4 runda - Świętokrzyskie Już Pływam
Sandomierz, 17 grudnia 2016r



Medaliści wg konkurencjiWszystkie konkurencje


1. Dziewcząt, 50m dowolnyDzieci 9-lat

1.
2.
3.
Olejarnik Magdalena
Kowalczyk Weronika
Wilk Maja
07
07
07
Delfin Połaniec
Barakuda Starachowice
KSZO Ostrowiec Św

38.34
40.94
43.66
222
182
150
1. Dziewcząt, 50m dowolnyDzieci 8-lat

1.
2.
3.
Woźniak Beata
Karwacka Dominika
Cetera Julia
08
08
08
Barakuda Starachowice
KSZO Ostrowiec Św
Barakuda Starachowice

40.16
44.42
45.38
193
143
134
2. Chłopców, 50m dowolnyDzieci 9-lat

1.
2.
3.
Świercz Kacper
Jaroński Oskar
Kasperkiewicz Bartłomiej
07
07
07
Barakuda Starachowice
Barakuda Starachowice
Barakuda Starachowice

38.71
40.56
41.62
144
125
116
2. Chłopców, 50m dowolnyDzieci 8-lat

1.
2.
3.
Olesiński Jan
Szyszkowski Bartosz
Menducki Szymon
08
08
08
Barakuda Starachowice
Delfin Połaniec
KSZO Ostrowiec Św

39.70
41.77
46.52
133
114
83
3. Dziewcząt, 25m dowolnyDzieci 7-lat i młodsze

1.
2.
3.
Mazur Vanessa
Prasał Aleksandra
Kozub Amelia
09
09
09
KSZO Ostrowiec Św
Korona-Swim Kielce
KSZO Ostrowiec Św

20.72
20.78
24.22
134
133
84
4. Chłopców, 25m dowolnyDzieci 7-lat i młodsze

1.
2.
3.
Kępiński Rafał
Budzeń Patryk
Grzesik Franciszek
09
09
09
KSZO Ostrowiec Św
KSZO Ostrowiec Św
KSZO Ostrowiec Św

20.49
23.57
24.15
89
58
54
5. Dziewcząt, 50m grzbietowyDzieci 9-lat

1.
2.
3.
Jędrzejewska Maria
Kowalczyk Weronika
Karwacka Kornelia
07
07
07
Barakuda Starachowice
Barakuda Starachowice
Barakuda Starachowice

43.90
46.36
50.38
200
170
132
5. Dziewcząt, 50m grzbietowyDzieci 8-lat

1.
2.
3.
Woźniak Beata
Kuc Weronika
Nowak Maja
08
08
08
Barakuda Starachowice
UNIA Busko Zdrój
Delfin Połaniec

47.04
52.01
52.56
163
120
116
6. Chłopców, 50m grzbietowyDzieci 9-lat

1.
2.
3.
Świercz Kacper
Heliosz Piotr
Kasperkiewicz Bartłomiej
07
07
07
Barakuda Starachowice
Korona-Swim Kielce
Barakuda Starachowice

46.80
47.85
49.34
112
105
96
6. Chłopców, 50m grzbietowyDzieci 8-lat

1.
2.
3.
Bekier Wiktor
Szyszkowski Bartosz
Sykucki Kacper
08
08
08
Korona-Swim Kielce
Delfin Połaniec
FOKA Sandomierz

47.02
49.40
49.54
111
95
95
7. Dziewcząt, 25m grzbietowyDzieci 7-lat i młodsze

1.
2.
3.
Prasał Aleksandra
Kozub Amelia
Mazur Vanessa
09
09
09
Korona-Swim Kielce
KSZO Ostrowiec Św
KSZO Ostrowiec Św

23.22
24.14
25.23
141
125
110
8. Chłopców, 25m grzbietowyDzieci 7-lat i młodsze

1.
2.
3.
Grzesik Franciszek
Kępiński Rafał
Budzeń Patryk
09
09
09
KSZO Ostrowiec Św
KSZO Ostrowiec Św
KSZO Ostrowiec Św

24.14
24.38
24.70
83
81
77
9. Dziewcząt, 50m klasycznyDzieci 9-lat

1.
2.
3.
Olejarnik Magdalena
Jędrzejewska Maria
Banachowska Emilia

07
07
07
Delfin Połaniec
Barakuda Starachowice
Korona-Swim Kielce
49.87
55.46
56.76
192
140
130
10. Chłopców, 50m klasycznyDzieci 9-lat

1.
2.
3.
Jaroński Oskar
Durlik Wojciech
Heliosz Piotr
07
07
07
Barakuda Starachowice
Korona-Swim Kielce
Korona-Swim Kielce

50.47
59.96
1:00.77
125
74
71
11. Dziewcząt, 25m klasycznyDzieci 8-lat

1.
2.
3.
Karwacka Dominika
Nowak Maja
Cetera Julia
08
08
08
KSZO Ostrowiec Św
Delfin Połaniec
Barakuda Starachowice

24.89
25.15
26.38
156
151
131
12. Chłopców, 25m klasycznyDzieci 8-lat

1.
2.
3.
Olesiński Jan
Bekier Wiktor
Kowalski Bartosz
08
08
08
Barakuda Starachowice
Korona-Swim Kielce
Delfin Połaniec

23.30
24.72
26.36
124
103
85
13. Dziewcząt, 4 x 50m zmiennyDzieci 9-lat

1.
2.
3.
Barakuda Starachowice
Korona-Swim Kielce
KSZO Ostrowiec Św

Barakuda Starachowice
Korona-Swim Kielce
KSZO Ostrowiec Św
3:27.50
3:31.39
3:41.39
133
125
109
14. Chłopców, 4 x 50m zmiennyDzieci 9-lat

1.
2.
Korona-Swim Kielce
Barakuda Starachowice

Korona-Swim Kielce
Barakuda Starachowice
3:24.14
3:25.62
96
94
15. Mieszane, 8 x 25m dowolny8 lat

1.
2.
3.
KSZO Ostrowiec Św 1
Barakuda Starachowice
KSZO Ostrowiec Św 2

KSZO Ostrowiec Św
Barakuda Starachowice
KSZO Ostrowiec Św
3:10.17
3:16.90
4:08.51