Nr  1. Dziewcząt, 50m grzbietowy  11 lat i młodsi
Nr  2. Chłopców, 50m grzbietowy  11 lat i młodsi
Nr  3. Dziewcząt, 200m klasyczny  11 lat
Nr  4. Chłopców, 200m klasyczny  11 lat
Nr  5. Dziewcząt, 50m dowolny  10 lat i młodsi
Nr  6. Chłopców, 50m dowolny  10 lat i młodsi
Nr  7. Dziewcząt, 100m dowolny  11 lat
Nr  8. Chłopców, 100m dowolny  11 lat
Nr  9. Dziewcząt, 50m klasyczny  10 lat i młodsi
Nr  10. Chłopców, 50m klasyczny  10 lat i młodsi
Nr  11. Dziewcząt, 200m zmienny  11 lat
Nr  12. Chłopców, 200m zmienny  11 lat
Nr  13. Dziewcząt, 4 x 50m zmienny  11 lat i młodsi
Nr  14. Chłopców, 4 x 50m zmienny  11 lat i młodsi


Świętokrzyska Liga Pływacka -2 runda Małej Ligi
Ostrowiec Św.,  2 kwietnia 2017r


Konkurencja 1
02-04-2017 - 10:00
Dziewcząt, 50m grzbietowy11 lat i młodsi
Wyniki

Rek Okręgu Święt. Dzieci35.62Petrykowska AdriannaKSOSTKielce16-10-2016

Punkty: FINA 2016
PozycjaRok ur.CzasPkt.
11 lat

1.Szafrańska Malwina06KSZO Ostrowiec Św37.52320
2.Sadłos Zofia06KSZO Ostrowiec Św39.61272
3.Kamińska Zuzanna06KSZO Ostrowiec Św40.99245
4.Zielińska Joanna06FOKA Sandomierz41.09243
5.Jeśko Wiktoria06Barakuda Starachowice41.64234
6.Sulik Alicja06KSZO Ostrowiec Św41.91229
7.Karwacka Marta06KSZO Ostrowiec Św43.39207
8.Górniak Gabriela06KSZO Ostrowiec Św44.43192
9.Gorczyca Wiktoria06Barakuda Starachowice45.37181
10.Lalorny Anna06Barakuda Starachowice45.44180
11.Bielecka Maja06KSZO Ostrowiec Św45.75176
12.Pomykała Wiktoria06KSZO Ostrowiec Św46.94163
13.Szczepańska Emilia06FOKA Sandomierz47.35159
14.Zajęcka Wiktoria06Korona-Swim Kielce47.48158
15.Makowska Alicja06FOKA Sandomierz50.98127
16.Kasielska Alicja06WODNIK Końskie51.55123
17.Joachimiak Maja06WODNIK Końskie52.06119
18.Jabłońska Martyna06WODNIK Końskie52.57116
19.Szczygieł Anna06KSZO Ostrowiec Św53.55110
20.Segieta Maria06Korona-Swim Kielce58.5484
21.Jagielska Wiktoria06Korona-Swim Kielce59.3980
22.Tenderenda Oliwia06FOKA Sandomierz1:00.2277
23.Supierz Emilia06WODNIK Końskie1:00.6875
24.Kaczmarczyk Zuzanna06WODNIK Końskie1:06.6157

10 lat i młodsi

1.Choińska Maja07ORKA MOSiR Kielce37.91310
2.Kowalczyk Weronika07Barakuda Starachowice43.90199
3.Woźniak Beata08Barakuda Starachowice44.89186
4.Karwacka Kornelia07Barakuda Starachowice46.65166
5.Wójcik Zuzanna07Korona-Swim Kielce46.75165
6.Smolińska Martyna07KSZO Ostrowiec Św47.43158
7.Szpak Magdalena07Salos Cortile Kielce47.66156
8.Bracha Maja07Korona-Swim Kielce48.39149
9.Dąda Amelia07FOKA Sandomierz48.54147
10.Janus Lena08Salos Cortile Kielce48.76145
11.Zimnicka Wiktoria07FOKA Sandomierz48.78145
12.Kuc Weronika08UNIA Busko Zdrój49.28141
13.Fortuna Alicja08UNIA Busko Zdrój49.99135
14.Nowak Maja08Delfin Połaniec50.65130
15.Karwacka Dominika08KSZO Ostrowiec Św50.71129
16.Wilk Maja07KSZO Ostrowiec Św51.03127
17.Dabek Emilia08Salos Cortile Kielce55.4199
18.Grabowska Paulina07WODNIK Końskie56.7592
19.Strąk Pola07Salos Cortile Kielce58.0486
20.Chwaścińska Oliwia07WODNIK Końskie58.6883
21.Chuchrowska Natalia07WODNIK Końskie58.9482
22.Grębowiec Zuzanna07FOKA Sandomierz59.1781
23.Makowska Patrycja07FOKA Sandomierz1:00.0877
24.Gajewska Maja07Salos Cortile Kielce1:00.7775
25.Polit Oliwia07FOKA Sandomierz1:01.2373
26.Pawelec Martyna07FOKA Sandomierz1:02.1070
27.Szczykutowicz Laura07Barakuda Starachowice1:02.9667
28.Zielińska Zuzanna07WODNIK Końskie1:04.3363
29.Wołczyk Amelia07WODNIK Końskie1:05.0061
30.Mazur Amelia07FOKA Sandomierz1:05.1461
31.Nowakowska Kinga07WODNIK Końskie1:05.9359
DYSKW.Nowak Antonia07KSZO Ostrowiec Św
G8 - ukończenie wyścigu nie w położeniu na plecach
DYSKW.Sipika Alicja07WODNIK Końskie
O4 - przedwczesny start
DYSKW.Dębowska Wiktoria07WODNIK Końskie
O15 - brak kontaktu fizycznego ze ścianą podczas nawrotu

PKMiska Natalia07Centrum Staszów51.95120
PKWieczorek Natalia06Salos Cortile Kielce1:00.5976


<< TOP >>
Konkurencja 2
02-04-2017 - 10:17
Chłopców, 50m grzbietowy11 lat i młodsi
Wyniki

Rek Okręgu Święt. Dzieci34.61Zacharski SzymonUNBUSOstrowiec Św.08-12-2007

Punkty: FINA 2016
PozycjaRok ur.CzasPkt.
11 lat

1.Brodecki Kacper06ORKA MOSiR Kielce43.08137
2.Kotwica Jakub06KSZO Ostrowiec Św43.43133
3.Papier Mieszko06UNIA Busko Zdrój43.51133
4.Krawczyk Dariusz06Korona-Swim Kielce45.09119
5.Gunia Miłosz06KSZO Ostrowiec Św46.75107
6.Gostomski Oliwier06Barakuda Starachowice47.52102
7.Fortuna Wiktor06UNIA Busko Zdrój47.9499
8.Trzaska Tymoteusz06KSZO Ostrowiec Św48.1898
9.Bębenek Tomasz06UNIA Busko Zdrój48.8394
10.Lasota Hubert06FOKA Sandomierz49.0093
11.Koperek Patryk06Salos Cortile Kielce49.0692
12.Jasiński Kacper06Korona-Swim Kielce49.3491
13.Majko Dominik06UNIA Busko Zdrój50.2786
14.Marasek Konrad06Salos Cortile Kielce50.5884
15.Chojnacki Fabio06KSZO Ostrowiec Św51.2081
16.Nowakowski Łukasz06WODNIK Końskie51.3880
17.Gajek Kamil06FOKA Sandomierz52.4076
18.Gawin Wiktor06UNIA Busko Zdrój54.1369
19.Mańka Antoni06Barakuda Starachowice59.9550
20.Świercz Karol06UNIA Busko Zdrój1:01.6246
21.Kuś Łukasz06WODNIK Końskie1:03.0243
DYSKW.Wąsik Igor06Korona-Swim Kielce
O4 - przedwczesny start

10 lat i młodsi

1.Sikora Cyprian07ORKA MOSiR Kielce40.24168
2.Janecki Kamil07Centrum Staszów43.82130
3.Pakaszewski Igor07ORKA MOSiR Kielce44.13127
4.Świercz Kacper07Barakuda Starachowice44.62123
5.Litwin Szymon07Korona-Swim Kielce44.86121
6.Kasperkiewicz Bartłomiej07Barakuda Starachowice45.68115
7.Bekier Wiktor08Korona-Swim Kielce46.22111
8.Ściana Jakub07ORKA MOSiR Kielce46.74107
9.Sykucki Kacper08FOKA Sandomierz47.42102
10.Ruszczak Mateusz07ORKA MOSiR Kielce51.0382
11.Durlik Wojciech07Korona-Swim Kielce51.9178
12.Bryk Jakub08KSZO Ostrowiec Św52.1277
13.Chmielewski Jakub07KSZO Ostrowiec Św52.9973
14.Paw Michał07FOKA Sandomierz53.9869
15.Mas Daniel07KSZO Ostrowiec Św55.7163
16.Taczański Adrian07FOKA Sandomierz55.7263
17.Uliasz Mikołaj07Barakuda Starachowice56.3661
18.Tomczyk Bartosz07KSZO Ostrowiec Św56.4860
19.Cichoń Łukasz07FOKA Sandomierz56.6660
20.Nowak Dominik07KSZO Ostrowiec Św1:02.7744
21.Śliwak Szymon07WODNIK Końskie1:13.9127
DYSKW.Litwiński Igor07UNIA Busko Zdrój
O4 - przedwczesny start
DYSKW.Młodawski Oskar07WODNIK Końskie
O4 - przedwczesny start
DYSKW.Jarocha Jakub07Korona-Swim Kielce
G8 - ukończenie wyścigu nie w położeniu na plecach

PKSałek Michał06FOKA Sandomierz55.3264
PKSzelągiewicz Krzysztof07FOKA Sandomierz56.2161


<< TOP >>
Konkurencja 3
02-04-2017 - 10:29
Dziewcząt, 200m klasyczny11 lat
Wyniki

Rek Okręgu Święt. Dzieci3:05.93Piotrowicz MajaBASTAOstrowiec Św.26-10-2013

Punkty: FINA 2016
PozycjaRok ur.CzasPkt.
1.Menducka Anna06KSZO Ostrowiec Św3:23.31289
2.Sulik Alicja06KSZO Ostrowiec Św3:36.48240
3.Maciąg Marta06Barakuda Starachowice3:38.29234
4.Płaza Katarzyna06FOKA Sandomierz3:41.55224
5.Górniak Gabriela06KSZO Ostrowiec Św3:42.99219
6.Dabek Antonina06Salos Cortile Kielce3:43.98216
7.Kuc Michalina06UNIA Busko Zdrój3:52.58193
8.Nawrot Amelia06Korona-Swim Kielce4:21.85135
9.Jagielska Wiktoria06Korona-Swim Kielce4:26.34128
10.Kasielska Alicja06WODNIK Końskie4:38.68112

PKWójcik Nikola06Centrum Staszów4:23.65132


<< TOP >>
Konkurencja 4
02-04-2017 - 10:39
Chłopców, 200m klasyczny11 lat
Wyniki

Rek Okręgu Święt. Dzieci2:57.56Treliński BartoszORJEDCzarniecka Góra19-11-2005

Punkty: FINA 2016
PozycjaRok ur.CzasPkt.
1.Mazan Mikołaj06KSZO Ostrowiec Św3:27.08196
2.Koperek Patryk06Salos Cortile Kielce3:40.59162
3.Gluzicki Bartosz06UNIA Busko Zdrój3:43.71156
4.Sobolewski Philip06Barakuda Starachowice3:45.52152
5.Gunia Miłosz06KSZO Ostrowiec Św4:05.23118
6.Wiek Miłosz06UNIA Busko Zdrój4:15.34105
7.Turek Mateusz06Korona-Swim Kielce4:28.3790
DYSKW.Kuś Łukasz06WODNIK Końskie
K14 - praca nóg w płaszczyźnie pionowej w dół


<< TOP >>
Konkurencja 5
02-04-2017 - 10:53
Dziewcząt, 50m dowolny10 lat i młodsi
Wyniki

Rek Okręgu Święt. Dzieci30.56Długołęcka KarolinaUNBUSOstrowiec Św.08-12-2007

Punkty: FINA 2016
PozycjaRok ur.CzasPkt.
1.Olejarnik Magdalena07Delfin Połaniec37.37240
2.Woźniak Beata08Barakuda Starachowice40.29191
3.Czerwińska Aleksandra07Korona-Swim Kielce40.51188
4.Jędrzejewska Maria07Barakuda Starachowice40.64187
5.Sell Karolina07Korona-Swim Kielce41.25178
6.Wójcik Zuzanna07Korona-Swim Kielce41.44176
7.Sady Aleksandra07KSZO Ostrowiec Św43.07157
8.Kuc Weronika08UNIA Busko Zdrój43.78149
9.Fortuna Alicja08UNIA Busko Zdrój44.14145
10.Smolińska Martyna07KSZO Ostrowiec Św44.48142
11.Karwacka Kornelia07Barakuda Starachowice44.91138
Wilk Maja07KSZO Ostrowiec Św44.91138
13.Zatorska Zofia08Barakuda Starachowice45.16136
14.Stalewska Alicja07Salos Cortile Kielce46.20127
15.Cetera Julia08Barakuda Starachowice46.34126
16.Szpet Wiktoria07Barakuda Starachowice47.03120
17.Karaś Klaudia07KSZO Ostrowiec Św47.68115
18.Dabek Emilia08Salos Cortile Kielce48.86107
19.Kwiatkowska Amelia07UNIA Busko Zdrój49.03106
20.Surus Diana07Barakuda Starachowice50.00100
21.Chałacińska Julia07Salos Cortile Kielce51.6990
22.Sipika Alicja07WODNIK Końskie52.5386
23.Milcarz Natalia07WODNIK Końskie52.9984
24.Motyka Maria07Salos Cortile Kielce55.9571
25.Pawelec Martyna07FOKA Sandomierz56.0771
26.Chwaścińska Oliwia07WODNIK Końskie56.3570
27.Makowska Patrycja07FOKA Sandomierz57.9964
28.Polit Oliwia07FOKA Sandomierz59.1660
29.Szczykutowicz Laura07Barakuda Starachowice1:00.1757
30.Strąk Pola07Salos Cortile Kielce1:01.6853
31.Grębowiec Zuzanna07FOKA Sandomierz1:01.7353
32.Chuchrowska Natalia07WODNIK Końskie1:03.3049
33.Mazur Amelia07FOKA Sandomierz1:04.6346
34.Nowakowska Kinga07WODNIK Końskie1:33.6715
35.Zielińska Zuzanna07WODNIK Końskie1:41.0012


<< TOP >>
Konkurencja 6
02-04-2017 - 11:02
Chłopców, 50m dowolny10 lat i młodsi
Wyniki

Rek Okręgu Święt. Dzieci30.07Zacharski SzymonUNBUSOstrowiec Św.08-12-2007

Punkty: FINA 2016
PozycjaRok ur.CzasPkt.
1.Sikora Cyprian07ORKA MOSiR Kielce35.58184
2.Sabat Tomasz07Salos Cortile Kielce37.37159
3.Jaroński Oskar07Barakuda Starachowice38.21149
4.Świercz Kacper07Barakuda Starachowice38.57144
5.Janecki Kamil07Centrum Staszów38.84141
6.Olesiński Jan08Barakuda Starachowice40.04129
7.Pakaszewski Igor07ORKA MOSiR Kielce40.12128
8.Kasperkiewicz Bartłomiej07Barakuda Starachowice40.89121
9.Tomczyk Bartosz07KSZO Ostrowiec Św41.48116
10.Janicki Paweł07Barakuda Starachowice41.58115
11.Baster Marcin07Korona-Swim Kielce42.31109
12.Sykucki Kacper08FOKA Sandomierz42.91105
13.Ruszczak Mateusz07ORKA MOSiR Kielce43.38101
14.Litwin Szymon07Korona-Swim Kielce44.4694
15.Ściana Jakub07ORKA MOSiR Kielce45.4088
16.Paw Michał07FOKA Sandomierz45.9885
17.Mas Daniel07KSZO Ostrowiec Św46.6581
18.Chmielewski Jakub07KSZO Ostrowiec Św47.6277
19.Taczański Adrian07FOKA Sandomierz47.9175
20.Bryk Jakub08KSZO Ostrowiec Św48.3173
21.Menducki Szymon08KSZO Ostrowiec Św48.5872
22.Skubida Bartłomiej07FOKA Sandomierz48.9071
23.Petruczynik Bartosz08KSZO Ostrowiec Św50.1266
24.Cichoń Łukasz07FOKA Sandomierz51.9159
25.Litwiński Igor07UNIA Busko Zdrój53.6653
26.Marasek Oliwier07Salos Cortile Kielce53.7753
27.Przodo Mikołaj07UNIA Busko Zdrój57.1344
28.Śliwak Szymon07WODNIK Końskie57.4543
29.Nowak Dominik07KSZO Ostrowiec Św1:07.4127
DYSKW.Mendala Kamil07FOKA Sandomierz
O15 - brak kontaktu fizycznego ze ścianą podczas nawrotu

PKSzelągiewicz Krzysztof07FOKA Sandomierz45.8886


<< TOP >>
Konkurencja 7
02-04-2017 - 11:18
Dziewcząt, 100m dowolny11 lat
Wyniki

Rek Okręgu Święt. Dzieci1:07.95Długołęcka KarolinaUNBUSSandomierz24-11-2007

Punkty: FINA 2016
PozycjaRok ur.CzasPkt.
1.Sadłos Zofia06KSZO Ostrowiec Św1:17.19286
2.Kamińska Zuzanna06KSZO Ostrowiec Św1:17.31285
3.Celińska Małgorzata06KSZO Ostrowiec Św1:18.05277
4.Menducka Anna06KSZO Ostrowiec Św1:18.82269
5.Gajewska Wiktoria06Salos Cortile Kielce1:19.97258
6.Adamus Maja06Barakuda Starachowice1:21.91240
7.Głowacka Amelia06Barakuda Starachowice1:24.72216
8.Płaza Anna06FOKA Sandomierz1:24.98215
9.Jeśko Wiktoria06Barakuda Starachowice1:25.53210
10.Mroczkowska Oliwia06Barakuda Starachowice1:25.79208
11.Pomykała Wiktoria06KSZO Ostrowiec Św1:29.38184
12.Płaza Katarzyna06FOKA Sandomierz1:29.49184
13.Karwacka Marta06KSZO Ostrowiec Św1:30.31179
14.Fudalej Kamila06Barakuda Starachowice1:30.35178
15.Dabek Antonina06Salos Cortile Kielce1:30.42178
16.Nawrot Amelia06Korona-Swim Kielce1:32.65165
17.Gorczyca Wiktoria06Barakuda Starachowice1:35.33152
18.Lalorny Anna06Barakuda Starachowice1:35.62150
19.Kuc Michalina06UNIA Busko Zdrój1:37.50142
20.Tenderenda Oliwia06FOKA Sandomierz1:47.33106
21.Segieta Maria06Korona-Swim Kielce1:49.13101
22.Szczygieł Anna06KSZO Ostrowiec Św1:52.5092
23.Joachimiak Maja06WODNIK Końskie2:03.2770
24.Jabłońska Martyna06WODNIK Końskie2:04.4568
25.Marszałek Wiktoria06FOKA Sandomierz2:04.8967
26.Kaczmarczyk Zuzanna06WODNIK Końskie2:09.6960
27.Makowska Alicja06FOKA Sandomierz2:11.3658
28.Supierz Emilia06WODNIK Końskie2:17.1751

PKWieczorek Natalia06Salos Cortile Kielce2:01.4273


<< TOP >>
Konkurencja 8
02-04-2017 - 11:30
Chłopców, 100m dowolny11 lat
Wyniki

Rek Okręgu Święt. Dzieci1:06.09Kowalski PatrykUNBUSBusko Zdrój07-12-2008

Punkty: FINA 2016
PozycjaRok ur.CzasPkt.
1.Szlęzak Maciej06Barakuda Starachowice1:18.62186
2.Przytuła Wiktor06Salos Cortile Kielce1:21.81165
3.Brodecki Kacper06ORKA MOSiR Kielce1:22.54161
4.Obrocki Łukasz06ORKA MOSiR Kielce1:23.42156
5.Papier Mieszko06UNIA Busko Zdrój1:24.03152
6.Kotwica Jakub06KSZO Ostrowiec Św1:24.27151
7.Markiewicz Oskar06Barakuda Starachowice1:26.18141
8.Bębenek Tomasz06UNIA Busko Zdrój1:26.38140
9.Bugaj Filip06Korona-Swim Kielce1:27.19136
10.Wąsik Igor06Korona-Swim Kielce1:33.41111
11.Fortuna Wiktor06UNIA Busko Zdrój1:34.51107
12.Gostomski Oliwier06Barakuda Starachowice1:34.59107
13.Trzaska Tymoteusz06KSZO Ostrowiec Św1:38.6094
14.Wiek Miłosz06UNIA Busko Zdrój1:38.7994
15.Marasek Konrad06Salos Cortile Kielce1:38.9993
16.Lasota Hubert06FOKA Sandomierz1:41.6186
17.Chojnacki Fabio06KSZO Ostrowiec Św1:42.2085
18.Sobolewski Philip06Barakuda Starachowice1:42.4584
19.Gajek Kamil06FOKA Sandomierz1:46.7774
20.Gluzicki Bartosz06UNIA Busko Zdrój1:47.9672
21.Świercz Karol06UNIA Busko Zdrój1:59.8052
22.Mańka Antoni06Barakuda Starachowice2:01.2250
DYSKW.Jasiński Kacper06Korona-Swim Kielce
O15 - brak kontaktu fizycznego ze ścianą podczas nawrotu
DYSKW.Majko Dominik06UNIA Busko Zdrój
O4 - przedwczesny start
NIE UK.Nowakowski Łukasz06WODNIK Końskie

PKSałek Michał06FOKA Sandomierz1:53.1662


<< TOP >>
Konkurencja 9
02-04-2017 - 11:49
Dziewcząt, 50m klasyczny10 lat i młodsi
Wyniki

Rek Okręgu Święt. Dzieci40.08Kowalik NinaKOKIEPuławy29-11-2009

Punkty: FINA 2016
PozycjaRok ur.CzasPkt.
1.Olejarnik Magdalena07Delfin Połaniec47.74219
2.Choińska Maja07ORKA MOSiR Kielce50.91181
3.Chałacińska Julia07Salos Cortile Kielce52.14168
4.Czerwińska Aleksandra07Korona-Swim Kielce52.78162
5.Nowak Maja08Delfin Połaniec53.51155
6.Szpak Magdalena07Salos Cortile Kielce54.60146
7.Zimnicka Wiktoria07FOKA Sandomierz55.38140
8.Stalewska Alicja07Salos Cortile Kielce56.06135
9.Karwacka Dominika08KSZO Ostrowiec Św56.13135
10.Dąda Amelia07FOKA Sandomierz56.19134
11.Kwiatkowska Amelia07UNIA Busko Zdrój56.63131
12.Jędrzejewska Maria07Barakuda Starachowice56.86129
13.Kowalczyk Weronika07Barakuda Starachowice57.41126
14.Nowak Antonia07KSZO Ostrowiec Św1:00.00110
15.Sady Aleksandra07KSZO Ostrowiec Św1:00.06110
16.Szpet Wiktoria07Barakuda Starachowice1:00.66107
17.Sell Karolina07Korona-Swim Kielce1:06.6180
18.Milcarz Natalia07WODNIK Końskie1:08.2675
19.Karaś Klaudia07KSZO Ostrowiec Św1:08.7273
20.Gajewska Maja07Salos Cortile Kielce1:08.8073
21.Motyka Maria07Salos Cortile Kielce1:10.4768
22.Wołczyk Amelia07WODNIK Końskie1:17.5451
23.Bracha Maja07Korona-Swim Kielce1:17.9850
DYSKW.Surus Diana07Barakuda Starachowice
K4 - cykl ruchowy inny niż jeden ruch ramion i jedno kopnięcie nogami

PKMiska Natalia07Centrum Staszów54.92144


<< TOP >>
Konkurencja 10
02-04-2017 - 11:58
Chłopców, 50m klasyczny10 lat i młodsi
Wyniki

Rek Okręgu Święt. Dzieci38.16Treliński BartoszORJEDKielce17-12-2005

Punkty: FINA 2016
PozycjaRok ur.CzasPkt.
1.Jaroński Oskar07Barakuda Starachowice49.49132
2.Olesiński Jan08Barakuda Starachowice50.10128
3.Janicki Paweł07Barakuda Starachowice50.46125
4.Bekier Wiktor08Korona-Swim Kielce50.93121
5.Sabat Tomasz07Salos Cortile Kielce54.02102
6.Baster Marcin07Korona-Swim Kielce54.9097
7.Skubida Bartłomiej07FOKA Sandomierz59.5576
8.Przodo Mikołaj07UNIA Busko Zdrój1:04.8758
9.Marasek Oliwier07Salos Cortile Kielce1:05.4957
10.Mendala Kamil07FOKA Sandomierz1:05.6156
11.Petruczynik Bartosz08KSZO Ostrowiec Św1:07.2852
DYSKW.Durlik Wojciech07Korona-Swim Kielce
K15 - brak dotknięcia ściany obydwoma rozłączonymi dłońmi
DYSKW.Uliasz Mikołaj07Barakuda Starachowice
K14 - praca nóg w płaszczyźnie pionowej w dół
DYSKW.Jarocha Jakub07Korona-Swim Kielce
K15 - brak dotknięcia ściany obydwoma rozłączonymi dłońmi


<< TOP >>
Konkurencja 11
02-04-2017 - 12:12
Dziewcząt, 200m zmienny11 lat
Wyniki

Rek Okręgu Święt. Dzieci2:47.72Piotrowicz MajaBASTAPołaniec30-11-2013

Punkty: FINA 2016
PozycjaRok ur.CzasPkt.
1.Szafrańska Malwina06KSZO Ostrowiec Św2:52.42353
2.Gajewska Wiktoria06Salos Cortile Kielce3:16.17239
3.Celińska Małgorzata06KSZO Ostrowiec Św3:21.59220
4.Maciąg Marta06Barakuda Starachowice3:23.86213
5.Adamus Maja06Barakuda Starachowice3:26.60205
6.Bielecka Maja06KSZO Ostrowiec Św3:27.32203
7.Głowacka Amelia06Barakuda Starachowice3:28.80198
8.Zielińska Joanna06FOKA Sandomierz3:29.00198
9.Mroczkowska Oliwia06Barakuda Starachowice3:29.99195
10.Płaza Anna06FOKA Sandomierz3:30.24194
11.Fudalej Kamila06Barakuda Starachowice3:40.83168
12.Zajęcka Wiktoria06Korona-Swim Kielce3:52.72143
DYSKW.Szczepańska Emilia06FOKA Sandomierz
K4 - cykl ruchowy inny niż jeden ruch ramion i jedno kopnięcie nogami
DYSKW.Wójcik Nikola06Centrum Staszów
M9 - naprzemienna lub nierównoczesna praca nóg


<< TOP >>
Konkurencja 12
02-04-2017 - 12:22
Chłopców, 200m zmienny11 lat
Wyniki

Rek Okręgu Święt. Dzieci2:38.75Gotszling DawidKOKIEBusko-Zdrój24-11-2012

Punkty: FINA 2016
PozycjaRok ur.CzasPkt.
1.Mazan Mikołaj06KSZO Ostrowiec Św3:09.26194
2.Szlęzak Maciej06Barakuda Starachowice3:10.52190
3.Krawczyk Dariusz06Korona-Swim Kielce3:25.29152
4.Markiewicz Oskar06Barakuda Starachowice3:34.37133
5.Przytuła Wiktor06Salos Cortile Kielce3:36.03130
6.Bugaj Filip06Korona-Swim Kielce3:36.92129
7.Turek Mateusz06Korona-Swim Kielce3:56.4599
DYSKW.Obrocki Łukasz06ORKA MOSiR Kielce
Z2 - ukończenie poszczególnych odcinków niezgodne z przepisami o danym stylu, G-8


<< TOP >>
Konkurencja 13
02-04-2017 - 12:35
Dziewcząt, 4 x 50m zmienny11 lat i młodsi
Wyniki

Rek Okręgu Święt. Dzieci2:31.74KS KSZO Ostrowiec Św.KSOSTOstrowiec Św.23-11-2013

Punkty: FINA 2016
PozycjaCzasPkt.
11 lat

1.KSZO Ostrowiec Św 1KSZO Ostrowiec Św2:39.06279
Kamińska Zuzanna
Menducka Anna
06
06
+0,66
+0,39
40.92
46.06
Szafrańska Malwina
Sadłos Zofia
06
06

+0,44
37.22
34.86
2.Barakuda Starachowice 2Barakuda Starachowice2:52.68218
Mroczkowska Oliwia
Fudalej Kamila
06
06
+0,63
+0,84
41.88
49.59
Jeśko Wiktoria
Lalorny Anna
06
06
+0,48
+0,74
40.38
40.83
3.KSZO Ostrowiec Św 2KSZO Ostrowiec Św2:55.90206
Karwacka Marta
Sulik Alicja
06
06
+0,73
+0,42
45.65
45.45
Bielecka Maja
Celińska Małgorzata
06
06

+0,52
48.74
36.06
4.Barakuda Starachowice 1Barakuda Starachowice2:59.47194
Adamus Maja
Maciąg Marta
06
06
+1,1443.04
49.18
Głowacka Amelia
Gorczyca Wiktoria
06
06
46.21
41.04
5.FOKA Sandomierz 1FOKA Sandomierz3:00.89190
Płaza Anna
Szczepańska Emilia
06
06
+0,6842.93
52.01
Płaza Katarzyna
Zielińska Joanna
06
06
47.85
38.10
6.KSZO Ostrowiec Św 3KSZO Ostrowiec Św3:16.30148
Sady Aleksandra
Górniak Gabriela
07
06
53.48
48.10
Pomykała Wiktoria
Nowak Antonia
06
07
+0,8449.22
45.50
7.Korona-Swim Kielce 1Korona-Swim Kielce3:24.01132
Nawrot Amelia
Jagielska Wiktoria
06
06
+0,7647.00
58.03
Zajęcka Wiktoria
Segieta Maria
06
06
51.65
47.33
8.UNIA Busko ZdrójUNIA Busko Zdrój3:30.10121
Kuc Weronika
Kuc Michalina
08
06
+0,76
+0,78
51.77
52.43
Fortuna Alicja
Kwiatkowska Amelia
08
07
59.33
46.57
9.FOKA Sandomierz 3FOKA Sandomierz3:45.6897
Makowska Alicja
Marszałek Wiktoria
06
06
+0,5354.95
59.46
Tenderenda Oliwia
Grębowiec Zuzanna
06
07
58.03
53.24
DYSKW.Salos Cortile KielceSalos Cortile Kielce
O4 - przedwczesny start
Szpak Magdalena, Chałacińska Julia, Gajewska Wiktoria, Dabek Antonina
DYSKW.WODNIK Końskie 1WODNIK Końskie
M6 - nierównoczesne przenoszenie ramion do przodu
Sipika Alicja, Kasielska Alicja, Milcarz Natalia, Chwaścińska Oliwia

10 lat i młodsi

1.Korona-Swim Kielce 2Korona-Swim Kielce3:13.02156
Bracha Maja
Czerwińska Aleksandra
07
07
+0,6548.51
51.26
Wójcik Zuzanna
Sell Karolina
07
07
+0,5649.45
43.80
2.Barakuda Starachowice 3Barakuda Starachowice3:13.78154
Karwacka Kornelia
Surus Diana
07
07
+0,7246.48
1:01.11
Kowalczyk Weronika
Woźniak Beata
07
08
46.73
39.46
3.KSZO Ostrowiec Św 4KSZO Ostrowiec Św3:31.68118
Karaś Klaudia
Karwacka Dominika
07
08
+0,8053.98
56.82
Smolińska Martyna
Wilk Maja
07
07
55.61
45.27
4.FOKA Sandomierz 2FOKA Sandomierz3:47.2295
Makowska Patrycja
Dąda Amelia
07
07
+0,841:00.38
56.70
Zimnicka Wiktoria
Pawelec Martyna
07
07
55.32
54.82
5.Barakuda Starachowice 4Barakuda Starachowice3:48.1594
Szczykutowicz Laura
Szpet Wiktoria
07
07
+0,981:06.10
59.87
Jędrzejewska Maria
Cetera Julia
07
08
52.47
49.71


<< TOP >>
Konkurencja 14
02-04-2017 - 12:45
Chłopców, 4 x 50m zmienny11 lat i młodsi
Wyniki

Rek Okręgu Święt. Dzieci2:29.03MUKP Orka MOSiR KielceORKIEKielce15-12-2013

Punkty: FINA 2016
PozycjaCzasPkt.
11 lat

1.Barakuda Starachowice 1Barakuda Starachowice2:57.42132
Markiewicz Oskar
Sobolewski Philip
06
06
+0,6945.28
49.10
Szlęzak Maciej
Gostomski Oliwier
06
06

+0,35
41.82
41.22
2.ORKA MOSiR KielceORKA MOSiR Kielce3:01.95123
Sikora Cyprian
Obrocki Łukasz
07
06
+0,7240.98
53.20
Brodecki Kacper
Pakaszewski Igor
06
07
47.88
39.89
3.KSZO Ostrowiec Św 1KSZO Ostrowiec Św3:03.66119
Kotwica Jakub
Gunia Miłosz
06
06
+0,6543.48
53.26
Mazan Mikołaj
Trzaska Tymoteusz
06
06
42.78
44.14
4.Korona-Swim Kielce 1Korona-Swim Kielce3:07.11113
Wąsik Igor
Turek Mateusz
06
06
+0,81
+0,60
47.00
56.15
Krawczyk Dariusz
Bugaj Filip
06
06
+0,85
+0,65
44.28
39.68
5.Salos Cortile KielceSalos Cortile Kielce3:09.04109
Sabat Tomasz
Koperek Patryk
07
06

+0,60
46.98
47.80
Przytuła Wiktor
Marasek Konrad
06
06
+0,62
+0,79
49.29
44.97
6.UNIA Busko ZdrójUNIA Busko Zdrój3:12.53103
Fortuna Wiktor
Gluzicki Bartosz
06
06
+0,5848.57
50.63
Papier Mieszko
Wiek Miłosz
06
06
50.39
42.94
DYSKW.FOKA Sandomierz 2FOKA Sandomierz
G3 - nieutrzymanie pozycji na plecach
Taczański Adrian, Gajek Kamil, Lasota Hubert, Szelągiewicz Krzysztof

10 lat i młodsi

1.Barakuda Starachowice 2Barakuda Starachowice3:09.16109
Jaroński Oskar
Olesiński Jan
07
08
+0,73
+0,56
46.66
50.88
Kasperkiewicz Bartłomiej
Świercz Kacper
07
07
+0,45
+0,13
54.25
37.37
2.Korona-Swim Kielce 2Korona-Swim Kielce3:10.86106
Litwin Szymon
Baster Marcin
07
07
+0,7046.36
26.85
Bekier Wiktor
Durlik Wojciech
08
07
1:14.09
43.56
3.KSZO Ostrowiec ŚwKSZO Ostrowiec Św3:38.3471
Chmielewski Jakub
Menducki Szymon
07
08
+0,6451.10
1:08.45
Tomczyk Bartosz
Bryk Jakub
07
08
+0,0449.63
49.16
DYSKW.FOKA SandomierzFOKA Sandomierz
M9 - naprzemienna lub nierównoczesna praca nóg
Sykucki Kacper, Skubida Bartłomiej, Mendala Kamil, Paw Michał