Nr  25  200m motylkowy  Kobiet  Open/Senior
Nr  26  200m motylkowy  Mężczyzn  Open/Senior
Nr  27  100m dowolny  Kobiet  Open/Senior
Nr  28  100m dowolny  Mężczyzn  Open/Senior
Nr  29  100m grzbietowy  Kobiet  Open/Senior
Nr  30  100m grzbietowy  Mężczyzn  Open/Senior
Nr  31  100m klasyczny  Kobiet  Open/Senior
Nr  32  100m klasyczny  Mężczyzn  Open/Senior
Nr  33  800m dowolny  Kobiet  Open/Senior
Nr  34  800m dowolny  Mężczyzn  Open/Senior
Nr  35  1500m dowolny  Kobiet  Open/Senior
Nr  36  1500m dowolny  Mężczyzn  Open/Senior
Nr  37  4 x 100m Sztafeta Zm.  Kobiet  Open/Senior
Nr  38  4 x 100m Sztafeta Zm.  Mężczyzn  Open/Senior


Nr  25
2006-06-11
200m motylkowy  Kobiet

Open/Senior
Brak minimum


Open/Senior

r. Kod Czas 50m 100m 150m 200m
1. Morońska Monika 87 UNBUS 2:41.83 34.57 40.84 43.22 43.20
2. Szczepańska Ewa 92 UNBUS 2:51.99 36.33 43.44 46.86 45.36
3. Parkita Alicja 90 NEKIE 3:00.28 37.52 45.24 48.95 48.57
4. Zalewska Aleksandra 90 NEKIE 3:10.72 38.70 47.05 53.93 51.04
5. Surowiec Aleksandra 94 NEKIE 3:21.22 41.63 54.26 58.24 47.09
6. Jastrzêbska Magda 93 NEKIE 3:26.17 41.58 53.56 56.93 54.10
7. Musiał Natalia 95 UNBUS 3:31.63 45.33 54.51 56.17 55.62
8. Waszkiewcz Magda 93 NEKIE 3:41.24 44.37 56.23 1:01.27 59.37
9. Banaś Anna 91 NEKIE 3:58.60 44.40 58.16 1:07.48 1:08.56
DYSKW. Słopiecka Maja 94 ARKIE 3:37.12 46.07 51.99 56.13 1:02.93
DYSKW. Jamroziak Patrycja 92 WODKON 3:52.17 45.11 55.17 1:03.38 1:08.51


12 - 13 lat

r. Kod Czas 50m 100m 150m 200m
1. Surowiec Aleksandra 94 NEKIE 3:21.22 41.63 54.26 58.24 47.09
2. Jastrzêbska Magda 93 NEKIE 3:26.17 41.58 53.56 56.93 54.10
3. Waszkiewcz Magda 93 NEKIE 3:41.24 44.37 56.23 1:01.27 59.37
DYSKW. Słopiecka Maja 94 ARKIE 3:37.12 46.07 51.99 56.13 1:02.93


14 - 15 lat

r. Kod Czas 50m 100m 150m 200m
1. Szczepańska Ewa 92 UNBUS 2:51.99 36.33 43.44 46.86 45.36
2. Banaś Anna 91 NEKIE 3:58.60 44.40 58.16 1:07.48 1:08.56
DYSKW. Jamroziak Patrycja 92 WODKON 3:52.17 45.11 55.17 1:03.38 1:08.51


<< TOP >>
Nr  26
2006-06-11
200m motylkowy  Mêżczyzn

Open/Senior
Brak minimum


Open/Senior

r. Kod Czas 50m 100m 150m 200m
1. Frankiewicz Piotr 89 KSOST 2:17.93 30.31 34.69 35.53 37.40
2. Skowroński Kamil 91 ARKIE 2:34.23 33.95 39.24 41.87 39.17
3. Psyk Maciej 93 KSOST 2:37.84 32.38 38.97 42.97 43.52
4. Sieradzki Wojciech 90 NEKIE 2:47.37 32.77 42.09 46.60 45.91
5. Kurant Roger 94 KSOST 2:49.24 36.03 43.65 44.75 44.81
6. Zacharz Wiktor 91 ARKIE 2:51.37 36.55 43.38 46.83 44.61
7. Jaworski Michał 93 KSOST 2:54.19 38.96 44.21 45.78 45.24
8. Szczepański Adam 92 UNBUS 2:56.92 37.72 44.71 48.95 45.54
9. Krzemień Grzegorz 92 NEKIE 3:01.12 37.29 45.47 49.21 49.15
10. Waszkiewicz Maksym 91 NEKIE 3:11.76 37.66 46.45 51.50 56.15
PK Suszek Wojciech 92 SKALUB 2:42.34 34.09 40.62 45.10 42.53


12 - 13 lat

r. Kod Czas 50m 100m 150m 200m
1. Psyk Maciej 93 KSOST 2:37.84 32.38 38.97 42.97 43.52
2. Kurant Roger 94 KSOST 2:49.24 36.03 43.65 44.75 44.81
3. Jaworski Michał 93 KSOST 2:54.19 38.96 44.21 45.78 45.24


14 - 15 lat

r. Kod Czas 50m 100m 150m 200m
1. Skowroński Kamil 91 ARKIE 2:34.23 33.95 39.24 41.87 39.17
2. Zacharz Wiktor 91 ARKIE 2:51.37 36.55 43.38 46.83 44.61
3. Szczepański Adam 92 UNBUS 2:56.92 37.72 44.71 48.95 45.54
4. Krzemień Grzegorz 92 NEKIE 3:01.12 37.29 45.47 49.21 49.15
5. Waszkiewicz Maksym 91 NEKIE 3:11.76 37.66 46.45 51.50 56.15
PK Suszek Wojciech 92 SKALUB 2:42.34 34.09 40.62 45.10 42.53


<< TOP >>
Nr  27
2006-06-11
100m dowolny  Kobiet

Open/Senior
Brak minimum


Open/Senior

r. Kod Czas 50m 100m
1. Kawecka Anna 92 ARKIE 1:01.62 30.10 31.52
2. Hampel Justyna 90 KSOST 1:03.33 30.67 32.66
3. Pustuła Agnieszka 92 ARKIE 1:03.64 31.25 32.39
4. Wójcik Ewa 93 ARKIE 1:07.35 32.78 34.57
5. Derszniak Martyna 91 ARKIE 1:07.49 32.74 34.75
6. Stanek Anna 92 DEPOL 1:08.31 31.69 36.62
7. Sowińska Magda 91 NEKIE 1:08.69 31.77 36.92
8. Kijewska Kaja 94 ARKIE 1:10.29 33.99 36.30
9. Zygmunt Izabella 91 WODKON 1:10.94 34.21 36.73
10. Konat Paulina 93 DEPOL 1:11.41 33.55 37.86
11. Przydatek Agnieszka 92 KSOST 1:12.44 34.91 37.53
12. Żebrowska Katarzyna 93 KSOST 1:12.99 35.37 37.62
13. Parkita Alicja 90 NEKIE 1:13.14 35.16 37.98
14. Modelska Katarzyna 89 ORJED 1:13.60 35.19 38.41
15. Śmiałek Katarzyna 93 FOSAN 1:13.76 34.24 39.52
16. Palmowska Justyna 93 UNBUS 1:15.33 35.93 39.40
17. Modelska Magda 91 ORJED 1:15.51 35.62 39.89
18. Grzegorczyk Aleksandra 93 WODKON 1:15.54 36.05 39.49
19. Wychowaniak Joanna 89 FOSAN 1:15.55 34.36 41.19
20. Trzeszkowska Karolina 92 UNBUS 1:17.73 36.48 41.25
21. Uchańska Karolina 94 KSOST 1:18.05 37.69 40.36
22. Majewska Aleksandra 93 FOSAN 1:18.61 37.84 40.77
23. Wołoszyn Sonia 95 NEKIE 1:18.64 37.91 40.73
24. Ozga Agata 94 NEKIE 1:18.73 37.63 41.10
25. Nowak Milena 88 NEKIE 1:19.78 37.79 41.99
26. Polewska Marta 94 NEKIE 1:20.45 37.74 42.71
27. Chrzanowska Patrycja 95 NEKIE 1:21.96 38.76 43.20
28. Szumiło Magda 94 NEKIE 1:22.31 37.87 44.44
29. Kalita Małgorzata 93 WODKON 1:22.39 38.33 44.06
30. Mojecka Sylwia 94 NEKIE 1:22.50 39.07 43.43
31. Kuczyńska Aleksandra 96 FOSAN 1:22.75 38.50 44.25
PK Lefanowicz Iwona 92 SKALUB 1:00.95 29.59 31.36
PK Nowaczek Justyna 94 SKALUB 1:12.87 36.24 36.63


12 - 13 lat

r. Kod Czas 50m 100m
1. Wójcik Ewa 93 ARKIE 1:07.35 32.78 34.57
2. Kijewska Kaja 94 ARKIE 1:10.29 33.99 36.30
3. Konat Paulina 93 DEPOL 1:11.41 33.55 37.86
4. Żebrowska Katarzyna 93 KSOST 1:12.99 35.37 37.62
5. Śmiałek Katarzyna 93 FOSAN 1:13.76 34.24 39.52
6. Palmowska Justyna 93 UNBUS 1:15.33 35.93 39.40
7. Grzegorczyk Aleksandra 93 WODKON 1:15.54 36.05 39.49
8. Uchańska Karolina 94 KSOST 1:18.05 37.69 40.36
9. Majewska Aleksandra 93 FOSAN 1:18.61 37.84 40.77
10. Ozga Agata 94 NEKIE 1:18.73 37.63 41.10
11. Polewska Marta 94 NEKIE 1:20.45 37.74 42.71
12. Szumiło Magda 94 NEKIE 1:22.31 37.87 44.44
13. Kalita Małgorzata 93 WODKON 1:22.39 38.33 44.06
14. Mojecka Sylwia 94 NEKIE 1:22.50 39.07 43.43
PK Nowaczek Justyna 94 SKALUB 1:12.87 36.24 36.63


14 - 15 lat

r. Kod Czas 50m 100m
1. Kawecka Anna 92 ARKIE 1:01.62 30.10 31.52
2. Pustuła Agnieszka 92 ARKIE 1:03.64 31.25 32.39
3. Derszniak Martyna 91 ARKIE 1:07.49 32.74 34.75
4. Stanek Anna 92 DEPOL 1:08.31 31.69 36.62
5. Sowińska Magda 91 NEKIE 1:08.69 31.77 36.92
6. Zygmunt Izabella 91 WODKON 1:10.94 34.21 36.73
7. Przydatek Agnieszka 92 KSOST 1:12.44 34.91 37.53
8. Modelska Magda 91 ORJED 1:15.51 35.62 39.89
9. Trzeszkowska Karolina 92 UNBUS 1:17.73 36.48 41.25
PK Lefanowicz Iwona 92 SKALUB 1:00.95 29.59 31.36


<< TOP >>
Nr  28
2006-06-11
100m dowolny  Mêżczyzn

Open/Senior
Brak minimum


Open/Senior

r. Kod Czas 50m 100m
1. Grzebała Paweł 90 KSOST 57.59 28.30 29.29
2. Kiełbowski Maciej 89 WODKON 57.91 28.14 29.77
3. Harabin Mateusz 90 NEKIE 59.44 27.98 31.46
4. Bujak Paweł 90 ARKIE 59.95 28.10 31.85
5. Bujak Kamil 91 ARKIE 1:00.02 28.83 31.19
6. Gocoł Robert 87 ORJED 1:01.94 28.09 33.85
7. Sak Przemysław 92 DEPOL 1:02.26 29.34 32.92
8. Sieradzki Wojciech 90 NEKIE 1:02.37 29.51 32.86
9. Jackowski Daniel 92 ORJED 1:02.74 29.64 33.10
10. Psyk Maciej 93 KSOST 1:02.97 30.26 32.71
11. Zając Wojciech 92 DEPOL 1:03.36 30.35 33.01
12. Gocoł Mariusz 83 ORJED 1:03.43 30.46 32.97
13. Mazur Maciek 91 NEKIE 1:03.94 29.70 34.24
14. Pietrzyk Adam 92 NEKIE 1:04.34 31.33 33.01
15. Chalewski Piotr 92 ORJED 1:05.70 30.64 35.06
16. Tworzewski Adrian 93 KSOST 1:06.60 31.31 35.29
17. Treliński Bartosz 94 ORJED 1:07.19 31.69 35.50
18. Ryznar Paweł 88 DEBUS 1:07.56 32.01 35.55
19. Kwiecień Kacper 94 KSOST 1:08.11 32.67 35.44
20. Owczarek Łukasz 92 WODKON 1:09.00 33.17 35.83
21. Napieracz Grzegorz 93 FOSAN 1:10.20 32.37 37.83
22. Krzemień Grzegorz 92 NEKIE 1:10.28 33.57 36.71
23. Chalewski Mariusz 90 ORJED 1:10.42 33.05 37.37
24. Rogoziński Łukasz 94 KSOST 1:10.64 33.57 37.07
25. Sobczyński Mateusz 94 WODKON 1:11.45 35.00 36.45
26. Sarna Kamil 94 UNBUS 1:12.66 34.75 37.91
27. Czwartosz Mateusz 93 DEPOL 1:13.67 34.82 38.85
28. Muszyński Bartek 88 NEKIE 1:14.24 33.33 40.91
29. Iwoła Maciej 94 KSOST 1:14.52 35.80 38.72
30. Patrzałek Michał 93 ARKIE 1:14.99 35.30 39.69
31. Paszkiewicz Marcin 94 FOSAN 1:18.74 38.11 40.63
32. Kuśmira Wiktor 96 FOSAN 1:19.19 37.73 41.46
33. Zieliński Łukasz 94 FOSAN 1:19.28 38.42 40.86
34. Chmielnicki Jakub 94 FOSAN 1:19.57 38.28 41.29
35. Pietrzyk Adrian 94 KSOST 1:25.66 39.84 45.82
PK Graczyk Przemysław 92 SKALUB 1:00.19 28.90 31.29
PK Samczuk Jakub 92 SKALUB 1:01.47
PK Dobrowolski Patryk 92 SKALUB 1:03.88 30.99 32.89
PK Strzaliński Mateusz 92 SKALUB 1:04.47 30.97 33.50
PK Szczepanik Paweł 92 SKALUB 1:08.39 33.31 35.08
PK Brodzik Andrzej 94 SKALUB 1:10.20 34.04 36.16
PK Krawczyk Hubert 94 SKALUB 1:10.34 34.02 36.32
PK Pyda Jakub 94 SKALUB 1:11.42 34.55 36.87


12 - 13 lat

r. Kod Czas 50m 100m
1. Psyk Maciej 93 KSOST 1:02.97 30.26 32.71
2. Tworzewski Adrian 93 KSOST 1:06.60 31.31 35.29
3. Treliński Bartosz 94 ORJED 1:07.19 31.69 35.50
4. Kwiecień Kacper 94 KSOST 1:08.11 32.67 35.44
5. Napieracz Grzegorz 93 FOSAN 1:10.20 32.37 37.83
6. Rogoziński Łukasz 94 KSOST 1:10.64 33.57 37.07
7. Sobczyński Mateusz 94 WODKON 1:11.45 35.00 36.45
8. Sarna Kamil 94 UNBUS 1:12.66 34.75 37.91
9. Czwartosz Mateusz 93 DEPOL 1:13.67 34.82 38.85
10. Iwoła Maciej 94 KSOST 1:14.52 35.80 38.72
11. Patrzałek Michał 93 ARKIE 1:14.99 35.30 39.69
12. Paszkiewicz Marcin 94 FOSAN 1:18.74 38.11 40.63
13. Zieliński Łukasz 94 FOSAN 1:19.28 38.42 40.86
14. Chmielnicki Jakub 94 FOSAN 1:19.57 38.28 41.29
15. Pietrzyk Adrian 94 KSOST 1:25.66 39.84 45.82
PK Brodzik Andrzej 94 SKALUB 1:10.20 34.04 36.16
PK Krawczyk Hubert 94 SKALUB 1:10.34 34.02 36.32
PK Pyda Jakub 94 SKALUB 1:11.42 34.55 36.87


14 - 15 lat

r. Kod Czas 50m 100m
1. Bujak Kamil 91 ARKIE 1:00.02 28.83 31.19
2. Sak Przemysław 92 DEPOL 1:02.26 29.34 32.92
3. Jackowski Daniel 92 ORJED 1:02.74 29.64 33.10
4. Zając Wojciech 92 DEPOL 1:03.36 30.35 33.01
5. Mazur Maciek 91 NEKIE 1:03.94 29.70 34.24
6. Pietrzyk Adam 92 NEKIE 1:04.34 31.33 33.01
7. Chalewski Piotr 92 ORJED 1:05.70 30.64 35.06
8. Owczarek Łukasz 92 WODKON 1:09.00 33.17 35.83
9. Krzemień Grzegorz 92 NEKIE 1:10.28 33.57 36.71
PK Graczyk Przemysław 92 SKALUB 1:00.19 28.90 31.29
PK Samczuk Jakub 92 SKALUB 1:01.47
PK Dobrowolski Patryk 92 SKALUB 1:03.88 30.99 32.89
PK Strzaliński Mateusz 92 SKALUB 1:04.47 30.97 33.50
PK Szczepanik Paweł 92 SKALUB 1:08.39 33.31 35.08


<< TOP >>
Nr  29
2006-06-11
100m grzbietowy  Kobiet

Open/Senior
Brak minimum


Open/Senior

r. Kod Czas 50m 100m
1. Pustuła Agnieszka 92 ARKIE 1:13.87 36.66 37.21
2. Lipińska Małgorzata 93 KSOST 1:15.95 37.35 38.60
3. Dudek Mariola 93 ORJED 1:16.64 36.94 39.70
4. Kijewska Kaja 94 ARKIE 1:19.40 39.79 39.61
5. Sowińska Magda 91 NEKIE 1:20.38 38.22 42.16
6. Łapa Joanna 90 KSOST 1:22.53 39.63 42.90
7. Modelska Magda 91 ORJED 1:23.34 40.97 42.37
8. Zalewska Aleksandra 90 NEKIE 1:24.50 41.39 43.11
9. Sychowska Agnieszka 94 NEKIE 1:24.85 40.53 44.32
10. Szumiło Magda 94 NEKIE 1:26.56 41.95 44.61
11. Wilk Sara 92 UNBUS 1:27.26 42.23 45.03
12. Krawczyk Aleksandra 92 KSOST 1:28.29 42.69 45.60
13. Ozga Agata 94 NEKIE 1:29.57 44.06 45.51
14. Majewska Aleksandra 93 FOSAN 1:31.37 45.49 45.88
15. Brzozowska Weronika 94 FOSAN 1:32.28 43.64 48.64
16. Chrzanowska Patrycja 95 NEKIE 1:32.37 46.00 46.37
17. Musiał Natalia 95 UNBUS 1:35.27 46.60 48.67
18. Nowak Milena 88 NEKIE 1:36.77 47.42 49.35
19. Zdonek Aleksandra 88 NEKIE 1:37.55 46.31 51.24
PK Szynal Ludwika 94 SKALUB 1:14.51 37.71 36.80
PK Dąbrowska Paulina 94 SKALUB 1:16.49 37.36 39.13
PK Bordżoł Katarzyna 94 SKALUB 1:18.49 39.38 39.11


12 - 13 lat

r. Kod Czas 50m 100m
1. Lipińska Małgorzata 93 KSOST 1:15.95 37.35 38.60
2. Dudek Mariola 93 ORJED 1:16.64 36.94 39.70
3. Kijewska Kaja 94 ARKIE 1:19.40 39.79 39.61
4. Sychowska Agnieszka 94 NEKIE 1:24.85 40.53 44.32
5. Szumiło Magda 94 NEKIE 1:26.56 41.95 44.61
6. Ozga Agata 94 NEKIE 1:29.57 44.06 45.51
7. Majewska Aleksandra 93 FOSAN 1:31.37 45.49 45.88
8. Brzozowska Weronika 94 FOSAN 1:32.28 43.64 48.64
PK Szynal Ludwika 94 SKALUB 1:14.51 37.71 36.80
PK Dąbrowska Paulina 94 SKALUB 1:16.49 37.36 39.13
PK Bordżoł Katarzyna 94 SKALUB 1:18.49 39.38 39.11


14 - 15 lat

r. Kod Czas 50m 100m
1. Pustuła Agnieszka 92 ARKIE 1:13.87 36.66 37.21
2. Sowińska Magda 91 NEKIE 1:20.38 38.22 42.16
3. Modelska Magda 91 ORJED 1:23.34 40.97 42.37
4. Wilk Sara 92 UNBUS 1:27.26 42.23 45.03
5. Krawczyk Aleksandra 92 KSOST 1:28.29 42.69 45.60


<< TOP >>
Nr  30
2006-06-11
100m grzbietowy  Mêżczyzn

Open/Senior
Brak minimum


Open/Senior

r. Kod Czas 50m 100m
1. Jêdrzejewski Grzegorz 88 KSOST 1:01.75 29.72 32.03
2. Kiełbowski Maciej 89 WODKON 1:05.48 32.52 32.96
3. Sulima Hubert 91 KSOST 1:05.95 32.69 33.26
4. Bujak Kamil 91 ARKIE 1:06.54 32.83 33.71
5. Perkowski Marcin 90 ARKIE 1:07.16 32.73 34.43
6. Mazur Maciek 91 NEKIE 1:13.08 35.63 37.45
7. Pietrzyk Adam 92 NEKIE 1:13.57 35.88 37.69
8. Bąk Patryk 92 KSOST 1:15.45 37.40 38.05
9. Gocoł Robert 87 ORJED 1:17.20 37.67 39.53
10. Gocoł Mariusz 83 ORJED 1:17.28 38.48 38.80
11. Kubka Jacek 92 WODKON 1:17.63 37.76 39.87
12. Jackowski Daniel 92 ORJED 1:17.79 38.24 39.55
13. Tworzewski Adrian 93 KSOST 1:18.84 38.29 40.55
14. Kaczmarski Marcin 94 KSOST 1:20.81 39.54 41.27
15. Jaworski Michał 93 KSOST 1:21.15 39.71 41.44
16. Nowacki Bartosz 91 ORJED 1:22.52 37.98 44.54
17. Kunat Aleksander 93 UNBUS 1:23.10 40.10 43.00
18. Owczarek Łukasz 92 WODKON 1:23.52 41.15 42.37
19. Pióro Filip 94 ARKIE 1:23.79 41.91 41.88
20. Rogoziński Łukasz 94 KSOST 1:24.21 41.09 43.12
21. Zabojszcz Wojciech 95 NEKIE 1:26.25 42.33 43.92
22. Muszyński Bartek 88 NEKIE 1:29.40 42.77 46.63
23. Chmielnicki Jakub 94 FOSAN 1:31.45 45.26 46.19
24. Zieliński Łukasz 94 FOSAN 1:34.72 45.92 48.80
PK Dobrowolski Patryk 92 SKALUB 1:09.92 34.18 35.74
PK Samczuk Jakub 92 SKALUB 1:11.99 34.88 37.11
PK Szydłowski Adrian 92 SKALUB 1:12.59 34.88 37.71
PK Koproń Kacper 92 SKALUB 1:13.86 36.47 37.39
PK Pyda Jakub 94 SKALUB 1:17.31 37.24 40.07
PK Brodzik Andrzej 94 SKALUB 1:21.13 39.87 41.26


12 - 13 lat

r. Kod Czas 50m 100m
1. Tworzewski Adrian 93 KSOST 1:18.84 38.29 40.55
2. Kaczmarski Marcin 94 KSOST 1:20.81 39.54 41.27
3. Jaworski Michał 93 KSOST 1:21.15 39.71 41.44
4. Kunat Aleksander 93 UNBUS 1:23.10 40.10 43.00
5. Pióro Filip 94 ARKIE 1:23.79 41.91 41.88
6. Rogoziński Łukasz 94 KSOST 1:24.21 41.09 43.12
7. Chmielnicki Jakub 94 FOSAN 1:31.45 45.26 46.19
8. Zieliński Łukasz 94 FOSAN 1:34.72 45.92 48.80
PK Pyda Jakub 94 SKALUB 1:17.31 37.24 40.07
PK Brodzik Andrzej 94 SKALUB 1:21.13 39.87 41.26


14 - 15 lat

r. Kod Czas 50m 100m
1. Sulima Hubert 91 KSOST 1:05.95 32.69 33.26
2. Bujak Kamil 91 ARKIE 1:06.54 32.83 33.71
3. Mazur Maciek 91 NEKIE 1:13.08 35.63 37.45
4. Pietrzyk Adam 92 NEKIE 1:13.57 35.88 37.69
5. Bąk Patryk 92 KSOST 1:15.45 37.40 38.05
6. Kubka Jacek 92 WODKON 1:17.63 37.76 39.87
7. Jackowski Daniel 92 ORJED 1:17.79 38.24 39.55
8. Nowacki Bartosz 91 ORJED 1:22.52 37.98 44.54
9. Owczarek Łukasz 92 WODKON 1:23.52 41.15 42.37
PK Dobrowolski Patryk 92 SKALUB 1:09.92 34.18 35.74
PK Samczuk Jakub 92 SKALUB 1:11.99 34.88 37.11
PK Szydłowski Adrian 92 SKALUB 1:12.59 34.88 37.71
PK Koproń Kacper 92 SKALUB 1:13.86 36.47 37.39


<< TOP >>
Nr  31
2006-06-11
100m klasyczny  Kobiet

Open/Senior
Brak minimum


Open/Senior

r. Kod Czas 50m 100m
1. Jagodzka Aleksandra 91 NEKIE 1:18.15 37.08 41.07
2. Stanek Anna 92 DEPOL 1:23.91 41.03 42.88
3. Żebrowska Katarzyna 93 KSOST 1:24.92 41.16 43.76
4. Derszniak Martyna 91 ARKIE 1:25.30 40.33 44.97
5. Konat Paulina 93 DEPOL 1:27.81 41.67 46.14
6. Lipińska Małgorzata 93 KSOST 1:29.21 42.29 46.92
7. Łapa Joanna 90 KSOST 1:29.92 42.46 47.46
8. Zygmunt Izabella 91 WODKON 1:34.18 44.66 49.52
9. Wêgłowska Anna 92 WODKON 1:34.76 46.09 48.67
10. Słopiecka Maja 94 ARKIE 1:36.28 47.01 49.27
11. Paszkowska Agnieszka 95 NEKIE 1:36.96 47.84 49.12
12. Sychowska Agnieszka 94 NEKIE 1:37.38 46.76 50.62
13. Banaś Anna 91 NEKIE 1:37.40 47.32 50.08
14. Kalita Małgorzata 93 WODKON 1:37.49 46.14 51.35
15. Kruk Aleksandra 93 UNBUS 1:37.91 46.38 51.53
16. Wołoszyn Sonia 95 NEKIE 1:39.05 48.18 50.87
17. Śmiałek Katarzyna 93 FOSAN 1:39.59 46.91 52.68
18. Uchańska Karolina 94 KSOST 1:40.13 47.62 52.51
19. Kuczyńska Aleksandra 96 FOSAN 1:40.45 47.16 53.29
20. Surowiec Aleksandra 94 NEKIE 1:42.27 48.96 53.31
21. Zdonek Aleksandra 88 NEKIE 1:45.05 49.48 55.57
22. Mojecka Sylwia 94 NEKIE 1:47.45 52.13 55.32
PK Świtkowska Maja 92 SKALUB 1:21.52 38.62 42.90
PK Dąbrowska Paulina 94 SKALUB 1:29.65 42.27 47.38
PK Bordżoł Katarzyna 94 SKALUB 1:32.93 45.66 47.27
PK Nowaczek Justyna 94 SKALUB 1:36.02 48.18 47.84


12 - 13 lat

r. Kod Czas 50m 100m
1. Żebrowska Katarzyna 93 KSOST 1:24.92 41.16 43.76
2. Konat Paulina 93 DEPOL 1:27.81 41.67 46.14
3. Lipińska Małgorzata 93 KSOST 1:29.21 42.29 46.92
4. Słopiecka Maja 94 ARKIE 1:36.28 47.01 49.27
5. Sychowska Agnieszka 94 NEKIE 1:37.38 46.76 50.62
6. Kalita Małgorzata 93 WODKON 1:37.49 46.14 51.35
7. Kruk Aleksandra 93 UNBUS 1:37.91 46.38 51.53
8. Śmiałek Katarzyna 93 FOSAN 1:39.59 46.91 52.68
9. Uchańska Karolina 94 KSOST 1:40.13 47.62 52.51
10. Surowiec Aleksandra 94 NEKIE 1:42.27 48.96 53.31
11. Mojecka Sylwia 94 NEKIE 1:47.45 52.13 55.32
PK Dąbrowska Paulina 94 SKALUB 1:29.65 42.27 47.38
PK Bordżoł Katarzyna 94 SKALUB 1:32.93 45.66 47.27
PK Nowaczek Justyna 94 SKALUB 1:36.02 48.18 47.84


14 - 15 lat

r. Kod Czas 50m 100m
1. Jagodzka Aleksandra 91 NEKIE 1:18.15 37.08 41.07
2. Stanek Anna 92 DEPOL 1:23.91 41.03 42.88
3. Derszniak Martyna 91 ARKIE 1:25.30 40.33 44.97
4. Zygmunt Izabella 91 WODKON 1:34.18 44.66 49.52
5. Wêgłowska Anna 92 WODKON 1:34.76 46.09 48.67
6. Banaś Anna 91 NEKIE 1:37.40 47.32 50.08
PK Świtkowska Maja 92 SKALUB 1:21.52 38.62 42.90


<< TOP >>
Nr  32
2006-06-11
100m klasyczny  Mêżczyzn

Open/Senior
Brak minimum


Open/Senior

r. Kod Czas 50m 100m
1. Frankiewicz Piotr 89 KSOST 1:09.76 32.99 36.77
2. Harabin Mateusz 90 NEKIE 1:16.96 35.06 41.90
3. Łuszczek Mariusz 86 ORJED 1:18.62 36.02 42.60
4. Kubka Jacek 92 WODKON 1:19.54 37.73 41.81
5. Skowroński Kamil 91 ARKIE 1:21.41 37.86 43.55
6. Strózik Dominik 92 DEBUS 1:21.95 38.81 43.14
7. Wójcik Michał 92 DEBUS 1:22.14 37.49 44.65
8. Nowacki Bartosz 91 ORJED 1:24.27 39.77 44.50
9. Zacharz Wiktor 91 ARKIE 1:24.69 40.40 44.29
10. Chalewski Piotr 92 ORJED 1:25.79 40.35 45.44
11. Bednarski Dawid 93 DEPOL 1:27.69 40.96 46.73
12. Chalewski Mariusz 90 ORJED 1:27.71 41.12 46.59
13. Szczepański Adam 92 UNBUS 1:27.99 41.56 46.43
14. Dziubiński Paweł 90 DEBUS 1:28.35 41.46 46.89
15. Treliński Bartosz 94 ORJED 1:28.76 42.38 46.38
16. Ryznar Paweł 88 DEBUS 1:30.02 42.56 47.46
17. Szwajka Bartosz 93 FOSAN 1:31.11 43.26 47.85
18. Kunat Aleksander 93 UNBUS 1:31.79 43.51 48.28
19. Patrzałek Michał 93 ARKIE 1:31.91 43.73 48.18
20. Bąk Patryk 92 KSOST 1:32.10 45.78 46.32
21. Kwiecień Kacper 94 KSOST 1:32.60 43.48 49.12
22. Sarna Kamil 94 UNBUS 1:33.50 44.82 48.68
23. Pióro Filip 94 ARKIE 1:33.88 44.88 49.00
24. Zabojszcz Wojciech 95 NEKIE 1:35.05 46.34 48.71
25. Kuśmira Wiktor 96 FOSAN 1:41.28 49.40 51.88
26. Kaczmarski Marcin 94 KSOST 1:42.72 49.63 53.09
27. Paszkiewicz Marcin 94 FOSAN 1:49.08 51.61 57.47
28. Pietrzyk Adrian 94 KSOST 1:49.47 51.86 57.61
PK Graczyk Przemysław 92 SKALUB 1:18.06 36.97 41.09
PK Strzaliński Mateusz 92 SKALUB 1:18.52 37.59 40.93
PK Szczepanik Paweł 92 SKALUB 1:19.17 38.75 40.42
PK Skubicha Konrad 92 SKALUB 1:20.04 38.29 41.75
PK Krawczyk Hubert 94 SKALUB 1:22.76 39.72 43.04
DYSKW. Łyżwiński Paweł 93 DEBUS 1:27.41 40.48 46.93


12 - 13 lat

r. Kod Czas 50m 100m
1. Bednarski Dawid 93 DEPOL 1:27.69 40.96 46.73
2. Treliński Bartosz 94 ORJED 1:28.76 42.38 46.38
3. Szwajka Bartosz 93 FOSAN 1:31.11 43.26 47.85
4. Kunat Aleksander 93 UNBUS 1:31.79 43.51 48.28
5. Patrzałek Michał 93 ARKIE 1:31.91 43.73 48.18
6. Kwiecień Kacper 94 KSOST 1:32.60 43.48 49.12
7. Sarna Kamil 94 UNBUS 1:33.50 44.82 48.68
8. Pióro Filip 94 ARKIE 1:33.88 44.88 49.00
9. Kaczmarski Marcin 94 KSOST 1:42.72 49.63 53.09
10. Paszkiewicz Marcin 94 FOSAN 1:49.08 51.61 57.47
11. Pietrzyk Adrian 94 KSOST 1:49.47 51.86 57.61
PK Krawczyk Hubert 94 SKALUB 1:22.76 39.72 43.04
DYSKW. Łyżwiński Paweł 93 DEBUS 1:27.41 40.48 46.93


14 - 15 lat

r. Kod Czas 50m 100m
1. Kubka Jacek 92 WODKON 1:19.54 37.73 41.81
2. Skowroński Kamil 91 ARKIE 1:21.41 37.86 43.55
3. Strózik Dominik 92 DEBUS 1:21.95 38.81 43.14
4. Wójcik Michał 92 DEBUS 1:22.14 37.49 44.65
5. Nowacki Bartosz 91 ORJED 1:24.27 39.77 44.50
6. Zacharz Wiktor 91 ARKIE 1:24.69 40.40 44.29
7. Chalewski Piotr 92 ORJED 1:25.79 40.35 45.44
8. Szczepański Adam 92 UNBUS 1:27.99 41.56 46.43
9. Bąk Patryk 92 KSOST 1:32.10 45.78 46.32
PK Graczyk Przemysław 92 SKALUB 1:18.06 36.97 41.09
PK Strzaliński Mateusz 92 SKALUB 1:18.52 37.59 40.93
PK Szczepanik Paweł 92 SKALUB 1:19.17 38.75 40.42
PK Skubicha Konrad 92 SKALUB 1:20.04 38.29 41.75


<< TOP >>
Nr  33
2006-06-11
800m dowolny  Kobiet

Open/Senior
Brak minimum


Open/Senior

r. Kod Czas
1. Hampel Justyna 90 KSOST 9:10.40
2. Kawecka Anna 92 ARKIE 10:15.59
50m:
100m:
150m:
200m:
33.38
1:10.55
1:49.16
2:27.93
33.38
37.17
38.61
38.77
250m:
300m:
350m:
400m:
3:06.74
3:45.83
4:25.23
5:04.62
38.81
39.09
39.40
39.39
450m:
500m:
550m:
600m:
5:43.67
6:22.71
7:02.13
7:41.49
39.05
39.04
39.42
39.36
650m:
700m:
750m:
800m:
8:20.67
8:58.22
9:36.79
10:15.59
39.18
37.55
38.57
38.80
3. Wójcik Ewa 93 ARKIE 10:38.52
50m:
100m:
150m:
200m:
35.12
1:14.37
1:54.22
2:34.27
35.12
39.25
39.85
40.05
250m:
300m:
350m:
400m:
3:13.92
3:54.15
4:34.08
5:14.36
39.65
40.23
39.93
40.28
450m:
500m:
550m:
600m:
5:55.62
6:36.44
7:16.84
7:57.61
41.26
40.82
40.40
40.77
650m:
700m:
750m:
800m:
8:38.09
9:19.14
9:59.53
10:38.52
40.48
41.05
40.39
38.99
4. Dudek Mariola 93 ORJED 10:49.54
50m:
100m:
150m:
200m:
35.14
1:15.07
1:55.11
2:35.35
35.14
39.93
40.04
40.24
250m:
300m:
350m:
400m:
3:15.84
3:56.90
4:37.79
5:19.82
40.49
41.06
40.89
42.03
450m:
500m:
550m:
600m:
6:01.96
6:43.94
7:25.90
8:07.90
42.14
41.98
41.96
42.00
650m:
700m:
750m:
800m:
8:49.41
9:30.16
10:11.14
10:49.54
41.51
40.75
40.98
38.40
5. Przydatek Agnieszka 92 KSOST 10:50.63
50m:
100m:
150m:
200m:
37.94
1:17.67
1:58.03
2:38.97
37.94
39.73
40.36
40.94
250m:
300m:
350m:
400m:
3:19.65
4:00.65
4:41.41
5:22.07
40.68
41.00
40.76
40.66
450m:
500m:
550m:
600m:
6:03.58
6:44.83
7:26.78
8:08.33
41.51
41.25
41.95
41.55
650m:
700m:
750m:
800m:
8:49.96
9:31.18
10:12.02
10:50.63
41.63
41.22
40.84
38.61
6. Szczepańska Ewa 92 UNBUS 11:00.93
50m:
100m:
150m:
200m:
38.28
1:19.77
2:01.42
2:42.85
38.28
41.49
41.65
41.43
250m:
300m:
350m:
400m:
3:24.64
4:06.48
4:48.13
5:30.26
41.79
41.84
41.65
42.13
450m:
500m:
550m:
600m:
6:12.64
6:54.82
7:37.14
8:19.21
42.38
42.18
42.32
42.07
650m:
700m:
750m:
800m:
9:00.96
9:42.16
10:22.61
11:00.93
41.75
41.20
40.45
38.32
7. Wiatrowska Agata 94 FOSAN 12:13.51
50m:
100m:
150m:
200m:
38.58
1:24.57
2:10.13
2:55.62
38.58
45.99
45.56
45.49
250m:
300m:
350m:
400m:
3:41.66
4:28.66
5:16.31
6:03.37
46.04
47.00
47.65
47.06
450m:
500m:
550m:
600m:
6:49.92
7:38.10
8:25.89
9:13.77
46.55
48.18
47.79
47.88
650m:
700m:
750m:
800m:
10:00.80
10:44.72
11:30.14
12:13.51
47.03
43.92
45.42
43.37
8. Palmowska Justyna 93 UNBUS 12:36.36
50m:
100m:
150m:
200m:
39.77
-:--.--
-:--.--
-:--.--
39.77 250m:
300m:
350m:
400m:
-:--.--
-:--.--
-:--.--
-:--.--
450m:
500m:
550m:
600m:
-:--.--
-:--.--
-:--.--
-:--.--
650m:
700m:
750m:
800m:
-:--.--
-:--.--
-:--.--
12:36.36
9. Polewska Marta 94 NEKIE 12:36.48
50m:
100m:
150m:
200m:
39.89
-:--.--
-:--.--
-:--.--
39.89 250m:
300m:
350m:
400m:
-:--.--
-:--.--
-:--.--
-:--.--
450m:
500m:
550m:
600m:
-:--.--
-:--.--
-:--.--
-:--.--
650m:
700m:
750m:
800m:
-:--.--
-:--.--
-:--.--
12:36.48
10. Grzegorczyk Aleksandra 93 WODKON 12:43.03
50m:
100m:
150m:
200m:
38.78
-:--.--
-:--.--
-:--.--
38.78 250m:
300m:
350m:
400m:
-:--.--
-:--.--
-:--.--
-:--.--
450m:
500m:
550m:
600m:
-:--.--
-:--.--
-:--.--
-:--.--
650m:
700m:
750m:
800m:
-:--.--
-:--.--
-:--.--
12:43.03
PK Lefanowicz Iwona 92 SKALUB 10:00.80
50m:
100m:
150m:
200m:
32.91
1:09.94
1:47.79
2:25.74
32.91
37.03
37.85
37.95
250m:
300m:
350m:
400m:
3:03.44
3:41.24
4:18.87
4:57.04
37.70
37.80
37.63
38.17
450m:
500m:
550m:
600m:
5:35.68
6:13.99
6:52.23
7:30.75
38.64
38.31
38.24
38.52
650m:
700m:
750m:
800m:
8:09.04
8:47.76
9:25.43
10:00.80
38.29
38.72
37.67
35.37


12 - 13 lat

r. Kod Czas
1. Wójcik Ewa 93 ARKIE 10:38.52
50m:
100m:
150m:
200m:
35.12
1:14.37
1:54.22
2:34.27
35.12
39.25
39.85
40.05
250m:
300m:
350m:
400m:
3:13.92
3:54.15
4:34.08
5:14.36
39.65
40.23
39.93
40.28
450m:
500m:
550m:
600m:
5:55.62
6:36.44
7:16.84
7:57.61
41.26
40.82
40.40
40.77
650m:
700m:
750m:
800m:
8:38.09
9:19.14
9:59.53
10:38.52
40.48
41.05
40.39
38.99
2. Dudek Mariola 93 ORJED 10:49.54
50m:
100m:
150m:
200m:
35.14
1:15.07
1:55.11
2:35.35
35.14
39.93
40.04
40.24
250m:
300m:
350m:
400m:
3:15.84
3:56.90
4:37.79
5:19.82
40.49
41.06
40.89
42.03
450m:
500m:
550m:
600m:
6:01.96
6:43.94
7:25.90
8:07.90
42.14
41.98
41.96
42.00
650m:
700m:
750m:
800m:
8:49.41
9:30.16
10:11.14
10:49.54
41.51
40.75
40.98
38.40
3. Wiatrowska Agata 94 FOSAN 12:13.51
50m:
100m:
150m:
200m:
38.58
1:24.57
2:10.13
2:55.62
38.58
45.99
45.56
45.49
250m:
300m:
350m:
400m:
3:41.66
4:28.66
5:16.31
6:03.37
46.04
47.00
47.65
47.06
450m:
500m:
550m:
600m:
6:49.92
7:38.10
8:25.89
9:13.77
46.55
48.18
47.79
47.88
650m:
700m:
750m:
800m:
10:00.80
10:44.72
11:30.14
12:13.51
47.03
43.92
45.42
43.37
4. Palmowska Justyna 93 UNBUS 12:36.36
50m:
100m:
150m:
200m:
39.77
-:--.--
-:--.--
-:--.--
39.77 250m:
300m:
350m:
400m:
-:--.--
-:--.--
-:--.--
-:--.--
450m:
500m:
550m:
600m:
-:--.--
-:--.--
-:--.--
-:--.--
650m:
700m:
750m:
800m:
-:--.--
-:--.--
-:--.--
12:36.36
5. Polewska Marta 94 NEKIE 12:36.48
50m:
100m:
150m:
200m:
39.89
-:--.--
-:--.--
-:--.--
39.89 250m:
300m:
350m:
400m:
-:--.--
-:--.--
-:--.--
-:--.--
450m:
500m:
550m:
600m:
-:--.--
-:--.--
-:--.--
-:--.--
650m:
700m:
750m:
800m:
-:--.--
-:--.--
-:--.--
12:36.48
6. Grzegorczyk Aleksandra 93 WODKON 12:43.03
50m:
100m:
150m:
200m:
38.78
-:--.--
-:--.--
-:--.--
38.78 250m:
300m:
350m:
400m:
-:--.--
-:--.--
-:--.--
-:--.--
450m:
500m:
550m:
600m:
-:--.--
-:--.--
-:--.--
-:--.--
650m:
700m:
750m:
800m:
-:--.--
-:--.--
-:--.--
12:43.03


14 - 15 lat

r. Kod Czas
1. Kawecka Anna 92 ARKIE 10:15.59
50m:
100m:
150m:
200m:
33.38
1:10.55
1:49.16
2:27.93
33.38
37.17
38.61
38.77
250m:
300m:
350m:
400m:
3:06.74
3:45.83
4:25.23
5:04.62
38.81
39.09
39.40
39.39
450m:
500m:
550m:
600m:
5:43.67
6:22.71
7:02.13
7:41.49
39.05
39.04
39.42
39.36
650m:
700m:
750m:
800m:
8:20.67
8:58.22
9:36.79
10:15.59
39.18
37.55
38.57
38.80
2. Przydatek Agnieszka 92 KSOST 10:50.63
50m:
100m:
150m:
200m:
37.94
1:17.67
1:58.03
2:38.97
37.94
39.73
40.36
40.94
250m:
300m:
350m:
400m:
3:19.65
4:00.65
4:41.41
5:22.07
40.68
41.00
40.76
40.66
450m:
500m:
550m:
600m:
6:03.58
6:44.83
7:26.78
8:08.33
41.51
41.25
41.95
41.55
650m:
700m:
750m:
800m:
8:49.96
9:31.18
10:12.02
10:50.63
41.63
41.22
40.84
38.61
3. Szczepańska Ewa 92 UNBUS 11:00.93
50m:
100m:
150m:
200m:
38.28
1:19.77
2:01.42
2:42.85
38.28
41.49
41.65
41.43
250m:
300m:
350m:
400m:
3:24.64
4:06.48
4:48.13
5:30.26
41.79
41.84
41.65
42.13
450m:
500m:
550m:
600m:
6:12.64
6:54.82
7:37.14
8:19.21
42.38
42.18
42.32
42.07
650m:
700m:
750m:
800m:
9:00.96
9:42.16
10:22.61
11:00.93
41.75
41.20
40.45
38.32
PK Lefanowicz Iwona 92 SKALUB 10:00.80
50m:
100m:
150m:
200m:
32.91
1:09.94
1:47.79
2:25.74
32.91
37.03
37.85
37.95
250m:
300m:
350m:
400m:
3:03.44
3:41.24
4:18.87
4:57.04
37.70
37.80
37.63
38.17
450m:
500m:
550m:
600m:
5:35.68
6:13.99
6:52.23
7:30.75
38.64
38.31
38.24
38.52
650m:
700m:
750m:
800m:
8:09.04
8:47.76
9:25.43
10:00.80
38.29
38.72
37.67
35.37


<< TOP >>
Nr  34
2006-06-11
800m dowolny  Mêżczyzn

Open/Senior
Brak minimum


12 - 13 lat

r. Kod Czas
1. Kurant Roger 94 KSOST 10:12.42
50m:
100m:
150m:
200m:
33.91
1:13.14
1:52.35
2:31.22
33.91
39.23
39.21
38.87
250m:
300m:
350m:
400m:
3:10.73
3:50.06
4:29.40
5:07.98
39.51
39.33
39.34
38.58
450m:
500m:
550m:
600m:
5:47.54
6:26.12
7:05.04
7:43.99
39.56
38.58
38.92
38.95
650m:
700m:
750m:
800m:
8:22.52
9:00.49
9:37.86
10:12.42
38.53
37.97
37.37
34.56
2. Bednarski Dawid 93 DEPOL 10:21.22
50m:
100m:
150m:
200m:
35.26
1:13.84
1:52.88
2:31.70
35.26
38.58
39.04
38.82
250m:
300m:
350m:
400m:
3:10.89
3:50.00
4:29.62
5:08.30
39.19
39.11
39.62
38.68
450m:
500m:
550m:
600m:
5:48.21
6:28.01
7:06.68
7:46.31
39.91
39.80
38.67
39.63
650m:
700m:
750m:
800m:
8:25.13
9:05.18
9:43.52
10:21.22
38.82
40.05
38.34
37.70
3. Iwoła Maciej 94 KSOST 10:35.31
4. Czwartosz Mateusz 93 DEPOL 11:03.67
5. Napieracz Grzegorz 93 FOSAN 11:35.85
50m:
100m:
150m:
200m:
34.98
1:14.32
1:57.02
2:40.27
34.98
39.34
42.70
43.25
250m:
300m:
350m:
400m:
3:24.40
4:08.98
4:54.02
5:38.55
44.13
44.58
45.04
44.53
450m:
500m:
550m:
600m:
6:23.78
7:08.50
7:53.55
8:39.18
45.23
44.72
45.05
45.63
650m:
700m:
750m:
800m:
9:24.29
10:08.87
10:53.97
11:35.85
45.11
44.58
45.10
41.88
6. Sobczyński Mateusz 94 WODKON 12:00.92
50m:
100m:
150m:
200m:
38.09
1:20.97
2:06.03
2:49.46
38.09
42.88
45.06
43.43
250m:
300m:
350m:
400m:
3:34.66
4:17.95
5:04.60
5:49.82
45.20
43.29
46.65
45.22
450m:
500m:
550m:
600m:
6:35.41
7:21.48
8:09.41
8:56.78
45.59
46.07
47.93
47.37
650m:
700m:
750m:
800m:
9:44.56
10:30.54
11:16.21
12:00.92
47.78
45.98
45.67
44.71
7. Brzóska Jakub 93 ARKIE 12:05.90


14 - 15 lat

r. Kod Czas
PK Szydłowski Adrian 92 SKALUB 9:47.68
50m:
100m:
150m:
200m:
33.35
1:11.08
1:48.93
2:26.18
33.35
37.73
37.85
37.25
250m:
300m:
350m:
400m:
3:03.51
3:40.69
4:17.87
4:55.14
37.33
37.18
37.18
37.27
450m:
500m:
550m:
600m:
5:32.59
6:10.07
6:47.55
7:24.78
37.45
37.48
37.48
37.23
650m:
700m:
750m:
800m:
8:01.46
8:38.20
9:14.12
9:47.68
36.68
36.74
35.92
33.56
PK Skubicha Konrad 92 SKALUB 9:48.76
50m:
100m:
150m:
200m:
33.66
1:11.89
1:49.40
2:27.17
33.66
38.23
37.51
37.77
250m:
300m:
350m:
400m:
3:04.14
3:41.38
4:18.42
4:56.08
36.97
37.24
37.04
37.66
450m:
500m:
550m:
600m:
5:33.49
6:10.80
6:48.44
7:26.02
37.41
37.31
37.64
37.58
650m:
700m:
750m:
800m:
8:02.34
8:39.32
9:14.98
9:48.76
36.32
36.98
35.66
33.78


Open/Senior

r. Kod Czas
1. Kurant Roger 94 KSOST 10:12.42
50m:
100m:
150m:
200m:
33.91
1:13.14
1:52.35
2:31.22
33.91
39.23
39.21
38.87
250m:
300m:
350m:
400m:
3:10.73
3:50.06
4:29.40
5:07.98
39.51
39.33
39.34
38.58
450m:
500m:
550m:
600m:
5:47.54
6:26.12
7:05.04
7:43.99
39.56
38.58
38.92
38.95
650m:
700m:
750m:
800m:
8:22.52
9:00.49
9:37.86
10:12.42
38.53
37.97
37.37
34.56
2. Bednarski Dawid 93 DEPOL 10:21.22
50m:
100m:
150m:
200m:
35.26
1:13.84
1:52.88
2:31.70
35.26
38.58
39.04
38.82
250m:
300m:
350m:
400m:
3:10.89
3:50.00
4:29.62
5:08.30
39.19
39.11
39.62
38.68
450m:
500m:
550m:
600m:
5:48.21
6:28.01
7:06.68
7:46.31
39.91
39.80
38.67
39.63
650m:
700m:
750m:
800m:
8:25.13
9:05.18
9:43.52
10:21.22
38.82
40.05
38.34
37.70
3. Iwoła Maciej 94 KSOST 10:35.31
4. Czwartosz Mateusz 93 DEPOL 11:03.67
5. Napieracz Grzegorz 93 FOSAN 11:35.85
50m:
100m:
150m:
200m:
34.98
1:14.32
1:57.02
2:40.27
34.98
39.34
42.70
43.25
250m:
300m:
350m:
400m:
3:24.40
4:08.98
4:54.02
5:38.55
44.13
44.58
45.04
44.53
450m:
500m:
550m:
600m:
6:23.78
7:08.50
7:53.55
8:39.18
45.23
44.72
45.05
45.63
650m:
700m:
750m:
800m:
9:24.29
10:08.87
10:53.97
11:35.85
45.11
44.58
45.10
41.88
6. Sobczyński Mateusz 94 WODKON 12:00.92
50m:
100m:
150m:
200m:
38.09
1:20.97
2:06.03
2:49.46
38.09
42.88
45.06
43.43
250m:
300m:
350m:
400m:
3:34.66
4:17.95
5:04.60
5:49.82
45.20
43.29
46.65
45.22
450m:
500m:
550m:
600m:
6:35.41
7:21.48
8:09.41
8:56.78
45.59
46.07
47.93
47.37
650m:
700m:
750m:
800m:
9:44.56
10:30.54
11:16.21
12:00.92
47.78
45.98
45.67
44.71
7. Brzóska Jakub 93 ARKIE 12:05.90
PK Szydłowski Adrian 92 SKALUB 9:47.68
50m:
100m:
150m:
200m:
33.35
1:11.08
1:48.93
2:26.18
33.35
37.73
37.85
37.25
250m:
300m:
350m:
400m:
3:03.51
3:40.69
4:17.87
4:55.14
37.33
37.18
37.18
37.27
450m:
500m:
550m:
600m:
5:32.59
6:10.07
6:47.55
7:24.78
37.45
37.48
37.48
37.23
650m:
700m:
750m:
800m:
8:01.46
8:38.20
9:14.12
9:47.68
36.68
36.74
35.92
33.56
PK Skubicha Konrad 92 SKALUB 9:48.76
50m:
100m:
150m:
200m:
33.66
1:11.89
1:49.40
2:27.17
33.66
38.23
37.51
37.77
250m:
300m:
350m:
400m:
3:04.14
3:41.38
4:18.42
4:56.08
36.97
37.24
37.04
37.66
450m:
500m:
550m:
600m:
5:33.49
6:10.80
6:48.44
7:26.02
37.41
37.31
37.64
37.58
650m:
700m:
750m:
800m:
8:02.34
8:39.32
9:14.98
9:48.76
36.32
36.98
35.66
33.78


<< TOP >>
Nr  35
2006-06-11
1500m dowolny  Kobiet

Open/Senior
Brak minimum


<< TOP >>
Nr  36
2006-06-11
1500m dowolny  Mêżczyzn

Open/Senior
Brak minimum


Open/Senior

r. Kod Czas
1. Jêdrzejewski Grzegorz 88 KSOST 16:59.96
50m:
100m:
150m:
200m:
250m:
300m:
350m:
400m:
31.85
1:05.58
1:40.21
2:14.61
2:49.36
3:23.51
3:58.58
4:33.18
31.85
33.73
34.63
34.40
34.75
34.15
35.07
34.60
450m:
500m:
550m:
600m:
650m:
700m:
750m:
800m:
5:08.22
5:42.70
6:17.85
6:52.53
7:27.06
8:01.33
8:35.62
9:09.88
35.04
34.48
35.15
34.68
34.53
34.27
34.29
34.26
850m:
900m:
950m:
1000m:
1050m:
1100m:
1150m:
1200m:
9:44.59
10:18.68
10:52.95
11:27.22
12:01.48
12:35.91
13:08.19
13:41.41
34.71
34.09
34.27
34.27
34.26
34.43
32.28
33.22
1250m:
1300m:
1350m:
1400m:
1450m:
1500m:
14:15.35
14:48.46
15:22.19
15:55.85
16:29.98
16:59.96
33.94
33.11
33.73
33.66
34.13
29.98
2. Grzebała Paweł 90 KSOST 17:05.44
50m:
100m:
150m:
200m:
250m:
300m:
350m:
400m:
32.19
1:06.88
1:41.44
2:16.62
2:50.98
3:26.14
4:00.85
4:35.72
32.19
34.69
34.56
35.18
34.36
35.16
34.71
34.87
450m:
500m:
550m:
600m:
650m:
700m:
750m:
800m:
5:10.20
5:44.77
6:18.80
6:52.96
7:26.95
8:01.10
8:35.16
9:09.71
34.48
34.57
34.03
34.16
33.99
34.15
34.06
34.55
850m:
900m:
950m:
1000m:
1050m:
1100m:
1150m:
1200m:
9:44.04
10:18.20
10:52.45
11:27.11
12:01.61
12:36.33
13:10.34
13:44.53
34.33
34.16
34.25
34.66
34.50
34.72
34.01
34.19
1250m:
1300m:
1350m:
1400m:
1450m:
1500m:
14:18.55
14:52.63
15:26.26
16:00.12
16:33.02
17:05.44
34.02
34.08
33.63
33.86
32.90
32.42
3. Sak Przemysław 92 DEPOL 18:15.38
50m:
100m:
150m:
200m:
250m:
300m:
350m:
400m:
32.20
1:07.53
1:43.29
2:19.09
2:55.20
3:31.14
4:07.31
4:43.68
32.20
35.33
35.76
35.80
36.11
35.94
36.17
36.37
450m:
500m:
550m:
600m:
650m:
700m:
750m:
800m:
5:20.13
5:56.61
6:33.57
7:10.05
7:47.40
8:24.26
9:01.60
9:38.55
36.45
36.48
36.96
36.48
37.35
36.86
37.34
36.95
850m:
900m:
950m:
1000m:
1050m:
1100m:
1150m:
1200m:
10:16.01
10:53.07
11:30.46
12:07.54
12:45.02
13:21.76
13:58.97
14:36.10
37.46
37.06
37.39
37.08
37.48
36.74
37.21
37.13
1250m:
1300m:
1350m:
1400m:
1450m:
1500m:
15:13.43
15:50.79
16:27.49
17:04.27
17:40.84
18:15.38
37.33
37.36
36.70
36.78
36.57
34.54
4. Sulima Hubert 91 KSOST 18:39.99
50m:
100m:
150m:
200m:
250m:
300m:
350m:
400m:
33.49
1:09.81
1:46.25
2:23.19
3:00.91
3:38.02
4:15.25
4:52.93
33.49
36.32
36.44
36.94
37.72
37.11
37.23
37.68
450m:
500m:
550m:
600m:
650m:
700m:
750m:
800m:
5:30.09
6:07.67
6:44.88
7:22.54
7:59.52
8:37.46
9:15.10
9:52.42
37.16
37.58
37.21
37.66
36.98
37.94
37.64
37.32
850m:
900m:
950m:
1000m:
1050m:
1100m:
1150m:
1200m:
10:29.96
11:07.99
11:45.68
12:23.53
13:01.34
13:39.82
14:16.89
14:54.45
37.54
38.03
37.69
37.85
37.81
38.48
37.07
37.56
1250m:
1300m:
1350m:
1400m:
1450m:
1500m:
15:31.58
16:09.46
16:47.43
17:24.91
18:02.37
18:39.99
37.13
37.88
37.97
37.48
37.46
37.62
5. Zając Wojciech 92 DEPOL 19:20.68
50m:
100m:
150m:
200m:
250m:
300m:
350m:
400m:
32.74
1:08.49
1:45.10
2:22.50
3:00.67
3:38.12
4:16.42
4:55.16
32.74
35.75
36.61
37.40
38.17
37.45
38.30
38.74
450m:
500m:
550m:
600m:
650m:
700m:
750m:
800m:
5:33.96
6:12.54
6:51.78
7:30.46
8:09.38
8:48.60
9:27.30
10:07.01
38.80
38.58
39.24
38.68
38.92
39.22
38.70
39.71
850m:
900m:
950m:
1000m:
1050m:
1100m:
1150m:
1200m:
10:46.09
11:25.05
12:04.27
12:44.06
13:23.65
14:03.52
14:42.69
15:22.43
39.08
38.96
39.22
39.79
39.59
39.87
39.17
39.74
1250m:
1300m:
1350m:
1400m:
1450m:
1500m:
16:02.20
16:42.48
17:22.48
18:02.19
18:41.93
19:20.68
39.77
40.28
40.00
39.71
39.74
38.75


14 - 15 lat

r. Kod Czas
1. Sak Przemysław 92 DEPOL 18:15.38
50m:
100m:
150m:
200m:
250m:
300m:
350m:
400m:
32.20
1:07.53
1:43.29
2:19.09
2:55.20
3:31.14
4:07.31
4:43.68
32.20
35.33
35.76
35.80
36.11
35.94
36.17
36.37
450m:
500m:
550m:
600m:
650m:
700m:
750m:
800m:
5:20.13
5:56.61
6:33.57
7:10.05
7:47.40
8:24.26
9:01.60
9:38.55
36.45
36.48
36.96
36.48
37.35
36.86
37.34
36.95
850m:
900m:
950m:
1000m:
1050m:
1100m:
1150m:
1200m:
10:16.01
10:53.07
11:30.46
12:07.54
12:45.02
13:21.76
13:58.97
14:36.10
37.46
37.06
37.39
37.08
37.48
36.74
37.21
37.13
1250m:
1300m:
1350m:
1400m:
1450m:
1500m:
15:13.43
15:50.79
16:27.49
17:04.27
17:40.84
18:15.38
37.33
37.36
36.70
36.78
36.57
34.54
2. Sulima Hubert 91 KSOST 18:39.99
50m:
100m:
150m:
200m:
250m:
300m:
350m:
400m:
33.49
1:09.81
1:46.25
2:23.19
3:00.91
3:38.02
4:15.25
4:52.93
33.49
36.32
36.44
36.94
37.72
37.11
37.23
37.68
450m:
500m:
550m:
600m:
650m:
700m:
750m:
800m:
5:30.09
6:07.67
6:44.88
7:22.54
7:59.52
8:37.46
9:15.10
9:52.42
37.16
37.58
37.21
37.66
36.98
37.94
37.64
37.32
850m:
900m:
950m:
1000m:
1050m:
1100m:
1150m:
1200m:
10:29.96
11:07.99
11:45.68
12:23.53
13:01.34
13:39.82
14:16.89
14:54.45
37.54
38.03
37.69
37.85
37.81
38.48
37.07
37.56
1250m:
1300m:
1350m:
1400m:
1450m:
1500m:
15:31.58
16:09.46
16:47.43
17:24.91
18:02.37
18:39.99
37.13
37.88
37.97
37.48
37.46
37.62
3. Zając Wojciech 92 DEPOL 19:20.68
50m:
100m:
150m:
200m:
250m:
300m:
350m:
400m:
32.74
1:08.49
1:45.10
2:22.50
3:00.67
3:38.12
4:16.42
4:55.16
32.74
35.75
36.61
37.40
38.17
37.45
38.30
38.74
450m:
500m:
550m:
600m:
650m:
700m:
750m:
800m:
5:33.96
6:12.54
6:51.78
7:30.46
8:09.38
8:48.60
9:27.30
10:07.01
38.80
38.58
39.24
38.68
38.92
39.22
38.70
39.71
850m:
900m:
950m:
1000m:
1050m:
1100m:
1150m:
1200m:
10:46.09
11:25.05
12:04.27
12:44.06
13:23.65
14:03.52
14:42.69
15:22.43
39.08
38.96
39.22
39.79
39.59
39.87
39.17
39.74
1250m:
1300m:
1350m:
1400m:
1450m:
1500m:
16:02.20
16:42.48
17:22.48
18:02.19
18:41.93
19:20.68
39.77
40.28
40.00
39.71
39.74
38.75


r. Kod Czas
PK Hampel Justyna 90 KSOST 17:10.92
50m:
100m:
150m:
200m:
250m:
300m:
350m:
400m:
31.98
1:06.40
1:40.99
2:15.55
2:50.17
3:24.76
3:59.55
4:34.21
31.98
34.42
34.59
34.56
34.62
34.59
34.79
34.66
450m:
500m:
550m:
600m:
650m:
700m:
750m:
800m:
5:08.91
5:43.55
6:18.05
6:52.84
7:27.16
8:01.69
8:36.08
9:10.40
34.70
34.64
34.50
34.79
34.32
34.53
34.39
34.32
850m:
900m:
950m:
1000m:
1050m:
1100m:
1150m:
1200m:
9:44.73
10:19.07
10:53.28
11:27.77
12:02.14
12:36.77
13:10.97
13:45.25
34.33
34.34
34.21
34.49
34.37
34.63
34.20
34.28
1250m:
1300m:
1350m:
1400m:
1450m:
1500m:
14:19.68
14:53.95
15:28.40
16:02.78
16:37.26
17:10.92
34.43
34.27
34.45
34.38
34.48
33.66


<< TOP >>
Nr  37
2006-06-11
4 x 100m Sztafeta Zm.  Kobiet

Open/Senior
Brak minimum


Kod Czas
1. KTP ARKA Kielce 1 ARKIE 5:08.42
37.60
41.50
1:17.97
21.69
1:39.87
1:47.35
1:05.81
2:22.95
2. NEPTUN Kielce 1 NEKIE 5:13.20
Janiczek Olga
Jagodzka Aleksandra
91
91
38.65
37.05
1:21.02
1:19.80
Parkita Alicja
Sowińska Magda
90
91
36.29
33.95
1:20.10
1:12.28
3. KLUB SPORTOWY "KSZO" OSTROWIEC ŚW. 2 KSOST 5:21.29
38.99
41.93
1:18.92
1:27.62
37.74
35.28
1:21.82
1:12.93
4. MUKS Unia Busko Zdrój 2 UNBUS 5:35.99
Wilk Sara
Morońska Monika
92
87
43.16
46.76
1:29.17
1:38.06
Szczepańska Ewa
Trzeszkowska Karolina
92
92
35.74
33.24
1:17.87
1:10.89
5. WODNIK KOŃSKIE 1 WODKON 6:03.20
Wêgłowska Anna
Walczyk Monika
92
94
43.45
46.64
1:30.42
21.08
Kubka Katarzyna
Zygmunt Izabella
90
91
2:01.93
2:10.23
1:17.81
2:53.89


<< TOP >>
Nr  38
2006-06-11
4 x 100m Sztafeta Zm.  Mêżczyzn

Open/Senior
Brak minimum


Kod Czas
1. KLUB SPORTOWY "KSZO" OSTROWIEC ŚW. 4 KSOST 4:29.97
32.86
33.96
1:07.79
1:12.18
29.01
31.12
1:03.87
1:06.13
2. NEPTUN Kielce 1 NEKIE 4:42.22
Mazur Maciek
Harabin Mateusz
91
90
36.31
34.82
1:14.92
1:15.14
Sieradzki Wojciech
Nowak Przemek
90
91
32.20
29.62
1:09.55
1:02.61
3. KTP ARKA Kielce 1 ARKIE 4:45.46
32.34
41.48
1:06.20
1:28.63
29.71
31.28
1:04.24
1:06.39
4. ORKA 1 ORJED 4:50.83
34.72
36.45
1:12.67
1:20.32
33.48
29.77
1:14.14
1:03.70
5. WODNIK KOŃSKIE 1 WODKON 4:57.03
Kiełbowski Maciej
Kubka Jacek
89
92
32.59
36.83
1:06.54
1:19.04
Sobczyński Mateusz
Owczarek Łukasz
94
92
37.93
32.92
1:22.76
1:08.69
6. KLUB SPORTOWY KSZO OSTROWIEC ŚW. 2 KSOST 5:19.99
38.90
45.03
1:21.67
1:31.89
34.08
35.35
1:11.64
1:14.79