19.65
4:00.65
4:41.41
5:22.07
40.68
41.00
40.76
40.66
450m:
500m:
550m:
600m:
6:03.58
6:44.83
7:26.78
8:08.33
41.51
41.25
41.95
41.55
650m:
700m:
750m:
800m:
8:49.96
9:31.18
10:12.02
10:50.63
41.63
41.22
40.84
38.61
6.Szczepańska Ewa92UNBUS11:00.93
50m:
100m:
150m:
200m:
38.28
1:19.77
2:01.42
2:42.85
38.28
41.49
41.65
41.43
250m:
300m:
350m:
400m:
3:24.64
4:06.48
4:48.13
5:30.26
41.79
41.84
41.65
42.13
450m:
500m:
550m:
600m:
6:12.64
6:54.82
7:37.14
8:19.21
42.38
42.18
42.32
42.07
650m:
700m:
750m:
800m:
9:00.96
9:42.16
10:22.61
11:00.93
41.75
41.20
40.45
38.32
7.Wiatrowska Agata94FOSAN12:13.51
50m:
100m:
150m:
200m:
38.58
1:24.57
2:10.13
2:55.62
38.58
45.99
45.56
45.49
250m:
300m:
350m:
400m:
3:41.66
4:28.66
5:16.31
6:03.37
46.04
47.00
47.65
47.06
450m:
500m:
550m:
600m:
6:49.92
7:38.10
8:25.89
9:13.77
46.55
48.18
47.79
47.88
650m:
700m:
750m:
800m:
10:00.80
10:44.72
11:30.14
12:13.51
47.03
43.92
45.42
43.37
8.Palmowska Justyna93UNBUS12:36.36
50m:
100m:
150m:
200m:
39.77
-:--.--
-:--.--
-:--.--
39.77250m:
300m:
350m:
400m:
-:--.--
-:--.--
-:--.--
-:--.--
450m:
500m:
550m:
600m:
-:--.--
-:--.--
-:--.--
-:--.--
650m:
700m:
750m:
800m:
-:--.--
-:--.--
-:--.--
12:36.36
9.Polewska Marta94NEKIE12:36.48
50m:
100m:
150m:
200m:
39.89
-:--.--
-:--.--
-:--.--
39.89250m:
300m:
350m:
400m:
-:--.--
-:--.--
-:--.--
-:--.--
450m:
500m:
550m:
600m:
-:--.--
-:--.--
-:--.--
-:--.--
650m:
700m:
750m:
800m:
-:--.--
-:--.--
-:--.--
12:36.48
10.Grzegorczyk Aleksandra93WODKON12:43.03
50m:
100m:
150m:
200m:
38.78
-:--.--
-:--.--
-:--.--
38.78250m:
300m:
350m:
400m:
-:--.--
-:--.--
-:--.--
-:--.--
450m:
500m:
550m:
600m:
-:--.--
-:--.--
-:--.--
-:--.--
650m:
700m:
750m:
800m:
-:--.--
-:--.--
-:--.--
12:43.03
PKLefanowicz Iwona92SKALUB10:00.80
50m:
100m:
150m:
200m:
32.91
1:09.94
1:47.79
2:25.74
32.91
37.03
37.85
37.95
250m:
300m:
350m:
400m:
3:03.44
3:41.24
4:18.87
4:57.04
37.70
37.80
37.63
38.17
450m:
500m:
550m:
600m:
5:35.68
6:13.99
6:52.23
7:30.75
38.64
38.31
38.24
38.52
650m:
700m:
750m:
800m:
8:09.04
8:47.76
9:25.43
10:00.80
38.29
38.72
37.67
35.37


12 - 13 lat

r.KodCzas
1.Wójcik Ewa93ARKIE10:38.52
50m:
100m:
150m:
200m:
35.12
1:14.37
1:54.22
2:34.27
35.12
39.25
39.85
40.05
250m:
300m:
350m:
400m:
3:13.92
3:54.15
4:34.08
5:14.36
39.65
40.23
39.93
40.28
450m:
500m:
550m:
600m:
5:55.62
6:36.44
7:16.84
7:57.61
41.26
40.82
40.40
40.77
650m:
700m:
750m:
800m:
8:38.09
9:19.14
9:59.53
10:38.52
40.48
41.05
40.39
38.99
2.Dudek Mariola93ORJED10:49.54
50m:
100m:
150m:
200m:
35.14
1:15.07
1:55.11
2:35.35
35.14
39.93
40.04
40.24
250m:
300m:
350m:
400m:
3:15.84
3:56.90
4:37.79
5:19.82
40.49
41.06
40.89
42.03
450m:
500m:
550m:
600m:
6:01.96
6:43.94
7:25.90
8:07.90
42.14
41.98
41.96
42.00
650m:
700m:
750m:
800m:
8:49.41
9:30.16
10:11.14
10:49.54
41.51
40.75
40.98
38.40
3.Wiatrowska Agata94FOSAN12:13.51
50m:
100m:
150m:
200m:
38.58
1:24.57
2:10.13
2:55.62
38.58
45.99
45.56
45.49
250m:
300m:
350m:
400m:
3:41.66
4:28.66
5:16.31
6:03.37
46.04
47.00
47.65
47.06
450m:
500m:
550m:
600m:
6:49.92
7:38.10
8:25.89
9:13.77
46.55
48.18
47.79
47.88
650m:
700m:
750m:
800m:
10:00.80
10:44.72
11:30.14
12:13.51
47.03
43.92
45.42
43.37
4.Palmowska Justyna93UNBUS12:36.36
50m:
100m:
150m:
200m:
39.77
-:--.--
-:--.--
-:--.--
39.77250m:
300m:
350m:
400m:
-:--.--
-:--.--
-:--.--
-:--.--
450m:
500m:
550m:
600m:
-:--.--
-:--.--
-:--.--
-:--.--
650m:
700m:
750m:
800m:
-:--.--
-:--.--
-:--.--
12:36.36
5.Polewska Marta94NEKIE12:36.48
50m:
100m:
150m:
200m:
39.89
-:--.--
-:--.--
-:--.--
39.89250m:
300m:
350m:
400m:
-:--.--
-:--.--
-:--.--
-:--.--
450m:
500m:
550m:
600m:
-:--.--
-:--.--
-:--.--
-:--.--
650m:
700m:
750m:
800m:
-:--.--
-:--.--
-:--.--
12:36.48
6.Grzegorczyk Aleksandra93WODKON12:43.03
50m:
100m:
150m:
200m:
38.78
-:--.--
-:--.--
-:--.--
38.78250m:
300m:
350m:
400m:
-:--.--
-:--.--
-:--.--
-:--.--
450m:
500m:
550m:
600m:
-:--.--
-:--.--
-:--.--
-:--.--
650m:
700m:
750m:
800m:
-:--.--
-:--.--
-:--.--
12:43.03


14 - 15 lat

r.KodCzas
1.Kawecka Anna92ARKIE10:15.59
50m:
100m:
150m:
200m:
33.38
1:10.55
1:49.16
2:27.93
33.38
37.17
38.61
38.77
250m:
300m:
350m:
400m:
3:06.74
3:45.83
4:25.23
5:04.62
38.81
39.09
39.40
39.39
450m:
500m:
550m:
600m:
5:43.67
6:22.71
7:02.13
7:41.49
39.05
39.04
39.42
39.36
650m:
700m:
750m:
800m:
8:20.67
8:58.22
9:36.79
10:15.59
39.18
37.55
38.57
38.80
2.Przydatek Agnieszka92KSOST10:50.63
50m:
100m:
150m:
200m:
37.94
1:17.67
1:58.03
2:38.97
37.94
39.73
40.36
40.94
250m:
300m:
350m:
400m:
3:19.65
4:00.65
4:41.41
5:22.07
40.68
41.00
40.76
40.66
450m:
500m:
550m:
600m:
6:03.58
6:44.83
7:26.78
8:08.33
41.51
41.25
41.95
41.55
650m:
700m:
750m:
800m:
8:49.96
9:31.18
10:12.02
10:50.63
41.63
41.22
40.84
38.61
3.Szczepańska Ewa92UNBUS11:00.93
50m:
100m:
150m:
200m:
38.28
1:19.77
2:01.42
2:42.85
38.28
41.49
41.65
41.43
250m:
300m:
350m:
400m:
3:24.64
4:06.48
4:48.13
5:30.26
41.79
41.84
41.65
42.13
450m:
500m:
550m:
600m:
6:12.64
6:54.82
7:37.14
8:19.21
42.38
42.18
42.32
42.07
650m:
700m:
750m:
800m:
9:00.96
9:42.16
10:22.61
11:00.93
41.75
41.20
40.45
38.32
PKLefanowicz Iwona92SKALUB10:00.80
50m:
100m:
150m:
200m:
32.91
1:09.94
1:47.79
2:25.74
32.91
37.03
37.85
37.95
250m:
300m:
350m:
400m:
3:03.44
3:41.24
4:18.87
4:57.04
37.70
37.80
37.63
38.17
450m:
500m:
550m:
600m:
5:35.68
6:13.99
6:52.23
7:30.75
38.64
38.31
38.24
38.52
650m:
700m:
750m:
800m:
8:09.04
8:47.76
9:25.43
10:00.80
38.29
38.72
37.67
35.37


<< TOP >>
Nr  34
2006-06-11
800m dowolny  Mêżczyzn

Open/Senior
Brak minimum


12 - 13 lat

r.KodCzas
1.Kurant Roger94KSOST10:12.42
50m:
100m:
150m:
200m:
33.91
1:13.14
1:52.35
2:31.22
33.91
39.23
39.21
38.87
250m:
300m:
350m:
400m:
3:10.73
3:50.06
4:29.40
5:07.98
39.51
39.33
39.34
38.58
450m:
500m:
550m:
600m:
5:47.54
6:26.12
7:05.04
7:43.99
39.56
38.58
38.92
38.95
650m:
700m:
750m:
800m:
8:22.52
9:00.49
9:37.86
10:12.42
38.53
37.97
37.37
34.56
2.Bednarski Dawid93DEPOL10:21.22
50m:
100m:
150m:
200m:
35.26
1:13.84
1:52.88
2:31.70
35.26
38.58
39.04
38.82
250m:
300m:
350m:
400m:
3:10.89
3:50.00
4:29.62
5:08.30
39.19
39.11
39.62
38.68
450m:
500m:
550m:
600m:
5:48.21
6:28.01
7:06.68
7:46.31
39.91
39.80
38.67
39.63
650m:
700m:
750m:
800m:
8:25.13
9:05.18
9:43.52
10:21.22
38.82
40.05
38.34
37.70
3.Iwoła Maciej94KSOST10:35.31
4.Czwartosz Mateusz93DEPOL11:03.67
5.Napieracz Grzegorz93FOSAN11:35.85
50m:
100m:
150m:
200m:
34.98
1:14.32
1:57.02
2:40.27
34.98
39.34
42.70
43.25
250m:
300m:
350m:
400m:
3:24.40
4:08.98
4:54.02
5:38.55
44.13
44.58
45.04
44.53
450m:
500m:
550m:
600m:
6:23.78
7:08.50
7:53.55
8:39.18
45.23
44.72
45.05
45.63
650m:
700m:
750m:
800m:
9:24.29
10:08.87
10:53.97
11:35.85
45.11
44.58
45.10
41.88
6.Sobczyński Mateusz94WODKON12:00.92
50m:
100m:
150m:
200m:
38.09
1:20.97
2:06.03
2:49.46
38.09
42.88
45.06
43.43
250m:
300m:
350m:
400m:
3:34.66
4:17.95
5:04.60
5:49.82
45.20
43.29
46.65
45.22
450m:
500m:
550m:
600m:
6:35.41
7:21.48
8:09.41
8:56.78
45.59
46.07
47.93
47.37
650m:
700m:
750m:
800m:
9:44.56
10:30.54
11:16.21
12:00.92
47.78
45.98
45.67
44.71
7.Brzóska Jakub93ARKIE12:05.90


14 - 15 lat

r.KodCzas
PKSzydłowski Adrian92SKALUB9:47.68
50m:
100m:
150m:
200m:
33.35
1:11.08
1:48.93
2:26.18
33.35
37.73
37.85
37.25
250m:
300m:
350m:
400m:
3:03.51
3:40.69
4:17.87
4:55.14
37.33
37.18
37.18
37.27
450m:
500m:
550m:
600m:
5:32.59
6:10.07
6:47.55
7:24.78
37.45
37.48
37.48
37.23
650m:
700m:
750m:
800m:
8:01.46
8:38.20
9:14.12
9:47.68
36.68
36.74
35.92
33.56
PKSkubicha Konrad92SKALUB9:48.76
50m:
100m:
150m:
200m:
33.66
1:11.89
1:49.40
2:27.17
33.66
38.23
37.51
37.77
250m:
300m:
350m:
400m:
3:04.14
3:41.38
4:18.42
4:56.08
36.97
37.24
37.04
37.66
450m:
500m:
550m:
600m:
5:33.49
6:10.80
6:48.44
7:26.02
37.41
37.31
37.64
37.58
650m:
700m:
750m:
800m:
8:02.34
8:39.32
9:14.98
9:48.76
36.32
36.98
35.66
33.78


Open/Senior

r.KodCzas
1.Kurant Roger94KSOST10:12.42
50m:
100m:
150m:
200m:
33.91
1:13.14
1:52.35
2:31.22
33.91
39.23
39.21
38.87
250m:
300m:
350m:
400m:
3:10.73
3:50.06
4:29.40
5:07.98
39.51
39.33
39.34
38.58
450m:
500m:
550m:
600m:
5:47.54
6:26.12
7:05.04
7:43.99
39.56
38.58
38.92
38.95
650m:
700m:
750m:
800m:
8:22.52
9:00.49
9:37.86
10:12.42
38.53
37.97
37.37
34.56
2.Bednarski Dawid93DEPOL10:21.22
50m:
100m:
150m:
200m:
35.26
1:13.84
1:52.88
2:31.70
35.26
38.58
39.04
38.82
250m:
300m:
350m:
400m:
3:10.89
3:50.00
4:29.62
5:08.30
39.19
39.11
39.62
38.68
450m:
500m:
550m:
600m:
5:48.21
6:28.01
7:06.68
7:46.31
39.91
39.80
38.67
39.63
650m:
700m:
750m:
800m:
8:25.13
9:05.18
9:43.52
10:21.22
38.82
40.05
38.34
37.70
3.Iwoła Maciej94KSOST10:35.31
4.Czwartosz Mateusz93DEPOL11:03.67
5.Napieracz Grzegorz93FOSAN11:35.85
50m:
100m:
150m:
200m:
34.98
1:14.32
1:57.02
2:40.27
34.98
39.34
42.70
43.25
250m:
300m:
350m:
400m:
3:24.40
4:08.98
4:54.02
5:38.55
44.13
44.58
45.04
44.53
450m:
500m:
550m:
600m:
6:23.78
7:08.50
7:53.55
8:39.18
45.23
44.72
45.05
45.63
650m:
700m:
750m:
800m:
9:24.29
10:08.87
10:53.97
11:35.85
45.11
44.58
45.10
41.88
6.Sobczyński Mateusz94WODKON12:00.92
50m:
100m:
150m:
200m:
38.09
1:20.97
2:06.03
2:49.46
38.09
42.88
45.06
43.43
250m:
300m:
350m:
400m:
3:34.66
4:17.95
5:04.60
5:49.82
45.20
43.29
46.65
45.22
450m:
500m:
550m:
600m:
6:35.41
7:21.48
8:09.41
8:56.78
45.59
46.07
47.93
47.37
650m:
700m:
750m:
800m:
9:44.56
10:30.54
11:16.21
12:00.92
47.78
45.98
45.67
44.71
7.Brzóska Jakub93ARKIE12:05.90
PKSzydłowski Adrian92SKALUB9:47.68
50m:
100m:
150m:
200m:
33.35
1:11.08
1:48.93
2:26.18
33.35
37.73
37.85
37.25
250m:
300m:
350m:
400m:
3:03.51
3:40.69
4:17.87
4:55.14
37.33
37.18
37.18
37.27
450m:
500m:
550m:
600m:
5:32.59
6:10.07
6:47.55
7:24.78
37.45
37.48
37.48
37.23
650m:
700m:
750m:
800m:
8:01.46
8:38.20
9:14.12
9:47.68
36.68
36.74
35.92
33.56
PKSkubicha Konrad92SKALUB9:48.76
50m:
100m:
150m:
200m:
33.66
1:11.89
1:49.40
2:27.17
33.66
38.23
37.51
37.77
250m:
300m:
350m:
400m:
3:04.14
3:41.38
4:18.42
4:56.08
36.97
37.24
37.04
37.66
450m:
500m:
550m:
600m:
5:33.49
6:10.80
6:48.44
7:26.02
37.41
37.31
37.64
37.58
650m:
700m:
750m:
800m:
8:02.34
8:39.32
9:14.98
9:48.76
36.32
36.98
35.66
33.78


<< TOP >>
Nr  35
2006-06-11
1500m dowolny  Kobiet

Open/Senior
Brak minimum


<< TOP >>
Nr  36
2006-06-11
1500m dowolny  Mêżczyzn

Open/Senior
Brak minimum


Open/Senior

r.KodCzas
1.Jêdrzejewski Grzegorz88KSOST16:59.96
50m:
100m:
150m:
200m:
250m:
300m:
350m:
400m:
31.85
1:05.58
1:40.21
2:14.61
2:49.36
3:23.51
3:58.58
4:33.18
31.85
33.73
34.63
34.40
34.75
34.15
35.07
34.60
450m:
500m:
550m:
600m:
650m:
700m:
750m:
800m:
5:08.22
5:42.70
6:17.85
6:52.53
7:27.06
8:01.33
8:35.62
9:09.88
35.04
34.48
35.15
34.68
34.53
34.27
34.29
34.26
850m:
900m:
950m:
1000m:
1050m:
1100m:
1150m:
1200m:
9:44.59
10:18.68
10:52.95
11:27.22
12:01.48
12:35.91
13:08.19
13:41.41
34.71
34.09
34.27
34.27
34.26
34.43
32.28
33.22
1250m:
1300m:
1350m:
1400m:
1450m:
1500m:
14:15.35
14:48.46
15:22.19
15:55.85
16:29.98
16:59.96
33.94
33.11
33.73
33.66
34.13
29.98
2.Grzebała Paweł90KSOST17:05.44
50m:
100m:
150m:
200m:
250m:
300m:
350m:
400m:
32.19
1:06.88
1:41.44
2:16.62
2:50.98
3:26.14
4:00.85
4:35.72
32.19
34.69
34.56
35.18
34.36
35.16
34.71
34.87
450m:
500m:
550m:
600m:
650m:
700m:
750m:
800m:
5:10.20
5:44.77
6:18.80
6:52.96
7:26.95
8:01.10
8:35.16
9:09.71
34.48
34.57
34.03
34.16
33.99
34.15
34.06
34.55
850m:
900m:
950m:
1000m:
1050m:
1100m:
1150m:
1200m:
9:44.04
10:18.20
10:52.45
11:27.11
12:01.61
12:36.33
13:10.34
13:44.53
34.33
34.16
34.25
34.66
34.50
34.72
34.01
34.19
1250m:
1300m:
1350m:
1400m:
1450m:
1500m:
14:18.55
14:52.63
15:26.26
16:00.12
16:33.02
17:05.44
34.02
34.08
33.63
33.86
32.90
32.42
3.Sak Przemysław92DEPOL18:15.38
50m:
100m:
150m:
200m:
250m:
300m:
350m:
400m:
32.20
1:07.53
1:43.29
2:19.09
2:55.20
3:31.14
4:07.31
4:43.68
32.20
35.33
35.76
35.80
36.11
35.94
36.17
36.37
450m:
500m:
550m:
600m:
650m:
700m:
750m:
800m:
5:20.13
5:56.61
6:33.57
7:10.05
7:47.40
8:24.26
9:01.60
9:38.55
36.45
36.48
36.96
36.48
37.35
36.86
37.34
36.95
850m:
900m:
950m:
1000m:
1050m:
1100m:
1150m:
1200m:
10:16.01
10:53.07
11:30.46
12:07.54
12:45.02
13:21.76
13:58.97
14:36.10
37.46
37.06
37.39
37.08
37.48
36.74
37.21
37.13
1250m:
1300m:
1350m:
1400m:
1450m:
1500m:
15:13.43
15:50.79
16:27.49
17:04.27
17:40.84
18:15.38
37.33
37.36
36.70
36.78
36.57
34.54
4.Sulima Hubert91KSOST18:39.99
50m:
100m:
150m:
200m:
250m:
300m:
350m:
400m:
33.49
1:09.81
1:46.25
2:23.19
3:00.91
3:38.02
4:15.25
4:52.93
33.49
36.32
36.44
36.94
37.72
37.11
37.23
37.68
450m:
500m:
550m:
600m:
650m:
700m:
750m:
800m:
5:30.09
6:07.67
6:44.88
7:22.54
7:59.52
8:37.46
9:15.10
9:52.42
37.16
37.58
37.21
37.66
36.98
37.94
37.64
37.32
850m:
900m:
950m:
1000m:
1050m:
1100m:
1150m:
1200m:
10:29.96
11:07.99
11:45.68
12:23.53
13:01.34
13:39.82
14:16.89
14:54.45
37.54
38.03
37.69
37.85
37.81
38.48
37.07
37.56
1250m:
1300m:
1350m:
1400m:
1450m:
1500m:
15:31.58
16:09.46
16:47.43
17:24.91
18:02.37
18:39.99
37.13
37.88
37.97
37.48
37.46
37.62
5.Zając Wojciech92DEPOL19:20.68
50m:
100m:
150m:
200m:
250m:
300m:
350m:
400m:
32.74
1:08.49
1:45.10
2:22.50
3:00.67
3:38.12
4:16.42
4:55.16
32.74
35.75
36.61
37.40
38.17
37.45
38.30
38.74
450m:
500m:
550m:
600m:
650m:
700m:
750m:
800m:
5:33.96
6:12.54
6:51.78
7:30.46
8:09.38
8:48.60
9:27.30
10:07.01
38.80
38.58
39.24
38.68
38.92
39.22
38.70
39.71
850m:
900m:
950m:
1000m:
1050m:
1100m:
1150m:
1200m:
10:46.09
11:25.05
12:04.27
12:44.06
13:23.65
14:03.52
14:42.69
15:22.43
39.08
38.96
39.22
39.79
39.59
39.87
39.17
39.74
1250m:
1300m:
1350m:
1400m:
1450m:
1500m:
16:02.20
16:42.48
17:22.48
18:02.19
18:41.93
19:20.68
39.77
40.28
40.00
39.71
39.74
38.75


14 - 15 lat

r.KodCzas
1.Sak Przemysław92DEPOL18:15.38
50m:
100m:
150m:
200m:
250m:
300m:
350m:
400m:
32.20
1:07.53
1:43.29
2:19.09
2:55.20
3:31.14
4:07.31
4:43.68
32.20
35.33
35.76
35.80
36.11
35.94
36.17
36.37
450m:
500m:
550m:
600m:
650m:
700m:
750m:
800m:
5:20.13
5:56.61
6:33.57
7:10.05
7:47.40
8:24.26
9:01.60
9:38.55
36.45
36.48
36.96
36.48
37.35
36.86
37.34
36.95
850m:
900m:
950m:
1000m:
1050m:
1100m:
1150m:
1200m:
10:16.01
10:53.07
11:30.46
12:07.54
12:45.02
13:21.76
13:58.97
14:36.10
37.46
37.06
37.39
37.08
37.48
36.74
37.21
37.13
1250m:
1300m:
1350m:
1400m:
1450m:
1500m:
15:13.43
15:50.79
16:27.49
17:04.27
17:40.84
18:15.38
37.33
37.36
36.70
36.78
36.57
34.54
2.Sulima Hubert91KSOST18:39.99
50m:
100m:
150m:
200m:
250m:
300m:
350m:
400m:
33.49
1:09.81
1:46.25
2:23.19
3:00.91
3:38.02
4:15.25
4:52.93
33.49
36.32
36.44
36.94
37.72
37.11
37.23
37.68
450m:
500m:
550m:
600m:
650m:
700m:
750m:
800m:
5:30.09
6:07.67
6:44.88
7:22.54
7:59.52
8:37.46
9:15.10
9:52.42
37.16
37.58
37.21
37.66
36.98
37.94
37.64
37.32
850m:
900m:
950m:
1000m:
1050m:
1100m:
1150m:
1200m:
10:29.96
11:07.99
11:45.68
12:23.53
13:01.34
13:39.82
14:16.89
14:54.45
37.54
38.03
37.69
37.85
37.81
38.48
37.07
37.56
1250m:
1300m:
1350m:
1400m:
1450m:
1500m:
15:31.58
16:09.46
16:47.43
17:24.91
18:02.37
18:39.99
37.13
37.88
37.97
37.48
37.46
37.62
3.Zając Wojciech92DEPOL19:20.68
50m:
100m:
150m:
200m:
250m:
300m:
350m:
400m:
32.74
1:08.49
1:45.10
2:22.50
3:00.67
3:38.12
4:16.42
4:55.16
32.74
35.75
36.61
37.40
38.17
37.45
38.30
38.74
450m:
500m:
550m:
600m:
650m:
700m:
750m:
800m:
5:33.96
6:12.54
6:51.78
7:30.46
8:09.38
8:48.60
9:27.30
10:07.01
38.80
38.58
39.24
38.68
38.92
39.22
38.70
39.71
850m:
900m:
950m:
1000m:
1050m:
1100m:
1150m:
1200m:
10:46.09
11:25.05
12:04.27
12:44.06
13:23.65
14:03.52
14:42.69
15:22.43
39.08
38.96
39.22
39.79
39.59
39.87
39.17
39.74
1250m:
1300m:
1350m:
1400m:
1450m:
1500m:
16:02.20
16:42.48
17:22.48
18:02.19
18:41.93
19:20.68
39.77
40.28
40.00
39.71
39.74
38.75


r.KodCzas
PKHampel Justyna90KSOST17:10.92
50m:
100m:
150m:
200m:
250m:
300m:
350m:
400m:
31.98
1:06.40
1:40.99
2:15.55
2:50.17
3:24.76
3:59.55
4:34.21
31.98
34.42
34.59
34.56
34.62
34.59
34.79
34.66
450m:
500m:
550m:
600m:
650m:
700m:
750m:
800m:
5:08.91
5:43.55
6:18.05
6:52.84
7:27.16
8:01.69
8:36.08
9:10.40
34.70
34.64
34.50
34.79
34.32
34.53
34.39
34.32
850m:
900m:
950m:
1000m:
1050m:
1100m:
1150m:
1200m:
9:44.73
10:19.07
10:53.28
11:27.77
12:02.14
12:36.77
13:10.97
13:45.25
34.33
34.34
34.21
34.49
34.37
34.63
34.20
34.28
1250m:
1300m:
1350m:
1400m:
1450m:
1500m:
14:19.68
14:53.95
15:28.40
16:02.78
16:37.26
17:10.92
34.43
34.27
34.45
34.38
34.48
33.66


<< TOP >>
Nr  37
2006-06-11
4 x 100m Sztafeta Zm.  Kobiet

Open/Senior
Brak minimum


KodCzas
1.KTP ARKA Kielce 1ARKIE5:08.42
37.60
41.50
1:17.97
21.69
1:39.87
1:47.35
1:05.81
2:22.95
2.NEPTUN Kielce 1NEKIE5:13.20
Janiczek Olga
Jagodzka Aleksandra
91
91
38.65
37.05
1:21.02
1:19.80
Parkita Alicja
Sowińska Magda
90
91
36.29
33.95
1:20.10
1:12.28
3.KLUB SPORTOWY "KSZO" OSTROWIEC ŚW. 2KSOST5:21.29
38.99
41.93
1:18.92
1:27.62
37.74
35.28
1:21.82
1:12.93
4.MUKS Unia Busko Zdrój 2UNBUS5:35.99
Wilk Sara
Morońska Monika
92
87
43.16
46.76
1:29.17
1:38.06
Szczepańska Ewa
Trzeszkowska Karolina
92
92
35.74
33.24
1:17.87
1:10.89
5.WODNIK KOŃSKIE 1WODKON6:03.20
Wêgłowska Anna
Walczyk Monika
92
94
43.45
46.64
1:30.42
21.08
Kubka Katarzyna
Zygmunt Izabella
90
91
2:01.93
2:10.23
1:17.81
2:53.89


<< TOP >>
Nr  38
2006-06-11
4 x 100m Sztafeta Zm.  Mêżczyzn

Open/Senior
Brak minimum


KodCzas
1.KLUB SPORTOWY "KSZO" OSTROWIEC ŚW. 4KSOST4:29.97
32.86
33.96
1:07.79
1:12.18
29.01
31.12
1:03.87
1:06.13
2.NEPTUN Kielce 1NEKIE4:42.22
Mazur Maciek
Harabin Mateusz
91
90
36.31
34.82
1:14.92
1:15.14
Sieradzki Wojciech
Nowak Przemek
90
91
32.20
29.62
1:09.55
1:02.61
3.KTP ARKA Kielce 1ARKIE4:45.46
32.34
41.48
1:06.20
1:28.63
29.71
31.28
1:04.24
1:06.39
4.ORKA 1ORJED4:50.83
34.72
36.45
1:12.67
1:20.32
33.48
29.77
1:14.14
1:03.70
5.WODNIK KOŃSKIE 1WODKON4:57.03
Kiełbowski Maciej
Kubka Jacek
89
92
32.59
36.83
1:06.54
1:19.04
Sobczyński Mateusz
Owczarek Łukasz
94
92
37.93
32.92
1:22.76
1:08.69
6.KLUB SPORTOWY KSZO OSTROWIEC ŚW. 2KSOST5:19.99
38.90
45.03
1:21.67
1:31.89
34.08
35.35
1:11.64
1:14.79