Nr  1. Dziewcząt, 50m dowolny  15 lat
Nr  2. Chłopców, 50m dowolny  15 lat
Nr  3. Dziewcząt, 50m klasyczny  15 lat
Nr  4. Chłopców, 50m klasyczny  15 lat
Nr  5. Dziewcząt, 100m motylkowy  15 lat
Nr  6. Chłopców, 100m motylkowy  15 lat
Nr  1. Dziewcząt, 50m dowolny  15 lat
Nr  7. Dziewcząt, 200m dowolny  15 lat
Nr  8. Chłopców, 200m dowolny  15 lat
Nr  9. Dziewcząt, 200m grzbietowy  15 lat
Nr  10. Chłopców, 200m grzbietowy  15 lat
Nr  11. Dziewcząt, 400m zmienny  15 lat
Nr  12. Chłopców, 400m zmienny  15 lat
Nr  1. Dziewcząt, 50m dowolny  15 lat
Nr  2. Chłopców, 50m dowolny  15 lat
Nr  3. Dziewcząt, 50m klasyczny  15 lat
Nr  4. Chłopców, 50m klasyczny  15 lat
Nr  5. Dziewcząt, 100m motylkowy  15 lat
Nr  6. Chłopców, 100m motylkowy  15 lat
Nr  7. Dziewcząt, 200m dowolny  15 lat
Nr  8. Chłopców, 200m dowolny  15 lat
Nr  9. Dziewcząt, 200m grzbietowy  15 lat
Nr  10. Chłopców, 200m grzbietowy  15 lat
Nr  11. Dziewcząt, 400m zmienny  15 lat
Nr  12. Chłopców, 400m zmienny  15 lat
Nr  13. Dziewcząt, 4 x 200m dowolny  15 lat
Nr  14. Chłopców, 4 x 200m dowolny  15 lat
Nr  15. Dziewcząt, 50m motylkowy  15 lat
Nr  16. Chłopców, 50m motylkowy  15 lat
Nr  17. Dziewcząt, 50m grzbietowy  15 lat
Nr  18. Chłopców, 50m grzbietowy  15 lat
Nr  19. Dziewcząt, 400m dowolny  15 lat
Nr  20. Chłopców, 400m dowolny  15 lat
Nr  15. Dziewcząt, 50m motylkowy  15 lat
Nr  16. Chłopców, 50m motylkowy  15 lat
Nr  21. Dziewcząt, 200m klasyczny  15 lat
Nr  22. Chłopców, 200m klasyczny  15 lat
Nr  23. Dziewcząt, 200m zmienny  15 lat
Nr  24. Chłopców, 200m zmienny  15 lat
Nr  15. Dziewcząt, 50m motylkowy  15 lat
Nr  16. Chłopców, 50m motylkowy  15 lat
Nr  17. Dziewcząt, 50m grzbietowy  15 lat
Nr  18. Chłopców, 50m grzbietowy  15 lat
Nr  19. Dziewcząt, 400m dowolny  15 lat
Nr  20. Chłopców, 400m dowolny  15 lat
Nr  21. Dziewcząt, 200m klasyczny  15 lat
Nr  22. Chłopców, 200m klasyczny  15 lat
Nr  23. Dziewcząt, 200m zmienny  15 lat
Nr  24. Chłopców, 200m zmienny  15 lat
Nr  25. Dziewcząt, 4 x 100m dowolny  15 lat
Nr  26. Chłopców, 4 x 100m dowolny  15 lat
Nr  27. Dziewcząt, 200m motylkowy  15 lat
Nr  28. Chłopców, 200m motylkowy  15 lat
Nr  29. Dziewcząt, 100m dowolny  15 lat
Nr  30. Chłopców, 100m dowolny  15 lat
Nr  31. Dziewcząt, 100m grzbietowy  15 lat
Nr  32. Chłopców, 100m grzbietowy  15 lat
Nr  33. Dziewcząt, 100m klasyczny  15 lat
Nr  34. Chłopców, 100m klasyczny  15 lat
Nr  35. Dziewcząt, 100m zmienny  15 lat
Nr  36. Chłopców, 100m zmienny  15 lat
Nr  27. Dziewcząt, 200m motylkowy  15 lat
Nr  28. Chłopców, 200m motylkowy  15 lat
Nr  29. Dziewcząt, 100m dowolny  15 lat
Nr  30. Chłopców, 100m dowolny  15 lat
Nr  31. Dziewcząt, 100m grzbietowy  15 lat
Nr  32. Chłopców, 100m grzbietowy  15 lat
Nr  33. Dziewcząt, 100m klasyczny  15 lat
Nr  34. Chłopców, 100m klasyczny  15 lat
Nr  35. Dziewcząt, 100m zmienny  15 lat
Nr  36. Chłopców, 100m zmienny  15 lat
Nr  37. Dziewcząt, 800m dowolny  15 lat
Nr  38. Chłopców, 1500m dowolny  15 lat
Nr  39. Dziewcząt, 4 x 100m zmienny  15 lat
Nr  40. Chłopców, 4 x 100m zmienny  15 lat


Zimowe Mistrzostwa Polski Juniorów 15-lat
Ostrowiec Św., 3-5 marca 2017r


1 - 1 dzień - Eliminacje03-03-2017 - 9:00


Konkurencja 1
03-03-2017 - 9:00
Dziewcząt, 50m dowolny15 lat
Wyniki Eliminacje

Rek Polski Seniorów
Rek Polski Jun. 15-lat
23.98
25.19
Korc Agata
Fiedkiewicz Kornelia
AWWRO
JUWRO
Gorzów Wlkp.
Olsztyn
29-11-2009
18-12-2016

Punkty: FINA 2016
PozycjaCzasPkt.
1.Raszczuk ZofiaManta Jelcz-Laskowice26.57669A
2.Szlęk KatarzynaOlimpijczyk Aleksandrów Ł.26.98639A
3.Pakuła AlicjaG-8 Bielany Warszawa27.00637A
4.Kowal EmiliaOmega Olkusz27.02636A
5.Mielczarek SandraBUKS Warszawa27.04634A
6.Magierowska JuliaKS Piątka Chorzów27.07632A
7.Janik JuliaTorpeda Oleśnica27.13628A
8.Peciak KatarzynaSolne Miasto Wieliczka27.20623A
9.Jabłonowska NikolaG-8 Bielany Warszawa27.26619A
10.Borkowska MałgorzataOlimpijczyk Lublin27.30616A
11.Kościelniak AleksandraShark Rudna27.45606B
12.Miciak AgataSłowianka Gorzów Wlkp.27.47605B
13.Dekoninck Laura SWwaPolonia Warszawa27.51602B
14.Kłusek MariaShark Rudna27.67592B
15.Wardak MariaZnicz Koszalin27.69591B
16.Luma IzabelaMZOS Płock27.79584B
17.Rosińska KarolinaORKA Grudziądz27.92576B
18.Gajdzińska AmeliaPiętnastka Bydgoszcz28.00571B
19.Skibiak KlaudiaMorena Gdańsk28.06568B Skr.
20.Błaszkiewicz Wiktoria SOcKS KSZO Ostrowiec28.09566B
21.Paczkowska Agnieszka SGOSIR Chojnice28.13563R
22.Matysiak KingaTrójka Środa Wlkp.28.14563R
23.Gałaguz GabrielaNeptun Stargard Szcz28.15562
Patora MariaPiątka Konstantynów Łódzki28.15562
25.Widurska KingaGalicja Kraków28.18560
26.Golubska AlinaBUKS Warszawa28.25556
27.Jakubczak MartynaWłókniarz Kalisz28.31553
Ognicha MariaVictoria Józefów28.31553
29.Górnicka AleksandraMKP Szczecin28.37549
30.Grzelczyk Natalia SŁJedynka Łódź28.38549
Nawrot AleksandraKorona-Swim Kielce28.38549
32.Tomaszewska MagdalenaWisła Puławy28.41547
33.Kryszkowska NataliaMZOS Płock28.45545
34.Wróblewska AmeliaPirania Targówek28.46544
35.Małek MartynaSkarpa Lublin28.47543
36.Haławczak MarcelinaMKP Szczecin28.48543
37.Jasiorska AleksandraPolonia Warszawa28.50542
38.Szymczak PatrycjaManta Kochłowice28.52541
39.Białas Aniela SWwaPolonia Warszawa28.59537
40.Adamska ZuzannaGalicja Kraków28.60536
Gładkojć Marta SOLKormoran Olsztyn28.60536
42.Trybuch OliwiaPolonia Warszawa28.61535
43.Zając WiktoriaŻoliborz Warszawa28.64534
Jaworska MajaMZOS Płock28.64534
Jońska ZuzannaOlimpijczyk Lublin28.64534
Amerek DariaMOS Katowice28.64534
47.Raczewska Emilia SOLKormoran Olsztyn28.68532
48.Pelc AleksandraJuvenia Wrocław28.73529
49.Prusik KamilaMKP Szczecin28.77527
50.Czarnowicz GabrielaOmega Sokółka28.80525
51.Tomkiel AleksandraPolonia Warszawa28.83523
52.Budzyńska KatarzynaKontra Gniezno28.85522
53.Rutkowska WiktoriaPSP Swim Płock28.88521
54.Furtak WiktoriaSiKReT Gliwice28.91519
55.Zoglowek JoannaManta Jelcz-Laskowice28.92518
56.Kozłowska MartynaAstromal Leszno28.94517
57.Mruk AleksandraManta Jelcz-Laskowice28.97516
Zdanowicz HannaAtol Oleśnica28.97516
59.Krzemieniecka MartynaZnicz Koszalin28.99515
60.Nowak Adrianna SOcKS KSZO Ostrowiec29.01514
61.Adamek BarbaraOlimpia Lublin29.08510
62.Pichola WeronikaMKS Piaseczno29.11508
63.Pawlak KatarzynaTotis Viribus Świebodzin29.12508
64.Auguściak MichalinaKapry Armexim29.16506
Łuczak KatarzynaWłókniarz Kalisz29.16506
66.Bojarzyńska WiktoriaZnicz Koszalin29.18505
67.Krypa MartaManta Warszawa29.21503
68.Domżol ZuzannaWłókniarz Kalisz29.24502
Szulc SylwiaZnicz Koszalin29.24502
70.Sobieraj JuliaBarakuda Starachowice29.25501
71.Kukiełka LilianaOrka Iława29.28500
Bałys Wiktoria SRVictoria Racibórz29.28500
Matracka Anastazja SOcKS KSZO Ostrowiec29.28500
74.Więckowska WiktoriaJagiellonka Warszawa29.29499
75.Muszyńska MajkaManta Jelcz-Laskowice29.30499
76.Figurska NataliaG-8 Bielany Warszawa29.34496
77.Gabor MartynaShark Rudna29.38494
78.Boroń Paulina SOcKS KSZO Ostrowiec29.39494
79.Totoszko MarcelinaShark Rudna29.47490
80.Niemczyk WiktoriaMOSM Tychy29.51488
Bujak KlaraG-8 Bielany Warszawa29.51488
82.Bidnik KarolinaGim-92 Ursynów W-wa29.52487
Strugała OliwiaIkar Mielec29.52487
84.Buk AlicjaKorona-Swim Kielce29.59484
85.Chołuj JuliaMKP Szczecin29.64482
86.Muzyka Izabela SOLKormoran Olsztyn29.68480
Lewandowska Magdalena SGŻabianka Gdańsk29.68480
88.Mijas AgataOrka Iława29.70479
Tomera Roksana SOUnia Oświęcim29.70479
90.Fiedoruk KatarzynaBarracuda Białystok29.76476
91.Dobosz KalinaŻoliborz Warszawa29.79474
92.Woźniak Karolina SOUnia Oświęcim29.81473
93.Szydłowska PatrycjaIkar Mielec29.87470
94.Karaś KatarzynaWisła Puławy29.88470
95.Serafin BarbaraG-8 Bielany Warszawa29.90469
96.Przygoda Natalia SOcKS KSZO Ostrowiec29.94467
97.Dąbrowska AleksandraPirat Elbląg29.95467
98.Michalak AnnaMKP Szczecin29.98465
99.Palonka ZuzannaŚląsk Wrocław29.99465
100.Szyndler AleksandraSwim10 Puławy30.00464
Pluta Emilia SOUnia Oświęcim30.00464
102.Stroińska KatarzynaExtreme Team Oborniki30.01464
103.Rogalka JoannaExtreme Team Oborniki30.03463
104.Owsianowska SaraGalicja Kraków30.04463
105.Gonet KatarzynaSwim2win Krosno30.05462
106.Zalewska AlicjaKS Posnania30.17457
107.Osman MagdalenaSalos Cortile Kielce30.31450
108.Spórna WeronikaGalicja Kraków30.34449
109.Potocka ZofiaKapry Armexim30.38447
110.Zgórska NataliaPiętnastka Bydgoszcz30.39447
111.Sznaza SandraPolonia Warszawa30.40446
112.Kaleta KarolinaSiKReT Gliwice30.46444
113.Żegnałek ZofiaMKS Piaseczno30.47443
114.Kosiorowska OliwiaGórnik Radlin30.50442
115.Olejarka AnnaOrlik Przeworsk30.51441
116.Bartnik WeronikaBobry Dębica30.54440
117.Mieczkowska WiktoriaMKS ROŚ Pisz30.57439
118.Wtulich Anna SOLKormoran Olsztyn30.60438
119.Michalak LauraMOSM Tychy30.62437
120.Ajtner SoniaMKP Wągrowiec30.67435
121.Siuda PaulinaPirania Targówek30.80429
122.Nowak JagodaMOS Katowice30.88426
123.Bis AleksandraMotyl Stalowa Wola30.93424
124.Robaszkiewicz JoannaMKP Wągrowiec30.95423
125.Nowakowska ZuzannaNAWA Skierniewice31.02420
126.Bienasz WiktoriaJuvenia Białystok31.06418
127.Świątek MartynaSkarpa Lublin31.11416
128.Wańkowicz AleksandraSkalar Warszawa31.14415
129.Szołtysek KarolinaSiKReT Gliwice31.21412
130.Gawron MartaKS Posnania31.23412
131.Czarniak NataliaPiętnastka Bydgoszcz31.24411
132.Bogucka BlankaTotis Viribus Świebodzin31.54400
133.Szkoda KlaudiaMOS Dąbrowa Grn31.61397
134.Pawełas Martyna SOLKormoran Olsztyn31.93385
135.Kamińska AgnieszkaRuch Grudziądz32.08380
136.Tatarzyńska AgataŚląsk Wrocław32.28373
137.Powązka AnnaPłetwal Mława32.57363
138.Brońska JuliaWisła Puławy33.17343
139.Jankowska EmiliaWodnik Police33.34338
140.Rezner JuliaKapry Armexim34.06317
141.Kopaniecka ZuzannaHobby Sport Kietrz34.27311
142.Sawicka JuliaTotis Viribus Świebodzin34.94294
143.Głowala MartaDelfin Garwolin38.18225


<< TOP >>
Konkurencja 2
03-03-2017 - 9:18
Chłopców, 50m dowolny15 lat
Wyniki Eliminacje

Rek Polski Seniorów
Rek Polski Jun. 15-lat
20.79
23.11
Czerniak Konrad
Werner Paweł
AZKAT
JUWRO
Lublin
Nowa Ruda
17-12-2015
12-12-2008

Punkty: FINA 2016
PozycjaCzasPkt.
1.Orlicz FilipG-8 Bielany Warszawa23.37651A
2.Radziszewski KrzysztofBUKS Warszawa23.97603A
3.Kozieł Mikołaj SOUnia Oświęcim24.04598A
4.Szczerba AdamSkarpa Lublin24.34576A
5.Kaźmierczak BrunoUKS GOS Raszyn24.59559A
6.Kustra AdamShark Rudna24.65555A
7.Kubik SzymonKS Piątka Chorzów24.67553A Skr.
8.Janiczuk PatrykLider Chełm24.70551A
9.Lesik Jarosław SRVictoria Racibórz24.83543A
10.Pawlik KacperMOSM Tychy24.84542?
Cheredis JakubG-8 Bielany Warszawa24.84542?
12.Waliszewski PiotrIskra Konin24.86541B
13.Jarecki AleksanderMorena Gdańsk24.92537B
14.Łangowski MaciejKS Posnania24.95535B
15.Wilk Jakub SOcKS KSZO Ostrowiec24.97534B
16.Jackowski TomaszŚląsk Wrocław25.07527B Skr.
17.Słowikowski BartoszKapry Armexim25.32512B
Bielas JakubRuch Grudziądz25.32512B
19.Wyborski JakubMZOS Płock25.35510B
Kijek WiktorManta Kochłowice25.35510B
21.Czajka MaciejG-8 Bielany Warszawa25.36509R
22.Fischer JakubSiódemka Brodnica25.40507R
23.Mistrzak KacperHobby Sport Kietrz25.41506Skr.
24.Kowalczyk KacperG-8 Bielany Warszawa25.44505
25.Sieradzki KamilWodnik Siemianowice Śl25.46503
26.Aleksander JakubMKP Szczecin25.48502
27.Gilżyński SzymonManta Jelcz-Laskowice25.49502
28.Niestuj PiotrSalos Cortile Kielce25.50501
29.Pająk JakubGalicja Kraków25.51500
Lis PawełBUKS Warszawa25.51500
31.Sobolewski Dawid SOLKormoran Olsztyn25.55498
32.Szulkowski SzymonSiódemka Brodnica25.56498
33.Kusiński AleksySP 149 Łódź25.59496
34.Krawczyk ErykZnicz Koszalin25.60495
35.Wróblewski KamilHarpun Osiecznica25.61495
36.Świątek FilipAtol Oleśnica25.62494
37.Zieliński PatrykKS Posnania25.64493
38.Król JanOrka MOSiR Kielce25.65492
39.Wituszyński Jakub SRVictoria Racibórz25.69490
Zdanowski FilipPingwiny Warszawa25.69490
41.Cielecki KubaŚląsk Wrocław25.73488
42.Szukalski MikołajWarta Poznań25.74487
43.Waszak KamilRuch Grudziądz25.77485
44.Dudek KacperWarta Poznań25.80484
45.Cierpiał JakubSiódemka Brodnica25.84481
46.Rzadkowolski BartoszG-8 Bielany Warszawa25.86480
47.Dudkiewicz KacperŻoliborz Warszawa25.88479
Skowronek HubertNAWA Skierniewice25.88479
49.Fierzbik OskarSwim10 Puławy25.90478
50.Chojnowski TomaszSkalar Warszawa25.96475
51.Porszke KacperWodnik 29 Katowice26.00473
52.Knihnicki MiłoszRekin Świebodzice26.01472
53.Mrzygłód MichałGilus Gilowice26.02472
54.Kliber IwoAstromal Leszno26.03471
55.Krzemiński KacperDelfin Gdynia26.04470
56.Knichał DominikHarpun Osiecznica26.05470
Jędrzejewski AlbertUKS GOS Raszyn26.05470
58.Chyrchała RafałOrka Zamość26.07469
Węgrowski KrystianŚląsk Wrocław26.07469
60.Porbacki Krystian SOLKormoran Olsztyn26.14465
61.Kwiatkowski PawełJuvenia Białystok26.16464
62.Cybulski CyprianPiątka Konstantynów Łódzki26.18463
63.Kołodziej MateuszWodnik 29 Katowice26.21461
64.Sobieszuk KacperSkarpa Lublin26.23460
65.Tatura PawełWodnik 29 Katowice26.27458
66.Wiekiera DawidMOSM Tychy26.34455
67.Chojnacki WiktorHuragan Międzyrzec26.35454
68.Bartosiewicz RemigiuszWodnik Siemianowice Śl26.38452
Augustyn JanGalicja Kraków26.38452
70.Lipowski OskarPolonia Warszawa26.40451
Abd El Razek JakubMUKP Warszawianka26.40451
72.Jurzak MichałJasień Sucha Beskidzka26.43450
73.Chełstowski MaciejPolonia Warszawa26.44449
74.Bruzdewicz Hubert SOLKormoran Olsztyn26.45449
75.Litewczuk MateuszMOSM Tychy26.48447
76.Jędrys IgorMUKP Warszawianka26.49447
77.Jurkiewicz DawidSokół Mościce 26.50446
78.Musiński MikołajOrka Iława26.52445
79.Żurek MikołajSiódemka Sopot26.54444
Podlasek Adrian SRVictoria Racibórz26.54444
Koput AntoniManta Warszawa26.54444
82.Stepaniuk SebastianJuvenia Białystok26.60441
83.Lechowicz KacperKS Posnania26.61441
Rozmysłowski ErykUKS GOS Raszyn26.61441
Brdys MiłoszKrotosz Krotoszyn26.61441
86.Szutkiewicz SzymonBarracuda Białystok26.62440
87.Rożenek PatrykGórnik Radlin26.68437
Labak KrystianIkar Mielec26.68437
89.Kopiczko MaksymilianMedyk Giżycko26.70436
90.Soból PrzemysławPolonia Warszawa26.71436
91.Pawłowski DominikAtol Oleśnica26.72435
92.Adamski JakubKO Mysłowice26.75434
93.Auguścik Daniel SOcKS KSZO Ostrowiec26.77433
94.Molenda DominikPirania Targówek26.79432
Woźniak HubertPiętnastka Bydgoszcz26.79432
96.Szablak FranciszekLegia Warszawa26.81431
97.Golik LeonardMotyl Stalowa Wola26.83430
98.Władyka MarcinWodnik 29 Katowice26.86429
99.Sobków DominikPiętnastka Bydgoszcz26.88428
100.Malinowski PawełSłowianka Gorzów Wlkp.26.90427
101.Kowalski OskarAstromal Leszno26.94425
102.Sowa KarolJasień Sucha Beskidzka26.96424
103.Pronobis PawełWodnik 29 Katowice26.98423
104.Kędzierski JanMUKP Warszawianka26.99422
105.Bilski BartoszAtol Oleśnica27.01422
106.Pyczot PawełPirania Targówek27.04420
107.Gumiński IgorMorena Gdańsk27.05420
108.Kurzeja JakubSTP Nowy Sącz27.06419
109.Docew MaksymilianTS Wisła Kraków27.07419
110.Knyszyński Maciej SŁJedynka Łódź27.08418
Kucharski JanKapry Armexim27.08418
112.Pleśnierowicz KamilCityzen Poznań27.10417
113.Czajka MarcelPolonia Warszawa27.13416
Dziuba GerardWisła Puławy27.13416
115.Zwadło Piotr SRVictoria Racibórz27.16415
116.Tokarski StanisławRekin Świebodzice27.17414
117.Koszczka SzymonOrka Iława27.19413
Jacuński MaciejOrka Iława27.19413
Kot KacperDelfin Garwolin27.19413
120.Grabowski TomaszSiKReT Gliwice27.20413
121.Damsz AndrzejRekin Świebodzice27.26410
Stachecki JanCityzen Poznań27.26410
123.Trzcionkowski JanLegia Warszawa27.28409
124.Sendacki JakubMOSM Tychy27.40404
Kwiatek RadosławOrka MOSiR Kielce27.40404
126.Walter AlanMOSM Tychy27.49400
127.Przybyła HugoWarta Poznań27.52399
128.Adamczyk WojciechGórnik Sosnowiec27.56397
129.Niejadlik Michał SRVictoria Racibórz27.69391
130.Kowalczyk KacperTotis Viribus Świebodzin27.70391
131.Gąsior GrzegorzMTP Lublinianka27.74389
132.Węglarski MiłoszOrka Ciechanów27.78387
133.Rybiński FilipOrka Iława27.82386
134.Cedrowski JakubMedyk Giżycko27.87384
135.Szablak CypisLegia Warszawa27.90382
136.Juchno MichałMOS Dąbrowa Grn27.91382
137.Marczak RadosławBarakuda Mińsk Maz.27.92382
138.Łoboda JakubOlimpia Lublin28.00378
139.Oszutowski AdamKontra Gniezno28.01378
140.Wiśniewski JakubOrka Ciechanów28.06376
141.Jakóbczyk JakubOlimpia Lublin28.08375
142.Chowaniec BartoszGilus Gilowice28.09375
143.Jędrzejkiewicz JanGim-92 Ursynów W-wa28.10374
144.Poprawa-Jakubas JakubMOSM Tychy28.18371
145.Helbrecht Jakub SOLKormoran Olsztyn28.23369
146.Napierała ŁukaszKS Posnania28.26368
147.Schreiber Patrick SRVictoria Racibórz28.27368
148.Majka MaksymilianMOS Dąbrowa Grn28.29367
149.Lipiński WiktorTotis Viribus Świebodzin28.41362
150.Grad Korneliusz SOcKS KSZO Ostrowiec28.48359
151.Pawłowski WojciechWodnik 29 Katowice28.49359
152.Pawłowski ErykWodnik Siemianowice Śl28.50359
153.Flisiński SebastianJagiellonka Warszawa28.52358
154.Olszewski BartoszOrka Ciechanów28.57356
155.Czajkowski MateuszGalicja Kraków28.58356
Borzymek HubertUKS 307 Warszawa28.58356
157.Malicki DawidPiętnastka Bydgoszcz28.64353
158.Mateja IgorSiKReT Gliwice28.74350
159.Talaga MaciejJasień Sucha Beskidzka28.75349
160.Wencel AdrianPiątka Konstantynów Łódzki28.79348
161.Nowak Radosław SOLKormoran Olsztyn28.95342
162.Wójciak JakubSkra Bełchatów29.01340
Kiewel GawełBUKS Warszawa29.01340
164.Barański Bartosz SOcKS KSZO Ostrowiec29.06338
165.Kalisiak NorbertNAWA Skierniewice29.16335
Gruszka NorbertMKP Wągrowiec29.16335
167.Lik Kacper SŁJedynka Łódź29.23332
168.Orłowski JakubMOS Dąbrowa Grn29.28331
169.Wielkopolan FeliksIKS Konstancin29.51323
170.Aleksandrowicz MIchałManta Jelcz-Laskowice29.63319
171.Kozłowski JakubMKP Wągrowiec29.72316
172.Popłonyk JakubBUKS Warszawa29.82313
173.Pawlak JacekTotis Viribus Świebodzin29.99308
174.Matejko MaciejDelfin Garwolin30.03307
175.Piecuch ŁukaszSkra Bełchatów30.27299
176.Mrówczyński KacperExtreme Team Oborniki30.59290
177.Borowski KacperOlimpijczyk Suwałki30.68287
178.Wilgosz JanManta Jelcz-Laskowice30.98279
179.Wrześniewski DamianManta Warszawa31.18274
180.Olech WojciechAZS AWF Wrocław32.92233


<< TOP >>
Konkurencja 3
03-03-2017 - 9:40
Dziewcząt, 50m klasyczny15 lat
Wyniki Eliminacje

Rek Polski Seniorów
Rek Polski Jun. 15-lat
29.89
31.45
Sztandera Dominika
Sztandera Dominika
JUWRO
JUWRO
Olsztyn
Ostrowiec Św.
16-12-2016
19-12-2012

Punkty: FINA 2016
PozycjaCzasPkt.
1.Kramer AleksandraTP Zielona Góra32.82675A
2.Chmiel LiwiaTrójka Środa Wlkp.33.29647A
Kaniak OliwiaJuvenia Wrocław33.29647A
4.Prusik KamilaMKP Szczecin33.91612A
5.Pyzalska NikolaDelfin Gdynia33.98608A
6.Okaj MartynaMOS Katowice34.09602A
7.Chmielewska JuliaMUKP Warszawianka34.10602A
8.Krosta EmiliaWodnik Siemianowice Śl34.19597A
9.Kowal EmiliaOmega Olkusz34.21596A
10.Zientarska KarolinaIKS Konstancin34.37588A
11.Piotrowicz Maja ZGBarakuda Starachowice34.41586B Skr.
12.Krypa OliwiaManta Warszawa34.46583B
13.Pydyszewska EwaPiątka Konstantynów Łódzki34.57578B
14.Terlecka AnnaWodnik Krasnystaw34.65574B
15.Duda PaulinaG-8 Bielany Warszawa34.73570B
16.Bura Julia SRVictoria Racibórz34.82565B
17.Adamek BarbaraOlimpia Lublin35.03555B
18.Beruś MartaKS Piątka Chorzów35.12551B
19.Wardak MariaZnicz Koszalin35.13550B
20.Dobosz KalinaŻoliborz Warszawa35.37539B
21.Łabuć TolaTP Zielona Góra35.42537R
22.Skarwecka Wiktoria SOUnia Oświęcim35.44536R
23.Kłusek MariaShark Rudna35.46535
24.Kulesza WeronikaSłowianka Gorzów Wlkp.35.59529
25.Śmiechowska Patrycja SWwaPolonia Warszawa35.65527
26.Gładkojć Marta SOLKormoran Olsztyn35.72524
27.Gorecka WeronikaGilus Gilowice35.73523
28.Bednarczyk AleksandraWodnik Radom35.90516
29.Pawłowska PaulinaMOS Katowice35.94514
30.Oleszak MajaTP Zielona Góra35.95514
31.Popławska ApoloniaAstromal Leszno35.97513
32.Borsuk MagdalenaWarta Poznań35.98512
33.Krzemieniecka MartynaZnicz Koszalin36.04510
34.Rzany WiktoriaGryf Dębica36.07509
35.Nocoń DominikaManta Kochłowice36.11507
36.Chrostowska Maria SOLKormoran Olsztyn36.15505
37.Zoglowek JoannaManta Jelcz-Laskowice36.20503
38.Zięba Natalia SRVictoria Racibórz36.29499
39.Małek MartynaSkarpa Lublin36.35497
40.Pawłowska Julia SOUnia Oświęcim36.46492
41.Glejzer MarcelinaRekin Świebodzice36.51490
42.Walczyk MartynaMOSM Tychy36.53490
43.Zdanowicz HannaAtol Oleśnica36.54489
44.Szymkowiak AleksandraManta Jelcz-Laskowice36.56488
45.Pałka Aleksandra SOUnia Oświęcim36.67484
46.Banasiak AnnaPiątka Konstantynów Łódzki36.82478
47.Wykrzykowska ZofiaSiódemka Sopot37.03470
48.Kopańska MajaWarta Poznań37.18464
49.Borkowska AnnaSalos Cortile Kielce37.34458
50.Sznaza SandraPolonia Warszawa37.40456
51.Brojanowska ZofiaG-8 Bielany Warszawa37.45454
52.Olejarka AnnaOrlik Przeworsk37.49453
53.Matuszczak PatrycjaWarta Poznań37.51452
54.Bartnik WeronikaBobry Dębica37.57450
55.Ciż ZuzannaMedyk Giżycko37.68446
56.Palowska GabrielaVictoria Kozy37.70445
57.Gonet BarbaraSwim2win Krosno37.75444
Więckowska WiktoriaJagiellonka Warszawa37.75444
59.Sady Julia SOcKS KSZO Ostrowiec37.76443
60.Greinke ApolloniaMOSiR Sopot37.85440
61.Baj JoannaŚląsk Wrocław37.90438
62.Karaś KatarzynaWisła Puławy37.95437
63.Klimczyk WeronikaPiętnastka Bydgoszcz38.33424
64.Szopa OliwiaJuvenia Białystok38.41421
65.Zalewska AlicjaKS Posnania38.50418
66.Szymańska WiktoriaWłókniarz Kalisz38.57416
67.Wtulich Anna SOLKormoran Olsztyn38.65413
68.Kowalska Karolina SOcKS KSZO Ostrowiec38.69412
69.Grylewicz ZuzannaRekin Świebodzice39.05401
70.Nowakowska ZuzannaNAWA Skierniewice40.26366
71.Banaszak AmeliaAstromal Leszno41.28339
72.Pawlak KatarzynaTotis Viribus Świebodzin41.88325
73.Brońska JuliaWisła Puławy42.66307
74.Bogucka BlankaTotis Viribus Świebodzin42.75305
75.Kopaniecka ZuzannaHobby Sport Kietrz45.11260
76.Głowala MartaDelfin Garwolin50.74182


<< TOP >>
Konkurencja 4
03-03-2017 - 9:52
Chłopców, 50m klasyczny15 lat
Wyniki Eliminacje

Rek Polski Seniorów
Rek Polski Jun. 15-lat
26.19
28.43
Plutecki Adam
Siemiński Piotr
NOZIE
ZOWAR
Gorzów Wlkp.
Lublin
28-11-2009
19-12-2015

Punkty: FINA 2016
PozycjaCzasPkt.
1.Celiński JakubHuragan Międzyrzec29.90602A
2.Bielawa Dominik SGTRI Team Rumia30.06592A
3.Szczepanowski JakubSłowianka Gorzów Wlkp.30.56564A
4.Kubik SzymonKS Piątka Chorzów30.81550A
5.Książnicki DawidIkar Mielec30.95543A
6.Szynawa WiktorWodnik Siemianowice Śl31.07536A
7.Wiekiera DawidMOSM Tychy31.10535A
8.Bubak Dawid SRVictoria Racibórz31.20530A
Łukasik MikołajJagiellonka Warszawa31.20530A
10.Mielczarek Maciej SWwaPolonia Warszawa31.25527A
11.Gregorczyk JanŻoliborz Warszawa31.30524B
12.Klimas Michał SOcKS KSZO Ostrowiec31.46517B
13.Gałuszka Bruno SOUnia Oświęcim31.48516B
14.Szczurek JakubBUKS Warszawa31.50515B
15.Szczepański JakubPłetwal Mława31.58511B
16.Fierzbik OskarSwim10 Puławy31.64508B
17.Kijek WiktorManta Kochłowice31.65507B
18.Doliński RadosławNeptun Sokołów Podlaski31.77502B
19.Styczyński WojciechNAWA Skierniewice31.81500B
Strączek JanGórnik Radlin31.81500B
21.Tomczak TymoteuszCityzen Poznań31.85498R
22.Mańczak JakubG-8 Bielany Warszawa31.97492R
23.Piekaruś DawidKP AVIA Świdnik31.99491
24.Władyka MarcinWodnik 29 Katowice32.08487
25.Grzesiecki MikołajAstromal Leszno32.23480
26.Sowiński RafałWodnik Rawicz32.32476
27.Świątek FilipAtol Oleśnica32.33476
28.Majsak DawidCentrum Staszów32.35475
29.Sagan JakubSkarpa Lublin32.48469
30.Biegański MarcinŻoliborz Warszawa32.49469
31.Norek MateuszGilus Gilowice32.64462
32.Wituszyński Jakub SRVictoria Racibórz32.74458
33.Czajka MarcelPolonia Warszawa32.76457
34.Zarzycki MaciejNAWA Skierniewice32.78457
35.Półtorak PatrykLider Chełm32.85454
36.Papis DominikSłowianka Gorzów Wlkp.32.90452
37.Pniak BartoszGalicja Kraków32.93450
38.Stańczyk Jarema SOMMKS Kędzierzyn-Koźle32.98448
39.Tarasek SzymonSTP Nowy Sącz33.15441
40.Krajewski Patryk SGŻabianka Gdańsk33.20439
41.Górski JakubSłowianka Gorzów Wlkp.33.29436
42.Olszewski BartoszOrka Ciechanów33.36433
43.Kołodziej MateuszWodnik 29 Katowice33.41431
44.Sowa KarolJasień Sucha Beskidzka33.43430
45.Prucnal JakubMKP Szczecin33.44430
Drajewicz Jakub SRVictoria Racibórz33.44430
47.Szojda PawełMOSM Tychy33.53427
48.Łuczak KrzysztofWarta Poznań33.55426
49.Zdanowski FilipPingwiny Warszawa33.64422
50.Jędrszczyk KacperGalicja Kraków33.66422
51.Damsz AndrzejRekin Świebodzice33.67421
52.Chojnacki WiktorHuragan Międzyrzec33.73419
53.Rutkowski KacperSiódemka Brodnica33.87414
54.Herisz JakubGórnik Sosnowiec34.02408
55.Kwiatek RadosławOrka MOSiR Kielce34.03408
56.Oszutowski AdamKontra Gniezno34.08406
57.Zajączkowski FilipKapry Armexim34.11405
58.Krężel BartłomiejIkar Mielec34.20402
Porszke KacperWodnik 29 Katowice34.20402
60.Łuczak BartoszWodnik 29 Katowice34.26400
61.Grochowski MichałJuvenia Białystok34.63387
62.Grączak DawidOlimpia Lublin34.77382
63.Stworzyjanek MarekPolonia Warszawa34.80381
64.Świątek Bartosz SOcKS KSZO Ostrowiec35.06373
65.Niejadlik Michał SRVictoria Racibórz35.16370
66.Kiewel GawełBUKS Warszawa35.19369
67.Maciaszek RafałBobry Dębica35.20369
68.Łubik MaciejWłókniarz Kalisz35.32365
69.Wielkopolan FeliksIKS Konstancin35.72353
70.Berezak GabrielIkar Mielec36.20339
71.Talaga MaciejJasień Sucha Beskidzka36.58328
72.Mateja IgorSiKReT Gliwice37.41307
73.Aleksandrowicz MIchałManta Jelcz-Laskowice37.75299
74.Juchno MichałMOS Dąbrowa Grn38.23288
75.Wójciak JakubSkra Bełchatów39.46262
76.Olech WojciechAZS AWF Wrocław40.77237
77.Borowski KacperOlimpijczyk Suwałki41.09232


<< TOP >>
Konkurencja 5
03-03-2017 - 10:02
Dziewcząt, 100m motylkowy15 lat
Wyniki Eliminacje

Rek Polski Seniorów
Rek Polski Jun. 15-lat
57.54
1:00.07
Jędrzejczak Otylia
Sokołowska Diana
AZWAR
JUBIA
Debrecen (HUN)
Poznań
15-12-2007
17-12-2011

Punkty: FINA 2016
PozycjaCzasPkt.50m100m
1.Trambowicz ZuzannaSP-63 Bydgoszcz1:02.69661A29.5333.16
2.Idzikowska AlicjaSiKReT Gliwice1:05.00593A30.8134.19
3.Raczewska Emilia SOLKormoran Olsztyn1:05.13589A30.9634.17
4.Peciak KatarzynaSolne Miasto Wieliczka1:05.16588A30.3434.82
5.Dąbrowska TatianaUKS 190 Łódź1:05.44581A30.8034.64
6.Raszczuk ZofiaManta Jelcz-Laskowice1:05.47580A30.7634.71
7.Zawadzka HannaRekin Świebodzice1:05.58577A30.2535.33
8.Garula WiktoriaMOS Dąbrowa Grn1:05.85570A30.3035.55
9.Borkowska MałgorzataOlimpijczyk Lublin1:06.14562A29.9236.22
10.Miłek MarcelinaGalicja Kraków1:06.24560A31.3134.93
11.Szczepek JuliaG-8 Bielany Warszawa1:06.68549B30.8635.82
12.Furtak WiktoriaSiKReT Gliwice1:07.10539B30.6436.46
13.Fuks EmiliaWodnik Siemianowice Śl1:07.17537B31.5735.60
14.Błaszkiewicz Wiktoria SOcKS KSZO Ostrowiec1:07.24535B31.3235.92
15.Niemczyk WiktoriaMOSM Tychy1:07.47530B31.3936.08
16.Skowron MajaMKP Szczecin1:07.83521B31.8535.98
17.Strugała OliwiaIkar Mielec1:08.04517B31.5536.49
18.Bednarczyk AleksandraWodnik Radom1:08.05516B31.8136.24
19.Soczomska PolaJuvenia Wrocław1:08.37509B31.7736.60
20.Bylińska Agnieszka SGŻabianka Gdańsk1:08.39509B32.4035.99
21.Sobiak ZuzannaWarta Poznań1:08.60504R32.0836.52
22.Wojtasik AnitaGórnik Radlin1:08.74501R30.6338.11
23.Dzierkacz KajaSP-63 Bydgoszcz1:08.9749632.7736.20
24.Karczmarzyk Anna SRVictoria Racibórz1:09.0149531.5637.45
25.Kapcińska Maja SOUnia Oświęcim1:09.0749432.6036.47
26.Orłowska ZuzannaNAWA Skierniewice1:09.2748931.9437.33
27.Swiatek JoannaGryf Dębica1:09.3448832.7836.56
28.Patora MariaPiątka Konstantynów Łódzki1:09.4948532.3737.12
29.Sroczyńska JuliaMotyl Stalowa Wola1:09.5048531.6737.83
30.Król WiktoriaGalicja Kraków1:09.5948331.8137.78
31.Drażyk Natalia SRVictoria Racibórz1:09.6148231.7337.88
32.Rajca OliviaUKS 190 Łódź1:10.0647333.3136.75
33.Bałys Wiktoria SRVictoria Racibórz1:10.0947232.2137.88
34.Chołuj JuliaMKP Szczecin1:10.2946833.0937.20
35.Widurska KingaGalicja Kraków1:10.4546532.6937.76
36.Van Doorne NataliaSłowianka Gorzów Wlkp.1:11.1945132.1239.07
37.Buk AlicjaKorona-Swim Kielce1:11.3244832.2839.04
38.Bidnik KarolinaGim-92 Ursynów W-wa1:11.3344833.8237.51
39.Matracka Anastazja SOcKS KSZO Ostrowiec1:11.4244732.7638.66
40.Bis AleksandraMotyl Stalowa Wola1:11.9443734.9536.99
41.Szyndler AleksandraSwim10 Puławy1:12.2543133.2638.99
42.Ciż ZuzannaMedyk Giżycko1:12.4442832.9739.47
43.Mirowska ZuzannaTS Wisła Kraków1:13.0341833.5939.44
44.Błaszczyk WeronikaJunior Kluczbork1:14.0740034.3339.74
45.Chylińska DariaSiódemka Sopot1:14.3139634.4239.89
46.Grylewicz ZuzannaRekin Świebodzice1:14.4339433.7240.71
47.Robaszkiewicz JoannaMKP Wągrowiec1:14.5639233.9940.57
48.Kumorek KamilaGalicja Kraków1:15.5837733.7041.88
49.Pacyńska ZofiaKontra Gniezno1:15.8437333.5542.29
50.Podniesińska MartaPirania Targówek1:15.9437134.2941.65
51.Bienasz WiktoriaJuvenia Białystok1:16.0137034.9941.02
52.Strzyżewska WeronikaWarta Poznań1:16.5636235.5940.97
53.Polasik NataliaMedyk Giżycko1:16.6036234.3042.30
54.Owsianowska SaraGalicja Kraków1:16.6836134.1242.56
55.Pałka Aleksandra SOUnia Oświęcim1:24.5526937.2047.35
DYSKW.Rzany WiktoriaGryf Dębica
M9 - naprzemienna lub nierównoczesna praca nóg


<< TOP >>
Konkurencja 6
03-03-2017 - 10:14
Chłopców, 100m motylkowy15 lat
Wyniki Eliminacje

Rek Polski Seniorów
Rek Polski Jun. 15-lat
49.62
53.98
Czerniak Konrad
Goraj Marcin
WIPUL
GAKRA
Szczecin
Olsztyn
09-12-2011
15-12-2016

Punkty: FINA 2016
PozycjaCzasPkt.50m100m
1.Kozieł Mikołaj SOUnia Oświęcim57.15608A26.5030.65
2.Jaśkiewicz AdrianMuszelka Warszawa58.45569A27.6730.78
3.Kryś JarosławMKP Szczecin58.74560A27.5931.15
4.Sobek NikodemOlimpijczyk Lublin58.78559A27.5031.28
5.Krutowicz Bartłomiej SWwaPolonia Warszawa58.87557A28.1230.75
6.Ferenc FilipŚląsk Wrocław59.19548A27.9631.23
7.Syska Kacper SŁJedynka Łódź59.60536A27.9931.61
Cheredis JakubG-8 Bielany Warszawa59.60536A27.5232.08
9.Purtak Wiktor SŁJedynka Łódź59.83530A27.8431.99
10.Dembski-Kornaga ErykZnicz Koszalin1:00.02525A27.9132.11
11.Lis PawełBUKS Warszawa1:00.40515B28.2532.15
12.Fischer JakubSiódemka Brodnica1:00.53512B28.1232.41
13.Strączek JanGórnik Radlin1:00.63509B28.7631.87
14.Gilżyński SzymonManta Jelcz-Laskowice1:00.71507B27.7133.00
Rajca WiktorUKS 190 Łódź1:00.71507B Skr.28.8431.87
16.Litewczuk MateuszMOSM Tychy1:00.73507B28.1532.58
17.Popiołek DawidSkarpa Lublin1:00.85504B Skr.28.1032.75
18.Kolańczyk KacperMKP Kołobrzeg1:00.99500B27.7333.26
19.Kruczek JakubSiódemka Sopot1:01.02500B28.6932.33
20.Sieradzki KamilWodnik Siemianowice Śl1:01.25494B28.1733.08
21.Sobieszuk KacperSkarpa Lublin1:01.31493R28.2233.09
22.Pleśnierowicz KamilCityzen Poznań1:01.33492R29.3232.01
23.Augustyn JanGalicja Kraków1:01.3749128.8832.49
24.Szukalski MikołajWarta Poznań1:01.4548928.6532.80
25.Pawłowski BogusławG-8 Bielany Warszawa1:01.5048828.8732.63
26.Zdziebło PiotrSalmo Żory1:01.8148128.2533.56
27.Szulkowski SzymonSiódemka Brodnica1:01.9547828.7233.23
28.Mazur BartoszGalicja Kraków1:02.0447529.8832.16
Majsak DawidCentrum Staszów1:02.0447527.9834.06
30.Szymanowski JakubSłowianka Gorzów Wlkp.1:02.2547129.3332.92
31.Gregorczyk JanŻoliborz Warszawa1:02.2647029.5832.68
32.Szablak FranciszekLegia Warszawa1:02.2947028.7333.56
33.Wróblewski KamilHarpun Osiecznica1:02.3546828.7233.63
34.Goździaszek KrystianBobry Dębica1:02.3646828.9333.43
35.Lesicki PiotrWarta Poznań1:02.4046728.5433.86
36.Niestuj PiotrSalos Cortile Kielce1:02.4146729.3233.09
37.Magda PatrykIkar Mielec1:02.5446429.6532.89
38.Moryl Wojciech SOMMKS Kędzierzyn-Koźle1:02.6946129.7332.96
39.Chojnowski TomaszSkalar Warszawa1:02.7446029.5933.15
40.Wodyński BartoszOlimpijczyk Aleksandrów Ł.1:02.7945928.7034.09
41.Matyjasek MaciejMMKS Kędzierzyn-Koźle1:02.8445829.4633.38
42.Pawłowski DominikAtol Oleśnica1:03.0945229.4433.65
43.Podlasek Adrian SRVictoria Racibórz1:03.1245129.2933.83
44.Komar Rafał SOLKormoran Olsztyn1:03.2944829.3433.95
45.Mrzygłód MichałGilus Gilowice1:03.5344329.4734.06
46.Kowalczyk DawidManta Kochłowice1:03.8743629.5934.28
47.Nachlik Szymon SRVictoria Racibórz1:03.8943530.2533.64
48.Adamski JakubKO Mysłowice1:03.9643429.4134.55
49.Skowronek HubertNAWA Skierniewice1:04.0843129.4434.64
50.Norek MateuszGilus Gilowice1:04.1243130.5133.61
51.Tomczak TymoteuszCityzen Poznań1:04.1543029.3534.80
52.Kowalski OskarAstromal Leszno1:04.2142931.0133.20
53.Burczyński PiotrPolonia Warszawa1:04.3142729.9134.40
54.Bliźniewski FranciszekSP 149 Łódź1:04.3742629.7434.63
55.Ossowski DamianSP-63 Bydgoszcz1:04.3842530.2534.13
56.Szermuszyn HubertBarracuda Białystok1:04.6742030.3434.33
57.Kowalczyk MichałŻoliborz Warszawa1:04.9641430.3534.61
58.Szczygieł David SOUnia Oświęcim1:05.3540729.9835.37
59.Grądzik BartoszOrka Ciechanów1:05.5040430.2035.30
60.Deruś MateuszOlimpia Lublin1:05.8439829.7736.07
61.Kubiak NorbertWarta Poznań1:06.3238930.6235.70
62.Walter AlanMOSM Tychy1:06.5938431.1735.42
63.Kesler Marcin SOcKS KSZO Ostrowiec1:06.8638030.9035.96
64.Adamczyk WojciechGórnik Sosnowiec1:06.8937929.9336.96
65.Pronobis PawełWodnik 29 Katowice1:06.9337931.1735.76
66.Trzcionkowski JanLegia Warszawa1:07.2237430.6836.54
67.Świątek Bartosz SOcKS KSZO Ostrowiec1:07.3937131.8835.51
68.Musiński MikołajOrka Iława1:07.5636830.4637.10
69.Bielawski JakubAtol Oleśnica1:08.4935331.9036.59
70.Flisiński SebastianJagiellonka Warszawa1:08.8234831.9536.87
71.Cedrowski JakubMedyk Giżycko1:09.2934132.0437.25
72.Grochowski MichałJuvenia Białystok1:09.9533233.0436.91
73.Burdukiewicz MaksymilianPolonia Warszawa1:10.3632631.5938.77
74.Poprawa-Jakubas JakubMOSM Tychy1:11.6730832.5239.15
75.Stepaniuk SebastianJuvenia Białystok1:11.7730731.2840.49
76.Filipowicz GustawJuvenia Białystok1:11.9130531.8040.11
77.Wiśniewski JakubOrka Ciechanów1:13.0129230.8942.12
78.Barański Bartosz SOcKS KSZO Ostrowiec1:13.1029033.5739.53
79.Matejko MaciejDelfin Garwolin1:14.1727834.4539.72
80.Gruszka NorbertMKP Wągrowiec1:14.3427634.1640.18


<< TOP >>
Konkurencja 1
03-03-2017
Dziewcząt, 50m dowolny15 lat
Wyniki Repasaże do eliminacji

Rek Polski Seniorów
Rek Polski Jun. 15-lat
23.98
25.19
Korc Agata
Fiedkiewicz Kornelia
AWWRO
JUWRO
Gorzów Wlkp.
Olsztyn
29-11-2009
18-12-2016

Punkty: FINA 2016
PozycjaCzasPkt.
1.Patora MariaPiątka Konstantynów Łódzki27.51602
2.Gałaguz GabrielaNeptun Stargard Szcz27.72589


<< TOP >>
Konkurencja 7
03-03-2017 - 10:29
Dziewcząt, 200m dowolny15 lat
Wyniki Eliminacje

Rek Polski Seniorów
Rek Polski Jun. 15-lat
1:54.39
1:58.06
Jędrzejczak Otylia
Sokołowska Diana
AZWAR
JUBIA
Helsinki (FIN)
Poznań
10-12-2006
18-12-2011

Punkty: FINA 2016
PozycjaCzasPkt.50m100m150m200m
1.Miciak AgataSłowianka Gorzów Wlkp.2:06.87665A29.5232.0232.7032.63
2.Kryszkowska NataliaMZOS Płock2:07.28659A29.5632.4032.8332.49
3.Zawadzka HannaRekin Świebodzice2:07.59654A29.7632.6032.9032.33
4.Skibiak KlaudiaMorena Gdańsk2:07.75652A29.9532.5233.2432.04
5.Jabłonowska NikolaG-8 Bielany Warszawa2:08.12646A30.6232.4933.0331.98
6.Jaszczuk Ewa SOLKormoran Olsztyn2:08.48641A30.1832.6233.1632.52
7.Pakuła AlicjaG-8 Bielany Warszawa2:08.49640A29.9133.1933.6231.77
8.Mielczarek SandraBUKS Warszawa2:08.66638A29.5333.5733.1732.39
9.Szlęk KatarzynaOlimpijczyk Aleksandrów Ł.2:08.72637A29.1532.6233.4933.46
10.Kramer AleksandraTP Zielona Góra2:09.15631A29.9032.5933.5133.15
11.Sienkiewicz KajaBUKS Warszawa2:09.51625B Skr.30.1733.0433.6932.61
12.Piękoś Natalia SŁJedynka Łódź2:09.70623B Skr.30.2132.6832.9633.85
13.Cerlich OliwiaIkar Mielec2:10.09617B30.7833.1233.6132.58
14.Zarembik Katarzyna SRVictoria Racibórz2:10.52611B30.0933.0933.9433.40
15.Haławczak MarcelinaMKP Szczecin2:10.57610B30.3033.0233.8033.45
16.Szymczak PatrycjaManta Kochłowice2:10.93605B30.1633.0633.8733.84
17.Paczkowska Agnieszka SGOSIR Chojnice2:11.78594B30.4833.3534.0333.92
18.Jasiorska AleksandraPolonia Warszawa2:12.05590B30.8233.1134.0134.11
19.Zając WiktoriaŻoliborz Warszawa2:12.46584B30.4833.5534.6033.83
20.Janik JuliaTorpeda Oleśnica2:12.56583B30.5233.6334.8433.57
21.Domżol ZuzannaWłókniarz Kalisz2:12.82580R30.6233.6834.4634.06
22.Chmielewska JuliaMUKP Warszawianka2:13.34573R31.5033.5634.6433.64
23.Kulesza WeronikaSłowianka Gorzów Wlkp.2:13.3557330.6633.5834.3934.72
24.Bylińska Agnieszka SGŻabianka Gdańsk2:13.9756531.1233.6134.6734.57
25.Pyzalska NikolaDelfin Gdynia2:14.2056231.0433.8434.8234.50
26.Boroń Paulina SOcKS KSZO Ostrowiec2:14.4455931.2434.2434.5534.41
27.Jaworska MajaMZOS Płock2:14.4655930.5833.8535.1834.85
28.Środa DominikaMKP Szczecin2:14.6455731.0433.7335.4034.47
29.Kulisiewicz AdriannaGalicja Kraków2:15.1255131.2134.1334.9934.79
30.Szymańska WiktoriaWłókniarz Kalisz2:15.6654431.2333.9835.4834.97
31.Fuks EmiliaWodnik Siemianowice Śl2:15.8154230.8034.1735.3435.50
32.Serafin BarbaraG-8 Bielany Warszawa2:15.8654231.3334.4135.8134.31
33.Matysiak KingaTrójka Środa Wlkp.2:16.0453930.6434.5235.9734.91
34.Figurska NataliaG-8 Bielany Warszawa2:16.1953832.1734.1135.3134.60
35.Białas Aniela SWwaPolonia Warszawa2:16.3953530.6633.6335.6936.41
36.Wróblewska AmeliaPirania Targówek2:16.7653131.2834.2635.7835.44
37.Kukiełka LilianaOrka Iława2:16.7853132.8934.4135.5233.96
38.Lewandowska Magdalena SGŻabianka Gdańsk2:16.8853031.0434.5935.9635.29
39.Gabor MartynaShark Rudna2:17.0852731.8034.3435.3035.64
40.Adamska ZuzannaGalicja Kraków2:17.1452731.9835.3035.6734.19
41.Proce MartaRekin Świebodzice2:17.3352430.9134.9035.8035.72
42.Chomicka ZofiaPirania Targówek2:17.4452331.6434.1835.8035.82
43.Gonet KatarzynaSwim2win Krosno2:17.6952032.0534.7235.7535.17
44.Gałaguz GabrielaNeptun Stargard Szcz2:17.7052031.2834.3536.0236.05
45.Szewczyk ZofiaFala Kraśnik2:17.7452032.6334.6135.3635.14
46.Nowak Adrianna SOcKS KSZO Ostrowiec2:17.8651832.7535.4235.1634.53
47.Stroińska KatarzynaExtreme Team Oborniki2:17.9951732.3234.7635.9135.00
48.Czepulanis AlicjaSłowianka Gorzów Wlkp.2:18.3351332.7435.4235.7034.47
49.Trybuch OliwiaPolonia Warszawa2:18.7350931.0535.2936.8535.54
50.Szydłowska PatrycjaIkar Mielec2:18.7750831.8435.9436.3534.64
51.Mruk AleksandraManta Jelcz-Laskowice2:18.9650631.2835.1836.1936.31
52.Palonka ZuzannaŚląsk Wrocław2:19.0550532.5435.3236.7234.47
53.Pydyszewska EwaPiątka Konstantynów Łódzki2:19.2150331.8534.8536.4136.10
54.Bojarzyńska WiktoriaZnicz Koszalin2:19.2650331.4135.2436.8835.73
55.Orłowska ZuzannaNAWA Skierniewice2:19.4650132.7835.4936.0235.17
56.Kurzepa AdriannaPirania Targówek2:19.7949732.3435.4436.3735.64
57.Szpiegowska WiktoriaŚląsk Wrocław2:19.8249731.7335.2237.0135.86
58.Muzyka Izabela SOLKormoran Olsztyn2:19.8349731.9234.7536.7236.44
59.Van Doorne NataliaSłowianka Gorzów Wlkp.2:20.2049332.8435.4636.7035.20
60.Przygoda Natalia SOcKS KSZO Ostrowiec2:20.2449232.3435.1636.6036.14
61.Zgórska NataliaPiętnastka Bydgoszcz2:20.6948832.5535.8237.0835.24
62.Klimczyk WeronikaPiętnastka Bydgoszcz2:20.7248732.6936.2536.5835.20
63.Żegnałek ZofiaMKS Piaseczno2:20.7448733.0435.5036.0836.12
64.Michalak AnnaMKP Szczecin2:20.7648731.6635.2936.8536.96
65.Kaleta KarolinaSiKReT Gliwice2:21.3548131.7135.5837.2936.77
66.Bugała MartynaMTP Lublinianka2:21.3948032.8836.8036.2335.48
67.Kopańska MajaWarta Poznań2:21.5247932.8435.8736.8036.01
68.Michalak LauraMOSM Tychy2:23.2046233.0836.9837.2835.86
69.Rygiel OliwiaJunior Kluczbork2:23.4946031.5535.6038.3937.95
70.Szkoda KlaudiaMOS Dąbrowa Grn2:23.9445532.9536.0737.3437.58
71.Dąbrowska AleksandraPirat Elbląg2:25.1444431.3536.2138.2639.32
72.Siuda PaulinaPirania Targówek2:25.1944433.7736.9137.6536.86
73.Potocka ZofiaKapry Armexim2:25.3144334.3137.0437.3636.60
74.Mieczkowska WiktoriaMKS ROŚ Pisz2:25.7743832.8436.4437.8838.61
75.Świętochowska MajaMUKP Warszawianka2:26.0043632.3836.5838.8038.24
76.Czarniak NataliaPiętnastka Bydgoszcz2:26.1843532.3637.0839.1437.60
77.Mijas AgataOrka Iława2:26.4543232.3236.7739.7037.66
78.Szopa OliwiaJuvenia Białystok2:26.8042932.7436.6438.7738.65
79.Totoszko MarcelinaShark Rudna2:27.3042532.1637.1539.2438.75
80.Szołtysek KarolinaSiKReT Gliwice2:28.2541732.4737.6639.7638.36
81.Nowak JagodaMOS Katowice2:29.3240833.2737.1439.9338.98
82.Gawron MartaKS Posnania2:30.4039933.8037.6439.8139.15
83.Tatarzyńska AgataŚląsk Wrocław2:31.9238734.6038.5339.7539.04
84.Sawicka JuliaTotis Viribus Świebodzin2:52.0526637.1143.3146.6145.02


<< TOP >>
Konkurencja 8
03-03-2017 - 10:57
Chłopców, 200m dowolny15 lat
Wyniki Eliminacje

Rek Polski Seniorów
Rek Polski Jun. 15-lat
1:42.10
1:49.31
Korzeniowski Paweł
Młynarczyk Karol
AZWAR
G8WAR
Istambul (TUR)
Lublin
13-12-2009
20-12-2015

Punkty: FINA 2016
PozycjaCzasPkt.50m100m150m200m
1.Orlicz FilipG-8 Bielany Warszawa1:50.68723A25.7028.0828.6728.23
2.Jackowski TomaszŚląsk Wrocław1:56.32623A26.0329.2730.7130.31
3.Szczerba AdamSkarpa Lublin1:56.68617A26.6829.3730.2930.34
4.Waliszewski PiotrIskra Konin1:56.76616A26.5129.6530.5130.09
5.Wilk Jakub SOcKS KSZO Ostrowiec1:57.27608A27.2830.0130.2329.75
6.Krzywania OskarSP 149 Łódź1:57.88599A27.4330.2030.6629.59
7.Jarecki AleksanderMorena Gdańsk1:58.00597A27.2230.0430.5830.16
8.Mencel Miłosz SRVictoria Racibórz1:58.10595A26.7729.9930.8930.45
9.Bielas JakubRuch Grudziądz1:58.21594A26.9629.8330.7830.64
10.Lesik Jarosław SRVictoria Racibórz1:58.48589A27.0229.7430.6931.03
11.Dudkiewicz KacperŻoliborz Warszawa1:59.09580B27.7830.1531.6429.52
12.Szczepanowski JakubSłowianka Gorzów Wlkp.1:59.10580B27.5929.9331.0630.52
13.Janiczuk PatrykLider Chełm1:59.24578B Skr.26.7730.0531.0431.38
14.Cielecki KubaŚląsk Wrocław1:59.60573B Skr.27.4430.1931.3730.60
15.Doroba MichałŚląsk Wrocław1:59.63573B Skr.27.8730.2230.7930.75
16.Łangowski MaciejKS Posnania1:59.99567B27.5930.3531.2930.76
17.Wyborski JakubMZOS Płock2:00.54560B27.5730.7831.2430.95
Krutowicz Bartłomiej SWwaPolonia Warszawa2:00.54560B Skr.27.9130.8531.7330.05
19.Sobolewski Dawid SOLKormoran Olsztyn2:01.19551B27.7331.3331.1331.00
20.Kolańczyk KacperMKP Kołobrzeg2:01.69544B28.1430.7231.6831.15
21.Ferenc FilipŚląsk Wrocław2:01.83542R Skr.27.8730.4631.6731.83
22.Zwadło Piotr SRVictoria Racibórz2:02.09539R28.3331.1032.0030.66
23.Lipowski OskarPolonia Warszawa2:02.5653228.2331.2632.0431.03
24.Czajka MaciejG-8 Bielany Warszawa2:02.6453128.4631.0732.0731.04
25.Lesicki PiotrWarta Poznań2:02.7553028.5231.0632.1331.04
26.Jędrys IgorMUKP Warszawianka2:02.8052928.3331.0432.1131.32
27.Lik Kacper SŁJedynka Łódź2:03.0752628.7030.8431.9331.60
28.Grzegorczyk WiktorUKS MOS Ełk2:03.3052327.5530.7032.6332.42
29.Pająk JakubGalicja Kraków2:03.4952128.6431.0332.3031.52
30.Dołowy GrzegorzMuszelka Warszawa2:03.5052028.6230.9531.9132.02
31.Szutkiewicz SzymonBarracuda Białystok2:03.5652028.4632.0432.3130.75
32.Zieliński PatrykKS Posnania2:03.8251628.6632.1632.1730.83
33.Sobków DominikPiętnastka Bydgoszcz2:03.8351629.0231.3931.6831.74
34.Bruzdewicz Hubert SOLKormoran Olsztyn2:04.4050927.8331.4633.4931.62
35.Rozmysłowski ErykUKS GOS Raszyn2:04.4350927.9231.6632.6232.23
36.Ruta KamilMuszelka Warszawa2:04.5750728.4130.9532.6232.59
37.Pawłowski BogusławG-8 Bielany Warszawa2:04.7050628.8731.4333.3431.06
38.Dembski-Kornaga ErykZnicz Koszalin2:04.7450527.9831.2832.3033.18
39.Cybulski CyprianPiątka Konstantynów Łódzki2:04.7950428.9331.7032.2631.90
40.Chełstowski MaciejPolonia Warszawa2:04.9350328.9031.7432.8031.49
41.Góral MateuszMKP Szczecin2:04.9650229.0831.8532.5131.52
42.Stala SzymonSłowianka Gorzów Wlkp.2:05.3349829.6332.4732.3630.87
43.Porbacki Krystian SOLKormoran Olsztyn2:05.3749729.1231.8532.5731.83
44.Kusiński AleksySP 149 Łódź2:05.4249728.6731.8032.7332.22
45.Knichał DominikHarpun Osiecznica2:05.5449528.7532.7432.5831.47
46.Malinowski PawełSłowianka Gorzów Wlkp.2:05.6949429.0731.7332.7132.18
47.Kliber IwoAstromal Leszno2:05.8149229.2732.0332.5631.95
48.Magda PatrykIkar Mielec2:05.9049129.2731.6832.5132.44
49.Pyczot PawełPirania Targówek2:06.0049028.8031.9533.0832.17
50.Kwiatkowski PawełJuvenia Białystok2:06.0548928.2832.0532.7432.98
51.Kowalski JakubSłowianka Gorzów Wlkp.2:06.4548529.1832.2633.0032.01
52.Dudek KacperWarta Poznań2:06.6448328.9632.2933.0932.30
53.Kowalczyk MichałŻoliborz Warszawa2:06.6948229.1933.2333.1831.09
54.Kurdzieko Nikodem SOLKormoran Olsztyn2:06.7648129.5632.0532.9632.19
55.Nachyła JakubGilus Gilowice2:06.7948128.4631.8833.2333.22
56.Prucnal JakubMKP Szczecin2:07.0247829.6532.9932.5231.86
57.Wykierski Jakub SOcKS KSZO Ostrowiec2:07.2147629.2832.7332.5032.70
58.Auguścik Daniel SOcKS KSZO Ostrowiec2:07.3347529.2532.8533.5131.72
59.Stachecki JanCityzen Poznań2:07.3547529.1132.2933.6232.33
60.Węgrowski KrystianŚląsk Wrocław2:07.4647328.4132.2234.3432.49
61.Krzemiński KacperDelfin Gdynia2:07.7647029.7432.7432.6032.68
62.Kopiczko MaksymilianMedyk Giżycko2:08.1246628.5733.0633.8632.63
63.Schreiber Patrick SRVictoria Racibórz2:08.1746629.9032.2033.4732.60
64.Nowak JanBOSiR Brzesko2:08.2746429.5732.6533.8732.18
65.Kałuża JakubBobry Dębica2:08.3246429.2132.6033.5832.93
66.Tatura PawełWodnik 29 Katowice2:08.3746329.9433.4732.7832.18
67.Przybyłkowicz JanMUKP Warszawianka2:08.4546228.7832.6733.7033.30
68.Maciąg WojciechTS Wisła Kraków2:08.4646230.1933.8433.1931.24
69.Kępiński Paweł SOcKS KSZO Ostrowiec2:08.6646030.4633.8033.2631.14
70.Knihnicki MiłoszRekin Świebodzice2:08.7046029.0832.9834.0432.60
71.Soból PrzemysławPolonia Warszawa2:08.8845829.2232.7833.7833.10
72.Golik LeonardMotyl Stalowa Wola2:08.9045828.8732.2334.4433.36
73.Klisz KrystianMKP Szczecin2:08.9945729.6732.5433.6733.11
74.Woźniak HubertPiętnastka Bydgoszcz2:09.5045129.7232.6232.9934.17
75.Kędzierski JanMUKP Warszawianka2:09.7344929.5532.7533.6733.76
76.Marczak RadosławBarakuda Mińsk Maz.2:09.9444730.0433.5233.9232.46
77.Lechowicz KacperKS Posnania2:10.3244328.3832.9034.6634.38
78.Grądzik BartoszOrka Ciechanów2:11.1843430.1533.2034.3133.52
79.Kucharski JanKapry Armexim2:11.5143129.8733.7134.4633.47
80.Wilanowski JakubMOS Dąbrowa Grn2:11.7342930.3233.6234.3533.44
81.Majka MaksymilianMOS Dąbrowa Grn2:12.3842229.8133.3334.6734.57
82.Górski JakubSłowianka Gorzów Wlkp.2:12.7241929.7534.2635.2333.48
83.Szojda PawełMOSM Tychy2:12.7441930.1434.1435.0233.44
84.Rąpała TomaszUKS GOS Raszyn2:12.7741929.9833.2035.0734.52
Grabowski TomaszSiKReT Gliwice2:12.7741930.0034.1034.4534.22
86.Helbrecht Jakub SOLKormoran Olsztyn2:12.8441830.3734.3834.5133.58
87.Pawłowski WojciechWodnik 29 Katowice2:12.9941730.4133.3934.5434.65
88.Stanisławski KacperTrójka Środa Wlkp.2:13.5641130.4834.0434.7434.30
89.Orłowski JakubMOS Dąbrowa Grn2:13.7041031.0633.9634.5334.15
90.Czajkowski MateuszGalicja Kraków2:14.0440730.6334.6335.0233.76
91.Pawlik KacperMOSM Tychy2:14.2940528.2633.1635.4037.47
92.Susek MikołajMOS Dąbrowa Grn2:14.3440430.3733.9635.1634.85
93.Tokarski StanisławRekin Świebodzice2:14.7440128.8033.7236.5535.67
94.Deruś MateuszOlimpia Lublin2:15.3239531.1333.4935.2435.46
95.Gąsior GrzegorzMTP Lublinianka2:15.7839130.8734.7635.7334.42
96.Chowaniec BartoszGilus Gilowice2:15.9239030.6235.2836.5033.52
97.Kalisiak NorbertNAWA Skierniewice2:15.9639031.1935.3335.5133.93
98.Popłonyk JakubBUKS Warszawa2:16.3138731.5634.9835.0334.74
99.Kłosek KrystianMOS Dąbrowa Grn2:16.3438731.1734.9035.8734.40
100.Nowak Radosław SOLKormoran Olsztyn2:16.3838631.7734.0935.9034.62
101.Jurzak MichałJasień Sucha Beskidzka2:16.4338630.3335.2836.5234.30
102.Bilski BartoszAtol Oleśnica2:17.4937730.6835.1536.8734.79
103.Filipowicz GustawJuvenia Białystok2:20.3635433.8136.6235.7134.22
104.Łoboda JakubOlimpia Lublin2:20.7435130.5934.9937.2837.88
105.Dudys DominikMKP Zabrze2:22.2434030.2234.8838.4238.72
106.Mrówczyński KacperExtreme Team Oborniki2:27.7530433.6337.8939.1337.10
107.Lipiński WiktorTotis Viribus Świebodzin2:28.3430031.9036.3939.5940.46
108.Piecuch ŁukaszSkra Bełchatów2:38.0424833.5140.3042.4741.76
109.Pawlak JacekTotis Viribus Świebodzin2:43.3122536.1140.1344.4542.62


<< TOP >>
Konkurencja 9
03-03-2017 - 11:29
Dziewcząt, 200m grzbietowy15 lat
Wyniki Eliminacje

Rek Polski Seniorów
Rek Polski Jun. 15-lat
2:04.98
2:09.98
Tchórz Alicja
Lefanowicz Iwona
JUWRO
SKLUB
Netanya (ISR)
Katowice
04-12-2015
19-01-2007

Punkty: FINA 2016
PozycjaCzasPkt.50m100m150m200m
1.Herasimowicz ZuzannaMorena Gdańsk2:16.19670A31.7233.3835.5635.53
2.Modrzejewska Magdalena SRVictoria Racibórz2:17.92646A31.5934.9635.4935.88
3.Roman MatyldaZRYW Opole2:19.43625A32.2934.9236.0036.22
4.Górnicka AleksandraMKP Szczecin2:20.22614A32.6035.4036.3035.92
5.Kościelniak AleksandraShark Rudna2:20.32613A31.7434.2236.3538.01
6.Mozołowska EmiliaŻoliborz Warszawa2:20.98604A32.0035.2537.0736.66
7.Piotrowicz Maja ZGBarakuda Starachowice2:21.23601A32.6935.1836.6736.69
8.Jońska ZuzannaOlimpijczyk Lublin2:21.28601A32.7635.1737.0136.34
9.Kupis AleksandraMKP Szczecin2:21.62596A33.0935.7437.1335.66
10.Wilczewska AleksandraOlimpia Lublin2:23.55572A34.3037.4335.8136.01
11.Dekoninck Laura SWwaPolonia Warszawa2:24.15565B32.3935.7437.8638.16
12.Gajdzińska AmeliaPiętnastka Bydgoszcz2:24.52561B34.0336.7937.6536.05
13.Grzelczyk Natalia SŁJedynka Łódź2:24.60560B32.4936.2538.6237.24
14.Bujak KlaraG-8 Bielany Warszawa2:24.73559B33.3937.2437.7236.38
15.Król WiktoriaGalicja Kraków2:25.07555B33.9336.7337.2837.13
16.Amerek DariaMOS Katowice2:25.10554B33.6336.3237.6037.55
17.Łuczak DominikaTP Zielona Góra2:25.93545B34.0336.7337.9137.26
18.Tomaszewska MagdalenaWisła Puławy2:26.19542B34.1637.5237.9636.55
19.Ajtner SoniaMKP Wągrowiec2:26.24541B35.6737.9636.2236.39
20.Szerszen NataliaGryf Dębica2:26.44539B32.7035.6638.7539.33
21.Kopiczyńska AgataG-8 Bielany Warszawa2:26.67537R33.6937.3537.9337.70
22.Jakubczak MartynaWłókniarz Kalisz2:26.87535R33.5537.2039.0137.11
23.Maziar AlicjaRekin Świebodzice2:27.7252534.0737.7739.8236.06
24.Łuczak KatarzynaWłókniarz Kalisz2:28.4651734.3237.0139.3737.76
25.Blachura Julia SOUnia Oświęcim2:28.5851635.1136.8438.4138.22
26.Rogalka JoannaExtreme Team Oborniki2:29.0851135.2437.0938.2538.50
27.Pelc AleksandraJuvenia Wrocław2:29.1551033.6537.5539.8738.08
28.Rosińska KarolinaORKA Grudziądz2:29.6450533.8237.8739.3738.58
29.Krawczyk PaulinaIKS Konstancin2:29.6950533.2937.2539.7339.42
30.Zając AleksandraMOSM Tychy2:30.1650035.0837.5839.1138.39
31.Woźniak Karolina SOUnia Oświęcim2:30.7449435.4137.5638.8938.88
32.Oleszak MajaTP Zielona Góra2:30.9149334.9238.1239.2038.67
33.Spórna WeronikaGalicja Kraków2:31.4148835.2238.5039.6038.09
34.Jędrzejczyk JuliaKS Piątka Chorzów2:32.3247935.1537.81
35.Świętochowska MajaMUKP Warszawianka2:32.3747935.0738.6739.3639.27
36.Muszyńska MajkaManta Jelcz-Laskowice2:32.3847935.6239.2738.7938.70
37.Kozłowska MartynaAstromal Leszno2:32.9847334.9938.8939.9939.11
38.Tomera Roksana SOUnia Oświęcim2:34.0746336.4138.6439.7039.32
39.Palowska GabrielaVictoria Kozy2:35.8244835.3738.9741.0240.46
40.Sobieraj JuliaBarakuda Starachowice2:36.7743936.0439.2140.4941.03
41.Polasik NataliaMedyk Giżycko2:37.0643736.9339.5740.9939.57
42.Gabryś KamilaSłowianka Gorzów Wlkp.2:37.1043736.9239.5940.4340.16
43.Świątek MartynaSkarpa Lublin2:37.5443337.2340.3940.4439.48
44.Kuflińska KarolinaWarta Poznań2:38.4442637.0539.3241.1740.90
45.Szulc SylwiaZnicz Koszalin2:38.5642536.8139.4241.6940.64
46.Powązka AnnaPłetwal Mława2:38.6242437.2439.9840.7740.63
47.Kurzepa AdriannaPirania Targówek2:39.1542038.0640.4040.7439.95
48.Bugała MartynaMTP Lublinianka2:41.0540538.1241.9241.5939.42
49.Urbanek ZuzannaWarta Poznań2:41.9939836.5140.4842.4242.58
50.Osman MagdalenaSalos Cortile Kielce2:42.2539636.8041.4842.5741.40
51.Jankowska EmiliaWodnik Police2:43.4538838.2241.0142.4241.80
52.Pacyńska ZofiaKontra Gniezno2:45.6937239.2042.3243.5840.59
53.Rezner JuliaKapry Armexim2:55.5531341.1444.8045.3544.26
54.Nawrocka AlicjaKontra Gniezno3:05.5026543.0746.7048.9546.78
DYSKW.Pichola WeronikaMKS Piaseczno
G3 - nieutrzymanie pozycji na plecach


<< TOP >>
Konkurencja 10
03-03-2017 - 11:50
Chłopców, 200m grzbietowy15 lat
Wyniki Eliminacje

Rek Polski Seniorów
Rek Polski Jun. 15-lat
1:47.38
1:59.30
Kawęcki Radosław
Goraj Marcin
NOZIE
GAKRA
Doha (QAT)
Olsztyn
07-12-2014
15-12-2016

Punkty: FINA 2016
PozycjaCzasPkt.50m100m150m200m
1.Raban MaciejIKS Konstancin2:04.76606A28.8231.1832.3732.39
2.Radziszewski KrzysztofBUKS Warszawa2:04.88605A28.8631.6232.5231.88
3.Bliźniewski FranciszekSP 149 Łódź2:07.70565A29.6232.4133.7331.94
4.Mieszkuniec SzymonVictoria Józefów2:08.26558A29.6432.3333.5732.72
5.Raczyński AdrianJagiellonka Warszawa2:08.96549A30.3432.3433.4632.82
6.Górka ŁukaszSiKReT Gliwice2:09.36544A29.2332.2934.2333.61
7.Gumiński IgorMorena Gdańsk2:10.19534A30.0632.4033.9233.81
8.Zając Mateusz SRVictoria Racibórz2:10.63528A29.7332.6933.8734.34
9.Rożenek PatrykGórnik Radlin2:11.10523A30.3433.0434.3833.34
10.Siekaczyński ArturFala Kraśnik2:11.38519A30.4733.3833.8033.73
11.Gotowski DominikG-8 Bielany Warszawa2:12.53506B30.7433.8433.8234.13
12.Abd El Razek JakubMUKP Warszawianka2:13.26498B31.0333.3334.2834.62
13.Michałowski Tomasz SOUnia Oświęcim2:13.57494B30.9033.5334.4934.65
14.Boboryk WojciechDelfin Gdynia2:14.19487B31.2833.7534.4934.67
15.Rzadkowolski BartoszG-8 Bielany Warszawa2:14.21487B30.9333.8234.8934.57
16.Mistrzak KacperHobby Sport Kietrz2:14.94479B Skr.31.0434.8435.3633.70
17.Jurkiewicz DawidSokół Mościce 2:15.19477B31.3734.1434.8734.81
18.Szymanowski JakubSłowianka Gorzów Wlkp.2:15.41474B31.6034.0635.0034.75
19.Bartosiewicz RemigiuszWodnik Siemianowice Śl2:15.60472B31.0434.2435.6834.64
20.Borowski JakubSalos Cortile Kielce2:15.71471B31.5734.5835.1934.37
21.Król JanOrka MOSiR Kielce2:15.73471R29.9534.5635.9035.32
22.Szablak CypisLegia Warszawa2:15.74471R31.7533.6834.4535.86
23.Cepuchowicz JakubOrka Lubań2:16.4446431.7434.0835.7334.89
24.Żurek MikołajSiódemka Sopot2:16.6546131.4933.7336.1335.30
25.Sagan JakubSkarpa Lublin2:16.8745931.2935.1036.1334.35
26.Alencynowicz Maciej SOUnia Oświęcim2:17.3945432.4335.0534.8335.08
27.Cierpiał JakubSiódemka Brodnica2:17.5745231.4135.1536.3534.66
28.Kużdżał MikołajIkar Mielec2:18.0844732.5635.1735.7134.64
29.Mazur BartoszGalicja Kraków2:18.2044632.0535.0035.5635.59
30.Koput AntoniManta Warszawa2:18.9643932.2135.5536.8334.37
31.Matyjasek MaciejMMKS Kędzierzyn-Koźle2:19.1543732.5635.1535.9535.49
32.Sendacki JakubMOSM Tychy2:20.5142431.9435.2237.2636.09
33.Krzysztyński JanGalicja Kraków2:20.6542333.2335.4636.3935.57
34.Napiecek JonaszAstromal Leszno2:20.7342233.5135.9536.2035.07
35.Malicki DawidPiętnastka Bydgoszcz2:20.8342134.0135.8036.3434.68
36.Kaczmarski Kajetan SGŻabianka Gdańsk2:20.9542032.4735.3136.3436.83
37.Jędrzejewski AlbertUKS GOS Raszyn2:21.0841932.0135.4036.8936.78
38.Molenda DominikPirania Targówek2:21.6741432.6635.7937.3735.85
39.Krawczyk ErykZnicz Koszalin2:21.9541232.0135.2437.4437.26
40.Łuczak KrzysztofWarta Poznań2:22.2240932.7235.8837.7535.87
41.Borzymek HubertUKS 307 Warszawa2:22.4340734.2136.0636.6635.50
42.Przybyłkowicz JanMUKP Warszawianka2:22.9740333.0236.2037.3536.40
43.Chyrchała RafałOrka Zamość2:23.3140031.9435.22
44.Stanisławski KacperTrójka Środa Wlkp.2:23.3839933.1536.1337.4336.67
45.Ryś TymonTS Wisła Kraków2:24.5938932.9336.8738.3436.45
46.Jaroszewski ŁukaszŻoliborz Warszawa2:24.7938833.6737.2937.8136.02
47.Wykierski Jakub SOcKS KSZO Ostrowiec2:24.9338733.9636.3737.8036.80
48.Nachyła JakubGilus Gilowice2:25.5838133.1436.0938.1838.17
49.Pawłowski ErykWodnik Siemianowice Śl2:26.1537732.8836.3537.6939.23
50.Dziuba GerardWisła Puławy2:28.6235933.0637.2039.6438.72
51.Adamek KrzysztofMKP Zabrze2:28.8335732.6935.9138.1942.04
52.Grad Korneliusz SOcKS KSZO Ostrowiec2:29.5035234.4838.0839.0737.87
53.Burdukiewicz MaksymilianPolonia Warszawa2:29.6135134.9437.6438.7438.29
54.Wencel AdrianPiątka Konstantynów Łódzki2:30.9734235.7038.1039.0538.12
55.Solski MateuszOlimpia Lublin2:32.5533135.4739.7039.8737.51
56.Papis DominikSłowianka Gorzów Wlkp.2:33.1332835.4237.8339.6640.22
57.Markefka TomaszMKP Zabrze2:35.5131335.0339.3940.9340.16
58.Wrześniewski DamianManta Warszawa2:41.8427837.7141.7541.9640.42
DYSKW.Wilgosz JanManta Jelcz-Laskowice
G6 - nieciągła akcja nawrotu


<< TOP >>
Konkurencja 11
03-03-2017 - 12:09
Dziewcząt, 400m zmienny15 lat
Wyniki Eliminacje

Rek Polski Seniorów
Rek Polski Jun. 15-lat
4:31.89
4:44.76
Baranowska Katarzyna
Halicka Lidia
MKSZC
SLWRO
Debrecen (HUN)
Olsztyn
16-12-2007
02-12-2016

Punkty: FINA 2016
PozycjaCzasPkt.
1.Zaręba-Paradowska JuliaBUKS Warszawa4:58.75655A
50m:
100m:
32.19
1:07.72
32.19
35.53
150m:
200m:
1:46.08
2:24.12
38.36
38.04
250m:
300m:
3:06.95
3:50.33
42.83
43.38
350m:
400m:
4:24.29
4:58.75
33.96
34.46
2.Dąbrowska TatianaUKS 190 Łódź5:00.65642A
50m:
100m:
32.06
1:08.43
32.06
36.37
150m:
200m:
1:48.42
2:27.03
39.99
38.61
250m:
300m:
3:08.64
3:51.25
41.61
42.61
350m:
400m:
4:26.54
5:00.65
35.29
34.11
3.Krypa MartaManta Warszawa5:01.89634A
50m:
100m:
32.20
1:08.68
32.20
36.48
150m:
200m:
1:46.79
2:25.43
38.11
38.64
250m:
300m:
3:08.40
3:52.26
42.97
43.86
350m:
400m:
4:27.32
5:01.89
35.06
34.57
4.Krosta EmiliaWodnik Siemianowice Śl5:02.58630A
50m:
100m:
32.37
1:10.26
32.37
37.89
150m:
200m:
1:50.07
2:29.10
39.81
39.03
250m:
300m:
3:10.52
3:52.52
41.42
42.00
350m:
400m:
4:28.60
5:02.58
36.08
33.98
5.Wilczewska AleksandraOlimpia Lublin5:03.15626A
50m:
100m:
34.65
1:12.68
34.65
38.03
150m:
200m:
1:50.12
2:26.40
37.44
36.28
250m:
300m:
3:11.08
3:53.33
44.68
42.25
350m:
400m:
4:28.74
5:03.15
35.41
34.41
6.Nowak Zuzanna SOUnia Oświęcim5:03.24626A
50m:
100m:
31.43
1:08.08
31.43
36.65
150m:
200m:
1:47.22
2:25.02
39.14
37.80
250m:
300m:
3:08.49
3:52.98
43.47
44.49
350m:
400m:
4:28.81
5:03.24
35.83
34.43
7.Kuchta MariaDwójka Tczew5:03.49624A
50m:
100m:
32.26
1:10.03
32.26
37.77
150m:
200m:
1:50.45
2:28.40
40.42
37.95
250m:
300m:
3:12.20
3:55.15
43.80
42.95
350m:
400m:
4:30.69
5:03.49
35.54
32.80
8.Banaczkowska Aleksandra SOcKS KSZO Ostrowiec5:03.66623A
50m:
100m:
33.04
1:11.16
33.04
38.12
150m:
200m:
1:50.85
2:30.52
39.69
39.67
250m:
300m:
3:11.55
3:54.17
41.03
42.62
350m:
400m:
4:30.04
5:03.66
35.87
33.62
9.Buko MartynaMedyk Giżycko5:08.49594A
50m:
100m:
30.70
1:09.05
30.70
38.35
150m:
200m:
1:49.02
2:28.18
39.97
39.16
250m:
300m:
3:11.41
3:55.48
43.23
44.07
350m:
400m:
4:32.53
5:08.49
37.05
35.96
10.Pluta Emilia SOUnia Oświęcim5:08.86592A
50m:
100m:
33.69
1:11.04
33.69
37.35
150m:
200m:
1:51.38
2:31.85
40.34
40.47
250m:
300m:
3:13.60
3:57.70
41.75
44.10
350m:
400m:
4:33.99
5:08.86
36.29
34.87
11.Rajca OliviaUKS 190 Łódź5:09.63588B
50m:
100m:
33.45
1:10.60
33.45
37.15
150m:
200m:
1:51.52
2:31.24
40.92
39.72
250m:
300m:
3:15.01
3:58.85
43.77
43.84
350m:
400m:
4:34.93
5:09.63
36.08
34.70
12.Terlecka AnnaWodnik Krasnystaw5:13.14568B
50m:
100m:
31.65
1:08.64
31.65
36.99
150m:
200m:
1:48.15
2:27.91
39.51
39.76
250m:
300m:
3:12.13
3:57.54
44.22
45.41
350m:
400m:
4:36.58
5:13.14
39.04
36.56
13.Sobiak ZuzannaWarta Poznań5:14.15563B
50m:
100m:
32.45
1:10.02
32.45
37.57
150m:
200m:
1:48.92
2:27.62
38.90
38.70
250m:
300m:
3:14.48
4:01.65
46.86
47.17
350m:
400m:
4:38.66
5:14.15
37.01
35.49
14.Prochownik Martyna SOUnia Oświęcim5:14.54561B
50m:
100m:
33.29
1:12.31
33.29
39.02
150m:
200m:
1:51.92
2:31.13
39.61
39.21
250m:
300m:
3:17.05
4:03.59
45.92
46.54
350m:
400m:
4:39.60
5:14.54
36.01
34.94
15.Bura Julia SRVictoria Racibórz5:14.97558B
50m:
100m:
34.11
1:13.54
34.11
39.43
150m:
200m:
1:53.61
2:32.63
40.07
39.02
250m:
300m:
3:15.12
3:58.18
42.49
43.06
350m:
400m:
4:37.04
5:14.97
38.86
37.93
16.Zientarska KarolinaIKS Konstancin5:15.58555B Skr.
50m:
100m:
34.47
1:16.41
34.47
41.94
150m:
200m:
1:56.08
2:35.13
39.67
39.05
250m:
300m:
3:19.50
4:03.86
44.37
44.36
350m:
400m:
4:40.46
5:15.58
36.60
35.12
17.Kapcińska Maja SOUnia Oświęcim5:15.72555B
50m:
100m:
33.31
1:10.21
33.31
36.90
150m:
200m:
1:50.53
2:29.70
40.32
39.17
250m:
300m:
3:16.80
4:03.01
47.10
46.21
350m:
400m:
4:39.99
5:15.72
36.98
35.73
18.Miłek MarcelinaGalicja Kraków5:17.18547B
50m:
100m:
33.47
1:13.07
33.47
39.60
150m:
200m:
1:55.04
2:35.30
41.97
40.26
250m:
300m:
3:20.13
4:06.18
44.83
46.05
350m:
400m:
4:43.50
5:17.18
37.32
33.68
19.Pawłowska Julia SOUnia Oświęcim5:17.67544B
50m:
100m:
34.55
1:13.68
34.55
39.13
150m:
200m:
1:56.29
2:37.49
42.61
41.20
250m:
300m:
3:20.79
4:04.82
43.30
44.03
350m:
400m:
4:42.18
5:17.67
37.36
35.49
20.Skarwecka Wiktoria SOUnia Oświęcim5:18.69539B
50m:
100m:
35.27
1:16.01
35.27
40.74
150m:
200m:
1:57.94
2:38.65
41.93
40.71
250m:
300m:
3:21.67
4:06.60
43.02
44.93
350m:
400m:
4:43.74
5:18.69
37.14
34.95
21.Nocoń DominikaManta Kochłowice5:18.77539R
50m:
100m:
31.80
1:09.85
31.80
38.05
150m:
200m:
1:50.15
2:30.01
40.30
39.86
250m:
300m:
3:15.46
4:02.69
45.45
47.23
350m:
400m:
4:41.05
5:18.77
38.36
37.72
22.Śmiechowska Patrycja SWwaPolonia Warszawa5:25.26507R
50m:
100m:
34.09
1:15.16
34.09
41.07
150m:
200m:
1:57.11
2:38.28
41.95
41.17
250m:
300m:
3:22.64
4:08.58
44.36
45.94
350m:
400m:
4:47.82
5:25.26
39.24
37.44
23.Kurasińska Oliwia SOcKS KSZO Ostrowiec5:27.54497
50m:
100m:
34.88
1:15.74
34.88
40.86
150m:
200m:
1:56.63
2:36.55
40.89
39.92
250m:
300m:
3:24.15
4:11.89
47.60
47.74
350m:
400m:
4:50.36
5:27.54
38.47
37.18
24.Drażyk Natalia SRVictoria Racibórz5:30.95481
50m:
100m:
32.76
1:11.33
32.76
38.57
150m:
200m:
1:53.01
2:34.74
41.68
41.73
250m:
300m:
3:21.24
4:09.37
46.50
48.13
350m:
400m:
4:50.03
5:30.95
40.66
40.92
25.Madycka MarcelinaIkar Mielec5:31.05481
50m:
100m:
34.09
1:14.11
34.09
40.02
150m:
200m:
1:58.83
2:41.16
44.72
42.33
250m:
300m:
3:28.04
4:14.95
46.88
46.91
350m:
400m:
4:53.86
5:31.05
38.91
37.19
26.Glejzer MarcelinaRekin Świebodzice5:32.40475
50m:
100m:
35.54
1:17.37
35.54
41.83
150m:
200m:
2:01.88
2:46.34
44.51
44.46
250m:
300m:
3:31.27
4:16.25
44.93
44.98
350m:
400m:
4:55.54
5:32.40
39.29
36.86
27.Proce MartaRekin Świebodzice5:34.80465
50m:
100m:
36.02
1:20.99
36.02
44.97
150m:
200m:
2:02.65
2:45.45
41.66
42.80
250m:
300m:
3:33.11
4:21.88
47.66
48.77
350m:
400m:
4:58.50
5:34.80
36.62
36.30
28.Mirowska ZuzannaTS Wisła Kraków5:35.06464
50m:
100m:
36.01
1:17.26
36.01
41.25
150m:
200m:
2:01.04
2:43.24
43.78
42.20
250m:
300m:
3:30.96
4:19.51
47.72
48.55
350m:
400m:
4:58.44
5:35.06
38.93
36.62
29.Rygiel OliwiaJunior Kluczbork5:39.68445
50m:
100m:
35.59
1:17.99
35.59
42.40
150m:
200m:
2:00.39
2:41.93
42.40
41.54
250m:
300m:
3:30.56
4:21.61
48.63
51.05
350m:
400m:
5:01.18
5:39.68
39.57
38.50
30.Borkowska AnnaSalos Cortile Kielce5:43.49430
50m:
100m:
37.03
1:19.91
37.03
42.88
150m:
200m:
2:06.26
2:50.31
46.35
44.05
250m:
300m:
3:36.01
4:23.17
45.70
47.16
350m:
400m:
5:03.81
5:43.49
40.64
39.68


<< TOP >>
Konkurencja 12
03-03-2017 - 12:28
Chłopców, 400m zmienny15 lat
Wyniki Eliminacje

Rek Polski Seniorów
Rek Polski Jun. 15-lat
4:03.20
4:23.69
Wójt Łukasz
Kałusowski Jan
PZP
TRLOD
Berlin (GER)
Lublin
14-11-2009
18-12-2015

Punkty: FINA 2016
PozycjaCzasPkt.
1.Rajca WiktorUKS 190 Łódź4:36.66616A
50m:
100m:
29.82
1:03.53
29.82
33.71
150m:
200m:
1:38.69
2:13.57
35.16
34.88
250m:
300m:
2:52.96
3:31.95
39.39
38.99
350m:
400m:
4:05.05
4:36.66
33.10
31.61
2.Jaśkiewicz AdrianMuszelka Warszawa4:38.70603A
50m:
100m:
29.19
1:01.97
29.19
32.78
150m:
200m:
1:37.32
2:12.59
35.35
35.27
250m:
300m:
2:53.83
3:35.56
41.24
41.73
350m:
400m:
4:07.77
4:38.70
32.21
30.93
3.Krzywania OskarSP 149 Łódź4:38.82602A
50m:
100m:
29.87
1:04.56
29.87
34.69
150m:
200m:
1:40.63
2:16.19
36.07
35.56
250m:
300m:
2:56.05
3:36.20
39.86
40.15
350m:
400m:
4:07.85
4:38.82
31.65
30.97
4.Sobek NikodemOlimpijczyk Lublin4:42.83577A
50m:
100m:
28.99
1:03.23
28.99
34.24
150m:
200m:
1:39.34
2:14.11
36.11
34.77
250m:
300m:
2:55.28
3:35.82
41.17
40.54
350m:
400m:
4:09.37
4:42.83
33.55
33.46
5.Zdziebło PiotrSalmo Żory4:43.63572A
50m:
100m:
29.57
1:03.94
29.57
34.37
150m:
200m:
1:39.54
2:15.43
35.60
35.89
250m:
300m:
2:56.16
3:37.26
40.73
41.10
350m:
400m:
4:11.14
4:43.63
33.88
32.49
6.Blachura Oskar SOUnia Oświęcim4:43.97570A
50m:
100m:
31.17
1:06.91
31.17
35.74
150m:
200m:
1:43.93
2:20.52
37.02
36.59
250m:
300m:
2:58.81
3:38.10
38.29
39.29
350m:
400m:
4:11.60
4:43.97
33.50
32.37
7.Bielawa Dominik SGTRI Team Rumia4:45.27562A Skr.
50m:
100m:
29.57
1:04.52
29.57
34.95
150m:
200m:
1:42.33
2:19.72
37.81
37.39
250m:
300m:
2:59.25
3:38.41
39.53
39.16
350m:
400m:
4:12.70
4:45.27
34.29
32.57
8.Synowiec MikołajOmega Olkusz4:45.44561A
50m:
100m:
30.21
1:04.17
30.21
33.96
150m:
200m:
1:40.79
2:17.41
36.62
36.62
250m:
300m:
2:58.61
3:39.70
41.20
41.09
350m:
400m:
4:13.25
4:45.44
33.55
32.19
9.Popiołek DawidSkarpa Lublin4:46.19557A
50m:
100m:
29.52
1:04.82
29.52
35.30
150m:
200m:
1:41.94
2:17.88
37.12
35.94
250m:
300m:
2:59.38
3:40.77
41.50
41.39
350m:
400m:
4:13.85
4:46.19
33.08
32.34
10.Knyszyński Maciej SŁJedynka Łódź4:46.87553A
50m:
100m:
29.80
1:03.38
29.80
33.58
150m:
200m:
1:41.83
2:19.80
38.45
37.97
250m:
300m:
3:00.66
3:41.75
40.86
41.09
350m:
400m:
4:15.09
4:46.87
33.34
31.78
11.Woronko KrzysztofMedyk Giżycko4:49.68537B
50m:
100m:
28.94
1:03.40
28.94
34.46
150m:
200m:
1:39.72
2:15.14
36.32
35.42
250m:
300m:
2:57.33
3:41.26
42.19
43.93
350m:
400m:
4:16.01
4:49.68
34.75
33.67
12.Komar Rafał SOLKormoran Olsztyn4:50.41533B
50m:
100m:
30.70
1:06.21
30.70
35.51
150m:
200m:
1:43.62
2:19.61
37.41
35.99
250m:
300m:
3:01.38
3:43.97
41.77
42.59
350m:
400m:
4:18.11
4:50.41
34.14
32.30
13.Gałuszka Bruno SOUnia Oświęcim4:50.96530B
50m:
100m:
33.06
1:10.50
33.06
37.44
150m:
200m:
1:48.27
2:25.42
37.77
37.15
250m:
300m:
3:04.57
3:44.60
39.15
40.03
350m:
400m:
4:18.40
4:50.96
33.80
32.56
14.Ruta KamilMuszelka Warszawa4:52.67521B
50m:
100m:
30.75
1:06.38
30.75
35.63
150m:
200m:
1:43.88
2:20.95
37.50
37.07
250m:
300m:
3:02.81
3:46.12
41.86
43.31
350m:
400m:
4:19.84
4:52.67
33.72
32.83
15.Boboryk WojciechDelfin Gdynia4:53.25517B Skr.
50m:
100m:
30.96
1:06.59
30.96
35.63
150m:
200m:
1:43.91
2:20.61
37.32
36.70
250m:
300m:
3:02.36
3:44.28
41.75
41.92
350m:
400m:
4:19.02
4:53.25
34.74
34.23
16.Moryl Wojciech SOMMKS Kędzierzyn-Koźle4:53.30517B
50m:
100m:
30.89
1:06.98
30.89
36.09
150m:
200m:
1:44.46
2:21.17
37.48
36.71
250m:
300m:
3:04.76
3:48.14
43.59
43.38
350m:
400m:
4:21.31
4:53.30
33.17
31.99
17.Stańczyk Jarema SOMMKS Kędzierzyn-Koźle4:57.35496B
50m:
100m:
33.80
1:13.08
33.80
39.28
150m:
200m:
1:53.38
2:32.57
40.30
39.19
250m:
300m:
3:11.96
3:51.76
39.39
39.80
350m:
400m:
4:25.47
4:57.35
33.71
31.88
18.Goździaszek KrystianBobry Dębica4:57.39496B
50m:
100m:
31.32
1:07.15
31.32
35.83
150m:
200m:
1:46.38
2:24.55
39.23
38.17
250m:
300m:
3:06.43
3:49.03
41.88
42.60
350m:
400m:
4:23.98
4:57.39
34.95
33.41
19.Krzysztyński JanGalicja Kraków4:58.21492B
50m:
100m:
31.12
1:06.39
31.12
35.27
150m:
200m:
1:44.49
2:21.25
38.10
36.76
250m:
300m:
3:05.66
3:49.86
44.41
44.20
350m:
400m:
4:25.02
4:58.21
35.16
33.19
20.Szczygieł David SOUnia Oświęcim4:58.36491B
50m:
100m:
31.93
1:08.44
31.93
36.51
150m:
200m:
1:46.47
2:23.53
38.03
37.06
250m:
300m:
3:05.72
3:49.06
42.19
43.34
350m:
400m:
4:24.79
4:58.36
35.73
33.57
21.Dołowy GrzegorzMuszelka Warszawa4:58.97488R
50m:
100m:
31.10
1:06.32
31.10
35.22
150m:
200m:
1:44.82
2:21.91
38.50
37.09
250m:
300m:
3:07.44
3:52.44
45.53
45.00
350m:
400m:
4:26.17
4:58.97
33.73
32.80
22.Lewandowski Jakub SOUnia Oświęcim4:59.01488R
50m:
100m:
31.74
1:08.50
31.74
36.76
150m:
200m:
1:47.60
2:25.73
39.10
38.13
250m:
300m:
3:09.96
3:54.56
44.23
44.60
350m:
400m:
4:27.31
4:59.01
32.75
31.70
23.Płatek Maciej SOUnia Oświęcim4:59.70485
50m:
100m:
33.52
1:10.60
33.52
37.08
150m:
200m:
1:48.29
2:25.65
37.69
37.36
250m:
300m:
3:07.38
3:50.58
41.73
43.20
350m:
400m:
4:25.78
4:59.70
35.20
33.92
24.Wodyński BartoszOlimpijczyk Aleksandrów Ł.5:00.12483
50m:
100m:
29.78
1:05.21
29.78
35.43
150m:
200m:
1:43.52
2:21.68
38.31
38.16
250m:
300m:
3:06.69
3:50.80
45.01
44.11
350m:
400m:
4:25.52
5:00.12
34.72
34.60
25.Gała KornelGórnik Sosnowiec5:00.80479
50m:
100m:
31.27
1:07.10
31.27
35.83
150m:
200m:
1:44.64
2:22.11
37.54
37.47
250m:
300m:
3:04.67
3:49.15
42.56
44.48
350m:
400m:
4:25.05
5:00.80
35.90
35.75
26.Maciąg WojciechTS Wisła Kraków5:02.87470
50m:
100m:
32.10
1:08.88
32.10
36.78
150m:
200m:
1:47.94
2:26.33
39.06
38.39
250m:
300m:
3:11.61
3:56.83
45.28
45.22
350m:
400m:
4:30.79
5:02.87
33.96
32.08
27.Jędrszczyk KacperGalicja Kraków5:04.99460
50m:
100m:
33.04
1:13.03
33.04
39.99
150m:
200m:
1:53.50
2:32.77
40.47
39.27
250m:
300m:
3:13.88
3:55.83
41.11
41.95
350m:
400m:
4:32.66
5:04.99
36.83
32.33
28.Pniak BartoszGalicja Kraków5:05.49458
50m:
100m:
33.47
1:12.66
33.47
39.19
150m:
200m:
1:54.45
2:33.62
41.79
39.17
250m:
300m:
3:14.10
3:55.33
40.48
41.23
350m:
400m:
4:31.54
5:05.49
36.21
33.95
29.Holeczek JakubMKP Zabrze5:05.55457
50m:
100m:
31.18
1:09.27
31.18
38.09
150m:
200m:
1:49.53
2:29.29
40.26
39.76
250m:
300m:
3:11.94
3:54.98
42.65
43.04
350m:
400m:
4:31.84
5:05.55
36.86
33.71
30.Kurdzieko Nikodem SOLKormoran Olsztyn5:06.80452
50m:
100m:
32.02
1:09.30
32.02
37.28
150m:
200m:
1:50.06
2:29.52
40.76
39.46
250m:
300m:
3:14.64
3:58.54
45.12
43.90
350m:
400m:
4:32.53
5:06.80
33.99
34.27
31.Kesler Marcin SOcKS KSZO Ostrowiec5:08.52444
50m:
100m:
31.95
1:08.63
31.95
36.68
150m:
200m:
1:48.70
2:27.79
40.07
39.09
250m:
300m:
3:12.49
3:56.62
44.70
44.13
350m:
400m:
4:33.20
5:08.52
36.58
35.32
32.Ryś TymonTS Wisła Kraków5:22.63388
50m:
100m:
32.88
1:12.07
32.88
39.19
150m:
200m:
1:52.80
2:32.45
40.73
39.65
250m:
300m:
3:20.80
4:10.08
48.35
49.28
350m:
400m:
4:47.75
5:22.63
37.67
34.88
33.Kłosek KrystianMOS Dąbrowa Grn5:24.24383
50m:
100m:
34.82
1:15.09
34.82
40.27
150m:
200m:
1:56.03
2:35.76
40.94
39.73
250m:
300m:
3:23.58
4:11.83
47.82
48.25
350m:
400m:
4:48.67
5:24.24
36.84
35.57
DYSKW.Ossowski DamianSP-63 Bydgoszcz
K14 - praca nóg w płaszczyźnie pionowej w dół
DYSKW.Napierała ŁukaszKS Posnania
K15 - brak dotknięcia ściany obydwoma rozłączonymi dłońmi


<< TOP >>
2 - 1 dzień - Finały03-03-2017 - 16:45


Konkurencja 1
03-03-2017 - 17:00
Dziewcząt, 50m dowolny15 lat
Wyniki Finał

Rek Polski Seniorów
Rek Polski Jun. 15-lat
23.98
25.19
Korc Agata
Fiedkiewicz Kornelia
AWWRO
JUWRO
Gorzów Wlkp.
Olsztyn
29-11-2009
18-12-2016

Punkty: FINA 2016
PozycjaCzasPkt.
Finał A
1.Raszczuk ZofiaManta Jelcz-Laskowice26.52672
2.Mielczarek SandraBUKS Warszawa26.56669
3.Magierowska JuliaKS Piątka Chorzów26.71658
4.Pakuła AlicjaG-8 Bielany Warszawa26.80652
5.Szlęk KatarzynaOlimpijczyk Aleksandrów Ł.26.86647
6.Peciak KatarzynaSolne Miasto Wieliczka26.92643
7.Kowal EmiliaOmega Olkusz26.94641
8.Borkowska MałgorzataOlimpijczyk Lublin27.19624
9.Jabłonowska NikolaG-8 Bielany Warszawa27.32615
10.Janik JuliaTorpeda Oleśnica27.38611
Finał B
11.Dekoninck Laura SWwaPolonia Warszawa27.24620
12.Miciak AgataSłowianka Gorzów Wlkp.27.54600
13.Wardak MariaZnicz Koszalin27.66593
14.Błaszkiewicz Wiktoria SOcKS KSZO Ostrowiec27.68591
15.Luma IzabelaMZOS Płock27.72589
16.Kościelniak AleksandraShark Rudna27.87579
17.Rosińska KarolinaORKA Grudziądz27.90577
18.Kłusek MariaShark Rudna27.93576
19.Paczkowska Agnieszka SGOSIR Chojnice28.04569
20.Gajdzińska AmeliaPiętnastka Bydgoszcz28.33552


<< TOP >>
Konkurencja 2
03-03-2017 - 17:04
Chłopców, 50m dowolny15 lat
Wyniki Finał

Rek Polski Seniorów
Rek Polski Jun. 15-lat
20.79
23.11
Czerniak Konrad
Werner Paweł
AZKAT
JUWRO
Lublin
Nowa Ruda
17-12-2015
12-12-2008

Punkty: FINA 2016
PozycjaCzasPkt.
Finał A
1.Orlicz FilipG-8 Bielany Warszawa23.39649
2.Radziszewski KrzysztofBUKS Warszawa23.61631
3.Kozieł Mikołaj SOUnia Oświęcim23.77619
4.Kaźmierczak BrunoUKS GOS Raszyn24.37574
5.Szczerba AdamSkarpa Lublin24.38573
6.Janiczuk PatrykLider Chełm24.59559
7.Kustra AdamShark Rudna24.66554
8.Cheredis JakubG-8 Bielany Warszawa24.73549
9.Lesik Jarosław SRVictoria Racibórz24.86541
10.Pawlik KacperMOSM Tychy24.94536
Finał B
11.Jarecki AleksanderMorena Gdańsk24.85541
12.Łangowski MaciejKS Posnania24.96534
13.Wilk Jakub SOcKS KSZO Ostrowiec24.98533
14.Słowikowski BartoszKapry Armexim25.09526
15.Bielas JakubRuch Grudziądz25.23517
16.Wyborski JakubMZOS Płock25.31512
17.Czajka MaciejG-8 Bielany Warszawa25.35510
18.Kowalczyk KacperG-8 Bielany Warszawa25.36509
19.Fischer JakubSiódemka Brodnica25.50501
20.Kijek WiktorManta Kochłowice25.57497


<< TOP >>
Konkurencja 3
03-03-2017 - 17:08
Dziewcząt, 50m klasyczny15 lat
Wyniki Finał

Rek Polski Seniorów
Rek Polski Jun. 15-lat
29.89
31.45
Sztandera Dominika
Sztandera Dominika
JUWRO
JUWRO
Olsztyn
Ostrowiec Św.
16-12-2016
19-12-2012

Punkty: FINA 2016
PozycjaCzasPkt.
Finał A
1.Kramer AleksandraTP Zielona Góra32.21714
2.Chmiel LiwiaTrójka Środa Wlkp.32.52694
3.Kaniak OliwiaJuvenia Wrocław32.85673
4.Prusik KamilaMKP Szczecin33.16655
5.Okaj MartynaMOS Katowice33.70624
6.Pyzalska NikolaDelfin Gdynia33.86615
7.Chmielewska JuliaMUKP Warszawianka34.04605
8.Krosta EmiliaWodnik Siemianowice Śl34.25594
9.Zientarska KarolinaIKS Konstancin34.48582
10.Kowal EmiliaOmega Olkusz34.57578
Finał B
11.Krypa OliwiaManta Warszawa34.49582
12.Adamek BarbaraOlimpia Lublin34.80566
13.Wardak MariaZnicz Koszalin34.83565
14.Duda PaulinaG-8 Bielany Warszawa34.84564
15.Terlecka AnnaWodnik Krasnystaw34.89562
Bura Julia SRVictoria Racibórz34.89562
17.Pydyszewska EwaPiątka Konstantynów Łódzki35.03555
18.Dobosz KalinaŻoliborz Warszawa35.19548
19.Beruś MartaKS Piątka Chorzów35.20547
20.Łabuć TolaTP Zielona Góra35.76522


<< TOP >>
Konkurencja 4
03-03-2017 - 17:12
Chłopców, 50m klasyczny15 lat
Wyniki Finał

Rek Polski Seniorów
Rek Polski Jun. 15-lat
26.19
28.43
Plutecki Adam
Siemiński Piotr
NOZIE
ZOWAR
Gorzów Wlkp.
Lublin
28-11-2009
19-12-2015

Punkty: FINA 2016
PozycjaCzasPkt.
Finał A
1.Celiński JakubHuragan Międzyrzec29.50627
2.Bielawa Dominik SGTRI Team Rumia29.66616
3.Szczepanowski JakubSłowianka Gorzów Wlkp.29.96598
4.Kubik SzymonKS Piątka Chorzów30.39573
5.Szynawa WiktorWodnik Siemianowice Śl30.55564
6.Łukasik MikołajJagiellonka Warszawa30.85548
7.Bubak Dawid SRVictoria Racibórz30.89546
8.Książnicki DawidIkar Mielec31.10535
9.Wiekiera DawidMOSM Tychy31.15532
10.Mielczarek Maciej SWwaPolonia Warszawa31.28525
Finał B
11.Szczurek JakubBUKS Warszawa30.87547
12.Fierzbik OskarSwim10 Puławy31.15532
13.Gałuszka Bruno SOUnia Oświęcim31.18531
14.Gregorczyk JanŻoliborz Warszawa31.31524
15.Klimas Michał SOcKS KSZO Ostrowiec31.38520
16.Szczepański JakubPłetwal Mława31.62509
17.Doliński RadosławNeptun Sokołów Podlaski31.65507
18.Kijek WiktorManta Kochłowice31.76502
19.Styczyński WojciechNAWA Skierniewice31.86497
20.Strączek JanGórnik Radlin32.09487


<< TOP >>
Konkurencja 5
03-03-2017 - 17:26
Dziewcząt, 100m motylkowy15 lat
Wyniki Finał

Rek Polski Seniorów
Rek Polski Jun. 15-lat
57.54
1:00.07
Jędrzejczak Otylia
Sokołowska Diana
AZWAR
JUBIA
Debrecen (HUN)
Poznań
15-12-2007
17-12-2011

Punkty: FINA 2016
PozycjaCzasPkt.50m100m
Finał A
1.Trambowicz ZuzannaSP-63 Bydgoszcz1:02.3167329.2433.07
2.Raszczuk ZofiaManta Jelcz-Laskowice1:03.3464029.7533.59
3.Idzikowska AlicjaSiKReT Gliwice1:03.4863629.9633.52
4.Zawadzka HannaRekin Świebodzice1:04.2061529.9434.26
5.Borkowska MałgorzataOlimpijczyk Lublin1:04.8859629.9434.94
6.Raczewska Emilia SOLKormoran Olsztyn1:05.3158430.3534.96
7.Dąbrowska TatianaUKS 190 Łódź1:05.3358430.6634.67
8.Peciak KatarzynaSolne Miasto Wieliczka1:05.5157929.7535.76
9.Garula WiktoriaMOS Dąbrowa Grn1:06.0756430.6435.43
10.Miłek MarcelinaGalicja Kraków1:06.3455731.2835.06
Finał B
11.Szczepek JuliaG-8 Bielany Warszawa1:06.1456230.7435.40
12.Fuks EmiliaWodnik Siemianowice Śl1:06.6055131.2735.33
13.Błaszkiewicz Wiktoria SOcKS KSZO Ostrowiec1:06.9054331.1535.75
14.Furtak WiktoriaSiKReT Gliwice1:07.2653530.5436.72
15.Bylińska Agnieszka SGŻabianka Gdańsk1:07.2753431.5135.76
16.Bednarczyk AleksandraWodnik Radom1:07.3753231.1536.22
17.Niemczyk WiktoriaMOSM Tychy1:07.4853031.7535.73
18.Strugała OliwiaIkar Mielec1:08.2251231.0937.13
19.Soczomska PolaJuvenia Wrocław1:08.7250131.7736.95
20.Skowron MajaMKP Szczecin1:09.2549031.4537.80


<< TOP >>
Konkurencja 6
03-03-2017 - 17:32
Chłopców, 100m motylkowy15 lat
Wyniki Finał

Rek Polski Seniorów
Rek Polski Jun. 15-lat
49.62
53.98
Czerniak Konrad
Goraj Marcin
WIPUL
GAKRA
Szczecin
Olsztyn
09-12-2011
15-12-2016

Punkty: FINA 2016
PozycjaCzasPkt.50m100m
Finał A
1.Kozieł Mikołaj SOUnia Oświęcim56.1964026.4929.70
2.Sobek NikodemOlimpijczyk Lublin57.1960726.9830.21
3.Jaśkiewicz AdrianMuszelka Warszawa58.4257027.1831.24
4.Kryś JarosławMKP Szczecin58.4556927.3731.08
5.Krutowicz Bartłomiej SWwaPolonia Warszawa58.7755927.5931.18
6.Purtak Wiktor SŁJedynka Łódź58.9755427.6631.31
7.Cheredis JakubG-8 Bielany Warszawa59.1255027.2431.88
8.Ferenc FilipŚląsk Wrocław59.1854827.5131.67
Syska Kacper SŁJedynka Łódź59.1854828.0031.18
10.Dembski-Kornaga ErykZnicz Koszalin1:00.2651928.1332.13
Finał B
11.Gilżyński SzymonManta Jelcz-Laskowice59.7253327.7831.94
12.Lis PawełBUKS Warszawa59.9852627.9432.04
13.Kolańczyk KacperMKP Kołobrzeg1:00.1952127.7832.41
14.Pleśnierowicz KamilCityzen Poznań1:00.6850828.5232.16
15.Strączek JanGórnik Radlin1:00.7350728.6332.10
16.Fischer JakubSiódemka Brodnica1:00.7450728.0432.70
17.Kruczek JakubSiódemka Sopot1:01.3349229.4431.89
18.Litewczuk MateuszMOSM Tychy1:01.5548728.1533.40
19.Sieradzki KamilWodnik Siemianowice Śl1:01.7048328.2833.42
20.Sobieszuk KacperSkarpa Lublin1:02.1247428.7833.34


<< TOP >>
Konkurencja 7
03-03-2017 - 17:47
Dziewcząt, 200m dowolny15 lat
Wyniki Finał

Rek Polski Seniorów
Rek Polski Jun. 15-lat
1:54.39
1:58.06
Jędrzejczak Otylia
Sokołowska Diana
AZWAR
JUBIA
Helsinki (FIN)
Poznań
10-12-2006
18-12-2011

Punkty: FINA 2016
PozycjaCzasPkt.50m100m150m200m
Finał A
1.Skibiak KlaudiaMorena Gdańsk2:04.7070129.7131.6732.0931.23
2.Miciak AgataSłowianka Gorzów Wlkp.2:05.5968629.1532.0632.4331.95
3.Kryszkowska NataliaMZOS Płock2:06.2067629.2431.6532.7732.54
4.Jabłonowska NikolaG-8 Bielany Warszawa2:06.5167129.5431.7932.5432.64
5.Pakuła AlicjaG-8 Bielany Warszawa2:07.7865129.4732.6333.2532.43
6.Zawadzka HannaRekin Świebodzice2:07.8465029.4032.2133.1333.10
7.Jaszczuk Ewa SOLKormoran Olsztyn2:08.8463530.2132.4633.4132.76
8.Szlęk KatarzynaOlimpijczyk Aleksandrów Ł.2:09.2662929.2232.8333.5333.68
9.Mielczarek SandraBUKS Warszawa2:09.4362729.3733.0833.8933.09
10.Kramer AleksandraTP Zielona Góra2:10.7660829.8033.1934.0433.73
Finał B
11.Zarembik Katarzyna SRVictoria Racibórz2:08.6763829.8233.1233.8231.91
12.Haławczak MarcelinaMKP Szczecin2:10.0161830.0533.1134.0232.83
13.Szymczak PatrycjaManta Kochłowice2:10.9660529.5432.8934.3334.20
14.Jasiorska AleksandraPolonia Warszawa2:11.0660329.9832.6934.2934.10
15.Cerlich OliwiaIkar Mielec2:11.1160329.6533.1534.4133.90
16.Domżol ZuzannaWłókniarz Kalisz2:12.7058131.2034.1434.5632.80
17.Zając WiktoriaŻoliborz Warszawa2:13.1357630.7734.6434.5133.21
18.Chmielewska JuliaMUKP Warszawianka2:13.6856930.9633.6534.5634.51
19.Janik JuliaTorpeda Oleśnica2:15.8154230.8834.0835.5235.33
20.Paczkowska Agnieszka SGOSIR Chojnice2:18.1051631.2034.4636.4036.04


<< TOP >>
Konkurencja 8
03-03-2017 - 17:55
Chłopców, 200m dowolny15 lat
Wyniki Finał

Rek Polski Seniorów
Rek Polski Jun. 15-lat
1:42.10
1:49.31
Korzeniowski Paweł
Młynarczyk Karol
AZWAR
G8WAR
Istambul (TUR)
Lublin
13-12-2009
20-12-2015

Punkty: FINA 2016
PozycjaCzasPkt.50m100m150m200m
Finał A
1.Orlicz FilipG-8 Bielany Warszawa1:49.9373824.9927.7228.6628.56
2.Szczerba AdamSkarpa Lublin1:54.6765025.7828.8529.9430.10
3.Waliszewski PiotrIskra Konin1:55.3463926.7429.5730.5328.50
4.Jackowski TomaszŚląsk Wrocław1:56.0662726.9429.6030.1629.36
5.Wilk Jakub SOcKS KSZO Ostrowiec1:56.7461626.9730.0829.9529.74
6.Jarecki AleksanderMorena Gdańsk1:56.8661427.0629.8130.5229.47
7.Mencel Miłosz SRVictoria Racibórz1:57.0961127.3730.0030.3229.40
8.Bielas JakubRuch Grudziądz1:59.1558026.8329.8931.2631.17
9.Krzywania OskarSP 149 Łódź1:59.8157027.6630.1230.8731.16
10.Lesik Jarosław SRVictoria Racibórz2:00.2256427.0629.7131.6631.79
Finał B
11.Dudkiewicz KacperŻoliborz Warszawa1:59.9156927.9330.4831.6429.86
12.Kolańczyk KacperMKP Kołobrzeg2:00.0356727.6230.6531.1730.59
13.Szczepanowski JakubSłowianka Gorzów Wlkp.2:00.2256427.6531.1831.9129.48
14.Wyborski JakubMZOS Płock2:00.5556026.9431.4331.7830.40
15.Sobolewski Dawid SOLKormoran Olsztyn2:01.3054927.9031.0431.7130.65
16.Lipowski OskarPolonia Warszawa2:02.0653927.9130.9331.6231.60
17.Czajka MaciejG-8 Bielany Warszawa2:02.3853528.6030.9331.9830.87
18.Łangowski MaciejKS Posnania2:02.4753427.7930.9731.9631.75
19.Zwadło Piotr SRVictoria Racibórz2:02.7253028.2831.2532.2430.95
20.Lesicki PiotrWarta Poznań2:02.8852828.4131.2732.1531.05


<< TOP >>
Konkurencja 9
03-03-2017 - 18:13
Dziewcząt, 200m grzbietowy15 lat
Wyniki Finał

Rek Polski Seniorów
Rek Polski Jun. 15-lat
2:04.98
2:09.98
Tchórz Alicja
Lefanowicz Iwona
JUWRO
SKLUB
Netanya (ISR)
Katowice
04-12-2015
19-01-2007

Punkty: FINA 2016
PozycjaCzasPkt.50m100m150m200m
Finał A
1.Herasimowicz ZuzannaMorena Gdańsk2:13.1471832.1632.9734.1033.91
2.Roman MatyldaZRYW Opole2:16.2666932.2534.3635.3234.33
3.Kościelniak AleksandraShark Rudna2:17.0865832.0535.0135.4034.62
4.Modrzejewska Magdalena SRVictoria Racibórz2:17.1665632.3033.4235.2936.15
5.Górnicka AleksandraMKP Szczecin2:19.6162231.7734.8236.3336.69
6.Jońska ZuzannaOlimpijczyk Lublin2:20.3961232.9334.4736.6236.37
7.Piotrowicz Maja ZGBarakuda Starachowice2:20.7360832.5235.2536.4436.52
8.Mozołowska EmiliaŻoliborz Warszawa2:21.6559632.5935.4537.0136.60
9.Wilczewska AleksandraOlimpia Lublin2:21.7159534.1135.4436.3735.79
10.Kupis AleksandraMKP Szczecin2:22.4558633.0335.8137.1636.45
Finał B
11.Bujak KlaraG-8 Bielany Warszawa2:23.6157233.5236.5337.6535.91
12.Król WiktoriaGalicja Kraków2:23.7357033.6335.8037.6936.61
13.Gajdzińska AmeliaPiętnastka Bydgoszcz2:24.8055833.5136.1038.2536.94
14.Amerek DariaMOS Katowice2:25.3155234.5236.8337.5436.42
15.Grzelczyk Natalia SŁJedynka Łódź2:25.5055032.0936.4938.6738.25
16.Łuczak DominikaTP Zielona Góra2:25.6554834.2336.9237.5936.91
17.Dekoninck Laura SWwaPolonia Warszawa2:25.6654833.1036.4838.3137.77
18.Szerszen NataliaGryf Dębica2:26.3254132.9736.8738.3738.11
19.Tomaszewska MagdalenaWisła Puławy2:26.5953834.3537.6537.7636.83
20.Ajtner SoniaMKP Wągrowiec2:29.3650836.1238.8837.1337.23


<< TOP >>
Konkurencja 10
03-03-2017 - 18:21
Chłopców, 200m grzbietowy15 lat
Wyniki Finał

Rek Polski Seniorów
Rek Polski Jun. 15-lat
1:47.38
1:59.30
Kawęcki Radosław
Goraj Marcin
NOZIE
GAKRA
Doha (QAT)
Olsztyn
07-12-2014
15-12-2016

Punkty: FINA 2016
PozycjaCzasPkt.50m100m150m200m
Finał A
1.Radziszewski KrzysztofBUKS Warszawa2:02.5664028.4431.4932.2530.38
2.Raban MaciejIKS Konstancin2:02.7463728.6030.9831.9931.17
3.Bliźniewski FranciszekSP 149 Łódź2:06.3258429.5132.1432.9631.71
4.Górka ŁukaszSiKReT Gliwice2:06.8157729.0032.3833.0932.34
5.Mieszkuniec SzymonVictoria Józefów2:07.1657329.2831.9533.3432.59
6.Raczyński AdrianJagiellonka Warszawa2:08.1855930.2132.2733.0832.62
7.Rożenek PatrykGórnik Radlin2:08.7155229.9433.1833.4032.19
8.Gumiński IgorMorena Gdańsk2:09.3954430.3332.6333.0833.35
9.Siekaczyński ArturFala Kraśnik2:11.8451431.0033.3233.7133.81
10.Zając Mateusz SRVictoria Racibórz2:13.0750030.1833.4934.8734.53
Finał B
11.Gotowski DominikG-8 Bielany Warszawa2:12.2250930.4833.6334.2033.91
12.Michałowski Tomasz SOUnia Oświęcim2:12.8550231.7233.5334.1033.50
13.Bartosiewicz RemigiuszWodnik Siemianowice Śl2:13.9749031.2334.5434.9533.25
14.Boboryk WojciechDelfin Gdynia2:14.5948331.1133.8735.0234.59
15.Abd El Razek JakubMUKP Warszawianka2:14.8348031.5933.9934.7034.55
16.Jurkiewicz DawidSokół Mościce 2:15.6147231.0734.0935.2935.16
17.Rzadkowolski BartoszG-8 Bielany Warszawa2:15.8646932.0835.1935.3033.29
18.Król JanOrka MOSiR Kielce2:16.1846631.5235.8234.4734.37
19.Szymanowski JakubSłowianka Gorzów Wlkp.2:16.6546131.9834.3635.2335.08
20.Borowski JakubSalos Cortile Kielce2:16.7646031.7634.9035.8234.28


<< TOP >>
Konkurencja 11
03-03-2017 - 18:39
Dziewcząt, 400m zmienny15 lat
Wyniki Finał

Rek Polski Seniorów
Rek Polski Jun. 15-lat
4:31.89
4:44.76
Baranowska Katarzyna
Halicka Lidia
MKSZC
SLWRO
Debrecen (HUN)
Olsztyn
16-12-2007
02-12-2016

Punkty: FINA 2016
PozycjaCzasPkt.
Finał A
1.Kuchta MariaDwójka Tczew4:53.78688
50m:
100m:
32.64
1:09.48
32.64
36.84
150m:
200m:
1:48.46
2:25.86
38.98
37.40
250m:
300m:
3:07.77
3:48.57
41.91
40.80
350m:
400m:
4:22.48
4:53.78
33.91
31.30
2.Wilczewska AleksandraOlimpia Lublin4:54.95680
50m:
100m:
33.05
1:09.92
33.05
36.87
150m:
200m:
1:46.83
2:22.62
36.91
35.79
250m:
300m:
3:05.18
3:47.41
42.56
42.23
350m:
400m:
4:21.89
4:54.95
34.48
33.06
3.Buko MartynaMedyk Giżycko4:57.52663
50m:
100m:
30.80
1:07.22
30.80
36.42
150m:
200m:
1:45.44
2:23.71
38.22
38.27
250m:
300m:
3:06.17
3:50.02
42.46
43.85
350m:
400m:
4:24.17
4:57.52
34.15
33.35
4.Zaręba-Paradowska JuliaBUKS Warszawa4:57.53663
50m:
100m:
31.46
1:06.54
31.46
35.08
150m:
200m:
1:45.32
2:23.74
38.78
38.42
250m:
300m:
3:06.23
3:48.75
42.49
42.52
350m:
400m:
4:23.87
4:57.53
35.12
33.66
5.Dąbrowska TatianaUKS 190 Łódź4:58.42657
50m:
100m:
31.93
1:07.48
31.93
35.55
150m:
200m:
1:47.36
2:26.11
39.88
38.75
250m:
300m:
3:08.56
3:50.80
42.45
42.24
350m:
400m:
4:24.77
4:58.42
33.97
33.65
6.Krosta EmiliaWodnik Siemianowice Śl5:00.02646
50m:
100m:
32.13
1:09.19
32.13
37.06
150m:
200m:
1:48.62
2:27.37
39.43
38.75
250m:
300m:
3:08.96
3:51.16
41.59
42.20
350m:
400m:
4:26.58
5:00.02
35.42
33.44
7.Nowak Zuzanna SOUnia Oświęcim5:00.63642
50m:
100m:
31.74
1:08.59
31.74
36.85
150m:
200m:
1:47.65
2:26.20
39.06
38.55
250m:
300m:
3:08.82
3:53.00
42.62
44.18
350m:
400m:
4:27.55
5:00.63
34.55
33.08
8.Krypa MartaManta Warszawa5:02.36631
50m:
100m:
32.06
1:08.45
32.06
36.39
150m:
200m:
1:46.50
2:25.46
38.05
38.96
250m:
300m:
3:08.25
3:52.36
42.79
44.11
350m:
400m:
4:27.62
5:02.36
35.26
34.74
9.Pluta Emilia SOUnia Oświęcim5:02.93628
50m:
100m:
32.53
1:09.41
32.53
36.88
150m:
200m:
1:49.40
2:28.54
39.99
39.14
250m:
300m:
3:09.90
3:52.84
41.36
42.94
350m:
400m:
4:28.26
5:02.93
35.42
34.67
10.Banaczkowska Aleksandra SOcKS KSZO Ostrowiec5:04.29619
50m:
100m:
32.70
1:10.02
32.70
37.32
150m:
200m:
1:50.20
2:29.74
40.18
39.54
250m:
300m:
3:10.87
3:53.19
41.13
42.32
350m:
400m:
4:29.00
5:04.29
35.81
35.29
Finał B
11.Rajca OliviaUKS 190 Łódź5:03.32625
50m:
100m:
32.55
1:08.88
32.55
36.33
150m:
200m:
1:49.19
2:27.83
40.31
38.64
250m:
300m:
3:11.21
3:54.17
43.38
42.96
350m:
400m:
4:29.92
5:03.32
35.75
33.40
12.Sobiak ZuzannaWarta Poznań5:10.84581
50m:
100m:
32.39
1:09.73
32.39
37.34
150m:
200m:
1:49.08
2:28.07
39.35
38.99
250m:
300m:
3:13.64
4:00.00
45.57
46.36
350m:
400m:
4:35.81
5:10.84
35.81
35.03
13.Terlecka AnnaWodnik Krasnystaw5:11.91575
50m:
100m:
31.67
1:09.61
31.67
37.94
150m:
200m:
1:50.09
2:29.37
40.48
39.28
250m:
300m:
3:13.73
3:58.13
44.36
44.40
350m:
400m:
4:36.24
5:11.91
38.11
35.67
14.Prochownik Martyna SOUnia Oświęcim5:12.73571
50m:
100m:
33.19
1:11.97
33.19
38.78
150m:
200m:
1:52.09
2:31.49
40.12
39.40
250m:
300m:
3:16.79
4:02.38
45.30
45.59
350m:
400m:
4:38.30
5:12.73
35.92
34.43
15.Kapcińska Maja SOUnia Oświęcim5:13.23568
50m:
100m:
32.94
1:10.63
32.94
37.69
150m:
200m:
1:51.08
2:30.36
40.45
39.28
250m:
300m:
3:17.22
4:03.25
46.86
46.03
350m:
400m:
4:38.43
5:13.23
35.18
34.80
16.Bura Julia SRVictoria Racibórz5:13.92564
50m:
100m:
34.46
1:14.63
34.46
40.17
150m:
200m:
1:54.78
2:34.11
40.15
39.33
250m:
300m:
3:16.96
4:00.17
42.85
43.21
350m:
400m:
4:38.10
5:13.92
37.93
35.82
17.Pawłowska Julia SOUnia Oświęcim5:16.11552
50m:
100m:
33.74
1:12.25
33.74
38.51
150m:
200m:
1:54.43
2:35.52
42.18
41.09
250m:
300m:
3:19.19
4:03.38
43.67
44.19
350m:
400m:
4:40.11
5:16.11
36.73
36.00
Skarwecka Wiktoria SOUnia Oświęcim5:16.11552
50m:
100m:
34.97
1:15.12
34.97
40.15
150m:
200m:
1:56.76
2:36.74
41.64
39.98
250m:
300m:
3:20.08
4:04.22
43.34
44.14
350m:
400m:
4:40.95
5:16.11
36.73
35.16
19.Nocoń DominikaManta Kochłowice5:16.52550
50m:
100m:
32.72
1:12.23
32.72
39.51
150m:
200m:
1:52.29
2:31.73
40.06
39.44
250m:
300m:
3:16.72
4:03.12
44.99
46.40
350m:
400m:
4:40.34
5:16.52
37.22
36.18
20.Miłek MarcelinaGalicja Kraków5:20.95528
50m:
100m:
33.79
1:12.83
33.79
39.04
150m:
200m:
1:54.74
2:36.16
41.91
41.42
250m:
300m:
3:21.08
4:06.60
44.92
45.52
350m:
400m:
4:44.98
5:20.95
38.38
35.97


<< TOP >>
Konkurencja 12
03-03-2017 - 18:53
Chłopców, 400m zmienny15 lat
Wyniki Finał

Rek Polski Seniorów
Rek Polski Jun. 15-lat
4:03.20
4:23.69
Wójt Łukasz
Kałusowski Jan
PZP
TRLOD
Berlin (GER)
Lublin
14-11-2009
18-12-2015

Punkty: FINA 2016
PozycjaCzasPkt.
Finał A
1.Sobek NikodemOlimpijczyk Lublin4:28.38675
50m:
100m:
28.52
1:01.12
28.52
32.60
150m:
200m:
1:35.25
2:08.51
34.13
33.26
250m:
300m:
2:46.53
3:25.31
38.02
38.78
350m:
400m:
3:57.38
4:28.38
32.07
31.00
2.Rajca WiktorUKS 190 Łódź4:32.71643
50m:
100m:
29.30
1:02.27
29.30
32.97
150m:
200m:
1:37.31
2:11.96
35.04
34.65
250m:
300m:
2:50.57
3:29.70
38.61
39.13
350m:
400m:
4:01.88
4:32.71
32.18
30.83
3.Jaśkiewicz AdrianMuszelka Warszawa4:35.63623
50m:
100m:
28.63
1:01.03
28.63
32.40
150m:
200m:
1:36.32
2:11.14
35.29
34.82
250m:
300m:
2:52.50
3:33.53
41.36
41.03
350m:
400m:
4:04.71
4:35.63
31.18
30.92
4.Krzywania OskarSP 149 Łódź4:40.70590
50m:
100m:
29.66
1:04.13
29.66
34.47
150m:
200m:
1:39.88
2:16.06
35.75
36.18
250m:
300m:
2:55.93
3:37.01
39.87
41.08
350m:
400m:
4:09.18
4:40.70
32.17
31.52
5.Synowiec MikołajOmega Olkusz4:43.54572
50m:
100m:
29.26
1:04.48
29.26
35.22
150m:
200m:
1:41.04
2:17.75
36.56
36.71
250m:
300m:
2:58.67
3:39.32
40.92
40.65
350m:
400m:
4:12.58
4:43.54
33.26
30.96
6.Zdziebło PiotrSalmo Żory4:43.55572
50m:
100m:
29.27
1:04.18
29.27
34.91
150m:
200m:
1:40.50
2:16.11
36.32
35.61
250m:
300m:
2:57.21
3:38.64
41.10
41.43
350m:
400m:
4:12.11
4:43.55
33.47
31.44
7.Blachura Oskar SOUnia Oświęcim4:43.74571
50m:
100m:
30.97
1:06.59
30.97
35.62
150m:
200m:
1:43.73
2:20.14
37.14
36.41
250m:
300m:
2:59.10
3:39.00
38.96
39.90
350m:
400m:
4:11.75
4:43.74
32.75
31.99
8.Popiołek DawidSkarpa Lublin4:44.78565
50m:
100m:
29.38
1:04.27
29.38
34.89
150m:
200m:
1:41.86
2:18.37
37.59
36.51
250m:
300m:
2:59.93
3:41.12
41.56
41.19
350m:
400m:
4:13.75
4:44.78
32.63
31.03
9.Woronko KrzysztofMedyk Giżycko4:46.11557
50m:
100m:
29.24
1:03.68
29.24
34.44
150m:
200m:
1:40.45
2:16.29
36.77
35.84
250m:
300m:
2:58.18
3:40.53
41.89
42.35
350m:
400m:
4:14.22
4:46.11
33.69
31.89
10.Knyszyński Maciej SŁJedynka Łódź4:52.20523
50m:
100m:
29.65
1:03.77
29.65
34.12
150m:
200m:
1:42.52
2:20.62
38.75
38.10
250m:
300m:
3:02.55
3:44.58
41.93
42.03
350m:
400m:
4:18.75
4:52.20
34.17
33.45
Finał B
11.Gałuszka Bruno SOUnia Oświęcim4:46.07557
50m:
100m:
32.03
1:09.81
32.03
37.78
150m:
200m:
1:46.76
2:23.33
36.95
36.57
250m:
300m:
3:01.55
3:40.20
38.22
38.65
350m:
400m:
4:13.41
4:46.07
33.21
32.66
12.Komar Rafał SOLKormoran Olsztyn4:48.44544
50m:
100m:
29.38
1:03.67
29.38
34.29
150m:
200m:
1:40.26
2:16.94
36.59
36.68
250m:
300m:
2:58.89
3:40.35
41.95
41.46
350m:
400m:
4:14.66
4:48.44
34.31
33.78
13.Ruta KamilMuszelka Warszawa4:51.54527
50m:
100m:
30.47
1:05.38
30.47
34.91
150m:
200m:
1:42.48
2:20.20
37.10
37.72
250m:
300m:
3:01.70
3:44.44
41.50
42.74
350m:
400m:
4:18.35
4:51.54
33.91
33.19
14.Dołowy GrzegorzMuszelka Warszawa4:52.33522
50m:
100m:
30.81
1:04.91
30.81
34.10
150m:
200m:
1:42.58
2:19.35
37.67
36.77
250m:
300m:
3:03.89
3:47.98
44.54
44.09
350m:
400m:
4:21.02
4:52.33
33.04
31.31
15.Moryl Wojciech SOMMKS Kędzierzyn-Koźle4:52.71520
50m:
100m:
30.91
1:06.93
30.91
36.02
150m:
200m:
1:44.28
2:20.98
37.35
36.70
250m:
300m:
3:03.69
3:46.77
42.71
43.08
350m:
400m:
4:20.37
4:52.71
33.60
32.34
16.Goździaszek KrystianBobry Dębica4:53.02519
50m:
100m:
29.90
1:05.68
29.90
35.78
150m:
200m:
1:44.47
2:22.69
38.79
38.22
250m:
300m:
3:04.93
3:46.87
42.24
41.94
350m:
400m:
4:21.38
4:53.02
34.51
31.64
17.Stańczyk Jarema SOMMKS Kędzierzyn-Koźle4:57.64495
50m:
100m:
32.81
1:11.34
32.81
38.53
150m:
200m:
1:51.38
2:30.80
40.04
39.42
250m:
300m:
3:10.25
3:50.05
39.45
39.80
350m:
400m:
4:24.98
4:57.64
34.93
32.66
18.Szczygieł David SOUnia Oświęcim4:58.71490
50m:
100m:
31.81
1:08.48
31.81
36.67
150m:
200m:
1:46.72
2:23.89
38.24
37.17
250m:
300m:
3:06.70
3:49.97
42.81
43.27
350m:
400m:
4:25.15
4:58.71
35.18
33.56
19.Krzysztyński JanGalicja Kraków4:59.38486
50m:
100m:
31.15
1:07.13
31.15
35.98
150m:
200m:
1:45.16
2:22.20
38.03
37.04
250m:
300m:
3:06.60
3:50.94
44.40
44.34
350m:
400m:
4:26.40
4:59.38
35.46
32.98
20.Lewandowski Jakub SOUnia Oświęcim5:03.10469
50m:
100m:
31.62
1:08.78
31.62
37.16
150m:
200m:
1:48.74
2:27.33
39.96
38.59
250m:
300m:
3:13.16
3:58.84
45.83
45.68
350m:
400m:
4:31.21
5:03.10
32.37
31.89


<< TOP >>
Konkurencja 13
03-03-2017 - 19:16
Dziewcząt, 4 x 200m dowolny15 lat
Wyniki

Rek Polski Seniorów
Rek Polski Jun. 15-lat
Rek Okręgu Święt. Jun.15-lat
8:07.26
8:30.27
9:13.78
AZS AWF Warszawa
BUKS Warszawa
KS KSZO Ostrowiec Św.
AZWAR
BUWAR
KSOST
Poznań
Gorzów Wlkp.
Połaniec
16-12-2011
25-11-2005
17-10-2015

Punkty: FINA 2016
PozycjaCzasPkt.
1.G-8 Bielany Warszawa 1G-8 Bielany Warszawa8:39.88660
Jabłonowska Nikola
Pakuła Alicja
Duda Paulina
Szczepek Julia
02
02
02
02
+0,66
+0,15
+0,46
+0,24
30.33
28.85
30.13
29.30
32.87
32.74
33.32
32.62
33.07
34.14
34.24
33.99
32.68
32.20
34.41
34.99
2:08.95
2:07.93
2:12.10
2:10.90
2.BUKS WarszawaBUKS Warszawa8:41.61654
Sienkiewicz Kaja
Mielczarek Sandra
Zaręba-Paradowska Julia
Golubska Alina
02
02
02
02
+0,73
+0,36
+0,51
+0,32
30.25
28.16
30.21
28.62
33.24
33.18
33.18
32.91
33.28
34.67
33.84
35.09
33.05
32.76
33.40
35.77
2:09.82
2:08.77
2:10.63
2:12.39
3.MKP Szczecin 2MKP Szczecin8:46.68635
Górnicka Aleksandra
Środa Dominika
Kupis Aleksandra
Haławczak Marcelina
02
02
02
02
+0,69
+0,29
+0,55
+0,49
29.67
29.66
30.95
29.73
32.88
33.38
33.95
33.20
33.78
35.15
35.45
34.61
32.60
33.93
33.51
34.23
2:08.93
2:12.12
2:13.86
2:11.77
4.Słowianka Gorzów Wlkp.Słowianka Gorzów Wlkp.8:53.73610
Kulesza Weronika
Czepulanis Alicja
Van Doorne Natalia
Miciak Agata
02
02
02
02
+0,63
+0,22
+0,53
+0,36
30.37
31.31
30.32
28.44
33.35
34.78
34.62
32.41
34.14
36.05
35.97
33.63
33.82
35.38
35.65
33.49
2:11.68
2:17.52
2:16.56
2:07.97
5.Unia Oświęcim 1Unia Oświęcim8:57.11599
Prochownik Martyna SO
Nowak Zuzanna SO
Skarwecka Wiktoria SO
Pluta Emilia SO
02
02
02
02
+0,67
+0,44
+0,29
+0,70
30.68
31.38
31.17
30.63
33.54
35.14
34.77
32.96
34.91
35.36
35.75
34.47
34.64
34.34
34.22
33.15
2:13.77
2:16.22
2:15.91
2:11.21
6.KS KSZO Ostrowiec 1KS KSZO Ostrowiec9:00.74587
Rekord Okręgu Święt. Jun. 15-lat
Błaszkiewicz Wiktoria SOc
Boroń Paulina SOc
Nowak Adrianna SOc
Banaczkowska Aleksandra SOc
02
02
02
02
+0,67
+0,63
+0,37
+0,62
31.10
30.95
30.90
31.17
34.36
34.04
34.89
34.13
35.19
35.46
35.70
35.16
33.69
34.83
34.79
34.38
2:14.34
2:15.28
2:16.28
2:14.84
7.Kormoran OlsztynKormoran Olsztyn9:01.16585
Jaszczuk Ewa SOL
Raczewska Emilia SOL
Gładkojć Marta SOL
Wtulich Anna SOL
02
02
02
02
+0,77
+0,54
+0,34
+0,32
30.39
29.47
30.85
31.71
32.76
33.40
34.47
36.62
33.74
34.76
34.73
39.35
32.46
33.99
34.33
38.13
2:09.35
2:11.62
2:14.38
2:25.81
8.Włókniarz KaliszWłókniarz Kalisz9:03.45578
Domżol Zuzanna
Szymańska Wiktoria
Łuczak Katarzyna
Jakubczak Martyna
02
02
02
02
+0,76
+0,45
+0,74
+0,42
31.31
30.48
32.25
29.94
34.32
34.10
35.25
34.70
34.90
35.64
36.80
36.17
34.03
33.42
34.88
35.26
2:14.56
2:13.64
2:19.18
2:16.07
9.G-8 Bielany Warszawa 2G-8 Bielany Warszawa9:06.39569
Figurska Natalia
Bujak Klara
Serafin Barbara
Kopiczyńska Agata
02
02
02
02
+0,74
+0,31
+0,38
+0,33
31.86
31.09
31.48
30.92
34.67
34.87
35.31
34.72
35.97
36.00
36.26
35.03
34.62
35.11
33.94
34.54
2:17.12
2:17.07
2:16.99
2:15.21
10.Galicja Kraków 1Galicja Kraków9:07.91564
Kulisiewicz Adrianna
Adamska Zuzanna
Miłek Marcelina
Król Wiktoria
02
02
02
02
+0,80
+0,27
+0,14
+0,46
30.82
32.05
31.57
30.06
33.96
35.51
35.64
33.91
35.19
36.31
36.45
35.41
34.89
34.94
36.06
35.14
2:14.86
2:18.81
2:19.72
2:14.52
11.Unia Oświęcim 2Unia Oświęcim9:10.28557
Blachura Julia SO
Kapcińska Maja SO
Woźniak Karolina SO
Pawłowska Julia SO
02
02
02
02
+0,73
+0,55
+0,52
+0,36
31.85
31.53
31.22
31.19
34.52
34.91
34.56
34.16
35.90
36.41
36.69
35.25
35.96
35.23
36.33
34.57
2:18.23
2:18.08
2:18.80
2:15.17
12.Shark RudnaShark Rudna9:10.42556
Kłusek Maria
Gabor Martyna
Totoszko Marcelina
Kościelniak Aleksandra
02
02
02
02
+0,65
+0,17
+0,29
+0,31
31.24
30.34
32.14
29.69
34.55
34.11
37.34
33.48
35.72
35.45
39.82
34.02
34.04
35.39
40.22
32.87
2:15.55
2:15.29
2:29.52
2:10.06
13.Warta PoznańWarta Poznań9:15.76541
Borsuk Magdalena
Kopańska Maja
Sobiak Zuzanna
Strzyżewska Weronika
02
02
02
02
+0,74
+0,62
+0,51
+0,44
31.74
31.90
30.84
32.57
34.45
35.58
34.01
36.81
34.96
35.91
35.62
37.99
35.32
35.11
34.62
38.33
2:16.47
2:18.50
2:15.09
2:25.70
14.MKP Szczecin 1MKP Szczecin9:16.93537
Michalak Anna
Prusik Kamila
Chołuj Julia
Skowron Maja
02
02
02
02
+0,80
+0,41
+0,56
+0,48
30.92
30.27
31.31
31.31
34.79
34.42
35.61
35.93
37.15
35.34
36.65
38.30
37.57
35.95
36.67
34.74
2:20.43
2:15.98
2:20.24
2:20.28
15.Ikar MielecIkar Mielec9:18.69532
Cerlich Oliwia
Szydłowska Patrycja
Strugała Oliwia
Madycka Marcelina
02
02
02
02
+0,70
+0,59
+0,43
+0,16
30.70
32.02
31.53
32.08
33.97
35.64
36.07
36.62
34.86
37.39
37.56
37.39
34.49
35.88
35.24
37.25
2:14.02
2:20.93
2:20.40
2:23.34
16.Galicja Kraków 2Galicja Kraków9:30.14501
Spórna Weronika
Kumorek Kamila
Owsianowska Sara
Widurska Kinga
02
02
02
02
+0,81
+0,09
+0,42
+0,52
32.24
31.98
32.62
32.24
37.25
36.45
36.96
35.62
37.15
37.85
38.30
37.13
37.50
35.50
36.13
35.22
2:24.14
2:21.78
2:24.01
2:20.21
17.Śląsk WrocławŚląsk Wrocław9:32.65494
Palonka Zuzanna
Szpiegowska Wiktoria
Tatarzyńska Agata
Baj Joanna
02
02
02
02
+0,71

+0,53
+0,43
32.05
31.00
33.41
33.62
34.94
34.83
37.99
38.10
35.08
37.07
39.57
39.92
34.35
34.46
38.42
37.84
2:16.42
2:17.36
2:29.39
2:29.48


<< TOP >>
Konkurencja 14
03-03-2017 - 19:48
Chłopców, 4 x 200m dowolny

15 lat
Wyniki

Rek Polski Seniorów
Rek Polski Jun. 15-lat
7:04.62
7:38.55
AZS AWF Warszawa
TP Olimpijczyk Aleksandrów Łódzki
AZWAR
OLALE
Gorzów Wlkp.
Ostrowiec Św.
29-11-2009
21-12-2014

Punkty: FINA 2016
PozycjaCzasPkt.
1.Śląsk WrocławŚląsk Wrocław7:57.64628
Cielecki Kuba
Doroba Michał
Ferenc Filip
Jackowski Tomasz
02
02
02
02
+0,76
+0,61
+0,50
+0,42
27.21
27.18
27.92
26.35
30.43
29.70
30.71
29.29
31.53
31.23
32.07
29.75
30.72
31.59
32.35
29.61
1:59.89
1:59.70
2:03.05
1:55.00
2.G-8 Bielany WarszawaG-8 Bielany Warszawa7:58.25625
Orlicz Filip
Kowalczyk Kacper
Cheredis Jakub
Gotowski Dominik
02
02
02
02
+0,72
+0,17
+0,41
+0,01
25.77
26.08
26.57
28.16
28.96
30.51
31.40
30.42
28.89
31.78
33.57
31.09
30.48
30.75
33.11
30.71
1:54.10
1:59.12
2:04.65
2:00.38
3.Unia Oświęcim 1Unia Oświęcim8:01.72612
Kozieł Mikołaj SO
Michałowski Tomasz SO
Gałuszka Bruno SO
Blachura Oskar SO
02
02
02
02
+0,68
+0,43
+0,41
+0,61
26.88
27.48
28.24
28.66
29.88
30.51
30.60
30.27
30.94
31.09
31.49
31.87
30.26
31.31
31.07
31.17
1:57.96
2:00.39
2:01.40
2:01.97
4.Victoria Racibórz 1Victoria Racibórz8:05.69597
Zając Mateusz SR
Zwadło Piotr SR
Mencel Miłosz SR
Lesik Jarosław SR
02
02
02
02
+0,74
+0,49
+0,52
+0,60
28.16
28.48
27.19
26.35
31.24
31.26
29.67
30.56
31.97
32.26
30.67
32.22
31.64
30.58
30.92
32.52
2:03.01
2:02.58
1:58.45
2:01.65
5.Skarpa LublinSkarpa Lublin8:16.55558
Sobieszuk Kacper
Popiołek Dawid
Sagan Jakub
Szczerba Adam
02
02
02
02
+0,71
+0,41
+0,54
+0,30
28.33
28.12
28.97
25.74
32.30
31.15
33.83
30.23
33.35
32.47
34.59
30.62
31.54
31.94
33.33
30.04
2:05.52
2:03.68
2:10.72
1:56.63
6.Galicja KrakówGalicja Kraków8:20.18546
Augustyn Jan
Mazur Bartosz
Pniak Bartosz
Pająk Jakub
02
02
02
02
+0,71
+0,24
+0,13
+0,26
29.28
29.00
29.76
27.77
32.33
32.03
33.75
30.95
32.56
32.55
34.26
32.28
31.30
29.99
31.65
30.72
2:05.47
2:03.57
2:09.42
2:01.72
7.Słowianka Gorzów Wlkp.Słowianka Gorzów Wlkp.8:20.86544
Stala Szymon
Malinowski Paweł
Szymanowski Jakub
Szczepanowski Jakub
02
02
02
02
+0,92
+0,30
+0,15
+0,46
28.49
28.36
27.99
27.07
31.55
32.28
31.64
31.10
33.40
34.11
32.72
31.23
34.48
34.19
32.64
29.61
2:07.92
2:08.94
2:04.99
1:59.01
8.MUKP WarszawiankaMUKP Warszawianka8:21.02544
Abd El Razek Jakub
Przybyłkowicz Jan
Kędzierski Jan
Jędrys Igor
02
02
02
02
+0,77
+0,34
+0,37
+0,55
28.34
28.38
28.50
28.03
31.12
32.60
32.38
31.60
31.91
33.76
33.71
32.04
31.49
32.62
33.63
30.91
2:02.86
2:07.36
2:08.22
2:02.58
9.Kormoran OlsztynKormoran Olsztyn8:21.58542
Bruzdewicz Hubert SOL
Sobolewski Dawid SOL
Porbacki Krystian SOL
Kurdzieko Nikodem SOL
02
02
02
02
+0,83
+0,48
+0,39
+0,26
28.66
27.98
28.38
28.29
31.73
31.71
31.61
32.14
32.70
33.07
32.43
33.86
30.47
33.34
32.49
32.72
2:03.56
2:06.10
2:04.91
2:07.01
10.Polonia WarszawaPolonia Warszawa8:22.15540
Krutowicz Bartłomiej SWwa
Chełstowski Maciej
Czajka Marcel
Lipowski Oskar
02
02
02
02
+0,78
+0,20
+0,64
+0,50
28.30
27.26
28.76
27.55
31.71
31.37
33.35
31.14
32.32
32.98
35.03
32.39
30.86
32.53
35.06
31.54
2:03.19
2:04.14
2:12.20
2:02.62
11.UKS GOS RaszynUKS GOS Raszyn8:23.41536
Kaźmierczak Bruno
Rozmysłowski Eryk
Jędrzejewski Albert
Rąpała Tomasz
02
02
02
02
+0,65
+0,40
+0,30
+0,65
26.92
27.78
27.13
31.54
31.05
31.73
31.27
33.83
31.45
32.69
33.10
34.60
30.87
31.61
34.17
33.67
2:00.29
2:03.81
2:05.67
2:13.64
12.Warta PoznańWarta Poznań8:24.06534
Szukalski Mikołaj
Dudek Kacper
Lesicki Piotr
Kubiak Norbert
02
02
02
02
+0,80
+0,58
+0,36
+0,37
28.21
27.93
27.76
29.37
31.60
31.18
30.95
33.31
32.55
33.13
32.88
35.29
30.70
31.92
32.17
35.11
2:03.06
2:04.16
2:03.76
2:13.08
13.Żoliborz WarszawaŻoliborz Warszawa8:24.20533
Dudkiewicz Kacper
Gregorczyk Jan
Biegański Marcin
Kowalczyk Michał
02
02
02
02
+0,69
+0,26
+0,42
+0,29
28.17
28.58
29.19
28.94
31.23
31.71
33.64
32.52
31.75
33.13
35.13
33.74
30.00
31.64
33.66
31.17
2:01.15
2:05.06
2:11.62
2:06.37
14.KS KSZO Ostrowiec 1KS KSZO Ostrowiec8:27.62523
Wilk Jakub SOc
Kępiński Paweł SOc
Wykierski Jakub SOc
Auguścik Daniel SOc
02
02
02
02
+0,70
+0,43
+0,35
+0,40
28.31
28.96
29.17
28.12
31.48
32.53
32.54
32.68
31.52
33.33
34.24
33.90
30.63
33.19
33.96
33.06
2:01.94
2:08.01
2:09.91
2:07.76
15.Unia Oświęcim 2Unia Oświęcim8:32.38508
Alencynowicz Maciej SO
Szczygieł David SO
Płatek Maciej SO
Lewandowski Jakub SO
02
02
02
02
+0,73
+0,19
+0,20
+0,45
29.01
29.62
29.13
28.82
31.88
32.99
33.97
32.31
32.24
33.58
34.78
33.39
31.22
33.13
34.22
32.09
2:04.35
2:09.32
2:12.10
2:06.61
16.Ikar MielecIkar Mielec8:32.57508
Książnicki Dawid
Magda Patryk
Labak Krystian
Kużdżał Mikołaj
02
02
02
02
+0,72
+0,21
+0,36
+0,24
28.97
28.73
29.55
30.32
32.04
31.46
33.25
34.78
32.32
32.26
34.04
36.25
31.40
31.95
29.93
35.32
2:04.73
2:04.40
2:06.77
2:16.67
17.Victoria Racibórz 2Victoria Racibórz8:39.24488
Bubak Dawid SR
Schreiber Patrick SR
Nachlik Szymon SR
Podlasek Adrian SR
02
02
02
02
+0,71
+0,50
+0,53
+0,60
27.63
30.04
30.46
29.67
31.13
33.16
34.84
33.60
32.09
34.03
37.02
34.80
32.08
33.04
33.58
32.07
2:02.93
2:10.27
2:15.90
2:10.14
18.MOSM TychyMOSM Tychy8:39.27488
Wiekiera Dawid
Sendacki Jakub
Szojda Paweł
Pawlik Kacper
02
02
02
02
+0.72
+0,47
+0,36
+0,44
28.89
28.07
29.55
28.23
32.27
32.07
33.58
33.06
33.09
34.07
35.26
35.50
31.40
34.59
33.58
36.06
2:05.65
2:08.80
2:11.97
2:12.85
19.KS PosnaniaKS Posnania8:40.43485
Łangowski Maciej
Zieliński Patryk
Napierała Łukasz
Lechowicz Kacper
02
02
02
02
+0,67
+0,56
+0,46
+0,29
28.12
27.37
29.13
27.81
32.00
32.44
35.41
32.46
33.28
33.78
37.59
34.40
32.56
32.97
37.85
33.26
2:05.96
2:06.56
2:19.98
2:07.93
20.NAWA SkierniewiceNAWA Skierniewice9:02.30429
Skowronek Hubert
Kalisiak Norbert
Zarzycki Maciej
Styczyński Wojciech
02
02
02
02
+0,88
+0,35
+0,47
+0,44
28.70
31.90
30.51
29.37
33.05
36.80
35.97
34.09
34.53
37.01
37.62
35.04
34.72
35.19
33.20
34.60
2:11.00
2:20.90
2:17.30
2:13.10
21.KS KSZO Ostrowiec 2KS KSZO Ostrowiec9:06.29419
Kesler Marcin SOc
Barański Bartosz SOc
Grad Korneliusz SOc
Świątek Bartosz SOc
02
02
02
02
+0,70
+0,45
+0,41
+0,50
30.44
31.20
31.08
31.87
33.29
36.18
35.14
34.79
35.65
37.25
35.72
34.70
35.86
35.77
35.03
32.32
2:15.24
2:20.40
2:16.97
2:13.68
22.Olimpia LublinOlimpia Lublin9:30.22369
Jakóbczyk Jakub
Łoboda Jakub
Solski Mateusz
Deruś Mateusz
02
02
02
02
+0,72
+0,63
+0,54
+0,30
30.96
31.54
34.80
30.06
35.58
36.97
40.00
33.51
36.44
38.09
39.84
34.86
37.11
36.80
38.06
35.60
2:20.09
2:23.40
2:32.70
2:14.03
DYSKW.Wodnik 29 KatowiceWodnik 29 Katowice
S2 - kolejność pływania niezgodna z kolejnością w zgłoszeniu
Kołodziej Mateusz, Władyka Marcin, Tatura Paweł, Porszke Kacper


<< TOP >>
3 - 2 dzień - Eliminacje04-03-2017 - 9:00


Konkurencja 15
04-03-2017 - 9:00
Dziewcząt, 50m motylkowy15 lat
Wyniki Eliminacje

Rek Polski Seniorów
Rek Polski Jun. 15-lat
25.45
27.38
Urbańczyk Aleksandra
Urbańczyk Aleksandra
AZLOD
TRLOD
Netanya (ISR)
Płock
03-12-2015
30-11-2002

Punkty: FINA 2016
PozycjaCzasPkt.
1.Raszczuk ZofiaManta Jelcz-Laskowice28.38633A
2.Peciak KatarzynaSolne Miasto Wieliczka28.86602A
3.Borkowska MałgorzataOlimpijczyk Lublin28.96596A
4.Magierowska JuliaKS Piątka Chorzów29.24579A Skr
5.Mielczarek SandraBUKS Warszawa29.25579A
6.Zawadzka HannaRekin Świebodzice29.29576A
7.Idzikowska AlicjaSiKReT Gliwice29.39570A Skr
8.Raczewska Emilia SOLKormoran Olsztyn29.58559A
9.Kościelniak AleksandraShark Rudna29.61558A Skr
10.Garula WiktoriaMOS Dąbrowa Grn29.71552A
11.Matysiak KingaTrójka Środa Wlkp.29.73551B
Kowal EmiliaOmega Olkusz29.73551B
13.Błaszkiewicz Wiktoria SOcKS KSZO Ostrowiec29.80547B
Szczepek JuliaG-8 Bielany Warszawa29.80547B
15.Buko MartynaMedyk Giżycko29.85544B Skr
16.Ognicha MariaVictoria Józefów29.91541B
17.Haławczak MarcelinaMKP Szczecin29.92541B
18.Bednarczyk AleksandraWodnik Radom29.95539B
19.Widurska KingaGalicja Kraków30.17527B
20.Borsuk MagdalenaWarta Poznań30.18527B
21.Furtak WiktoriaSiKReT Gliwice30.25523R
22.Strugała OliwiaIkar Mielec30.27522R
23.Krosta EmiliaWodnik Siemianowice Śl30.43514
24.Luma IzabelaMZOS Płock30.51510
25.Skowron MajaMKP Szczecin30.54508Skr
Nowak Zuzanna SOUnia Oświęcim30.54508
Patora MariaPiątka Konstantynów Łódzki30.54508
28.Swiatek JoannaGryf Dębica30.56507
29.Kukiełka LilianaOrka Iława30.73499
30.Van Doorne NataliaSłowianka Gorzów Wlkp.30.76497
31.Zoglowek JoannaManta Jelcz-Laskowice30.82494
Miłek MarcelinaGalicja Kraków30.82494
33.Bylińska Agnieszka SGŻabianka Gdańsk30.86493
34.Wojtasik AnitaGórnik Radlin30.91490
35.Niemczyk WiktoriaMOSM Tychy31.00486
36.Nocoń DominikaManta Kochłowice31.01485
37.Gajdzińska AmeliaPiętnastka Bydgoszcz31.02485
38.Krypa OliwiaManta Warszawa31.10481
39.Sroczyńska JuliaMotyl Stalowa Wola31.15479
40.Podniesińska MartaPirania Targówek31.19477
41.Łabuć TolaTP Zielona Góra31.20477
42.Karczmarzyk Anna SRVictoria Racibórz31.26474
43.Okaj MartynaMOS Katowice31.30472
44.Soczomska PolaJuvenia Wrocław31.33471
Bałys Wiktoria SRVictoria Racibórz31.33471
46.Szyndler AleksandraSwim10 Puławy31.48464
47.Gałaguz GabrielaNeptun Stargard Szcz31.50463
48.Małek MartynaSkarpa Lublin31.54461
49.Orłowska ZuzannaNAWA Skierniewice31.58460
50.Bidnik KarolinaGim-92 Ursynów W-wa31.68455
51.Matracka Anastazja SOcKS KSZO Ostrowiec31.78451
52.Zięba Natalia SRVictoria Racibórz31.84448
Prochownik Martyna SOUnia Oświęcim31.84448
54.Chołuj JuliaMKP Szczecin31.88447
55.Fiedoruk KatarzynaBarracuda Białystok31.90446
56.Kaleta KarolinaSiKReT Gliwice31.96443
57.Totoszko MarcelinaShark Rudna32.05440
58.Blachura Julia SOUnia Oświęcim32.13436
59.Świątek MartynaSkarpa Lublin32.14436
60.Mijas AgataOrka Iława32.21433
61.Budzyńska KatarzynaKontra Gniezno32.23432
62.Walczyk MartynaMOSM Tychy32.32429
63.Gorecka WeronikaGilus Gilowice32.34428
64.Adamek BarbaraOlimpia Lublin32.38426
65.Bis AleksandraMotyl Stalowa Wola32.46423
66.Kapcińska Maja SOUnia Oświęcim32.49422
67.Wańkowicz AleksandraSkalar Warszawa32.50422
68.Baj JoannaŚląsk Wrocław32.54420
69.Tomkiel AleksandraPolonia Warszawa32.57419
70.Buk AlicjaKorona-Swim Kielce32.71414
71.Piękoś Natalia SŁJedynka Łódź32.72413
72.Janik JuliaTorpeda Oleśnica32.74412
73.Grylewicz ZuzannaRekin Świebodzice32.76412
74.Stroińska KatarzynaExtreme Team Oborniki32.88407
75.Czarniak NataliaPiętnastka Bydgoszcz33.10399
76.Więckowska WiktoriaJagiellonka Warszawa33.13398
77.Kumorek KamilaGalicja Kraków33.24394
78.Chrostowska Maria SOLKormoran Olsztyn33.27393
79.Przygoda Natalia SOcKS KSZO Ostrowiec33.29392
80.Pacyńska ZofiaKontra Gniezno33.34391
81.Mieczkowska WiktoriaMKS ROŚ Pisz33.39389
82.Błaszczyk WeronikaJunior Kluczbork33.41388
83.Owsianowska SaraGalicja Kraków33.50385
84.Szymkowiak AleksandraManta Jelcz-Laskowice33.54384
85.Chylińska DariaSiódemka Sopot33.59382
86.Rutkowska WiktoriaPSP Swim Płock33.69378
87.Bienasz WiktoriaJuvenia Białystok34.10365
88.Nowak JagodaMOS Katowice34.27360
89.Pawłowska PaulinaMOS Katowice35.27330
90.Gawron MartaKS Posnania35.38327
91.Banasiak AnnaPiątka Konstantynów Łódzki35.76316
92.Kopaniecka ZuzannaHobby Sport Kietrz35.98311
93.Sady Julia SOcKS KSZO Ostrowiec36.00310
94.Bogucka BlankaTotis Viribus Świebodzin36.06309
95.Nawrocka AlicjaKontra Gniezno38.58252
96.Sawicka JuliaTotis Viribus Świebodzin40.97210
DYSKW.Pawlak KatarzynaTotis Viribus Świebodzin
M5 - nierównoczesna praca ramion


<< TOP >>
Konkurencja 16
04-03-2017 - 9:13
Chłopców, 50m motylkowy15 lat
Wyniki Eliminacje

Rek Polski Seniorów
Rek Polski Jun. 15-lat
22.64
24.16
Czerniak Konrad
Stokowski Kacper
AZKAT
G8WAR
Lublin
Ostrowiec Św.
20-12-2015
21-12-2014

Punkty: FINA 2016
PozycjaCzasPkt.
1.Kozieł Mikołaj SOUnia Oświęcim26.10582A
2.Gilżyński SzymonManta Jelcz-Laskowice26.29570A
3.Cheredis JakubG-8 Bielany Warszawa26.37564A
4.Krutowicz Bartłomiej SWwaPolonia Warszawa26.40563A
5.Celiński JakubHuragan Międzyrzec26.60550A
6.Sobek NikodemOlimpijczyk Lublin26.64547A
7.Janiczuk PatrykLider Chełm26.74541A
8.Kaźmierczak BrunoUKS GOS Raszyn26.75541A
9.Kryś JarosławMKP Szczecin26.91531A
10.Fischer JakubSiódemka Brodnica26.95529?
Król JanOrka MOSiR Kielce26.95529?
12.Sieradzki KamilWodnik Siemianowice Śl27.00526B
13.Niestuj PiotrSalos Cortile Kielce27.06522B
14.Kustra AdamShark Rudna27.08521B
15.Kolańczyk KacperMKP Kołobrzeg27.11519B
16.Wituszyński Jakub SRVictoria Racibórz27.15517B
17.Szulkowski SzymonSiódemka Brodnica27.24512B
18.Górka ŁukaszSiKReT Gliwice27.25512B
19.Majsak DawidCentrum Staszów27.39504B
20.Ferenc FilipŚląsk Wrocław27.41503B
21.Aleksander JakubMKP Szczecin27.44501R
22.Łangowski MaciejKS Posnania27.46500R
23.Mrzygłód MichałGilus Gilowice27.51497
24.Purtak Wiktor SŁJedynka Łódź27.57494
Sobieszuk KacperSkarpa Lublin27.57494
Lis PawełBUKS Warszawa27.57494
27.Syska Kacper SŁJedynka Łódź27.58493
28.Wróblewski KamilHarpun Osiecznica27.65490
29.Szczurek JakubBUKS Warszawa27.67489
30.Wyborski JakubMZOS Płock27.81481
31.Dembski-Kornaga ErykZnicz Koszalin27.84480
32.Augustyn JanGalicja Kraków27.92476
33.Jurkiewicz DawidSokół Mościce 27.94474
34.Litewczuk MateuszMOSM Tychy27.95474
35.Sobolewski Dawid SOLKormoran Olsztyn27.99472
36.Skowronek HubertNAWA Skierniewice28.01471
37.Kowalczyk KacperG-8 Bielany Warszawa28.06468
Łuczak KrzysztofWarta Poznań28.06468
Bielas JakubRuch Grudziądz28.06468
40.Świątek FilipAtol Oleśnica28.09467
41.Szukalski MikołajWarta Poznań28.19462
42.Podlasek Adrian SRVictoria Racibórz28.20461
43.Popiołek DawidSkarpa Lublin28.24460
44.Czajka MaciejG-8 Bielany Warszawa28.26459
45.Kijek WiktorManta Kochłowice28.28458
46.Szablak FranciszekLegia Warszawa28.32456
47.Bliźniewski FranciszekSP 149 Łódź28.35454
48.Porbacki Krystian SOLKormoran Olsztyn28.38453
49.Matyjasek MaciejMMKS Kędzierzyn-Koźle28.41451
50.Musiński MikołajOrka Iława28.42451
51.Kwiatkowski PawełJuvenia Białystok28.43450
52.Mańczak JakubG-8 Bielany Warszawa28.46449
53.Moryl Wojciech SOMMKS Kędzierzyn-Koźle28.47448
54.Pawłowski DominikAtol Oleśnica28.48448
55.Kwiatek RadosławOrka MOSiR Kielce28.49448
56.Pawlik KacperMOSM Tychy28.53446
57.Nachlik Szymon SRVictoria Racibórz28.57444
Zdanowski FilipPingwiny Warszawa28.57444
59.Adamski JakubKO Mysłowice28.58443
60.Kowalczyk DawidManta Kochłowice28.63441
Wilk Jakub SOcKS KSZO Ostrowiec28.63441
62.Labak KrystianIkar Mielec28.71437
63.Grądzik BartoszOrka Ciechanów28.77435
64.Kowalski OskarAstromal Leszno28.79434
65.Porszke KacperWodnik 29 Katowice28.81433
66.Walter AlanMOSM Tychy28.88430
67.Doliński RadosławNeptun Sokołów Podlaski29.04423
68.Szymanowski JakubSłowianka Gorzów Wlkp.29.07421
69.Magda PatrykIkar Mielec29.22415
70.Tarasek SzymonSTP Nowy Sącz29.31411
71.Krajewski Patryk SGŻabianka Gdańsk29.39408
72.Kępiński Paweł SOcKS KSZO Ostrowiec29.42406
73.Piekaruś DawidKP AVIA Świdnik29.46405
74.Fierzbik OskarSwim10 Puławy29.47404
Adamczyk WojciechGórnik Sosnowiec29.47404
76.Gregorczyk JanŻoliborz Warszawa29.48404
Szermuszyn HubertBarracuda Białystok29.48404
78.Knihnicki MiłoszRekin Świebodzice29.60399
79.Rutkowski KacperSiódemka Brodnica29.61399
80.Trzcionkowski JanLegia Warszawa29.67396
81.Niejadlik Michał SRVictoria Racibórz29.79391
82.Górski JakubSłowianka Gorzów Wlkp.29.88388
83.Oszutowski AdamKontra Gniezno29.89387
84.Kaczmarski Kajetan SGŻabianka Gdańsk29.91387
85.Burczyński PiotrPolonia Warszawa29.94386
86.Góral MateuszMKP Szczecin29.98384
87.Przybyła HugoWarta Poznań30.07381
88.Burdukiewicz MaksymilianPolonia Warszawa30.09380
Pronobis PawełWodnik 29 Katowice30.09380
90.Kucharski JanKapry Armexim30.13378
Stepaniuk SebastianJuvenia Białystok30.13378
92.Grabowski TomaszSiKReT Gliwice30.14378
93.Szczygieł David SOUnia Oświęcim30.16377
94.Soból PrzemysławPolonia Warszawa30.19376
95.Kubiak NorbertWarta Poznań30.22375
96.Cedrowski JakubMedyk Giżycko30.28373
Filipowicz GustawJuvenia Białystok30.28373
98.Auguścik Daniel SOcKS KSZO Ostrowiec30.31372
99.Napiecek JonaszAstromal Leszno30.41368
100.Łoboda JakubOlimpia Lublin30.46366
101.Biegański MarcinŻoliborz Warszawa30.51364
102.Sobków DominikPiętnastka Bydgoszcz30.53364
Bilski BartoszAtol Oleśnica30.53364
104.Malicki DawidPiętnastka Bydgoszcz30.67359
105.Kesler Marcin SOcKS KSZO Ostrowiec30.74356
106.Koszczka SzymonOrka Iława30.76355
107.Świątek Bartosz SOcKS KSZO Ostrowiec30.78355
108.Brdys MiłoszKrotosz Krotoszyn30.81354
109.Flisiński SebastianJagiellonka Warszawa30.83353
Jakóbczyk JakubOlimpia Lublin30.83353
111.Szczepański JakubPłetwal Mława30.88351
112.Kot KacperDelfin Garwolin30.91350
113.Poprawa-Jakubas JakubMOSM Tychy30.94349
114.Drajewicz Jakub SRVictoria Racibórz31.00347
115.Kędzierski JanMUKP Warszawianka31.04346
116.Jędrszczyk KacperGalicja Kraków31.11344
117.Jacuński MaciejOrka Iława31.13343
118.Bielawski JakubAtol Oleśnica31.14343
119.Pawłowski WojciechWodnik 29 Katowice31.27338
120.Jędrzejkiewicz JanGim-92 Ursynów W-wa31.31337
121.Mateja IgorSiKReT Gliwice31.43333
122.Wiśniewski JakubOrka Ciechanów31.47332
123.Kowalczyk KacperTotis Viribus Świebodzin31.73324
124.Aleksandrowicz MIchałManta Jelcz-Laskowice31.77323
125.Barański Bartosz SOcKS KSZO Ostrowiec31.91318
126.Matejko MaciejDelfin Garwolin32.17311
127.Susek MikołajMOS Dąbrowa Grn32.48302
128.Łubik MaciejWłókniarz Kalisz32.63298
129.Juchno MichałMOS Dąbrowa Grn32.76294
130.Mrówczyński KacperExtreme Team Oborniki32.94289
131.Lipiński WiktorTotis Viribus Świebodzin33.16284
132.Gruszka NorbertMKP Wągrowiec33.32280
133.Piecuch ŁukaszSkra Bełchatów34.89243
134.Pawlak JacekTotis Viribus Świebodzin37.44197


<< TOP >>
Konkurencja 17
04-03-2017 - 9:30
Dziewcząt, 50m grzbietowy15 lat
Wyniki Eliminacje

Rek Polski Seniorów
Rek Polski Jun. 15-lat
26.03
28.43
Urbańczyk Aleksandra
Juc Aleksandra
AZLOD
MAWAR
Lublin
Olsztyn
19-12-2015
17-12-2016

Punkty: FINA 2016
PozycjaCzasPkt.
1.Kościelniak AleksandraShark Rudna30.02625A
2.Magierowska JuliaKS Piątka Chorzów30.09620A
3.Idzikowska AlicjaSiKReT Gliwice30.19614A
4.Modrzejewska Magdalena SRVictoria Racibórz30.20614A
5.Górnicka AleksandraMKP Szczecin30.44599A
6.Roman MatyldaZRYW Opole30.45599A
7.Herasimowicz ZuzannaMorena Gdańsk30.47597A
8.Borkowska MałgorzataOlimpijczyk Lublin30.69585A
9.Mozołowska EmiliaŻoliborz Warszawa30.77580A
Rosińska KarolinaORKA Grudziądz30.77580A
11.Grzelczyk Natalia SŁJedynka Łódź30.83577B
12.Lewicka NataliaSP-63 Bydgoszcz30.87574B Skr.
13.Golubska AlinaBUKS Warszawa30.88574B
Szczepek JuliaG-8 Bielany Warszawa30.88574B
15.Pichola WeronikaMKS Piaseczno30.90573B
16.Pelc AleksandraJuvenia Wrocław31.01567B
Gładkojć Marta SOLKormoran Olsztyn31.01567B
18.Gajdzińska AmeliaPiętnastka Bydgoszcz31.03566B
19.Dekoninck Laura SWwaPolonia Warszawa31.13560B
20.Jakubczak MartynaWłókniarz Kalisz31.14560B
21.Bujak KlaraG-8 Bielany Warszawa31.26553R
22.Kupis AleksandraMKP Szczecin31.31551R
23.Bednarczyk AleksandraWodnik Radom31.36548
24.Król WiktoriaGalicja Kraków31.40546
25.Jońska ZuzannaOlimpijczyk Lublin31.51540
26.Łuczak KatarzynaWłókniarz Kalisz31.63534
27.Szerszen NataliaGryf Dębica31.64534
Ognicha MariaVictoria Józefów31.64534
29.Tomaszewska MagdalenaWisła Puławy31.66533
30.Amerek DariaMOS Katowice31.86523
31.Kosiorowska OliwiaGórnik Radlin31.89521
32.Kozłowska MartynaAstromal Leszno31.91520
33.Maziar AlicjaRekin Świebodzice32.02515
34.Rogalka JoannaExtreme Team Oborniki32.09511
35.Nawrot AleksandraKorona-Swim Kielce32.11510
36.Kłusek MariaShark Rudna32.12510
37.Auguściak MichalinaKapry Armexim32.14509
38.Muszyńska MajkaManta Jelcz-Laskowice32.19507
39.Oleszak MajaTP Zielona Góra32.21506
40.Palowska GabrielaVictoria Kozy32.22505
Czarnowicz GabrielaOmega Sokółka32.22505
42.Szymańska WiktoriaWłókniarz Kalisz32.36499
43.Kopiczyńska AgataG-8 Bielany Warszawa32.45495
44.Ajtner SoniaMKP Wągrowiec32.47494
45.Spórna WeronikaGalicja Kraków32.58489
Tomkiel AleksandraPolonia Warszawa32.58489
47.Łuczak DominikaTP Zielona Góra32.60488
48.Woźniak Karolina SOUnia Oświęcim32.65485
49.Jędrzejczyk JuliaKS Piątka Chorzów32.79479
50.Sobieraj JuliaBarakuda Starachowice32.80479
51.Widurska KingaGalicja Kraków32.82478
52.Krawczyk PaulinaIKS Konstancin32.84477
53.Serafin BarbaraG-8 Bielany Warszawa32.90474
54.Świętochowska MajaMUKP Warszawianka32.91474
55.Janik JuliaTorpeda Oleśnica33.13465
56.Lewandowska Magdalena SGŻabianka Gdańsk33.19462
57.Adamska ZuzannaGalicja Kraków33.23460
58.Paczkowska Agnieszka SGOSIR Chojnice33.24460
59.Tomera Roksana SOUnia Oświęcim33.68442
60.Muzyka Izabela SOLKormoran Olsztyn33.79438
61.Dąbrowska AleksandraPirat Elbląg33.94432
62.Podniesińska MartaPirania Targówek34.02429
63.Polasik NataliaMedyk Giżycko34.03429
Zgórska NataliaPiętnastka Bydgoszcz34.03429
65.Szulc SylwiaZnicz Koszalin34.07427
66.Robaszkiewicz JoannaMKP Wągrowiec34.13425
67.Błaszkiewicz Wiktoria SOcKS KSZO Ostrowiec34.15424
68.Zając AleksandraMOSM Tychy34.25421
69.Olejarka AnnaOrlik Przeworsk34.39415
70.Matracka Anastazja SOcKS KSZO Ostrowiec34.44414
71.Osman MagdalenaSalos Cortile Kielce34.45413
72.Kamińska AgnieszkaRuch Grudziądz34.80401
73.Urbanek ZuzannaWarta Poznań34.92397
74.Powązka AnnaPłetwal Mława35.03393
75.Szołtysek KarolinaSiKReT Gliwice35.50378
76.Fiedoruk KatarzynaBarracuda Białystok35.81368
77.Czarniak NataliaPiętnastka Bydgoszcz35.84367
78.Jankowska EmiliaWodnik Police36.13358
79.Rutkowska WiktoriaPSP Swim Płock36.67343
80.Siuda PaulinaPirania Targówek37.42322
81.Rezner JuliaKapry Armexim37.53319
82.Nawrocka AlicjaKontra Gniezno39.52274
83.Głowala MartaDelfin Garwolin44.13196


<< TOP >>
Konkurencja 18
04-03-2017 - 9:42
Chłopców, 50m grzbietowy15 lat
Wyniki Eliminacje

Rek Polski Seniorów
Rek Polski Jun. 15-lat
22.96
25.29
Polewka Tomasz
Murzyn Dawid
AZKAT
JOKRA
Netanya (ISR)
Ostrowiec Św.
06-12-2015
20-12-2012

Punkty: FINA 2016
PozycjaCzasPkt.
1.Radziszewski KrzysztofBUKS Warszawa25.69647A
2.Raban MaciejIKS Konstancin27.11550A
3.Górka ŁukaszSiKReT Gliwice27.31538A
4.Rożenek PatrykGórnik Radlin27.40533A
5.Król JanOrka MOSiR Kielce28.07496A
6.Kaźmierczak BrunoUKS GOS Raszyn28.08495A
7.Raczyński AdrianJagiellonka Warszawa28.13492A
8.Rzadkowolski BartoszG-8 Bielany Warszawa28.18490A
9.Słowikowski BartoszKapry Armexim28.19489A
Zając Mateusz SRVictoria Racibórz28.19489A
11.Mistrzak KacperHobby Sport Kietrz28.23487B
12.Sagan JakubSkarpa Lublin28.26486B
13.Kusiński AleksySP 149 Łódź28.36480B
14.Mieszkuniec SzymonVictoria Józefów28.37480B
15.Bubak Dawid SRVictoria Racibórz28.40478B
16.Alencynowicz Maciej SOUnia Oświęcim28.42477B
Michałowski Tomasz SOUnia Oświęcim28.42477B
18.Bliźniewski FranciszekSP 149 Łódź28.53472B Skr.
19.Bartosiewicz RemigiuszWodnik Siemianowice Śl28.62467B
20.Gotowski DominikG-8 Bielany Warszawa28.78460B
21.Kowalczyk KacperG-8 Bielany Warszawa28.89454R
22.Kliber IwoAstromal Leszno28.94452R
23.Krawczyk ErykZnicz Koszalin28.98450
24.Wituszyński Jakub SRVictoria Racibórz29.00449
25.Abd El Razek JakubMUKP Warszawianka29.04447
26.Mazur BartoszGalicja Kraków29.05447
27.Rybiński FilipOrka Iława29.08446
28.Pleśnierowicz KamilCityzen Poznań29.11444
29.Gumiński IgorMorena Gdańsk29.17442
30.Szablak CypisLegia Warszawa29.35433
31.Cierpiał JakubSiódemka Brodnica29.48428
32.Żurek MikołajSiódemka Sopot29.57424
33.Cepuchowicz JakubOrka Lubań29.66420
34.Golik LeonardMotyl Stalowa Wola29.73417
35.Sobieszuk KacperSkarpa Lublin29.76416
36.Boboryk WojciechDelfin Gdynia29.86412
37.Molenda DominikPirania Targówek29.88411
38.Koput AntoniManta Warszawa29.89410
39.Jurkiewicz DawidSokół Mościce 29.96407
40.Bielas JakubRuch Grudziądz29.98407
41.Dziuba GerardWisła Puławy30.09402
42.Sendacki JakubMOSM Tychy30.12401
43.Jędrzejewski AlbertUKS GOS Raszyn30.19398
44.Kużdżał MikołajIkar Mielec30.39390
45.Łuczak KrzysztofWarta Poznań30.43389
46.Kowalczyk DawidManta Kochłowice30.48387
47.Malicki DawidPiętnastka Bydgoszcz30.61382
48.Tokarski StanisławRekin Świebodzice30.68379
49.Chyrchała RafałOrka Zamość30.94370
50.Kaczmarski Kajetan SGŻabianka Gdańsk30.99368
51.Lechowicz KacperKS Posnania31.33356
Przybyłkowicz JanMUKP Warszawianka31.33356
53.Grad Korneliusz SOcKS KSZO Ostrowiec31.35356
54.Szynawa WiktorWodnik Siemianowice Śl31.46352
55.Mielczarek Maciej SWwaPolonia Warszawa31.50350
56.Pawłowski ErykWodnik Siemianowice Śl31.54349
57.Stanisławski KacperTrójka Środa Wlkp.31.55349
58.Kot KacperDelfin Garwolin31.79341
59.Waszak KamilRuch Grudziądz31.87338
60.Zajączkowski FilipKapry Armexim31.88338
61.Solski MateuszOlimpia Lublin31.89338
62.Herisz JakubGórnik Sosnowiec32.37323
63.Papis DominikSłowianka Gorzów Wlkp.32.46320
64.Kiewel GawełBUKS Warszawa32.61316
65.Jaroszewski ŁukaszŻoliborz Warszawa32.76312
66.Kozłowski JakubMKP Wągrowiec32.82310
67.Wencel AdrianPiątka Konstantynów Łódzki32.84309
68.Markefka TomaszMKP Zabrze33.05303
69.Jurzak MichałJasień Sucha Beskidzka33.48292
70.Węglarski MiłoszOrka Ciechanów33.50291
71.Gąsior GrzegorzMTP Lublinianka33.53291
72.Talaga MaciejJasień Sucha Beskidzka34.42269
73.Wrześniewski DamianManta Warszawa34.56265
74.Wilgosz JanManta Jelcz-Laskowice34.88258
75.Nowak Radosław SOLKormoran Olsztyn35.32248
76.Kowalczyk KacperTotis Viribus Świebodzin35.62242
77.Piecuch ŁukaszSkra Bełchatów37.87201


<< TOP >>
Konkurencja 19
04-03-2017 - 9:52
Dziewcząt, 400m dowolny15 lat
Wyniki Eliminacje

Rek Polski Seniorów
Rek Polski Jun. 15-lat
4:05.77
4:11.12
Barzycka Paulina
Kilijańska Donata
AZWAR
KSOST
Gorzów Wlkp.
Łódź
26-11-2005
21-11-2010

Punkty: FINA 2016
PozycjaCzasPkt.
1.Roman MatyldaZRYW Opole4:27.67672A
50m:
100m:
30.01
1:02.73
30.01
32.72
150m:
200m:
1:35.75
2:09.60
33.02
33.85
250m:
300m:
2:44.23
3:18.87
34.63
34.64
350m:
400m:
3:53.42
4:27.67
34.55
34.25
2.Jaszczuk Ewa SOLKormoran Olsztyn4:27.90670A
50m:
100m:
30.40
1:03.36
30.40
32.96
150m:
200m:
1:37.11
2:11.23
33.75
34.12
250m:
300m:
2:45.64
3:19.90
34.41
34.26
350m:
400m:
3:54.69
4:27.90
34.79
33.21
3.Skibiak KlaudiaMorena Gdańsk4:29.46659A
50m:
100m:
31.12
1:04.57
31.12
33.45
150m:
200m:
1:38.84
2:13.30
34.27
34.46
250m:
300m:
2:47.88
3:22.14
34.58
34.26
350m:
400m:
3:56.09
4:29.46
33.95
33.37
4.Kryszkowska NataliaMZOS Płock4:29.52658A
50m:
100m:
30.89
1:04.56
30.89
33.67
150m:
200m:
1:38.73
2:13.41
34.17
34.68
250m:
300m:
2:47.57
3:22.02
34.16
34.45
350m:
400m:
3:56.44
4:29.52
34.42
33.08
5.Piękoś Natalia SŁJedynka Łódź4:30.44652A
50m:
100m:
30.79
1:04.13
30.79
33.34
150m:
200m:
1:37.95
2:12.26
33.82
34.31
250m:
300m:
2:46.32
3:21.27
34.06
34.95
350m:
400m:
3:56.06
4:30.44
34.79
34.38
6.Miciak AgataSłowianka Gorzów Wlkp.4:30.59651A
50m:
100m:
30.79
1:04.45
30.79
33.66
150m:
200m:
1:38.72
2:13.02
34.27
34.30
250m:
300m:
2:48.08
3:22.87
35.06
34.79
350m:
400m:
3:57.14
4:30.59
34.27
33.45
7.Kuchta MariaDwójka Tczew4:32.26639A
50m:
100m:
31.34
1:05.71
31.34
34.37
150m:
200m:
1:40.99
2:15.96
35.28
34.97
250m:
300m:
2:50.83
3:25.69
34.87
34.86
350m:
400m:
3:59.37
4:32.26
33.68
32.89
8.Zarembik Katarzyna SRVictoria Racibórz4:32.61636A
50m:
100m:
30.87
1:05.29
30.87
34.42
150m:
200m:
1:40.47
2:15.65
35.18
35.18
250m:
300m:
2:50.34
3:25.28
34.69
34.94
350m:
400m:
3:59.86
4:32.61
34.58
32.75
9.Pluta Emilia SOUnia Oświęcim4:32.70636A
50m:
100m:
31.32
1:05.77
31.32
34.45
150m:
200m:
1:40.69
2:16.03
34.92
35.34
250m:
300m:
2:50.29
3:24.66
34.26
34.37
350m:
400m:
3:58.83
4:32.70
34.17
33.87
10.Raczewska Emilia SOLKormoran Olsztyn4:33.52630A
50m:
100m:
31.53
1:06.08
31.53
34.55
150m:
200m:
1:40.87
2:15.70
34.79
34.83
250m:
300m:
2:50.72
3:25.55
35.02
34.83
350m:
400m:
4:00.62
4:33.52
35.07
32.90
11.Zając WiktoriaŻoliborz Warszawa4:34.49623B
50m:
100m:
31.26
1:05.64
31.26
34.38
150m:
200m:
1:41.16
2:16.16
35.52
35.00
250m:
300m:
2:51.25
3:26.60
35.09
35.35
350m:
400m:
4:01.46
4:34.49
34.86
33.03
12.Jabłonowska NikolaG-8 Bielany Warszawa4:34.54623B Skr
50m:
100m:
31.29
1:05.43
31.29
34.14
150m:
200m:
1:40.30
2:15.40
34.87
35.10
250m:
300m:
2:50.14
3:25.33
34.74
35.19
350m:
400m:
4:00.34
4:34.54
35.01
34.20
13.Pakuła AlicjaG-8 Bielany Warszawa4:35.16619B Skr
50m:
100m:
31.17
1:05.87
31.17
34.70
150m:
200m:
1:41.48
2:17.42
35.61
35.94
250m:
300m:
2:52.46
3:27.72
35.04
35.26
350m:
400m:
4:02.49
4:35.16
34.77
32.67
14.Cerlich OliwiaIkar Mielec4:35.31618B
50m:
100m:
31.19
1:05.28
31.19
34.09
150m:
200m:
1:40.42
2:15.66
35.14
35.24
250m:
300m:
2:51.20
3:26.13
35.54
34.93
350m:
400m:
4:00.78
4:35.31
34.65
34.53
15.Wilczewska AleksandraOlimpia Lublin4:35.42617B Skr
50m:
100m:
31.33
1:05.48
31.33
34.15
150m:
200m:
1:40.37
2:15.33
34.89
34.96
250m:
300m:
2:50.66
3:25.98
35.33
35.32
350m:
400m:
4:01.05
4:35.42
35.07
34.37
16.Bylińska Agnieszka SGŻabianka Gdańsk4:36.19612B
50m:
100m:
31.76
1:05.92
31.76
34.16
150m:
200m:
1:40.21
2:14.78
34.29
34.57
250m:
300m:
2:49.73
3:25.32
34.95
35.59
350m:
400m:
4:01.05
4:36.19
35.73
35.14
17.Sienkiewicz KajaBUKS Warszawa4:37.31604B
50m:
100m:
31.54
1:06.03
31.54
34.49
150m:
200m:
1:40.91
2:16.28
34.88
35.37
250m:
300m:
2:51.57
3:26.95
35.29
35.38
350m:
400m:
4:02.42
4:37.31
35.47
34.89
18.Szlęk KatarzynaOlimpijczyk Aleksandrów Ł.4:37.37604B Skr
50m:
100m:
30.88
1:04.53
30.88
33.65
150m:
200m:
1:39.68
2:15.17
35.15
35.49
250m:
300m:
2:50.42
3:26.18
35.25
35.76
350m:
400m:
4:02.71
4:37.37
36.53
34.66
19.Krypa MartaManta Warszawa4:37.38604B
50m:
100m:
30.70
1:04.47
30.70
33.77
150m:
200m:
1:39.04
2:14.47
34.57
35.43
250m:
300m:
2:50.04
3:26.03
35.57
35.99
350m:
400m:
4:02.11
4:37.38
36.08
35.27
20.Zawadzka HannaRekin Świebodzice4:37.76601B Skr
50m:
100m:
31.01
1:05.60
31.01
34.59
150m:
200m:
1:40.67
2:16.06
35.07
35.39
250m:
300m:
2:51.76
3:27.32
35.70
35.56
350m:
400m:
4:02.98
4:37.76
35.66
34.78
21.Łuczak DominikaTP Zielona Góra4:37.84601R
50m:
100m:
32.26
1:06.48
32.26
34.22
150m:
200m:
1:41.26
2:16.81
34.78
35.55
250m:
300m:
2:52.63
3:28.32
35.82
35.69
350m:
400m:
4:04.48
4:37.84
36.16
33.36
22.Szymczak PatrycjaManta Kochłowice4:38.06599R
50m:
100m:
30.98
1:05.46
30.98
34.48
150m:
200m:
1:40.64
2:16.17
35.18
35.53
250m:
300m:
2:51.79
3:27.78
35.62
35.99
350m:
400m:
4:03.71
4:38.06
35.93
34.35
23.Wykrzykowska ZofiaSiódemka Sopot4:38.18599
50m:
100m:
31.62
1:05.78
31.62
34.16
150m:
200m:
1:41.20
2:16.74
35.42
35.54
250m:
300m:
2:52.35
3:28.28
35.61
35.93
350m:
400m:
4:03.54
4:38.18
35.26
34.64
24.Prochownik Martyna SOUnia Oświęcim4:38.42597
50m:
100m:
30.87
1:04.77
30.87
33.90
150m:
200m:
1:39.50
2:15.39
34.73
35.89
250m:
300m:
2:51.28
3:27.29
35.89
36.01
350m:
400m:
4:03.42
4:38.42
36.13
35.00
25.Jasiorska AleksandraPolonia Warszawa4:38.44597
50m:
100m:
31.26
1:05.54
31.26
34.28
150m:
200m:
1:40.70
2:16.14
35.16
35.44
250m:
300m:
2:51.74
3:27.48
35.60
35.74
350m:
400m:
4:03.28
4:38.44
35.80
35.16
26.Domżol ZuzannaWłókniarz Kalisz4:38.61596
50m:
100m:
32.57
1:07.28
32.57
34.71
150m:
200m:
1:42.25
2:17.78
34.97
35.53
250m:
300m:
2:53.31
3:29.10
35.53
35.79
350m:
400m:
4:05.15
4:38.61
36.05
33.46
27.Jaworska MajaMZOS Płock4:38.88594
50m:
100m:
31.20
1:05.56
31.20
34.36
150m:
200m:
1:40.70
2:16.57
35.14
35.87
250m:
300m:
2:52.46
3:28.38
35.89
35.92
350m:
400m:
4:04.42
4:38.88
36.04
34.46
28.Zaręba-Paradowska JuliaBUKS Warszawa4:40.01587
50m:
100m:
31.18
1:05.18
31.18
34.00
150m:
200m:
1:40.08
2:15.79
34.90
35.71
250m:
300m:
2:51.61
3:27.88
35.82
36.27
350m:
400m:
4:04.17
4:40.01
36.29
35.84
29.Fuks EmiliaWodnik Siemianowice Śl4:40.49584
50m:
100m:
31.09
1:05.54
31.09
34.45
150m:
200m:
1:40.73
2:16.36
35.19
35.63
250m:
300m:
2:52.84
3:29.48
36.48
36.64
350m:
400m:
4:05.67
4:40.49
36.19
34.82
30.Sobiak ZuzannaWarta Poznań4:43.02568
50m:
100m:
31.80
1:06.54
31.80
34.74
150m:
200m:
1:42.09
2:18.12
35.55
36.03
250m:
300m:
2:54.65
3:31.30
36.53
36.65
350m:
400m:
4:07.71
4:43.02
36.41
35.31
31.Środa DominikaMKP Szczecin4:43.35566
50m:
100m:
31.83
1:06.68
31.83
34.85
150m:
200m:
1:42.28
2:18.60
35.60
36.32
250m:
300m:
2:55.04
3:31.36
36.44
36.32
350m:
400m:
4:07.97
4:43.35
36.61
35.38
32.Gonet KatarzynaSwim2win Krosno4:46.03551
50m:
100m:
33.73
1:09.63
33.73
35.90
150m:
200m:
1:45.69
2:21.57
36.06
35.88
250m:
300m:
2:57.98
3:34.54
36.41
36.56
350m:
400m:
4:10.84
4:46.03
36.30
35.19
33.Niemczyk WiktoriaMOSM Tychy4:46.04551
50m:
100m:
31.85
1:07.40
31.85
35.55
150m:
200m:
1:43.71
2:20.71
36.31
37.00
250m:
300m:
2:57.53
3:34.32
36.82
36.79
350m:
400m:
4:10.73
4:46.04
36.41
35.31
34.Maziar AlicjaRekin Świebodzice4:46.20550
50m:
100m:
31.73
1:07.53
31.73
35.80
150m:
200m:
1:44.42
2:21.40
36.89
36.98
250m:
300m:
2:58.47
3:35.42
37.07
36.95
350m:
400m:
4:12.68
4:46.20
37.26
33.52
35.Kulisiewicz AdriannaGalicja Kraków4:46.63547
50m:
100m:
31.95
1:06.94
31.95
34.99
150m:
200m:
1:42.97
2:19.53
36.03
36.56
250m:
300m:
2:56.28
3:33.23
36.75
36.95
350m:
400m:
4:10.13
4:46.63
36.90
36.50
36.Szewczyk ZofiaFala Kraśnik4:47.77541
50m:
100m:
33.05
1:09.31
33.05
36.26
150m:
200m:
1:46.04
2:22.89
36.73
36.85
250m:
300m:
2:59.39
3:36.06
36.50
36.67
350m:
400m:
4:12.45
4:47.77
36.39
35.32
37.Boroń Paulina SOcKS KSZO Ostrowiec4:47.80541
50m:
100m:
32.32
1:07.84
32.32
35.52
150m:
200m:
1:44.55
2:21.75
36.71
37.20
250m:
300m:
2:58.72
3:35.86
36.97
37.14
350m:
400m:
4:12.78
4:47.80
36.92
35.02
38.Białas Aniela SWwaPolonia Warszawa4:48.19538
50m:
100m:
31.80
1:07.06
31.80
35.26
150m:
200m:
1:43.45
2:19.81
36.39
36.36
250m:
300m:
2:56.84
3:34.37
37.03
37.53
350m:
400m:
4:11.88
4:48.19
37.51
36.31
39.Palonka ZuzannaŚląsk Wrocław4:48.35537
50m:
100m:
32.82
1:08.65
32.82
35.83
150m:
200m:
1:45.10
2:22.13
36.45
37.03
250m:
300m:
2:59.18
3:36.79
37.05
37.61
350m:
400m:
4:13.41
4:48.35
36.62
34.94
40.Chomicka ZofiaPirania Targówek4:48.59536
50m:
100m:
31.90
1:07.67
31.90
35.77
150m:
200m:
1:44.66
2:21.78
36.99
37.12
250m:
300m:
2:58.57
3:35.79
36.79
37.22
350m:
400m:
4:13.04
4:48.59
37.25
35.55
41.Kurzepa AdriannaPirania Targówek4:48.60536
50m:
100m:
33.38
1:09.14
33.38
35.76
150m:
200m:
1:45.01
2:22.22
35.87
37.21
250m:
300m:
2:59.17
3:36.33
36.95
37.16
350m:
400m:
4:13.43
4:48.60
37.10
35.17
42.Figurska NataliaG-8 Bielany Warszawa4:49.36532
50m:
100m:
32.94
1:08.99
32.94
36.05
150m:
200m:
1:46.13
2:23.04
37.14
36.91
250m:
300m:
2:59.95
3:37.05
36.91
37.10
350m:
400m:
4:13.86
4:49.36
36.81
35.50
43.Stroińska KatarzynaExtreme Team Oborniki4:49.88529
50m:
100m:
33.35
1:09.39
33.35
36.04
150m:
200m:
1:46.20
2:23.29
36.81
37.09
250m:
300m:
3:00.31
3:37.58
37.02
37.27
350m:
400m:
4:14.22
4:49.88
36.64
35.66
44.Kukiełka LilianaOrka Iława4:50.77524
50m:
100m:
33.51
1:10.67
33.51
37.16
150m:
200m:
1:47.89
2:24.40
37.22
36.51
250m:
300m:
3:00.77
3:37.60
36.37
36.83
350m:
400m:
4:14.79
4:50.77
37.19
35.98
45.Sroczyńska JuliaMotyl Stalowa Wola4:51.63520
50m:
100m:
32.65
1:09.00
32.65
36.35
150m:
200m:
1:46.83
2:24.23
37.83
37.40
250m:
300m:
3:01.91
3:38.53
37.68
36.62
350m:
400m:
4:15.22
4:51.63
36.69
36.41
46.Michalak AnnaMKP Szczecin4:52.06517
50m:
100m:
32.22
1:07.61
32.22
35.39
150m:
200m:
1:43.85
2:20.80
36.24
36.95
250m:
300m:
2:58.51
3:36.64
37.71
38.13
350m:
400m:
4:14.70
4:52.06
38.06
37.36
47.Szkoda KlaudiaMOS Dąbrowa Grn4:52.20517
50m:
100m:
32.93
1:08.93
32.93
36.00
150m:
200m:
1:45.51
2:22.67
36.58
37.16
250m:
300m:
2:59.84
3:37.07
37.17
37.23
350m:
400m:
4:15.07
4:52.20
38.00
37.13
48.Mruk AleksandraManta Jelcz-Laskowice4:53.09512
50m:
100m:
31.74
1:07.89
31.74
36.15
150m:
200m:
1:45.56
2:24.00
37.67
38.44
250m:
300m:
3:02.07
3:40.42
38.07
38.35
350m:
400m:
4:17.04
4:53.09
36.62
36.05
49.Adamska ZuzannaGalicja Kraków4:53.59509
50m:
100m:
34.13
1:11.18
34.13
37.05
150m:
200m:
1:48.24
2:24.67
37.06
36.43
250m:
300m:
3:01.58
3:39.02
36.91
37.44
350m:
400m:
4:17.27
4:53.59
38.25
36.32
50.Orłowska ZuzannaNAWA Skierniewice4:53.72509
50m:
100m:
33.28
1:09.74
33.28
36.46
150m:
200m:
1:46.63
2:23.92
36.89
37.29
250m:
300m:
3:01.04
3:38.45
37.12
37.41
350m:
400m:
4:16.21
4:53.72
37.76
37.51
51.Szpiegowska WiktoriaŚląsk Wrocław4:53.87508
50m:
100m:
32.27
1:08.06
32.27
35.79
150m:
200m:
1:44.80
2:22.71
36.74
37.91
250m:
300m:
3:00.25
3:38.05
37.54
37.80
350m:
400m:
4:16.40
4:53.87
38.35
37.47
52.Gabor MartynaShark Rudna4:54.47505
50m:
100m:
33.49
1:09.85
33.49
36.36
150m:
200m:
1:46.75
2:24.12
36.90
37.37
250m:
300m:
3:01.76
3:39.65
37.64
37.89
350m:
400m:
4:17.53
4:54.47
37.88
36.94
53.Czepulanis AlicjaSłowianka Gorzów Wlkp.4:55.41500
50m:
100m:
33.52
1:10.34
33.52
36.82
150m:
200m:
1:47.55
2:25.58
37.21
38.03
250m:
300m:
3:03.49
3:41.65
37.91
38.16
350m:
400m:
4:19.34
4:55.41
37.69
36.07
54.Bugała MartynaMTP Lublinianka4:56.94492
50m:
100m:
33.56
1:09.58
33.56
36.02
150m:
200m:
1:46.84
2:24.52
37.26
37.68
250m:
300m:
3:02.72
3:41.91
38.20
39.19
350m:
400m:
4:20.34
4:56.94
38.43
36.60
55.Lewandowska Magdalena SGŻabianka Gdańsk4:57.53489
50m:
100m:
32.64
1:09.30
32.64
36.66
150m:
200m:
1:46.80
2:24.69
37.50
37.89
250m:
300m:
3:02.03
3:41.06
37.34
39.03
350m:
400m:
4:19.81
4:57.53
38.75
37.72
56.Pydyszewska EwaPiątka Konstantynów Łódzki4:58.12486
50m:
100m:
33.56
1:10.06
33.56
36.50
150m:
200m:
1:47.55
2:25.28
37.49
37.73
250m:
300m:
3:03.45
3:42.05
38.17
38.60
350m:
400m:
4:20.67
4:58.12
38.62
37.45
57.Żegnałek ZofiaMKS Piaseczno4:58.76483
50m:
100m:
33.83
1:10.78
33.83
36.95
150m:
200m:
1:49.13
2:27.53
38.35
38.40
250m:
300m:
3:05.27
3:43.47
37.74
38.20
350m:
400m:
4:21.43
4:58.76
37.96
37.33
58.Woźniak Karolina SOUnia Oświęcim4:59.28481
50m:
100m:
33.27
1:10.33
33.27
37.06
150m:
200m:
1:48.31
2:26.71
37.98
38.40
250m:
300m:
3:04.71
3:42.91
38.00
38.20
350m:
400m:
4:21.49
4:59.28
38.58
37.79
59.Trybuch OliwiaPolonia Warszawa4:59.92478
50m:
100m:
33.28
1:10.69
33.28
37.41
150m:
200m:
1:49.60
2:28.75
38.91
39.15
250m:
300m:
3:07.60
3:46.12
38.85
38.52
350m:
400m:
4:23.99
4:59.92
37.87
35.93
60.Mirowska ZuzannaTS Wisła Kraków5:03.73460
50m:
100m:
35.09
1:12.81
35.09
37.72
150m:
200m:
1:51.04
2:29.58
38.23
38.54
250m:
300m:
3:08.49
3:47.50
38.91
39.01
350m:
400m:
4:26.36
5:03.73
38.86
37.37
61.Michalak LauraMOSM Tychy5:04.87455
50m:
100m:
33.43
1:10.64
33.43
37.21
150m:
200m:
1:49.73
2:28.15
39.09
38.42
250m:
300m:
3:07.51
3:47.57
39.36
40.06
350m:
400m:
4:27.23
5:04.87
39.66
37.64
62.Polasik NataliaMedyk Giżycko5:07.06445
50m:
100m:
34.17
1:11.54
34.17
37.37
150m:
200m:
1:50.78
2:30.99
39.24
40.21
250m:
300m:
3:10.82
3:49.90
39.83
39.08
350m:
400m:
4:28.75
5:07.06
38.85
38.31
63.Rygiel OliwiaJunior Kluczbork5:07.10445
50m:
100m:
32.21
1:09.00
32.21
36.79
150m:
200m:
1:47.99
2:27.99
38.99
40.00
250m:
300m:
3:07.83
3:47.44
39.84
39.61
350m:
400m:
4:28.38
5:07.10
40.94
38.72
64.Gabryś KamilaSłowianka Gorzów Wlkp.5:07.98441
50m:
100m:
34.32
1:11.89
34.32
37.57
150m:
200m:
1:50.61
2:30.15
38.72
39.54
250m:
300m:
3:09.84
3:49.70
39.69
39.86
350m:
400m:
4:29.45
5:07.98
39.75
38.53
65.Siuda PaulinaPirania Targówek5:10.66430
50m:
100m:
34.16
1:11.69
34.16
37.53
150m:
200m:
1:50.98
2:30.29
39.29
39.31
250m:
300m:
3:09.42
3:49.99
39.13
40.57
350m:
400m:
4:30.72
5:10.66
40.73
39.94
66.Szołtysek KarolinaSiKReT Gliwice5:11.48426
50m:
100m:
33.58
1:12.29
33.58
38.71
150m:
200m:
1:52.73
2:33.29
40.44
40.56
250m:
300m:
3:13.76
3:54.21
40.47
40.45
350m:
400m:
4:33.46
5:11.48
39.25
38.02
67.Tatarzyńska AgataŚląsk Wrocław5:22.05386
50m:
100m:
35.18
1:14.21
35.18
39.03
150m:
200m:
1:55.50
2:37.22
41.29
41.72
250m:
300m:
3:18.64
4:00.22
41.42
41.58
350m:
400m:
4:41.62
5:22.05
41.40
40.43


<< TOP >>
Konkurencja 20
04-03-2017 - 10:31
Chłopców, 400m dowolny15 lat
Wyniki Eliminacje

Rek Polski Seniorów
Rek Polski Jun. 15-lat
3:37.57
3:50.76
Wojdak Wojciech
Młynarczyk Karol
UNOSW
G8WAR
Netanya (ISR)
Lublin
02-12-2015
17-12-2015

Punkty: FINA 2016
PozycjaCzasPkt.
1.Orlicz FilipG-8 Bielany Warszawa4:00.16690A
50m:
100m:
26.09
55.44
26.09
29.35
150m:
200m:
1:25.70
1:56.54
30.26
30.84
250m:
300m:
2:27.45
2:58.61
30.91
31.16
350m:
400m:
3:29.13
4:00.16
30.52
31.03
2.Jackowski TomaszŚląsk Wrocław4:04.41654A
50m:
100m:
26.85
56.77
26.85
29.92
150m:
200m:
1:27.50
1:58.65
30.73
31.15
250m:
300m:
2:29.92
3:01.68
31.27
31.76
350m:
400m:
3:33.76
4:04.41
32.08
30.65
3.Szczerba AdamSkarpa Lublin4:07.19633A
50m:
100m:
27.72
58.39
27.72
30.67
150m:
200m:
1:29.67
2:01.51
31.28
31.84
250m:
300m:
2:33.13
3:04.72
31.62
31.59
350m:
400m:
3:36.57
4:07.19
31.85
30.62
4.Jaśkiewicz AdrianMuszelka Warszawa4:07.32632A
50m:
100m:
27.96
58.98
27.96
31.02
150m:
200m:
1:30.59
2:02.26
31.61
31.67
250m:
300m:
2:33.69
3:05.38
31.43
31.69
350m:
400m:
3:37.06
4:07.32
31.68
30.26
5.Dołowy GrzegorzMuszelka Warszawa4:10.22610A
50m:
100m:
29.09
1:00.03
29.09
30.94
150m:
200m:
1:31.57
2:03.52
31.54
31.95
250m:
300m:
2:35.42
3:07.54
31.90
32.12
350m:
400m:
3:39.47
4:10.22
31.93
30.75
6.Kozieł Mikołaj SOUnia Oświęcim4:10.35609A
50m:
100m:
28.88
1:00.19
28.88
31.31
150m:
200m:
1:31.83
2:03.47
31.64
31.64
250m:
300m:
2:34.96
3:07.13
31.49
32.17
350m:
400m:
3:39.29
4:10.35
32.16
31.06
7.Doroba MichałŚląsk Wrocław4:11.14603A
50m:
100m:
28.58
59.45
28.58
30.87
150m:
200m:
1:31.25
2:03.54
31.80
32.29
250m:
300m:
2:35.80
3:08.15
32.26
32.35
350m:
400m:
3:40.27
4:11.14
32.12
30.87
8.Dudkiewicz KacperŻoliborz Warszawa4:11.56600A
50m:
100m:
28.66
1:00.54
28.66
31.88
150m:
200m:
1:33.33
2:05.89
32.79
32.56
250m:
300m:
2:38.61
3:10.21
32.72
31.60
350m:
400m:
3:42.30
4:11.56
32.09
29.26
9.Cielecki KubaŚląsk Wrocław4:11.60600A
50m:
100m:
28.29
59.80
28.29
31.51
150m:
200m:
1:31.64
2:03.55
31.84
31.91
250m:
300m:
2:35.83
3:07.97
32.28
32.14
350m:
400m:
3:40.23
4:11.60
32.26
31.37
10.Bruzdewicz Hubert SOLKormoran Olsztyn4:12.85591A
50m:
100m:
29.14
1:01.73
29.14
32.59
150m:
200m:
1:35.32
2:08.89
33.59
33.57
250m:
300m:
2:40.52
3:11.57
31.63
31.05
350m:
400m:
3:42.95
4:12.85
31.38
29.90
11.Krzywania OskarSP 149 Łódź4:12.92591B Skr
50m:
100m:
28.46
1:00.52
28.46
32.06
150m:
200m:
1:32.63
2:04.85
32.11
32.22
250m:
300m:
2:37.06
3:09.57
32.21
32.51
350m:
400m:
3:41.81
4:12.92
32.24
31.11
12.Knyszyński Maciej SŁJedynka Łódź4:13.20589B
50m:
100m:
29.09
1:00.73
29.09
31.64
150m:
200m:
1:32.74
2:04.81
32.01
32.07
250m:
300m:
2:37.19
3:09.33
32.38
32.14
350m:
400m:
3:41.54
4:13.20
32.21
31.66
13.Jędrys IgorMUKP Warszawianka4:13.62586B
50m:
100m:
28.92
1:01.01
28.92
32.09
150m:
200m:
1:33.72
2:06.09
32.71
32.37
250m:
300m:
2:38.52
3:10.67
32.43
32.15
350m:
400m:
3:42.96
4:13.62
32.29
30.66
14.Pająk JakubGalicja Kraków4:14.65579B
50m:
100m:
28.54
1:00.49
28.54
31.95
150m:
200m:
1:32.85
2:05.64
32.36
32.79
250m:
300m:
2:38.11
3:11.44
32.47
33.33
350m:
400m:
3:44.35
4:14.65
32.91
30.30
15.Lik Kacper SŁJedynka Łódź4:15.30574B
50m:
100m:
29.11
1:01.04
29.11
31.93
150m:
200m:
1:33.57
2:06.41
32.53
32.84
250m:
300m:
2:38.70
3:11.17
32.29
32.47
350m:
400m:
3:43.59
4:15.30
32.42
31.71
16.Siekaczyński ArturFala Kraśnik4:16.39567B
50m:
100m:
28.61
1:00.54
28.61
31.93
150m:
200m:
1:33.23
2:06.29
32.69
33.06
250m:
300m:
2:38.89
3:11.99
32.60
33.10
350m:
400m:
3:44.82
4:16.39
32.83
31.57
17.Lipowski OskarPolonia Warszawa4:16.51566B
50m:
100m:
28.54
59.95
28.54
31.41
150m:
200m:
1:32.49
2:05.74
32.54
33.25
250m:
300m:
2:38.95
3:12.16
33.21
33.21
350m:
400m:
3:45.25
4:16.51
33.09
31.26
18.Sobolewski Dawid SOLKormoran Olsztyn4:16.55566B
50m:
100m:
28.55
1:00.28
28.55
31.73
150m:
200m:
1:32.52
2:05.24
32.24
32.72
250m:
300m:
2:38.32
3:11.07
33.08
32.75
350m:
400m:
3:44.19
4:16.55
33.12
32.36
19.Wodyński BartoszOlimpijczyk Aleksandrów Ł.4:18.58553B
50m:
100m:
28.65
1:00.48
28.65
31.83
150m:
200m:
1:33.81
2:07.27
33.33
33.46
250m:
300m:
2:40.52
3:13.81
33.25
33.29
350m:
400m:
3:47.16
4:18.58
33.35
31.42
20.Kolańczyk KacperMKP Kołobrzeg4:18.82551B
50m:
100m:
28.78
1:00.36
28.78
31.58
150m:
200m:
1:32.51
2:05.18
32.15
32.67
250m:
300m:
2:38.44
3:12.16
33.26
33.72
350m:
400m:
3:46.10
4:18.82
33.94
32.72
21.Ruta KamilMuszelka Warszawa4:19.23548R
50m:
100m:
29.13
1:00.48
29.13
31.35
150m:
200m:
1:32.84
2:05.81
32.36
32.97
250m:
300m:
2:39.41
3:12.95
33.60
33.54
350m:
400m:
3:46.40
4:19.23
33.45
32.83
22.Grzegorczyk WiktorUKS MOS Ełk4:19.54546R
50m:
100m:
30.80
1:04.18
30.80
33.38
150m:
200m:
1:38.02
2:11.24
33.84
33.22
250m:
300m:
2:44.28
3:16.59
33.04
32.31
350m:
400m:
3:49.27
4:19.54
32.68
30.27
23.Gotowski DominikG-8 Bielany Warszawa4:19.97544
50m:
100m:
29.33
1:01.62
29.33
32.29
150m:
200m:
1:34.08
2:06.77
32.46
32.69
250m:
300m:
2:39.99
3:13.29
33.22
33.30
350m:
400m:
3:47.09
4:19.97
33.80
32.88
24.Zdziebło PiotrSalmo Żory4:20.06543
50m:
100m:
29.01
1:01.26
29.01
32.25
150m:
200m:
1:34.12
2:07.12
32.86
33.00
250m:
300m:
2:40.41
3:13.84
33.29
33.43
350m:
400m:
3:47.31
4:20.06
33.47
32.75
25.Sieradzki KamilWodnik Siemianowice Śl4:21.12537
50m:
100m:
29.02
1:01.58
29.02
32.56
150m:
200m:
1:34.59
2:07.88
33.01
33.29
250m:
300m:
2:41.52
3:15.14
33.64
33.62
350m:
400m:
3:48.86
4:21.12
33.72
32.26
26.Lewandowski Jakub SOUnia Oświęcim4:21.57534
50m:
100m:
29.47
1:02.28
29.47
32.81
150m:
200m:
1:35.80
2:09.54
33.52
33.74
250m:
300m:
2:43.08
3:16.75
33.54
33.67
350m:
400m:
3:49.66
4:21.57
32.91
31.91
27.Magda PatrykIkar Mielec4:21.75533
50m:
100m:
29.48
1:02.21
29.48
32.73
150m:
200m:
1:35.67
2:08.67
33.46
33.00
250m:
300m:
2:42.25
3:16.05
33.58
33.80
350m:
400m:
3:50.13
4:21.75
34.08
31.62
28.Szukalski MikołajWarta Poznań4:22.27530
50m:
100m:
29.05
1:01.48
29.05
32.43
150m:
200m:
1:35.00
2:08.83
33.52
33.83
250m:
300m:
2:42.84
3:16.85
34.01
34.01
350m:
400m:
3:50.93
4:22.27
34.08
31.34
29.Alencynowicz Maciej SOUnia Oświęcim4:22.51528
50m:
100m:
29.65
1:02.55
29.65
32.90
150m:
200m:
1:35.82
2:09.18
33.27
33.36
250m:
300m:
2:42.73
3:16.30
33.55
33.57
350m:
400m:
3:49.54
4:22.51
33.24
32.97
30.Góral MateuszMKP Szczecin4:22.65527
50m:
100m:
29.88
1:02.84
29.88
32.96
150m:
200m:
1:36.22
2:09.55
33.38
33.33
250m:
300m:
2:42.84
3:16.95
33.29
34.11
350m:
400m:
3:50.73
4:22.65
33.78
31.92
31.Szymanowski JakubSłowianka Gorzów Wlkp.4:22.80526
50m:
100m:
29.45
1:01.91
29.45
32.46
150m:
200m:
1:35.19
2:08.48
33.28
33.29
250m:
300m:
2:42.29
3:15.94
33.81
33.65
350m:
400m:
3:49.96
4:22.80
34.02
32.84
32.Szutkiewicz SzymonBarracuda Białystok4:22.93526
50m:
100m:
30.70
1:03.72
30.70
33.02
150m:
200m:
1:37.34
2:11.17
33.62
33.83
250m:
300m:
2:44.41
3:17.79
33.24
33.38
350m:
400m:
3:50.91
4:22.93
33.12
32.02
33.Sobków DominikPiętnastka Bydgoszcz4:23.14524
50m:
100m:
29.56
1:02.06
29.56
32.50
150m:
200m:
1:35.65
2:09.51
33.59
33.86
250m:
300m:
2:43.19
3:16.89
33.68
33.70
350m:
400m:
3:50.30
4:23.14
33.41
32.84
34.Porbacki Krystian SOLKormoran Olsztyn4:23.43523
50m:
100m:
30.27
1:03.41
30.27
33.14
150m:
200m:
1:37.27
2:10.48
33.86
33.21
250m:
300m:
2:43.89
3:17.66
33.41
33.77
350m:
400m:
3:51.47
4:23.43
33.81
31.96
35.Moryl Wojciech SOMMKS Kędzierzyn-Koźle4:23.48522
50m:
100m:
30.62
1:04.39
30.62
33.77
150m:
200m:
1:38.29
2:12.28
33.90
33.99
250m:
300m:
2:45.18
3:18.64
32.90
33.46
350m:
400m:
3:51.74
4:23.48
33.10
31.74
36.Rozmysłowski ErykUKS GOS Raszyn4:24.05519
50m:
100m:
28.41
1:00.88
28.41
32.47
150m:
200m:
1:34.83
2:08.57
33.95
33.74
250m:
300m:
2:42.87
3:16.93
34.30
34.06
350m:
400m:
3:51.31
4:24.05
34.38
32.74
37.Stachecki JanCityzen Poznań4:24.60516
50m:
100m:
29.64
1:02.62
29.64
32.98
150m:
200m:
1:36.12
2:10.07
33.50
33.95
250m:
300m:
2:43.73
3:17.76
33.66
34.03
350m:
400m:
3:52.15
4:24.60
34.39
32.45
38.Woronko KrzysztofMedyk Giżycko4:24.91514
50m:
100m:
28.67
1:00.80
28.67
32.13
150m:
200m:
1:34.52
2:08.56
33.72
34.04
250m:
300m:
2:42.80
3:17.05
34.24
34.25
350m:
400m:
3:50.18
4:24.91
33.13
34.73
39.Zieliński PatrykKS Posnania4:25.08513
50m:
100m:
29.84
1:03.02
29.84
33.18
150m:
200m:
1:37.43
2:11.44
34.41
34.01
250m:
300m:
2:45.72
3:20.33
34.28
34.61
350m:
400m:
3:54.23
4:25.08
33.90
30.85
40.Kurdzieko Nikodem SOLKormoran Olsztyn4:25.37511
50m:
100m:
29.83
1:02.90
29.83
33.07
150m:
200m:
1:36.49
2:10.67
33.59
34.18
250m:
300m:
2:44.70
3:18.74
34.03
34.04
350m:
400m:
3:52.89
4:25.37
34.15
32.48
41.Nachyła JakubGilus Gilowice4:25.89508
50m:
100m:
29.28
1:01.72
29.28
32.44
150m:
200m:
1:35.30
2:09.74
33.58
34.44
250m:
300m:
2:44.20
3:18.94
34.46
34.74
350m:
400m:
3:53.16
4:25.89
34.22
32.73
42.Kowalczyk MichałŻoliborz Warszawa4:26.03507
50m:
100m:
29.93
1:03.77
29.93
33.84
150m:
200m:
1:38.04
2:11.93
34.27
33.89
250m:
300m:
2:46.11
3:20.27
34.18
34.16
350m:
400m:
3:53.97
4:26.03
33.70
32.06
43.Mrzygłód MichałGilus Gilowice4:26.19506
50m:
100m:
28.99
1:01.81
28.99
32.82
150m:
200m:
1:35.61
2:09.45
33.80
33.84
250m:
300m:
2:43.44
3:18.19
33.99
34.75
350m:
400m:
3:53.08
4:26.19
34.89
33.11
44.Pyczot PawełPirania Targówek4:26.26506
50m:
100m:
29.08
1:01.96
29.08
32.88
150m:
200m:
1:36.01
2:10.36
34.05
34.35
250m:
300m:
2:44.92
3:19.47
34.56
34.55
350m:
400m:
3:53.89
4:26.26
34.42
32.37
45.Zwadło Piotr SRVictoria Racibórz4:26.83503
50m:
100m:
29.32
1:02.02
29.32
32.70
150m:
200m:
1:36.09
2:10.11
34.07
34.02
250m:
300m:
2:43.85
3:17.78
33.74
33.93
350m:
400m:
3:52.82
4:26.83
35.04
34.01
46.Nowak JanBOSiR Brzesko4:26.92502
50m:
100m:
29.71
1:02.45
29.71
32.74
150m:
200m:
1:35.93
2:10.39
33.48
34.46
250m:
300m:
2:44.50
3:18.85
34.11
34.35
350m:
400m:
3:53.24
4:26.92
34.39
33.68
47.Kałuża JakubBobry Dębica4:27.32500
50m:
100m:
31.01
1:05.22
31.01
34.21
150m:
200m:
1:38.57
2:12.59
33.35
34.02
250m:
300m:
2:46.18
3:20.12
33.59
33.94
350m:
400m:
3:54.12
4:27.32
34.00
33.20
48.Chełstowski MaciejPolonia Warszawa4:27.66498
50m:
100m:
29.26
1:01.87
29.26
32.61
150m:
200m:
1:35.47
2:09.75
33.60
34.28
250m:
300m:
2:44.25
3:18.95
34.50
34.70
350m:
400m:
3:53.69
4:27.66
34.74
33.97
49.Napiecek JonaszAstromal Leszno4:28.11496
50m:
100m:
30.38
1:03.94
30.38
33.56
150m:
200m:
1:38.14
2:12.34
34.20
34.20
250m:
300m:
2:46.43
3:20.80
34.09
34.37
350m:
400m:
3:55.21
4:28.11
34.41
32.90
50.Dudek KacperWarta Poznań4:28.59493
50m:
100m:
29.45
1:02.13
29.45
32.68
150m:
200m:
1:36.15
2:10.89
34.02
34.74
250m:
300m:
2:45.73
3:20.40
34.84
34.67
350m:
400m:
3:55.00
4:28.59
34.60
33.59
51.Schreiber Patrick SRVictoria Racibórz4:28.65493
50m:
100m:
29.93
1:03.19
29.93
33.26
150m:
200m:
1:37.81
2:12.52
34.62
34.71
250m:
300m:
2:46.95
3:21.64
34.43
34.69
350m:
400m:
3:56.17
4:28.65
34.53
32.48
52.Krzysztyński JanGalicja Kraków4:28.68492
50m:
100m:
30.50
1:03.99
30.50
33.49
150m:
200m:
1:37.90
2:11.89
33.91
33.99
250m:
300m:
2:45.97
3:20.38
34.08
34.41
350m:
400m:
3:55.11
4:28.68
34.73
33.57
53.Cybulski CyprianPiątka Konstantynów Łódzki4:28.72492
50m:
100m:
29.18
1:01.57
29.18
32.39
150m:
200m:
1:34.65
2:09.09
33.08
34.44
250m:
300m:
2:43.77
3:18.87
34.68
35.10
350m:
400m:
3:54.44
4:28.72
35.57
34.28
54.Krzemiński KacperDelfin Gdynia4:28.75492
50m:
100m:
28.98
1:01.07
28.98
32.09
150m:
200m:
1:34.55
2:08.00
33.48
33.45
250m:
300m:
2:42.62
3:16.81
34.62
34.19
350m:
400m:
3:49.03
4:28.75
32.22
39.72
55.Klisz KrystianMKP Szczecin4:28.87491
50m:
100m:
31.23
1:04.40
31.23
33.17
150m:
200m:
1:38.16
2:12.31
33.76
34.15
250m:
300m:
2:46.34
3:20.64
34.03
34.30
350m:
400m:
3:55.38
4:28.87
34.74
33.49
56.Lesicki PiotrWarta Poznań4:29.29489
50m:
100m:
29.53
1:02.33
29.53
32.80
150m:
200m:
1:36.37
2:11.15
34.04
34.78
250m:
300m:
2:45.89
3:20.99
34.74
35.10
350m:
400m:
3:55.73
4:29.29
34.74
33.56
57.Borzymek HubertUKS 307 Warszawa4:29.41488
50m:
100m:
30.42
1:04.49
30.42
34.07
150m:
200m:
1:38.53
2:13.21
34.04
34.68
250m:
300m:
2:47.27
3:21.98
34.06
34.71
350m:
400m:
3:56.32
4:29.41
34.34
33.09
58.Stala SzymonSłowianka Gorzów Wlkp.4:29.44488
50m:
100m:
30.48
1:04.23
30.48
33.75
150m:
200m:
1:38.89
2:14.10
34.66
35.21
250m:
300m:
2:48.88
3:22.94
34.78
34.06
350m:
400m:
3:56.67
4:29.44
33.73
32.77
59.Kopiczko MaksymilianMedyk Giżycko4:29.67487
50m:
100m:
29.33
1:02.20
29.33
32.87
150m:
200m:
1:36.21
2:10.71
34.01
34.50
250m:
300m:
2:45.44
3:20.65
34.73
35.21
350m:
400m:
3:55.46
4:29.67
34.81
34.21
60.Auguścik Daniel SOcKS KSZO Ostrowiec4:29.94486
50m:
100m:
30.06
1:04.04
30.06
33.98
150m:
200m:
1:38.63
2:13.36
34.59
34.73
250m:
300m:
2:48.08
3:23.03
34.72
34.95
350m:
400m:
3:57.10
4:29.94
34.07
32.84
61.Malinowski PawełSłowianka Gorzów Wlkp.4:31.57477
50m:
100m:
30.32
1:04.04
30.32
33.72
150m:
200m:
1:39.18
2:14.38
35.14
35.20
250m:
300m:
2:48.93
3:23.66
34.55
34.73
350m:
400m:
3:58.26
4:31.57
34.60
33.31
62.Woźniak HubertPiętnastka Bydgoszcz4:31.84475
50m:
100m:
31.58
1:06.10
31.58
34.52
150m:
200m:
1:40.80
2:15.43
34.70
34.63
250m:
300m:
2:49.96
3:24.96
34.53
35.00
350m:
400m:
3:58.90
4:31.84
33.94
32.94
63.Wilanowski JakubMOS Dąbrowa Grn4:32.19474
50m:
100m:
30.52
1:04.30
30.52
33.78
150m:
200m:
1:38.78
2:13.90
34.48
35.12
250m:
300m:
2:48.74
3:23.98
34.84
35.24
350m:
400m:
3:58.61
4:32.19
34.63
33.58
64.Marczak RadosławBarakuda Mińsk Maz.4:32.29473
50m:
100m:
30.24
1:03.54
30.24
33.30
150m:
200m:
1:37.42
2:11.79
33.88
34.37
250m:
300m:
2:46.87
3:23.04
35.08
36.17
350m:
400m:
3:58.78
4:32.29
35.74
33.51
65.Kowalski JakubSłowianka Gorzów Wlkp.4:32.88470
50m:
100m:
30.95
1:05.31
30.95
34.36
150m:
200m:
1:40.36
2:16.11
35.05
35.75
250m:
300m:
2:51.18
3:26.47
35.07
35.29
350m:
400m:
4:00.95
4:32.88
34.48
31.93
66.Kępiński Paweł SOcKS KSZO Ostrowiec4:33.04469
50m:
100m:
30.70
1:05.52
30.70
34.82
150m:
200m:
1:40.72
2:16.01
35.20
35.29
250m:
300m:
2:50.78
3:25.22
34.77
34.44
350m:
400m:
3:59.84
4:33.04
34.62
33.20
67.Rąpała TomaszUKS GOS Raszyn4:33.30468
50m:
100m:
30.82
1:04.33
30.82
33.51
150m:
200m:
1:38.26
2:12.90
33.93
34.64
250m:
300m:
2:47.48
3:22.63
34.58
35.15
350m:
400m:
3:58.10
4:33.30
35.47
35.20
68.Maciąg WojciechTS Wisła Kraków4:34.29463
50m:
100m:
31.48
1:06.36
31.48
34.88
150m:
200m:
1:41.78
2:17.61
35.42
35.83
250m:
300m:
2:53.19
3:27.98
35.58
34.79
350m:
400m:
4:02.34
4:34.29
34.36
31.95
69.Kurzeja JakubSTP Nowy Sącz4:35.41457
50m:
100m:
30.99
1:05.33
30.99
34.34
150m:
200m:
1:40.21
2:15.33
34.88
35.12
250m:
300m:
2:49.93
3:25.23
34.60
35.30
350m:
400m:
4:00.66
4:35.41
35.43
34.75
70.Grądzik BartoszOrka Ciechanów4:35.53457
50m:
100m:
30.56
1:04.74
30.56
34.18
150m:
200m:
1:40.02
2:15.66
35.28
35.64
250m:
300m:
2:51.05
3:26.29
35.39
35.24
350m:
400m:
4:01.52
4:35.53
35.23
34.01
71.Płatek Maciej SOUnia Oświęcim4:35.65456
50m:
100m:
31.49
1:06.16
31.49
34.67
150m:
200m:
1:41.35
2:16.48
35.19
35.13
250m:
300m:
2:51.42
3:26.54
34.94
35.12
350m:
400m:
4:01.59
4:35.65
35.05
34.06
72.Czajkowski MateuszGalicja Kraków4:35.71456
50m:
100m:
31.09
1:05.95
31.09
34.86
150m:
200m:
1:41.59
2:16.97
35.64
35.38
250m:
300m:
2:52.29
3:27.57
35.32
35.28
350m:
400m:
4:02.84
4:35.71
35.27
32.87
73.Helbrecht Jakub SOLKormoran Olsztyn4:36.03454
50m:
100m:
30.68
1:05.14
30.68
34.46
150m:
200m:
1:40.27
2:15.73
35.13
35.46
250m:
300m:
2:51.15
3:26.76
35.42
35.61
350m:
400m:
4:01.90
4:36.03
35.14
34.13
74.Wykierski Jakub SOcKS KSZO Ostrowiec4:36.07454
50m:
100m:
29.85
1:03.33
29.85
33.48
150m:
200m:
1:37.86
2:13.65
34.53
35.79
250m:
300m:
2:49.64
3:25.70
35.99
36.06
350m:
400m:
4:02.07
4:36.07
36.37
34.00
75.Kędzierski JanMUKP Warszawianka4:36.08454
50m:
100m:
30.51
1:04.80
30.51
34.29
150m:
200m:
1:39.94
2:15.08
35.14
35.14
250m:
300m:
2:50.42
3:25.92
35.34
35.50
350m:
400m:
4:01.50
4:36.08
35.58
34.58
76.Kwiatkowski PawełJuvenia Białystok4:36.49452
50m:
100m:
30.21
1:04.87
30.21
34.66
150m:
200m:
1:40.25
2:15.74
35.38
35.49
250m:
300m:
2:50.53
3:26.06
34.79
35.53
350m:
400m:
4:02.37
4:36.49
36.31
34.12
77.Majka MaksymilianMOS Dąbrowa Grn4:37.87445
50m:
100m:
30.37
1:04.65
30.37
34.28
150m:
200m:
1:40.30
2:16.07
35.65
35.77
250m:
300m:
2:51.66
3:27.30
35.59
35.64
350m:
400m:
4:02.83
4:37.87
35.53
35.04
78.Kucharski JanKapry Armexim4:37.99445
50m:
100m:
30.37
1:04.92
30.37
34.55
150m:
200m:
1:40.20
2:15.62
35.28
35.42
250m:
300m:
2:51.07
3:26.94
35.45
35.87
350m:
400m:
4:03.02
4:37.99
36.08
34.97
79.Orłowski JakubMOS Dąbrowa Grn4:38.42443
50m:
100m:
31.80
1:06.38
31.80
34.58
150m:
200m:
1:41.52
2:16.78
35.14
35.26
250m:
300m:
2:52.38
3:28.20
35.60
35.82
350m:
400m:
4:03.64
4:38.42
35.44
34.78
80.Tatura PawełWodnik 29 Katowice4:38.97440
50m:
100m:
31.19
1:06.49
31.19
35.30
150m:
200m:
1:42.84
2:19.38
36.35
36.54
250m:
300m:
2:55.19
3:30.43
35.81
35.24
350m:
400m:
4:05.68
4:38.97
35.25
33.29
81.Adamek KrzysztofMKP Zabrze4:42.10425
50m:
100m:
30.04
1:03.35
30.04
33.31
150m:
200m:
1:38.30
2:14.42
34.95
36.12
250m:
300m:
2:51.61
3:28.54
37.19
36.93
350m:
400m:
4:06.09
4:42.10
37.55
36.01
82.Kłosek KrystianMOS Dąbrowa Grn4:43.63419
50m:
100m:
32.24
1:07.77
32.24
35.53
150m:
200m:
1:43.08
2:19.12
35.31
36.04
250m:
300m:
2:55.48
3:32.15
36.36
36.67
350m:
400m:
4:08.63
4:43.63
36.48
35.00
83.Deruś MateuszOlimpia Lublin4:46.01408
50m:
100m:
31.37
1:06.18
31.37
34.81
150m:
200m:
1:41.94
2:18.29
35.76
36.35
250m:
300m:
2:55.30
3:31.92
37.01
36.62
350m:
400m:
4:09.04
4:46.01
37.12
36.97
84.Popłonyk JakubBUKS Warszawa4:47.79401
50m:
100m:
31.89
1:07.57
31.89
35.68
150m:
200m:
1:44.25
2:21.36
36.68
37.11
250m:
300m:
2:58.56
3:35.82
37.20
37.26
350m:
400m:
4:12.26
4:47.79
36.44
35.53
85.Kalisiak NorbertNAWA Skierniewice4:48.08399
50m:
100m:
31.91
1:08.00
31.91
36.09
150m:
200m:
1:45.80
2:23.09
37.80
37.29
250m:
300m:
2:59.60
3:35.99
36.51
36.39
350m:
400m:
4:12.06
4:48.08
36.07
36.02
86.Ryś TymonTS Wisła Kraków4:51.19387
50m:
100m:
31.79
1:08.72
31.79
36.93
150m:
200m:
1:46.47
2:24.11
37.75
37.64
250m:
300m:
3:01.88
3:39.96
37.77
38.08
350m:
400m:
4:17.05
4:51.19
37.09
34.14
87.Gruszka NorbertMKP Wągrowiec4:52.53381
50m:
100m:
32.11
1:08.60
32.11
36.49
150m:
200m:
1:45.79
2:23.47
37.19
37.68
250m:
300m:
3:00.86
3:38.67
37.39
37.81
350m:
400m:
4:16.12
4:52.53
37.45
36.41
88.Susek MikołajMOS Dąbrowa Grn4:54.79373
50m:
100m:
30.12
1:05.46
30.12
35.34
150m:
200m:
1:42.59
2:20.64
37.13
38.05
250m:
300m:
2:58.83
3:36.56
38.19
37.73
350m:
400m:
4:15.22
4:54.79
38.66
39.57
89.Kozłowski JakubMKP Wągrowiec5:01.46349
50m:
100m:
32.30
1:09.12
32.30
36.82
150m:
200m:
1:48.26
2:27.73
39.14
39.47
250m:
300m:
3:05.65
3:45.79
37.92
40.14
350m:
400m:
4:24.95
5:01.46
39.16
36.51
90.Dudys DominikMKP Zabrze5:03.42342
50m:
100m:
32.45
1:09.38
32.45
36.93
150m:
200m:
1:48.10
2:27.09
38.72
38.99
250m:
300m:
3:05.87
3:45.47
38.78
39.60
350m:
400m:
4:24.23
5:03.42
38.76
39.19


<< TOP >>
Konkurencja 15
04-03-2017
Dziewcząt, 50m motylkowy15 lat
Wyniki Repasaże do eliminacji

Rek Polski Seniorów
Rek Polski Jun. 15-lat
25.45
27.38
Urbańczyk Aleksandra
Urbańczyk Aleksandra
AZLOD
TRLOD
Netanya (ISR)
Płock
03-12-2015
30-11-2002

Punkty: FINA 2016
PozycjaCzasPkt.
1.Błaszkiewicz Wiktoria SOcKS KSZO Ostrowiec29.22580
2.Szczepek JuliaG-8 Bielany Warszawa29.40570
3.Nowak Zuzanna SOUnia Oświęcim29.83545
4.Patora MariaPiątka Konstantynów Łódzki30.17527


<< TOP >>
Konkurencja 16
04-03-2017
Chłopców, 50m motylkowy15 lat
Wyniki Repasaże do eliminacji

Rek Polski Seniorów
Rek Polski Jun. 15-lat
22.64
24.16
Czerniak Konrad
Stokowski Kacper
AZKAT
G8WAR
Lublin
Ostrowiec Św.
20-12-2015
21-12-2014

Punkty: FINA 2016
PozycjaCzasPkt.
1.Król JanOrka MOSiR Kielce26.70544
2.Fischer JakubSiódemka Brodnica26.73542


<< TOP >>
Konkurencja 21
04-03-2017 - 11:20
Dziewcząt, 200m klasyczny15 lat
Wyniki Eliminacje

Rek Polski Seniorów
Rek Polski Jun. 15-lat
2:23.24
2:28.43
Dulian Katarzyna
Wikieł Angelika
VIRAC
USOST
Trieste (ITA)
Ostrowiec Św.
09-12-2005
20-12-2013

Punkty: FINA 2016
PozycjaCzasPkt.50m100m150m200m
1.Chmiel LiwiaTrójka Środa Wlkp.2:31.22704A34.2338.4039.5939.00
2.Kramer AleksandraTP Zielona Góra2:34.18664A34.6739.5240.4339.56
3.Kaniak OliwiaJuvenia Wrocław2:36.66633A34.8639.3941.1541.26
4.Banaczkowska Aleksandra SOcKS KSZO Ostrowiec2:37.41624A35.7740.0940.9540.60
5.Okaj MartynaMOS Katowice2:38.17615A34.9739.8241.3342.05
6.Dobosz KalinaŻoliborz Warszawa2:38.74609A35.4639.7141.6041.97
7.Chmielewska JuliaMUKP Warszawianka2:39.01606A35.5640.2941.6741.49
8.Terlecka AnnaWodnik Krasnystaw2:39.30602A36.4540.0041.2041.65
9.Zientarska KarolinaIKS Konstancin2:42.14571A36.2641.5342.4941.86
10.Pawłowska Julia SOUnia Oświęcim2:42.64566A38.3040.8241.7841.74
11.Pyzalska NikolaDelfin Gdynia2:43.17560B Skr36.1741.4742.8442.69
12.Skarwecka Wiktoria SOUnia Oświęcim2:43.51557B36.6541.4442.5342.89
13.Kulesza WeronikaSłowianka Gorzów Wlkp.2:44.02552B37.5141.4842.9642.07
14.Borsuk MagdalenaWarta Poznań2:44.57546B38.1441.7342.0442.66
15.Wykrzykowska ZofiaSiódemka Sopot2:46.04532B38.1042.2043.2242.52
16.Beruś MartaKS Piątka Chorzów2:46.69526B37.8542.8143.3942.64
17.Walczyk MartynaMOSM Tychy2:47.40519B37.4942.2943.2544.37
18.Łabuć TolaTP Zielona Góra2:47.44519B37.7344.5042.9142.30
19.Krzemieniecka MartynaZnicz Koszalin2:47.66517B37.6542.3043.2144.50
20.Glejzer MarcelinaRekin Świebodzice2:48.08513B37.9443.3144.4342.40
21.Rzany WiktoriaGryf Dębica2:48.42510R37.7142.4343.8144.47
22.Śmiechowska Patrycja SWwaPolonia Warszawa2:48.49509R37.3342.2344.3944.54
23.Pałka Aleksandra SOUnia Oświęcim2:48.8350638.6842.8843.0844.19
24.Wardak MariaZnicz Koszalin2:48.9450538.0443.7644.1842.96
25.Zięba Natalia SRVictoria Racibórz2:49.1550338.2242.6943.4544.79
26.Popławska ApoloniaAstromal Leszno2:49.8649738.2342.9344.1644.54
27.Brojanowska ZofiaG-8 Bielany Warszawa2:50.6749038.4943.1543.9945.04
28.Gonet BarbaraSwim2win Krosno2:50.7548940.5643.3643.6043.23
29.Ciż ZuzannaMedyk Giżycko2:50.8148838.2043.0145.0944.51
30.Adamek BarbaraOlimpia Lublin2:51.5448237.2143.6845.4245.23
31.Sznaza SandraPolonia Warszawa2:51.6548138.5342.9944.7445.39
32.Drażyk Natalia SRVictoria Racibórz2:51.6748137.8243.0145.4045.44
33.Gorecka WeronikaGilus Gilowice2:52.5047437.5643.3245.6345.99
34.Zdanowicz HannaAtol Oleśnica2:52.7147336.9543.9046.1645.70
35.Szymkowiak AleksandraManta Jelcz-Laskowice2:53.5246639.2044.8245.5443.96
36.Banasiak AnnaPiątka Konstantynów Łódzki2:53.5446639.8345.4245.1443.15
37.Pawłowska PaulinaMOS Katowice2:54.1146138.2243.9545.8246.12
38.Chrostowska Maria SOLKormoran Olsztyn2:54.2446040.1744.5145.9443.62
39.Borkowska AnnaSalos Cortile Kielce2:54.8245639.8045.0745.7444.21
40.Matuszczak PatrycjaWarta Poznań2:54.8845538.3744.1947.0045.32
41.Greinke ApolloniaMOSiR Sopot2:55.0545439.0844.5145.0846.38
42.Baj JoannaŚląsk Wrocław2:55.2945239.4543.9145.2846.65
43.Szopa OliwiaJuvenia Białystok2:56.4244339.4844.8945.9746.08
44.Bojarzyńska WiktoriaZnicz Koszalin2:56.5244339.9644.8045.5746.19
45.Madycka MarcelinaIkar Mielec2:56.6944139.8744.4346.4045.99
46.Kulisiewicz AdriannaGalicja Kraków2:57.0943832.9451.7445.8046.61
47.Potocka ZofiaKapry Armexim2:57.8643340.4844.6245.9946.77
48.Kopańska MajaWarta Poznań2:58.3642939.9545.5846.6946.14
49.Sady Julia SOcKS KSZO Ostrowiec2:58.6842740.3245.3447.0345.99
50.Kowalska Karolina SOcKS KSZO Ostrowiec2:58.8442640.9545.8846.0046.01
51.Olejarka AnnaOrlik Przeworsk3:01.7240641.3646.9647.4645.94
52.Wtulich Anna SOLKormoran Olsztyn3:04.5038841.3347.8348.2847.06
53.Banaszak AmeliaAstromal Leszno3:06.1837742.6347.1047.5648.89
54.Nowakowska ZuzannaNAWA Skierniewice3:09.5135840.3547.8550.1451.17
55.Woźniak JuliaDelfin Garwolin3:27.4027345.9252.4154.5654.51
DYSKW.Krypa OliwiaManta Warszawa
K14 - praca nóg w płaszczyźnie pionowej w dół
DYSKW.Bura Julia SRVictoria Racibórz
K15 - brak dotknięcia ściany obydwoma rozłączonymi dłońmi
DYSKW.Bienasz WiktoriaJuvenia Białystok
K15 - brak dotknięcia ściany obydwoma rozłączonymi dłońmi


<< TOP >>
Konkurencja 22
04-03-2017 - 11:43
Chłopców, 200m klasyczny15 lat
Wyniki Eliminacje

Rek Polski Seniorów
Rek Polski Jun. 15-lat
2:06.61
2:12.63
Kuczko Sławomir
Siemiński Piotr
AZWAR
ZOWAR
Helsinki (FIN)
Poznań
10-12-2006
21-11-2015

Punkty: FINA 2016
PozycjaCzasPkt.50m100m150m200m
1.Książnicki DawidIkar Mielec2:21.96611A32.1636.1136.7336.96
2.Bielawa Dominik SGTRI Team Rumia2:22.49604A32.1335.8738.0936.40
3.Celiński JakubHuragan Międzyrzec2:22.99598A31.4436.6937.4437.42
4.Kubik SzymonKS Piątka Chorzów2:23.76588A31.8835.9937.7538.14
5.Gregorczyk JanŻoliborz Warszawa2:24.40580A33.2137.4236.8336.94
6.Gałuszka Bruno SOUnia Oświęcim2:25.30570A32.9636.9837.1738.19
7.Łukasik MikołajJagiellonka Warszawa2:25.55567A32.6836.5438.3837.95
8.Synowiec MikołajOmega Olkusz2:26.79552A33.2437.4938.2837.78
9.Klimas Michał SOcKS KSZO Ostrowiec2:27.99539A32.4836.9538.4940.07
10.Tomczak TymoteuszCityzen Poznań2:28.25536A32.8238.7438.4838.21
11.Norek MateuszGilus Gilowice2:28.31536B33.6237.4138.7238.56
12.Szczurek JakubBUKS Warszawa2:28.75531B32.1637.7539.3639.48
13.Bubak Dawid SRVictoria Racibórz2:28.77531B32.4737.3338.6140.36
14.Stańczyk Jarema SOMMKS Kędzierzyn-Koźle2:28.93529B34.6738.0038.3537.91
15.Blachura Oskar SOUnia Oświęcim2:30.53512B34.3238.1938.3439.68
16.Fierzbik OskarSwim10 Puławy2:30.63511B33.3537.9338.9940.36
17.Zarzycki MaciejNAWA Skierniewice2:30.69511B35.3538.8239.1037.42
18.Mielczarek Maciej SWwaPolonia Warszawa2:30.91508B33.9038.7739.2439.00
19.Grzesiecki MikołajAstromal Leszno2:31.79500B33.9438.0240.1539.68
20.Mańczak JakubG-8 Bielany Warszawa2:32.32494B33.7039.0039.6539.97
21.Pniak BartoszGalicja Kraków2:33.16486R35.2139.3539.9438.66
22.Piekaruś DawidKP AVIA Świdnik2:34.12477R34.2740.2039.2540.40
23.Łuczak BartoszWodnik 29 Katowice2:34.1547735.6239.6639.7239.15
24.Górski JakubSłowianka Gorzów Wlkp.2:34.1647734.7339.1739.8940.37
25.Papis DominikSłowianka Gorzów Wlkp.2:34.1747733.8237.2739.9443.14
26.Jędrszczyk KacperGalicja Kraków2:34.5647335.7339.5740.2239.04
27.Sowiński RafałWodnik Rawicz2:35.4646534.3238.9841.4340.73
28.Borowski JakubSalos Cortile Kielce2:35.8146234.6739.5441.0040.60
29.Holeczek JakubMKP Zabrze2:36.0546034.7939.9641.2140.09
30.Goździaszek KrystianBobry Dębica2:36.1045934.8840.3440.8540.03
31.Rutkowski KacperSiódemka Brodnica2:37.2844935.7341.4240.3339.80
32.Szojda PawełMOSM Tychy2:37.5044734.1139.9941.9041.50
33.Kołodziej MateuszWodnik 29 Katowice2:38.3544035.0339.9441.4641.92
34.Krajewski Patryk SGŻabianka Gdańsk2:38.6143835.2940.6841.2841.36
35.Doliński RadosławNeptun Sokołów Podlaski2:38.8843634.1539.4742.8442.42
36.Węgrowski KrystianŚląsk Wrocław2:39.0443434.9340.1442.1741.80
37.Szczepański JakubPłetwal Mława2:39.1243434.0140.0842.2242.81
38.Krężel BartłomiejIkar Mielec2:40.0842635.8440.3641.8242.06
39.Oszutowski AdamKontra Gniezno2:40.6542135.4440.6642.1142.44
40.Maciaszek RafałBobry Dębica2:40.7742036.4141.6741.5141.18
41.Olszewski BartoszOrka Ciechanów2:42.1141035.6442.2642.7941.42
42.Stworzyjanek MarekPolonia Warszawa2:42.7040635.3240.4344.1542.80
43.Świątek Bartosz SOcKS KSZO Ostrowiec2:44.9938936.8642.1742.7643.20
44.Kwiatek RadosławOrka MOSiR Kielce2:45.3638634.5941.7044.7144.36
45.Chowaniec BartoszGilus Gilowice2:45.6938436.6442.5744.9741.51
46.Grochowski MichałJuvenia Białystok2:45.7938337.4842.4444.4441.43
47.Sowa KarolJasień Sucha Beskidzka2:46.4637936.8742.8543.4943.25
48.Berezak GabrielIkar Mielec2:46.5737837.2542.2743.8943.16
49.Chojnacki WiktorHuragan Międzyrzec2:49.0236234.6241.0345.7947.58
50.Grączak DawidOlimpia Lublin2:55.4132436.3643.4246.6848.95
51.Olech WojciechAZS AWF Wrocław3:16.6822943.0950.8451.4451.31
52.Borowski KacperOlimpijczyk Suwałki3:16.7822941.7349.7152.5652.78
DYSKW.Szczepanowski JakubSłowianka Gorzów Wlkp.
K14 - praca nóg w płaszczyźnie pionowej w dół
DYSKW.Doroba MichałŚląsk Wrocław
K14 - praca nóg w płaszczyźnie pionowej w dół
DYSKW.Wiekiera DawidMOSM Tychy
K14 - praca nóg w płaszczyźnie pionowej w dół
DYSKW.Władyka MarcinWodnik 29 Katowice
K14 - praca nóg w płaszczyźnie pionowej w dół
DYSKW.Styczyński WojciechNAWA Skierniewice
K14 - praca nóg w płaszczyźnie pionowej w dół
DYSKW.Wielkopolan FeliksIKS Konstancin
K14 - praca nóg w płaszczyźnie pionowej w dół


<< TOP >>
Konkurencja 23
04-03-2017 - 12:04
Dziewcząt, 200m zmienny15 lat
Wyniki Eliminacje

Rek Polski Seniorów
Rek Polski Jun. 15-lat
2:07.97
2:14.52
Tchórz Alicja
Urbańczyk Aleksandra
JUWRO
TRLOD
Lublin
Płock
17-12-2015
30-11-2002

Punkty: FINA 2016
PozycjaCzasPkt.50m100m150m200m
1.Herasimowicz ZuzannaMorena Gdańsk2:23.02618A32.7333.6742.8333.79
2.Kaniak OliwiaJuvenia Wrocław2:23.22615A30.9838.3240.9432.98
3.Buko MartynaMedyk Giżycko2:23.28615A30.1936.8842.1134.10
4.Krosta EmiliaWodnik Siemianowice Śl2:23.31614A31.5937.5840.5433.60
5.Raszczuk ZofiaManta Jelcz-Laskowice2:23.32614A30.9136.8041.9933.62
6.Piotrowicz Maja ZGBarakuda Starachowice2:23.75609A32.2036.1742.4132.97
7.Zaręba-Paradowska JuliaBUKS Warszawa2:24.49599A31.2137.0442.1334.11
8.Wilczewska AleksandraOlimpia Lublin2:24.57598A32.1035.8442.1534.48
9.Dąbrowska TatianaUKS 190 Łódź2:24.90594A30.9938.8641.2233.83
10.Mozołowska EmiliaŻoliborz Warszawa2:25.46587A31.4835.9943.3334.66
11.Cerlich OliwiaIkar Mielec2:26.43576B32.1038.0543.5732.71
12.Kowal EmiliaOmega Olkusz2:26.84571B32.6937.9943.9132.25
13.Król WiktoriaGalicja Kraków2:27.31566B33.3336.4743.9433.57
14.Nowak Zuzanna SOUnia Oświęcim2:27.59562B31.8838.7243.8833.11
15.Banaczkowska Aleksandra SOcKS KSZO Ostrowiec2:27.72561B32.9437.8741.9534.96
16.Rajca OliviaUKS 190 Łódź2:28.33554B32.6439.3643.3333.00
17.Krypa MartaManta Warszawa2:28.61551B32.2037.6744.1134.63
18.Duda PaulinaG-8 Bielany Warszawa2:29.26544B Skr31.9238.9544.2934.10
19.Nocoń DominikaManta Kochłowice2:29.71539B31.6437.5944.5235.96
20.Garula WiktoriaMOS Dąbrowa Grn2:29.86537B Skr30.9737.3845.9035.61
21.Golubska AlinaBUKS Warszawa2:30.13534R Skr32.7337.9646.0333.41
22.Sobiak ZuzannaWarta Poznań2:31.06524R32.2237.6346.3834.83
23.Prusik KamilaMKP Szczecin2:31.66518Skr34.3039.7541.7435.87
24.Bidnik KarolinaGim-92 Ursynów W-wa2:31.8851633.6039.8342.4436.01
25.Miłek MarcelinaGalicja Kraków2:31.9051632.9438.8544.2035.91
26.Kapcińska Maja SOUnia Oświęcim2:32.7850732.9938.5946.1635.04
27.Zoglowek JoannaManta Jelcz-Laskowice2:33.2250332.3339.0945.1136.69
28.Blachura Julia SOUnia Oświęcim2:34.1749333.6638.7245.4036.39
29.Szpiegowska WiktoriaŚląsk Wrocław2:35.2748333.8739.6946.2635.45
30.Szydłowska PatrycjaIkar Mielec2:36.0147634.1141.2645.7434.90
31.Zając AleksandraMOSM Tychy2:36.0247632.8838.5346.6237.99
32.Czepulanis AlicjaSłowianka Gorzów Wlkp.2:36.3447333.6540.7446.6635.29
33.Wróblewska AmeliaPirania Targówek2:36.4847234.0840.5246.6435.24
34.Van Doorne NataliaSłowianka Gorzów Wlkp.2:36.5347131.3940.1047.6237.42
35.Klimczyk WeronikaPiętnastka Bydgoszcz2:36.6247134.8040.9145.4235.49
36.Rygiel OliwiaJunior Kluczbork2:37.6346234.0740.1247.3636.08
37.Proce MartaRekin Świebodzice2:37.6546135.1439.8947.1935.43
38.Śmiechowska Patrycja SWwaPolonia Warszawa2:38.3945534.6640.1244.6738.94
39.Jędrzejczyk JuliaKS Piątka Chorzów2:38.4945434.8039.2147.6436.84
40.Kurasińska Oliwia SOcKS KSZO Ostrowiec2:38.6145334.1139.5847.1237.80
41.Kumorek KamilaGalicja Kraków2:39.1544835.2340.4646.0237.44
42.Budzyńska KatarzynaKontra Gniezno2:40.3443832.1640.9248.9638.30
43.Zalewska AlicjaKS Posnania2:40.7043634.9640.7346.5138.50
44.Pacyńska ZofiaKontra Gniezno2:41.7442734.1242.4146.8238.39
45.Błaszczyk WeronikaJunior Kluczbork2:42.1742434.4543.3147.5336.88
46.Mieczkowska WiktoriaMKS ROŚ Pisz2:42.3342334.2741.8048.4237.84
47.Borkowska AnnaSalos Cortile Kielce2:43.0941735.4143.3046.0938.29
48.Chomicka ZofiaPirania Targówek2:44.8940336.2443.5249.4035.73
49.Strzyżewska WeronikaWarta Poznań2:45.4639935.6641.8649.6038.34
50.Urbanek ZuzannaWarta Poznań2:49.8336936.5143.9850.1039.24
51.Woźniak JuliaDelfin Garwolin3:07.2427541.7948.6653.6343.16
DYSKW.Kopiczyńska AgataG-8 Bielany Warszawa
G8 - ukończenie wyścigu nie w położeniu na plecach
DYSKW.Kuflińska KarolinaWarta Poznań
G6 - nieciągła akcja nawrotu


<< TOP >>
Konkurencja 24
04-03-2017 - 12:25
Chłopców, 200m zmienny15 lat
Wyniki Eliminacje

Rek Polski Seniorów
Rek Polski Jun. 15-lat
1:53.64
2:03.13
Świtkowski Jan
Kałusowski Jan
SKLUB
TRLOD
Ostrowiec Św.
Poznań
18-12-2014
22-11-2015

Punkty: FINA 2016
PozycjaCzasPkt.50m100m150m200m
1.Raban MaciejIKS Konstancin2:09.28609A27.3232.0139.0230.93
2.Waliszewski PiotrIskra Konin2:11.26582A28.1233.9138.8230.41
3.Jarecki AleksanderMorena Gdańsk2:11.84574A28.3133.8438.4431.25
4.Kryś JarosławMKP Szczecin2:12.47566A28.6034.9938.6130.27
5.Sobek NikodemOlimpijczyk Lublin2:12.63564A28.0432.8239.8331.94
6.Mencel Miłosz SRVictoria Racibórz2:12.81562A28.0833.6739.7431.32
7.Rajca WiktorUKS 190 Łódź2:13.30556A29.2233.7238.3532.01
8.Szczepanowski JakubSłowianka Gorzów Wlkp.2:13.38555A29.5436.0737.5930.18
9.Ferenc FilipŚląsk Wrocław2:14.78538A28.3035.4739.9531.06
10.Synowiec MikołajOmega Olkusz2:14.89536A29.1135.4539.1231.21
11.Zdziebło PiotrSalmo Żory2:14.94536B28.5834.6739.9231.77
12.Mieszkuniec SzymonVictoria Józefów2:15.43530B28.8134.2240.3832.02
13.Aleksander JakubMKP Szczecin2:15.53529B28.0535.5939.7832.11
14.Michałowski Tomasz SOUnia Oświęcim2:15.57528B31.1934.1039.3030.98
15.Strączek JanGórnik Radlin2:15.91524B29.1635.2239.3332.20
16.Blachura Oskar SOUnia Oświęcim2:16.19521B30.9335.9738.3030.99
17.Woronko KrzysztofMedyk Giżycko2:16.69515B29.2034.0041.1732.32
18.Kijek WiktorManta Kochłowice2:16.90513B28.8834.5441.0332.45
19.Raczyński AdrianJagiellonka Warszawa2:17.32508B29.1334.7141.8531.63
20.Komar Rafał SOLKormoran Olsztyn2:17.57506B29.5534.9140.5832.53
21.Szynawa WiktorWodnik Siemianowice Śl2:18.16499R30.1636.6639.0732.27
22.Gumiński IgorMorena Gdańsk2:18.53495R28.6335.0842.6732.15
23.Pawłowski BogusławG-8 Bielany Warszawa2:18.8649229.1134.8443.0931.82
24.Kruczek JakubSiódemka Sopot2:19.1148928.6036.4240.6033.49
25.Prucnal JakubMKP Szczecin2:19.4748530.1835.8040.8732.62
26.Borowski JakubSalos Cortile Kielce2:19.5448430.7034.8439.9734.03
27.Lesicki PiotrWarta Poznań2:19.8048229.3936.5042.4931.42
28.Knichał DominikHarpun Osiecznica2:20.0947930.0835.5342.8131.67
29.Boboryk WojciechDelfin Gdynia2:20.1647830.0735.1841.3433.57
30.Ruta KamilMuszelka Warszawa2:20.4047630.2635.6141.7432.79
31.Labak KrystianIkar Mielec2:20.4147529.8636.9941.4732.09
32.Goździaszek KrystianBobry Dębica2:20.5747429.7936.5841.2632.94
33.Szczygieł David SOUnia Oświęcim2:21.1546830.9136.3641.1432.74
34.Pawłowski DominikAtol Oleśnica2:21.1946829.1836.5042.2233.29
35.Matyjasek MaciejMMKS Kędzierzyn-Koźle2:22.1545831.1135.5343.1732.34
36.Biegański MarcinŻoliborz Warszawa2:22.5245530.6436.4640.4534.97
37.Szermuszyn HubertBarracuda Białystok2:23.0944930.2437.5142.1033.24
38.Gała KornelGórnik Sosnowiec2:23.4244631.0835.8841.9934.47
39.Pleśnierowicz KamilCityzen Poznań2:23.5944529.5237.4443.0633.57
40.Styczyński WojciechNAWA Skierniewice2:25.2842930.2639.1541.3534.52
41.Zarzycki MaciejNAWA Skierniewice2:25.3042931.8139.7240.1133.66
42.Czajka MarcelPolonia Warszawa2:25.7342530.2538.7242.0334.73
43.Półtorak PatrykLider Chełm2:25.8042530.7338.4342.4534.19
44.Krzysztyński JanGalicja Kraków2:25.8542430.9736.7344.0834.07
45.Kubiak NorbertWarta Poznań2:26.0442330.8337.7143.9433.56
46.Burczyński PiotrPolonia Warszawa2:26.1742130.1236.3644.5935.10
47.Herisz JakubGórnik Sosnowiec2:26.6741732.3537.3541.9934.98
48.Kurdzieko Nikodem SOLKormoran Olsztyn2:26.7741631.5439.0843.4632.69
49.Nachlik Szymon SRVictoria Racibórz2:27.2441231.8637.1945.8232.37
50.Kesler Marcin SOcKS KSZO Ostrowiec2:27.5241032.2338.7043.3133.28
51.Kowalski JakubSłowianka Gorzów Wlkp.2:28.0840530.8839.8544.0533.30
52.Burdukiewicz MaksymilianPolonia Warszawa2:28.1340531.6239.3142.9834.22
53.Koszczka SzymonOrka Iława2:28.5540131.8338.5645.3932.77
54.Kłosek KrystianMOS Dąbrowa Grn2:29.6239332.9237.4044.7734.53
55.Stworzyjanek MarekPolonia Warszawa2:29.7139233.8438.3742.5834.92
56.Stala SzymonSłowianka Gorzów Wlkp.2:30.3438729.9138.4343.9438.06
57.Lechowicz KacperKS Posnania2:31.2838032.4937.7045.2735.82
58.Docew MaksymilianTS Wisła Kraków2:31.7637631.9338.5246.3934.92
59.Kalisiak NorbertNAWA Skierniewice2:32.1937332.6839.9644.1035.45
60.Jakóbczyk JakubOlimpia Lublin2:32.4337232.5939.9745.6134.26
61.Bielawski JakubAtol Oleśnica2:33.9436132.1539.7946.6335.37
62.Przybyła HugoWarta Poznań2:33.9836031.8341.5346.3234.30
63.Jaroszewski ŁukaszŻoliborz Warszawa2:34.5535634.7837.6746.3335.77
64.Napierała ŁukaszKS Posnania2:35.9134731.9441.2746.5136.19
65.Mrówczyński KacperExtreme Team Oborniki2:41.6231235.2339.7448.5938.06
66.Matejko MaciejDelfin Garwolin2:47.0128234.0145.8449.4937.67


<< TOP >>
4 - 2 dzień - Finały04-03-2017 - 16:45


Konkurencja 15
04-03-2017 - 17:00
Dziewcząt, 50m motylkowy15 lat
Wyniki Finał

Rek Polski Seniorów
Rek Polski Jun. 15-lat
25.45
27.38
Urbańczyk Aleksandra
Urbańczyk Aleksandra
AZLOD
TRLOD
Netanya (ISR)
Płock
03-12-2015
30-11-2002

Punkty: FINA 2016
PozycjaCzasPkt.
Finał A
1.Raszczuk ZofiaManta Jelcz-Laskowice27.68683
2.Mielczarek SandraBUKS Warszawa28.50625
3.Peciak KatarzynaSolne Miasto Wieliczka28.88601
4.Zawadzka HannaRekin Świebodzice28.89600
5.Kowal EmiliaOmega Olkusz29.20582
6.Borkowska MałgorzataOlimpijczyk Lublin29.26578
7.Raczewska Emilia SOLKormoran Olsztyn29.36572
8.Garula WiktoriaMOS Dąbrowa Grn29.64556
9.Matysiak KingaTrójka Środa Wlkp.29.67554
10.Błaszkiewicz Wiktoria SOcKS KSZO Ostrowiec29.91541
Finał B
11.Szczepek JuliaG-8 Bielany Warszawa29.68554
12.Bednarczyk AleksandraWodnik Radom29.79548
13.Ognicha MariaVictoria Józefów29.80547
14.Haławczak MarcelinaMKP Szczecin29.82546
15.Furtak WiktoriaSiKReT Gliwice30.05534
16.Widurska KingaGalicja Kraków30.16528
17.Borsuk MagdalenaWarta Poznań30.26522
18.Strugała OliwiaIkar Mielec30.27522
19.Luma IzabelaMZOS Płock30.34518
20.Krosta EmiliaWodnik Siemianowice Śl30.98487


<< TOP >>
Konkurencja 16
04-03-2017 - 17:04
Chłopców, 50m motylkowy15 lat
Wyniki Finał

Rek Polski Seniorów
Rek Polski Jun. 15-lat
22.64
24.16
Czerniak Konrad
Stokowski Kacper
AZKAT
G8WAR
Lublin
Ostrowiec Św.
20-12-2015
21-12-2014

Punkty: FINA 2016
PozycjaCzasPkt.
Finał A
1.Kozieł Mikołaj SOUnia Oświęcim25.75606
2.Celiński JakubHuragan Międzyrzec25.92594
3.Cheredis JakubG-8 Bielany Warszawa26.24573
4.Krutowicz Bartłomiej SWwaPolonia Warszawa26.25572
5.Sobek NikodemOlimpijczyk Lublin26.26572
6.Gilżyński SzymonManta Jelcz-Laskowice26.44560
7.Janiczuk PatrykLider Chełm26.46559
8.Kaźmierczak BrunoUKS GOS Raszyn26.72543
9.Kryś JarosławMKP Szczecin26.97528
10.Król JanOrka MOSiR Kielce27.84480
Finał B
11.Fischer JakubSiódemka Brodnica26.57552
12.Wituszyński Jakub SRVictoria Racibórz26.81537
13.Szulkowski SzymonSiódemka Brodnica26.90532
14.Niestuj PiotrSalos Cortile Kielce26.92531
15.Ferenc FilipŚląsk Wrocław26.95529
16.Sieradzki KamilWodnik Siemianowice Śl26.98527
17.Majsak DawidCentrum Staszów27.21514
18.Kolańczyk KacperMKP Kołobrzeg27.25512
19.Kustra AdamShark Rudna27.28510
20.Górka ŁukaszSiKReT Gliwice32.85292


<< TOP >>
Konkurencja 17
04-03-2017 - 17:08
Dziewcząt, 50m grzbietowy15 lat
Wyniki Finał

Rek Polski Seniorów
Rek Polski Jun. 15-lat
26.03
28.43
Urbańczyk Aleksandra
Juc Aleksandra
AZLOD
MAWAR
Lublin
Olsztyn
19-12-2015
17-12-2016

Punkty: FINA 2016
PozycjaCzasPkt.
Finał A
1.Idzikowska AlicjaSiKReT Gliwice29.41664
2.Kościelniak AleksandraShark Rudna29.63650
3.Magierowska JuliaKS Piątka Chorzów29.72644
4.Modrzejewska Magdalena SRVictoria Racibórz29.82637
5.Górnicka AleksandraMKP Szczecin29.94630
6.Herasimowicz ZuzannaMorena Gdańsk29.97628
7.Roman MatyldaZRYW Opole30.30608
Rosińska KarolinaORKA Grudziądz30.30608
9.Borkowska MałgorzataOlimpijczyk Lublin30.51595
10.Mozołowska EmiliaŻoliborz Warszawa30.67586
Finał B
11.Golubska AlinaBUKS Warszawa30.19614
12.Pichola WeronikaMKS Piaseczno30.46598
13.Dekoninck Laura SWwaPolonia Warszawa30.57592
14.Szczepek JuliaG-8 Bielany Warszawa30.59590
15.Grzelczyk Natalia SŁJedynka Łódź30.82577
16.Gładkojć Marta SOLKormoran Olsztyn30.84576
17.Gajdzińska AmeliaPiętnastka Bydgoszcz31.17558
18.Jakubczak MartynaWłókniarz Kalisz31.36548
19.Bujak KlaraG-8 Bielany Warszawa31.53539
20.Pelc AleksandraJuvenia Wrocław31.55538


<< TOP >>
Konkurencja 18
04-03-2017 - 17:12
Chłopców, 50m grzbietowy15 lat
Wyniki Finał

Rek Polski Seniorów
Rek Polski Jun. 15-lat
22.96
25.29
Polewka Tomasz
Murzyn Dawid
AZKAT
JOKRA
Netanya (ISR)
Ostrowiec Św.
06-12-2015
20-12-2012

Punkty: FINA 2016
PozycjaCzasPkt.
Finał A
1.Radziszewski KrzysztofBUKS Warszawa25.67648
2.Raban MaciejIKS Konstancin27.00557
3.Rożenek PatrykGórnik Radlin27.10551
4.Górka ŁukaszSiKReT Gliwice27.23543
5.Kaźmierczak BrunoUKS GOS Raszyn27.50527
6.Słowikowski BartoszKapry Armexim27.62520
7.Król JanOrka MOSiR Kielce27.93503
8.Raczyński AdrianJagiellonka Warszawa27.95502
9.Zając Mateusz SRVictoria Racibórz28.12493
10.Rzadkowolski BartoszG-8 Bielany Warszawa28.22488
Finał B
11.Sagan JakubSkarpa Lublin27.82509
12.Mieszkuniec SzymonVictoria Józefów28.22488
13.Bubak Dawid SRVictoria Racibórz28.35481
14.Bartosiewicz RemigiuszWodnik Siemianowice Śl28.53472
15.Michałowski Tomasz SOUnia Oświęcim28.54471
16.Alencynowicz Maciej SOUnia Oświęcim28.66466
17.Kusiński AleksySP 149 Łódź28.67465
18.Mistrzak KacperHobby Sport Kietrz28.74462
19.Gotowski DominikG-8 Bielany Warszawa28.78460
20.Kowalczyk KacperG-8 Bielany Warszawa29.01449


<< TOP >>
Konkurencja 19
04-03-2017 - 17:26
Dziewcząt, 400m dowolny15 lat
Wyniki Finał

Rek Polski Seniorów
Rek Polski Jun. 15-lat
4:05.77
4:11.12
Barzycka Paulina
Kilijańska Donata
AZWAR
KSOST
Gorzów Wlkp.
Łódź
26-11-2005
21-11-2010

Punkty: FINA 2016
PozycjaCzasPkt.
Finał A
1.Skibiak KlaudiaMorena Gdańsk4:22.08716
50m:
100m:
30.43
1:03.02
30.43
32.59
150m:
200m:
1:36.19
2:09.71
33.17
33.52
250m:
300m:
2:43.23
3:16.73
33.52
33.50
350m:
400m:
3:49.81
4:22.08
33.08
32.27
2.Roman MatyldaZRYW Opole4:24.11700
50m:
100m:
29.36
1:01.53
29.36
32.17
150m:
200m:
1:34.52
2:08.09
32.99
33.57
250m:
300m:
2:41.70
3:15.88
33.61
34.18
350m:
400m:
3:50.07
4:24.11
34.19
34.04
3.Kryszkowska NataliaMZOS Płock4:24.66695
50m:
100m:
29.98
1:02.41
29.98
32.43
150m:
200m:
1:35.79
2:09.49
33.38
33.70
250m:
300m:
2:43.20
3:17.30
33.71
34.10
350m:
400m:
3:51.68
4:24.66
34.38
32.98
4.Jaszczuk Ewa SOLKormoran Olsztyn4:24.93693
50m:
100m:
30.32
1:03.00
30.32
32.68
150m:
200m:
1:36.50
2:10.55
33.50
34.05
250m:
300m:
2:44.55
3:18.62
34.00
34.07
350m:
400m:
3:52.58
4:24.93
33.96
32.35
5.Piękoś Natalia SŁJedynka Łódź4:28.92663
50m:
100m:
30.26
1:03.02
30.26
32.76
150m:
200m:
1:36.90
2:11.08
33.88
34.18
250m:
300m:
2:45.48
3:19.99
34.40
34.51
350m:
400m:
3:54.85
4:28.92
34.86
34.07
6.Miciak AgataSłowianka Gorzów Wlkp.4:29.40659
50m:
100m:
29.96
1:03.21
29.96
33.25
150m:
200m:
1:36.80
2:10.95
33.59
34.15
250m:
300m:
2:45.46
3:20.38
34.51
34.92
350m:
400m:
3:55.45
4:29.40
35.07
33.95
7.Zarembik Katarzyna SRVictoria Racibórz4:30.36652
50m:
100m:
30.38
1:03.57
30.38
33.19
150m:
200m:
1:37.51
2:11.97
33.94
34.46
250m:
300m:
2:46.64
3:21.79
34.67
35.15
350m:
400m:
3:56.86
4:30.36
35.07
33.50
8.Kuchta MariaDwójka Tczew4:30.89648
50m:
100m:
31.13
1:04.72
31.13
33.59
150m:
200m:
1:38.82
2:13.08
34.10
34.26
250m:
300m:
2:47.86
3:22.66
34.78
34.80
350m:
400m:
3:56.98
4:30.89
34.32
33.91
9.Pluta Emilia SOUnia Oświęcim4:30.96648
50m:
100m:
31.09
1:04.32
31.09
33.23
150m:
200m:
1:38.35
2:12.92
34.03
34.57
250m:
300m:
2:47.56
3:22.09
34.64
34.53
350m:
400m:
3:57.15
4:30.96
35.06
33.81
10.Raczewska Emilia SOLKormoran Olsztyn4:34.12626
50m:
100m:
30.80
1:04.27
30.80
33.47
150m:
200m:
1:38.44
2:13.24
34.17
34.80
250m:
300m:
2:48.24
3:23.73
35.00
35.49
350m:
400m:
3:59.97
4:34.12
36.24
34.15
Finał B
11.Cerlich OliwiaIkar Mielec4:33.20632
50m:
100m:
30.88
1:05.15
30.88
34.27
150m:
200m:
1:40.02
2:14.83
34.87
34.81
250m:
300m:
2:50.19
3:25.49
35.36
35.30
350m:
400m:
4:00.38
4:33.20
34.89
32.82
12.Sienkiewicz KajaBUKS Warszawa4:33.90627
50m:
100m:
31.05
1:05.03
31.05
33.98
150m:
200m:
1:39.31
2:13.93
34.28
34.62
250m:
300m:
2:48.82
3:23.97
34.89
35.15
350m:
400m:
3:59.26
4:33.90
35.29
34.64
13.Bylińska Agnieszka SGŻabianka Gdańsk4:35.03620
50m:
100m:
31.87
1:06.28
31.87
34.41
150m:
200m:
1:41.37
2:16.96
35.09
35.59
250m:
300m:
2:52.22
3:27.38
35.26
35.16
350m:
400m:
4:01.77
4:35.03
34.39
33.26
14.Szymczak PatrycjaManta Kochłowice4:35.40617
50m:
100m:
31.28
1:05.34
31.28
34.06
150m:
200m:
1:40.27
2:15.41
34.93
35.14
250m:
300m:
2:51.20
3:26.65
35.79
35.45
350m:
400m:
4:01.66
4:35.40
35.01
33.74
15.Zając WiktoriaŻoliborz Warszawa4:36.45610
50m:
100m:
31.41
1:05.72
31.41
34.31
150m:
200m:
1:40.98
2:16.19
35.26
35.21
250m:
300m:
2:51.67
3:27.35
35.48
35.68
350m:
400m:
4:02.14
4:36.45
34.79
34.31
16.Prochownik Martyna SOUnia Oświęcim4:36.59609
50m:
100m:
30.78
1:04.97
30.78
34.19
150m:
200m:
1:39.88
2:15.26
34.91
35.38
250m:
300m:
2:51.28
3:26.79
36.02
35.51
350m:
400m:
4:02.34
4:36.59
35.55
34.25
17.Łuczak DominikaTP Zielona Góra4:36.68608
50m:
100m:
31.42
1:05.60
31.42
34.18
150m:
200m:
1:40.32
2:15.75
34.72
35.43
250m:
300m:
2:51.13
3:26.74
35.38
35.61
350m:
400m:
4:02.41
4:36.68
35.67
34.27
18.Krypa MartaManta Warszawa4:37.50603
50m:
100m:
31.39
1:05.63
31.39
34.24
150m:
200m:
1:40.80
2:16.09
35.17
35.29
250m:
300m:
2:51.62
3:27.36
35.53
35.74
350m:
400m:
4:02.74
4:37.50
35.38
34.76
19.Jasiorska AleksandraPolonia Warszawa4:38.88594
50m:
100m:
31.81
1:06.11
31.81
34.30
150m:
200m:
1:41.30
2:16.56
35.19
35.26
250m:
300m:
2:52.20
3:28.04
35.64
35.84
350m:
400m:
4:04.25
4:38.88
36.21
34.63
20.Wykrzykowska ZofiaSiódemka Sopot4:40.14586
50m:
100m:
32.49
1:06.92
32.49
34.43
150m:
200m:
1:42.91
2:19.14
35.99
36.23
250m:
300m:
2:55.25
3:31.63
36.11
36.38
350m:
400m:
4:06.69
4:40.14
35.06
33.45


<< TOP >>
Konkurencja 20
04-03-2017 - 17:39
Chłopców, 400m dowolny15 lat
Wyniki Finał

Rek Polski Seniorów
Rek Polski Jun. 15-lat
3:37.57
3:50.76
Wojdak Wojciech
Młynarczyk Karol
UNOSW
G8WAR
Netanya (ISR)
Lublin
02-12-2015
17-12-2015

Punkty: FINA 2016
PozycjaCzasPkt.
Finał A
1.Orlicz FilipG-8 Bielany Warszawa3:55.86728
50m:
100m:
25.65
54.22
25.65
28.57
150m:
200m:
1:23.77
1:53.84
29.55
30.07
250m:
300m:
2:24.42
2:55.10
30.58
30.68
350m:
400m:
3:25.73
3:55.86
30.63
30.13
2.Szczerba AdamSkarpa Lublin4:02.13673
50m:
100m:
26.51
56.32
26.51
29.81
150m:
200m:
1:27.13
1:58.34
30.81
31.21
250m:
300m:
2:29.61
3:00.66
31.27
31.05
350m:
400m:
3:31.85
4:02.13
31.19
30.28
3.Jaśkiewicz AdrianMuszelka Warszawa4:02.80668
50m:
100m:
27.31
57.55
27.31
30.24
150m:
200m:
1:28.07
1:59.11
30.52
31.04
250m:
300m:
2:30.07
3:01.24
30.96
31.17
350m:
400m:
3:32.34
4:02.80
31.10
30.46
4.Jackowski TomaszŚląsk Wrocław4:08.13625
50m:
100m:
26.65
56.69
26.65
30.04
150m:
200m:
1:27.59
1:59.21
30.90
31.62
250m:
300m:
2:30.83
3:03.23
31.62
32.40
350m:
400m:
3:36.06
4:08.13
32.83
32.07
5.Dołowy GrzegorzMuszelka Warszawa4:09.35616
50m:
100m:
28.76
59.49
28.76
30.73
150m:
200m:
1:30.85
2:02.91
31.36
32.06
250m:
300m:
2:34.87
3:06.98
31.96
32.11
350m:
400m:
3:38.93
4:09.35
31.95
30.42
6.Kozieł Mikołaj SOUnia Oświęcim4:09.98612
50m:
100m:
28.55
59.43
28.55
30.88
150m:
200m:
1:30.91
2:02.35
31.48
31.44
250m:
300m:
2:34.18
3:06.26
31.83
32.08
350m:
400m:
3:38.60
4:09.98
32.34
31.38
7.Cielecki KubaŚląsk Wrocław4:10.56607
50m:
100m:
28.51
59.57
28.51
31.06
150m:
200m:
1:31.04
2:03.18
31.47
32.14
250m:
300m:
2:35.44
3:07.71
32.26
32.27
350m:
400m:
3:40.20
4:10.56
32.49
30.36
8.Doroba MichałŚląsk Wrocław4:10.67607
50m:
100m:
28.19
58.86
28.19
30.67
150m:
200m:
1:30.81
2:03.10
31.95
32.29
250m:
300m:
2:35.56
3:07.70
32.46
32.14
350m:
400m:
3:39.77
4:10.67
32.07
30.90
9.Dudkiewicz KacperŻoliborz Warszawa4:12.15596
50m:
100m:
28.37
59.85
28.37
31.48
150m:
200m:
1:31.83
2:04.21
31.98
32.38
250m:
300m:
2:36.80
3:09.89
32.59
33.09
350m:
400m:
3:41.89
4:12.15
32.00
30.26
10.Bruzdewicz Hubert SOLKormoran Olsztyn4:15.78571
50m:
100m:
28.86
1:00.80
28.86
31.94
150m:
200m:
1:34.29
2:07.72
33.49
33.43
250m:
300m:
2:40.55
3:13.26
32.83
32.71
350m:
400m:
3:45.73
4:15.78
32.47
30.05
Finał B
11.Knyszyński Maciej SŁJedynka Łódź4:11.54600
50m:
100m:
29.23
1:00.82
29.23
31.59
150m:
200m:
1:32.61
2:04.84
31.79
32.23
250m:
300m:
2:36.62
3:08.71
31.78
32.09
350m:
400m:
3:40.47
4:11.54
31.76
31.07
12.Jędrys IgorMUKP Warszawianka4:11.68599
50m:
100m:
28.53
1:00.46
28.53
31.93
150m:
200m:
1:32.84
2:05.30
32.38
32.46
250m:
300m:
2:37.04
3:09.60
31.74
32.56
350m:
400m:
3:41.83
4:11.68
32.23
29.85
13.Pająk JakubGalicja Kraków4:11.74599
50m:
100m:
28.82
1:00.74
28.82
31.92
150m:
200m:
1:33.22
2:05.95
32.48
32.73
250m:
300m:
2:38.71
3:11.33
32.76
32.62
350m:
400m:
3:42.56
4:11.74
31.23
29.18
14.Lik Kacper SŁJedynka Łódź4:14.23581
50m:
100m:
28.99
1:00.49
28.99
31.50
150m:
200m:
1:32.65
2:05.13
32.16
32.48
250m:
300m:
2:37.38
3:10.04
32.25
32.66
350m:
400m:
3:42.52
4:14.23
32.48
31.71
15.Sobolewski Dawid SOLKormoran Olsztyn4:15.90570
50m:
100m:
28.21
59.96
28.21
31.75
150m:
200m:
1:32.52
2:05.56
32.56
33.04
250m:
300m:
2:38.51
3:11.80
32.95
33.29
350m:
400m:
3:44.82
4:15.90
33.02
31.08
16.Lipowski OskarPolonia Warszawa4:16.31567
50m:
100m:
28.57
59.72
28.57
31.15
150m:
200m:
1:31.98
2:04.70
32.26
32.72
250m:
300m:
2:37.79
3:10.53
33.09
32.74
350m:
400m:
3:41.95
4:16.31
31.42
34.36
17.Kolańczyk KacperMKP Kołobrzeg4:16.68565
50m:
100m:
28.91
1:00.56
28.91
31.65
150m:
200m:
1:32.88
2:05.74
32.32
32.86
250m:
300m:
2:38.73
3:12.12
32.99
33.39
350m:
400m:
3:45.17
4:16.68
33.05
31.51
18.Siekaczyński ArturFala Kraśnik4:17.53559
50m:
100m:
28.83
1:01.11
28.83
32.28
150m:
200m:
1:34.00
2:07.03
32.89
33.03
250m:
300m:
2:39.79
3:12.84
32.76
33.05
350m:
400m:
3:45.75
4:17.53
32.91
31.78
19.Ruta KamilMuszelka Warszawa4:19.46547
50m:
100m:
28.52
59.33
28.52
30.81
150m:
200m:
1:31.85
2:05.04
32.52
33.19
250m:
300m:
2:38.41
3:12.25
33.37
33.84
350m:
400m:
3:46.01
4:19.46
33.76
33.45
20.Wodyński BartoszOlimpijczyk Aleksandrów Ł.4:21.68533
50m:
100m:
28.93
1:00.77
28.93
31.84
150m:
200m:
1:33.44
2:07.13
32.67
33.69
250m:
300m:
2:40.50
3:14.30
33.37
33.80
350m:
400m:
3:48.31
4:21.68
34.01
33.37


<< TOP >>
Konkurencja 21
04-03-2017 - 18:02
Dziewcząt, 200m klasyczny15 lat
Wyniki Finał

Rek Polski Seniorów
Rek Polski Jun. 15-lat
Rek Okręgu Święt. Jun.15-lat
2:23.24
2:28.43
2:36.55
Dulian Katarzyna
Wikieł Angelika
Banaczkowska Aleksandra
VIRAC
USOST
KSOST
Trieste (ITA)
Ostrowiec Św.
Ostrowiec Św.
09-12-2005
20-12-2013
10-12-2016

Punkty: FINA 2016
PozycjaCzasPkt.50m100m150m200m
Finał A
1.Chmiel LiwiaTrójka Środa Wlkp.2:31.2170434.5338.7739.3138.60
2.Kramer AleksandraTP Zielona Góra2:31.3270334.8538.7639.3338.38
3.Kaniak OliwiaJuvenia Wrocław2:34.7965735.0039.2740.1540.37
4.Banaczkowska Aleksandra SOcKS KSZO Ostrowiec2:35.2265135.1239.1840.3340.59
Rekord Okręgu Święt. Jun. 15-lat
5.Dobosz KalinaŻoliborz Warszawa2:38.0461735.6740.2040.9341.24
6.Okaj MartynaMOS Katowice2:38.7560934.7839.6341.5442.80
7.Terlecka AnnaWodnik Krasnystaw2:39.7259836.1240.2441.3442.02
8.Chmielewska JuliaMUKP Warszawianka2:40.6958735.3340.4241.8343.11
9.Pawłowska Julia SOUnia Oświęcim2:41.6357737.2240.7841.6641.97
10.Zientarska KarolinaIKS Konstancin2:41.7357636.9841.6642.6040.49
Finał B
11.Kulesza WeronikaSłowianka Gorzów Wlkp.2:43.8255437.4841.4942.6942.16
12.Skarwecka Wiktoria SOUnia Oświęcim2:45.0854137.3741.7042.9643.05
13.Krzemieniecka MartynaZnicz Koszalin2:45.6553636.6542.0043.3743.63
14.Borsuk MagdalenaWarta Poznań2:46.0053237.6141.6243.0943.68
15.Beruś MartaKS Piątka Chorzów2:46.2253036.8442.1244.3942.87
16.Glejzer MarcelinaRekin Świebodzice2:49.2750238.6443.7544.8742.01
17.Łabuć TolaTP Zielona Góra2:50.6249038.3443.8344.9943.46
18.Rzany WiktoriaGryf Dębica2:51.0048737.7142.3945.3745.53
19.Walczyk MartynaMOSM Tychy2:51.4148337.8843.4944.5345.51
20.Wykrzykowska ZofiaSiódemka Sopot2:51.5148340.1144.1744.9042.33


<< TOP >>
Konkurencja 22
04-03-2017 - 18:11
Chłopców, 200m klasyczny15 lat
Wyniki Finał

Rek Polski Seniorów
Rek Polski Jun. 15-lat
2:06.61
2:12.63
Kuczko Sławomir
Siemiński Piotr
AZWAR
ZOWAR
Helsinki (FIN)
Poznań
10-12-2006
21-11-2015

Punkty: FINA 2016
PozycjaCzasPkt.50m100m150m200m
Finał A
1.Celiński JakubHuragan Międzyrzec2:16.7368429.9134.4636.1136.25
2.Bielawa Dominik SGTRI Team Rumia2:16.8868130.9634.9536.4034.57
3.Książnicki DawidIkar Mielec2:20.3663231.7935.4736.2436.86
4.Kubik SzymonKS Piątka Chorzów2:22.2960731.5535.4337.5637.75
5.Gregorczyk JanŻoliborz Warszawa2:22.3260632.3635.7037.2337.03
6.Gałuszka Bruno SOUnia Oświęcim2:25.7356532.6336.9237.8138.37
7.Synowiec MikołajOmega Olkusz2:26.2655833.2837.6037.8937.49
8.Klimas Michał SOcKS KSZO Ostrowiec2:26.8955133.0036.9738.1938.73
9.Łukasik MikołajJagiellonka Warszawa2:28.0353932.4436.8940.0438.66
10.Tomczak TymoteuszCityzen Poznań2:32.6449133.1237.9640.1941.37
Finał B
11.Norek MateuszGilus Gilowice2:28.7853133.7438.1639.3037.58
12.Stańczyk Jarema SOMMKS Kędzierzyn-Koźle2:28.8453033.7438.6138.7137.78
13.Szczurek JakubBUKS Warszawa2:29.1752633.8539.9038.9036.52
14.Blachura Oskar SOUnia Oświęcim2:29.5252334.2037.8138.4739.04
15.Mielczarek Maciej SWwaPolonia Warszawa2:31.1350633.7537.5938.5541.24
16.Zarzycki MaciejNAWA Skierniewice2:31.9549834.8139.4439.3238.38
17.Fierzbik OskarSwim10 Puławy2:32.4449333.6838.5239.6340.61
18.Grzesiecki MikołajAstromal Leszno2:33.5348335.1339.6140.9937.80
19.Mańczak JakubG-8 Bielany Warszawa2:35.1346833.9340.2241.2139.77
20.Bubak Dawid SRVictoria Racibórz2:35.7946233.5839.8541.0541.31


<< TOP >>
Konkurencja 23
04-03-2017 - 18:29
Dziewcząt, 200m zmienny15 lat
Wyniki Finał

Rek Polski Seniorów
Rek Polski Jun. 15-lat
2:07.97
2:14.52
Tchórz Alicja
Urbańczyk Aleksandra
JUWRO
TRLOD
Lublin
Płock
17-12-2015
30-11-2002

Punkty: FINA 2016
PozycjaCzasPkt.50m100m150m200m
Finał A
1.Raszczuk ZofiaManta Jelcz-Laskowice2:18.8967529.5034.6341.9332.83
2.Buko MartynaMedyk Giżycko2:20.0065929.6636.1341.3132.90
3.Herasimowicz ZuzannaMorena Gdańsk2:20.6565032.4534.1541.6032.45
4.Kaniak OliwiaJuvenia Wrocław2:21.1464330.9237.3040.0632.86
5.Piotrowicz Maja ZGBarakuda Starachowice2:22.6462331.8036.3540.9933.50
6.Wilczewska AleksandraOlimpia Lublin2:22.6962232.0335.3941.7133.56
7.Dąbrowska TatianaUKS 190 Łódź2:22.9062031.0237.6541.0433.19
8.Zaręba-Paradowska JuliaBUKS Warszawa2:23.5361230.7436.8842.0333.88
9.Krosta EmiliaWodnik Siemianowice Śl2:26.9856931.9237.7541.5735.74
10.Mozołowska EmiliaŻoliborz Warszawa2:27.9555831.9636.0643.9336.00
Finał B
11.Nowak Zuzanna SOUnia Oświęcim2:25.0159331.1938.1243.0732.63
12.Kowal EmiliaOmega Olkusz2:25.7358432.0137.8844.0131.83
13.Cerlich OliwiaIkar Mielec2:25.8158332.0538.9042.4732.39
14.Banaczkowska Aleksandra SOcKS KSZO Ostrowiec2:27.2456633.2538.3041.4634.23
15.Krypa MartaManta Warszawa2:27.2556632.3037.7843.2633.91
16.Król WiktoriaGalicja Kraków2:29.3054332.7737.3744.6034.56
17.Rajca OliviaUKS 190 Łódź2:29.4654232.7439.3543.6533.72
18.Nocoń DominikaManta Kochłowice2:30.5853032.3137.8444.9635.47
19.Sobiak ZuzannaWarta Poznań2:30.6152933.4836.2546.5734.31
20.Bidnik KarolinaGim-92 Ursynów W-wa2:35.0248532.5239.3845.8237.30


<< TOP >>
Konkurencja 24
04-03-2017 - 18:37
Chłopców, 200m zmienny15 lat
Wyniki Finał

Rek Polski Seniorów
Rek Polski Jun. 15-lat
1:53.64
2:03.13
Świtkowski Jan
Kałusowski Jan
SKLUB
TRLOD
Ostrowiec Św.
Poznań
18-12-2014
22-11-2015

Punkty: FINA 2016
PozycjaCzasPkt.50m100m150m200m
Finał A
1.Sobek NikodemOlimpijczyk Lublin2:06.2265526.9231.6237.1730.51
2.Raban MaciejIKS Konstancin2:07.4063726.9131.2138.3130.97
3.Jarecki AleksanderMorena Gdańsk2:09.6160528.0233.7437.2930.56
4.Szczepanowski JakubSłowianka Gorzów Wlkp.2:10.7558928.8035.2935.8930.77
5.Waliszewski PiotrIskra Konin2:11.2758227.9434.0039.7229.61
6.Kryś JarosławMKP Szczecin2:11.5057928.1934.6038.2430.47
7.Mencel Miłosz SRVictoria Racibórz2:13.7755028.5934.4839.4231.28
8.Ferenc FilipŚląsk Wrocław2:14.5754027.8634.0040.7132.00
9.Rajca WiktorUKS 190 Łódź2:14.6453928.6634.0339.9332.02
10.Synowiec MikołajOmega Olkusz2:17.8450329.5735.2240.8032.25
Finał B
11.Mieszkuniec SzymonVictoria Józefów2:12.4156728.2533.0839.5831.50
12.Zdziebło PiotrSalmo Żory2:13.9554828.3634.0639.8331.70
13.Michałowski Tomasz SOUnia Oświęcim2:14.1454530.2533.3639.4631.07
14.Blachura Oskar SOUnia Oświęcim2:15.9352430.7234.6138.4032.20
15.Strączek JanGórnik Radlin2:16.3851928.7734.8939.8732.85
16.Raczyński AdrianJagiellonka Warszawa2:16.8251429.3434.3041.8531.33
17.Woronko KrzysztofMedyk Giżycko2:17.7250429.0134.1542.2932.27
18.Kijek WiktorManta Kochłowice2:17.9150228.8535.7440.5132.81
19.Aleksander JakubMKP Szczecin2:19.0648928.2936.3140.8933.57
20.Komar Rafał SOLKormoran Olsztyn2:20.0247929.6235.4741.6033.33


<< TOP >>
Konkurencja 25
04-03-2017 - 18:55
Dziewcząt, 4 x 100m dowolny15 lat
Wyniki

Rek Polski Seniorów
Rek Polski Jun. 15-lat
3:40.77
3:53.37
MKS Juvenia Wrocław
MUKS Piętnastka Bydgoszcz
JUWRO
PIBYD
Olsztyn
Ostrowiec Św.
18-12-2016
18-12-2014

Punkty: FINA 2016
PozycjaCzasPkt.
1.G-8 Bielany Warszawa 1G-8 Bielany Warszawa3:56.12669
Szczepek Julia
Duda Paulina
+0,65
+0,14
28.79
28.20
1:00.73
59.44
Jabłonowska Nikola
Pakuła Alicja
+0,25
+0,08
27.77
27.69
58.22
57.73
2.BUKS WarszawaBUKS Warszawa4:00.10636
Mielczarek Sandra
Golubska Alina
+0,73
+0,51
27.84
28.97
57.99
1:01.33
Zaręba-Paradowska Julia
Sienkiewicz Kaja
+0,46
+0,34
29.22
28.71
1:00.73
1:00.05
3.MKP Szczecin 1MKP Szczecin4:02.06621
Górnicka Aleksandra
Prusik Kamila
+0,68
+0,28
28.80
29.32
59.68
1:01.05
Środa Dominika
Haławczak Marcelina
+0,54
+0,06
29.46
28.02
1:01.71
59.62
4.Polonia WarszawaPolonia Warszawa4:03.52610
Dekoninck Laura SWwa
Trybuch Oliwia
+0,71
+0,18
28.32
28.66
1:00.34
1:01.38
Białas Aniela SWwa
Jasiorska Aleksandra
+0,53
+0,57
28.68
28.89
1:01.42
1:00.38
5.Słowianka Gorzów Wlkp. 1Słowianka Gorzów Wlkp.4:04.95599
Kulesza Weronika
Czepulanis Alicja
+0,63
+0,38
28.92
29.85
1:00.61
1:03.02
Van Doorne Natalia
Miciak Agata
+0,40
+0,18
29.73
27.81
1:02.86
58.46
6.Manta Jelcz-LaskowiceManta Jelcz-Laskowice4:06.50588
Muszyńska Majka
Mruk Aleksandra
+0,76
+0,03
30.73
29.67
1:04.71
1:02.11
Zoglowek Joanna
Raszczuk Zofia
+0,05
+0,33
29.60
27.42
1:02.32
57.36
7.Włókniarz KaliszWłókniarz Kalisz4:08.05577
Jakubczak Martyna
Szymańska Wiktoria
+0,70
+0,41
29.71
29.76
1:02.30
1:02.06
Łuczak Katarzyna
Domżol Zuzanna
+0,58
+0,34
29.78
29.33
1:02.38
1:01.31
8.Kormoran OlsztynKormoran Olsztyn4:08.46574
Raczewska Emilia SOL
Gładkojć Marta SOL
+0,72
+0,30
29.16
29.05
1:01.22
1:01.39
Muzyka Izabela SOL
Jaszczuk Ewa SOL
+0,72
+0,56
30.29
29.70
1:03.89
1:01.96
9.KS KSZO Ostrowiec 1KS KSZO Ostrowiec4:09.87564
Błaszkiewicz Wiktoria SOc
Boroń Paulina SOc
+0,69
+0,59
29.18
30.28
1:02.09
1:02.73
Nowak Adrianna SOc
Banaczkowska Aleksandra SOc
+0,48
+0,53
29.73
30.02
1:02.95
1:02.10
10.Unia Oświęcim 1Unia Oświęcim4:09.97564
Nowak Zuzanna SO
Prochownik Martyna SO
+0,75
+0,46
29.73
29.75
1:02.76
1:02.37
Pawłowska Julia SO
Pluta Emilia SO
+0,46
+0,61
30.40
29.36
1:03.47
1:01.37
11.Shark RudnaShark Rudna4:10.47560
Kłusek Maria
Gabor Martyna
+0,65
+0,15
29.53
29.25
1:02.00
1:02.18
Totoszko Marcelina
Kościelniak Aleksandra
+0,10
+0,43
30.38
28.61
1:05.68
1:00.61
12.Znicz KoszalinZnicz Koszalin4:10.80558
Wardak Maria
Krzemieniecka Martyna
+0,64
+0,49
28.98
29.48
1:00.64
1:03.52
Bojarzyńska Wiktoria
Szulc Sylwia
+0,41
+0,58
29.82
30.04
1:02.99
1:03.65
13.Victoria RacibórzVictoria Racibórz4:13.56540
Bałys Wiktoria SR
Bura Julia SR
+0,67
+0,56
30.40
30.82
1:04.97
1:05.02
Modrzejewska Magdalena SR
Zarembik Katarzyna SR
+0,21
+0,62
29.78
29.19
1:02.63
1:00.94
14.MKP Szczecin 2MKP Szczecin4:13.76539
Kupis Aleksandra
Michalak Anna
+0,85
+0,68
29.98
30.67
1:01.71
1:04.44
Chołuj Julia
Skowron Maja
+0,34
+0,55
30.21
30.03
1:03.75
1:03.86
15.G-8 Bielany Warszawa 2G-8 Bielany Warszawa4:14.28535
Figurska Natalia
Bujak Klara
+0,73
+0,16
30.49
30.22
1:03.61
1:03.83
Serafin Barbara
Kopiczyńska Agata
+0,39
+0,25
30.68
30.34
1:03.37
1:03.47
16.Unia Oświęcim 2Unia Oświęcim