Nr  1. Dziewcząt, 50m dowolny  16 lat
Nr  2. Chłopców, 50m dowolny  16 lat
Nr  3. Dziewcząt, 50m klasyczny  16 lat
Nr  4. Chłopców, 50m klasyczny  16 lat
Nr  5. Dziewcząt, 100m motylkowy  16 lat
Nr  6. Chłopców, 100m motylkowy  16 lat
Nr  7. Dziewcząt, 200m dowolny  16 lat
Nr  8. Chłopców, 200m dowolny  16 lat
Nr  4. Chłopców, 50m klasyczny  16 lat
Nr  9. Dziewcząt, 200m grzbietowy  16 lat
Nr  10. Chłopców, 200m grzbietowy  16 lat
Nr  11. Dziewcząt, 400m zmienny  16 lat
Nr  12. Chłopców, 400m zmienny  16 lat
Nr  1. Dziewcząt, 50m dowolny  16 lat
Nr  2. Chłopców, 50m dowolny  16 lat
Nr  3. Dziewcząt, 50m klasyczny  16 lat
Nr  4. Chłopców, 50m klasyczny  16 lat
Nr  5. Dziewcząt, 100m motylkowy  16 lat
Nr  6. Chłopców, 100m motylkowy  16 lat
Nr  7. Dziewcząt, 200m dowolny  16 lat
Nr  8. Chłopców, 200m dowolny  16 lat
Nr  9. Dziewcząt, 200m grzbietowy  16 lat
Nr  10. Chłopców, 200m grzbietowy  16 lat
Nr  11. Dziewcząt, 400m zmienny  16 lat
Nr  12. Chłopców, 400m zmienny  16 lat
Nr  13. Dziewcząt, 4 x 200m dowolny  16 lat
Nr  14. Chłopców, 4 x 200m dowolny  16 lat
Nr  15. Dziewcząt, 50m motylkowy  16 lat
Nr  16. Chłopców, 50m motylkowy  16 lat
Nr  17. Dziewcząt, 50m grzbietowy  16 lat
Nr  18. Chłopców, 50m grzbietowy  16 lat
Nr  19. Dziewcząt, 400m dowolny  16 lat
Nr  20. Chłopców, 400m dowolny  16 lat
Nr  21. Dziewcząt, 200m klasyczny  16 lat
Nr  22. Chłopców, 200m klasyczny  16 lat
Nr  23. Dziewcząt, 200m zmienny  16 lat
Nr  24. Chłopców, 200m zmienny  16 lat
Nr  15. Dziewcząt, 50m motylkowy  16 lat
Nr  16. Chłopców, 50m motylkowy  16 lat
Nr  17. Dziewcząt, 50m grzbietowy  16 lat
Nr  18. Chłopców, 50m grzbietowy  16 lat
Nr  19. Dziewcząt, 400m dowolny  16 lat
Nr  20. Chłopców, 400m dowolny  16 lat
Nr  21. Dziewcząt, 200m klasyczny  16 lat
Nr  22. Chłopców, 200m klasyczny  16 lat
Nr  23. Dziewcząt, 200m zmienny  16 lat
Nr  24. Chłopców, 200m zmienny  16 lat
Nr  25. Dziewcząt, 4 x 100m dowolny  16 lat
Nr  26. Chłopców, 4 x 100m dowolny  16 lat
Nr  27. Dziewcząt, 200m motylkowy  16 lat
Nr  28. Chłopców, 200m motylkowy  16 lat
Nr  29. Dziewcząt, 100m dowolny  16 lat
Nr  30. Chłopców, 100m dowolny  16 lat
Nr  31. Dziewcząt, 100m grzbietowy  16 lat
Nr  32. Chłopców, 100m grzbietowy  16 lat
Nr  33. Dziewcząt, 100m klasyczny  16 lat
Nr  34. Chłopców, 100m klasyczny  16 lat
Nr  35. Dziewcząt, 800m dowolny  16 lat
Nr  36. Chłopców, 1500m dowolny  16 lat
Nr  27. Dziewcząt, 200m motylkowy  16 lat
Nr  28. Chłopców, 200m motylkowy  16 lat
Nr  29. Dziewcząt, 100m dowolny  16 lat
Nr  30. Chłopców, 100m dowolny  16 lat
Nr  31. Dziewcząt, 100m grzbietowy  16 lat
Nr  32. Chłopców, 100m grzbietowy  16 lat
Nr  33. Dziewcząt, 100m klasyczny  16 lat
Nr  34. Chłopców, 100m klasyczny  16 lat
Nr  35. Dziewcząt, 800m dowolny  16 lat
Nr  36. Chłopców, 1500m dowolny  16 lat
Nr  37. Dziewcząt, 4 x 100m zmienny  16 lat
Nr  38. Chłopców, 4 x 100m zmienny  16 lat


Letnie Mistrzostwa Polski Juniorów 16-lat
Ostrowiec Św., 13-15 lipca 2018r


1 - 1 dzień - Eliminacje13-07-2018 - 9:00


Konkurencja 1
13-07-2018 - 9:00
Dziewcząt, 50m dowolny16 lat
Wyniki Eliminacje

Rek Polski Seniorów
Rek Polski Jun. 16-lat
25.01
25.54
Urbańczyk Aleksandra
Korc Agata
AZLOD
SLWRO
Barcelona (ESP)
Berlin (GER)
03-08-2013
04-08-2002

Punkty: FINA 2017
PozycjaCzasPkt.
1.Peciak KatarzynaGalicja Kraków27.16666A
2.Raszczuk ZofiaManta Jelcz-Laskowice27.29657A
3.Horova OksanaGalicja Kraków27.34653A
4.Kowal EmiliaGalicja Kraków27.47644A
5.Pakuła AlicjaG-8 Bielany Warszawa27.59636A
6.Bujak KlaraG-8 Bielany Warszawa27.65632A
7.Zawadzka HannaRekin Świebodzice27.66631A
8.Magierowska JuliaAZS AWF Katowice27.75625A
9.Kłusek MariaShark Rudna27.83619A Skr.
10.Mozołowska EmiliaPolonia Warszawa27.89615A
11.Widurska KingaGalicja Kraków27.91614B
12.Mielczarek SandraG-8 Bielany Warszawa27.99609B
13.Zoglowek JoannaManta Jelcz-Laskowice28.05605B
14.Jakubczak MartynaWłókniarz Kalisz28.06604B
15.Szlęk KatarzynaOlimpijczyk Aleksandrów Ł.28.09602B Skr.
16.Wardak MariaZnicz Koszalin28.15599B
17.Rosińska KarolinaOrka Grudziądz28.21595B
Dekoninck LauraPolonia Warszawa28.21595B
19.Mruk AleksandraManta Jelcz-Laskowice28.25592B
20.Patora MariaKU AZS PŁ Łódź28.30589B
21.Borkowska MałgorzataOlimpijczyk Lublin28.34587R
22.Kościelniak AleksandraShark Rudna28.37585R
23.Kaniak OliwiaJuvenia Wrocław28.47579
24.Białas AnielaPolonia Warszawa28.55574
25.Matysiak KingaTrójka Środa Wlkp.28.57573
26.Trybuch OliwiaPolonia Warszawa28.58572
27.Horwacik JoannaGalicja Kraków28.90553
28.Jaworska MajaMZOS Płock28.92552
Sierak KingaPłetwal Szczytno28.92552
30.Gałaguz GabrielaNeptun Stargard Szcz28.93551
31.Klimaszewska ZuzannaKormoran Olsztyn28.95550
32.Zając WiktoriaPolonia Warszawa29.14540
33.Gajdzińska AmeliaPiętnastka Bydgoszcz29.27532
34.Amerek DariaMOS Katowice29.31530
Szymczak PatrycjaManta Kochłowice Ruda Śląska29.31530
36.Grzelczyk NataliaWłókniarz Kalisz29.43524
37.Madej FaustynaAquarius Myślenice29.46522
38.Szerszeń NataliaGryf Dębica29.48521
39.Maziar AlicjaRekin Świebodzice29.51519
40.Zdanowicz HannaManta Jelcz-Laskowice29.60515
41.Przygoda NataliaKS KSZO Ostrowiec29.62514
42.Gabor MartynaUNIA Oświęcim29.63513
43.Szymańska WiktoriaWłókniarz Kalisz29.77506
Bylińska AgnieszkaŻabianka Gdańsk29.77506
45.Bojarzyńska WiktoriaZnicz Koszalin29.78505
46.Bałys WiktoriaVictoria Racibórz29.80504
Kusak IzabelaSalmo Żory29.80504
48.Domżol ZuzannaWłókniarz Kalisz29.84502
49.Rogalka JoannaPosnania Poznań30.01494
50.Niemczyk WiktoriaMOSM Tychy30.08490
51.Kozłowska MartynaAstromal Leszno30.10489
52.Boroń PaulinaKS KSZO Ostrowiec30.11489
53.Zając AleksandraMOSM Tychy30.16487
54.Szpiegowska WiktoriaŚLĄSK Wrocław30.19485
55.Kopiczyńska AgataG-8 Bielany Warszawa30.29480
56.Rutkowska WiktoriaMZOS Płock30.37477
57.Kopańska MajaWARTA Poznań30.41475
58.Uklejewska OliwiaPiętnastka Bydgoszcz30.57467
59.Orłowska ZuzannaNAWA Skierniewice30.74460
60.Martemianow NataliaFala Niepołomice30.81456
61.Nowak JagodaMOS Katowice31.04446
62.Osman MagdalenaSalos Cortile Kielce31.25437
63.Świątek MartynaSkarpa Lublin31.30435
64.Olejarka AnnaOrlik Przeworsk31.43430
65.Nowakowska ZuzannaNAWA Skierniewice31.65421
66.Potocka ZofiaKapry Armexim31.77416
67.Ajtner SoniaPiętnastka Bydgoszcz31.92410
68.Grylewicz ZuzannaRekin Świebodzice32.03406
69.Szuba-Łata DariaAquarius Myślenice32.77379
DYSKW.Janik JuliaTorpeda Oleśnica
O1 - Przedwczesny start


<< TOP >>
Konkurencja 2
13-07-2018 - 9:09
Chłopców, 50m dowolny16 lat
Wyniki Eliminacje

Rek Polski Seniorów
Rek Polski Jun. 16-lat
21.47
23.44
Juraszek Paweł
Ostrowski Karol
DZDZI
MKSZC
Budapeszt (HUN)
Hodmezovasarhely (HUN)
29-07-2017
12-12-2015

Punkty: FINA 2017
PozycjaCzasPkt.
1.Kaźmierczak BrunoUKS GOS Raszyn24.09653A
2.Radziszewski KrzysztofG-8 Bielany Warszawa24.48623A
3.Zdanowski FilipPingwiny Warszawa24.64611A
4.Borsuk MateuszAZS AWF Biała Podlaska24.66609A
5.Szczerba AdamAZS UMCS Lublin24.69607A
6.Kolańczyk KacperMKP Kołobrzeg24.76602A
7.Cheredis JakubG-8 Bielany Warszawa24.90592A
8.Waliszewski PiotrIskra Konin24.98586A
9.Jackowski TomaszŚLĄSK Wrocław25.01584A
10.Niestuj PiotrSalos Cortile Kielce25.02583A
11.Janiczuk PatrykLider Chełm25.13576B
12.Zieliński PatrykPosnania Poznań25.14575B
13.Król JanKS KSZO Ostrowiec25.18572B
14.Kliber IwoAstromal Leszno25.23569B
15.Słowikowski BartoszKapry Armexim25.24568B
16.Walenciak AleksanderPiątka Łomianki25.28565B Skr.
17.Łangowski MaciejPosnania Poznań25.29565B
18.Aleksander JakubMKP Szczecin25.32563B
Gilżyński SzymonManta Jelcz-Laskowice25.32563B
20.Lesik JarosławVictoria Racibórz25.33562B
21.Kozieł MikołajUNIA Oświęcim25.38559R
22.Kowalczyk KacperG-8 Bielany Warszawa25.40557R
23.Bielas JakubRUCH Grudziądz25.51550
Sobieszuk KacperSkarpa Lublin25.51550
25.Krutowicz BartłomiejPolonia Warszawa25.56547
26.Łukasik MikołajJagiellonka Warszawa25.57546
27.Alencynowicz MaciejUNIA Oświęcim25.59545
28.Zajączkowski FilipKapry Armexim25.72537
29.Dudkiewicz KacperPolonia Warszawa25.74536
30.Jacuński MaciejOrka Iława25.75535
31.Knichał DominikHarpun Osiecznica25.86528
Rozmysłowski ErykUKS GOS Raszyn25.86528
33.Szermuszyn HubertBarracuda Białystok25.88527
34.Góral ArkadiuszMKP Kołobrzeg25.91525
35.Wróblewski KamilOrka Lubań25.92524
36.Pająk JakubGalicja Kraków25.98521
37.Kusiński AleksySP-149 Łódź25.99520
38.Dudek KacperWARTA Poznań26.11513
Abd El Razek JakubMUKP Warszawianka26.11513
Chełstowski MaciejPolonia Warszawa26.11513
41.Sobolewski DawidKormoran Olsztyn26.12513
42.Szukalski MikołajWARTA Poznań26.15511
Skowronek HubertNAWA Skierniewice26.15511
44.Chyrchała RafałORKA Zamość26.18509
45.Jędrzejewski AlbertMUKP Warszawianka26.20508
Chojnowski TomaszSkalar Warszawa26.20508
47.Prucnal JakubMKP Szczecin26.25505
48.Wieczorek IgorAtol Oleśnica26.27504
49.Dwyer Vincent JohnMUKP Warszawianka26.30502
50.Mikoś DawidTRÓJKA Łódź26.34500
Hankiewicz JulianLegia Warszawa26.34500
52.Półtorak PatrykLider Chełm26.35499
53.Mrzygłód MichałVictoria Racibórz26.38498
54.Kurzeja JakubSTP Nowy Sącz26.43495
55.Pawłowski DominikJuvenia Wrocław26.47492
56.Wodyński BartoszKU AZS PŁ Łódź26.48492
57.Łoboda JakubOlimpia Lublin26.52490
Grzybowski BartoszTP Zielona Góra26.52490
59.Rożenek PatrykGórnik Radlin26.53489
60.Nowak JanBOSiR Brzesko26.55488
Wiekiera DawidMOSM Tychy26.55488
62.Kołodziej MateuszWodnik 29 Katowice26.56487
63.Chomiczewski MichałOrlik Przeworsk26.57487
64.Auguścik DanielKS KSZO Ostrowiec26.61485
65.Soból PrzemysławPolonia Warszawa26.72479
Tatura PawełWodnik 29 Katowice26.72479
67.Rąpała TomaszUKS GOS Raszyn26.74478
Cielecki KubaŚLĄSK Wrocław26.74478
69.Poprawa-Jakubas JakubMOSM Tychy26.75477
70.Cybulski CyprianPiątka Konstantynów Łódzki26.77476
71.Kowalczyk MichałPolonia Warszawa26.79475
72.Wożniak HubertPiętnastka Bydgoszcz26.80474
73.Waszak KamilRUCH Grudziądz26.82473
74.Gumiński IgorMorena Gdańsk26.85472
Krawczyk PatrykKrośnicka Przystań26.85472
76.Szablak FranciszekLegia Warszawa26.90469
77.Władyka MarcinWodnik 29 Katowice26.91469
Bilski BartoszAtol Oleśnica26.91469
79.Kałuża JakubGryf Dębica26.93468
80.Golik LeonardGalicja Kraków26.94467
81.Szutkiewicz SzymonBarracuda Białystok26.95467
82.Damsz AndrzejRekin Świebodzice26.96466
83.Brdys MiłoszKrotosz Krotoszyn26.97466
84.Kaczmarczyk JakubKS KSZO Ostrowiec26.98465
Mazur BartoszGalicja Kraków26.98465
86.Jurzak MichałJasień Sucha Beskidzka26.99465
87.Augustyn JanGalicja Kraków27.04462
88.Cierkosz FilipAstromal Leszno27.05461
89.Napiecek JonaszAstromal Leszno27.10459
90.Marczak RadosławBarakuda Mińsk Mazowiecki27.11458
Przybyła HugoWARTA Poznań27.11458
92.Stachecki JanPosnania Poznań27.16456
93.Rybiński FilipOrka Iława27.26451
94.Jędrzejkiewicz JanGim-92 Ursynów W-wa27.27450
95.Burdukiewicz MaksymilianPolonia Warszawa27.33447
96.Borzymek Hubert307 Warszawa27.36446
97.Talaga MaciejJasień Sucha Beskidzka27.48440
98.Kucharski JanKapry Armexim27.53438
99.Kalisiak NorbertNAWA Skierniewice27.54437
100.Schreiber PatrickVictoria Racibórz27.66432
101.Malinowski PawełSłowianka Gorzów Wlkp.27.68431
102.Czajkowski MateuszGalicja Kraków27.80425
103.Burczyński PiotrPolonia Warszawa27.87422
104.Pleśnierowicz KamilPosnania Poznań27.91420
105.Horbaty KlaudiuszGim-92 Ursynów W-wa28.86380
106.Bielawski JakubAtol Oleśnica29.19367
107.Wytwer CezaryWłókniarz Kalisz29.23366
108.Wilgosz JanManta Jelcz-Laskowice29.40359
109.Malicki DawidPiętnastka Bydgoszcz29.50356


<< TOP >>
Konkurencja 3
13-07-2018 - 9:22
Dziewcząt, 50m klasyczny16 lat
Wyniki Eliminacje

Rek Polski Seniorów
Rek Polski Jun. 16-lat
31.07
31.75
Sztandera Dominika
Zachoszcz Paulina
JUWRO
SLGOR
Uster (SUI)
Praha (CZE)
05-02-2017
12-07-2009

Punkty: FINA 2017
PozycjaCzasPkt.
1.Kramer AleksandraTP Zielona Góra33.44685A
2.Kłusek MariaShark Rudna34.65615A
3.Dobosz KalinaPolonia Warszawa34.74611A
4.Bura JuliaVictoria Racibórz34.83606A
5.Chmiel LiwiaTrójka Środa Wlkp.34.94600A
6.Chmielewska JuliaMUKP Warszawianka34.97599A
7.Adamek BarbaraOlimpia Lublin35.00597A
8.Banaczkowska AleksandraKS KSZO Ostrowiec35.03596A
9.Prusik KamilaMKP Szczecin35.16589A
10.Horova OksanaGalicja Kraków35.27583A
11.Zientarska KarolinaIKS Konstancin35.28583B
12.Kaniak OliwiaJuvenia Wrocław35.37578B
13.Oleszak MajaTP Zielona Góra35.64565B
14.Krypa OliwiaManta Warszawa Włochy35.70563B
15.Łabuć TolaTP Zielona Góra35.81557B
16.Pawłowska JuliaUNIA Oświęcim35.94551B
17.Okaj MartynaMOS Katowice36.00549B
18.Terlecka AnnaAZS AWF Biała Podlaska36.18540B
19.Kowalska KarolinaKS KSZO Ostrowiec36.38532B
20.Dziarska OliwiaKurort Ciechocinek36.48527B
21.Rosińska KarolinaOrka Grudziądz36.81513R
22.Beruś MartaAZS AWF Katowice36.88510R
23.Rżany WiktoriaGryf Dębica36.93508
24.Zdanowicz HannaManta Jelcz-Laskowice37.06503
25.Skarwecka WiktoriaUNIA Oświęcim37.09502
26.Wąsak AleksandraBarakuda Mińsk Mazowiecki37.20497
27.Popławska ApoloniaAstromal Leszno37.43488
28.Owerko JuliaUKS GOS Raszyn37.54484
29.Zięba NataliaVictoria Racibórz37.62481
30.Wykrzykowska ZofiaSiódemka Sopot37.63480
31.Kowal EmiliaGalicja Kraków37.73477
32.Gałaguz GabrielaNeptun Stargard Szcz37.87471
33.Uklejewska OliwiaPiętnastka Bydgoszcz38.20459
34.Pałka AleksandraUNIA Oświęcim38.76439
Banasiak AnnaPiątka Konstantynów Łódzki38.76439
36.Nowakowska ZuzannaNAWA Skierniewice39.13427
37.Olejarka AnnaOrlik Przeworsk39.36420
38.Madej FaustynaAquarius Myślenice40.16395


<< TOP >>
Konkurencja 4
13-07-2018 - 9:27
Chłopców, 50m klasyczny16 lat
Wyniki Eliminacje

Rek Polski Seniorów
Rek Polski Jun. 16-lat
27.48
28.69
Szulich Dawid
Tokarski Krzysztof
DELEG
VIRAC
Barcelona (ESP)
Olsztyn
30-07-2013
13-05-2012

Punkty: FINA 2017
PozycjaCzasPkt.
1.Wiekiera DawidMOSM Tychy30.72636A
2.Mańczak JakubG-8 Bielany Warszawa30.73635A
3.Bubak DawidVictoria Racibórz30.86627A
4.Książnicki DawidIKAR Mielec31.10613A
5.Sagan JakubSkarpa Lublin31.13611A
6.Szczepanowski JakubSłowianka Gorzów Wlkp.31.15610A
7.Łukasik MikołajJagiellonka Warszawa31.23605A
8.Celiński JakubNarwal Międzyrzec Podl.31.24604A
9.Klimas MichałKS KSZO Ostrowiec31.32600?
Gregorczyk JanPolonia Warszawa31.32600?
Gałuszka BrunoUNIA Oświęcim31.32600?
12.Mistrzak KacperHobby Sport Kietrz31.42594B
13.Bielawa DominikTri-Team Rumia31.58585B
14.Wituszyński JakubVictoria Racibórz31.64582B Skr.
15.Szczepański JakubPłetwal Mława31.82572B
16.Szynawa WiktorWodnik Siemianowice Śl32.13555B
17.Tomczak TymoteuszPosnania Poznań32.14555B
18.Półtorak PatrykLider Chełm32.23550B
19.Oszutowski AdamPiętnastka Bydgoszcz32.36544B
20.Sowiński RafałWodnik Rawicz32.45539B
21.Piekaruś DawidAVIA Świdnik32.47538R
22.Norek MateuszGilus Gilowice32.52536R
23.Władyka MarcinWodnik 29 Katowice32.62531
24.Stańczyk JaremaMMKS Kędzierzyn-K33.17505
25.Kołodziej MateuszWodnik 29 Katowice33.30499
26.Biegański MarcinPolonia Warszawa33.31498
27.Pniak BartoszGalicja Kraków33.33498
28.Wróblewski KamilOrka Lubań33.45492
29.Majsak DawidKS KSZO Ostrowiec33.46492
Drajewicz JakubVictoria Racibórz33.46492
31.Hankiewicz JulianLegia Warszawa33.49490
32.Czajka MarcelPolonia Warszawa33.56487
33.Borowski JakubSalos Cortile Kielce33.71481
34.Tarasek SzymonSTP Nowy Sącz33.75479
35.Blat KacperFala Kraśnik33.90473
36.Smolorz DawidUKP Ruda Śląska34.11464
37.Modrzyński HubertMKP Szczecin34.24459
38.Damsz AndrzejRekin Świebodzice34.43451
39.Waszak KamilRUCH Grudziądz34.69441
40.Krajewski PatrykŻabianka Gdańsk34.78438
41.Raczyński AdrianJagiellonka Warszawa35.71404
42.Dwyer Vincent JohnMUKP Warszawianka35.89398
43.Wytwer CezaryWłókniarz Kalisz36.30385
44.Świątek BartoszKS KSZO Ostrowiec36.38383
45.Łuczak KrzysztofWARTA Poznań36.67373
46.Wilgosz JanManta Jelcz-Laskowice39.97288
DYSKW.Papis DominikSłowianka Gorzów Wlkp.
O1 - Przedwczesny start
DYSKW.Stworzyjanek MarekPolonia Warszawa
O1 - Przedwczesny start


<< TOP >>
Konkurencja 5
13-07-2018 - 9:34
Dziewcząt, 100m motylkowy16 lat
Wyniki Eliminacje

Rek Polski Seniorów
Rek Polski Jun. 16-lat
57.84
59.74
Jędrzejczak Otylia
Olczak Mirela
AZWAR
SLGOR
Athens (GRE)
Doha (QAT)
14-08-2004
11-12-2009

Punkty: FINA 2017
PozycjaCzasPkt.50m100m
1.Świątek JoannaGryf Dębica1:03.72660A29.4734.25
2.Trambowicz ZuzannaSP 63 Bydgoszcz1:04.11648A30.2033.91
3.Raszczuk ZofiaManta Jelcz-Laskowice1:04.59633A30.1434.45
4.Nowak ZuzannaUNIA Oświęcim1:04.64632A29.5335.11
5.Miciak AgataSłowianka Gorzów Wlkp.1:04.80627A30.1734.63
6.Dąbrowska TatianaUKS 190 Łódź1:04.99622A30.8034.19
7.Peciak KatarzynaGalicja Kraków1:05.82598A31.8034.02
8.Prochownik MartynaUNIA Oświęcim1:06.32585A30.8235.50
9.Krypa MartaManta Warszawa Włochy1:06.50580A30.7735.73
10.Zawadzka HannaRekin Świebodzice1:06.94569A30.8936.05
11.Zoglowek JoannaManta Jelcz-Laskowice1:07.09565B31.7835.31
12.Garula WiktoriaMOS Dąbrowa Grn1:07.30560B31.7535.55
13.Skowron MajaMKP Szczecin1:07.46556B31.0136.45
14.Widurska KingaGalicja Kraków1:07.94544B31.3436.60
15.Borkowska MałgorzataOlimpijczyk Lublin1:08.21538B31.7736.44
16.Fuks EmiliaWodnik Siemianowice Śl1:08.38534B31.9236.46
17.Mielczarek SandraG-8 Bielany Warszawa1:08.40533B Skr.30.8137.59
18.Niemczyk WiktoriaMOSM Tychy1:08.53530B33.3135.22
19.Rygiel OliwiaJunior Kluczbork1:08.77525B33.6735.10
20.Glejzer MarcelinaRekin Świebodzice1:08.95520B31.8737.08
21.Bylińska AgnieszkaŻabianka Gdańsk1:09.02519R32.3836.64
22.Blachura JuliaUNIA Oświęcim1:09.12517R32.9536.17
23.Nocoń DominikaManta Kochłowice Ruda Śląska1:09.2951331.1538.14
24.Miłek MarcelinaGalicja Kraków1:09.5450731.8337.71
25.Haławczak MarcelinaMKP Szczecin1:09.6650531.0238.64
26.Kapcińska MajaUNIA Oświęcim1:09.9849833.5436.44
27.Karczmarzyk AnnaVictoria Racibórz1:09.9949832.8637.13
28.Bałys WiktoriaVictoria Racibórz1:10.2149332.2437.97
29.Matysiak KingaTrójka Środa Wlkp.1:10.2749232.0938.18
30.Terlecka AnnaAZS AWF Biała Podlaska1:10.9347831.7339.20
31.Kot AnnaZRYW Opole1:11.1447432.8038.34
32.Białas AnielaPolonia Warszawa1:11.4146833.0938.32
33.Świątek MartynaSkarpa Lublin1:11.8046133.4838.32
34.Błaszczyk WeronikaJunior Kluczbork1:11.9545832.6039.35
35.Buk AlicjaSalos Cortile Kielce1:12.3345133.9838.35
36.Drażyk NataliaVictoria Racibórz1:12.4944831.9440.55
37.Bidnik KarolinaGim-92 Ursynów W-wa1:12.8244233.6139.21
38.Dzierkacz KajaSP 63 Bydgoszcz1:12.9543934.5338.42
39.Orłowska ZuzannaNAWA Skierniewice1:13.2443434.5438.70
40.Mirowska ZuzannaTS Wisła Kraków1:13.9442233.4340.51
41.Grylewicz ZuzannaRekin Świebodzice1:15.4439734.9740.47


<< TOP >>
Konkurencja 6
13-07-2018 - 9:44
Chłopców, 100m motylkowy

16 lat
Wyniki Eliminacje

Rek Polski Seniorów
Rek Polski Jun. 16-lat
51.15
54.61
Czerniak Konrad
Stokowski Kacper
WIPUL
G8WAR
Shanghai (CHN)
Hodmezovasarhely (HUN)
30-07-2011
12-12-2015

Punkty: FINA 2017
PozycjaCzasPkt.50m100m
1.Kryś JarosławMKP Szczecin57.30657A26.4430.86
2.Sieradzki KamilWodnik Siemianowice Śl58.09630A27.3130.78
3.Wituszyński JakubVictoria Racibórz58.22626A27.3330.89
4.Sobieszuk KacperSkarpa Lublin58.25625A27.8330.42
5.Jaśkiewicz AdrianMuszelka Warszawa58.67612A27.7630.91
Purtak WiktorJedynka Łódź58.67612A27.4731.20
7.Cheredis JakubG-8 Bielany Warszawa59.01601A27.4731.54
8.Kolańczyk KacperMKP Kołobrzeg59.34591A27.7331.61
9.Krutowicz BartłomiejPolonia Warszawa59.46588A27.8131.65
10.Celiński JakubNarwal Międzyrzec Podl.59.52586A28.2631.26
11.Walenciak AleksanderPiątka Łomianki59.63583B27.8431.79
12.Gilżyński SzymonManta Jelcz-Laskowice59.67582B27.5032.17
13.Kozieł MikołajUNIA Oświęcim59.73580B28.3831.35
Matyjasek MaciejMMKS Kędzierzyn-K59.73580B27.5032.23
15.Szczygieł DavidUNIA Oświęcim59.78578B27.7432.04
16.Ferenc FilipŚLĄSK Wrocław59.94574B27.6332.31
17.Niestuj PiotrSalos Cortile Kielce1:00.26565B28.3031.96
18.Bielawa DominikTri-Team Rumia1:00.47559B Skr.28.8631.61
19.Pleśnierowicz KamilPosnania Poznań1:00.76551B28.1532.61
Łangowski MaciejPosnania Poznań1:00.76551B27.8732.89
21.Aleksander JakubMKP Szczecin1:01.06543R28.8932.17
22.Mrzygłód MichałVictoria Racibórz1:01.21539R27.9233.29
23.Majsak DawidKS KSZO Ostrowiec1:01.3353628.2333.10
24.Dyrek MichałSTP Nowy Sącz1:01.4453327.5933.85
25.Popiołek DawidSkarpa Lublin1:01.5453029.4332.11
26.Moryl WojciechMMKS Kędzierzyn-K1:01.5653028.7932.77
27.Magda PatrykIKAR Mielec1:01.6252828.7932.83
28.Tomczak TymoteuszPosnania Poznań1:02.1051629.9932.11
29.Kwiatek RadosławSalos Cortile Kielce1:02.1851428.9933.19
30.Raczyński AdrianJagiellonka Warszawa1:02.2151328.9033.31
Augustyn JanGalicja Kraków1:02.2151328.8333.38
32.Kowalczyk MichałPolonia Warszawa1:02.4550729.3233.13
33.Pawłowski DominikJuvenia Wrocław1:02.6150329.1733.44
34.Skowronek HubertNAWA Skierniewice1:02.6450328.8333.81
35.Burdukiewicz MaksymilianPolonia Warszawa1:02.7050129.0433.66
36.Woronko KrzysztofKormoran Olsztyn1:02.7849928.9533.83
37.Ossowski DamianSP 63 Bydgoszcz1:03.3148729.7033.61
38.Zdanowski FilipPingwiny Warszawa1:03.3348628.5234.81
39.Chojnowski TomaszSkalar Warszawa1:03.4748329.2034.27
40.Szukalski MikołajWARTA Poznań1:03.5948029.3234.27
41.Poprawa-Jakubas JakubMOSM Tychy1:03.7247729.6734.05
42.Góral MateuszMKP Szczecin1:03.7547729.8033.95
43.Burczyński PiotrPolonia Warszawa1:03.8247530.6633.16
44.Kępiński PawełKS KSZO Ostrowiec1:04.1946729.8334.36
45.Kubiak NorbertWARTA Poznań1:04.3046530.3833.92
46.Norek MateuszGilus Gilowice1:04.4646130.6133.85
47.Jędrszczyk KacperGalicja Kraków1:04.8645330.4434.42
48.Lewandowski JakubUNIA Oświęcim1:05.0544930.0934.96
49.Krawczyk PatrykKrośnicka Przystań1:05.6043829.5736.03
50.Przybyła HugoWARTA Poznań1:05.6343729.3836.25
51.Jędrzejkiewicz JanGim-92 Ursynów W-wa1:05.8543330.1635.69
52.Smolorz DawidUKP Ruda Śląska1:06.1942630.3435.85
53.Kucharski JanKapry Armexim1:06.7941530.0136.78
54.Wykierski JakubKS KSZO Ostrowiec1:07.0041130.5036.50
55.Ryś TymonTS Wisła Kraków1:07.2540631.8435.41
56.Świątek BartoszKS KSZO Ostrowiec1:07.5140133.0034.51
57.Soborski JakubOmega Olkusz1:07.7139830.0637.65
58.Bielawski JakubAtol Oleśnica1:08.2338931.8236.41
59.Cierkosz FilipAstromal Leszno1:13.7330831.3942.34


<< TOP >>
Konkurencja 7
13-07-2018 - 9:55
Dziewcząt, 200m dowolny16 lat
Wyniki Eliminacje

Rek Polski Seniorów
Rek Polski Jun. 16-lat
1:57.15
2:00.03
Jędrzejczak Otylia
Knop Aleksandra
AZWAR
190LOD
Budapest (HUN)
Łódź
03-08-2006
25-05-2018

Punkty: FINA 2017
PozycjaCzasPkt.50m100m150m200m
1.Skibiak KlaudiaUKS 190 Łódź2:07.95688A30.3332.6632.6432.32
2.Szlęk KatarzynaOlimpijczyk Aleksandrów Ł.2:09.40665A29.7632.4533.9933.20
3.Bujak KlaraG-8 Bielany Warszawa2:09.59662A30.1032.8333.7632.90
4.Miciak AgataSłowianka Gorzów Wlkp.2:09.97656A30.5233.0333.2933.13
5.Trambowicz ZuzannaSP 63 Bydgoszcz2:10.54648A31.0432.9133.7832.81
6.Serafin BarbaraG-8 Bielany Warszawa2:10.95642A30.4033.0133.5933.95
7.Zarembik KatarzynaVictoria Racibórz2:11.25637A30.5833.2234.3833.07
8.Jaworska MajaMZOS Płock2:11.30637A30.9633.1834.0833.08
9.Cerlich OliwiaIKAR Mielec2:11.49634A30.6133.0234.5233.34
10.Środa DominikaMKP Szczecin2:13.05612A31.0633.7134.0834.20
11.Pawłowska BarbaraUKS 190 Łódź2:13.33608B30.9933.2034.3634.78
12.Rajca OliviaUKS 190 Łódź2:14.05598B Skr.31.4734.3635.3432.88
13.Jasiorska AleksandraPolonia Warszawa2:14.43593B30.5032.9435.3235.67
14.Fuks EmiliaWodnik Siemianowice Śl2:15.23583B31.5733.6935.3434.63
15.Mruk AleksandraManta Jelcz-Laskowice2:15.34581B30.9934.2735.1334.95
16.Domżol ZuzannaWłókniarz Kalisz2:15.48579B Skr.31.6134.1335.0834.66
17.Kusion WeronikaUNIA Oświęcim2:15.78576B31.7034.4835.4634.14
18.Zając WiktoriaPolonia Warszawa2:16.61565B31.3334.0136.0735.20
19.Szewczyk ZofiaFala Kraśnik2:16.80563B31.7534.7335.6134.71
20.Dobosz KalinaPolonia Warszawa2:17.13559B Skr.31.4035.1136.0234.60
21.Szymańska WiktoriaWłókniarz Kalisz2:17.14559R Skr.30.8234.3736.2035.75
22.Przygoda NataliaKS KSZO Ostrowiec2:17.34556R31.5234.1035.7535.97
23.Szymczak PatrycjaManta Kochłowice Ruda Śląska2:17.9554930.8834.9535.9336.19
24.Gabor MartynaUNIA Oświęcim2:17.9954831.8335.2436.0334.89
25.Horwacik JoannaGalicja Kraków2:19.0853631.7735.1536.7135.45
26.Kurzepa AdriannaPirania Targówek2:19.0953533.0535.3435.5235.18
27.Szerszeń NataliaGryf Dębica2:19.6652931.3935.3136.0936.87
28.Maziar AlicjaRekin Świebodzice2:19.7652830.8235.2036.9436.80
29.Janik JuliaTorpeda Oleśnica2:20.2852231.3235.4837.0836.40
30.Sierak KingaPłetwal Szczytno2:20.4252030.8035.0037.0937.53
31.Kopańska MajaWARTA Poznań2:21.5450831.6236.1236.9136.89
32.Trybuch OliwiaPolonia Warszawa2:21.6050731.1536.0536.8837.52
33.Kulisiewicz AdriannaGalicja Kraków2:22.2050132.1835.6736.4937.86
34.Rutkowska WiktoriaMZOS Płock2:23.5748732.3836.2237.5937.38
35.Boroń PaulinaKS KSZO Ostrowiec2:24.5447733.5536.9237.4136.66
36.Proce MartaRekin Świebodzice2:25.1647132.0136.3438.0138.80
37.Nowak JagodaMOS Katowice2:27.3345033.6136.2138.6338.88
38.Polasik NataliaMedyk Giżycko2:34.2939234.0139.0540.5240.71
39.Martemianow NataliaFala Niepołomice2:38.0536535.9539.4842.1040.52


<< TOP >>
Konkurencja 8
13-07-2018 - 10:08
Chłopców, 200m dowolny16 lat
Wyniki Eliminacje

Rek Polski Seniorów
Rek Polski Jun. 16-lat
1:46.19
1:51.87
Majchrzak Kacper
Młynarczyk Karol
WAPOZ
G8WAR
Taipei (TPE)
Ostrowiec Św.
07-08-2016
15-07-2016

Punkty: FINA 2017
PozycjaCzasPkt.50m100m150m200m
1.Bruzdewicz HubertKormoran Olsztyn1:57.12660A27.5029.3830.4729.77
2.Jackowski TomaszŚLĄSK Wrocław1:57.92647A27.5930.2429.7830.31
3.Waliszewski PiotrIskra Konin1:58.06644A27.7830.3130.7129.26
4.Szczerba AdamAZS UMCS Lublin1:58.13643A27.6530.0430.3530.09
5.Mencel MiłoszVictoria Racibórz1:58.48638A27.4329.9230.1031.03
6.Grzegorczyk WiktorMOS Ełk1:58.59636A27.7529.6530.6230.57
7.Dudkiewicz KacperPolonia Warszawa1:59.34624A27.5530.5730.9430.28
8.Janiczuk PatrykLider Chełm2:00.11612A27.8130.5031.6330.17
9.Rozmysłowski ErykUKS GOS Raszyn2:00.80602A28.9830.9730.8130.04
10.Doroba MichałŚLĄSK Wrocław2:00.84601A28.1230.0831.3231.32
11.Mikoś DawidTRÓJKA Łódź2:01.44592B27.9530.7331.8530.91
12.Kusiński AleksySP-149 Łódź2:01.54591B28.3730.6732.1030.40
13.Michałowski TomaszUNIA Oświęcim2:01.59590B28.2529.9731.5531.82
14.Bielas JakubRUCH Grudziądz2:02.02584B27.7830.6832.1531.41
Wodyński BartoszKU AZS PŁ Łódź2:02.02584B29.0330.5331.6230.84
16.Pawłowski BogusławG-8 Bielany Warszawa2:02.29580B Skr.28.2630.4831.9131.64
17.Lik KacperJedynka Łódź2:02.56576B28.6630.7631.4931.65
18.Chełstowski MaciejPolonia Warszawa2:03.24566B28.0530.2532.3632.58
19.Knyszyński MaciejJedynka Łódź2:03.41564B Skr.29.2231.5232.0930.58
20.Grzybowski BartoszTP Zielona Góra2:03.62561B27.5930.8232.1633.05
21.Lesik JarosławVictoria Racibórz2:03.70560? Skr.27.5630.5932.4533.10
Cielecki KubaŚLĄSK Wrocław2:03.70560? Skr.27.8931.0432.0732.70
23.Zwadło PiotrVictoria Racibórz2:03.8255928.1131.6032.6631.45
24.Zieliński PatrykPosnania Poznań2:04.0455627.6531.3032.6132.48
Sobolewski DawidKormoran Olsztyn2:04.04556Skr.28.1331.2632.5432.11
26.Cybulski CyprianPiątka Konstantynów Łódzki2:04.7554627.9731.2732.9532.56
27.Dudek KacperWARTA Poznań2:04.8954428.1930.4033.1933.11
28.Wożniak HubertPiętnastka Bydgoszcz2:05.2953928.9131.8432.1732.37
29.Kaczmarczyk JakubKS KSZO Ostrowiec2:05.3253928.3231.7532.7632.49
30.Szermuszyn HubertBarracuda Białystok2:05.6953427.9431.5634.0832.11
31.Klisz KrystianMKP Szczecin2:05.8153229.4731.8632.5331.95
32.Dołowy GrzegorzMuszelka Warszawa2:06.3452628.7731.5633.1532.86
33.Rąpała TomaszUKS GOS Raszyn2:06.6152229.9131.9932.3032.41
34.Rybacki MaksymilianWARTA Poznań2:06.6552228.4331.1233.6433.46
35.Malinowski PawełSłowianka Gorzów Wlkp.2:06.9251929.2332.0633.0832.55
36.Chyrchała RafałORKA Zamość2:07.0451728.6431.8633.0133.53
37.Zajączkowski FilipKapry Armexim2:07.3651328.5932.1133.7032.96
38.Kowalski JakubSłowianka Gorzów Wlkp.2:07.6051029.4932.1833.2932.64
39.Auguścik DanielKS KSZO Ostrowiec2:07.8350829.7233.1233.2531.74
40.Góral MateuszMKP Szczecin2:08.2550329.2632.1333.3533.51
41.Czajkowski MateuszGalicja Kraków2:08.8149629.7132.8433.8932.37
42.Soból PrzemysławPolonia Warszawa2:08.9849429.0732.4334.0033.48
43.Marczak RadosławBarakuda Mińsk Mazowiecki2:09.0049429.7233.0433.6232.62
44.Ferenc FilipŚLĄSK Wrocław2:09.3349027.9731.6634.1135.59
45.Nowak JanBOSiR Brzesko2:09.5448829.6233.0434.4932.39
46.Szutkiewicz SzymonBarracuda Białystok2:09.7748529.3632.1934.3033.92
47.Kałuża JakubGryf Dębica2:09.9048430.3333.3734.2431.96
48.Stachecki JanPosnania Poznań2:09.9848330.0132.6734.1133.19
49.Kurzeja JakubSTP Nowy Sącz2:10.6547529.5532.7634.5533.79
50.Wykierski JakubKS KSZO Ostrowiec2:10.9847230.4933.4534.5332.51
51.Szczepanowski JakubSłowianka Gorzów Wlkp.2:12.2745829.5133.0234.9834.76
52.Schreiber PatrickVictoria Racibórz2:12.9945129.6933.3035.4734.53
53.Tatura PawełWodnik 29 Katowice2:13.2944829.0633.7136.0734.45
54.Stworzyjanek MarekPolonia Warszawa2:13.3644729.5333.7035.9134.22
55.Bilski BartoszAtol Oleśnica2:14.2943828.8633.6337.0234.78
56.Krajewski PatrykŻabianka Gdańsk2:16.1042030.5234.5035.8235.26
57.Talaga MaciejJasień Sucha Beskidzka2:16.7441530.3234.9036.3935.13
58.Horbaty KlaudiuszGim-92 Ursynów W-wa2:17.4540831.1735.1236.3634.80
59.Szczepański JakubPłetwal Mława2:17.9040431.4034.4836.8235.20
60.Jurzak MichałJasień Sucha Beskidzka2:20.5438230.7636.3038.4835.00
DYSKW.Brdys MiłoszKrotosz Krotoszyn
O1 - Przedwczesny start


<< TOP >>
Konkurencja 4
13-07-2018
Chłopców, 50m klasyczny16 lat
Wyniki Repasaże do eliminacji

Rek Polski Seniorów
Rek Polski Jun. 16-lat
27.48
28.69
Szulich Dawid
Tokarski Krzysztof
DELEG
VIRAC
Barcelona (ESP)
Olsztyn
30-07-2013
13-05-2012

Punkty: FINA 2017
PozycjaCzasPkt.
1.Gałuszka BrunoUNIA Oświęcim31.16609
Klimas MichałKS KSZO Ostrowiec31.16609
3.Gregorczyk JanPolonia Warszawa31.48591


<< TOP >>
Konkurencja 9
13-07-2018 - 10:29
Dziewcząt, 200m grzbietowy16 lat
Wyniki Eliminacje

Rek Polski Seniorów
Rek Polski Jun. 16-lat
2:09.74
2:12.36
Tchórz Alicja
Naziębło Klaudia
SLGOR
JUWRO
Rome (ITA)
Ostrowiec Św.
31-07-2009
21-05-2009

Punkty: FINA 2017
PozycjaCzasPkt.50m100m150m200m
1.Herasimowicz ZuzannaMorena Gdańsk2:20.63686A33.3734.9336.6435.69
2.Mozołowska EmiliaPolonia Warszawa2:21.10679A32.8135.6036.9135.78
3.Modrzejewska MagdalenaVictoria Racibórz2:22.77656A34.0835.5637.0936.04
4.Król WiktoriaGalicja Kraków2:24.42633A34.4336.5837.5735.84
5.Pichola WeronikaMKS Piaseczno2:25.61618A33.4336.8637.8837.44
6.Kupis AleksandraMKP Szczecin2:25.77616A34.5836.2237.4637.51
7.Kościelniak AleksandraShark Rudna2:26.40608A34.0437.5238.0536.79
8.Górnicka AleksandraMKP Szczecin2:27.00601A34.1737.6538.6136.57
9.Grzelczyk NataliaWłókniarz Kalisz2:27.24598A33.4336.5038.8838.43
10.Oleszak MajaTP Zielona Góra2:28.25586A35.1537.0737.9238.11
11.Gajdzińska AmeliaPiętnastka Bydgoszcz2:28.71580B34.2737.4338.8938.12
12.Sobiak ZuzannaWARTA Poznań2:28.73580B Skr.34.7437.5438.5137.94
13.Rogalka JoannaPosnania Poznań2:29.69569B35.7937.9638.4437.50
14.Blachura JuliaUNIA Oświęcim2:29.79568B35.8137.9338.5137.54
15.Klimaszewska ZuzannaKormoran Olsztyn2:30.33562B35.2138.1739.0137.94
16.Łuczak DominikaTP Zielona Góra2:30.88555B34.9537.7738.9039.26
17.Kusak IzabelaSalmo Żory2:31.12553B35.5438.3139.3137.96
18.Jońska ZuzannaOlimpijczyk Lublin2:31.79545B34.9637.8740.3038.66
19.Ajtner SoniaPiętnastka Bydgoszcz2:32.51538B37.5338.8538.3637.77
20.Amerek DariaMOS Katowice2:32.52538B35.0738.4139.7139.33
21.Auguściak MichalinaKapry Armexim2:32.89534R Skr.35.0037.9639.9639.97
22.Piotrowicz MajaBarakuda Starachowice2:32.98533R35.8238.1039.9039.16
23.Kopiczyńska AgataG-8 Bielany Warszawa2:34.0752235.6839.0540.0339.31
24.Zając AleksandraMOSM Tychy2:35.7450534.6238.5440.9941.59
25.Wykrzykowska ZofiaSiódemka Sopot2:36.1550135.3939.9340.9639.87
26.Powązka AnnaPłetwal Mława2:38.6447837.1039.6940.7541.10
27.Woźniak KarolinaUNIA Oświęcim2:40.1746437.3240.0741.4041.38
28.Kulisiewicz AdriannaGalicja Kraków2:41.6845138.3640.6241.8540.85
29.Buk AlicjaSalos Cortile Kielce2:44.2643037.5840.8243.0842.78
30.Jankowska EmiliaWodnik Police2:46.4741338.5642.1043.2242.59
31.Szuba-Łata DariaAquarius Myślenice2:53.3936640.5143.6945.9743.22


<< TOP >>
Konkurencja 10
13-07-2018 - 10:43
Chłopców, 200m grzbietowy16 lat
Wyniki Eliminacje

Rek Polski Seniorów
Rek Polski Jun. 16-lat
1:54.24
2:02.82
Kawęcki Radosław
Kawęcki Radosław
NOZIE
NOZIE
Barcelona (ESP)
Gorzów Wlkp.
02-08-2013
29-11-2007

Punkty: FINA 2017
PozycjaCzasPkt.50m100m150m200m
1.Górka ŁukaszSiKReT Gliwice2:10.15635A29.7232.7434.5133.18
2.Bliźniewski FranciszekSP-149 Łódź2:10.68628A31.2234.6833.7930.99
Dyskwalifikacja G-6 anulowana przez Sędziego Głównego
3.Zając MateuszVictoria Racibórz2:11.69613A29.7732.5234.1235.28
4.Gumiński IgorMorena Gdańsk2:12.01609A32.3532.9633.4033.30
5.Gotowski DominikG-8 Bielany Warszawa2:12.91597A31.2134.2133.8033.69
6.Rożenek PatrykGórnik Radlin2:12.99596A30.9834.5434.8032.67
7.Siekaczyński ArturFala Kraśnik2:13.31591A31.2834.3434.5333.16
8.Cepuchowicz JakubOrka Lubań2:13.80585A31.3133.9134.7633.82
9.Bartosiewicz RemigiuszWodnik Siemianowice Śl2:14.47576A30.8134.1035.6833.88
10.Radziszewski KrzysztofG-8 Bielany Warszawa2:14.88571A31.4734.7034.7233.99
11.Król JanKS KSZO Ostrowiec2:15.63561B30.5935.6035.9233.52
12.Alencynowicz MaciejUNIA Oświęcim2:17.14543B31.9334.9435.3034.97
13.Abd El Razek JakubMUKP Warszawianka2:18.55527B31.3734.4135.8836.89
14.Słowikowski BartoszKapry Armexim2:18.77524B Skr.31.9136.0336.1434.69
15.Napiecek JonaszAstromal Leszno2:19.12520B31.6135.4036.6935.42
16.Borzymek Hubert307 Warszawa2:20.00510B32.8735.1136.4235.60
17.Moryl WojciechMMKS Kędzierzyn-K2:21.37496B34.2736.9536.1933.96
18.Matyjasek MaciejMMKS Kędzierzyn-K2:22.37485B33.7136.5236.4235.72
19.Pająk JakubGalicja Kraków2:22.51484B33.6536.6937.5334.64
20.Szymanowski JakubSłowianka Gorzów Wlkp.2:22.81481B32.9035.7437.1237.05
21.Borowski JakubSalos Cortile Kielce2:23.92470R33.1236.2837.6336.89
22.Mazur BartoszGalicja Kraków2:24.40465R33.3136.0937.1537.85
23.Malicki DawidPiętnastka Bydgoszcz2:25.1845834.0236.8637.2837.02
24.Łuczak KrzysztofWARTA Poznań2:27.6943533.9837.4338.8737.41
25.Ryś TymonTS Wisła Kraków2:27.9543234.1037.1838.6238.05
26.Sagan JakubSkarpa Lublin2:28.8442533.4438.1839.0938.13
27.Golik LeonardGalicja Kraków2:30.3741233.1837.8839.7239.59
28.Stanisławski KacperTrójka Środa Wlkp.2:31.5740234.1438.2539.4439.74
29.Papis DominikSłowianka Gorzów Wlkp.2:38.0135536.1039.6241.5140.78


<< TOP >>
Konkurencja 11
13-07-2018 - 10:53
Dziewcząt, 400m zmienny16 lat
Wyniki Eliminacje

Rek Polski Seniorów
Rek Polski Jun. 16-lat
4:36.95
4:45.38
Baranowska Katarzyna
Knop Aleksandra
MKSZC
190LOD
Beijing (CHN)
Łódź
09-08-2008
25-05-2018

Punkty: FINA 2017
PozycjaCzasPkt.
1.Wilczewska AleksandraOlimpia Lublin5:08.89641A
50m:
100m:
32.97
1:10.58
32.97
37.61
150m:
200m:
1:49.93
2:27.98
39.35
38.05
250m:
300m:
3:12.81
3:57.68
44.83
44.87
350m:
400m:
4:34.03
5:08.89
36.35
34.86
2.Kuchta MariaDwójka Tczew5:09.45637A
50m:
100m:
32.37
1:11.43
32.37
39.06
150m:
200m:
1:51.64
2:31.91
40.21
40.27
250m:
300m:
3:16.46
4:01.68
44.55
45.22
350m:
400m:
4:36.28
5:09.45
34.60
33.17
3.Krosta EmiliaWodnik Siemianowice Śl5:10.38632A
50m:
100m:
33.31
1:10.05
33.31
36.74
150m:
200m:
1:49.13
2:30.89
39.08
41.76
250m:
300m:
3:14.48
3:59.18
43.59
44.70
350m:
400m:
4:34.81
5:10.38
35.63
35.57
4.Krypa MartaManta Warszawa Włochy5:10.61630A
50m:
100m:
31.87
1:08.42
31.87
36.55
150m:
200m:
1:48.57
2:29.09
40.15
40.52
250m:
300m:
3:13.83
3:59.82
44.74
45.99
350m:
400m:
4:35.40
5:10.61
35.58
35.21
5.Sobiak ZuzannaWARTA Poznań5:10.79629A
50m:
100m:
32.90
1:10.11
32.90
37.21
150m:
200m:
1:49.78
2:28.41
39.67
38.63
250m:
300m:
3:14.31
4:00.54
45.90
46.23
350m:
400m:
4:36.52
5:10.79
35.98
34.27
6.Prochownik MartynaUNIA Oświęcim5:11.29626A
50m:
100m:
33.27
1:10.25
33.27
36.98
150m:
200m:
1:50.34
2:29.44
40.09
39.10
250m:
300m:
3:15.84
4:00.12
46.40
44.28
350m:
400m:
4:35.99
5:11.29
35.87
35.30
7.Nowak ZuzannaUNIA Oświęcim5:17.09592A
50m:
100m:
31.90
1:11.02
31.90
39.12
150m:
200m:
1:51.26
2:31.99
40.24
40.73
250m:
300m:
3:16.77
4:03.82
44.78
47.05
350m:
400m:
4:40.11
5:17.09
36.29
36.98
8.Rygiel OliwiaJunior Kluczbork5:17.57590A
50m:
100m:
33.79
1:11.55
33.79
37.76
150m:
200m:
1:52.65
2:32.23
41.10
39.58
250m:
300m:
3:18.82
4:06.09
46.59
47.27
350m:
400m:
4:43.55
5:17.57
37.46
34.02
9.Miłek MarcelinaGalicja Kraków5:18.07587A
50m:
100m:
34.45
1:13.05
34.45
38.60
150m:
200m:
1:53.89
2:34.15
40.84
40.26
250m:
300m:
3:18.89
4:06.25
44.74
47.36
350m:
400m:
4:43.87
5:18.07
37.62
34.20
10.Skarwecka WiktoriaUNIA Oświęcim5:18.34585A
50m:
100m:
34.26
1:13.05
34.26
38.79
150m:
200m:
1:54.47
2:35.42
41.42
40.95
250m:
300m:
3:20.67
4:06.07
45.25
45.40
350m:
400m:
4:43.20
5:18.34
37.13
35.14
11.Zaręba-Paradowska JuliaBUKS Warszawa5:18.87582B Skr.
50m:
100m:
32.14
1:09.40
32.14
37.26
150m:
200m:
1:51.70
2:32.69
42.30
40.99
250m:
300m:
3:18.68
4:04.37
45.99
45.69
350m:
400m:
4:42.12
5:18.87
37.75
36.75
12.Cerlich OliwiaIKAR Mielec5:19.45579B Skr.
50m:
100m:
34.92
1:12.80
34.92
37.88
150m:
200m:
1:55.30
2:36.15
42.50
40.85
250m:
300m:
3:22.88
4:09.18
46.73
46.30
350m:
400m:
4:44.53
5:19.45
35.35
34.92
13.Kurasińska OliwiaKS KSZO Ostrowiec5:21.61568B
50m:
100m:
35.04
1:14.01
35.04
38.97
150m:
200m:
1:54.91
2:36.25
40.90
41.34
250m:
300m:
3:22.45
4:07.53
46.20
45.08
350m:
400m:
4:44.90
5:21.61
37.37
36.71
14.Kapcińska MajaUNIA Oświęcim5:22.60562B
50m:
100m:
34.58
1:11.39
34.58
36.81
150m:
200m:
1:52.34
2:31.94
40.95
39.60
250m:
300m:
3:20.16
4:06.78
48.22
46.62
350m:
400m:
4:45.36
5:22.60
38.58
37.24
15.Pawłowska JuliaUNIA Oświęcim5:23.95555B
50m:
100m:
34.45
1:13.35
34.45
38.90
150m:
200m:
1:55.72
2:38.31
42.37
42.59
250m:
300m:
3:21.67
4:06.84
43.36
45.17
350m:
400m:
4:45.80
5:23.95
38.96
38.15
16.Jasiorska AleksandraPolonia Warszawa5:33.83507B
50m:
100m:
33.57
1:15.89
33.57
42.32
150m:
200m:
1:59.35
2:42.70
43.46
43.35
250m:
300m:
3:30.00
4:17.51
47.30
47.51
350m:
400m:
4:55.63
5:33.83
38.12
38.20
17.Szpiegowska WiktoriaŚLĄSK Wrocław5:37.02493B
50m:
100m:
34.85
1:14.15
34.85
39.30
150m:
200m:
1:57.39
2:39.56
43.24
42.17
250m:
300m:
3:27.20
4:18.36
47.64
51.16
350m:
400m:
4:55.78
5:37.02
37.42
41.24
18.Mirowska ZuzannaTS Wisła Kraków5:38.77486B
50m:
100m:
34.94
1:17.00
34.94
42.06
150m:
200m:
1:59.44
2:42.16
42.44
42.72
250m:
300m:
3:31.77
4:21.20
49.61
49.43
350m:
400m:
5:01.37
5:38.77
40.17
37.40
19.Drażyk NataliaVictoria Racibórz5:40.20479B
50m:
100m:
33.43
1:11.78
33.43
38.35
150m:
200m:
1:54.44
2:37.70
42.66
43.26
250m:
300m:
3:26.54
4:17.33
48.84
50.79
350m:
400m:
4:58.33
5:40.20
41.00
41.87
Pałka AleksandraUNIA Oświęcim5:40.20479B
50m:
100m:
36.45
1:19.09
36.45
42.64
150m:
200m:
2:04.49
2:47.45
45.40
42.96
250m:
300m:
3:34.14
4:21.61
46.69
47.47
350m:
400m:
5:01.94
5:40.20
40.33
38.26
21.Błaszczyk WeronikaJunior Kluczbork5:44.58461R
50m:
100m:
34.29
1:15.70
34.29
41.41
150m:
200m:
2:01.60
2:47.90
45.90
46.30
250m:
300m:
3:35.48
4:24.69
47.58
49.21
350m:
400m:
5:05.13
5:44.58
40.44
39.45
22.Osman MagdalenaSalos Cortile Kielce5:57.68412R
50m:
100m:
35.87
1:21.90
35.87
46.03
150m:
200m:
2:09.61
2:54.93
47.71
45.32
250m:
300m:
3:48.16
4:39.73
53.23
51.57
350m:
400m:
5:19.82
5:57.68
40.09
37.86
NWKról WiktoriaGalicja Kraków


<< TOP >>
Konkurencja 12
13-07-2018 - 11:13
Chłopców, 400m zmienny16 lat
Wyniki Eliminacje

Rek Polski Seniorów
Rek Polski Jun. 16-lat
4:12.28
4:26.91
Matczak Mateusz
Kałusowski Jan
TRLOD
TRLOD
Belgrad (SRB)
Ostrowiec Św.
11-07-2009
15-07-2016

Punkty: FINA 2017
PozycjaCzasPkt.
1.Jaśkiewicz AdrianMuszelka Warszawa4:42.99639A
50m:
100m:
28.45
1:00.77
28.45
32.32
150m:
200m:
1:36.57
2:11.86
35.80
35.29
250m:
300m:
2:54.49
3:38.14
42.63
43.65
350m:
400m:
4:11.82
4:42.99
33.68
31.17
2.Blachura OskarUNIA Oświęcim4:43.42636A
50m:
100m:
29.73
1:04.03
29.73
34.30
150m:
200m:
1:41.80
2:18.56
37.77
36.76
250m:
300m:
2:58.70
3:38.82
40.14
40.12
350m:
400m:
4:11.53
4:43.42
32.71
31.89
3.Zdziebło PiotrSalmo Żory4:43.50636A
50m:
100m:
29.29
1:02.07
29.29
32.78
150m:
200m:
1:38.36
2:14.78
36.29
36.42
250m:
300m:
2:56.23
3:37.75
41.45
41.52
350m:
400m:

4:43.50
4.Rajca WiktorUKS 190 Łódź4:45.13625A
50m:
100m:
29.50
1:02.85
29.50
33.35
150m:
200m:
1:40.05
2:15.79
37.20
35.74
250m:
300m:
2:56.51
3:37.82
40.72
41.31
350m:
400m:
4:11.90
4:45.13
34.08
33.23
5.Synowiec MikołajGalicja Kraków4:45.93620A
50m:
100m:
29.25
1:02.87
29.25
33.62
150m:
200m:
1:39.73
2:16.56
36.86
36.83
250m:
300m:
2:58.25
3:39.58
41.69
41.33
350m:
400m:
4:13.21
4:45.93
33.63
32.72
6.Książnicki DawidIKAR Mielec4:48.74602A
50m:
100m:
31.39
1:06.91
31.39
35.52
150m:
200m:
1:47.54
2:25.31
40.63
37.77
250m:
300m:
3:03.26
3:41.51
37.95
38.25
350m:
400m:
4:16.21
4:48.74
34.70
32.53
7.Szczygieł DavidUNIA Oświęcim4:49.36598A
50m:
100m:
30.45
1:04.67
30.45
34.22
150m:
200m:
1:41.95
2:17.97
37.28
36.02
250m:
300m:
3:00.03
3:42.55
42.06
42.52
350m:
400m:
4:16.81
4:49.36
34.26
32.55
8.Popiołek DawidSkarpa Lublin4:50.24592A
50m:
100m:
29.75
1:04.43
29.75
34.68
150m:
200m:
1:43.67
2:21.64
39.24
37.97
250m:
300m:
3:04.70
3:45.90
43.06
41.20
350m:
400m:
4:18.79
4:50.24
32.89
31.45
9.Gałuszka BrunoUNIA Oświęcim4:54.31568A
50m:
100m:
32.64
1:11.17
32.64
38.53
150m:
200m:
1:49.66
2:27.00
38.49
37.34
250m:
300m:
3:07.17
3:49.21
40.17
42.04
350m:
400m:
4:22.29
4:54.31
33.08
32.02
10.Doroba MichałŚLĄSK Wrocław4:54.33568A
50m:
100m:
31.66
1:07.63
31.66
35.97
150m:
200m:
1:47.33
2:25.68
39.70
38.35
250m:
300m:
3:07.72
3:49.50
42.04
41.78
350m:
400m:
4:23.04
4:54.33
33.54
31.29
11.Woronko KrzysztofKormoran Olsztyn4:55.22563B Skr.
50m:
100m:
29.34
1:03.50
29.34
34.16
150m:
200m:
1:40.46
2:16.59
36.96
36.13
250m:
300m:
3:00.99
3:46.26
44.40
45.27
350m:
400m:
4:21.64
4:55.22
35.38
33.58
12.Stańczyk JaremaMMKS Kędzierzyn-K4:58.47545B
50m:
100m:
32.92
1:11.08
32.92
38.16
150m:
200m:
1:51.79
2:31.73
40.71
39.94
250m:
300m:
3:10.30
3:50.89
38.57
40.59
350m:
400m:

4:58.47
13.Płatek MaciejUNIA Oświęcim4:59.35540B
50m:
100m:
32.35
1:07.23
32.35
34.88
150m:
200m:
1:46.66
2:24.39
39.43
37.73
250m:
300m:
3:08.85
3:51.80
44.46
42.95
350m:
400m:
4:26.41
4:59.35
34.61
32.94
14.Krzysztyński JanGalicja Kraków4:59.72538B
50m:
100m:
30.89
1:06.30
30.89
35.41
150m:
200m:
1:45.43
2:24.15
39.13
38.72
250m:
300m:
3:06.92
3:51.89
42.77
44.97
350m:
400m:
4:26.00
4:59.72
34.11
33.72
15.Rybacki MaksymilianWARTA Poznań5:00.13536B
50m:
100m:
30.57
1:06.28
30.57
35.71
150m:
200m:
1:46.00
2:24.10
39.72
38.10
250m:
300m:
3:07.29
3:50.88
43.19
43.59
350m:
400m:
4:26.70
5:00.13
35.82
33.43
16.Kubiak NorbertWARTA Poznań5:01.14530B
50m:
100m:
31.03
1:06.75
31.03
35.72
150m:
200m:
1:45.90
2:25.32
39.15
39.42
250m:
300m:
3:08.52
3:51.88
43.20
43.36
350m:
400m:
4:26.54
5:01.14
34.66
34.60
17.Dołowy GrzegorzMuszelka Warszawa5:01.43529B
50m:
100m:
31.57
1:06.64
31.57
35.07
150m:
200m:
1:46.18
2:24.88
39.54
38.70
250m:
300m:
3:11.71
3:56.84
46.83
45.13
350m:
400m:
4:30.29
5:01.43
33.45
31.14
18.Kesler MarcinKS KSZO Ostrowiec5:04.93511B
50m:
100m:
31.37
1:05.80
31.37
34.43
150m:
200m:
1:46.81
2:26.59
41.01
39.78
250m:
300m:
3:10.59
3:53.65
44.00
43.06
350m:
400m:
4:29.59
5:04.93
35.94
35.34
19.Pniak BartoszGalicja Kraków5:07.66497B
50m:
100m:
32.19
1:09.43
32.19
37.24
150m:
200m:
1:53.37
2:34.39
43.94
41.02
250m:
300m:
3:16.81
3:57.85
42.42
41.04
350m:
400m:
4:33.77
5:07.66
35.92
33.89
20.Zwadło PiotrVictoria Racibórz5:08.71492B
50m:
100m:
31.82
1:06.75
31.82
34.93
150m:
200m:
1:49.06
2:29.19
42.31
40.13
250m:
300m:
3:14.60
3:59.80
45.41
45.20
350m:
400m:
4:35.03
5:08.71
35.23
33.68
21.Kalisiak NorbertNAWA Skierniewice5:09.97486R
50m:
100m:
31.51
1:08.58
31.51
37.07
150m:
200m:
1:50.33
2:30.08
41.75
39.75
250m:
300m:
3:14.76
3:58.80
44.68
44.04
350m:
400m:
4:35.21
5:09.97
36.41
34.76
22.Jędrszczyk KacperGalicja Kraków5:10.92482R
50m:
100m:
32.51
1:10.51
32.51
38.00
150m:
200m:
1:52.42
2:32.93
41.91
40.51
250m:
300m:
3:14.86
3:58.94
41.93
44.08
350m:
400m:
4:36.09
5:10.92
37.15
34.83
23.Kowalski JakubSłowianka Gorzów Wlkp.5:15.73460
50m:
100m:
30.59
1:07.87
30.59
37.28
150m:
200m:
1:51.93
2:34.02
44.06
42.09
250m:
300m:
3:19.32
4:04.32
45.30
45.00
350m:
400m:
4:41.16
5:15.73
36.84
34.57
24.Wencel AdrianPiątka Konstantynów Łódzki5:35.13385
50m:
100m:
33.01
1:12.81
33.01
39.80
150m:
200m:
1:56.89
2:39.58
44.08
42.69
250m:
300m:

4:18.14
350m:
400m:
4:57.44
5:35.13
39.30
37.69


<< TOP >>
2 - 1 dzień - Finały13-07-2018 - 16:45


Konkurencja 1
13-07-2018 - 17:00
Dziewcząt, 50m dowolny16 lat
Wyniki Finał

Rek Polski Seniorów
Rek Polski Jun. 16-lat
25.01
25.54
Urbańczyk Aleksandra
Korc Agata
AZLOD
SLWRO
Barcelona (ESP)
Berlin (GER)
03-08-2013
04-08-2002

Punkty: FINA 2017
PozycjaCzasPkt.
Finał A
1.Magierowska JuliaAZS AWF Katowice27.14668
2.Kowal EmiliaGalicja Kraków27.19664
3.Pakuła AlicjaG-8 Bielany Warszawa27.21663
4.Horova OksanaGalicja Kraków27.23661
5.Raszczuk ZofiaManta Jelcz-Laskowice27.24661
6.Mozołowska EmiliaPolonia Warszawa27.33654
7.Peciak KatarzynaGalicja Kraków27.34653
8.Bujak KlaraG-8 Bielany Warszawa27.43647
9.Zawadzka HannaRekin Świebodzice27.58636
10.Widurska KingaGalicja Kraków27.98610
Finał B
11.Wardak MariaZnicz Koszalin27.72627
12.Mielczarek SandraG-8 Bielany Warszawa27.81621
13.Dekoninck LauraPolonia Warszawa27.85618
14.Jakubczak MartynaWłókniarz Kalisz28.05605
15.Zoglowek JoannaManta Jelcz-Laskowice28.11601
16.Mruk AleksandraManta Jelcz-Laskowice28.15599
17.Rosińska KarolinaOrka Grudziądz28.17597
18.Patora MariaKU AZS PŁ Łódź28.18597
19.Kościelniak AleksandraShark Rudna28.33587
20.Borkowska MałgorzataOlimpijczyk Lublin28.50577


<< TOP >>
Konkurencja 2
13-07-2018 - 17:04
Chłopców, 50m dowolny16 lat
Wyniki Finał

Rek Polski Seniorów
Rek Polski Jun. 16-lat
21.47
23.44
Juraszek Paweł
Ostrowski Karol
DZDZI
MKSZC
Budapeszt (HUN)
Hodmezovasarhely (HUN)
29-07-2017
12-12-2015

Punkty: FINA 2017
PozycjaCzasPkt.
Finał A
1.Kaźmierczak BrunoUKS GOS Raszyn23.93667
2.Radziszewski KrzysztofG-8 Bielany Warszawa24.15649
3.Szczerba AdamAZS UMCS Lublin24.55617
4.Zdanowski FilipPingwiny Warszawa24.67608
5.Jackowski TomaszŚLĄSK Wrocław24.68608
6.Kolańczyk KacperMKP Kołobrzeg24.69607
7.Borsuk MateuszAZS AWF Biała Podlaska24.73604
8.Cheredis JakubG-8 Bielany Warszawa24.99585
9.Waliszewski PiotrIskra Konin25.07580
10.Niestuj PiotrSalos Cortile Kielce25.28565
Finał B
11.Gilżyński SzymonManta Jelcz-Laskowice24.99585
12.Łangowski MaciejPosnania Poznań25.09578
13.Lesik JarosławVictoria Racibórz25.14575
14.Słowikowski BartoszKapry Armexim25.15574
15.Zieliński PatrykPosnania Poznań25.19571
16.Aleksander JakubMKP Szczecin25.22569
17.Król JanKS KSZO Ostrowiec25.26567
18.Janiczuk PatrykLider Chełm25.27566
19.Kliber IwoAstromal Leszno25.40557
20.Kozieł MikołajUNIA Oświęcim25.73536


<< TOP >>
Konkurencja 3
13-07-2018 - 17:08
Dziewcząt, 50m klasyczny16 lat
Wyniki Finał

Rek Polski Seniorów
Rek Polski Jun. 16-lat
31.07
31.75
Sztandera Dominika
Zachoszcz Paulina
JUWRO
SLGOR
Uster (SUI)
Praha (CZE)
05-02-2017
12-07-2009

Punkty: FINA 2017
PozycjaCzasPkt.
Finał A
1.Kramer AleksandraTP Zielona Góra32.86722
2.Dobosz KalinaPolonia Warszawa34.39629
3.Banaczkowska AleksandraKS KSZO Ostrowiec34.48625
4.Bura JuliaVictoria Racibórz34.74611
5.Adamek BarbaraOlimpia Lublin34.76610
6.Chmielewska JuliaMUKP Warszawianka34.77609
7.Prusik KamilaMKP Szczecin34.86604
8.Chmiel LiwiaTrójka Środa Wlkp.34.95600
9.Horova OksanaGalicja Kraków35.27583
10.Kłusek MariaShark Rudna35.33580
Finał B
11.Oleszak MajaTP Zielona Góra34.29635
12.Zientarska KarolinaIKS Konstancin34.90602
13.Kaniak OliwiaJuvenia Wrocław35.12591
14.Pawłowska JuliaUNIA Oświęcim35.19587
15.Terlecka AnnaAZS AWF Biała Podlaska35.57569
16.Okaj MartynaMOS Katowice35.59568
17.Łabuć TolaTP Zielona Góra35.62566
18.Kowalska KarolinaKS KSZO Ostrowiec35.86555
19.Krypa OliwiaManta Warszawa Włochy35.95551
20.Dziarska OliwiaKurort Ciechocinek36.12543


<< TOP >>
Konkurencja 4
13-07-2018 - 17:12
Chłopców, 50m klasyczny16 lat
Wyniki Finał

Rek Polski Seniorów
Rek Polski Jun. 16-lat
27.48
28.69
Szulich Dawid
Tokarski Krzysztof
DELEG
VIRAC
Barcelona (ESP)
Olsztyn
30-07-2013
13-05-2012

Punkty: FINA 2017
PozycjaCzasPkt.
Finał A
1.Wiekiera DawidMOSM Tychy30.43654
2.Bubak DawidVictoria Racibórz30.44653
3.Mańczak JakubG-8 Bielany Warszawa30.46652
4.Celiński JakubNarwal Międzyrzec Podl.30.79631
5.Szczepanowski JakubSłowianka Gorzów Wlkp.30.87626
6.Książnicki DawidIKAR Mielec31.06615
7.Sagan JakubSkarpa Lublin31.10613
8.Gałuszka BrunoUNIA Oświęcim31.11612
9.Klimas MichałKS KSZO Ostrowiec31.16609
10.Łukasik MikołajJagiellonka Warszawa31.21606
Finał B
11.Bielawa DominikTri-Team Rumia31.21606
12.Gregorczyk JanPolonia Warszawa31.27603
13.Mistrzak KacperHobby Sport Kietrz31.59584
14.Szczepański JakubPłetwal Mława31.67580
15.Tomczak TymoteuszPosnania Poznań31.77575
16.Oszutowski AdamPiętnastka Bydgoszcz31.79574
17.Sowiński RafałWodnik Rawicz32.27548
18.Piekaruś DawidAVIA Świdnik32.28548
19.Szynawa WiktorWodnik Siemianowice Śl32.50537
20.Półtorak PatrykLider Chełm33.69482


<< TOP >>
Konkurencja 5
13-07-2018 - 17:26
Dziewcząt, 100m motylkowy16 lat
Wyniki Finał

Rek Polski Seniorów
Rek Polski Jun. 16-lat
57.84
59.74
Jędrzejczak Otylia
Olczak Mirela
AZWAR
SLGOR
Athens (GRE)
Doha (QAT)
14-08-2004
11-12-2009

Punkty: FINA 2017
PozycjaCzasPkt.50m100m
Finał A
1.Świątek JoannaGryf Dębica1:02.6169529.1633.45
2.Trambowicz ZuzannaSP 63 Bydgoszcz1:02.8068929.4433.36
3.Raszczuk ZofiaManta Jelcz-Laskowice1:03.5266629.9433.58
4.Nowak ZuzannaUNIA Oświęcim1:03.8165730.5433.27
5.Miciak AgataSłowianka Gorzów Wlkp.1:04.3164230.1134.20
6.Dąbrowska TatianaUKS 190 Łódź1:04.5263530.3834.14
7.Zawadzka HannaRekin Świebodzice1:05.3461230.2935.05
8.Peciak KatarzynaGalicja Kraków1:06.1858931.2734.91
9.Prochownik MartynaUNIA Oświęcim1:06.3258530.7835.54
10.Krypa MartaManta Warszawa Włochy1:06.7757331.2535.52
Finał B
11.Garula WiktoriaMOS Dąbrowa Grn1:05.6760231.1734.50
12.Zoglowek JoannaManta Jelcz-Laskowice1:07.1456432.4634.68
13.Widurska KingaGalicja Kraków1:07.7254931.0136.71
14.Skowron MajaMKP Szczecin1:07.7554931.7036.05
15.Fuks EmiliaWodnik Siemianowice Śl1:07.8654631.8236.04
16.Rygiel OliwiaJunior Kluczbork1:07.9654432.6635.30
17.Niemczyk WiktoriaMOSM Tychy1:08.0754132.5235.55
18.Borkowska MałgorzataOlimpijczyk Lublin1:08.4353231.4237.01
19.Bylińska AgnieszkaŻabianka Gdańsk1:09.0651832.9236.14
20.Glejzer MarcelinaRekin Świebodzice1:09.4950832.5336.96


<< TOP >>
Konkurencja 6
13-07-2018 - 17:32
Chłopców, 100m motylkowy16 lat
Wyniki Finał

Rek Polski Seniorów
Rek Polski Jun. 16-lat
51.15
54.61
Czerniak Konrad
Stokowski Kacper
WIPUL
G8WAR
Shanghai (CHN)
Hodmezovasarhely (HUN)
30-07-2011
12-12-2015

Punkty: FINA 2017
PozycjaCzasPkt.50m100m
Finał A
1.Sieradzki KamilWodnik Siemianowice Śl57.1066426.8330.27
2.Kryś JarosławMKP Szczecin57.2665826.3130.95
3.Purtak WiktorJedynka Łódź57.7864126.9830.80
4.Wituszyński JakubVictoria Racibórz57.8963727.7530.14
5.Jaśkiewicz AdrianMuszelka Warszawa57.9163627.3830.53
6.Cheredis JakubG-8 Bielany Warszawa58.4861827.3631.12
7.Sobieszuk KacperSkarpa Lublin58.4961727.1431.35
8.Celiński JakubNarwal Międzyrzec Podl.58.9360427.4231.51
9.Kolańczyk KacperMKP Kołobrzeg59.0160127.4431.57
10.Krutowicz BartłomiejPolonia Warszawa59.5558526.9732.58
Finał B
11.Walenciak AleksanderPiątka Łomianki58.3362326.6331.70
12.Gilżyński SzymonManta Jelcz-Laskowice58.7161127.1431.57
13.Ferenc FilipŚLĄSK Wrocław59.4458827.5331.91
14.Matyjasek MaciejMMKS Kędzierzyn-K59.5558528.8630.69
15.Szczygieł DavidUNIA Oświęcim59.8757628.0931.78
16.Łangowski MaciejPosnania Poznań1:00.2956427.5832.71
17.Kozieł MikołajUNIA Oświęcim1:00.3256328.4831.84
18.Niestuj PiotrSalos Cortile Kielce1:00.5655628.2132.35
19.Pleśnierowicz KamilPosnania Poznań1:00.7655128.2532.51
20.Aleksander JakubMKP Szczecin1:01.3553527.7633.59


<< TOP >>
Konkurencja 7
13-07-2018 - 17:47
Dziewcząt, 200m dowolny16 lat
Wyniki Finał

Rek Polski Seniorów
Rek Polski Jun. 16-lat
1:57.15
2:00.03
Jędrzejczak Otylia
Knop Aleksandra
AZWAR
190LOD
Budapest (HUN)
Łódź
03-08-2006
25-05-2018

Punkty: FINA 2017
PozycjaCzasPkt.50m100m150m200m
Finał A
1.Skibiak KlaudiaUKS 190 Łódź2:06.1071929.9832.0332.3431.75
2.Szlęk KatarzynaOlimpijczyk Aleksandrów Ł.2:08.2168430.4132.1333.0532.62
3.Bujak KlaraG-8 Bielany Warszawa2:08.8367429.6032.5832.8633.79
4.Miciak AgataSłowianka Gorzów Wlkp.2:09.8365830.9732.4733.4832.91
5.Serafin BarbaraG-8 Bielany Warszawa2:10.0665530.6933.3433.6632.37
6.Cerlich OliwiaIKAR Mielec2:10.1165430.3933.1533.5033.07
7.Zarembik KatarzynaVictoria Racibórz2:10.1965330.4832.9334.0332.75
8.Jaworska MajaMZOS Płock2:11.4063530.5433.5134.1133.24
9.Trambowicz ZuzannaSP 63 Bydgoszcz2:13.1061130.3632.8134.8335.10
10.Środa DominikaMKP Szczecin2:13.7860230.6933.9634.5434.59
Finał B
11.Jasiorska AleksandraPolonia Warszawa2:13.5460531.5133.8934.1933.95
12.Mruk AleksandraManta Jelcz-Laskowice2:14.6159131.5833.5334.9034.60
13.Kusion WeronikaUNIA Oświęcim2:14.6559031.4734.8035.0033.38
14.Fuks EmiliaWodnik Siemianowice Śl2:14.7059032.1534.1435.0033.41
15.Szewczyk ZofiaFala Kraśnik2:15.1458431.4034.5635.2933.89
16.Przygoda NataliaKS KSZO Ostrowiec2:16.3256931.5634.3135.6034.85
17.Zając WiktoriaPolonia Warszawa2:17.7555131.8434.2235.9035.79
18.Szymczak PatrycjaManta Kochłowice Ruda Śląska2:18.2854530.7134.2735.8537.45
19.Gabor MartynaUNIA Oświęcim2:18.3054531.9734.7435.8935.70
20.Pawłowska BarbaraUKS 190 Łódź2:19.0753632.5435.3436.1235.07


<< TOP >>
Konkurencja 8
13-07-2018 - 17:55
Chłopców, 200m dowolny16 lat
Wyniki Finał

Rek Polski Seniorów
Rek Polski Jun. 16-lat
1:46.19
1:51.87
Majchrzak Kacper
Młynarczyk Karol
WAPOZ
G8WAR
Taipei (TPE)
Ostrowiec Św.
07-08-2016
15-07-2016

Punkty: FINA 2017
PozycjaCzasPkt.50m100m150m200m
Finał A
1.Jackowski TomaszŚLĄSK Wrocław1:55.4069026.5329.0929.9229.86
2.Bruzdewicz HubertKormoran Olsztyn1:56.3067427.4529.6630.3628.83
3.Waliszewski PiotrIskra Konin1:56.3767327.1529.3630.8029.06
4.Szczerba AdamAZS UMCS Lublin1:56.8366526.7229.9530.4029.76
5.Grzegorczyk WiktorMOS Ełk1:56.9566327.9929.8229.9229.22
6.Mencel MiłoszVictoria Racibórz1:57.2165927.2629.6830.6029.67
7.Dudkiewicz KacperPolonia Warszawa1:58.1264327.3329.9030.7430.15
8.Janiczuk PatrykLider Chełm1:58.2864126.9330.1031.2430.01
9.Rozmysłowski ErykUKS GOS Raszyn2:00.7460228.4631.0631.0330.19
10.Doroba MichałŚLĄSK Wrocław2:02.8357228.1330.9131.6432.15
Finał B
11.Bielas JakubRUCH Grudziądz2:00.7260327.9731.2631.3930.10
12.Kusiński AleksySP-149 Łódź2:01.2459528.4731.6531.2229.90
Lik KacperJedynka Łódź2:01.2459528.2730.4131.1631.40
14.Michałowski TomaszUNIA Oświęcim2:01.2559528.7730.5331.4330.52
15.Mikoś DawidTRÓJKA Łódź2:01.4159228.5930.7731.4730.58
16.Zieliński PatrykPosnania Poznań2:02.2658027.5531.3231.8031.59
17.Wodyński BartoszKU AZS PŁ Łódź2:02.5557628.1730.3531.9532.08
18.Grzybowski BartoszTP Zielona Góra2:02.5857627.6231.0831.8432.04
19.Zwadło PiotrVictoria Racibórz2:03.8955828.6131.6532.4931.14
20.Chełstowski MaciejPolonia Warszawa2:04.5854827.9230.5932.9433.13


<< TOP >>
Konkurencja 9
13-07-2018 - 18:12
Dziewcząt, 200m grzbietowy16 lat
Wyniki Finał

Rek Polski Seniorów
Rek Polski Jun. 16-lat
2:09.74
2:12.36
Tchórz Alicja
Naziębło Klaudia
SLGOR
JUWRO
Rome (ITA)
Ostrowiec Św.
31-07-2009
21-05-2009

Punkty: FINA 2017
PozycjaCzasPkt.50m100m150m200m
Finał A
1.Herasimowicz ZuzannaMorena Gdańsk2:17.1574033.9234.3234.5434.37
2.Mozołowska EmiliaPolonia Warszawa2:21.0967932.7135.5136.8236.05
3.Modrzejewska MagdalenaVictoria Racibórz2:21.7267033.2235.1136.8936.50
4.Król WiktoriaGalicja Kraków2:22.0866534.2834.8637.2535.69
5.Kupis AleksandraMKP Szczecin2:24.4963233.4236.1037.5537.42
6.Kościelniak AleksandraShark Rudna2:25.0562533.1037.0037.9337.02
7.Górnicka AleksandraMKP Szczecin2:25.8261533.2936.5138.3537.67
8.Pichola WeronikaMKS Piaseczno2:26.5960632.9136.7638.5338.39
9.Oleszak MajaTP Zielona Góra2:27.4659534.0336.7438.2138.48
10.Grzelczyk NataliaWłókniarz Kalisz2:28.5158232.4836.8639.9439.23
Finał B
11.Gajdzińska AmeliaPiętnastka Bydgoszcz2:27.0660034.9636.6038.2237.28
12.Piotrowicz MajaBarakuda Starachowice2:27.2359834.1137.3138.4637.35
13.Łuczak DominikaTP Zielona Góra2:28.6958035.1937.0738.3038.13
14.Rogalka JoannaPosnania Poznań2:29.8656735.7737.9838.7137.40
15.Blachura JuliaUNIA Oświęcim2:30.1856335.6538.2138.8537.47
16.Kusak IzabelaSalmo Żory2:30.8255634.4738.3139.6338.41
17.Amerek DariaMOS Katowice2:31.2855135.2138.9939.6637.42
18.Ajtner SoniaPiętnastka Bydgoszcz2:32.3254036.4038.5938.6138.72
19.Klimaszewska ZuzannaKormoran Olsztyn2:32.3653935.1337.9039.5639.77
20.Jońska ZuzannaOlimpijczyk Lublin2:32.5753735.6638.5139.4938.91


<< TOP >>
Konkurencja 10
13-07-2018 - 18:20
Chłopców, 200m grzbietowy16 lat
Wyniki Finał

Rek Polski Seniorów
Rek Polski Jun. 16-lat
1:54.24
2:02.82
Kawęcki Radosław
Kawęcki Radosław
NOZIE
NOZIE
Barcelona (ESP)
Gorzów Wlkp.
02-08-2013
29-11-2007

Punkty: FINA 2017
PozycjaCzasPkt.50m100m150m200m
Finał A
1.Górka ŁukaszSiKReT Gliwice2:06.1969729.2431.7332.4832.74
2.Bliźniewski FranciszekSP-149 Łódź2:07.5367529.9032.4333.1832.02
3.Rożenek PatrykGórnik Radlin2:08.8565530.2433.4334.0431.14
4.Zając MateuszVictoria Racibórz2:10.4063229.8632.7833.9933.77
5.Gotowski DominikG-8 Bielany Warszawa2:11.0562230.2133.1234.2233.50
6.Gumiński IgorMorena Gdańsk2:11.5161631.0632.8933.9933.57
7.Siekaczyński ArturFala Kraśnik2:11.9361030.8933.0534.3833.61
8.Cepuchowicz JakubOrka Lubań2:12.1560730.5333.7934.4933.34
9.Radziszewski KrzysztofG-8 Bielany Warszawa2:14.5857530.1834.0835.2135.11
10.Bartosiewicz RemigiuszWodnik Siemianowice Śl2:15.0356930.4033.9734.8735.79
Finał B
11.Król JanKS KSZO Ostrowiec2:15.8955830.7735.2936.4333.40
12.Alencynowicz MaciejUNIA Oświęcim2:17.2854131.4235.0436.0334.79
13.Pająk JakubGalicja Kraków2:19.3751733.6036.3236.1433.31
14.Moryl WojciechMMKS Kędzierzyn-K2:19.4251733.6336.4835.4933.82
15.Napiecek JonaszAstromal Leszno2:19.5651531.6135.8236.8335.30
16.Borzymek Hubert307 Warszawa2:20.0950933.6935.5936.0334.78
17.Abd El Razek JakubMUKP Warszawianka2:20.6950333.4335.3536.6835.23
18.Szymanowski JakubSłowianka Gorzów Wlkp.2:20.9250032.5735.4636.5436.35
19.Matyjasek MaciejMMKS Kędzierzyn-K2:21.1149833.2435.9536.5735.35
20.Borowski JakubSalos Cortile Kielce2:23.9746932.7136.5737.9536.74


<< TOP >>
Konkurencja 11
13-07-2018 - 18:38
Dziewcząt, 400m zmienny16 lat
Wyniki Finał

Rek Polski Seniorów
Rek Polski Jun. 16-lat
4:36.95
4:45.38
Baranowska Katarzyna
Knop Aleksandra
MKSZC
190LOD
Beijing (CHN)
Łódź
09-08-2008
25-05-2018

Punkty: FINA 2017
PozycjaCzasPkt.
Finał A
1.Wilczewska AleksandraOlimpia Lublin5:02.37683
50m:
100m:
32.81
1:09.24
32.81
36.43
150m:
200m:
1:47.96
2:25.26
38.72
37.30
250m:
300m:
3:08.62
3:52.13
43.36
43.51
350m:
400m:
4:28.59
5:02.37
36.46
33.78
2.Kuchta MariaDwójka Tczew5:03.60675
50m:
100m:
31.86
1:09.43
31.86
37.57
150m:
200m:
1:50.20
2:30.15
40.77
39.95
250m:
300m:
3:13.78
3:56.44
43.63
42.66
350m:
400m:
4:31.28
5:03.60
34.84
32.32
3.Sobiak ZuzannaWARTA Poznań5:07.42650
50m:
100m:
32.00
1:09.17
32.00
37.17
150m:
200m:
1:48.98
2:27.03
39.81
38.05
250m:
300m:
3:12.68
3:58.02
45.65
45.34
350m:
400m:
4:33.03
5:07.42
35.01
34.39
4.Krypa MartaManta Warszawa Włochy5:09.41637
50m:
100m:
31.70
1:07.73
31.70
36.03
150m:
200m:
1:48.45
2:28.94
40.72
40.49
250m:
300m:
3:13.00
3:58.40
44.06
45.40
350m:
400m:
4:33.45
5:09.41
35.05
35.96
5.Krosta EmiliaWodnik Siemianowice Śl5:12.32620
50m:
100m:
33.26
1:08.85
33.26
35.59
150m:
200m:
1:50.60
2:33.21
41.75
42.61
250m:
300m:
3:17.62
4:02.00
44.41
44.38
350m:
400m:
4:37.72
5:12.32
35.72
34.60
6.Nowak ZuzannaUNIA Oświęcim5:18.80583
50m:
100m:
32.22
1:09.21
32.22
36.99
150m:
200m:
1:50.90
2:31.91
41.69
41.01
250m:
300m:
3:17.59
4:05.05
45.68
47.46
350m:
400m:
4:42.40
5:18.80
37.35
36.40
7.Rygiel OliwiaJunior Kluczbork5:20.37574
50m:
100m:
33.25
1:10.86
33.25
37.61
150m:
200m:
1:51.89
2:31.34
41.03
39.45
250m:
300m:
3:19.06
4:07.06
47.72
48.00
350m:
400m:
4:44.86
5:20.37
37.80
35.51
8.Skarwecka WiktoriaUNIA Oświęcim5:22.32564
50m:
100m:
33.59
1:13.33
33.59
39.74
150m:
200m:
1:55.06
2:36.05
41.73
40.99
250m:
300m:
3:22.37
4:09.00
46.32
46.63
350m:
400m:
4:46.18
5:22.32
37.18
36.14
DYSKW.Prochownik MartynaUNIA Oświęcim
Z3/G8 - ukończenie  odcinka stylu grzbietowego niezgodnie z przepisami o zakończeniu wyścigu w danym stylu
DYSKW.Miłek MarcelinaGalicja Kraków
G4 - wykonanie więcej niż jednego pociągnięcia ramieniem po obróceniu sią na piersi w trakcie nawrotu
Finał B
11.Kurasińska OliwiaKS KSZO Ostrowiec5:17.07592
50m:
100m:
33.57
1:12.47
33.57
38.90
150m:
200m:
1:53.42
2:33.56
40.95
40.14
250m:
300m:
3:19.07
4:03.70
45.51
44.63
350m:
400m:
4:41.36
5:17.07
37.66
35.71
12.Pawłowska JuliaUNIA Oświęcim5:17.17592
50m:
100m:
35.54
1:14.01
35.54
38.47
150m:
200m:
1:58.24
2:40.55
44.23
42.31
250m:
300m:
3:24.34
4:07.44
43.79
43.10
350m:
400m:
4:43.13
5:17.17
35.69
34.04
13.Kapcińska MajaUNIA Oświęcim5:20.05576
50m:
100m:
33.64
1:12.05
33.64
38.41
150m:
200m:
1:52.96
2:33.04
40.91
40.08
250m:
300m:
3:20.47
4:07.40
47.43
46.93
350m:
400m:
4:44.21
5:20.05
36.81
35.84
14.Szpiegowska WiktoriaŚLĄSK Wrocław5:27.34538
50m:
100m:
33.84
1:14.19
33.84
40.35
150m:
200m:
1:56.66
2:38.03
42.47
41.37
250m:
300m:
3:24.81
4:12.74
46.78
47.93
350m:
400m:
4:50.49
5:27.34
37.75
36.85
15.Drażyk NataliaVictoria Racibórz5:35.24501
50m:
100m:
33.15
1:11.41
33.15
38.26
150m:
200m:
1:54.94
2:37.84
43.53
42.90
250m:
300m:
3:26.30
4:14.80
48.46
48.50
350m:
400m:
4:55.33
5:35.24
40.53
39.91
16.Pałka AleksandraUNIA Oświęcim5:38.44487
50m:
100m:
35.40
1:17.21
35.40
41.81
150m:
200m:
2:02.68
2:45.41
45.47
42.73
250m:
300m:
3:32.59
4:19.93
47.18
47.34
350m:
400m:
4:59.71
5:38.44
39.78
38.73
17.Błaszczyk WeronikaJunior Kluczbork5:39.70482
50m:
100m:
34.30
1:15.48
34.30
41.18
150m:
200m:
2:00.60
2:46.07
45.12
45.47
250m:
300m:
3:33.22
4:21.99
47.15
48.77
350m:
400m:
5:01.50
5:39.70
39.51
38.20
18.Mirowska ZuzannaTS Wisła Kraków5:39.90481
50m:
100m:
35.23
1:17.55
35.23
42.32
150m:
200m:
1:59.32
2:43.47
41.77
44.15
250m:
300m:
3:32.04
4:22.29
48.57
50.25
350m:
400m:
5:02.30
5:39.90
40.01
37.60
19.Osman MagdalenaSalos Cortile Kielce5:57.47413
50m:
100m:
35.19
1:20.98
35.19
45.79
150m:
200m:
2:07.23
2:52.89
46.25
45.66
250m:
300m:
3:45.19
4:38.59
52.30
53.40
350m:
400m:
5:19.24
5:57.47
40.65
38.23
NWJasiorska AleksandraPolonia Warszawa


<< TOP >>
Konkurencja 12
13-07-2018 - 18:51
Chłopców, 400m zmienny16 lat
Wyniki Finał

Rek Polski Seniorów
Rek Polski Jun. 16-lat
4:12.28
4:26.91
Matczak Mateusz
Kałusowski Jan
TRLOD
TRLOD
Belgrad (SRB)
Ostrowiec Św.
11-07-2009
15-07-2016

Punkty: FINA 2017
PozycjaCzasPkt.
Finał A
1.Jaśkiewicz AdrianMuszelka Warszawa4:38.56670
50m:
100m:
28.15
59.58
28.15
31.43
150m:
200m:
1:35.63
2:10.38
36.05
34.75
250m:
300m:
2:52.54
3:35.15
42.16
42.61
350m:
400m:
4:07.28
4:38.56
32.13
31.28
2.Synowiec MikołajGalicja Kraków4:39.95660
50m:
100m:
29.26
1:03.31
29.26
34.05
150m:
200m:
1:40.63
2:17.78
37.32
37.15
250m:
300m:
2:57.17
3:37.27
39.39
40.10
350m:
400m:
4:09.33
4:39.95
32.06
30.62
3.Rajca WiktorUKS 190 Łódź4:41.97646
50m:
100m:
29.39
1:02.71
29.39
33.32
150m:
200m:
1:39.06
2:15.13
36.35
36.07
250m:
300m:
2:56.43
3:38.78
41.30
42.35
350m:
400m:
4:10.60
4:41.97
31.82
31.37
4.Blachura OskarUNIA Oświęcim4:42.39643
50m:
100m:
30.06
1:04.67
30.06
34.61
150m:
200m:
1:42.15
2:19.29
37.48
37.14
250m:
300m:
2:57.98
3:38.59
38.69
40.61
350m:
400m:
4:11.08
4:42.39
32.49
31.31
5.Książnicki DawidIKAR Mielec4:42.79641
50m:
100m:
30.22
1:06.54
30.22
36.32
150m:
200m:
1:45.52
2:24.97
38.98
39.45
250m:
300m:
3:01.03
3:39.25
36.06
38.22
350m:
400m:
4:11.82
4:42.79
32.57
30.97
6.Szczygieł DavidUNIA Oświęcim4:47.11612
50m:
100m:
29.43
1:03.59
29.43
34.16
150m:
200m:
1:40.74
2:17.03
37.15
36.29
250m:
300m:
2:58.43
3:40.84
41.40
42.41
350m:
400m:
4:14.52
4:47.11
33.68
32.59
7.Popiołek DawidSkarpa Lublin4:49.80595
50m:
100m:
29.95
1:04.59
29.95
34.64
150m:
200m:
1:43.37
2:21.31
38.78
37.94
250m:
300m:
3:02.96
3:44.42
41.65
41.46
350m:
400m:
4:17.85
4:49.80
33.43
31.95
8.Gałuszka BrunoUNIA Oświęcim4:56.59555
50m:
100m:
31.99
1:09.32
31.99
37.33
150m:
200m:
1:47.90
2:25.82
38.58
37.92
250m:
300m:
3:05.83
3:48.60
40.01
42.77
350m:
400m:
4:22.53
4:56.59
33.93
34.06
DYSKW.Zdziebło PiotrSalmo Żory
K14 - praca nóg w płaszczyźnie pionowej w dół
DYSKW.Doroba MichałŚLĄSK Wrocław
K15 - brak dotknięcia ściany obydwoma rozłączonymi dłońmi
Finał B
11.Stańczyk JaremaMMKS Kędzierzyn-K4:54.03570
50m:
100m:
32.33
1:09.59
32.33
37.26
150m:
200m:
1:49.39
2:28.22
39.80
38.83
250m:
300m:
3:07.48
3:46.74
39.26
39.26
350m:
400m:
4:21.66
4:54.03
34.92
32.37
12.Kubiak NorbertWARTA Poznań4:55.52561
50m:
100m:
31.16
1:05.57
31.16
34.41
150m:
200m:
1:44.30
2:23.22
38.73
38.92
250m:
300m:
3:05.42
3:47.06
42.20
41.64
350m:
400m:
4:21.33
4:55.52
34.27
34.19
13.Płatek MaciejUNIA Oświęcim4:57.71549
50m:
100m:
31.42
1:07.54
31.42
36.12
150m:
200m:
1:46.43
2:23.88
38.89
37.45
250m:
300m:
3:07.18
3:50.43
43.30
43.25
350m:
400m:
4:24.83
4:57.71
34.40
32.88
14.Dołowy GrzegorzMuszelka Warszawa4:57.87548
50m:
100m:
30.37
1:05.68
30.37
35.31
150m:
200m:
1:43.64
2:21.97
37.96
38.33
250m:
300m:
3:07.43
3:54.03
45.46
46.60
350m:
400m:
4:26.92
4:57.87
32.89
30.95
15.Krzysztyński JanGalicja Kraków4:58.22546
50m:
100m:
31.64
1:06.63
31.64
34.99
150m:
200m:
1:46.05
2:24.13
39.42
38.08
250m:
300m:
3:07.44
3:50.87
43.31
43.43
350m:
400m:
4:25.39
4:58.22
34.52
32.83
16.Kesler MarcinKS KSZO Ostrowiec4:58.94542
50m:
100m:
31.88
1:07.83
31.88
35.95
150m:
200m:
1:46.88
2:25.87
39.05
38.99
250m:
300m:
3:08.93
3:51.80
43.06
42.87
350m:
400m:
4:25.82
4:58.94
34.02
33.12
17.Pniak BartoszGalicja Kraków5:02.75522
50m:
100m:
30.99
1:07.23
30.99
36.24
150m:
200m:
1:49.22
2:29.83
41.99
40.61
250m:
300m:
3:11.14
3:53.30
41.31
42.16
350m:
400m:
4:29.20
5:02.75
35.90
33.55
18.Kalisiak NorbertNAWA Skierniewice5:09.07491
50m:
100m:
33.17
1:09.41
33.17
36.24
150m:
200m:
1:50.54
2:29.21
41.13
38.67
250m:
300m:
3:14.49
3:59.89
45.28
45.40
350m:
400m:
4:35.50
5:09.07
35.61
33.57
19.Zwadło PiotrVictoria Racibórz5:13.30471
50m:
100m:
30.30
1:06.85
30.30
36.55
150m:
200m:
1:48.56
2:29.81
41.71
41.25
250m:
300m:
3:15.23
4:03.37
45.42
48.14
350m:
400m:
4:38.68
5:13.30
35.31
34.62
DYSKW.Rybacki MaksymilianWARTA Poznań
K14 - praca nóg w płaszczyźnie pionowej w dół


<< TOP >>
Konkurencja 13
13-07-2018 - 19:14
Dziewcząt, 4 x 200m dowolny16 lat
Wyniki

Rek Polski Seniorów
Rek Polski Jun. 16-lat
8:17.07
8:41.35
AZS AWF Warszawa
BUKS Warszawa
AZWAR
BUWAR
Dębica
Dębica
12-04-2007
20-05-2005

Punkty: FINA 2017
PozycjaCzasPkt.
1.G-8 Bielany WarszawaG-8 Bielany Warszawa8:43.22688
Bujak Klara
Serafin Barbara
Mielczarek Sandra
Pakuła Alicja
02
02
02
02
+0,63
+0,11
+0,18
+0,20
30.08
29.67
29.11
29.42
33.23
32.89
33.00
34.03
33.98
34.16
34.43
34.92
33.24
34.07
34.17
32.82
2:10.53
2:10.79
2:10.71
2:11.19
2.UKS 190 ŁódźUKS 190 Łódź8:46.28676
Dąbrowska Tatiana
Pawłowska Barbara
Rajca Olivia
Skibiak Klaudia
02
02
02
02
+0,72

+0,20
+0,37
31.38
30.50
30.89
29.01
34.11
33.36
34.52
32.45
34.46
34.65
34.28
33.30
33.88
33.83
32.56
33.10
2:13.83
2:12.34
2:12.25
2:07.86
3.Galicja Kraków 1Galicja Kraków8:52.41653
Peciak Katarzyna
Król Wiktoria
Horova Oksana
Kowal Emilia
02
02
02
02
+0,77
+0,46
+0,58
+0,58
30.54
30.55
30.17
30.31
33.35
33.39
34.09
33.24
35.05
35.05
35.71
33.70
34.10
33.76
36.01
33.39
2:13.04
2:12.75
2:15.98
2:10.64
4.UNIA Oświęcim 1UNIA Oświęcim8:54.90644
Prochownik Martyna
Skarwecka Wiktoria
Kusion Weronika
Nowak Zuzanna
02
02
02
02
+0,67
+0,18
+0,46
+0,48
31.04
31.06
31.45
29.99
34.09
34.19
34.19
33.42
34.88
35.22
34.90
34.69
34.26
33.90
33.74
33.88
2:14.27
2:14.37
2:14.28
2:11.98
5.MKP SzczecinMKP Szczecin8:58.93630
Górnicka Aleksandra
Kupis Aleksandra
Skowron Maja
Środa Dominika
02
02
02
02
+0,73
+0,35
+0,11
+0,27
30.01
30.80
31.78
30.13
32.99
33.61
35.31
33.23
34.24
35.04
36.91
34.92
32.98
36.01
35.90
35.07
2:10.22
2:15.46
2:19.90
2:13.35
6.Włókniarz KaliszWłókniarz Kalisz9:00.51624
Grzelczyk Natalia
Szymańska Wiktoria
Domżol Zuzanna
Jakubczak Martyna
02
02
02
02
+0,79
+0,46
+0,53
+0,44
31.75
30.38
30.34
29.43
34.92
33.95
33.91
33.91
35.49
35.85
34.94
35.38
35.32
34.85
34.20
35.89
2:17.48
2:15.03
2:13.39
2:14.61
7.Polonia WarszawaPolonia Warszawa9:04.61610
Jasiorska Aleksandra
Zając Wiktoria
Białas Aniela
Mozołowska Emilia
02
02
02
02
+0,81
+0,59
+0,48
+0,33
30.54
30.47
30.36
29.46
33.63
34.91
34.65
34.04
34.70
36.59
37.21
35.18
35.40
35.78
37.40
34.29
2:14.27
2:17.75
2:19.62
2:12.97
8.Galicja Kraków 2Galicja Kraków9:17.82568
Miłek Marcelina
Horwacik Joanna
Widurska Kinga
Kulisiewicz Adrianna
02
02
02
02
+0,69
+0,34
+0,51
+0,31
32.78
31.34
30.92
32.85
35.28
34.45
34.50
35.69
37.37
36.22
35.90
36.65
36.48
35.48
36.07
35.84
2:21.91
2:17.49
2:17.39
2:21.03
9.UNIA Oświęcim 2UNIA Oświęcim9:19.24564
Pawłowska Julia
Gabor Martyna
Kapcińska Maja
Blachura Julia
02
02
02
02
+0,64
+0,18
+0,09
+0,38
32.17
31.79
32.12
32.14
34.14
35.52
36.32
35.59
35.15
37.46
38.00
35.98
34.99
36.39
36.83
34.65
2:16.45
2:21.16
2:23.27
2:18.36
10.KS KSZO OstrowiecKS KSZO Ostrowiec9:32.88524
Kowalska Karolina
Boroń Paulina
Kurasińska Oliwia
Przygoda Natalia
02
02
02
02
+0,70
+0,61
+0,66
+0,52
32.92
32.21
32.73
32.80
36.40
36.14
36.27
36.57
38.67
37.13
36.75
38.21
37.44
36.13
35.74
36.77
2:25.43
2:21.61
2:21.49
2:24.35


<< TOP >>
Konkurencja 14
13-07-2018 - 19:25
Chłopców, 4 x 200m dowolny

16 lat
Wyniki

Rek Polski Seniorów
Rek Polski Jun. 16-lat
7:20.99
7:44.73
AZS AWF Warszawa
WKS ŚLĄSK Wrocław
AZWAR
SLWRO
Ostrowiec Sw.
Ostrowiec Św.
21-05-2009
15-07-2016

Punkty: FINA 2017
PozycjaCzasPkt.
1.ŚLĄSK WrocławŚLĄSK Wrocław8:02.20653
Cielecki Kuba
Ferenc Filip
Doroba Michał
Jackowski Tomasz
02
02
02
02
+0,72
+0,25
+0,32
+0,35
27.65
26.96
27.71
26.42
30.22
30.69
30.31
29.95
31.68
32.44
31.24
31.22
31.95
31.82
31.27
30.67
2:01.50
2:01.91
2:00.53
1:58.26
2.Victoria RacibórzVictoria Racibórz8:04.29645
Lesik Jarosław
Zając Mateusz
Bubak Dawid
Mencel Miłosz
02
02
02
02
+0,65
+0,29
+0,48
+0,49
26.65
28.06
27.73
26.86
30.07
31.32
31.03
29.93
32.58
32.29
31.86
30.50
32.80
31.35
31.29
29.97
2:02.10
2:03.02
2:01.91
1:57.26
3.UNIA Oświęcim 1UNIA Oświęcim8:05.18641
Michałowski Tomasz
Alencynowicz Maciej
Gałuszka Bruno
Blachura Oskar
02
02
02
02
+0,69
+0,41
+0,35
+0,40
28.35
27.43
28.02
27.76
30.73
30.77
30.61
30.55
31.39
32.39
31.85
31.02
30.58
31.57
31.93
30.23
2:01.05
2:02.16
2:02.41
1:59.56
4.G-8 Bielany WarszawaG-8 Bielany Warszawa8:08.75628
Kowalczyk Kacper
Pawłowski Bogusław
Radziszewski Krzysztof
Gotowski Dominik
02
02
02
02
+0,64
+0,22
+0,18
+0,18
27.57
27.42
27.96
27.95
29.31
31.14
30.73
31.12
32.42
32.13
31.85
31.87
31.15
31.33
31.83
32.97
2:00.45
2:02.02
2:02.37
2:03.91
5.MKP SzczecinMKP Szczecin8:16.05600
Klisz Krystian
Góral Mateusz
Prucnal Jakub
Kryś Jarosław
02
02
02
02
+0,70
+0,19
+0,08
+0,18
29.40
27.95
27.56
25.73
31.53
31.61
31.56
29.75
32.56
33.14
34.60
32.00
31.56
32.30
33.60
31.20
2:05.05
2:05.00
2:07.32
1:58.68
6.Galicja Kraków 1Galicja Kraków8:20.68584
Pająk Jakub
Mazur Bartosz
Czajkowski Mateusz
Synowiec Mikołaj
02
02
02
02
+0,73
+0,36
+0,26
+0,05
28.75
28.91
28.89
27.67
31.92
31.69
32.92
31.69
32.52
33.41
33.64
31.57
31.01
33.61
33.39
29.09
2:04.20
2:07.62
2:08.84
2:00.02
7.Polonia WarszawaPolonia Warszawa8:22.22578
Chełstowski Maciej
Soból Przemysław
Dudkiewicz Kacper
Krutowicz Bartłomiej
02
02
02
02
+0,78
+0,43
+0,64
+0,24
28.16
27.68
27.78
27.19
31.23
32.02
30.94
31.78
33.15
33.77
32.28
34.75
32.63
34.56
30.55
33.75
2:05.17
2:08.03
2:01.55
2:07.47
8.Słowianka Gorzów Wlkp.Słowianka Gorzów Wlkp.8:26.56564
Szymanowski Jakub
Kowalski Jakub
Malinowski Paweł
Szczepanowski Jakub
02
02
02
02
+0,67
+0,26
+0,40
+0,56
27.97
28.56
28.42
28.30
30.36
32.38
32.22
33.16
31.69
33.23
32.83
35.40
31.89
33.11
32.38
34.66
2:01.91
2:07.28
2:05.85
2:11.52
9.UNIA Oświęcim 2UNIA Oświęcim8:29.15555
Szczygieł David
Płatek Maciej
Lewandowski Jakub
Kozieł Mikołaj
02
02
02
02
+0,51

+0,39
+0,39
28.49
29.62
28.26
29.15
31.05
32.29
33.63
32.19
32.07
33.25
36.41
32.87
31.86
32.05
32.66
33.30
2:03.47
2:07.21
2:10.96
2:07.51
10.KS KSZO OstrowiecKS KSZO Ostrowiec8:32.47544
Auguścik Daniel
Kępiński Paweł
Wykierski Jakub
Kaczmarczyk Jakub
02
02
02
02
+0,63
+0,39
+0,37
+0,43
27.89
29.76
27.95
28.51
31.64
33.15
33.72
31.95
33.53
32.93
34.79
34.21
32.91
31.99
34.15
33.39
2:05.97
2:07.83
2:10.61
2:08.06
11.WARTA PoznańWARTA Poznań8:33.23542
Dudek Kacper
Szukalski Mikołaj
Rybacki Maksymilian
Kubiak Norbert
02
02
02
02
+0,67
+0,37

+0,50
27.83
28.46
28.72
28.87
31.40
32.43
32.68
33.08
32.83
33.92
34.94
34.01
33.36
32.65
33.69
34.36
2:05.42
2:07.46
2:10.03
2:10.32
12.Galicja Kraków 2Galicja Kraków8:46.09503
Augustyn Jan
Krzysztyński Jan
Golik Leonard
Pniak Bartosz
02
02
02
02
+0,67
+0,47
+0,45
+0,29
30.07
30.88
28.29
29.95
33.65
33.25
32.11
34.18
33.66
33.92
35.74
35.16
31.73
33.53
35.63
34.34
2:09.11
2:11.58
2:11.77
2:13.63


<< TOP >>
3 - 2 dzień - Eliminacje14-07-2018 - 9:00


Konkurencja 15
14-07-2018 - 9:00
Dziewcząt, 50m motylkowy16 lat
Wyniki Eliminacje

Rek Polski Seniorów
Rek Polski Jun. 16-lat
25.91
27.04
Dowgiert Anna
Korc Agata
SLWRO
SLWRO
Kazań (RUS)
Berlin (GER)
07-08-2015
29-07-2002

Punkty: FINA 2017
PozycjaCzasPkt.
1.Wardak MariaZnicz Koszalin28.82609A
2.Kościelniak AleksandraShark Rudna28.88605A
3.Świątek JoannaGryf Dębica28.96600A
4.Raszczuk ZofiaManta Jelcz-Laskowice29.19586A
5.Magierowska JuliaAZS AWF Katowice29.29580A Skr.
6.Nowak ZuzannaUNIA Oświęcim29.34577A
7.Kaniak OliwiaJuvenia Wrocław29.62561A
8.Kowal EmiliaGalicja Kraków29.68557A
9.Skowron MajaMKP Szczecin29.73554A
10.Garula WiktoriaMOS Dąbrowa Grn29.78552A
11.Peciak KatarzynaGalicja Kraków29.88546B
12.Zawadzka HannaRekin Świebodzice29.93543B
13.Widurska KingaGalicja Kraków29.98541B
14.Zoglowek JoannaManta Jelcz-Laskowice30.01539B
15.Zarembik KatarzynaVictoria Racibórz30.27525B
Mielczarek SandraG-8 Bielany Warszawa30.27525B
17.Patora MariaKU AZS PŁ Łódź30.32523B
18.Kiszka DominikaSP 8 Chrzanów30.33522B
Matysiak KingaTrójka Środa Wlkp.30.33522B
20.Borkowska MałgorzataOlimpijczyk Lublin30.70503B
21.Okaj MartynaMOS Katowice30.73502R
22.Kuchta MariaDwójka Tczew30.88495R
23.Trybuch OliwiaPolonia Warszawa31.10484
24.Prochownik MartynaUNIA Oświęcim31.15482
25.Sierak KingaPłetwal Szczytno31.18480
26.Niemczyk WiktoriaMOSM Tychy31.26477
27.Karczmarzyk AnnaVictoria Racibórz31.33474
Bylińska AgnieszkaŻabianka Gdańsk31.33474
29.Haławczak MarcelinaMKP Szczecin31.38471
30.Dąbrowska TatianaUKS 190 Łódź31.40470
31.Glejzer MarcelinaRekin Świebodzice31.53465
32.Bałys WiktoriaVictoria Racibórz31.58462
33.Białas AnielaPolonia Warszawa31.64460
34.Drażyk NataliaVictoria Racibórz31.71457
35.Pakuła AlicjaG-8 Bielany Warszawa31.75455
36.Nocoń DominikaManta Kochłowice Ruda Śląska31.76455
37.Świątek MartynaSkarpa Lublin31.79453
38.Zientarska KarolinaIKS Konstancin31.81452
39.Kot AnnaZRYW Opole31.89449
40.Madej FaustynaAquarius Myślenice31.92448
41.Jaworska MajaMZOS Płock32.03443
42.Kapcińska MajaUNIA Oświęcim32.04443
43.Szpiegowska WiktoriaŚLĄSK Wrocław32.06442
44.Szymczak PatrycjaManta Kochłowice Ruda Śląska32.09441
45.Miłek MarcelinaGalicja Kraków32.18437
46.Gałaguz GabrielaNeptun Stargard Szcz32.21436
47.Buk AlicjaSalos Cortile Kielce32.25434
48.Orłowska ZuzannaNAWA Skierniewice32.39429
49.Osman MagdalenaSalos Cortile Kielce32.51424
50.Kusak IzabelaSalmo Żory32.53423
51.Zięba NataliaVictoria Racibórz32.54423
52.Przygoda NataliaKS KSZO Ostrowiec32.55422
53.Uklejewska OliwiaPiętnastka Bydgoszcz32.89409
54.Wąsak AleksandraBarakuda Mińsk Mazowiecki33.02404
55.Bidnik KarolinaGim-92 Ursynów W-wa33.06403
56.Błaszczyk WeronikaJunior Kluczbork33.11401
57.Terlecka AnnaAZS AWF Biała Podlaska33.49388
58.Rutkowska WiktoriaMZOS Płock33.68381
59.Beruś MartaAZS AWF Katowice33.94372
60.Grylewicz ZuzannaRekin Świebodzice34.34360
61.Bojarzyńska WiktoriaZnicz Koszalin34.44356
62.Martemianow NataliaFala Niepołomice34.52354
63.Dzierkacz KajaSP 63 Bydgoszcz34.63351
64.Potocka ZofiaKapry Armexim34.65350
65.Boroń PaulinaKS KSZO Ostrowiec35.39328
66.Nowak JagodaMOS Katowice35.58323
67.Nowakowska ZuzannaNAWA Skierniewice36.16308


<< TOP >>
Konkurencja 16
14-07-2018 - 9:11
Chłopców, 50m motylkowy16 lat
Wyniki Eliminacje

Rek Polski Seniorów
Rek Polski Jun. 16-lat
23.07
24.75
Czerniak Konrad
Smoliński Jakub
AZKAT
JEOZA
Kazań (RUS)
Szczecin
02-08-2015
30-05-2016

Punkty: FINA 2017
PozycjaCzasPkt.
1.Walenciak AleksanderPiątka Łomianki25.92648A
2.Janiczuk PatrykLider Chełm26.20627A
3.Kryś JarosławMKP Szczecin26.36616A
Sieradzki KamilWodnik Siemianowice Śl26.36616A
5.Celiński JakubNarwal Międzyrzec Podl.26.50606A
6.Gilżyński SzymonManta Jelcz-Laskowice26.57601A
7.Wituszyński JakubVictoria Racibórz26.62598A
8.Cheredis JakubG-8 Bielany Warszawa26.65596A
9.Bliźniewski FranciszekSP-149 Łódź26.76588A
10.Bielawa DominikTri-Team Rumia26.79586A
11.Kwiatek RadosławSalos Cortile Kielce26.91579B
12.Purtak WiktorJedynka Łódź26.92578B
13.Niestuj PiotrSalos Cortile Kielce26.94577B
14.Kolańczyk KacperMKP Kołobrzeg26.95576B
15.Sobieszuk KacperSkarpa Lublin26.99573B
16.Łangowski MaciejPosnania Poznań27.00573B
17.Kliber IwoAstromal Leszno27.10566B Skr.
18.Majsak DawidKS KSZO Ostrowiec27.11566B
Krutowicz BartłomiejPolonia Warszawa27.11566B
20.Kozieł MikołajUNIA Oświęcim27.12565B
21.Aleksander JakubMKP Szczecin27.14564R
22.Ferenc FilipŚLĄSK Wrocław27.15563R
23.Synowiec MikołajGalicja Kraków27.27556
24.Matyjasek MaciejMMKS Kędzierzyn-K27.37550
25.Dyrek MichałSTP Nowy Sącz27.39549
26.Wiekiera DawidMOSM Tychy27.40548
27.Mistrzak KacperHobby Sport Kietrz27.50542
Zdanowski FilipPingwiny Warszawa27.50542
29.Mrzygłód MichałVictoria Racibórz27.52541
30.Chojnowski TomaszSkalar Warszawa27.54540
31.Skowronek HubertNAWA Skierniewice27.55539
32.Pawłowski DominikJuvenia Wrocław27.64534
33.Wróblewski KamilOrka Lubań27.71530
34.Raczyński AdrianJagiellonka Warszawa27.85522
35.Szablak FranciszekLegia Warszawa27.90519
36.Tomczak TymoteuszPosnania Poznań27.92518
37.Tarasek SzymonSTP Nowy Sącz27.94517
38.Szynawa WiktorWodnik Siemianowice Śl27.97515
39.Łoboda JakubOlimpia Lublin27.99514
40.Bielas JakubRUCH Grudziądz28.00514
41.Magda PatrykIKAR Mielec28.13506
42.Moryl WojciechMMKS Kędzierzyn-K28.14506
43.Borsuk MateuszAZS AWF Biała Podlaska28.18504
44.Mańczak JakubG-8 Bielany Warszawa28.20503
45.Burdukiewicz MaksymilianPolonia Warszawa28.27499
Popiołek DawidSkarpa Lublin28.27499
47.Oszutowski AdamPiętnastka Bydgoszcz28.34495
48.Zieliński PatrykPosnania Poznań28.36494
49.Augustyn JanGalicja Kraków28.42491
50.Kowalczyk MichałPolonia Warszawa28.43491
51.Krawczyk PatrykKrośnicka Przystań28.52486
52.Łuczak KrzysztofWARTA Poznań28.53485
53.Góral ArkadiuszMKP Kołobrzeg28.59482
54.Piekaruś DawidAVIA Świdnik28.73475
Ossowski DamianSP 63 Bydgoszcz28.73475
56.Auguścik DanielKS KSZO Ostrowiec28.78473
57.Przybyła HugoWARTA Poznań28.80472
58.Tatura PawełWodnik 29 Katowice28.81471
59.Knichał DominikHarpun Osiecznica28.84470
Kępiński PawełKS KSZO Ostrowiec28.84470
61.Łukasik MikołajJagiellonka Warszawa28.93466
62.Jędrzejkiewicz JanGim-92 Ursynów W-wa28.98463
63.Soból PrzemysławPolonia Warszawa29.00462
64.Soborski JakubOmega Olkusz29.06459
65.Szukalski MikołajWARTA Poznań29.15455
66.Kubiak NorbertWARTA Poznań29.22452
67.Jędrszczyk KacperGalicja Kraków29.23451
68.Chomiczewski MichałOrlik Przeworsk29.25450
69.Półtorak PatrykLider Chełm29.26450
70.Waszak KamilRUCH Grudziądz29.30448
71.Schreiber PatrickVictoria Racibórz29.32447
Poprawa-Jakubas JakubMOSM Tychy29.32447
73.Wykierski JakubKS KSZO Ostrowiec29.37445
74.Marczak RadosławBarakuda Mińsk Mazowiecki29.39444
75.Cierkosz FilipAstromal Leszno29.40444
76.Burczyński PiotrPolonia Warszawa29.48440
77.Biegański MarcinPolonia Warszawa29.51439
78.Jacuński MaciejOrka Iława29.53438
79.Jędrzejewski AlbertMUKP Warszawianka29.54437
80.Góral MateuszMKP Szczecin29.64433
81.Kucharski JanKapry Armexim29.75428
82.Smolorz DawidUKP Ruda Śląska29.85424
83.Krajewski PatrykŻabianka Gdańsk29.95420
84.Wieczorek IgorAtol Oleśnica30.17410
85.Bielawski JakubAtol Oleśnica30.29406
86.Bilski BartoszAtol Oleśnica30.33404
87.Kołodziej MateuszWodnik 29 Katowice30.57395
88.Świątek BartoszKS KSZO Ostrowiec30.59394
89.Mazur BartoszGalicja Kraków30.71389
90.Kalisiak NorbertNAWA Skierniewice30.73388
91.Szczepański JakubPłetwal Mława30.86383
92.Talaga MaciejJasień Sucha Beskidzka31.46362
93.Brdys MiłoszKrotosz Krotoszyn32.35333
94.Wilgosz JanManta Jelcz-Laskowice35.96242


<< TOP >>
Konkurencja 17
14-07-2018 - 9:27
Dziewcząt, 50m grzbietowy16 lat
Wyniki Eliminacje

Rek Polski Seniorów
Rek Polski Jun. 16-lat
28.05
29.13
Urbanczyk Aleksandra
Górniak Katarzyna
AZLOD
UNOSW
Opole
Belgrad (SRB)
29-04-2017
08-07-2011

Punkty: FINA 2017
PozycjaCzasPkt.
1.Modrzejewska MagdalenaVictoria Racibórz30.46701A
2.Kościelniak AleksandraShark Rudna30.55694A
3.Mozołowska EmiliaPolonia Warszawa30.58692A
4.Herasimowicz ZuzannaMorena Gdańsk30.92670A
5.Magierowska JuliaAZS AWF Katowice30.93669A
6.Pichola WeronikaMKS Piaseczno31.00665A
7.Król WiktoriaGalicja Kraków31.04662A
8.Górnicka AleksandraMKP Szczecin31.08659A
9.Bujak KlaraG-8 Bielany Warszawa31.21651A
10.Kupis AleksandraMKP Szczecin31.32644A
11.Jakubczak MartynaWłókniarz Kalisz31.46636B
12.Dekoninck LauraPolonia Warszawa31.52632B
13.Rosińska KarolinaOrka Grudziądz31.96606B
14.Garula WiktoriaMOS Dąbrowa Grn31.99605B
15.Grzelczyk NataliaWłókniarz Kalisz32.18594B
16.Kiszka DominikaSP 8 Chrzanów32.26590B
17.Szerszeń NataliaGryf Dębica32.42581B
18.Borkowska MałgorzataOlimpijczyk Lublin32.43580B
19.Gajdzińska AmeliaPiętnastka Bydgoszcz32.55574B
20.Widurska KingaGalicja Kraków32.61571B
21.Auguściak MichalinaKapry Armexim32.69567R
22.Kopiczyńska AgataG-8 Bielany Warszawa32.80561R
23.Rogalka JoannaPosnania Poznań32.83559
24.Oleszak MajaTP Zielona Góra32.91555
25.Ajtner SoniaPiętnastka Bydgoszcz32.99551
26.Kusak IzabelaSalmo Żory33.10546
27.Jońska ZuzannaOlimpijczyk Lublin33.15543
28.Zając AleksandraMOSM Tychy33.24539
29.Amerek DariaMOS Katowice33.34534
30.Maziar AlicjaRekin Świebodzice33.43530
31.Szymańska WiktoriaWłókniarz Kalisz33.75515
32.Horwacik JoannaGalicja Kraków34.08500
33.Kozłowska MartynaAstromal Leszno34.50482
34.Woźniak KarolinaUNIA Oświęcim34.74472
35.Janik JuliaTorpeda Oleśnica34.92465
36.Kot AnnaZRYW Opole35.00462
37.Powązka AnnaPłetwal Mława35.61438
38.Zdanowicz HannaManta Jelcz-Laskowice35.62438
39.Szymczak PatrycjaManta Kochłowice Ruda Śląska35.67436
40.Szuba-Łata DariaAquarius Myślenice37.52375
41.Jankowska EmiliaWodnik Police37.53374


<< TOP >>
Konkurencja 18
14-07-2018 - 9:35
Chłopców, 50m grzbietowy16 lat
Wyniki Eliminacje

Rek Polski Seniorów
Rek Polski Jun. 16-lat
24.71
25.82
Polewka Tomasz
Radziszewski Krzysztof
AZKAT
G8WAR
Lublin
Łódź
20-05-2017
26-05-2018

Punkty: FINA 2017
PozycjaCzasPkt.
1.Radziszewski KrzysztofG-8 Bielany Warszawa26.10781A
2.Rożenek PatrykGórnik Radlin27.16693A
3.Kaźmierczak BrunoUKS GOS Raszyn27.75650A
4.Górka ŁukaszSiKReT Gliwice28.10626A
5.Zając MateuszVictoria Racibórz28.21618A
6.Król JanKS KSZO Ostrowiec28.32611A
7.Bliźniewski FranciszekSP-149 Łódź28.39607A
8.Cepuchowicz JakubOrka Lubań28.40606A
9.Bartosiewicz RemigiuszWodnik Siemianowice Śl28.54597A
10.Kliber IwoAstromal Leszno28.67589A
11.Kusiński AleksySP-149 Łódź28.74585B
12.Michałowski TomaszUNIA Oświęcim28.79582B
13.Alencynowicz MaciejUNIA Oświęcim28.85578B
14.Sagan JakubSkarpa Lublin28.91574B
15.Pleśnierowicz KamilPosnania Poznań29.07565B
16.Rybiński FilipOrka Iława29.08564B
17.Kowalczyk KacperG-8 Bielany Warszawa29.27554B
18.Abd El Razek JakubMUKP Warszawianka29.31551B
19.Słowikowski BartoszKapry Armexim29.36548B
20.Szablak FranciszekLegia Warszawa29.37548B
21.Raczyński AdrianJagiellonka Warszawa29.55538R
22.Mazur BartoszGalicja Kraków29.81524R
23.Mistrzak KacperHobby Sport Kietrz29.86521
24.Prucnal JakubMKP Szczecin29.94517
25.Gumiński IgorMorena Gdańsk30.05512
26.Golik LeonardGalicja Kraków30.26501
27.Kurzeja JakubSTP Nowy Sącz30.44492
28.Wieczorek IgorAtol Oleśnica30.64482
29.Solski MateuszOlimpia Lublin30.67481
30.Jędrzejewski AlbertMUKP Warszawianka30.68481
Zajączkowski FilipKapry Armexim30.68481
32.Krawczyk PatrykKrośnicka Przystań31.22456
33.Borsuk MateuszAZS AWF Biała Podlaska31.29453
34.Malicki DawidPiętnastka Bydgoszcz31.31452
35.Łoboda JakubOlimpia Lublin31.81431
36.Bielas JakubRUCH Grudziądz31.92427
37.Ryś TymonTS Wisła Kraków31.95425
38.Łuczak KrzysztofWARTA Poznań32.00423
39.Papis DominikSłowianka Gorzów Wlkp.32.20416
40.Wytwer CezaryWłókniarz Kalisz32.31411
41.Bilski BartoszAtol Oleśnica32.42407
42.Chyrchała RafałORKA Zamość32.43407
43.Wencel AdrianPiątka Konstantynów Łódzki32.74395
44.Rybacki MaksymilianWARTA Poznań32.81393
45.Jurzak MichałJasień Sucha Beskidzka33.09383
46.Stanisławski KacperTrójka Środa Wlkp.33.92355
47.Wilgosz JanManta Jelcz-Laskowice35.80302


<< TOP >>
Konkurencja 19
14-07-2018 - 9:43
Dziewcząt, 400m dowolny16 lat
Wyniki Eliminacje

Rek Polski Seniorów
Rek Polski Jun. 16-lat
4:04.23
4:12.62
Jędrzejczak Otylia
Żukowska Paula
AZWAR
ZROPO
Melbourne (AUS)
Doha (QAT)
25-03-2007
09-12-2009

Punkty: FINA 2017
PozycjaCzasPkt.
1.Jaszczuk EwaKormoran Olsztyn4:30.63667A
50m:
100m:
31.99
1:06.20
31.99
34.21
150m:
200m:
1:40.30
2:14.97
34.10
34.67
250m:
300m:
2:48.81
3:23.23
33.84
34.42
350m:
400m:
3:57.72
4:30.63
34.49
32.91
2.Skibiak KlaudiaUKS 190 Łódź4:32.72651A
50m:
100m:
31.97
1:06.57
31.97
34.60
150m:
200m:
1:40.91
2:15.53
34.34
34.62
250m:
300m:
2:49.90
3:24.82
34.37
34.92
350m:
400m:
3:59.32
4:32.72
34.50
33.40
3.Dąbrowska TatianaUKS 190 Łódź4:34.08642A
50m:
100m:
31.97
1:06.59
31.97
34.62
150m:
200m:
1:41.21
2:16.18
34.62
34.97
250m:
300m:
2:51.23
3:26.64
35.05
35.41
350m:
400m:
4:01.79
4:34.08
35.15
32.29
4.Miciak AgataSłowianka Gorzów Wlkp.4:34.54638A
50m:
100m:
32.17
1:07.00
32.17
34.83
150m:
200m:
1:41.00
2:15.85
34.00
34.85
250m:
300m:
2:50.42
3:25.53
34.57
35.11
350m:
400m:
4:00.70
4:34.54
35.17
33.84
5.Cerlich OliwiaIKAR Mielec4:35.32633A
50m:
100m:
31.58
1:06.03
31.58
34.45
150m:
200m:
1:41.19
2:16.18
35.16
34.99
250m:
300m:
2:51.49
3:26.76
35.31
35.27
350m:
400m:
4:01.79
4:35.32
35.03
33.53
6.Rajca OliviaUKS 190 Łódź4:35.46632A
50m:
100m:
31.37
1:06.22
31.37
34.85
150m:
200m:
1:41.52
2:16.74
35.30
35.22
250m:
300m:
2:51.82
3:26.77
35.08
34.95
350m:
400m:
4:01.80
4:35.46
35.03
33.66
7.Serafin BarbaraG-8 Bielany Warszawa4:37.27620A
50m:
100m:
32.17
1:07.22
32.17
35.05
150m:
200m:
1:42.78
2:18.11
35.56
35.33
250m:
300m:
2:53.55
3:29.08
35.44
35.53
350m:
400m:
4:04.03
4:37.27
34.95
33.24
8.Jaworska MajaMZOS Płock4:37.65617A
50m:
100m:
32.00
1:06.74
32.00
34.74
150m:
200m:
1:41.92
2:17.24
35.18
35.32
250m:
300m:
2:53.13
3:29.07
35.89
35.94
350m:
400m:
4:04.60
4:37.65
35.53
33.05
9.Szlęk KatarzynaOlimpijczyk Aleksandrów Ł.4:38.53611A
50m:
100m:
32.03
1:06.97
32.03
34.94
150m:
200m:
1:42.58
2:18.00
35.61
35.42
250m:
300m:
2:52.97
3:28.64
34.97
35.67
350m:
400m:
4:03.50
4:38.53
34.86
35.03
10.Górnicka AleksandraMKP Szczecin4:40.25600A
50m:
100m:
32.06
1:06.86
32.06
34.80
150m:
200m:
1:42.48
2:18.83
35.62
36.35
250m:
300m:
2:55.03
3:31.11
36.20
36.08
350m:
400m:
4:06.65
4:40.25
35.54
33.60
11.Skarwecka WiktoriaUNIA Oświęcim4:40.52598B
50m:
100m:
31.96
1:06.78
31.96
34.82
150m:
200m:
1:42.28
2:18.39
35.50
36.11
250m:
300m:
2:54.38
3:30.74
35.99
36.36
350m:
400m:
4:06.19
4:40.52
35.45
34.33
12.Domżol ZuzannaWłókniarz Kalisz4:41.33593B
50m:
100m:
32.02
1:07.28
32.02
35.26
150m:
200m:
1:42.98
2:18.77
35.70
35.79
250m:
300m:
2:54.33
3:30.46
35.56
36.13
350m:
400m:
4:06.17
4:41.33
35.71
35.16
13.Fuks EmiliaWodnik Siemianowice Śl4:41.93589B
50m:
100m:
32.04
1:07.19
32.04
35.15
150m:
200m:
1:42.53
2:18.61
35.34
36.08
250m:
300m:
2:54.87
3:31.56
36.26
36.69
350m:
400m:
4:07.70
4:41.93
36.14
34.23
14.Łuczak DominikaTP Zielona Góra4:42.50586B
50m:
100m:
32.57
1:07.86
32.57
35.29
150m:
200m:
1:43.77
2:19.94
35.91
36.17
250m:
300m:
2:56.09
3:32.16
36.15
36.07
350m:
400m:
4:07.76
4:42.50
35.60
34.74
15.Kusion WeronikaUNIA Oświęcim4:43.26581B
50m:
100m:
33.45
1:09.10
33.45
35.65
150m:
200m:
1:45.15
2:21.03
36.05
35.88
250m:
300m:
2:57.34
3:33.33
36.31
35.99
350m:
400m:
4:09.24
4:43.26
35.91
34.02
16.Środa DominikaMKP Szczecin4:44.05576B
50m:
100m:
32.37
1:08.21
32.37
35.84
150m:
200m:
1:44.03
2:20.64
35.82
36.61
250m:
300m:
2:56.60
3:32.78
35.96
36.18
350m:
400m:
4:09.23
4:44.05
36.45
34.82
17.Pawłowska BarbaraUKS 190 Łódź4:44.90571B Skr.
50m:
100m:
32.27
1:07.56
32.27
35.29
150m:
200m:
1:43.74
2:20.20
36.18
36.46
250m:
300m:
2:56.34
3:32.69
36.14
36.35
350m:
400m:
4:09.27
4:44.90
36.58
35.63
18.Zaręba-Paradowska JuliaBUKS Warszawa4:45.11570B Skr.
50m:
100m:
32.28
1:07.58
32.28
35.30
150m:
200m:
1:43.61
2:19.79
36.03
36.18
250m:
300m:
2:56.19
3:32.76
36.40
36.57
350m:
400m:
4:09.26
4:45.11
36.50
35.85
19.Szewczyk ZofiaFala Kraśnik4:45.78566B
50m:
100m:
32.68
1:08.56
32.68
35.88
150m:
200m:
1:44.08
2:21.33
35.52
37.25
250m:
300m:
2:57.71
3:34.30
36.38
36.59
350m:
400m:
4:09.65
4:45.78
35.35
36.13
20.Kurasińska OliwiaKS KSZO Ostrowiec4:48.75549B
50m:
100m:
33.10
1:09.05
33.10
35.95
150m:
200m:
1:45.41
2:22.35
36.36
36.94
250m:
300m:
2:58.67
3:35.77
36.32
37.10
350m:
400m:
4:12.90
4:48.75
37.13
35.85
21.Nocoń DominikaManta Kochłowice Ruda Śląska4:49.49544R
50m:
100m:
32.49
1:07.79
32.49
35.30
150m:
200m:
1:44.09
2:20.83
36.30
36.74
250m:
300m:
2:57.65
3:35.11
36.82
37.46
350m:
400m:
4:12.49
4:49.49
37.38
37.00
22.Jasiorska AleksandraPolonia Warszawa4:49.88542R Skr.
50m:
100m:
32.59
1:08.12
32.59
35.53
150m:
200m:
1:44.13
2:20.65
36.01
36.52
250m:
300m:
2:57.73
3:35.37
37.08
37.64
350m:
400m:
4:12.86
4:49.88
37.49
37.02
23.Maziar AlicjaRekin Świebodzice4:50.44539
50m:
100m:
32.37
1:08.03
32.37
35.66
150m:
200m:
1:45.43
2:23.06
37.40
37.63
250m:
300m:
3:00.36
3:37.82
37.30
37.46
350m:
400m:
4:14.75
4:50.44
36.93
35.69
24.Kurzepa AdriannaPirania Targówek4:52.09530
50m:
100m:
32.88
1:08.62
32.88
35.74
150m:
200m:
1:44.95
2:21.93
36.33
36.98
250m:
300m:
2:59.54
3:37.45
37.61
37.91
350m:
400m:
4:15.22
4:52.09
37.77
36.87
25.Mruk AleksandraManta Jelcz-Laskowice4:52.25529
50m:
100m:
31.93
1:07.88
31.93
35.95
150m:
200m:
1:44.10
2:21.26
36.22
37.16
250m:
300m:
2:58.59
3:36.42
37.33
37.83
350m:
400m:
4:14.62
4:52.25
38.20
37.63
26.Niemczyk WiktoriaMOSM Tychy4:52.81526
50m:
100m:
32.89
1:08.42
32.89
35.53
150m:
200m:
1:45.31
2:22.75
36.89
37.44
250m:
300m:
3:00.27
3:38.07
37.52
37.80
350m:
400m:
4:16.65
4:52.81
38.58
36.16
27.Zając WiktoriaPolonia Warszawa4:55.82510
50m:
100m:
32.51
1:08.77
32.51
36.26
150m:
200m:
1:46.11
2:24.95
37.34
38.84
250m:
300m:
3:03.75
3:41.02
38.80
37.27
350m:
400m:
4:18.51
4:55.82
37.49
37.31
28.Gabor MartynaUNIA Oświęcim4:56.79505
50m:
100m:
33.39
1:10.34
33.39
36.95
150m:
200m:
1:47.86
2:25.64
37.52
37.78
250m:
300m:
3:03.01
3:41.50
37.37
38.49
350m:
400m:
4:19.50
4:56.79
38.00
37.29
29.Woźniak KarolinaUNIA Oświęcim4:58.13498
50m:
100m:
33.29
1:09.29
33.29
36.00
150m:
200m:
1:46.56
2:24.55
37.27
37.99
250m:
300m:
3:02.83
3:41.82
38.28
38.99
350m:
400m:
4:20.63
4:58.13
38.81
37.50
30.Kulisiewicz AdriannaGalicja Kraków5:02.81476
50m:
100m:
33.97
1:10.92
33.97
36.95
150m:
200m:
1:49.20
2:27.62
38.28
38.42
250m:
300m:
3:06.73
3:45.66
39.11
38.93
350m:
400m:
4:24.94
5:02.81
39.28
37.87
31.Proce MartaRekin Świebodzice5:05.08465
50m:
100m:
33.07
1:10.66
33.07
37.59
150m:
200m:
1:49.33
2:28.49
38.67
39.16
250m:
300m:
3:07.80
3:47.56
39.31
39.76
350m:
400m:
4:27.02
5:05.08
39.46
38.06
32.Polasik NataliaMedyk Giżycko5:25.10384
50m:
100m:
34.32
1:13.52
34.32
39.20
150m:
200m:
1:54.57
2:35.93
41.05
41.36
250m:
300m:
3:17.98
4:00.33
42.05
42.35
350m:
400m:
4:42.79
5:25.10
42.46
42.31
33.Martemianow NataliaFala Niepołomice5:28.68372
50m:
100m:
36.87
1:16.91
36.87
40.04
150m:
200m:
1:58.53
2:40.34
41.62
41.81
250m:
300m:
3:22.62
4:04.27
42.28
41.65
350m:
400m:
4:46.79
5:28.68
42.52
41.89
34.Szuba-Łata DariaAquarius Myślenice5:30.81365
50m:
100m:
35.48
1:14.84
35.48
39.36
150m:
200m:
1:56.46
2:39.89
41.62
43.43
250m:
300m:
3:23.28
4:06.94
43.39
43.66
350m:
400m:
4:50.45
5:30.81
43.51
40.36
NWTrambowicz ZuzannaSP 63 Bydgoszcz


<< TOP >>
Konkurencja 20
14-07-2018 - 10:08
Chłopców, 400m dowolny16 lat
Wyniki Eliminacje

Rek Polski Seniorów
Rek Polski Jun. 16-lat
3:45.71
3:56.47
Stańczyk Przemyslaw
Kałużyński Antoni
MKSZC
MUWAR
Chiba (JPN)
Hodmezovasarhely (HUN)
21-08-2007
12-12-2015

Punkty: FINA 2017
PozycjaCzasPkt.
1.Bruzdewicz HubertKormoran Olsztyn4:06.66710A
50m:
100m:
28.84
1:00.01
28.84
31.17
150m:
200m:
1:32.37
2:04.47
32.36
32.10
250m:
300m:
2:34.32
3:05.09
29.85
30.77
350m:
400m:
3:36.21
4:06.66
31.12
30.45
2.Jackowski TomaszŚLĄSK Wrocław4:07.56702A
50m:
100m:
27.32
57.96
27.32
30.64
150m:
200m:
1:29.81
2:01.79
31.85
31.98
250m:
300m:
2:34.66
3:07.43
32.87
32.77
350m:
400m:
3:39.80
4:07.56
32.37
27.76
3.Grzegorczyk WiktorMOS Ełk4:10.22680A
50m:
100m:
28.98
1:00.02
28.98
31.04
150m:
200m:
1:31.77
2:03.74
31.75
31.97
250m:
300m:
2:35.14
3:07.01
31.40
31.87
350m:
400m:
3:39.07
4:10.22
32.06
31.15
4.Szczerba AdamAZS UMCS Lublin4:10.74676A
50m:
100m:
28.13
59.81
28.13
31.68
150m:
200m:
1:31.38
2:03.44
31.57
32.06
250m:
300m:
2:35.47
3:07.68
32.03
32.21
350m:
400m:
3:39.90
4:10.74
32.22
30.84
5.Lik KacperJedynka Łódź4:15.86636A
50m:
100m:
29.18
1:00.82
29.18
31.64
150m:
200m:
1:33.13
2:05.44
32.31
32.31
250m:
300m:
2:38.03
3:11.01
32.59
32.98
350m:
400m:
3:43.77
4:15.86
32.76
32.09
6.Dołowy GrzegorzMuszelka Warszawa4:16.20633A
50m:
100m:
30.01
1:01.68
30.01
31.67
150m:
200m:
1:34.02
2:06.73
32.34
32.71
250m:
300m:
2:39.69
3:12.53
32.96
32.84
350m:
400m:
3:45.60
4:16.20
33.07
30.60
7.Dudkiewicz KacperPolonia Warszawa4:16.48631A
50m:
100m:
28.72
1:00.40
28.72
31.68
150m:
200m:
1:33.01
2:06.22
32.61
33.21
250m:
300m:
2:39.88
3:13.30
33.66
33.42
350m:
400m:
3:45.80
4:16.48
32.50
30.68
8.Jaśkiewicz AdrianMuszelka Warszawa4:17.24626A
50m:
100m:
28.83
1:00.30
28.83
31.47
150m:
200m:
1:32.59
2:05.19
32.29
32.60
250m:
300m:
2:37.57
3:10.83
32.38
33.26
350m:
400m:
3:44.22
4:17.24
33.39
33.02
9.Knyszyński MaciejJedynka Łódź4:17.51624A
50m:
100m:
29.94
1:02.36
29.94
32.42
150m:
200m:
1:35.29
2:08.18
32.93
32.89
250m:
300m:
2:41.12
3:13.69
32.94
32.57
350m:
400m:
3:46.43
4:17.51
32.74
31.08
10.Pająk JakubGalicja Kraków4:17.69622A
50m:
100m:
29.57
1:02.35
29.57
32.78
150m:
200m:
1:35.68
2:08.53
33.33
32.85
250m:
300m:
2:41.67
3:14.72
33.14
33.05
350m:
400m:
3:47.53
4:17.69
32.81
30.16
11.Wodyński BartoszKU AZS PŁ Łódź4:18.07620B
50m:
100m:
28.74
1:00.83
28.74
32.09
150m:
200m:
1:33.33
2:06.69
32.50
33.36
250m:
300m:
2:40.05
3:13.45
33.36
33.40
350m:
400m:
3:46.77
4:18.07
33.32
31.30
12.Siekaczyński ArturFala Kraśnik4:18.45617B
50m:
100m:
29.16
1:02.09
29.16
32.93
150m:
200m:
1:35.06
2:08.92
32.97
33.86
250m:
300m:
2:41.29
3:14.60
32.37
33.31
350m:
400m:
3:46.85
4:18.45
32.25
31.60
13.Doroba MichałŚLĄSK Wrocław4:18.98613B Skr.
50m:
100m:
29.24
1:01.16
29.24
31.92
150m:
200m:
1:34.01
2:07.97
32.85
33.96
250m:
300m:
2:40.78
3:14.18
32.81
33.40
350m:
400m:
3:47.10
4:18.98
32.92
31.88
14.Mencel MiłoszVictoria Racibórz4:19.21611B
50m:
100m:
29.15
1:01.21
29.15
32.06
150m:
200m:
1:34.02
2:06.89
32.81
32.87
250m:
300m:
2:40.46
3:13.80
33.57
33.34
350m:
400m:
3:46.96
4:19.21
33.16
32.25
15.Szymanowski JakubSłowianka Gorzów Wlkp.4:20.15605B
50m:
100m:
29.01
1:01.65
29.01
32.64
150m:
200m:
1:33.82
2:07.25
32.17
33.43
250m:
300m:
2:40.07
3:13.90
32.82
33.83
350m:
400m:
3:47.04
4:20.15
33.14
33.11
16.Cielecki KubaŚLĄSK Wrocław4:20.42603B Skr.
50m:
100m:
28.97
1:00.60
28.97
31.63
150m:
200m:
1:33.34
2:06.63
32.74
33.29
250m:
300m:
2:39.79
3:13.53
33.16
33.74
350m:
400m:
3:47.24
4:20.42
33.71
33.18
17.Pawłowski BogusławG-8 Bielany Warszawa4:20.49602B Skr.
50m:
100m:
29.23
1:01.60
29.23
32.37
150m:
200m:
1:35.12
2:08.24
33.52
33.12
250m:
300m:
2:41.16
3:14.05
32.92
32.89
350m:
400m:
3:48.09
4:20.49
34.04
32.40
18.Klisz KrystianMKP Szczecin4:21.17598B
50m:
100m:
30.15
1:02.77
30.15
32.62
150m:
200m:
1:35.74
2:09.08
32.97
33.34
250m:
300m:
2:42.14
3:15.53
33.06
33.39
350m:
400m:
3:48.62
4:21.17
33.09
32.55
Mikoś DawidTRÓJKA Łódź4:21.17598B
50m:
100m:
29.13
1:01.63
29.13
32.50
150m:
200m:
1:34.94
2:08.69
33.31
33.75
250m:
300m:
2:42.17
3:15.52
33.48
33.35
350m:
400m:
3:48.63
4:21.17
33.11
32.54
20.Matyjasek MaciejMMKS Kędzierzyn-K4:21.28597B Skr.
50m:
100m:
29.95
1:02.74
29.95
32.79
150m:
200m:
1:36.27
2:09.66
33.53
33.39
250m:
300m:
2:42.92
3:16.41
33.26
33.49
350m:
400m:
3:49.93
4:21.28
33.52
31.35
21.Rozmysłowski ErykUKS GOS Raszyn4:21.29597R
50m:
100m:
30.44
1:03.03
30.44
32.59
150m:
200m:
1:35.91
2:09.48
32.88
33.57
250m:
300m:
2:42.51
3:15.97
33.03
33.46
350m:
400m:
3:49.54
4:21.29
33.57
31.75
22.Pleśnierowicz KamilPosnania Poznań4:21.72594R
50m:
100m:
30.18
1:03.10
30.18
32.92
150m:
200m:
1:35.43
2:08.72
32.33
33.29
250m:
300m:
2:41.86
3:15.16
33.14
33.30
350m:
400m:
3:48.77
4:21.72
33.61
32.95
23.Rąpała TomaszUKS GOS Raszyn4:21.82593
50m:
100m:
30.13
1:02.40
30.13
32.27
150m:
200m:
1:35.86
2:09.27
33.46
33.41
250m:
300m:
2:42.56
3:16.43
33.29
33.87
350m:
400m:
3:50.63
4:21.82
34.20
31.19
24.Grzybowski BartoszTP Zielona Góra4:21.97592
50m:
100m:
28.64
1:01.17
28.64
32.53
150m:
200m:
1:34.57
2:08.45
33.40
33.88
250m:
300m:
2:42.06
3:16.23
33.61
34.17
350m:
400m:
3:49.77
4:21.97
33.54
32.20
25.Borzymek Hubert307 Warszawa4:24.64575
50m:
100m:
29.36
1:02.28
29.36
32.92
150m:
200m:
1:36.06
2:09.44
33.78
33.38
250m:
300m:
2:43.77
3:17.92
34.33
34.15
350m:
400m:
3:52.41
4:24.64
34.49
32.23
26.Płatek MaciejUNIA Oświęcim4:25.01572
50m:
100m:
30.40
1:03.63
30.40
33.23
150m:
200m:
1:37.43
2:11.46
33.80
34.03
250m:
300m:
2:45.35
3:19.08
33.89
33.73
350m:
400m:
3:52.69
4:25.01
33.61
32.32
27.Gotowski DominikG-8 Bielany Warszawa4:25.06572
50m:
100m:
28.42
1:00.54
28.42
32.12
150m:
200m:
1:33.40
2:06.93
32.86
33.53
250m:
300m:
2:40.77
3:15.82
33.84
35.05
350m:
400m:
3:50.70
4:25.06
34.88
34.36
28.Wożniak HubertPiętnastka Bydgoszcz4:25.12571
50m:
100m:
29.79
1:03.52
29.79
33.73
150m:
200m:
1:37.44
2:11.84
33.92
34.40
250m:
300m:
2:45.48
3:19.14
33.64
33.66
350m:
400m:
3:52.60
4:25.12
33.46
32.52
29.Alencynowicz MaciejUNIA Oświęcim4:25.19571
50m:
100m:
30.06
1:03.93
30.06
33.87
150m:
200m:
1:38.51
2:12.81
34.58
34.30
250m:
300m:
2:46.39
3:19.80
33.58
33.41
350m:
400m:
3:53.10
4:25.19
33.30
32.09
30.Malinowski PawełSłowianka Gorzów Wlkp.4:26.42563
50m:
100m:
29.78
1:03.13
29.78
33.35
150m:
200m:
1:37.10
2:11.05
33.97
33.95
250m:
300m:
2:44.92
3:19.15
33.87
34.23
350m:
400m:
3:53.43
4:26.42
34.28
32.99
31.Chełstowski MaciejPolonia Warszawa4:26.83561
50m:
100m:
29.63
1:02.58
29.63
32.95
150m:
200m:
1:36.72
2:11.41
34.14
34.69
250m:
300m:
2:45.66
3:20.27
34.25
34.61
350m:
400m:
3:55.03
4:26.83
34.76
31.80
32.Kaczmarczyk JakubKS KSZO Ostrowiec4:26.85560
50m:
100m:
30.38
1:03.47
30.38
33.09
150m:
200m:
1:37.44
2:12.29
33.97
34.85
250m:
300m:
2:46.22
3:21.09
33.93
34.87
350m:
400m:
3:54.86
4:26.85
33.77
31.99
33.Nowak JanBOSiR Brzesko4:27.09559
50m:
100m:
29.47
1:02.79
29.47
33.32
150m:
200m:
1:37.00
2:11.24
34.21
34.24
250m:
300m:
2:45.15
3:19.68
33.91
34.53
350m:
400m:
3:54.26
4:27.09
34.58
32.83
34.Zwadło PiotrVictoria Racibórz4:27.60556
50m:
100m:
28.89
1:02.40
28.89
33.51
150m:
200m:
1:37.14
2:12.08
34.74
34.94
250m:
300m:
2:47.46
3:22.41
35.38
34.95
350m:
400m:
3:55.42
4:27.60
33.01
32.18
35.Zieliński PatrykPosnania Poznań4:27.76555
50m:
100m:
29.01
1:01.33
29.01
32.32
150m:
200m:
1:34.95
2:09.01
33.62
34.06
250m:
300m:
2:43.70
3:18.53
34.69
34.83
350m:
400m:
3:54.08
4:27.76
35.55
33.68
36.Krzysztyński JanGalicja Kraków4:29.33545
50m:
100m:
30.79
1:04.32
30.79
33.53
150m:
200m:
1:38.08
2:12.43
33.76
34.35
250m:
300m:
2:46.66
3:21.11
34.23
34.45
350m:
400m:
3:55.41
4:29.33
34.30
33.92
37.Stachecki JanPosnania Poznań4:33.00523
50m:
100m:
30.25
1:04.27
30.25
34.02
150m:
200m:
1:37.66
2:12.33
33.39
34.67
250m:
300m:
2:46.69
3:22.56
34.36
35.87
350m:
400m:
3:57.66
4:33.00
35.10
35.34
38.Czajkowski MateuszGalicja Kraków4:34.16517
50m:
100m:
29.97
1:03.80
29.97
33.83
150m:
200m:
1:39.08
2:14.39
35.28
35.31
250m:
300m:
2:49.70
3:25.10
35.31
35.40
350m:
400m:
4:00.47
4:34.16
35.37
33.69
39.Chyrchała RafałORKA Zamość4:34.21516
50m:
100m:
29.80
1:03.04
29.80
33.24
150m:
200m:
1:37.76
2:13.03
34.72
35.27
250m:
300m:
2:48.48
3:24.32
35.45
35.84
350m:
400m:
3:59.62
4:34.21
35.30
34.59
40.Kowalski JakubSłowianka Gorzów Wlkp.4:36.96501
50m:
100m:
30.49
1:04.79
30.49
34.30
150m:
200m:
1:39.63
2:15.50
34.84
35.87
250m:
300m:
2:51.62
3:27.48
36.12
35.86
350m:
400m:
4:03.49
4:36.96
36.01
33.47
41.Kałuża JakubGryf Dębica4:37.37499
50m:
100m:
29.50
1:03.37
29.50
33.87
150m:
200m:
1:38.59
2:13.35
35.22
34.76
250m:
300m:
2:49.10
3:25.25
35.75
36.15
350m:
400m:
4:02.01
4:37.37
36.76
35.36
42.Napiecek JonaszAstromal Leszno4:38.93491
50m:
100m:
29.14
1:03.22
29.14
34.08
150m:
200m:
1:38.58
2:14.54
35.36
35.96
250m:
300m:
2:50.13
3:25.99
35.59
35.86
350m:
400m:
4:04.26
4:38.93
38.27
34.67
43.Szutkiewicz SzymonBarracuda Białystok4:39.19489
50m:
100m:
29.88
1:03.65
29.88
33.77
150m:
200m:
1:38.24
2:13.88
34.59
35.64
250m:
300m:
2:50.33
3:26.76
36.45
36.43
350m:
400m:
4:03.56
4:39.19
36.80
35.63
44.Soból PrzemysławPolonia Warszawa4:39.52488
50m:
100m:
29.66
1:03.82
29.66
34.16
150m:
200m:
1:38.33
2:13.92
34.51
35.59
250m:
300m:
2:50.20
3:26.55
36.28
36.35
350m:
400m:
4:03.67
4:39.52
37.12
35.85
45.Marczak RadosławBarakuda Mińsk Mazowiecki4:40.39483
50m:
100m:
30.38
1:04.14
30.38
33.76
150m:
200m:
1:39.46
2:15.39
35.32
35.93
250m:
300m:
2:52.17
3:28.88
36.78
36.71
350m:
400m:
4:05.10
4:40.39
36.22
35.29
46.Wykierski JakubKS KSZO Ostrowiec4:41.64477
50m:
100m:
31.04
1:05.53
31.04
34.49
150m:
200m:
1:40.74
2:16.62
35.21
35.88
250m:
300m:
2:52.83
3:29.55
36.21
36.72
350m:
400m:
4:06.01
4:41.64
36.46
35.63
47.Horbaty KlaudiuszGim-92 Ursynów W-wa4:47.15450
50m:
100m:
31.10
1:05.86
31.10
34.76
150m:
200m:
1:41.61
2:18.12
35.75
36.51
250m:
300m:
2:54.94
3:32.56
36.82
37.62
350m:
400m:
4:10.40
4:47.15
37.84
36.75
48.Brdys MiłoszKrotosz Krotoszyn5:08.11364
50m:
100m:
30.96
1:06.52
30.96
35.56
150m:
200m:
1:45.09
2:25.52
38.57
40.43
250m:
300m:
3:06.69
3:48.60
41.17
41.91
350m:
400m:
4:30.75
5:08.11
42.15
37.36
DYSKW.Lewandowski JakubUNIA Oświęcim
O1 - Przedwczesny start


<< TOP >>
Konkurencja 21
14-07-2018 - 10:36
Dziewcząt, 200m klasyczny16 lat
Wyniki Eliminacje

Rek Polski Seniorów
Rek Polski Jun. 16-lat
2:26.84
2:26.84
Bieńkowska Wiktoria
Bieńkowska Wiktoria
AWGDA
AWGDA
Praha (CZE)
Praha (CZE)
10-07-2009
10-07-2009

Punkty: FINA 2017
PozycjaCzasPkt.50m100m150m200m
1.Kramer AleksandraTP Zielona Góra2:38.85671A35.9540.4641.6840.76
2.Banaczkowska AleksandraKS KSZO Ostrowiec2:39.48663A37.4141.0240.2140.84
3.Chmiel LiwiaTrójka Środa Wlkp.2:40.30653A35.5540.3742.5541.83
4.Dobosz KalinaPolonia Warszawa2:40.44651A37.0541.0441.3940.96
5.Pawłowska JuliaUNIA Oświęcim2:44.27607A37.1041.7942.9642.42
6.Zientarska KarolinaIKS Konstancin2:44.58603A37.7841.5943.4641.75
Chmielewska JuliaMUKP Warszawianka2:44.58603A37.4241.8843.0642.22
8.Bura JuliaVictoria Racibórz2:46.93578A37.1943.4942.5943.66
Krypa OliwiaManta Warszawa Włochy2:46.93578A37.0942.2844.6042.96
10.Terlecka AnnaAZS AWF Biała Podlaska2:48.74560A38.8241.0544.1144.76
11.Popławska ApoloniaAstromal Leszno2:50.47543B39.1644.6743.1943.45
12.Kłusek MariaShark Rudna2:52.34525B39.8245.4445.1541.93
13.Łabuć TolaTP Zielona Góra2:52.51524B38.2744.4945.4444.31
14.Rżany WiktoriaGryf Dębica2:52.81521B39.0244.7745.4243.60
15.Drażyk NataliaVictoria Racibórz2:55.37499B40.7543.8545.4245.35
16.Pałka AleksandraUNIA Oświęcim2:55.86494B40.2744.7445.4945.36
17.Wykrzykowska ZofiaSiódemka Sopot2:56.10492B40.2744.9146.1944.73
18.Kowalska KarolinaKS KSZO Ostrowiec2:57.67479B40.6844.1747.3045.52
19.Prusik KamilaMKP Szczecin2:58.62472B Skr.40.4145.8747.1245.22
20.Beruś MartaAZS AWF Katowice2:59.29467B38.8345.1447.6147.71
21.Zięba NataliaVictoria Racibórz2:59.85462R39.4345.3847.3647.68
22.Banasiak AnnaPiątka Konstantynów Łódzki3:01.94446R41.7948.0947.5344.53
23.Polasik NataliaMedyk Giżycko3:12.1237942.5748.2250.5750.76
DYSKW.Oleszak MajaTP Zielona Góra
K14 - praca nóg w płaszczyźnie pionowej w dół
DYSKW.Nowakowska ZuzannaNAWA Skierniewice
K14 - praca nóg w płaszczyźnie pionowej w dół
DYSKW.Potocka ZofiaKapry Armexim
K14 - praca nóg w płaszczyźnie pionowej w dół
NWKarczmarzyk AnnaVictoria Racibórz


<< TOP >>
Konkurencja 22
14-07-2018 - 10:49
Chłopców, 200m klasyczny16 lat
Wyniki Eliminacje

Rek Polski Seniorów
Rek Polski Jun. 16-lat
2:10.90
2:15.63
Wolniak Sławomir
Machnik Mikołaj
AWGDA
MOKAT
Ostrowiec Św.
Tampere (FIN)
23-05-2009
21-07-2009

Punkty: FINA 2017
PozycjaCzasPkt.50m100m150m200m
1.Książnicki DawidIKAR Mielec2:24.41680A32.6937.5237.7336.47
2.Gregorczyk JanPolonia Warszawa2:25.06671A33.3835.7738.1137.80
3.Bubak DawidVictoria Racibórz2:26.80647A32.9737.8038.1837.85
4.Gałuszka BrunoUNIA Oświęcim2:29.09618A34.3939.1038.0837.52
5.Bielawa DominikTri-Team Rumia2:29.54612A33.1538.3138.9139.17
6.Klimas MichałKS KSZO Ostrowiec2:30.86596A33.7338.3539.4439.34
7.Tomczak TymoteuszPosnania Poznań2:31.00595A34.3239.2738.7038.71
8.Łukasik MikołajJagiellonka Warszawa2:32.08582A34.3638.5140.9138.30
9.Stańczyk JaremaMMKS Kędzierzyn-K2:32.59576A34.5939.6438.9539.41
10.Norek MateuszGilus Gilowice2:34.00560A34.7938.4740.0640.68
11.Szynawa WiktorWodnik Siemianowice Śl2:34.28557B33.8039.7141.1839.59
12.Oszutowski AdamPiętnastka Bydgoszcz2:34.34557B34.1839.3640.3240.48
13.Pniak BartoszGalicja Kraków2:34.42556B34.4640.0640.9438.96
14.Borowski JakubSalos Cortile Kielce2:34.54555B35.0639.7939.5640.13
15.Doroba MichałŚLĄSK Wrocław2:35.09549B Skr.35.8739.0740.1340.02
16.Władyka MarcinWodnik 29 Katowice2:35.86541B35.6239.3141.1139.82
17.Jędrszczyk KacperGalicja Kraków2:36.18537B35.5541.0839.4740.08
18.Stworzyjanek MarekPolonia Warszawa2:36.32536B34.4938.8942.1340.81
19.Piekaruś DawidAVIA Świdnik2:37.46524B35.3540.1741.1940.75
20.Sowiński RafałWodnik Rawicz2:38.32516B35.3339.8941.8641.24
21.Hankiewicz JulianLegia Warszawa2:40.27497R35.6740.0342.8141.76
22.Modrzyński HubertMKP Szczecin2:41.09490R34.8740.2442.5043.48
23.Kesler MarcinKS KSZO Ostrowiec2:42.3847836.5141.0741.4143.39
24.Smolorz DawidUKP Ruda Śląska2:42.9847337.0841.4742.7041.73
25.Krajewski PatrykŻabianka Gdańsk2:48.1443135.7743.0939.1450.14
26.Talaga MaciejJasień Sucha Beskidzka2:50.2941439.2943.3944.4843.13
DYSKW.Wiekiera DawidMOSM Tychy
K14 - praca nóg w płaszczyźnie pionowej w dół
DYSKW.Drajewicz JakubVictoria Racibórz
K14 - praca nóg w płaszczyźnie pionowej w dół
DYSKW.Szczepański JakubPłetwal Mława
K16 - niejednocześnie dotknięcie ściany dłońmi
DYSKW.Czajka MarcelPolonia Warszawa
K15 - brak dotknięcia ściany obydwoma rozłączonymi dłońmi
DYSKW.Papis DominikSłowianka Gorzów Wlkp.
K14 - praca nóg w płaszczyźnie pionowej w dół
NIE UK.Blat KacperFala Kraśnik


<< TOP >>
Konkurencja 23
14-07-2018 - 11:05
Dziewcząt, 200m zmienny16 lat
Wyniki Eliminacje

Rek Polski Seniorów
Rek Polski Jun. 16-lat
2:12.13
2:17.28
Baranowska Katarzyna
Urbańczyk Aleksandra
MKSZC
TRLOD
Beijing (CHN)
Barcelona (ESP)
12-08-2008
20-07-2003

Punkty: FINA 2017
PozycjaCzasPkt.50m100m150m200m
1.Raszczuk ZofiaManta Jelcz-Laskowice2:25.02657A31.2035.9742.7735.08
2.Mozołowska EmiliaPolonia Warszawa2:25.94645A32.7835.8243.2334.11
3.Krypa MartaManta Warszawa Włochy2:26.48638A31.3138.2443.4433.49
4.Prochownik MartynaUNIA Oświęcim2:27.91619A32.5537.5145.3132.54
5.Król WiktoriaGalicja Kraków2:28.07617A32.4637.3344.2734.01
6.Herasimowicz ZuzannaMorena Gdańsk2:28.15616A33.2935.8343.8335.20
7.Krosta EmiliaWodnik Siemianowice Śl2:28.54612A31.2339.0443.7634.51
8.Wilczewska AleksandraOlimpia Lublin2:28.76609A32.9937.1743.9534.65
9.Kaniak OliwiaJuvenia Wrocław2:28.87608A31.6140.0041.6435.62
10.Sobiak ZuzannaWARTA Poznań2:29.44601A32.2237.7245.6633.84
11.Trambowicz ZuzannaSP 63 Bydgoszcz2:29.50600B Skr.30.2140.6645.0433.59
12.Kowal EmiliaGalicja Kraków2:30.06593B32.9638.8045.7632.54
13.Cerlich OliwiaIKAR Mielec2:30.20592B Skr.32.9240.2444.8532.19
14.Nowak ZuzannaUNIA Oświęcim2:30.65586B31.7038.9346.0234.00
15.Okaj MartynaMOS Katowice2:31.29579B30.7737.2145.6337.68
16.Miłek MarcelinaGalicja Kraków2:31.40578B32.6338.9745.9233.88
17.Zaręba-Paradowska JuliaBUKS Warszawa2:31.55576B31.8339.6744.7735.28
18.Horova OksanaGalicja Kraków2:32.46566B32.3439.4946.7733.86
19.Rygiel OliwiaJunior Kluczbork2:32.49565B32.4638.4346.7034.90
20.Skarwecka WiktoriaUNIA Oświęcim2:33.43555B33.1939.8544.8935.50
21.Kapcińska MajaUNIA Oświęcim2:34.64542R33.2038.5946.5736.28
22.Piotrowicz MajaBarakuda Starachowice2:35.09537R33.4139.2746.2236.19
23.Kupis AleksandraMKP Szczecin2:35.2453633.9538.5547.2835.46
24.Jasiorska AleksandraPolonia Warszawa2:35.4053432.7040.2546.2836.17
25.Kurasińska OliwiaKS KSZO Ostrowiec2:35.6553133.5939.6346.4535.98
Blachura JuliaUNIA Oświęcim2:35.6553133.3438.6648.1135.54
27.Jońska ZuzannaOlimpijczyk Lublin2:35.6753133.1640.7244.1537.64
28.Bylińska AgnieszkaŻabianka Gdańsk2:35.7153132.8741.1444.6537.05
29.Szpiegowska WiktoriaŚLĄSK Wrocław2:35.9152933.3440.7347.5434.30
30.Horwacik JoannaGalicja Kraków2:36.3852432.9239.7848.0035.68
31.Zając AleksandraMOSM Tychy2:36.8252031.8839.8747.9437.13
32.Kopańska MajaWARTA Poznań2:37.6251232.7742.1546.5636.14
33.Glejzer MarcelinaRekin Świebodzice2:38.7750134.3141.1945.5437.73
34.Białas AnielaPolonia Warszawa2:39.8649132.8842.1349.8634.99
35.Bidnik KarolinaGim-92 Ursynów W-wa2:40.0948833.8840.2448.8537.12
36.Buk AlicjaSalos Cortile Kielce2:42.7646533.5841.4850.1237.58
37.Błaszczyk WeronikaJunior Kluczbork2:42.8446434.3742.9947.2338.25
38.Mirowska ZuzannaTS Wisła Kraków2:45.1244533.8641.5150.8938.86
39.Wąsak AleksandraBarakuda Mińsk Mazowiecki2:45.9743833.8446.3446.8738.92
40.Osman MagdalenaSalos Cortile Kielce2:47.4042735.3544.3350.8636.86
41.Proce MartaRekin Świebodzice2:47.6342537.0542.3150.2837.99


<< TOP >>
Konkurencja 24
14-07-2018 - 11:24
Chłopców, 200m zmienny16 lat
Wyniki Eliminacje

Rek Polski Seniorów
Rek Polski Jun. 16-lat
1:58.14
2:04.29
Cieślak Marcin
Cieślak Marcin
MUWAR
MUWAR
Kazań (RUS)
Praha (CZE)
06-08-2015
07-12-2008

Punkty: FINA 2017
PozycjaCzasPkt.50m100m150m200m
1.Blachura OskarUNIA Oświęcim2:14.08614A29.4234.3739.2531.04
2.Synowiec MikołajGalicja Kraków2:14.61607A27.6435.1440.3031.53
3.Celiński JakubNarwal Międzyrzec Podl.2:14.86604A27.6435.5538.3633.31
4.Zdziebło PiotrSalmo Żory2:15.24598A28.0034.6440.5432.06
5.Kryś JarosławMKP Szczecin2:15.28598A27.5435.5940.9231.23
6.Waliszewski PiotrIskra Konin2:15.69593A28.3535.0842.4529.81
7.Ferenc FilipŚLĄSK Wrocław2:15.92590A28.2436.0441.0530.59
8.Kusiński AleksySP-149 Łódź2:16.58581A29.0735.8941.7329.89
9.Niestuj PiotrSalos Cortile Kielce2:16.88577A28.1835.7043.2229.78
10.Bartosiewicz RemigiuszWodnik Siemianowice Śl2:17.38571A28.7635.0741.9931.56
11.Szczygieł DavidUNIA Oświęcim2:17.52569B28.7435.6241.5231.64
12.Sobieszuk KacperSkarpa Lublin2:17.62568B27.7535.4342.9931.45
13.Rajca WiktorUKS 190 Łódź2:17.98563B29.6035.6341.3931.36
14.Michałowski TomaszUNIA Oświęcim2:18.86553B29.4934.2343.4831.66
15.Gumiński IgorMorena Gdańsk2:20.39535B29.5434.6742.3333.85
16.Woronko KrzysztofKormoran Olsztyn2:20.65532B28.8334.7843.3033.74
17.Kwiatek RadosławSalos Cortile Kielce2:21.36524B28.0236.4241.1035.82
18.Zajączkowski FilipKapry Armexim2:21.97517B30.0636.7443.1032.07
19.Kubiak NorbertWARTA Poznań2:22.94507B29.9836.5342.7333.70
20.Król JanKS KSZO Ostrowiec2:23.06506B28.6434.5446.3133.57
21.Burdukiewicz MaksymilianPolonia Warszawa2:23.18504R29.5336.8042.4634.39
22.Dudek KacperWARTA Poznań2:24.08495R29.1937.6544.5832.66
23.Jędrzejkiewicz JanGim-92 Ursynów W-wa2:24.1449430.4336.9343.6733.11
24.Szczepanowski JakubSłowianka Gorzów Wlkp.2:24.3249230.0539.7942.3332.15
25.Szermuszyn HubertBarracuda Białystok2:25.0148529.8738.3043.6633.18
26.Soborski JakubOmega Olkusz2:25.3048229.5336.7244.5234.53
27.Knichał DominikHarpun Osiecznica2:25.6247929.7437.3845.9232.58
28.Hankiewicz JulianLegia Warszawa2:25.6647930.1738.7543.6233.12
29.Stworzyjanek MarekPolonia Warszawa2:25.7247831.7038.6439.5235.86
30.Burczyński PiotrPolonia Warszawa2:27.19464
31.Krzysztyński JanGalicja Kraków2:27.7745930.4338.882.681:15.78
32.Kalisiak NorbertNAWA Skierniewice2:29.4644330.6939.4344.5634.78
33.Ryś TymonTS Wisła Kraków2:31.3042731.7237.6348.0333.92
34.Czajka MarcelPolonia Warszawa2:31.4242631.0140.6745.7334.01
35.Bielawski JakubAtol Oleśnica2:31.8342332.5839.1645.7334.36
36.Wencel AdrianPiątka Konstantynów Łódzki2:32.7041631.5739.2846.1435.71
DYSKW.Rybacki MaksymilianWARTA Poznań
K14 - praca nóg w płaszczyźnie pionowej w dół
DYSKW.Ossowski DamianSP 63 Bydgoszcz
K14 - praca nóg w płaszczyźnie pionowej w dół


<< TOP >>
4 - 2 dzień - Finały14-07-2018 - 16:50


Konkurencja 15
14-07-2018 - 17:00
Dziewcząt, 50m motylkowy16 lat
Wyniki Finał

Rek Polski Seniorów
Rek Polski Jun. 16-lat
25.91
27.04
Dowgiert Anna
Korc Agata
SLWRO
SLWRO
Kazań (RUS)
Berlin (GER)
07-08-2015
29-07-2002

Punkty: FINA 2017
PozycjaCzasPkt.
Finał A
1.Wardak MariaZnicz Koszalin28.43634
2.Kościelniak AleksandraShark Rudna28.59623
3.Świątek JoannaGryf Dębica28.60623
4.Kowal EmiliaGalicja Kraków28.66619
5.Peciak KatarzynaGalicja Kraków28.71616
6.Raszczuk ZofiaManta Jelcz-Laskowice28.88605
7.Kaniak OliwiaJuvenia Wrocław29.45570
8.Skowron MajaMKP Szczecin29.57563
9.Nowak ZuzannaUNIA Oświęcim29.60562
10.Garula WiktoriaMOS Dąbrowa Grn29.61561
Finał B
11.Zoglowek JoannaManta Jelcz-Laskowice29.56564
12.Zawadzka HannaRekin Świebodzice29.58563
13.Widurska KingaGalicja Kraków29.75553
14.Mielczarek SandraG-8 Bielany Warszawa29.95542
15.Patora MariaKU AZS PŁ Łódź30.04537
16.Kiszka DominikaSP 8 Chrzanów30.23527
17.Matysiak KingaTrójka Środa Wlkp.30.28525
18.Zarembik KatarzynaVictoria Racibórz30.32523
19.Okaj MartynaMOS Katowice30.39519
20.Borkowska MałgorzataOlimpijczyk Lublin30.67505


<< TOP >>
Konkurencja 16
14-07-2018 - 17:04
Chłopców, 50m motylkowy16 lat
Wyniki Finał

Rek Polski Seniorów
Rek Polski Jun. 16-lat
23.07
24.75
Czerniak Konrad
Smoliński Jakub
AZKAT
JEOZA
Kazań (RUS)
Szczecin
02-08-2015
30-05-2016

Punkty: FINA 2017
PozycjaCzasPkt.
Finał A
1.Walenciak AleksanderPiątka Łomianki25.62671
2.Sieradzki KamilWodnik Siemianowice Śl26.11633
3.Janiczuk PatrykLider Chełm26.13632
4.Kryś JarosławMKP Szczecin26.27622
Celiński JakubNarwal Międzyrzec Podl.26.27622
Cheredis JakubG-8 Bielany Warszawa26.27622
7.Bielawa DominikTri-Team Rumia26.30620
8.Wituszyński JakubVictoria Racibórz26.32618
9.Gilżyński SzymonManta Jelcz-Laskowice26.35616
10.Bliźniewski FranciszekSP-149 Łódź26.88581
Finał B
11.Łangowski MaciejPosnania Poznań26.34617
12.Purtak WiktorJedynka Łódź26.60599
13.Sobieszuk KacperSkarpa Lublin26.70592
14.Kozieł MikołajUNIA Oświęcim26.77588
15.Aleksander JakubMKP Szczecin26.80586
16.Niestuj PiotrSalos Cortile Kielce26.87581
17.Kolańczyk KacperMKP Kołobrzeg26.90579
18.Krutowicz BartłomiejPolonia Warszawa26.99573
19.Kwiatek RadosławSalos Cortile Kielce27.11566
20.Majsak DawidKS KSZO Ostrowiec27.24558


<< TOP >>
Konkurencja 17
14-07-2018 - 17:08
Dziewcząt, 50m grzbietowy16 lat
Wyniki Finał

Rek Polski Seniorów
Rek Polski Jun. 16-lat
28.05
29.13
Urbanczyk Aleksandra
Górniak Katarzyna
AZLOD
UNOSW
Opole
Belgrad (SRB)
29-04-2017
08-07-2011

Punkty: FINA 2017
PozycjaCzasPkt.
Finał A
1.Magierowska JuliaAZS AWF Katowice30.18720
2.Modrzejewska MagdalenaVictoria Racibórz30.38706
3.Mozołowska EmiliaPolonia Warszawa30.43703
4.Herasimowicz ZuzannaMorena Gdańsk30.55694
5.Kościelniak AleksandraShark Rudna30.57693
6.Król WiktoriaGalicja Kraków30.79678
7.Górnicka AleksandraMKP Szczecin30.81677
8.Pichola WeronikaMKS Piaseczno30.82676
9.Bujak KlaraG-8 Bielany Warszawa30.84675
10.Kupis AleksandraMKP Szczecin31.62626
Finał B
11.Jakubczak MartynaWłókniarz Kalisz31.22651
12.Dekoninck LauraPolonia Warszawa31.58629
13.Rosińska KarolinaOrka Grudziądz31.69622
14.Garula WiktoriaMOS Dąbrowa Grn32.16595
Widurska KingaGalicja Kraków32.16595
16.Kiszka DominikaSP 8 Chrzanów32.21592
17.Grzelczyk NataliaWłókniarz Kalisz32.34585
18.Borkowska MałgorzataOlimpijczyk Lublin32.50577
19.Gajdzińska AmeliaPiętnastka Bydgoszcz32.53575
20.Szerszeń NataliaGryf Dębica32.66568


<< TOP >>
Konkurencja 18
14-07-2018 - 17:12
Chłopców, 50m grzbietowy16 lat
Wyniki Finał

Rek Polski Seniorów
Rek Polski Jun. 16-lat
24.71
25.82
Polewka Tomasz
Radziszewski Krzysztof
AZKAT
G8WAR
Lublin
Łódź
20-05-2017
26-05-2018

Punkty: FINA 2017
PozycjaCzasPkt.
Finał A
1.Radziszewski KrzysztofG-8 Bielany Warszawa26.22770
2.Rożenek PatrykGórnik Radlin27.00705
3.Kaźmierczak BrunoUKS GOS Raszyn27.21689
4.Górka ŁukaszSiKReT Gliwice27.63658
5.Zając MateuszVictoria Racibórz28.18620
6.Król JanKS KSZO Ostrowiec28.28614
7.Cepuchowicz JakubOrka Lubań28.33611
8.Bliźniewski FranciszekSP-149 Łódź28.42605
9.Bartosiewicz RemigiuszWodnik Siemianowice Śl28.58595
10.Kliber IwoAstromal Leszno28.70587
Finał B
11.Sagan JakubSkarpa Lublin28.39607
12.Rybiński FilipOrka Iława28.70587
13.Michałowski TomaszUNIA Oświęcim28.73585
14.Kusiński AleksySP-149 Łódź28.78582
15.Pleśnierowicz KamilPosnania Poznań28.85578
16.Kowalczyk KacperG-8 Bielany Warszawa29.00569
17.Abd El Razek JakubMUKP Warszawianka29.10563
18.Szablak FranciszekLegia Warszawa29.12562
19.Słowikowski BartoszKapry Armexim29.18559
20.Alencynowicz MaciejUNIA Oświęcim29.27554


<< TOP >>
Konkurencja 19
14-07-2018 - 17:26
Dziewcząt, 400m dowolny16 lat
Wyniki Finał

Rek Polski Seniorów
Rek Polski Jun. 16-lat
4:04.23
4:12.62
Jędrzejczak Otylia
Żukowska Paula
AZWAR
ZROPO
Melbourne (AUS)
Doha (QAT)
25-03-2007
09-12-2009

Punkty: FINA 2017
PozycjaCzasPkt.
Finał A
1.Skibiak KlaudiaUKS 190 Łódź4:22.79728
50m:
100m:
31.52
1:04.66
31.52
33.14
150m:
200m:
1:38.08
2:11.62
33.42
33.54
250m:
300m:
2:44.67
3:17.57
33.05
32.90
350m:
400m:
3:50.56
4:22.79
32.99
32.23
2.Jaszczuk EwaKormoran Olsztyn4:25.80704
50m:
100m:
31.35
1:04.21
31.35
32.86
150m:
200m:
1:37.43
2:10.97
33.22
33.54
250m:
300m:
2:44.13
3:18.10
33.16
33.97
350m:
400m:
3:51.90
4:25.80
33.80
33.90
3.Rajca OliviaUKS 190 Łódź4:29.07678
50m:
100m:
31.17
1:05.22
31.17
34.05
150m:
200m:
1:39.97
2:14.63
34.75
34.66
250m:
300m:
2:48.95
3:23.15
34.32
34.20
350m:
400m:
3:56.83
4:29.07
33.68
32.24
4.Miciak AgataSłowianka Gorzów Wlkp.4:29.51675
50m:
100m:
31.11
1:05.29
31.11
34.18
150m:
200m:
1:38.99
2:13.70
33.70
34.71
250m:
300m:
2:47.76
3:22.70
34.06
34.94
350m:
400m:
3:56.71
4:29.51
34.01
32.80
5.Dąbrowska TatianaUKS 190 Łódź4:33.89643
50m:
100m:
31.62
1:05.29
31.62
33.67
150m:
200m:
1:40.11
2:15.24
34.82
35.13
250m:
300m:
2:50.42
3:25.71
35.18
35.29
350m:
400m:
4:00.24
4:33.89
34.53
33.65
6.Górnicka AleksandraMKP Szczecin4:35.37633
50m:
100m:
31.66
1:05.66
31.66
34.00
150m:
200m:
1:40.60
2:15.75
34.94
35.15
250m:
300m:
2:51.30
3:26.68
35.55
35.38
350m:
400m:
4:01.55
4:35.37
34.87
33.82
7.Cerlich OliwiaIKAR Mielec4:35.56631
50m:
100m:
31.18
1:04.81
31.18
33.63
150m:
200m:
1:38.51
2:13.80
33.70
35.29
250m:
300m:
2:48.96
3:24.43
35.16
35.47
350m:
400m:
4:00.33
4:35.56
35.90
35.23
8.Jaworska MajaMZOS Płock4:35.80630
50m:
100m:
31.39
1:05.89
31.39
34.50
150m:
200m:
1:41.05
2:16.51
35.16
35.46
250m:
300m:
2:51.87
3:27.47
35.36
35.60
350m:
400m:
4:02.90
4:35.80
35.43
32.90
9.Serafin BarbaraG-8 Bielany Warszawa4:37.31619
50m:
100m:
31.74
1:06.45
31.74
34.71
150m:
200m:
1:41.55
2:17.06
35.10
35.51
250m:
300m:
2:52.79
3:28.61
35.73
35.82
350m:
400m:
4:03.16
4:37.31
34.55
34.15
10.Szlęk KatarzynaOlimpijczyk Aleksandrów Ł.4:39.64604
50m:
100m:
31.63
1:05.90
31.63
34.27
150m:
200m:
1:41.04
2:16.66
35.14
35.62
250m:
300m:
2:52.22
3:28.17
35.56
35.95
350m:
400m:
4:04.54
4:39.64
36.37
35.10
Finał B
11.Skarwecka WiktoriaUNIA Oświęcim4:37.35619
50m:
100m:
31.98
1:06.45
31.98
34.47
150m:
200m:
1:41.91
2:17.26
35.46
35.35
250m:
300m:
2:52.69
3:28.24
35.43
35.55
350m:
400m:
4:03.42
4:37.35
35.18
33.93
12.Środa DominikaMKP Szczecin4:37.37619
50m:
100m:
32.09
1:07.13
32.09
35.04
150m:
200m:
1:42.87
2:17.71
35.74
34.84
250m:
300m:
2:52.58
3:28.26
34.87
35.68
350m:
400m:
4:03.15
4:37.37
34.89
34.22
13.Łuczak DominikaTP Zielona Góra4:40.18601
50m:
100m:
31.72
1:06.53
31.72
34.81
150m:
200m:
1:41.99
2:17.99
35.46
36.00
250m:
300m:
2:53.55
3:29.14
35.56
35.59
350m:
400m:
4:04.89
4:40.18
35.75
35.29
14.Kusion WeronikaUNIA Oświęcim4:41.82590
50m:
100m:
31.93
1:07.37
31.93
35.44
150m:
200m:
1:42.80
2:18.85
35.43
36.05
250m:
300m:
2:54.54
3:30.74
35.69
36.20
350m:
400m:
4:06.62
4:41.82
35.88
35.20
15.Fuks EmiliaWodnik Siemianowice Śl4:42.36587
50m:
100m:
31.97
1:06.77
31.97
34.80
150m:
200m:
1:42.36
2:18.62
35.59
36.26
250m:
300m:
2:55.07
3:31.83
36.45
36.76
350m:
400m:
4:08.20
4:42.36
36.37
34.16
16.Szewczyk ZofiaFala Kraśnik4:42.46586
50m:
100m:
32.36
1:07.73
32.36
35.37
150m:
200m:
1:43.40
2:19.68
35.67
36.28
250m:
300m:
2:55.73
3:32.15
36.05
36.42
350m:
400m:
4:08.04
4:42.46
35.89
34.42
17.Domżol ZuzannaWłókniarz Kalisz4:42.51586
50m:
100m:
31.71
1:06.44
31.71
34.73
150m:
200m:
1:42.09
2:18.10
35.65
36.01
250m:
300m:
2:54.21
3:30.92
36.11
36.71
350m:
400m:
4:07.41
4:42.51
36.49
35.10
18.Kurasińska OliwiaKS KSZO Ostrowiec4:46.77560
50m:
100m:
32.38
1:07.51
32.38
35.13
150m:
200m:
1:43.73
2:20.27
36.22
36.54
250m:
300m:
2:56.98
3:33.81
36.71
36.83
350m:
400m:
4:10.89
4:46.77
37.08
35.88
19.Nocoń DominikaManta Kochłowice Ruda Śląska4:49.14546
50m:
100m:
32.20
1:07.06
32.20
34.86
150m:
200m:
1:42.95
2:19.60
35.89
36.65
250m:
300m:
2:56.32
3:33.77
36.72
37.45
350m:
400m:
4:11.42
4:49.14
37.65
37.72
20.Maziar AlicjaRekin Świebodzice4:52.48528
50m:
100m:
32.58
1:08.49
32.58
35.91
150m:
200m:
1:45.54
2:22.68
37.05
37.14
250m:
300m:
3:00.78
3:38.13
38.10
37.35
350m:
400m:
4:16.22
4:52.48
38.09
36.26


<< TOP >>
Konkurencja 20
14-07-2018 - 17:40
Chłopców, 400m dowolny16 lat
Wyniki Finał

Rek Polski Seniorów
Rek Polski Jun. 16-lat
3:45.71
3:56.47
Stańczyk Przemyslaw
Kałużyński Antoni
MKSZC
MUWAR
Chiba (JPN)
Hodmezovasarhely (HUN)
21-08-2007
12-12-2015

Punkty: FINA 2017
PozycjaCzasPkt.
Finał A
1.Jackowski TomaszŚLĄSK Wrocław4:03.00742
50m:
100m:
27.26
57.23
27.26
29.97
150m:
200m:
1:27.91
1:59.24
30.68
31.33
250m:
300m:
2:30.09
3:01.19
30.85
31.10
350m:
400m:
3:32.81
4:03.00
31.62
30.19
2.Bruzdewicz HubertKormoran Olsztyn4:03.45738
50m:
100m:
27.63
58.28
27.63
30.65
150m:
200m:
1:29.49
2:01.38
31.21
31.89
250m:
300m:
2:32.74
3:04.30
31.36
31.56
350m:
400m:
3:34.86
4:03.45
30.56
28.59
3.Grzegorczyk WiktorMOS Ełk4:06.71709
50m:
100m:
28.54
59.16
28.54
30.62
150m:
200m:
1:30.19
2:01.93
31.03
31.74
250m:
300m:
2:32.98
3:04.65
31.05
31.67
350m:
400m:
3:35.91
4:06.71
31.26
30.80
4.Szczerba AdamAZS UMCS Lublin4:09.01690
50m:
100m:
27.83
58.78
27.83
30.95
150m:
200m:
1:30.04
2:01.61
31.26
31.57
250m:
300m:
2:33.19
3:05.50
31.58
32.31
350m:
400m:
3:37.22
4:09.01
31.72
31.79
5.Lik KacperJedynka Łódź4:13.49654
50m:
100m:
29.05
1:00.08
29.05
31.03
150m:
200m:
1:31.52
2:03.82
31.44
32.30
250m:
300m:
2:36.07
3:08.99
32.25
32.92
350m:
400m:
3:41.70
4:13.49
32.71
31.79
6.Dudkiewicz KacperPolonia Warszawa4:13.89651
50m:
100m:
28.84
1:00.48
28.84
31.64
150m:
200m:
1:32.80
2:05.59
32.32
32.79
250m:
300m:
2:37.73
3:11.32
32.14
33.59
350m:
400m:
3:43.88
4:13.89
32.56
30.01
7.Jaśkiewicz AdrianMuszelka Warszawa4:14.00650
50m:
100m:
28.93
1:00.90
28.93
31.97
150m:
200m:
1:33.43
2:06.05
32.53
32.62
250m:
300m:
2:37.62
3:10.06
31.57
32.44
350m:
400m:
3:42.39
4:14.00
32.33
31.61
8.Knyszyński MaciejJedynka Łódź4:18.43617
50m:
100m:
29.42
1:01.70
29.42
32.28
150m:
200m:
1:34.31
2:06.93
32.61
32.62
250m:
300m:
2:39.71
3:12.94
32.78
33.23
350m:
400m:
3:45.80
4:18.43
32.86
32.63
9.Dołowy GrzegorzMuszelka Warszawa4:20.16605
50m:
100m:
29.81
1:01.64
29.81
31.83
150m:
200m:
1:34.39
2:07.14
32.75
32.75
250m:
300m:
2:40.53
3:13.93
33.39
33.40
350m:
400m:
3:47.24
4:20.16
33.31
32.92
10.Pająk JakubGalicja Kraków4:22.68588
50m:
100m:
30.43
1:03.09
30.43
32.66
150m:
200m:
1:35.49
2:09.40
32.40
33.91
250m:
300m:
2:42.63
3:16.73
33.23
34.10
350m:
400m:
3:50.40
4:22.68
33.67
32.28
Finał B
11.Mencel MiłoszVictoria Racibórz4:09.78683
50m:
100m:
28.14
58.85
28.14
30.71
150m:
200m:
1:30.65
2:02.42
31.80
31.77
250m:
300m:
2:34.65
3:06.98
32.23
32.33
350m:
400m:
3:38.70
4:09.78
31.72
31.08
12.Siekaczyński ArturFala Kraśnik4:15.08642
50m:
100m:
28.95
1:00.78
28.95
31.83
150m:
200m:
1:33.34
2:05.99
32.56
32.65
250m:
300m:
2:38.55
3:11.37
32.56
32.82
350m:
400m:
3:43.79
4:15.08
32.42
31.29
13.Szymanowski JakubSłowianka Gorzów Wlkp.4:17.16626
50m:
100m:
29.15
1:00.95
29.15
31.80
150m:
200m:
1:33.50
2:06.20
32.55
32.70
250m:
300m:
2:38.85
3:11.61
32.65
32.76
350m:
400m:
3:44.54
4:17.16
32.93
32.62
14.Rozmysłowski ErykUKS GOS Raszyn4:17.78622
50m:
100m:
29.00
1:01.03
29.00
32.03
150m:
200m:
1:33.75
2:07.05
32.72
33.30
250m:
300m:
2:40.05
3:13.23
33.00
33.18
350m:
400m:
3:45.94
4:17.78
32.71
31.84
15.Klisz KrystianMKP Szczecin4:19.21611
50m:
100m:
28.88
59.84
28.88
30.96
150m:
200m:
1:32.48
2:05.62
32.64
33.14
250m:
300m:
2:39.02
3:12.77
33.40
33.75
350m:
400m:
3:46.43
4:19.21
33.66
32.78
16.Wodyński BartoszKU AZS PŁ Łódź4:20.38603
50m:
100m:
28.92
1:00.65
28.92
31.73
150m:
200m:
1:33.20
2:06.16
32.55
32.96
250m:
300m:
2:39.46
3:13.16
33.30
33.70
350m:
400m:
3:47.49
4:20.38
34.33
32.89
17.Rąpała TomaszUKS GOS Raszyn4:20.47603
50m:
100m:
29.78
1:01.65
29.78
31.87
150m:
200m:
1:34.39
2:07.49
32.74
33.10
250m:
300m:
2:40.94
3:14.74
33.45
33.80
350m:
400m:
3:48.40
4:20.47
33.66
32.07
18.Grzybowski BartoszTP Zielona Góra4:21.51595
50m:
100m:
28.43
1:00.88
28.43
32.45
150m:
200m:
1:34.27
2:07.41
33.39
33.14
250m:
300m:
2:41.05
3:15.48
33.64
34.43
350m:
400m:
3:49.54
4:21.51
34.06
31.97
19.Pleśnierowicz KamilPosnania Poznań4:22.05592
50m:
100m:
29.51
1:01.84
29.51
32.33
150m:
200m:
1:34.60
2:07.77
32.76
33.17
250m:
300m:
2:40.88
3:14.51
33.11
33.63
350m:
400m:
3:48.73
4:22.05
34.22
33.32
20.Mikoś DawidTRÓJKA Łódź4:25.20571
50m:
100m:
28.65
1:00.70
28.65
32.05
150m:
200m:
1:33.85
2:07.25
33.15
33.40
250m:
300m:
2:41.07
3:15.57
33.82
34.50
350m:
400m:
3:50.71
4:25.20
35.14
34.49


<< TOP >>
Konkurencja 21
14-07-2018 - 18:02
Dziewcząt, 200m klasyczny16 lat
Wyniki Finał

Rek Polski Seniorów
Rek Polski Jun. 16-lat
2:26.84
2:26.84
Bieńkowska Wiktoria
Bieńkowska Wiktoria
AWGDA
AWGDA
Praha (CZE)
Praha (CZE)
10-07-2009
10-07-2009

Punkty: FINA 2017
PozycjaCzasPkt.50m100m150m200m
Finał A
1.Kramer AleksandraTP Zielona Góra2:35.0072235.7240.3539.7739.16
2.Chmiel LiwiaTrójka Środa Wlkp.2:35.7271235.9140.0041.1138.70
3.Banaczkowska AleksandraKS KSZO Ostrowiec2:38.1368037.5640.5539.8540.17
4.Dobosz KalinaPolonia Warszawa2:39.0666836.3640.9640.2241.52
5.Chmielewska JuliaMUKP Warszawianka2:41.7663636.1440.9042.1142.61
6.Zientarska KarolinaIKS Konstancin2:43.9561037.1441.4243.3942.00
7.Pawłowska JuliaUNIA Oświęcim2:44.7160239.1741.5042.6841.36
8.Krypa OliwiaManta Warszawa Włochy2:46.1158736.2741.9843.6744.19
9.Bura JuliaVictoria Racibórz2:46.4658336.2943.6842.5643.93
10.Terlecka AnnaAZS AWF Biała Podlaska2:48.4256337.3141.2644.9344.92
Finał B
11.Kłusek MariaShark Rudna2:47.3857437.1342.9743.9443.34
12.Popławska ApoloniaAstromal Leszno2:50.2454538.7743.1544.5343.79
13.Wykrzykowska ZofiaSiódemka Sopot2:52.8152138.8242.6744.6746.65
14.Rżany WiktoriaGryf Dębica2:53.4751539.2442.4346.3745.43
15.Drażyk NataliaVictoria Racibórz2:54.7250439.6044.0445.8545.23
16.Beruś MartaAZS AWF Katowice2:55.4649837.6544.9647.4345.42
17.Kowalska KarolinaKS KSZO Ostrowiec2:57.0748440.3845.6347.0544.01
18.Pałka AleksandraUNIA Oświęcim2:58.0147739.8744.6346.6946.82
19.Zięba NataliaVictoria Racibórz3:00.4245840.4445.2747.1947.52
DYSKW.Łabuć TolaTP Zielona Góra
K14 - praca nóg w płaszczyźnie pionowej w dół


<< TOP >>
Konkurencja 22
14-07-2018 - 18:11
Chłopców, 200m klasyczny16 lat
Wyniki Finał

Rek Polski Seniorów
Rek Polski Jun. 16-lat
2:10.90
2:15.63
Wolniak Sławomir
Machnik Mikołaj
AWGDA
MOKAT
Ostrowiec Św.
Tampere (FIN)
23-05-2009
21-07-2009

Punkty: FINA 2017
PozycjaCzasPkt.50m100m150m200m
Finał A
1.Bubak DawidVictoria Racibórz2:24.9367333.2237.2037.5336.98
2.Gregorczyk JanPolonia Warszawa2:25.9765831.8335.9838.0140.15
3.Bielawa DominikTri-Team Rumia2:26.9764532.9738.0237.9238.06
4.Klimas MichałKS KSZO Ostrowiec2:28.2462832.9537.5838.5639.15
5.Gałuszka BrunoUNIA Oświęcim2:28.2562833.0838.1038.5538.52
6.Stańczyk JaremaMMKS Kędzierzyn-K2:30.5160033.8038.3938.7739.55
7.Norek MateuszGilus Gilowice2:31.9858335.1637.5440.8538.43
8.Łukasik MikołajJagiellonka Warszawa2:34.7555233.5037.8641.9541.44
DYSKW.Książnicki DawidIKAR Mielec
K14 - praca nóg w płaszczyźnie pionowej w dół
DYSKW.Tomczak TymoteuszPosnania Poznań
K14 - praca nóg w płaszczyźnie pionowej w dół
Finał B
11.Szynawa WiktorWodnik Siemianowice Śl2:30.7159834.1939.1839.6937.65
12.Oszutowski AdamPiętnastka Bydgoszcz2:31.4458934.3839.3639.9437.76
13.Pniak BartoszGalicja Kraków2:32.4257834.1639.5940.0138.66
14.Borowski JakubSalos Cortile Kielce2:32.4357834.6338.9439.6439.22
15.Stworzyjanek MarekPolonia Warszawa2:35.9154034.9639.2041.4440.31
16.Władyka MarcinWodnik 29 Katowice2:36.0953834.5639.1940.9241.42
17.Jędrszczyk KacperGalicja Kraków2:36.5453435.4639.8240.9740.29
18.Piekaruś DawidAVIA Świdnik2:36.6453333.9940.1940.6741.79
19.Sowiński RafałWodnik Rawicz2:39.8350134.7740.8441.4442.78
DYSKW.Hankiewicz JulianLegia Warszawa
K17 - Dotknięcie ściany dłońmi nałożonymi na siebie


<< TOP >>
Konkurencja 23
14-07-2018 - 18:29
Dziewcząt, 200m zmienny16 lat
Wyniki Finał

Rek Polski Seniorów
Rek Polski Jun. 16-lat
2:12.13
2:17.28
Baranowska Katarzyna
Urbańczyk Aleksandra
MKSZC
TRLOD
Beijing (CHN)
Barcelona (ESP)
12-08-2008
20-07-2003

Punkty: FINA 2017
PozycjaCzasPkt.50m100m150m200m
Finał A
1.Raszczuk ZofiaManta Jelcz-Laskowice2:21.6770530.0035.1442.8933.64
2.Herasimowicz ZuzannaMorena Gdańsk2:24.1466932.4635.6942.0633.93
3.Mozołowska EmiliaPolonia Warszawa2:24.6866232.0035.4943.1334.06
4.Prochownik MartynaUNIA Oświęcim2:25.5865031.7636.1744.9932.66
5.Krypa MartaManta Warszawa Włochy2:25.7064830.8638.5142.7133.62
6.Wilczewska AleksandraOlimpia Lublin2:26.7063531.9736.9444.4933.30
7.Krosta EmiliaWodnik Siemianowice Śl2:28.1861631.4739.6543.0034.06
8.Kaniak OliwiaJuvenia Wrocław2:30.0159431.4240.4342.1536.01
9.Sobiak ZuzannaWARTA Poznań2:30.1659232.6536.5946.5834.34
DYSKW.Król WiktoriaGalicja Kraków
K14 - praca nóg w płaszczyźnie pionowej w dół
Finał B
11.Okaj MartynaMOS Katowice2:28.6761031.9639.1442.4235.15
12.Nowak ZuzannaUNIA Oświęcim2:29.6659832.1838.3646.0133.11
13.Miłek MarcelinaGalicja Kraków2:29.7759732.4738.2045.1333.97
14.Rygiel OliwiaJunior Kluczbork2:30.7458532.3638.0146.3134.06
15.Piotrowicz MajaBarakuda Starachowice2:31.1258133.0238.1445.0534.91
16.Zaręba-Paradowska JuliaBUKS Warszawa2:31.8657231.4339.4245.2935.72
17.Kowal EmiliaGalicja Kraków2:34.0454833.0839.1747.1634.63
18.Kapcińska MajaUNIA Oświęcim2:34.5454332.5038.6946.8836.47
19.Skarwecka WiktoriaUNIA Oświęcim2:34.5754334.1140.3644.8335.27
20.Horova OksanaGalicja Kraków2:39.7249232.6340.3945.5041.20


<< TOP >>
Konkurencja 24
14-07-2018 - 18:37
Chłopców, 200m zmienny16 lat
Wyniki Finał

Rek Polski Seniorów
Rek Polski Jun. 16-lat
1:58.14
2:04.29
Cieślak Marcin
Cieślak Marcin
MUWAR
MUWAR
Kazań (RUS)
Praha (CZE)
06-08-2015
07-12-2008

Punkty: FINA 2017
PozycjaCzasPkt.50m100m150m200m
Finał A
1.Celiński JakubNarwal Międzyrzec Podl.2:10.3766827.2335.2238.0129.91
2.Kryś JarosławMKP Szczecin2:10.8266126.7334.8839.3329.88
3.Zdziebło PiotrSalmo Żory2:12.6463428.1134.2540.0130.27
4.Synowiec MikołajGalicja Kraków2:13.3162528.6235.2139.5029.98
5.Blachura OskarUNIA Oświęcim2:13.6362028.5934.5739.3531.12
6.Waliszewski PiotrIskra Konin2:15.6159428.4035.0341.1231.06
7.Kusiński AleksySP-149 Łódź2:15.8659028.2135.2842.3030.07
8.Ferenc FilipŚLĄSK Wrocław2:16.9857627.8434.4441.5933.11
9.Bartosiewicz RemigiuszWodnik Siemianowice Śl2:17.7556629.7133.1642.7732.11
10.Niestuj PiotrSalos Cortile Kielce2:17.9356428.1136.2442.1431.44
Finał B
11.Szczygieł DavidUNIA Oświęcim2:15.4359628.1334.4341.7631.11
12.Rajca WiktorUKS 190 Łódź2:16.7457929.5734.6742.3130.19
13.Gumiński IgorMorena Gdańsk2:17.0457529.1434.8141.8231.27
14.Sobieszuk KacperSkarpa Lublin2:17.8056627.7835.1543.2131.66
15.Kwiatek RadosławSalos Cortile Kielce2:18.5255728.7636.8740.5632.33
16.Zajączkowski FilipKapry Armexim2:20.4753429.8136.0843.1031.48
17.Woronko KrzysztofKormoran Olsztyn2:20.5753328.9535.5742.6933.36
18.Michałowski TomaszUNIA Oświęcim2:21.5752229.5335.5542.8133.68
19.Król JanKS KSZO Ostrowiec2:22.9650729.7534.6946.4232.10
20.Kubiak NorbertWARTA Poznań2:23.5550029.3237.6742.7433.82


<< TOP >>
Konkurencja 25
14-07-2018 - 18:55
Dziewcząt, 4 x 100m dowolny16 lat
Wyniki

Rek Polski Seniorów
Rek Polski Jun. 16-lat
3:46.80
3:59.14
MKS Juvenia Wrocław
UKP Polonia Warszawa
JUWRO
POWAR
Łódź
Łódź
25-05-2018
25-05-2018

Punkty: FINA 2017
PozycjaCzasPkt.
1.Galicja Kraków 1Galicja Kraków3:58.45689
Rekord Polski Juniorów 16-lat
Peciak Katarzyna
Król Wiktoria
+0,70
+0,39
28.38
29.76
59.37
1:00.88
Horova Oksana
Kowal Emilia
+0,53
+0,60
27.88
28.65
59.43
58.77
2.G-8 Bielany WarszawaG-8 Bielany Warszawa3:58.58688
Bujak Klara
Mielczarek Sandra
+0,64
+0,27
28.99
28.27
59.21
59.10
Serafin Barbara
Pakuła Alicja
+0,18
+0,20
29.32
28.54
1:01.40
58.87
3.Manta Jelcz-LaskowiceManta Jelcz-Laskowice4:02.60654
Mruk Aleksandra
Zdanowicz Hanna
+0,65
+0,32
29.41
29.48
1:00.80
1:02.46
Zoglowek Joanna
Raszczuk Zofia
+0,17
+0,43
29.51
27.86
1:01.14
58.20
4.Polonia WarszawaPolonia Warszawa4:05.23633
Dekoninck Laura
Jasiorska Aleksandra
+0,67
+0,31
28.67
29.06
1:01.60
1:00.99
Trybuch Oliwia
Mozołowska Emilia
+0,33
+0,36
28.94
28.00
1:02.75
59.89
5.MKP SzczecinMKP Szczecin4:07.19618
Górnicka Aleksandra
Skowron Maja
+0,69
+0,21
29.17
30.52
1:00.42
1:03.27
Prusik Kamila
Kupis Aleksandra
+0,16
+0,25
29.35
29.81
1:01.56
1:01.94
6.Włókniarz KaliszWłókniarz Kalisz4:11.47587
Jakubczak Martyna
Grzelczyk Natalia
+0,72
+0,44
29.21
30.31
1:01.72
1:04.07
Szymańska Wiktoria
Domżol Zuzanna
+0,43
+0,47
29.88
30.41
1:02.80
1:02.88
7.UNIA Oświęcim 1UNIA Oświęcim4:11.56587
Prochownik Martyna
Skarwecka Wiktoria
+0,65
+0,40
30.14
30.94
1:02.18
1:03.89
Pawłowska Julia
Nowak Zuzanna
+0,61
+0,45
30.98
29.48
1:03.99
1:01.50
8.TP Zielona GóraTP Zielona Góra4:11.77585
Kramer Aleksandra
Łuczak Dominika
+0,72
+0,20
29.63
29.71
1:01.10
1:02.13
Łabuć Tola
Oleszak Maja
+0,34
+0,27
32.01
29.04
1:07.11
1:01.43
9.Galicja Kraków 2Galicja Kraków4:13.00577
Widurska Kinga
Horwacik Joanna
+0,69
+0,40
29.05
30.20
1:01.39
1:02.67
Miłek Marcelina
Kulisiewicz Adrianna
+0,19
+0,56
30.63
31.16
1:03.63
1:05.31
10.Victoria RacibórzVictoria Racibórz4:13.76572
Zarembik Katarzyna
Drażyk Natalia
+0,69
+0,41
29.24
31.10
1:00.45
1:05.81
Bałys Wiktoria
Modrzejewska Magdalena
+0,43
+0,07
30.64
29.24
1:05.74
1:01.76
11.UNIA Oświęcim 2UNIA Oświęcim4:14.37567
Blachura Julia
Gabor Martyna
+0,53
+0,02
30.88
30.11
1:03.85
1:02.93
Kapcińska Maja
Kusion Weronika
+0,29
+0,53
31.08
30.43
1:04.87
1:02.72
12.Rekin ŚwiebodziceRekin Świebodzice4:15.52560
Zawadzka Hanna
Proce Marta
+0,68
+0,20
28.64
30.56
1:00.22
1:05.25
Glejzer Marcelina
Maziar Alicja
+0,22
+0,52
30.93
30.04
1:05.18
1:04.87
13.KS KSZO OstrowiecKS KSZO Ostrowiec4:18.06543
Banaczkowska Aleksandra
Kurasińska Oliwia
+0,74
+0,53
30.49
31.83
1:02.71
1:06.57
Boroń Paulina
Przygoda Natalia
+0,57
+0,49
30.85
30.40
1:05.46
1:03.32
NWUKS 190 ŁódźUKS 190 Łódź


<< TOP >>
Konkurencja 26
14-07-2018 - 19:07
Chłopców, 4 x 100m dowolny

16 lat
Wyniki

Rek Polski Seniorów
Rek Polski Jun. 16-lat
Rek Okręgu Święt. Jun.16-lat
3:19.13
3:33.08
3:50.61
MKP Szczecin
UKS G8 Bielany Warszawa
KS KSZO Ostrowiec Św.
MKSZC
G8WAR
KSOST
Lublin
Ostrowiec Św.
Ostrowiec Św.
19-05-2017
16-07-2016
12-06-2010

Punkty: FINA 2017
PozycjaCzasPkt.
1.G-8 Bielany WarszawaG-8 Bielany Warszawa3:38.09643
Kowalczyk Kacper
Radziszewski Krzysztof
+0,56
+0,11
26.26
24.80
55.09
52.98
Cheredis Jakub
Gotowski Dominik
+0,15
+0,21
25.19
26.14
54.88
55.14
2.Victoria RacibórzVictoria Racibórz3:38.10642
Wituszyński Jakub
Bubak Dawid
+0,63
+0,46
26.71
25.58
55.96
54.59
Lesik Jarosław
Mencel Miłosz
+0,49
+0,43
25.40
25.64
54.33
53.22
3.ŚLĄSK WrocławŚLĄSK Wrocław3:40.68620
Jackowski Tomasz
Cielecki Kuba
+0,67
+0,19
26.29
26.44
53.98
55.87
Doroba Michał
Ferenc Filip
+0,41
+0,30
26.88
25.93
56.20
54.63
4.Polonia WarszawaPolonia Warszawa3:44.11592
Krutowicz Bartłomiej
Chełstowski Maciej
+0,7126.55
25.89
55.38
55.80
Dudkiewicz Kacper
Soból Przemysław
+0,44
+0,42
27.02
27.23
55.17
57.76
5.Posnania PoznańPosnania Poznań3:44.75587
Zieliński Patryk
Łangowski Maciej
+0,66
+0,40
25.90
26.06
55.14
55.08
Stachecki Jan
Tomczak Tymoteusz
+0,38
-0,01
26.97
26.99
56.65
57.88
6.UNIA Oświęcim 1UNIA Oświęcim3:44.81587
Alencynowicz Maciej
Michałowski Tomasz
+0,76
+0,47
26.51
26.44
55.74
55.89
Gałuszka Bruno
Blachura Oskar
+0,49
+0,22
27.59
27.15
57.07
56.11
7.KS KSZO OstrowiecKS KSZO Ostrowiec3:48.26560
Rekord Okręgu Święt. Jun. 16-lat
Wilk Jakub
Kaczmarczyk Jakub
+0,65
+0,47
25.87
27.64
54.86
57.61
Majsak Dawid
Auguścik Daniel
+0,76
+0,56
27.62
26.87
58.85
56.94
8.Galicja Kraków 1Galicja Kraków3:48.70557
Pająk Jakub
Mazur Bartosz
+0,71
+0,13
26.92
27.24
57.13
57.38
Augustyn Jan
Synowiec Mikołaj
+0,30
+0,16
26.82
26.58
58.14
56.05
9.UNIA Oświęcim 2UNIA Oświęcim3:49.68550
Kozieł Mikołaj
Szczygieł David
+0,67
+0,35
27.31
27.14
56.68
57.11
Płatek Maciej
Lewandowski Jakub
+0,32
+0,40
28.34
27.45
58.55
57.34
10.WARTA PoznańWARTA Poznań3:51.56537
Dudek Kacper
Kubiak Norbert
+0,65
+0,44
26.83
28.22
56.04
59.85
Rybacki Maksymilian
Szukalski Mikołaj
+0,22
+0,49
27.57
26.85
58.75
56.92
11.Słowianka Gorzów Wlkp.Słowianka Gorzów Wlkp.3:58.66490
Kowalski Jakub
Papis Dominik
+0,63
+0,30
28.31
28.23
59.65
1:02.23
Malinowski Paweł
Szymanowski Jakub
+0,0927.98
27.17
59.83
56.95
12.Galicja Kraków 2Galicja Kraków4:01.94470
Golik Leonard
Czajkowski Mateusz
+0,79
+0,22
27.67
28.29
58.61
1:00.30
Jędrszczyk Kacper
Krzysztyński Jan
+0,43
+0,26
29.85
29.09
1:01.72
1:01.31
DYSKW.MKP SzczecinMKP Szczecin
S1 - przedwczesna zmiana pływaka
Aleksander Jakub
Prucnal Jakub
+0,62
-0,08
26.1056.08Góral Mateusz
Kryś Jarosław
+0,32
+0,19


<< TOP >>
5 - 3 dzień - Eliminacje15-07-2018 - 9:00


Konkurencja 27
15-07-2018 - 9:00
Dziewcząt, 200m motylkowy16 lat
Wyniki Eliminacje

Rek Polski Seniorów
Rek Polski Jun. 16-lat
2:05.61
2:08.72
Jędrzejczak Otylia
Olczak Mirela
AZWAR
SLGOR
Montreal (CAN)
Rome (ITA)
28-07-2005
29-07-2009

Punkty: FINA 2017
PozycjaCzasPkt.50m100m150m200m
1.Trambowicz ZuzannaSP 63 Bydgoszcz2:18.27683A31.9135.4435.5135.41
2.Miciak AgataSłowianka Gorzów Wlkp.2:25.33588A32.4536.6439.2536.99
3.Nowak ZuzannaUNIA Oświęcim2:25.43587A33.1737.2138.1436.91
4.Krypa MartaManta Warszawa Włochy2:26.21578A32.0736.4938.7138.94
5.Dąbrowska TatianaUKS 190 Łódź2:26.24577A32.4638.1936.5339.06
6.Rygiel OliwiaJunior Kluczbork2:28.59550A33.7137.8838.5938.41
7.Krosta EmiliaWodnik Siemianowice Śl2:29.55540A34.5737.2239.3638.40
8.Świątek JoannaGryf Dębica2:30.38531A31.4337.3941.2640.30
9.Kapcińska MajaUNIA Oświęcim2:30.79527A33.6837.3639.7440.01
10.Wilczewska AleksandraOlimpia Lublin2:31.13523A33.5438.8139.6739.11
11.Niemczyk WiktoriaMOSM Tychy2:31.23522B33.7739.1238.6339.71
12.Blachura JuliaUNIA Oświęcim2:31.87515B34.7938.6838.8639.54
13.Kuchta MariaDwójka Tczew2:32.03514B33.3140.5038.5639.66
14.Miłek MarcelinaGalicja Kraków2:33.75497B33.7038.4940.3341.23
15.Bylińska AgnieszkaŻabianka Gdańsk2:33.89495B33.9339.1940.7440.03
16.Drażyk NataliaVictoria Racibórz2:34.50490B33.5338.9741.0140.99
17.Garula WiktoriaMOS Dąbrowa Grn2:37.31464B32.8938.8742.1343.42
18.Nocoń DominikaManta Kochłowice Ruda Śląska2:37.77460B33.0939.0441.5344.11
19.Przygoda NataliaKS KSZO Ostrowiec2:38.24456B34.6739.5042.0442.03
20.Haławczak MarcelinaMKP Szczecin2:40.06440B34.2039.5742.2344.06
21.Świątek MartynaSkarpa Lublin2:40.93433R35.7940.5542.0242.57
22.Mirowska ZuzannaTS Wisła Kraków2:42.10424R36.0841.0842.5842.36
23.Dzierkacz KajaSP 63 Bydgoszcz2:43.0641634.7340.8143.1244.40
24.Błaszczyk WeronikaJunior Kluczbork2:46.9738834.5340.9444.1547.35
25.Grylewicz ZuzannaRekin Świebodzice2:49.7136934.9642.7044.7047.35
26.Buk AlicjaSalos Cortile Kielce2:50.0136735.6242.8644.2347.30
DYSKW.Prochownik MartynaUNIA Oświęcim
O1 - Przedwczesny start


<< TOP >>
Konkurencja 28
15-07-2018 - 9:12
Chłopców, 200m motylkowy16 lat
Wyniki Eliminacje

Rek Polski Seniorów
Rek Polski Jun. 16-lat
1:53.23
1:59.36
Korzeniowski Paweł
Cieślak Marcin
AZWAR
MUWAR
Rome (ITA)
Praha (CZE)
29-07-2009
07-12-2008

Punkty: FINA 2017
PozycjaCzasPkt.50m100m150m200m
1.Jaśkiewicz AdrianMuszelka Warszawa2:06.11691A28.1731.8732.8733.20
2.Purtak WiktorJedynka Łódź2:08.75649A28.9432.2933.7033.82
3.Zdziebło PiotrSalmo Żory2:09.95631A29.2632.9633.6234.11
4.Szczygieł DavidUNIA Oświęcim2:11.08615A30.1433.5533.3234.07
5.Kryś JarosławMKP Szczecin2:11.67607A28.7633.4734.8134.63
6.Matyjasek MaciejMMKS Kędzierzyn-K2:11.92603A30.7132.8934.2334.09
7.Popiołek DawidSkarpa Lublin2:12.38597A29.7334.2434.3634.05
8.Sieradzki KamilWodnik Siemianowice Śl2:12.42597A29.7733.3635.4533.84
9.Pleśnierowicz KamilPosnania Poznań2:13.55582A30.9032.8734.1035.68
10.Rajca WiktorUKS 190 Łódź2:14.54569A30.7035.4333.9334.48
11.Blachura OskarUNIA Oświęcim2:14.67567B29.8534.9934.6035.23
12.Kozieł MikołajUNIA Oświęcim2:15.60556B30.0833.5935.2336.70
13.Dołowy GrzegorzMuszelka Warszawa2:15.61555B31.5334.2035.1034.78
14.Pawłowski BogusławG-8 Bielany Warszawa2:15.74554B Skr.29.7333.9235.6736.42
15.Cielecki KubaŚLĄSK Wrocław2:16.06550B29.7333.3335.5137.49
16.Krutowicz BartłomiejPolonia Warszawa2:16.76542B30.1834.6336.1335.82
17.Moryl WojciechMMKS Kędzierzyn-K2:16.91540B31.0434.7335.4835.66
18.Szukalski MikołajWARTA Poznań2:18.19525B29.8635.1135.7237.50
19.Kubiak NorbertWARTA Poznań2:19.23513B31.0435.2837.0735.84
20.Dyrek MichałSTP Nowy Sącz2:19.28513B28.7633.2736.6240.63
21.Kowalczyk MichałPolonia Warszawa2:19.56510R29.8134.4537.4737.83
22.Kesler MarcinKS KSZO Ostrowiec2:19.83507R31.6634.0836.1337.96
23.Góral MateuszMKP Szczecin2:20.6449831.8634.4737.8736.44
24.Woronko KrzysztofKormoran Olsztyn2:20.8749630.9934.9236.5038.46
25.Burczyński PiotrPolonia Warszawa2:20.9449529.9534.5936.4439.96
26.Magda PatrykIKAR Mielec2:22.0148431.5535.8037.2137.45
27.Kępiński PawełKS KSZO Ostrowiec2:22.7047732.1636.4536.3737.72
28.Augustyn JanGalicja Kraków2:22.8047632.2636.7036.2837.56
29.Ossowski DamianSP 63 Bydgoszcz2:23.5146931.1736.1237.9338.29
30.Zwadło PiotrVictoria Racibórz2:24.5445930.6036.1738.8038.97
31.Schreiber PatrickVictoria Racibórz2:24.7945630.4035.9639.4239.01
32.Soborski JakubOmega Olkusz2:27.1243530.8636.9838.9740.31
33.Lewandowski JakubUNIA Oświęcim2:27.8342931.8638.3941.0136.57
34.Skowronek HubertNAWA Skierniewice2:27.8442931.5037.5040.7738.07
35.Kucharski JanKapry Armexim2:28.5542231.9036.0040.8039.85
36.Poprawa-Jakubas JakubMOSM Tychy2:31.5439831.6735.5841.5642.73


<< TOP >>
Konkurencja 29
15-07-2018 - 9:26
Dziewcząt, 100m dowolny16 lat
Wyniki Eliminacje

Rek Polski Seniorów
Rek Polski Jun. 16-lat
54.38
56.48
Wilk Katarzyna
Wilk Katarzyna
AZKAT
JOKRA
Szczecin
Monterrey (MEX)
28-05-2016
09-07-2008

Punkty: FINA 2017
PozycjaCzasPkt.50m100m
1.Bujak KlaraG-8 Bielany Warszawa59.64665A28.7830.86
2.Mielczarek SandraG-8 Bielany Warszawa59.67664A28.6731.00
3.Peciak KatarzynaGalicja Kraków59.68663A28.4531.23
4.Raszczuk ZofiaManta Jelcz-Laskowice59.70663A28.5831.12
5.Horova OksanaGalicja Kraków59.97654A29.5530.42
6.Kowal EmiliaGalicja Kraków1:00.03652A29.1130.92
7.Zawadzka HannaRekin Świebodzice1:00.04651A28.8631.18
8.Magierowska JuliaAZS AWF Katowice1:00.35641A Skr.29.0831.27
9.Skibiak KlaudiaUKS 190 Łódź1:00.45638A Skr.29.0131.44
10.Zarembik KatarzynaVictoria Racibórz1:00.75629A29.5331.22
11.Pakuła AlicjaG-8 Bielany Warszawa1:00.91624B29.3631.55
12.Mruk AleksandraManta Jelcz-Laskowice1:01.10618B29.4431.66
13.Szlęk KatarzynaOlimpijczyk Aleksandrów Ł.1:01.25614B Skr.29.1932.06
14.Widurska KingaGalicja Kraków1:01.49606B29.0532.44
15.Wardak MariaZnicz Koszalin1:01.81597B Skr.29.5932.22
16.Dekoninck LauraPolonia Warszawa1:01.84596B Skr.29.0932.75
17.Kłusek MariaShark Rudna1:02.03591B29.6832.35
18.Patora MariaKU AZS PŁ Łódź1:02.19586B Skr.29.8532.34
19.Borkowska MałgorzataOlimpijczyk Lublin1:02.30583B Skr.29.5132.79
20.Jasiorska AleksandraPolonia Warszawa1:02.35582B29.4632.89
21.Białas AnielaPolonia Warszawa1:02.44579R29.4532.99
22.Matysiak KingaTrójka Środa Wlkp.1:02.49578R29.9632.53
23.Jaworska MajaMZOS Płock1:02.6157430.1132.50
24.Janik JuliaTorpeda Oleśnica1:02.62574Skr.29.5733.05
25.Rosińska KarolinaOrka Grudziądz1:02.67573Skr.29.7132.96
26.Łuczak DominikaTP Zielona Góra1:02.7257130.0932.63
27.Horwacik JoannaGalicja Kraków1:02.9656529.4733.49
28.Zoglowek JoannaManta Jelcz-Laskowice1:03.0456330.4532.59
29.Szymczak PatrycjaManta Kochłowice Ruda Śląska1:03.0656229.8633.20
30.Szerszeń NataliaGryf Dębica1:03.1955930.5532.64
31.Zając WiktoriaPolonia Warszawa1:03.2055829.7933.41
32.Fuks EmiliaWodnik Siemianowice Śl1:03.2255830.9132.31
33.Pawłowska BarbaraUKS 190 Łódź1:03.3055630.2133.09
34.Szymańska WiktoriaWłókniarz Kalisz1:03.3955330.3633.03
Sierak KingaPłetwal Szczytno1:03.3955329.5233.87
Trybuch OliwiaPolonia Warszawa1:03.3955329.7833.61
37.Gałaguz GabrielaNeptun Stargard Szcz1:03.4255329.6233.80
38.Zdanowicz HannaManta Jelcz-Laskowice1:03.8854130.5733.31
39.Nocoń DominikaManta Kochłowice Ruda Śląska1:04.2653130.9633.30
40.Amerek DariaMOS Katowice1:04.3452930.2034.14
41.Gabor MartynaUNIA Oświęcim1:04.3852830.9833.40
42.Szpiegowska WiktoriaŚLĄSK Wrocław1:04.5152530.8933.62
43.Szewczyk ZofiaFala Kraśnik1:04.5452431.0633.48
44.Madej FaustynaAquarius Myślenice1:04.7851930.9733.81
45.Kopańska MajaWARTA Poznań1:05.2550731.0034.25
46.Bojarzyńska WiktoriaZnicz Koszalin1:05.5050231.4234.08
47.Boroń PaulinaKS KSZO Ostrowiec1:05.7249731.7933.93
48.Proce MartaRekin Świebodzice1:06.1248831.8834.24
49.Bałys WiktoriaVictoria Racibórz1:06.5547831.8634.69
50.Nowak JagodaMOS Katowice1:06.6647631.8434.82
51.Rutkowska WiktoriaMZOS Płock1:06.6947531.1035.59
52.Osman MagdalenaSalos Cortile Kielce1:06.9646932.6134.35
53.Orłowska ZuzannaNAWA Skierniewice1:07.4246031.8835.54
54.Potocka ZofiaKapry Armexim1:07.5545732.5734.98
55.Uklejewska OliwiaPiętnastka Bydgoszcz1:08.4444032.0436.40
56.Polasik NataliaMedyk Giżycko1:10.1640833.2436.92
57.Martemianow NataliaFala Niepołomice1:10.2040732.9337.27
DYSKW.Skowron MajaMKP Szczecin
O1 - Przedwczesny start


<< TOP >>
Konkurencja 30
15-07-2018 - 9:39
Chłopców, 100m dowolny16 lat
Wyniki Eliminacje

Rek Polski Seniorów
Rek Polski Jun. 16-lat
48.22
50.10
Czerniak Konrad
Orlicz Filip
WIPUL
G8WAR
Rome (ITA)
Łódź
29-07-2009
25-05-2018

Punkty: FINA 2017
PozycjaCzasPkt.50m100m
1.Jackowski TomaszŚLĄSK Wrocław53.57671A25.6527.92
2.Janiczuk PatrykLider Chełm53.81662A25.8128.00
3.Kaźmierczak BrunoUKS GOS Raszyn54.14650A25.0629.08
4.Mencel MiłoszVictoria Racibórz54.25646A26.2028.05
5.Zieliński PatrykPosnania Poznań54.31644A25.7528.56
6.Waliszewski PiotrIskra Konin54.39641A26.0028.39
7.Sobieszuk KacperSkarpa Lublin54.63633A26.3228.31
8.Zdanowski FilipPingwiny Warszawa54.67631A25.6529.02
9.Kolańczyk KacperMKP Kołobrzeg54.74629A26.0428.70
Lesik JarosławVictoria Racibórz54.74629A25.9728.77
11.Niestuj PiotrSalos Cortile Kielce54.89624B26.1228.77
12.Szczerba AdamAZS UMCS Lublin54.97621B26.0328.94
13.Bielas JakubRUCH Grudziądz54.98621B Skr.26.3828.60
14.Walenciak AleksanderPiątka Łomianki55.01620B26.0228.99
15.Cheredis JakubG-8 Bielany Warszawa55.19614B Skr.26.0629.13
16.Łangowski MaciejPosnania Poznań55.42606B26.0929.33
17.Kowalczyk KacperG-8 Bielany Warszawa55.47604B26.7528.72
18.Dudkiewicz KacperPolonia Warszawa55.62599B26.9828.64
19.Grzegorczyk WiktorMOS Ełk55.63599B26.7928.84
20.Gilżyński SzymonManta Jelcz-Laskowice55.82593B25.9929.83
21.Borsuk MateuszAZS AWF Biała Podlaska55.91590R26.0929.82
22.Kusiński AleksySP-149 Łódź55.93590R27.1128.82
23.Aleksander JakubMKP Szczecin56.0058727.0029.00
24.Zajączkowski FilipKapry Armexim56.1358326.3929.74
25.Rozmysłowski ErykUKS GOS Raszyn56.1858227.4728.71
26.Szermuszyn HubertBarracuda Białystok56.3357727.1829.15
27.Ferenc FilipŚLĄSK Wrocław56.3457726.4129.93
28.Chomiczewski MichałOrlik Przeworsk56.6756726.9129.76
29.Sobolewski DawidKormoran Olsztyn56.6856626.7429.94
30.Pająk JakubGalicja Kraków56.8356226.9629.87
31.Dudek KacperWARTA Poznań56.8556126.6030.25
32.Wodyński BartoszKU AZS PŁ Łódź56.8856027.1229.76
33.Cybulski CyprianPiątka Konstantynów Łódzki57.0455627.5429.50
34.Prucnal JakubMKP Szczecin57.2155127.2229.99
35.Auguścik DanielKS KSZO Ostrowiec57.2555027.2430.01
36.Chełstowski MaciejPolonia Warszawa57.3254827.3030.02
37.Wróblewski KamilOrka Lubań57.4354426.9930.44
38.Góral ArkadiuszMKP Kołobrzeg57.4454427.9729.47
39.Grzybowski BartoszTP Zielona Góra57.4554426.9830.47
40.Mikoś DawidTRÓJKA Łódź57.5354227.3730.16
41.Stachecki JanPosnania Poznań57.5654127.7329.83
42.Jędrzejewski AlbertMUKP Warszawianka57.7253627.5730.15
43.Kołodziej MateuszWodnik 29 Katowice57.7853527.7929.99
44.Kałuża JakubGryf Dębica57.8453328.0429.80
45.Chyrchała RafałORKA Zamość57.8853227.5930.29
46.Wożniak HubertPiętnastka Bydgoszcz58.0352827.9030.13
47.Mrzygłód MichałVictoria Racibórz58.0852627.0331.05
48.Pawłowski DominikJuvenia Wrocław58.1152627.6330.48
49.Chojnowski TomaszSkalar Warszawa58.2152327.3930.82
50.Tatura PawełWodnik 29 Katowice58.2652227.8430.42
51.Knichał DominikHarpun Osiecznica58.3052027.6030.70
52.Marczak RadosławBarakuda Mińsk Mazowiecki58.3951828.1130.28
53.Dwyer Vincent JohnMUKP Warszawianka58.6451127.4931.15
54.Kaczmarczyk JakubKS KSZO Ostrowiec58.6851028.3630.32
55.Soból PrzemysławPolonia Warszawa58.7051027.9230.78
56.Wieczorek IgorAtol Oleśnica58.7850827.6231.16
57.Krawczyk PatrykKrośnicka Przystań58.9350427.4131.52
58.Bilski BartoszAtol Oleśnica58.9750327.9431.03
59.Rąpała TomaszUKS GOS Raszyn58.9850328.2230.76
60.Góral MateuszMKP Szczecin59.2049728.8430.36
61.Kowalski JakubSłowianka Gorzów Wlkp.59.3549328.4030.95
62.Wykierski JakubKS KSZO Ostrowiec59.4749028.0631.41
63.Burdukiewicz MaksymilianPolonia Warszawa59.5148927.8931.62
64.Nowak JanBOSiR Brzesko59.5248928.8030.72
65.Kalisiak NorbertNAWA Skierniewice59.5648828.5930.97
66.Jędrzejkiewicz JanGim-92 Ursynów W-wa59.6048728.2531.35
67.Majsak DawidKS KSZO Ostrowiec59.6848527.9031.78
68.Szutkiewicz SzymonBarracuda Białystok59.8448128.2031.64
69.Talaga MaciejJasień Sucha Beskidzka59.9247928.0031.92
70.Szablak FranciszekLegia Warszawa59.9647828.5431.42
71.Poprawa-Jakubas JakubMOSM Tychy59.9747828.9131.06
72.Łoboda JakubOlimpia Lublin1:00.0247728.0331.99
73.Wencel AdrianPiątka Konstantynów Łódzki1:00.0547628.9531.10
74.Przybyła HugoWARTA Poznań1:00.1447427.9832.16
75.Jurzak MichałJasień Sucha Beskidzka1:00.2347228.5931.64
76.Papis DominikSłowianka Gorzów Wlkp.1:00.2547128.0432.21
Waszak KamilRUCH Grudziądz1:00.2547128.1232.13
78.Skowronek HubertNAWA Skierniewice1:00.3047028.6431.66
79.Brdys MiłoszKrotosz Krotoszyn1:00.4846628.5431.94
80.Jacuński MaciejOrka Iława1:01.0345428.4332.60
81.Doroba MichałŚLĄSK Wrocław1:01.9743328.9333.04
82.Kucharski JanKapry Armexim1:02.2042829.8832.32
83.Horbaty KlaudiuszGim-92 Ursynów W-wa1:02.2342829.6432.59
84.Schreiber PatrickVictoria Racibórz1:02.7241830.0432.68
85.Świątek BartoszKS KSZO Ostrowiec1:03.0741129.7433.33
86.Sieradzki KamilWodnik Siemianowice Śl1:05.4836731.4234.06
87.Wytwer CezaryWłókniarz Kalisz1:05.5036730.2135.29
88.Ziętek MaxymilianHuragan Sosnowiec1:09.6730531.5838.09


<< TOP >>
Konkurencja 31
15-07-2018 - 9:58
Dziewcząt, 100m grzbietowy16 lat
Wyniki Eliminacje

Rek Polski Seniorów
Rek Polski Jun. 16-lat
1:00.61
1:01.49
Tchórz Alicja
Naziębło Klaudia
JUWRO
JUWRO
Kazań (RUS)
Doha (QAT)
03-08-2015
10-12-2009

Punkty: FINA 2017
PozycjaCzasPkt.50m100m
1.Herasimowicz ZuzannaMorena Gdańsk1:05.94684A32.5233.42
2.Pichola WeronikaMKS Piaseczno1:06.08680A32.4833.60
3.Modrzejewska MagdalenaVictoria Racibórz1:06.87656A32.4534.42
4.Mozołowska EmiliaPolonia Warszawa1:06.88656A32.7634.12
5.Kościelniak AleksandraShark Rudna1:07.56636A32.8134.75
6.Król WiktoriaGalicja Kraków1:07.57636A33.2434.33
7.Kupis AleksandraMKP Szczecin1:07.74631A33.2334.51
8.Bujak KlaraG-8 Bielany Warszawa1:07.78630A32.7235.06
9.Jakubczak MartynaWłókniarz Kalisz1:07.97625A32.9035.07
10.Magierowska JuliaAZS AWF Katowice1:08.17619A33.1035.07
11.Oleszak MajaTP Zielona Góra1:08.99597B33.1535.84
12.Dekoninck LauraPolonia Warszawa1:09.11594B33.0036.11
13.Grzelczyk NataliaWłókniarz Kalisz1:09.19592B33.1136.08
14.Piotrowicz MajaBarakuda Starachowice1:09.25591B33.6935.56
15.Auguściak MichalinaKapry Armexim1:09.39587B33.7235.67
16.Górnicka AleksandraMKP Szczecin1:09.42586B Skr.34.1135.31
17.Gajdzińska AmeliaPiętnastka Bydgoszcz1:09.84576B33.6636.18
18.Rogalka JoannaPosnania Poznań1:09.96573B33.6036.36
19.Kusak IzabelaSalmo Żory1:10.34564B34.1436.20
20.Ajtner SoniaPiętnastka Bydgoszcz1:10.49560B34.3536.14
21.Szerszeń NataliaGryf Dębica1:10.66556?34.2836.38
Kiszka DominikaSP 8 Chrzanów1:10.66556? Skr.33.6137.05
23.Jońska ZuzannaOlimpijczyk Lublin1:11.2454334.0137.23
24.Amerek DariaMOS Katowice1:11.3154134.6536.66
25.Kopiczyńska AgataG-8 Bielany Warszawa1:11.3754033.6737.70
26.Zając AleksandraMOSM Tychy1:12.6351234.0838.55
27.Bidnik KarolinaGim-92 Ursynów W-wa1:12.9050634.5638.34
28.Rosińska KarolinaOrka Grudziądz1:13.1850035.1138.07
29.Woźniak KarolinaUNIA Oświęcim1:14.9946535.9539.04
30.Mirowska ZuzannaTS Wisła Kraków1:15.4145736.0239.39
31.Powązka AnnaPłetwal Mława1:16.3444135.5740.77
32.Kozłowska MartynaAstromal Leszno1:16.5143836.7539.76
33.Kot AnnaZRYW Opole1:16.6143636.7239.89
34.Jankowska EmiliaWodnik Police1:20.4037739.5040.90
35.Szuba-Łata DariaAquarius Myślenice1:21.7235939.5242.20


<< TOP >>
Konkurencja 32
15-07-2018 - 10:07
Chłopców, 100m grzbietowy16 lat
Wyniki Eliminacje

Rek Polski Seniorów
Rek Polski Jun. 16-lat
53.82
56.16
Kawęcki Radosław
Stokowski Kacper
NOZIE
G8WAR
Barcelona (ESP)
Szczecin
29-07-2013
29-05-2015

Punkty: FINA 2017
PozycjaCzasPkt.50m100m
1.Radziszewski KrzysztofG-8 Bielany Warszawa58.14709A27.8530.29
2.Rożenek PatrykGórnik Radlin59.79652A29.4830.31
3.Bliźniewski FranciszekSP-149 Łódź1:00.09642A30.0230.07
4.Górka ŁukaszSiKReT Gliwice1:00.54628A28.8731.67
5.Zając MateuszVictoria Racibórz1:00.69623A29.2231.47
6.Król JanKS KSZO Ostrowiec1:01.44601A30.0831.36
7.Cepuchowicz JakubOrka Lubań1:01.46600A29.5431.92
8.Gotowski DominikG-8 Bielany Warszawa1:01.63595A29.4332.20
9.Bartosiewicz RemigiuszWodnik Siemianowice Śl1:01.76591A30.2331.53
10.Kliber IwoAstromal Leszno1:01.80590A29.8431.96
11.Rybiński FilipOrka Iława1:02.07582B29.8932.18
12.Michałowski TomaszUNIA Oświęcim1:02.34575B30.0232.32
13.Słowikowski BartoszKapry Armexim1:02.53570B30.0132.52
14.Siekaczyński ArturFala Kraśnik1:02.92559B30.3432.58
15.Szablak FranciszekLegia Warszawa1:02.94559B30.5932.35
16.Alencynowicz MaciejUNIA Oświęcim1:03.11554B30.3532.76
17.Gumiński IgorMorena Gdańsk1:03.53543B30.5632.97
18.Sagan JakubSkarpa Lublin1:03.73538B30.9832.75
19.Napiecek JonaszAstromal Leszno1:04.14528B30.9133.23
20.Mazur BartoszGalicja Kraków1:04.66515B31.1333.53
21.Kwiatek RadosławSalos Cortile Kielce1:04.67515R31.2533.42
22.Kaźmierczak BrunoUKS GOS Raszyn1:04.92509R31.1833.74
23.Abd El Razek JakubMUKP Warszawianka1:04.9950729.9735.02
24.Kurzeja JakubSTP Nowy Sącz1:05.2250231.8233.40
25.Malicki DawidPiętnastka Bydgoszcz1:05.4849631.5033.98
26.Moryl WojciechMMKS Kędzierzyn-K1:06.0248432.5033.52
27.Krutowicz BartłomiejPolonia Warszawa1:06.7846832.9233.86
28.Golik LeonardGalicja Kraków1:06.9646431.9235.04
29.Prucnal JakubMKP Szczecin1:07.0746233.1633.91
30.Borzymek Hubert307 Warszawa1:07.1546032.6634.49
31.Pająk JakubGalicja Kraków1:07.2045932.0435.16
32.Łuczak KrzysztofWARTA Poznań1:07.3245632.7834.54
33.Jędrzejewski AlbertMUKP Warszawianka1:07.6545032.3935.26
34.Solski MateuszOlimpia Lublin1:07.9844333.4534.53
35.Ryś TymonTS Wisła Kraków1:08.2343832.7335.50
36.Wieczorek IgorAtol Oleśnica1:10.0240633.5436.48
37.Wencel AdrianPiątka Konstantynów Łódzki1:11.1838634.6036.58
38.Bielawski JakubAtol Oleśnica1:11.3338434.5236.81
39.Stanisławski KacperTrójka Środa Wlkp.1:11.4438234.0237.42
40.Kowalczyk KacperG-8 Bielany Warszawa1:12.1037134.3737.73
41.Borsuk MateuszAZS AWF Biała Podlaska1:16.1631537.0439.12
DYSKW.Raczyński AdrianJagiellonka Warszawa
G1 - głowa pływaka nie złamała lustra wody przed lub na linii 15m
NWJurzak MichałJasień Sucha Beskidzka
NWSoborski JakubOmega Olkusz


<< TOP >>
Konkurencja 33
15-07-2018 - 10:18
Dziewcząt, 100m klasyczny16 lat
Wyniki Eliminacje

Rek Polski Seniorów
Rek Polski Jun. 16-lat
1:07.92
1:09.19
Sztandera Dominika
Zachoszcz Paulina
JUWRO
ZNKOS
Lublin
Praha (CZE)
21-05-2017
12-07-2009

Punkty: FINA 2017
PozycjaCzasPkt.50m100m
1.Kramer AleksandraTP Zielona Góra1:13.92659A34.3939.53
2.Banaczkowska AleksandraKS KSZO Ostrowiec1:15.45620A35.7639.69
3.Dobosz KalinaPolonia Warszawa1:15.48619A35.4240.06
4.Bura JuliaVictoria Racibórz1:15.62616A35.2440.38
5.Okaj MartynaMOS Katowice1:16.07605A35.5940.48
6.Chmielewska JuliaMUKP Warszawianka1:16.62592A35.3341.29
7.Pawłowska JuliaUNIA Oświęcim1:16.90585A36.3040.60
8.Krypa OliwiaManta Warszawa Włochy1:17.04582A35.8541.19
9.Kaniak OliwiaJuvenia Wrocław1:17.18579A35.9541.23
10.Kłusek MariaShark Rudna1:17.82565A36.0241.80
11.Adamek BarbaraOlimpia Lublin1:17.85564B36.9540.90
12.Krosta EmiliaWodnik Siemianowice Śl1:18.10559B36.6241.48
13.Zientarska KarolinaIKS Konstancin1:18.11559B37.2940.82
14.Popławska ApoloniaAstromal Leszno1:19.25535B37.8841.37
15.Łabuć TolaTP Zielona Góra1:19.28534B37.0642.22
16.Terlecka AnnaAZS AWF Biała Podlaska1:19.55529B Skr.36.4743.08
17.Horova OksanaGalicja Kraków1:20.00520B Skr.38.1541.85
18.Rżany WiktoriaGryf Dębica1:20.23515B38.0142.22
19.Prusik KamilaMKP Szczecin1:20.30514B37.1243.18
20.Beruś MartaAZS AWF Katowice1:21.27496B37.3743.90
21.Wykrzykowska ZofiaSiódemka Sopot1:21.59490R37.3544.24
22.Zdanowicz HannaManta Jelcz-Laskowice1:22.24479R38.2144.03
23.Karczmarzyk AnnaVictoria Racibórz1:22.8846839.0343.85
24.Kowalska KarolinaKS KSZO Ostrowiec1:23.0746438.8744.20
25.Zięba NataliaVictoria Racibórz1:23.5545637.5745.98
26.Wąsak AleksandraBarakuda Mińsk Mazowiecki1:23.9345038.0745.86
27.Banasiak AnnaPiątka Konstantynów Łódzki1:24.1544740.2543.90
28.Pałka AleksandraUNIA Oświęcim1:25.2742939.5645.71
29.Nowakowska ZuzannaNAWA Skierniewice1:25.8842040.8145.07
30.Uklejewska OliwiaPiętnastka Bydgoszcz1:26.8440640.1746.67
31.Madej FaustynaAquarius Myślenice1:31.3534942.7948.56
DYSKW.Chmiel LiwiaTrójka Środa Wlkp.
K14 - praca nóg w płaszczyźnie pionowej w dół
DYSKW.Polasik NataliaMedyk Giżycko
K14 - praca nóg w płaszczyźnie pionowej w dół


<< TOP >>
Konkurencja 34
15-07-2018 - 10:29
Chłopców, 100m klasyczny16 lat
Wyniki Eliminacje

Rek Polski Seniorów
Rek Polski Jun. 16-lat
1:00.24
1:02.45
Stolarski Marcin
Machnik Mikołaj
ZOWAR
MOKAT
Szczecin
Ostrowiec Św.
30-05-2016
24-05-2009

Punkty: FINA 2017
PozycjaCzasPkt.50m100m
1.Wiekiera DawidMOSM Tychy1:07.06618A31.4735.59
2.Bubak DawidVictoria Racibórz1:07.12616A31.3035.82
3.Gregorczyk JanPolonia Warszawa1:07.58604A32.2335.35
4.Mańczak JakubG-8 Bielany Warszawa1:07.84597A32.4135.43
5.Szczepanowski JakubSłowianka Gorzów Wlkp.1:07.92595A31.8036.12
6.Książnicki DawidIKAR Mielec1:07.97593A31.8736.10
7.Bielawa DominikTri-Team Rumia1:08.04591A31.8736.17
8.Celiński JakubNarwal Międzyrzec Podl.1:08.18588A31.6336.55
9.Gałuszka BrunoUNIA Oświęcim1:08.45581A32.2936.16
10.Klimas MichałKS KSZO Ostrowiec1:08.86571A33.3635.50
11.Łukasik MikołajJagiellonka Warszawa1:09.04566B Skr.32.2036.84
12.Stańczyk JaremaMMKS Kędzierzyn-K1:09.59553B33.1736.42
13.Szynawa WiktorWodnik Siemianowice Śl1:10.55531B32.8737.68
14.Norek MateuszGilus Gilowice1:10.58530B33.6436.94
15.Oszutowski AdamPiętnastka Bydgoszcz1:10.84524B33.2137.63
16.Tomczak TymoteuszPosnania Poznań1:10.88523B32.8338.05
17.Półtorak PatrykLider Chełm1:11.35513B32.9538.40
18.Piekaruś DawidAVIA Świdnik1:11.39512B33.2038.19
19.Pniak BartoszGalicja Kraków1:11.42511B33.2938.13
20.Sowiński RafałWodnik Rawicz1:11.83503B33.2338.60
21.Władyka MarcinWodnik 29 Katowice1:11.85502R32.9238.93
22.Szczepański JakubPłetwal Mława1:11.97500R32.1739.80
23.Hankiewicz JulianLegia Warszawa1:12.0549832.8939.16
24.Borowski JakubSalos Cortile Kielce1:12.3449234.1838.16
25.Modrzyński HubertMKP Szczecin1:12.7648434.0938.67
26.Drajewicz JakubVictoria Racibórz1:12.8048334.5438.26
27.Kołodziej MateuszWodnik 29 Katowice1:13.5246933.4840.04
28.Stworzyjanek MarekPolonia Warszawa1:14.1645734.6639.50
29.Smolorz DawidUKP Ruda Śląska1:14.8944335.6339.26
30.Rybacki MaksymilianWARTA Poznań1:15.3643535.2540.11
31.Majsak DawidKS KSZO Ostrowiec1:15.3743534.6240.75
32.Czajka MarcelPolonia Warszawa1:15.5743233.9341.64
33.Jędrszczyk KacperGalicja Kraków1:15.5943135.2540.34
34.Tarasek SzymonSTP Nowy Sącz1:15.7142934.8440.87
35.Blat KacperFala Kraśnik1:16.3641834.7441.62
36.Biegański MarcinPolonia Warszawa1:16.5541535.4841.07
37.Damsz AndrzejRekin Świebodzice1:16.7041335.4141.29
38.Krajewski PatrykŻabianka Gdańsk1:18.2738835.7942.48
39.Świątek BartoszKS KSZO Ostrowiec1:21.6934238.2143.48
40.Wytwer CezaryWłókniarz Kalisz1:22.3033438.6443.66
NWMistrzak KacperHobby Sport Kietrz


<< TOP >>
Konkurencja 35
15-07-2018 - 10:41
Dziewcząt, 800m dowolny16 lat
Wyniki

Rek Polski Seniorów
Rek Polski Jun. 16-lat
8:35.73
8:40.48
Jędrzejczak Otylia
Kilijańska Donata
AZWAR
KSOST
Ostrowiec Św.
Belgrad (SRB)
17-05-2008
06-07-2011

Punkty: FINA 2017
PozycjaCzasPkt.
1.Jaszczuk EwaKormoran Olsztyn9:01.80716
100m:
200m:
1:07.17
2:15.89
1:07.17
1:08.72
300m:
400m:
3:24.22
4:32.64
1:08.33
1:08.42
500m:
600m:
5:39.86
6:47.81
1:07.22
1:07.95
700m:
800m:
7:55.31
9:01.80
1:07.50
1:06.49
2.Rajca OliviaUKS 190 Łódź9:06.76697
100m:
200m:
1:07.62
2:17.06
1:07.62
1:09.44
300m:
400m:
3:25.96
4:34.69
1:08.90
1:08.73
500m:
600m:
5:43.04
6:51.43
1:08.35
1:08.39
700m:
800m:
8:00.00
9:06.76
1:08.57
1:06.76
3.Skibiak KlaudiaUKS 190 Łódź9:17.69656
100m:
200m:
1:07.77
2:17.27
1:07.77
1:09.50
300m:
400m:
3:26.62
4:36.94
1:09.35
1:10.32
500m:
600m:
5:47.63
6:58.68
1:10.69
1:11.05
700m:
800m:
8:09.52
9:17.69
1:10.84
1:08.17
4.Miciak AgataSłowianka Gorzów Wlkp.9:23.42637
100m:
200m:
1:08.35
2:19.78
1:08.35
1:11.43
300m:
400m:
3:31.28
4:43.02
1:11.50
1:11.74
500m:
600m:
5:53.78
7:06.20
1:10.76
1:12.42
700m:
800m:
8:16.95
9:23.42
1:10.75
1:06.47
5.Dąbrowska TatianaUKS 190 Łódź9:25.66629
100m:
200m:
1:07.74
2:19.33
1:07.74
1:11.59
300m:
400m:
3:30.56
4:42.34
1:11.23
1:11.78
500m:
600m:
5:52.90
7:04.43
1:10.56
1:11.53
700m:
800m:
8:16.38
9:25.66
1:11.95
1:09.28
6.Sobiak ZuzannaWARTA Poznań9:30.72612
100m:
200m:
1:07.30
2:19.44
1:07.30
1:12.14
300m:
400m:
3:31.93
4:44.81
1:12.49
1:12.88
500m:
600m:
5:56.83
7:08.45
1:12.02
1:11.62
700m:
800m:
8:19.93
9:30.72
1:11.48
1:10.79
7.Łuczak DominikaTP Zielona Góra9:32.99605
100m:
200m:
1:08.83
2:20.82
1:08.83
1:11.99
300m:
400m:
3:32.65
4:45.43
1:11.83
1:12.78
500m:
600m:
5:58.10
7:10.85
1:12.67
1:12.75
700m:
800m:
8:23.69
9:32.99
1:12.84
1:09.30
8.Cerlich OliwiaIKAR Mielec9:35.22598
100m:
200m:
1:08.40
2:20.07
1:08.40
1:11.67
300m:
400m:
3:31.50
4:44.43
1:11.43
1:12.93
500m:
600m:
5:57.12
7:09.84
1:12.69
1:12.72
700m:
800m:
8:23.46
9:35.22
1:13.62
1:11.76
9.Skarwecka WiktoriaUNIA Oświęcim9:35.37598
100m:
200m:
1:07.44
2:19.70
1:07.44
1:12.26
300m:
400m:
3:32.28
4:44.72
1:12.58
1:12.44
500m:
600m:
5:56.88
7:10.06
1:12.16
1:13.18
700m:
800m:
8:23.00
9:35.37
1:12.94
1:12.37
10.Domżol ZuzannaWłókniarz Kalisz9:35.80596
100m:
200m:
1:08.80
2:21.76
1:08.80
1:12.96
300m:
400m:
3:34.60
4:47.49
1:12.84
1:12.89
500m:
600m:
5:59.91
7:12.51
1:12.42
1:12.60
700m:
800m:
8:24.87
9:35.80
1:12.36
1:10.93
11.Serafin BarbaraG-8 Bielany Warszawa9:36.37595
100m:
200m:
1:08.90
2:21.59
1:08.90
1:12.69
300m:
400m:
3:34.56
4:48.00
1:12.97
1:13.44
500m:
600m:
6:01.00
7:14.26
1:13.00
1:13.26
700m:
800m:
8:26.92
9:36.37
1:12.66
1:09.45
12.Szewczyk ZofiaFala Kraśnik9:38.24589
100m:
200m:
1:10.15
2:23.34
1:10.15
1:13.19
300m:
400m:
3:36.59
4:49.47
1:13.25
1:12.88
500m:
600m:
6:02.25
7:15.31
1:12.78
1:13.06
700m:
800m:
8:28.08
9:38.24
1:12.77
1:10.16
13.Pawłowska BarbaraUKS 190 Łódź9:38.64588
100m:
200m:
1:08.91
2:21.37
1:08.91
1:12.46
300m:
400m:
3:34.32
4:46.46
1:12.95
1:12.14
500m:
600m:
5:59.12
7:12.74
1:12.66
1:13.62
700m:
800m:
8:26.22
9:38.64
1:13.48
1:12.42
14.Wilczewska AleksandraOlimpia Lublin9:41.20580
100m:
200m:
1:08.21
2:20.32
1:08.21
1:12.11
300m:
400m:
3:33.32
4:46.49
1:13.00
1:13.17
500m:
600m:
6:00.79
7:14.47
1:14.30
1:13.68
700m:
800m:
8:28.54
9:41.20
1:14.07
1:12.66
15.Środa DominikaMKP Szczecin9:46.48564
100m:
200m:
1:08.87
2:22.03
1:08.87
1:13.16
300m:
400m:
3:35.16
4:48.48
1:13.13
1:13.32
500m:
600m:
6:02.82
7:17.94
1:14.34
1:15.12
700m:
800m:
8:33.25
9:46.48
1:15.31
1:13.23
16.Zaręba-Paradowska JuliaBUKS Warszawa9:48.38559
100m:
200m:
1:07.84
2:20.39
1:07.84
1:12.55
300m:
400m:
3:33.84
4:47.71
1:13.45
1:13.87
500m:
600m:
6:02.33
7:17.47
1:14.62
1:15.14
700m:
800m:
8:33.37
9:48.38
1:15.90
1:15.01
17.Kusion WeronikaUNIA Oświęcim9:49.72555
100m:
200m:
1:10.24
2:24.62
1:10.24
1:14.38
300m:
400m:
3:38.75
4:53.02
1:14.13
1:14.27
500m:
600m:
6:07.46
7:22.52
1:14.44
1:15.06
700m:
800m:
8:37.64
9:49.72
1:15.12
1:12.08
18.Fuks EmiliaWodnik Siemianowice Śl9:52.39548
100m:
200m:
1:09.88
2:23.61
1:09.88
1:13.73
300m:
400m:
3:37.95
4:52.99
1:14.34
1:15.04
500m:
600m:
6:08.74
7:24.09
1:15.75
1:15.35
700m:
800m:
8:39.53
9:52.39
1:15.44
1:12.86
19.Kurasińska OliwiaKS KSZO Ostrowiec9:53.12546
100m:
200m:
1:09.39
2:23.35
1:09.39
1:13.96
300m:
400m:
3:37.87
4:53.03
1:14.52
1:15.16
500m:
600m:
6:08.44
7:24.41
1:15.41
1:15.97
700m:
800m:
8:39.27
9:53.12
1:14.86
1:13.85
20.Kurzepa AdriannaPirania Targówek10:00.83525
100m:
200m:
1:10.59
2:26.09
1:10.59
1:15.50
300m:
400m:
3:41.56
4:57.55
1:15.47
1:15.99
500m:
600m:
6:13.61
7:29.99
1:16.06
1:16.38
700m:
800m:
8:46.94
10:00.83
1:16.95
1:13.89
21.Maziar AlicjaRekin Świebodzice10:03.57518
100m:
200m:
1:10.41
2:24.63
1:10.41
1:14.22
300m:
400m:
3:39.95
4:55.95
1:15.32
1:16.00
500m:
600m:
6:12.54
7:30.02
1:16.59
1:17.48
700m:
800m:
8:47.64
10:03.57
1:17.62
1:15.93
22.Zając WiktoriaPolonia Warszawa10:12.57495
100m:
200m:
1:12.31
2:30.00
1:12.31
1:17.69
300m:
400m:
3:47.87
5:05.45
1:17.87
1:17.58
500m:
600m:
6:22.09
7:38.78
1:16.64
1:16.69
700m:
800m:
8:56.09
10:12.57
1:17.31
1:16.48
23.Kulisiewicz AdriannaGalicja Kraków10:12.82495
100m:
200m:
1:10.54
2:25.87
1:10.54
1:15.33
300m:
400m:
3:42.23
4:59.24
1:16.36
1:17.01
500m:
600m:
6:17.76
7:36.29
1:18.52
1:18.53
700m:
800m:
8:55.29
10:12.82
1:19.00
1:17.53
24.Gabor MartynaUNIA Oświęcim10:21.10475
100m:
200m:
1:10.99
2:27.88
1:10.99
1:16.89
300m:
400m:
3:46.34
5:05.73
1:18.46
1:19.39
500m:
600m:
6:24.77
7:44.15
1:19.04
1:19.38
700m:
800m:
9:03.85
10:21.10
1:19.70
1:17.25
NWMruk AleksandraManta Jelcz-Laskowice


<< TOP >>
Konkurencja 36
15-07-2018 - 11:03
Chłopców, 1500m dowolny16 lat
Wyniki

Rek Polski Seniorów
Rek Polski Jun. 16-lat
14:45.94
15:35.41
Sawrymowicz Mateusz
Pielowski Krzysztof
MKSZC
KOOLS
Melbourne (AUS)
Gorzów Wlkp.
01-04-2007
02-12-2007

Punkty: FINA 2017
PozycjaCzasPkt.
1.Jackowski TomaszŚLĄSK Wrocław16:09.11726
100m:
200m:
300m:
400m:
1:00.53
2:06.12
3:11.32
4:16.79
1:00.53
1:05.59
1:05.20
1:05.47
500m:
600m:
700m:
800m:
5:22.99
6:28.49
7:34.30
8:41.16
1:06.20
1:05.50
1:05.81
1:06.86
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
9:45.36
10:49.58
11:55.79
13:01.78
1:04.20
1:04.22
1:06.21
1:05.99
1300m:
1400m:
1500m:
14:04.63
15:07.34
16:09.11
1:02.85
1:02.71
1:01.77
2.Bruzdewicz HubertKormoran Olsztyn16:15.03712
100m:
200m:
300m:
400m:
1:00.47
2:05.95
3:11.05
4:16.72
1:00.47
1:05.48
1:05.10
1:05.67
500m:
600m:
700m:
800m:
5:23.08
6:28.62
7:34.45
8:41.23
1:06.36
1:05.54
1:05.83
1:06.78
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
9:45.37
10:50.80
11:56.81
13:02.02
1:04.14
1:05.43
1:06.01
1:05.21
1300m:
1400m:
1500m:
14:07.10
15:12.62
16:15.03
1:05.08
1:05.52
1:02.41
3.Lik KacperJedynka Łódź16:29.96681
100m:
200m:
300m:
400m:
1:02.38
2:07.39
3:12.69
4:18.34
1:02.38
1:05.01
1:05.30
1:05.65
500m:
600m:
700m:
800m:
5:24.38
6:30.87
7:37.77
8:44.33
1:06.04
1:06.49
1:06.90
1:06.56
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
9:51.15
10:58.39
12:05.74
13:12.58
1:06.82
1:07.24
1:07.35
1:06.84
1300m:
1400m:
1500m:
14:19.20
15:25.50
16:29.96
1:06.62
1:06.30
1:04.46
4.Synowiec MikołajGalicja Kraków16:33.78673
100m:
200m:
300m:
400m:
1:02.51
2:08.78
3:15.39
4:22.01
1:02.51
1:06.27
1:06.61
1:06.62
500m:
600m:
700m:
800m:
5:28.22
6:34.70
7:41.80
8:48.72
1:06.21
1:06.48
1:07.10
1:06.92
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
9:56.07
11:03.48
12:10.87
13:17.67
1:07.35
1:07.41
1:07.39
1:06.80
1300m:
1400m:
1500m:
14:25.08
15:31.87
16:33.78
1:07.41
1:06.79
1:01.91
5.Jaśkiewicz AdrianMuszelka Warszawa16:41.43657
100m:
200m:
300m:
400m:
1:02.48
2:08.83
3:15.99
4:23.36
1:02.48
1:06.35
1:07.16
1:07.37
500m:
600m:
700m:
800m:
5:31.30
6:39.12
7:47.57
8:55.58
1:07.94
1:07.82
1:08.45
1:08.01
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
10:03.64
11:11.53
12:19.77
13:25.52
1:08.06
1:07.89
1:08.24
1:05.75
1300m:
1400m:
1500m:
14:31.48
15:37.73
16:41.43
1:05.96
1:06.25
1:03.70
6.Siekaczyński ArturFala Kraśnik16:49.22642
100m:
200m:
300m:
400m:
1:03.92
2:11.25
3:18.70
4:25.95
1:03.92
1:07.33
1:07.45
1:07.25
500m:
600m:
700m:
800m:
5:33.63
6:41.30
7:49.77
8:57.72
1:07.68
1:07.67
1:08.47
1:07.95
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
10:06.14
11:13.98
12:22.32
13:29.88
1:08.42
1:07.84
1:08.34
1:07.56
1300m:
1400m:
1500m:
14:36.88
15:44.40
16:49.22
1:07.00
1:07.52
1:04.82
7.Dołowy GrzegorzMuszelka Warszawa16:51.63638
100m:
200m:
300m:
400m:
1:03.19
2:09.00
3:15.59
4:22.66
1:03.19
1:05.81
1:06.59
1:07.07
500m:
600m:
700m:
800m:
5:29.84
6:36.99
7:45.00
8:53.11
1:07.18
1:07.15
1:08.01
1:08.11
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
10:01.38
11:09.69
12:17.89
13:26.59
1:08.27
1:08.31
1:08.20
1:08.70
1300m:
1400m:
1500m:
14:35.56
15:43.96
16:51.63
1:08.97
1:08.40
1:07.67
8.Rajca WiktorUKS 190 Łódź17:00.39621
100m:
200m:
300m:
400m:
1:04.65
2:12.54
3:21.11
4:29.92
1:04.65
1:07.89
1:08.57
1:08.81
500m:
600m:
700m:
800m:
5:38.87
6:47.59
7:56.09
9:04.28
1:08.95
1:08.72
1:08.50
1:08.19
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
10:12.57
11:19.72
12:27.06
13:35.29
1:08.29
1:07.15
1:07.34
1:08.23
1300m:
1400m:
1500m:
14:44.38
15:53.33
17:00.39
1:09.09
1:08.95
1:07.06
9.Szymanowski JakubSłowianka Gorzów Wlkp.17:03.48616
100m:
200m:
300m:
400m:
1:04.35
2:12.20
3:20.31
4:28.40
1:04.35
1:07.85
1:08.11
1:08.09
500m:
600m:
700m:
800m:
5:37.26
6:46.21
7:55.01
9:04.09
1:08.86
1:08.95
1:08.80
1:09.08
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
10:12.88
11:22.01
12:30.84
13:39.77
1:08.79
1:09.13
1:08.83
1:08.93
1300m:
1400m:
1500m:
14:48.54
15:57.33
17:03.48
1:08.77
1:08.79
1:06.15
10.Płatek MaciejUNIA Oświęcim17:03.86615
100m:
200m:
300m:
400m:
1:03.95
2:12.62
3:21.37
4:30.67
1:03.95
1:08.67
1:08.75
1:09.30
500m:
600m:
700m:
800m:
5:40.07
6:49.37
7:58.70
9:08.30
1:09.40
1:09.30
1:09.33
1:09.60
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
10:17.36
11:25.91
12:34.07
13:42.31
1:09.06
1:08.55
1:08.16
1:08.24
1300m:
1400m:
1500m:
14:50.65
15:58.40
17:03.86
1:08.34
1:07.75
1:05.46
11.Klisz KrystianMKP Szczecin17:06.51610
100m:
200m:
300m:
400m:
1:04.85
2:13.40
3:21.96
4:30.45
1:04.85
1:08.55
1:08.56
1:08.49
500m:
600m:
700m:
800m:
5:39.27
6:48.05
7:56.66
9:05.75
1:08.82
1:08.78
1:08.61
1:09.09
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
10:14.67
11:23.88
12:33.07
13:41.96
1:08.92
1:09.21
1:09.19
1:08.89
1300m:
1400m:
1500m:
14:50.82
15:59.61
17:06.51
1:08.86
1:08.79
1:06.90
12.Woronko KrzysztofKormoran Olsztyn17:06.93610
100m:
200m:
300m:
400m:
1:02.70
2:09.65
3:16.50
4:24.16
1:02.70
1:06.95
1:06.85
1:07.66
500m:
600m:
700m:
800m:
5:32.04
6:40.67
7:50.10
8:59.87
1:07.88
1:08.63
1:09.43
1:09.77
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
10:09.90
11:19.99
12:30.28
13:39.27
1:10.03
1:10.09
1:10.29
1:08.99
1300m:
1400m:
1500m:
14:48.21
15:58.97
17:06.93
1:08.94
1:10.76
1:07.96
13.Kesler MarcinKS KSZO Ostrowiec17:09.74605
100m:
200m:
300m:
400m:
1:05.07
2:13.09
3:21.29
4:29.52
1:05.07
1:08.02
1:08.20
1:08.23
500m:
600m:
700m:
800m:
5:38.04
6:46.66
7:55.21
9:04.26
1:08.52
1:08.62
1:08.55
1:09.05
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
10:13.24
11:22.60
12:32.03
13:42.16
1:08.98
1:09.36
1:09.43
1:10.13
1300m:
1400m:
1500m:
14:51.66
16:01.39
17:09.74
1:09.50
1:09.73
1:08.35
14.Knyszyński MaciejJedynka Łódź17:24.57579
100m:
200m:
300m:
400m:
1:04.58
2:12.49
3:20.38
4:28.55
1:04.58
1:07.91
1:07.89
1:08.17
500m:
600m:
700m:
800m:
5:37.93
6:47.25
7:56.47
9:06.17
1:09.38
1:09.32
1:09.22
1:09.70
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
10:15.99
11:26.88
12:38.07
13:49.52
1:09.82
1:10.89
1:11.19
1:11.45
1300m:
1400m:
1500m:
15:01.32
16:13.58
17:24.57
1:11.80
1:12.26
1:10.99
15.Cielecki KubaŚLĄSK Wrocław17:27.52574
100m:
200m:
300m:
400m:
1:03.67
2:12.84
3:22.64
4:32.41
1:03.67
1:09.17
1:09.80
1:09.77
500m:
600m:
700m:
800m:
5:42.39
6:52.32
8:02.47
9:12.63
1:09.98
1:09.93
1:10.15
1:10.16
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
10:22.91
11:34.06
12:45.06
13:56.36
1:10.28
1:11.15
1:11.00
1:11.30
1300m:
1400m:
1500m:
15:08.10
16:18.69
17:27.52
1:11.74
1:10.59
1:08.83
16.Krzysztyński JanGalicja Kraków17:32.06567
100m:
200m:
300m:
400m:
1:05.66
2:15.03
3:24.74
4:34.58
1:05.66
1:09.37
1:09.71
1:09.84
500m:
600m:
700m:
800m:
5:44.80
6:55.18
8:05.51
9:16.03
1:10.22
1:10.38
1:10.33
1:10.52
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
10:26.32
11:37.35
12:48.26
13:59.60
1:10.29
1:11.03
1:10.91
1:11.34
1300m:
1400m:
1500m:
15:11.37
16:22.23
17:32.06
1:11.77
1:10.86
1:09.83
17.Chełstowski MaciejPolonia Warszawa17:39.42555
100m:
200m:
300m:
400m:
1:05.25
2:14.25
3:24.24
4:34.85
1:05.25
1:09.00
1:09.99
1:10.61
500m:
600m:
700m:
800m:
5:45.84
6:57.18
8:08.18
9:19.94
1:10.99
1:11.34
1:11.00
1:11.76
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
10:31.85
11:44.59
12:56.78
14:09.34
1:11.91
1:12.74
1:12.19
1:12.56
1300m:
1400m:
1500m:
15:20.51
16:31.20
17:39.42
1:11.17
1:10.69
1:08.22
18.Rąpała TomaszUKS GOS Raszyn17:41.67552
100m:
200m:
300m:
400m:
1:05.56
2:14.80
3:24.50
4:34.85
1:05.56
1:09.24
1:09.70
1:10.35
500m:
600m:
700m:
800m:
5:45.72
6:57.02
8:09.07
9:21.83
1:10.87
1:11.30
1:12.05
1:12.76
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
10:34.65
11:48.39
13:00.33
14:12.00
1:12.82
1:13.74
1:11.94
1:11.67
1300m:
1400m:
1500m:
15:23.69
16:35.03
17:41.67
1:11.69
1:11.34
1:06.64
19.Malinowski PawełSłowianka Gorzów Wlkp.17:44.95547
100m:
200m:
300m:
400m:
1:05.93
2:15.96
3:26.56
4:38.25
1:05.93
1:10.03
1:10.60
1:11.69
500m:
600m:
700m:
800m:
5:50.01
7:02.04
8:14.06
9:25.65
1:11.76
1:12.03
1:12.02
1:11.59
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
10:37.20
11:48.60
12:59.98
14:11.89
1:11.55
1:11.40
1:11.38
1:11.91
1300m:
1400m:
1500m:
15:23.80
16:35.15
17:44.95
1:11.91
1:11.35
1:09.80
20.Nowak JanBOSiR Brzesko17:46.62544
100m:
200m:
300m:
400m:
1:04.80
2:14.57
3:25.21
4:37.40
1:04.80
1:09.77
1:10.64
1:12.19
500m:
600m:
700m:
800m:
5:49.33
7:02.21
8:13.54
9:25.03
1:11.93
1:12.88
1:11.33
1:11.49
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
10:37.12
11:48.94
13:01.00
14:12.56
1:12.09
1:11.82
1:12.06
1:11.56
1300m:
1400m:
1500m:
15:25.29
16:37.01
17:46.62
1:12.73
1:11.72
1:09.61
21.Kowalski JakubSłowianka Gorzów Wlkp.17:57.63528
100m:
200m:
300m:
400m:
1:07.18
2:19.10
3:31.61
4:44.93
1:07.18
1:11.92
1:12.51
1:13.32
500m:
600m:
700m:
800m:
5:58.51
7:11.77
8:24.86
9:37.77
1:13.58
1:13.26
1:13.09
1:12.91
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
10:50.84
12:02.73
13:14.64
14:26.05
1:13.07
1:11.89
1:11.91
1:11.41
1300m:
1400m:
1500m:
15:37.44
16:47.82
17:57.63
1:11.39
1:10.38
1:09.81
22.Borzymek Hubert307 Warszawa18:03.30519
100m:
200m:
300m:
400m:
1:07.97
2:19.58
3:31.95
4:45.13
1:07.97
1:11.61
1:12.37
1:13.18
500m:
600m:
700m:
800m:
5:58.03
7:10.59
8:23.11
9:35.41
1:12.90
1:12.56
1:12.52
1:12.30
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
10:47.26
12:00.20
13:12.37
14:25.38
1:11.85
1:12.94
1:12.17
1:13.01
1300m:
1400m:
1500m:
15:38.48
16:51.30
18:03.30
1:13.10
1:12.82
1:12.00
23.Czajkowski MateuszGalicja Kraków18:11.07508
100m:
200m:
300m:
400m:
1:07.12
2:18.80
3:30.98
4:44.17
1:07.12
1:11.68
1:12.18
1:13.19
500m:
600m:
700m:
800m:
5:57.62
7:12.15
8:25.19
9:38.72
1:13.45
1:14.53
1:13.04
1:13.53
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
10:52.37
12:06.12
13:20.25
14:33.19
1:13.65
1:13.75
1:14.13
1:12.94
1300m:
1400m:
1500m:
15:46.96
17:00.95
18:11.07
1:13.77
1:13.99
1:10.12
24.Gotowski DominikG-8 Bielany Warszawa19:01.84443
100m:
200m:
300m:
400m:
1:04.62
2:13.81
3:23.37
4:33.39
1:04.62
1:09.19
1:09.56
1:10.02
500m:
600m:
700m:
800m:
5:44.13
6:53.39
8:08.73
9:27.14
1:10.74
1:09.26
1:15.34
1:18.41
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
10:52.01
12:15.87
13:38.16
15:01.58
1:24.87
1:23.86
1:22.29
1:23.42
1300m:
1400m:
1500m:
16:24.79
17:44.98
19:01.84
1:23.21
1:20.19
1:16.86


<< TOP >>
6 - 3 dzień - Finały15-07-2018 - 16:00


Konkurencja 27
15-07-2018 - 16:00
Dziewcząt, 200m motylkowy16 lat
Wyniki Finał

Rek Polski Seniorów
Rek Polski Jun. 16-lat
2:05.61
2:08.72
Jędrzejczak Otylia
Olczak Mirela
AZWAR
SLGOR
Montreal (CAN)
Rome (ITA)
28-07-2005
29-07-2009

Punkty: FINA 2017
PozycjaCzasPkt.50m100m150m200m
Finał A
1.Trambowicz ZuzannaSP 63 Bydgoszcz2:16.1671532.1333.8034.9435.29
2.Dąbrowska TatianaUKS 190 Łódź2:21.5063731.3736.0336.8537.25
3.Miciak AgataSłowianka Gorzów Wlkp.2:23.1561632.3636.6636.7237.41
4.Krypa MartaManta Warszawa Włochy2:23.7760832.5534.7837.5538.89
5.Krosta EmiliaWodnik Siemianowice Śl2:24.1060433.2335.6938.0837.10
6.Nowak ZuzannaUNIA Oświęcim2:25.0959132.8936.8137.8337.56
7.Świątek JoannaGryf Dębica2:27.2256632.7237.7438.6738.09
8.Rygiel OliwiaJunior Kluczbork2:28.6954933.0838.2538.0939.27
9.Wilczewska AleksandraOlimpia Lublin2:28.7054933.3537.6639.2738.42
10.Kapcińska MajaUNIA Oświęcim2:31.1452334.0037.5838.9140.65
Finał B
11.Kuchta MariaDwójka Tczew2:28.2755432.4738.2239.8637.72
12.Garula WiktoriaMOS Dąbrowa Grn2:30.3053234.5837.2640.9437.52
13.Miłek MarcelinaGalicja Kraków2:31.3052134.2338.1139.6839.28
14.Blachura JuliaUNIA Oświęcim2:31.6051834.5638.5738.5539.92
15.Niemczyk WiktoriaMOSM Tychy2:32.4451033.2638.0640.9440.18
16.Haławczak MarcelinaMKP Szczecin2:36.6047034.5539.2041.6841.17
17.Bylińska AgnieszkaŻabianka Gdańsk2:37.3046433.2437.9942.3443.73
18.Drażyk NataliaVictoria Racibórz2:38.2145632.9039.3542.0443.92
Przygoda NataliaKS KSZO Ostrowiec2:38.2145634.1139.0342.0743.00
20.Nocoń DominikaManta Kochłowice Ruda Śląska2:42.2642334.1438.6844.8644.58


<< TOP >>
Konkurencja 28
15-07-2018 - 16:08
Chłopców, 200m motylkowy16 lat
Wyniki Finał

Rek Polski Seniorów
Rek Polski Jun. 16-lat
1:53.23
1:59.36
Korzeniowski Paweł
Cieślak Marcin
AZWAR
MUWAR
Rome (ITA)
Praha (CZE)
29-07-2009
07-12-2008

Punkty: FINA 2017
PozycjaCzasPkt.50m100m150m200m
Finał A
1.Jaśkiewicz AdrianMuszelka Warszawa2:04.7171427.5531.4532.1933.52
2.Zdziebło PiotrSalmo Żory2:06.5168429.0031.6032.4133.50
3.Purtak WiktorJedynka Łódź2:07.0667528.0431.8832.9534.19
4.Kryś JarosławMKP Szczecin2:07.3767127.3532.2233.5834.22
5.Sieradzki KamilWodnik Siemianowice Śl2:08.1765828.3532.8434.2232.76
6.Matyjasek MaciejMMKS Kędzierzyn-K2:10.2662729.2632.8034.0734.13
7.Szczygieł DavidUNIA Oświęcim2:10.4962429.0432.8033.5135.14
8.Popiołek DawidSkarpa Lublin2:13.4158329.4734.0835.2634.60
9.Pleśnierowicz KamilPosnania Poznań2:14.6856729.4334.5334.6936.03
10.Rajca WiktorUKS 190 Łódź2:14.7656631.0433.1136.3934.22
Finał B
11.Dołowy GrzegorzMuszelka Warszawa2:14.5356930.8434.5734.7934.33
12.Cielecki KubaŚLĄSK Wrocław2:14.6856730.1635.2433.8435.44
13.Krutowicz BartłomiejPolonia Warszawa2:15.7655430.8734.5534.7735.57
14.Moryl WojciechMMKS Kędzierzyn-K2:16.7054231.1935.3135.7034.50
15.Kubiak NorbertWARTA Poznań2:17.3153531.9634.0635.9035.39
16.Dyrek MichałSTP Nowy Sącz2:17.7453029.5334.0835.3938.74
17.Kozieł MikołajUNIA Oświęcim2:18.0052730.8735.2636.4435.43
18.Kowalczyk MichałPolonia Warszawa2:18.0552730.3734.5935.4637.63
19.Blachura OskarUNIA Oświęcim2:18.4252230.8035.3436.2136.07
20.Szukalski MikołajWARTA Poznań2:19.3551229.7734.0736.9038.61


<< TOP >>
Konkurencja 29
15-07-2018 - 16:16
Dziewcząt, 100m dowolny16 lat
Wyniki Finał

Rek Polski Seniorów
Rek Polski Jun. 16-lat
54.38
56.48
Wilk Katarzyna
Wilk Katarzyna
AZKAT
JOKRA
Szczecin
Monterrey (MEX)
28-05-2016
09-07-2008

Punkty: FINA 2017
PozycjaCzasPkt.50m100m
Finał A
1.Mielczarek SandraG-8 Bielany Warszawa58.8469228.1930.65
2.Zawadzka HannaRekin Świebodzice59.0368528.4830.55
3.Raszczuk ZofiaManta Jelcz-Laskowice59.2467828.2730.97
4.Bujak KlaraG-8 Bielany Warszawa59.3967328.2231.17
5.Horova OksanaGalicja Kraków59.4567128.6130.84
6.Peciak KatarzynaGalicja Kraków59.8765728.4431.43
7.Pakuła AlicjaG-8 Bielany Warszawa59.9065628.6431.26
8.Kowal EmiliaGalicja Kraków1:00.0865029.1330.95
9.Zarembik KatarzynaVictoria Racibórz1:00.3664129.3031.06
10.Mruk AleksandraManta Jelcz-Laskowice1:00.6763129.4131.26
Finał B
11.Kłusek MariaShark Rudna1:01.1261729.4931.63
12.Widurska KingaGalicja Kraków1:01.4460829.0632.38
13.Horwacik JoannaGalicja Kraków1:01.5660430.1131.45
14.Matysiak KingaTrójka Środa Wlkp.1:01.9159429.7932.12
15.Jaworska MajaMZOS Płock1:01.9359430.0731.86
16.Jasiorska AleksandraPolonia Warszawa1:02.0359129.9732.06
17.Białas AnielaPolonia Warszawa1:02.4957829.6832.81
18.Zoglowek JoannaManta Jelcz-Laskowice1:02.5657630.1032.46
19.Szymczak PatrycjaManta Kochłowice Ruda Śląska1:03.6254729.9533.67
20.Łuczak DominikaTP Zielona Góra1:07.3146232.3534.96


<< TOP >>
Konkurencja 30
15-07-2018 - 16:21
Chłopców, 100m dowolny16 lat
Wyniki Finał

Rek Polski Seniorów
Rek Polski Jun. 16-lat
48.22
50.10
Czerniak Konrad
Orlicz Filip
WIPUL
G8WAR
Rome (ITA)
Łódź
29-07-2009
25-05-2018

Punkty: FINA 2017
PozycjaCzasPkt.50m100m
Finał A
1.Jackowski TomaszŚLĄSK Wrocław52.5571125.4327.12
2.Janiczuk PatrykLider Chełm53.2768225.6527.62
3.Kaźmierczak BrunoUKS GOS Raszyn53.6266924.9428.68
4.Zieliński PatrykPosnania Poznań54.1764925.7028.47
5.Waliszewski PiotrIskra Konin54.2364726.2527.98
6.Mencel MiłoszVictoria Racibórz54.3464326.3827.96
7.Kolańczyk KacperMKP Kołobrzeg54.4164026.1828.23
8.Zdanowski FilipPingwiny Warszawa54.4563925.8228.63
9.Sobieszuk KacperSkarpa Lublin54.7462926.2828.46
10.Lesik JarosławVictoria Racibórz55.0261925.8029.22
Finał B
11.Szczerba AdamAZS UMCS Lublin54.6263326.2028.42
12.Niestuj PiotrSalos Cortile Kielce54.7263026.3328.39
13.Gilżyński SzymonManta Jelcz-Laskowice55.0162026.5528.46
14.Łangowski MaciejPosnania Poznań55.0861726.2328.85
15.Dudkiewicz KacperPolonia Warszawa55.2061327.1128.09
16.Grzegorczyk WiktorMOS Ełk55.2861127.4427.84
17.Walenciak AleksanderPiątka Łomianki55.3260926.3029.02
18.Kusiński AleksySP-149 Łódź55.3560826.8828.47
19.Kowalczyk KacperG-8 Bielany Warszawa55.3960726.7228.67
20.Borsuk MateuszAZS AWF Biała Podlaska56.5657026.9529.61


<< TOP >>
Konkurencja 31
15-07-2018 - 16:36
Dziewcząt, 100m grzbietowy16 lat
Wyniki Finał

Rek Polski Seniorów
Rek Polski Jun. 16-lat
1:00.61
1:01.49
Tchórz Alicja
Naziębło Klaudia
JUWRO
JUWRO
Kazań (RUS)
Doha (QAT)
03-08-2015
10-12-2009

Punkty: FINA 2017
PozycjaCzasPkt.50m100m
Finał A
1.Herasimowicz ZuzannaMorena Gdańsk1:04.0374731.6632.37
2.Modrzejewska MagdalenaVictoria Racibórz1:04.7372331.4733.26
3.Pichola WeronikaMKS Piaseczno1:05.1471031.8133.33
4.Mozołowska EmiliaPolonia Warszawa1:05.7069232.1733.53
5.Kościelniak AleksandraShark Rudna1:06.4167031.8934.52
6.Magierowska JuliaAZS AWF Katowice1:06.9165532.0434.87
7.Król WiktoriaGalicja Kraków1:07.3364332.7534.58
8.Bujak KlaraG-8 Bielany Warszawa1:07.4763932.5734.90
9.Kupis AleksandraMKP Szczecin1:07.8562832.6335.22
10.Jakubczak MartynaWłókniarz Kalisz1:08.4061332.5935.81
Finał B
11.Dekoninck LauraPolonia Warszawa1:07.8862732.4435.44
12.Oleszak MajaTP Zielona Góra1:08.4361233.3335.10
13.Gajdzińska AmeliaPiętnastka Bydgoszcz1:09.2559133.9735.28
14.Grzelczyk NataliaWłókniarz Kalisz1:09.4158733.3036.11
15.Kusak IzabelaSalmo Żory1:09.7257933.8935.83
16.Auguściak MichalinaKapry Armexim1:09.7957733.9335.86
17.Piotrowicz MajaBarakuda Starachowice1:09.8557634.0035.85
18.Rogalka JoannaPosnania Poznań1:10.1456834.1036.04
19.Ajtner SoniaPiętnastka Bydgoszcz1:10.3356434.0536.28
20.Szerszeń NataliaGryf Dębica1:11.4553833.7137.74


<< TOP >>
Konkurencja 32
15-07-2018 - 16:42
Chłopców, 100m grzbietowy16 lat
Wyniki Finał

Rek Polski Seniorów
Rek Polski Jun. 16-lat
53.82
56.16
Kawęcki Radosław
Stokowski Kacper
NOZIE
G8WAR
Barcelona (ESP)
Szczecin
29-07-2013
29-05-2015

Punkty: FINA 2017
PozycjaCzasPkt.50m100m
Finał A
1.Radziszewski KrzysztofG-8 Bielany Warszawa57.2874127.4229.86
2.Rożenek PatrykGórnik Radlin58.5969328.5330.06
3.Bliźniewski FranciszekSP-149 Łódź59.2067129.2030.00
4.Górka ŁukaszSiKReT Gliwice59.7565328.5931.16
5.Zając MateuszVictoria Racibórz1:00.4463129.2031.24
6.Król JanKS KSZO Ostrowiec1:00.4863029.8530.63
7.Cepuchowicz JakubOrka Lubań1:00.7962029.3231.47
8.Kliber IwoAstromal Leszno1:00.9161629.4231.49
9.Bartosiewicz RemigiuszWodnik Siemianowice Śl1:01.5359829.9631.57
10.Gotowski DominikG-8 Bielany Warszawa1:01.7259229.3332.39
Finał B
11.Rybiński FilipOrka Iława1:01.3160429.7031.61
12.Słowikowski BartoszKapry Armexim1:01.6159630.3331.28
13.Michałowski TomaszUNIA Oświęcim1:01.9758530.3831.59
14.Gumiński IgorMorena Gdańsk1:02.4757130.5531.92
15.Siekaczyński ArturFala Kraśnik1:02.6356730.3232.31
16.Szablak FranciszekLegia Warszawa1:02.8556130.4132.44
17.Alencynowicz MaciejUNIA Oświęcim1:03.0155730.6332.38
18.Sagan JakubSkarpa Lublin1:03.7853731.0532.73
19.Napiecek JonaszAstromal Leszno1:04.0753030.9033.17
20.Mazur BartoszGalicja Kraków1:06.0548331.4034.65


<< TOP >>
Konkurencja 33
15-07-2018 - 16:57
Dziewcząt, 100m klasyczny16 lat
Wyniki Finał

Rek Polski Seniorów
Rek Polski Jun. 16-lat
1:07.92
1:09.19
Sztandera Dominika
Zachoszcz Paulina
JUWRO
ZNKOS
Lublin
Praha (CZE)
21-05-2017
12-07-2009

Punkty: FINA 2017
PozycjaCzasPkt.50m100m
Finał A
1.Kramer AleksandraTP Zielona Góra1:11.7072234.3737.33
2.Banaczkowska AleksandraKS KSZO Ostrowiec1:14.5164435.2439.27
3.Dobosz KalinaPolonia Warszawa1:14.6364136.2338.40
4.Bura JuliaVictoria Racibórz1:14.8763434.9639.91
5.Kłusek MariaShark Rudna1:15.9560836.0239.93
6.Chmielewska JuliaMUKP Warszawianka1:16.0960435.2240.87
7.Pawłowska JuliaUNIA Oświęcim1:16.2960036.2040.09
8.Kaniak OliwiaJuvenia Wrocław1:16.8158836.2240.59
9.Krypa OliwiaManta Warszawa Włochy1:16.8258735.4041.42
10.Okaj MartynaMOS Katowice1:17.8556436.0341.82
Finał B
11.Krosta EmiliaWodnik Siemianowice Śl1:15.9960735.8140.18
12.Adamek BarbaraOlimpia Lublin1:18.0955936.5441.55
13.Zientarska KarolinaIKS Konstancin1:18.4855137.1041.38
14.Popławska ApoloniaAstromal Leszno1:18.8454337.5041.34
15.Łabuć TolaTP Zielona Góra1:18.9654137.3141.65
16.Prusik KamilaMKP Szczecin1:19.8552336.6843.17
17.Rżany WiktoriaGryf Dębica1:20.1851637.7242.46
18.Beruś MartaAZS AWF Katowice1:20.6650737.6243.04
19.Wykrzykowska ZofiaSiódemka Sopot1:20.8050537.0243.78
20.Zdanowicz HannaManta Jelcz-Laskowice1:21.9948337.0144.98


<< TOP >>
Konkurencja 34
15-07-2018 - 17:03
Chłopców, 100m klasyczny16 lat
Wyniki Finał

Rek Polski Seniorów
Rek Polski Jun. 16-lat
1:00.24
1:02.45
Stolarski Marcin
Machnik Mikołaj
ZOWAR
MOKAT
Szczecin
Ostrowiec Św.
30-05-2016
24-05-2009

Punkty: FINA 2017
PozycjaCzasPkt.50m100m
Finał A
1.Wiekiera DawidMOSM Tychy1:05.2567130.9034.35
2.Bubak DawidVictoria Racibórz1:06.2164231.0135.20
Mańczak JakubG-8 Bielany Warszawa1:06.2164231.3034.91
4.Szczepanowski JakubSłowianka Gorzów Wlkp.1:06.3463831.4434.90
5.Książnicki DawidIKAR Mielec1:06.5863131.2635.32
6.Gregorczyk JanPolonia Warszawa1:06.6063131.6134.99
7.Celiński JakubNarwal Międzyrzec Podl.1:06.6862831.0835.60
8.Bielawa DominikTri-Team Rumia1:06.9662131.4335.53
9.Gałuszka BrunoUNIA Oświęcim1:07.8559632.1835.67
10.Klimas MichałKS KSZO Ostrowiec1:08.5357932.5036.03
Finał B
11.Tomczak TymoteuszPosnania Poznań1:09.2256232.4236.80
12.Norek MateuszGilus Gilowice1:09.6555134.4035.25
13.Stańczyk JaremaMMKS Kędzierzyn-K1:09.7554933.4436.31
14.Piekaruś DawidAVIA Świdnik1:10.6452833.2937.35
15.Szynawa WiktorWodnik Siemianowice Śl1:10.7752633.5837.19
16.Oszutowski AdamPiętnastka Bydgoszcz1:11.3551333.7437.61
17.Sowiński RafałWodnik Rawicz1:11.6050732.9438.66
18.Władyka MarcinWodnik 29 Katowice1:11.9750033.7638.21
19.Półtorak PatrykLider Chełm1:12.0849732.7639.32
20.Pniak BartoszGalicja Kraków1:12.5048934.1138.39


<< TOP >>
Konkurencja 35
15-07-2018 - 17:18
Dziewcząt, 800m dowolny16 lat
Wyniki

Rek Polski Seniorów
Rek Polski Jun. 16-lat
8:35.73
8:40.48
Jędrzejczak Otylia
Kilijańska Donata
AZWAR
KSOST
Ostrowiec Św.
Belgrad (SRB)
17-05-2008
06-07-2011

Punkty: FINA 2017
PozycjaCzasPkt.
1.