Nr  1. Dziewcząt, 50m grzbietowy  10 lat i młodsi
Nr  2. Chłopców, 50m grzbietowy  10 lat i młodsi
Nr  3. Dziewcząt, 200m dowolny  11 lat
Nr  4. Chłopców, 200m dowolny  11 lat
Nr  5. Dziewcząt, 100m zmienny  10 lat i młodsi
Nr  6. Chłopców, 100m zmienny  10 lat i młodsi
Nr  7. Dziewcząt, 100m klasyczny  11 lat
Nr  8. Chłopców, 100m klasyczny  11 lat
Nr  9. Dziewcząt, 50m dowolny  10 lat i młodsi
Nr  10. Chłopców, 50m dowolny  10 lat i młodsi
Nr  11. Dziewcząt, 100m grzbietowy  11 lat
Nr  12. Chłopców, 100m grzbietowy  11 lat
Nr  13. Mieszane, 4 x 50m dowolny  11 lat i młodsi


3 runda Małej Ligi - Świętokrzyska Liga Pływacka
Sandomierz, 14 maja 2016r


Konkurencja 1
14-05-2016
Dziewcząt, 50m grzbietowy

10 lat i młodsi
Wyniki

Rek Okręgu Święt. Dzieci36.16Długołęcka KarolinaUNBUSSandomierz24-11-2007

Minimum 9-lat 9: 54.00

Punkty: FINA 2014
PozycjaRok ur.CzasPkt.
1.Gajewska Wiktoria06Salos Cortile Kielce43.22210SC 1
2.Menducka Anna06KSZO Ostrowiec Św43.22210SC 2
3.Mroczkowska Oliwia06Barakuda Starachowice44.08198
4.Głowacka Amelia06Barakuda Starachowice44.28195SC 1
5.Adamus Maja06Barakuda Starachowice44.28195SC 2
6.Kamińska Zuzanna06KSZO Ostrowiec Św45.06185
7.Maciąg Marta06Barakuda Starachowice45.09185
8.Jeśko Wiktoria06Barakuda Starachowice45.41181
9.Duma Weronika06FOKA Sandomierz45.78176
10.Sadłos Zofia06KSZO Ostrowiec Św46.19172SC 1
11.Fudalej Kamila06Barakuda Starachowice46.19172SC 2
12.Kowalczyk Weronika07Barakuda Starachowice46.35170
13.Płaza Anna06FOKA Sandomierz46.52168
14.Dabek Antonina06Salos Cortile Kielce46.61167
15.Gorczyca Wiktoria06Barakuda Starachowice47.83155
16.Wnuk Patrycja06FOKA Sandomierz48.09152
17.Sulik Alicja06KSZO Ostrowiec Św48.68147
18.Jędrzejewska Maria07Barakuda Starachowice49.75137
19.Rzeszutek Karolina06Barakuda Starachowice50.10134
20.Smolińska Martyna07KSZO Ostrowiec Św51.48124
21.Celińska Małgorzata06KSZO Ostrowiec Św51.60123
22.Zatorska Maria06Barakuda Starachowice52.01120
23.Bielecka Maja06KSZO Ostrowiec Św52.10120
24.Płaza Katarzyna06FOKA Sandomierz52.38118
25.Zachariasz Katarzyna06Salos Cortile Kielce52.71115
26.Karwacka Marta06KSZO Ostrowiec Św52.90114
27.Górniak Gabriela06KSZO Ostrowiec Św53.43111
28.Zychowicz Sara06KSZO Ostrowiec Św54.24106
29.Ciepła Karolina06FOKA Sandomierz55.3799
30.Pomykała Wiktoria06KSZO Ostrowiec Św55.4399
31.Supierz Emilia06WODNIK Końskie55.8697

PKWilk Maja07KSZO Ostrowiec Św54.51104


<< TOP >>
Konkurencja 2
14-05-2016
Chłopców, 50m grzbietowy

10 lat i młodsi
Wyniki

Rek Okręgu Święt. Dzieci34.61Zacharski SzymonUNBUSOstrowiec Św.08-12-2007

Minimum 9-lat 9: 58.00

Punkty: FINA 2014
PozycjaRok ur.CzasPkt.
1.Papier Mieszko06UNIA Busko Zdrój44.68129
2.Sikora Cyprian07ORKA MOSiR Kielce44.78128
3.Brodecki Kacper06ORKA MOSiR Kielce45.88119
4.Koperek Patryk06Salos Cortile Kielce46.33116
5.Markiewicz Oskar06Barakuda Starachowice46.89112
6.Sucholewski Tymoteusz06KSZO Ostrowiec Św47.96104
7.Kotwica Jakub06KSZO Ostrowiec Św49.0398
8.Turek Mateusz06Korona-Swim Kielce49.1697
Janecki Kamil07Centrum Staszów49.1697
10.Obrocki Łukasz06ORKA MOSiR Kielce49.6794
11.Wąsik Igor06Korona-Swim Kielce50.5189
12.Sobolewski Philip06Barakuda Starachowice51.3985SC 1
13.Bębenek Tomasz06UNIA Busko Zdrój51.3985SC 2
14.Stawowy Kacper06FOKA Sandomierz51.9682
15.Kopacz Filip06Centrum Staszów52.1181
16.Gunia Miłosz06KSZO Ostrowiec Św53.4575
17.Kotkowski Bartosz06KSZO Ostrowiec Św53.4975
18.Marasek Konrad06Salos Cortile Kielce53.6974
19.Sabat Tomasz07Salos Cortile Kielce54.0673
20.Błasiak Jan06KSZO Ostrowiec Św54.8969
21.Gajek Kamil06FOKA Sandomierz55.5067
22.Gilewski Krystian06KSZO Ostrowiec Św59.0656
23.Młodawski Piotr06KSZO Ostrowiec Św59.7754

PKTomczyk Bartosz07KSZO Ostrowiec Św59.2655
PKJarmoluk Wojciech07Salos Cortile Kielce59.7754


<< TOP >>
Konkurencja 3
14-05-2016
Dziewcząt, 200m dowolny11 lat
Wyniki

Rek Okręgu Święt. Dzieci2:29.63Długołęcka KarolinaUNBUSOstrowiec Św.08-12-2007

Punkty: FINA 2014
PozycjaRok ur.CzasPkt.
1.Pocheć Karolina05Barakuda Starachowice2:48.91285
2.Strzelecka Pola05KSZO Ostrowiec Św2:54.18259
3.Orzelska Marta05ORKA MOSiR Kielce3:00.11235
4.Bąk Aleksandra05ORKA MOSiR Kielce3:02.10227
5.Olewinska Martyna05Salos Cortile Kielce3:07.46208
6.Misiura Magdalena05KSZO Ostrowiec Św3:08.06206
7.Walczyk Natalia05KSZO Ostrowiec Św3:09.03203
8.Sidło Natalia05Korona-Swim Kielce3:09.06203
9.Głowacka Oliwia05Barakuda Starachowice3:16.10182
10.Kornaś Patrycja05UNIA Busko Zdrój3:16.96179
11.Jakus Aleksandra05FOKA Sandomierz3:18.30176
12.Bozek Maja05Salos Cortile Kielce3:22.55165
13.Palińska Wiktoria05Delfin Połaniec3:29.02150
14.Elias Klaudia05UNIA Busko Zdrój3:33.80140
15.Jurkowska Kamila05Delfin Połaniec3:35.02138
16.Wyrzycka Kinga05UNIA Busko Zdrój3:36.21135
17.Kowalska Nicola05Delfin Połaniec3:44.49121
18.Jońca Marlena05Centrum Staszów4:16.2881


<< TOP >>
Konkurencja 4
14-05-2016
Chłopców, 200m dowolny

11 lat
Wyniki

Rek Okręgu Święt. Dzieci2:21.28Kowalski PatrykUNBUSBusko Zdrój06-12-2008

Punkty: FINA 2014
PozycjaRok ur.CzasPkt.
1.Sęk Jakub05ORKA MOSiR Kielce2:43.18225
2.Jarmoluk Krzysztof05Salos Cortile Kielce2:48.63204
3.Baran Wiktor05Korona-Swim Kielce2:51.03196
4.Stępień Kacper05UNIA Busko Zdrój2:56.77177
5.Czegus Michał05Delfin Połaniec2:57.48175
6.Bednarski Hubert05Salos Cortile Kielce2:57.65175
7.Szczyrba Alex05FOKA Sandomierz3:00.82165
8.Sojda Eryk05KSZO Ostrowiec Św3:00.84165
9.Grot Szymon05WODNIK Końskie3:02.06162
10.Skuta Hubert05Delfin Połaniec3:04.44156
11.Karaś Oskar05KSZO Ostrowiec Św3:09.78143
12.Kundera Olaf05Korona-Swim Kielce3:10.25142
13.Flisiak Oskar05Delfin Połaniec3:13.93134
14.Nowak Jan05Delfin Połaniec3:15.07132
15.Olesiński Stanisław05Barakuda Starachowice3:25.75112
16.Chłopek Maciej05Korona-Swim Kielce3:29.65106
17.Korga Franciszek05FOKA Sandomierz3:29.76106
18.Kargulewicz Piotr05Korona-Swim Kielce3:34.0999
19.Sierant Krzysztof05FOKA Sandomierz3:34.2199
20.Grochowina Kacper05UNIA Busko Zdrój3:37.0395
21.Janecki Bartosz05Centrum Staszów4:23.4153


<< TOP >>
Konkurencja 5
14-05-2016
Dziewcząt, 100m zmienny10 lat i młodsi
Wyniki

Rek Okręgu Święt. Dzieci1:19.03Kowalik NinaKOKIEPuławy29-11-2009

Punkty: FINA 2014
PozycjaRok ur.CzasPkt.
1.Szafrańska Malwina06KSZO Ostrowiec Św1:29.95260
2.Gajewska Wiktoria06Salos Cortile Kielce1:33.83229
3.Choińska Maja07ORKA MOSiR Kielce1:41.04183
4.Zielińska Joanna06FOKA Sandomierz1:41.36182
5.Maciąg Marta06Barakuda Starachowice1:42.82174
6.Szczepańska Emilia06FOKA Sandomierz1:42.93173
7.Jeśko Wiktoria06Barakuda Starachowice1:46.08158
8.Kasperkiewicz Anna06Barakuda Starachowice1:58.54113
9.Rzeszutek Karolina06Barakuda Starachowice2:01.74105


<< TOP >>
Konkurencja 6
14-05-2016
Chłopców, 100m zmienny

10 lat i młodsi
Wyniki

Rek Okręgu Święt. Dzieci1:14.53Gotszling DawidKOKIEPuławy16-12-2012

Punkty: FINA 2014
PozycjaRok ur.CzasPkt.
1.Szlęzak Maciej06Barakuda Starachowice1:32.74163
2.Mazan Mikołaj06KSZO Ostrowiec Św1:33.67158
3.Brodecki Kacper06ORKA MOSiR Kielce1:39.00134
4.Koperek Patryk06Salos Cortile Kielce1:42.73120
5.Krawczyk Dariusz06Korona-Swim Kielce1:43.51117
6.Papier Mieszko06UNIA Busko Zdrój1:45.79110
7.Przytuła Wiktor06Salos Cortile Kielce1:53.6988SC 1
8.Sobolewski Philip06Barakuda Starachowice1:53.6988SC 2
DYSKW.Gostomski Oliwier06Barakuda Starachowice
K16 - niejednocześnie dotknięcie ściany dłońmi
DYSKW.Jasiak Bartosz06Barakuda Starachowice
Z1 - nieprawidłowa kolejność stylów pływania


<< TOP >>
Konkurencja 7
14-05-2016
Dziewcząt, 100m klasyczny

11 lat
Wyniki

Rek Okręgu Święt. Dzieci1:26.23Płatek OliwiaSAKIEOstrowiec Św.15-11-2015

Punkty: FINA 2014
PozycjaRok ur.CzasPkt.
1.Pawlik Natalia05ORKA MOSiR Kielce1:32.49306
2.Sidło Natalia05Korona-Swim Kielce1:34.41288
3.Wierzbicka Julia05FOKA Sandomierz1:37.00265
4.Petrykowska Adrianna05KSZO Ostrowiec Św1:37.10264
5.Palińska Wiktoria05Delfin Połaniec1:37.59260SC 1
6.Pocheć Karolina05Barakuda Starachowice1:37.59260SC 2
7.Jarzyna Maria05Barakuda Starachowice1:42.22227
8.Strząbała Alicja05ORKA MOSiR Kielce1:45.42206
9.Kowalska Nicola05Delfin Połaniec1:45.57206
10.Misiura Magdalena05KSZO Ostrowiec Św1:47.76193
11.Strzelecka Pola05KSZO Ostrowiec Św1:48.47190
12.Kubikowska Aniela05Korona-Swim Kielce1:48.62189
13.Lankoff Zofia05Salos Cortile Kielce1:54.00163
14.Michalska Julia05Korona-Swim Kielce1:56.41153
15.Jakus Aleksandra05FOKA Sandomierz2:01.54135
16.Blaut Julia05Salos Cortile Kielce2:02.35132
17.Malkowska Wiktoria05WODNIK Końskie2:05.76121
18.Tokarska Zuzanna05Barakuda Starachowice2:08.16115
19.Gorska Aleksandra05Salos Cortile Kielce2:10.22109
20.Kokoszczyk Patrycja05UNIA Busko Zdrój2:15.1098
21.Sipika Zofia05WODNIK Końskie2:17.6293
22.Szabelak Aleksandra05WODNIK Końskie2:17.9392
23.Kochel Oliwia05Korona-Swim Kielce2:20.4787
24.Chwaścińska Kinga05WODNIK Końskie2:20.6487
DYSKW.Kwiatek Natalia05ORKA MOSiR Kielce
O9 - przepłynięcie przez pływaka na inny tor podczas wyścigu
DYSKW.Dybus Nadia05FOKA Sandomierz
K16 - niejednocześnie dotknięcie ściany dłońmi
DYSKW.Dulińska Maja05Korona-Swim Kielce
K14 - praca nóg w płaszczyźnie pionowej w dół
DYSKW.Chyb Maria05Korona-Swim Kielce
K4 - cykl ruchowy inny niż jeden ruch ramion i jedno kopnięcie nogami


<< TOP >>
Konkurencja 8
14-05-2016
Chłopców, 100m klasyczny

11 lat
Wyniki

Rek Okręgu Święt. Dzieci1:25.43Polak MikołajKOKIEOświęcim22-12-2011

Punkty: FINA 2014
PozycjaRok ur.CzasPkt.
1.Michta Bartosz05KSZO Ostrowiec Św1:36.91188
2.Radkiewicz Kajetan05KSZO Ostrowiec Św1:36.96188
3.Olesiński Stanisław05Barakuda Starachowice1:39.66173
4.Grot Szymon05WODNIK Końskie1:41.48164
5.Sęk Jakub05ORKA MOSiR Kielce1:42.38160
6.Bekier Filip05Korona-Swim Kielce1:45.58146
7.Kesler Michał05KSZO Ostrowiec Św1:48.02136
8.Bednarski Hubert05Salos Cortile Kielce1:50.28128
9.Pawlak Maciej05Salos Cortile Kielce1:52.72120
10.Nowak Jan05Delfin Połaniec1:57.76105
11.Jarzyna Maciek05Delfin Połaniec2:09.1679


<< TOP >>
Konkurencja 9
14-05-2016
Dziewcząt, 50m dowolny10 lat i młodsi
Wyniki

Rek Okręgu Święt. Dzieci30.56Długołęcka KarolinaUNBUSOstrowiec Św.08-12-2007

Minimum 9-lat 9: 50.00

Punkty: FINA 2014
PozycjaRok ur.CzasPkt.
1.Szafrańska Malwina06KSZO Ostrowiec Św36.58256
2.Menducka Anna06KSZO Ostrowiec Św37.48238
3.Adamus Maja06Barakuda Starachowice39.74199
4.Choińska Maja07ORKA MOSiR Kielce40.16193
5.Kamińska Zuzanna06KSZO Ostrowiec Św40.78185
6.Zielińska Joanna06FOKA Sandomierz41.17179
7.Płaza Anna06FOKA Sandomierz41.40176
8.Sulik Alicja06KSZO Ostrowiec Św41.57174
9.Płaza Katarzyna06FOKA Sandomierz41.98169
10.Duma Weronika06FOKA Sandomierz42.72160
11.Sadłos Zofia06KSZO Ostrowiec Św42.88159
12.Głowacka Amelia06Barakuda Starachowice43.28154
13.Olejarnik Magdalena07Delfin Połaniec43.36153
Dabek Antonina06Salos Cortile Kielce43.36153
15.Mroczkowska Oliwia06Barakuda Starachowice43.44153SC 1
16.Szczepańska Emilia06FOKA Sandomierz43.44153SC 2
17.Celińska Małgorzata06KSZO Ostrowiec Św43.90148
18.Gorczyca Wiktoria06Barakuda Starachowice43.96147
19.Zachariasz Katarzyna06Salos Cortile Kielce44.39143
20.Bielecka Maja06KSZO Ostrowiec Św45.64132
21.Kowalczyk Weronika07Barakuda Starachowice45.90129
22.Górniak Gabriela06KSZO Ostrowiec Św46.32126
23.Fudalej Kamila06Barakuda Starachowice46.48125
24.Karwacka Marta06KSZO Ostrowiec Św46.94121
25.Pomykała Wiktoria06KSZO Ostrowiec Św47.21119
26.Wilk Maja07KSZO Ostrowiec Św48.18112
27.Zatorska Maria06Barakuda Starachowice49.41104
28.Kasperkiewicz Anna06Barakuda Starachowice49.78101
29.Wnuk Patrycja06FOKA Sandomierz50.05100SC 1
30.Smolińska Martyna07KSZO Ostrowiec Św50.05100SC 2
31.Zychowicz Sara06KSZO Ostrowiec Św50.1199
32.Ciepła Karolina06FOKA Sandomierz51.9589
33.Supierz Emilia06WODNIK Końskie1:05.8843


<< TOP >>
Konkurencja 10
14-05-2016
Chłopców, 50m dowolny

10 lat i młodsi
Wyniki

Rek Okręgu Święt. Dzieci30.07Zacharski SzymonUNBUSOstrowiec Św.08-12-2007

Minimum 9-lat 9: 54.00

Punkty: FINA 2014
PozycjaRok ur.CzasPkt.
1.Szlęzak Maciej06Barakuda Starachowice36.10177
2.Sikora Cyprian07ORKA MOSiR Kielce38.38147
3.Przytuła Wiktor06Salos Cortile Kielce38.95141
4.Mazan Mikołaj06KSZO Ostrowiec Św39.03140
5.Obrocki Łukasz06ORKA MOSiR Kielce40.66124
6.Bębenek Tomasz06UNIA Busko Zdrój41.04121
7.Krawczyk Dariusz06Korona-Swim Kielce41.96113
8.Jarmoluk Wojciech07Salos Cortile Kielce42.71107SC 1
9.Turek Mateusz06Korona-Swim Kielce42.71107SC 2
10.Markiewicz Oskar06Barakuda Starachowice42.76106
11.Sabat Tomasz07Salos Cortile Kielce43.58101
12.Sucholewski Tymoteusz06KSZO Ostrowiec Św43.66100
13.Kotwica Jakub06KSZO Ostrowiec Św44.4495
14.Wąsik Igor06Korona-Swim Kielce45.8486
15.Janecki Kamil07Centrum Staszów46.0185
16.Jaroński Oskar07Barakuda Starachowice46.4483
17.Stawowy Kacper06FOKA Sandomierz46.5083
18.Gostomski Oliwier06Barakuda Starachowice46.8881
19.Jasiak Bartosz06Barakuda Starachowice47.1180SC 1
20.Gunia Miłosz06KSZO Ostrowiec Św47.1180SC 2
21.Kasperkiewicz Bartłomiej07Barakuda Starachowice47.2779
22.Marasek Konrad06Salos Cortile Kielce48.1774
23.Tomczyk Bartosz07KSZO Ostrowiec Św49.7967
24.Kopacz Filip06Centrum Staszów50.4865
25.Kotkowski Bartosz06KSZO Ostrowiec Św50.8063
26.Błasiak Jan06KSZO Ostrowiec Św51.9059
27.Gajek Kamil06FOKA Sandomierz54.1952
28.Młodawski Piotr06KSZO Ostrowiec Św56.3346
29.Gilewski Krystian06KSZO Ostrowiec Św57.5743


<< TOP >>
Konkurencja 11
14-05-2016
Dziewcząt, 100m grzbietowy

11 lat
Wyniki

Rek Okręgu Święt. Dzieci1:17.72Petrykowska AdriannaKSOSTBusko-Zdrój06-05-2016

Punkty: FINA 2014
PozycjaRok ur.CzasPkt.
1.Petrykowska Adrianna05KSZO Ostrowiec Św1:18.94342
2.Pawlik Natalia05ORKA MOSiR Kielce1:25.32271
3.Wierzbicka Julia05FOKA Sandomierz1:27.68249
4.Jarzyna Maria05Barakuda Starachowice1:28.43243
5.Strząbała Alicja05ORKA MOSiR Kielce1:32.16215
6.Orzelska Marta05ORKA MOSiR Kielce1:35.01196
7.Olewinska Martyna05Salos Cortile Kielce1:36.46187
8.Kornaś Patrycja05UNIA Busko Zdrój1:36.47187
9.Walczyk Natalia05KSZO Ostrowiec Św1:36.54187
10.Bąk Aleksandra05ORKA MOSiR Kielce1:38.96173
11.Głowacka Oliwia05Barakuda Starachowice1:42.22157
12.Michalska Julia05Korona-Swim Kielce1:43.19153
13.Kubikowska Aniela05Korona-Swim Kielce1:43.68151
14.Jurkowska Kamila05Delfin Połaniec1:44.20148
15.Tokarska Zuzanna05Barakuda Starachowice1:45.17144
16.Bozek Maja05Salos Cortile Kielce1:46.75138
17.Kokoszczyk Patrycja05UNIA Busko Zdrój1:51.67120
18.Gorska Aleksandra05Salos Cortile Kielce1:56.62106
19.Blaut Julia05Salos Cortile Kielce1:56.81105SC 1
20.Lankoff Zofia05Salos Cortile Kielce1:56.81105SC 2
21.Jońca Marlena05Centrum Staszów1:58.20102
22.Dulińska Maja05Korona-Swim Kielce1:58.51101
23.Dybus Nadia05FOKA Sandomierz1:59.7698
24.Sipika Zofia05WODNIK Końskie2:00.0197
25.Elias Klaudia05UNIA Busko Zdrój2:00.6695
26.Kochel Oliwia05Korona-Swim Kielce2:05.3985
27.Szabelak Aleksandra05WODNIK Końskie2:06.2483
28.Kwiatek Natalia05ORKA MOSiR Kielce2:07.6680
29.Malkowska Wiktoria05WODNIK Końskie2:09.2078
30.Chwaścińska Kinga05WODNIK Końskie2:09.4077
31.Chyb Maria05Korona-Swim Kielce2:12.7272
DYSKW.Wyrzycka Kinga05UNIA Busko Zdrój
G7 - brak pozycji na plecach przy opuszczaniu ściany nawrotowej


<< TOP >>
Konkurencja 12
14-05-2016
Chłopców, 100m grzbietowy

11 lat
Wyniki

Rek Okręgu Święt. Dzieci1:15.58Gotszling DawidKOKIEOstrowiec Św.17-11-2012

Punkty: FINA 2014
PozycjaRok ur.CzasPkt.
1.Radkiewicz Kajetan05KSZO Ostrowiec Św1:24.54194
2.Michta Bartosz05KSZO Ostrowiec Św1:27.68173
3.Szczyrba Alex05FOKA Sandomierz1:28.70167
4.Sojda Eryk05KSZO Ostrowiec Św1:31.19154
5.Baran Wiktor05Korona-Swim Kielce1:31.88151
6.Bekier Filip05Korona-Swim Kielce1:32.41148
7.Stępień Kacper05UNIA Busko Zdrój1:33.19144
8.Sierant Krzysztof05FOKA Sandomierz1:33.22144
9.Flisiak Oskar05Delfin Połaniec1:35.46134SC 1
10.Pawlak Maciej05Salos Cortile Kielce1:35.46134SC 2
11.Czegus Michał05Delfin Połaniec1:36.04132
12.Karaś Oskar05KSZO Ostrowiec Św1:36.57130
13.Jarmoluk Krzysztof05Salos Cortile Kielce1:36.82129
14.Skuta Hubert05Delfin Połaniec1:41.80111
15.Korga Franciszek05FOKA Sandomierz1:44.73102
16.Kargulewicz Piotr05Korona-Swim Kielce1:44.91101
17.Janecki Bartosz05Centrum Staszów1:45.5199
18.Kundera Olaf05Korona-Swim Kielce1:45.7299
19.Grochowina Kacper05UNIA Busko Zdrój1:55.3276
20.Owczarek Piotr05WODNIK Końskie1:57.6272
DYSKW.Kesler Michał05KSZO Ostrowiec Św
G3 - nieutrzymanie pozycji na plecach
DYSKW.Chłopek Maciej05Korona-Swim Kielce
O4 - przedwczesny start


<< TOP >>
Konkurencja 13
14-05-2016
Mieszane, 4 x 50m dowolny

11 lat i młodsi
Wyniki

Rek Okręgu Święt. Dzieci2:13.63ORKA MOSiR KielceORKIEBusko-Zdrój27-04-2013

Punkty: FINA 2014
PozycjaCzasPkt.
11 lat

1.KSZO Ostrowiec Św 1KSZO Ostrowiec Św2:15.39233
Petrykowska Adrianna
Strzelecka Pola
05
05
33.62
35.22
Radkiewicz Kajetan
Michta Bartosz
05
05
33.26
33.29
2.ORKA MOSiR Kielce 1ORKA MOSiR Kielce2:20.31209
Strząbała Alicja
Sęk Jakub
05
05
34.96
32.16
Pawlik Natalia
Orzelska Marta
05
05
35.38
37.81
3.Korona-Swim Kielce 1Korona-Swim Kielce2:22.92198
Kundera Olaf
Bekier Filip
05
05
35.34
36.37
Sidło Natalia
Baran Wiktor
05
05
36.62
34.59
4.Salos Cortile Kielce 1Salos Cortile Kielce2:27.28181
Olewinska Martyna
Pawlak Maciej
05
05
37.00
38.00
Bednarski Hubert
Jarmoluk Krzysztof
05
05
37.63
34.65
5.Barakuda Starachowice 1Barakuda Starachowice2:27.57180
Jarzyna Maria
Głowacka Oliwia
05
05
35.82
38.37
Olesiński Stanisław
Pocheć Karolina
05
05
38.44
34.94
6.KSZO Ostrowiec Św 2KSZO Ostrowiec Św2:29.41173
Misiura Magdalena
Karaś Oskar
05
05
37.15
39.14
Kesler Michał
Sojda Eryk
05
05
36.86
36.26
7.FOKA Sandomierz 1FOKA Sandomierz2:35.01155
Wierzbicka Julia
Korga Franciszek
05
05
37.47
39.27
Szczyrba Alex
Jakus Aleksandra
05
05
37.89
40.38
8.ORKA MOSiR Kielce 2ORKA MOSiR Kielce2:35.11155
Brodecki Kacper
Sikora Cyprian
06
07
38.13
38.23
Choińska Maja
Bąk Aleksandra
07
05
40.47
38.28
9.Delfin Połaniec 1Delfin Połaniec2:36.37151
Palińska Wiktoria
Czegus Michał
05
05
40.36
38.73
Flisiak Oskar
Skuta Hubert
05
05
40.09
37.19
10.UNIA Busko Zdrój 1UNIA Busko Zdrój2:42.06136
Stępień Kacper
Kornaś Patrycja
05
05
37.66
41.18
Papier Mieszko
Bębenek Tomasz
06
06
41.77
41.45
11.Korona-Swim Kielce 2Korona-Swim Kielce2:45.30128
Kargulewicz Piotr
Michalska Julia
05
05
40.89
41.43
Krawczyk Dariusz
Kubikowska Aniela
06
05
42.19
40.79
12.Salos Cortile Kielce 3Salos Cortile Kielce2:48.61120
Bozek Maja
Gorska Aleksandra
05
05
39.86
43.06
Sabat Tomasz
Dabek Antonina
07
06
42.21
43.48
13.Delfin Połaniec 2Delfin Połaniec2:52.80112
Nowak Jan
Kowalska Nicola
05
05
42.71
45.79
Olejarnik Magdalena
Jurkowska Kamila
07
05
43.33
40.97
14.UNIA Busko Zdrój 2UNIA Busko Zdrój2:54.42109
Kokoszczyk Patrycja
Elias Klaudia
05
05
42.06
44.66
Grochowina Kacper
Wyrzycka Kinga
05
05
44.52
43.18
15.Korona-Swim Kielce 3Korona-Swim Kielce3:00.5898
Turek Mateusz
Dulińska Maja
06
05
42.95
45.40
Kochel Oliwia
Chłopek Maciej
05
05
51.36
40.87
16.Centrum Staszów 1Centrum Staszów3:10.5783
Janecki Kamil
Jońca Marlena
07
05
45.85
47.60
Janecki Bartosz
Kopacz Filip
05
06
48.06
49.06

10 lat i młodsi

1.KSZO Ostrowiec Św 3KSZO Ostrowiec Św2:35.30154
Mazan Mikołaj
Sulik Alicja
06
06
38.78
41.14
Menducka Anna
Szafrańska Malwina
06
06
38.60
36.78
2.Barakuda Starachowice 2Barakuda Starachowice2:41.04138
Szlęzak Maciej
Maciąg Marta
06
06
36.91
40.83
Głowacka Amelia
Adamus Maja
06
06
43.00
40.30
3.Salos Cortile Kielce 2Salos Cortile Kielce2:45.01128
Przytuła Wiktor
Jarmoluk Wojciech
06
07
39.22
42.89
Koperek Patryk
Gajewska Wiktoria
06
06
43.24
39.66
4.Barakuda Starachowice 3Barakuda Starachowice2:52.48112
Jeśko Wiktoria
Mroczkowska Oliwia
06
06
43.36
43.45
Gorczyca Wiktoria
Markiewicz Oskar
06
06
44.13
41.54
5.FOKA Sandomierz 2FOKA Sandomierz2:56.28105
Stawowy Kacper
Szczepańska Emilia
06
06
45.84
43.69
Duma Weronika
Płaza Anna
06
06
45.50
41.25
6.KSZO Ostrowiec Św 4KSZO Ostrowiec Św3:00.2198
Sucholewski Tymoteusz
Górniak Gabriela
06
06
48.15
45.71
Sadłos Zofia
Kamińska Zuzanna
06
06
44.95
41.40
7.KSZO Ostrowiec Św 5KSZO Ostrowiec Św3:03.6193
Gunia Miłosz
Bielecka Maja
06
06
46.10
45.71
Karwacka Marta
Kotwica Jakub
06
06
45.99
45.81
8.FOKA Sandomierz 3FOKA Sandomierz3:08.6486
Gajek Kamil
Płaza Katarzyna
06
06
57.88
41.54
Wnuk Patrycja
Zielińska Joanna
06
06
48.62
40.60
9.Barakuda Starachowice 4Barakuda Starachowice3:09.9384
Fudalej Kamila
Gostomski Oliwier
06
06
46.32
47.12
Sobolewski Philip
Jasiak Bartosz
06
06
49.16
47.33
10.Barakuda Starachowice 5Barakuda Starachowice3:13.7479
Jaroński Oskar
Kowalczyk Weronika
07
07
45.96
48.09
Zatorska Maria
Kasperkiewicz Anna
06
06
49.90
49.79
11.KSZO Ostrowiec Św 6KSZO Ostrowiec Św3:18.1274
Błasiak Jan
Wilk Maja
06
07
52.20
50.17
Pomykała Wiktoria
Celińska Małgorzata
06
06
47.03
48.72
DYSKW.KSZO Ostrowiec Św 7KSZO Ostrowiec Św
O15 - brak kontaktu fizycznego ze ścianą podczas nawrotu
Smolińska Martyna, Kotkowski Bartosz, Tomczyk Bartosz, Zychowicz Sara