Nr  1. Kobiet, 200m zmienny  Open
Nr  2. Mężczyzn, 200m zmienny  Open
Nr  3. Kobiet, 400m dowolny  Open
Nr  4. Mężczyzn, 400m dowolny  Open
Nr  5. Kobiet, 800m dowolny  Open
Nr  6. Mężczyzn, 800m dowolny  Open


Sprawdzian Wytrzymałości i Wszechstronności
Staszów, 26 listopada 2017r


Konkurencja 1
26-11-2017 - 10:00
Kobiet, 200m zmiennyOpen
Wyniki

Rek Okręgu Święt. Młodzików 12-lat
Rek Okręgu Święt. Dzieci
2:36.49
2:47.72
Wołoszyn Sonia
Piotrowicz Maja
ARKIE
BASTA
Ostrowiec Św.
Połaniec
08-12-2007
30-11-2013

Punkty: FINA 2017
PozycjaRok ur.CzasPkt.
11 lat

1.Szafrańska Malwina SOc06KSZO Ostrowiec Św2:48.66377
2.Kamińska Zuzanna06KSZO Ostrowiec Św3:01.62302
3.Celińska Małgorzata06KSZO Ostrowiec Św3:07.90272
4.Sulik Alicja06KSZO Ostrowiec Św3:10.69260
5.Sadłos Zofia06KSZO Ostrowiec Św3:10.79260
6.Płaza Katarzyna06FOKA Sandomierz3:11.02259
7.Menducka Anna06KSZO Ostrowiec Św3:11.15259
8.Adamus Maja06Barakuda Starachowice3:14.45246
9.Płaza Anna06FOKA Sandomierz3:14.62245
10.Bielecka Maja06KSZO Ostrowiec Św3:16.17239
11.Maciąg Marta06Barakuda Starachowice3:16.32239
12.Szczepańska Emilia06FOKA Sandomierz3:18.81230
13.Mroczkowska Oliwia06Barakuda Starachowice3:20.95223
14.Górniak Gabriela06KSZO Ostrowiec Św3:24.10212
15.Głowacka Amelia06Barakuda Starachowice3:25.45208
16.Jeśko Wiktoria06Barakuda Starachowice3:26.43205
17.Karwacka Marta06KSZO Ostrowiec Św3:38.11174
18.Pomykała Wiktoria06KSZO Ostrowiec Św3:38.90172
19.Lalorny Anna06Barakuda Starachowice3:39.24171
20.Zajęcka Wiktoria06Korona-Swim Kielce3:39.60170
21.Kasprzyk Katarzyna06Barakuda Starachowice3:45.58157
22.Jagielska Wiktoria06Korona-Swim Kielce4:01.31128
23.Segieta Maria06Korona-Swim Kielce4:02.46126

12 lat

1.Petrykowska Adrianna SOc05KSZO Ostrowiec Św2:36.59471
2.Jarzyna Maria05Barakuda Starachowice2:51.70357
3.Młodawska Oliwia05Barakuda Starachowice2:53.13348
4.Pocheć Karolina05Barakuda Starachowice2:54.01343
5.Wierzbicka Julia05FOKA Sandomierz2:54.18342
6.Sidło Natalia05Korona-Swim Kielce2:56.92326
7.Michalska Julia05Korona-Swim Kielce2:59.13314
8.Walczyk Natalia SOc05KSZO Ostrowiec Św3:07.46274
9.Misiura Magdalena05KSZO Ostrowiec Św3:07.58274
10.Tokarska Zuzanna05Barakuda Starachowice3:15.01244
11.Głowacka Oliwia05Barakuda Starachowice3:22.66217
DYSKW.Strzelecka Pola05KSZO Ostrowiec Św
Z2 - ukończenie poszczególnych odcinków niezgodne z przepisami o danym stylu, K15

Open

1.Petrykowska Adrianna SOc05KSZO Ostrowiec Św2:36.59471
2.Szafrańska Malwina SOc06KSZO Ostrowiec Św2:48.66377
3.Jarzyna Maria05Barakuda Starachowice2:51.70357
4.Młodawska Oliwia05Barakuda Starachowice2:53.13348
5.Pocheć Karolina05Barakuda Starachowice2:54.01343
6.Wierzbicka Julia05FOKA Sandomierz2:54.18342
7.Sidło Natalia05Korona-Swim Kielce2:56.92326
8.Michalska Julia05Korona-Swim Kielce2:59.13314
9.Kamińska Zuzanna06KSZO Ostrowiec Św3:01.62302
10.Walczyk Natalia SOc05KSZO Ostrowiec Św3:07.46274
11.Misiura Magdalena05KSZO Ostrowiec Św3:07.58274
12.Celińska Małgorzata06KSZO Ostrowiec Św3:07.90272
13.Sulik Alicja06KSZO Ostrowiec Św3:10.69260
14.Sadłos Zofia06KSZO Ostrowiec Św3:10.79260
15.Płaza Katarzyna06FOKA Sandomierz3:11.02259
16.Menducka Anna06KSZO Ostrowiec Św3:11.15259
17.Adamus Maja06Barakuda Starachowice3:14.45246
18.Płaza Anna06FOKA Sandomierz3:14.62245
19.Tokarska Zuzanna05Barakuda Starachowice3:15.01244
20.Bielecka Maja06KSZO Ostrowiec Św3:16.17239
21.Maciąg Marta06Barakuda Starachowice3:16.32239
22.Szczepańska Emilia06FOKA Sandomierz3:18.81230
23.Mroczkowska Oliwia06Barakuda Starachowice3:20.95223
24.Głowacka Oliwia05Barakuda Starachowice3:22.66217
25.Górniak Gabriela06KSZO Ostrowiec Św3:24.10212
26.Głowacka Amelia06Barakuda Starachowice3:25.45208
27.Jeśko Wiktoria06Barakuda Starachowice3:26.43205
28.Karwacka Marta06KSZO Ostrowiec Św3:38.11174
29.Pomykała Wiktoria06KSZO Ostrowiec Św3:38.90172
30.Lalorny Anna06Barakuda Starachowice3:39.24171
31.Zajęcka Wiktoria06Korona-Swim Kielce3:39.60170
32.Kasprzyk Katarzyna06Barakuda Starachowice3:45.58157
33.Jagielska Wiktoria06Korona-Swim Kielce4:01.31128
34.Segieta Maria06Korona-Swim Kielce4:02.46126
DYSKW.Strzelecka Pola05KSZO Ostrowiec Św
Z2 - ukończenie poszczególnych odcinków niezgodne z przepisami o danym stylu, K15


<< TOP >>
Konkurencja 2
26-11-2017 - 10:26
Mężczyzn, 200m zmiennyOpen
Wyniki

Rek Okręgu Święt. Młodzików 12-lat
Rek Okręgu Święt. Dzieci
2:30.63
2:38.75
Kowalski Patryk
Gotszling Dawid
UNBUS
KOKIE
Busko Zdrój
Busko-Zdrój
05-12-2009
24-11-2012

Punkty: FINA 2017
PozycjaRok ur.CzasPkt.
11 lat

1.Szlęzak Maciej06Barakuda Starachowice2:59.62227
2.Kotwica Jakub06KSZO Ostrowiec Św3:06.04204
3.Krawczyk Dariusz06Korona-Swim Kielce3:07.49199
4.Markiewicz Oskar06Barakuda Starachowice3:10.24191
5.Mazan Mikołaj06KSZO Ostrowiec Św3:13.10182
6.Gostomski Oliwier06Barakuda Starachowice3:28.86144
7.Brodecki Kacper06ORKA MOSiR Kielce3:31.36139
8.Obrocki Łukasz06ORKA MOSiR Kielce3:31.51139
9.Papier Mieszko06UNIA Busko Zdrój3:38.71125
10.Błasiak Jan06KSZO Ostrowiec Św3:43.60117
11.Mańka Antoni06Barakuda Starachowice3:44.74116
DYSKW.Gunia Miłosz06KSZO Ostrowiec Św
O15 - brak kontaktu fizycznego ze ścianą podczas nawrotu

12 lat

1.Michta Bartosz05KSZO Ostrowiec Św2:32.16374
2.Błaut Maciej05Korona-Swim Kielce2:33.40365
3.Radkiewicz Kajetan05KSZO Ostrowiec Św2:36.71342
4.Sojda Eryk05KSZO Ostrowiec Św2:51.34261
5.Wolak Maciej05FOKA Sandomierz2:55.70242
6.Kesler Michał05KSZO Ostrowiec Św2:58.81230
7.Stępień Kacper05UNIA Busko Zdrój2:59.10229
8.Kundera Olaf05Korona-Swim Kielce3:02.63216
9.Grot Szymon05WODNIK Końskie3:09.45193
10.Szczyrba Alex05FOKA Sandomierz3:10.83189
11.Krzoski Oliwier05Barakuda Starachowice3:11.32188
12.Gajda Jakub05FOKA Sandomierz3:15.65175
13.Janecki Bartosz05Centrum Staszów3:19.78165
14.Sierant Krzysztof05FOKA Sandomierz3:26.87148
15.Zabłotny Nikodem05UNIA Busko Zdrój3:41.98120
DYSKW.Karaś Oskar05KSZO Ostrowiec Św
Z1 - nieprawidłowa kolejność stylów pływania
DYSKW.Korga Franciszek05FOKA Sandomierz
Z2 - ukończenie poszczególnych odcinków niezgodne z przepisami o danym stylu, K16

Open

1.Michta Bartosz05KSZO Ostrowiec Św2:32.16374
2.Błaut Maciej05Korona-Swim Kielce2:33.40365
3.Radkiewicz Kajetan05KSZO Ostrowiec Św2:36.71342
4.Sojda Eryk05KSZO Ostrowiec Św2:51.34261
5.Wolak Maciej05FOKA Sandomierz2:55.70242
6.Kesler Michał05KSZO Ostrowiec Św2:58.81230
7.Stępień Kacper05UNIA Busko Zdrój2:59.10229
8.Szlęzak Maciej06Barakuda Starachowice2:59.62227
9.Kundera Olaf05Korona-Swim Kielce3:02.63216
10.Kotwica Jakub06KSZO Ostrowiec Św3:06.04204
11.Krawczyk Dariusz06Korona-Swim Kielce3:07.49199
12.Grot Szymon05WODNIK Końskie3:09.45193
13.Markiewicz Oskar06Barakuda Starachowice3:10.24191
14.Szczyrba Alex05FOKA Sandomierz3:10.83189
15.Krzoski Oliwier05Barakuda Starachowice3:11.32188
16.Mazan Mikołaj06KSZO Ostrowiec Św3:13.10182
17.Gajda Jakub05FOKA Sandomierz3:15.65175
18.Janecki Bartosz05Centrum Staszów3:19.78165
19.Sierant Krzysztof05FOKA Sandomierz3:26.87148
20.Gostomski Oliwier06Barakuda Starachowice3:28.86144
21.Brodecki Kacper06ORKA MOSiR Kielce3:31.36139
22.Obrocki Łukasz06ORKA MOSiR Kielce3:31.51139
23.Papier Mieszko06UNIA Busko Zdrój3:38.71125
24.Zabłotny Nikodem05UNIA Busko Zdrój3:41.98120
25.Błasiak Jan06KSZO Ostrowiec Św3:43.60117
26.Mańka Antoni06Barakuda Starachowice3:44.74116
DYSKW.Karaś Oskar05KSZO Ostrowiec Św
Z1 - nieprawidłowa kolejność stylów pływania
DYSKW.Korga Franciszek05FOKA Sandomierz
Z2 - ukończenie poszczególnych odcinków niezgodne z przepisami o danym stylu, K16
DYSKW.Gunia Miłosz06KSZO Ostrowiec Św
O15 - brak kontaktu fizycznego ze ścianą podczas nawrotu


<< TOP >>
Konkurencja 3
26-11-2017 - 10:48
Kobiet, 400m dowolnyOpen
Wyniki

Rek Okręgu Święt. Młodzików 12-lat
Rek Okręgu Święt. Dzieci
4:43.86
5:15.57
Wołoszyn Sonia
Petrykowska Adrianna
ARKIE
KSOST
Ostrowiec Św.
Ostrowiec Św.
09-12-2007
10-12-2016

Punkty: FINA 2017
PozycjaRok ur.CzasPkt.
11 lat

1.Szafrańska Malwina SOc06KSZO Ostrowiec Św5:24.64376
2.Kamińska Zuzanna06KSZO Ostrowiec Św5:38.09333
3.Menducka Anna06KSZO Ostrowiec Św5:48.46304
4.Zielińska Joanna06FOKA Sandomierz5:54.72288
5.Płaza Katarzyna06FOKA Sandomierz6:01.08273
6.Szczepańska Emilia06FOKA Sandomierz6:01.11273
7.Płaza Anna06FOKA Sandomierz6:05.70263
8.Celińska Małgorzata06KSZO Ostrowiec Św6:08.11258
9.Bielecka Maja06KSZO Ostrowiec Św6:09.32256
10.Adamus Maja06Barakuda Starachowice6:09.37255
11.Sadłos Zofia06KSZO Ostrowiec Św6:09.91254
12.Maciąg Marta06Barakuda Starachowice6:19.11236
13.Sulik Alicja06KSZO Ostrowiec Św6:20.20234
14.Mroczkowska Oliwia06Barakuda Starachowice6:26.71223
15.Górniak Gabriela06KSZO Ostrowiec Św6:31.97214
16.Głowacka Amelia06Barakuda Starachowice6:35.32208
17.Pomykała Wiktoria06KSZO Ostrowiec Św6:45.23193
18.Zajęcka Wiktoria06Korona-Swim Kielce6:48.11189
19.Karwacka Marta06KSZO Ostrowiec Św6:48.89188
20.Lalorny Anna06Barakuda Starachowice6:49.24188
21.Jeśko Wiktoria06Barakuda Starachowice6:52.80183
22.Kasprzyk Katarzyna06Barakuda Starachowice7:01.66172
23.Kuc Michalina06UNIA Busko Zdrój7:22.84148
24.Segieta Maria06Korona-Swim Kielce7:24.01147
25.Jagielska Wiktoria06Korona-Swim Kielce7:32.53139

Open

1.Szafrańska Malwina SOc06KSZO Ostrowiec Św5:24.64376
2.Kamińska Zuzanna06KSZO Ostrowiec Św5:38.09333
3.Menducka Anna06KSZO Ostrowiec Św5:48.46304
4.Zielińska Joanna06FOKA Sandomierz5:54.72288
5.Płaza Katarzyna06FOKA Sandomierz6:01.08273
6.Szczepańska Emilia06FOKA Sandomierz6:01.11273
7.Płaza Anna06FOKA Sandomierz6:05.70263
8.Celińska Małgorzata06KSZO Ostrowiec Św6:08.11258
9.Bielecka Maja06KSZO Ostrowiec Św6:09.32256
10.Adamus Maja06Barakuda Starachowice6:09.37255
11.Sadłos Zofia06KSZO Ostrowiec Św6:09.91254
12.Maciąg Marta06Barakuda Starachowice6:19.11236
13.Sulik Alicja06KSZO Ostrowiec Św6:20.20234
14.Mroczkowska Oliwia06Barakuda Starachowice6:26.71223
15.Górniak Gabriela06KSZO Ostrowiec Św6:31.97214
16.Głowacka Amelia06Barakuda Starachowice6:35.32208
17.Pomykała Wiktoria06KSZO Ostrowiec Św6:45.23193
18.Zajęcka Wiktoria06Korona-Swim Kielce6:48.11189
19.Karwacka Marta06KSZO Ostrowiec Św6:48.89188
20.Lalorny Anna06Barakuda Starachowice6:49.24188
21.Jeśko Wiktoria06Barakuda Starachowice6:52.80183
22.Kasprzyk Katarzyna06Barakuda Starachowice7:01.66172
23.Kuc Michalina06UNIA Busko Zdrój7:22.84148
24.Segieta Maria06Korona-Swim Kielce7:24.01147
25.Jagielska Wiktoria06Korona-Swim Kielce7:32.53139


<< TOP >>
Konkurencja 4
26-11-2017 - 11:24
Mężczyzn, 400m dowolnyOpen
Wyniki

Rek Okręgu Święt. Młodzików 12-lat
Rek Okręgu Święt. Dzieci
4:34.56
5:00.94
Michta Kacper
Kowalski Patryk
KSOST
UNBUS
Ostrowiec Sw.
Busko Zdrój
08-12-2012
06-12-2008

Punkty: FINA 2017
PozycjaRok ur.CzasPkt.
11 lat

1.Szlęzak Maciej06Barakuda Starachowice5:35.16253
2.Kotwica Jakub06KSZO Ostrowiec Św5:56.56210
3.Krawczyk Dariusz06Korona-Swim Kielce5:57.02210
4.Markiewicz Oskar06Barakuda Starachowice6:05.93195
5.Obrocki Łukasz06ORKA MOSiR Kielce6:07.11193
6.Mazan Mikołaj06KSZO Ostrowiec Św6:21.47172
7.Brodecki Kacper06ORKA MOSiR Kielce6:22.77170
8.Papier Mieszko06UNIA Busko Zdrój6:34.04156
9.Fortuna Wiktor06UNIA Busko Zdrój6:50.85137
10.Gluzicki Bartosz06UNIA Busko Zdrój6:50.86137
11.Gostomski Oliwier06Barakuda Starachowice6:51.47137
12.Wiek Miłosz06UNIA Busko Zdrój6:51.59137
13.Gunia Miłosz06KSZO Ostrowiec Św6:52.23136
14.Błasiak Jan06KSZO Ostrowiec Św6:59.84129
15.Mańka Antoni06Barakuda Starachowice7:43.8595
16.Majko Dominik06UNIA Busko Zdrój8:42.8766

Open

1.Stępień Kacper05UNIA Busko Zdrój5:34.00256
2.Szlęzak Maciej06Barakuda Starachowice5:35.16253
3.Kotwica Jakub06KSZO Ostrowiec Św5:56.56210
4.Krawczyk Dariusz06Korona-Swim Kielce5:57.02210
5.Grot Szymon05WODNIK Końskie6:04.97196
6.Markiewicz Oskar06Barakuda Starachowice6:05.93195
7.Obrocki Łukasz06ORKA MOSiR Kielce6:07.11193
8.Mazan Mikołaj06KSZO Ostrowiec Św6:21.47172
9.Brodecki Kacper06ORKA MOSiR Kielce6:22.77170
10.Papier Mieszko06UNIA Busko Zdrój6:34.04156
11.Fortuna Wiktor06UNIA Busko Zdrój6:50.85137
12.Gluzicki Bartosz06UNIA Busko Zdrój6:50.86137
13.Gostomski Oliwier06Barakuda Starachowice6:51.47137
14.Wiek Miłosz06UNIA Busko Zdrój6:51.59137
15.Gunia Miłosz06KSZO Ostrowiec Św6:52.23136
16.Błasiak Jan06KSZO Ostrowiec Św6:59.84129
17.Zabłotny Nikodem05UNIA Busko Zdrój7:00.71128
18.Mańka Antoni06Barakuda Starachowice7:43.8595
19.Majko Dominik06UNIA Busko Zdrój8:42.8766


<< TOP >>
Konkurencja 5
26-11-2017 - 12:02
Kobiet, 800m dowolnyOpen
Wyniki

Rek Okręgu Święt. Młodzików 12-lat
Rek Okręgu Święt. Dzieci
9:36.60
11:04.98
Wołoszyn Sonia
Mikołajczyk Marta
ARKIE
KOKIE
Ostrowiec Św.
Busko Zdrój
08-12-2007
07-12-2008

Punkty: FINA 2017
PozycjaRok ur.CzasPkt.
12 lat

1.Petrykowska Adrianna SOc05KSZO Ostrowiec Św10:17.26468
2.Pocheć Karolina05Barakuda Starachowice11:09.11367
3.Strzelecka Pola05KSZO Ostrowiec Św11:19.14351
4.Jarzyna Maria05Barakuda Starachowice11:26.80339
5.Wierzbicka Julia05FOKA Sandomierz11:28.48337
6.Młodawska Oliwia05Barakuda Starachowice11:39.23322
7.Kutz Natalia05Delfin Połaniec11:45.96313
8.Sidło Natalia05Korona-Swim Kielce11:57.20298
9.Palińska Wiktoria05Delfin Połaniec12:14.96277
10.Misiura Magdalena05KSZO Ostrowiec Św12:17.70274
11.Michalska Julia05Korona-Swim Kielce12:27.58263
12.Walczyk Natalia SOc05KSZO Ostrowiec Św12:47.92243
13.Tokarska Zuzanna05Barakuda Starachowice13:11.46222
14.Jurkowska Kamila05Delfin Połaniec13:26.49209
15.Kowalska Nicola05Delfin Połaniec13:29.82207
16.Głowacka Oliwia05Barakuda Starachowice13:38.92200

Open

1.Petrykowska Adrianna SOc05KSZO Ostrowiec Św10:17.26468
2.Pocheć Karolina05Barakuda Starachowice11:09.11367
3.Strzelecka Pola05KSZO Ostrowiec Św11:19.14351
4.Jarzyna Maria05Barakuda Starachowice11:26.80339
5.Wierzbicka Julia05FOKA Sandomierz11:28.48337
6.Młodawska Oliwia05Barakuda Starachowice11:39.23322
7.Kutz Natalia05Delfin Połaniec11:45.96313
8.Sidło Natalia05Korona-Swim Kielce11:57.20298
9.Palińska Wiktoria05Delfin Połaniec12:14.96277
10.Misiura Magdalena05KSZO Ostrowiec Św12:17.70274
11.Michalska Julia05Korona-Swim Kielce12:27.58263
12.Walczyk Natalia SOc05KSZO Ostrowiec Św12:47.92243
13.Tokarska Zuzanna05Barakuda Starachowice13:11.46222
14.Jurkowska Kamila05Delfin Połaniec13:26.49209
15.Kowalska Nicola05Delfin Połaniec13:29.82207
16.Głowacka Oliwia05Barakuda Starachowice13:38.92200


<< TOP >>
Konkurencja 6
26-11-2017 - 12:40
Mężczyzn, 800m dowolnyOpen
Wyniki

Rek Okręgu Święt. Młodzików 12-lat
Rek Okręgu Święt. Dzieci
9:36.28
10:19.36
Kowalski Patryk
Kowalski Patryk
UNBUS
UNBUS
Ostrowiec Św.
Jędrzejów
28-06-2009
08-11-2008

Punkty: FINA 2017
PozycjaRok ur.CzasPkt.
12 lat

1.Michta Bartosz05KSZO Ostrowiec Św9:46.37432
2.Radkiewicz Kajetan05KSZO Ostrowiec Św9:58.90405
3.Błaut Maciej05Korona-Swim Kielce10:41.31330
4.Wolak Maciej05FOKA Sandomierz10:49.83317
5.Sojda Eryk05KSZO Ostrowiec Św10:54.37311
6.Kesler Michał05KSZO Ostrowiec Św11:09.79290
7.Nowak Jan05Delfin Połaniec11:25.50270
8.Skuta Hubert05Delfin Połaniec11:34.77259
9.Karaś Oskar05KSZO Ostrowiec Św11:48.21245
10.Kundera Olaf05Korona-Swim Kielce11:52.70240
11.Czegus Michał05Delfin Połaniec11:53.10240
12.Szczyrba Alex05FOKA Sandomierz11:54.76238
13.Gajda Jakub05FOKA Sandomierz11:56.73236
14.Korga Franciszek05FOKA Sandomierz11:58.02235
15.Krzoski Oliwier05Barakuda Starachowice12:29.54207
16.Flisiak Oskar05Delfin Połaniec13:20.43170
17.Janecki Bartosz05Centrum Staszów13:46.23154
18.Sierant Krzysztof05FOKA Sandomierz14:21.52136

Open

1.Michta Bartosz05KSZO Ostrowiec Św9:46.37432
2.Radkiewicz Kajetan05KSZO Ostrowiec Św9:58.90405
3.Błaut Maciej05Korona-Swim Kielce10:41.31330
4.Wolak Maciej05FOKA Sandomierz10:49.83317
5.Sojda Eryk05KSZO Ostrowiec Św10:54.37311
6.Kesler Michał05KSZO Ostrowiec Św11:09.79290
7.Nowak Jan05Delfin Połaniec11:25.50270
8.Skuta Hubert05Delfin Połaniec11:34.77259
9.Karaś Oskar05KSZO Ostrowiec Św11:48.21245
10.Kundera Olaf05Korona-Swim Kielce11:52.70240
11.Czegus Michał05Delfin Połaniec11:53.10240
12.Szczyrba Alex05FOKA Sandomierz11:54.76238
13.Gajda Jakub05FOKA Sandomierz11:56.73236
14.Korga Franciszek05FOKA Sandomierz11:58.02235
15.Krzoski Oliwier05Barakuda Starachowice12:29.54207
16.Flisiak Oskar05Delfin Połaniec13:20.43170
17.Janecki Bartosz05Centrum Staszów13:46.23154
18.Sierant Krzysztof05FOKA Sandomierz14:21.52136