2 runda - Świętokrzyskie Już Pływam
Kielce, 28 maja 2016r



Medaliści wg konkurencjiWszystkie konkurencje


1. Dziewcząt, 50m dowolnyDzieci 9-lat

1.
2.
3.
Choińska Maja
Jędrzejewska Maria
Kowalczyk Weronika
07
07
07
ORKA MOSiR Kielce
Barakuda Starachowice
Barakuda Starachowice

39.48
44.27
44.48
203
144
142
2. Chłopców, 50m dowolnyDzieci 9-lat

1.
2.
3.
Sikora Cyprian
Sabat Tomasz
Jaroński Oskar
07
07
07
ORKA MOSiR Kielce
Salos Cortile Kielce
Barakuda Starachowice

37.61
43.46
44.14
157
101
97
3. Dziewcząt, 25m dowolnyDzieci 8-lat

1.
2.
3.
Woźniak Beata
Karwacka Dominika
Kuc Weronika
08
08
08
KSZO Ostrowiec Św
KSZO Ostrowiec Św
UNIA Busko Zdrój

20.57
22.61
22.81
137
103
100
3. Dziewcząt, 25m dowolnyDzieci 7-lat i młodsze

1.
2.
3.
Mazur Vanessa
Kozub Amelia
Prasał Aleksandra
09
09
09
KSZO Ostrowiec Św
KSZO Ostrowiec Św
Korona-Swim Kielce

24.99
26.42
28.62
76
64
51
4. Chłopców, 25m dowolnyDzieci 8-lat

1.
2.
3.
Bekier Wiktor
Szyszkowski Bartosz
Olesiński Jan
08
08
08
Korona-Swim Kielce
Delfin Połaniec
Barakuda Starachowice

17.72
19.46
20.22
137
103
92
4. Chłopców, 25m dowolnyDzieci 7-lat i młodsze

1.
2.
3.
Grzesik Franciszek
Kundera Jeremiasz
Drzymalski Karol
09
09
09
KSZO Ostrowiec Św
Korona-Swim Kielce
Centrum Staszów

28.74
29.44
34.18
32
30
19
5. Dziewcząt, 50m klasycznyDzieci 9-lat

1.
2.
3.
Olejarnik Magdalena
Chałacińska Julia
Jędrzejewska Maria
07
07
07
Delfin Połaniec
Salos Cortile Kielce
Barakuda Starachowice

50.73
1:01.17
1:01.21
182
104
104
6. Chłopców, 50m klasycznyDzieci 9-lat

1.
2.
3.
Jaroński Oskar
Kasperkiewicz Bartłomiej
Jarmoluk Wojciech
07
07
07
Barakuda Starachowice
Barakuda Starachowice
Salos Cortile Kielce

57.24
59.95
1:03.57
85
74
62
7. Dziewcząt, 25m grzbietowyDzieci 7-lat i młodsze

1.
2.
3.
Mazur Vanessa
Kozub Amelia
Prasał Aleksandra
09
09
09
KSZO Ostrowiec Św
KSZO Ostrowiec Św
Korona-Swim Kielce

26.76
27.34
27.41
92
86
86
8. Chłopców, 25m grzbietowyDzieci 7-lat i młodsze

1.
2.
3.
Kundera Jeremiasz
Dryjas Krystian
Grzesik Franciszek
09
09
09
Korona-Swim Kielce
KSZO Ostrowiec Św
KSZO Ostrowiec Św

28.51
31.73
32.60
50
36
33
9. Dziewcząt, 50m grzbietowyDzieci 8-lat

1.
2.
3.
Woźniak Beata
Nowak Maja
Kuc Weronika
08
08
08
KSZO Ostrowiec Św
Delfin Połaniec
UNIA Busko Zdrój

51.75
55.48
56.28
122
99
95
10. Chłopców, 50m grzbietowyDzieci 8-lat

1.
2.
3.
Bekier Wiktor
Olesiński Jan
Szyszkowski Bartosz
08
08
08
Korona-Swim Kielce
Barakuda Starachowice
Delfin Połaniec

49.25
53.48
53.66
96
75
74
11. Dziewcząt, 25m motylkowyDzieci 9-lat

1.
2.
3.
Choińska Maja
Kowalczyk Weronika
Olejarnik Magdalena
07
07
07
ORKA MOSiR Kielce
Barakuda Starachowice
Delfin Połaniec

21.86
22.45
23.18
134
123
112
12. Chłopców, 25m motylkowyDzieci 9-lat

1.
2.
3.
Sikora Cyprian
Janecki Kamil
Leszczyński Ksawery
07
07
07
ORKA MOSiR Kielce
Centrum Staszów
Korona-Swim Kielce

22.76
27.27
28.91
82
47
40


SC 1
13. Dziewcząt, 4 x 50m zmienny9 lat i młodsi

1.
2.
3.
Barakuda Starachowice
Korona-Swim Kielce
KSZO Ostrowiec Św

Barakuda Starachowice
Korona-Swim Kielce
KSZO Ostrowiec Św
3:45.61
3:48.93
3:48.99
103
99
98
14. Chłopców, 4 x 50m zmienny9 lat i młodsi

1.
2.
Korona-Swim Kielce
Barakuda Starachowice

Korona-Swim Kielce
Barakuda Starachowice
3:49.65
3:59.01
67
60