Nr  1. Dziewcząt, 4 x 100m dowolny  11 lat
Nr  2. Chłopców, 4 x 100m dowolny  11 lat
Nr  3. Dziewcząt, 50m dowolny  10 lat i młodsi
Nr  4. Chłopców, 50m dowolny  10 lat i młodsi
Nr  5. Dziewcząt, 100m grzbietowy  11 lat
Nr  6. Chłopców, 100m grzbietowy  11 lat
Nr  7. Dziewcząt, 50m grzbietowy  10 lat i młodsi
Nr  8. Chłopców, 50m grzbietowy  10 lat i młodsi
Nr  9. Dziewcząt, 100m klasyczny  11 lat
Nr  10. Chłopców, 100m klasyczny  11 lat
Nr  11. Dziewcząt, 50m klasyczny  10 lat i młodsi
Nr  12. Chłopców, 50m klasyczny  10 lat i młodsi
Nr  13. Dziewcząt, 200m dowolny  11 lat
Nr  14. Chłopców, 200m dowolny  11 lat
Nr  15. Mieszane, 8 x 50m dowolny  10 lat i młodsi
Nr  16. Dziewcząt, 4 x 100m zmienny  11 lat
Nr  17. Chłopców, 4 x 100m zmienny  11 lat


5 runda Małej Ligi - Świętokrzyska Liga Pływacka
Ostrowiec Św. - 27 listopada 2016r


Konkurencja 1
27-11-2016 - 10:00
Dziewcząt, 4 x 100m dowolny11 lat
Wyniki

Rek Okręgu Święt. Dzieci5:01.71KS KSZO Ostrowiec Św.KSOSTOstrowiec Św.07-12-2013

Punkty: FINA 2014
PozycjaCzasPkt.
1.KSZO Ostrowiec Św 1KSZO Ostrowiec Św5:17.78281
Petrykowska Adrianna
Walczyk Natalia
05
05
34.67
38.60
1:12.87
1:21.48
Misiura Magdalena
Strzelecka Pola
05
05
40.43
37.96
1:24.13
1:19.30
2.ORKA MOSiR Kielce 1ORKA MOSiR Kielce5:26.57259
Bąk Aleksandra
Strząbała Alicja
05
05
38.53
39.88
1:22.81
1:25.90
Pawlik Natalia
Orzelska Marta
05
05
35.98
39.75
1:17.49
1:20.37
3.Barakuda StarachowiceBarakuda Starachowice5:28.95253
Pocheć Karolina
Głowacka Oliwia
05
05
37.13
40.94
1:18.05
1:29.09
Tokarska Zuzanna
Jarzyna Maria
05
05
39.75
37.13
1:25.53
1:16.28
4.Korona-Swim KielceKorona-Swim Kielce6:50.09130
Chyb Maria
Jagielska Wiktoria
05
06
46.37
52.75
1:35.58
1:53.46
Nawrot Amelia
Zajęcka Wiktoria
06
06
46.79


<< TOP >>
Konkurencja 2
27-11-2016
Chłopców, 4 x 100m dowolny

11 lat
Wyniki

Rek Okręgu Święt. Dzieci4:48.55MUKP Korona-Swim KielceKOKIEOstrowiec Św.17-12-2011

Punkty: FINA 2014
PozycjaCzasPkt.
1.FOKA SandomierzFOKA Sandomierz5:37.66159
Szczyrba Alex
Gajda Jakub
05
05
39.48
44.17
1:22.01
1:35.08
Wolak Maciej
Bednarz Paweł
05
05
39.25
37.90
1:19.26
1:21.31
2.Korona-Swim KielceKorona-Swim Kielce6:21.68110
Banach Jan
Kargulewicz Piotr
05
05
43.66
45.20
1:34.73
1:36.47
Kundera Olaf
Zwierzchowski Kosma
05
06
40.97
45.55
1:28.78
1:41.70


<< TOP >>
Konkurencja 3
27-11-2016
Dziewcząt, 50m dowolny10 lat i młodsi
Wyniki

Rek Okręgu Święt. Dzieci30.56Długołęcka KarolinaUNBUSOstrowiec Św.08-12-2007

Punkty: FINA 2014
PozycjaRok ur.CzasPkt.
1.Szafrańska Malwina06KSZO Ostrowiec Św33.90322
2.Choińska Maja07ORKA MOSiR Kielce35.76274
3.Menducka Anna06KSZO Ostrowiec Św35.99269
4.Adamus Maja06Barakuda Starachowice36.79252
5.Zielińska Joanna06FOKA Sandomierz38.23224
6.Jeśko Wiktoria06Barakuda Starachowice38.46220
7.Maciąg Marta06Barakuda Starachowice38.48220
8.Płaza Anna06FOKA Sandomierz38.61218
9.Celińska Małgorzata06KSZO Ostrowiec Św38.62217
10.Olejarnik Magdalena07Delfin Połaniec38.67217
11.Głowacka Amelia06Barakuda Starachowice38.74215
12.Sulik Alicja06KSZO Ostrowiec Św38.79215
13.Sadłos Zofia06KSZO Ostrowiec Św38.89213
14.Górniak Gabriela06KSZO Ostrowiec Św41.09180
15.Bielecka Maja06KSZO Ostrowiec Św41.69173
16.Wójcik Nikola06Centrum Staszów41.84171
17.Fudalej Kamila06Barakuda Starachowice42.65161
18.Kowalczyk Weronika07Barakuda Starachowice42.72160
19.Jędrzejewska Maria07Barakuda Starachowice42.74160
20.Zatorska Maria06Barakuda Starachowice42.90158
21.Pomykała Wiktoria06KSZO Ostrowiec Św44.22145
22.Lalorny Anna06Barakuda Starachowice46.87121
23.Kuc Michalina06UNIA Busko Zdrój49.10106
24.Jagielska Wiktoria06Korona-Swim Kielce50.5597
25.Kasielska Alicja06WODNIK Końskie51.3192
26.Tenderenda Oliwia06FOKA Sandomierz53.3682
27.Wieczorek Natalia06Salos Cortile Kielce54.7776
DYSKW.Mroczkowska Oliwia06Barakuda Starachowice
O4 - przedwczesny start


<< TOP >>
Konkurencja 4
27-11-2016
Chłopców, 50m dowolny

10 lat i młodsi
Wyniki

Rek Okręgu Święt. Dzieci30.07Zacharski SzymonUNBUSOstrowiec Św.08-12-2007

Punkty: FINA 2014
PozycjaRok ur.CzasPkt.
1.Sikora Cyprian07ORKA MOSiR Kielce34.97195
2.Brodecki Kacper06ORKA MOSiR Kielce36.49172
3.Mazan Mikołaj06KSZO Ostrowiec Św36.69169
4.Przytuła Wiktor06Salos Cortile Kielce37.17162
5.Papier Mieszko06UNIA Busko Zdrój38.35148
6.Zabojszcz Tomasz06Salos Cortile Kielce39.45136
7.Koperek Patryk06Salos Cortile Kielce39.79132
8.Sabat Tomasz07Salos Cortile Kielce39.88131
9.Markiewicz Oskar06Barakuda Starachowice40.30127
10.Gostomski Oliwier06Barakuda Starachowice40.91122
11.Jaroński Oskar07Barakuda Starachowice40.97121
12.Pakaszewski Igor07ORKA MOSiR Kielce41.21119
13.Świercz Kacper07Barakuda Starachowice41.51116
14.Wiek Miłosz06UNIA Busko Zdrój41.72115
15.Zwierzchowski Kosma06Korona-Swim Kielce42.07112
16.Janecki Kamil07Centrum Staszów42.36110
17.Kasperkiewicz Bartłomiej07Barakuda Starachowice43.33102
18.Sobolewski Philip06Barakuda Starachowice46.2584
19.Gluzicki Bartosz06UNIA Busko Zdrój48.0075
20.Marasek Konrad06Salos Cortile Kielce50.2665
21.Majko Dominik06UNIA Busko Zdrój58.9340
22.Pacocha Daniel06WODNIK Końskie1:00.8937
23.Kuś Łukasz06WODNIK Końskie1:13.0521
DYSKW.Gunia Miłosz06KSZO Ostrowiec Św
O4 - przedwczesny start


<< TOP >>
Konkurencja 5
27-11-2016
Dziewcząt, 100m grzbietowy

11 lat
Wyniki

Rek Okręgu Święt. Dzieci1:17.72Petrykowska AdriannaKSOSTBusko-Zdrój06-05-2016

Punkty: FINA 2014
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m
1.Petrykowska Adrianna05KSZO Ostrowiec Św1:16.7237337.7438.98
Rekord Okręgu Świętokrzyskiego Dzieci
2.Pawlik Natalia05ORKA MOSiR Kielce1:24.8927540.8644.03
3.Jarzyna Maria05Barakuda Starachowice1:26.7325842.3544.38
4.Pocheć Karolina05Barakuda Starachowice1:28.0324643.1844.85
5.Strzelecka Pola05KSZO Ostrowiec Św1:28.3724442.8845.49
6.Kutz Natalia05Delfin Połaniec1:32.8221044.9747.85
7.Olewinska Martyna05Salos Cortile Kielce1:33.2920745.6547.64
8.Sabat Gabriela05Salos Cortile Kielce1:34.1620145.0649.10
9.Bąk Aleksandra05ORKA MOSiR Kielce1:34.3720045.9948.38
10.Strząbała Alicja05ORKA MOSiR Kielce1:34.9619646.8148.15
11.Tokarska Zuzanna05Barakuda Starachowice1:35.6919247.0048.69
12.Jurkowska Kamila05Delfin Połaniec1:37.3518248.4148.94
13.Michalska Julia05Korona-Swim Kielce1:37.3918247.8749.52
14.Głowacka Oliwia05Barakuda Starachowice1:38.4517647.6950.76
15.Bozek Maja05Salos Cortile Kielce1:42.5215652.1550.37
16.Kołeczek Anna05FOKA Sandomierz1:42.6315549.2853.35
17.Chyb Maria05Korona-Swim Kielce1:50.4612554.8055.66
18.Elias Klaudia05UNIA Busko Zdrój1:51.3412253.4057.94
19.Buława Katarzyna05KSZO Ostrowiec Św1:51.9612053.8058.16
20.Kochel Oliwia05Korona-Swim Kielce1:55.5610956.4459.12
21.Szabelak Aleksandra05WODNIK Końskie2:05.008658.281:06.72


<< TOP >>
Konkurencja 6
27-11-2016
Chłopców, 100m grzbietowy

11 lat
Wyniki

Rek Okręgu Święt. Dzieci1:15.58Gotszling DawidKOKIEOstrowiec Św.17-11-2012

Punkty: FINA 2014
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m
1.Radkiewicz Kajetan05KSZO Ostrowiec Św1:17.0925537.4839.61
2.Sęk Jakub05ORKA MOSiR Kielce1:18.2424437.7340.51
3.Michta Bartosz05KSZO Ostrowiec Św1:21.0022039.6241.38
4.Kesler Michał05KSZO Ostrowiec Św1:26.3918142.3844.01
5.Wolak Maciej05FOKA Sandomierz1:26.6418042.9043.74
6.Bekier Filip05Korona-Swim Kielce1:28.7716743.3945.38
7.Szczyrba Alex05FOKA Sandomierz1:28.8616743.9944.87
8.Krzoski Oliwier05Barakuda Starachowice1:29.94161
9.Karaś Oskar05KSZO Ostrowiec Św1:31.8515144.7347.12
10.Skuta Hubert05Delfin Połaniec1:33.6314246.0647.57
11.Olesiński Stanisław05Barakuda Starachowice1:33.8414146.5047.34
12.Nowak Jan05Delfin Połaniec1:33.9514146.1847.77
13.Flisiak Oskar05Delfin Połaniec1:34.1814046.7847.40
14.Bednarz Paweł05FOKA Sandomierz1:35.4313445.9049.53
15.Czegus Michał05Delfin Połaniec1:35.8613346.7149.15
16.Grot Szymon05WODNIK Końskie1:36.4713047.1049.37
17.Janecki Bartosz05Centrum Staszów1:39.0412049.0350.01
18.Gajda Jakub05FOKA Sandomierz1:39.1612049.9349.23
19.Banach Jan05Korona-Swim Kielce1:39.6011848.1651.44
20.Kargulewicz Piotr05Korona-Swim Kielce1:45.4210050.7354.69
21.Mostowik Michał05Korona-Swim Kielce1:47.739351.0956.64
22.Kundera Olaf05Korona-Swim Kielce1:50.248753.8456.40
23.Zabłotny Nikodem05UNIA Busko Zdrój1:53.098154.4858.61
24.Głogowski Mikołaj05WODNIK Końskie1:53.997953.781:00.21
25.Chłopek Maciej05Korona-Swim Kielce1:54.707755.8558.85
26.Grochowina Kacper05UNIA Busko Zdrój1:54.827755.1159.71
27.Jaworski Adam05Centrum Staszów2:03.846156.111:07.73
28.Janicki Kacper05Barakuda Starachowice2:05.985858.461:07.52
29.Janus Kamil05Korona-Swim Kielce2:15.95461:03.241:12.71
DYSKW.Bednarski Hubert05Salos Cortile Kielce
G8 - ukończenie wyścigu nie w położeniu na plecach
DYSKW.Korga Franciszek05FOKA Sandomierz
G8 - ukończenie wyścigu nie w położeniu na plecach
DYSKW.Jarmoluk Krzysztof05Salos Cortile Kielce
O4 - przedwczesny start


<< TOP >>
Konkurencja 7
27-11-2016
Dziewcząt, 50m grzbietowy

10 lat i młodsi
Wyniki

Rek Okręgu Święt. Dzieci35.62Petrykowska AdriannaKSOSTKielce16-10-2016

Punkty: FINA 2014
PozycjaRok ur.CzasPkt.
1.Szafrańska Malwina06KSZO Ostrowiec Św39.19282
2.Choińska Maja07ORKA MOSiR Kielce40.81249
3.Mroczkowska Oliwia06Barakuda Starachowice41.59235
4.Adamus Maja06Barakuda Starachowice42.59219
5.Menducka Anna06KSZO Ostrowiec Św42.75217
6.Zielińska Joanna06FOKA Sandomierz43.39207
7.Gajewska Wiktoria06Salos Cortile Kielce43.53205
8.Kamińska Zuzanna06KSZO Ostrowiec Św43.82201
9.Jędrzejewska Maria07Barakuda Starachowice44.23196
10.Głowacka Amelia06Barakuda Starachowice44.26195
11.Jeśko Wiktoria06Barakuda Starachowice44.45193
12.Sadłos Zofia06KSZO Ostrowiec Św44.48192
13.Dabek Antonina06Salos Cortile Kielce44.61191
14.Sulik Alicja06KSZO Ostrowiec Św45.13184
15.Kowalczyk Weronika07Barakuda Starachowice45.95174
16.Szczepańska Emilia06FOKA Sandomierz46.69166
17.Lalorny Anna06Barakuda Starachowice47.08162
18.Płaza Katarzyna06FOKA Sandomierz47.74156
19.Bielecka Maja06KSZO Ostrowiec Św47.85154
20.Celińska Małgorzata06KSZO Ostrowiec Św47.98153
21.Rzeszutek Karolina06Barakuda Starachowice49.11143
22.Nawrot Amelia06Korona-Swim Kielce49.31141
23.Górniak Gabriela06KSZO Ostrowiec Św49.47140
24.Zajęcka Wiktoria06Korona-Swim Kielce55.35100
25.Wieczorek Natalia06Salos Cortile Kielce59.4180
26.Jagielska Wiktoria06Korona-Swim Kielce1:01.2273
27.Segieta Maria06Korona-Swim Kielce1:05.6460


<< TOP >>
Konkurencja 8
27-11-2016
Chłopców, 50m grzbietowy

10 lat i młodsi
Wyniki

Rek Okręgu Święt. Dzieci34.61Zacharski SzymonUNBUSOstrowiec Św.08-12-2007

Punkty: FINA 2014
PozycjaRok ur.CzasPkt.
1.Szlęzak Maciej06Barakuda Starachowice41.48161
2.Sikora Cyprian07ORKA MOSiR Kielce43.19143
3.Pakaszewski Igor07ORKA MOSiR Kielce44.76128
4.Brodecki Kacper06ORKA MOSiR Kielce45.50122
5.Kotwica Jakub06KSZO Ostrowiec Św45.69121
6.Markiewicz Oskar06Barakuda Starachowice46.77112
7.Janecki Kamil07Centrum Staszów46.92111
8.Bębenek Tomasz06UNIA Busko Zdrój48.36102
9.Obrocki Łukasz06ORKA MOSiR Kielce48.66100
10.Świercz Kacper07Barakuda Starachowice49.1497
11.Przytuła Wiktor06Salos Cortile Kielce49.2097
12.Gunia Miłosz06KSZO Ostrowiec Św50.1691
13.Zwierzchowski Kosma06Korona-Swim Kielce50.2191
14.Gajek Kamil06FOKA Sandomierz50.5889
15.Marasek Konrad06Salos Cortile Kielce54.8470
16.Majko Dominik06UNIA Busko Zdrój54.9969

PKKasperkiewicz Bartłomiej07Barakuda Starachowice47.98104


<< TOP >>
Konkurencja 9
27-11-2016
Dziewcząt, 100m klasyczny

11 lat
Wyniki

Rek Okręgu Święt. Dzieci1:26.23Płatek OliwiaSAKIEOstrowiec Św.15-11-2015

Punkty: FINA 2014
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m
1.Pawlik Natalia05ORKA MOSiR Kielce1:31.8131343.8647.95
2.Palińska Wiktoria05Delfin Połaniec1:31.9731143.0848.89
3.Sidło Natalia05Korona-Swim Kielce1:33.1430044.2248.92
4.Kowalska Nicola05Delfin Połaniec1:35.9227445.5550.37
5.Olewinska Martyna05Salos Cortile Kielce1:36.0827345.7150.37
6.Misiura Magdalena05KSZO Ostrowiec Św1:40.8723647.9752.90
7.Bąk Aleksandra05ORKA MOSiR Kielce1:41.9322849.0352.90
8.Orzelska Marta05ORKA MOSiR Kielce1:42.5022549.5552.95
9.Dulińska Maja05Korona-Swim Kielce1:43.7221749.8653.86
10.Walczyk Natalia05KSZO Ostrowiec Św1:47.3419650.4156.93
11.Bozek Maja05Salos Cortile Kielce1:51.1817653.7657.42
12.Sabat Gabriela05Salos Cortile Kielce1:51.2117652.2558.96
13.Tokarska Zuzanna05Barakuda Starachowice1:52.0317255.1756.86
14.Chyb Maria05Korona-Swim Kielce1:55.3915757.0958.30
15.Buława Katarzyna05KSZO Ostrowiec Św2:04.2012657.601:06.60
16.Szabelak Aleksandra05WODNIK Końskie2:12.871031:01.911:10.96
17.Kochel Oliwia05Korona-Swim Kielce2:13.461021:03.861:09.60
DYSKW.Kołeczek Anna05FOKA Sandomierz
K9 - łokcie ponad lustrem wody w czasie przenoszenia ramion do przodu


<< TOP >>
Konkurencja 10
27-11-2016
Chłopców, 100m klasyczny

11 lat
Wyniki

Rek Okręgu Święt. Dzieci1:25.43Polak MikołajKOKIEOświęcim22-12-2011

Punkty: FINA 2014
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m
1.Sander Adam05Korona-Swim Kielce1:36.4419146.5049.94
2.Sojda Eryk05KSZO Ostrowiec Św1:37.0418846.4450.60
3.Olesiński Stanisław05Barakuda Starachowice1:38.2518147.2451.01
4.Grot Szymon05WODNIK Końskie1:38.2818147.2751.01
5.Baran Wiktor05Korona-Swim Kielce1:40.5716947.7952.78
6.Błaut Maciej05Korona-Swim Kielce1:44.0815249.0455.04
7.Szczyrba Alex05FOKA Sandomierz1:44.8014950.6854.12
8.Kargulewicz Piotr05Korona-Swim Kielce1:44.8314948.8955.94
9.Kundera Olaf05Korona-Swim Kielce1:47.1313951.3955.74
10.Jarmoluk Krzysztof05Salos Cortile Kielce1:48.0613650.5357.53
11.Stępień Kacper05UNIA Busko Zdrój1:49.0713250.7258.35
12.Sierant Krzysztof05FOKA Sandomierz2:03.539157.701:05.83
13.Głogowski Mikołaj05WODNIK Końskie2:05.498759.151:06.34
14.Owczarek Piotr05WODNIK Końskie2:11.357555.691:15.66
15.Chłopek Maciej05Korona-Swim Kielce2:11.69751:02.191:09.50
DYSKW.Jaworski Adam05Centrum Staszów
K15 - brak dotknięcia ściany obydwoma rozłączonymi dłońmi


<< TOP >>
Konkurencja 11
27-11-2016
Dziewcząt, 50m klasyczny10 lat i młodsi
Wyniki

Rek Okręgu Święt. Dzieci40.08Kowalik NinaKOKIEPuławy29-11-2009

Punkty: FINA 2014
PozycjaRok ur.CzasPkt.
1.Maciąg Marta06Barakuda Starachowice47.35225
2.Gajewska Wiktoria06Salos Cortile Kielce47.68220
3.Olejarnik Magdalena07Delfin Połaniec48.92204
4.Kamińska Zuzanna06KSZO Ostrowiec Św50.18189
5.Szczepańska Emilia06FOKA Sandomierz50.47185
6.Płaza Katarzyna06FOKA Sandomierz50.99180
7.Płaza Anna06FOKA Sandomierz52.49165
8.Dabek Antonina06Salos Cortile Kielce54.33148
9.Rzeszutek Karolina06Barakuda Starachowice56.18134
10.Pomykała Wiktoria06KSZO Ostrowiec Św56.19134
11.Kasielska Alicja06WODNIK Końskie56.43132
12.Nawrot Amelia06Korona-Swim Kielce57.31126
13.Zatorska Maria06Barakuda Starachowice58.25120
14.Wójcik Nikola06Centrum Staszów58.31120
15.Kuc Michalina06UNIA Busko Zdrój1:01.15104
16.Tenderenda Oliwia06FOKA Sandomierz1:02.5597
17.Zajęcka Wiktoria06Korona-Swim Kielce1:07.3278
18.Segieta Maria06Korona-Swim Kielce1:16.7952
DYSKW.Fudalej Kamila06Barakuda Starachowice
K15 - brak dotknięcia ściany obydwoma rozłączonymi dłońmi


<< TOP >>
Konkurencja 12
27-11-2016
Chłopców, 50m klasyczny

10 lat i młodsi
Wyniki

Rek Okręgu Święt. Dzieci38.16Treliński BartoszORJEDKielce17-12-2005

Punkty: FINA 2014
PozycjaRok ur.CzasPkt.
1.Koperek Patryk06Salos Cortile Kielce47.02154
2.Mazan Mikołaj06KSZO Ostrowiec Św48.69139
3.Szlęzak Maciej06Barakuda Starachowice50.83122
4.Gluzicki Bartosz06UNIA Busko Zdrój51.50117
5.Obrocki Łukasz06ORKA MOSiR Kielce52.22113
6.Papier Mieszko06UNIA Busko Zdrój52.88108
7.Jaroński Oskar07Barakuda Starachowice52.89108
8.Janicki Paweł07Barakuda Starachowice53.40105
9.Gostomski Oliwier06Barakuda Starachowice54.15101
10.Bębenek Tomasz06UNIA Busko Zdrój56.2390
11.Kotwica Jakub06KSZO Ostrowiec Św56.2490
12.Zabojszcz Tomasz06Salos Cortile Kielce56.9587
13.Wiek Miłosz06UNIA Busko Zdrój57.1086
14.Pacocha Daniel06WODNIK Końskie57.7283
15.Gajek Kamil06FOKA Sandomierz58.4780
DYSKW.Sobolewski Philip06Barakuda Starachowice
O4 - przedwczesny start
DYSKW.Kuś Łukasz06WODNIK Końskie
K15 - brak dotknięcia ściany obydwoma rozłączonymi dłońmi

PKSabat Tomasz07Salos Cortile Kielce59.5076


<< TOP >>
Konkurencja 13
27-11-2016
Dziewcząt, 200m dowolny11 lat
Wyniki

Rek Okręgu Święt. Dzieci2:29.63Długołęcka KarolinaUNBUSOstrowiec Św.08-12-2007

Punkty: FINA 2014
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m150m200m
1.Petrykowska Adrianna05KSZO Ostrowiec Św2:33.1538236.4239.6640.0737.00
2.Strzelecka Pola05KSZO Ostrowiec Św2:45.3830338.1542.8643.2141.16
3.Jarzyna Maria05Barakuda Starachowice2:45.8530138.2042.3344.1141.21
4.Pocheć Karolina05Barakuda Starachowice2:50.0127937.6043.3845.5943.44
5.Walczyk Natalia05KSZO Ostrowiec Św2:59.0223942.0147.5748.0041.44
6.Orzelska Marta05ORKA MOSiR Kielce2:59.3623842.4747.2445.5244.13
7.Misiura Magdalena05KSZO Ostrowiec Św3:01.7122841.0947.8148.2644.55
8.Sidło Natalia05Korona-Swim Kielce3:02.1522742.3346.2548.0545.52
9.Kutz Natalia05Delfin Połaniec3:02.8922439.9048.4948.5645.94
10.Jurkowska Kamila05Delfin Połaniec3:06.6321142.3549.2349.0346.02
11.Strząbała Alicja05ORKA MOSiR Kielce3:09.2920243.0749.4450.6146.17
12.Kowalska Nicola05Delfin Połaniec3:09.4920143.7649.4249.5246.79
13.Michalska Julia05Korona-Swim Kielce3:12.2819346.5850.9650.6544.09
14.Głowacka Oliwia05Barakuda Starachowice3:12.4819242.1151.3652.4146.60
15.Dulińska Maja05Korona-Swim Kielce3:15.4118446.2749.2850.7649.10
16.Palińska Wiktoria05Delfin Połaniec3:16.3718142.8451.1952.2150.13
17.Elias Klaudia05UNIA Busko Zdrój3:29.9714844.8356.8652.3955.89


<< TOP >>
Konkurencja 14
27-11-2016
Chłopców, 200m dowolny

11 lat
Wyniki

Rek Okręgu Święt. Dzieci2:21.28Kowalski PatrykUNBUSBusko Zdrój06-12-2008

Punkty: FINA 2014
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m150m200m
1.Michta Bartosz05KSZO Ostrowiec Św2:25.9131533.8537.2437.6737.15
2.Radkiewicz Kajetan05KSZO Ostrowiec Św2:33.6027034.8639.5239.6639.56
3.Sęk Jakub05ORKA MOSiR Kielce2:34.1826735.7640.8441.2536.33
4.Błaut Maciej05Korona-Swim Kielce2:43.9722238.6640.8342.2642.22
5.Sojda Eryk05KSZO Ostrowiec Św2:44.3722037.9042.2143.4040.86
6.Skuta Hubert05Delfin Połaniec2:46.3621339.3642.4243.1241.46
7.Kesler Michał05KSZO Ostrowiec Św2:46.7521138.7142.6843.8341.53
8.Baran Wiktor05Korona-Swim Kielce2:50.0919937.5643.4945.2243.82
9.Wolak Maciej05FOKA Sandomierz2:51.8719340.0145.3245.7840.76
10.Bednarz Paweł05FOKA Sandomierz2:52.9618938.9143.6246.0344.40
11.Czegus Michał05Delfin Połaniec2:53.6318739.6244.5645.0744.38
12.Stępień Kacper05UNIA Busko Zdrój2:57.8217438.7146.3147.1945.61
13.Bednarski Hubert05Salos Cortile Kielce3:00.6116640.8644.9347.8846.94
14.Sander Adam05Korona-Swim Kielce3:06.2315143.9749.9948.1144.16
15.Bekier Filip05Korona-Swim Kielce3:06.5515144.6448.3848.0245.51
16.Krzoski Oliwier05Barakuda Starachowice3:08.6614641.6949.6650.2047.11
17.Nowak Jan05Delfin Połaniec3:08.8014544.4049.5048.3446.56
18.Gajda Jakub05FOKA Sandomierz3:09.2414444.1051.0047.8946.25
19.Karaś Oskar05KSZO Ostrowiec Św3:09.8014344.7651.2249.6744.15
20.Flisiak Oskar05Delfin Połaniec3:11.8313944.2949.9350.7746.84
21.Korga Franciszek05FOKA Sandomierz3:16.7312847.4152.2349.6347.46
22.Janecki Bartosz05Centrum Staszów3:20.6112141.8651.8454.7152.20
23.Mostowik Michał05Korona-Swim Kielce3:26.6711149.9053.6752.6450.46
24.Sierant Krzysztof05FOKA Sandomierz3:30.7010444.8655.0957.1053.65
25.Banach Jan05Korona-Swim Kielce3:32.6910149.0054.6356.0153.05
26.Grochowina Kacper05UNIA Busko Zdrój3:45.438548.0758.2959.1859.89
27.Zabłotny Nikodem05UNIA Busko Zdrój3:48.088249.2558.811:00.9059.12
28.Owczarek Piotr05WODNIK Końskie4:03.966749.061:04.781:06.121:04.00
29.Janicki Kacper05Barakuda Starachowice4:15.495855.831:07.811:08.881:02.97
30.Janus Kamil05Korona-Swim Kielce4:33.33481:03.631:14.961:11.801:02.94


<< TOP >>
Konkurencja 15
27-11-2016
Mieszane, 8 x 50m dowolny

10 lat i młodsi
Wyniki

Punkty: FINA 2014
PozycjaCzasPkt.
1.KSZO Ostrowiec Św 1KSZO Ostrowiec Św5:11.55153
Menducka Anna
Sadłos Zofia
Kotwica Jakub
Kamińska Zuzanna
06
06
06
06
37.60
40.35
42.36
40.85
Mazan Mikołaj
Celińska Małgorzata
Sulik Alicja
Szafrańska Malwina
06
06
06
06
37.47
40.07
38.99
33.86
2.Barakuda Starachowice 1Barakuda Starachowice5:13.31150
Szlęzak Maciej
Mroczkowska Oliwia
Jeśko Wiktoria
Fudalej Kamila
06
06
06
06
36.13
40.07
39.64
42.65
Głowacka Amelia
Maciąg Marta
Markiewicz Oskar
Adamus Maja
06
06
06
06
42.23
35.39
39.82
37.38
3.Barakuda Starachowice 2Barakuda Starachowice6:03.0196
Kowalczyk Weronika
Zatorska Maria
Lalorny Anna
Rzeszutek Karolina
07
06
06
06
43.98
46.08
46.91
49.67
Kasperkiewicz Bartłomiej
Gostomski Oliwier
Świercz Kacper
Jędrzejewska Maria
07
06
07
07
44.25
44.55
43.08
44.49


<< TOP >>
Konkurencja 16
27-11-2016
Dziewcząt, 4 x 100m zmienny

11 lat
Wyniki

Rek Okręgu Święt. Dzieci5:37.12MUKS FOKA SandomierzFOSANOstrowiec Św.17-11-2012

Punkty: FINA 2014
PozycjaCzasPkt.
1.Salos Cortile KielceSalos Cortile Kielce6:35.44185
Bozek Maja
Gajewska Wiktoria
+0,7952.06
53.14
1:42.51
1:47.36
Olewinska Martyna
Sabat Gabriela
45.44
40.46
1:39.25
1:26.32
2.Korona-Swim KielceKorona-Swim Kielce6:46.14171
Kochel Oliwia
Sidło Natalia
05
05
57.03
19.96
1:57.80
43.73
Michalska Julia
Dulińska Maja
05
05
1:38.40
41.50
2:35.20
1:29.41


<< TOP >>
Konkurencja 17
27-11-2016
Chłopców, 4 x 100m zmienny

11 lat
Wyniki

Rek Okręgu Święt. Dzieci5:28.32MUKP Korona-Swim KielceKOKIEOstrowiec Św.18-12-2011

Punkty: FINA 2014
PozycjaCzasPkt.
1.KSZO Ostrowiec Św 1KSZO Ostrowiec Św5:41.99197
Kesler Michał
Sojda Eryk
+0,7443.82
47.76
1:27.89
1:41.21
Michta Bartosz
Radkiewicz Kajetan
36.05
35.08
1:18.63
1:14.26
2.Korona-Swim Kielce 1Korona-Swim Kielce5:53.20179
Bekier Filip
Sander Adam
+0,6343.21
47.30
1:27.93
1:39.50
Baran Wiktor
Błaut Maciej
42.00
35.81
1:31.38
1:14.39
3.Salos Cortile KielceSalos Cortile Kielce6:31.20131
Bednarski Hubert
Koperek Patryk
+0,6947.28
48.48
1:38.18
1:45.28
Jarmoluk Krzysztof
Przytuła Wiktor
42.19
44.01
1:32.68
1:35.06