Świętokrzyskie Już Pływam! - 2 runda
Busko-Zdrój, 6 maja 2018r


Medaliści wg konkurencjiWszystkie konkurencje


1. Dziewcząt, 50m dowolnyDzieci 9-lat

1.
2.
3.
Prasał Aleksandra
Karpowicz Olivia
Kozub Amelia
09
09
09
Korona Swim Kielce
Orka MOSiR Kielce
KSZO Ostrowiec Św

35.33
41.14
41.26
284
180
178
2. Chłopców, 50m dowolnyDzieci 9-lat

1.
2.
3.
Grzesik Franciszek
Nalej Maciej
Kępiński Rafał
09
09
09
KSZO Ostrowiec Św
Korona Swim Kielce
KSZO Ostrowiec Św

36.22
40.29
41.31
175
127
117
3. Dziewcząt, 25m dowolnyDzieci 8-lat

1.
2.
3.
Staniszewska Maja
Kabała Maria
Lasota Lena
10
10
10
KSZO Ostrowiec Św
KSZO Ostrowiec Św
UNIA Busko Zdrój

21.41
23.46
24.58
122
92
80
3. Dziewcząt, 25m dowolnyDzieci 7-lat i młodsze

1.
2.
3.
Smela Maria
Boszczyk Zuzanna
Rugała Irena
11
11
11
KSZO Ostrowiec Św
Orka MOSiR Kielce
Centrum Staszów

29.94
30.30
31.67
44
43
37
4. Chłopców, 25m dowolnyDzieci 8-lat

1.
2.
3.
Sander Adrian
Słota Filip
Chmielewski Oskar
10
10
10
Korona Swim Kielce
Centrum Staszów
Centrum Staszów

22.01
22.80
23.89
71
64
55
4. Chłopców, 25m dowolnyDzieci 7-lat i młodsze

1.
2.
3.
Zagniński Aleksander
Szyszkowski Kacper
Małek Jakub
11
11
11
Orka MOSiR Kielce
Centrum Staszów
UNIA Busko Zdrój

22.83
25.65
28.17
63
45
34
5. Dziewcząt, 25m motylkowyDzieci 9-lat

1.
2.
3.
Prasał Aleksandra
Mazur Vanessa
Karczewska Oliwia
09
09
09
Korona Swim Kielce
KSZO Ostrowiec Św
Korona Swim Kielce

19.48
20.60
21.11
189
160
148
6. Chłopców, 25m motylkowyDzieci 9-lat

1.
2.
3.
Kępiński Rafał
Grzesik Franciszek
Dąbrowski Jan
09
09
09
KSZO Ostrowiec Św
KSZO Ostrowiec Św
Korona Swim Kielce

19.74
20.37
20.66
126
114
110
7. Dziewcząt, 50m grzbietowyDzieci 8-lat

1.
2.
3.
Staniszewska Maja
Kabała Maria
Olszewska Natalia
10
10
10
KSZO Ostrowiec Św
KSZO Ostrowiec Św
Orka MOSiR Kielce

57.20
57.42
58.61
90
89
84
8. Chłopców, 50m grzbietowyDzieci 8-lat

1.
2.
3.
Sander Adrian
Giemza Paweł
Słota Filip
10
10
10
Korona Swim Kielce
KSZO Ostrowiec Św
Centrum Staszów

51.80
53.72
58.20
78
70
55
9. Dziewcząt, 25m grzbietowyDzieci 7-lat i młodsze

1.
2.
3.
Boszczyk Zuzanna
Smela Maria
Rugała Irena
11
11
11
Orka MOSiR Kielce
KSZO Ostrowiec Św
Centrum Staszów

26.18
29.86
33.02
98
66
48
10. Chłopców, 25m grzbietowyDzieci 7-lat i młodsze

1.
2.
3.
Szyszkowski Kacper
Zagniński Aleksander
Małek Jakub
11
11
11
Centrum Staszów
Orka MOSiR Kielce
UNIA Busko Zdrój

24.67
25.20
26.11
74
69
62
11. Dziewcząt, 50m klasycznyDzieci 9-lat

1.
2.
3.
Mazur Vanessa
Beksińska Amelia
Karczewska Oliwia
09
09
09
KSZO Ostrowiec Św
KSZO Ostrowiec Św
Korona Swim Kielce

54.18
54.53
55.81
147
144
135
12. Chłopców, 50m klasycznyDzieci 9-lat

1.
2.
3.
Dąbrowski Jan
Budzeń Patryk
Konopka Maksymilian
09
09
09
Korona Swim Kielce
KSZO Ostrowiec Św
Korona Swim Kielce

52.14
54.87
58.03
113
97
82