3 runda V Edycji Ma貫j Lligi P造wackej - Lista wynik闚
Nr  1  50m grzbietowy  Kobiet  11 lat i m這dsi
Nr  2  50m grzbietowy  M篹czyzn  11 lat i m這dsi
Nr  3  100m dowolny  Kobiet  11 lat i m這dsi
Nr  4  100m dowolny  M篹czyzn  11 lat i m這dsi
Nr  5  4 x 50m Sztafeta Zm.  Kobiet  Open/Senior
Nr  6  4 x 50m Sztafeta Zm.  M篹czyzn  Open/Senior


Nr  1
2005-01-14
50m grzbietowy  Kobiet

11 lat i m這dsi
Brak minimum


11 lat

r.KodCzas
1.Belicka Beata94ORJED36.31
2.G零ior Maja94ARKIE38.47
3.Kijewska Kaja94ARKIE38.56
4.Sychowska Agnieszka94NEKIE38.95
5.Walczyk Monika94WODKO39.45
6.Surowiec Aleksandra94NEKIE40.03
7.Parcewicz Monika94UNBUS40.11
8.Szumi這 Magdalena94NEKIE40.94
9.Ozga Agata94NEKIE42.28
10.Brzozowska Weronika94FOSAN42.77
11.Ucha雟ka Karolina94KSOST42.81
12.Polewska Marta94NEKIE43.13
13.S這piecka Maja94ARKIE43.84
14.Zawadzka Alicja94DPOL43.85
15.Wiatrowska Agata94FOSAN44.62
16.Belotti Dominika94FOSAN45.48
17.Jaroszek Wioletta94DPOL48.63
18.Mazur Aleksandra94DPOL48.78
19.L鉍zkiewicz Natalia94DPOL49.40
20.Jamroziewicz Dorota94NEKIE49.41
21.Buk Paulina94NEMO52.38
22.Juszy雟ka Agnieszka94DPOL53.05
DYSKW.Kwiecie Paulina94WODKO
DYSKW.Wróblewska Emilia94DPOL


10 lat

r.KodCzas
1.Kilija雟ka Donata95KSOST40.18
2.Mazur Alicja95NEKIE41.37
3.Nowak Aleksandra95ARKIE41.84
4.Mady Olga95ORJED42.51
5.Wo這szyn Sonia95NEMO42.82
6.Gajzler Dagmara95KSOST43.00
7.Nalewaj Anna95KSOST43.49
8.Chrzanowska Patrycja95NEKIE43.66
9.Musia Natalia95UNBUS43.91
10.Rogó Martyna95NEKIE44.21
11.Pancerz Magda95ORJED44.43
12.Maruszczak Paulina95FOSAN44.61
13.Wiatrowska Ola95KSOST44.66
14.Grzeba豉 Zuzanna95KSOST44.74
Kardyna Alicja95UNBUS44.74
16.Gaw這wska Kinga95KSOST44.85
17.Rosa Paula95UNBUS45.64
18.Paszkowska Agnieszka95NEKIE45.81
19.Domaga豉 Agata95KSOST45.98
20.Stêpie Olga95KSOST46.19
21.Chmielnicka Karolina95FOSAN46.47
22.Skrzypczak Anna95KSOST46.88
23.Rogozi雟ka Weronika95KSOST47.12
24.Zab這tna Karolina95UNBUS47.34
25.Banasik Paula95KSOST47.54
26.Redlich Ola95KSOST48.15
27.Adamczyk Ola95KSOST48.56
28.Czupry雟ka Oliwia95KSOST48.94
29.S豉bowska Kaja95NEKIE49.77
30.Sornat Dominika95NEKIE49.93
31.Banasik Arleta95KSOST50.08
32.Mroczkowska Izabela95FOSAN50.25
33.Szel鉚 Karolina95KSOST50.38
34.疾browska Daria95NEKIE50.53
35.Misztal Karolina95NEKIE57.08
36.Molêda Magda95UNBUS1:00.28


9 lat i m這dsi

r.KodCzas
1.Koz這wska Magda96UNBUS46.17
2.Kuczy雟ka Aleksandra96FOSAN46.28
3.Mikus Klaudia96DPOL47.77
4.M鉍zy雟ka Natalia96UNBUS48.25
5.Gad Anna97DPOL48.54
6.ζ鎥a Katarzyna96DPOL48.96
7.Stanek Iwona96DPOL49.38
8.Miko豉jczyk Marta97NEKIE49.96
υwicka Julia96DPOL49.96
10.Ciamaga Wiktoria97FOSAN50.00
11.Woszczy雟ka Ola96KSOST50.72
12.Karcz Weronika96UNBUS52.09
13.Szumi這 Monika96NEKIE52.14
14.ㄨczkiewicz Kornelia97DPOL52.48
15.Wawszczyk Inez97UNBUS53.67
16.Dziadowicz Dominika96ARKIE54.31
17.Grzywna Natalia96NEKIE56.65
18.Niestój Olga97NEKIE57.37
19.Pa Maja96NEKIE58.68
20.Lewalska Papatrycja96DPOL1:01.13
21.Szaniawska Katarzyna97DPOL1:01.14
22.Ko這ma雟ka Klaudia96NEKIE1:01.81
23.Ramian Anna96NEKIE1:02.57
24.Kuranda Katarzyna96NEKIE1:04.78
25.K這s Jagoda96NEKIE1:05.09
26.B隕 Justyna96DPOL1:14.45


<< TOP >>
Nr  2
2005-01-14
50m grzbietowy  Mê盧zyzn

11 lat i m這dsi
Brak minimum


11 lat

r.KodCzas
1.Kurant Roger94KSOST36.26
2.Kwiecie Kacper94KSOST37.86
3.Treli雟ki Bartosz94ORJED37.92
4.Rogozi雟ki ㄆkasz94KSOST38.00
5.Wolak Micha94FOSAN38.24
6.Kaczmarski Marcin94KSOST38.52
7.Sobczy雟ki Mateusz94WODKO38.84
8.Pióro Filip94ARKIE39.72
9.Sarna Kamil94UNBUS40.32
10.Chmielnicki Jakub94FOSAN41.38
11.Paszkiewicz Marcin94FOSAN42.40
12.Pietrzyk Adrian94KSOST45.03
13.Binkowski Patryk94WODKO45.06
14.ㄆkasik Daniel94UNBUS45.84
15.Jakubowski Jacek94NEMO47.09
16.Ziêtek Maciej94WODKO47.64
17.Michta Maciej94NEMO48.12


10 lat

r.KodCzas
1.Zabojszcz Wojciech95NEKIE37.33
2.Kêpi雟ki Adrian95DPOL39.62
3.Szemraj Maciej95FOSAN40.72
4.Niedzi雟ki ㄆkasz95KSOST41.00
5.Nowak Konrad95DPOL41.09
6.Bana Hubert95KSOST41.18
7.Poduszczak Miko豉j95KSOST41.88
8.Winiewski Pawe95WODKO43.74
9.Franos Norbert95FOSAN44.17
υpaci雟ki Kacper95FOSAN44.17
11.Sobura Karol95ARKIE45.14
12.Szczechura Patryk95KSOST46.02
13.Leniewski Tomasz95FOSAN46.94
14.Szczepaniak Bartek95NEKIE48.74
15.Chudzik Jakub95DPOL50.54
16.Stêpie Micha95FOSAN51.69
17.K這dawski Jan95ARKIE53.19
18.Rogala Krzysztof95NEKIE53.41
19.Pniewski Kamil95NEKIE57.74
DYSKW.Goêbiowski Krzysztof95ORJED
DYSKW.Kami雟ki Piotr95FOSAN


9 lat i m這dsi

r.KodCzas
1.Kumira Wiktor96FOSAN40.63
2.Chmiel Arkadiusz96FOSAN42.34
3.Brzozowski Mateusz96FOSAN42.55
4.Gil Bartosz96ORJED42.62
5.Zacharski Szymon96UNBUS42.78
6.Goêbiowski Piotr96ORJED44.06
7.Brzezi雟ki Jan96ARKIE44.31
8.Skowro雟ki Pawe96ARKIE46.81
9.Nowak Kuba96ARKIE47.08
10.Krycia Mateusz96KSOST48.01
11.Ksi嘀ek Sebastian96KSOST48.59
12.Kêpi雟ki Mariusz96DPOL48.76
13.Bujak Piotr97ARKIE49.16
14.Urba雟ki Pawe96DPOL49.23
15.Wójcik Kamil96ORJED49.51
16.Wójcik Rafa96NEKIE50.81
17.Pozna雟ki Karol96KSOST51.06
18.M鉍zy雟ki Artur97UNBUS52.07
19.Ma貫k Pawe98DPOL52.09
20.Wiercioch Miko豉j97NEKIE53.11
21.Sznajder Piotr96DPOL53.58
22.Przywara Olek96KSOST53.76
23.S這nina Sebastian96DPOL53.86
24.Kogutowicz Jakub96NEKIE55.09
25.Madetko Mateusz96KSOST56.16
Krêpa Wiktor97DPOL56.16
27.B這雟ki Karol96ARKIE56.60
28.Szewczyk Maciej96NEKIE58.03
29.Kowalski Szymon96NEKIE59.90
30.Gibalski Bartek98NEKIE1:00.09
31.Celowski Wojciech96NEKIE1:00.81
32.Wereszczak Damian97DPOL1:01.77
33.Król Maciej96NEKIE1:03.79
DYSKW.Bugajski Maciej97KSOST


<< TOP >>
Nr  3
2005-01-14
100m dowolny  Kobiet

11 lat i m這dsi
Brak minimum


11 lat

r.KodCzas
1.Belicka Beata94ORJED1:12.56
2.Kijewska Kaja94ARKIE1:12.79
3.Parcewicz Monika94UNBUS1:13.95
4.Sychowska Agnieszka94NEKIE1:16.43
5.G零ior Maja94ARKIE1:16.47
6.Surowiec Aleksandra94NEKIE1:18.20
7.Wiatrowska Agata94FOSAN1:19.40
8.Polewska Marta94NEKIE1:21.22
9.Ucha雟ka Karolina94KSOST1:21.44
10.Brzozowska Weronika94FOSAN1:21.84
11.S這piecka Maja94ARKIE1:22.10
12.Walczyk Monika94WODKO1:22.15
13.Belotti Dominika94FOSAN1:23.38
14.Zawadzka Alicja94DPOL1:24.56
15.Ozga Agata94NEKIE1:27.40
16.Jamroziewicz Dorota94NEKIE1:28.12
17.Szumi這 Magdalena94NEKIE1:29.24
18.Wróblewska Emilia94DPOL1:32.16
19.L鉍zkiewicz Natalia94DPOL1:34.19
20.Kwiecie Paulina94WODKO1:34.93
21.Juszy雟ka Agnieszka94DPOL1:45.65
22.Buk Paulina94NEMO2:10.82
Nie uk.Jaroszek Wioletta94DPOL


10 lat

r.KodCzas
1.Gajzler Dagmara95KSOST1:20.62
2.Kilija雟ka Donata95KSOST1:21.86
3.Chrzanowska Patrycja95NEKIE1:22.46
4.Nowak Aleksandra95ARKIE1:23.08
5.Mady Olga95ORJED1:24.41
6.Domaga豉 Agata95KSOST1:25.34
7.Gaw這wska Kinga95KSOST1:25.59
8.Grzeba豉 Zuzanna95KSOST1:25.66
9.Skrzypczak Anna95KSOST1:25.72
10.Musia Natalia95UNBUS1:28.74
11.Banasik Paula95KSOST1:29.28
12.Kocielniak Magda95ORJED1:29.43
13.Stêpie Olga95KSOST1:30.72
14.Nalewaj Anna95KSOST1:32.07
15.Czupry雟ka Oliwia95KSOST1:32.24
16.Redlich Ola95KSOST1:32.46
17.Banasik Arleta95KSOST1:32.49
18.Kardyna Alicja95UNBUS1:32.59
19.Mazur Alicja95NEKIE1:33.35
20.Wiatrowska Ola95KSOST1:33.45
21.Maruszczak Paulina95FOSAN1:33.70
22.疾browska Daria95NEKIE1:34.30
23.Rosa Paula95UNBUS1:35.28
24.Chmielnicka Karolina95FOSAN1:35.52
25.S豉bowska Kaja95NEKIE1:36.36
26.Rogó Martyna95NEKIE1:36.57
27.Wo這szyn Sonia95NEMO1:36.82
28.Szel鉚 Karolina95KSOST1:39.84
29.Rogozi雟ka Weronika95KSOST1:41.69
30.Sornat Dominika95NEKIE1:44.03
31.Adamczyk Ola95KSOST1:44.53
32.Paszkowska Agnieszka95NEKIE1:44.54
33.Zab這tna Karolina95UNBUS1:45.60
34.Mroczkowska Izabela95FOSAN1:53.43
35.Misztal Karolina95NEKIE2:05.43


9 lat i m這dsi

r.KodCzas
1.Kuczy雟ka Aleksandra96FOSAN1:28.27
2.Koz這wska Magda96UNBUS1:30.71
3.Mikus Klaudia96DPOL1:37.61
4.ζ鎥a Katarzyna96DPOL1:39.01
5.M鉍zy雟ka Natalia96UNBUS1:40.54
6.Ciamaga Wiktoria97FOSAN1:42.12
7.Karcz Weronika96UNBUS1:43.46
8.Wawszczyk Inez97UNBUS1:44.99
9.Miko豉jczyk Marta97NEKIE1:45.01
10.Szumi這 Monika96NEKIE1:46.44
11.Stanek Iwona96DPOL1:50.53
12.Woszczy雟ka Ola96KSOST1:51.68
13.Ko這ma雟ka Klaudia96NEKIE2:06.03
14.Dziadowicz Dominika96ARKIE2:11.92
15.Ramian Anna96NEKIE2:18.37
16.K這s Jagoda96NEKIE2:39.50
DYSKW.Pa Maja96NEKIE
DYSKW.υwicka Julia96DPOL


<< TOP >>
Nr  4
2005-01-14
100m dowolny  Mê盧zyzn

11 lat i m這dsi
Brak minimum


11 lat

r.KodCzas
1.Treli雟ki Bartosz94ORJED1:06.41
2.Kurant Roger94KSOST1:06.94
3.Sobczy雟ki Mateusz94WODKO1:11.92
4.Kwiecie Kacper94KSOST1:12.20
5.Wolak Micha94FOSAN1:12.55
6.Rogozi雟ki ㄆkasz94KSOST1:13.32
7.Sarna Kamil94UNBUS1:16.68
8.Kaczmarski Marcin94KSOST1:17.77
9.Chmielnicki Jakub94FOSAN1:19.84
10.Pióro Filip94ARKIE1:19.92
11.ㄆkasik Daniel94UNBUS1:20.79
12.Paszkiewicz Marcin94FOSAN1:21.09
13.Janowski Dominik94NEKIE1:26.84
14.Pietrzyk Adrian94KSOST1:27.91
15.Ziêtek Maciej94WODKO1:32.50
16.Jakubowski Jacek94NEMO1:33.96
17.Michta Maciej94NEMO1:35.08
18.Binkowski Patryk94WODKO1:40.79


10 lat

r.KodCzas
1.Kêpi雟ki Adrian95DPOL1:12.40
2.Niedzi雟ki ㄆkasz95KSOST1:14.75
3.Poduszczak Miko豉j95KSOST1:16.94
4.Bana Hubert95KSOST1:18.76
5.Zabojszcz Wojciech95NEKIE1:18.94
6.υpaci雟ki Kacper95FOSAN1:20.00
7.Nowak Konrad95DPOL1:21.38
8.Goêbiowski Krzysztof95ORJED1:21.50
9.Szczechura Patryk95KSOST1:24.33
10.Szemraj Maciej95FOSAN1:25.31
11.Winiewski Pawe95WODKO1:26.44
12.Sobura Karol95ARKIE1:27.55
13.Leniewski Tomasz95FOSAN1:29.41
14.Franos Norbert95FOSAN1:34.44
15.Szczepaniak Bartek95NEKIE1:36.22
16.Kami雟ki Piotr95FOSAN1:36.57
17.Chudzik Jakub95DPOL1:39.47
18.Stêpie Micha95FOSAN1:40.41
19.Pniewski Kamil95NEKIE1:47.74
20.K這dawski Jan95ARKIE2:08.47


9 lat i m這dsi

r.KodCzas
1.Kumira Wiktor96FOSAN1:19.32
2.Gil Bartosz96ORJED1:20.37
3.Goêbiowski Piotr96ORJED1:22.74
4.Brzozowski Mateusz96FOSAN1:24.15
5.Chmiel Arkadiusz96FOSAN1:24.45
6.Wójcik Kamil96ORJED1:28.55
7.Nowak Kuba96ARKIE1:29.31
8.Zacharski Szymon96UNBUS1:35.56
9.Kêpi雟ki Mariusz96DPOL1:36.35
10.Skowro雟ki Pawe96ARKIE1:37.13
11.Krycia Mateusz96KSOST1:37.61
12.Brzezi雟ki Jan96ARKIE1:38.09
13.Urba雟ki Pawe96DPOL1:38.89
14.Ksi嘀ek Sebastian96KSOST1:40.22
15.Pozna雟ki Karol96KSOST1:40.56
16.B這雟ki Karol96ARKIE1:41.77
17.Wójcik Rafa96NEKIE1:42.09
18.Bugajski Maciej97KSOST1:44.34
19.Sznajder Piotr96DPOL1:45.27
20.Bujak Piotr97ARKIE1:51.15
21.Madetko Mateusz96KSOST1:55.51
22.Wiercioch Miko豉j97NEKIE1:55.96
23.Celowski Wojciech96NEKIE1:57.59
24.Przywara Olek96KSOST1:59.36
25.Szewczyk Maciej96NEKIE2:03.79
26.Król Maciej96NEKIE2:05.56
27.υwicki Wojciech96DPOL2:06.41
28.S這nina Sebastian96DPOL2:10.96
29.Gibalski Bartek98NEKIE2:30.56


<< TOP >>
Nr  5
2005-01-14
4 x 50m Sztafeta Zm.  Kobiet

Open/Senior
Brak minimum


KodCzas
1.MUKS 18-NEPTUN KIELCE 1NEKIE2:43.53
2.KS "KSZO" OSTROWIEC W 1KSOST2:48.66
3.ORKA 2ORJED2:48.67
4.KTP ARKA KIELCEARKIE2:50.38
5.KS "KSZO" OSTROWIEC W 3KSOST2:52.49
6.UNIA Busko-Zdrój 1UNBUS2:52.50
7.MUKS 18-NEPTUN KIELCE 2NEKIE2:55.25
8.Miêdzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy "FOKA SANDOMIERZ" 1FOSAN2:57.41
9.MUKS 18-NEPTUN KIELCE 3NEKIE3:01.20
10.DELFIN POxNIEC 1DPOL3:03.70
11.KS "KSZO" OSTROWIEC W 2KSOST3:10.06
12.DELFIN POxNIEC 2DPOL3:36.59


<< TOP >>
Nr  6
2005-01-14
4 x 50m Sztafeta Zm.  Mê盧zyzn

Open/Senior
Brak minimum


KodCzas
1.KS "KSZO" OSTROWIEC W 1KSOST2:29.27
2.ORKA 1ORJED2:41.40
3.KS "KSZO" OSTROWIEC W 2KSOST2:42.70
4.Miêdzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy "FOKA SANDOMIERZ" 2FOSAN2:51.13
5.MUKS 18-NEPTUN KIELCE 1NEKIE2:52.56
6.Wodnik Ko雟kie 2WODKO2:57.31
7.UNIA Busko-Zdrój 1UNBUS3:03.17
8.KTP ARKA KIELCEARKIE3:07.49
9.DELFIN POxNIEC 1DPOL3:08.86
10.DELFIN POxNIEC 2DPOL3:41.09