7 runda 5 edycji Ma貫j Ligi P造wackiej - Lista wynik闚
Nr  1  100m dowolny  Kobiet  12 lat i m這dsi
Nr  2  100m dowolny  M篹czyzn  12 lat i m這dsi
Nr  3  100m zmienny  Kobiet  12 lat i m這dsi
Nr  4  100m zmienny  M篹czyzn  12 lat i m這dsi
Nr  5  4 x 50m Sztafeta Zm.  Kobiet  Open/Senior
Nr  6  4 x 50m Sztafeta Zm.  M篹czyzn  Open/Senior


Nr  1
2006-06-03
100m dowolny  Kobiet

12 lat i m這dsi
Brak minimum


12 lat

r.KodCzas
1.Kijewska Kaja94ARKIE1:10.09
2.Wiatrowska Agata94FOSAN1:13.28
3.Sychowska Agnieszka94NEKIE1:14.15
4.Parcewicz Monika94UNBUS1:14.74
5.S這piecka Maja94ARKIE1:15.36
6.Surowiec Aleksandra94NEKIE1:16.31
7.Brzozowska Weronika94FOSAN1:17.09
8.Ozga Agata94NEKIE1:17.11
9.Rokicka Joanna94ARKIE1:17.14
10.Polewska Marta94NEKIE1:18.25
11.Szumi這 Magdalena94NEKIE1:18.39
12.Ucha雟ka Karolina94KSOST1:19.18
13.Mojecka Sylwia94NEKIE1:22.36
14.Przyby Anna94WODKON1:23.58
15.Kuba豉 Anna94WODKON1:26.64


11 lat

r.KodCzas
1.Nowak Aleksandra95ARKIE1:14.09
2.Kilija雟ka Donata95KSOST1:14.46
3.Domaga豉 Agata95KSOST1:16.97
4.Chrzanowska Patrycja95NEKIE1:17.26
5.Gajzler Dagmara95KSOST1:19.41
6.Wo這szyn Sonia95NEKIE1:19.57
7.Skrzypczak Anna95KSOST1:19.59
8.Musia Natalia95UNBUS1:20.55
9.Grzeba豉 Zuzanna95KSOST1:21.34
10.Kuza Klaudia95UNBUS1:22.56
11.Mazur Alicja95NEKIE1:22.57
12.Gaw這wska Kinga95KSOST1:22.96
13.Mady Olga95ORJED1:22.98
14.Lato Anna95NEKIE1:24.24
15.Banasik Paula95KSOST1:26.08
16.Maruszczak Paulina95FOSAN1:26.14
17.Stêpie Olga95KSOST1:26.52
18.Nalewaj Anna95KSOST1:27.87
19.Banasik Arleta95KSOST1:27.96
20.Rogó Martyna95NEKIE1:28.46
21.Redlich Aleksandra95KSOST1:29.35
22.Szel鉚 Karolina95KSOST1:29.66
23.Wiatrowska Aleksandra95KSOST1:31.45
24.Rogozi雟ka Weronika95KSOST1:31.54
25.Czupry雟ka Oliwia95KSOST1:31.56
Paszkowska Agnieszka95NEKIE1:31.56
27.Chmielnicka Karolina95FOSAN1:31.66
28.Kasperek Olga95ORJED1:32.45
29.Winiarska Anna95NEKIE1:32.55
30.Zab這tna Karolina95UNBUS1:32.69
31.疾browska Daria95NEKIE1:33.53
32.Sornat Dominika95NEKIE1:36.18
33.Misztal Karolina95NEKIE1:36.41
34.Molêda Magda95UNBUS1:45.45


10 lat i m這dsi

r.KodCzas
1.Kuczy雟ka Aleksandra96FOSAN1:19.50
2.Koz這wska Magda96UNBUS1:24.93
3.υwicka Julia96DEPOL1:28.54
4.M鉍zy雟ka Natalia96UNBUS1:31.36
5.Jab這雟ka Angelika96UNBUS1:31.42
6.Ciamaga Wiktoria97FOSAN1:32.24
7.Rewera Julia96FOSAN1:32.33
8.Woszczy雟ka Ola96KSOST1:33.31
9.Karcz Weronika96UNBUS1:35.17
10.Mikus Klaudia96DEPOL1:35.69
11.Stanek Iwona96DEPOL1:35.77
12.Polak Paulina96ARKIE1:38.49
13.D逝goêcka Karolina96UNBUS1:38.64
14.Dziadowicz Dominika96ARKIE1:41.64
15.Szczêsna Paula96KSOST1:42.55
16.Wawszczyk Inez97UNBUS1:44.69
17.Haneczkowska Klaudia96KSOST1:49.21
18.Bednarska Patrycja96KSOST1:50.29
19.Niestój Olga97NEKIE1:54.96
20.Senderska Julia98NEKIE1:56.23
21.Ko這ma雟ka Klaudia96NEKIE2:05.29
22.Szmyd Paula97KSOST2:06.14
23.Brodnica Joanna96KSOST2:06.64
24.Piwowarska Dominika96NEKIE2:06.81
25.畝czkiewicz Karolina98KSOST2:13.43
26.Konias Katarzyna96KSOST2:24.91
27.Bielecka Irmina96KSOST2:26.27
28.Pomyka豉 Izabela96KSOST2:27.95
29.Pa鎍zyk Sylwia96KSOST2:51.47
Nie uk.Grzywna Natalia96NEKIE


<< TOP >>
Nr  2
2006-06-03
100m dowolny  Mê盧zyzn

12 lat i m這dsi
Brak minimum


12 lat

r.KodCzas
1.Kurant Roger94KSOST1:04.88
2.Treli雟ki Bartosz94ORJED1:05.72
3.Sobczy雟ki Mateusz94WODKON1:07.71
4.Kwiecie Kacper94KSOST1:07.83
5.Rogozi雟ki ㄆkasz94KSOST1:09.24
6.Wolak Micha94FOSAN1:10.11
7.Iwo豉 Maciej94KSOST1:10.64
8.Sarna Kamil94UNBUS1:11.34
9.Pióro Filip94ARKIE1:12.52
10.Kaczmarski Marcin94KSOST1:12.95
11.Bialucha Mateusz94KSOST1:15.37
12.Paszkiewicz Marcin94FOSAN1:17.28
13.Zieli雟ki ㄆkasz94FOSAN1:17.62
14.Chmielnicki Jakub94FOSAN1:18.24
15.Szyd這wski Grzegorz94UNBUS1:18.93
16.Pietrzyk Adrian94KSOST1:22.96
17.Druszcz Piotr94WODKON1:29.96
18.Siwi雟ki Maciej94KSOST1:43.09


11 lat

r.KodCzas
1.Kêpinski Adrian95DEPOL1:10.34
2.Niedzi雟ki ㄆkasz95KSOST1:10.44
3.Poduszczak Miko豉j95KSOST1:13.08
4.Nowak Konrad95DEPOL1:15.98
5.Bana Hubert95KSOST1:16.56
6.Zabojszcz Wojciech95NEKIE1:17.45
7.Szemraj Maciej95FOSAN1:17.46
8.υpaci雟ki Kacper95FOSAN1:17.93
9.Sobura Karol95ARKIE1:20.15
10.Szczechura Patryk95KSOST1:21.84
11.Kusal Mateusz95KSOST1:27.28
12.Chudzik Jakub95DEPOL1:27.84
13.Kaczmarek Kacper95ARKIE1:28.16
14.Bernacki Igor95KSOST1:30.56
15.Pniewski Kamil95NEKIE1:42.78
16.Wo這wiec Dawid95ARKIE1:44.08
17.Janyst ㄆkasz95NEKIE1:53.10


10 lat i m這dsi

r.KodCzas
1.Madej Jan96NEKIE1:14.61
2.Kumira Wiktor96FOSAN1:14.74
3.Chmiel Arkadiusz96FOSAN1:18.23
4.Gil Bartosz96ORJED1:18.69
5.Goêbiowski Piotr96ORJED1:20.68
6.Brzozowski Mateusz96FOSAN1:21.28
7.Wójcik Kamil96ORJED1:23.45
8.Brzezi雟ki Jan96ARKIE1:25.16
9.Kêpi雟ki Mariusz96DEPOL1:25.44
10.Zacharski Szymon96UNBUS1:25.58
11.B這雟ki Karol96ARKIE1:30.56
12.Wójcik Rafa96NEKIE1:31.56
13.Urba雟ki Pawe96DEPOL1:33.46
14.Ksi嘀ek Sebastian96KSOST1:33.96
15.Parcewicz Mateusz96UNBUS1:36.96
16.Bugajski Maciej97KSOST1:38.34
17.Bujak Piotr97ARKIE1:38.66
18.Przywara Olek96KSOST1:41.91
19.Kaczmarek Filip97ARKIE1:43.52
20.Szewczyk Maciej96NEKIE1:44.28
21.Bujak Dominik99ARKIE1:44.82
22.W這darczyk Kamil96ARKIE1:45.09
23.Sobo Artur96NEKIE1:45.49
24.Król Maciej96NEKIE1:48.66
25.Wolak Maciej96KSOST1:50.35
26.Rogozi雟ki Micha98KSOST1:50.90
27.Kozie Tomasz96KSOST1:51.78
28.Celowski Wojciech96NEKIE1:52.20
29.Kaczmarczyk Adam96KSOST1:55.73
30.Mie瞠這wski Miko豉j97KSOST1:57.94
31.Kogutowicz Jakub96NEKIE1:58.53
32.Kieloch Maciej96KSOST1:59.56
33.Gibalski Bartek98NEKIE2:12.69
34.Kaptur Norbert96KSOST2:20.85
35.Mularski Mateusz96KSOST2:32.49


<< TOP >>
Nr  3
2006-06-03
100m zmienny  Kobiet

12 lat i m這dsi
Brak minimum


12 lat

r.KodCzas
1.Kijewska Kaja94ARKIE1:20.24
2.Sychowska Agnieszka94NEKIE1:22.16
3.Parcewicz Monika94UNBUS1:23.42
4.Surowiec Aleksandra94NEKIE1:23.71
5.S這piecka Maja94ARKIE1:25.34
6.Brzozowska Weronika94FOSAN1:25.76
7.Wiatrowska Agata94FOSAN1:27.73
8.Ucha雟ka Karolina94KSOST1:28.88
9.Rokicka Joanna94ARKIE1:29.75
10.Polewska Marta94NEKIE1:30.46
11.Szumi這 Magdalena94NEKIE1:31.65
12.Ozga Agata94NEKIE1:31.66
13.Mojecka Sylwia94NEKIE1:33.08
14.Przyby Anna94WODKON1:33.28
15.Kuba豉 Anna94WODKON1:34.04


11 lat

r.KodCzas
1.Chrzanowska Patrycja95NEKIE1:26.84
2.Kilija雟ka Donata95KSOST1:27.35
3.Nowak Aleksandra95ARKIE1:28.11
4.Musia Natalia95UNBUS1:28.66
5.Gajzler Dagmara95KSOST1:29.53
6.Domaga豉 Agata95KSOST1:29.85
7.Lato Anna95NEKIE1:30.09
8.Grzeba豉 Zuzanna95KSOST1:30.43
9.Skrzypczak Anna95KSOST1:30.59
10.Gaw這wska Kinga95KSOST1:31.31
11.Szel鉚 Karolina95KSOST1:33.24
12.Redlich Aleksandra95KSOST1:33.43
13.Mady Olga95ORJED1:33.89
14.Banasik Arleta95KSOST1:34.08
15.Wo這szyn Sonia95NEKIE1:34.18
16.Kuza Klaudia95UNBUS1:34.32
17.Maruszczak Paulina95FOSAN1:35.78
18.Nalewaj Anna95KSOST1:35.94
19.Paszkowska Agnieszka95NEKIE1:36.07
20.Stêpie Olga95KSOST1:37.09
21.Banasik Paula95KSOST1:37.36
22.Mazur Alicja95NEKIE1:38.11
23.Winiarska Anna95NEKIE1:38.34
24.Rogó Martyna95NEKIE1:39.57
25.Wiatrowska Aleksandra95KSOST1:39.78
26.Zab這tna Karolina95UNBUS1:42.10
27.Sornat Dominika95NEKIE1:42.18
28.Czupry雟ka Oliwia95KSOST1:42.21
29.疾browska Daria95NEKIE1:43.00
30.Misztal Karolina95NEKIE1:44.25
31.Chmielnicka Karolina95FOSAN1:45.76
32.Rogozi雟ka Weronika95KSOST1:48.44
33.Molêda Magda95UNBUS1:56.26


10 lat i m這dsi

r.KodCzas
1.Kuczy雟ka Aleksandra96FOSAN1:31.22
2.Koz這wska Magda96UNBUS1:35.27
3.Rewera Julia96FOSAN1:37.51
4.Jab這雟ka Angelika96UNBUS1:41.47
5.υwicka Julia96DEPOL1:41.65
6.M鉍zy雟ka Natalia96UNBUS1:41.94
7.Ciamaga Wiktoria97FOSAN1:42.37
8.Mikus Klaudia96DEPOL1:42.59
9.Woszczy雟ka Ola96KSOST1:44.24
10.Stanek Iwona96DEPOL1:44.53
11.Karcz Weronika96UNBUS1:51.79
12.Dziadowicz Dominika96ARKIE1:52.51
13.Wawszczyk Inez97UNBUS1:54.24
14.D逝goêcka Karolina96UNBUS1:54.37
15.Szczêsna Paula96KSOST1:56.60
16.Senderska Julia98NEKIE2:07.00
17.Ko這ma雟ka Klaudia96NEKIE2:09.79
18.Szmyd Paula97KSOST2:16.16


<< TOP >>
Nr  4
2006-06-03
100m zmienny  Mê盧zyzn

12 lat i m這dsi
Brak minimum


12 lat

r.KodCzas
1.Kurant Roger94KSOST1:15.13
2.Treli雟ki Bartosz94ORJED1:16.35
3.Sobczy雟ki Mateusz94WODKON1:19.88
4.Kwiecie Kacper94KSOST1:19.89
5.Rogozi雟ki ㄆkasz94KSOST1:19.92
6.Pióro Filip94ARKIE1:20.54
7.Iwo豉 Maciej94KSOST1:23.28
8.Kaczmarski Marcin94KSOST1:23.57
9.Bialucha Mateusz94KSOST1:24.10
10.Sarna Kamil94UNBUS1:24.44
11.Wolak Micha94FOSAN1:24.66
12.Szyd這wski Grzegorz94UNBUS1:28.09
13.Zieli雟ki ㄆkasz94FOSAN1:30.45
14.Paszkiewicz Marcin94FOSAN1:32.65
15.Chmielnicki Jakub94FOSAN1:33.28
16.Pietrzyk Adrian94KSOST1:36.96
DYSKW.Druszcz Piotr94WODKON


11 lat

r.KodCzas
1.Zabojszcz Wojciech95NEKIE1:21.09
2.Kêpinski Adrian95DEPOL1:21.78
3.Poduszczak Miko豉j95KSOST1:22.28
4.Niedzi雟ki ㄆkasz95KSOST1:23.43
5.Bana Hubert95KSOST1:26.27
6.Nowak Konrad95DEPOL1:27.16
7.Sobura Karol95ARKIE1:29.37
8.Szemraj Maciej95FOSAN1:29.94
9.Szczechura Patryk95KSOST1:30.88
10.υpaci雟ki Kacper95FOSAN1:34.56
11.Kusal Mateusz95KSOST1:35.38
12.Bernacki Igor95KSOST1:38.51
13.Chudzik Jakub95DEPOL1:38.75
14.Kaczmarek Kacper95ARKIE1:44.66
15.Rogala Krzysztof95NEKIE1:47.08
16.Pniewski Kamil95NEKIE1:55.69
17.Janyst ㄆkasz95NEKIE2:08.84


10 lat i m這dsi

r.KodCzas
1.Kumira Wiktor96FOSAN1:28.87
2.Gil Bartosz96ORJED1:28.93
3.Madej Jan96NEKIE1:29.09
4.Goêbiowski Piotr96ORJED1:30.03
5.Chmiel Arkadiusz96FOSAN1:31.86
6.Brzezi雟ki Jan96ARKIE1:35.68
7.Wójcik Kamil96ORJED1:38.63
8.Zacharski Szymon96UNBUS1:39.34
9.Wójcik Rafa96NEKIE1:40.65
10.Kêpi雟ki Mariusz96DEPOL1:42.39
11.B這雟ki Karol96ARKIE1:43.13
12.Ksi嘀ek Sebastian96KSOST1:45.95
13.Urba雟ki Pawe96DEPOL1:49.65
14.Parcewicz Mateusz96UNBUS1:50.89
15.Bujak Dominik99ARKIE1:52.65
16.Przywara Olek96KSOST1:53.65
17.Wolak Maciej96KSOST1:54.01
18.Szewczyk Maciej96NEKIE1:55.15
19.Sobo Artur96NEKIE1:58.54
20.Bugajski Maciej97KSOST2:00.12
21.Bujak Piotr97ARKIE2:03.45
22.Celowski Wojciech96NEKIE2:03.61
23.M鉍zy雟ki Artur97UNBUS2:07.74
DYSKW.Brzozowski Mateusz96FOSAN


<< TOP >>
Nr  5
2006-06-03
4 x 50m Sztafeta Zm.  Kobiet

Open/Senior
Brak minimum


KodCzas
1.MUKS 18-NEPTUN Kielce 1NEKIE2:35.01
2.KTP Arka Kielce 1ARKIE2:35.08
3.FOKA Sandomierz 2FOSAN2:44.87
4.KLUB SPORTOWY KSZO OSTROWIEC W. 3KSOST2:44.94
5.UNIA Busko-Zdrój 1UNBUS2:50.63
6.KLUB SPORTOWY KSZO OSTROWIEC W. 1KSOST2:50.68
7.KLUB SPORTOWY KSZO OSTROWIEC W. 2KSOST2:57.97
8.MUKS 18-NEPTUN Kielce 4NEKIE2:58.15
PKMUKS 18-NEPTUN Kielce 2NEKIE2:41.28
PKMUKS 18-NEPTUN Kielce 3NEKIE2:46.74


<< TOP >>
Nr  6
2006-06-03
4 x 50m Sztafeta Zm.  Mê盧zyzn

Open/Senior
Brak minimum


KodCzas
1.KLUB SPORTOWY KSZO OSTROWIEC W. 1KSOST2:26.33
2.FOKA Sandomierz 1FOSAN2:38.97
3.ORKA 1ORJED2:41.98
4.KTP Arka Kielce 1ARKIE2:46.68
5.MUKS 18-NEPTUN Kielce 1NEKIE2:48.91
6.DELFIN POxNIECDPOL2:49.23
7.UNIA Busko-Zdrój 1UNBUS2:53.11
8.KTP ARKA KIELCE 2ARKIE3:26.24
PKKLUB SPORTOWY KSZO OSTROWIEC W. 2KSOST2:39.00
PKMUKS 18-NEPTUN Kielce 2NEKIE3:37.86
DYSKW.KLUB SPORTOWY KSZO OSTROWIEC W. 3KSOST