Świętokrzyskie Już Pływam! - 3 runda
Staszów - 21 października 2017r


Konkurencja 1
21-10-2017 - 10:00
Dziewcząt, 50m grzbietowy8 - 9 lat
Wyniki

Rekord Okręgu Święt.Dzieci35.62Petrykowska AdriannaKSOSTKielce16-10-2016

Minimum Mała Liga Dz.9-lat: 50.00

Punkty: FINA 2016
PozycjaRok ur.CzasPkt.
Dzieci 9-lat

1.Karwacka Dominika08KSZO Ostrowiec Św45.52179
Minimum Mała Liga
2.Łapawa Jadwiga08KSZO Ostrowiec Św48.54147
Minimum Mała Liga
3.Kaczmarska Wiktoria08Barakuda Starachowice48.55147
Minimum Mała Liga
4.Fortuna Alicja08UNIA Busko Zdrój48.92144
Minimum Mała Liga
5.Nowak Maja08Delfin Połaniec49.75137
Minimum Mała Liga
6.Nawodzińska Julia08KSZO Ostrowiec Św53.21112
7.Adamska Zuzanna08KSZO Ostrowiec Św54.16106
8.Mołas Maja08UNIA Busko Zdrój55.15100
9.Dul Aleksandra08Centrum Staszów55.19100
10.Latańska Wiktoria08WODNIK Końskie55.5698
11.Iwan Pola08UNIA Busko Zdrój56.1695
12.Świercz Zofia08WODNIK Końskie57.0491
13.Drzymalska Zofia08Centrum Staszów58.7383
14.Topór Julia08UNIA Busko Zdrój1:00.0678
15.Korpikiewicz Julia08KSZO Ostrowiec Św1:01.2373

Dzieci 8-lat

1.Kozub Amelia09KSZO Ostrowiec Św48.09152
2.Darowska Laura09Centrum Staszów51.56123
3.Piekarska Małgorzata09Barakuda Starachowice52.69115
4.Kisiel Julia09KSZO Ostrowiec Św52.81114
5.Michalska Maja09Barakuda Starachowice55.02101
6.Adamiec Katarzyna09Centrum Staszów55.25100
7.Górniak Adrianna09KSZO Ostrowiec Św55.3199
8.Jama Michalina09KSZO Ostrowiec Św55.5898
9.Wójtowicz Oliwia09Barakuda Starachowice55.6897
10.Sulik Hanna09KSZO Ostrowiec Św56.5293
11.Zagraj Zuzanna09KSZO Ostrowiec Św57.3989
12.Kosecka Urszula09Barakuda Starachowice57.9886
Stefankiewicz Iga09KSZO Ostrowiec Św57.9886
14.Gil Laura09KSZO Ostrowiec Św58.4584
15.Darowska Blanka09Centrum Staszów1:00.3876
16.Kubala Julia09UNIA Busko Zdrój1:00.9074
17.Kowalska Zuzanna09UNIA Busko Zdrój1:00.9774
18.Klimek Aleksandra09MUKS FOKA Sandomierz1:02.6568
19.Dziedzic Natalia09Centrum Staszów1:03.0267
20.Konwa Malwina09KSZO Ostrowiec Św1:04.2163
21.Gawęcka Amelia09KSZO Ostrowiec Św1:04.3263
22.Bielecka Lena09KSZO Ostrowiec Św1:04.9661
23.Kapsa Kornelia09KSZO Ostrowiec Św1:05.4460
24.Celińska Wiktoria09KSZO Ostrowiec Św1:06.7256
25.Sosnowska Oliwia09Centrum Staszów1:07.4955
26.Franus Aleksandra09Centrum Staszów1:14.2441
27.Mozal Marcelina09KSZO Ostrowiec Św1:15.5539
28.Walkiewicz Julia09KSZO Ostrowiec Św1:34.3220