Nr  1. Dziewcząt, 50m klasyczny  11 lat i młodsi
Nr  2. Chłopców, 50m klasyczny  11 lat i młodsi
Nr  3. Dziewcząt, 200m dowolny  11 lat
Nr  4. Chłopców, 200m dowolny  11 lat
Nr  5. Dziewcząt, 50m grzbietowy  10 lat i młodsi
Nr  6. Chłopców, 50m grzbietowy  10 lat i młodsi
Nr  7. Dziewcząt, 100m grzbietowy  11 lat
Nr  8. Chłopców, 100m grzbietowy  11 lat
Nr  9. Dziewcząt, 100m zmienny  10 lat i młodsi
Nr  10. Chłopców, 100m zmienny  10 lat i młodsi
Nr  11. Dziewcząt, 50m motylkowy  11 lat
Nr  12. Chłopców, 50m motylkowy  11 lat
Nr  13. Mieszane, 4 x 50m dowolny  11 lat i młodsi


Świętokrzyska Liga Pływacka - 3 runda Małej Ligi
Sandomierz, 7 maja 2017r


Konkurencja 1
07-05-2017
Dziewcząt, 50m klasyczny

11 lat i młodsi
Wyniki

Rek Okręgu Święt. Dzieci40.08Kowalik NinaKOKIEPuławy29-11-2009

Punkty: FINA 2016
PozycjaRok ur.CzasPkt.
11 lat

1.Szafrańska Malwina06KSZO Ostrowiec Św43.51290
2.Menducka Anna06KSZO Ostrowiec Św44.12278
3.Kamińska Zuzanna06KSZO Ostrowiec Św44.92263
4.Sadłos Zofia06KSZO Ostrowiec Św45.30256
5.Adamus Maja06Barakuda Starachowice47.22226
6.Górniak Gabriela06KSZO Ostrowiec Św47.86217
7.Zielińska Joanna06FOKA Sandomierz48.66207
8.Szczepańska Emilia06FOKA Sandomierz50.18189
9.Płaza Anna06FOKA Sandomierz52.12168
10.Mroczkowska Oliwia06Barakuda Starachowice52.91161
11.Karwacka Marta06KSZO Ostrowiec Św53.46156
12.Głowacka Amelia06Barakuda Starachowice53.93152
13.Jagielska Wiktoria06Korona-Swim Kielce58.43119
14.Marszałek Wiktoria06FOKA Sandomierz58.91116
15.Segieta Maria06Korona-Swim Kielce59.98110
16.Szczygieł Anna06KSZO Ostrowiec Św1:03.3494
17.Makowska Alicja06FOKA Sandomierz1:09.9269

10 lat i młodsi

1.Olejarnik Magdalena07Delfin Połaniec48.76206
2.Chałacińska Julia07Salos Cortile Kielce52.43165
3.Szpak Magdalena07Salos Cortile Kielce53.58155
4.Miska Natalia07Centrum Staszów55.10142
5.Zatorska Zofia08Barakuda Starachowice56.02135
6.Karwacka Kornelia07Barakuda Starachowice56.10135
7.Karwacka Dominika08KSZO Ostrowiec Św56.17134
8.Stalewska Alicja07Salos Cortile Kielce56.26134
9.Zimnicka Wiktoria07FOKA Sandomierz56.38133
10.Wójcik Zuzanna07Korona-Swim Kielce57.17127
11.Dąda Amelia07FOKA Sandomierz57.22127
12.Chwaścińska Oliwia07WODNIK Końskie59.21115
13.Trzaska Karolina07Barakuda Starachowice1:03.3893
14.Milcarz Natalia07WODNIK Końskie1:06.8180
15.Mazur Amelia07FOKA Sandomierz1:11.0066
DYSKW.Olszewska Amelia07Korona-Swim Kielce
O4 - przedwczesny start
DYSKW.Motyka Maria07Salos Cortile Kielce
K15 - brak dotknięcia ściany obydwoma rozłączonymi dłońmi
DYSKW.Szczykutowicz Laura07Barakuda Starachowice
K11 - nierównoczesne lub naprzemienne ruchy nóg


<< TOP >>
Konkurencja 2
07-05-2017
Chłopców, 50m klasyczny

11 lat i młodsi
Wyniki

Rek Okręgu Święt. Dzieci38.16Treliński BartoszORJEDKielce17-12-2005

Punkty: FINA 2016
PozycjaRok ur.CzasPkt.
11 lat

1.Mazan Mikołaj06KSZO Ostrowiec Św45.40172
2.Koperek Patryk06Salos Cortile Kielce47.80147
3.Szlęzak Maciej06Barakuda Starachowice47.92146
4.Papier Mieszko06UNIA Busko Zdrój51.34118
5.Gunia Miłosz06KSZO Ostrowiec Św51.42118
6.Gluzicki Bartosz06UNIA Busko Zdrój51.68116
7.Kotwica Jakub06KSZO Ostrowiec Św51.85115
8.Bębenek Tomasz06UNIA Busko Zdrój52.45111
9.Wiek Miłosz06UNIA Busko Zdrój53.32106
10.Markiewicz Oskar06Barakuda Starachowice54.31100
11.Lasota Hubert06FOKA Sandomierz57.7283
12.Fortuna Wiktor06UNIA Busko Zdrój59.1877
13.Budzyń Franciszek06FOKA Sandomierz1:01.2070
14.Majko Dominik06UNIA Busko Zdrój1:01.6068
15.Nowakowski Łukasz06WODNIK Końskie1:10.3246
DYSKW.Marasek Konrad06Salos Cortile Kielce
K11 - nierównoczesne lub naprzemienne ruchy nóg
DYSKW.Mańka Antoni06Barakuda Starachowice
O4 - przedwczesny start

10 lat i młodsi

1.Olesiński Jan08Barakuda Starachowice47.89146
2.Bekier Wiktor08Korona-Swim Kielce50.88122
3.Szyszkowski Bartosz08Delfin Połaniec52.47111
4.Sabat Tomasz07Salos Cortile Kielce52.92108
5.Durlik Wojciech07Korona-Swim Kielce53.98102
6.Kasperkiewicz Bartłomiej07Barakuda Starachowice54.6298
7.Morawski Szymon07Korona-Swim Kielce56.2090
8.Heliosz Piotr07Korona-Swim Kielce57.8683
9.Ruszczak Mateusz07ORKA MOSiR Kielce58.7779
10.Świercz Kacper07Barakuda Starachowice58.9878
11.Strzelecki Jakub07KSZO Ostrowiec Św1:01.9167
12.Pakaszewski Igor07ORKA MOSiR Kielce1:01.9467
13.Litwiński Igor07UNIA Busko Zdrój1:02.2266
14.Przodo Mikołaj07UNIA Busko Zdrój1:02.4366
15.Taczański Adrian07FOKA Sandomierz1:03.0064
16.Petruczynik Bartosz08KSZO Ostrowiec Św1:03.1064
17.Marasek Oliwier07Salos Cortile Kielce1:03.3463
18.Sciana Jakub07ORKA MOSiR Kielce1:05.2557
19.Kowalski Jan07Korona-Swim Kielce1:06.3255
20.Uliasz Mikołaj07Barakuda Starachowice1:06.7654
DYSKW.Janecki Kamil07Centrum Staszów
K15 - brak dotknięcia ściany obydwoma rozłączonymi dłońmi
DYSKW.Gawroński Filip07Korona-Swim Kielce
K7 - ruchy ramion nie w tej samej płaszczyźnie
DYSKW.Litwin Szymon07Korona-Swim Kielce
O15 - brak kontaktu fizycznego ze ścianą podczas nawrotu


<< TOP >>
Konkurencja 3
07-05-2017
Dziewcząt, 200m dowolny11 lat
Wyniki

Rek Okręgu Święt. Dzieci2:29.63Długołęcka KarolinaUNBUSOstrowiec Św.08-12-2007

Punkty: FINA 2016
PozycjaRok ur.CzasPkt.
1.Szafrańska Malwina06KSZO Ostrowiec Św2:30.75396
2.Zielińska Joanna06FOKA Sandomierz2:58.22240
3.Gajewska Wiktoria06Salos Cortile Kielce3:00.24232
4.Sulik Alicja06KSZO Ostrowiec Św3:00.42231
5.Adamus Maja06Barakuda Starachowice3:02.25224
6.Jeśko Wiktoria06Barakuda Starachowice3:03.81218
7.Szczepańska Emilia06FOKA Sandomierz3:04.88215
8.Płaza Anna06FOKA Sandomierz3:06.25210
9.Mroczkowska Oliwia06Barakuda Starachowice3:06.59209
10.Bielecka Maja06KSZO Ostrowiec Św3:08.38203
11.Głowacka Amelia06Barakuda Starachowice3:08.55202
12.Maciąg Marta06Barakuda Starachowice3:09.28200
13.Nawrot Amelia06Korona-Swim Kielce3:10.00198
14.Dabek Antonina06Salos Cortile Kielce3:14.34185
NIE UK.Zatorska Maria06Barakuda Starachowice


<< TOP >>
Konkurencja 4
07-05-2017
Chłopców, 200m dowolny

11 lat
Wyniki

Rek Okręgu Święt. Dzieci2:21.28Kowalski PatrykUNBUSBusko Zdrój06-12-2008

Punkty: FINA 2016
PozycjaRok ur.CzasPkt.
1.Szlęzak Maciej06Barakuda Starachowice2:48.36205
2.Obrocki Łukasz06ORKA MOSiR Kielce2:56.86177
3.Przytuła Wiktor06Salos Cortile Kielce3:01.38164
4.Krawczyk Dariusz06Korona-Swim Kielce3:03.68158
5.Papier Mieszko06UNIA Busko Zdrój3:05.31154
6.Markiewicz Oskar06Barakuda Starachowice3:06.11152
7.Brodecki Kacper06ORKA MOSiR Kielce3:07.84148
8.Koperek Patryk06Salos Cortile Kielce3:16.44129
9.Wąsik Igor06Korona-Swim Kielce3:26.01112
10.Gluzicki Bartosz06UNIA Busko Zdrój3:35.0198
11.Błasiak Jan06KSZO Ostrowiec Św3:35.8197
12.Sobolewski Philip06Barakuda Starachowice3:38.5693
13.Trzaska Tymoteusz06KSZO Ostrowiec Św3:45.0986
14.Chojnacki Fabio06KSZO Ostrowiec Św3:49.9880
15.Mańka Antoni06Barakuda Starachowice4:12.8160


<< TOP >>
Konkurencja 5
07-05-2017
Dziewcząt, 50m grzbietowy

10 lat i młodsi
Wyniki

Rek Okręgu Święt. Dzieci35.62Petrykowska AdriannaKSOSTKielce16-10-2016

Punkty: FINA 2016
PozycjaRok ur.CzasPkt.
1.Choińska Maja07ORKA MOSiR Kielce38.08306
2.Woźniak Beata08Barakuda Starachowice42.81215
3.Kowalczyk Weronika07Barakuda Starachowice43.62203
4.Jędrzejewska Maria07Barakuda Starachowice44.26195
5.Bracha Maja07Korona-Swim Kielce45.68177
6.Czerwińska Aleksandra07Korona-Swim Kielce46.38169
7.Smolińska Martyna07KSZO Ostrowiec Św46.50168
8.Olszewska Amelia07Korona-Swim Kielce47.41158
9.Sell Karolina07Korona-Swim Kielce49.80136
10.Karwacka Dominika08KSZO Ostrowiec Św50.43131
11.Wilk Maja07KSZO Ostrowiec Św50.70129
12.Sady Aleksandra07KSZO Ostrowiec Św51.16126
13.Miska Natalia07Centrum Staszów51.97120
14.Nowak Antonia07KSZO Ostrowiec Św52.49116
15.Stalewska Alicja07Salos Cortile Kielce53.88108
16.Szpet Wiktoria07Barakuda Starachowice54.02107
17.Karaś Klaudia07KSZO Ostrowiec Św55.3399
18.Chałacińska Julia07Salos Cortile Kielce55.4299
19.Motyka Maria07Salos Cortile Kielce57.2989
20.Chwaścińska Oliwia07WODNIK Końskie1:00.4176
21.Makowska Patrycja07FOKA Sandomierz1:01.2273
22.Szczykutowicz Laura07Barakuda Starachowice1:03.9764
23.Pawelec Martyna07FOKA Sandomierz1:04.7662
24.Mazur Amelia07FOKA Sandomierz1:06.0658
DYSKW.Orzechowska Pola08KSZO Ostrowiec Św
O15 - brak kontaktu fizycznego ze ścianą podczas nawrotu


<< TOP >>
Konkurencja 6
07-05-2017
Chłopców, 50m grzbietowy

10 lat i młodsi
Wyniki

Rek Okręgu Święt. Dzieci34.61Zacharski SzymonUNBUSOstrowiec Św.08-12-2007

Punkty: FINA 2016
PozycjaRok ur.CzasPkt.
1.Sikora Cyprian07ORKA MOSiR Kielce40.10170
2.Bekier Wiktor08Korona-Swim Kielce43.34134
3.Jaroński Oskar07Barakuda Starachowice43.40134
4.Olesiński Jan08Barakuda Starachowice43.52133
5.Pakaszewski Igor07ORKA MOSiR Kielce44.23126
6.Sykucki Kacper08FOKA Sandomierz46.14111
7.Szyszkowski Bartosz08Delfin Połaniec46.25110
8.Heliosz Piotr07Korona-Swim Kielce47.30103
9.Sciana Jakub07ORKA MOSiR Kielce48.1298
10.Bzówka Jakub07Delfin Połaniec49.2092
11.Morawski Szymon07Korona-Swim Kielce49.9288
12.Durlik Wojciech07Korona-Swim Kielce49.9388
13.Gawroński Filip07Korona-Swim Kielce50.3286
14.Ruszczak Mateusz07ORKA MOSiR Kielce50.6084
15.Borowiec Jakub07Korona-Swim Kielce50.8083
16.Janicki Paweł07Barakuda Starachowice51.3481
17.Paw Michał07FOKA Sandomierz51.5180
18.Tomczyk Bartosz07KSZO Ostrowiec Św52.7074
19.Przodo Mikołaj07UNIA Busko Zdrój53.4172
20.Szelągiewicz Krzysztof07FOKA Sandomierz53.5271
21.Bryk Jakub08KSZO Ostrowiec Św53.6471
22.Petruczynik Bartosz08KSZO Ostrowiec Św56.4261
23.Litwiński Igor07UNIA Busko Zdrój58.5154
24.Taczański Adrian07FOKA Sandomierz58.5654
25.Strzelecki Jakub07KSZO Ostrowiec Św58.6854
26.Marasek Oliwier07Salos Cortile Kielce1:01.3047
DYSKW.Chmielewski Jakub07KSZO Ostrowiec Św
G8 - ukończenie wyścigu nie w położeniu na plecach


<< TOP >>
Konkurencja 7
07-05-2017
Dziewcząt, 100m grzbietowy

11 lat
Wyniki

Rek Okręgu Święt. Dzieci1:16.72Petrykowska AdriannaKSOSTOstrowiec Św.27-11-2016

Punkty: FINA 2016
PozycjaRok ur.CzasPkt.
1.Menducka Anna06KSZO Ostrowiec Św1:28.27242
2.Maciąg Marta06Barakuda Starachowice1:30.59224
3.Celińska Małgorzata06KSZO Ostrowiec Św1:31.04220
4.Karwacka Marta06KSZO Ostrowiec Św1:31.97214
5.Nawrot Amelia06Korona-Swim Kielce1:35.29192
6.Dabek Antonina06Salos Cortile Kielce1:35.48191
7.Płaza Katarzyna06FOKA Sandomierz1:37.48179
8.Zatorska Maria06Barakuda Starachowice1:43.40150
9.Jabłońska Martyna06WODNIK Końskie1:54.42111
10.Makowska Alicja06FOKA Sandomierz2:02.7390
11.Segieta Maria06Korona-Swim Kielce2:03.1489
12.Jagielska Wiktoria06Korona-Swim Kielce2:08.4178
DYSKW.Szczygieł Anna06KSZO Ostrowiec Św
G7 - brak pozycji na plecach przy opuszczaniu ściany nawrotowej


<< TOP >>
Konkurencja 8
07-05-2017
Chłopców, 100m grzbietowy

11 lat
Wyniki

Rek Okręgu Święt. Dzieci1:15.58Gotszling DawidKOKIEOstrowiec Św.17-11-2012

Punkty: FINA 2016
PozycjaRok ur.CzasPkt.
1.Matuszak Wiktor06ORKA MOSiR Kielce1:42.87107
2.Wiek Miłosz06UNIA Busko Zdrój1:43.50105
3.Fortuna Wiktor06UNIA Busko Zdrój1:45.37100
4.Wąsik Igor06Korona-Swim Kielce1:45.9098
5.Sobolewski Philip06Barakuda Starachowice1:46.5096
6.Majko Dominik06UNIA Busko Zdrój1:50.1487
7.Lasota Hubert06FOKA Sandomierz1:50.6886
8.Chojnacki Fabio06KSZO Ostrowiec Św1:52.1383
9.Błasiak Jan06KSZO Ostrowiec Św1:54.6277
10.Budzyń Franciszek06FOKA Sandomierz1:55.1576
11.Nowakowski Łukasz06WODNIK Końskie1:58.3170
DYSKW.Trzaska Tymoteusz06KSZO Ostrowiec Św
G6 - nieciągła akcja nawrotu
DYSKW.Marasek Konrad06Salos Cortile Kielce
G3 - nieutrzymanie pozycji na plecach


<< TOP >>
Konkurencja 9
07-05-2017
Dziewcząt, 100m zmienny10 lat i młodsi
Wyniki

Rek Okręgu Święt. Dzieci1:17.62Petrykowska AdriannaKSOSTOstrowiec Św.11-12-2016

Punkty: FINA 2016
PozycjaRok ur.CzasPkt.
1.Choińska Maja07ORKA MOSiR Kielce1:32.57229
2.Olejarnik Magdalena07Delfin Połaniec1:36.27203
3.Czerwińska Aleksandra07Korona-Swim Kielce1:39.91182
4.Kowalczyk Weronika07Barakuda Starachowice1:41.14175
5.Jędrzejewska Maria07Barakuda Starachowice1:42.89167
6.Szpak Magdalena07Salos Cortile Kielce1:44.53159
7.Zimnicka Wiktoria07FOKA Sandomierz1:44.78158
8.Wójcik Zuzanna07Korona-Swim Kielce1:46.49150
9.Dąda Amelia07FOKA Sandomierz1:50.11136
10.Karwacka Kornelia07Barakuda Starachowice1:50.83133
11.Wilk Maja07KSZO Ostrowiec Św1:51.10132
12.Sell Karolina07Korona-Swim Kielce1:54.54121
13.Szpet Wiktoria07Barakuda Starachowice1:55.03119
14.Sady Aleksandra07KSZO Ostrowiec Św1:55.22118SC 1
15.Nowak Antonia07KSZO Ostrowiec Św1:55.22118SC 2
16.Trzaska Karolina07Barakuda Starachowice1:56.34115
17.Karaś Klaudia07KSZO Ostrowiec Św2:02.03100
18.Surus Diana07Barakuda Starachowice2:04.3694
19.Milcarz Natalia07WODNIK Końskie2:12.0279
DYSKW.Bracha Maja07Korona-Swim Kielce
M7 - nieprzenoszenie ramion do przodu nad lustrem wody
DYSKW.Smolińska Martyna07KSZO Ostrowiec Św
M9 - naprzemienna lub nierównoczesna praca nóg
DYSKW.Pawelec Martyna07FOKA Sandomierz
K14 - praca nóg w płaszczyźnie pionowej w dół


<< TOP >>
Konkurencja 10
07-05-2017
Chłopców, 100m zmienny

10 lat i młodsi
Wyniki

Rek Okręgu Święt. Dzieci1:14.53Gotszling DawidKOKIEPuławy16-12-2012

Punkty: FINA 2016
PozycjaRok ur.CzasPkt.
1.Sikora Cyprian07ORKA MOSiR Kielce1:33.26160
2.Sabat Tomasz07Salos Cortile Kielce1:40.27128
3.Janecki Kamil07Centrum Staszów1:40.57127
4.Jaroński Oskar07Barakuda Starachowice1:40.86126
5.Świercz Kacper07Barakuda Starachowice1:42.22121
6.Kasperkiewicz Bartłomiej07Barakuda Starachowice1:45.28111
7.Borowiec Jakub07Korona-Swim Kielce1:47.16105
8.Bzówka Jakub07Delfin Połaniec1:53.0889
9.Janicki Paweł07Barakuda Starachowice1:56.5082
10.Kowalski Jan07Korona-Swim Kielce2:14.3353
11.Uliasz Mikołaj07Barakuda Starachowice2:15.3152
DYSKW.Tomczyk Bartosz07KSZO Ostrowiec Św
K11 - nierównoczesne lub naprzemienne ruchy nóg
DYSKW.Litwin Szymon07Korona-Swim Kielce
G8 - ukończenie wyścigu nie w położeniu na plecach


<< TOP >>
Konkurencja 11
07-05-2017
Dziewcząt, 50m motylkowy11 lat
Wyniki

Rek Okręgu Święt. Dzieci34.03Belicka BeataORJEDOstrowiec Św.03-12-2005

Punkty: FINA 2016
PozycjaRok ur.CzasPkt.
1.Gajewska Wiktoria06Salos Cortile Kielce38.76248
2.Sadłos Zofia06KSZO Ostrowiec Św40.21222
3.Celińska Małgorzata06KSZO Ostrowiec Św42.70186
4.Kamińska Zuzanna06KSZO Ostrowiec Św43.41177
5.Sulik Alicja06KSZO Ostrowiec Św44.74161
6.Bielecka Maja06KSZO Ostrowiec Św45.77151
7.Płaza Katarzyna06FOKA Sandomierz48.03130
8.Górniak Gabriela06KSZO Ostrowiec Św48.52126
9.Jabłońska Martyna06WODNIK Końskie1:08.3445
DYSKW.Jeśko Wiktoria06Barakuda Starachowice
M11 - brak dotknięcia ściany obydwoma rozłączonymi dłońmi


<< TOP >>
Konkurencja 12
07-05-2017
Chłopców, 50m motylkowy

11 lat
Wyniki

Rek Okręgu Święt. Dzieci33.13Kurant RogerKSOSTOstrowiec Św.03-12-2005

Punkty: FINA 2016
PozycjaRok ur.CzasPkt.
1.Mazan Mikołaj06KSZO Ostrowiec Św41.33146
2.Krawczyk Dariusz06Korona-Swim Kielce41.92140
3.Przytuła Wiktor06Salos Cortile Kielce44.03121
4.Kotwica Jakub06KSZO Ostrowiec Św44.54117
5.Obrocki Łukasz06ORKA MOSiR Kielce47.3597
6.Matuszak Wiktor06ORKA MOSiR Kielce52.9069
7.Gunia Miłosz06KSZO Ostrowiec Św57.2855
DYSKW.Brodecki Kacper06ORKA MOSiR Kielce
O4 - przedwczesny start


<< TOP >>
Konkurencja 13
07-05-2017
Mieszane, 4 x 50m dowolny

11 lat i młodsi
Wyniki

Rek Okręgu Święt. Dzieci2:09.33KS KSZO Ostrowiec Św.KSOSTOstrowiec Św.11-12-2016

Punkty: FINA 2016
PozycjaCzasPkt.
11 lat

1.KSZO Ostrowiec Św 1KSZO Ostrowiec Św2:19.14257
Sadłos Zofia
Mazan Mikołaj
06
06
34.92
35.69
Menducka Anna
Szafrańska Malwina
06
06
34.79
33.74
2.KSZO Ostrowiec Św 2KSZO Ostrowiec Św2:25.47225
Celińska Małgorzata
Sulik Alicja
06
06
36.94
36.96
Kotwica Jakub
Kamińska Zuzanna
06
06
36.96
34.61
3.Barakuda Starachowice 1Barakuda Starachowice2:26.70220
Szlęzak Maciej
Jeśko Wiktoria
06
06
34.72
37.06
Głowacka Amelia
Adamus Maja
06
06
37.32
37.60
4.ORKA MOSiR KielceORKA MOSiR Kielce2:28.01214
Choińska Maja
Obrocki Łukasz
07
06
36.29
38.26
Brodecki Kacper
Sikora Cyprian
06
07
38.07
35.39
5.Salos Cortile Kielce 1Salos Cortile Kielce2:33.01193
Koperek Patryk
Sabat Tomasz
06
07
42.64
38.34
Gajewska Wiktoria
Przytuła Wiktor
06
06
35.59
36.44
6.FOKA Sandomierz 1FOKA Sandomierz2:36.82180
Płaza Anna
Zielińska Joanna
06
06
38.39
36.88
Lasota Hubert
Szczepańska Emilia
06
06
44.02
37.53
7.KSZO Ostrowiec Św 3KSZO Ostrowiec Św2:38.36174
Bielecka Maja
Gunia Miłosz
06
06
40.25
41.30
Karwacka Marta
Górniak Gabriela
06
06
39.82
36.99
8.Barakuda Starachowice 2Barakuda Starachowice2:39.66170
Markiewicz Oskar
Mroczkowska Oliwia
06
06
38.68
39.34
Zatorska Maria
Maciąg Marta
06
06
43.12
38.52
9.Korona-Swim Kielce 2Korona-Swim Kielce2:48.10146
Krawczyk Dariusz
Nawrot Amelia
06
06
37.82
40.73
Wąsik Igor
Segieta Maria
06
06
41.09
48.46
10.Salos Cortile Kielce 2Salos Cortile Kielce2:59.72119
Marasek Oliwier
Stalewska Alicja
07
07
53.04
46.50
Szpak Magdalena
Dabek Antonina
07
06
42.04
38.14
11.FOKA Sandomierz 3FOKA Sandomierz3:09.36102
Płaza Katarzyna
Marszałek Wiktoria
06
06
40.48
45.96
Makowska Alicja
Budzyń Franciszek
06
06
56.10
46.82
12.Barakuda Starachowice 3Barakuda Starachowice3:16.6391
Sobolewski Philip
Trzaska Karolina
06
07
44.40
50.84
Surus Diana
Mańka Antoni
07
06
51.72
49.67
13.WODNIK KońskieWODNIK Końskie3:45.0460
Nowakowski Łukasz
Chwaścińska Oliwia
06
07
57.14
57.37
Jabłońska Martyna
Milcarz Natalia
06
07
52.82
57.71

10 lat i młodsi

1.Korona-Swim Kielce 1Korona-Swim Kielce2:38.68173
Wójcik Zuzanna
Durlik Wojciech
07
07
38.44
40.43
Czerwińska Aleksandra
Bekier Wiktor
07
08
41.51
38.30
2.Barakuda Starachowice 4Barakuda Starachowice2:39.11172
Olesiński Jan
Woźniak Beata
08
08
39.31
39.73
Jaroński Oskar
Świercz Kacper
07
07
40.01
40.06
3.Barakuda Starachowice 5Barakuda Starachowice2:49.17143
Kasperkiewicz Bartłomiej
Jędrzejewska Maria
07
07
40.52
42.44
Janicki Paweł
Kowalczyk Weronika
07
07
46.00
40.21
4.Korona-Swim Kielce 3Korona-Swim Kielce2:51.17138
Sell Karolina
Heliosz Piotr
07
07
41.23
44.40
Olszewska Amelia
Litwin Szymon
07
07
42.42
43.12
5.FOKA Sandomierz 2FOKA Sandomierz2:56.43126
Sykucki Kacper
Zimnicka Wiktoria
08
07
49.38
35.35
Paw Michał
Dąda Amelia
07
07
49.38
42.32
6.KSZO Ostrowiec Św 4KSZO Ostrowiec Św3:07.50105
Wilk Maja
Smolińska Martyna
07
07
46.45
47.98
Tomczyk Bartosz
Chmielewski Jakub
07
07
43.43
49.64
7.Korona-Swim Kielce 4Korona-Swim Kielce3:09.89101
Borowiec Jakub
Gawroński Filip
07
07
45.34
48.91
Kowalski Jan
Bracha Maja
07
07
54.05
41.59
8.KSZO Ostrowiec Św 6KSZO Ostrowiec Św3:10.06101
Petruczynik Bartosz
Strzelecki Jakub
08
07
47.13
50.32
Orzechowska Pola
Bryk Jakub
08
08
47.31
45.30
9.Barakuda Starachowice 6Barakuda Starachowice3:13.9295
Zatorska Zofia
Szpet Wiktoria
08
07
44.52
47.68
Uliasz Mikołaj
Karwacka Kornelia
07
07
55.87
45.85
10.FOKA Sandomierz 4FOKA Sandomierz3:34.8570
Szelągiewicz Krzysztof
Taczański Adrian
07
07
49.11
51.63
Makowska Patrycja
Pawelec Martyna
07
07
53.74
1:00.37
DYSKW.KSZO Ostrowiec Św 5KSZO Ostrowiec Św
S4 - przedwczesna zmiana pływaka
Karaś Klaudia
Karwacka Dominika
07
08
47.95
41.54
Nowak Antonia
Sady Aleksandra
07
07