3 runda 5 edycji Dużej Ligi Pływackiej - Lista wyników
Nr  1  50m dowolny  Kobiet  Open/Senior
Nr  2  50m dowolny  Mężczyzn  Open/Senior
Nr  3  100m klasyczny  Kobiet  Open/Senior
Nr  4  100m klasyczny  Mężczyzn  Open/Senior
Nr  5  200m grzbietowy  Kobiet  Open/Senior
Nr  6  200m grzbietowy  Mężczyzn  Open/Senior
Nr  7  4 x 50m Sztafeta Dow.  Kobiet  Open/Senior
Nr  8  4 x 50m Sztafeta Dow.  Mężczyzn  Open/Senior


Nr  1
2006-02-04
50m dowolny  Kobiet

Open/Senior
Brak minimum

IPS SC 2006
13 lat i młodsi

r.KodCzasIPS
1.Wójcik Ewa93ARKIE30.86622
2.Lewczuk Karolina93KSOST31.20606
3.Dudek Mariola93ORJED31.85576
4.Belicka Beata94ORJED32.25559
5.Konat Paulina93DEPOL32.75537
6.Kijewska Kaja94ARKIE32.84534
7.Grzegorczyk Aleksandra93WODKON32.96529
8.Szlązak Anna93FOSAN33.02526
9.Śmiałek Katarzyna93FOSAN33.69500
10.Parcewicz Monika94UNBUS34.08485
11.Walczyk Monika94WODKON34.28478
12.Wejman Anna93ORJED34.64465
13.Waszkiewcz Magda93NEKIE34.67464
14.Kalita Małgorzata93WODKON35.14447
15.Woźniak Marika93WODKON44.03220


14 lat

r.KodCzasIPS
1.Kawecka Anna92ARKIE27.40807
2.Pustuła Agnieszka92ARKIE29.59686
3.Stanek Anna92DEPOL30.40645
4.Szczepańska Ewa92UNBUS31.82578
5.Wêgłowska Anna92WODKON33.26517
Krawczyk Aleksandra92KSOST33.26517
7.Przydatek Agnieszka92KSOST33.29516
8.Kamińska Patrycja92FOSAN33.97489
9.Słabowska Kinga92NEKIE36.78394
10.Jamroziewicz Agata92NEKIE36.80394


15 lat

r.KodCzasIPS
1.Sowińska Magda91NEKIE30.16657
2.Janiczek Olga91NEKIE30.33648
3.Jagodzka Aleksandra91NEKIE30.68631
4.Derszniak Martyna91ARKIE30.98616
5.Zygmunt Izabella91WODKON31.82578
6.Żebrowska Dominika91NEKIE32.65542
7.Modelska Magda91ORJED32.78536
8.Banaś Anna91NEKIE36.86392
9.Ciesielska Patrycja91NEKIE37.56371


16 lat i starsi

r.KodCzasIPS
1.Hampel Justyna90KSOST28.51744
2.Pakuła Agnieszka90KSOST29.68681
3.Morońska Monika87UNBUS30.19655
4.Modelska Katarzyna89ORJED31.87575
5.Zalewska Aleksandra90NEKIE32.38553
6.Parkita Alicja90NEKIE32.48549
7.Nowak Milena88NEKIE35.51435
8.Zdonek Aleksandra88NEKIE35.57433
9.Kubka Katarzyna90WODKON36.46404


<< TOP >>
Nr  2
2006-02-04
50m dowolny  Mêżczyzn

Open/Senior
Brak minimum

IPS SC 2006
13 lat i młodsi

r.KodCzasIPS
1.Psyk Maciej93KSOST29.12525
2.Czwartosz Mateusz93DEPOL30.41469
3.Tworzewski Adrian93KSOST30.60461
4.Rewera Maciej93FOSAN31.19438
5.Łyżwiński Paweł93DEBUS31.70419
6.Sobczyński Mateusz94WODKON32.01408
7.Szwajka Bartosz93FOSAN32.16403
8.Zberaz Szymon93FOSAN32.29398
9.Kêpiński Adrian95DEPOL32.46392
10.Bednarski Dawid93DEPOL32.71384
11.Bąkiewicz Kuba93ORJED33.03373
12.Kwiecień Kacper94KSOST33.09371
13.Kuśmira Jakub93FOSAN34.98314
14.Brzóska Jakub93ARKIE35.88290
PKMakuch Stanisław93OZP28.97532
PKKurant Roger94KSOST30.38470
DYSKW.Patrzałek Michał93ARKIE


14 lat

r.KodCzasIPS
1.Jackowski Daniel92ORJED27.35613
2.Sak Przemysław92DEPOL27.47607
3.Zając Wojciech92DEPOL28.60549
4.Krzemień Grzegorz92NEKIE29.76496
5.Skrzypiec Jan92DEPOL29.81494
6.Strózik Dominik92DEBUS29.90490
7.Owczarek Łukasz92WODKON29.93489
8.Semczuk Michał92FOSAN30.31473
9.Blicharski Michał92DEBUS30.69458
10.Kordel Maciej92UNBUS30.74456
11.Sokołowski Jakub92DEPOL30.96447
12.Klimczak Bartek92ORJED32.93377
DYSKW.Chalewski Piotr92ORJED27.81589


15 lat

r.KodCzasIPS
1.Mazur Maciek91NEKIE26.75646
2.Żak Artur91KSOST26.91637
3.Bujak Kamil91ARKIE27.16624
4.Skowroński Kamil91ARKIE27.75592
5.Sulima Hubert91KSOST27.96581
6.Młynarczyk Piotr91ARKIE28.19570
7.Nowak Przemek91NEKIE28.72544
8.Paź Emil91NEKIE29.14524
9.Zacharz Wiktor91ARKIE30.16479
10.Badurak Piotr91DEBUS30.31473
11.Waszkiewicz Maksym91NEKIE30.75455
DYSKW.Nowacki Bartosz91ORJED


16 lat i starsi

r.KodCzasIPS
1.Jêdrzejewski Grzegorz88KSOST23.87824
2.Frankiewicz Piotr89KSOST25.97692
3.Milczarek Artur90KSOST26.24676
4.Kiełbowski Maciek89WODKON26.36669
5.Grzebała Paweł90KSOST26.37668
6.Sieradzki Wojciech90NEKIE26.59655
7.Bujak Paweł90ARKIE26.69650
8.Gocoł Robert87ORJED26.72648
9.Gocoł Mariusz83ORJED27.53604
10.Jackowski Kamil89ORJED27.55603
11.Łuszczek Mariusz86ORJED27.59600
12.Kula Michał90UNBUS28.48555
13.Ryznar Paweł88DEBUS28.92534
14.Chalewski Mariusz90ORJED30.09482
15.Wiorek Michał89NEKIE30.36471
16.Wiorek Piotr90NEKIE31.79416
17.Muszyński Bartek89NEKIE31.84414


<< TOP >>
Nr  3
2006-02-04
100m klasyczny  Kobiet

Open/Senior
Brak minimum

IPS SC 2006
13 lat i młodsi

r.KodCzasIPS
1.Żebrowska Katarzyna93KSOST1:25.20595
2.Wójcik Ewa93ARKIE1:25.54589
3.Lipińska Małgorzata93KSOST1:26.14579
4.Konat Paulina93DEPOL1:28.73538
5.Lewczuk Karolina93KSOST1:28.82536
6.Surowiec Aleksandra94NEKIE1:32.78479
7.Parcewicz Monika94UNBUS1:35.11449
8.Wejman Anna93ORJED1:35.24447
9.Sychowska Agnieszka94NEKIE1:36.41432
10.Walczyk Monika94WODKON1:38.56407
11.Szlązak Anna93FOSAN1:38.64406
12.Belicka Beata94ORJED1:38.85404
13.Kalita Małgorzata93WODKON1:39.44397
14.Waszkiewcz Magda93NEKIE1:45.10338
15.Woźniak Marika93WODKON1:58.56225


14 lat

r.KodCzasIPS
1.Stanek Anna92DEPOL1:22.08650
2.Przydatek Agnieszka92KSOST1:32.50483
3.Wêgłowska Anna92WODKON1:33.89464
4.Rokicka Kalina92ARKIE1:34.47457
5.Słabowska Kinga92NEKIE1:46.84321
6.Jamroziewicz Agata92NEKIE1:47.11319


15 lat

r.KodCzasIPS
1.Jagodzka Aleksandra91NEKIE1:17.44740
2.Derszniak Martyna91ARKIE1:21.66658
3.Zygmunt Izabella91WODKON1:30.94505
4.Żebrowska Dominika91NEKIE1:32.69480
5.Banaś Anna91NEKIE1:41.78371
6.Domagała Katarzyna91DEBUS1:46.65323
7.Ciesielska Patrycja91NEKIE1:51.69279


16 lat i starsi

r.KodCzasIPS
1.Hampel Justyna90KSOST1:20.34683
2.Morońska Monika87UNBUS1:21.31664
3.Łapa Joanna90KSOST1:28.08548
4.Zdonek Aleksandra88NEKIE1:37.02425
5.Orłowska Milena90UNBUS1:38.78404


<< TOP >>
Nr  4
2006-02-04
100m klasyczny  Mêżczyzn

Open/Senior
Brak minimum

IPS SC 2006
13 lat i młodsi

r.KodCzasIPS
1.Kunat Aleksander93UNBUS1:29.09388
2.Patrzałek Michał93ARKIE1:31.11363
3.Bednarski Dawid93DEPOL1:31.20362
4.Szwajka Bartosz93FOSAN1:31.21362
5.Łyżwiński Paweł93DEBUS1:31.57358
6.Bąkiewicz Kuba93ORJED1:32.80344
7.Pióro Filip94ARKIE1:33.78333
8.Brzóska Jakub93ARKIE1:39.60275
9.Sobczyński Mateusz94WODKON1:39.69274
10.Kuśmira Jakub93FOSAN1:40.94263


14 lat

r.KodCzasIPS
1.Kubka Jacek92WODKON1:16.45580
2.Sak Przemysław92DEPOL1:18.00552
3.Strózik Dominik92DEBUS1:19.05534
4.Chalewski Piotr92ORJED1:24.81444
5.Krzemień Grzegorz92NEKIE1:26.41422
6.Pietrzyk Adam92NEKIE1:27.75404
7.Kowalski Piotr92WODKON1:29.71380
8.Wójcik Michał92DEBUS1:30.00376
9.Szczepański Adam92UNBUS1:30.52370
10.Kordel Maciej92UNBUS1:31.39360
11.Sokołowski Jakub92DEPOL1:34.55325
12.Klimczak Bartek92ORJED1:34.80323
13.Bąk Patryk92KSOST1:39.79273


15 lat

r.KodCzasIPS
1.Skowroński Kamil91ARKIE1:18.50543
2.Nowacki Bartosz91ORJED1:19.87520
3.Zacharz Wiktor91ARKIE1:20.32513
4.Żak Artur91KSOST1:22.12484
5.Waszkiewicz Maksym91NEKIE1:24.11454
6.Młynarczyk Piotr91ARKIE1:24.18453
7.Paź Emil91NEKIE1:27.77404


16 lat i starsi

r.KodCzasIPS
1.Frankiewicz Piotr89KSOST1:07.52770
2.Jêdrzejewski Grzegorz88KSOST1:08.30752
3.Łuszczek Mariusz86ORJED1:17.36564
4.Chalewski Mariusz90ORJED1:24.08455
5.Bujak Paweł90ARKIE1:27.01414
6.Wiorek Piotr90NEKIE1:29.72380
7.Wiorek Michał89NEKIE1:34.00331


<< TOP >>
Nr  5
2006-02-04
200m grzbietowy  Kobiet

Open/Senior
Brak minimum

IPS SC 2006
13 lat i młodsi

r.KodCzasIPS
1.Dudek Mariola93ORJED2:45.40568
2.Lipińska Małgorzata93KSOST2:50.84523
3.Żebrowska Katarzyna93KSOST2:52.49511
4.Kijewska Kaja94ARKIE2:52.83508
5.Surowiec Aleksandra94NEKIE3:03.56433
6.Grzegorczyk Aleksandra93WODKON3:05.31422
7.Sychowska Agnieszka94NEKIE3:07.63408
8.Śmiałek Katarzyna93FOSAN3:10.18393
9.Kruk Ola93UNBUS3:14.37369


14 lat

r.KodCzasIPS
1.Kawecka Anna92ARKIE2:32.14692
2.Pustuła Agnieszka92ARKIE2:32.84685
3.Krawczyk Aleksandra92KSOST2:55.38489
4.Szczepańska Ewa92UNBUS2:58.61466
5.Rokicka Kalina92ARKIE2:58.73465
6.Kamińska Patrycja92FOSAN3:16.77356


15 lat

r.KodCzasIPS
1.Janiczek Olga91NEKIE2:36.12652
2.Sowińska Magda91NEKIE2:41.84599
3.Modelska Magda91ORJED2:59.90457


16 lat i starsi

r.KodCzasIPS
1.Pakuła Agnieszka90KSOST2:27.18744
2.Parkita Alicja90NEKIE2:43.75582
3.Łapa Joanna90KSOST2:48.19545
4.Zalewska Aleksandra90NEKIE2:48.41543
5.Modelska Katarzyna89ORJED3:03.93431
6.Kubka Katarzyna90WODKON3:05.84419
7.Nowak Milena88NEKIE3:11.83383
8.Orłowska Milena90UNBUS3:16.91355


<< TOP >>
Nr  6
2006-02-04
200m grzbietowy  Mêżczyzn

Open/Senior
Brak minimum

IPS SC 2006
13 lat i młodsi

r.KodCzasIPS
1.Psyk Maciej93KSOST2:39.35472
2.Makuch Stanisław93OZP2:42.28450
3.Kaczmarski Marcin94KSOST2:45.85424
4.Tworzewski Adrian93KSOST2:47.84410
5.Rewera Maciej93FOSAN2:48.99403
6.Kurant Roger94KSOST2:50.29394
7.Zberaz Szymon93FOSAN3:06.71299
8.Kunat Aleksander93UNBUS3:08.25291
DYSKW.Czwartosz Mateusz93DEPOL


14 lat

r.KodCzasIPS
1.Pietrzyk Adam92NEKIE2:32.52529
2.Jackowski Daniel92ORJED2:37.65486
3.Kubka Jacek92WODKON2:48.12408
4.Bąk Patryk92KSOST2:50.50393
5.Owczarek Łukasz92WODKON2:52.89377
6.Szczepański Adam92UNBUS2:59.97335
7.Kowalski Piotr92WODKON3:00.41333
DYSKW.Skrzypiec Jan92DEPOL
DYSKW.Zając Wojciech92DEPOL


15 lat

r.KodCzasIPS
1.Sulima Hubert91KSOST2:24.36606
2.Mazur Maciek91NEKIE2:25.48595
3.Bujak Kamil91ARKIE2:27.01580
4.Nowak Przemek91NEKIE2:38.24481


16 lat i starsi

r.KodCzasIPS
1.Grzebała Paweł90KSOST2:16.94686
2.Kiełbowski Maciek89WODKON2:19.14661
3.Milczarek Artur90KSOST2:20.74644
4.Gocoł Robert87ORJED2:31.97534
5.Sieradzki Wojciech90NEKIE2:37.53487
6.Gocoł Mariusz83ORJED2:39.09474
7.Kula Michał90UNBUS2:39.76469


<< TOP >>
Nr  7
2006-02-04
4 x 50m Sztafeta Dow.  Kobiet

Open/Senior
Brak minimum

IPS SC 2006
KodCzasIPS
1.KTP ARKA KIELCEARKIE1:59.15861
2."KSZO" OSTROWIEC ŚW. 1KSOST2:00.45844
3.NEPTUN Kielce 1NEKIE2:03.10810
4.ORKA 1ORJED2:11.65704
5."KSZO" OSTROWIEC ŚW. 2KSOST2:12.75691
6.Wodnik Końskie 1WODKON2:14.18675
7.NEPTUN Kielce 2NEKIE2:15.51660


<< TOP >>
Nr  8
2006-02-04
4 x 50m Sztafeta Dow.  Mêżczyzn

Open/Senior
Brak minimum

IPS SC 2006
KodCzasIPS
1."KSZO" OSTROWIEC ŚW. 3KSOST1:42.93875
2.ORKA 1ORJED1:49.38780
3.KTP ARKA KIELCEARKIE1:51.76746
4.NEPTUN Kielce 1NEKIE1:52.03742
5."KSZO" OSTROWIEC ŚW. 4KSOST1:56.59680
6.ORKA 2ORJED1:57.36670
7.LKS DELFIN POŁANIEC 1DEPOL1:57.76665
8.Wodnik Końskie 1WODKON1:58.92650
9.Delfin BuskoDEBUS1:59.51642
10.NEPTUN Kielce 2NEKIE2:02.63604