Świętokrzyskie Już Pływam! - 2 runda
Starachowice, 27 maja 2017r


Medaliści wg konkurencjiWszystkie konkurencje


1. Dziewcząt, 50m dowolnyDzieci 9-lat

1.
2.
3.
Fortuna Alicja
Zatorska Zofia
Nowak Maja
08
08
08
UNIA Busko Zdrój
Barakuda Starachowice
Delfin Połaniec

41.99
42.89
43.02
169
159
157
2. Chłopców, 50m dowolnyDzieci 9-lat

1.
2.
3.
Olesiński Jan
Petruczynik Bartosz
Bryk Jakub
08
08
08
Barakuda Starachowice
KSZO Ostrowiec Św
KSZO Ostrowiec Św

36.94
44.35
45.45
164
95
88
3. Dziewcząt, 25m dowolnyDzieci 8-lat

1.
2.
3.
Mazur Vanessa
Kozub Amelia
Górniak Adrianna
09
09
09
KSZO Ostrowiec Św
KSZO Ostrowiec Św
KSZO Ostrowiec Św

20.51
20.75
21.67
138
134
117
3. Dziewcząt, 25m dowolnyDzieci 7-lat i młodsze

1.
2.
3.
Staniszewska Maja
Seweryn Julia
Jędrzejewska Anna
10
10
10
KSZO Ostrowiec Św
Barakuda Starachowice
Barakuda Starachowice

26.80
28.06
31.56
62
54
38
4. Chłopców, 25m dowolnyDzieci 8-lat

1.
2.
3.
Grzesik Franciszek
Budzeń Patryk
Kępiński Rafał
09
09
09
KSZO Ostrowiec Św
KSZO Ostrowiec Św
KSZO Ostrowiec Św

19.83
21.56
21.81
97
75
73
4. Chłopców, 25m dowolnyDzieci 7-lat i młodsze

1.
2.
3.
Nogajski Jakub
Niewczas Krzysztof
Nogajski Adam
10
10
10
Barakuda Starachowice
Barakuda Starachowice
Barakuda Starachowice

30.60
30.78
30.98
26
26
25
5. Dziewcząt, 25m motylkowyDzieci 9-lat

1.
2.
3.
3.
Woźniak Beata
Karwacka Dominika
Kuc Weronika
Fortuna Alicja
08
08
08
08
Barakuda Starachowice
KSZO Ostrowiec Św
UNIA Busko Zdrój
UNIA Busko Zdrój

20.34
22.52
23.30
23.30
166
122
110
110
6. Chłopców, 25m motylkowyDzieci 9-lat

1.Tobiszewski Mikołaj

08KSZO Ostrowiec Św31.8330
7. Dziewcząt, 50m grzbietowyDzieci 8-lat

1.
2.
3.
Kozub Amelia
Piekarska Małgorzata
Darowska Laura
09
09
09
KSZO Ostrowiec Św
Barakuda Starachowice
Centrum Staszów

49.54
53.77
55.19
139
108
100
8. Chłopców, 50m grzbietowyDzieci 8-lat

1.
2.
3.
Grzesik Franciszek
Kępiński Rafał
Budzeń Patryk
09
09
09
KSZO Ostrowiec Św
KSZO Ostrowiec Św
KSZO Ostrowiec Św

49.70
50.81
54.97
89
83
66
9. Dziewcząt, 25m grzbietowyDzieci 7-lat i młodsze

1.
1.
3.
Staniszewska Maja
Ściubisz Amelia
Seweryn Julia
10
10
10
KSZO Ostrowiec Św
UNIA Busko Zdrój
Barakuda Starachowice

29.92
29.92
30.98
65
65
59
10. Chłopców, 25m grzbietowyDzieci 7-lat i młodsze

1.
2.
3.
Dziuba Mateusz
Nogajski Adam
Nogajski Jakub
10
10
10
Centrum Staszów
Barakuda Starachowice
Barakuda Starachowice

30.08
31.01
31.07
40
37
37
11. Dziewcząt, 50m klasycznyDzieci 9-lat

1.
2.
3.
Woźniak Beata
Nowak Maja
Cetera Julia
08
08
08
Barakuda Starachowice
Delfin Połaniec
Barakuda Starachowice

52.32
53.28
55.62
166
157
138
12. Chłopców, 50m klasycznyDzieci 9-lat

1.
2.
3.
Olesiński Jan
Plewniak Michał
Menducki Szymon
08
08
08
Barakuda Starachowice
Barakuda Starachowice
KSZO Ostrowiec Św

49.51
52.94
58.45
132
108
80