6 runda 5 edyci Ma貫j Ligi P造wackiej - Lista wynik闚
Nr  1  50m grzbietowy  Kobiet  12 lat i m這dsi
Nr  2  50m grzbietowy  M篹czyzn  12 lat i m這dsi
Nr  3  200m dowolny  Kobiet  12 lat i m這dsi
Nr  4  200m dowolny  M篹czyzn  12 lat i m這dsi
Nr  5  4 x 50m Sztafeta Dow.  Kobiet  Open/Senior
Nr  6  4 x 50m Sztafeta Dow.  M篹czyzn  Open/Senior


Nr  1
2006-04-22
50m grzbietowy  Kobiet

12 lat i m這dsi
Brak minimum


12 lat

r.KodCzas
1.Kijewska Kaja94ARKIE36.25
2.Belicka Beata94ORJED37.21
3.Szumi這 Magdalena94NEKIE38.16
4.Sychowska Agnieszka94NEKIE38.22
5.Walczyk Monika94WOD KO38.48
6.Wiatrowska Agata94FOSAN39.89
7.Brzozowska Weronika94FOSAN40.34
8.Parcewicz Monika94UNBUS40.45
9.Ucha雟ka Karolina94KSOST40.53
10.S這piecka Maja94ARKIE40.73
11.Ozga Agata94NEKIE41.26
12.Polewska Marta94NEKIE41.66
13.Rokicka Joanna94ARKIE42.19
14.Kuba豉 Anna94WOD KO43.06
15.Przyby Anna94WOD KO43.47
16.Belotti Dominika94FOSAN44.64
17.Mojecka Sylwia94NEKIE47.16


11 lat

r.KodCzas
1.Nowak Aleksandra95ARKIE40.62
2.Mazur Alicja95NEKIE41.09
3.Wo這szyn Sonia95NEKIE41.94
4.Musia Natalia95UNBUS42.13
5.Kud豉cz Aleksandra95WOD KO42.16
6.Pancerz Magda95ORJED42.49
7.Nalewaj Anna95KSOST42.61
8.Maruszczak Paulina95FOSAN42.96
9.Wiatrowska Ola95KSOST42.97
10.Chrzanowska Patrycja95NEKIE43.53
11.Gaw這wska Kinga95KSOST43.61
12.Gajzler Dagmara95KSOST43.62
13.Mady Olga95ORJED43.63
14.Kuza Klaudia95UNBUS43.73
15.Grzeba豉 Zuzanna95KSOST43.84
16.Domaga豉 Agata95KSOST44.11
17.Szel鉚 Karolina95KSOST44.49
18.Paszkowska Agnieszka95NEKIE44.93
Skrzypczak Anna95KSOST44.93
20.Stêpie Olga95KSOST45.18
21.Winiarska Anna95NEKIE45.25
22.Redlich Ola95KSOST45.47
23.Rogozi雟ka Weronika95KSOST46.10
24.Kardyna Alicja95UNBUS46.29
25.Banasik Arleta95KSOST46.30
26.Sornat Dominika95NEKIE46.91
27.疾browska Daria95NEKIE47.83
28.Banasik Paula95KSOST47.97
29.Czupry雟ka Oliwia95KSOST48.61
30.S豉bowska Kaja95NEKIE48.78
31.Kasperek Olga95ORJED50.57
32.Mroczkowska Izabela95FOSAN50.71
33.W零ik Laura95KSOST51.19
34.Molêda Magda95UNBUS53.42
35.Kunat Agnieszka95KSOST58.94
DYSKW.Rogó Martyna95NEKIE
DYSKW.Kilija雟ka Donata95KSOST


10 lat i m這dsi

r.KodCzas
1.Rewera Julia96FOSAN44.11
2.Kuczy雟ka Aleksandra96FOSAN44.61
3.υwicka Julia96DEPOL45.34
4.Koz這wska Magda96UNBUS45.43
5.Mikus Klaudia96DEPOL45.83
6.Stanek Iwona96DEPOL46.43
7.Woszczy雟ka Ola96KSOST47.04
8.Gad Anna97DEPOL47.96
9.Dziadowicz Dominika96ARKIE48.92
10.ㄨczkiewicz Kornelia97DEPOL49.19
11.Karcz Weronika96UNBUS49.71
12.Miko豉jczyk Marta97NEKIE50.38
13.Szczêsna Paula96KSOST51.43
14.Lewalska Patrycja96DEPOL51.53
15.Wawszczyk Inez97UNBUS53.87
16.Czechowska Marcelina97DEPOL53.89
17.D逝goêcka Karolina96UNBUS54.01
18.Ko這ma雟ka Klaudia96NEKIE55.09
19.Szmyd Paula97KSOST55.37
20.Wróblewska Daria96NEKIE56.94
21.Ramian Anna96NEKIE1:01.94
22.Winiewska Ewa97FOSAN1:02.07
23.Senderska Julia98NEKIE1:02.37
24.Surowiec Klaudia96NEKIE1:04.63
25.Trêbacz Karolina97FOSAN1:05.10
26.Berbe Anna97FOSAN1:07.19
27.Warzocha Karolina97FOSAN1:08.83
28.Krupa Julia00DEPOL1:24.70
DYSKW.ζ鎥a Katarzyna96DEPOL
DYSKW.Jab這雟ka Angelika96UNBUS
DYSKW.Ciamaga Wiktoria97FOSAN


<< TOP >>
Nr  2
2006-04-22
50m grzbietowy  Mê盧zyzn

12 lat i m這dsi
Brak minimum


12 lat

r.KodCzas
1.Treli雟ki Bartosz94ORJED36.11
Kaczmarski Marcin94KSOST36.11
3.Kurant Roger94KSOST36.39
4.Kwiecie Kacper94KSOST36.72
5.Rogozi雟ki ㄆkasz94KSOST37.43
6.Wolak Micha94FOSAN37.95
7.Pióro Filip94ARKIE38.25
8.Sobczy雟ki Mateusz94WOD KO38.27
9.Bialucha Mateusz94KSOST39.37
10.Iwo豉 Maciej94KSOST39.96
11.Sarna Kamil94UNBUS40.30
12.Zieli雟ki ㄆkasz94FOSAN41.15
13.Szyd這wski Grzegorz94UNBUS41.88
14.Chmielnicki Jakub94FOSAN42.47
15.Paszkiewicz Marcin94FOSAN42.88
16.Binkowski Patryk94WOD KO43.64
17.Pietrzyk Adrian94KSOST44.01
18.ㄆkasik Daniel94UNBUS44.22
19.Druszcz Piotr94WOD KO45.75
20.M鉍zy雟ki Patryk94WOD KO46.41
DYSKW.Ziêtek Maciej94WOD KO


11 lat

r.KodCzas
1.Zabojszcz Wojciech95NEKIE36.27
2.Kepi雟ki Adrian95DEPOL38.48
3.Szemraj Maciej95FOSAN39.14
4.Goêbiowski Krzysztof95ORJED39.75
5.Poduszczak Miko豉j95KSOST39.97
6.Nowak Konrad95DEPOL40.08
7.Niedzi雟ki ㄆkasz95KSOST40.25
8.Bana Hubert95KSOST40.88
9.Sobura Karol95ARKIE41.62
10.Franos Norbert95FOSAN42.91
11.Kusal Mateusz95KSOST43.16
12.Winiewski Pawe95WOD KO44.20
13.Szczechura Patryk95KSOST44.52
14.Leniewski Tomasz95FOSAN44.81
15.υpaci雟ki Kacper95FOSAN45.25
16.Kaczmarek Kacper95ARKIE47.01
17.Bernacki Igor95KSOST48.56
18.Osowski Oskar95KSOST49.67
19.Wo這wiec Dawid95ARKIE50.76
20.Rogala Krzysztof95NEKIE52.57
21.Janyst ㄆkasz95NEKIE58.13
22.ㄊczek Filip95WOD KO1:03.70


10 lat i m這dsi

r.KodCzas
1.Kumira Wiktor96FOSAN39.62
2.Chmiel Arkadiusz96FOSAN41.43
3.Zacharski Szymon96UNBUS41.46
4.Brzozowski Mateusz96FOSAN42.71
5.Goêbiowski Piotr96ORJED43.38
6.Gil Bartosz96ORJED43.73
7.Krycia Mateusz96KSOST45.24
8.Nowak Kuba96ARKIE45.67
9.Urba雟ki Pawe96DEPOL45.96
10.Ksi嘀ek Sebastian96KSOST46.01
11.Kepi雟ki Mariusz96DEPOL47.35
12.Wójcik Kamil96ORJED47.69
13.Wójcik Rafa96NEKIE48.08
14.Mas這wski Grzegorz96KSOST49.08
15.Lech Dawid96KSOST49.69
16.Parcewicz Mateusz96UNBUS50.16
17.B這雟ki Karol96ARKIE50.17
18.Wiercioch Miko豉j97NEKIE51.16
19.Bujak Piotr97ARKIE51.19
20.Pozna雟ki Karol96KSOST51.22
21.Bugajski Maciej97KSOST52.16
22.Ma貫k Pawe98DEPOL52.20
23.Dragan Marcin97FOSAN53.55
24.Wereszczak Damian97DEPOL55.07
25.Madetko Mateusz96KSOST55.19
26.W這darczyk Kamil96ARKIE55.34
27.Kaczmarek Filip97ARKIE56.34
28.Wolak Maciej96KSOST56.48
29.Król Maciej96NEKIE59.45
30.Celowski Wojciech96NEKIE1:00.60
31.Gajewski Karol97NEKIE1:00.62
32.Semczuk Radek97FOSAN1:01.09
33.Sobo Artur96NEKIE1:01.97
34.Trytek Mi這sz98DEPOL1:03.24
35.Zimnicki Patryk97FOSAN1:12.34
DYSKW.Kogutowicz Jakub96NEKIE
DYSKW.Madej Jan96NEKIE
DYSKW.Ryk Arkadiusz97NEKIE
DYSKW.Bujak Dominik99ARKIE
DYSKW.Brzezi雟ki Jan96ARKIE


<< TOP >>
Nr  3
2006-04-22
200m dowolny  Kobiet

12 lat i m這dsi
Brak minimum


12 lat

r.KodCzas
1.Kijewska Kaja94ARKIE2:34.93
2.Wiatrowska Agata94FOSAN2:42.53
3.Parcewicz Monika94UNBUS2:46.74
4.S這piecka Maja94ARKIE2:47.62
5.Sychowska Agnieszka94NEKIE2:48.21
6.Rokicka Joanna94ARKIE2:48.26
7.Ucha雟ka Karolina94KSOST2:49.98
8.Belicka Beata94ORJED2:50.50
9.Polewska Marta94NEKIE2:52.48
10.Brzozowska Weronika94FOSAN2:55.04
11.Walczyk Monika94WOD KO2:57.49
12.Belotti Dominika94FOSAN2:57.50
13.Ozga Agata94NEKIE3:01.27
14.Mojecka Sylwia94NEKIE3:10.76
DYSKW.Szumi這 Magdalena94NEKIE


11 lat

r.KodCzas
1.Nowak Aleksandra95ARKIE2:47.43
2.Kilija雟ka Donata95KSOST2:47.68
3.Domaga豉 Agata95KSOST2:50.79
4.Gajzler Dagmara95KSOST2:54.13
5.Chrzanowska Patrycja95NEKIE2:55.59
6.Gaw這wska Kinga95KSOST2:57.76
7.Musia Natalia95UNBUS3:00.69
8.Grzeba豉 Zuzanna95KSOST3:04.27
9.Skrzypczak Anna95KSOST3:04.36
10.Nalewaj Anna95KSOST3:06.38
11.Wo這szyn Sonia95NEKIE3:08.59
12.Winiarska Anna95NEKIE3:08.75
13.Mazur Alicja95NEKIE3:09.39
14.Mady Olga95ORJED3:09.88
15.Maruszczak Paulina95FOSAN3:11.53
16.Szel鉚 Karolina95KSOST3:11.84
17.Stêpie Olga95KSOST3:13.78
18.Banasik Paula95KSOST3:13.97
19.Redlich Ola95KSOST3:14.35
20.Czupry雟ka Oliwia95KSOST3:16.17
21.Banasik Arleta95KSOST3:19.58
22.Kardyna Alicja95UNBUS3:21.34
23.Rogozi雟ka Weronika95KSOST3:22.07
24.Wiatrowska Ola95KSOST3:22.91
25.疾browska Daria95NEKIE3:25.25
26.Sornat Dominika95NEKIE3:34.46
27.Rogó Martyna95NEKIE3:42.36
28.Paszkowska Agnieszka95NEKIE3:45.23
29.Mroczkowska Izabela95FOSAN3:53.00
30.Molêda Magda95UNBUS4:06.89
DYSKW.Pancerz Magda95ORJED
DYSKW.S豉bowska Kaja95NEKIE


10 lat i m這dsi

r.KodCzas
1.Kuczy雟ka Aleksandra96FOSAN3:04.13
2.Koz這wska Magda96UNBUS3:09.32
3.υwicka Julia96DEPOL3:16.69
4.Mikus Klaudia96DEPOL3:18.58
5.Ciamaga Wiktoria97FOSAN3:19.53
6.ζ鎥a Katarzyna96DEPOL3:24.60
7.Stanek Iwona96DEPOL3:28.78
8.Rewera Julia96FOSAN3:29.30
9.Miko豉jczyk Marta97NEKIE3:31.70
10.Woszczy雟ka Ola96KSOST3:37.19
11.Karcz Weronika96UNBUS3:37.63
12.Wawszczyk Inez97UNBUS3:39.60
13.D逝goêcka Karolina96UNBUS3:51.79
14.Szczêsna Paula96KSOST3:57.60
15.Dziadowicz Dominika96ARKIE3:58.06
16.Ko這ma雟ka Klaudia96NEKIE4:20.96
17.Ramian Anna96NEKIE4:21.53
DYSKW.Jab這雟ka Angelika96UNBUS


<< TOP >>
Nr  4
2006-04-22
200m dowolny  Mê盧zyzn

12 lat i m這dsi
Brak minimum


12 lat

r.KodCzas
1.Kurant Roger94KSOST2:24.19
2.Treli雟ki Bartosz94ORJED2:26.05
3.Kwiecie Kacper94KSOST2:27.03
4.Iwo豉 Maciej94KSOST2:28.87
5.Kaczmarski Marcin94KSOST2:32.28
6.Sobczy雟ki Mateusz94WOD KO2:32.43
7.Rogozi雟ki ㄆkasz94KSOST2:37.08
8.Wolak Micha94FOSAN2:37.91
9.Bialucha Mateusz94KSOST2:38.82
10.Pióro Filip94ARKIE2:38.98
11.Zieli雟ki ㄆkasz94FOSAN2:48.47
12.Sarna Kamil94UNBUS2:49.99
13.Chmielnicki Jakub94FOSAN2:55.06
14.ㄆkasik Daniel94UNBUS2:56.20
15.Paszkiewicz Marcin94FOSAN2:59.09
16.Szyd這wski Grzegorz94UNBUS3:00.34
17.Pietrzyk Adrian94KSOST3:01.29
18.Binkowski Patryk94WOD KO3:11.63
19.Druszcz Piotr94WOD KO3:13.27
20.M鉍zy雟ki Patryk94WOD KO3:16.73
21.Ziêtek Maciej94WOD KO3:19.95


11 lat

r.KodCzas
1.Kepi雟ki Adrian95DEPOL2:36.43
2.Niedzi雟ki ㄆkasz95KSOST2:36.95
3.Poduszczak Miko豉j95KSOST2:38.06
4.Nowak Konrad95DEPOL2:46.28
5.Zabojszcz Wojciech95NEKIE2:46.32
6.Bana Hubert95KSOST2:49.73
7.Goêbiowski Krzysztof95ORJED2:50.77
8.Sobura Karol95ARKIE2:53.33
9.Winiewski Pawe95WOD KO2:54.55
10.υpaci雟ki Kacper95FOSAN2:56.06
11.Szemraj Maciej95FOSAN2:58.90
12.Szczechura Patryk95KSOST3:02.84
13.Kusal Mateusz95KSOST3:19.32
14.Franos Norbert95FOSAN3:22.67
15.Bernacki Igor95KSOST3:26.03
16.Osowski Oskar95KSOST3:31.65
17.Wo這wiec Dawid95ARKIE3:49.83
18.Janyst ㄆkasz95NEKIE4:18.53
DYSKW.Chudzik Jakub95DEPOL
DYSKW.Kaczmarek Kacper95ARKIE


10 lat i m這dsi

r.KodCzas
1.Madej Jan96NEKIE2:49.97
2.Kumira Wiktor96FOSAN2:51.02
3.Goêbiowski Piotr96ORJED2:53.62
4.Chmiel Arkadiusz96FOSAN2:58.90
5.Brzozowski Mateusz96FOSAN3:01.13
6.Gil Bartosz96ORJED3:03.31
7.Nowak Kuba96ARKIE3:07.14
8.Wójcik Kamil96ORJED3:08.35
9.Zacharski Szymon96UNBUS3:17.04
10.Kepi雟ki Mariusz96DEPOL3:17.94
11.Ksi嘀ek Sebastian96KSOST3:20.15
12.Krycia Mateusz96KSOST3:27.20
13.B這雟ki Karol96ARKIE3:31.86
14.Urba雟ki Pawe96DEPOL3:35.94
15.Parcewicz Mateusz96UNBUS3:39.72
16.Wiercioch Miko豉j97NEKIE3:40.76
17.Bujak Dominik99ARKIE3:45.97
18.Wójcik Rafa96NEKIE3:49.92
19.Kaczmarek Filip97ARKIE3:53.48
20.Bujak Piotr97ARKIE3:58.41
21.Król Maciej96NEKIE4:01.44
22.Celowski Wojciech96NEKIE4:18.92
23.Sobo Artur96NEKIE4:22.50
DYSKW.Brzezi雟ki Jan96ARKIE
DYSKW.W這darczyk Kamil96ARKIE


<< TOP >>
Nr  5
2006-04-22
4 x 50m Sztafeta Dow.  Kobiet

Open/Senior
Brak minimum


KodCzas
1.KTP ARKA KIELCEARKIE2:16.93
2.MUKS 18 NEPTUN KIELCE 1NEKIE2:23.06
3.KLUB SPORTOWY "KSZO" OSTROWIEC W. 3KSOST2:25.27
4.FOKA Sandomierz 2FOSAN2:28.10
5.UNIA Busko-Zdrój 1UNBUS2:29.63
6.ORKA 1ORJED2:32.58
7.MUKS 18 NEPTUN KIELCE 2NEKIE2:33.21
8.KLUB SPORTOWY "KSZO" OSTROWIEC W. 2KSOST2:34.11
9.KLUB SPORTOWY "KSZO" OSTROWIEC W. 1KSOST2:37.69
10.MUKS 18 NEPTUN KIELCE 3NEKIE2:43.06
11.LKS DELFIN POxNIECDEPOL2:48.13
DYSKW.WODNIK KO垶KIE 1WOD KO


<< TOP >>
Nr  6
2006-04-22
4 x 50m Sztafeta Dow.  Mê盧zyzn

Open/Senior
Brak minimum


KodCzas
1.KLUB SPORTOWY "KSZO" OSTROWIEC W. 1KSOST2:10.01
2.FOKA Sandomierz 1FOSAN2:17.09
3.ORKA 1ORJED2:19.08
4.KLUB SPORTOWY "KSZO" OSTROWIEC W. 3KSOST2:23.98
5.UNIA Busko-Zdrój 1UNBUS2:28.06
6.LKS DELFIN POxNIECDEPOL2:30.17
7.KTP ARKA KIELCEARKIE2:34.13
8.MUKS 18 NEPTUN KIELCE 1NEKIE2:41.31
9.KTP ARKA KIELCE 2ARKIE2:51.65
10.KLUB SPORTOWY "KSZO" OSTROWIEC W. 2KSOST2:55.64
11.MUKS 18 NEPTUN KIELCE 2NEKIE3:35.17
DYSKW.WODNIK KO垶KIE 1WOD KO