3 runda - Świętokrzyskie Już Pływam
Końskie, 22 października 2016r



Medaliści wg konkurencjiWszystkie konkurencje


1. Dziewcząt, 25m motylkowyDzieci 9-lat

1.
2.
3.
Kowalczyk Weronika
Olejarnik Magdalena
Smolińska Martyna

07
07
07
Barakuda Starachowice
Delfin Połaniec
KSZO Ostrowiec Św
20.52
21.82
22.87
162
134
117
2. Chłopców, 25m motylkowyDzieci 9-lat

1.
2.
3.
Janecki Kamil
Kasperkiewicz Bartłomiej
Jaroński Oskar
07
07
07
Centrum Staszów
Barakuda Starachowice
Barakuda Starachowice

22.45
22.66
24.48
85
83
66
3. Dziewcząt, 50m dowolnyDzieci 9-lat

1.
2.
3.
Choińska Maja
Kowalczyk Weronika
Wilk Maja
07
07
07
ORKA MOSiR Kielce
Barakuda Starachowice
KSZO Ostrowiec Św

37.25
42.80
44.47
242
160
142
3. Dziewcząt, 50m dowolnyDzieci 8-lat

1.
2.
3.
Wożniak Beata
Karwacka Dominika
Kuc Weronika
08
08
08
KSZO Ostrowiec Św
KSZO Ostrowiec Św
UNIA Busko Zdrój

42.91
46.73
47.47
158
123
117
4. Chłopców, 50m dowolnyDzieci 9-lat

1.
2.
3.
Sikora Cyprian
Świercz Kacper
Pakaszewski Igor
07
07
07
ORKA MOSiR Kielce
Barakuda Starachowice
ORKA MOSiR Kielce

36.86
42.40
43.46
167
109
101
4. Chłopców, 50m dowolnyDzieci 8-lat

1.
2.
3.
Bekier Wiktor
Olesiński Jan
Szyszkowski Bartosz
08
08
08
Korona-Swim Kielce
Barakuda Starachowice
Delfin Połaniec

39.92
40.83
44.09
131
122
97
5. Dziewcząt, 25m dowolnyDzieci 7-lat i młodsze

1.
2.
3.
Mazur Vanessa
Prasał Aleksandra
Kozub Amelia
09
09
09
KSZO Ostrowiec Św
Korona-Swim Kielce
KSZO Ostrowiec Św

22.06
22.44
25.43
111
105
72
6. Chłopców, 25m dowolnyDzieci 7-lat i młodsze

1.
2.
3.
Kępiński Rafał
Grzesik Franciszek
Kundera Jeremiasz
09
09
09
KSZO Ostrowiec Św
KSZO Ostrowiec Św
Korona-Swim Kielce

23.15
25.79
26.82
61
44
39
7. Dziewcząt, 50m grzbietowyDzieci 9-lat

1.
2.
3.
Choińska Maja
Jędrzejewska Maria
Czerwińska Aleksandra
07
07
07
ORKA MOSiR Kielce
Barakuda Starachowice
Korona-Swim Kielce

41.40
45.02
51.66
239
186
123
7. Dziewcząt, 50m grzbietowyDzieci 8-lat

1.
2.
3.
Wożniak Beata
Nowak Maja
Cetera Julia
08
08
08
KSZO Ostrowiec Św
Delfin Połaniec
Barakuda Starachowice

48.80
55.01
55.16
146
101
101
8. Chłopców, 50m grzbietowyDzieci 9-lat

1.
2.
3.
Sikora Cyprian
Janecki Kamil
Pakaszewski Igor
07
07
07
ORKA MOSiR Kielce
Centrum Staszów
ORKA MOSiR Kielce

44.13
45.52
47.07
134
122
110
8. Chłopców, 50m grzbietowyDzieci 8-lat

1.
2.
3.
Sykucki Kacper
Gawlik Franciszek
Kubacki Kamil
08
08
08
FOKA Sandomierz
UNIA Busko Zdrój
KSZO Ostrowiec Św

51.53
53.12
54.68
84
77
70
9. Dziewcząt, 25m grzbietowyDzieci 7-lat i młodsze

1.
2.
3.
Prasał Aleksandra
Adamiec Katarzyna
Kozub Amelia
09
09
09
Korona-Swim Kielce
Centrum Staszów
KSZO Ostrowiec Św

23.83
25.18
25.71
130
110
104
10. Chłopców, 25m grzbietowyDzieci 7-lat i młodsze

1.
2.
3.
Kępiński Rafał
Grzesik Franciszek
Kundera Jeremiasz
09
09
09
KSZO Ostrowiec Św
KSZO Ostrowiec Św
Korona-Swim Kielce

25.54
25.75
27.15
70
68
58
11. Dziewcząt, 50m klasycznyDzieci 9-lat

1.
2.
3.
Olejarnik Magdalena
Jędrzejewska Maria
Nowak Antonia
07
07
07
Delfin Połaniec
Barakuda Starachowice
KSZO Ostrowiec Św

50.39
58.61
1:05.23
186
118
86
12. Chłopców, 50m klasycznyDzieci 9-lat

1.
2.
3.
Janicki Paweł
Gawroński Filip
Strzelecki Jakub
07
07
07
Barakuda Starachowice
Korona-Swim Kielce
KSZO Ostrowiec Św

54.36
1:01.94
1:05.87
100
67
56
13. Dziewcząt, 25m klasycznyDzieci 8-lat

1.
2.
3.
Nowak Maja
Zatorska Zofia
Cetera Julia
08
08
08
Delfin Połaniec
Barakuda Starachowice
Barakuda Starachowice

26.32
27.51
28.95
131
115
99
14. Chłopców, 25m klasycznyDzieci 8-lat

1.
2.
3.
Olesiński Jan
Bekier Wiktor
Szyszkowski Bartosz
08
08
08
Barakuda Starachowice
Korona-Swim Kielce
Delfin Połaniec

24.25
25.22
26.31
110
97
86
15. Mieszane, 8 x 25m dowolny9 lat

1.
2.
3.
Barakuda Starachowice
Korona-Swim Kielce 1
KSZO Ostrowiec Św

Barakuda Starachowice
Korona-Swim Kielce
KSZO Ostrowiec Św
2:50.20
2:52.23
3:08.74
16. Mieszane, 4 x 25m dowolny8 lat

1.
2.
3.
KSZO Ostrowiec Św 1
Barakuda Starachowice
UNIA Busko Zdrój

KSZO Ostrowiec Św
Barakuda Starachowice
UNIA Busko Zdrój
1:29.80
1:31.65
1:43.91
72
68
46