Nr  1. Dziewcząt, 50m dowolny  11 lat i młodsi
Nr  2. Chłopców, 50m dowolny  11 lat i młodsi
Nr  3. Dziewcząt, 100m zmienny  11 lat i młodsi
Nr  4. Chłopców, 100m zmienny  11 lat i młodsi
Nr  5. Dziewcząt, 200m grzbietowy  11 lat
Nr  6. Chłopców, 200m grzbietowy  11 lat
Nr  7. Dziewcząt, 50m grzbietowy  10 lat i młodsi
Nr  8. Chłopców, 50m grzbietowy  10 lat i młodsi
Nr  9. Dziewcząt, 100m klasyczny  11 lat
Nr  10. Chłopców, 100m klasyczny  11 lat
Nr  11. Mieszane, 4 x 50m zmienny  11 lat i młodsi


Świętokrzyska Liga Pływacka - 4 runda Małej Ligi
Kielce, 1 października 2017r


Konkurencja 1
01-10-2017
Dziewcząt, 50m dowolny11 lat i młodsi
Wyniki

Rek Okręgu Święt. Dzieci30.56Długołęcka KarolinaUNBUSOstrowiec Św.08-12-2007

Punkty: FINA 2016
PozycjaRok ur.CzasPkt.
11 lat

1.Szafrańska Malwina06KSZO Ostrowiec Św33.40336
2.Menducka Anna06KSZO Ostrowiec Św34.21313
3.Celińska Małgorzata06KSZO Ostrowiec Św34.42307
4.Kamińska Zuzanna06KSZO Ostrowiec Św34.52305
5.Adamus Maja06Barakuda Starachowice35.57278
6.Zielińska Joanna06FOKA Sandomierz36.13266
7.Gajewska Wiktoria06Salos Cortile Kielce36.43259
Sulik Alicja06KSZO Ostrowiec Św36.43259
9.Górniak Gabriela06KSZO Ostrowiec Św36.74253
10.Jeśko Wiktoria06Barakuda Starachowice36.77252
11.Głowacka Amelia06Barakuda Starachowice37.04246
12.Płaza Anna06FOKA Sandomierz37.42239
13.Szczepańska Emilia06FOKA Sandomierz37.93230
14.Mroczkowska Oliwia06Barakuda Starachowice38.03228
15.Karwacka Marta06KSZO Ostrowiec Św38.21224
16.Fudalej Kamila06Barakuda Starachowice39.14209
17.Kasprzyk Katarzyna06Barakuda Starachowice40.45189
18.Lalorny Anna06Barakuda Starachowice40.76185
19.Zatorska Maria06Barakuda Starachowice41.19179
20.Kuc Michalina06UNIA Busko Zdrój43.02157
21.Segieta Maria06Korona-Swim Kielce45.80130
22.Szczygieł Anna06KSZO Ostrowiec Św47.88114
DYSKW.Jagielska Wiktoria06Korona-Swim Kielce
O4 - przedwczesny start

10 lat i młodsi

1.Choińska Maja07ORKA MOSiR Kielce34.62302
2.Olejarnik Magdalena07Delfin Połaniec38.12226
3.Woźniak Beata08Barakuda Starachowice38.78215
4.Karwacka Dominika08KSZO Ostrowiec Św40.06195
5.Jędrzejewska Maria07Barakuda Starachowice41.74172
6.Fortuna Alicja08UNIA Busko Zdrój42.38164
7.Zatorska Zofia08Barakuda Starachowice42.77160
8.Nowak Maja08Delfin Połaniec43.06157
9.Kuc Weronika08UNIA Busko Zdrój43.31154
10.Kwiatkowska Amelia07UNIA Busko Zdrój43.54152
11.Karwacka Kornelia07Barakuda Starachowice43.96147
12.Karaś Klaudia07KSZO Ostrowiec Św44.02147
13.Trzaska Karolina07Barakuda Starachowice45.30135
14.Cetera Julia08Barakuda Starachowice46.02128
15.Szpet Wiktoria07Barakuda Starachowice46.33126
16.Chałacińska Julia07Salos Cortile Kielce50.1199
17.Makowska Patrycja07FOKA Sandomierz51.6691
18.Pawelec Martyna07FOKA Sandomierz52.2488
19.Milcarz Natalia07WODNIK Końskie53.5081
20.Chuchrowska Natalia07WODNIK Końskie58.6062
21.Mazur Amelia07FOKA Sandomierz1:04.1247
22.Polit Oliwia07FOKA Sandomierz1:21.3023
DYSKW.Kowalczyk Weronika07Barakuda Starachowice
O4 - przedwczesny start


<< TOP >>
Konkurencja 2
01-10-2017
Chłopców, 50m dowolny

11 lat i młodsi
Wyniki

Rek Okręgu Święt. Dzieci30.07Zacharski SzymonUNBUSOstrowiec Św.08-12-2007

Punkty: FINA 2016
PozycjaRok ur.CzasPkt.
11 lat

1.Szlęzak Maciej06Barakuda Starachowice33.84214
2.Przytuła Wiktor06Salos Cortile Kielce34.42203
3.Brodecki Kacper06ORKA MOSiR Kielce35.83180
4.Markiewicz Oskar06Barakuda Starachowice36.12176
5.Kotwica Jakub06KSZO Ostrowiec Św36.38172
6.Bugaj Filip06Korona-Swim Kielce36.81166
7.Matuszak Wiktor06ORKA MOSiR Kielce36.82166
8.Turek Mateusz06Korona-Swim Kielce38.48145
9.Wiek Miłosz06UNIA Busko Zdrój38.59144
10.Bębenek Tomasz06UNIA Busko Zdrój38.89141
11.Błasiak Jan06KSZO Ostrowiec Św39.08139
12.Gunia Miłosz06KSZO Ostrowiec Św39.46135
13.Fortuna Wiktor06UNIA Busko Zdrój40.85121
14.Lasota Hubert06FOKA Sandomierz41.52116
15.Jasiński Kacper06Korona-Swim Kielce42.95104
16.Mańka Antoni06Barakuda Starachowice44.1696
17.Mróz Michał06FOKA Sandomierz44.7592
18.Majko Dominik06UNIA Busko Zdrój49.4568

10 lat i młodsi

1.Sikora Cyprian07ORKA MOSiR Kielce33.85214
2.Świercz Kacper07Barakuda Starachowice35.43186
3.Bekier Wiktor08Korona-Swim Kielce36.23174
4.Olesiński Jan08Barakuda Starachowice36.67168
5.Janecki Kamil07Centrum Staszów37.09162
6.Jaroński Oskar07Barakuda Starachowice38.21149
7.Kasperkiewicz Bartłomiej07Barakuda Starachowice39.88131
8.Ruszczak Mateusz07ORKA MOSiR Kielce40.31126
9.Ściana Jakub07ORKA MOSiR Kielce40.38126
10.Pakaszewski Igor07ORKA MOSiR Kielce41.04120
11.Janicki Paweł07Barakuda Starachowice41.69114
12.Tomczyk Bartosz07KSZO Ostrowiec Św42.28110
13.Borowiec Jakub07Korona-Swim Kielce42.67107
14.Morawski Szymon07Korona-Swim Kielce42.97104
15.Baster Marcin07Korona-Swim Kielce43.45101
16.Klimek Bartosz08FOKA Sandomierz44.0697
17.Szelągiewicz Krzysztof07FOKA Sandomierz44.1596
18.Bryk Jakub08KSZO Ostrowiec Św45.1490
19.Gawroński Filip07Korona-Swim Kielce45.3789
20.Menducki Szymon08KSZO Ostrowiec Św46.1484
21.Strzelecki Jakub07KSZO Ostrowiec Św48.0075
22.Śliwak Szymon07WODNIK Końskie48.3673
23.Przodo Mikołaj07UNIA Busko Zdrój48.5772
24.Kowalski Jan07Korona-Swim Kielce49.3269
25.Skubida Wiktor07FOKA Sandomierz50.8463
26.Cichoń Łukasz07FOKA Sandomierz51.4161


<< TOP >>
Konkurencja 3
01-10-2017
Dziewcząt, 100m zmienny11 lat i młodsi
Wyniki

Rek Okręgu Święt. Dzieci1:17.62Petrykowska AdriannaKSOSTOstrowiec Św.11-12-2016

Punkty: FINA 2016
PozycjaRok ur.CzasPkt.
11 lat

1.Menducka Anna06KSZO Ostrowiec Św1:27.04275
Celińska Małgorzata06KSZO Ostrowiec Św1:27.04275
3.Kamińska Zuzanna06KSZO Ostrowiec Św1:30.01249
4.Maciąg Marta06Barakuda Starachowice1:31.12240
5.Dabek Antonina06Salos Cortile Kielce1:31.68236
6.Sulik Alicja06KSZO Ostrowiec Św1:31.70236
7.Jeśko Wiktoria06Barakuda Starachowice1:33.07225
8.Głowacka Amelia06Barakuda Starachowice1:33.12225
9.Górniak Gabriela06KSZO Ostrowiec Św1:34.79213
10.Bielecka Maja06KSZO Ostrowiec Św1:37.00199
11.Płaza Katarzyna06FOKA Sandomierz1:37.45196
12.Szczepańska Emilia06FOKA Sandomierz1:39.42185
13.Lalorny Anna06Barakuda Starachowice1:42.88167
14.Karwacka Marta06KSZO Ostrowiec Św1:43.66163
15.Zajęcka Wiktoria06Korona-Swim Kielce1:46.68149
DYSKW.Zielińska Joanna06FOKA Sandomierz
Z2 - ukończenie poszczególnych odcinków niezgodne z przepisami o danym stylu, G-8

10 lat i młodsi

1.Czerwińska Aleksandra07Korona-Swim Kielce1:35.41209
2.Olejarnik Magdalena07Delfin Połaniec1:35.51208
3.Wójcik Zuzanna07Korona-Swim Kielce1:38.09192
4.Kowalczyk Weronika07Barakuda Starachowice1:43.34164
5.Szpak Magdalena07Salos Cortile Kielce1:44.01161
6.Karaś Klaudia07KSZO Ostrowiec Św1:56.02116
7.Milcarz Natalia07WODNIK Końskie2:05.7891
DYSKW.Kuc Weronika08UNIA Busko Zdrój
Z2 - ukończenie poszczególnych odcinków niezgodne z przepisami o danym stylu, G-8

PKKarwacka Dominika08KSZO Ostrowiec Św1:46.62150


<< TOP >>
Konkurencja 4
01-10-2017
Chłopców, 100m zmienny

11 lat i młodsi
Wyniki

Rek Okręgu Święt. Dzieci1:14.53Gotszling DawidKOKIEPuławy16-12-2012

Punkty: FINA 2016
PozycjaRok ur.CzasPkt.
11 lat

1.Mazan Mikołaj06KSZO Ostrowiec Św1:29.61180
2.Koperek Patryk06Salos Cortile Kielce1:33.55158
3.Kotwica Jakub06KSZO Ostrowiec Św1:37.75139
4.Bugaj Filip06Korona-Swim Kielce1:37.86138
5.Gostomski Oliwier06Barakuda Starachowice1:38.02138
6.Brodecki Kacper06ORKA MOSiR Kielce1:39.27132
7.Matuszak Wiktor06ORKA MOSiR Kielce1:40.33128
8.Bębenek Tomasz06UNIA Busko Zdrój1:40.56127
9.Wiek Miłosz06UNIA Busko Zdrój1:43.70116
10.Turek Mateusz06Korona-Swim Kielce1:44.17115
11.Błasiak Jan06KSZO Ostrowiec Św1:45.50110
12.Gluzicki Bartosz06UNIA Busko Zdrój1:45.53110
13.Gunia Miłosz06KSZO Ostrowiec Św1:46.34108
DYSKW.Fortuna Wiktor06UNIA Busko Zdrój
Z2 - ukończenie poszczególnych odcinków niezgodne z przepisami o danym stylu, G-8

10 lat i młodsi

1.Sabat Tomasz07Salos Cortile Kielce1:33.62158
2.Jaroński Oskar07Barakuda Starachowice1:33.66158
3.Durlik Wojciech07Korona-Swim Kielce1:43.70116
4.Janicki Paweł07Barakuda Starachowice1:47.57104
5.Borowiec Jakub07Korona-Swim Kielce1:50.6995
6.Baster Marcin07Korona-Swim Kielce1:54.1387
7.Tomczyk Bartosz07KSZO Ostrowiec Św1:56.9181
DYSKW.Kowalski Jan07Korona-Swim Kielce
O4 - przedwczesny start


<< TOP >>
Konkurencja 5
01-10-2017
Dziewcząt, 200m grzbietowy

11 lat
Wyniki

Rek Okręgu Święt. Dzieci2:41.20Piotrowicz MajaBASTAOstrowiec Św.23-11-2013

Punkty: FINA 2016
PozycjaRok ur.CzasPkt.
1.Szafrańska Malwina06KSZO Ostrowiec Św2:53.51324
2.Adamus Maja06Barakuda Starachowice3:03.87272
3.Mroczkowska Oliwia06Barakuda Starachowice3:11.41241
4.Płaza Anna06FOKA Sandomierz3:12.04239
5.Bielecka Maja06KSZO Ostrowiec Św3:20.03211
6.Kasprzyk Katarzyna06Barakuda Starachowice3:31.39179
7.Zajęcka Wiktoria06Korona-Swim Kielce4:00.85121


<< TOP >>
Konkurencja 6
01-10-2017
Chłopców, 200m grzbietowy

11 lat
Wyniki

Rek Okręgu Święt. Dzieci2:38.72Gotszling DawidKOKIEOstrowiec Sw.08-12-2012

Punkty: FINA 2016
PozycjaRok ur.CzasPkt.
1.Szlęzak Maciej06Barakuda Starachowice2:58.01208
2.Krawczyk Dariusz06Korona-Swim Kielce3:13.71162
3.Markiewicz Oskar06Barakuda Starachowice3:14.25160
4.Papier Mieszko06UNIA Busko Zdrój3:15.21158
5.Mazan Mikołaj06KSZO Ostrowiec Św3:20.72145


<< TOP >>
Konkurencja 7
01-10-2017
Dziewcząt, 50m grzbietowy

10 lat i młodsi
Wyniki

Rek Okręgu Święt. Dzieci35.62Petrykowska AdriannaKSOSTKielce16-10-2016

Punkty: FINA 2016
PozycjaRok ur.CzasPkt.
1.Choińska Maja07ORKA MOSiR Kielce38.16304
2.Woźniak Beata08Barakuda Starachowice43.27208
3.Wójcik Zuzanna07Korona-Swim Kielce46.23171
4.Jędrzejewska Maria07Barakuda Starachowice46.42169
5.Szpak Magdalena07Salos Cortile Kielce46.76165
6.Czerwińska Aleksandra07Korona-Swim Kielce47.63156
7.Fortuna Alicja08UNIA Busko Zdrój47.81154
8.Kwiatkowska Amelia07UNIA Busko Zdrój48.19151
9.Karwacka Kornelia07Barakuda Starachowice49.40140
10.Nowak Maja08Delfin Połaniec51.61123
11.Trzaska Karolina07Barakuda Starachowice52.91114
12.Szpet Wiktoria07Barakuda Starachowice54.92102
13.Chałacińska Julia07Salos Cortile Kielce55.6598
14.Chuchrowska Natalia07WODNIK Końskie58.5884
15.Makowska Patrycja07FOKA Sandomierz1:00.3377
16.Pawelec Martyna07FOKA Sandomierz1:01.8871
17.Polit Oliwia07FOKA Sandomierz1:03.3766
18.Mazur Amelia07FOKA Sandomierz1:04.3063


<< TOP >>
Konkurencja 8
01-10-2017
Chłopców, 50m grzbietowy

10 lat i młodsi
Wyniki

Rek Okręgu Święt. Dzieci34.61Zacharski SzymonUNBUSOstrowiec Św.08-12-2007

Punkty: FINA 2016
PozycjaRok ur.CzasPkt.
1.Bekier Wiktor08Korona-Swim Kielce42.28145
2.Olesiński Jan08Barakuda Starachowice42.87139
3.Pakaszewski Igor07ORKA MOSiR Kielce43.27135
4.Janecki Kamil07Centrum Staszów43.44133
5.Sabat Tomasz07Salos Cortile Kielce43.75131
6.Świercz Kacper07Barakuda Starachowice44.29126
7.Durlik Wojciech07Korona-Swim Kielce44.93120
8.Ściana Jakub07ORKA MOSiR Kielce45.59115
9.Kasperkiewicz Bartłomiej07Barakuda Starachowice45.74114
10.Bryk Jakub08KSZO Ostrowiec Św48.9393
11.Gawroński Filip07Korona-Swim Kielce50.4685
12.Ruszczak Mateusz07ORKA MOSiR Kielce50.5185
13.Morawski Szymon07Korona-Swim Kielce51.3780
14.Szelągiewicz Krzysztof07FOKA Sandomierz53.7270
15.Cichoń Łukasz07FOKA Sandomierz54.3268
16.Przodo Mikołaj07UNIA Busko Zdrój54.7766
17.Strzelecki Jakub07KSZO Ostrowiec Św55.8862
18.Skubida Wiktor07FOKA Sandomierz59.1852
19.Śliwak Szymon07WODNIK Końskie1:06.0638
DYSKW.Sikora Cyprian07ORKA MOSiR Kielce
O4 - przedwczesny start
DYSKW.Menducki Szymon08KSZO Ostrowiec Św
G8 - ukończenie wyścigu nie w położeniu na plecach

PKKlimek Bartosz08FOKA Sandomierz51.5080


<< TOP >>
Konkurencja 9
01-10-2017
Dziewcząt, 100m klasyczny

11 lat
Wyniki

Rek Okręgu Święt. Dzieci1:26.23Płatek OliwiaSAKIEOstrowiec Św.15-11-2015

Punkty: FINA 2016
PozycjaRok ur.CzasPkt.
1.Maciąg Marta06Barakuda Starachowice1:38.93250
2.Płaza Katarzyna06FOKA Sandomierz1:43.56218
3.Dabek Antonina06Salos Cortile Kielce1:45.28207
4.Fudalej Kamila06Barakuda Starachowice1:45.82204
5.Gajewska Wiktoria06Salos Cortile Kielce1:46.20202
6.Kuc Michalina06UNIA Busko Zdrój1:59.15143
7.Jagielska Wiktoria06Korona-Swim Kielce2:00.02140
8.Zatorska Maria06Barakuda Starachowice2:04.45125
9.Segieta Maria06Korona-Swim Kielce2:04.59125
10.Szczygieł Anna06KSZO Ostrowiec Św2:29.0773

PKKwiatkowska Amelia07UNIA Busko Zdrój1:56.49153


<< TOP >>
Konkurencja 10
01-10-2017
Chłopców, 100m klasyczny

11 lat
Wyniki

Rek Okręgu Święt. Dzieci1:25.43Polak MikołajKOKIEOświęcim22-12-2011

Punkty: FINA 2016
PozycjaRok ur.CzasPkt.
1.Koperek Patryk06Salos Cortile Kielce1:39.65173
2.Krawczyk Dariusz06Korona-Swim Kielce1:42.53159
3.Jasiński Kacper06Korona-Swim Kielce1:44.81149
4.Gluzicki Bartosz06UNIA Busko Zdrój1:46.46142
5.Przytuła Wiktor06Salos Cortile Kielce1:51.46124
6.Gostomski Oliwier06Barakuda Starachowice1:53.17118
7.Papier Mieszko06UNIA Busko Zdrój1:53.30118
8.Mańka Antoni06Barakuda Starachowice2:02.1194
9.Mróz Michał06FOKA Sandomierz2:03.2591
10.Lasota Hubert06FOKA Sandomierz2:03.3591
11.Majko Dominik06UNIA Busko Zdrój2:15.6568


<< TOP >>
Konkurencja 11
01-10-2017
Mieszane, 4 x 50m zmienny

11 lat i młodsi
Wyniki

Punkty: FINA 2016
PozycjaCzasPkt.
11 lat

1.KSZO Ostrowiec Św 1KSZO Ostrowiec Św2:41.44176
Kamińska Zuzanna
Menducka Anna
06
06
41.06
44.51
Szafrańska Malwina
Mazan Mikołaj
06
06
39.33
36.54
2.ORKA MOSiR KielceORKA MOSiR Kielce2:46.28161
Choińska Maja
Sikora Cyprian
07
07
38.42
46.67
Brodecki Kacper
Matuszak Wiktor
06
06
45.04
36.15
3.Barakuda Starachowice 1Barakuda Starachowice2:46.49160
Adamus Maja
Maciąg Marta
06
06
40.15
47.38
Szlęzak Maciej
Markiewicz Oskar
06
06
43.10
35.86
4.KSZO Ostrowiec Św 2KSZO Ostrowiec Św2:47.92156
Karwacka Marta
Sulik Alicja
06
06
44.40
45.35
Celińska Małgorzata
Kotwica Jakub
06
06
41.99
36.18
5.Barakuda Starachowice 2Barakuda Starachowice2:52.06145
Mroczkowska Oliwia
Gostomski Oliwier
06
06
41.82
52.30
Jeśko Wiktoria
Głowacka Amelia
06
06
41.29
36.65
6.FOKA Sandomierz 1FOKA Sandomierz2:54.83138
Płaza Anna
Płaza Katarzyna
06
06
42.06
47.34
Zielińska Joanna
Lasota Hubert
06
06
43.97
41.46
7.KSZO Ostrowiec Św 3KSZO Ostrowiec Św2:56.20135
Gunia Miłosz
Górniak Gabriela
06
06
46.66
44.85
Bielecka Maja
Błasiak Jan
06
06
45.46
39.23
8.Korona-Swim Kielce 2Korona-Swim Kielce3:03.09120
Krawczyk Dariusz
Jagielska Wiktoria
06
06
43.47Zajęcka Wiktoria
Bugaj Filip
06
06

37.62
9.UNIA Busko Zdrój 1UNIA Busko Zdrój3:11.59105
Papier Mieszko
Gluzicki Bartosz
06
06
44.22
51.30
Bębenek Tomasz
Kwiatkowska Amelia
06
07
50.87
45.20
10.Barakuda Starachowice 3Barakuda Starachowice3:13.80101
Kasprzyk Katarzyna
Fudalej Kamila
06
06
45.48
50.51
Lalorny Anna
Mańka Antoni
06
06
54.00
43.81
11.UNIA Busko Zdrój 2UNIA Busko Zdrój3:16.9797
Wiek Miłosz
Kuc Michalina
06
06
49.27
52.84
Fortuna Alicja
Fortuna Wiktor
08
06
52.41
42.45
DYSKW.FOKA Sandomierz 2FOKA Sandomierz
G3 - nieutrzymanie pozycji na plecach
Szelągiewicz Krzysztof, Mróz Michał, Szczepańska Emilia, Klimek Bartosz
NIE UK.Salos Cortile KielceSalos Cortile Kielce
Sabat Tomasz, Gajewska Wiktoria, Koperek Patryk, Przytuła Wiktor

10 lat i młodsi

1.Barakuda Starachowice 4Barakuda Starachowice2:54.45139
Woźniak Beata
Olesiński Jan
08
08
43.76
48.76
Kowalczyk Weronika
Świercz Kacper
07
07
48.13
33.80
2.Korona-Swim Kielce 1Korona-Swim Kielce2:58.39130
Durlik Wojciech
Czerwińska Aleksandra
07
07
44.15
50.74
Bekier Wiktor
Wójcik Zuzanna
08
07
44.15
39.35
3.Barakuda Starachowice 5Barakuda Starachowice3:14.85100
Karwacka Kornelia
Jaroński Oskar
07
07
48.74
47.84
Kasperkiewicz Bartłomiej
Jędrzejewska Maria
07
07
55.57
42.70
4.KSZO Ostrowiec Św 4KSZO Ostrowiec Św3:17.4096
Karwacka Dominika
Menducki Szymon
08
08
48.75
54.97
Karaś Klaudia
Tomczyk Bartosz
07
07
52.89
40.79
5.Barakuda Starachowice 6Barakuda Starachowice3:37.1172
Szpet Wiktoria
Zatorska Zofia
07
08
54.66
55.01
Janicki Paweł
Cetera Julia
07
08
59.42
48.02