Nr  1. Dziewcząt, 50m motylkowy  11 lat
Nr  2. Chłopców, 50m motylkowy  11 lat
Nr  3. Dziewcząt, 50m dowolny  10 lat
Nr  4. Chłopców, 50m dowolny  10 lat
Nr  5. Dziewcząt, 100m grzbietowy  11 lat
Nr  6. Chłopców, 100m grzbietowy  11 lat
Nr  7. Dziewcząt, 50m klasyczny  10 lat
Nr  8. Chłopców, 50m klasyczny  10 lat
Nr  9. Dziewcząt, 200m dowolny  11 lat
Nr  10. Chłopców, 200m dowolny  11 lat
Nr  11. Dziewcząt, 4 x 50m zmienny  11 lat
Nr  12. Chłopców, 4 x 50m zmienny  11 lat
Nr  13. Dziewcząt, 100m klasyczny  11 lat
Nr  14. Chłopców, 100m klasyczny  11 lat
Nr  15. Dziewcząt, 50m grzbietowy  10 lat
Nr  16. Chłopców, 50m grzbietowy  10 lat
Nr  17. Dziewcząt, 100m dowolny  11 lat
Nr  18. Chłopców, 100m dowolny  11 lat
Nr  19. Dziewcząt, 100m zmienny  10 lat
Nr  20. Chłopców, 100m zmienny  10 lat
Nr  21. Dziewcząt, 200m zmienny  11 lat
Nr  22. Chłopców, 200m zmienny  11 lat
Nr  23. Dziewcząt, 4 x 50m dowolny  11 lat
Nr  24. Chłopców, 4 x 50m dowolny  11 lat


Drużynowy Wielobój Pływacki Dzieci
Strawczyn - 1,2 czerwca 2013r


Konkurencja 1
01-06-2013
Dziewcząt, 50m motylkowy

11 lat
Wyniki

Rekord Polski Dzieci
Rek Okręgu Święt. Dzieci
30.48
34.03
Przybysławska Aleksandra
Belicka Beata
WORAD
ORJED
Katowice
Ostrowiec Św.
23-10-2009
03-12-2005

Punkty: FINA 2011
PozycjaRok ur.CzasPkt.
1.Matracka Anastazja02KSZO Ostrowiec Św38.98244
2.Banaczkowska Aleksandra02KSZO Ostrowiec Św40.08225
3.Bzinkowska Katarzyna02Orka MOSiR Kielce40.66215
4.Lis Kamila02Foka Sandomierz40.92211
5.Sobieraj Julia02Barakuda Starachowice42.83184
6.Buk Alicja02Korona-Swim Kielce43.89171
7.Kurasińska Oliwia02KSZO Ostrowiec Św44.84160
8.Winiarczyk Wiktoria02Foka Sandomierz44.87160
9.Przygoda Natalia02KSZO Ostrowiec Św46.82141
10.Osman Magdalena02Salos Cortile Kielce47.45135
11.Kowalska Agata02WODNIK Końskie49.01123
12.Kucypera Adrianna02Korona-Swim Kielce49.11122
13.Borkowska Anna02Salos Cortile Kielce50.11115
14.Kowalska Karolina02KSZO Ostrowiec Św50.69111
15.Suchenia Monika02Korona-Swim Kielce51.39106


<< TOP >>
Konkurencja 2
01-06-2013
Chłopców, 50m motylkowy

11 lat
Wyniki

Rekord Polski Dzieci
Rek Okręgu Święt. Dzieci
30.76
33.13
Tarczyński Marcin
Kurant Roger
BUWAR
KSOST
Płock
Ostrowiec Św.
14-12-2001
03-12-2005

Punkty: FINA 2011
PozycjaRok ur.CzasPkt.
1.Niestuj Piotr02Orka MOSiR Kielce35.61229
2.Góźdź Bartłomiej02Barakuda Starachowice36.30216
3.Wykierski Jakub02KSZO Ostrowiec Św38.32184
4.Król Jan02Orka MOSiR Kielce38.37183
5.Chruścicki Jan02Korona-Swim Kielce38.58180
6.Kesler Marcin02KSZO Ostrowiec Św41.58144
7.Klimas Michał02KSZO Ostrowiec Św43.89122
8.Auguścik Daniel02KSZO Ostrowiec Św45.32111
9.Obara Krzysztof02Korona-Swim Kielce45.99106
10.Krawczyk Wiktor02Barakuda Starachowice46.51102
11.Barański Bartosz02KSZO Ostrowiec Św47.4397
12.Gryc Michał02Korona-Swim Kielce48.4691
13.Borowski Jakub02Salos Cortile Kielce51.0477
14.Grzęda Piotr02WODNIK Końskie52.4072
15.Olszewski Maciej02Delfin Połaniec52.7470
16.Czerwiec Norbert02Delfin Połaniec53.1868
17.Stępień Konrad02WODNIK Końskie57.1855
DYSKW.Świątek Bartosz02KSZO Ostrowiec Św
M6 - nieprawidłowa praca nóg


<< TOP >>
Konkurencja 3
01-06-2013
Dziewcząt, 50m dowolny10 lat
Wyniki

Rekord Polski Dzieci
Rek Okręgu Święt. Dzieci
28.85
30.56
Burdelak Agnieszka
Długołęcka Karolina
MAJEL
UNBUS
Brzeg Dolny
Ostrowiec Św.
14-12-2002
08-12-2007

Punkty: FINA 2011
PozycjaRok ur.CzasPkt.
1.Duma Patrycja03Foka Sandomierz37.31241
2.Czernikiewicz Iga03Barakuda Starachowice39.09210
3.Śmiałek Oliwia03KSZO Ostrowiec Św39.52203
4.Wira Patrycja03Korona-Swim Kielce39.55203
5.Węska Kinga03Korona-Swim Kielce39.84198
6.Strugała Klaudia03Foka Sandomierz40.25192
7.Wybranowska Julia03KSZO Ostrowiec Św40.51189
8.Gawicka Aleksandra03Korona-Swim Kielce43.57151
9.Gil Julia03Korona-Swim Kielce45.89130
10.Czernik Natalia03KSZO Ostrowiec Św46.23127
11.Budzyń Antonina03Foka Sandomierz46.83122
12.Maj Anna03Foka Sandomierz47.09120
13.Szelągiewicz Maja03Foka Sandomierz48.11112
14.Jakubowska Wiktoria03KSZO Ostrowiec Św49.78101
15.Marzec Klaudia03Salos Cortile Kielce50.1599
16.Lorencik Gabriela03Salos Cortile Kielce50.7396
17.Baranowska Natalia03Salos Cortile Kielce51.4892
18.Ziomber Amelia03Salos Cortile Kielce51.5491
19.Cukrowska Urszula03WODNIK Końskie51.7390
20.Rokosz Aleksandra03KSZO Ostrowiec Św53.7780
21.Olesińska Julia03WODNIK Końskie1:04.1447

PKGromska Kinga04KSZO Ostrowiec Św43.99147
PKŚwiątek Julia04KSZO Ostrowiec Św48.14112


<< TOP >>
Konkurencja 4
01-06-2013
Chłopców, 50m dowolny

10 lat
Wyniki

Rekord Polski Dzieci
Rek Okręgu Święt. Dzieci
28.19
30.07
Kapias Michał
Zacharski Szymon
SIGLI
UNBUS
Oświęcim
Ostrowiec Św.
22-12-2011
08-12-2007

Punkty: FINA 2011
PozycjaRok ur.CzasPkt.
1.Majewski Kacper03Barakuda Starachowice34.29207
2.Łubowski Adam03Foka Sandomierz34.41205
3.Zarychta Marcel03Barakuda Starachowice35.38188
4.Kumor Sebastian03Salos Cortile Kielce35.41188
5.Piliński Bartosz03KSZO Ostrowiec Św35.80182
6.Konwicki Bartosz03Korona-Swim Kielce36.72168
7.Borowski Kacper03KSZO Ostrowiec Św37.88153
8.Smoleń Michał03Delfin Połaniec38.25149
9.Zaczek Marcin03Korona-Swim Kielce38.43147
10.Jabłoński Igor03Salos Cortile Kielce38.44147
11.Stefański Patryk03KSZO Ostrowiec Św39.32137
12.Fortuński Jan03Korona-Swim Kielce39.43136
13.Toboła Mateusz03KSZO Ostrowiec Św40.14129
14.Walczyk Dominik03KSZO Ostrowiec Św40.66124
15.Okręt Oliwer03KSZO Ostrowiec Św40.84122
16.Tarka Maciej03Delfin Połaniec41.37118
17.Jarosz Emil03WODNIK Końskie41.71115
18.Grad Filip03Salos Cortile Kielce42.81106
19.Staszałek Bartosz03Foka Sandomierz43.00105
Ramus Jakub03KSZO Ostrowiec Św43.00105
21.Nochelski Brajan03KSZO Ostrowiec Św45.4589
22.Malicki Konrad03KSZO Ostrowiec Św46.9480
23.Malinowski Stanisław03Foka Sandomierz47.3678
24.Kraska Karol03Foka Sandomierz47.8876
25.Solnica Kacper03Korona-Swim Kielce48.7172
26.Krochmal Filip03Korona-Swim Kielce50.0666
27.Janeczko Błażej03Foka Sandomierz51.3261
28.Marzec Wiktor03Foka Sandomierz52.5957
29.Przyłucki Michał03Foka Sandomierz53.5954
30.Radek Jakub03Salos Cortile Kielce54.6551
31.Olkiewicz Jan03Foka Sandomierz58.9940

PKSkierniewski Filip04KSZO Ostrowiec Św37.91153
PKMłynik Jakub04Korona-Swim Kielce43.02105


<< TOP >>
Konkurencja 5
01-06-2013
Dziewcząt, 100m grzbietowy

11 lat
Wyniki

Rekord Polski Dzieci
Rek Okręgu Święt. Dzieci
1:11.53
1:19.41
Wojciechowska Maria
Grzybek Nadia
DEPIO
FOSAN
Oświęcim
Kielce
22-12-2011
27-11-2010

Punkty: FINA 2011
PozycjaRok ur.CzasPkt.
1.Piotrowicz Maja02Orka MOSiR Kielce1:22.30302
2.Gromada Wiktoria02Foka Sandomierz1:24.61278
3.Banaczkowska Aleksandra02KSZO Ostrowiec Św1:27.92247
4.Boroń Paulina02KSZO Ostrowiec Św1:28.24245
5.Błaszkiewicz Wiktoria02KSZO Ostrowiec Św1:29.48235
6.Nowak Adrianna02KSZO Ostrowiec Św1:30.06230
7.Winiarczyk Wiktoria02Foka Sandomierz1:30.58226
8.Osman Magdalena02Salos Cortile Kielce1:31.48220
9.Kurasińska Oliwia02KSZO Ostrowiec Św1:31.50219
10.Wolarska Martyna02Foka Sandomierz1:33.32207
11.Nawrot Aleksandra02Korona-Swim Kielce1:35.62192
12.Sady Julia02KSZO Ostrowiec Św1:39.48171
13.Kowalska Karolina02KSZO Ostrowiec Św1:40.85164
14.Kowalska Agata02WODNIK Końskie1:40.87164
15.Kucypera Adrianna02Korona-Swim Kielce1:41.87159
16.Sobieszkoda Katarzyna02Foka Sandomierz1:44.51147
17.Suchenia Monika02Korona-Swim Kielce1:46.46139
18.Przygoda Natalia02KSZO Ostrowiec Św1:48.19133
19.Błoniarz Daria02Salos Cortile Kielce1:48.95130
20.Borkowska Anna02Salos Cortile Kielce1:50.88123
21.Stanek Martyna02Korona-Swim Kielce1:53.44115


<< TOP >>
Konkurencja 6
01-06-2013
Chłopców, 100m grzbietowy

11 lat
Wyniki

Rekord Polski Dzieci
Rek Okręgu Święt. Dzieci
1:09.64
1:15.58
Kapias Michał
Gotszling Dawid
SIGLI
KOKIE
Gliwice
Ostrowiec Św.
28-05-2011
17-11-2012

Punkty: FINA 2011
PozycjaRok ur.CzasPkt.
1.Wilk Jakub02KSZO Ostrowiec Św1:20.22227
2.Niestuj Piotr02Orka MOSiR Kielce1:21.87213
3.Król Jan02Orka MOSiR Kielce1:24.50194
4.Wykierski Jakub02KSZO Ostrowiec Św1:28.48169
5.Kesler Marcin02KSZO Ostrowiec Św1:29.03166
6.Kosior Oskar02Korona-Swim Kielce1:29.48163
7.Klimas Michał02KSZO Ostrowiec Św1:30.11160
8.Grad Korneliusz02KSZO Ostrowiec Św1:30.42158
9.Kaczmarski Filip02Orka MOSiR Kielce1:35.83133
10.Borowski Jakub02Salos Cortile Kielce1:37.10128
11.Sudół Dominik02KSZO Ostrowiec Św1:37.54126
12.Bartosiewicz Igor02Korona-Swim Kielce1:38.35123
13.Maluha Philip02KSZO Ostrowiec Św1:41.81111
14.Gryc Michał02Korona-Swim Kielce1:44.17103
15.Obara Krzysztof02Korona-Swim Kielce1:44.71102
16.Barański Bartosz02KSZO Ostrowiec Św1:45.6299
17.Olszewski Maciej02Delfin Połaniec1:47.4494
18.Świątek Bartosz02KSZO Ostrowiec Św1:48.5291
19.Czerwiec Norbert02Delfin Połaniec1:56.0674
20.Goleń Mateusz02Delfin Połaniec1:58.6470
21.Stępień Konrad02WODNIK Końskie1:58.8169
22.Majewski Piotr02WODNIK Końskie1:59.9867
23.Hyla Jakub02Delfin Połaniec2:01.6565
DYSKW.Kaczmarczyk Jakub02KSZO Ostrowiec Św
G9 - ukończenie wyścigu nie w położeniu na plecach
DYSKW.Bandura Maksym02Orka MOSiR Kielce
G8 - wykonanie ruchu nie związanego z cyklem nawrotu


<< TOP >>
Konkurencja 7
01-06-2013
Dziewcząt, 50m klasyczny

10 lat
Wyniki

Rekord Polski Dzieci
Rek Okręgu Święt. Dzieci
36.94
40.08
Braszkiewicz Agnieszka
Kowalik Nina
TRLOD
KOKIE
Łódź
Puławy
16-12-1993
29-11-2009

Punkty: FINA 2011
PozycjaRok ur.CzasPkt.
1.Gawicka Aleksandra03Korona-Swim Kielce49.13201
2.Wira Patrycja03Korona-Swim Kielce51.08179
Czernikiewicz Iga03Barakuda Starachowice51.08179
4.Śmiałek Oliwia03KSZO Ostrowiec Św52.40166
5.Duma Patrycja03Foka Sandomierz52.47165
6.Wybranowska Julia03KSZO Ostrowiec Św52.70163
7.Gil Julia03Korona-Swim Kielce54.74145
8.Węska Kinga03Korona-Swim Kielce55.41140
9.Strugała Klaudia03Foka Sandomierz56.23134
10.Cukrowska Urszula03WODNIK Końskie1:01.60102
11.Olesińska Julia03WODNIK Końskie1:03.8691
12.Ziomber Amelia03Salos Cortile Kielce1:04.7787
13.Baranowska Natalia03Salos Cortile Kielce1:04.7887
14.Czernik Natalia03KSZO Ostrowiec Św1:05.4485
15.Marzec Klaudia03Salos Cortile Kielce1:05.8583
16.Budzyń Antonina03Foka Sandomierz1:05.9183
17.Rokosz Aleksandra03KSZO Ostrowiec Św1:06.2582
18.Jakubowska Wiktoria03KSZO Ostrowiec Św1:13.4160
DYSKW.Lorencik Gabriela03Salos Cortile Kielce
K11 - praca nóg w płaszczyźnie pionowej
DYSKW.Szelągiewicz Maja03Foka Sandomierz
K13 - niewłasciwe zakończenie wyścigu

PKGromska Kinga04KSZO Ostrowiec Św1:02.2399
PKŚwiątek Julia04KSZO Ostrowiec Św1:02.5697


<< TOP >>
Konkurencja 8
01-06-2013
Chłopców, 50m klasyczny

10 lat
Wyniki

Rekord Polski Dzieci
Rek Okręgu Święt. Dzieci
35.21
38.16
Michalczyk Andrzej
Treliński Bartosz
PLBOC
ORJED
Zabierzów
Kielce
10-12-2011
17-12-2005

Punkty: FINA 2011
PozycjaRok ur.CzasPkt.
1.Zarychta Marcel03Barakuda Starachowice46.73157
Piliński Bartosz03KSZO Ostrowiec Św46.73157
3.Majewski Kacper03Barakuda Starachowice48.09144
4.Smoleń Michał03Delfin Połaniec49.26134
5.Łubowski Adam03Foka Sandomierz49.80130
6.Konwicki Bartosz03Korona-Swim Kielce50.05128
7.Fortuński Jan03Korona-Swim Kielce50.24126
8.Jabłoński Igor03Salos Cortile Kielce51.39118
9.Borowski Kacper03KSZO Ostrowiec Św52.28112
10.Jarosz Emil03WODNIK Końskie52.37112
11.Janeczko Błażej03Foka Sandomierz52.70109
12.Stefański Patryk03KSZO Ostrowiec Św53.36105
13.Zaczek Marcin03Korona-Swim Kielce53.53104
14.Okręt Oliwer03KSZO Ostrowiec Św55.9292
15.Toboła Mateusz03KSZO Ostrowiec Św57.1186
16.Ramus Jakub03KSZO Ostrowiec Św57.5784
17.Nochelski Brajan03KSZO Ostrowiec Św58.1381
18.Krochmal Filip03Korona-Swim Kielce58.9178
19.Malinowski Stanisław03Foka Sandomierz1:00.5472
20.Radek Jakub03Salos Cortile Kielce1:01.4369
21.Staszałek Bartosz03Foka Sandomierz1:01.6968
22.Marzec Wiktor03Foka Sandomierz1:02.1966
23.Solnica Kacper03Korona-Swim Kielce1:05.3057
24.Malicki Konrad03KSZO Ostrowiec Św1:11.0644
DYSKW.Kumor Sebastian03Salos Cortile Kielce
K8 - niesymetryczna praca nóg
DYSKW.Tarka Maciej03Delfin Połaniec
DYSKW.Grad Filip03Salos Cortile Kielce
K5 - nierównoczesna praca ramion
DYSKW.Walczyk Dominik03KSZO Ostrowiec Św
K11 - praca nóg w płaszczyźnie pionowej

PKMłynik Jakub04Korona-Swim Kielce53.96102
DYSKW.Skierniewski Filip04KSZO Ostrowiec Św
K15 - niewłaściwe zakończenie wyścigu


<< TOP >>
Konkurencja 9
01-06-2013
Dziewcząt, 200m dowolny11 lat
Wyniki

Rekord Polski Dzieci
Rek Okręgu Święt. Dzieci
2:17.06
2:29.63
Burdelak Agnieszka
Długołęcka Karolina
MAJEL
UNBUS
Brzeg Dolny
Ostrowiec Św.
14-12-2002
08-12-2007

Punkty: FINA 2011
PozycjaRok ur.CzasPkt.
1.Piotrowicz Maja02Orka MOSiR Kielce2:38.22346
2.Gromada Wiktoria02Foka Sandomierz2:38.88342
3.Matracka Anastazja02KSZO Ostrowiec Św2:48.68286
4.Błaszkiewicz Wiktoria02KSZO Ostrowiec Św2:54.53258
5.Bzinkowska Katarzyna02Orka MOSiR Kielce2:55.70253
6.Sobieraj Julia02Barakuda Starachowice2:55.88252
7.Boroń Paulina02KSZO Ostrowiec Św2:59.13239
8.Nawrot Aleksandra02Korona-Swim Kielce3:02.46226
9.Nowak Adrianna02KSZO Ostrowiec Św3:02.87224
10.Wolarska Martyna02Foka Sandomierz3:08.34205
11.Lis Kamila02Foka Sandomierz3:08.81204
12.Buk Alicja02Korona-Swim Kielce3:13.56189
13.Sady Julia02KSZO Ostrowiec Św3:30.28147
14.Sobieszkoda Katarzyna02Foka Sandomierz3:31.15145
15.Stanek Martyna02Korona-Swim Kielce3:33.62140
16.Błoniarz Daria02Salos Cortile Kielce3:34.83138


<< TOP >>
Konkurencja 10
01-06-2013
Chłopców, 200m dowolny

11 lat
Wyniki

Rekord Polski Dzieci
Rek Okręgu Święt. Dzieci
2:15.43
2:21.28
Tarczyński Marcin
Kowalski Patryk
BUWAR
UNBUS
Białołęka
Busko Zdrój
15-12-2001
06-12-2008

Punkty: FINA 2011
PozycjaRok ur.CzasPkt.
1.Wilk Jakub02KSZO Ostrowiec Św2:39.10243
2.Góźdź Bartłomiej02Barakuda Starachowice2:45.34217
3.Chruścicki Jan02Korona-Swim Kielce2:47.50208
4.Kosior Oskar02Korona-Swim Kielce2:59.96168
5.Krawczyk Wiktor02Barakuda Starachowice3:00.05168
6.Kaczmarski Filip02Orka MOSiR Kielce3:00.41167
7.Bandura Maksym02Orka MOSiR Kielce3:00.79166
8.Grad Korneliusz02KSZO Ostrowiec Św3:03.13159
9.Bartosiewicz Igor02Korona-Swim Kielce3:10.64141
10.Auguścik Daniel02KSZO Ostrowiec Św3:15.41131
11.Kaczmarczyk Jakub02KSZO Ostrowiec Św3:16.72128
12.Maluha Philip02KSZO Ostrowiec Św3:32.04102
13.Sudół Dominik02KSZO Ostrowiec Św3:37.2095
14.Grzęda Piotr02WODNIK Końskie3:40.8891


<< TOP >>
Konkurencja 11
01-06-2013
Dziewcząt, 4 x 50m zmienny

11 lat
Wyniki

Rek Okręgu Święt. Dzieci2:42.37MUKS Foka SandomierzFOSANStrawczyn19-05-2012

Punkty: FINA 2011
PozycjaCzasPkt.
1.KSZO Ostrowiec Św 1KSZO Ostrowiec Św2:41.68256
Rekord Okręgu Święt. Dzieci
Błaszkiewicz Wiktoria
Matracka Anastazja
02
02
43.24
44.35
Banaczkowska Aleksandra
Boroń Paulina
02
02
39.69
34.40
2.Foka SandomierzFoka Sandomierz2:46.26235
Wolarska Martyna
Winiarczyk Wiktoria
02
02
43.25
46.07
Lis Kamila
Gromada Wiktoria
02
02
43.97
32.97
3.KSZO Ostrowiec Św 2KSZO Ostrowiec Św2:59.73186
Sady Julia
Przygoda Natalia
02
02
47.52
49.33
Kurasińska Oliwia
Nowak Adrianna
02
02
45.57
37.31
4.Korona-Swim KielceKorona-Swim Kielce3:00.54184
Kucypera Adrianna
Suchenia Monika
02
02
47.18
53.52
Buk Alicja
Nawrot Aleksandra
02
02
44.01
35.83


<< TOP >>
Konkurencja 12
01-06-2013
Chłopców, 4 x 50m zmienny

11 lat
Wyniki

Rek Okręgu Święt. Dzieci2:31.37MUKP Korona-Swim KielceKOKIEKielce28-05-2011

Punkty: FINA 2011
PozycjaCzasPkt.
1.KSZO Ostrowiec Św 1KSZO Ostrowiec Św2:37.69197
Kesler Marcin
Klimas Michał
02
02
42.32
44.03
Wykierski Jakub
Wilk Jakub
02
02
37.64
33.70
2.Orka MOSiR KielceOrka MOSiR Kielce2:42.78179
Król Jan
Kaczmarski Filip
02
02
38.47
48.65
Niestuj Piotr
Bandura Maksym
02
02
35.44
40.22
3.Korona-Swim KielceKorona-Swim Kielce2:52.51150
Kosior Oskar
Bartosiewicz Igor
02
02
42.81
46.49
Obara Krzysztof
Chruścicki Jan
02
02
49.99
33.22
4.KSZO Ostrowiec Św 2KSZO Ostrowiec Św3:02.27127
Grad Korneliusz
Barański Bartosz
02
02
44.19
52.49
Auguścik Daniel
Sudół Dominik
02
02
44.16
41.43
5.Delfin PołaniecDelfin Połaniec3:35.4177
Olszewski Maciej
Hyla Jakub
02
02
48.54
54.49
Czerwiec Norbert
Goleń Mateusz
02
02
1:02.05
50.33


<< TOP >>
Konkurencja 13
02-06-2013
Dziewcząt, 100m klasyczny

11 lat
Wyniki

Rekord Polski Dzieci
Rek Okręgu Święt. Dzieci
1:21.31
1:26.27
Janczewska Anna
Kowalik Nina
POWAR
KOKIE
Warszawa
Kielce
26-12-2002
28-11-2009

Punkty: FINA 2011
PozycjaRok ur.CzasPkt.
1.Piotrowicz Maja02Orka MOSiR Kielce1:28.60354
2.Winiarczyk Wiktoria02Foka Sandomierz1:39.87247
3.Lis Kamila02Foka Sandomierz1:40.09245
4.Banaczkowska Aleksandra02KSZO Ostrowiec Św1:40.86240
5.Nowak Adrianna02KSZO Ostrowiec Św1:42.50228
6.Osman Magdalena02Salos Cortile Kielce1:44.86213
7.Borkowska Anna02Salos Cortile Kielce1:45.37210
8.Przygoda Natalia02KSZO Ostrowiec Św1:46.32205
9.Sady Julia02KSZO Ostrowiec Św1:46.81202
10.Kowalska Karolina02KSZO Ostrowiec Św1:47.57198
11.Kowalska Agata02WODNIK Końskie1:47.93196
12.Kurasińska Oliwia02KSZO Ostrowiec Św1:53.47168
13.Kucypera Adrianna02Korona-Swim Kielce1:55.31160
14.Suchenia Monika02Korona-Swim Kielce1:57.58151
15.Stanek Martyna02Korona-Swim Kielce1:57.80150
16.Sobieszkoda Katarzyna02Foka Sandomierz2:04.45127


<< TOP >>
Konkurencja 14
02-06-2013
Chłopców, 100m klasyczny

11 lat
Wyniki

Rekord Polski Dzieci
Rek Okręgu Święt. Dzieci
1:18.58
1:25.43
Miłosz Jakub
Polak Mikołaj
SOLEB
KOKIE
Gdańsk
Oświęcim
16-11-2005
22-12-2011

Punkty: FINA 2011
PozycjaRok ur.CzasPkt.
1.Klimas Michał02KSZO Ostrowiec Św1:35.76195
2.Borowski Jakub02Salos Cortile Kielce1:37.96182
3.Kosior Oskar02Korona-Swim Kielce1:38.84178
4.Kesler Marcin02KSZO Ostrowiec Św1:40.26170
5.Auguścik Daniel02KSZO Ostrowiec Św1:41.36165
6.Bartosiewicz Igor02Korona-Swim Kielce1:42.05161
7.Kaczmarski Filip02Orka MOSiR Kielce1:43.31155
8.Bandura Maksym02Orka MOSiR Kielce1:50.77126
9.Stępień Konrad02WODNIK Końskie1:52.58120
10.Barański Bartosz02KSZO Ostrowiec Św1:54.68114
11.Gryc Michał02Korona-Swim Kielce1:56.77108
12.Goleń Mateusz02Delfin Połaniec1:57.48106
13.Świątek Bartosz02KSZO Ostrowiec Św1:58.31103
14.Majewski Piotr02WODNIK Końskie2:06.1285
DYSKW.Hyla Jakub02Delfin Połaniec
K12 - błąd nawrotu
DYSKW.Sudół Dominik02KSZO Ostrowiec Św
K11 - praca nóg w płaszczyźnie pionowej
DYSKW.Kaczmarczyk Jakub02KSZO Ostrowiec Św
K8 - niesymetryczna praca nóg


<< TOP >>
Konkurencja 15
02-06-2013
Dziewcząt, 50m grzbietowy

10 lat
Wyniki

Rekord Polski Dzieci
Rek Okręgu Święt. Dzieci
32.69
36.16
Kwiatkowska Agata
Długołęcka Karolina
MAJEL
UNBUS
Jelenia Góra
Sandomierz
10-11-2001
24-11-2007

Punkty: FINA 2011
PozycjaRok ur.CzasPkt.
1.Duma Patrycja03Foka Sandomierz42.82216
2.Czernikiewicz Iga03Barakuda Starachowice43.37208
3.Śmiałek Oliwia03KSZO Ostrowiec Św44.07198
4.Wira Patrycja03Korona-Swim Kielce45.94175
5.Węska Kinga03Korona-Swim Kielce48.05153
6.Gawicka Aleksandra03Korona-Swim Kielce48.34150
7.Gil Julia03Korona-Swim Kielce49.36141
8.Strugała Klaudia03Foka Sandomierz50.39132
9.Budzyń Antonina03Foka Sandomierz51.36125
10.Czernik Natalia03KSZO Ostrowiec Św52.22119
11.Baranowska Natalia03Salos Cortile Kielce53.06113
12.Cukrowska Urszula03WODNIK Końskie54.35105
13.Ziomber Amelia03Salos Cortile Kielce54.59104
14.Szelągiewicz Maja03Foka Sandomierz54.91102
15.Marzec Klaudia03Salos Cortile Kielce55.6998
16.Lorencik Gabriela03Salos Cortile Kielce1:00.4776
17.Rokosz Aleksandra03KSZO Ostrowiec Św1:02.0671
18.Jakubowska Wiktoria03KSZO Ostrowiec Św1:04.0764
DYSKW.Wybranowska Julia03KSZO Ostrowiec Św
G5 - brak kontaktu ze ścianą nawrotową
DYSKW.Maj Anna03Foka Sandomierz
G8 - wykonanie ruchu nie związanego z cyklem nawrotu
DYSKW.Olesińska Julia03WODNIK Końskie
G5 - brak kontaktu ze ścianą nawrotową

PKGromska Kinga04KSZO Ostrowiec Św51.33125
PKŚwiątek Julia04KSZO Ostrowiec Św52.06120


<< TOP >>
Konkurencja 16
02-06-2013
Chłopców, 50m grzbietowy

10 lat
Wyniki

Rekord Polski Dzieci
Rek Okręgu Święt. Dzieci
31.85
34.61
Kapias Michał
Zacharski Szymon
SIGLI
UNBUS
Radlin
Ostrowiec Św.
25-11-2011
08-12-2007

Punkty: FINA 2011
PozycjaRok ur.CzasPkt.
1.Majewski Kacper03Barakuda Starachowice39.83182
2.Zarychta Marcel03Barakuda Starachowice41.15165
3.Łubowski Adam03Foka Sandomierz41.75158
4.Kumor Sebastian03Salos Cortile Kielce42.35152
5.Zaczek Marcin03Korona-Swim Kielce42.65148
6.Borowski Kacper03KSZO Ostrowiec Św43.20143
7.Fortuński Jan03Korona-Swim Kielce43.74138
8.Smoleń Michał03Delfin Połaniec44.01135
9.Toboła Mateusz03KSZO Ostrowiec Św44.09134
10.Piliński Bartosz03KSZO Ostrowiec Św45.26124
11.Stefański Patryk03KSZO Ostrowiec Św45.53122
12.Okręt Oliwer03KSZO Ostrowiec Św45.89119
13.Konwicki Bartosz03Korona-Swim Kielce46.30116
14.Janeczko Błażej03Foka Sandomierz47.21109
15.Jarosz Emil03WODNIK Końskie47.30109
16.Ramus Jakub03KSZO Ostrowiec Św47.39108
17.Grad Filip03Salos Cortile Kielce47.41108
18.Walczyk Dominik03KSZO Ostrowiec Św47.65106
19.Nochelski Brajan03KSZO Ostrowiec Św47.68106
20.Tarka Maciej03Delfin Połaniec49.5595
21.Krochmal Filip03Korona-Swim Kielce51.3085
22.Staszałek Bartosz03Foka Sandomierz51.5484
23.Solnica Kacper03Korona-Swim Kielce52.6879
24.Kraska Karol03Foka Sandomierz52.9377
25.Malicki Konrad03KSZO Ostrowiec Św53.3875
26.Marzec Wiktor03Foka Sandomierz58.9056
27.Przyłucki Michał03Foka Sandomierz59.9253
28.Olkiewicz Jan03Foka Sandomierz1:02.6547
29.Radek Jakub03Salos Cortile Kielce1:05.9940
DYSKW.Jabłoński Igor03Salos Cortile Kielce
G10 - obrót ciała większy niż 90 stopni od poziomu
DYSKW.Malinowski Stanisław03Foka Sandomierz
G10 - obrót ciała większy niż 90 stopni od poziomu

PKSkierniewski Filip04KSZO Ostrowiec Św47.27109
PKMłynik Jakub04Korona-Swim Kielce47.35108


<< TOP >>
Konkurencja 17
02-06-2013
Dziewcząt, 100m dowolny11 lat
Wyniki

Rekord Polski Dzieci
Rek Okręgu Święt. Dzieci
1:03.03
1:07.95
Burdelak Agnieszka
Długołęcka Karolina
MAJEL
UNBUS
Brzeg Dolny
Sandomierz
13-12-2002
24-11-2007

Punkty: FINA 2011
PozycjaRok ur.CzasPkt.
1.Gromada Wiktoria02Foka Sandomierz1:12.73345
2.Matracka Anastazja02KSZO Ostrowiec Św1:15.10313
3.Boroń Paulina02KSZO Ostrowiec Św1:17.48285
4.Sobieraj Julia02Barakuda Starachowice1:19.64262
5.Błaszkiewicz Wiktoria02KSZO Ostrowiec Św1:19.76261
6.Nawrot Aleksandra02Korona-Swim Kielce1:20.56253
7.Bzinkowska Katarzyna02Orka MOSiR Kielce1:20.86251
8.Winiarczyk Wiktoria02Foka Sandomierz1:23.11231
9.Wolarska Martyna02Foka Sandomierz1:24.22222
10.Kurasińska Oliwia02KSZO Ostrowiec Św1:25.46212
11.Przygoda Natalia02KSZO Ostrowiec Św1:26.41205
12.Buk Alicja02Korona-Swim Kielce1:26.66203
13.Kowalska Karolina02KSZO Ostrowiec Św1:31.41173
14.Sobieszkoda Katarzyna02Foka Sandomierz1:36.21149
15.Stanek Martyna02Korona-Swim Kielce1:39.80133
16.Błoniarz Daria02Salos Cortile Kielce1:39.87133


<< TOP >>
Konkurencja 18
02-06-2013
Chłopców, 100m dowolny

11 lat
Wyniki

Rekord Polski Dzieci
Rek Okręgu Święt. Dzieci
1:02.09
1:06.09
Kapias Michał
Kowalski Patryk
SIGLI
UNBUS
Oświęcim
Busko Zdrój
22-12-2011
07-12-2008

Punkty: FINA 2011
PozycjaRok ur.CzasPkt.
1.Niestuj Piotr02Orka MOSiR Kielce1:10.19262SC 1
2.Wilk Jakub02KSZO Ostrowiec Św1:10.19262SC 2
3.Góźdź Bartłomiej02Barakuda Starachowice1:12.62236
4.Chruścicki Jan02Korona-Swim Kielce1:13.87225
5.Wykierski Jakub02KSZO Ostrowiec Św1:15.64209
6.Kosior Oskar02Korona-Swim Kielce1:18.75185
7.Król Jan02Orka MOSiR Kielce1:18.82185
8.Kaczmarski Filip02Orka MOSiR Kielce1:21.07170
9.Bandura Maksym02Orka MOSiR Kielce1:21.14169
10.Auguścik Daniel02KSZO Ostrowiec Św1:21.21169
11.Grad Korneliusz02KSZO Ostrowiec Św1:22.20163
12.Krawczyk Wiktor02Barakuda Starachowice1:22.29162
13.Klimas Michał02KSZO Ostrowiec Św1:24.17152
14.Bartosiewicz Igor02Korona-Swim Kielce1:28.29131
15.Barański Bartosz02KSZO Ostrowiec Św1:30.46122
16.Kaczmarczyk Jakub02KSZO Ostrowiec Św1:32.08116
17.Obara Krzysztof02Korona-Swim Kielce1:32.57114
18.Maluha Philip02KSZO Ostrowiec Św1:34.27108
19.Sudół Dominik02KSZO Ostrowiec Św1:36.8399
20.Olszewski Maciej02Delfin Połaniec1:37.3198
21.Grzęda Piotr02WODNIK Końskie1:38.0296
22.Świątek Bartosz02KSZO Ostrowiec Św1:38.8693
23.Stępień Konrad02WODNIK Końskie1:38.9593
24.Czerwiec Norbert02Delfin Połaniec1:45.5477
25.Majewski Piotr02WODNIK Końskie2:02.2249


<< TOP >>
Konkurencja 19
02-06-2013
Dziewcząt, 100m zmienny10 lat
Wyniki

Rekord Polski Dzieci
Rek Okręgu Święt. Dzieci
1:12.77
1:19.03
Budzis Joanna
Kowalik Nina
BUWAR
KOKIE
Warszawa
Puławy
06-11-2001
29-11-2009

Punkty: FINA 2011
PozycjaRok ur.CzasPkt.
1.Wira Patrycja03Korona-Swim Kielce1:36.72212
2.Czernikiewicz Iga03Barakuda Starachowice1:37.04210
3.Śmiałek Oliwia03KSZO Ostrowiec Św1:38.46201
4.Duma Patrycja03Foka Sandomierz1:39.25196
5.Węska Kinga03Korona-Swim Kielce1:42.17180
6.Gawicka Aleksandra03Korona-Swim Kielce1:42.25180
7.Wybranowska Julia03KSZO Ostrowiec Św1:42.88176
8.Strugała Klaudia03Foka Sandomierz1:48.05152
9.Gil Julia03Korona-Swim Kielce1:48.52150
10.Budzyń Antonina03Foka Sandomierz1:59.64112
11.Czernik Natalia03KSZO Ostrowiec Św2:05.7296
12.Marzec Klaudia03Salos Cortile Kielce2:09.9987
13.Ziomber Amelia03Salos Cortile Kielce2:10.0987
14.Jakubowska Wiktoria03KSZO Ostrowiec Św2:16.1076
15.Olesińska Julia03WODNIK Końskie2:17.6473
16.Rokosz Aleksandra03KSZO Ostrowiec Św2:17.7573
DYSKW.Cukrowska Urszula03WODNIK Końskie
K14 - błąd nawrotu
DYSKW.Maj Anna03Foka Sandomierz
K11 - praca nóg w płaszczyźnie pionowej

PKŚwiątek Julia04KSZO Ostrowiec Św1:57.31119
DYSKW.Gromska Kinga04KSZO Ostrowiec Św
K12 - błąd nawrotu


<< TOP >>
Konkurencja 20
02-06-2013
Chłopców, 100m zmienny

10 lat
Wyniki

Rekord Polski Dzieci
Rek Okręgu Święt. Dzieci
1:09.71
1:14.53
Kapias Michał
Gotszling Dawid
SIGLI
KOKIE
Oświęcim
Puławy
22-12-2011
16-12-2012

Punkty: FINA 2011
PozycjaRok ur.CzasPkt.
1.Majewski Kacper03Barakuda Starachowice1:28.11191
2.Łubowski Adam03Foka Sandomierz1:32.42165
3.Kumor Sebastian03Salos Cortile Kielce1:33.98157
4.Piliński Bartosz03KSZO Ostrowiec Św1:34.96152
5.Zaczek Marcin03Korona-Swim Kielce1:36.08147
6.Borowski Kacper03KSZO Ostrowiec Św1:37.02143
7.Smoleń Michał03Delfin Połaniec1:38.76135
8.Stefański Patryk03KSZO Ostrowiec Św1:40.05130
9.Fortuński Jan03Korona-Swim Kielce1:40.63128
10.Konwicki Bartosz03Korona-Swim Kielce1:40.70128
11.Jabłoński Igor03Salos Cortile Kielce1:43.02119
12.Tarka Maciej03Delfin Połaniec1:43.23118
13.Jarosz Emil03WODNIK Końskie1:43.30118
14.Okręt Oliwer03KSZO Ostrowiec Św1:45.15112
15.Toboła Mateusz03KSZO Ostrowiec Św1:45.62111
16.Ramus Jakub03KSZO Ostrowiec Św1:46.83107
17.Staszałek Bartosz03Foka Sandomierz1:58.0179
18.Nochelski Brajan03KSZO Ostrowiec Św1:58.6078
19.Malinowski Stanisław03Foka Sandomierz2:02.0571
20.Malicki Konrad03KSZO Ostrowiec Św2:04.5367
21.Krochmal Filip03Korona-Swim Kielce2:06.5164
22.Solnica Kacper03Korona-Swim Kielce2:06.9263
23.Radek Jakub03Salos Cortile Kielce2:10.4658
DYSKW.Zarychta Marcel03Barakuda Starachowice
G9 - ukończenie wyścigu nie w położeniu na plecach
DYSKW.Janeczko Błażej03Foka Sandomierz
K12 - błąd nawrotu
DYSKW.Grad Filip03Salos Cortile Kielce
M3 - niejednoczesna praca ramion
DYSKW.Walczyk Dominik03KSZO Ostrowiec Św
K12 - błąd nawrotu
DYSKW.Kraska Karol03Foka Sandomierz
G10 - obrót ciała większy niż 90 stopni od poziomu

PKSkierniewski Filip04KSZO Ostrowiec Św1:38.58136
PKMłynik Jakub04Korona-Swim Kielce1:46.99106


<< TOP >>
Konkurencja 21
02-06-2013
Dziewcząt, 200m zmienny11 lat
Wyniki

Rekord Polski Dzieci
Rek Okręgu Święt. Dzieci
2:35.60
2:49.18
Budzis Joanna
Długołęcka Karolina
BUWAR
UNBUS
Wyszków
Ostrowiec Św.
21-11-2001
08-12-2007

Punkty: FINA 2011
PozycjaRok ur.CzasPkt.
1.Piotrowicz Maja02Orka MOSiR Kielce2:53.58369
2.Gromada Wiktoria02Foka Sandomierz3:03.01315
3.Matracka Anastazja02KSZO Ostrowiec Św3:04.78306
4.Banaczkowska Aleksandra02KSZO Ostrowiec Św3:07.84291
5.Bzinkowska Katarzyna02Orka MOSiR Kielce3:14.61262
6.Sobieraj Julia02Barakuda Starachowice3:17.23252
7.Błaszkiewicz Wiktoria02KSZO Ostrowiec Św3:17.93249
8.Boroń Paulina02KSZO Ostrowiec Św3:21.24237
9.Lis Kamila02Foka Sandomierz3:24.07227
10.Wolarska Martyna02Foka Sandomierz3:24.63225
11.Osman Magdalena02Salos Cortile Kielce3:32.36201
12.Buk Alicja02Korona-Swim Kielce3:36.12191
13.Nawrot Aleksandra02Korona-Swim Kielce3:37.38188
14.Kowalska Agata02WODNIK Końskie3:41.08179
15.Kucypera Adrianna02Korona-Swim Kielce3:42.60175
16.Borkowska Anna02Salos Cortile Kielce3:47.12165
17.Sady Julia02KSZO Ostrowiec Św3:48.35162
DYSKW.Nowak Adrianna02KSZO Ostrowiec Św
M4 - niejednoczesna praca ramion
DYSKW.Suchenia Monika02Korona-Swim Kielce
G8 - wykonanie ruchu nie związanego z cyklem nawrotu


<< TOP >>
Konkurencja 22
02-06-2013
Chłopców, 200m zmienny

11 lat
Wyniki

Rekord Polski Dzieci
Rek Okręgu Święt. Dzieci
2:31.06
2:38.75
Tarczyński Marcin
Gotszling Dawid
BUWAR
KOKIE
Wyszków
Busko-Zdrój
22-10-2001
24-11-2012

Punkty: FINA 2011
PozycjaRok ur.CzasPkt.
1.Niestuj Piotr02Orka MOSiR Kielce2:56.97240
2.Wykierski Jakub02KSZO Ostrowiec Św3:03.24216
3.Wilk Jakub02KSZO Ostrowiec Św3:03.26216
4.Kesler Marcin02KSZO Ostrowiec Św3:12.21187
5.Król Jan02Orka MOSiR Kielce3:13.11185
6.Chruścicki Jan02Korona-Swim Kielce3:17.48173
7.Krawczyk Wiktor02Barakuda Starachowice3:36.41131
8.Grzęda Piotr02WODNIK Końskie3:55.25102
DYSKW.Góźdź Bartłomiej02Barakuda Starachowice
M9 - błąd nawrotu
DYSKW.Grad Korneliusz02KSZO Ostrowiec Św
K13 - niewłasciwe zakończenie wyścigu
DYSKW.Gryc Michał02Korona-Swim Kielce
M4 - niejednoczesna praca ramion
DYSKW.Borowski Jakub02Salos Cortile Kielce
G5 - brak kontaktu ze ścianą nawrotową
DYSKW.Maluha Philip02KSZO Ostrowiec Św
K9 - dłonie poza linią bioder
DYSKW.Obara Krzysztof02Korona-Swim Kielce
K12 - błąd nawrotu


<< TOP >>
Konkurencja 23
02-06-2013
Dziewcząt, 4 x 50m dowolny

11 lat
Wyniki

Rek Okręgu Święt. Dzieci2:25.31KS KSZO Ostrowiec Św.KSOSTStrawczyn20-05-2012

Punkty: FINA 2011
PozycjaCzasPkt.
1.KSZO Ostrowiec Św 1KSZO Ostrowiec Św2:21.10288
Rekord Okręgu Święt. Dzieci
Błaszkiewicz Wiktoria
Boroń Paulina
02
02
37.02
34.80
Banaczkowska Aleksandra
Matracka Anastazja
02
02
35.60
33.68
2.Foka SandomierzFoka Sandomierz2:23.08276
Lis Kamila
Winiarczyk Wiktoria
02
02
36.77
35.52
Wolarska Martyna
Gromada Wiktoria
02
02
38.07
32.72
3.KSZO Ostrowiec Św 2KSZO Ostrowiec Św2:35.58215
Kowalska Karolina
Przygoda Natalia
02
02
43.29
37.29
Kurasińska Oliwia
Nowak Adrianna
02
02
37.04
37.96
4.Korona-Swim KielceKorona-Swim Kielce2:36.00213
Buk Alicja
Kucypera Adrianna
02
02
40.29
38.16
Stanek Martyna
Nawrot Aleksandra
02
02
42.38
35.17


<< TOP >>
Konkurencja 24
02-06-2013
Chłopców, 4 x 50m dowolny

11 lat
Wyniki

Rek Okręgu Święt. Dzieci2:13.54MUKP Korona-Swim KielceKOKIEKielce29-05-2011

Punkty: FINA 2011
PozycjaCzasPkt.
1.KSZO Ostrowiec Św 1KSZO Ostrowiec Św2:16.79205
Auguścik Daniel
Wykierski Jakub
02
02
34.69
32.56
Kesler Marcin
Wilk Jakub
02
02
36.99
32.55
2.Orka MOSiR KielceOrka MOSiR Kielce2:17.19204
Kaczmarski Filip
Król Jan
02
02
34.61
33.98
Bandura Maksym
Niestuj Piotr
02
02
37.02
31.58
3.Korona-Swim KielceKorona-Swim Kielce2:27.58163
Chruścicki Jan
Bartosiewicz Igor
02
02
33.64
38.09
Obara Krzysztof
Kosior Oskar
02
02
41.17
34.68
4.KSZO Ostrowiec Św 2KSZO Ostrowiec Św2:33.20146
Sudół Dominik
Barański Bartosz
02
02
41.64
39.06
Klimas Michał
Grad Korneliusz
02
02
34.84
37.66
5.Delfin PołaniecDelfin Połaniec3:15.2070
Olszewski Maciej
Goleń Mateusz
02
02
43.90
50.50
Czerwiec Norbert
Hyla Jakub
02
02
49.72
51.08