Nr  1. Dziewcząt, 50m dowolny  11 lat i młodsi
Nr  2. Chłopców, 50m dowolny  11 lat i młodsi
Nr  3. Dziewcząt, 100m zmienny  11 lat i młodsi
Nr  4. Chłopców, 100m zmienny  11 lat i młodsi
Nr  5. Dziewcząt, 200m grzbietowy  11 lat
Nr  6. Chłopców, 200m grzbietowy  11 lat
Nr  7. Dziewcząt, 50m grzbietowy  10 lat i młodsi
Nr  8. Chłopców, 50m grzbietowy  10 lat i młodsi
Nr  9. Dziewcząt, 100m klasyczny  11 lat
Nr  10. Chłopców, 100m klasyczny  11 lat
Nr  11. Dziewcząt, 4 x 50m dowolny  11 lat i młodsi
Nr  12. Chłopców, 4 x 50m dowolny  11 lat i młodsi


Świętokrzyska Liga Pływacka - 1 runda Małej Ligi
Busko-Zdrój, 26 lutego 2017r


Konkurencja 1
26-02-2017
Dziewcząt, 50m dowolny11 lat i młodsi
Wyniki

Rek Okręgu Święt. Dzieci30.56Długołęcka KarolinaUNBUSOstrowiec Św.08-12-2007

Punkty: FINA 2016
PozycjaRok ur.CzasPkt.
11 lat

1.Szafrańska Malwina06KSZO Ostrowiec Św34.45307
2.Sadłos Zofia06KSZO Ostrowiec Św35.72275
3.Menducka Anna06KSZO Ostrowiec Św35.95270
4.Adamus Maja06Barakuda Starachowice36.67254
5.Jeśko Wiktoria06Barakuda Starachowice37.07246
6.Gajewska Wiktoria06Salos Cortile Kielce37.35240
7.Kamińska Zuzanna06KSZO Ostrowiec Św37.77232
8.Zielińska Joanna06FOKA Sandomierz38.00228
9.Płaza Anna06FOKA Sandomierz38.04228
10.Maciąg Marta06Barakuda Starachowice38.36222
11.Mroczkowska Oliwia06Barakuda Starachowice38.52219
12.Sulik Alicja06KSZO Ostrowiec Św38.68216
13.Szczepańska Emilia06FOKA Sandomierz39.02211
14.Górniak Gabriela06KSZO Ostrowiec Św39.56202
15.Dabek Antonina06Salos Cortile Kielce40.54188
16.Wójcik Nikola06Centrum Staszów41.37177
17.Pomykała Wiktoria06KSZO Ostrowiec Św41.41176
18.Karwacka Marta06KSZO Ostrowiec Św41.98169
19.Gorczyca Wiktoria06Barakuda Starachowice42.51163
20.Lalorny Anna06Barakuda Starachowice42.55162
21.Zajęcka Wiktoria06Korona-Swim Kielce42.67161
22.Kasprzyk Katarzyna06Barakuda Starachowice44.16145
23.Kuc Michalina06UNIA Busko Zdrój44.38143
24.Zatorska Maria06Barakuda Starachowice44.47142
25.Szmul Laura06Salos Cortile Kielce46.42125
26.Marszałek Wiktoria06FOKA Sandomierz46.72123
27.Tenderenda Oliwia06FOKA Sandomierz47.50117
28.Szczygieł Anna06KSZO Ostrowiec Św48.14112
29.Mróz Małgorzata06FOKA Sandomierz51.9289
30.Makowska Alicja06FOKA Sandomierz52.1888
31.Wieczorek Natalia06Salos Cortile Kielce53.0684
32.Kucharska Amelia06WODNIK Końskie57.7865
33.Kaczmarczyk Zuzanna06WODNIK Końskie58.8261
34.Kasielska Alicja06WODNIK Końskie1:01.9052

10 lat i młodsi

1.Choińska Maja07ORKA MOSiR Kielce36.09267
2.Olejarnik Magdalena07Delfin Połaniec38.59218
3.Woźniak Beata08Barakuda Starachowice39.56202
4.Kowalczyk Weronika07Barakuda Starachowice39.58202
5.Dąda Amelia07FOKA Sandomierz42.92158
6.Sell Karolina07Korona-Swim Kielce43.23155
7.Karwacka Dominika08KSZO Ostrowiec Św43.93148
8.Wilk Maja07KSZO Ostrowiec Św44.02147
9.Fortuna Alicja08UNIA Busko Zdrój44.24144
10.Karwacka Kornelia07Barakuda Starachowice44.56141
11.Sady Aleksandra07KSZO Ostrowiec Św44.88138
12.Kuc Weronika08UNIA Busko Zdrój45.01137
13.Smolińska Martyna07KSZO Ostrowiec Św45.30135SC 1
14.Bracha Maja07Korona-Swim Kielce45.30135SC 2
15.Zatorska Zofia08Barakuda Starachowice45.54132
16.Szpak Magdalena07Salos Cortile Kielce45.98129
17.Karaś Klaudia07KSZO Ostrowiec Św46.00128
18.Szpet Wiktoria07Barakuda Starachowice46.19127
19.Stalewska Alicja07Salos Cortile Kielce48.27111
20.Nowak Antonia07KSZO Ostrowiec Św49.17105
21.Trzaska Karolina07Barakuda Starachowice49.51103
22.Chałacińska Julia07Salos Cortile Kielce51.1293
23.Makowska Patrycja07FOKA Sandomierz52.9284
24.Motyka Maria07Salos Cortile Kielce53.1083
25.Surus Diana07Barakuda Starachowice53.5481
26.Chwaścińska Oliwia07WODNIK Końskie54.4177
27.Sałata Dominika07FOKA Sandomierz54.7976
28.Milcarz Natalia07WODNIK Końskie55.7872SC 1
29.Pawelec Martyna07FOKA Sandomierz55.7872SC 2
30.Gajewska Maja07Salos Cortile Kielce58.4262
31.Strąk Pola07Salos Cortile Kielce1:01.7953
32.Mazur Amelia07FOKA Sandomierz1:02.5451
33.Szczykutowicz Laura07Barakuda Starachowice1:02.6351
34.Wołczyk Amelia07WODNIK Końskie1:05.0245
35.Siek Amelia07KSZO Ostrowiec Św1:11.8133
36.Chuchrowska Natalia07WODNIK Końskie1:12.4533

PKSzczerba Patrycja07Sokół Mościce39.95196


<< TOP >>
Konkurencja 2
26-02-2017
Chłopców, 50m dowolny

11 lat i młodsi
Wyniki

Rek Okręgu Święt. Dzieci30.07Zacharski SzymonUNBUSOstrowiec Św.08-12-2007

Punkty: FINA 2016
PozycjaRok ur.CzasPkt.
11 lat

1.Szlęzak Maciej06Barakuda Starachowice34.59200
2.Przytuła Wiktor06Salos Cortile Kielce35.72182
3.Mazan Mikołaj06KSZO Ostrowiec Św36.21175SC 1
4.Brodecki Kacper06ORKA MOSiR Kielce36.21175SC 2
5.Markiewicz Oskar06Barakuda Starachowice37.27160
6.Kotwica Jakub06KSZO Ostrowiec Św37.98151
7.Obrocki Łukasz06ORKA MOSiR Kielce38.46146
8.Wiek Miłosz06UNIA Busko Zdrój39.19138
9.Gunia Miłosz06KSZO Ostrowiec Św39.72132
Bębenek Tomasz06UNIA Busko Zdrój39.72132
11.Gostomski Oliwier06Barakuda Starachowice40.48125
12.Lasota Hubert06FOKA Sandomierz42.50108
13.Gajek Kamil06FOKA Sandomierz42.85105
14.Fortuna Wiktor06UNIA Busko Zdrój43.51100
15.Marasek Konrad06Salos Cortile Kielce45.5388
16.Błasiak Jan06KSZO Ostrowiec Św45.8386
17.Chojnacki Fabio06KSZO Ostrowiec Św45.9485
18.Gluzicki Bartosz06UNIA Busko Zdrój46.6981
19.Kopacz Filip06Centrum Staszów47.6676
20.Mróz Michał06FOKA Sandomierz48.1374
21.Waliszewski Radoslaw06Salos Cortile Kielce49.3169
22.Trzaska Tymoteusz06KSZO Ostrowiec Św49.9466
23.Majko Dominik06UNIA Busko Zdrój51.0362
24.Kuś Łukasz06WODNIK Końskie1:04.9930
DYSKW.Nowakowski Łukasz06WODNIK Końskie
O4 - przedwczesny start

10 lat i młodsi

1.Sikora Cyprian07ORKA MOSiR Kielce35.39187
2.Bekier Wiktor08Korona-Swim Kielce36.75167
3.Świercz Kacper07Barakuda Starachowice37.64155
4.Jaroński Oskar07Barakuda Starachowice38.60144
5.Olesiński Jan08Barakuda Starachowice38.89141
6.Sabat Tomasz07Salos Cortile Kielce39.38136
7.Janecki Kamil07Centrum Staszów39.73132
8.Kasperkiewicz Bartłomiej07Barakuda Starachowice40.56124
9.Durlik Wojciech07Korona-Swim Kielce40.78122
10.Pakaszewski Igor07ORKA MOSiR Kielce40.80122
11.Tomczyk Bartosz07KSZO Ostrowiec Św42.09111
12.Ruszczak Mateusz07ORKA MOSiR Kielce42.45108
13.Ściana Jakub07ORKA MOSiR Kielce43.37101
14.Janicki Paweł07Barakuda Starachowice44.6693
15.Sykucki Kacper08FOKA Sandomierz44.6993
16.Baster Marcin07Korona-Swim Kielce45.3189
17.Menducki Szymon08KSZO Ostrowiec Św46.0085
18.Mas Daniel07KSZO Ostrowiec Św46.2883
19.Borowiec Jakub07Korona-Swim Kielce46.3283
20.Petruczynik Bartosz08KSZO Ostrowiec Św47.7176
21.Mendala Kamil07FOKA Sandomierz47.9575
22.Kasprzyk Krzysztof07ORKA MOSiR Kielce48.3973
23.Wójcik Jan07KSZO Ostrowiec Św48.6672
24.Bryk Jakub08KSZO Ostrowiec Św48.9470
25.Marasek Oliwier07Salos Cortile Kielce52.3058
26.Cichoń Łukasz07FOKA Sandomierz53.1955
27.Litwiński Igor07UNIA Busko Zdrój53.2155
28.Chmielewski Jakub07KSZO Ostrowiec Św54.0652
29.Kowalski Jan07Korona-Swim Kielce54.0952
30.Lato Wiktor07Korona-Swim Kielce54.4151
31.Jarocha Jakub07Korona-Swim Kielce55.9247
32.Uliasz Mikołaj07Barakuda Starachowice56.2946
33.Przodo Mikołaj07UNIA Busko Zdrój57.7043
34.Kwasek Jakub07Centrum Staszów1:00.6637
35.Nowak Dominik07KSZO Ostrowiec Św1:04.2831
36.Kos Jakub07WODNIK Końskie1:06.0928


<< TOP >>
Konkurencja 3
26-02-2017
Dziewcząt, 100m zmienny11 lat i młodsi
Wyniki

Rek Okręgu Święt. Dzieci1:19.03Kowalik NinaKOKIEPuławy29-11-2009

Punkty: FINA 2016
PozycjaRok ur.CzasPkt.
11 lat

1.Szafrańska Malwina06KSZO Ostrowiec Św1:25.03296
2.Celińska Małgorzata06KSZO Ostrowiec Św1:33.33223
3.Głowacka Amelia06Barakuda Starachowice1:36.27203
4.Bielecka Maja06KSZO Ostrowiec Św1:37.12198
5.Dabek Antonina06Salos Cortile Kielce1:37.58195
6.Płaza Katarzyna06FOKA Sandomierz1:40.08181
7.Pomykała Wiktoria06KSZO Ostrowiec Św1:45.59154
8.Nawrot Amelia06Korona-Swim Kielce1:48.05144
9.Wójcik Nikola06Centrum Staszów1:49.18139
10.Lalorny Anna06Barakuda Starachowice1:50.85133
11.Gorczyca Wiktoria06Barakuda Starachowice1:53.86123
12.Jagielska Wiktoria06Korona-Swim Kielce1:58.50109
13.Segieta Maria06Korona-Swim Kielce2:06.0290

10 lat i młodsi

1.Olejarnik Magdalena07Delfin Połaniec1:37.12198
2.Kowalczyk Weronika07Barakuda Starachowice1:40.29180
3.Jędrzejewska Maria07Barakuda Starachowice1:40.68178
4.Wilk Maja07KSZO Ostrowiec Św1:50.42135
5.Szpak Magdalena07Salos Cortile Kielce1:51.67130
6.Dąda Amelia07FOKA Sandomierz1:54.04122
7.Olszewska Amelia07Korona-Swim Kielce1:54.79120
8.Sady Aleksandra07KSZO Ostrowiec Św1:56.58114
9.Smolińska Martyna07KSZO Ostrowiec Św2:00.50104
10.Karaś Klaudia07KSZO Ostrowiec Św2:03.5896
11.Trzaska Karolina07Barakuda Starachowice2:04.5694
12.Nowak Antonia07KSZO Ostrowiec Św2:07.0188
13.Milcarz Natalia07WODNIK Końskie2:13.9075
DYSKW.Zimnicka Wiktoria07FOKA Sandomierz
M11 - brak dotknięcia ściany obydwoma rozłączonymi dłońmi
DYSKW.Karwacka Kornelia07Barakuda Starachowice
Z2 - ukończenie poszczególnych odcinków niezgodne z przepisami o danym stylu

PKSzczerba Patrycja07Sokół Mościce1:39.99182


<< TOP >>
Konkurencja 4
26-02-2017
Chłopców, 100m zmienny

11 lat i młodsi
Wyniki

Rek Okręgu Święt. Dzieci1:14.53Gotszling DawidKOKIEPuławy16-12-2012

Punkty: FINA 2016
PozycjaRok ur.CzasPkt.
11 lat

1.Koperek Patryk06Salos Cortile Kielce1:37.12141
2.Papier Mieszko06UNIA Busko Zdrój1:37.75139
3.Przytuła Wiktor06Salos Cortile Kielce1:39.54131
4.Obrocki Łukasz06ORKA MOSiR Kielce1:39.72131
5.Brodecki Kacper06ORKA MOSiR Kielce1:40.44128
6.Turek Mateusz06Korona-Swim Kielce1:40.61127
7.Bębenek Tomasz06UNIA Busko Zdrój1:43.90115
8.Bugaj Filip06Korona-Swim Kielce1:44.18114
9.Sobolewski Philip06Barakuda Starachowice1:45.77109
10.Fortuna Wiktor06UNIA Busko Zdrój1:55.4084
11.Wiek Miłosz06UNIA Busko Zdrój1:56.0283
12.Lasota Hubert06FOKA Sandomierz1:57.6879
13.Błasiak Jan06KSZO Ostrowiec Św1:59.0177

10 lat i młodsi

1.Sikora Cyprian07ORKA MOSiR Kielce1:34.37154
2.Kasperkiewicz Bartłomiej07Barakuda Starachowice1:48.43101
3.Durlik Wojciech07Korona-Swim Kielce1:49.9997
4.Tomczyk Bartosz07KSZO Ostrowiec Św1:54.0687
5.Sabat Tomasz07Salos Cortile Kielce1:59.0077
6.Borowiec Jakub07Korona-Swim Kielce1:59.5376
DYSKW.Jaroński Oskar07Barakuda Starachowice
Z2 - ukończenie poszczególnych odcinków niezgodne z przepisami o danym stylu
DYSKW.Janicki Paweł07Barakuda Starachowice
M9 - naprzemienna lub nierównoczesna praca nóg

PKBekier Wiktor08Korona-Swim Kielce1:38.01138


<< TOP >>
Konkurencja 5
26-02-2017
Dziewcząt, 200m grzbietowy

11 lat
Wyniki

Rek Okręgu Święt. Dzieci2:41.20Piotrowicz MajaBASTAOstrowiec Św.23-11-2013

Punkty: FINA 2016
PozycjaRok ur.CzasPkt.
1.Adamus Maja06Barakuda Starachowice3:06.70260
2.Mroczkowska Oliwia06Barakuda Starachowice3:10.11246
3.Głowacka Amelia06Barakuda Starachowice3:11.65240
4.Sadłos Zofia06KSZO Ostrowiec Św3:17.74219
5.Gajewska Wiktoria06Salos Cortile Kielce3:17.76219
6.Kamińska Zuzanna06KSZO Ostrowiec Św3:21.76206
7.Płaza Anna06FOKA Sandomierz3:24.90197
8.Nawrot Amelia06Korona-Swim Kielce3:31.27179
9.Kasprzyk Katarzyna06Barakuda Starachowice3:34.00172
10.Karwacka Marta06KSZO Ostrowiec Św3:36.02168
11.Zajęcka Wiktoria06Korona-Swim Kielce3:44.08150
DYSKW.Fudalej Kamila06Barakuda Starachowice
G4 - wykonanie więcej niż jednego pociągnięcia ramieniem po obróceniu sią na piersi w trakcie nawrotu


<< TOP >>
Konkurencja 6
26-02-2017
Chłopców, 200m grzbietowy

11 lat
Wyniki

Rek Okręgu Święt. Dzieci2:38.72Gotszling DawidKOKIEOstrowiec Sw.08-12-2012

Punkty: FINA 2016
PozycjaRok ur.CzasPkt.
1.Szlęzak Maciej06Barakuda Starachowice3:05.86183
2.Papier Mieszko06UNIA Busko Zdrój3:09.78172
3.Kotwica Jakub06KSZO Ostrowiec Św3:24.93136
4.Markiewicz Oskar06Barakuda Starachowice3:29.85127
5.Turek Mateusz06Korona-Swim Kielce3:48.4198


<< TOP >>
Konkurencja 7
26-02-2017
Dziewcząt, 50m grzbietowy

10 lat i młodsi
Wyniki

Rek Okręgu Święt. Dzieci36.16Długołęcka KarolinaUNBUSSandomierz24-11-2007

Punkty: FINA 2016
PozycjaRok ur.CzasPkt.
1.Choińska Maja07ORKA MOSiR Kielce39.03284
2.Jędrzejewska Maria07Barakuda Starachowice44.72189
3.Woźniak Beata08Barakuda Starachowice44.98185
4.Nowak Maja08Delfin Połaniec49.49139
5.Karwacka Dominika08KSZO Ostrowiec Św49.50139
6.Fortuna Alicja08UNIA Busko Zdrój49.53139
7.Kuc Weronika08UNIA Busko Zdrój49.62138
8.Sell Karolina07Korona-Swim Kielce50.32132
9.Olszewska Amelia07Korona-Swim Kielce50.41132
10.Zimnicka Wiktoria07FOKA Sandomierz51.12126
11.Stalewska Alicja07Salos Cortile Kielce53.93107
12.Szpet Wiktoria07Barakuda Starachowice54.60103
13.Strąk Pola07Salos Cortile Kielce57.3089
14.Sałata Dominika07FOKA Sandomierz59.0582
15.Motyka Maria07Salos Cortile Kielce1:00.0078
16.Chwaścińska Oliwia07WODNIK Końskie1:00.9674
17.Makowska Patrycja07FOKA Sandomierz1:01.4672
18.Pawelec Martyna07FOKA Sandomierz1:02.2370
19.Chuchrowska Natalia07WODNIK Końskie1:04.8661
20.Gajewska Maja07Salos Cortile Kielce1:05.5859
21.Wołczyk Amelia07WODNIK Końskie1:07.5854
22.Siek Amelia07KSZO Ostrowiec Św1:08.9351
23.Mazur Amelia07FOKA Sandomierz1:11.9045
DYSKW.Szczykutowicz Laura07Barakuda Starachowice
G8 - ukończenie wyścigu nie w położeniu na plecach
DYSKW.Surus Diana07Barakuda Starachowice
G8 - ukończenie wyścigu nie w położeniu na plecach
DYSKW.Janus Lena08Salos Cortile Kielce
O4 - przedwczesny start
DYSKW.Bracha Maja07Korona-Swim Kielce
G7 - brak pozycji na plecach przy opuszczaniu ściany nawrotowej
DYSKW.Chałacińska Julia07Salos Cortile Kielce
G8 - ukończenie wyścigu nie w położeniu na plecach


<< TOP >>
Konkurencja 8
26-02-2017
Chłopców, 50m grzbietowy

10 lat i młodsi
Wyniki

Rek Okręgu Święt. Dzieci34.61Zacharski SzymonUNBUSOstrowiec Św.08-12-2007

Punkty: FINA 2016
PozycjaRok ur.CzasPkt.
1.Janecki Kamil07Centrum Staszów43.35134
2.Pakaszewski Igor07ORKA MOSiR Kielce44.53124
3.Ściana Jakub07ORKA MOSiR Kielce45.74114
4.Olesiński Jan08Barakuda Starachowice45.98112
5.Sykucki Kacper08FOKA Sandomierz47.30103
6.Baster Marcin07Korona-Swim Kielce49.4590
7.Mendala Kamil07FOKA Sandomierz50.7284
8.Ruszczak Mateusz07ORKA MOSiR Kielce50.8983
9.Kasprzyk Krzysztof07ORKA MOSiR Kielce51.3481
10.Gawlik Franek08UNIA Busko Zdrój52.7574
11.Menducki Szymon08KSZO Ostrowiec Św53.1373
12.Bryk Jakub08KSZO Ostrowiec Św54.3468
13.Litwiński Igor07UNIA Busko Zdrój56.0962
14.Uliasz Mikołaj07Barakuda Starachowice56.1861
15.Przodo Mikołaj07UNIA Busko Zdrój56.6460
16.Mas Daniel07KSZO Ostrowiec Św56.9659
17.Kowalski Jan07Korona-Swim Kielce58.2255
18.Wójcik Jan07KSZO Ostrowiec Św58.6054
19.Petruczynik Bartosz08KSZO Ostrowiec Św58.8153
20.Kwasek Jakub07Centrum Staszów1:00.1550
21.Kos Jakub07WODNIK Końskie1:04.9240
DYSKW.Świercz Kacper07Barakuda Starachowice
G4 - wykonanie więcej niż jednego pociągnięcia ramieniem po obróceniu sią na piersi w trakcie nawrotu
DYSKW.Chmielewski Jakub07KSZO Ostrowiec Św
O4 - przedwczesny start
DYSKW.Lato Wiktor07Korona-Swim Kielce
G3 - nieutrzymanie pozycji na plecach
DYSKW.Jarocha Jakub07Korona-Swim Kielce
G4 - wykonanie więcej niż jednego pociągnięcia ramieniem po obróceniu sią na piersi w trakcie nawrotu
DYSKW.Marasek Oliwier07Salos Cortile Kielce
O4 - przedwczesny start
DYSKW.Cichoń Łukasz07FOKA Sandomierz
G8 - ukończenie wyścigu nie w położeniu na plecach
DYSKW.Nowak Dominik07KSZO Ostrowiec Św
G7 - brak pozycji na plecach przy opuszczaniu ściany nawrotowej


<< TOP >>
Konkurencja 9
26-02-2017
Dziewcząt, 100m klasyczny

11 lat
Wyniki

Rek Okręgu Święt. Dzieci1:26.23Płatek OliwiaSAKIEOstrowiec Św.15-11-2015

Punkty: FINA 2016
PozycjaRok ur.CzasPkt.
1.Menducka Anna06KSZO Ostrowiec Św1:37.91258
2.Sulik Alicja06KSZO Ostrowiec Św1:41.52231
3.Maciąg Marta06Barakuda Starachowice1:44.50212
4.Bielecka Maja06KSZO Ostrowiec Św1:46.30201
5.Górniak Gabriela06KSZO Ostrowiec Św1:47.28196
6.Celińska Małgorzata06KSZO Ostrowiec Św1:47.41195
7.Płaza Katarzyna06FOKA Sandomierz1:47.50195
8.Zielińska Joanna06FOKA Sandomierz1:51.06177
9.Fudalej Kamila06Barakuda Starachowice1:53.00168
10.Szczepańska Emilia06FOKA Sandomierz1:53.56165
11.Jeśko Wiktoria06Barakuda Starachowice1:55.06159
12.Kuc Michalina06UNIA Busko Zdrój1:56.01155
13.Szmul Laura06Salos Cortile Kielce2:01.11136
14.Jagielska Wiktoria06Korona-Swim Kielce2:03.35129
15.Kasielska Alicja06WODNIK Końskie2:08.54114
16.Tenderenda Oliwia06FOKA Sandomierz2:09.70111
17.Wieczorek Natalia06Salos Cortile Kielce2:15.6497
18.Segieta Maria06Korona-Swim Kielce2:20.3287
19.Kaczmarczyk Zuzanna06WODNIK Końskie2:46.2452
20.Kucharska Amelia06WODNIK Końskie2:46.6652
DYSKW.Marszałek Wiktoria06FOKA Sandomierz
K11 - nierównoczesne lub naprzemienne ruchy nóg
DYSKW.Zatorska Maria06Barakuda Starachowice
K15 - brak dotknięcia ściany obydwoma rozłączonymi dłońmi
DYSKW.Makowska Alicja06FOKA Sandomierz
K11 - nierównoczesne lub naprzemienne ruchy nóg


<< TOP >>
Konkurencja 10
26-02-2017
Chłopców, 100m klasyczny

11 lat
Wyniki

Rek Okręgu Święt. Dzieci1:25.43Polak MikołajKOKIEOświęcim22-12-2011

Punkty: FINA 2016
PozycjaRok ur.CzasPkt.
1.Koperek Patryk06Salos Cortile Kielce1:41.41164
2.Mazan Mikołaj06KSZO Ostrowiec Św1:44.42151
3.Sobolewski Philip06Barakuda Starachowice1:46.24143
4.Gluzicki Bartosz06UNIA Busko Zdrój1:47.34139
5.Gunia Miłosz06KSZO Ostrowiec Św1:52.22121
6.Gostomski Oliwier06Barakuda Starachowice1:55.51111
7.Bugaj Filip06Korona-Swim Kielce2:01.0496
8.Gajek Kamil06FOKA Sandomierz2:04.5489
9.Marasek Konrad06Salos Cortile Kielce2:13.2972
10.Mróz Michał06FOKA Sandomierz2:14.0271
11.Majko Dominik06UNIA Busko Zdrój2:28.8852
12.Kuś Łukasz06WODNIK Końskie2:32.0648
DYSKW.Waliszewski Radoslaw06Salos Cortile Kielce
K15 - brak dotknięcia ściany obydwoma rozłączonymi dłońmi
NIE UK.Nowakowski Łukasz06WODNIK Końskie


<< TOP >>
Konkurencja 11
26-02-2017
Dziewcząt, 4 x 50m dowolny

11 lat i młodsi
Wyniki

Rek Okręgu Święt. Dzieci2:21.10KS KSZO Ostrowiec Św.KSOSTStrawczyn02-06-2013

Punkty: FINA 2016
PozycjaCzasPkt.
11 lat

1.KSZO Ostrowiec Św 1KSZO Ostrowiec Św2:26.12268
Sadłos Zofia
Kamińska Zuzanna
06
06
37.30
38.41
Menducka Anna
Szafrańska Malwina
06
06
36.46
33.95
2.Barakuda Starachowice 1Barakuda Starachowice2:32.96233
Adamus Maja
Mroczkowska Oliwia
06
06
38.14
39.08
Głowacka Amelia
Jeśko Wiktoria
06
06
38.31
37.43
3.FOKA Sandomierz 2FOKA Sandomierz2:37.81212
Szczepańska Emilia
Płaza Anna
06
06
40.94
37.57
Płaza Katarzyna
Zielińska Joanna
06
06
40.63
38.67
4.KSZO Ostrowiec Św 2KSZO Ostrowiec Św2:38.72209
Bielecka Maja
Sulik Alicja
06
06
41.10
38.98
Górniak Gabriela
Celińska Małgorzata
06
06
39.58
39.06
5.Barakuda Starachowice 2Barakuda Starachowice2:51.91164
Fudalej Kamila
Gorczyca Wiktoria
06
06
42.41
42.33
Zatorska Maria
Maciąg Marta
06
06
47.71
39.46
6.Salos Cortile Kielce 1Salos Cortile Kielce2:52.08164
Dabek Antonina
Szmul Laura
06
06
41.81
47.34
Szpak Magdalena
Gajewska Wiktoria
07
06
46.36
36.57
7.Korona-Swim KielceKorona-Swim Kielce3:02.42137
Zajęcka Wiktoria
Jagielska Wiktoria
06
06
43.39
48.25
Segieta Maria
Nawrot Amelia
06
06
51.81
38.97
8.KSZO Ostrowiec Św 4KSZO Ostrowiec Św3:02.60137
Szczygieł Anna
Nowak Antonia
06
07
51.40
48.61
Karwacka Marta
Pomykała Wiktoria
06
06
41.17
41.42
9.FOKA Sandomierz 3FOKA Sandomierz3:34.9784
Marszałek Wiktoria
Makowska Alicja
06
06
50.24
56.03
Mróz Małgorzata
Tenderenda Oliwia
06
06
55.92
52.78
10.WODNIK Końskie 1WODNIK Końskie3:47.3671
Kucharska Amelia
Chwaścińska Oliwia
06
07
1:03.95
56.25
Kasielska Alicja
Milcarz Natalia
06
07
50.10
57.06

10 lat i młodsi

1.Barakuda Starachowice 3Barakuda Starachowice2:50.74168
Kowalczyk Weronika
Zatorska Zofia
07
08
40.89
46.50
Woźniak Beata
Jędrzejewska Maria
08
07
40.40
42.95
2.KSZO Ostrowiec Św 3KSZO Ostrowiec Św3:04.88132
Karaś Klaudia
Smolińska Martyna
07
07
46.72
48.54
Wilk Maja
Karwacka Dominika
07
08
45.98
43.64
3.Barakuda Starachowice 4Barakuda Starachowice3:19.38105
Karwacka Kornelia
Surus Diana
07
07
45.22
54.34
Trzaska Karolina
Szpet Wiktoria
07
07
52.90
46.92
4.FOKA Sandomierz 1FOKA Sandomierz3:27.5793
Zimnicka Wiktoria
Dąda Amelia
07
07
47.56
45.38
Sałata Dominika
Makowska Patrycja
07
07
58.33
56.30
5.Salos Cortile Kielce 2Salos Cortile Kielce3:51.0767
Chałacińska Julia
Gajewska Maja
07
07
53.12
58.40
Motyka Maria
Stalewska Alicja
07
07
59.55
1:00.00


<< TOP >>
Konkurencja 12
26-02-2017
Chłopców, 4 x 50m dowolny

11 lat i młodsi
Wyniki

Rek Okręgu Święt. Dzieci2:13.54MUKP Korona-Swim KielceKOKIEKielce29-05-2011

Punkty: FINA 2016
PozycjaCzasPkt.
11 lat

1.ORKA MOSiR KielceORKA MOSiR Kielce2:32.98157
Brodecki Kacper
Obrocki Łukasz
06
06
36.92
38.88
Sikora Cyprian
Pakaszewski Igor
07
07
36.83
40.35
2.Barakuda Starachowice 1Barakuda Starachowice2:40.56136
Szlęzak Maciej
Gostomski Oliwier
06
06
Sobolewski Philip
Markiewicz Oskar
06
06
3.UNIA Busko ZdrójUNIA Busko Zdrój2:42.79130
Bębenek Tomasz
Wiek Miłosz
06
06
39.28
42.04
Fortuna Wiktor
Papier Mieszko
06
06
44.58
36.89
4.Salos Cortile KielceSalos Cortile Kielce2:44.16127
Koperek Patryk
Marasek Konrad
06
06
40.05
46.64
Sabat Tomasz
Przytuła Wiktor
07
06
41.26
36.21
5.KSZO Ostrowiec Św 1KSZO Ostrowiec Św2:45.32124
Trzaska Tymoteusz
Kotwica Jakub
06
06
46.43
39.89
Gunia Miłosz
Mazan Mikołaj
06
06
41.24
37.76
6.FOKA SandomierzFOKA Sandomierz3:02.1293
Sykucki Kacper
Lasota Hubert
08
06
45.25
43.71
Mendala Kamil
Gajek Kamil
07
06
48.38
44.78

10 lat i młodsi

1.Barakuda Starachowice 2Barakuda Starachowice2:42.36131
Jaroński Oskar
Kasperkiewicz Bartłomiej
07
07
41.16
42.59
Olesiński Jan
Świercz Kacper
08
07
41.04
37.57
2.Korona-Swim KielceKorona-Swim Kielce2:51.19112
Durlik Wojciech
Borowiec Jakub
07
07
41.44
47.04
Baster Marcin
Bekier Wiktor
07
08
44.61
38.10
3.KSZO Ostrowiec Św 2KSZO Ostrowiec Św3:08.1884
Petruczynik Bartosz
Mas Daniel
08
07
49.22
48.95
Menducki Szymon
Tomczyk Bartosz
08
07
47.32
42.69
4.KSZO Ostrowiec Św 3KSZO Ostrowiec Św3:39.0853
Nowak Dominik
Chmielewski Jakub
07
07
1:04.31
55.04
Bryk Jakub
Wójcik Jan
08
07
48.80
50.93