Nr  1. Dziewcząt, 50m motylkowy  10 - 11 lat
Nr  2. Chłopców, 50m motylkowy  10 - 11 lat
Nr  3. Dziewcząt, 100m zmienny  10 - 11 lat
Nr  4. Chłopców, 100m zmienny  10 - 11 lat
Nr  5. Dziewcząt, 200m grzbietowy  11 lat
Nr  6. Chłopców, 200m grzbietowy  11 lat
Nr  7. Dziewcząt, 50m grzbietowy  10 lat
Nr  8. Chłopców, 50m grzbietowy  10 lat
Nr  9. Dziewcząt, 100m klasyczny  11 lat
Nr  10. Chłopców, 100m klasyczny  11 lat
Nr  11. Mieszane, 4 x 50m zmienny  10 - 11 lat


Świętokrzyska Liga Pływacka - 4 runda Małej Ligi
Końskie, 29 września 2018r


Konkurencja 1
29-09-2018
Dziewcząt, 50m motylkowy

10 - 11 lat
Wyniki

Rek Okręgu Święt. Dzieci34.03Belicka BeataORJEDOstrowiec Św.03-12-2005

Punkty: FINA 2017
PozycjaRok ur.CzasPkt.
11 lat

1.Wójcik Zuzanna07Korona-Swim Kielce37.88266
2.Szpak Magdalena07Salos Cortile Kielce40.60216
3.Olejarnik Magdalena07Delfin Połaniec40.81213
4.Dąda Amelia07FOKA Sandomierz45.51153
5.Zimnicka Wiktoria07FOKA Sandomierz48.05130
6.Pawelec Martyna07FOKA Sandomierz56.6479
7.Floras Antonina07FOKA Sandomierz57.4676

10 lat

1.Wilk Ada08WODNIK Końskie55.6284
2.Wnuk Oliwia08UNIA Busko Zdrój56.0382
3.Grochowina Magdalena08UNIA Busko Zdrój57.2577
DYSKW.Gręda Julia08Korona-Swim Kielce
M8 - Ruchy nóg jak do stylu klasycznego


<< TOP >>
Konkurencja 2
29-09-2018
Chłopców, 50m motylkowy

10 - 11 lat
Wyniki

Rek Okręgu Święt. Dzieci33.13Kurant RogerKSOSTOstrowiec Św.03-12-2005

Punkty: FINA 2017
PozycjaRok ur.CzasPkt.
11 lat

1.Sabat Tomasz07Salos Cortile Kielce42.59134
2.Ściana Jakub07ORKA MOSiR Kielce47.6795
3.Przodo Mikołaj07UNIA Busko Zdrój49.5885
4.Kowalski Jan07Korona-Swim Kielce54.6463
DYSKW.Baster Marcin07Korona-Swim Kielce
O1 - Przedwczesny start

10 lat

1.Szyszkowski Bartosz08Delfin Połaniec45.65108
2.Górski Antoni08Korona-Swim Kielce45.71108
3.Gawlik Franciszek08UNIA Busko Zdrój49.4385
4.Krzak Antoni08UNIA Busko Zdrój59.5749
DYSKW.Bekier Wiktor08Korona-Swim Kielce
M8 - Ruchy nóg jak do stylu klasycznego


<< TOP >>
Konkurencja 3
29-09-2018
Dziewcząt, 100m zmienny10 - 11 lat
Wyniki

Rek Okręgu Święt. Dzieci1:17.62Petrykowska AdriannaKSOSTOstrowiec Św.11-12-2016

Punkty: FINA 2017
PozycjaRok ur.CzasPkt.
11 lat

1.Choińska Maja07Salos Cortile Kielce1:25.27293SC 1
2.Czerwińska Aleksandra07Korona-Swim Kielce1:25.27293SC 2
3.Wójcik Zuzanna07Korona-Swim Kielce1:26.44281
4.Kowalczyk Weronika07Barakuda Starachowice1:32.08233
5.Surus Diana07Barakuda Starachowice1:38.50190
6.Kwiatkowska Amelia07UNIA Busko Zdrój1:38.75188
7.Chałacińska Julia07Salos Cortile Kielce1:38.84188
8.Karwacka Kornelia07Barakuda Starachowice1:40.22180
9.Jędrzejewska Maria07Barakuda Starachowice1:40.74178
10.Sell Karolina07Korona-Swim Kielce1:40.92177
11.Trzaska Karolina07Barakuda Starachowice1:42.80167
12.Karaś Klaudia07KSZO Ostrowiec Św1:45.60154
13.Grzelka Adrianna07WODNIK Końskie1:47.94144
14.Pawelec Martyna07FOKA Sandomierz1:55.04119
15.Milcarz Natalia07WODNIK Końskie1:57.27112
16.Floras Antonina07FOKA Sandomierz1:59.75105
17.Chuchrowska Natalia07WODNIK Końskie2:04.3894
18.Mazur Amelia07FOKA Sandomierz2:05.0293
DYSKW.Bosak Amelia07Korona-Swim Kielce
Z3 - ukończenie poszczególnych odcinków nie zgodnie z przepisami o zakończeniu wyścigu w danym stylu, G-8

10 lat

1.Woźniak Beata08KSZO Ostrowiec Św1:28.91258
2.Karwacka Dominika08KSZO Ostrowiec Św1:30.71243
3.Janus Lena08Salos Cortile Kielce1:37.58195
4.Kuc Weronika08UNIA Busko Zdrój1:39.47184
5.Nowak Maja08Delfin Połaniec1:40.92177
6.Wróbel Magdalena08UNIA Busko Zdrój1:42.91166
7.Zatorska Zofia08Barakuda Starachowice1:42.99166
8.Cetera Julia08Barakuda Starachowice1:43.54163
9.Kaczmarska Wiktoria08Barakuda Starachowice1:49.00140
10.Chmura Emilia08FOKA Sandomierz2:03.2097
11.Świercz Zofia08WODNIK Końskie2:04.8893
12.Walo Maria08Korona-Swim Kielce2:08.2286
13.Gręda Julia08Korona-Swim Kielce2:08.9984
14.Wrona Maria08FOKA Sandomierz2:12.7377
DYSKW.Kozieł Alicja08FOKA Sandomierz
M8 - Ruchy nóg jak do stylu klasycznego
DYSKW.Iżykowska Kaja08Korona-Swim Kielce
M2 - wykonanie wiecej niz jednego ruchu ramionami pod woda po starcie lub nawrocie
DYSKW.Gliwińska Gabriela08Korona-Swim Kielce
M5 - Nieprzeniesienie ramion do przodu nad lustrem wody


<< TOP >>
Konkurencja 4
29-09-2018
Chłopców, 100m zmienny

10 - 11 lat
Wyniki

Rek Okręgu Święt. Dzieci1:14.53Gotszling DawidKOKIEPuławy16-12-2012

Punkty: FINA 2017
PozycjaRok ur.CzasPkt.
11 lat

1.Sikora Cyprian07ORKA MOSiR Kielce1:24.13213
2.Świercz Kacper07Barakuda Starachowice1:28.77181
3.Sabat Tomasz07Salos Cortile Kielce1:29.29178
4.Pakaszewski Igor07ORKA MOSiR Kielce1:29.92175
5.Morawski Szymon07Korona-Swim Kielce1:35.89144
6.Ściana Jakub07ORKA MOSiR Kielce1:37.04139
7.Baster Marcin07Korona-Swim Kielce1:38.15134
8.Durlik Wojciech07Korona-Swim Kielce1:38.53133
9.Segieta Aleksander07Korona-Swim Kielce1:47.14103
10.Kowalski Jan07Korona-Swim Kielce1:53.5386
11.Litwiński Igor07UNIA Busko Zdrój1:55.2683
DYSKW.Cichoń Łukasz07FOKA Sandomierz
Z3 - ukończenie poszczególnych odcinków nie zgodnie z przepisami o zakończeniu wyścigu w danym stylu

10 lat

1.Olesiński Jan08Barakuda Starachowice1:30.98168
2.Bekier Wiktor08Korona-Swim Kielce1:32.52160
3.Plewniak Michał08Barakuda Starachowice1:33.09157
4.Szyszkowski Bartosz08Delfin Połaniec1:38.56132
5.Głogowski Seweryn08ORKA MOSiR Kielce1:39.49129
6.Sykucki Kacper08FOKA Sandomierz1:40.14126
7.Menducki Szymon08KSZO Ostrowiec Św1:40.67124
8.Klimek Bartosz08KSZO Ostrowiec Św1:44.39111
9.Bryk Jakub08KSZO Ostrowiec Św1:44.68110
10.Michalczyk Bartosz08ORKA MOSiR Kielce1:56.4980
11.Kaczmarczyk Marcel08Barakuda Starachowice1:57.2978
12.Kosierkiewicz Jakub08WODNIK Końskie2:04.4765


<< TOP >>
Konkurencja 5
29-09-2018
Dziewcząt, 200m grzbietowy

11 lat
Wyniki

Rek Okręgu Święt. Dzieci2:41.20Piotrowicz MajaBASTAOstrowiec Św.23-11-2013

Punkty: FINA 2017
PozycjaRok ur.CzasPkt.
1.Choińska Maja07Salos Cortile Kielce2:52.72328
2.Szpak Magdalena07Salos Cortile Kielce3:04.24271
3.Czerwińska Aleksandra07Korona-Swim Kielce3:06.56261
4.Sell Karolina07Korona-Swim Kielce3:17.68219
5.Jędrzejewska Maria07Barakuda Starachowice3:20.20211
6.Zimnicka Wiktoria07FOKA Sandomierz3:24.15199
7.Karwacka Kornelia07Barakuda Starachowice3:24.97196
8.Trzaska Karolina07Barakuda Starachowice3:35.26169
9.Surus Diana07Barakuda Starachowice3:40.36158
10.Motyka Maria07Salos Cortile Kielce4:07.96111
11.Baska Julia07FOKA Sandomierz4:18.2098


<< TOP >>
Konkurencja 6
29-09-2018
Chłopców, 200m grzbietowy

11 lat
Wyniki

Rek Okręgu Święt. Dzieci2:38.72Gotszling DawidKOKIEOstrowiec Sw.08-12-2012

Punkty: FINA 2017
PozycjaRok ur.CzasPkt.
1.Kasperkiewicz Bartłomiej07Barakuda Starachowice3:11.74167
2.Morawski Szymon07Korona-Swim Kielce3:30.75125
3.Cichoń Łukasz07FOKA Sandomierz4:16.6369
4.Olczyk Kacper07Barakuda Starachowice4:31.3858
5.Gach Miłosz07FOKA Sandomierz4:41.8752


<< TOP >>
Konkurencja 7
29-09-2018
Dziewcząt, 50m grzbietowy

10 lat
Wyniki

Rek Okręgu Święt. Dzieci35.26Choińska MajaSAKIEStaszów22-04-2018

Punkty: FINA 2017
PozycjaRok ur.CzasPkt.
1.Woźniak Beata08KSZO Ostrowiec Św40.74250
2.Karwacka Dominika08KSZO Ostrowiec Św41.54235
3.Janus Lena08Salos Cortile Kielce41.74232
4.Nowak Maja08Delfin Połaniec45.62178
5.Kuc Weronika08UNIA Busko Zdrój45.84175
6.Kaczmarska Wiktoria08Barakuda Starachowice46.55167
7.Zatorska Zofia08Barakuda Starachowice47.12161
8.Cetera Julia08Barakuda Starachowice49.06143
9.Świercz Zofia08WODNIK Końskie49.48139
10.Wróbel Magdalena08UNIA Busko Zdrój50.08134
11.Strzęp Magdalena08Salos Cortile Kielce50.54131
12.Wnuk Oliwia08UNIA Busko Zdrój50.62130
13.Wilk Ada08WODNIK Końskie51.99120
14.Kozieł Alicja08FOKA Sandomierz54.02107
15.Grochowina Magdalena08UNIA Busko Zdrój54.05107
16.Latańska Wiktoria08WODNIK Końskie56.0496
17.Chmura Emilia08FOKA Sandomierz1:00.8874
18.Wrona Maria08FOKA Sandomierz1:02.8768
19.Gliwińska Gabriela08Korona-Swim Kielce1:04.3663
20.Iżykowska Kaja08Korona-Swim Kielce1:05.0061
21.Walo Maria08Korona-Swim Kielce1:07.0956


<< TOP >>
Konkurencja 8
29-09-2018
Chłopców, 50m grzbietowy

10 lat
Wyniki

Rek Okręgu Święt. Dzieci34.61Zacharski SzymonUNBUSOstrowiec Św.08-12-2007

Punkty: FINA 2017
PozycjaRok ur.CzasPkt.
1.Olesiński Jan08Barakuda Starachowice42.98138SC 1
2.Sykucki Kacper08FOKA Sandomierz42.98138SC 2
3.Plewniak Michał08Barakuda Starachowice44.42125
4.Górski Antoni08Korona-Swim Kielce45.22118
5.Klimek Bartosz08KSZO Ostrowiec Św45.62115
6.Głogowski Seweryn08ORKA MOSiR Kielce46.24110
7.Menducki Szymon08KSZO Ostrowiec Św46.29110
8.Kaczmarczyk Marcel08Barakuda Starachowice50.2886
9.Michalczyk Bartosz08ORKA MOSiR Kielce50.7483
10.Wujek Jakub08Salos Cortile Kielce52.9573
11.Krzak Antoni08UNIA Busko Zdrój54.7466
12.Kosierkiewicz Jakub08WODNIK Końskie55.7663
13.Fularski Kacper08FOKA Sandomierz59.4452
DYSKW.Bryk Jakub08KSZO Ostrowiec Św
G8 - ukończenie wyścigu w położeniu na piersiach
DYSKW.Gawlik Franciszek08UNIA Busko Zdrój
G5 - nierozpoczęcie pociągnięcia ramieniem natychmiast po obróceniu się na piersi


<< TOP >>
Konkurencja 9
29-09-2018
Dziewcząt, 100m klasyczny

11 lat
Wyniki

Rek Okręgu Święt. Dzieci1:26.23Płatek OliwiaSAKIEOstrowiec Św.15-11-2015

Punkty: FINA 2017
PozycjaRok ur.CzasPkt.
1.Chałacińska Julia07Salos Cortile Kielce1:36.78267
2.Olejarnik Magdalena07Delfin Połaniec1:38.75251
3.Kwiatkowska Amelia07UNIA Busko Zdrój1:40.29240
4.Kowalczyk Weronika07Barakuda Starachowice1:47.49195
5.Karaś Klaudia07KSZO Ostrowiec Św1:57.68148
6.Grzelka Adrianna07WODNIK Końskie1:58.90144
7.Kapek Magdalena07UNIA Busko Zdrój2:05.74121
8.Milcarz Natalia07WODNIK Końskie2:08.90113
9.Chuchrowska Natalia07WODNIK Końskie2:09.53111
10.Motyka Maria07Salos Cortile Kielce2:12.04105
11.Mazur Amelia07FOKA Sandomierz2:14.7399
12.Bosak Amelia07Korona-Swim Kielce2:17.1494
13.Baska Julia07FOKA Sandomierz2:22.8983
DYSKW.Dąda Amelia07FOKA Sandomierz
K15 - brak dotknięcia ściany obydwoma rozłączonymi dłońmi


<< TOP >>
Konkurencja 10
29-09-2018
Chłopców, 100m klasyczny

11 lat
Wyniki

Rek Okręgu Święt. Dzieci1:25.43Polak MikołajKOKIEOświęcim22-12-2011

Punkty: FINA 2017
PozycjaRok ur.CzasPkt.
1.Sikora Cyprian07ORKA MOSiR Kielce1:41.61163
2.Kasperkiewicz Bartłomiej07Barakuda Starachowice1:44.85149
3.Przodo Mikołaj07UNIA Busko Zdrój1:46.16143
4.Pakaszewski Igor07ORKA MOSiR Kielce1:47.57138
5.Świercz Kacper07Barakuda Starachowice1:50.85126
6.Durlik Wojciech07Korona-Swim Kielce1:51.36124
7.Litwiński Igor07UNIA Busko Zdrój2:01.5495
8.Segieta Aleksander07Korona-Swim Kielce2:11.1176
9.Olczyk Kacper07Barakuda Starachowice2:11.1476


<< TOP >>
Konkurencja 11
29-09-2018
Mieszane, 4 x 50m zmienny

10 - 11 lat
Wyniki

Rek Okręgu Święt. Dzieci2:32.97SKP Barakuda StarachowiceBASTAOstrowiec Św.10-10-2015

Punkty: FINA 2017
PozycjaCzasPkt.
11 lat

1.Korona-Swim Kielce 1Korona-Swim Kielce2:45.73201
Durlik Wojciech
Morawski Szymon
07
07
44.80
47.44
Wójcik Zuzanna
Czerwińska Aleksandra
07
07
37.83
35.66
2.Barakuda Starachowice 1Barakuda Starachowice2:50.83184
Kasperkiewicz Bartłomiej
Surus Diana
07
07
43.14
50.14
Kowalczyk Weronika
Świercz Kacper
07
07
44.22
33.33
3.Salos Cortile KielceSalos Cortile Kielce3:00.41156
Wujek Jakub
Chałacińska Julia
08
07
56.66
46.05
Sabat Tomasz
Choińska Maja
07
07
43.47
34.23
4.UNIA Busko Zdrój 1UNIA Busko Zdrój3:07.14139
Kuc Weronika
Kwiatkowska Amelia
08
07
46.15
48.11
Przodo Mikołaj
Gawlik Franciszek
07
08
51.68
41.20
5.FOKA Sandomierz 1FOKA Sandomierz3:16.07121
Cichoń Łukasz
Zimnicka Wiktoria
07
07
50.74
53.08
Dąda Amelia
Gach Miłosz
07
07
45.62
46.63
6.Korona-Swim Kielce 2Korona-Swim Kielce3:17.04119
Sell Karolina
Segieta Aleksander
07
07
44.35
1:02.28
Baster Marcin
Bosak Amelia
07
07
47.84
42.57
7.UNIA Busko Zdrój 2UNIA Busko Zdrój3:23.40109
Wnuk Oliwia
Litwiński Igor
08
07
49.96
56.16
Wróbel Magdalena
Krzak Antoni
08
08
52.54
44.74
8.Barakuda Starachowice 2Barakuda Starachowice3:29.4599
Olczyk Kacper
Karwacka Kornelia
07
07
56.69
54.32
Jędrzejewska Maria
Kaczmarczyk Marcel
07
08
49.75
48.69

10 lat

1.KSZO Ostrowiec Św 1KSZO Ostrowiec Św2:54.50172
Klimek Bartosz
Karwacka Dominika
08
08
45.41
45.85
Woźniak Beata
Menducki Szymon
08
08
43.60
39.64
2.Barakuda Starachowice 3Barakuda Starachowice3:00.00157
Kaczmarska Wiktoria
Plewniak Michał
08
08
47.34
46.13
Olesiński Jan
Zatorska Zofia
08
08
49.86
36.67
3.FOKA Sandomierz 2FOKA Sandomierz3:37.1189
Fularski Kacper
Kozieł Alicja
08
08
58.59
59.16
Sykucki Kacper
Wrona Maria
08
08
47.92
51.44
DYSKW.Korona-Swim Kielce 3Korona-Swim Kielce
Z3 - ukończenie poszczególnych odcinków nie zgodnie z przepisami o zakończeniu wyścigu w danym stylu
Bekier Wiktor
Walo Maria
08
08
40.71Górski Antoni
Gręda Julia
08
08

PKWODNIK KońskieWODNIK Końskie3:35.6991
Świercz Zofia
Grzelka Adrianna
08
07
52.85
58.12
Wilk Ada
Kosierkiewicz Jakub
08
08
59.91
44.81