Nr  1. Dziewcząt, 50m klasyczny  9 - 10 lat
Nr  2. Chłopców, 50m klasyczny  9 - 10 lat
Nr  3. Dziewcząt, 100m grzbietowy  11 lat
Nr  4. Chłopców, 100m grzbietowy  11 lat
Nr  5. Dziewcząt, 50m grzbietowy  9 - 10 lat
Nr  6. Chłopców, 50m grzbietowy  9 - 10 lat
Nr  7. Dziewcząt, 50m motylkowy  11 lat
Nr  8. Chłopców, 50m motylkowy  11 lat
Nr  9. Dziewcząt, 100m zmienny  9 - 10 lat
Nr  10. Chłopców, 100m zmienny  9 - 10 lat
Nr  11. Dziewcząt, 200m zmienny  11 lat
Nr  12. Chłopców, 200m zmienny  11 lat
Nr  13. Dziewcząt, 100m dowolny  11 lat
Nr  14. Chłopców, 100m dowolny  11 lat
Nr  15. Dziewcząt, 4 x 50m zmienny  9 - 11 lat
Nr  16. Chłopców, 4 x 50m zmienny  9 - 11 lat


2 runda Małej Ligi - Świętokrzyska Liga Pływacka
Połaniec, 9 kwietnia 2016r


Konkurencja 1
09-04-2016
Dziewcząt, 50m klasyczny

9 - 10 lat
Wyniki

Rek Okręgu Święt. Dzieci40.08Kowalik NinaKOKIEPuławy29-11-2009

Punkty: FINA 2014
PozycjaRok ur.CzasPkt.
1.Menducka Anna06KSZO Ostrowiec Św46.76233
2.Gajewska Wiktoria06Salos Cortile Kielce48.48209
3.Szafrańska Malwina06KSZO Ostrowiec Św50.26188
4.Zielińska Kamila06Pirania Kazimierza Wielka52.01169
5.Kwiecień Kalina06Pirania Kazimierza Wielka52.34166
6.Zielińska Joanna06FOKA Sandomierz52.42165
7.Olejarnik Magdalena07Delfin Połaniec53.51155
8.Maciąg Marta06Barakuda Starachowice53.62154
9.Chat Zuzanna06Pirania Kazimierza Wielka54.08151
10.Szczepańska Emilia06FOKA Sandomierz54.35148
11.Gorczyca Wiktoria06Barakuda Starachowice56.11135
12.Kuśnierek Natalia06Barakuda Starachowice56.17134
13.Dabek Antonina06Salos Cortile Kielce56.96129
14.Wójcik Nikola06Centrum Staszów59.24114
15.Górniak Gabriela06KSZO Ostrowiec Św59.64112
16.Wnuk Patrycja06FOKA Sandomierz59.96110
17.Głowacka Amelia06Barakuda Starachowice1:00.06110
18.Szmul Laura06Salos Cortile Kielce1:00.62107
19.Kowalczyk Weronika07Barakuda Starachowice1:00.76106
20.Jeśko Wiktoria06Barakuda Starachowice1:01.04105
21.Góźdź Zuzanna06Barakuda Starachowice1:02.02100
22.Kasperkiewicz Anna06Barakuda Starachowice1:02.2898
23.Nawrot Amelia06Korona-Swim Kielce1:02.4598
24.Strzępek Oliwia06Korona-Swim Kielce1:02.5897
25.Rzeszutek Karolina06Barakuda Starachowice1:02.6097
26.Pomykała Wiktoria06KSZO Ostrowiec Św1:05.1086
27.Celińska Małgorzata06KSZO Ostrowiec Św1:05.4685
28.Karwacka Marta06KSZO Ostrowiec Św1:10.2368
29.Niewiadomska Wiktoria06KSZO Ostrowiec Św1:13.8159
30.Skrok Marianna06KSZO Ostrowiec Św1:14.0358
31.Jagielska Wiktoria06Korona-Swim Kielce1:15.1356
32.Supierz Emilia06WODNIK Końskie1:16.0054
33.Morawiecka Zuzanna06Korona-Swim Kielce1:16.3253
34.Pietrzyk Martyna06KSZO Ostrowiec Św1:16.4053
35.Segieta Maria06Korona-Swim Kielce1:16.7452
DYSKW.Płaza Katarzyna06FOKA Sandomierz
O4 - przedwczesny start
DYSKW.Zachariasz Katarzyna06Salos Cortile Kielce
K15 - brak dotknięcia ściany obydwoma rozłączonymi dłońmi
DYSKW.Jastrzębska Barbara06Korona-Swim Kielce
K15 - brak dotknięcia ściany obydwoma rozłączonymi dłońmi
NIE UK.Joachimiak Maja06WODNIK Końskie

PKSzarawara Oliwia07Pirania Kazimierza Wielka57.40126
PKNowak Maja08Delfin Połaniec59.72112


<< TOP >>
Konkurencja 2
09-04-2016
Chłopców, 50m klasyczny

9 - 10 lat
Wyniki

Rek Okręgu Święt. Dzieci38.16Treliński BartoszORJEDKielce17-12-2005

Punkty: FINA 2014
PozycjaRok ur.CzasPkt.
1.Koperek Patryk06Salos Cortile Kielce48.88137
2.Szlęzak Maciej06Barakuda Starachowice51.69116
3.Krawczyk Dariusz06Korona-Swim Kielce52.26112
4.Zwierzchowski Kosma06Korona-Swim Kielce54.4699
5.Gluzicki Bartosz06UNIA Busko Zdrój54.5799
6.Sucholewski Tymoteusz06KSZO Ostrowiec Św55.5693
7.Jaroński Oskar07Barakuda Starachowice56.1890
8.Gostomski Oliwier06Barakuda Starachowice57.5684
9.Coulibaly David06Pirania Kazimierza Wielka59.1077
10.Wiek Miłosz06UNIA Busko Zdrój59.5176
11.Jarmoluk Wojciech07Salos Cortile Kielce1:00.5672
12.Jasiak Bartosz06Barakuda Starachowice1:03.6462
13.Gilewski Krystian06KSZO Ostrowiec Św1:04.0261
14.Wąsik Igor06Korona-Swim Kielce1:05.0458
15.Młodawski Piotr06KSZO Ostrowiec Św1:06.1055
16.Markiewicz Oskar06Barakuda Starachowice1:06.3055
17.Mazurczak Wiktor06Korona-Swim Kielce1:15.1937
18.Kuś Łukasz06WODNIK Końskie1:17.1135
19.Błasiak Jan06KSZO Ostrowiec Św1:17.4834
20.Bugaj Filip06Korona-Swim Kielce1:24.6526
21.Pabis Filip06Korona-Swim Kielce1:31.2121
DYSKW.Kotwica Jakub06KSZO Ostrowiec Św
K15 - brak dotknięcia ściany obydwoma rozłączonymi dłońmi
DYSKW.Najman Bartosz06Korona-Swim Kielce
K16 - niejednocześnie dotknięcie ściany dłońmi

PKSzyszkowski Bartosz08Delfin Połaniec59.0178


<< TOP >>
Konkurencja 3
09-04-2016
Dziewcząt, 100m grzbietowy

11 lat
Wyniki

Rek Okręgu Święt. Dzieci1:19.41Grzybek NadiaFOSANKielce27-11-2010

Punkty: FINA 2014
PozycjaRok ur.CzasPkt.
1.Strząbała Alicja05ORKA MOSiR Kielce1:29.10238
2.Pocheć Karolina05Barakuda Starachowice1:29.56234
3.Wierzbicka Julia05FOKA Sandomierz1:29.78232
4.Strzelecka Pola05KSZO Ostrowiec Św1:31.44220
5.Sidło Natalia05Korona-Swim Kielce1:33.73204
6.Walczyk Natalia05KSZO Ostrowiec Św1:36.10189
7.Misiura Magdalena05KSZO Ostrowiec Św1:40.23167
8.Kutz Natalia05Delfin Połaniec1:42.99154
9.Michalska Julia05Korona-Swim Kielce1:44.09149
10.Bozek Maja05Salos Cortile Kielce1:45.93141
11.Jurkowska Kamila05Delfin Połaniec1:48.42132
12.Kokoszczyk Patrycja05UNIA Busko Zdrój1:50.68124
13.Wyrzycka Kinga05UNIA Busko Zdrój1:53.50115
14.Blaut Julia05Salos Cortile Kielce1:56.56106
15.Lankoff Zofia05Salos Cortile Kielce1:56.59106
16.Elias Klaudia05UNIA Busko Zdrój1:57.22104
17.Jastrzebska Katarzyna05Salos Cortile Kielce1:58.46101
18.Jońca Marlena05Centrum Staszów1:58.88100
19.Chwaścińska Kinga05WODNIK Końskie2:03.1690
Kwiecień Emilia05Korona-Swim Kielce2:03.1690
21.Buława Katarzyna05KSZO Ostrowiec Św2:06.9682
22.Malkowska Wiktoria05WODNIK Końskie2:11.9473
23.Szabelak Aleksandra05WODNIK Końskie2:12.4972
24.Boruń Emilia05WODNIK Końskie2:18.2263
DYSKW.Gądzik Zuzanna05Pirania Kazimierza Wielka
G3 - nieutrzymanie pozycji na plecach
DYSKW.Cieśla Anna05Pirania Kazimierza Wielka
G7 - brak pozycji na plecach przy opuszczaniu ściany nawrotowej
DYSKW.Ból Kinga05UNIA Busko Zdrój
G3 - nieutrzymanie pozycji na plecach


<< TOP >>
Konkurencja 4
09-04-2016
Chłopców, 100m grzbietowy

11 lat
Wyniki

Rek Okręgu Święt. Dzieci1:15.58Gotszling DawidKOKIEOstrowiec Św.17-11-2012

Punkty: FINA 2014
PozycjaRok ur.CzasPkt.
1.Sęk Jakub05ORKA MOSiR Kielce1:20.45225
2.Kesler Michał05KSZO Ostrowiec Św1:30.91156
3.Bekier Filip05Korona-Swim Kielce1:31.66152
4.Szczyrba Alex05FOKA Sandomierz1:32.28149
5.Bednarski Hubert05Salos Cortile Kielce1:34.81137
6.Sierant Krzysztof05FOKA Sandomierz1:35.51134
7.Pawlak Maciej05Salos Cortile Kielce1:36.17131SC 1
8.Olesiński Stanisław05Barakuda Starachowice1:36.17131SC 2
9.Banach Jan05Korona-Swim Kielce1:38.22123
10.Błaut Maciej05Korona-Swim Kielce1:42.10110
11.Sander Adam05Korona-Swim Kielce1:42.55108
12.Skuta Hubert05Delfin Połaniec1:43.24106
13.Nowak Jan05Delfin Połaniec1:44.92101SC 1
14.Hajduk Stanisław05FOKA Sandomierz1:44.92101SC 2
15.Korga Franciszek05FOKA Sandomierz1:45.20100
16.Pawelec Maciej05Salos Cortile Kielce1:45.5999
17.Guzik Piotr05UNIA Busko Zdrój1:54.2078
18.Orzeł Piotr05Korona-Swim Kielce1:56.1174
19.Owczarek Piotr05WODNIK Końskie2:00.7466
20.Głogowski Mikołaj05WODNIK Końskie2:02.4863
DYSKW.Grochowina Kacper05UNIA Busko Zdrój
G3 - nieutrzymanie pozycji na plecach
DYSKW.Swat Jakub05WODNIK Końskie
G8 - ukończenie wyścigu nie w położeniu na plecach
DYSKW.Janus Kamil05Korona-Swim Kielce
G3 - nieutrzymanie pozycji na plecach


<< TOP >>
Konkurencja 5
09-04-2016
Dziewcząt, 50m grzbietowy

9 - 10 lat
Wyniki

Rek Okręgu Święt. Dzieci36.16Długołęcka KarolinaUNBUSSandomierz24-11-2007

Punkty: FINA 2014
PozycjaRok ur.CzasPkt.
1.Choińska Maja07ORKA MOSiR Kielce41.97229
2.Adamus Maja06Barakuda Starachowice42.57220
3.Mroczkowska Oliwia06Barakuda Starachowice44.45193
4.Kamińska Zuzanna06KSZO Ostrowiec Św45.59179
5.Sadłos Zofia06KSZO Ostrowiec Św46.23171
6.Fudalej Kamila06Barakuda Starachowice46.49168
7.Duma Weronika06FOKA Sandomierz46.90164
8.Kowalczyk Weronika07Barakuda Starachowice47.29160
9.Sulik Alicja06KSZO Ostrowiec Św47.68156
10.Płaza Anna06FOKA Sandomierz48.17151
11.Wnuk Patrycja06FOKA Sandomierz49.97136
12.Strzępek Oliwia06Korona-Swim Kielce50.95128
13.Bielecka Maja06KSZO Ostrowiec Św51.04127
14.Rzeszutek Karolina06Barakuda Starachowice51.77122
15.Kasprzyk Katarzyna06Barakuda Starachowice51.79122
16.Zachariasz Katarzyna06Salos Cortile Kielce53.00114
17.Kuśnierek Natalia06Barakuda Starachowice53.71109
18.Zielińska Kamila06Pirania Kazimierza Wielka54.09107
19.Morawiecka Zuzanna06Korona-Swim Kielce54.11107
20.Góźdź Zuzanna06Barakuda Starachowice54.57104
21.Zatorska Maria06Barakuda Starachowice54.82103
22.Górniak Gabriela06KSZO Ostrowiec Św55.5898
23.Joachimiak Maja06WODNIK Końskie56.7992
24.Celińska Małgorzata06KSZO Ostrowiec Św57.6388
25.Szmul Laura06Salos Cortile Kielce57.7088
26.Segieta Maria06Korona-Swim Kielce1:00.4676
27.Skrok Marianna06KSZO Ostrowiec Św1:01.2473
28.Niewiadomska Wiktoria06KSZO Ostrowiec Św1:01.6172
29.Supierz Emilia06WODNIK Końskie1:02.4769
30.Pietrzyk Martyna06KSZO Ostrowiec Św1:03.8265
31.Jastrzębska Barbara06Korona-Swim Kielce1:04.2364
32.Jagielska Wiktoria06Korona-Swim Kielce1:05.3860
DYSKW.Jędrzejewska Maria07Barakuda Starachowice
G3 - nieutrzymanie pozycji na plecach
DYSKW.Chat Zuzanna06Pirania Kazimierza Wielka
G3 - nieutrzymanie pozycji na plecach
DYSKW.Karwacka Marta06KSZO Ostrowiec Św
O4 - przedwczesny start

PKSzarawara Oliwia07Pirania Kazimierza Wielka49.49140
PKOlejarnik Magdalena07Delfin Połaniec54.60104
PKNowak Maja08Delfin Połaniec56.5693


<< TOP >>
Konkurencja 6
09-04-2016
Chłopców, 50m grzbietowy

9 - 10 lat
Wyniki

Rek Okręgu Święt. Dzieci34.61Zacharski SzymonUNBUSOstrowiec Św.08-12-2007

Punkty: FINA 2014
PozycjaRok ur.CzasPkt.
1.Mazan Mikołaj06KSZO Ostrowiec Św44.34132
2.Sikora Cyprian07ORKA MOSiR Kielce45.14125
3.Brodecki Kacper06ORKA MOSiR Kielce45.25124
4.Papier Mieszko06UNIA Busko Zdrój45.91119
5.Markiewicz Oskar06Barakuda Starachowice46.39115
6.Turek Mateusz06Korona-Swim Kielce47.93104
7.Jasiak Bartosz06Barakuda Starachowice48.54101
8.Obrocki Łukasz06ORKA MOSiR Kielce49.3696
9.Coulibaly David06Pirania Kazimierza Wielka49.5095
10.Kotwica Jakub06KSZO Ostrowiec Św50.9287
11.Sobolewski Philip06Barakuda Starachowice51.7583SC 1
12.Kopacz Filip06Centrum Staszów51.7583SC 2
13.Bębenek Tomasz06UNIA Busko Zdrój52.4180
14.Sabat Tomasz07Salos Cortile Kielce53.0677
15.Gostomski Oliwier06Barakuda Starachowice53.1177
16.Wąsik Igor06Korona-Swim Kielce53.4075
17.Bugaj Filip06Korona-Swim Kielce54.0073
18.Świercz Kacper07Barakuda Starachowice55.2968
19.Mazurczak Wiktor06Korona-Swim Kielce57.3061
20.Gunia Miłosz06KSZO Ostrowiec Św57.4460
21.Błasiak Jan06KSZO Ostrowiec Św59.7354
22.Krajewski Iwo06UNIA Busko Zdrój1:00.1853
23.Gilewski Krystian06KSZO Ostrowiec Św1:00.2052
24.Najman Bartosz06Korona-Swim Kielce1:00.3452
25.Młodawski Piotr06KSZO Ostrowiec Św1:01.4749
26.Pabis Filip06Korona-Swim Kielce1:07.6137
27.Kuś Łukasz06WODNIK Końskie1:11.6531
DYSKW.Przytuła Wiktor06Salos Cortile Kielce
O4 - przedwczesny start
DYSKW.Janecki Kamil07Centrum Staszów
O4 - przedwczesny start

PKSzyszkowski Bartosz08Delfin Połaniec58.1458
PKMróz Paweł07Centrum Staszów1:04.5542


<< TOP >>
Konkurencja 7
09-04-2016
Dziewcząt, 50m motylkowy

11 lat
Wyniki

Rek Okręgu Święt. Dzieci34.03Belicka BeataORJEDOstrowiec Św.03-12-2005

Punkty: FINA 2014
PozycjaRok ur.CzasPkt.
1.Petrykowska Adrianna05KSZO Ostrowiec Św38.04263
2.Jarzyna Maria05Barakuda Starachowice39.01244
3.Pawlik Natalia05ORKA MOSiR Kielce39.80229
4.Olewinska Martyna05Salos Cortile Kielce42.40190
5.Orzelska Marta05ORKA MOSiR Kielce46.72142
6.Wyrwicz Zuzanna05Korona-Swim Kielce46.95140
7.Bąk Aleksandra05ORKA MOSiR Kielce47.74133
8.Głowacka Oliwia05Barakuda Starachowice48.22129
9.Kubikowska Aniela05Korona-Swim Kielce48.60126
10.Kornaś Patrycja05UNIA Busko Zdrój54.5789
11.Kwiecień Emilia05Korona-Swim Kielce1:02.3959


<< TOP >>
Konkurencja 8
09-04-2016
Chłopców, 50m motylkowy

11 lat
Wyniki

Rek Okręgu Święt. Dzieci33.13Kurant RogerKSOSTOstrowiec Św.03-12-2005

Punkty: FINA 2014
PozycjaRok ur.CzasPkt.
1.Michta Bartosz05KSZO Ostrowiec Św35.45232
2.Radkiewicz Kajetan05KSZO Ostrowiec Św39.02174
3.Jarmoluk Krzysztof05Salos Cortile Kielce40.36157
4.Baran Wiktor05Korona-Swim Kielce40.76152
5.Sojda Eryk05KSZO Ostrowiec Św42.31136
6.Kundera Olaf05Korona-Swim Kielce43.22128
7.Grot Szymon05WODNIK Końskie43.98121
8.Czegus Michał05Delfin Połaniec44.30119
9.Kesler Michał05KSZO Ostrowiec Św47.1998
10.Karaś Oskar05KSZO Ostrowiec Św47.2898
11.Bednarz Paweł05FOKA Sandomierz48.0293
12.Kargulewicz Piotr05Korona-Swim Kielce50.4080
13.Janecki Bartosz05Centrum Staszów1:02.7641
DYSKW.Gajda Jakub05FOKA Sandomierz
M11 - brak dotknięcia ściany obydwoma rozłączonymi dłońmi


<< TOP >>
Konkurencja 9
09-04-2016
Dziewcząt, 100m zmienny9 - 10 lat
Wyniki

Rek Okręgu Święt. Dzieci1:19.03Kowalik NinaKOKIEPuławy29-11-2009

Punkty: FINA 2014
PozycjaRok ur.CzasPkt.
1.Szafrańska Malwina06KSZO Ostrowiec Św1:31.62246
2.Gajewska Wiktoria06Salos Cortile Kielce1:35.24219
3.Menducka Anna06KSZO Ostrowiec Św1:35.47217
4.Adamus Maja06Barakuda Starachowice1:41.64180
5.Dabek Antonina06Salos Cortile Kielce1:43.06173
6.Głowacka Amelia06Barakuda Starachowice1:43.76169
7.Zielińska Joanna06FOKA Sandomierz1:43.77169
8.Szczepańska Emilia06FOKA Sandomierz1:45.76160
9.Maciąg Marta06Barakuda Starachowice1:45.81160
10.Mroczkowska Oliwia06Barakuda Starachowice1:46.49157
11.Jeśko Wiktoria06Barakuda Starachowice1:47.70151
12.Kamińska Zuzanna06KSZO Ostrowiec Św1:48.80147
13.Fudalej Kamila06Barakuda Starachowice1:48.98146
14.Płaza Anna06FOKA Sandomierz1:49.54144
15.Gorczyca Wiktoria06Barakuda Starachowice1:52.08134
16.Kwiecień Kalina06Pirania Kazimierza Wielka1:52.21134
17.Sulik Alicja06KSZO Ostrowiec Św1:53.64129
18.Duma Weronika06FOKA Sandomierz1:54.59126
19.Sadłos Zofia06KSZO Ostrowiec Św1:54.89125
20.Płaza Katarzyna06FOKA Sandomierz1:56.02121
21.Bielecka Maja06KSZO Ostrowiec Św1:58.47114
22.Nawrot Amelia06Korona-Swim Kielce2:01.08106
23.Wójcik Nikola06Centrum Staszów2:02.42103
24.Kasperkiewicz Anna06Barakuda Starachowice2:04.8197
25.Pomykała Wiktoria06KSZO Ostrowiec Św2:12.3281
DYSKW.Choińska Maja07ORKA MOSiR Kielce
Z2 - ukończenie poszczególnych odcinków niezgodne z przepisami o danym stylu, G-8


<< TOP >>
Konkurencja 10
09-04-2016
Chłopców, 100m zmienny

9 - 10 lat
Wyniki

Rek Okręgu Święt. Dzieci1:14.53Gotszling DawidKOKIEPuławy16-12-2012

Punkty: FINA 2014
PozycjaRok ur.CzasPkt.
1.Mazan Mikołaj06KSZO Ostrowiec Św1:34.92152
2.Koperek Patryk06Salos Cortile Kielce1:40.24129
3.Krawczyk Dariusz06Korona-Swim Kielce1:41.19125
4.Sikora Cyprian07ORKA MOSiR Kielce1:45.33111
5.Obrocki Łukasz06ORKA MOSiR Kielce1:49.4299
6.Sucholewski Tymoteusz06KSZO Ostrowiec Św1:49.6998
7.Turek Mateusz06Korona-Swim Kielce1:51.2294
8.Papier Mieszko06UNIA Busko Zdrój1:52.0092
9.Sobolewski Philip06Barakuda Starachowice1:55.3285
10.Gunia Miłosz06KSZO Ostrowiec Św1:59.4776
11.Jarmoluk Wojciech07Salos Cortile Kielce2:00.8273
12.Wiek Miłosz06UNIA Busko Zdrój2:05.1066
13.Sabat Tomasz07Salos Cortile Kielce2:06.9863
DYSKW.Szlęzak Maciej06Barakuda Starachowice
Z1 - nieprawidłowa kolejność stylów pływania
DYSKW.Przytuła Wiktor06Salos Cortile Kielce
O4 - przedwczesny start
DYSKW.Brodecki Kacper06ORKA MOSiR Kielce
K15 - brak dotknięcia ściany obydwoma rozłączonymi dłońmi
DYSKW.Zwierzchowski Kosma06Korona-Swim Kielce
M10 - praca nóg jak do stylu klasycznego


<< TOP >>
Konkurencja 11
09-04-2016
Dziewcząt, 200m zmienny11 lat
Wyniki

Rek Okręgu Święt. Dzieci2:47.72Piotrowicz MajaBASTAPołaniec30-11-2013

Punkty: FINA 2014
PozycjaRok ur.CzasPkt.
1.Petrykowska Adrianna05KSZO Ostrowiec Św2:54.31353
2.Pocheć Karolina05Barakuda Starachowice3:10.80269
3.Wierzbicka Julia05FOKA Sandomierz3:14.48254
4.Olewinska Martyna05Salos Cortile Kielce3:21.08229
5.Sidło Natalia05Korona-Swim Kielce3:22.46225
6.Sabat Gabriela05Salos Cortile Kielce3:23.09223
7.Bąk Aleksandra05ORKA MOSiR Kielce3:31.72197
8.Kubikowska Aniela05Korona-Swim Kielce3:41.86171
9.Michalska Julia05Korona-Swim Kielce3:52.44148
10.Kornaś Patrycja05UNIA Busko Zdrój3:52.79148


<< TOP >>
Konkurencja 12
09-04-2016
Chłopców, 200m zmienny

11 lat
Wyniki

Rek Okręgu Święt. Dzieci2:38.75Gotszling DawidKOKIEBusko-Zdrój24-11-2012

Punkty: FINA 2014
PozycjaRok ur.CzasPkt.
1.Michta Bartosz05KSZO Ostrowiec Św2:56.84238
2.Sęk Jakub05ORKA MOSiR Kielce3:01.36220
3.Radkiewicz Kajetan05KSZO Ostrowiec Św3:03.84212
4.Baran Wiktor05Korona-Swim Kielce3:15.30176
5.Jarmoluk Krzysztof05Salos Cortile Kielce3:16.91172
6.Sojda Eryk05KSZO Ostrowiec Św3:19.78165
7.Stępień Kacper05UNIA Busko Zdrój3:24.83153
8.Szczyrba Alex05FOKA Sandomierz3:28.81144
9.Karaś Oskar05KSZO Ostrowiec Św3:30.66140
10.Wolak Maciej05FOKA Sandomierz3:32.60137
11.Bekier Filip05Korona-Swim Kielce3:33.43135
12.Olesiński Stanisław05Barakuda Starachowice3:33.68135
13.Pawlak Maciej05Salos Cortile Kielce3:37.96127
14.Banach Jan05Korona-Swim Kielce3:46.51113


<< TOP >>
Konkurencja 13
09-04-2016
Dziewcząt, 100m dowolny11 lat
Wyniki

Rek Okręgu Święt. Dzieci1:07.95Długołęcka KarolinaUNBUSSandomierz24-11-2007

Punkty: FINA 2014
PozycjaRok ur.CzasPkt.
1.Pawlik Natalia05ORKA MOSiR Kielce1:16.32298
2.Jarzyna Maria05Barakuda Starachowice1:17.32287
3.Sabat Gabriela05Salos Cortile Kielce1:22.81233
4.Strzelecka Pola05KSZO Ostrowiec Św1:23.22230
5.Strząbała Alicja05ORKA MOSiR Kielce1:25.74210
6.Walczyk Natalia05KSZO Ostrowiec Św1:26.31206
7.Gądzik Zuzanna05Pirania Kazimierza Wielka1:26.41205
8.Orzelska Marta05ORKA MOSiR Kielce1:26.77203
9.Misiura Magdalena05KSZO Ostrowiec Św1:30.05181
10.Bozek Maja05Salos Cortile Kielce1:32.38168
11.Wyrwicz Zuzanna05Korona-Swim Kielce1:37.40143
12.Jurkowska Kamila05Delfin Połaniec1:38.87137
13.Kokoszczyk Patrycja05UNIA Busko Zdrój1:40.59130
14.Elias Klaudia05UNIA Busko Zdrój1:41.37127
15.Wyrzycka Kinga05UNIA Busko Zdrój1:43.49119
16.Kowalska Nicola05Delfin Połaniec1:45.03114
17.Jastrzebska Katarzyna05Salos Cortile Kielce1:47.27107
18.Blaut Julia05Salos Cortile Kielce1:52.5093
19.Cieśla Anna05Pirania Kazimierza Wielka1:55.7585
20.Lankoff Zofia05Salos Cortile Kielce1:55.9885
21.Chwaścińska Kinga05WODNIK Końskie2:01.3874
22.Malkowska Wiktoria05WODNIK Końskie2:02.6671
23.Jońca Marlena05Centrum Staszów2:08.3862
24.Szabelak Aleksandra05WODNIK Końskie2:15.8952
DYSKW.Głowacka Oliwia05Barakuda Starachowice
O4 - przedwczesny start
NIE UK.Boruń Emilia05WODNIK Końskie


<< TOP >>
Konkurencja 14
09-04-2016
Chłopców, 100m dowolny

11 lat
Wyniki

Rek Okręgu Święt. Dzieci1:06.09Kowalski PatrykUNBUSBusko Zdrój07-12-2008

Punkty: FINA 2014
PozycjaRok ur.CzasPkt.
1.Bednarz Paweł05FOKA Sandomierz1:21.96164
2.Bednarski Hubert05Salos Cortile Kielce1:22.80159
3.Stępień Kacper05UNIA Busko Zdrój1:25.40145
4.Wolak Maciej05FOKA Sandomierz1:25.60144
5.Grot Szymon05WODNIK Końskie1:26.33141
6.Czegus Michał05Delfin Połaniec1:26.37140
7.Kundera Olaf05Korona-Swim Kielce1:27.93133
8.Pawelec Maciej05Salos Cortile Kielce1:31.48118
9.Skuta Hubert05Delfin Połaniec1:31.74117
10.Kargulewicz Piotr05Korona-Swim Kielce1:34.46107
11.Gajda Jakub05FOKA Sandomierz1:34.68106
12.Nowak Jan05Delfin Połaniec1:34.82106
13.Sierant Krzysztof05FOKA Sandomierz1:35.24105
14.Sander Adam05Korona-Swim Kielce1:35.89102
15.Błaut Maciej05Korona-Swim Kielce1:38.7094
16.Guzik Piotr05UNIA Busko Zdrój1:38.8493
17.Korga Franciszek05FOKA Sandomierz1:42.2984
18.Hajduk Stanisław05FOKA Sandomierz1:47.8272
19.Grochowina Kacper05UNIA Busko Zdrój1:50.0268
20.Janecki Bartosz05Centrum Staszów1:51.8764
21.Orzeł Piotr05Korona-Swim Kielce1:58.9853
22.Owczarek Piotr05WODNIK Końskie1:59.9252
23.Głogowski Mikołaj05WODNIK Końskie2:00.5151
24.Jarzyna Maciej05Delfin Połaniec2:04.6246
25.Janus Kamil05Korona-Swim Kielce2:23.1730
NIE UK.Swat Jakub05WODNIK Końskie


<< TOP >>
Konkurencja 15
09-04-2016
Dziewcząt, 4 x 50m zmienny

9 - 11 lat
Wyniki

Rek Okręgu Święt. Dzieci2:31.74KS KSZO Ostrowiec Św.KSOSTOstrowiec Św.23-11-2013

Punkty: FINA 2014
PozycjaCzasPkt.
11 lat

1.KSZO Ostrowiec Św 1KSZO Ostrowiec Św2:50.46239
Walczyk Natalia
Misiura Magdalena
05
05
43.58
49.56
Petrykowska Adrianna
Strzelecka Pola
05
05
39.25
38.07
2.Barakuda Starachowice 1Barakuda Starachowice2:51.73234
Rzeszutek Karolina
Pocheć Karolina
06
05
49.82
44.06
Jarzyna Maria
Głowacka Oliwia
05
05
40.03
37.82
3.ORKA MOSiR KielceORKA MOSiR Kielce2:53.24228
Strząbała Alicja
Orzelska Marta
05
05
42.47
48.34
Pawlik Natalia
Bąk Aleksandra
05
05
43.56
38.87
4.Salos Cortile KielceSalos Cortile Kielce2:54.76222
Sabat Gabriela
Gajewska Wiktoria
05
06
42.65
49.50
Olewinska Martyna
Bozek Maja
05
05
42.85
39.76
5.Korona-Swim Kielce 1Korona-Swim Kielce3:00.98200
Michalska Julia
Sidło Natalia
05
05
48.41
44.78
Wyrwicz Zuzanna
Kubikowska Aniela
05
05
48.47
39.32
6.UNIA Busko ZdrójUNIA Busko Zdrój3:51.3895
Kokoszczyk Patrycja
Elias Klaudia
05
05
51.29
1:14.82
Kornaś Patrycja
Wyrzycka Kinga
05
05
58.44
46.83

9 - 10 lat

1.KSZO Ostrowiec Św 2KSZO Ostrowiec Św3:03.74191
Kamińska Zuzanna
Menducka Anna
06
06
47.51
48.77
Szafrańska Malwina
Sulik Alicja
06
06
44.80
42.66
2.Barakuda Starachowice 3Barakuda Starachowice3:15.51159
Fudalej Kamila
Maciąg Marta
06
06
47.29
54.11
Jeśko Wiktoria
Mroczkowska Oliwia
06
06
48.82
45.29
3.Pirania Kazimierza WielkaPirania Kazimierza Wielka3:25.02137
Szarawara Oliwia
Zielińska Kamila
07
06
51.82
52.02
Kwiecień Kalina
Chat Zuzanna
06
06
55.83
45.35
4.Barakuda Starachowice 2Barakuda Starachowice3:27.22133
Kowalczyk Weronika
Adamus Maja
07
06
48.60
55.43
Gorczyca Wiktoria
Głowacka Amelia
06
06
59.59
43.60
5.KSZO Ostrowiec Św 3KSZO Ostrowiec Św3:38.12114
Karwacka Marta
Górniak Gabriela
06
06
53.02
57.28
Bielecka Maja
Sadłos Zofia
06
06
1:01.63
46.19
6.Korona-Swim Kielce 2Korona-Swim Kielce4:10.8875
Morawiecka Zuzanna
Jagielska Wiktoria
06
06
54.00
1:17.28
Nawrot Amelia
Strzępek Oliwia
06
06
1:10.81
48.79
7.KSZO Ostrowiec Św 4KSZO Ostrowiec Św4:12.0974
Niewiadomska Wiktoria
Celińska Małgorzata
06
06
1:00.72
1:10.93
Pomykała Wiktoria
Skrok Marianna
06
06
1:08.46
51.98
DYSKW.FOKA SandomierzFOKA Sandomierz
M11 - brak dotknięcia ściany obydwoma rozłączonymi dłońmi
Płaza Anna, Szczepańska Emilia, Zielińska Joanna, Duma Weronika


<< TOP >>
Konkurencja 16
09-04-2016
Chłopców, 4 x 50m zmienny

9 - 11 lat
Wyniki

Rek Okręgu Święt. Dzieci2:29.03MUKP Orka MOSiR KielceORKIEKielce15-12-2013

Punkty: FINA 2014
PozycjaCzasPkt.
11 lat

1.KSZO Ostrowiec Św 1KSZO Ostrowiec Św2:45.24182
Radkiewicz Kajetan
Kesler Michał
05
05
39.49
50.67
Michta Bartosz
Sojda Eryk
05
05
38.49
36.59
2.Korona-Swim Kielce 1Korona-Swim Kielce2:48.62171
Bekier Filip
Sander Adam
05
05
42.99
47.25
Baran Wiktor
Kundera Olaf
05
05
41.65
36.73
3.Salos Cortile Kielce 2Salos Cortile Kielce3:00.53139
Pawlak Maciej
Pawelec Maciej
05
05
46.35
56.86
Jarmoluk Krzysztof
Bednarski Hubert
05
05
41.41
35.91
4.ORKA MOSiR KielceORKA MOSiR Kielce3:01.90136
Sikora Cyprian
Obrocki Łukasz
07
06
45.43
57.44
Sęk Jakub
Brodecki Kacper
05
06
38.61
40.42
5.FOKA SandomierzFOKA Sandomierz3:08.98121
Sierant Krzysztof
Wolak Maciej
05
05
44.73
53.81
Szczyrba Alex
Bednarz Paweł
05
05
51.63
38.81
6.Korona-Swim Kielce 3Korona-Swim Kielce3:17.14107
Banach Jan
Kargulewicz Piotr
05
05
45.34
49.99
Błaut Maciej
Orzeł Piotr
05
05
50.75
51.06
7.Delfin PołaniecDelfin Połaniec3:20.19102
Jarzyna Maciej
Nowak Jan
05
05
56.96
55.91
Czegus Michał
Skuta Hubert
05
05
47.42
39.90
8.WODNIK KońskieWODNIK Końskie3:43.9873
Owczarek Piotr
Głogowski Mikołaj
05
05
57.46
40.66
Grot Szymon
Swat Jakub
05
05
1:08.38
57.48
DYSKW.UNIA Busko Zdrój 2UNIA Busko Zdrój
O4 - przedwczesny start
Krajewski Iwo, Guzik Piotr, Stępień Kacper, Grochowina Kacper

9 - 10 lat

1.Barakuda StarachowiceBarakuda Starachowice3:08.63122
Markiewicz Oskar
Sobolewski Philip
06
06
47.47
52.77
Szlęzak Maciej
Jasiak Bartosz
06
06
44.38
44.01
2.Salos Cortile Kielce 1Salos Cortile Kielce3:23.4297
Sabat Tomasz
Koperek Patryk
07
06
52.39
50.65
Przytuła Wiktor
Jarmoluk Wojciech
06
07
57.36
43.02
3.KSZO Ostrowiec Św 2KSZO Ostrowiec Św3:26.5493
Kotwica Jakub
Sucholewski Tymoteusz
06
06
52.77
57.23
Mazan Mikołaj
Gunia Miłosz
06
06
47.58
48.96
4.UNIA Busko Zdrój 1UNIA Busko Zdrój3:42.7974
Wiek Miłosz
Gluzicki Bartosz
06
06
55.36
58.26
Papier Mieszko
Bębenek Tomasz
06
06
1:06.26
42.91
DYSKW.Korona-Swim Kielce 2Korona-Swim Kielce
K15 - brak dotknięcia ściany obydwoma rozłączonymi dłońmi
Wąsik Igor, Zwierzchowski Kosma, Krawczyk Dariusz, Turek Mateusz