4 runda Małej Ligi - Świętokrzyska Liga Pływacka Busko-Zdrój, 15 października 2016r |
Konkurencja 1 15-10-2016 | Dziewcząt, 50m dowolny | 11 lat i młodsi Wyniki |
Rek Okręgu Święt. Dzieci | 30.56 | Długołęcka Karolina | UNBUS | Ostrowiec Św. | 08-12-2007 |
Punkty: FINA 2014 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
11 lat |
1. | Jarzyna Maria | 05 | Barakuda Starachowice | 33.53 | 332 | |||
2. | Kutz Natalia | 05 | Delfin Połaniec | 35.54 | 279 | |||
3. | Strząbala Alicja | 05 | ORKA MOSiR Kielce | 35.61 | 277 | |||
4. | Olewinska Martyna | 05 | Salos Cortile Kielce | 35.80 | 273 | |||
5. | Orzelska Marta | 05 | ORKA MOSiR Kielce | 35.84 | 272 | |||
6. | Sabat Gabriela | 05 | Salos Cortile Kielce | 36.27 | 263 | |||
7. | Kowalska Nicola | 05 | Delfin Połaniec | 37.83 | 231 | |||
8. | Bozek Maja | 05 | Salos Cortile Kielce | 38.22 | 224 | |||
9. | Bąk Aleksandra | 05 | ORKA MOSiR Kielce | 38.27 | 223 | |||
10. | Jakus Aleksandra | 05 | FOKA Sandomierz | 38.56 | 218 | |||
11. | Tokarska Zuzanna | 05 | Barakuda Starachowice | 39.38 | 205 | |||
12. | Gądzik Zuzanna | 05 | Pirania Kazimierza Wlk | 39.40 | 205 | |||
13. | Jurkowska Kamila | 05 | Delfin Połaniec | 40.06 | 195 | |||
14. | Chyb Maria | 05 | Korona-Swim Kielce | 43.89 | 148 | |||
15. | Elias Klaudia | 05 | UNIA Busko Zdrój | 43.92 | 148 | |||
16. | Kochel Oliwia | 05 | Korona-Swim Kielce | 44.66 | 140 | |||
17. | Chwaścińska Kinga | 05 | WODNIK Końskie | 44.92 | 138 | |||
18. | Buława Katarzyna | 05 | KSZO Ostrowiec Św | 45.13 | 136 | |||
19. | Cieśla Anna | 05 | Pirania Kazimierza Wlk | 46.81 | 122 | |||
20. | Dybus Nadia | 05 | FOKA Sandomierz | 47.96 | 113 | |||
21. | Szabelak Aleksandra | 05 | WODNIK Końskie | 51.29 | 93 | |||
22. | Okła Alicja | 05 | WODNIK Końskie | 53.78 | 80 |
10 lat i młodsi |
1. | Adamus Maja | 06 | Barakuda Starachowice | 37.00 | 247 | ||||
2. | Gajewska Wiktoria | 06 | Salos Cortile Kielce | 38.49 | 220 | ||||
3. | Kamińska Zuzanna | 06 | KSZO Ostrowiec Św | 39.42 | 204 | ||||
4. | Głowacka Amelia | 06 | Barakuda Starachowice | 39.71 | 200 | ||||
5. | Olejarnik Magdalena | 07 | Delfin Połaniec | 39.87 | 198 | ||||
6. | Zielińska Joanna | 06 | FOKA Sandomierz | 40.67 | 186 | SC 1 | |||
7. | Sulik Alicja | 06 | KSZO Ostrowiec Św | 40.67 | 186 | SC 2 | |||
8. | Dabek Antonina | 06 | Salos Cortile Kielce | 40.89 | 183 | ||||
9. | Fudalej Kamila | 06 | Barakuda Starachowice | 41.10 | 180 | ||||
10. | Celińska Małgorzata | 06 | KSZO Ostrowiec Św | 41.11 | 180 | ||||
11. | Szczepańska Emilia | 06 | FOKA Sandomierz | 41.28 | 178 | ||||
12. | Mroczkowska Oliwia | 06 | Barakuda Starachowice | 41.45 | 176 | ||||
13. | Kowalczyk Weronika | 07 | Barakuda Starachowice | 41.76 | 172 | ||||
14. | Sadłos Zofia | 06 | KSZO Ostrowiec Św | 41.86 | 171 | ||||
15. | Chat Zuzanna | 06 | Pirania Kazimierza Wlk | 41.88 | 170 | ||||
16. | Gorczyca Wiktoria | 06 | Barakuda Starachowice | 42.51 | 163 | ||||
17. | Bielecka Maja | 06 | KSZO Ostrowiec Św | 42.65 | 161 | ||||
18. | Jędrzejewska Maria | 07 | Barakuda Starachowice | 42.92 | 158 | ||||
19. | Karwacka Marta | 06 | KSZO Ostrowiec Św | 43.93 | 148 | ||||
20. | Zielińska Kamila | 06 | Pirania Kazimierza Wlk | 44.33 | 144 | ||||
21. | Górniak Gabriela | 06 | KSZO Ostrowiec Św | 44.37 | 143 | ||||
22. | Wójcik Nikola | 06 | Centrum Staszów | 44.50 | 142 | ||||
23. | Kasprzyk Katarzyna | 06 | Barakuda Starachowice | 45.08 | 137 | ||||
24. | Goral Oliwia | 06 | Salos Cortile Kielce | 45.44 | 133 | ||||
25. | Strzępek Oliwia | 06 | Korona-Swim Kielce | 46.72 | 123 | ||||
26. | Pomykała Wiktoria | 06 | KSZO Ostrowiec Św | 46.94 | 121 | ||||
27. | Kuc Michalina | 06 | UNIA Busko Zdrój | 51.13 | 93 | ||||
28. | Szmul Laura | 06 | Salos Cortile Kielce | 52.50 | 86 | ||||
29. | Zajęcka Wiktoria | 06 | Korona-Swim Kielce | 52.68 | 85 | ||||
30. | Gawęcka Julia | 06 | Salos Cortile Kielce | 55.00 | 75 | ||||
31. | Kaczmarczyk Zuzanna | 06 | WODNIK Końskie | 57.54 | 65 | ||||
32. | Wieczorek Natalia | 06 | Salos Cortile Kielce | 58.51 | 62 | ||||
33. | Kucharska Amelia | 06 | WODNIK Końskie | 1:14.31 | 30 | ||||
DYSKW. | Kasielska Alicja | 06 | WODNIK Końskie | ||||||
O4 - przedwczesny start |
<< TOP >> |
Konkurencja 2 15-10-2016 | Chłopców, 50m dowolny | 11 lat i młodsi Wyniki |
Rek Okręgu Święt. Dzieci | 30.07 | Zacharski Szymon | UNBUS | Ostrowiec Św. | 08-12-2007 |
Punkty: FINA 2014 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
11 lat |
1. | Radkiewicz Kajetan | 05 | KSZO Ostrowiec Św | 33.08 | 231 | |||
2. | Baran Wiktor | 05 | Korona-Swim Kielce | 35.09 | 193 | |||
3. | Skuta Hubert | 05 | Delfin Połaniec | 35.14 | 192 | |||
4. | Kundera Olaf | 05 | Korona-Swim Kielce | 35.70 | 183 | |||
5. | Grot Szymon | 05 | WODNIK Końskie | 36.79 | 167 | |||
6. | Sander Adam | 05 | Korona-Swim Kielce | 37.99 | 152 | |||
7. | Gajda Jakub | 05 | FOKA Sandomierz | 38.14 | 150 | |||
8. | Janecki Bartosz | 05 | Centrum Staszów | 38.19 | 150 | |||
9. | Krzoski Oliwier | 05 | Barakuda Starachowice | 38.59 | 145 | |||
10. | Flisiak Oskar | 05 | Delfin Połaniec | 39.37 | 137 | |||
11. | Korga Franciszek | 05 | FOKA Sandomierz | 39.81 | 132 | |||
12. | Zabłotny Nikodem | 05 | UNIA Busko Zdrój | 40.48 | 126 | |||
13. | Kargulewicz Piotr | 05 | Korona-Swim Kielce | 40.58 | 125 | |||
14. | Guzik Piotr | 05 | UNIA Busko Zdrój | 41.03 | 121 | |||
15. | Sierant Krzysztof | 05 | FOKA Sandomierz | 43.10 | 104 | |||
16. | Mostowik Michał | 05 | Korona-Swim Kielce | 44.06 | 97 | |||
17. | Grochowina Kacper | 05 | UNIA Busko Zdrój | 44.30 | 96 | |||
18. | Głogowski Mikołaj | 05 | WODNIK Końskie | 45.56 | 88 | |||
19. | Orzeł Piotr | 05 | Korona-Swim Kielce | 46.43 | 83 | |||
20. | Hajduk Stanisław | 05 | FOKA Sandomierz | 47.72 | 76 | |||
21. | Jarzyna Maciej | 05 | Delfin Połaniec | 48.89 | 71 | |||
22. | Owczarek Piotr | 05 | WODNIK Końskie | 49.17 | 70 | |||
23. | Janus Kamil | 05 | Korona-Swim Kielce | 55.50 | 48 |
10 lat i młodsi |
1. | Szlęzak Maciej | 06 | Barakuda Starachowice | 35.17 | 192 | |||
2. | Sikora Cyprian | 07 | ORKA MOSiR Kielce | 36.98 | 165 | |||
3. | Przytuła Wiktor | 06 | Salos Cortile Kielce | 36.99 | 165 | |||
4. | Brodecki Kacper | 06 | ORKA MOSiR Kielce | 37.81 | 154 | |||
5. | Obrocki Łukasz | 06 | ORKA MOSiR Kielce | 40.24 | 128 | |||
6. | Kotwica Jakub | 06 | KSZO Ostrowiec Św | 40.91 | 122 | |||
7. | Zabojszcz Tomasz | 06 | Salos Cortile Kielce | 41.14 | 120 | |||
8. | Turek Mateusz | 06 | Korona-Swim Kielce | 41.20 | 119 | |||
9. | Bębenek Tomasz | 06 | UNIA Busko Zdrój | 41.39 | 117 | |||
10. | Gostomski Oliwier | 06 | Barakuda Starachowice | 42.32 | 110 | |||
11. | Świercz Kacper | 07 | Barakuda Starachowice | 42.54 | 108 | |||
12. | Coulibaly David | 06 | Pirania Kazimierza Wlk | 42.70 | 107 | |||
13. | Sabat Tomasz | 07 | Salos Cortile Kielce | 43.03 | 104 | |||
14. | Kasperkiewicz Bartłomiej | 07 | Barakuda Starachowice | 43.39 | 102 | |||
15. | Jaroński Oskar | 07 | Barakuda Starachowice | 43.52 | 101 | |||
16. | Pabiańczyk Jakub | 06 | Pirania Kazimierza Wlk | 43.63 | 100 | |||
17. | Wąsik Igor | 06 | Korona-Swim Kielce | 43.90 | 98 | |||
18. | Wiek Miłosz | 06 | UNIA Busko Zdrój | 44.50 | 94 | |||
19. | Gunia Miłosz | 06 | KSZO Ostrowiec Św | 44.84 | 92 | |||
20. | Janecki Kamil | 07 | Centrum Staszów | 44.92 | 92 | |||
21. | Gil Filip | 06 | Pirania Kazimierza Wlk | 46.83 | 81 | |||
22. | Gajek Kamil | 06 | FOKA Sandomierz | 47.07 | 80 | SC 1 | ||
23. | Błasiak Jan | 06 | KSZO Ostrowiec Św | 47.07 | 80 | SC 2 | ||
24. | Fortuna Wiktor | 06 | UNIA Busko Zdrój | 47.47 | 78 | |||
25. | Kopacz Filip | 06 | Centrum Staszów | 50.05 | 66 | |||
26. | Nowakowski Łukasz | 06 | WODNIK Końskie | 55.46 | 49 | |||
27. | Pacocha Daniel | 06 | WODNIK Końskie | 56.43 | 46 | |||
28. | Jasiński Kacper | 06 | Korona-Swim Kielce | 1:07.51 | 27 |
<< TOP >> |
Konkurencja 3 15-10-2016 | Dziewcząt, 100m zmienny | 10 lat i młodsi Wyniki |
Rek Okręgu Święt. Dzieci | 1:19.03 | Kowalik Nina | KOKIE | Puławy | 29-11-2009 |
Punkty: FINA 2014 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Szafrańska Malwina | 06 | KSZO Ostrowiec Św | 1:25.36 | 304 | |||
2. | Menducka Anna | 06 | KSZO Ostrowiec Św | 1:34.40 | 225 | |||
3. | Gajewska Wiktoria | 06 | Salos Cortile Kielce | 1:34.81 | 222 | |||
4. | Adamus Maja | 06 | Barakuda Starachowice | 1:36.39 | 211 | |||
5. | Maciąg Marta | 06 | Barakuda Starachowice | 1:36.81 | 208 | |||
6. | Choińska Maja | 07 | ORKA MOSiR Kielce | 1:37.70 | 203 | |||
7. | Zielińska Joanna | 06 | FOKA Sandomierz | 1:39.13 | 194 | |||
8. | Kamińska Zuzanna | 06 | KSZO Ostrowiec Św | 1:40.04 | 189 | |||
9. | Jeśko Wiktoria | 06 | Barakuda Starachowice | 1:40.78 | 185 | |||
10. | Płaza Anna | 06 | FOKA Sandomierz | 1:42.64 | 175 | |||
11. | Głowacka Amelia | 06 | Barakuda Starachowice | 1:43.10 | 173 | |||
12. | Szczepańska Emilia | 06 | FOKA Sandomierz | 1:43.60 | 170 | |||
13. | Kwiecień Kalina | 06 | Pirania Kazimierza Wlk | 1:44.54 | 165 | |||
14. | Gorczyca Wiktoria | 06 | Barakuda Starachowice | 1:46.45 | 157 | |||
15. | Szarawara Oliwia | 07 | Pirania Kazimierza Wlk | 1:46.66 | 156 | |||
16. | Płaza Katarzyna | 06 | FOKA Sandomierz | 1:47.80 | 151 | |||
17. | Celińska Małgorzata | 06 | KSZO Ostrowiec Św | 1:49.03 | 146 | |||
18. | Fudalej Kamila | 06 | Barakuda Starachowice | 1:52.19 | 134 | |||
19. | Nawrot Amelia | 06 | Korona-Swim Kielce | 1:52.36 | 133 | |||
20. | Kasprzyk Katarzyna | 06 | Barakuda Starachowice | 1:55.66 | 122 | |||
21. | Pomykała Wiktoria | 06 | KSZO Ostrowiec Św | 1:57.90 | 115 | |||
22. | Jagielska Wiktoria | 06 | Korona-Swim Kielce | 2:13.78 | 79 |
<< TOP >> |
Konkurencja 4 15-10-2016 | Chłopców, 100m zmienny | 10 lat i młodsi Wyniki |
Rek Okręgu Święt. Dzieci | 1:14.53 | Gotszling Dawid | KOKIE | Puławy | 16-12-2012 |
Punkty: FINA 2014 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Szlęzak Maciej | 06 | Barakuda Starachowice | 1:29.62 | 181 | ||||
2. | Mazan Mikołaj | 06 | KSZO Ostrowiec Św | 1:33.92 | 157 | ||||
3. | Koperek Patryk | 06 | Salos Cortile Kielce | 1:38.73 | 135 | ||||
4. | Markiewicz Oskar | 06 | Barakuda Starachowice | 1:42.20 | 122 | ||||
5. | Papier Mieszko | 06 | UNIA Busko Zdrój | 1:43.28 | 118 | ||||
6. | Kotwica Jakub | 06 | KSZO Ostrowiec Św | 1:46.41 | 108 | ||||
7. | Sobolewski Philip | 06 | Barakuda Starachowice | 1:47.17 | 105 | ||||
8. | Zwierzchowski Kosma | 06 | Korona-Swim Kielce | 1:48.57 | 101 | ||||
9. | Turek Mateusz | 06 | Korona-Swim Kielce | 1:50.69 | 96 | ||||
10. | Przytuła Wiktor | 06 | Salos Cortile Kielce | 1:51.75 | 93 | ||||
11. | Wiek Miłosz | 06 | UNIA Busko Zdrój | 1:56.44 | 82 | ||||
12. | Sabat Tomasz | 07 | Salos Cortile Kielce | 1:56.91 | 81 | ||||
13. | Pabiańczyk Jakub | 06 | Pirania Kazimierza Wlk | 1:57.29 | 80 | ||||
DYSKW. | Gostomski Oliwier | 06 | Barakuda Starachowice | ||||||
Z2 - ukończenie poszczególnych odcinków niezgodne z przepisami o danym stylu | |||||||||
DYSKW. | Gajek Kamil | 06 | FOKA Sandomierz | ||||||
Z2 - ukończenie poszczególnych odcinków niezgodne z przepisami o danym stylu | |||||||||
DYSKW. | Błasiak Jan | 06 | KSZO Ostrowiec Św | ||||||
Z1 - nieprawidłowa kolejność stylów pływania |
<< TOP >> |
Konkurencja 5 15-10-2016 | Dziewcząt, 50m motylkowy | 11 lat Wyniki |
Rek Okręgu Święt. Dzieci | 34.03 | Belicka Beata | ORJED | Ostrowiec Św. | 03-12-2005 |
Punkty: FINA 2014 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Petrykowska Adrianna | 05 | KSZO Ostrowiec Św | 35.22 | 331 | ||||
2. | Pocheć Karolina | 05 | Barakuda Starachowice | 38.82 | 247 | ||||
3. | Palińska Wiktoria | 05 | Delfin Połaniec | 41.41 | 204 | ||||
4. | Sidło Natalia | 05 | Korona-Swim Kielce | 45.44 | 154 | ||||
5. | Sabat Gabriela | 05 | Salos Cortile Kielce | 45.74 | 151 | ||||
6. | Walczyk Natalia | 05 | KSZO Ostrowiec Św | 46.18 | 147 | ||||
7. | Strzelecka Pola | 05 | KSZO Ostrowiec Św | 47.10 | 138 | ||||
8. | Misiura Magdalena | 05 | KSZO Ostrowiec Św | 48.52 | 126 | ||||
DYSKW. | Dulińska Maja | 05 | Korona-Swim Kielce | ||||||
M10 - praca nóg jak do stylu klasycznego |
<< TOP >> |
Konkurencja 6 15-10-2016 | Chłopców, 50m motylkowy | 11 lat Wyniki |
Rek Okręgu Święt. Dzieci | 33.13 | Kurant Roger | KSOST | Ostrowiec Św. | 03-12-2005 |
Punkty: FINA 2014 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Michta Bartosz | 05 | KSZO Ostrowiec Św | 36.43 | 214 | ||||
2. | Sęk Jakub | 05 | ORKA MOSiR Kielce | 36.86 | 206 | ||||
3. | Błaut Maciej | 05 | Korona-Swim Kielce | 37.76 | 192 | ||||
4. | Sojda Eryk | 05 | KSZO Ostrowiec Św | 41.72 | 142 | ||||
5. | Bednarski Hubert | 05 | Salos Cortile Kielce | 43.62 | 124 | ||||
6. | Czegus Michał | 05 | Delfin Połaniec | 44.04 | 121 | ||||
7. | Karaś Oskar | 05 | KSZO Ostrowiec Św | 44.82 | 115 | ||||
8. | Szczyrba Alex | 05 | FOKA Sandomierz | 45.22 | 112 | ||||
9. | Banach Jan | 05 | Korona-Swim Kielce | 45.36 | 111 | ||||
10. | Olesiński Stanisław | 05 | Barakuda Starachowice | 46.40 | 103 | ||||
11. | Wolak Maciej | 05 | FOKA Sandomierz | 48.36 | 91 | ||||
DYSKW. | Orzeł Piotr | 05 | Korona-Swim Kielce | ||||||
O4 - przedwczesny start |
<< TOP >> |
Konkurencja 7 15-10-2016 | Dziewcząt, 50m klasyczny | 10 lat i młodsi Wyniki |
Rek Okręgu Święt. Dzieci | 40.08 | Kowalik Nina | KOKIE | Puławy | 29-11-2009 |
Punkty: FINA 2014 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Menducka Anna | 06 | KSZO Ostrowiec Św | 47.14 | 228 | ||||
2. | Szafrańska Malwina | 06 | KSZO Ostrowiec Św | 47.37 | 224 | ||||
3. | Sulik Alicja | 06 | KSZO Ostrowiec Św | 48.50 | 209 | ||||
4. | Kwiecień Kalina | 06 | Pirania Kazimierza Wlk | 48.59 | 208 | ||||
5. | Maciąg Marta | 06 | Barakuda Starachowice | 48.82 | 205 | ||||
6. | Olejarnik Magdalena | 07 | Delfin Połaniec | 49.02 | 202 | ||||
7. | Zielińska Kamila | 06 | Pirania Kazimierza Wlk | 49.20 | 200 | ||||
8. | Chat Zuzanna | 06 | Pirania Kazimierza Wlk | 51.69 | 172 | ||||
9. | Sadłos Zofia | 06 | KSZO Ostrowiec Św | 52.70 | 163 | ||||
10. | Bielecka Maja | 06 | KSZO Ostrowiec Św | 53.20 | 158 | ||||
11. | Płaza Katarzyna | 06 | FOKA Sandomierz | 53.96 | 152 | ||||
12. | Choińska Maja | 07 | ORKA MOSiR Kielce | 54.12 | 150 | ||||
13. | Płaza Anna | 06 | FOKA Sandomierz | 54.18 | 150 | ||||
14. | Górniak Gabriela | 06 | KSZO Ostrowiec Św | 55.15 | 142 | ||||
15. | Nawrot Amelia | 06 | Korona-Swim Kielce | 57.21 | 127 | ||||
16. | Jeśko Wiktoria | 06 | Barakuda Starachowice | 57.22 | 127 | SC 1 | |||
17. | Dabek Antonina | 06 | Salos Cortile Kielce | 57.22 | 127 | SC 2 | |||
18. | Jędrzejewska Maria | 07 | Barakuda Starachowice | 58.03 | 122 | ||||
19. | Mroczkowska Oliwia | 06 | Barakuda Starachowice | 58.40 | 119 | ||||
20. | Karwacka Marta | 06 | KSZO Ostrowiec Św | 58.66 | 118 | ||||
21. | Kuc Michalina | 06 | UNIA Busko Zdrój | 1:00.55 | 107 | ||||
22. | Wójcik Nikola | 06 | Centrum Staszów | 1:00.72 | 106 | ||||
23. | Strzępek Oliwia | 06 | Korona-Swim Kielce | 1:01.84 | 101 | ||||
24. | Szmul Laura | 06 | Salos Cortile Kielce | 1:02.16 | 99 | ||||
25. | Goral Oliwia | 06 | Salos Cortile Kielce | 1:03.58 | 92 | ||||
26. | Jagielska Wiktoria | 06 | Korona-Swim Kielce | 1:06.90 | 79 | ||||
27. | Wieczorek Natalia | 06 | Salos Cortile Kielce | 1:11.33 | 65 | ||||
28. | Zajęcka Wiktoria | 06 | Korona-Swim Kielce | 1:13.31 | 60 | ||||
DYSKW. | Kasielska Alicja | 06 | WODNIK Końskie | ||||||
O4 - przedwczesny start | |||||||||
DYSKW. | Szarawara Oliwia | 07 | Pirania Kazimierza Wlk | ||||||
K15 - brak dotknięcia ściany obydwoma rozłączonymi dłońmi | |||||||||
DYSKW. | Kucharska Amelia | 06 | WODNIK Końskie | ||||||
K6 - nierównoczesne ruchy ramion | |||||||||
DYSKW. | Kaczmarczyk Zuzanna | 06 | WODNIK Końskie | ||||||
K10 - dłonie przeniesione poza linię bioder |
PK | Kowalczyk Weronika | 07 | Barakuda Starachowice | 55.78 | 137 |
<< TOP >> |
Konkurencja 8 15-10-2016 | Chłopców, 50m klasyczny | 10 lat i młodsi Wyniki |
Rek Okręgu Święt. Dzieci | 38.16 | Treliński Bartosz | ORJED | Kielce | 17-12-2005 |
Punkty: FINA 2014 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Koperek Patryk | 06 | Salos Cortile Kielce | 49.57 | 132 | ||||
2. | Sobolewski Philip | 06 | Barakuda Starachowice | 50.16 | 127 | ||||
3. | Mazan Mikołaj | 06 | KSZO Ostrowiec Św | 50.50 | 125 | ||||
4. | Gunia Miłosz | 06 | KSZO Ostrowiec Św | 52.38 | 112 | ||||
5. | Sikora Cyprian | 07 | ORKA MOSiR Kielce | 53.16 | 107 | ||||
6. | Zwierzchowski Kosma | 06 | Korona-Swim Kielce | 53.62 | 104 | ||||
7. | Jaroński Oskar | 07 | Barakuda Starachowice | 53.91 | 102 | ||||
8. | Obrocki Łukasz | 06 | ORKA MOSiR Kielce | 54.46 | 99 | ||||
9. | Gil Filip | 06 | Pirania Kazimierza Wlk | 54.50 | 99 | ||||
10. | Brodecki Kacper | 06 | ORKA MOSiR Kielce | 56.31 | 90 | ||||
11. | Coulibaly David | 06 | Pirania Kazimierza Wlk | 57.24 | 85 | ||||
12. | Pacocha Daniel | 06 | WODNIK Końskie | 57.51 | 84 | ||||
13. | Wąsik Igor | 06 | Korona-Swim Kielce | 58.60 | 80 | ||||
14. | Kasperkiewicz Bartłomiej | 07 | Barakuda Starachowice | 59.06 | 78 | ||||
15. | Markiewicz Oskar | 06 | Barakuda Starachowice | 59.49 | 76 | ||||
16. | Zabojszcz Tomasz | 06 | Salos Cortile Kielce | 59.81 | 75 | ||||
17. | Jasiński Kacper | 06 | Korona-Swim Kielce | 1:00.94 | 71 | ||||
18. | Nowakowski Łukasz | 06 | WODNIK Końskie | 1:06.96 | 53 | ||||
DYSKW. | Papier Mieszko | 06 | UNIA Busko Zdrój | ||||||
O4 - przedwczesny start | |||||||||
DYSKW. | Bębenek Tomasz | 06 | UNIA Busko Zdrój | ||||||
K6 - nierównoczesne ruchy ramion | |||||||||
DYSKW. | Fortuna Wiktor | 06 | UNIA Busko Zdrój | ||||||
K12 - ruchy nóg nie w tej samej poziomej płaszczyźnie | |||||||||
DYSKW. | Kopacz Filip | 06 | Centrum Staszów | ||||||
K11 - nierównoczesne lub naprzemienne ruchy nóg |
PK | Janecki Kamil | 07 | Centrum Staszów | 1:00.75 | 71 |
<< TOP >> |
Konkurencja 9 15-10-2016 | Dziewcząt, 200m zmienny | 11 lat Wyniki |
Rek Okręgu Święt. Dzieci | 2:47.72 | Piotrowicz Maja | BASTA | Połaniec | 30-11-2013 |
Punkty: FINA 2014 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Jarzyna Maria | 05 | Barakuda Starachowice | 3:11.51 | 266 | |||
2. | Orzelska Marta | 05 | ORKA MOSiR Kielce | 3:20.64 | 231 | |||
3. | Strząbala Alicja | 05 | ORKA MOSiR Kielce | 3:22.90 | 223 | |||
4. | Misiura Magdalena | 05 | KSZO Ostrowiec Św | 3:26.96 | 210 | |||
5. | Strzelecka Pola | 05 | KSZO Ostrowiec Św | 3:28.85 | 205 | |||
6. | Głowacka Oliwia | 05 | Barakuda Starachowice | 3:29.73 | 202 | |||
7. | Tokarska Zuzanna | 05 | Barakuda Starachowice | 3:32.04 | 196 | |||
8. | Bozek Maja | 05 | Salos Cortile Kielce | 3:35.04 | 188 | |||
9. | Walczyk Natalia | 05 | KSZO Ostrowiec Św | 3:35.46 | 186 |
<< TOP >> |
Konkurencja 10 15-10-2016 | Chłopców, 200m zmienny | 11 lat Wyniki |
Rek Okręgu Święt. Dzieci | 2:38.75 | Gotszling Dawid | KOKIE | Busko-Zdrój | 24-11-2012 |
Punkty: FINA 2014 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Grot Szymon | 05 | WODNIK Końskie | 3:20.22 | 164 | ||||
2. | Sander Adam | 05 | Korona-Swim Kielce | 3:24.22 | 154 | ||||
3. | Stępień Kacper | 05 | UNIA Busko Zdrój | 3:24.81 | 153 | ||||
4. | Bednarski Hubert | 05 | Salos Cortile Kielce | 3:25.00 | 152 | ||||
5. | Pawlak Maciej | 05 | Salos Cortile Kielce | 3:29.07 | 144 | ||||
6. | Czegus Michał | 05 | Delfin Połaniec | 3:30.56 | 141 | ||||
7. | Gajda Jakub | 05 | FOKA Sandomierz | 3:38.40 | 126 | ||||
8. | Kundera Olaf | 05 | Korona-Swim Kielce | 3:43.04 | 118 | ||||
9. | Kargulewicz Piotr | 05 | Korona-Swim Kielce | 3:49.03 | 109 | ||||
10. | Sierant Krzysztof | 05 | FOKA Sandomierz | 3:52.30 | 105 | ||||
11. | Korga Franciszek | 05 | FOKA Sandomierz | 3:55.31 | 101 | ||||
DYSKW. | Kesler Michał | 05 | KSZO Ostrowiec Św | ||||||
G7 - brak pozycji na plecach przy opuszczaniu ściany nawrotowej |
<< TOP >> |
Konkurencja 11 15-10-2016 | Dziewcząt, 100m dowolny | 11 lat Wyniki |
Rek Okręgu Święt. Dzieci | 1:07.95 | Długołęcka Karolina | UNBUS | Sandomierz | 24-11-2007 |
Punkty: FINA 2014 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Petrykowska Adrianna | 05 | KSZO Ostrowiec Św | 1:10.78 | 374 | |||
2. | Pocheć Karolina | 05 | Barakuda Starachowice | 1:17.75 | 282 | |||
3. | Kutz Natalia | 05 | Delfin Połaniec | 1:19.20 | 267 | |||
4. | Sidło Natalia | 05 | Korona-Swim Kielce | 1:23.24 | 230 | |||
5. | Olewinska Martyna | 05 | Salos Cortile Kielce | 1:24.06 | 223 | |||
6. | Bąk Aleksandra | 05 | ORKA MOSiR Kielce | 1:25.50 | 212 | |||
7. | Gądzik Zuzanna | 05 | Pirania Kazimierza Wlk | 1:26.50 | 205 | |||
8. | Głowacka Oliwia | 05 | Barakuda Starachowice | 1:26.60 | 204 | |||
Kowalska Nicola | 05 | Delfin Połaniec | 1:26.60 | 204 | ||||
10. | Jurkowska Kamila | 05 | Delfin Połaniec | 1:27.42 | 198 | |||
11. | Palińska Wiktoria | 05 | Delfin Połaniec | 1:27.44 | 198 | |||
12. | Dulińska Maja | 05 | Korona-Swim Kielce | 1:32.77 | 166 | |||
13. | Jakus Aleksandra | 05 | FOKA Sandomierz | 1:33.84 | 160 | |||
14. | Elias Klaudia | 05 | UNIA Busko Zdrój | 1:38.46 | 139 | |||
15. | Chyb Maria | 05 | Korona-Swim Kielce | 1:42.46 | 123 | |||
16. | Buława Katarzyna | 05 | KSZO Ostrowiec Św | 1:45.76 | 112 | |||
17. | Kochel Oliwia | 05 | Korona-Swim Kielce | 1:46.56 | 109 | |||
18. | Cieśla Anna | 05 | Pirania Kazimierza Wlk | 1:47.60 | 106 | |||
19. | Chwaścińska Kinga | 05 | WODNIK Końskie | 1:48.62 | 103 | |||
20. | Dybus Nadia | 05 | FOKA Sandomierz | 1:49.65 | 100 | |||
21. | Szabelak Aleksandra | 05 | WODNIK Końskie | 2:01.28 | 74 |
<< TOP >> |
Konkurencja 12 15-10-2016 | Chłopców, 100m dowolny | 11 lat Wyniki |
Rek Okręgu Święt. Dzieci | 1:06.09 | Kowalski Patryk | UNBUS | Busko Zdrój | 07-12-2008 |
Punkty: FINA 2014 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Michta Bartosz | 05 | KSZO Ostrowiec Św | 1:09.47 | 270 | SC 1 | |||
2. | Sęk Jakub | 05 | ORKA MOSiR Kielce | 1:09.47 | 270 | SC 2 | |||
3. | Radkiewicz Kajetan | 05 | KSZO Ostrowiec Św | 1:13.41 | 229 | ||||
4. | Błaut Maciej | 05 | Korona-Swim Kielce | 1:15.55 | 210 | ||||
5. | Sojda Eryk | 05 | KSZO Ostrowiec Św | 1:16.51 | 202 | ||||
6. | Kesler Michał | 05 | KSZO Ostrowiec Św | 1:18.96 | 184 | ||||
7. | Wolak Maciej | 05 | FOKA Sandomierz | 1:19.38 | 181 | ||||
8. | Szczyrba Alex | 05 | FOKA Sandomierz | 1:19.75 | 178 | ||||
9. | Baran Wiktor | 05 | Korona-Swim Kielce | 1:20.56 | 173 | ||||
10. | Stępień Kacper | 05 | UNIA Busko Zdrój | 1:20.71 | 172 | ||||
11. | Skuta Hubert | 05 | Delfin Połaniec | 1:21.43 | 168 | ||||
12. | Karaś Oskar | 05 | KSZO Ostrowiec Św | 1:25.63 | 144 | ||||
13. | Pawlak Maciej | 05 | Salos Cortile Kielce | 1:27.23 | 136 | ||||
14. | Olesiński Stanisław | 05 | Barakuda Starachowice | 1:27.38 | 136 | ||||
15. | Krzoski Oliwier | 05 | Barakuda Starachowice | 1:30.12 | 124 | ||||
16. | Janecki Bartosz | 05 | Centrum Staszów | 1:32.40 | 115 | ||||
17. | Flisiak Oskar | 05 | Delfin Połaniec | 1:33.01 | 112 | ||||
18. | Banach Jan | 05 | Korona-Swim Kielce | 1:33.56 | 110 | ||||
19. | Guzik Piotr | 05 | UNIA Busko Zdrój | 1:35.67 | 103 | ||||
20. | Zabłotny Nikodem | 05 | UNIA Busko Zdrój | 1:36.75 | 100 | ||||
21. | Grochowina Kacper | 05 | UNIA Busko Zdrój | 1:43.97 | 80 | ||||
22. | Jarzyna Maciej | 05 | Delfin Połaniec | 1:49.02 | 70 | ||||
23. | Owczarek Piotr | 05 | WODNIK Końskie | 1:50.60 | 67 | ||||
24. | Hajduk Stanisław | 05 | FOKA Sandomierz | 1:52.42 | 63 | ||||
25. | Głogowski Mikołaj | 05 | WODNIK Końskie | 1:58.52 | 54 | ||||
26. | Janus Kamil | 05 | Korona-Swim Kielce | 2:02.02 | 49 | ||||
DYSKW. | Mostowik Michał | 05 | Korona-Swim Kielce | ||||||
O4 - przedwczesny start |
<< TOP >> |
Konkurencja 13 15-10-2016 | Mieszane, 4 x 50m zmienny | 11 lat i młodsi Wyniki |
Punkty: FINA 2014 |
Pozycja | Czas | Pkt. |
11 lat |
1. | KSZO Ostrowiec Św 4 | KSZO Ostrowiec Św | 2:35.13 | 220 |
Petrykowska Adrianna Radkiewicz Kajetan | 05 05 | 36.77 45.71 | Michta Bartosz Strzelecka Pola | 05 05 | 36.62 36.03 |
2. | Korona-Swim Kielce 1 | Korona-Swim Kielce | 2:43.42 | 188 |
Baran Wiktor Sidło Natalia | 05 05 | 45.11 43.65 | Błaut Maciej Kundera Olaf | 05 05 | 39.18 35.48 |
3. | Barakuda Starachowice 5 | Barakuda Starachowice | 2:45.91 | 179 |
Pocheć Karolina Olesiński Stanisław | 05 05 | 41.88 46.29 | Jarzyna Maria Głowacka Oliwia | 05 05 | 40.29 37.45 |
4. | ORKA MOSiR Kielce 1 | ORKA MOSiR Kielce | 2:46.68 | 177 |
Strząbala Alicja Orzelska Marta | 05 05 | 42.57 47.81 | Sęk Jakub Bąk Aleksandra | 05 05 | 38.00 38.30 |
5. | KSZO Ostrowiec Św 5 | KSZO Ostrowiec Św | 2:52.98 | 158 |
Walczyk Natalia Kesler Michał | 05 05 | 45.03 49.62 | Karaś Oskar Sojda Eryk | 05 05 | 44.03 34.30 |
6. | Delfin Połaniec 1 | Delfin Połaniec | 2:53.03 | 158 |
Flisiak Oskar Kowalska Nicola | 05 05 | 45.24 46.54 | Palińska Wiktoria Kutz Natalia | 05 05 | 42.38 38.87 |
7. | Salos Cortile Kielce 1 | Salos Cortile Kielce | 2:55.25 | 152 |
Pawlak Maciej Bozek Maja | 05 05 | 44.81 51.51 | Olewinska Martyna Sabat Gabriela | 05 05 | 41.46 37.47 |
8. | FOKA Sandomierz 1 | FOKA Sandomierz | 2:57.02 | 148 |
Sierant Krzysztof Wolak Maciej | 05 05 | 43.48 48.95 | Szczyrba Alex Jakus Aleksandra | 05 05 | 46.45 38.14 |
9. | Delfin Połaniec 2 | Delfin Połaniec | 3:01.87 | 136 |
Jurkowska Kamila Olejarnik Magdalena | 05 07 | 47.71 50.35 | Czegus Michał Skuta Hubert | 05 05 | 47.59 36.22 |
10. | Korona-Swim Kielce 2 | Korona-Swim Kielce | 3:09.79 | 120 |
Dulińska Maja Sander Adam | 05 05 | 50.25 48.22 | Banach Jan Mostowik Michał | 05 05 | 46.34 44.98 |
11. | FOKA Sandomierz 3 | FOKA Sandomierz | 3:17.91 | 105 |
Korga Franciszek Dybus Nadia | 05 05 | 47.14 55.06 | Gajda Jakub Hajduk Stanisław | 05 05 | 51.10 44.61 |
12. | Centrum Staszów | Centrum Staszów | 3:27.56 | 91 |
Janecki Kamil Wójcik Nikola | 07 06 | 50.56 58.22 | Janecki Bartosz Kopacz Filip | 05 06 | 47.24 51.54 |
13. | UNIA Busko Zdrój 2 | UNIA Busko Zdrój | 3:27.83 | 91 |
Elias Klaudia Guzik Piotr | 05 05 | 52.98 58.22 | Stępień Kacper Grochowina Kacper | 05 05 | 52.19 44.44 |
14. | Korona-Swim Kielce 3 | Korona-Swim Kielce | 3:29.98 | 88 |
Kochel Oliwia Kargulewicz Piotr | 05 05 | 54.66 49.62 | Chyb Maria Janus Kamil | 05 05 | 54.83 50.87 |
15. | WODNIK Końskie | WODNIK Końskie | 3:35.68 | 81 |
Chwaścińska Kinga Szabelak Aleksandra | 05 05 | 58.24 1:03.60 | Grot Szymon Głogowski Mikołaj | 05 05 | 46.01 47.83 |
10 lat i młodsi |
1. | KSZO Ostrowiec Św 1 | KSZO Ostrowiec Św | 2:55.59 | 151 |
Sulik Alicja Menducka Anna | 06 06 | 46.91 47.94 | Szafrańska Malwina Mazan Mikołaj | 06 06 | 41.66 39.08 |
2. | Salos Cortile Kielce 2 | Salos Cortile Kielce | 2:57.22 | 147 |
Dabek Antonina Koperek Patryk | 06 06 | 46.82 52.13 | Gajewska Wiktoria Przytuła Wiktor | 06 06 | 39.93 38.34 |
3. | Barakuda Starachowice 1 | Barakuda Starachowice | 2:57.41 | 147 |
Fudalej Kamila Sobolewski Philip | 06 06 | 45.30 49.56 | Szlęzak Maciej Adamus Maja | 06 06 | 45.25 37.30 |
4. | Barakuda Starachowice 2 | Barakuda Starachowice | 2:57.82 | 146 |
Mroczkowska Oliwia Maciąg Marta | 06 06 | 45.28 47.48 | Jeśko Wiktoria Markiewicz Oskar | 06 06 | 44.22 40.84 |
5. | ORKA MOSiR Kielce 2 | ORKA MOSiR Kielce | 3:05.71 | 128 |
Choińska Maja Obrocki Łukasz | 07 06 | 43.45 55.36 | Brodecki Kacper Sikora Cyprian | 06 07 | 48.68 38.22 |
6. | Barakuda Starachowice 4 | Barakuda Starachowice | 3:12.11 | 115 |
Jędrzejewska Maria Jaroński Oskar | 07 07 | 47.00 54.31 | Kowalczyk Weronika Kasperkiewicz Bartłomiej | 07 07 | 46.25 44.55 |
7. | KSZO Ostrowiec Św 2 | KSZO Ostrowiec Św | 3:15.19 | 110 |
Sadłos Zofia Górniak Gabriela | 06 06 | 48.69 55.57 | Bielecka Maja Kotwica Jakub | 06 06 | 49.54 41.39 |
8. | Barakuda Starachowice 3 | Barakuda Starachowice | 3:15.96 | 109 |
Kasprzyk Katarzyna Gostomski Oliwier | 06 06 | 47.18 57.66 | Głowacka Amelia Gorczyca Wiktoria | 06 06 | 47.68 43.44 |
9. | Pirania Kazimierza Wlk | Pirania Kazimierza Wlk | 3:18.38 | 105 |
Szarawara Oliwia Gil Filip | 07 06 | 49.57 55.40 | Kwiecień Kalina Pabiańczyk Jakub | 06 06 | 50.65 42.76 |
10. | KSZO Ostrowiec Św 3 | KSZO Ostrowiec Św | 3:18.63 | 104 |
Karwacka Marta Gunia Miłosz | 06 06 | 49.42 55.16 | Kamińska Zuzanna Celińska Małgorzata | 06 06 | 51.20 42.85 |
11. | Korona-Swim Kielce 4 | Korona-Swim Kielce | 3:21.79 | 99 |
Wąsik Igor Zwierzchowski Kosma | 06 06 | 49.44 55.60 | Turek Mateusz Nawrot Amelia | 06 06 | 53.03 43.72 |
12. | FOKA Sandomierz 2 | FOKA Sandomierz | 3:22.72 | 98 |
Płaza Anna Szczepańska Emilia | 06 06 | 47.23 52.17 | Zielińska Joanna Gajek Kamil | 06 06 | 51.00 52.32 |
13. | UNIA Busko Zdrój 1 | UNIA Busko Zdrój | 3:28.10 | 91 |
Wiek Miłosz Kuc Michalina | 06 06 | 54.33 58.98 | Papier Mieszko Bębenek Tomasz | 06 06 | 52.81 41.98 |
14. | Salos Cortile Kielce 3 | Salos Cortile Kielce | 3:45.64 | 71 |
Szmul Laura Goral Oliwia | 06 06 | 56.11 1:01.81 | Sabat Tomasz Zabojszcz Tomasz | 07 06 | 1:06.43 41.29 |