Nr  1. Kobiet, 200m dowolny  Open
Nr  2. Mężczyzn, 200m dowolny  Open
Nr  3. Kobiet, 100m klasyczny  Open
Nr  4. Mężczyzn, 100m klasyczny  Open
Nr  5. Kobiet, 50m motylkowy  Open
Nr  6. Mężczyzn, 50m motylkowy  Open
Nr  7. Kobiet, 200m grzbietowy  Open
Nr  8. Mężczyzn, 200m grzbietowy  Open
Nr  9. Kobiet, 800m dowolny  Open
Nr  10. Kobiet, 100m dowolny  Open
Nr  11. Mężczyzn, 100m dowolny  Open
Nr  12. Kobiet, 50m klasyczny  Open
Nr  13. Mężczyzn, 50m klasyczny  Open
Nr  14. Kobiet, 200m motylkowy  Open
Nr  15. Mężczyzn, 200m motylkowy  Open
Nr  16. Kobiet, 100m grzbietowy  Open
Nr  17. Mężczyzn, 100m grzbietowy  Open
Nr  18. Kobiet, 200m zmienny  Open
Nr  19. Mężczyzn, 200m zmienny  Open
Nr  20. Kobiet, 400m dowolny  Open
Nr  21. Mężczyzn, 400m dowolny  Open
Nr  22. Kobiet, 400m zmienny  Open
Nr  23. Mężczyzn, 400m zmienny  Open
Nr  24. Kobiet, 50m dowolny  Open
Nr  25. Mężczyzn, 50m dowolny  Open
Nr  26. Kobiet, 200m klasyczny  Open
Nr  27. Mężczyzn, 200m klasyczny  Open
Nr  28. Kobiet, 100m motylkowy  Open
Nr  29. Mężczyzn, 100m motylkowy  Open
Nr  30. Kobiet, 50m grzbietowy  Open
Nr  31. Mężczyzn, 50m grzbietowy  Open
Nr  32. Mężczyzn, 1500m dowolny  Open


Arena Grand Prix Puchar Polski
Ostrowiec Św., 27,28 kwietnia 2019r


Konkurencja 1
27-04-2019 - 10:40
Kobiet, 200m dowolnyOpen
Wyniki

Rekord Polski Seniorów
Rekord Polski Młodzieżowców
Rekord Polski Jun.18-lat
Rekord Polski Jun.17-lat
Rekord Polski Jun.16-lat
Rekord Polski Jun.15-lat
Rekord Polski Jun.14-lat
1:57.15
1:57.15
1:58.62
2:00.03
2:00.03
2:00.03
2:02.37
Jędrzejczak Otylia
Jedrzejczak Otylia
Barzycka Paulina
Knop Aleksandra
Knop Aleksandra
Knop Aleksandra
Knop Aleksandra
AZWAR
AZWAR
ORLUB
190LOD
190LOD
190LOD
JUBIA
Budapest (HUN)
Budapest (HUN)
Athens (GRE)
Łódź
Łódź
Łódź
Olsztyn
03-08-2006
03-08-2006
17-08-2004
25-05-2018
25-05-2018
25-05-2018
07-07-2017

Punkty: FINA 2018
PozycjaCRCzasPkt.50m100m150m200m
Open

1.Polańska AleksandraUKS GOS Raszyn+0.782:01.2280928.9130.8131.1530.35
2.Kossakowska Dominika SOAZS AWF Katowice+0.632:03.2577029.0531.0131.7131.48
3.Knop AleksandraUKS 190 Łódź+0.612:03.8675828.7931.2532.1131.71
4.Żukowska PaulaKU AZS UMCS Lublin+0.792:04.7774229.6231.1332.0731.95
5.Guść WiktoriaDelfin Piotrków Tryb.+0.682:04.7974229.2631.5532.6431.34
6.Tarasiewicz KlaudiaUKP Polonia Warszawa+0.642:06.5071229.6732.0632.6832.09
7.Andrzejewska KamilaKU AZS UMCS Lublin+0.702:07.1470130.0331.9932.6632.46
8.Węgrzynowska AleksandraWKS Śląsk Wrocław+0.592:07.1770130.1332.0233.0731.95
9.Herasimowicz ZuzannaAZS AWF Warszawa+0.772:07.4269729.6832.7132.9232.11
10.Piechota PaulinaUKS 190 Łódź+0.842:07.5769429.8832.1532.7232.82
11.Osiniak EwaKU AZS UMCS Lublin+0.732:07.7969130.1731.9232.6233.08
12.Lewandowska Natalia SOAZS AWF Katowice+0.742:09.2866730.2332.6533.3933.01
13.Nita Daria SOKS Korona Kraków+0.722:09.3766629.6032.4933.1034.18
14.Kwiatkowska ZofiaKU AZS UMCS Lublin+0.612:10.6364630.3733.0333.7733.46
15.Nowak MajaAZS AWF Warszawa+0.722:10.7164530.2433.4433.6233.41
16.Cynarska WeronikaUKP Polonia Warszawa+0.522:11.0364130.6132.9334.3633.13
17.Zaręba-Paradowska JuliaG-8 Bielany Warszawa+0.762:11.2463731.4133.3134.1132.41
18.Piechota KarolinaUKS 190 Łódź+0.772:11.4863432.0432.7833.8132.85
19.Rabiniak ZuzannaKU AZS UMCS Lublin+0.712:11.5463330.4133.0833.9534.10
20.Cerlich OliwiaMKS IKAR Mielec+0.622:11.6763130.5332.8634.2234.06
21.Bociek Wiktoria SOGórnik Sosnowiec+0.722:12.2162430.6933.5134.4933.52
22.Bujak KlaraG-8 Bielany Warszawa+0.672:12.9761330.4033.6134.3034.66
23.Kawka NinaGIM 92 Ursynów W-wa+0.462:13.1361131.0433.9535.0833.06
24.Pogorzelska InezUKS GOS Raszyn+0.642:13.2061031.6334.0434.7932.74
25.Rogowska PaulinaSalos Cortile Kielce+0.742:13.7760230.9034.3334.4234.12
26.Ulicka AlicjaNawa Skierniewice+0.702:13.7860231.1733.8434.5734.20
27.Kaczorowska AlicjaG-8 Bielany Warszawa+0.692:14.0259931.1034.1134.6434.17
28.Zawadzka HannaG-8 Bielany Warszawa+0.682:14.2459630.9833.1535.1434.97
29.Cioch-Gradzik WiktoriaManta Kochłowice Ruda Śl.+0.822:14.3259531.0733.6334.3135.31
30.Prochownik MartynaKU AZS UMCS Lublin+0.752:14.3659431.4234.0834.6534.21
31.Szkurat Martyna SOUKP Unia Oświęcim+0.572:14.4959232.2633.7934.9133.53
32.Słowik MartynaIKS Konstancin+0.682:14.5059230.9733.8334.7534.95
33.Skibczak NataliaG-8 Bielany Warszawa+0.712:14.5359231.3733.8735.0234.27
34.Szuper KatarzynaUKS ORKA Zamość+0.632:14.5659130.9633.9434.7534.91
35.Malinoś JuliaUKS ORKA Zamość+0.732:14.8458830.9234.3734.8734.68
36.Kulik JuliaUKS GOS Raszyn+0.722:15.0858530.8735.1435.0034.07
37.Marcinkowska MajaMKS Jedynka Łódź+0.712:15.1558431.9634.3035.0733.82
38.Kossowska JulitaUKS 190 Łódź+0.772:15.1858332.1634.5835.6432.80
39.Pogoń MilenaMOS Dąbrowa Górnicza+0.792:15.2958232.3233.8935.0634.02
40.Borkowska MałgorzataOlimpijczyk 23 Lublin+0.602:15.3358131.4634.3535.3034.22
41.Miłek MarcelinaSMS Galicja Kraków+0.692:15.5957832.8234.9835.4732.32
42.Szewczyk ZofiaUKP Fala Kraśnik+0.642:15.6657732.2034.2435.5233.70
43.Ambroży AntoninaOchota Warszawa+0.732:16.0557230.8535.2735.7034.23
44.Wilczewska AleksandraKU AZS UMCS Lublin+0.672:16.1157132.0634.5235.5234.01
45.Serafin BarbaraG-8 Bielany Warszawa+0.722:16.5856631.2934.9235.1335.24
46.Machulak MajaUKP Fala Kraśnik+0.682:16.6256532.3734.8835.2634.11
47.Biernacka MajaMKS Jedynka Łódź+0.472:16.6856431.6934.5036.0834.41
48.Fuks Aleksandra SOUKP Unia Oświęcim+0.682:16.7556331.9534.8235.1134.87
49.Kołodziejczyk OliwiaKS OLIMPIA Lublin+0.682:17.1455931.7334.2536.3934.77
50.Bernat LauraKS OLIMPIA Lublin+0.602:17.1555931.2635.8036.7033.39
51.Januszko PatrycjaIKS Konstancin+0.792:17.4255532.2434.3035.7435.14
52.Karwowska WiktoriaNarwal Międzyrzec Podl.+0.752:17.5055431.0334.9036.1035.47
53.Mrożewska AnnaUKP Polonia Warszawa+0.702:17.5955330.6434.9635.6936.30
54.Widurska KingaSMS Galicja Kraków+0.682:17.8155130.5034.6336.5336.15
55.Łysio JuliaMKS Trójka Łódź+0.732:18.0154831.3734.4936.8335.32
56.Fira WeronikaUKS Salmo Żory+0.712:18.1454732.3434.7936.2334.78
57.Latała WeronikaBarakuda Starachowice+0.672:18.3454430.5735.1136.5636.10
58.Zbrojewska ZofiaMKS Trójka Łódź+0.672:18.8653831.8634.6535.7736.58
59.Jastrząbek NadiaSiódemka Gdynia+0.702:19.0653632.3636.5336.8933.28
60.Tupalska OliwiaJuvenia Białystok+0.442:19.0953532.3335.9336.3734.46
61.Kania KamilaSMS Galicja Kraków+0.772:19.2953332.5235.2636.5834.93
62.Górnicka AleksandraMKP Szczecin+0.752:19.3153332.1934.3537.6035.17
63.Sobolewska MagdalenaManta Kochłowice Ruda Śl.+0.612:19.5953032.3335.0036.0336.23
64.Wieczorek MarikaKS OLIMPIA Lublin+0.782:19.6652932.0134.8436.6736.14
65.Miernik Wiktoria SOUKP Unia Oświęcim+0.742:20.7251731.8735.9237.4635.47
66.Buk AlicjaSalos Cortile Kielce+0.712:21.3451032.1635.7837.1036.30
67.Burdyn DominikaOlimpijczyk Suwałki+0.742:21.4051032.2436.1537.0435.97
68.Chąciak SandraGIM 92 Ursynów W-wa+0.792:21.6650731.5836.0537.4836.55
69.Dyduch Martyna SOUKP Unia Oświęcim+0.632:22.2150132.2136.4037.1236.48
70.Kieraga PatrycjaKS OLIMPIA Lublin+0.632:22.7049632.3736.2737.3836.68
Kieruzel MartynaMKS Jedynka Łódź+0.672:22.7049632.5036.2637.5736.37
72.Bidnik WiktoriaGIM 92 Ursynów W-wa+0.722:23.0549232.0936.2737.4737.22
73.Jonczyk ZuzannaDOKiS Vega Dobrodzień+0.582:23.1749132.0535.8137.6937.62
74.Zajączkowska EwaMKS Trójka Łódź+0.592:23.7248532.5436.3137.5737.30
75.Jakubik Julia SOUKP Unia Oświęcim+0.532:23.9448333.0836.9937.8636.01
76.Szynal AmeliaSkarpa Lublin+0.762:25.0847233.1636.8338.0837.01
77.Stawicka JuliaGIM 92 Ursynów W-wa+0.612:25.9246431.7437.5439.1237.52
78.Witek OliwiaMKS Jedynka Łódź+0.622:26.2246133.7837.3538.4636.63
79.Kowal MagdalenaMUKS Wodnik Łask+0.832:27.2345134.3037.6138.2337.09
80.Motor MagdalenaKP Sokół Rzeszów+0.772:27.5044933.7237.7739.0137.00
81.Rębilas JuliaJedność 32 Przyszowice+0.642:27.6744733.8737.7138.6437.45
82.Kaczanowska MajaMKS Jedynka Łódź+0.682:28.2444234.5138.1338.7536.85
Chowaniec Oliwia SOUKP Unia Oświęcim+0.682:28.2444234.4538.7438.8036.25
84.Chmielewska AdriannaWodnik Krasnystaw+0.882:28.5344032.9437.8440.0437.71
85.Karbowska NataliaPark Wodny Tarnowskie G.+0.702:29.2543332.1638.0440.6838.37
Nowak OliwiaGIM 92 Ursynów W-wa+0.692:29.2543333.3738.0938.9438.85
87.Borzęcka JuliaOlimpijczyk 23 Lublin+0.652:29.3443233.4037.2640.0738.61
88.Stosiek WeronikaUKP Polonia Warszawa+0.792:32.3640734.4738.2639.3840.25
89.Smykowska KingaManta Kochłowice Ruda Śl.+0.792:33.8339635.3440.0340.3338.13
90.Pawelec OliwiaSiódemka Gdynia+0.752:35.3138435.7441.0841.8136.68
91.Jarzyńska GabrielaMUKS Wodnik Łask+0.752:35.4238436.0439.9441.2238.22
92.Gawlikowska OlgaMUKS Wodnik Łask+0.592:35.9738034.8840.8740.9439.28
93.Dałek ZuzannaSKS 137 Delfin Łódź+0.782:36.1737834.6839.8941.0740.53
94.Paśko JuliaKP Sokół Rzeszów+0.652:36.2737734.6439.5041.5340.60
95.Karbowska AgataPark Wodny Tarnowskie G.+0.982:42.3133735.7242.1843.0841.33

17 - 18 lat

1.Kossakowska Dominika SOAZS AWF Katowice+0.632:03.2577029.0531.0131.7131.48
2.Węgrzynowska AleksandraWKS Śląsk Wrocław+0.592:07.1770130.1332.0233.0731.95
3.Herasimowicz ZuzannaAZS AWF Warszawa+0.772:07.4269729.6832.7132.9232.11
4.Lewandowska Natalia SOAZS AWF Katowice+0.742:09.2866730.2332.6533.3933.01
5.Nita Daria SOKS Korona Kraków+0.722:09.3766629.6032.4933.1034.18
6.Kwiatkowska ZofiaKU AZS UMCS Lublin+0.612:10.6364630.3733.0333.7733.46
7.Zaręba-Paradowska JuliaG-8 Bielany Warszawa+0.762:11.2463731.4133.3134.1132.41
8.Piechota KarolinaUKS 190 Łódź+0.772:11.4863432.0432.7833.8132.85
9.Rabiniak ZuzannaKU AZS UMCS Lublin+0.712:11.5463330.4133.0833.9534.10
10.Cerlich OliwiaMKS IKAR Mielec+0.622:11.6763130.5332.8634.2234.06
11.Bujak KlaraG-8 Bielany Warszawa+0.672:12.9761330.4033.6134.3034.66
12.Ulicka AlicjaNawa Skierniewice+0.702:13.7860231.1733.8434.5734.20
13.Zawadzka HannaG-8 Bielany Warszawa+0.682:14.2459630.9833.1535.1434.97
14.Prochownik MartynaKU AZS UMCS Lublin+0.752:14.3659431.4234.0834.6534.21
15.Borkowska MałgorzataOlimpijczyk 23 Lublin+0.602:15.3358131.4634.3535.3034.22
16.Miłek MarcelinaSMS Galicja Kraków+0.692:15.5957832.8234.9835.4732.32
17.Szewczyk ZofiaUKP Fala Kraśnik+0.642:15.6657732.2034.2435.5233.70
18.Wilczewska AleksandraKU AZS UMCS Lublin+0.672:16.1157132.0634.5235.5234.01
19.Serafin BarbaraG-8 Bielany Warszawa+0.722:16.5856631.2934.9235.1335.24
20.Widurska KingaSMS Galicja Kraków+0.682:17.8155130.5034.6336.5336.15
21.Górnicka AleksandraMKP Szczecin+0.752:19.3153332.1934.3537.6035.17
22.Buk AlicjaSalos Cortile Kielce+0.712:21.3451032.1635.7837.1036.30

16 lat

1.Knop AleksandraUKS 190 Łódź+0.612:03.8675828.7931.2532.1131.71
2.Nowak MajaAZS AWF Warszawa+0.722:10.7164530.2433.4433.6233.41
3.Cynarska WeronikaUKP Polonia Warszawa+0.522:11.0364130.6132.9334.3633.13
4.Kawka NinaGIM 92 Ursynów W-wa+0.462:13.1361131.0433.9535.0833.06
5.Cioch-Gradzik WiktoriaManta Kochłowice Ruda Śl.+0.822:14.3259531.0733.6334.3135.31
6.Szkurat Martyna SOUKP Unia Oświęcim+0.572:14.4959232.2633.7934.9133.53
7.Słowik MartynaIKS Konstancin+0.682:14.5059230.9733.8334.7534.95
8.Pogoń MilenaMOS Dąbrowa Górnicza+0.792:15.2958232.3233.8935.0634.02
9.Ambroży AntoninaOchota Warszawa+0.732:16.0557230.8535.2735.7034.23
10.Machulak MajaUKP Fala Kraśnik+0.682:16.6256532.3734.8835.2634.11
11.Fuks Aleksandra SOUKP Unia Oświęcim+0.682:16.7556331.9534.8235.1134.87
12.Kołodziejczyk OliwiaKS OLIMPIA Lublin+0.682:17.1455931.7334.2536.3934.77
13.Mrożewska AnnaUKP Polonia Warszawa+0.702:17.5955330.6434.9635.6936.30
14.Zbrojewska ZofiaMKS Trójka Łódź+0.672:18.8653831.8634.6535.7736.58
15.Wieczorek MarikaKS OLIMPIA Lublin+0.782:19.6652932.0134.8436.6736.14
16.Chąciak SandraGIM 92 Ursynów W-wa+0.792:21.6650731.5836.0537.4836.55
17.Szynal AmeliaSkarpa Lublin+0.762:25.0847233.1636.8338.0837.01
18.Stosiek WeronikaUKP Polonia Warszawa+0.792:32.3640734.4738.2639.3840.25
19.Karbowska AgataPark Wodny Tarnowskie G.+0.982:42.3133735.7242.1843.0841.33

15 lat

1.Guść WiktoriaDelfin Piotrków Tryb.+0.682:04.7974229.2631.5532.6431.34
2.Tarasiewicz KlaudiaUKP Polonia Warszawa+0.642:06.5071229.6732.0632.6832.09
3.Bociek Wiktoria SOGórnik Sosnowiec+0.722:12.2162430.6933.5134.4933.52
4.Kaczorowska AlicjaG-8 Bielany Warszawa+0.692:14.0259931.1034.1134.6434.17
5.Szuper KatarzynaUKS ORKA Zamość+0.632:14.5659130.9633.9434.7534.91
6.Malinoś JuliaUKS ORKA Zamość+0.732:14.8458830.9234.3734.8734.68
7.Biernacka MajaMKS Jedynka Łódź+0.472:16.6856431.6934.5036.0834.41
8.Januszko PatrycjaIKS Konstancin+0.792:17.4255532.2434.3035.7435.14
9.Karwowska WiktoriaNarwal Międzyrzec Podl.+0.752:17.5055431.0334.9036.1035.47
10.Łysio JuliaMKS Trójka Łódź+0.732:18.0154831.3734.4936.8335.32
11.Fira WeronikaUKS Salmo Żory+0.712:18.1454732.3434.7936.2334.78
12.Latała WeronikaBarakuda Starachowice+0.672:18.3454430.5735.1136.5636.10
13.Sobolewska MagdalenaManta Kochłowice Ruda Śl.+0.612:19.5953032.3335.0036.0336.23
14.Miernik Wiktoria SOUKP Unia Oświęcim+0.742:20.7251731.8735.9237.4635.47
15.Dyduch Martyna SOUKP Unia Oświęcim+0.632:22.2150132.2136.4037.1236.48
16.Kieraga PatrycjaKS OLIMPIA Lublin+0.632:22.7049632.3736.2737.3836.68
17.Bidnik WiktoriaGIM 92 Ursynów W-wa+0.722:23.0549232.0936.2737.4737.22
18.Zajączkowska EwaMKS Trójka Łódź+0.592:23.7248532.5436.3137.5737.30
19.Witek OliwiaMKS Jedynka Łódź+0.622:26.2246133.7837.3538.4636.63
20.Chowaniec Oliwia SOUKP Unia Oświęcim+0.682:28.2444234.4538.7438.8036.25
21.Nowak OliwiaGIM 92 Ursynów W-wa+0.692:29.2543333.3738.0938.9438.85
22.Borzęcka JuliaOlimpijczyk 23 Lublin+0.652:29.3443233.4037.2640.0738.61
23.Dałek ZuzannaSKS 137 Delfin Łódź+0.782:36.1737834.6839.8941.0740.53

14 lat

1.Kulik JuliaUKS GOS Raszyn+0.722:15.0858530.8735.1435.0034.07
2.Marcinkowska MajaMKS Jedynka Łódź+0.712:15.1558431.9634.3035.0733.82
3.Kossowska JulitaUKS 190 Łódź+0.772:15.1858332.1634.5835.6432.80
4.Bernat LauraKS OLIMPIA Lublin+0.602:17.1555931.2635.8036.7033.39
5.Jastrząbek NadiaSiódemka Gdynia+0.702:19.0653632.3636.5336.8933.28
6.Tupalska OliwiaJuvenia Białystok+0.442:19.0953532.3335.9336.3734.46
7.Kania KamilaSMS Galicja Kraków+0.772:19.2953332.5235.2636.5834.93
8.Burdyn DominikaOlimpijczyk Suwałki+0.742:21.4051032.2436.1537.0435.97
9.Kieruzel MartynaMKS Jedynka Łódź+0.672:22.7049632.5036.2637.5736.37
10.Jonczyk ZuzannaDOKiS Vega Dobrodzień+0.582:23.1749132.0535.8137.6937.62
11.Jakubik Julia SOUKP Unia Oświęcim+0.532:23.9448333.0836.9937.8636.01
12.Stawicka JuliaGIM 92 Ursynów W-wa+0.612:25.9246431.7437.5439.1237.52
13.Kowal MagdalenaMUKS Wodnik Łask+0.832:27.2345134.3037.6138.2337.09
14.Motor MagdalenaKP Sokół Rzeszów+0.772:27.5044933.7237.7739.0137.00
15.Rębilas JuliaJedność 32 Przyszowice+0.642:27.6744733.8737.7138.6437.45
16.Kaczanowska MajaMKS Jedynka Łódź+0.682:28.2444234.5138.1338.7536.85
17.Chmielewska AdriannaWodnik Krasnystaw+0.882:28.5344032.9437.8440.0437.71
18.Karbowska NataliaPark Wodny Tarnowskie G.+0.702:29.2543332.1638.0440.6838.37
19.Smykowska KingaManta Kochłowice Ruda Śl.+0.792:33.8339635.3440.0340.3338.13
20.Pawelec OliwiaSiódemka Gdynia+0.752:35.3138435.7441.0841.8136.68
21.Jarzyńska GabrielaMUKS Wodnik Łask+0.752:35.4238436.0439.9441.2238.22
22.Gawlikowska OlgaMUKS Wodnik Łask+0.592:35.9738034.8840.8740.9439.28
23.Paśko JuliaKP Sokół Rzeszów+0.652:36.2737734.6439.5041.5340.60


<< TOP >>
Konkurencja 2
27-04-2019 - 10:57
Mężczyzn, 200m dowolnyOpen
Wyniki

Rekord Polski Seniorów
Rekord Polski Młodzieżowców
Rekord Polski Jun.18-lat
Rekord Polski Jun.17-lat
Rekord Polski Jun.16-lat
Rekord Polski Jun.15-lat
Rekord Polski Jun.14-lat
1:46.19
1:46.91
1:48.51
1:48.51
1:51.87
1:53.68
1:56.05
Majchrzak Kacper
Świtkowski Jan
Stokowski Kacper
Stokowski Kacper
Młynarczyk Karol
Orlicz Filip
Orlicz Filip
WAPOZ
UMLUB
G8WAR
G8WAR
G8WAR
G8WAR
G8WAR
Taipei (TPE)
Lublin
Hodmezovasaehely (HUN)
Hodmezovasaehely (HUN)
Ostrowiec Św.
Targoviste (ROU)
Stockholm (SWE)
07-08-2016
19-05-2017
10-07-2016
10-07-2016
15-07-2016
09-12-2017
11-12-2016

Punkty: FINA 2018
PozycjaCRCzasPkt.50m100m150m200m
Open

1.Hołub JanKU AZS UMCS Lublin+0.781:52.0275426.4628.8329.1327.60
2.Kałużyński AntoniMUKP Warszawianka+0.781:52.4274626.7928.9028.9127.82
3.Karolczak JanG-8 Bielany Warszawa+0.771:52.5674427.0129.2628.2228.07
4.Wojdak WojciechAZS AWF Warszawa+0.721:52.8573826.6128.5528.5429.15
5.Chrzanowski DamianWKS Śląsk Wrocław+0.661:53.6772226.8728.9429.0728.79
6.Dubiel AdamAZS AWF Warszawa+0.691:54.0371526.9129.1029.5828.44
7.Piotrowski KacperG-8 Bielany Warszawa+0.651:54.2671126.9329.1329.8228.38
8.Majerski JakubSMS Galicja Kraków+0.691:55.5668727.2729.9929.6128.69
9.Dereń KacperWKS Śląsk Wrocław+0.661:55.5868726.7729.2129.4130.19
10.Konarski MaciejGIM 92 Ursynów W-wa+0.581:55.6568627.2229.7829.9728.68
11.Jaśkiewicz AdrianG-8 Bielany Warszawa+0.721:56.0667827.2129.7029.8529.30
12.Jura MaciejAZS AWF Warszawa+0.741:56.1967627.6029.2330.7328.63
13.Szwedzki DawidWKS Śląsk Wrocław+0.651:56.5567027.2229.2230.4829.63
14.Solak ŁukaszKU AZS AGH Kraków+0.681:56.6866827.3329.7029.8329.82
15.Sieradzki Kamil SOUKP Unia Oświęcim+0.731:56.8666427.5630.0230.2928.99
16.Guzior Maciej SWrWKS Śląsk Wrocław+0.721:57.0266226.7929.7730.6629.80
17.Warzocha AlbertCityZen Poznań+0.701:57.5065427.7330.0930.2329.45
18.Orlicz FilipG-8 Bielany Warszawa+0.671:57.6465127.0829.9130.0730.58
19.Zieliński KonradUKS 190 Łódź+0.701:57.7365027.4529.6430.5130.13
20.Pająk BartoszG-8 Bielany Warszawa+0.581:57.7764927.6130.2130.0229.93
21.Lech FilipKU AZS UMCS Lublin+0.681:57.8264827.0929.8730.5630.30
22.Krzykała EmilKP AVIA Świdnik+0.721:58.0064527.1729.7830.6030.45
23.Brzostowski AxelAZS AWF Katowice+0.751:58.0464527.0829.3830.1631.42
24.Durajczyk MichałAZS AWF Warszawa+0.691:58.2064227.9929.6630.3330.22
25.Jakimiak JakubNarwal Międzyrzec Podl.+0.671:58.4163927.3031.0131.0229.08
26.Sacha Kamil SWrWKS Śląsk Wrocław+0.621:58.5763627.7430.7430.2629.83
27.Róg AdrianKP Sokół Rzeszów+0.671:58.5863627.8030.0931.0129.68
28.Bocheń TomaszKU AZS UMCS Lublin+0.581:58.6063628.1430.9330.3829.15
29.Goraj MarcinSMS Galicja Kraków+0.651:58.7963327.8430.6330.7929.53
30.Woźniak MaciejUKS 190 Łódź+0.741:58.8063227.3130.0130.4930.99
31.Głuszkowski MateuszCityZen Poznań+0.551:59.1962628.1730.3230.0630.64
32.Sobieszuk KacperKU AZS UMCS Lublin+0.671:59.3462427.9831.3529.9430.07
33.Komorowski JanMKS Trójka Łódź+0.681:59.3862327.3830.4531.2630.29
34.Gąstał JanMUKP Warszawianka+0.611:59.3962327.1530.2331.7430.27
35.Szczerba AdamKU AZS UMCS Lublin+0.631:59.4462227.8730.1030.7630.71
36.Grzegorczyk Wiktor SOUKS MOS Ełk+0.721:59.6361928.9030.3230.6429.77
37.Cerlich MaksymilianMKS IKAR Mielec+0.691:59.7261828.1230.3830.4330.79
38.Cieśla Oskar SOAZS AWF Katowice+0.721:59.7661728.4830.9130.5629.81
39.Włodarczyk MaciejAZS AWF Warszawa+0.741:59.8061726.9230.2031.1531.53
40.Synowiec MikołajSMS Galicja Kraków+0.671:59.9761427.8730.5430.7830.78
41.Janiczuk Patryk SLMUKS Lider Chełm+0.722:00.0761327.7130.7731.4330.16
42.Małyska BartoszKU AZS UMCS Lublin+0.702:00.1061227.8930.2131.0031.00
43.Bujak PiotrSalos Cortile Kielce+0.652:00.4960628.7330.7530.6930.32
44.Stefański PatrykKS KSZO Ostrowiec Św.+0.512:00.6160428.2631.3131.7829.26
45.Czerniak KonradKU AZS UMCS Lublin+0.712:00.7460227.7830.7230.7131.53
46.Zacharzyński NorbertWodnik Krasnystaw+0.682:00.7860228.8130.8731.0130.09
47.Rozmysłowski ErykUKS GOS Raszyn+0.652:00.7960228.5731.0031.0630.16
48.Borkowski KacperKU AZS UMCS Lublin+0.682:00.9459928.5730.7630.9730.64
49.Jaworski NorbertKU AZS UMCS Lublin+0.722:01.1459628.7430.8531.4930.06
50.Purtak Wiktor SWrWKS Śląsk Wrocław+0.802:01.1559627.6430.7332.2730.51
51.Popiołek DawidKU AZS UMCS Lublin+0.622:01.2459528.1931.1831.0930.78
52.Gilżyński SzymonSMS Galicja Kraków+0.702:01.2659528.4331.6731.7929.37
53.Szczygieł David SOUKP Unia Oświęcim+0.652:01.3559328.2531.0331.2430.83
Astashev BogdanSMS Galicja Kraków+0.712:01.3559328.5231.3232.0729.44
55.Niestuj PiotrSalos Cortile Kielce+0.632:01.4959128.2330.6432.5030.12
56.Olczak KacperMKS Trójka Łódź+0.602:01.6458928.3931.2332.0829.94
57.Ćwiek WiktorG-8 Bielany Warszawa2:01.7658728.9130.4630.9931.40
58.Kowalczyk KacperG-8 Bielany Warszawa+0.672:01.8158728.1829.6733.3130.65
59.Blachura Oskar SOUKP Unia Oświęcim+0.582:02.0158428.7031.5231.1230.67
60.Kusiński AleksyMKS Jedynka Łódź+0.752:02.0358328.0831.1431.8530.96
61.Zaremba JakubG-8 Bielany Warszawa+0.672:02.0458328.4631.4131.6330.54
62.Chodulski JakubKU AZS UMCS Lublin+0.682:02.2058129.2830.8831.5530.49
63.Koncki BartłomiejKS Wisła Puławy+0.672:02.2258129.0131.2131.1230.88
64.Stec KacperAZS AWF Katowice2:02.3757928.2630.8232.0631.23
65.Wojciechowski KajetanMKS Trójka Łódź+0.702:02.5557629.2831.3931.1030.78
66.Nowiczkow JakubKU AZS UMCS Lublin+0.772:02.7257428.8231.5832.0930.23
67.Kempa MikołajKU AZS UMCS Lublin+0.772:03.0157028.5431.9531.8230.70
68.Oller KrzysztofKU AZS UMCS Lublin+0.692:03.0856929.3031.5131.5230.75
69.Płoszka KacperMKS Jedynka Łódź+0.702:03.1556828.8031.5531.5031.30
70.Rafał KacperUKS V Łomianki+0.622:03.1656828.9132.2231.0730.96
71.Karpiński JakubG-8 Bielany Warszawa+0.652:03.5056328.6331.4632.2731.14
72.Chałat StanisławKU AZS UMCS Lublin+0.662:03.7156029.4331.2931.8531.14
73.Kotarski JakubG-8 Bielany Warszawa+0.692:03.7456028.9131.5932.3030.94
74.Stanek KacperSMS Galicja Kraków+0.612:03.8655829.4532.4431.2930.68
75.Słowikowski BartoszKapry-Armexim Pruszków+0.652:03.8855828.3931.4732.3231.70
76.Paszkowski KonstantyGIM 92 Ursynów W-wa+0.662:03.9255728.9132.1031.3431.57
77.Danikiewicz Dawid SOUKP Unia Oświęcim+0.712:03.9555728.3731.2932.4031.89
78.Rytter IgorG-8 Bielany Warszawa+0.702:03.9655728.3531.4832.1332.00
79.Chyrchała RafałUKS ORKA Zamość+0.652:04.0655528.5930.9332.4632.08
80.Czerwiński ŁukaszG-8 Bielany Warszawa+0.642:04.2155327.9531.4533.0231.79
81.Płatek Maciej SOUKP Unia Oświęcim+0.672:04.3455229.0531.6432.5931.06
82.Lik KacperMKS Jedynka Łódź+0.652:04.3655128.7131.2532.3232.08
83.Major Daniel SOUKP Unia Oświęcim+0.632:04.3755128.9631.8331.9731.61
84.Kowolik AlexPark Wodny Tarnowskie G.+0.612:04.3855128.8331.3732.7131.47
85.Rajca WiktorUKS 190 Łódź+0.602:04.8554529.4231.4032.5831.45
86.Auguścik DanielKS KSZO Ostrowiec Św.+0.652:05.1354128.7732.2732.9731.12
87.Tomaszowski MichałPark Wodny Tarnowskie G.+0.652:05.3853829.5132.7832.4030.69
88.Michta BartoszKS KSZO Ostrowiec Św.+0.652:05.4653728.3531.5133.2532.35
89.Borowski KacperKS KSZO Ostrowiec Św.+0.472:05.4853728.3431.1132.8033.23
Smolorz Dawid SOUKP Unia Oświęcim+0.652:05.4853728.7931.3632.6232.71
91.Kramarczyk Jakub SOUKP Unia Oświęcim+0.712:05.6353528.5132.5732.8731.68
92.Adamczyk JanOlimpijczyk 23 Lublin+0.612:05.6453529.5732.3432.1231.61
93.Woźniak KamilKS Wisła Puławy+0.662:05.8053328.8531.6433.2532.06
94.Białecki JanMUKP Warszawianka+0.742:05.9653127.7631.8333.0333.34
95.Sławacki WojciechWodnik Krasnystaw+0.682:05.9753028.3131.9133.6532.10
96.Mikoś DawidMKS Trójka Łódź+0.792:06.0053028.6131.6232.3833.39
97.Gotowski DominikG-8 Bielany Warszawa+0.622:06.1252828.2631.4533.0033.41
98.Jendrzejczyk MaximG-8 Bielany Warszawa+0.742:06.2952629.4232.1633.2031.51
99.Kwiecień PawełKS Piątka Chorzów+0.652:06.3552628.9831.6633.5332.18
100.Gąsiorowski MichałGIM 92 Ursynów W-wa+0.652:06.4052529.7733.2332.3731.03
101.Swojnóg Igor SOUKP Unia Oświęcim+0.662:06.5052429.8032.2533.3831.07
102.Jasiński JakubMKS Jedynka Łódź+0.552:06.5152429.9632.1132.2832.16
103.Kałuża JakubUKP Gryf Dębica+0.732:06.8252029.9332.2232.5332.14
104.Lamecki NikodemMKS Trójka Łódź+0.682:06.9851828.7732.9333.7531.53
105.Ochman MateuszPark Wodny Tarnowskie G.+0.662:07.2751427.8631.8635.0732.48
106.Majewski Maksym SOUKP Unia Oświęcim+0.732:07.3051428.6632.3933.9232.33
107.Para Mikołaj SOUKP Unia Oświęcim+0.462:07.3851329.6032.3132.7432.73
108.Pacławski JakubAQUA Sport Rzeszów+0.702:07.3951329.1231.9133.0233.34
109.Klimczak KacperMKS Jedynka Łódź+0.562:07.7450929.2132.5333.3432.66
110.Jędryka NikodemMKS Jedynka Łódź+0.642:07.7750829.3532.8833.5731.97
111.Skalski KonradPark Wodny Tarnowskie G.+0.772:07.8550729.1332.7433.2132.77
112.Stefanowski BartoszNawa Skierniewice+0.622:08.0250529.7332.6132.9032.78
113.Arent ArturMKS Jedynka Łódź+0.502:08.2250330.6833.2731.8932.38
114.Rozmysłowski FilipUKS GOS Raszyn+0.642:08.2350330.0233.2133.0831.92
115.Jędrych KrzysztofKS Posnania Poznań+0.692:08.4850028.7033.7734.8931.12
116.Radkiewicz KajetanKS KSZO Ostrowiec Św.+0.652:08.5150029.4032.8333.1233.16
117.Juda Dominik SOUKP Unia Oświęcim+0.682:08.5749930.4833.0933.7931.21
118.Sieczek OliwierG-8 Bielany Warszawa+0.652:08.6449828.3533.6034.8431.85
119.Wróbel Igor SOUKP Unia Oświęcim+0.662:08.6649830.0432.9333.5332.16
120.Kwaśny Jakub SOAZS AWF Katowice+0.712:08.8349628.9032.7433.4433.75
121.Zalewski Sebastian SOUKP Unia Oświęcim+0.722:09.1449229.6631.7233.5734.19
122.Łupiński MateuszJuvenia Białystok+0.662:09.1949229.8031.9034.9732.52
123.Warzocha GustawCityZen Poznań+0.772:09.3049029.8232.9434.1332.41
124.Krystyński AleksanderSMS Galicja Kraków+0.662:09.3749029.1432.5934.2933.35
125.Chołżyński NikodemOlimpijczyk 23 Lublin+0.672:09.5948729.5232.4834.0833.51
126.Luberda WiktorSMS Galicja Kraków+0.812:09.6748630.5134.0533.9431.17
127.Plewka PrzemysławPark Wodny Tarnowskie G.+0.692:09.7048629.4333.4334.2532.59
128.Rembowski JanIKS Konstancin+0.622:09.9248329.6933.5533.6833.00
129.Zając Kamil SOUKP Unia Oświęcim+0.702:10.1648130.3233.1833.9432.72
130.Szulierz MichałKP AVIA Świdnik+0.742:10.2048029.6232.8333.9333.82
131.Kalisiak NorbertNawa Skierniewice+0.652:10.2748030.2233.2634.0932.70
132.Dziewguć BenjaminMKS Piaseczno+0.662:10.3347930.3733.1934.3932.38
133.Fiks KrzysztofUKS 190 Łódź+0.722:10.4647729.5033.4635.4432.06
134.Włoch JakubKS Posnania Poznań+0.712:10.5047729.5133.0234.3433.63
Wołoszyn RomanKU AZS UMCS Lublin+0.672:10.5047730.1233.6934.5732.12
136.Milczarczyk OliwierMKS Trójka Łódź+0.692:10.5347730.7433.4734.5131.81
137.Ziembowicz FranciszekGIM 92 Ursynów W-wa+0.622:10.6647529.4433.0434.0834.10
138.Walczyk DominikKS KSZO Ostrowiec Św.+0.682:10.9447229.9134.0933.7333.21
139.Krupiński WojciechKS Posnania Poznań+0.832:11.0747129.4533.6334.0233.97
140.Rutkiewicz JakubSSP Orka Iława+0.652:11.3746829.0032.7434.6834.95
141.Pogoda KrzysztofMKS Jedynka Łódź+0.712:11.6646430.7534.1733.6133.13
142.Borsuk PiotrUKP Fala Kraśnik+0.602:11.9446229.8833.5134.7233.83
143.Ilcewicz HubertUKS Victoria Józefów+0.592:11.9746129.2233.8735.1833.70
144.Świć MateuszOlimpijczyk 23 Lublin+0.662:12.1146029.7733.3734.8034.17
145.Rynkiewicz JakubKP Sokół Rzeszów+0.692:12.1645928.6534.2235.6433.65
146.Jakubczyk PatrykSSP Orka Iława+0.592:12.2945831.3132.8333.2734.88
Mróz AdamOlimpijczyk 23 Lublin+0.862:12.2945830.0933.1134.5234.57
148.Barczyk JanG-8 Bielany Warszawa+0.722:12.3645729.9433.9034.5533.97
149.Nowak JanKU AZS UMCS Lublin+0.692:12.4845630.3033.4534.7833.95
150.Łoboda JakubKU AZS UMCS Lublin+0.682:12.8545230.1233.0435.6134.08
151.Drabczyk Krystian SOUKP Unia Oświęcim+0.632:13.0845031.1933.8434.6533.40
152.Żegleń MiłoszPark Wodny Tarnowskie G.+0.522:13.3044830.1233.6434.7034.84
153.Sobieszek FranciszekMKS Piaseczno+0.622:13.3444729.7033.5535.3234.77
154.Depa MateuszKS Posnania Poznań+0.582:13.5744529.4533.8535.8434.43
155.Berej KacperOlimpijczyk 23 Lublin+0.612:13.9844128.9834.2236.9433.84
156.Okoń MaksymilianGIM 92 Ursynów W-wa+0.462:14.3043830.6133.5335.2134.95
157.Brus MarcelOlimpijczyk 23 Lublin+0.662:15.0043130.7934.6736.1633.38
158.Różycki SzymonGIM 92 Ursynów W-wa+0.642:15.4942629.5335.0436.8534.07
159.Okręt OliwierKS KSZO Ostrowiec Św.+0.702:15.7642430.9035.9834.6234.26
160.Horbaty KlaudiuszGIM 92 Ursynów W-wa+0.732:15.8042330.4234.3535.9835.05
161.Daszkiewicz Mikołaj SOUKP Unia Oświęcim+0.632:16.0242131.8935.7535.5232.86
162.Gołyński MichałGIM 92 Ursynów W-wa+0.622:17.0441231.1935.0136.3534.49
163.Gołębiowski OliwerKapry-Armexim Pruszków+0.602:18.2740130.0034.5036.8536.92
164.Jarczewski FranciszekUKS 190 Łódź+0.572:18.5939831.7635.7435.8535.24
165.Rymarz JakubUKS ORKA Zamość+0.682:19.0239430.6234.6236.1237.66
166.Ptak JanGIM 92 Ursynów W-wa+0.522:19.7938830.6035.4938.7334.97
167.Czarnecki IgorGIM 92 Ursynów W-wa+0.752:20.2138531.6736.1338.1634.25
168.Chycki KamilAquarius Lesko+0.822:21.4837429.9034.6137.7539.22
169.Pawlica MateuszPark Wodny Tarnowskie G.+0.492:21.8837132.0036.4537.3636.07
170.Kowalski MaciejSSP Orka Iława+0.692:22.3036833.1536.4936.2036.46
171.Sojda ErykKS KSZO Ostrowiec Św.+0.582:24.2235331.1737.2238.1337.70
172.Kesler MichałKS KSZO Ostrowiec Św.+0.722:24.5635133.2237.8637.0836.40
173.Zacharjasiewicz AntoniGIM 92 Ursynów W-wa+0.702:26.4833732.6737.7638.4337.62
174.Walas JanMKS Trójka Łódź+0.502:26.9533433.0438.2838.2737.36
175.Błoński PatrykNeptun Sokołów Podl.+0.592:29.7731530.6438.1341.1739.83
176.Matofij MikołajSiódemka Gdynia2:33.0329634.0539.2941.0338.66

17 - 18 lat

1.Karolczak JanG-8 Bielany Warszawa+0.771:52.5674427.0129.2628.2228.07
2.Piotrowski KacperG-8 Bielany Warszawa+0.651:54.2671126.9329.1329.8228.38
3.Jaśkiewicz AdrianG-8 Bielany Warszawa+0.721:56.0667827.2129.7029.8529.30
4.Sieradzki Kamil SOUKP Unia Oświęcim+0.731:56.8666427.5630.0230.2928.99
5.Warzocha AlbertCityZen Poznań+0.701:57.5065427.7330.0930.2329.45
6.Orlicz FilipG-8 Bielany Warszawa+0.671:57.6465127.0829.9130.0730.58
7.Pająk BartoszG-8 Bielany Warszawa+0.581:57.7764927.6130.2130.0229.93
8.Lech FilipKU AZS UMCS Lublin+0.681:57.8264827.0929.8730.5630.30
9.Krzykała EmilKP AVIA Świdnik+0.721:58.0064527.1729.7830.6030.45
10.Sacha Kamil SWrWKS Śląsk Wrocław+0.621:58.5763627.7430.7430.2629.83
11.Róg AdrianKP Sokół Rzeszów+0.671:58.5863627.8030.0931.0129.68
12.Goraj MarcinSMS Galicja Kraków+0.651:58.7963327.8430.6330.7929.53
13.Głuszkowski MateuszCityZen Poznań+0.551:59.1962628.1730.3230.0630.64
14.Sobieszuk KacperKU AZS UMCS Lublin+0.671:59.3462427.9831.3529.9430.07
15.Komorowski JanMKS Trójka Łódź+0.681:59.3862327.3830.4531.2630.29
16.Szczerba AdamKU AZS UMCS Lublin+0.631:59.4462227.8730.1030.7630.71
17.Grzegorczyk Wiktor SOUKS MOS Ełk+0.721:59.6361928.9030.3230.6429.77
18.Cieśla Oskar SOAZS AWF Katowice+0.721:59.7661728.4830.9130.5629.81
19.Synowiec MikołajSMS Galicja Kraków+0.671:59.9761427.8730.5430.7830.78
20.Janiczuk Patryk SLMUKS Lider Chełm+0.722:00.0761327.7130.7731.4330.16
21.Rozmysłowski ErykUKS GOS Raszyn+0.652:00.7960228.5731.0031.0630.16
22.Purtak Wiktor SWrWKS Śląsk Wrocław+0.802:01.1559627.6430.7332.2730.51
23.Popiołek DawidKU AZS UMCS Lublin+0.622:01.2459528.1931.1831.0930.78
24.Gilżyński SzymonSMS Galicja Kraków+0.702:01.2659528.4331.6731.7929.37
25.Szczygieł David SOUKP Unia Oświęcim+0.652:01.3559328.2531.0331.2430.83
Astashev BogdanSMS Galicja Kraków+0.712:01.3559328.5231.3232.0729.44
27.Niestuj PiotrSalos Cortile Kielce+0.632:01.4959128.2330.6432.5030.12
28.Kowalczyk KacperG-8 Bielany Warszawa+0.672:01.8158728.1829.6733.3130.65
29.Blachura Oskar SOUKP Unia Oświęcim+0.582:02.0158428.7031.5231.1230.67
30.Kusiński AleksyMKS Jedynka Łódź+0.752:02.0358328.0831.1431.8530.96
31.Zaremba JakubG-8 Bielany Warszawa+0.672:02.0458328.4631.4131.6330.54
32.Koncki BartłomiejKS Wisła Puławy+0.672:02.2258129.0131.2131.1230.88
33.Nowiczkow JakubKU AZS UMCS Lublin+0.772:02.7257428.8231.5832.0930.23
34.Kotarski JakubG-8 Bielany Warszawa+0.692:03.7456028.9131.5932.3030.94
35.Słowikowski BartoszKapry-Armexim Pruszków+0.652:03.8855828.3931.4732.3231.70
36.Rytter IgorG-8 Bielany Warszawa+0.702:03.9655728.3531.4832.1332.00
37.Chyrchała RafałUKS ORKA Zamość+0.652:04.0655528.5930.9332.4632.08
38.Czerwiński ŁukaszG-8 Bielany Warszawa+0.642:04.2155327.9531.4533.0231.79
39.Płatek Maciej SOUKP Unia Oświęcim+0.672:04.3455229.0531.6432.5931.06
40.Lik KacperMKS Jedynka Łódź+0.652:04.3655128.7131.2532.3232.08
41.Major Daniel SOUKP Unia Oświęcim+0.632:04.3755128.9631.8331.9731.61
42.Rajca WiktorUKS 190 Łódź+0.602:04.8554529.4231.4032.5831.45
43.Auguścik DanielKS KSZO Ostrowiec Św.+0.652:05.1354128.7732.2732.9731.12
44.Smolorz Dawid SOUKP Unia Oświęcim+0.652:05.4853728.7931.3632.6232.71
45.Kramarczyk Jakub SOUKP Unia Oświęcim+0.712:05.6353528.5132.5732.8731.68
46.Woźniak KamilKS Wisła Puławy+0.662:05.8053328.8531.6433.2532.06
47.Białecki JanMUKP Warszawianka+0.742:05.9653127.7631.8333.0333.34
48.Mikoś DawidMKS Trójka Łódź+0.792:06.0053028.6131.6232.3833.39
49.Gotowski DominikG-8 Bielany Warszawa+0.622:06.1252828.2631.4533.0033.41
50.Kałuża JakubUKP Gryf Dębica+0.732:06.8252029.9332.2232.5332.14
51.Kwaśny Jakub SOAZS AWF Katowice+0.712:08.8349628.9032.7433.4433.75
52.Szulierz MichałKP AVIA Świdnik+0.742:10.2048029.6232.8333.9333.82
53.Kalisiak NorbertNawa Skierniewice+0.652:10.2748030.2233.2634.0932.70
54.Wołoszyn RomanKU AZS UMCS Lublin+0.672:10.5047730.1233.6934.5732.12
55.Rutkiewicz JakubSSP Orka Iława+0.652:11.3746829.0032.7434.6834.95
56.Jakubczyk PatrykSSP Orka Iława+0.592:12.2945831.3132.8333.2734.88
57.Nowak JanKU AZS UMCS Lublin+0.692:12.4845630.3033.4534.7833.95
58.Łoboda JakubKU AZS UMCS Lublin+0.682:12.8545230.1233.0435.6134.08
59.Horbaty KlaudiuszGIM 92 Ursynów W-wa+0.732:15.8042330.4234.3535.9835.05

16 lat

1.Zieliński KonradUKS 190 Łódź+0.701:57.7365027.4529.6430.5130.13
2.Jakimiak JakubNarwal Międzyrzec Podl.+0.671:58.4163927.3031.0131.0229.08
3.Gąstał JanMUKP Warszawianka+0.611:59.3962327.1530.2331.7430.27
4.Stefański PatrykKS KSZO Ostrowiec Św.+0.512:00.6160428.2631.3131.7829.26
5.Zacharzyński NorbertWodnik Krasnystaw+0.682:00.7860228.8130.8731.0130.09
6.Ćwiek WiktorG-8 Bielany Warszawa2:01.7658728.9130.4630.9931.40
7.Wojciechowski KajetanMKS Trójka Łódź+0.702:02.5557629.2831.3931.1030.78
8.Karpiński JakubG-8 Bielany Warszawa+0.652:03.5056328.6331.4632.2731.14
9.Paszkowski KonstantyGIM 92 Ursynów W-wa+0.662:03.9255728.9132.1031.3431.57
10.Danikiewicz Dawid SOUKP Unia Oświęcim+0.712:03.9555728.3731.2932.4031.89
11.Tomaszowski MichałPark Wodny Tarnowskie G.+0.652:05.3853829.5132.7832.4030.69
12.Borowski KacperKS KSZO Ostrowiec Św.+0.472:05.4853728.3431.1132.8033.23
13.Adamczyk JanOlimpijczyk 23 Lublin+0.612:05.6453529.5732.3432.1231.61
14.Gąsiorowski MichałGIM 92 Ursynów W-wa+0.652:06.4052529.7733.2332.3731.03
15.Swojnóg Igor SOUKP Unia Oświęcim+0.662:06.5052429.8032.2533.3831.07
16.Jasiński JakubMKS Jedynka Łódź+0.552:06.5152429.9632.1132.2832.16
17.Para Mikołaj SOUKP Unia Oświęcim+0.462:07.3851329.6032.3132.7432.73
18.Stefanowski BartoszNawa Skierniewice+0.622:08.0250529.7332.6132.9032.78
19.Wróbel Igor SOUKP Unia Oświęcim+0.662:08.6649830.0432.9333.5332.16
20.Zalewski Sebastian SOUKP Unia Oświęcim+0.722:09.1449229.6631.7233.5734.19
21.Chołżyński NikodemOlimpijczyk 23 Lublin+0.672:09.5948729.5232.4834.0833.51
22.Rembowski JanIKS Konstancin+0.622:09.9248329.6933.5533.6833.00
23.Zając Kamil SOUKP Unia Oświęcim+0.702:10.1648130.3233.1833.9432.72
24.Włoch JakubKS Posnania Poznań+0.712:10.5047729.5133.0234.3433.63
25.Walczyk DominikKS KSZO Ostrowiec Św.+0.682:10.9447229.9134.0933.7333.21
26.Krupiński WojciechKS Posnania Poznań+0.832:11.0747129.4533.6334.0233.97
27.Borsuk PiotrUKP Fala Kraśnik+0.602:11.9446229.8833.5134.7233.83
28.Ilcewicz HubertUKS Victoria Józefów+0.592:11.9746129.2233.8735.1833.70
29.Świć MateuszOlimpijczyk 23 Lublin+0.662:12.1146029.7733.3734.8034.17
30.Mróz AdamOlimpijczyk 23 Lublin+0.862:12.2945830.0933.1134.5234.57
31.Barczyk JanG-8 Bielany Warszawa+0.722:12.3645729.9433.9034.5533.97
32.Berej KacperOlimpijczyk 23 Lublin+0.612:13.9844128.9834.2236.9433.84
33.Brus MarcelOlimpijczyk 23 Lublin+0.662:15.0043130.7934.6736.1633.38
34.Okręt OliwierKS KSZO Ostrowiec Św.+0.702:15.7642430.9035.9834.6234.26

15 lat

1.Konarski MaciejGIM 92 Ursynów W-wa+0.581:55.6568627.2229.7829.9728.68
2.Olczak KacperMKS Trójka Łódź+0.602:01.6458928.3931.2332.0829.94
3.Rafał KacperUKS V Łomianki+0.622:03.1656828.9132.2231.0730.96
4.Stanek KacperSMS Galicja Kraków+0.612:03.8655829.4532.4431.2930.68
5.Kowolik AlexPark Wodny Tarnowskie G.+0.612:04.3855128.8331.3732.7131.47
6.Jendrzejczyk MaximG-8 Bielany Warszawa+0.742:06.2952629.4232.1633.2031.51
7.Kwiecień PawełKS Piątka Chorzów+0.652:06.3552628.9831.6633.5332.18
8.Lamecki NikodemMKS Trójka Łódź+0.682:06.9851828.7732.9333.7531.53
9.Ochman MateuszPark Wodny Tarnowskie G.+0.662:07.2751427.8631.8635.0732.48
10.Majewski Maksym SOUKP Unia Oświęcim+0.732:07.3051428.6632.3933.9232.33
11.Klimczak KacperMKS Jedynka Łódź+0.562:07.7450929.2132.5333.3432.66
12.Jędryka NikodemMKS Jedynka Łódź+0.642:07.7750829.3532.8833.5731.97
13.Skalski KonradPark Wodny Tarnowskie G.+0.772:07.8550729.1332.7433.2132.77
14.Rozmysłowski FilipUKS GOS Raszyn+0.642:08.2350330.0233.2133.0831.92
15.Jędrych KrzysztofKS Posnania Poznań+0.692:08.4850028.7033.7734.8931.12
16.Juda Dominik SOUKP Unia Oświęcim+0.682:08.5749930.4833.0933.7931.21
17.Sieczek OliwierG-8 Bielany Warszawa+0.652:08.6449828.3533.6034.8431.85
18.Warzocha GustawCityZen Poznań+0.772:09.3049029.8232.9434.1332.41
19.Krystyński AleksanderSMS Galicja Kraków+0.662:09.3749029.1432.5934.2933.35
20.Luberda WiktorSMS Galicja Kraków+0.812:09.6748630.5134.0533.9431.17
21.Plewka PrzemysławPark Wodny Tarnowskie G.+0.692:09.7048629.4333.4334.2532.59
22.Milczarczyk OliwierMKS Trójka Łódź+0.692:10.5347730.7433.4734.5131.81
23.Ziembowicz FranciszekGIM 92 Ursynów W-wa+0.622:10.6647529.4433.0434.0834.10
24.Drabczyk Krystian SOUKP Unia Oświęcim+0.632:13.0845031.1933.8434.6533.40
25.Żegleń MiłoszPark Wodny Tarnowskie G.+0.522:13.3044830.1233.6434.7034.84
26.Depa MateuszKS Posnania Poznań+0.582:13.5744529.4533.8535.8434.43
27.Daszkiewicz Mikołaj SOUKP Unia Oświęcim+0.632:16.0242131.8935.7535.5232.86
28.Gołębiowski OliwerKapry-Armexim Pruszków+0.602:18.2740130.0034.5036.8536.92
29.Kowalski MaciejSSP Orka Iława+0.692:22.3036833.1536.4936.2036.46
30.Zacharjasiewicz AntoniGIM 92 Ursynów W-wa+0.702:26.4833732.6737.7638.4337.62
31.Walas JanMKS Trójka Łódź+0.502:26.9533433.0438.2838.2737.36

14 lat

1.Płoszka KacperMKS Jedynka Łódź+0.702:03.1556828.8031.5531.5031.30
2.Michta BartoszKS KSZO Ostrowiec Św.+0.652:05.4653728.3531.5133.2532.35
3.Sławacki WojciechWodnik Krasnystaw+0.682:05.9753028.3131.9133.6532.10
4.Arent ArturMKS Jedynka Łódź+0.502:08.2250330.6833.2731.8932.38
5.Radkiewicz KajetanKS KSZO Ostrowiec Św.+0.652:08.5150029.4032.8333.1233.16
6.Łupiński MateuszJuvenia Białystok+0.662:09.1949229.8031.9034.9732.52
7.Dziewguć BenjaminMKS Piaseczno+0.662:10.3347930.3733.1934.3932.38
8.Pogoda KrzysztofMKS Jedynka Łódź+0.712:11.6646430.7534.1733.6133.13
9.Rynkiewicz JakubKP Sokół Rzeszów+0.692:12.1645928.6534.2235.6433.65
10.Sobieszek FranciszekMKS Piaseczno+0.622:13.3444729.7033.5535.3234.77
11.Okoń MaksymilianGIM 92 Ursynów W-wa+0.462:14.3043830.6133.5335.2134.95
12.Różycki SzymonGIM 92 Ursynów W-wa+0.642:15.4942629.5335.0436.8534.07
13.Gołyński MichałGIM 92 Ursynów W-wa+0.622:17.0441231.1935.0136.3534.49
14.Jarczewski FranciszekUKS 190 Łódź+0.572:18.5939831.7635.7435.8535.24
15.Rymarz JakubUKS ORKA Zamość+0.682:19.0239430.6234.6236.1237.66
16.Ptak JanGIM 92 Ursynów W-wa+0.522:19.7938830.6035.4938.7334.97
17.Czarnecki IgorGIM 92 Ursynów W-wa+0.752:20.2138531.6736.1338.1634.25
18.Chycki KamilAquarius Lesko+0.822:21.4837429.9034.6137.7539.22
19.Pawlica MateuszPark Wodny Tarnowskie G.+0.492:21.8837132.0036.4537.3636.07
20.Sojda ErykKS KSZO Ostrowiec Św.+0.582:24.2235331.1737.2238.1337.70
21.Kesler MichałKS KSZO Ostrowiec Św.+0.722:24.5635133.2237.8637.0836.40
22.Błoński PatrykNeptun Sokołów Podl.+0.592:29.7731530.6438.1341.1739.83
23.Matofij MikołajSiódemka Gdynia2:33.0329634.0539.2941.0338.66


<< TOP >>
Konkurencja 3
27-04-2019 - 11:37
Kobiet, 100m klasycznyOpen
Wyniki

Rekord Polski Seniorów
Rekord Polski Młodzieżowców
Rekord Polski Jun.18-lat
Rekord Polski Jun.17-lat
Rekord Polski Jun.16-lat
Rekord Polski Jun.15-lat
Rekord Polski Jun.14-lat
1:07.92
1:07.92
1:08.25
1:09.19
1:09.19
1:10.43
1:12.20
Sztandera Dominika
Sztandera Dominika
Hallmann Weronika
Zachoszcz Paulina
Zachoszcz Paulina
Zachoszcz Paulina
Otremba Justyna
JUWRO
JUWRO
AZWAR
ZNKOS
ZNKOS
ZNKOS
DETOR
Lublin
Lublin
Łódź
Praha (CZE)
Praha (CZE)
Gorzów Wlkp.
Ostrowiec Św.
21-05-2017
21-05-2017
27-05-2018
12-07-2009
12-07-2009
13-07-2008
12-12-2009

Punkty: FINA 2018
PozycjaCRCzasPkt.50m100m
Open

1.Sztandera DominikaJuvenia Wrocław+0.621:09.7577733.2636.49
2.Hallmann WeronikaAZS AWF Warszawa+0.701:10.2176234.2535.96
3.Żmuda WeronikaKU AZS UMCS Lublin+0.671:12.4769233.6638.81
4.Uryga PaulinaKU AZS AGH Kraków+0.741:12.4869234.4738.01
5.Wojtkowiak AlicjaPark Wodny Tarnowskie G.+0.711:13.0067734.2738.73
6.Kobuszewska KarolinaHuragan Sosnowiec+0.561:13.5566235.8137.74
7.Maruszczyk Beata SRVictoria Racibórz+0.631:14.1164734.5339.58
8.Wikieł AngelikaNarew Ostrołęka+0.631:14.1264735.5938.53
9.Szopa MartaCSTiR Strzyżów+0.721:14.4963835.4239.07
10.Błażejewska NikolaMUKS Wodnik Łask+0.691:15.0062535.5539.45
11.Malec KlaudiaUKS ORKA Zamość1:15.1862036.7738.41
12.Osiniak EwaKU AZS UMCS Lublin+0.621:15.6260935.2840.34
13.Amilkiewicz AleksandraKS OLIMPIA Lublin+0.671:16.1859635.3240.86
14.Dobosz KalinaUKP Polonia Warszawa+0.561:16.4259037.0139.41
15.Obajtek AleksandraAZS AWF Warszawa+0.621:16.5058935.4541.05
16.Hellak EmiliaWKS Śląsk Wrocław+0.701:16.5258835.6740.85
17.Kempa Anna SOMMKS Kędzierzyn-Koźle+0.761:16.5958737.0939.50
18.Rutkowska AgnieszkaTP Skalar Słupsk+0.751:16.6658536.9739.69
19.Prusik KamilaMKP Szczecin+0.661:16.7258435.5941.13
20.Cynarska WeronikaUKP Polonia Warszawa+0.731:16.7958237.3239.47
21.Rokita HannaPark Wodny Tarnowskie G.+0.711:16.8758036.3040.57
22.Herbreder GabrielaGIM 92 Ursynów W-wa+0.481:17.1457436.2940.85
23.Budzińska Paulina SOMMKS Kędzierzyn-Koźle+0.641:17.3457037.7439.60
24.Banaczkowska Aleksandra SLKS KSZO Ostrowiec Św.+0.731:17.4156836.0541.36
25.Horova OksanaSMS Galicja Kraków+0.711:17.5156635.7841.73
26.Bura JuliaSMS Galicja Kraków+0.701:17.6156436.2641.35
27.Ofman JuliaBarakuda Starachowice+0.651:17.6256335.8441.78
28.Owerko JuliaUKS GOS Raszyn+0.751:17.7556136.2841.47
29.Potiopa KarolinaOchota Warszawa1:17.9555637.3040.65
30.Oleszak Maja SZGTP Zielona Góra+0.741:18.1155337.1041.01
31.Motyl SaraKU AZS Politechniki Łódzkiej+0.631:18.1555236.9941.16
32.Kozubowska NataliaManta Kochłowice Ruda Śl.+0.741:18.2055138.2439.96
33.Kowalczyk KatarzynaUKS SP-149 Łódź+0.421:18.2155137.9340.28
34.Sierpień AleksandraBarakuda Starachowice+0.521:18.2954936.4741.82
35.Rabiniak ZuzannaKU AZS UMCS Lublin+0.701:18.7554037.2141.54
36.Bednarz JuliaUKS ORKA Zamość+0.791:18.9453636.7542.19
37.Stawicka JuliaGIM 92 Ursynów W-wa+0.761:19.0153437.1041.91
38.Wilczek Renata SOPłetwal Zakopane+0.781:19.1453238.0241.12
39.Gwaj JuliaOlimpijczyk Suwałki+0.651:19.1853137.5241.66
40.Zielińska MariaOrka Ciechanów+0.791:19.3652737.1342.23
41.Lubińska Alicja SOUKP Unia Oświęcim+0.551:19.6452237.5542.09
42.Radek WiktoriaMUKS Gilus Gilowice+0.721:19.6552137.6841.97
43.Domoradzka AleksandraOlimpijczyk Suwałki+0.761:19.7851937.8041.98
44.Zientarska KarolinaG-8 Bielany Warszawa+0.711:19.7951937.9141.88
45.Woś WeronikaGIM 92 Ursynów W-wa+0.711:19.9651537.2942.67
46.Wilczewska AleksandraKU AZS UMCS Lublin+0.691:20.2950938.5641.73
47.Kowalczyk GabrielaMKS Trójka Łódź+0.541:20.9149738.5942.32
48.Har ZofiaMKS Piaseczno+0.671:20.9349738.9142.02
49.Poppe AnnaManta Kochłowice Ruda Śl.+0.731:21.2549138.6242.63
50.Kumorek KamilaKU AZS UMCS Lublin+0.601:21.4048938.1143.29
51.Dębkowska WiktoriaMUKS Wodnik Łask+0.671:22.0447738.4243.62
52.Pawlik NataliaSalos Cortile Kielce+0.781:22.0747739.1742.90
53.Urbańska PatrycjaMKS Jedynka Łódź+0.641:22.1347638.3943.74
54.Bidnik KarolinaGIM 92 Ursynów W-wa+0.791:23.2445739.5143.73
55.Kowal MagdalenaMUKS Wodnik Łask+0.871:23.9344639.8044.13
56.Kowalska KarolinaKS KSZO Ostrowiec Św.+0.591:24.3343940.0944.24
57.Pecio AnnaKS Wisła Puławy+0.571:24.4143839.6944.72
58.Wrona MagdalenaMKS Jedynka Łódź+0.771:25.0442839.3245.72
59.Brzozowska AleksandraJuvenia Białystok+0.791:26.1841241.1245.06
60.Janczarska WiktoriaSiódemka Gdynia+0.681:26.5940639.0247.57
61.Kasjaniuk PatrycjaUKP Polonia Warszawa+0.621:27.0639940.8846.18
62.Sosnówka OliwiaUKP Fala Kraśnik+0.731:27.2339740.9946.24
63.Elsner AleksandraUKP Polonia Warszawa+0.681:28.3338241.5546.78

17 - 18 lat

1.Dobosz KalinaUKP Polonia Warszawa+0.561:16.4259037.0139.41
2.Kempa Anna SOMMKS Kędzierzyn-Koźle+0.761:16.5958737.0939.50
3.Rutkowska AgnieszkaTP Skalar Słupsk+0.751:16.6658536.9739.69
4.Prusik KamilaMKP Szczecin+0.661:16.7258435.5941.13
5.Banaczkowska Aleksandra SLKS KSZO Ostrowiec Św.+0.731:17.4156836.0541.36
6.Horova OksanaSMS Galicja Kraków+0.711:17.5156635.7841.73
7.Bura JuliaSMS Galicja Kraków+0.701:17.6156436.2641.35
8.Owerko JuliaUKS GOS Raszyn+0.751:17.7556136.2841.47
9.Oleszak Maja SZGTP Zielona Góra+0.741:18.1155337.1041.01
10.Rabiniak ZuzannaKU AZS UMCS Lublin+0.701:18.7554037.2141.54
11.Zientarska KarolinaG-8 Bielany Warszawa+0.711:19.7951937.9141.88
12.Wilczewska AleksandraKU AZS UMCS Lublin+0.691:20.2950938.5641.73
13.Kumorek KamilaKU AZS UMCS Lublin+0.601:21.4048938.1143.29
14.Bidnik KarolinaGIM 92 Ursynów W-wa+0.791:23.2445739.5143.73
15.Kowalska KarolinaKS KSZO Ostrowiec Św.+0.591:24.3343940.0944.24

16 lat

1.Wojtkowiak AlicjaPark Wodny Tarnowskie G.+0.711:13.0067734.2738.73
2.Błażejewska NikolaMUKS Wodnik Łask+0.691:15.0062535.5539.45
3.Obajtek AleksandraAZS AWF Warszawa+0.621:16.5058935.4541.05
4.Hellak EmiliaWKS Śląsk Wrocław+0.701:16.5258835.6740.85
5.Cynarska WeronikaUKP Polonia Warszawa+0.731:16.7958237.3239.47
6.Rokita HannaPark Wodny Tarnowskie G.+0.711:16.8758036.3040.57
7.Herbreder GabrielaGIM 92 Ursynów W-wa+0.481:17.1457436.2940.85
8.Budzińska Paulina SOMMKS Kędzierzyn-Koźle+0.641:17.3457037.7439.60
9.Motyl SaraKU AZS Politechniki Łódzkiej+0.631:18.1555236.9941.16
10.Domoradzka AleksandraOlimpijczyk Suwałki+0.761:19.7851937.8041.98
11.Poppe AnnaManta Kochłowice Ruda Śl.+0.731:21.2549138.6242.63
12.Kasjaniuk PatrycjaUKP Polonia Warszawa+0.621:27.0639940.8846.18
13.Elsner AleksandraUKP Polonia Warszawa+0.681:28.3338241.5546.78

15 lat

1.Malec KlaudiaUKS ORKA Zamość1:15.1862036.7738.41
2.Ofman JuliaBarakuda Starachowice+0.651:17.6256335.8441.78
3.Potiopa KarolinaOchota Warszawa1:17.9555637.3040.65
4.Sierpień AleksandraBarakuda Starachowice+0.521:18.2954936.4741.82
5.Bednarz JuliaUKS ORKA Zamość+0.791:18.9453636.7542.19
6.Wilczek Renata SOPłetwal Zakopane+0.781:19.1453238.0241.12
7.Gwaj JuliaOlimpijczyk Suwałki+0.651:19.1853137.5241.66
8.Zielińska MariaOrka Ciechanów+0.791:19.3652737.1342.23
9.Woś WeronikaGIM 92 Ursynów W-wa+0.711:19.9651537.2942.67
10.Kowalczyk GabrielaMKS Trójka Łódź+0.541:20.9149738.5942.32
11.Har ZofiaMKS Piaseczno+0.671:20.9349738.9142.02
12.Dębkowska WiktoriaMUKS Wodnik Łask+0.671:22.0447738.4243.62
13.Wrona MagdalenaMKS Jedynka Łódź+0.771:25.0442839.3245.72

14 lat

1.Amilkiewicz AleksandraKS OLIMPIA Lublin+0.671:16.1859635.3240.86
2.Kozubowska NataliaManta Kochłowice Ruda Śl.+0.741:18.2055138.2439.96
3.Kowalczyk KatarzynaUKS SP-149 Łódź+0.421:18.2155137.9340.28
4.Stawicka JuliaGIM 92 Ursynów W-wa+0.761:19.0153437.1041.91
5.Lubińska Alicja SOUKP Unia Oświęcim+0.551:19.6452237.5542.09
6.Radek WiktoriaMUKS Gilus Gilowice+0.721:19.6552137.6841.97
7.Pawlik NataliaSalos Cortile Kielce+0.781:22.0747739.1742.90
8.Urbańska PatrycjaMKS Jedynka Łódź+0.641:22.1347638.3943.74
9.Kowal MagdalenaMUKS Wodnik Łask+0.871:23.9344639.8044.13
10.Pecio AnnaKS Wisła Puławy+0.571:24.4143839.6944.72
11.Brzozowska AleksandraJuvenia Białystok+0.791:26.1841241.1245.06
12.Janczarska WiktoriaSiódemka Gdynia+0.681:26.5940639.0247.57
13.Sosnówka OliwiaUKP Fala Kraśnik+0.731:27.2339740.9946.24


<< TOP >>
Konkurencja 4
27-04-2019 - 11:42
Mężczyzn, 100m klasycznyOpen
Wyniki

Rekord Polski Seniorów
Rekord Polski Młodzieżowców
Rekord Polski Jun.18-lat
Rekord Polski Jun.17-lat
Rekord Polski Jun.16-lat
Rekord Polski Jun.15-lat
Rekord Polski Jun.14-lat
Rekord Okręgu Święt Jun.17lat
1:00.24
1:00.24
1:02.04
1:02.25
1:02.45
1:04.62
1:07.05
1:06.69
Stolarski Marcin
Stolarski Marcin
Kusto Robert
Tokarski Krzysztof
Machnik Mikołaj
Siemiński Piotr
Machnik Mikołaj
Klimas Michał
ZOWAR
ZOWAR
ORLBA
VIRAC
MOKAT
ZOWAR
MOKAT
00612
Szczecin
Szczecin
Hodmezovasarhely (HUN)
Dubai (UAE)
Ostrowiec Św.
Hodmezovasarhely (HUN)
Drzonków
Ostrowiec Św.
30-05-2016
30-05-2016
10-07-2016
27-08-2013
24-05-2009
12-12-2015
08-07-2007
27-04-2019

Punkty: FINA 2018
PozycjaCRCzasPkt.50m100m
Open

1.Kałusowski JanMKS Trójka Łódź+0.611:01.8079029.0932.71
2.Roguski BartłomiejAZS AWF Warszawa+0.691:02.5576129.8432.71
3.Hołub MaciejAZS AWF Katowice+0.601:03.3673329.5633.80
4.Romanowski KamilAZS AWF Katowice+0.631:04.0171029.8834.13
5.Stolarski MarcinKU AZS UMCS Lublin+0.711:04.5069430.1434.36
6.Suzin MarcinKU AZS AGH Kraków+0.681:05.1967331.1134.08
7.Kadrow KonradKU AZS UMCS Lublin+0.631:05.3566832.0133.34
8.Solak ŁukaszKU AZS AGH Kraków+0.731:05.4066630.1035.30
9.Dubas Mateusz SOAZS AWF Katowice+0.661:05.4966331.2534.24
10.Kusto RobertAZS AWF Warszawa+0.571:05.5066331.2334.27
11.Karnik KacperMKS Wodnik Radom+0.611:05.9565031.3834.57
12.Piotrowicz KamilMKS Trójka Łódź+0.711:06.0764631.0035.07
13.Klimas MichałKS KSZO Ostrowiec Św.+0.661:06.6962831.1435.55
Rekord Okregu Świętokrzyskiego Juniorów 17-lat
14.Książnicki DawidMKS IKAR Mielec+0.671:06.9762031.6435.33
15.Goleniec KamilAZS AWF Katowice+0.621:07.1261631.5235.60
16.Zacharzyński NorbertWodnik Krasnystaw+0.621:07.1561532.0035.15
17.Beberok Filip SZGTP Zielona Góra+0.731:07.2261330.8236.40
18.Lechowicz FilipKU AZS AGH Kraków+0.711:07.8959531.0436.85
19.Bubak Dawid SRVictoria Racibórz+0.581:07.9559431.4336.52
20.Mańczak JakubG-8 Bielany Warszawa+0.631:08.2058731.8536.35
21.Grabek OskarOlimpijczyk 23 Lublin+0.691:08.2658631.7336.53
22.Holod ArsenijUKS GOS Raszyn+0.691:08.7457431.6937.05
23.Bielawa DominikKS KSZO Ostrowiec Św.+0.531:08.9057032.1336.77
24.Tarasewicz MarcelG-8 Bielany Warszawa+0.681:08.9956732.0536.94
25.Celiński Jakub SKNarwal Międzyrzec Podl.+0.771:09.1556332.2636.89
26.Śliwka JakubUKS Salmo Żory+0.641:09.2156233.5735.64
27.Linard BartoszIKS Konstancin+0.701:09.2556132.9536.30
28.Guzy MarcelDOKiS Vega Dobrodzień+0.651:09.3455933.0236.32
29.Gałuszka Bruno SOUKP Unia Oświęcim+0.711:09.5155532.8036.71
30.Przystał AdamG-8 Bielany Warszawa+0.681:09.7155032.8436.87
31.Kotwica BartoszKU AZS UMCS Lublin+0.671:09.8354732.5737.26
32.Kraczkowski TomaszBarakuda Starachowice+0.681:09.8754633.1236.75
33.Sagan JakubSkarpa Lublin+0.611:09.8854632.0537.83
34.Zdziebło Piotr SWrWKS Śląsk Wrocław+0.791:10.3153633.2637.05
35.Szydłowski Erwin SOUKP Unia Oświęcim+0.651:10.5353132.9237.61
36.Piekaruś DawidKP AVIA Świdnik+0.711:10.6652832.8037.86
37.Piela Michał SOUKP Unia Oświęcim+0.651:10.6752833.6537.02
38.Dudzik SebastianSMS Galicja Kraków+0.761:10.7852532.9037.88
39.Stańczyk Jarema SOMMKS Kędzierzyn-Koźle+0.691:10.8852333.3937.49
40.Labich WiktorMKS Trójka Łódź+0.771:11.0052034.4436.56
41.Gawron OskarWKS Śląsk Wrocław+0.771:11.1051833.6737.43
42.Minichowski MaksymilianUKS V Łomianki+0.751:11.1351833.4737.66
43.Bryg BartoszSMS Galicja Kraków+0.671:11.3451333.7537.59
44.Kijek Wiktor SOUKP Unia Oświęcim+0.671:11.6750633.4138.26
45.Kwiatek RadosławSalos Cortile Kielce+0.631:11.8350334.3537.48
46.Lis JanUnia Busko Zdrój+0.721:11.8450234.3537.49
47.Kozieński OliwierKS Wisła Puławy+0.711:11.9050133.2838.62
48.Korzeniowski PiotrWodnik Krasnystaw+0.701:12.0049933.9138.09
49.Wilanowski MateuszMKS Jedynka Łódź+0.761:12.0549833.7838.27
50.Kempa MikołajKU AZS UMCS Lublin+0.761:12.3049335.5136.79
51.Stecki JędrzejSiódemka Gdynia+0.591:12.4049133.2439.16
52.Plewka PrzemysławPark Wodny Tarnowskie G.+0.651:12.5448835.1637.38
53.Nosal Miłosz SOUKP Unia Oświęcim+0.661:13.2847335.6037.68
54.Szczepanik SzymonKP Sokół Rzeszów+0.701:13.4647032.9640.50
55.Filipiak GrzegorzAstromal Leszno+0.721:13.5146935.0938.42
56.Fajkowski PiotrMKS Trójka Łódź+0.691:13.5646834.0639.50
57.Haba JakubKS KSZO Ostrowiec Św.+0.701:13.6246734.0739.55
58.Jonowski MichałSSP Orka Iława+0.581:13.7346533.7739.96
59.Ziembowicz FranciszekGIM 92 Ursynów W-wa+0.611:14.0645934.1239.94
60.Janowski DamianMKP Szczecin+0.621:14.3645334.0240.34
61.Kalisiak NorbertNawa Skierniewice+0.641:15.3343636.3638.97
62.Paszkowski KonstantyGIM 92 Ursynów W-wa+0.721:15.3943534.6640.73
63.Rytter IgorG-8 Bielany Warszawa+0.751:15.4843333.6341.85
64.Wolski KubaKS KSZO Ostrowiec Św.+0.651:15.6043135.7539.85
65.Świeca MateuszKP Sokół Rzeszów+0.701:15.8942635.9639.93
66.Majkowski AleksanderSwim Team Wilanów+0.631:16.2042136.3039.90
67.Wojnar TymoteuszKP Sokół Rzeszów+0.651:16.4241735.7840.64
68.Kowalski AlexanderOrka Ciechanów+0.741:17.1340635.8241.31
Grzegorzewski BartoszMUKS Wodnik Łask+0.641:17.1340635.3541.78
70.Szustak HubertUKS GOS Raszyn+0.761:17.4240133.9743.45
71.Terlecki MichałWodnik Krasnystaw+0.701:17.5639936.6540.91
72.Wypchło JakubBarakuda Starachowice+0.581:17.8139535.6642.15
73.Dwyer Vincent JohnMUKP Warszawianka+0.671:19.0437736.7842.26
74.Walas JanMKS Trójka Łódź+0.611:19.4537137.8041.65
75.Milczarczyk OliwierMKS Trójka Łódź+0.681:19.4737137.9341.54
76.Krupiński WojciechKS Posnania Poznań+0.841:19.5037136.4043.10
77.Lenczewski PiotrOlimpijczyk Suwałki+0.831:19.6336937.8641.77
78.Gohla KamilMMKS Kędzierzyn-Koźle+0.761:20.0936237.0643.03
79.Skrzecz PiotrŻoliborz Warszawa+0.611:20.7035436.6944.01
80.Kałusowski GracjanMKS Trójka Łódź+0.671:21.2334737.3843.85
81.Leszczyński MaciejMMKS Kędzierzyn-Koźle+0.541:22.0633737.5744.49
82.Pupka FilipCityZen Poznań+0.741:22.2433538.7543.49
83.Bielecki SamborGIM 92 Ursynów W-wa+0.751:22.6033039.4043.20
84.Tasior SewerynKP Sokół Rzeszów+0.561:23.7631738.6945.07
85.Klimek JakubORKA Częstochowa+0.721:24.4131039.8744.54
86.Jarczewski FranciszekUKS 190 Łódź+0.601:24.5430840.3144.23
87.Błoński PatrykNeptun Sokołów Podl.+0.461:25.1830139.2245.96
88.Piszczała MarcelMUKS Wodnik Łask+0.741:28.6826740.5348.15
89.Szafranek SzymonManta Kochłowice Ruda Śl.+0.681:29.1826240.6548.53

17 - 18 lat

1.Dubas Mateusz SOAZS AWF Katowice+0.661:05.4966331.2534.24
2.Karnik KacperMKS Wodnik Radom+0.611:05.9565031.3834.57
3.Klimas MichałKS KSZO Ostrowiec Św.+0.661:06.6962831.1435.55
Rekord Okregu Świętokrzyskiego Juniorów 17-lat
4.Książnicki DawidMKS IKAR Mielec+0.671:06.9762031.6435.33
5.Bubak Dawid SRVictoria Racibórz+0.581:07.9559431.4336.52
6.Mańczak JakubG-8 Bielany Warszawa+0.631:08.2058731.8536.35
7.Holod ArsenijUKS GOS Raszyn+0.691:08.7457431.6937.05
8.Bielawa DominikKS KSZO Ostrowiec Św.+0.531:08.9057032.1336.77
9.Celiński Jakub SKNarwal Międzyrzec Podl.+0.771:09.1556332.2636.89
10.Guzy MarcelDOKiS Vega Dobrodzień+0.651:09.3455933.0236.32
11.Gałuszka Bruno SOUKP Unia Oświęcim+0.711:09.5155532.8036.71
12.Kotwica BartoszKU AZS UMCS Lublin+0.671:09.8354732.5737.26
13.Sagan JakubSkarpa Lublin+0.611:09.8854632.0537.83
14.Zdziebło Piotr SWrWKS Śląsk Wrocław+0.791:10.3153633.2637.05
15.Piekaruś DawidKP AVIA Świdnik+0.711:10.6652832.8037.86
16.Dudzik SebastianSMS Galicja Kraków+0.761:10.7852532.9037.88
17.Stańczyk Jarema SOMMKS Kędzierzyn-Koźle+0.691:10.8852333.3937.49
18.Kijek Wiktor SOUKP Unia Oświęcim+0.671:11.6750633.4138.26
19.Kwiatek RadosławSalos Cortile Kielce+0.631:11.8350334.3537.48
20.Stecki JędrzejSiódemka Gdynia+0.591:12.4049133.2439.16
21.Fajkowski PiotrMKS Trójka Łódź+0.691:13.5646834.0639.50
22.Haba JakubKS KSZO Ostrowiec Św.+0.701:13.6246734.0739.55
23.Kalisiak NorbertNawa Skierniewice+0.641:15.3343636.3638.97
24.Rytter IgorG-8 Bielany Warszawa+0.751:15.4843333.6341.85
25.Dwyer Vincent JohnMUKP Warszawianka+0.671:19.0437736.7842.26

16 lat

1.Zacharzyński NorbertWodnik Krasnystaw+0.621:07.1561532.0035.15
2.Grabek OskarOlimpijczyk 23 Lublin+0.691:08.2658631.7336.53
3.Przystał AdamG-8 Bielany Warszawa+0.681:09.7155032.8436.87
4.Szydłowski Erwin SOUKP Unia Oświęcim+0.651:10.5353132.9237.61
5.Labich WiktorMKS Trójka Łódź+0.771:11.0052034.4436.56
6.Korzeniowski PiotrWodnik Krasnystaw+0.701:12.0049933.9138.09
7.Wilanowski MateuszMKS Jedynka Łódź+0.761:12.0549833.7838.27
8.Szczepanik SzymonKP Sokół Rzeszów+0.701:13.4647032.9640.50
9.Filipiak GrzegorzAstromal Leszno+0.721:13.5146935.0938.42
10.Paszkowski KonstantyGIM 92 Ursynów W-wa+0.721:15.3943534.6640.73
11.Krupiński WojciechKS Posnania Poznań+0.841:19.5037136.4043.10
12.Lenczewski PiotrOlimpijczyk Suwałki+0.831:19.6336937.8641.77

15 lat

1.Tarasewicz MarcelG-8 Bielany Warszawa+0.681:08.9956732.0536.94
2.Śliwka JakubUKS Salmo Żory+0.641:09.2156233.5735.64
3.Linard BartoszIKS Konstancin+0.701:09.2556132.9536.30
4.Kraczkowski TomaszBarakuda Starachowice+0.681:09.8754633.1236.75
5.Piela Michał SOUKP Unia Oświęcim+0.651:10.6752833.6537.02
6.Minichowski MaksymilianUKS V Łomianki+0.751:11.1351833.4737.66
7.Bryg BartoszSMS Galicja Kraków+0.671:11.3451333.7537.59
8.Lis JanUnia Busko Zdrój+0.721:11.8450234.3537.49
9.Kozieński OliwierKS Wisła Puławy+0.711:11.9050133.2838.62
10.Plewka PrzemysławPark Wodny Tarnowskie G.+0.651:12.5448835.1637.38
11.Nosal Miłosz SOUKP Unia Oświęcim+0.661:13.2847335.6037.68
12.Jonowski MichałSSP Orka Iława+0.581:13.7346533.7739.96
13.Ziembowicz FranciszekGIM 92 Ursynów W-wa+0.611:14.0645934.1239.94
14.Wolski KubaKS KSZO Ostrowiec Św.+0.651:15.6043135.7539.85
15.Majkowski AleksanderSwim Team Wilanów+0.631:16.2042136.3039.90
16.Grzegorzewski BartoszMUKS Wodnik Łask+0.641:17.1340635.3541.78
17.Wypchło JakubBarakuda Starachowice+0.581:17.8139535.6642.15
18.Walas JanMKS Trójka Łódź+0.611:19.4537137.8041.65
19.Milczarczyk OliwierMKS Trójka Łódź+0.681:19.4737137.9341.54
20.Kałusowski GracjanMKS Trójka Łódź+0.671:21.2334737.3843.85
21.Pupka FilipCityZen Poznań+0.741:22.2433538.7543.49
22.Klimek JakubORKA Częstochowa+0.721:24.4131039.8744.54

14 lat

1.Janowski DamianMKP Szczecin+0.621:14.3645334.0240.34
2.Świeca MateuszKP Sokół Rzeszów+0.701:15.8942635.9639.93
3.Wojnar TymoteuszKP Sokół Rzeszów+0.651:16.4241735.7840.64
4.Kowalski AlexanderOrka Ciechanów+0.741:17.1340635.8241.31
5.Terlecki MichałWodnik Krasnystaw+0.701:17.5639936.6540.91
6.Gohla KamilMMKS Kędzierzyn-Koźle+0.761:20.0936237.0643.03
7.Skrzecz PiotrŻoliborz Warszawa+0.611:20.7035436.6944.01
8.Leszczyński MaciejMMKS Kędzierzyn-Koźle+0.541:22.0633737.5744.49
9.Bielecki SamborGIM 92 Ursynów W-wa+0.751:22.6033039.4043.20
10.Tasior SewerynKP Sokół Rzeszów+0.561:23.7631738.6945.07
11.Jarczewski FranciszekUKS 190 Łódź+0.601:24.5430840.3144.23
12.Błoński PatrykNeptun Sokołów Podl.+0.461:25.1830139.2245.96
13.Piszczała MarcelMUKS Wodnik Łask+0.741:28.6826740.5348.15
14.Szafranek SzymonManta Kochłowice Ruda Śl.+0.681:29.1826240.6548.53


<< TOP >>
Konkurencja 5
27-04-2019 - 11:53
Kobiet, 50m motylkowyOpen
Wyniki

Rekord Polski Seniorów
Rekord Polski Młodzieżowców
Rekord Polski Jun.18-lat
Rekord Polski Jun.17-lat
Rekord Polski Jun.16-lat
Rekord Polski Jun.15-lat
Rekord Polski Jun.14-lat
25.91
26.36
26.94
27.03
27.04
27.89
28.40
Dowgiert Anna
Dowgiert Anna
Urbanczyk Aleksandra
Jurczyk Karolina
Korc Agata
Jurczyk Karolina
Sokołowska Diana
SLWRO
SLWRO
TRLOD
DZDZI
SLWRO
DZDZI
JUBIA
Kazań (RUS)
Debrecen (HUN)
Praha (CZE)
Helsinki (FIN)
Berlin (GER)
Szczecin
Dębica
07-08-2015
21-05-2012
19-03-2005
08-07-2018
29-07-2002
30-05-2016
03-07-2010

Punkty: FINA 2018
PozycjaCRCzasPkt.
Open

1.Tchórz AlicjaJuvenia Wrocław+0.6627.13730
2.Jabłońska MartynaMKS Piaseczno+0.6828.10657
3.Woźniak ZofiaG-8 Bielany Warszawa+0.7228.43634
4.Zielińska DariaUKP Polonia Warszawa+0.7128.45633
5.Kołodziej KatarzynaKU AZS UMCS Lublin+0.5928.61622
6.Mazurkiewicz BarbaraKU AZS UMCS Lublin+0.6828.71616
7.Cieplak AleksandraUKS Olimpic Warka+0.6528.72615
8.Magierowska Julia SKAZS AWF Katowice+0.5828.75613
9.Wardak MariaMKP Szczecin+0.6329.13589
10.Wróbel JuliaUKP Polonia Warszawa+0.6129.30579
Buszka KorneliaUKP Polonia Warszawa+0.7329.30579
12.Walz KorneliaNawa Skierniewice+0.6429.38574
Kowal EmiliaSMS Galicja Kraków+0.7329.38574
14.Kawka NinaGIM 92 Ursynów W-wa+0.6429.49568
15.Gawron PaulaCSTiR Strzyżów+0.6429.50567
16.Sirignano LuigiaKU AZS AGH Kraków+0.6529.64559
17.Amilkiewicz AleksandraKS OLIMPIA Lublin+0.6329.67558
18.Peciak KatarzynaSMS Galicja Kraków+0.7129.72555
19.Tarasiewicz KlaudiaUKP Polonia Warszawa+0.5929.74554
20.Pogorzelska InezUKS GOS Raszyn+0.5129.76553
21.Wojtkowiak AlicjaPark Wodny Tarnowskie G.+0.6729.83549
22.Widurska KingaSMS Galicja Kraków+0.6929.87547
23.Skowron MajaMKP Szczecin+0.6929.94543
24.Domżalska WiktoriaUKP Jedynka Elbląg+0.6630.02538
25.Poznańska JustynaUKS SP 8 Chrzanów+0.7230.10534
26.Gancarz KarolinaKU AZS UMCS Lublin+0.6830.11534
27.Król WiktoriaSMS Galicja Kraków+0.7230.16531
28.Szuper KatarzynaUKS ORKA Zamość+0.6230.23527
29.Szopa MartaCSTiR Strzyżów+0.6930.33522
30.Burdyn DominikaOlimpijczyk Suwałki+0.6430.36521
31.Kaczorowska AlicjaG-8 Bielany Warszawa+0.6730.38520
32.Prochownik MartynaKU AZS UMCS Lublin+0.6930.42517
Kozińska AnnaGIM 92 Ursynów W-wa+0.5730.42517
Zawadzka HannaG-8 Bielany Warszawa+0.7030.42517
35.Suchecka KatarzynaKU AZS UMCS Lublin+0.6730.47515
36.Poznachowska NadiaUKP Polonia Warszawa+0.7730.53512
37.Nowak ZofiaG-8 Bielany Warszawa+0.7830.60508
38.Tasak AleksandraSMS Galicja Kraków+0.6230.67505
39.Pogorzelska LauraSMS Galicja Kraków+0.6730.83497
40.Świstuń JuliaSMS Galicja Kraków+0.6030.86496
41.Błażejewska NikolaMUKS Wodnik Łask+0.8130.94492
42.Wieczorek MarikaKS OLIMPIA Lublin+0.7830.97490
43.Marszałek MagdalenaMKP Szczecin+0.6730.99489
44.Kwiatkowska ZofiaKU AZS UMCS Lublin+0.6131.08485
45.Sioma ZuzannaUKS ORKA Zamość+0.6431.21479
46.Potiopa KarolinaOchota Warszawa31.57463
Woś WeronikaGIM 92 Ursynów W-wa+0.7131.57463
48.Radek WiktoriaMUKS Gilus Gilowice+0.5931.58462
49.Drażyk Natalia SOUKP Unia Oświęcim+0.6631.61461
50.Dopart MarcelinaAZS AWF Warszawa+0.7431.63460
51.Urbańska PatrycjaMKS Jedynka Łódź+0.6631.73456
52.Miłek MarcelinaSMS Galicja Kraków+0.6631.75455
53.Rokita HannaPark Wodny Tarnowskie G.+0.6631.77454
Borkowska MałgorzataOlimpijczyk 23 Lublin+0.6231.77454
55.Kukiełka LilianaSSP Orka Iława+0.7031.83452
56.Skalińska EwaMKS Piaseczno+0.5631.84451
57.Kowalczyk GabrielaMKS Trójka Łódź+0.7331.86450
Olecka AmeliaGIM 92 Ursynów W-wa+0.6831.86450
59.Jonczyk ZuzannaDOKiS Vega Dobrodzień+0.5731.88450
Jastrząbek NadiaSiódemka Gdynia+0.6531.88450
61.Ptaszyńska Weronika SOUKP Unia Oświęcim+0.7331.92448
62.Przygoda NataliaKS KSZO Ostrowiec Św.+0.6231.93447
63.Stansberry LilianeUKS GOS Raszyn+0.6331.96446
64.Mayerberg Anna SOUKP Unia Oświęcim+0.6431.99445
65.Dębkowska WiktoriaMUKS Wodnik Łask+0.5232.05442
66.Warchałowska PaulinaKS OLIMPIA Lublin+0.7332.15438
67.Iżycka MartaKU AZS AGH Kraków+0.7232.21436
68.Bidnik KarolinaGIM 92 Ursynów W-wa+0.5932.31432
69.Jarzyna MariaBarakuda Starachowice+0.6632.38429
70.Kania KamilaSMS Galicja Kraków+0.7732.40428
71.Pocheć KarolinaBarakuda Starachowice+0.5832.44427
Sobolewska MagdalenaManta Kochłowice Ruda Śl.32.44427
73.Chmielewska AdriannaWodnik Krasnystaw+0.8932.50424
74.Biernacka MajaMKS Jedynka Łódź+0.4732.69417
75.Har ZofiaMKS Piaseczno+0.6732.73415
76.Tupalska OliwiaJuvenia Białystok+0.7732.82412
Stanecka HannaBarakuda Starachowice+0.5832.82412
78.Topp ZofiaG-8 Bielany Warszawa+0.6432.90409
79.Wiśniewska AntoninaBarakuda Starachowice+0.7532.93408
80.Borzęcka JuliaOlimpijczyk 23 Lublin+0.7832.95407
81.Chąciak SandraGIM 92 Ursynów W-wa+0.7533.04404
82.Rutka EmiliaSMS Galicja Kraków+0.7733.17399
83.Zbrojewska ZofiaMKS Trójka Łódź+0.6833.27395
84.Poppe AnnaManta Kochłowice Ruda Śl.+0.7133.58385
Haładyn KamilaUKS SP-149 Łódź+0.6933.58385
86.Kozubowska NataliaManta Kochłowice Ruda Śl.+0.7633.64383
87.Misiorny JuliaMKS Trójka Łódź+0.8033.82376
Żelazna MariaSSP Orka Iława+0.7333.82376
89.Kaczanowska MajaMKS Jedynka Łódź+0.6634.05369
90.Karbowska NataliaPark Wodny Tarnowskie G.+0.7134.07368
91.Tarnowska NataliaKS KSZO Ostrowiec Św.+0.4934.14366
92.Chowaniec Oliwia SOUKP Unia Oświęcim+0.6334.41357
93.Larysz WiktoriaSMS Galicja Kraków+0.6734.52354
94.Motor MagdalenaKP Sokół Rzeszów+0.6835.12336
95.Rojek PaulaUKP Polonia Warszawa+0.7135.23333
96.Paśko JuliaKP Sokół Rzeszów+0.6335.59323
97.Guzior EmiliaKP Sokół Rzeszów+0.5835.95313
98.Pawelec OliwiaSiódemka Gdynia+0.7436.11309
99.Stosiek WeronikaUKP Polonia Warszawa+0.8736.20307
100.Dałek ZuzannaSKS 137 Delfin Łódź+0.6636.59297

17 - 18 lat

1.Woźniak ZofiaG-8 Bielany Warszawa+0.7228.43634
2.Mazurkiewicz BarbaraKU AZS UMCS Lublin+0.6828.71616
3.Cieplak AleksandraUKS Olimpic Warka+0.6528.72615
4.Magierowska Julia SKAZS AWF Katowice+0.5828.75613
5.Wardak MariaMKP Szczecin+0.6329.13589
6.Kowal EmiliaSMS Galicja Kraków+0.7329.38574
7.Peciak KatarzynaSMS Galicja Kraków+0.7129.72555
8.Widurska KingaSMS Galicja Kraków+0.6929.87547
9.Skowron MajaMKP Szczecin+0.6929.94543
10.Gancarz KarolinaKU AZS UMCS Lublin+0.6830.11534
11.Król WiktoriaSMS Galicja Kraków+0.7230.16531
12.Prochownik MartynaKU AZS UMCS Lublin+0.6930.42517
Zawadzka HannaG-8 Bielany Warszawa+0.7030.42517
14.Pogorzelska LauraSMS Galicja Kraków+0.6730.83497
15.Marszałek MagdalenaMKP Szczecin+0.6730.99489
16.Kwiatkowska ZofiaKU AZS UMCS Lublin+0.6131.08485
17.Drażyk Natalia SOUKP Unia Oświęcim+0.6631.61461
18.Miłek MarcelinaSMS Galicja Kraków+0.6631.75455
19.Borkowska MałgorzataOlimpijczyk 23 Lublin+0.6231.77454
20.Kukiełka LilianaSSP Orka Iława+0.7031.83452
21.Przygoda NataliaKS KSZO Ostrowiec Św.+0.6231.93447
22.Bidnik KarolinaGIM 92 Ursynów W-wa+0.5932.31432

16 lat

1.Jabłońska MartynaMKS Piaseczno+0.6828.10657
2.Zielińska DariaUKP Polonia Warszawa+0.7128.45633
3.Wróbel JuliaUKP Polonia Warszawa+0.6129.30579
Buszka KorneliaUKP Polonia Warszawa+0.7329.30579
5.Kawka NinaGIM 92 Ursynów W-wa+0.6429.49568
6.Wojtkowiak AlicjaPark Wodny Tarnowskie G.+0.6729.83549
7.Kozińska AnnaGIM 92 Ursynów W-wa+0.5730.42517
8.Nowak ZofiaG-8 Bielany Warszawa+0.7830.60508
9.Tasak AleksandraSMS Galicja Kraków+0.6230.67505
10.Błażejewska NikolaMUKS Wodnik Łask+0.8130.94492
11.Wieczorek MarikaKS OLIMPIA Lublin+0.7830.97490
12.Dopart MarcelinaAZS AWF Warszawa+0.7431.63460
13.Rokita HannaPark Wodny Tarnowskie G.+0.6631.77454
14.Ptaszyńska Weronika SOUKP Unia Oświęcim+0.7331.92448
15.Stansberry LilianeUKS GOS Raszyn+0.6331.96446
16.Topp ZofiaG-8 Bielany Warszawa+0.6432.90409
17.Chąciak SandraGIM 92 Ursynów W-wa+0.7533.04404
18.Zbrojewska ZofiaMKS Trójka Łódź+0.6833.27395
19.Poppe AnnaManta Kochłowice Ruda Śl.+0.7133.58385
20.Rojek PaulaUKP Polonia Warszawa+0.7135.23333
21.Stosiek WeronikaUKP Polonia Warszawa+0.8736.20307

15 lat

1.Gawron PaulaCSTiR Strzyżów+0.6429.50567
2.Tarasiewicz KlaudiaUKP Polonia Warszawa+0.5929.74554
3.Szuper KatarzynaUKS ORKA Zamość+0.6230.23527
4.Kaczorowska AlicjaG-8 Bielany Warszawa+0.6730.38520
5.Poznachowska NadiaUKP Polonia Warszawa+0.7730.53512
6.Sioma ZuzannaUKS ORKA Zamość+0.6431.21479
7.Potiopa KarolinaOchota Warszawa31.57463
Woś WeronikaGIM 92 Ursynów W-wa+0.7131.57463
9.Kowalczyk GabrielaMKS Trójka Łódź+0.7331.86450
10.Dębkowska WiktoriaMUKS Wodnik Łask+0.5232.05442
11.Sobolewska MagdalenaManta Kochłowice Ruda Śl.32.44427
12.Biernacka MajaMKS Jedynka Łódź+0.4732.69417
13.Har ZofiaMKS Piaseczno+0.6732.73415
14.Stanecka HannaBarakuda Starachowice+0.5832.82412
15.Wiśniewska AntoninaBarakuda Starachowice+0.7532.93408
16.Borzęcka JuliaOlimpijczyk 23 Lublin+0.7832.95407
17.Rutka EmiliaSMS Galicja Kraków+0.7733.17399
18.Haładyn KamilaUKS SP-149 Łódź+0.6933.58385
19.Misiorny JuliaMKS Trójka Łódź+0.8033.82376
20.Tarnowska NataliaKS KSZO Ostrowiec Św.+0.4934.14366
21.Chowaniec Oliwia SOUKP Unia Oświęcim+0.6334.41357
22.Larysz WiktoriaSMS Galicja Kraków+0.6734.52354
23.Dałek ZuzannaSKS 137 Delfin Łódź+0.6636.59297

14 lat

1.Amilkiewicz AleksandraKS OLIMPIA Lublin+0.6329.67558
2.Poznańska JustynaUKS SP 8 Chrzanów+0.7230.10534
3.Burdyn DominikaOlimpijczyk Suwałki+0.6430.36521
4.Radek WiktoriaMUKS Gilus Gilowice+0.5931.58462
5.Urbańska PatrycjaMKS Jedynka Łódź+0.6631.73456
6.Skalińska EwaMKS Piaseczno+0.5631.84451
7.Olecka AmeliaGIM 92 Ursynów W-wa+0.6831.86450
8.Jonczyk ZuzannaDOKiS Vega Dobrodzień+0.5731.88450
Jastrząbek NadiaSiódemka Gdynia+0.6531.88450
10.Mayerberg Anna SOUKP Unia Oświęcim+0.6431.99445
11.Warchałowska PaulinaKS OLIMPIA Lublin+0.7332.15438
12.Jarzyna MariaBarakuda Starachowice+0.6632.38429
13.Kania KamilaSMS Galicja Kraków+0.7732.40428
14.Pocheć KarolinaBarakuda Starachowice+0.5832.44427
15.Chmielewska AdriannaWodnik Krasnystaw+0.8932.50424
16.Tupalska OliwiaJuvenia Białystok+0.7732.82412
17.Kozubowska NataliaManta Kochłowice Ruda Śl.+0.7633.64383
18.Żelazna MariaSSP Orka Iława+0.7333.82376
19.Kaczanowska MajaMKS Jedynka Łódź+0.6634.05369
20.Karbowska NataliaPark Wodny Tarnowskie G.+0.7134.07368
21.Motor MagdalenaKP Sokół Rzeszów+0.6835.12336
22.Paśko JuliaKP Sokół Rzeszów+0.6335.59323
23.Guzior EmiliaKP Sokół Rzeszów+0.5835.95313
24.Pawelec OliwiaSiódemka Gdynia+0.7436.11309


<< TOP >>
Konkurencja 6
27-04-2019 - 12:00
Mężczyzn, 50m motylkowyOpen
Wyniki

Rekord Polski Seniorów
Rekord Polski Młodzieżowców
Rekord Polski Jun.18-lat
Rekord Polski Jun.17-lat
Rekord Polski Jun.16-lat
Rekord Polski Jun.15-lat
Rekord Polski Jun.14-lat
23.07
23.48
24.16
24.19
24.75
25.18
25.88
Czerniak Konrad
Czerniak Konrad
Chudy Michał
Stokowski Kacper
Smoliński Jakub
Smoliński Jakub
Brzuś Michał
AZKAT
WIPUL
WORAW
G8WAR
JEOZA
JEOZA
ORZAM
Kazań (RUS)
Shanghai (CHN)
Ostrowiec Św.
Szczecin
Szczecin
Ostrowiec Św.
Dębica
02-08-2015
30-07-2011
16-07-2015
30-05-2016
30-05-2016
11-07-2015
02-07-2011

Punkty: FINA 2018
PozycjaCRCzasPkt.
Open

1.Czerniak KonradKU AZS UMCS Lublin+0.7124.15801
2.Majerski JakubSMS Galicja Kraków+0.6724.94727
3.Orlicz FilipG-8 Bielany Warszawa+0.6725.12711
4.Bartosiewicz JakubG-8 Bielany Warszawa+0.6225.21704
5.Polewka TomaszAZS AWF Katowice+0.6525.22703
6.Sawicki OskarMUKP Warszawianka+0.6725.45684
7.Chrzanowski DamianWKS Śląsk Wrocław+0.6025.49681
8.Uryniuk PawełG-8 Bielany Warszawa+0.7225.63670
9.Jaśkiewicz AdrianG-8 Bielany Warszawa+0.7225.67667
10.Ogrodnik WojciechPark Wodny Tarnowskie G.+0.6325.72663
11.Krzywnicki AdrianOrka Ciechanów+0.6425.91648
12.Smoliński Paweł SRJunior Kluczbork+0.6625.95645
13.Goraj MarcinSMS Galicja Kraków+0.5926.10634
14.Mamcarz Mateusz SOPłetwal Zakopane+0.6026.16630
15.Sieradzki Kamil SOUKP Unia Oświęcim+0.7226.23625
16.Lechowicz FilipKU AZS AGH Kraków+0.6826.25623
17.Cieśla Oskar SOAZS AWF Katowice+0.6826.27622
18.Kwiatek RadosławSalos Cortile Kielce+0.6226.32618
Zubik JanUKP Polonia Warszawa+0.5626.32618
Cheredis JakubG-8 Bielany Warszawa+0.6626.32618
21.Kaźmierczak BrunoUKS GOS Raszyn+0.6526.38614
22.Majsak DawidKS KSZO Ostrowiec Św.+0.6426.40613
23.Ćwiek WiktorG-8 Bielany Warszawa+0.7026.41612
24.Kwaśny Jakub SOAZS AWF Katowice+0.6826.47608
Walenciak AleksanderUKS V Łomianki+0.6326.47608
26.Gilżyński SzymonSMS Galicja Kraków+0.6726.48607
27.Bocheń TomaszKU AZS UMCS Lublin+0.5826.53604
Janiczuk Patryk SLMUKS Lider Chełm+0.6826.53604
29.Konarski MaciejGIM 92 Ursynów W-wa+0.5626.58600
30.Buczkowski KamilKU AZS AGH Kraków+0.7326.62598
31.Litwa KrzysztofKU AZS AGH Kraków+0.7526.64596
Borkowski KacperKU AZS UMCS Lublin+0.6826.64596
33.Słowikowski BartoszKapry-Armexim Pruszków+0.6626.70592
34.Jakimiak JakubNarwal Międzyrzec Podl.+0.6126.75589
35.Astashev BogdanSMS Galicja Kraków+0.7026.78587
36.Żołądź StanisławG-8 Bielany Warszawa+0.7426.85582
37.Purtak Wiktor SWrWKS Śląsk Wrocław+0.7826.91579
38.Major Daniel SOUKP Unia Oświęcim+0.6226.93577
39.Woźniak MaciejUKS 190 Łódź+0.7426.95576
40.Fiks KrzysztofUKS 190 Łódź+0.7027.00573
41.Kusiński AleksyMKS Jedynka Łódź+0.7327.02572
42.Wlazłowski KamilUKP Polonia Warszawa+0.7627.13565
Masiuk KsaweryG-8 Bielany Warszawa+0.6527.13565
44.Łoboda JakubKU AZS UMCS Lublin+0.6627.14564
45.Celiński Jakub SKNarwal Międzyrzec Podl.+0.7327.18562
46.Bliźniewski FranciszekMKS Trójka Łódź+0.7127.21560
Chojnowski TomaszMUKP Warszawianka+0.6227.21560
48.Pacławski JakubAQUA Sport Rzeszów+0.6627.30554
49.Kozieński OliwierKS Wisła Puławy+0.7027.33552
50.Czech Arkadiusz SOUKP Unia Oświęcim+0.6727.34552
51.Białecki JanMUKP Warszawianka+0.7327.36550
52.Róg AdrianKP Sokół Rzeszów+0.6827.38549
53.Kwiecień PawełKS Piątka Chorzów+0.5427.45545
54.Szczerba AdamKU AZS UMCS Lublin+0.6127.46544
Borsuk Łukasz SLUKP Fala Kraśnik+0.6627.46544
56.Sobieszuk KacperKU AZS UMCS Lublin+0.6827.54540
Urban JakubLUKS Orlik Lublin+0.7727.54540
58.Stefanowski BartoszNawa Skierniewice+0.6327.60536
59.Włoch JakubKS Posnania Poznań+0.6927.62535
60.Linard BartoszIKS Konstancin+0.6827.65533
61.Kadrow KonradKU AZS UMCS Lublin+0.6427.72529
62.Stec KacperAZS AWF Katowice+0.6727.77526
Szczurek KacperUKS SP 8 Chrzanów+0.7327.77526
64.Kwiatkowski TymoteuszSiódemka Gdynia+0.6927.82524
65.Beberok Filip SZGTP Zielona Góra+0.7927.83523
66.Śliwka JakubUKS Salmo Żory+0.6427.85522
67.Barczyk JanG-8 Bielany Warszawa+0.7027.87521
68.Oller KrzysztofKU AZS UMCS Lublin+0.6727.89520
69.Tarasewicz MarcelG-8 Bielany Warszawa+0.6927.95516
70.Olczak KacperMKS Trójka Łódź+0.6227.97515
71.Czerniak KonradKU AZS UMCS Lublin+0.7228.12507
72.Szewczyk MaciejMKS Jedynka Łódź+0.7028.13506
73.Gąsiorowski MichałGIM 92 Ursynów W-wa+0.6128.18504
74.Karpiński JakubG-8 Bielany Warszawa+0.7028.26500
75.Borowski KacperKS KSZO Ostrowiec Św.+0.6328.28498
76.Rynkiewicz JakubKP Sokół Rzeszów+0.6828.36494
77.Kraczkowski TomaszBarakuda Starachowice+0.6928.38493
Sieczek OliwierG-8 Bielany Warszawa+0.6628.38493
79.Sławacki WojciechWodnik Krasnystaw+0.6728.39493
80.Chołżyński NikodemOlimpijczyk 23 Lublin+0.6428.40492
81.Rembowski JanIKS Konstancin+0.6428.41492
82.Tkacz WiktorMKS Piaseczno+0.6628.42491
83.Nosarzewski KornelMUKP Warszawianka+0.6828.47489
84.Coleman AlanMKS Jedynka Łódź+0.7628.50487
85.Woźniak KamilKS Wisła Puławy+0.6728.55484
Lenczewski PiotrOlimpijczyk Suwałki+0.7428.55484
Stanek KacperSMS Galicja Kraków+0.6728.55484
88.Berej KacperOlimpijczyk 23 Lublin+0.6228.57483
89.Gościński JakubSMS Galicja Kraków+0.6728.59482
90.Jasiński BartłomiejMKS Jedynka Łódź+0.5928.63480
91.Korzeniowski PiotrWodnik Krasnystaw+0.7028.65479
92.Łupiński MateuszJuvenia Białystok+0.6928.66479
Lamecki NikodemMKS Trójka Łódź+0.6828.66479
94.Jędrzejkiewicz IgnacyGIM 92 Ursynów W-wa+0.5628.71476
95.Koncki BartłomiejKS Wisła Puławy+0.7128.73475
96.Ilcewicz HubertUKS Victoria Józefów+0.6328.81471
97.Rajca WiktorUKS 190 Łódź+0.6228.89467
98.Różycki SzymonGIM 92 Ursynów W-wa+0.6528.96464
99.Stecki JędrzejSiódemka Gdynia+0.6429.02461
100.Dudzik SebastianSMS Galicja Kraków+0.7129.04460
101.Rybiński FilipSSP Orka Iława+0.7129.05460
102.Michalak PiotrUKP Polonia Warszawa+0.6429.06459
103.Krystyński AleksanderSMS Galicja Kraków+0.6729.10457
104.Chodulski JakubKU AZS UMCS Lublin+0.7029.12456
105.Mróz AdamOlimpijczyk 23 Lublin+0.7729.20453
106.Zarychta MarcelKS OLIMPIA Lublin+0.6629.22452
107.Majewski Maksym SOUKP Unia Oświęcim+0.7129.29449
108.Adamczyk JanOlimpijczyk 23 Lublin+0.5129.30448
Bryg BartoszSMS Galicja Kraków+0.6429.30448
110.Jędrych KrzysztofKS Posnania Poznań+0.5529.33447
111.Michta BartoszKS KSZO Ostrowiec Św.+0.6629.34446
112.Klimek JakubORKA Częstochowa+0.7629.36445
113.Wypchło JakubBarakuda Starachowice+0.6229.37445
114.Gołębiowski OliwerKapry-Armexim Pruszków+0.6329.42443
115.Jendrzejczyk MaximG-8 Bielany Warszawa+0.7729.48440
116.Lis JanUnia Busko Zdrój+0.6829.53438
117.Nowak JanKU AZS UMCS Lublin+0.7029.57436
118.Leszczyński MaciejMMKS Kędzierzyn-Koźle+0.5729.63433
119.Brus MarcelOlimpijczyk 23 Lublin+0.6529.64433
120.Jędrzejkiewicz JanGIM 92 Ursynów W-wa+0.6329.71430
121.Majkowski AleksanderSwim Team Wilanów+0.6129.84424
122.Świątek BartoszKS KSZO Ostrowiec Św.+0.7029.91421
Klimczak KacperMKS Jedynka Łódź+0.5929.91421
124.Grzegorzewski BartoszMUKS Wodnik Łask+0.6430.01417
125.Kałuża JakubUKP Gryf Dębica+0.6830.05415
126.Jasiński JakubMKS Jedynka Łódź+0.5830.08414
127.Luberda WiktorSMS Galicja Kraków+0.7630.12412
128.Szczęch MikołajKP Sokół Rzeszów+0.7130.18410
Mikoś DawidMKS Trójka Łódź+0.7830.18410
130.Okoń MaksymilianGIM 92 Ursynów W-wa+0.6030.35403
131.Depa MateuszKS Posnania Poznań+0.6730.41401
132.Terlecki MichałWodnik Krasnystaw+0.7230.65391
133.Chupka PatrykGIM 92 Ursynów W-wa+0.6830.80386
134.Jędryka NikodemMKS Jedynka Łódź+0.6730.82385
135.Jonowski MichałSSP Orka Iława+0.5930.84384
Rymarz JakubUKS ORKA Zamość+0.6430.84384
137.Świeca MateuszKP Sokół Rzeszów+0.6530.85384
138.Czernicki HubertKP Sokół Rzeszów+0.6630.92381
139.Kowalski AlexanderOrka Ciechanów+0.6530.95380
140.Czarnecki IgorGIM 92 Ursynów W-wa+0.7931.01378
141.Skalski KonradPark Wodny Tarnowskie G.+0.7731.05376
142.Gołyński MichałGIM 92 Ursynów W-wa+0.6231.10375
143.Zacharjasiewicz AntoniGIM 92 Ursynów W-wa+0.6331.36365
144.Chycki KamilAquarius Lesko+0.8131.43363
145.Horbaty KlaudiuszGIM 92 Ursynów W-wa+0.7131.52360
146.Trydulski OskarGIM 92 Ursynów W-wa+0.8131.61357
147.Gohla KamilMMKS Kędzierzyn-Koźle+0.6831.62356
148.Wojnar TymoteuszKP Sokół Rzeszów+0.6531.67355
149.Mochnal KacperMKS Jedynka Łódź+0.6231.72353
Krajewski MateuszSSP Orka Iława+0.6531.72353
151.Sojda ErykKS KSZO Ostrowiec Św.+0.6531.89347
152.Skrzecz PiotrŻoliborz Warszawa+0.6031.90347
153.Ptak JanGIM 92 Ursynów W-wa+0.6332.58326
154.Kowalski MaciejSSP Orka Iława+0.4733.12310
155.Piszczała MarcelMUKS Wodnik Łask+0.7433.40302
156.Pupka FilipCityZen Poznań+0.7333.76293
157.Bielecki SamborGIM 92 Ursynów W-wa+0.7634.17282
158.Karaś OskarKS KSZO Ostrowiec Św.+0.5934.44276
159.Matofij MikołajSiódemka Gdynia+0.4334.56273
160.Tasior SewerynKP Sokół Rzeszów+0.7635.83245
DYSKW.Kesler MarcinKS KSZO Ostrowiec Św.+0.4328.23
O1 - Przedwczesny start

17 - 18 lat

1.Orlicz FilipG-8 Bielany Warszawa+0.6725.12711
2.Sawicki OskarMUKP Warszawianka+0.6725.45684
3.Jaśkiewicz AdrianG-8 Bielany Warszawa+0.7225.67667
4.Krzywnicki AdrianOrka Ciechanów+0.6425.91648
5.Smoliński Paweł SRJunior Kluczbork+0.6625.95645
6.Goraj MarcinSMS Galicja Kraków+0.5926.10634
7.Sieradzki Kamil SOUKP Unia Oświęcim+0.7226.23625
8.Cieśla Oskar SOAZS AWF Katowice+0.6826.27622
9.Kwiatek RadosławSalos Cortile Kielce+0.6226.32618
Cheredis JakubG-8 Bielany Warszawa+0.6626.32618
11.Kaźmierczak BrunoUKS GOS Raszyn+0.6526.38614
12.Majsak DawidKS KSZO Ostrowiec Św.+0.6426.40613
13.Kwaśny Jakub SOAZS AWF Katowice+0.6826.47608
Walenciak AleksanderUKS V Łomianki+0.6326.47608
15.Gilżyński SzymonSMS Galicja Kraków+0.6726.48607
16.Janiczuk Patryk SLMUKS Lider Chełm+0.6826.53604
17.Słowikowski BartoszKapry-Armexim Pruszków+0.6626.70592
18.Astashev BogdanSMS Galicja Kraków+0.7026.78587
19.Purtak Wiktor SWrWKS Śląsk Wrocław+0.7826.91579
20.Major Daniel SOUKP Unia Oświęcim+0.6226.93577
21.Kusiński AleksyMKS Jedynka Łódź+0.7327.02572
22.Łoboda JakubKU AZS UMCS Lublin+0.6627.14564
23.Celiński Jakub SKNarwal Międzyrzec Podl.+0.7327.18562
24.Bliźniewski FranciszekMKS Trójka Łódź+0.7127.21560
Chojnowski TomaszMUKP Warszawianka+0.6227.21560
26.Białecki JanMUKP Warszawianka+0.7327.36550
27.Róg AdrianKP Sokół Rzeszów+0.6827.38549
28.Szczerba AdamKU AZS UMCS Lublin+0.6127.46544
Borsuk Łukasz SLUKP Fala Kraśnik+0.6627.46544
30.Sobieszuk KacperKU AZS UMCS Lublin+0.6827.54540
31.Woźniak KamilKS Wisła Puławy+0.6728.55484
32.Koncki BartłomiejKS Wisła Puławy+0.7128.73475
33.Rajca WiktorUKS 190 Łódź+0.6228.89467
34.Stecki JędrzejSiódemka Gdynia+0.6429.02461
35.Dudzik SebastianSMS Galicja Kraków+0.7129.04460
36.Rybiński FilipSSP Orka Iława+0.7129.05460
37.Nowak JanKU AZS UMCS Lublin+0.7029.57436
38.Jędrzejkiewicz JanGIM 92 Ursynów W-wa+0.6329.71430
39.Świątek BartoszKS KSZO Ostrowiec Św.+0.7029.91421
40.Kałuża JakubUKP Gryf Dębica+0.6830.05415
41.Mikoś DawidMKS Trójka Łódź+0.7830.18410
42.Horbaty KlaudiuszGIM 92 Ursynów W-wa+0.7131.52360
DYSKW.Kesler MarcinKS KSZO Ostrowiec Św.+0.4328.23
O1 - Przedwczesny start

16 lat

1.Uryniuk PawełG-8 Bielany Warszawa+0.7225.63670
2.Ogrodnik WojciechPark Wodny Tarnowskie G.+0.6325.72663
3.Zubik JanUKP Polonia Warszawa+0.5626.32618
4.Ćwiek WiktorG-8 Bielany Warszawa+0.7026.41612
5.Jakimiak JakubNarwal Międzyrzec Podl.+0.6126.75589
6.Żołądź StanisławG-8 Bielany Warszawa+0.7426.85582
7.Wlazłowski KamilUKP Polonia Warszawa+0.7627.13565
8.Czech Arkadiusz SOUKP Unia Oświęcim+0.6727.34552
9.Urban JakubLUKS Orlik Lublin+0.7727.54540
10.Stefanowski BartoszNawa Skierniewice+0.6327.60536
11.Włoch JakubKS Posnania Poznań+0.6927.62535
12.Szczurek KacperUKS SP 8 Chrzanów+0.7327.77526
13.Barczyk JanG-8 Bielany Warszawa+0.7027.87521
14.Gąsiorowski MichałGIM 92 Ursynów W-wa+0.6128.18504
15.Karpiński JakubG-8 Bielany Warszawa+0.7028.26500
16.Borowski KacperKS KSZO Ostrowiec Św.+0.6328.28498
17.Chołżyński NikodemOlimpijczyk 23 Lublin+0.6428.40492
18.Rembowski JanIKS Konstancin+0.6428.41492
19.Nosarzewski KornelMUKP Warszawianka+0.6828.47489
20.Coleman AlanMKS Jedynka Łódź+0.7628.50487
21.Lenczewski PiotrOlimpijczyk Suwałki+0.7428.55484
22.Berej KacperOlimpijczyk 23 Lublin+0.6228.57483
23.Jasiński BartłomiejMKS Jedynka Łódź+0.5928.63480
24.Korzeniowski PiotrWodnik Krasnystaw+0.7028.65479
25.Ilcewicz HubertUKS Victoria Józefów+0.6328.81471
26.Michalak PiotrUKP Polonia Warszawa+0.6429.06459
27.Mróz AdamOlimpijczyk 23 Lublin+0.7729.20453
28.Zarychta MarcelKS OLIMPIA Lublin+0.6629.22452
29.Adamczyk JanOlimpijczyk 23 Lublin+0.5129.30448
30.Brus MarcelOlimpijczyk 23 Lublin+0.6529.64433
31.Jasiński JakubMKS Jedynka Łódź+0.5830.08414
32.Krajewski MateuszSSP Orka Iława+0.6531.72353

15 lat

1.Mamcarz Mateusz SOPłetwal Zakopane+0.6026.16630
2.Konarski MaciejGIM 92 Ursynów W-wa+0.5626.58600
3.Masiuk KsaweryG-8 Bielany Warszawa+0.6527.13565
4.Kozieński OliwierKS Wisła Puławy+0.7027.33552
5.Kwiecień PawełKS Piątka Chorzów+0.5427.45545
6.Linard BartoszIKS Konstancin+0.6827.65533
7.Kwiatkowski TymoteuszSiódemka Gdynia+0.6927.82524
8.Śliwka JakubUKS Salmo Żory+0.6427.85522
9.Tarasewicz MarcelG-8 Bielany Warszawa+0.6927.95516
10.Olczak KacperMKS Trójka Łódź+0.6227.97515
11.Szewczyk MaciejMKS Jedynka Łódź+0.7028.13506
12.Kraczkowski TomaszBarakuda Starachowice+0.6928.38493
Sieczek OliwierG-8 Bielany Warszawa+0.6628.38493
14.Stanek KacperSMS Galicja Kraków+0.6728.55484
15.Lamecki NikodemMKS Trójka Łódź+0.6828.66479
16.Jędrzejkiewicz IgnacyGIM 92 Ursynów W-wa+0.5628.71476
17.Krystyński AleksanderSMS Galicja Kraków+0.6729.10457
18.Majewski Maksym SOUKP Unia Oświęcim+0.7129.29449
19.Bryg BartoszSMS Galicja Kraków+0.6429.30448
20.Jędrych KrzysztofKS Posnania Poznań+0.5529.33447
21.Klimek JakubORKA Częstochowa+0.7629.36445
22.Wypchło JakubBarakuda Starachowice+0.6229.37445
23.Gołębiowski OliwerKapry-Armexim Pruszków+0.6329.42443
24.Jendrzejczyk MaximG-8 Bielany Warszawa+0.7729.48440
25.Lis JanUnia Busko Zdrój+0.6829.53438
26.Majkowski AleksanderSwim Team Wilanów+0.6129.84424
27.Klimczak KacperMKS Jedynka Łódź+0.5929.91421
28.Grzegorzewski BartoszMUKS Wodnik Łask+0.6430.01417
29.Luberda WiktorSMS Galicja Kraków+0.7630.12412
30.Depa MateuszKS Posnania Poznań+0.6730.41401
31.Jędryka NikodemMKS Jedynka Łódź+0.6730.82385
32.Jonowski MichałSSP Orka Iława+0.5930.84384
33.Skalski KonradPark Wodny Tarnowskie G.+0.7731.05376
34.Zacharjasiewicz AntoniGIM 92 Ursynów W-wa+0.6331.36365
35.Kowalski MaciejSSP Orka Iława+0.4733.12310
36.Pupka FilipCityZen Poznań+0.7333.76293

14 lat

1.Rynkiewicz JakubKP Sokół Rzeszów+0.6828.36494
2.Sławacki WojciechWodnik Krasnystaw+0.6728.39493
3.Tkacz WiktorMKS Piaseczno+0.6628.42491
4.Gościński JakubSMS Galicja Kraków+0.6728.59482
5.Łupiński MateuszJuvenia Białystok+0.6928.66479
6.Różycki SzymonGIM 92 Ursynów W-wa+0.6528.96464
7.Michta BartoszKS KSZO Ostrowiec Św.+0.6629.34446
8.Leszczyński MaciejMMKS Kędzierzyn-Koźle+0.5729.63433
9.Szczęch MikołajKP Sokół Rzeszów+0.7130.18410
10.Okoń MaksymilianGIM 92 Ursynów W-wa+0.6030.35403
11.Terlecki MichałWodnik Krasnystaw+0.7230.65391
12.Chupka PatrykGIM 92 Ursynów W-wa+0.6830.80386
13.Rymarz JakubUKS ORKA Zamość+0.6430.84384
14.Świeca MateuszKP Sokół Rzeszów+0.6530.85384
15.Czernicki HubertKP Sokół Rzeszów+0.6630.92381
16.Kowalski AlexanderOrka Ciechanów+0.6530.95380
17.Czarnecki IgorGIM 92 Ursynów W-wa+0.7931.01378
18.Gołyński MichałGIM 92 Ursynów W-wa+0.6231.10375
19.Chycki KamilAquarius Lesko+0.8131.43363
20.Trydulski OskarGIM 92 Ursynów W-wa+0.8131.61357
21.Gohla KamilMMKS Kędzierzyn-Koźle+0.6831.62356
22.Wojnar TymoteuszKP Sokół Rzeszów+0.6531.67355
23.Mochnal KacperMKS Jedynka Łódź+0.6231.72353
24.Sojda ErykKS KSZO Ostrowiec Św.+0.6531.89347
25.Skrzecz PiotrŻoliborz Warszawa+0.6031.90347
26.Ptak JanGIM 92 Ursynów W-wa+0.6332.58326
27.Piszczała MarcelMUKS Wodnik Łask+0.7433.40302
28.Bielecki SamborGIM 92 Ursynów W-wa+0.7634.17282
29.Karaś OskarKS KSZO Ostrowiec Św.+0.5934.44276
30.Matofij MikołajSiódemka Gdynia+0.4334.56273
31.Tasior SewerynKP Sokół Rzeszów+0.7635.83245


<< TOP >>
Konkurencja 7
27-04-2019 - 12:16
Kobiet, 200m grzbietowyOpen
Wyniki

Rekord Polski Seniorów
Rekord Polski Młodzieżowców
Rekord Polski Jun.18-lat
Rekord Polski Jun.17-lat
Rekord Polski Jun.16-lat
Rekord Polski Jun.15-lat
Rekord Polski Jun.14-lat
2:09.74
2:09.74
2:09.74
2:09.74
2:12.36
2:14.24
2:16.13
Tchórz Alicja
Tchórz Alicja
Tchórz Alicja
Tchórz Alicja
Naziębło Klaudia
Naziębło Klaudia
Bernat Laura
SLGOR
JUWRO
SLGOR
SLGOR
JUWRO
JUWRO
OLLUB
Rome (ITA)
Rzym (ITA)
Rome (ITA)
Rome (ITA)
Ostrowiec Św.
Gorzów Wlkp.
Lublin
31-07-2009
31-07-2009
31-07-2009
31-07-2009
21-05-2009
11-07-2008
24-03-2019

Punkty: FINA 2018
PozycjaCRCzasPkt.50m100m150m200m
Open

1.Bernat LauraKS OLIMPIA Lublin+0.612:16.9974232.7135.3135.4333.54
2.Naskręt AgataG-8 Bielany Warszawa+0.662:17.2673832.6335.0735.9833.58
3.Modrzejewska Magdalena SRVictoria Racibórz+0.682:19.6570132.3235.1736.2735.89
4.Ulicka AlicjaNawa Skierniewice+0.572:20.8668333.1936.1536.4835.04
5.Koluch Julia SZGKapry-Armexim Pruszków+0.752:21.7667033.5136.1236.5435.59
6.Mozołowska EmiliaUKP Polonia Warszawa+0.652:23.8164133.2836.3837.7236.43
7.Kupis AleksandraMKP Szczecin+0.712:25.7761634.6136.5937.6536.92
8.Piesko MartynaOlimpijczyk 23 Lublin+0.652:26.0361333.2436.1837.7938.82
9.Poznańska JustynaUKS SP 8 Chrzanów+0.622:26.5360634.1937.2938.9836.07
10.Łysakowska JuliaKU AZS UMCS Lublin+0.802:26.7260434.3437.1237.8437.42
11.Sobiak Zuzanna SWrWKS Śląsk Wrocław+0.742:27.6459334.6937.4237.9437.59
12.Herbreder GabrielaGIM 92 Ursynów W-wa+0.612:29.7356834.9338.2238.6637.92
13.Kruzerowska ZofiaMKS Jedynka Łódź+0.652:29.8556736.3237.0639.1637.31
14.Kozińska AnnaGIM 92 Ursynów W-wa+0.722:29.9256634.7138.0639.3137.84
15.Wilgocka WiktoriaKU AZS UMCS Lublin+0.752:29.9856535.6538.0738.6537.61
16.Sczogiel AlicjaPark Wodny Tarnowskie G.+0.662:30.8155635.1038.5538.9938.17
17.Marszałek MagdalenaMKP Szczecin+0.662:31.2555135.7238.6138.8738.05
18.Macioła MajaAZS AWF Warszawa+0.702:31.4754935.5238.2539.4138.29
19.Wilczewska AleksandraKU AZS UMCS Lublin+0.702:31.9454436.6938.2339.1037.92
20.Steć OliwiaKS KSZO Ostrowiec Św.+0.572:32.4453934.7937.6839.8740.10
21.Sioma ZuzannaUKS ORKA Zamość+0.762:33.0053336.0638.9839.8538.11
22.Petrykowska AdriannaKS KSZO Ostrowiec Św.+0.742:33.2553035.3738.7840.0239.08
23.Piotrowicz MartynaG-8 Bielany Warszawa+0.642:33.2653035.9838.8539.5138.92
24.Malec KlaudiaUKS ORKA Zamość+0.732:33.3052934.9238.5540.3939.44
25.Słowik MartynaIKS Konstancin+0.692:34.4051834.8238.2340.6540.70
26.Suchecka KatarzynaKU AZS UMCS Lublin+0.692:34.8251435.6338.6940.6239.88
27.Wrona MagdalenaMKS Jedynka Łódź+0.742:35.1551136.3939.2940.8538.62
28.Fira WeronikaUKS Salmo Żory+0.802:35.8650435.9239.9140.3639.67
29.Oleszak Maja SZGTP Zielona Góra+0.742:35.9450337.3538.8739.9139.81
30.Grzebieluch MajaSKS 137 Delfin Łódź+0.632:36.0450236.1239.8640.5639.50
31.Tasak AleksandraSMS Galicja Kraków+0.622:36.3149937.2839.1540.4439.44
32.Bidnik WiktoriaGIM 92 Ursynów W-wa+0.662:36.3849935.5739.5339.9641.32
Samuła KorneliaOlimpijczyk 23 Lublin+0.722:36.3849935.6039.5740.0641.15
34.Skwara OliwiaHuragan Sosnowiec+0.722:36.9249435.5939.9741.5939.77
35.Brzozowska AleksandraJuvenia Białystok+0.742:38.0248335.1940.2642.2840.29
36.Karwowska WiktoriaNarwal Międzyrzec Podl.+0.702:38.0348335.4839.1641.0242.37
37.Zajączkowska EwaMKS Trójka Łódź+0.642:38.5447936.4139.6841.0041.45
38.Rębilas JuliaJedność 32 Przyszowice+0.672:39.5946937.0640.0741.5240.94
39.Rutka EmiliaSMS Galicja Kraków+0.702:41.2545537.4742.1641.8539.77
40.Nowak OliwiaGIM 92 Ursynów W-wa+0.722:46.2541537.6441.9143.9042.80
41.Rokita MartynaKP Sokół Rzeszów+0.732:50.6538438.5242.6645.3344.14
42.Jarzyńska GabrielaMUKS Wodnik Łask+0.732:50.8438239.0845.0045.6841.08
43.Guzior EmiliaKP Sokół Rzeszów+0.682:51.6037739.0243.2545.0944.24
44.Smykowska KingaManta Kochłowice Ruda Śl.+0.662:55.6835241.7545.7944.1743.97
45.Karbowska AgataPark Wodny Tarnowskie G.+0.852:55.7935140.7344.7346.7643.57

17 - 18 lat

1.Modrzejewska Magdalena SRVictoria Racibórz+0.682:19.6570132.3235.1736.2735.89
2.Ulicka AlicjaNawa Skierniewice+0.572:20.8668333.1936.1536.4835.04
3.Mozołowska EmiliaUKP Polonia Warszawa+0.652:23.8164133.2836.3837.7236.43
4.Kupis AleksandraMKP Szczecin+0.712:25.7761634.6136.5937.6536.92
5.Łysakowska JuliaKU AZS UMCS Lublin+0.802:26.7260434.3437.1237.8437.42
6.Sobiak Zuzanna SWrWKS Śląsk Wrocław+0.742:27.6459334.6937.4237.9437.59
7.Marszałek MagdalenaMKP Szczecin+0.662:31.2555135.7238.6138.8738.05
8.Wilczewska AleksandraKU AZS UMCS Lublin+0.702:31.9454436.6938.2339.1037.92
9.Oleszak Maja SZGTP Zielona Góra+0.742:35.9450337.3538.8739.9139.81

16 lat

1.Piesko MartynaOlimpijczyk 23 Lublin+0.652:26.0361333.2436.1837.7938.82
2.Herbreder GabrielaGIM 92 Ursynów W-wa+0.612:29.7356834.9338.2238.6637.92
3.Kozińska AnnaGIM 92 Ursynów W-wa+0.722:29.9256634.7138.0639.3137.84
4.Sczogiel AlicjaPark Wodny Tarnowskie G.+0.662:30.8155635.1038.5538.9938.17
5.Macioła MajaAZS AWF Warszawa+0.702:31.4754935.5238.2539.4138.29
6.Słowik MartynaIKS Konstancin+0.692:34.4051834.8238.2340.6540.70
7.Tasak AleksandraSMS Galicja Kraków+0.622:36.3149937.2839.1540.4439.44
8.Samuła KorneliaOlimpijczyk 23 Lublin+0.722:36.3849935.6039.5740.0641.15
9.Skwara OliwiaHuragan Sosnowiec+0.722:36.9249435.5939.9741.5939.77
10.Karbowska AgataPark Wodny Tarnowskie G.+0.852:55.7935140.7344.7346.7643.57

15 lat

1.Kruzerowska ZofiaMKS Jedynka Łódź+0.652:29.8556736.3237.0639.1637.31
2.Wilgocka WiktoriaKU AZS UMCS Lublin+0.752:29.9856535.6538.0738.6537.61
3.Steć OliwiaKS KSZO Ostrowiec Św.+0.572:32.4453934.7937.6839.8740.10
4.Sioma ZuzannaUKS ORKA Zamość+0.762:33.0053336.0638.9839.8538.11
5.Piotrowicz MartynaG-8 Bielany Warszawa+0.642:33.2653035.9838.8539.5138.92
6.Malec KlaudiaUKS ORKA Zamość+0.732:33.3052934.9238.5540.3939.44
7.Wrona MagdalenaMKS Jedynka Łódź+0.742:35.1551136.3939.2940.8538.62
8.Fira WeronikaUKS Salmo Żory+0.802:35.8650435.9239.9140.3639.67
9.Bidnik WiktoriaGIM 92 Ursynów W-wa+0.662:36.3849935.5739.5339.9641.32
10.Karwowska WiktoriaNarwal Międzyrzec Podl.+0.702:38.0348335.4839.1641.0242.37
11.Zajączkowska EwaMKS Trójka Łódź+0.642:38.5447936.4139.6841.0041.45
12.Rutka EmiliaSMS Galicja Kraków+0.702:41.2545537.4742.1641.8539.77
13.Nowak OliwiaGIM 92 Ursynów W-wa+0.722:46.2541537.6441.9143.9042.80
14.Rokita MartynaKP Sokół Rzeszów+0.732:50.6538438.5242.6645.3344.14

14 lat

1.Bernat LauraKS OLIMPIA Lublin+0.612:16.9974232.7135.3135.4333.54
2.Poznańska JustynaUKS SP 8 Chrzanów+0.622:26.5360634.1937.2938.9836.07
3.Petrykowska AdriannaKS KSZO Ostrowiec Św.+0.742:33.2553035.3738.7840.0239.08
4.Grzebieluch MajaSKS 137 Delfin Łódź+0.632:36.0450236.1239.8640.5639.50
5.Brzozowska AleksandraJuvenia Białystok+0.742:38.0248335.1940.2642.2840.29
6.Rębilas JuliaJedność 32 Przyszowice+0.672:39.5946937.0640.0741.5240.94
7.Jarzyńska GabrielaMUKS Wodnik Łask+0.732:50.8438239.0845.0045.6841.08
8.Guzior EmiliaKP Sokół Rzeszów+0.682:51.6037739.0243.2545.0944.24
9.Smykowska KingaManta Kochłowice Ruda Śl.+0.662:55.6835241.7545.7944.1743.97


<< TOP >>
Konkurencja 8
27-04-2019 - 12:16
Mężczyzn, 200m grzbietowyOpen
Wyniki

Rekord Polski Seniorów
Rekord Polski Młodzieżowców
Rekord Polski Jun.18-lat
Rekord Polski Jun.17-lat
Rekord Polski Jun.16-lat
Rekord Polski Jun.15-lat
Rekord Polski Jun.14-lat
1:54.24
1:54.24
1:55.60
1:59.78
2:02.82
2:05.41
2:09.47
Kawęcki Radosław
Kawęcki Radosław
Kawęcki Radosław
Skierka Jakub
Kawęcki Radosław
Skierka Jakub
Kosiński Filip
NOZIE
TPZIE
NOZIE
TRKAR
NOZIE
TRKAR
OLSUW
Barcelona (ESP)
Barcelona (ESP)
Rome (ITA)
Baku (AZE)
Gorzów Wlkp.
Berlin (GER)
Olsztyn
02-08-2013
02-08-2013
31-07-2009
26-06-2015
29-11-2007
21-12-2013
29-06-2018

Punkty: FINA 2018
PozycjaCRCzasPkt.50m100m150m200m
Open

1.Kawęcki RadosławAZS AWF Warszawa+0.642:00.2380628.6731.0530.7229.79
2.Malec MikołajMKS Trójka Łódź+0.632:02.5076229.0231.1131.7830.59
3.Balcerak JakubMKS Trójka Łódź+0.532:05.8170429.4732.0632.1732.11
4.Skierka Jakub SZGTP Zielona Góra+0.742:06.7468830.1132.6332.9931.01
5.Bieroński MichałWKS Śląsk Wrocław+0.722:06.8168730.1032.0632.4132.24
6.Bliźniewski FranciszekMKS Trójka Łódź+0.642:07.1368230.0832.1033.2931.66
7.Miciul Michał SZGTP Zielona Góra+0.582:07.4467730.0132.4332.5532.45
8.Mościcki JakubG-8 Bielany Warszawa+0.622:08.6065929.6132.2332.8033.96
9.Bryła KamilKU AZS UMCS Lublin+0.522:08.6165929.9732.6933.2432.71
10.Ungeheuer MateuszKU AZS AGH Kraków+0.672:09.0065329.9532.9833.5432.53
11.Nowiczkow JakubKU AZS UMCS Lublin+0.672:10.0963630.4932.7933.4033.41
12.Suchański Przemysław SOUKP Unia Oświęcim+0.612:10.3163330.5533.0734.1532.54
13.Siekaczyński ArturUKP Fala Kraśnik+0.632:10.6162930.5832.6734.0233.34
14.Masiuk KsaweryG-8 Bielany Warszawa+0.592:11.7061331.1134.2434.1432.21
15.Górka Łukasz SWrWKS Śląsk Wrocław+0.722:12.2560630.1733.0234.4734.59
16.Rożenek Patryk SRKS Górnik Radlin+0.622:12.5260230.8934.6435.2831.71
17.Żołądź StanisławG-8 Bielany Warszawa+0.582:12.9159729.9733.5834.4234.94
18.Szarpak Marcin SOAZS AWF Katowice+0.692:13.4459031.8233.4835.3432.80
19.Zając Mateusz SRVictoria Racibórz+0.672:13.5258831.4634.4634.5733.03
20.Bujak PiotrSalos Cortile Kielce+0.742:13.7158632.5133.8634.0233.32
21.Król JanKS KSZO Ostrowiec Św.+0.652:13.9458329.7635.1836.0033.00
22.Sienkiewicz Aleksander SZGTP Zielona Góra+0.642:14.7957231.3634.5734.8034.06
23.Pityński WiktorWKS Śląsk Wrocław+0.642:14.9557031.4534.4934.5134.50
24.Zubik JanUKP Polonia Warszawa+0.732:15.5156331.4934.9534.8834.19
25.Wanat GrzegorzSMS Galicja Kraków+0.652:15.5756231.3234.7235.9933.54
26.Walczysko JakubKU AZS UMCS Lublin+0.632:16.0355632.1134.8534.6434.43
27.Antczak BartoszUKP Polonia Warszawa+0.622:16.2355432.2434.0835.3634.55
28.Gotowski DominikG-8 Bielany Warszawa+0.582:16.5655030.1534.1735.8036.44
29.Coleman AlanMKS Jedynka Łódź+0.752:16.6854931.4034.3135.8035.17
30.Gotszling Dawid SZGBarakuda Starachowice+0.602:16.8854630.9234.6436.1235.20
31.Borowski JakubSalos Cortile Kielce+0.622:17.0454432.2135.4135.4833.94
32.Szpaler JakubMKP Szczecin+0.552:17.0954431.1135.1736.5134.30
33.Rajca WiktorUKS 190 Łódź+0.782:17.9753333.3133.9635.9434.76
34.Tomaszowski MichałPark Wodny Tarnowskie G.+0.512:18.3852932.8435.4436.0034.10
35.Czerwiński ŁukaszG-8 Bielany Warszawa+0.542:18.9052331.0034.8236.4636.62
36.Kowalczyk PiotrUKP Polonia Warszawa+0.702:20.3750632.1636.2736.6735.27
37.Wołoszyn RomanKU AZS UMCS Lublin+0.622:20.4550632.3736.1036.4835.50
38.Kwiatkowski TymoteuszSiódemka Gdynia+0.652:21.1849831.9635.7037.0536.47
39.Żegleń MiłoszPark Wodny Tarnowskie G.+0.752:21.2349733.0535.4736.6736.04
40.Szewczyk MaciejMKS Jedynka Łódź+0.702:21.2449733.7537.0536.5233.92
41.Pogoda KrzysztofMKS Jedynka Łódź+0.572:21.6349333.6036.6036.2635.17
42.Jędrzejkiewicz IgnacyGIM 92 Ursynów W-wa+0.622:21.7049232.8836.9737.0734.78
43.Tarka MaciejKS KSZO Ostrowiec Św.+0.702:21.7849132.1336.8137.1035.74
44.Dziewguć BenjaminMKS Piaseczno+0.602:22.2648632.6836.0037.5236.06
45.Rozmysłowski FilipUKS GOS Raszyn+0.622:22.4648433.5536.5336.9435.44
46.Kowolik AlexPark Wodny Tarnowskie G.+0.652:23.7947134.4836.7036.5336.08
47.Piela Michał SOUKP Unia Oświęcim+0.742:24.0646834.3537.2637.8234.63
48.Kotarski JakubG-8 Bielany Warszawa+0.702:24.8146133.4036.3938.1136.91
49.Chyrchała RafałUKS ORKA Zamość+0.592:25.0345933.8936.7137.5036.93
50.Jędrzejkiewicz JanGIM 92 Ursynów W-wa+0.672:25.3645634.8637.1237.4035.98
51.Świć MateuszOlimpijczyk 23 Lublin+0.712:25.8745133.3836.6138.3037.58
52.Haba JakubKS KSZO Ostrowiec Św.+0.692:26.0245033.5136.3037.9138.30
53.Borsuk PiotrUKP Fala Kraśnik+0.722:26.0345033.8437.1538.9836.06
54.Tetlak MaciejSMS Galicja Kraków+0.722:26.6744434.3937.6138.2136.46
55.Trydulski OskarGIM 92 Ursynów W-wa+0.792:27.9443233.6937.1439.0538.06
56.Łysoniewski OskarMKS Trójka Łódź+0.722:28.1543134.6937.5438.6037.32
57.Sobieszek FranciszekMKS Piaseczno+0.662:29.6541834.2437.9839.4238.01
58.Zarychta MarcelKS OLIMPIA Lublin+0.672:29.7441734.0337.8539.4138.45
59.Barański JakubBarakuda Starachowice+0.562:30.7240934.0638.5040.5837.58
60.Okręt OliwierKS KSZO Ostrowiec Św.+0.722:31.4540336.3038.2739.2037.68
61.Czernicki HubertKP Sokół Rzeszów+0.612:32.1639735.1038.2739.8838.91
62.Radkiewicz KajetanKS KSZO Ostrowiec Św.+0.642:33.1938934.2738.8340.3239.77
63.Pawlica MateuszPark Wodny Tarnowskie G.+0.772:33.3138935.4838.8140.0638.96
64.Jędrych KrzysztofKS Posnania Poznań+0.752:35.0037635.7939.8241.7637.63
65.Walczyk DominikKS KSZO Ostrowiec Św.+0.702:39.0734835.5840.1641.7241.61
66.Nowak KacperBarakuda Starachowice+0.732:40.9433636.9940.3142.4441.20
67.Szafranek SzymonManta Kochłowice Ruda Śl.+0.692:50.8228138.9443.2145.1343.54
68.Karaś OskarKS KSZO Ostrowiec Św.+0.672:54.0226641.4844.0045.8042.74
DYSKW.Zbutowicz KarolG-8 Bielany Warszawa+0.622:09.0429.3632.8233.8433.02
G1 - głowa pływaka nie złamała lustra wody przed lub na linii 15m

17 - 18 lat

1.Malec MikołajMKS Trójka Łódź+0.632:02.5076229.0231.1131.7830.59
2.Bliźniewski FranciszekMKS Trójka Łódź+0.642:07.1368230.0832.1033.2931.66
3.Mościcki JakubG-8 Bielany Warszawa+0.622:08.6065929.6132.2332.8033.96
4.Nowiczkow JakubKU AZS UMCS Lublin+0.672:10.0963630.4932.7933.4033.41
5.Suchański Przemysław SOUKP Unia Oświęcim+0.612:10.3163330.5533.0734.1532.54
6.Siekaczyński ArturUKP Fala Kraśnik+0.632:10.6162930.5832.6734.0233.34
7.Górka Łukasz SWrWKS Śląsk Wrocław+0.722:12.2560630.1733.0234.4734.59
8.Rożenek Patryk SRKS Górnik Radlin+0.622:12.5260230.8934.6435.2831.71
9.Szarpak Marcin SOAZS AWF Katowice+0.692:13.4459031.8233.4835.3432.80
10.Zając Mateusz SRVictoria Racibórz+0.672:13.5258831.4634.4634.5733.03
11.Król JanKS KSZO Ostrowiec Św.+0.652:13.9458329.7635.1836.0033.00
12.Gotowski DominikG-8 Bielany Warszawa+0.582:16.5655030.1534.1735.8036.44
13.Gotszling Dawid SZGBarakuda Starachowice+0.602:16.8854630.9234.6436.1235.20
14.Borowski JakubSalos Cortile Kielce+0.622:17.0454432.2135.4135.4833.94
15.Rajca WiktorUKS 190 Łódź+0.782:17.9753333.3133.9635.9434.76
16.Czerwiński ŁukaszG-8 Bielany Warszawa+0.542:18.9052331.0034.8236.4636.62
17.Wołoszyn RomanKU AZS UMCS Lublin+0.622:20.4550632.3736.1036.4835.50
18.Kotarski JakubG-8 Bielany Warszawa+0.702:24.8146133.4036.3938.1136.91
19.Chyrchała RafałUKS ORKA Zamość+0.592:25.0345933.8936.7137.5036.93
20.Jędrzejkiewicz JanGIM 92 Ursynów W-wa+0.672:25.3645634.8637.1237.4035.98
21.Haba JakubKS KSZO Ostrowiec Św.+0.692:26.0245033.5136.3037.9138.30

16 lat

1.Żołądź StanisławG-8 Bielany Warszawa+0.582:12.9159729.9733.5834.4234.94
2.Sienkiewicz Aleksander SZGTP Zielona Góra+0.642:14.7957231.3634.5734.8034.06
3.Pityński WiktorWKS Śląsk Wrocław+0.642:14.9557031.4534.4934.5134.50
4.Zubik JanUKP Polonia Warszawa+0.732:15.5156331.4934.9534.8834.19
5.Wanat GrzegorzSMS Galicja Kraków+0.652:15.5756231.3234.7235.9933.54
6.Antczak BartoszUKP Polonia Warszawa+0.622:16.2355432.2434.0835.3634.55
7.Coleman AlanMKS Jedynka Łódź+0.752:16.6854931.4034.3135.8035.17
8.Tomaszowski MichałPark Wodny Tarnowskie G.+0.512:18.3852932.8435.4436.0034.10
9.Kowalczyk PiotrUKP Polonia Warszawa+0.702:20.3750632.1636.2736.6735.27
10.Tarka MaciejKS KSZO Ostrowiec Św.+0.702:21.7849132.1336.8137.1035.74
11.Świć MateuszOlimpijczyk 23 Lublin+0.712:25.8745133.3836.6138.3037.58
12.Borsuk PiotrUKP Fala Kraśnik+0.722:26.0345033.8437.1538.9836.06
13.Zarychta MarcelKS OLIMPIA Lublin+0.672:29.7441734.0337.8539.4138.45
14.Okręt OliwierKS KSZO Ostrowiec Św.+0.722:31.4540336.3038.2739.2037.68
15.Walczyk DominikKS KSZO Ostrowiec Św.+0.702:39.0734835.5840.1641.7241.61

15 lat

1.Masiuk KsaweryG-8 Bielany Warszawa+0.592:11.7061331.1134.2434.1432.21
2.Kwiatkowski TymoteuszSiódemka Gdynia+0.652:21.1849831.9635.7037.0536.47
3.Żegleń MiłoszPark Wodny Tarnowskie G.+0.752:21.2349733.0535.4736.6736.04
4.Szewczyk MaciejMKS Jedynka Łódź+0.702:21.2449733.7537.0536.5233.92
5.Jędrzejkiewicz IgnacyGIM 92 Ursynów W-wa+0.622:21.7049232.8836.9737.0734.78
6.Rozmysłowski FilipUKS GOS Raszyn+0.622:22.4648433.5536.5336.9435.44
7.Kowolik AlexPark Wodny Tarnowskie G.+0.652:23.7947134.4836.7036.5336.08
8.Piela Michał SOUKP Unia Oświęcim+0.742:24.0646834.3537.2637.8234.63
9.Łysoniewski OskarMKS Trójka Łódź+0.722:28.1543134.6937.5438.6037.32
10.Barański JakubBarakuda Starachowice+0.562:30.7240934.0638.5040.5837.58
11.Jędrych KrzysztofKS Posnania Poznań+0.752:35.0037635.7939.8241.7637.63
12.Nowak KacperBarakuda Starachowice+0.732:40.9433636.9940.3142.4441.20

14 lat

1.Szpaler JakubMKP Szczecin+0.552:17.0954431.1135.1736.5134.30
2.Pogoda KrzysztofMKS Jedynka Łódź+0.572:21.6349333.6036.6036.2635.17
3.Dziewguć BenjaminMKS Piaseczno+0.602:22.2648632.6836.0037.5236.06
4.Tetlak MaciejSMS Galicja Kraków+0.722:26.6744434.3937.6138.2136.46
5.Trydulski OskarGIM 92 Ursynów W-wa+0.792:27.9443233.6937.1439.0538.06
6.Sobieszek FranciszekMKS Piaseczno+0.662:29.6541834.2437.9839.4238.01
7.Czernicki HubertKP Sokół Rzeszów+0.612:32.1639735.1038.2739.8838.91
8.Radkiewicz KajetanKS KSZO Ostrowiec Św.+0.642:33.1938934.2738.8340.3239.77
9.Pawlica MateuszPark Wodny Tarnowskie G.+0.772:33.3138935.4838.8140.0638.96
10.Szafranek SzymonManta Kochłowice Ruda Śl.+0.692:50.8228138.9443.2145.1343.54
11.Karaś OskarKS KSZO Ostrowiec Św.+0.672:54.0226641.4844.0045.8042.74


<< TOP >>
Konkurencja 9
27-04-2019 - 12:24
Kobiet, 800m dowolnyOpen
Wyniki

Rekord Polski Seniorów
Rekord Polski Młodzieżowców
Rekord Polski Jun.18-lat
Rekord Polski Jun.17-lat
Rekord Polski Jun.16-lat
Rekord Polski Jun.15-lat
Rekord Polski Jun.14-lat
8:35.73
8:35.94
8:39.55
8:40.48
8:40.48
8:44.81
8:47.93
Jędrzejczak Otylia
Jedrzejczak Otylia
Piechota Paulina
Kilijańska Donata
Kilijańska Donata
Kilijańska Donata
Kilijańska Donata
AZWAR
AZWAR
190LOD
KSOST
KSOST
KSOST
KSOST
Ostrowiec Św.
Rijeka (CRO)
Lublin
Belgrad (SRB)
Belgrad (SRB)
Helsinki (FIN)
Ostrowiec Św.
17-05-2008
09-08-2004
18-05-2017
06-07-2011
06-07-2011
16-07-2010
12-12-2009

Punkty: FINA 2018
PozycjaCRCzasPkt.
Open

1.Polańska AleksandraUKS GOS Raszyn+0.788:47.50776
100m:
200m:
1:03.59
2:10.77
1:03.59
1:07.18
300m:
400m:
3:17.29
4:23.89
1:06.52
1:06.60
500m:
600m:
5:30.43
6:37.68
1:06.54
1:07.25
700m:
800m:
7:44.90
8:47.50
1:07.22
1:02.60
2.Piechota PaulinaUKS 190 Łódź+0.808:48.22773
100m:
200m:
1:03.56
2:10.48
1:03.56
1:06.92
300m:
400m:
3:16.99
4:23.56
1:06.51
1:06.57
500m:
600m:
5:29.92
6:36.20
1:06.36
1:06.28
700m:
800m:
7:42.78
8:48.22
1:06.58
1:05.44
3.Guść WiktoriaDelfin Piotrków Tryb.+0.748:58.08731
100m:
200m:
1:05.48
2:13.45
1:05.48
1:07.97
300m:
400m:
3:21.59
4:29.68
1:08.14
1:08.09
500m:
600m:
5:37.51
6:45.84
1:07.83
1:08.33
700m:
800m:
7:53.59
8:58.08
1:07.75
1:04.49
4.Knop AleksandraUKS 190 Łódź+0.638:58.11731
100m:
200m:
1:04.18
2:11.01
1:04.18
1:06.83
300m:
400m:
3:18.21
4:26.10
1:07.20
1:07.89
500m:
600m:
5:34.80
6:43.40
1:08.70
1:08.60
700m:
800m:
7:51.83
8:58.11
1:08.43
1:06.28
5.Zielińska DariaUKP Polonia Warszawa+0.759:17.20658
100m:
200m:
1:07.45
2:18.04
1:07.45
1:10.59
300m:
400m:
3:28.47
4:38.66
1:10.43
1:10.19
500m:
600m:
5:48.59
6:58.10
1:09.93
1:09.51
700m:
800m:
8:08.08
9:17.20
1:09.98
1:09.12
6.Wardzińska MartynaAZS AWF Warszawa+0.809:18.74653
100m:
200m:
1:06.71
2:16.82
1:06.71
1:10.11
300m:
400m:
3:27.24
4:38.21
1:10.42
1:10.97
500m:
600m:
5:49.09
7:00.39
1:10.88
1:11.30
700m:
800m:
8:11.03
9:18.74
1:10.64
1:07.71
7.Dąbrowska Tatiana SWrUKS 190 Łódź+0.699:19.80649
100m:
200m:
1:06.09
2:15.80
1:06.09
1:09.71
300m:
400m:
3:26.20
4:37.10
1:10.40
1:10.90
500m:
600m:
5:47.63
6:58.73
1:10.53
1:11.10
700m:
800m:
8:09.67
9:19.80
1:10.94
1:10.13
8.Piechota KarolinaUKS 190 Łódź+0.739:23.64636
100m:
200m:
1:06.69
2:15.89
1:06.69
1:09.20
300m:
400m:
3:26.03
4:36.53
1:10.14
1:10.50
500m:
600m:
5:48.11
6:59.83
1:11.58
1:11.72
700m:
800m:
8:11.79
9:23.64
1:11.96
1:11.85
9.Nowak MajaAZS AWF Warszawa+0.719:26.48626
100m:
200m:
1:07.92
2:19.80
1:07.92
1:11.88
300m:
400m:
3:32.32
4:44.21
1:12.52
1:11.89
500m:
600m:
5:56.23
7:07.40
1:12.02
1:11.17
700m:
800m:
8:18.72
9:26.48
1:11.32
1:07.76
10.Nita Daria SOKS Korona Kraków+0.779:28.59619
100m:
200m:
1:07.51
2:19.22
1:07.51
1:11.71
300m:
400m:
3:31.60
4:44.36
1:12.38
1:12.76
500m:
600m:
5:57.43
7:09.89
1:13.07
1:12.46
700m:
800m:
8:20.60
9:28.59
1:10.71
1:07.99
11.Bociek Wiktoria SOGórnik Sosnowiec+0.709:28.81619
100m:
200m:
1:07.44
2:18.38
1:07.44
1:10.94
300m:
400m:
3:30.48
4:42.73
1:12.10
1:12.25
500m:
600m:
5:54.47
7:06.49
1:11.74
1:12.02
700m:
800m:
8:18.17
9:28.81
1:11.68
1:10.64
12.Skarwecka Wiktoria SOUKP Unia Oświęcim+0.659:30.85612
100m:
200m:
1:07.77
2:19.84
1:07.77
1:12.07
300m:
400m:
3:32.20
4:44.69
1:12.36
1:12.49
500m:
600m:
5:56.56
7:08.98
1:11.87
1:12.42
700m:
800m:
8:21.06
9:30.85
1:12.08
1:09.79
13.Cioch-Gradzik WiktoriaManta Kochłowice Ruda Śl.+0.679:31.37610
100m:
200m:
1:08.25
2:21.20
1:08.25
1:12.95
300m:
400m:
3:34.14
4:47.07
1:12.94
1:12.93
500m:
600m:
5:58.23
7:10.37
1:11.16
1:12.14
700m:
800m:
8:21.93
9:31.37
1:11.56
1:09.44
14.Marcinkowska MajaMKS Jedynka Łódź+0.709:36.41594
100m:
200m:
1:08.34
2:20.79
1:08.34
1:12.45
300m:
400m:
3:33.69
4:47.05
1:12.90
1:13.36
500m:
600m:
5:59.73
7:13.06
1:12.68
1:13.33
700m:
800m:
8:26.20
9:36.41
1:13.14
1:10.21
15.Bednarz JuliaUKS ORKA Zamość+0.829:36.90593
100m:
200m:
1:08.07
2:20.49
1:08.07
1:12.42
300m:
400m:
3:33.49
4:45.90
1:13.00
1:12.41
500m:
600m:
5:58.80
7:11.97
1:12.90
1:13.17
700m:
800m:
8:25.41
9:36.90
1:13.44
1:11.49
16.Kostrzewska MariaUKS 190 Łódź+0.769:37.19592
100m:
200m:
1:10.54
2:24.09
1:10.54
1:13.55
300m:
400m:
3:37.65
4:51.02
1:13.56
1:13.37
500m:
600m:
6:03.66
7:15.84
1:12.64
1:12.18
700m:
800m:
8:27.82
9:37.19
1:11.98
1:09.37
17.Szewczyk ZofiaUKP Fala Kraśnik+0.709:38.09589
100m:
200m:
1:10.48
2:23.41
1:10.48
1:12.93
300m:
400m:
3:36.73
4:50.07
1:13.32
1:13.34
500m:
600m:
6:02.49
7:15.43
1:12.42
1:12.94
700m:
800m:
8:27.98
9:38.09
1:12.55
1:10.11
18.Rogowska PaulinaSalos Cortile Kielce+0.709:39.91584
100m:
200m:
1:08.33
2:21.94
1:08.33
1:13.61
300m:
400m:
3:35.48
4:49.85
1:13.54
1:14.37
500m:
600m:
6:03.44
7:16.66
1:13.59
1:13.22
700m:
800m:
8:29.79
9:39.91
1:13.13
1:10.12
19.Pogoń MilenaMOS Dąbrowa Górnicza+0.789:43.23574
100m:
200m:
1:10.44
2:24.09
1:10.44
1:13.65
300m:
400m:
3:37.75
4:51.32
1:13.66
1:13.57
500m:
600m:
6:04.62
7:18.33
1:13.30
1:13.71
700m:
800m:
8:31.33
9:43.23
1:13.00
1:11.90
20.Fuks Aleksandra SOUKP Unia Oświęcim+0.639:43.35573
100m:
200m:
1:08.05
2:20.33
1:08.05
1:12.28
300m:
400m:
3:33.33
4:47.02
1:13.00
1:13.69
500m:
600m:
6:00.71
7:16.26
1:13.69
1:15.55
700m:
800m:
8:32.11
9:43.35
1:15.85
1:11.24
21.Haładyn KarolinaUKS 190 Łódź+0.799:44.16571
100m:
200m:
1:09.54
2:22.12
1:09.54
1:12.58
300m:
400m:
3:34.81
4:47.85
1:12.69
1:13.04
500m:
600m:
6:01.92
7:16.31
1:14.07
1:14.39
700m:
800m:
8:30.94
9:44.16
1:14.63
1:13.22
22.Serafin BarbaraG-8 Bielany Warszawa+0.749:44.55570
100m:
200m:
1:08.65
2:21.81
1:08.65
1:13.16
300m:
400m:
3:35.43
4:49.98
1:13.62
1:14.55
500m:
600m:
6:04.64
7:19.18
1:14.66
1:14.54
700m:
800m:
8:33.48
9:44.55
1:14.30
1:11.07
23.Ambroży AntoninaOchota Warszawa+0.739:45.58567
100m:
200m:
1:09.30
2:22.77
1:09.30
1:13.47
300m:
400m:
3:36.38
4:50.83
1:13.61
1:14.45
500m:
600m:
6:04.83
7:19.03
1:14.00
1:14.20
700m:
800m:
8:33.29
9:45.58
1:14.26
1:12.29
24.Malinoś JuliaUKS ORKA Zamość+0.719:46.43564
100m:
200m:
1:08.03
2:21.02
1:08.03
1:12.99
300m:
400m:
3:34.84
4:49.16
1:13.82
1:14.32
500m:
600m:
6:03.18
7:18.16
1:14.02
1:14.98
700m:
800m:
8:33.44
9:46.43
1:15.28
1:12.99
25.Miernik Wiktoria SOUKP Unia Oświęcim+0.849:49.49556
100m:
200m:
1:10.73
2:25.48
1:10.73
1:14.75
300m:
400m:
3:40.23
4:55.12
1:14.75
1:14.89
500m:
600m:
6:09.79
7:24.74
1:14.67
1:14.95
700m:
800m:
8:39.15
9:49.49
1:14.41
1:10.34
26.Kurasińska OliwiaKS KSZO Ostrowiec Św.+0.579:52.12548
100m:
200m:
1:07.69
2:19.63
1:07.69
1:11.94
300m:
400m:
3:33.28
4:48.17
1:13.65
1:14.89
500m:
600m:
6:03.42
7:19.56
1:15.25
1:16.14
700m:
800m:
8:36.30
9:52.12
1:16.74
1:15.82
Kossowska JulitaUKS 190 Łódź+0.779:52.12548
100m:
200m:
1:09.24
2:23.50
1:09.24
1:14.26
300m:
400m:
3:38.56
4:53.41
1:15.06
1:14.85
500m:
600m:
6:08.47
7:24.28
1:15.06
1:15.81
700m:
800m:
8:39.77
9:52.12
1:15.49
1:12.35
28.Machulak MajaUKP Fala Kraśnik+0.719:52.56547
100m:
200m:
1:10.62
2:25.47
1:10.62
1:14.85
300m:
400m:
3:40.41
4:55.79
1:14.94
1:15.38
500m:
600m:
6:11.02
7:26.22
1:15.23
1:15.20
700m:
800m:
8:40.78
9:52.56
1:14.56
1:11.78
29.Kulik JuliaUKS GOS Raszyn+0.749:53.66544
100m:
200m:
1:12.98
2:29.46
1:12.98
1:16.48
300m:
400m:
3:44.44
4:59.36
1:14.98
1:14.92
500m:
600m:
6:13.21
7:26.96
1:13.85
1:13.75
700m:
800m:
8:40.79
9:53.66
1:13.83
1:12.87
30.Żak Amelia SOUKP Unia Oświęcim+0.699:59.22529
100m:
200m:
1:10.75
2:26.53
1:10.75
1:15.78
300m:
400m:
3:41.84
4:57.39
1:15.31
1:15.55
500m:
600m:
6:12.41
7:28.27
1:15.02
1:15.86
700m:
800m:
8:44.23
9:59.22
1:15.96
1:14.99
31.Samoraj OliwiaMKS Piaseczno+0.529:59.83527
100m:
200m:
1:09.10
2:25.23
1:09.10
1:16.13
300m:
400m:
3:41.99
4:59.23
1:16.76
1:17.24
500m:
600m:
6:15.11
7:31.16
1:15.88
1:16.05
700m:
800m:
8:47.51
9:59.83
1:16.35
1:12.32
32.Januszko PatrycjaIKS Konstancin+0.8010:07.36508
100m:
200m:
1:10.13
2:25.85
1:10.13
1:15.72
300m:
400m:
3:41.80
4:58.74
1:15.95
1:16.94
500m:
600m:
6:15.62
7:33.23
1:16.88
1:17.61
700m:
800m:
8:51.18
10:07.36
1:17.95
1:16.18
33.Witek OliwiaMKS Jedynka Łódź+0.5810:08.78504
100m:
200m:
1:11.90
2:27.79
1:11.90
1:15.89
300m:
400m:
3:43.63
5:00.08
1:15.84
1:16.45
500m:
600m:
6:17.68
7:35.47
1:17.60
1:17.79
700m:
800m:
8:53.05
10:08.78
1:17.58
1:15.73
34.Ptaszyńska Weronika SOUKP Unia Oświęcim+0.6110:11.28498
100m:
200m:
1:10.93
2:27.65
1:10.93
1:16.72
300m:
400m:
3:45.19
5:03.11
1:17.54
1:17.92
500m:
600m:
6:21.28
7:38.48
1:18.17
1:17.20
700m:
800m:
8:55.39
10:11.28
1:16.91
1:15.89
35.Kieruzel MartynaMKS Jedynka Łódź+0.5710:12.29496
100m:
200m:
1:13.29
2:30.76
1:13.29
1:17.47
300m:
400m:
3:48.33
5:05.42
1:17.57
1:17.09
500m:
600m:
6:22.17
7:39.96
1:16.75
1:17.79
700m:
800m:
8:57.16
10:12.29
1:17.20
1:15.13
36.Kowalczyk KatarzynaUKS SP-149 Łódź+0.7410:12.36496
100m:
200m:
1:14.26
2:31.79
1:14.26
1:17.53
300m:
400m:
3:49.69
5:06.98
1:17.90
1:17.29
500m:
600m:
6:24.62
7:41.53
1:17.64
1:16.91
700m:
800m:
8:58.59
10:12.36
1:17.06
1:13.77
37.Olecka AmeliaGIM 92 Ursynów W-wa+0.7710:12.50495
100m:
200m:
1:12.16
2:29.98
1:12.16
1:17.82
300m:
400m:
3:48.35
5:05.10
1:18.37
1:16.75
500m:
600m:
6:23.05
7:40.89
1:17.95
1:17.84
700m:
800m:
8:58.92
10:12.50
1:18.03
1:13.58
38.Sosnówka OliwiaUKP Fala Kraśnik+0.7610:24.38468
100m:
200m:
1:12.62
2:30.22
1:12.62
1:17.60
300m:
400m:
3:48.45
5:07.78
1:18.23
1:19.33
500m:
600m:
6:27.60
7:47.44
1:19.82
1:19.84
700m:
800m:
9:06.88
10:24.38
1:19.44
1:17.50
39.Buk AlicjaSalos Cortile Kielce+0.6910:25.12466
100m:
200m:
1:11.29
2:28.97
1:11.29
1:17.68
300m:
400m:
3:47.61
5:06.63
1:18.64
1:19.02
500m:
600m:
6:26.68
7:46.70
1:20.05
1:20.02
700m:
800m:
9:07.05
10:25.12
1:20.35
1:18.07
40.Falfus JuliaKS KSZO Ostrowiec Św.+0.7810:37.10440
100m:
200m:
1:12.79
2:31.82
1:12.79
1:19.03
300m:
400m:
3:52.35
5:13.38
1:20.53
1:21.03
500m:
600m:
6:34.86
7:56.99
1:21.48
1:22.13
700m:
800m:
9:18.45
10:37.10
1:21.46
1:18.65
41.Pawlik NataliaSalos Cortile Kielce+0.8210:48.85417
100m:
200m:
1:14.00
2:35.05
1:14.00
1:21.05
300m:
400m:
3:57.19
5:19.19
1:22.14
1:22.00
500m:
600m:
6:42.08
8:05.64
1:22.89
1:23.56
700m:
800m:
9:28.53
10:48.85
1:22.89
1:20.32

17 - 18 lat

1.Dąbrowska Tatiana SWrUKS 190 Łódź+0.699:19.80649
100m:
200m:
1:06.09
2:15.80
1:06.09
1:09.71
300m:
400m:
3:26.20
4:37.10
1:10.40
1:10.90
500m:
600m:
5:47.63
6:58.73
1:10.53
1:11.10
700m:
800m:
8:09.67
9:19.80
1:10.94
1:10.13
2.Piechota KarolinaUKS 190 Łódź+0.739:23.64636
100m:
200m:
1:06.69
2:15.89
1:06.69
1:09.20
300m:
400m:
3:26.03
4:36.53
1:10.14
1:10.50
500m:
600m:
5:48.11
6:59.83
1:11.58
1:11.72
700m:
800m:
8:11.79
9:23.64
1:11.96
1:11.85
3.Nita Daria SOKS Korona Kraków+0.779:28.59619
100m:
200m:
1:07.51
2:19.22
1:07.51
1:11.71
300m:
400m:
3:31.60
4:44.36
1:12.38
1:12.76
500m:
600m:
5:57.43
7:09.89
1:13.07
1:12.46
700m:
800m:
8:20.60
9:28.59
1:10.71
1:07.99
4.Skarwecka Wiktoria SOUKP Unia Oświęcim+0.659:30.85612
100m:
200m:
1:07.77
2:19.84
1:07.77
1:12.07
300m:
400m:
3:32.20
4:44.69
1:12.36
1:12.49
500m:
600m:
5:56.56
7:08.98
1:11.87
1:12.42
700m:
800m:
8:21.06
9:30.85
1:12.08
1:09.79
5.Szewczyk ZofiaUKP Fala Kraśnik+0.709:38.09589
100m:
200m:
1:10.48
2:23.41
1:10.48
1:12.93
300m:
400m:
3:36.73
4:50.07
1:13.32
1:13.34
500m:
600m:
6:02.49
7:15.43
1:12.42
1:12.94
700m:
800m:
8:27.98
9:38.09
1:12.55
1:10.11
6.Serafin BarbaraG-8 Bielany Warszawa+0.749:44.55570
100m:
200m:
1:08.65
2:21.81
1:08.65
1:13.16
300m:
400m:
3:35.43
4:49.98
1:13.62
1:14.55
500m:
600m:
6:04.64
7:19.18
1:14.66
1:14.54
700m:
800m:
8:33.48
9:44.55
1:14.30
1:11.07
7.Kurasińska OliwiaKS KSZO Ostrowiec Św.+0.579:52.12548
100m:
200m:
1:07.69
2:19.63
1:07.69
1:11.94
300m:
400m:
3:33.28
4:48.17
1:13.65
1:14.89
500m:
600m:
6:03.42
7:19.56
1:15.25
1:16.14
700m:
800m:
8:36.30
9:52.12
1:16.74
1:15.82
8.Buk AlicjaSalos Cortile Kielce+0.6910:25.12466
100m:
200m:
1:11.29
2:28.97
1:11.29
1:17.68
300m:
400m:
3:47.61
5:06.63
1:18.64
1:19.02
500m:
600m:
6:26.68
7:46.70
1:20.05
1:20.02
700m:
800m:
9:07.05
10:25.12
1:20.35
1:18.07

16 lat

1.Knop AleksandraUKS 190 Łódź+0.638:58.11731
100m:
200m:
1:04.18
2:11.01
1:04.18
1:06.83
300m:
400m:
3:18.21
4:26.10
1:07.20
1:07.89
500m:
600m:
5:34.80
6:43.40
1:08.70
1:08.60
700m:
800m:
7:51.83
8:58.11
1:08.43
1:06.28
2.Zielińska DariaUKP Polonia Warszawa+0.759:17.20658
100m:
200m:
1:07.45
2:18.04
1:07.45
1:10.59
300m:
400m:
3:28.47
4:38.66
1:10.43
1:10.19
500m:
600m:
5:48.59
6:58.10
1:09.93
1:09.51
700m:
800m:
8:08.08
9:17.20
1:09.98
1:09.12
3.Nowak MajaAZS AWF Warszawa+0.719:26.48626
100m:
200m:
1:07.92
2:19.80
1:07.92
1:11.88
300m:
400m:
3:32.32
4:44.21
1:12.52
1:11.89
500m:
600m:
5:56.23
7:07.40
1:12.02
1:11.17
700m:
800m:
8:18.72
9:26.48
1:11.32
1:07.76
4.Cioch-Gradzik WiktoriaManta Kochłowice Ruda Śl.+0.679:31.37610
100m:
200m:
1:08.25
2:21.20
1:08.25
1:12.95
300m:
400m:
3:34.14
4:47.07
1:12.94
1:12.93
500m:
600m:
5:58.23
7:10.37
1:11.16
1:12.14
700m:
800m:
8:21.93
9:31.37
1:11.56
1:09.44
5.Kostrzewska MariaUKS 190 Łódź+0.769:37.19592
100m:
200m:
1:10.54
2:24.09
1:10.54
1:13.55
300m:
400m:
3:37.65
4:51.02
1:13.56
1:13.37
500m:
600m:
6:03.66
7:15.84
1:12.64
1:12.18
700m:
800m:
8:27.82
9:37.19
1:11.98
1:09.37
6.Pogoń MilenaMOS Dąbrowa Górnicza+0.789:43.23574
100m:
200m:
1:10.44
2:24.09
1:10.44
1:13.65
300m:
400m:
3:37.75
4:51.32
1:13.66
1:13.57
500m:
600m:
6:04.62
7:18.33
1:13.30
1:13.71
700m:
800m:
8:31.33
9:43.23
1:13.00
1:11.90
7.Fuks Aleksandra SOUKP Unia Oświęcim+0.639:43.35573
100m:
200m:
1:08.05
2:20.33
1:08.05
1:12.28
300m:
400m:
3:33.33
4:47.02
1:13.00
1:13.69
500m:
600m:
6:00.71
7:16.26
1:13.69
1:15.55
700m:
800m:
8:32.11
9:43.35
1:15.85
1:11.24
8.Haładyn KarolinaUKS 190 Łódź+0.799:44.16571
100m:
200m:
1:09.54
2:22.12
1:09.54
1:12.58
300m:
400m:
3:34.81
4:47.85
1:12.69
1:13.04
500m:
600m:
6:01.92
7:16.31
1:14.07
1:14.39
700m:
800m:
8:30.94
9:44.16
1:14.63
1:13.22
9.Ambroży AntoninaOchota Warszawa+0.739:45.58567
100m:
200m:
1:09.30
2:22.77
1:09.30
1:13.47
300m:
400m:
3:36.38
4:50.83
1:13.61
1:14.45
500m:
600m:
6:04.83
7:19.03
1:14.00
1:14.20
700m:
800m:
8:33.29
9:45.58
1:14.26
1:12.29
10.Machulak MajaUKP Fala Kraśnik+0.719:52.56547
100m:
200m:
1:10.62
2:25.47
1:10.62
1:14.85
300m:
400m:
3:40.41
4:55.79
1:14.94
1:15.38
500m:
600m:
6:11.02
7:26.22
1:15.23
1:15.20
700m:
800m:
8:40.78
9:52.56
1:14.56
1:11.78
11.Ptaszyńska Weronika SOUKP Unia Oświęcim+0.6110:11.28498
100m:
200m:
1:10.93
2:27.65
1:10.93
1:16.72
300m:
400m:
3:45.19
5:03.11
1:17.54
1:17.92
500m:
600m:
6:21.28
7:38.48
1:18.17
1:17.20
700m:
800m:
8:55.39
10:11.28
1:16.91
1:15.89

15 lat

1.Guść WiktoriaDelfin Piotrków Tryb.+0.748:58.08731
100m:
200m:
1:05.48
2:13.45
1:05.48
1:07.97
300m:
400m:
3:21.59
4:29.68
1:08.14
1:08.09
500m:
600m:
5:37.51
6:45.84
1:07.83
1:08.33
700m:
800m:
7:53.59
8:58.08
1:07.75
1:04.49
2.Bociek Wiktoria SOGórnik Sosnowiec+0.709:28.81619
100m:
200m:
1:07.44
2:18.38
1:07.44
1:10.94
300m:
400m:
3:30.48
4:42.73
1:12.10
1:12.25
500m:
600m:
5:54.47
7:06.49
1:11.74
1:12.02
700m:
800m:
8:18.17
9:28.81
1:11.68
1:10.64
3.Bednarz JuliaUKS ORKA Zamość+0.829:36.90593
100m:
200m:
1:08.07
2:20.49
1:08.07
1:12.42
300m:
400m:
3:33.49
4:45.90
1:13.00
1:12.41
500m:
600m:
5:58.80
7:11.97
1:12.90
1:13.17
700m:
800m:
8:25.41
9:36.90
1:13.44
1:11.49
4.Malinoś JuliaUKS ORKA Zamość+0.719:46.43564
100m:
200m:
1:08.03
2:21.02
1:08.03
1:12.99
300m:
400m:
3:34.84
4:49.16
1:13.82
1:14.32
500m:
600m:
6:03.18
7:18.16
1:14.02
1:14.98
700m:
800m:
8:33.44
9:46.43
1:15.28
1:12.99
5.Miernik Wiktoria SOUKP Unia Oświęcim+0.849:49.49556
100m:
200m:
1:10.73
2:25.48
1:10.73
1:14.75
300m:
400m:
3:40.23
4:55.12
1:14.75
1:14.89
500m:
600m:
6:09.79
7:24.74
1:14.67
1:14.95
700m:
800m:
8:39.15
9:49.49
1:14.41
1:10.34
6.Żak Amelia SOUKP Unia Oświęcim+0.699:59.22529
100m:
200m:
1:10.75
2:26.53
1:10.75
1:15.78
300m:
400m:
3:41.84
4:57.39
1:15.31
1:15.55
500m:
600m:
6:12.41
7:28.27
1:15.02
1:15.86
700m:
800m:
8:44.23
9:59.22
1:15.96
1:14.99
7.Januszko PatrycjaIKS Konstancin+0.8010:07.36508
100m:
200m:
1:10.13
2:25.85
1:10.13
1:15.72
300m:
400m:
3:41.80
4:58.74
1:15.95
1:16.94
500m:
600m:
6:15.62
7:33.23
1:16.88
1:17.61
700m:
800m:
8:51.18
10:07.36
1:17.95
1:16.18
8.Witek OliwiaMKS Jedynka Łódź+0.5810:08.78504
100m:
200m:
1:11.90
2:27.79
1:11.90
1:15.89
300m:
400m:
3:43.63
5:00.08
1:15.84
1:16.45
500m:
600m:
6:17.68
7:35.47
1:17.60
1:17.79
700m:
800m:
8:53.05
10:08.78
1:17.58
1:15.73
9.Falfus JuliaKS KSZO Ostrowiec Św.+0.7810:37.10440
100m:
200m:
1:12.79
2:31.82
1:12.79
1:19.03
300m:
400m:
3:52.35
5:13.38
1:20.53
1:21.03
500m:
600m:
6:34.86
7:56.99
1:21.48
1:22.13
700m:
800m:
9:18.45
10:37.10
1:21.46
1:18.65

14 lat

1.Marcinkowska MajaMKS Jedynka Łódź+0.709:36.41594
100m:
200m:
1:08.34
2:20.79
1:08.34
1:12.45
300m:
400m:
3:33.69
4:47.05
1:12.90
1:13.36
500m:
600m:
5:59.73
7:13.06
1:12.68
1:13.33
700m:
800m:
8:26.20
9:36.41
1:13.14
1:10.21
2.Kossowska JulitaUKS 190 Łódź+0.779:52.12548
100m:
200m:
1:09.24
2:23.50
1:09.24
1:14.26
300m:
400m:
3:38.56
4:53.41
1:15.06
1:14.85
500m:
600m:
6:08.47
7:24.28
1:15.06
1:15.81
700m:
800m:
8:39.77
9:52.12
1:15.49
1:12.35
3.Kulik JuliaUKS GOS Raszyn+0.749:53.66544
100m:
200m:
1:12.98
2:29.46
1:12.98
1:16.48
300m:
400m:
3:44.44
4:59.36
1:14.98
1:14.92
500m:
600m:
6:13.21
7:26.96
1:13.85
1:13.75
700m:
800m:
8:40.79
9:53.66
1:13.83
1:12.87
4.Samoraj OliwiaMKS Piaseczno+0.529:59.83527
100m:
200m:
1:09.10
2:25.23
1:09.10
1:16.13
300m:
400m:
3:41.99
4:59.23
1:16.76
1:17.24
500m:
600m:
6:15.11
7:31.16
1:15.88
1:16.05
700m:
800m:
8:47.51
9:59.83
1:16.35
1:12.32
5.Kieruzel MartynaMKS Jedynka Łódź+0.5710:12.29496
100m:
200m:
1:13.29
2:30.76
1:13.29
1:17.47
300m:
400m:
3:48.33
5:05.42
1:17.57
1:17.09
500m:
600m:
6:22.17
7:39.96
1:16.75
1:17.79
700m:
800m:
8:57.16
10:12.29
1:17.20
1:15.13
6.Kowalczyk KatarzynaUKS SP-149 Łódź+0.7410:12.36496
100m:
200m:
1:14.26
2:31.79
1:14.26
1:17.53
300m:
400m:
3:49.69
5:06.98
1:17.90
1:17.29
500m:
600m:
6:24.62
7:41.53
1:17.64
1:16.91
700m:
800m:
8:58.59
10:12.36
1:17.06
1:13.77
7.Olecka AmeliaGIM 92 Ursynów W-wa+0.7710:12.50495
100m:
200m:
1:12.16
2:29.98
1:12.16
1:17.82
300m:
400m:
3:48.35
5:05.10
1:18.37
1:16.75
500m:
600m:
6:23.05
7:40.89
1:17.95
1:17.84
700m:
800m:
8:58.92
10:12.50
1:18.03
1:13.58
8.Sosnówka OliwiaUKP Fala Kraśnik+0.7610:24.38468
100m:
200m:
1:12.62
2:30.22
1:12.62
1:17.60
300m:
400m:
3:48.45
5:07.78
1:18.23
1:19.33
500m:
600m:
6:27.60
7:47.44
1:19.82
1:19.84
700m:
800m:
9:06.88
10:24.38
1:19.44
1:17.50
9.Pawlik NataliaSalos Cortile Kielce+0.8210:48.85417
100m:
200m:
1:14.00
2:35.05
1:14.00
1:21.05
300m:
400m:
3:57.19
5:19.19
1:22.14
1:22.00
500m:
600m:
6:42.08
8:05.64
1:22.89
1:23.56
700m:
800m:
9:28.53
10:48.85
1:22.89
1:20.32


<< TOP >>
Konkurencja 10
27-04-2019 - 19:25
Kobiet, 100m dowolnyOpen
Wyniki

Rekord Polski Seniorów
Rekord Polski Młodzieżowców
Rekord Polski Jun.18-lat
Rekord Polski Jun.17-lat
Rekord Polski Jun.16-lat
Rekord Polski Jun.15-lat
Rekord Polski Jun.14-lat
54.38
54.86
54.95
55.29
56.48
56.75
57.34
Wilk Katarzyna
Wilk Katarzyna
Wilk Katarzyna
Wilk Katarzyna
Wilk Katarzyna
Korc Agata
Sokołowska Diana
AZKAT
AZKAT
JOKRA
JOKRA
JOKRA
SLWRO
JUBIA
Szczecin
Kazań (RUS)
Budapest (HUN)
Ostrowiec Św.
Monterrey (MEX)
Warszawa
Belgrade (SRB)
28-05-2016
02-08-2015
10-08-2010
24-05-2009
09-07-2008
27-05-2001
10-12-2010

Punkty: FINA 2018
PozycjaCRCzasPkt.50m100m
Open

1.Tchórz AlicjaJuvenia Wrocław+0.6655.7879626.9228.86
2.Polańska AleksandraUKS GOS Raszyn+0.7456.9075027.9528.95
3.Kossakowska Dominika SOAZS AWF Katowice+0.6257.2673627.8929.37
4.Jabłońska MartynaMKS Piaseczno+0.7158.2869828.1430.14
5.Sirignano LuigiaKU AZS AGH Kraków+0.6758.3569527.7430.61
6.Woźniak ZofiaG-8 Bielany Warszawa+0.7358.4169328.2930.12
7.Guść WiktoriaDelfin Piotrków Tryb.+0.7358.4369328.0330.40
8.Knop AleksandraUKS 190 Łódź+0.4758.4669228.2130.25
9.Naskręt AgataG-8 Bielany Warszawa+0.7058.5368928.4530.08
10.Andrzejewska KamilaKU AZS UMCS Lublin+0.6959.0267228.6430.38
11.Tarasiewicz KlaudiaUKP Polonia Warszawa+0.6059.0367228.4730.56
12.Horova OksanaSMS Galicja Kraków+0.6559.2566428.2630.99
13.Buszka KorneliaUKP Polonia Warszawa+0.6859.3466128.4130.93
14.Cieplak AleksandraUKS Olimpic Warka+0.6759.4465828.9230.52
15.Lewandowska Natalia SOAZS AWF Katowice+0.7159.5665428.6430.92
16.Mazurkiewicz BarbaraKU AZS UMCS Lublin+0.7359.6565128.9430.71
17.Kowal EmiliaSMS Galicja Kraków+0.7559.7364829.0830.65
18.Osiniak EwaKU AZS UMCS Lublin+0.7059.7664728.8930.87
19.Zawadzka HannaG-8 Bielany Warszawa+0.6959.7764729.0530.72
20.Świstuń JuliaSMS Galicja Kraków+0.5959.7964629.0730.72
21.Ulicka AlicjaNawa Skierniewice+0.7059.8764428.9630.91
22.Bujak KlaraG-8 Bielany Warszawa+0.661:00.1663528.9331.23
23.Hellak EmiliaWKS Śląsk Wrocław+0.641:00.2263328.9231.30
24.Skibczak NataliaG-8 Bielany Warszawa+0.701:00.2963028.9031.39
25.Malinoś JuliaUKS ORKA Zamość+0.731:00.4662529.2231.24
26.Gawron PaulaCSTiR Strzyżów+0.621:00.6961829.5431.15
27.Kwiatkowska ZofiaKU AZS UMCS Lublin+0.651:00.7261729.3131.41
Peciak KatarzynaSMS Galicja Kraków+0.671:00.7261728.6832.04
29.Kawka NinaGIM 92 Ursynów W-wa+0.471:00.7761628.7931.98
30.Wróbel JuliaUKP Polonia Warszawa+0.641:00.8261429.2531.57
31.Kołodziej KatarzynaKU AZS UMCS Lublin+0.711:00.8961229.7931.10
32.Nowak MajaAZS AWF Warszawa+0.711:01.1060629.6231.48
33.Szuper KatarzynaUKS ORKA Zamość+0.621:01.1460429.6431.50
34.Rabiniak ZuzannaKU AZS UMCS Lublin+0.651:01.1660429.3831.78
35.Domżalska WiktoriaUKP Jedynka Elbląg+0.661:01.2460229.0232.22
36.Ambroży AntoninaOchota Warszawa+0.711:01.5559229.4232.13
37.Kaczorowska AlicjaG-8 Bielany Warszawa+0.451:01.7258829.7531.97
Poznańska JustynaUKS SP 8 Chrzanów+0.681:01.7258829.9531.77
39.Latała WeronikaBarakuda Starachowice+0.641:01.8358429.1732.66
40.Cerlich OliwiaMKS IKAR Mielec+0.701:01.8758329.6632.21
41.Amilkiewicz AleksandraKS OLIMPIA Lublin+0.641:02.0857729.7632.32
42.Pogorzelska InezUKS GOS Raszyn+0.701:02.1257628.8133.31
43.Koluch Julia SZGKapry-Armexim Pruszków+0.701:02.1857529.6932.49
44.Szewczyk ZofiaUKP Fala Kraśnik+0.601:02.2757230.3531.92
45.Kulik JuliaUKS GOS Raszyn+0.741:02.2957229.8732.42
46.Górnicka AleksandraMKP Szczecin+0.791:02.4056929.8332.57
47.Borkowska MałgorzataOlimpijczyk 23 Lublin+0.711:02.4256829.7532.67
48.Karwowska WiktoriaNarwal Międzyrzec Podl.+0.831:02.5456530.0132.53
49.Wardak MariaMKP Szczecin+0.561:02.5656429.9632.60
50.Wieczorek MarikaKS OLIMPIA Lublin+0.781:02.5756430.0532.52
51.Nowak ZofiaG-8 Bielany Warszawa+0.801:02.6156329.7832.83
52.Widurska KingaSMS Galicja Kraków+0.551:02.6356230.1332.50
53.Zbrojewska ZofiaMKS Trójka Łódź+0.711:02.8655629.9632.90
54.Kołodziejczyk OliwiaKS OLIMPIA Lublin+0.591:02.9355430.6132.32
55.Gwaj JuliaOlimpijczyk Suwałki+0.731:03.0155230.7432.27
56.Łysio JuliaMKS Trójka Łódź+0.791:03.0255230.2732.75
57.Sczogiel AlicjaPark Wodny Tarnowskie G.+0.701:03.1155030.2032.91
58.Wilgocka WiktoriaKU AZS UMCS Lublin+0.751:03.2354630.3232.91
59.Skowron MajaMKP Szczecin+0.651:03.2754530.4432.83
60.Jonczyk ZuzannaDOKiS Vega Dobrodzień+0.601:03.4054230.1133.29
61.Biernacka MajaMKS Jedynka Łódź+0.561:03.4454130.7832.66
62.Słowik MartynaIKS Konstancin+0.731:03.4754029.9733.50
63.Kieraga PatrycjaKS OLIMPIA Lublin+0.661:03.9052929.6234.28
64.Pogoń MilenaMOS Dąbrowa Górnicza+0.521:03.9852731.5032.48
Machulak MajaUKP Fala Kraśnik+0.731:03.9852730.7633.22
66.Poznachowska NadiaUKP Polonia Warszawa+0.821:04.0452630.2133.83
67.Kania KamilaSMS Galicja Kraków+0.781:04.1352430.9733.16
68.Mrożewska AnnaUKP Polonia Warszawa+0.761:04.1652330.2633.90
69.Kumorek KamilaKU AZS UMCS Lublin+0.651:04.1752330.8133.36
70.Samoraj OliwiaMKS Piaseczno+0.651:04.2352131.4132.82
71.Marcinkowska MajaMKS Jedynka Łódź+0.721:04.3052031.2833.02
72.Skalińska EwaMKS Piaseczno+0.731:04.3651830.3634.00
73.Januszko PatrycjaIKS Konstancin+0.791:04.4451631.2433.20
74.Piotrowicz MartynaG-8 Bielany Warszawa+0.671:04.5751330.2434.33
75.Burdyn DominikaOlimpijczyk Suwałki+0.751:04.6251231.3533.27
76.Suchecka KatarzynaKU AZS UMCS Lublin+0.691:04.7251030.6634.06
77.Chąciak SandraGIM 92 Ursynów W-wa+0.671:04.7750831.7832.99
78.Stawicka JuliaGIM 92 Ursynów W-wa+0.581:05.1450030.3534.79
79.Jarzyna MariaBarakuda Starachowice+0.531:05.1550031.7333.42
80.Kukiełka LilianaSSP Orka Iława+0.721:05.3849431.5833.80
81.Karbowska NataliaPark Wodny Tarnowskie G.+0.701:05.4249331.2334.19
82.Niemiec AleksandraMUKP Fala Ropczyce+0.691:05.5049230.5035.00
83.Dyduch Martyna SOUKP Unia Oświęcim+0.601:05.7548631.8833.87
84.Łuszczewska EmiliaJuvenia Białystok+0.761:05.9648131.8434.12
85.Poppe AnnaManta Kochłowice Ruda Śl.+0.771:05.9748131.9434.03
86.Budzińska Paulina SOMMKS Kędzierzyn-Koźle+0.601:06.1247831.7634.36
87.Kieruzel MartynaMKS Jedynka Łódź+0.651:06.1747731.9734.20
88.Stanecka HannaBarakuda Starachowice+0.631:06.3347332.3034.03
89.Rębilas JuliaJedność 32 Przyszowice+0.801:06.9746032.6334.34
90.Kowal MagdalenaMUKS Wodnik Łask+0.881:07.4944932.2135.28
91.Jakubik Julia SOUKP Unia Oświęcim+0.601:07.7344532.4835.25
92.Kaczanowska MajaMKS Jedynka Łódź+0.651:08.1843633.2134.97
93.Motor MagdalenaKP Sokół Rzeszów+0.801:08.2343533.1035.13
94.Gawlikowska OlgaMUKS Wodnik Łask+0.571:09.2841532.7436.54
95.Chowaniec Oliwia SOUKP Unia Oświęcim+0.701:09.5941033.5336.06
96.Żelazna MariaSSP Orka Iława+0.761:09.9240434.6335.29
97.Jarzyńska GabrielaMUKS Wodnik Łask+0.801:10.1340034.0136.12
98.Dałek ZuzannaSKS 137 Delfin Łódź+0.801:10.4539534.0336.42
99.Tarnowska NataliaKS KSZO Ostrowiec Św.+0.651:10.5039433.3837.12
100.Kruzerowska ZofiaMKS Jedynka Łódź+0.621:11.0738533.5537.52
101.Pawelec OliwiaSiódemka Gdynia+0.741:12.0436934.9637.08
102.Rojek PaulaUKP Polonia Warszawa+0.721:13.0735434.5438.53
103.Paśko JuliaKP Sokół Rzeszów+0.601:13.1835234.5738.61
104.Rokita MartynaKP Sokół Rzeszów+0.671:13.5934634.2139.38

17 - 18 lat

1.Kossakowska Dominika SOAZS AWF Katowice+0.6257.2673627.8929.37
2.Woźniak ZofiaG-8 Bielany Warszawa+0.7358.4169328.2930.12
3.Horova OksanaSMS Galicja Kraków+0.6559.2566428.2630.99
4.Cieplak AleksandraUKS Olimpic Warka+0.6759.4465828.9230.52
5.Lewandowska Natalia SOAZS AWF Katowice+0.7159.5665428.6430.92
6.Mazurkiewicz BarbaraKU AZS UMCS Lublin+0.7359.6565128.9430.71
7.Kowal EmiliaSMS Galicja Kraków+0.7559.7364829.0830.65
8.Zawadzka HannaG-8 Bielany Warszawa+0.6959.7764729.0530.72
9.Ulicka AlicjaNawa Skierniewice+0.7059.8764428.9630.91
10.Bujak KlaraG-8 Bielany Warszawa+0.661:00.1663528.9331.23
11.Kwiatkowska ZofiaKU AZS UMCS Lublin+0.651:00.7261729.3131.41
Peciak KatarzynaSMS Galicja Kraków+0.671:00.7261728.6832.04
13.Rabiniak ZuzannaKU AZS UMCS Lublin+0.651:01.1660429.3831.78
14.Cerlich OliwiaMKS IKAR Mielec+0.701:01.8758329.6632.21
15.Szewczyk ZofiaUKP Fala Kraśnik+0.601:02.2757230.3531.92
16.Górnicka AleksandraMKP Szczecin+0.791:02.4056929.8332.57
17.Borkowska MałgorzataOlimpijczyk 23 Lublin+0.711:02.4256829.7532.67
18.Wardak MariaMKP Szczecin+0.561:02.5656429.9632.60
19.Widurska KingaSMS Galicja Kraków+0.551:02.6356230.1332.50
20.Skowron MajaMKP Szczecin+0.651:03.2754530.4432.83
21.Kumorek KamilaKU AZS UMCS Lublin+0.651:04.1752330.8133.36
22.Kukiełka LilianaSSP Orka Iława+0.721:05.3849431.5833.80

16 lat

1.Jabłońska MartynaMKS Piaseczno+0.7158.2869828.1430.14
2.Knop AleksandraUKS 190 Łódź+0.4758.4669228.2130.25
3.Buszka KorneliaUKP Polonia Warszawa+0.6859.3466128.4130.93
4.Hellak EmiliaWKS Śląsk Wrocław+0.641:00.2263328.9231.30
5.Kawka NinaGIM 92 Ursynów W-wa+0.471:00.7761628.7931.98
6.Wróbel JuliaUKP Polonia Warszawa+0.641:00.8261429.2531.57
7.Nowak MajaAZS AWF Warszawa+0.711:01.1060629.6231.48
8.Ambroży AntoninaOchota Warszawa+0.711:01.5559229.4232.13
9.Wieczorek MarikaKS OLIMPIA Lublin+0.781:02.5756430.0532.52
10.Nowak ZofiaG-8 Bielany Warszawa+0.801:02.6156329.7832.83
11.Zbrojewska ZofiaMKS Trójka Łódź+0.711:02.8655629.9632.90
12.Kołodziejczyk OliwiaKS OLIMPIA Lublin+0.591:02.9355430.6132.32
13.Sczogiel AlicjaPark Wodny Tarnowskie G.+0.701:03.1155030.2032.91
14.Słowik MartynaIKS Konstancin+0.731:03.4754029.9733.50
15.Pogoń MilenaMOS Dąbrowa Górnicza+0.521:03.9852731.5032.48
Machulak MajaUKP Fala Kraśnik+0.731:03.9852730.7633.22
17.Mrożewska AnnaUKP Polonia Warszawa+0.761:04.1652330.2633.90
18.Chąciak SandraGIM 92 Ursynów W-wa+0.671:04.7750831.7832.99
19.Poppe AnnaManta Kochłowice Ruda Śl.+0.771:05.9748131.9434.03
20.Budzińska Paulina SOMMKS Kędzierzyn-Koźle+0.601:06.1247831.7634.36
21.Rojek PaulaUKP Polonia Warszawa+0.721:13.0735434.5438.53

15 lat

1.Guść WiktoriaDelfin Piotrków Tryb.+0.7358.4369328.0330.40
2.Tarasiewicz KlaudiaUKP Polonia Warszawa+0.6059.0367228.4730.56
3.Malinoś JuliaUKS ORKA Zamość+0.731:00.4662529.2231.24
4.Gawron PaulaCSTiR Strzyżów+0.621:00.6961829.5431.15
5.Szuper KatarzynaUKS ORKA Zamość+0.621:01.1460429.6431.50
6.Kaczorowska AlicjaG-8 Bielany Warszawa+0.451:01.7258829.7531.97
7.Latała WeronikaBarakuda Starachowice+0.641:01.8358429.1732.66
8.Karwowska WiktoriaNarwal Międzyrzec Podl.+0.831:02.5456530.0132.53
9.Gwaj JuliaOlimpijczyk Suwałki+0.731:03.0155230.7432.27
10.Łysio JuliaMKS Trójka Łódź+0.791:03.0255230.2732.75
11.Wilgocka WiktoriaKU AZS UMCS Lublin+0.751:03.2354630.3232.91
12.Biernacka MajaMKS Jedynka Łódź+0.561:03.4454130.7832.66
13.Kieraga PatrycjaKS OLIMPIA Lublin+0.661:03.9052929.6234.28
14.Poznachowska NadiaUKP Polonia Warszawa+0.821:04.0452630.2133.83
15.Januszko PatrycjaIKS Konstancin+0.791:04.4451631.2433.20
16.Piotrowicz MartynaG-8 Bielany Warszawa+0.671:04.5751330.2434.33
17.Dyduch Martyna SOUKP Unia Oświęcim+0.601:05.7548631.8833.87
18.Stanecka HannaBarakuda Starachowice+0.631:06.3347332.3034.03
19.Chowaniec Oliwia SOUKP Unia Oświęcim+0.701:09.5941033.5336.06
20.Dałek ZuzannaSKS 137 Delfin Łódź+0.801:10.4539534.0336.42
21.Tarnowska NataliaKS KSZO Ostrowiec Św.+0.651:10.5039433.3837.12
22.Kruzerowska ZofiaMKS Jedynka Łódź+0.621:11.0738533.5537.52
23.Rokita MartynaKP Sokół Rzeszów+0.671:13.5934634.2139.38

14 lat

1.Poznańska JustynaUKS SP 8 Chrzanów+0.681:01.7258829.9531.77
2.Amilkiewicz AleksandraKS OLIMPIA Lublin+0.641:02.0857729.7632.32
3.Kulik JuliaUKS GOS Raszyn+0.741:02.2957229.8732.42
4.Jonczyk ZuzannaDOKiS Vega Dobrodzień+0.601:03.4054230.1133.29
5.Kania KamilaSMS Galicja Kraków+0.781:04.1352430.9733.16
6.Samoraj OliwiaMKS Piaseczno+0.651:04.2352131.4132.82
7.Marcinkowska MajaMKS Jedynka Łódź+0.721:04.3052031.2833.02
8.Skalińska EwaMKS Piaseczno+0.731:04.3651830.3634.00
9.Burdyn DominikaOlimpijczyk Suwałki+0.751:04.6251231.3533.27
10.Stawicka JuliaGIM 92 Ursynów W-wa+0.581:05.1450030.3534.79
11.Jarzyna MariaBarakuda Starachowice+0.531:05.1550031.7333.42
12.Karbowska NataliaPark Wodny Tarnowskie G.+0.701:05.4249331.2334.19
13.Łuszczewska EmiliaJuvenia Białystok+0.761:05.9648131.8434.12
14.Kieruzel MartynaMKS Jedynka Łódź+0.651:06.1747731.9734.20
15.Rębilas JuliaJedność 32 Przyszowice+0.801:06.9746032.6334.34
16.Kowal MagdalenaMUKS Wodnik Łask+0.881:07.4944932.2135.28
17.Jakubik Julia SOUKP Unia Oświęcim+0.601:07.7344532.4835.25
18.Kaczanowska MajaMKS Jedynka Łódź+0.651:08.1843633.2134.97
19.Motor MagdalenaKP Sokół Rzeszów+0.801:08.2343533.1035.13
20.Gawlikowska OlgaMUKS Wodnik Łask+0.571:09.2841532.7436.54
21.Żelazna MariaSSP Orka Iława+0.761:09.9240434.6335.29
22.Jarzyńska GabrielaMUKS Wodnik Łask+0.801:10.1340034.0136.12
23.Pawelec OliwiaSiódemka Gdynia+0.741:12.0436934.9637.08
24.Paśko JuliaKP Sokół Rzeszów+0.601:13.1835234.5738.61


<< TOP >>
Konkurencja 11
27-04-2019 - 19:37
Mężczyzn, 100m dowolnyOpen
Wyniki

Rekord Polski Seniorów
Rekord Polski Młodzieżowców
Rekord Polski Jun.18-lat
Rekord Polski Jun.17-lat
Rekord Polski Jun.16-lat
Rekord Polski Jun.15-lat
Rekord Polski Jun.14-lat
48.22
48.22
49.26
49.35
50.10
50.97
52.85
Czerniak Konrad
Czerniak Konrad
Kraska Jakub
Kraska Jakub
Orlicz Filip
Orlicz Filip
Orlicz Filip
WIPUL
WIPUL
AZLOD
PIKON
G8WAR
G8WAR
G8WAR
Rome (ITA)
Rome (ITA)
Buenos Aires (ARG)
Netanya (ISR)
Łódź
Targoviste (ROU)
Stockholm (SWE)
29-07-2009
29-07-2009
12-10-2018
30-06-2017
25-05-2018
08-12-2017
10-12-2016

Punkty: FINA 2018
PozycjaCRCzasPkt.50m100m
Open

1.Hołub JanKU AZS UMCS Lublin+0.7850.7079224.6726.03
2.Orlicz FilipG-8 Bielany Warszawa+0.7050.7279124.3426.38
3.Karolczak JanG-8 Bielany Warszawa+0.7851.1877024.6526.53
4.Bugdol RafałAZS AWF Katowice+0.6151.3376324.7126.62
5.Piotrowski KacperG-8 Bielany Warszawa+0.6851.6075125.0726.53
6.Solak ŁukaszKU AZS AGH Kraków+0.6652.2672325.2127.05
7.Guzior Maciej SWrWKS Śląsk Wrocław+0.7552.9169625.3327.58
8.Dubiel AdamAZS AWF Warszawa+0.6853.0569125.4327.62
9.Włodarczyk MaciejAZS AWF Warszawa+0.7453.1568725.7227.43
Bartosiewicz JakubG-8 Bielany Warszawa+0.6353.1568725.6027.55
11.Konarski MaciejGIM 92 Ursynów W-wa+0.5953.2568325.6127.64
12.Lech FilipKU AZS UMCS Lublin+0.7353.3068125.4927.81
13.Dereń KacperWKS Śląsk Wrocław+0.6953.6366926.1227.51
14.Jakimiak JakubNarwal Międzyrzec Podl.53.6766725.4928.18
15.Brzostowski AxelAZS AWF Katowice+0.7553.7266525.7827.94
16.Dobrzyński TomaszG-8 Bielany Warszawa+0.6053.7466526.0127.73
17.Buczkowski KamilKU AZS AGH Kraków+0.7153.8566126.0327.82
18.Karnik KacperMKS Wodnik Radom+0.5754.0565326.1927.86
19.Astashev BogdanSMS Galicja Kraków+0.7354.0765325.9628.11
20.Woźniak MaciejUKS 190 Łódź+0.7354.0965225.9628.13
21.Komorowski JanMKS Trójka Łódź+0.6954.1265126.1028.02
22.Gąstał JanMUKP Warszawianka+0.6554.1764926.0428.13
Janiczuk Patryk SLMUKS Lider Chełm+0.7454.1764926.2127.96
24.Stefański PatrykKS KSZO Ostrowiec Św.+0.5554.3164426.1828.13
25.Miciul Michał SZGTP Zielona Góra+0.6554.3264426.5527.77
26.Zieliński KonradUKS 190 Łódź+0.7454.3364326.4527.88
27.Jura MaciejAZS AWF Warszawa+0.7354.4863826.8127.67
28.Sobieszuk KacperKU AZS UMCS Lublin+0.6754.4963826.5927.90
29.Bryła KamilKU AZS UMCS Lublin+0.6854.6163326.3428.27
30.Róg AdrianKP Sokół Rzeszów+0.7054.6263326.2728.35
31.Bocheń TomaszKU AZS UMCS Lublin+0.6154.6663226.6128.05
32.Mamcarz Mateusz SOPłetwal Zakopane+0.6054.6763126.5228.15
Radziszewski KrzysztofG-8 Bielany Warszawa54.6763126.3628.31
34.Olczak KacperMKS Trójka Łódź+0.6454.6963126.9427.75
35.Gotszling Dawid SZGBarakuda Starachowice+0.7054.8162626.1528.66
36.Słowikowski BartoszKapry-Armexim Pruszków+0.6754.8762426.4428.43
37.Kusiński AleksyMKS Jedynka Łódź+0.7954.8962426.5328.36
38.Krzykała EmilKP AVIA Świdnik+0.7654.9062326.1728.73
39.Żołądź StanisławG-8 Bielany Warszawa+0.7254.9162326.3928.52
40.Goraj MarcinSMS Galicja Kraków+0.6754.9362226.3328.60
41.Pająk BartoszG-8 Bielany Warszawa+0.6255.0861726.1828.90
42.Dubas Mateusz SOAZS AWF Katowice+0.7855.1461526.6128.53
43.Szczerba AdamKU AZS UMCS Lublin+0.6055.2461226.6728.57
44.Kowalczyk KacperG-8 Bielany Warszawa+0.6955.3360926.5928.74
Ćwiek WiktorG-8 Bielany Warszawa+0.7555.3360926.6528.68
46.Bielawa DominikKS KSZO Ostrowiec Św.+0.5955.3460927.0028.34
47.Uryniuk PawełG-8 Bielany Warszawa+0.7355.3560826.0629.29
48.Durajczyk MichałAZS AWF Warszawa+0.6755.3660826.6828.68
49.Nowiczkow JakubKU AZS UMCS Lublin+0.7755.4060726.8228.58
50.Białecki JanMUKP Warszawianka+0.7155.4260626.1729.25
51.Smoliński Paweł SRJunior Kluczbork+0.6855.5860125.9729.61
Gilżyński SzymonSMS Galicja Kraków55.5860126.8828.70
53.Sieczek OliwierG-8 Bielany Warszawa+0.6855.9958826.7129.28
54.Ogrodnik WojciechPark Wodny Tarnowskie G.+0.7156.0358626.8529.18
55.Sławacki WojciechWodnik Krasnystaw+0.6856.0958427.1028.99
56.Jaworski NorbertKU AZS UMCS Lublin56.1458326.9529.19
57.Płoszka KacperMKS Jedynka Łódź+0.7756.2058127.3928.81
58.Kotarski JakubG-8 Bielany Warszawa+0.7456.2458027.2728.97
59.Walenciak AleksanderUKS V Łomianki+0.6456.2857926.8829.40
60.Czerniak KonradKU AZS UMCS Lublin+0.7256.3057826.7129.59
61.Rytter IgorG-8 Bielany Warszawa+0.7456.3957527.4928.90
62.Masiuk KsaweryG-8 Bielany Warszawa+0.6256.4357426.5929.84
63.Chyrchała RafałUKS ORKA Zamość+0.6956.4457427.2429.20
64.Piotrowicz KamilMKS Trójka Łódź+0.7756.5757027.3529.22
65.Auguścik DanielKS KSZO Ostrowiec Św.+0.6456.5856927.3929.19
66.Ochman MateuszPark Wodny Tarnowskie G.+0.7056.6356827.5929.04
67.Gąsiorowski MichałGIM 92 Ursynów W-wa+0.6556.7256526.7829.94
68.Cheredis JakubG-8 Bielany Warszawa+0.6656.8056326.6630.14
69.Chojnowski TomaszMUKP Warszawianka+0.6656.8956026.9229.97
Stanek KacperSMS Galicja Kraków+0.6656.8956027.6729.22
71.Małyska BartoszKU AZS UMCS Lublin+0.7456.9056027.9128.99
72.Koncki BartłomiejKS Wisła Puławy+0.6956.9455928.6728.27
73.Fajkowski PiotrMKS Trójka Łódź+0.7856.9555827.5329.42
74.Kozieński OliwierKS Wisła Puławy+0.7156.9755827.3229.65
75.Karpiński JakubG-8 Bielany Warszawa+0.6856.9855728.0328.95
76.Wanat GrzegorzSMS Galicja Kraków+0.7756.9955727.4029.59
77.Bujak PiotrSalos Cortile Kielce+0.7057.0055727.6729.33
78.Haba JakubKS KSZO Ostrowiec Św.+0.7357.0155726.9930.02
79.Ziembowicz FranciszekGIM 92 Ursynów W-wa+0.6557.0655527.4029.66
80.Grzegorczyk Wiktor SOUKS MOS Ełk+0.6957.0855527.9129.17
81.Chodulski JakubKU AZS UMCS Lublin+0.7357.0955427.9429.15
82.Szczurek KacperUKS SP 8 Chrzanów+0.7057.2954826.4530.84
83.Rozmysłowski ErykUKS GOS Raszyn+0.6357.3154827.3429.97
84.Labich WiktorMKS Trójka Łódź+0.7557.3554727.7729.58
Pityński WiktorWKS Śląsk Wrocław+0.6657.3554727.6429.71
86.Rembowski JanIKS Konstancin+0.6557.3654627.0030.36
87.Rafał KacperUKS V Łomianki+0.5757.3754627.6629.71
88.Jędrych KrzysztofKS Posnania Poznań+0.7557.4854327.6329.85
89.Kałuża JakubUKP Gryf Dębica+0.7057.5254227.7529.77
90.Jendrzejczyk MaximG-8 Bielany Warszawa+0.7657.5554127.4130.14
91.Borowski KacperKS KSZO Ostrowiec Św.+0.6257.6753827.4930.18
92.Barczyk JanG-8 Bielany Warszawa+0.6957.7053727.2530.45
93.Szustak HubertUKS GOS Raszyn+0.6357.7553527.0130.74
94.Beberok Filip SZGTP Zielona Góra+0.7957.8153427.4130.40
95.Kowalczyk PiotrUKP Polonia Warszawa+0.7057.8353327.0930.74
96.Kwiatkowski TymoteuszSiódemka Gdynia+0.7057.8653228.1229.74
97.Jasiński BartłomiejMKS Jedynka Łódź+0.6757.8753228.3229.55
98.Śliwa MichałMUKP Fala Ropczyce+0.7357.9852927.4430.54
99.Kijek Wiktor SOUKP Unia Oświęcim+0.6658.1152627.4730.64
100.Berej KacperOlimpijczyk 23 Lublin+0.6158.2152327.5230.69
101.Krystyński AleksanderSMS Galicja Kraków+0.5358.2252327.7830.44
102.Borsuk Łukasz SLUKP Fala Kraśnik+0.7458.2752127.7430.53
103.Zarychta MarcelKS OLIMPIA Lublin+0.6658.3651928.2330.13
Rozmysłowski FilipUKS GOS Raszyn+0.6558.3651928.2730.09
Adamczyk JanOlimpijczyk 23 Lublin+0.6858.3651928.3230.04
106.Smolorz Dawid SOUKP Unia Oświęcim+0.6558.4151828.3730.04
107.Jasiński JakubMKS Jedynka Łódź+0.6758.5051528.9729.53
108.Ilcewicz HubertUKS Victoria Józefów+0.6858.5251527.9530.57
109.Lamecki NikodemMKS Trójka Łódź+0.6958.5551428.1530.40
110.Barański JakubBarakuda Starachowice+0.6758.5651427.9130.65
111.Rutkiewicz JakubSSP Orka Iława+0.6758.6051227.8630.74
112.Filipiak GrzegorzAstromal Leszno+0.7258.6251227.9230.70
113.Michta BartoszKS KSZO Ostrowiec Św.+0.6758.6551128.1630.49
114.Pacławski JakubAQUA Sport Rzeszów+0.6858.7051028.1230.58
115.Włoch JakubKS Posnania Poznań+0.6658.8050727.4831.32
116.Gościński JakubSMS Galicja Kraków+0.7458.8950527.9230.97
117.Urbanek FilipMUKP Fala Ropczyce+0.6858.9150427.3631.55
118.Mikoś DawidMKS Trójka Łódź+0.7858.9850327.8331.15
Majerski JakubSMS Galicja Kraków+0.7158.9850328.1330.85
120.Lenczewski PiotrOlimpijczyk Suwałki+0.7459.0250228.7830.24
121.Wojciechowski KajetanMKS Trójka Łódź+0.7159.1349928.6530.48
122.Nowak JanKU AZS UMCS Lublin+0.7559.2049728.8230.38
123.Depa MateuszKS Posnania Poznań+0.6759.2549628.2730.98
124.Chupka PatrykGIM 92 Ursynów W-wa+0.6959.2949527.6331.66
125.Tkacz WiktorMKS Piaseczno+0.7259.3449428.1231.22
126.Różycki SzymonGIM 92 Ursynów W-wa+0.6959.3749328.1031.27
127.Klimczak KacperMKS Jedynka Łódź+0.5759.4049228.6030.80
128.Wołoszyn RomanKU AZS UMCS Lublin+0.7459.4649128.0731.39
129.Luberda WiktorSMS Galicja Kraków+0.8459.5148928.6530.86
130.Dziewguć BenjaminMKS Piaseczno+0.6759.5548828.6430.91
131.Jędryka NikodemMKS Jedynka Łódź+0.6759.6348628.8230.81
132.Jakubczyk PatrykSSP Orka Iława+0.7259.6548628.4731.18
133.Milczarczyk OliwierMKS Trójka Łódź+0.7759.7148429.2330.48
134.Szulierz MichałKP AVIA Świdnik+0.7359.9148028.2531.66
135.Walczyk DominikKS KSZO Ostrowiec Św.+0.671:00.0047728.7031.30
136.Jędrzejkiewicz JanGIM 92 Ursynów W-wa+0.701:00.0147728.0032.01
137.Chałat StanisławKU AZS UMCS Lublin+0.761:00.0847528.8031.28
138.Klimek JakubORKA Częstochowa+0.731:00.6846228.6132.07
139.Rybiński FilipSSP Orka Iława+0.711:00.7446028.9431.80
140.Radkiewicz KajetanKS KSZO Ostrowiec Św.+0.821:00.8645728.5432.32
141.Krupiński WojciechKS Posnania Poznań+0.831:00.9045728.9331.97
142.Arent ArturMKS Jedynka Łódź+0.681:00.9745529.2931.68
143.Rynkiewicz JakubKP Sokół Rzeszów+0.731:00.9945528.3732.62
144.Gołębiowski OliwerKapry-Armexim Pruszków+0.641:01.0545328.3732.68
145.Leszczyński MaciejMMKS Kędzierzyn-Koźle+0.581:01.2744828.7732.50
146.Michalak PiotrUKP Polonia Warszawa+0.661:01.2844829.3231.96
147.Brus MarcelOlimpijczyk 23 Lublin+0.691:01.4744428.8632.61
148.Krajewski MateuszSSP Orka Iława+0.701:01.5044328.7032.80
149.Sobieszek FranciszekMKS Piaseczno+0.521:01.5344328.4033.13
150.Wojnar TymoteuszKP Sokół Rzeszów+0.671:01.6044128.8232.78
151.Czarnecki IgorGIM 92 Ursynów W-wa+0.801:01.6344029.4632.17
152.Korzeniowski PiotrWodnik Krasnystaw+0.801:01.8443628.9532.89
153.Żegleń MiłoszPark Wodny Tarnowskie G.+0.741:01.9243429.7132.21
154.Łysoniewski OskarMKS Trójka Łódź+0.751:02.0143229.8232.19
155.Tetlak MaciejSMS Galicja Kraków+0.691:02.1043129.5032.60
156.Skrzecz PiotrŻoliborz Warszawa+0.631:02.1842929.6332.55
157.Chycki KamilAquarius Lesko+0.741:02.4342428.7933.64
158.Grzegorzewski BartoszMUKS Wodnik Łask+0.671:02.9341429.3733.56
159.Rymarz JakubUKS ORKA Zamość+0.661:03.0341229.8133.22
160.Skalski KonradPark Wodny Tarnowskie G.+0.771:03.0441229.3233.72
161.Błoński PatrykNeptun Sokołów Podl.+0.571:03.1041029.3433.76
162.Nowak KacperBarakuda Starachowice+0.861:03.2440829.8033.44
163.Czernicki HubertKP Sokół Rzeszów+0.761:03.3340629.8533.48
164.Horbaty KlaudiuszGIM 92 Ursynów W-wa+0.791:03.9539430.2033.75
165.Sojda ErykKS KSZO Ostrowiec Św.+0.631:04.1639030.0334.13
166.Łoboda JakubKU AZS UMCS Lublin+0.721:04.6038231.2833.32
167.Kadrow KonradKU AZS UMCS Lublin+0.651:04.8937730.6334.26
168.Ptak JanGIM 92 Ursynów W-wa+0.471:05.3936930.1435.25
169.Kowalski MaciejSSP Orka Iława+0.641:06.4135231.4934.92
170.Kesler MichałKS KSZO Ostrowiec Św.+0.581:07.6233332.5935.03
171.Piszczała MarcelMUKS Wodnik Łask+0.761:07.6833232.2135.47
172.Bielecki SamborGIM 92 Ursynów W-wa+0.771:08.0232832.4635.56
173.Tasior SewerynKP Sokół Rzeszów+0.761:08.6931832.4936.20
174.Szafranek SzymonManta Kochłowice Ruda Śl.+0.701:09.0131432.1336.88

17 - 18 lat

1.Orlicz FilipG-8 Bielany Warszawa+0.7050.7279124.3426.38
2.Karolczak JanG-8 Bielany Warszawa+0.7851.1877024.6526.53
3.Piotrowski KacperG-8 Bielany Warszawa+0.6851.6075125.0726.53
4.Lech FilipKU AZS UMCS Lublin+0.7353.3068125.4927.81
5.Karnik KacperMKS Wodnik Radom+0.5754.0565326.1927.86
6.Astashev BogdanSMS Galicja Kraków+0.7354.0765325.9628.11
7.Komorowski JanMKS Trójka Łódź+0.6954.1265126.1028.02
8.Janiczuk Patryk SLMUKS Lider Chełm+0.7454.1764926.2127.96
9.Sobieszuk KacperKU AZS UMCS Lublin+0.6754.4963826.5927.90
10.Róg AdrianKP Sokół Rzeszów+0.7054.6263326.2728.35
11.Radziszewski KrzysztofG-8 Bielany Warszawa54.6763126.3628.31
12.Gotszling Dawid SZGBarakuda Starachowice+0.7054.8162626.1528.66
13.Słowikowski BartoszKapry-Armexim Pruszków+0.6754.8762426.4428.43
14.Kusiński AleksyMKS Jedynka Łódź+0.7954.8962426.5328.36
15.Krzykała EmilKP AVIA Świdnik+0.7654.9062326.1728.73
16.Goraj MarcinSMS Galicja Kraków+0.6754.9362226.3328.60
17.Pająk BartoszG-8 Bielany Warszawa+0.6255.0861726.1828.90
18.Dubas Mateusz SOAZS AWF Katowice+0.7855.1461526.6128.53
19.Szczerba AdamKU AZS UMCS Lublin+0.6055.2461226.6728.57
20.Kowalczyk KacperG-8 Bielany Warszawa+0.6955.3360926.5928.74
21.Bielawa DominikKS KSZO Ostrowiec Św.+0.5955.3460927.0028.34
22.Nowiczkow JakubKU AZS UMCS Lublin+0.7755.4060726.8228.58
23.Białecki JanMUKP Warszawianka+0.7155.4260626.1729.25
24.Smoliński Paweł SRJunior Kluczbork+0.6855.5860125.9729.61
Gilżyński SzymonSMS Galicja Kraków55.5860126.8828.70
26.Kotarski JakubG-8 Bielany Warszawa+0.7456.2458027.2728.97
27.Walenciak AleksanderUKS V Łomianki+0.6456.2857926.8829.40
28.Rytter IgorG-8 Bielany Warszawa+0.7456.3957527.4928.90
29.Chyrchała RafałUKS ORKA Zamość+0.6956.4457427.2429.20
30.Auguścik DanielKS KSZO Ostrowiec Św.+0.6456.5856927.3929.19
31.Cheredis JakubG-8 Bielany Warszawa+0.6656.8056326.6630.14
32.Chojnowski TomaszMUKP Warszawianka+0.6656.8956026.9229.97
33.Koncki BartłomiejKS Wisła Puławy+0.6956.9455928.6728.27
34.Fajkowski PiotrMKS Trójka Łódź+0.7856.9555827.5329.42
35.Haba JakubKS KSZO Ostrowiec Św.+0.7357.0155726.9930.02
36.Grzegorczyk Wiktor SOUKS MOS Ełk+0.6957.0855527.9129.17
37.Rozmysłowski ErykUKS GOS Raszyn+0.6357.3154827.3429.97
38.Kałuża JakubUKP Gryf Dębica+0.7057.5254227.7529.77
39.Kijek Wiktor SOUKP Unia Oświęcim+0.6658.1152627.4730.64
40.Borsuk Łukasz SLUKP Fala Kraśnik+0.7458.2752127.7430.53
41.Smolorz Dawid SOUKP Unia Oświęcim+0.6558.4151828.3730.04
42.Rutkiewicz JakubSSP Orka Iława+0.6758.6051227.8630.74
43.Mikoś DawidMKS Trójka Łódź+0.7858.9850327.8331.15
44.Nowak JanKU AZS UMCS Lublin+0.7559.2049728.8230.38
45.Wołoszyn RomanKU AZS UMCS Lublin+0.7459.4649128.0731.39
46.Jakubczyk PatrykSSP Orka Iława+0.7259.6548628.4731.18
47.Szulierz MichałKP AVIA Świdnik+0.7359.9148028.2531.66
48.Jędrzejkiewicz JanGIM 92 Ursynów W-wa+0.701:00.0147728.0032.01
49.Rybiński FilipSSP Orka Iława+0.711:00.7446028.9431.80
50.Horbaty KlaudiuszGIM 92 Ursynów W-wa+0.791:03.9539430.2033.75
51.Łoboda JakubKU AZS UMCS Lublin+0.721:04.6038231.2833.32

16 lat

1.Jakimiak JakubNarwal Międzyrzec Podl.53.6766725.4928.18
2.Gąstał JanMUKP Warszawianka+0.6554.1764926.0428.13
3.Stefański PatrykKS KSZO Ostrowiec Św.+0.5554.3164426.1828.13
4.Zieliński KonradUKS 190 Łódź+0.7454.3364326.4527.88
5.Żołądź StanisławG-8 Bielany Warszawa+0.7254.9162326.3928.52
6.Ćwiek WiktorG-8 Bielany Warszawa+0.7555.3360926.6528.68
7.Uryniuk PawełG-8 Bielany Warszawa+0.7355.3560826.0629.29
8.Ogrodnik WojciechPark Wodny Tarnowskie G.+0.7156.0358626.8529.18
9.Gąsiorowski MichałGIM 92 Ursynów W-wa+0.6556.7256526.7829.94
10.Karpiński JakubG-8 Bielany Warszawa+0.6856.9855728.0328.95
11.Wanat GrzegorzSMS Galicja Kraków+0.7756.9955727.4029.59
12.Szczurek KacperUKS SP 8 Chrzanów+0.7057.2954826.4530.84
13.Labich WiktorMKS Trójka Łódź+0.7557.3554727.7729.58
Pityński WiktorWKS Śląsk Wrocław+0.6657.3554727.6429.71
15.Rembowski JanIKS Konstancin+0.6557.3654627.0030.36
16.Borowski KacperKS KSZO Ostrowiec Św.+0.6257.6753827.4930.18
17.Barczyk JanG-8 Bielany Warszawa+0.6957.7053727.2530.45
18.Kowalczyk PiotrUKP Polonia Warszawa+0.7057.8353327.0930.74
19.Jasiński BartłomiejMKS Jedynka Łódź+0.6757.8753228.3229.55
20.Śliwa MichałMUKP Fala Ropczyce+0.7357.9852927.4430.54
21.Berej KacperOlimpijczyk 23 Lublin+0.6158.2152327.5230.69
22.Zarychta MarcelKS OLIMPIA Lublin+0.6658.3651928.2330.13
Adamczyk JanOlimpijczyk 23 Lublin+0.6858.3651928.3230.04
24.Jasiński JakubMKS Jedynka Łódź+0.6758.5051528.9729.53
25.Ilcewicz HubertUKS Victoria Józefów+0.6858.5251527.9530.57
26.Filipiak GrzegorzAstromal Leszno+0.7258.6251227.9230.70
27.Włoch JakubKS Posnania Poznań+0.6658.8050727.4831.32
28.Urbanek FilipMUKP Fala Ropczyce+0.6858.9150427.3631.55
29.Lenczewski PiotrOlimpijczyk Suwałki+0.7459.0250228.7830.24
30.Wojciechowski KajetanMKS Trójka Łódź+0.7159.1349928.6530.48
31.Walczyk DominikKS KSZO Ostrowiec Św.+0.671:00.0047728.7031.30
32.Krupiński WojciechKS Posnania Poznań+0.831:00.9045728.9331.97
33.Michalak PiotrUKP Polonia Warszawa+0.661:01.2844829.3231.96
34.Brus MarcelOlimpijczyk 23 Lublin+0.691:01.4744428.8632.61
35.Krajewski MateuszSSP Orka Iława+0.701:01.5044328.7032.80
36.Korzeniowski PiotrWodnik Krasnystaw+0.801:01.8443628.9532.89

15 lat

1.Konarski MaciejGIM 92 Ursynów W-wa+0.5953.2568325.6127.64
2.Mamcarz Mateusz SOPłetwal Zakopane+0.6054.6763126.5228.15
3.Olczak KacperMKS Trójka Łódź+0.6454.6963126.9427.75
4.Sieczek OliwierG-8 Bielany Warszawa+0.6855.9958826.7129.28
5.Masiuk KsaweryG-8 Bielany Warszawa+0.6256.4357426.5929.84
6.Ochman MateuszPark Wodny Tarnowskie G.+0.7056.6356827.5929.04
7.Stanek KacperSMS Galicja Kraków+0.6656.8956027.6729.22
8.Kozieński OliwierKS Wisła Puławy+0.7156.9755827.3229.65
9.Ziembowicz FranciszekGIM 92 Ursynów W-wa+0.6557.0655527.4029.66
10.Rafał KacperUKS V Łomianki+0.5757.3754627.6629.71
11.Jędrych KrzysztofKS Posnania Poznań+0.7557.4854327.6329.85
12.Jendrzejczyk MaximG-8 Bielany Warszawa+0.7657.5554127.4130.14
13.Kwiatkowski TymoteuszSiódemka Gdynia+0.7057.8653228.1229.74
14.Krystyński AleksanderSMS Galicja Kraków+0.5358.2252327.7830.44
15.Rozmysłowski FilipUKS GOS Raszyn+0.6558.3651928.2730.09
16.Lamecki NikodemMKS Trójka Łódź+0.6958.5551428.1530.40
17.Barański JakubBarakuda Starachowice+0.6758.5651427.9130.65
18.Depa MateuszKS Posnania Poznań+0.6759.2549628.2730.98
19.Klimczak KacperMKS Jedynka Łódź+0.5759.4049228.6030.80
20.Luberda WiktorSMS Galicja Kraków+0.8459.5148928.6530.86
21.Jędryka NikodemMKS Jedynka Łódź+0.6759.6348628.8230.81
22.Milczarczyk OliwierMKS Trójka Łódź+0.7759.7148429.2330.48
23.Klimek JakubORKA Częstochowa+0.731:00.6846228.6132.07
24.Gołębiowski OliwerKapry-Armexim Pruszków+0.641:01.0545328.3732.68
25.Żegleń MiłoszPark Wodny Tarnowskie G.+0.741:01.9243429.7132.21
26.Łysoniewski OskarMKS Trójka Łódź+0.751:02.0143229.8232.19
27.Grzegorzewski BartoszMUKS Wodnik Łask+0.671:02.9341429.3733.56
28.Skalski KonradPark Wodny Tarnowskie G.+0.771:03.0441229.3233.72
29.Nowak KacperBarakuda Starachowice+0.861:03.2440829.8033.44
30.Kowalski MaciejSSP Orka Iława+0.641:06.4135231.4934.92

14 lat

1.Sławacki WojciechWodnik Krasnystaw+0.6856.0958427.1028.99
2.Płoszka KacperMKS Jedynka Łódź+0.7756.2058127.3928.81
3.Michta BartoszKS KSZO Ostrowiec Św.+0.6758.6551128.1630.49
4.Gościński JakubSMS Galicja Kraków+0.7458.8950527.9230.97
5.Chupka PatrykGIM 92 Ursynów W-wa+0.6959.2949527.6331.66
6.Tkacz WiktorMKS Piaseczno+0.7259.3449428.1231.22
7.Różycki SzymonGIM 92 Ursynów W-wa+0.6959.3749328.1031.27
8.Dziewguć BenjaminMKS Piaseczno+0.6759.5548828.6430.91
9.Radkiewicz KajetanKS KSZO Ostrowiec Św.+0.821:00.8645728.5432.32
10.Arent ArturMKS Jedynka Łódź+0.681:00.9745529.2931.68
11.Rynkiewicz JakubKP Sokół Rzeszów+0.731:00.9945528.3732.62
12.Leszczyński MaciejMMKS Kędzierzyn-Koźle+0.581:01.2744828.7732.50
13.Sobieszek FranciszekMKS Piaseczno+0.521:01.5344328.4033.13
14.Wojnar TymoteuszKP Sokół Rzeszów+0.671:01.6044128.8232.78
15.Czarnecki IgorGIM 92 Ursynów W-wa+0.801:01.6344029.4632.17
16.Tetlak MaciejSMS Galicja Kraków+0.691:02.1043129.5032.60
17.Skrzecz PiotrŻoliborz Warszawa+0.631:02.1842929.6332.55
18.Chycki KamilAquarius Lesko+0.741:02.4342428.7933.64
19.Rymarz JakubUKS ORKA Zamość+0.661:03.0341229.8133.22
20.Błoński PatrykNeptun Sokołów Podl.+0.571:03.1041029.3433.76
21.Czernicki HubertKP Sokół Rzeszów+0.761:03.3340629.8533.48
22.Sojda ErykKS KSZO Ostrowiec Św.+0.631:04.1639030.0334.13
23.Ptak JanGIM 92 Ursynów W-wa+0.471:05.3936930.1435.25
24.Kesler MichałKS KSZO Ostrowiec Św.+0.581:07.6233332.5935.03
25.Piszczała MarcelMUKS Wodnik Łask+0.761:07.6833232.2135.47
26.Bielecki SamborGIM 92 Ursynów W-wa+0.771:08.0232832.4635.56
27.Tasior SewerynKP Sokół Rzeszów+0.761:08.6931832.4936.20
28.Szafranek SzymonManta Kochłowice Ruda Śl.+0.701:09.0131432.1336.88


<< TOP >>
Konkurencja 12
27-04-2019 - 20:00
Kobiet, 50m klasycznyOpen
Wyniki

Rekord Polski Seniorów
Rekord Polski Młodzieżowców
Rekord Polski Jun.18-lat
Rekord Polski Jun.17-lat
Rekord Polski Jun.16-lat
Rekord Polski Jun.15-lat
Rekord Polski Jun.14-lat
31.07
31.07
31.29
31.55
31.75
32.36
33.05
Sztandera Dominika
Sztandera Dominika
Hallmann Weronika
Hallmann Weronika
Zachoszcz Paulina
Zachoszcz Paulina
Wojtkowiak Alicja
JUWRO
JUWRO
AZWAR
SOLEB
SLGOR
ZNKOS
PATAR
Uster (SUI)
Uster (SUI)
Łódź
Netanya (ISR)
Praha (CZE)
Gorzów Wlkp.
Olsztyn
05-02-2017
05-02-2017
25-05-2018
28-06-2017
12-07-2009
11-07-2008
07-07-2017

Punkty: FINA 2018
PozycjaCRCzasPkt.
Open

1.Sztandera DominikaJuvenia Wrocław+0.5931.76793
2.Hallmann WeronikaAZS AWF Warszawa+0.6732.31753
3.Kobuszewska KarolinaHuragan Sosnowiec+0.6633.31687
4.Żmuda WeronikaKU AZS UMCS Lublin+0.6833.46678
5.Uryga PaulinaKU AZS AGH Kraków+0.7233.57671
6.Wojtkowiak AlicjaPark Wodny Tarnowskie G.+0.6733.94649
7.Błażejewska NikolaMUKS Wodnik Łask+0.5834.19635
8.Prusik KamilaMKP Szczecin+0.6534.20635
9.Osiniak EwaKU AZS UMCS Lublin34.21634
10.Szopa MartaCSTiR Strzyżów+0.6834.27631
11.Mazurkiewicz BarbaraKU AZS UMCS Lublin+0.6934.50618
12.Oleszak Maja SZGTP Zielona Góra+0.7534.58614
13.Horova OksanaSMS Galicja Kraków+0.6634.59614
14.Owerko JuliaUKS GOS Raszyn+0.7534.72607
15.Maruszczyk Beata SRVictoria Racibórz+0.6634.73606
Wikieł AngelikaNarew Ostrołęka+0.6534.73606
17.Rutkowska AgnieszkaTP Skalar Słupsk+0.7434.91597
18.Stawicka JuliaGIM 92 Ursynów W-wa+0.5734.93596
19.Malec KlaudiaUKS ORKA Zamość+0.8035.13586
20.Motyl SaraKU AZS Politechniki Łódzkiej+0.6035.19583
Rokita HannaPark Wodny Tarnowskie G.+0.7035.19583
22.Herbreder GabrielaGIM 92 Ursynów W-wa+0.6035.21582
23.Bura JuliaSMS Galicja Kraków+0.7235.26579
24.Dobosz KalinaUKP Polonia Warszawa+0.7035.35575
25.Ofman JuliaBarakuda Starachowice+0.5435.51567
26.Wilczek Renata SOPłetwal Zakopane+0.7435.55565
27.Walz KorneliaNawa Skierniewice+0.6735.59563
28.Kempa Anna SOMMKS Kędzierzyn-Koźle+0.7535.65560
29.Jastrząbek NadiaSiódemka Gdynia+0.6735.71558
30.Obajtek AleksandraAZS AWF Warszawa+0.6335.83552
Zientarska KarolinaG-8 Bielany Warszawa+0.7535.83552
32.Potiopa KarolinaOchota Warszawa+0.6835.99545
33.Banaczkowska Aleksandra SLKS KSZO Ostrowiec Św.+0.7536.11539
34.Rabiniak ZuzannaKU AZS UMCS Lublin36.24533
35.Gwaj JuliaOlimpijczyk Suwałki+0.7236.26533
Bednarz JuliaUKS ORKA Zamość36.26533
37.Zielińska MariaOrka Ciechanów+0.7236.35529
38.Kowalczyk KatarzynaUKS SP-149 Łódź+0.7136.41526
39.Radek WiktoriaMUKS Gilus Gilowice+0.5136.46524
40.Pawlik NataliaSalos Cortile Kielce+0.8336.47523
41.Har ZofiaMKS Piaseczno+0.7936.49523
42.Woś WeronikaGIM 92 Ursynów W-wa+0.7336.60518
43.Kozubowska NataliaManta Kochłowice Ruda Śl.+0.7736.62517
44.Pecio AnnaKS Wisła Puławy+0.5836.66515
Kumorek KamilaKU AZS UMCS Lublin+0.6036.66515
46.Budzińska Paulina SOMMKS Kędzierzyn-Koźle+0.6136.75512
47.Domoradzka AleksandraOlimpijczyk Suwałki+0.7436.92504
48.Kowalczyk GabrielaMKS Trójka Łódź+0.5336.96503
49.Janczarska WiktoriaSiódemka Gdynia+0.6937.60478
50.Wrona MagdalenaMKS Jedynka Łódź+0.7938.07460
51.Pocheć KarolinaBarakuda Starachowice+0.7238.10459
52.Dębkowska WiktoriaMUKS Wodnik Łask+0.7338.19456
53.Poppe AnnaManta Kochłowice Ruda Śl.+0.6738.51444
54.Kowalska KarolinaKS KSZO Ostrowiec Św.+0.6138.70438
55.Brzozowska AleksandraJuvenia Białystok+0.8538.93430
56.Elsner AleksandraUKP Polonia Warszawa39.03427
57.Bidnik KarolinaGIM 92 Ursynów W-wa+0.7739.69406
58.Larysz WiktoriaSMS Galicja Kraków+0.6940.00397
59.Kasjaniuk PatrycjaUKP Polonia Warszawa+0.6040.04395
60.Motor MagdalenaKP Sokół Rzeszów+0.8242.05341
61.Guzior EmiliaKP Sokół Rzeszów+0.6343.43310
62.Gawlikowska OlgaMUKS Wodnik Łask+0.6044.32291

17 - 18 lat

1.Prusik KamilaMKP Szczecin+0.6534.20635
2.Mazurkiewicz BarbaraKU AZS UMCS Lublin+0.6934.50618
3.Oleszak Maja SZGTP Zielona Góra+0.7534.58614
4.Horova OksanaSMS Galicja Kraków+0.6634.59614
5.Owerko JuliaUKS GOS Raszyn+0.7534.72607
6.Rutkowska AgnieszkaTP Skalar Słupsk+0.7434.91597
7.Bura JuliaSMS Galicja Kraków+0.7235.26579
8.Dobosz KalinaUKP Polonia Warszawa+0.7035.35575
9.Kempa Anna SOMMKS Kędzierzyn-Koźle+0.7535.65560
10.Zientarska KarolinaG-8 Bielany Warszawa+0.7535.83552
11.Banaczkowska Aleksandra SLKS KSZO Ostrowiec Św.+0.7536.11539
12.Rabiniak ZuzannaKU AZS UMCS Lublin36.24533
13.Kumorek KamilaKU AZS UMCS Lublin+0.6036.66515
14.Kowalska KarolinaKS KSZO Ostrowiec Św.+0.6138.70438
15.Bidnik KarolinaGIM 92 Ursynów W-wa+0.7739.69406

16 lat

1.Wojtkowiak AlicjaPark Wodny Tarnowskie G.+0.6733.94649
2.Błażejewska NikolaMUKS Wodnik Łask+0.5834.19635
3.Motyl SaraKU AZS Politechniki Łódzkiej+0.6035.19583
Rokita HannaPark Wodny Tarnowskie G.+0.7035.19583
5.Herbreder GabrielaGIM 92 Ursynów W-wa+0.6035.21582
6.Obajtek AleksandraAZS AWF Warszawa+0.6335.83552
7.Budzińska Paulina SOMMKS Kędzierzyn-Koźle+0.6136.75512
8.Domoradzka AleksandraOlimpijczyk Suwałki+0.7436.92504
9.Poppe AnnaManta Kochłowice Ruda Śl.+0.6738.51444
10.Elsner AleksandraUKP Polonia Warszawa39.03427
11.Kasjaniuk PatrycjaUKP Polonia Warszawa+0.6040.04395

15 lat

1.Malec KlaudiaUKS ORKA Zamość+0.8035.13586
2.Ofman JuliaBarakuda Starachowice+0.5435.51567
3.Wilczek Renata SOPłetwal Zakopane+0.7435.55565
4.Potiopa KarolinaOchota Warszawa+0.6835.99545
5.Gwaj JuliaOlimpijczyk Suwałki+0.7236.26533
Bednarz JuliaUKS ORKA Zamość36.26533
7.Zielińska MariaOrka Ciechanów+0.7236.35529
8.Har ZofiaMKS Piaseczno+0.7936.49523
9.Woś WeronikaGIM 92 Ursynów W-wa+0.7336.60518
10.Kowalczyk GabrielaMKS Trójka Łódź+0.5336.96503
11.Wrona MagdalenaMKS Jedynka Łódź+0.7938.07460
12.Dębkowska WiktoriaMUKS Wodnik Łask+0.7338.19456
13.Larysz WiktoriaSMS Galicja Kraków+0.6940.00397

14 lat

1.Stawicka JuliaGIM 92 Ursynów W-wa+0.5734.93596
2.Jastrząbek NadiaSiódemka Gdynia+0.6735.71558
3.Kowalczyk KatarzynaUKS SP-149 Łódź+0.7136.41526
4.Radek WiktoriaMUKS Gilus Gilowice+0.5136.46524
5.Pawlik NataliaSalos Cortile Kielce+0.8336.47523
6.Kozubowska NataliaManta Kochłowice Ruda Śl.+0.7736.62517
7.Pecio AnnaKS Wisła Puławy+0.5836.66515
8.Janczarska WiktoriaSiódemka Gdynia+0.6937.60478
9.Pocheć KarolinaBarakuda Starachowice+0.7238.10459
10.Brzozowska AleksandraJuvenia Białystok+0.8538.93430
11.Motor MagdalenaKP Sokół Rzeszów+0.8242.05341
12.Guzior EmiliaKP Sokół Rzeszów+0.6343.43310
13.Gawlikowska OlgaMUKS Wodnik Łask+0.6044.32291


<< TOP >>
Konkurencja 13
27-04-2019 - 20:04
Mężczyzn, 50m klasycznyOpen
Wyniki

Rekord Polski Seniorów
Rekord Polski Młodzieżowców
Rekord Polski Jun.18-lat
Rekord Polski Jun.17-lat
Rekord Polski Jun.16-lat
Rekord Polski Jun.15-lat
Rekord Polski Jun.14-lat
27.48
27.48
28.18
28.20
28.69
29.94
30.41
Szulich Dawid
Szulich Dawid
Hołub Maciej
Tokarski Krzysztof
Tokarski Krzysztof
Kulesza Łukasz
Hołub Maciej
DELEG
DELEG
ORPRZ
VIRAC
VIRAC
ORZAM
ORPRZ
Barcelona (ESP)
Barcelona (ESP)
Dubai (UAE)
Dubai
Olsztyn
Warszawa
Dębica
30-07-2013
30-07-2013
30-08-2013
30-08-2013
13-05-2012
10-12-2010
03-07-2009

Punkty: FINA 2018
PozycjaCRCzasPkt.
Open

1.Hołub MaciejAZS AWF Katowice+0.6228.55750
2.Kałusowski JanMKS Trójka Łódź+0.6228.65743
3.Romanowski KamilAZS AWF Katowice+0.6829.15705
4.Stolarski MarcinKU AZS UMCS Lublin+0.7029.53678
5.Roguski BartłomiejAZS AWF Warszawa+0.6529.57675
6.Suzin MarcinKU AZS AGH Kraków+0.6629.78661
7.Piotrowicz KamilMKS Trójka Łódź+0.7329.87655
8.Karnik KacperMKS Wodnik Radom+0.6029.95650
9.Beberok Filip SZGTP Zielona Góra+0.6930.10640
10.Kadrow KonradKU AZS UMCS Lublin+0.6530.43620
11.Cerlich MaksymilianMKS IKAR Mielec+0.6830.46618
12.Książnicki DawidMKS IKAR Mielec+0.6230.66606
13.Kusto RobertAZS AWF Warszawa+0.5930.70603
14.Klimas MichałKS KSZO Ostrowiec Św.+0.6530.74601
Rekord Okregu Świętokrzyskiego Juniorów 18-lat, Jun.17-lat
15.Sagan JakubSkarpa Lublin+0.6130.76600
16.Mańczak JakubG-8 Bielany Warszawa+0.6430.79598
17.Zacharzyński NorbertWodnik Krasnystaw+0.6630.90592
18.Celiński Jakub SKNarwal Międzyrzec Podl.+0.7631.01586
19.Tarasewicz MarcelG-8 Bielany Warszawa+0.6631.02585
20.Uryniuk PawełG-8 Bielany Warszawa+0.7431.06583
21.Grabek OskarOlimpijczyk 23 Lublin+0.7131.12579
22.Holod ArsenijUKS GOS Raszyn+0.6831.21574
23.Śliwka JakubUKS Salmo Żory+0.6331.46561
24.Guzy MarcelDOKiS Vega Dobrodzień+0.6631.51558
25.Bubak Dawid SRVictoria Racibórz+0.6231.55556
26.Bielawa DominikKS KSZO Ostrowiec Św.+0.6231.64551
27.Przystał AdamG-8 Bielany Warszawa+0.6831.89538
28.Kraczkowski TomaszBarakuda Starachowice+0.7131.94536
29.Barczyk JanG-8 Bielany Warszawa+0.6531.96535
30.Gałuszka Bruno SOUKP Unia Oświęcim+0.6932.01532
31.Rembowski JanIKS Konstancin+0.6432.02532
32.Szczepanik SzymonKP Sokół Rzeszów+0.7132.03531
33.Warzocha GustawCityZen Poznań+0.7832.06530
34.Stańczyk Jarema SOMMKS Kędzierzyn-Koźle+0.7332.13526
35.Kozieński OliwierKS Wisła Puławy+0.7032.16525
36.Szydłowski Erwin SOUKP Unia Oświęcim+0.6632.19523
37.Dudzik SebastianSMS Galicja Kraków+0.7532.31518
38.Stecki JędrzejSiódemka Gdynia+0.6232.32517
39.Linard BartoszIKS Konstancin+0.7032.36515
40.Kijek Wiktor SOUKP Unia Oświęcim+0.6732.38514
41.Grzegorzewski BartoszMUKS Wodnik Łask+0.6532.43512
42.Piekaruś DawidKP AVIA Świdnik32.46510
43.Minichowski MaksymilianUKS V Łomianki+0.6932.62503
44.Jasiński BartłomiejMKS Jedynka Łódź+0.7432.68500
45.Szustak HubertUKS GOS Raszyn+0.6732.74497
46.Kwiatek RadosławSalos Cortile Kielce+0.6032.76497
47.Bryg BartoszSMS Galicja Kraków+0.6832.82494
48.Lis JanUnia Busko Zdrój+0.6632.95488
Paszkowski KonstantyGIM 92 Ursynów W-wa+0.4932.95488
50.Kowalski AlexanderOrka Ciechanów+0.7233.12480
51.Filipiak GrzegorzAstromal Leszno+0.6833.34471
52.Ziembowicz FranciszekGIM 92 Ursynów W-wa+0.6433.39469
53.Wilanowski MateuszMKS Jedynka Łódź+0.7833.45466
54.Wolski KubaKS KSZO Ostrowiec Św.+0.6133.49465
55.Rytter IgorG-8 Bielany Warszawa+0.7233.61460
56.Plewka PrzemysławPark Wodny Tarnowskie G.+0.6933.64459
57.Jonowski MichałSSP Orka Iława+0.5933.69456
58.Piela Michał SOUKP Unia Oświęcim+0.7533.84450
59.Nosal Miłosz SOUKP Unia Oświęcim+0.6833.88449
60.Janowski DamianMKP Szczecin+0.5334.03443
61.Łupiński MateuszJuvenia Białystok+0.7334.07441
62.Smolorz Dawid SOUKP Unia Oświęcim+0.6334.16438
63.Jendrzejczyk MaximG-8 Bielany Warszawa+0.7834.19437
64.Korzeniowski PiotrWodnik Krasnystaw+0.7334.25434
65.Gohla KamilMMKS Kędzierzyn-Koźle+0.6734.29433
Kalisiak NorbertNawa Skierniewice+0.6734.29433
67.Gościński JakubSMS Galicja Kraków+0.7034.38430
68.Wypchło JakubBarakuda Starachowice+0.6734.62421
69.Dwyer Vincent JohnMUKP Warszawianka+0.6634.63420
70.Świeca MateuszKP Sokół Rzeszów+0.7035.00407
71.Terlecki MichałWodnik Krasnystaw+0.7435.03406
72.Krupiński WojciechKS Posnania Poznań+0.8235.29397
73.Majkowski AleksanderSwim Team Wilanów+0.7035.51390
74.Leszczyński MaciejMMKS Kędzierzyn-Koźle+0.5935.79381
75.Gąsiorowski MichałGIM 92 Ursynów W-wa+0.6535.80380
76.Walas JanMKS Trójka Łódź+0.6535.82380
77.Kałusowski GracjanMKS Trójka Łódź+0.6536.06372
78.Daszkiewicz Mikołaj SOUKP Unia Oświęcim+0.6536.37363
79.Wojnar TymoteuszKP Sokół Rzeszów+0.6736.47360
80.Skrzecz PiotrŻoliborz Warszawa+0.6836.96346
81.Błoński PatrykNeptun Sokołów Podl.+0.7637.05343
82.Tasior SewerynKP Sokół Rzeszów+0.9637.95319
83.Horbaty KlaudiuszGIM 92 Ursynów W-wa+0.7838.83298
84.Klimek JakubORKA Częstochowa+0.7839.63280
85.Piszczała MarcelMUKS Wodnik Łask+0.7841.33247
86.Karaś OskarKS KSZO Ostrowiec Św.+0.6441.56243
DYSKW.Pupka FilipCityZen Poznań+0.5237.02
O1 - Przedwczesny start

17 - 18 lat

1.Karnik KacperMKS Wodnik Radom+0.6029.95650
2.Książnicki DawidMKS IKAR Mielec+0.6230.66606
3.Klimas MichałKS KSZO Ostrowiec Św.+0.6530.74601
Rekord Okregu Świętokrzyskiego Juniorów 18-lat, Jun.17-lat
4.Sagan JakubSkarpa Lublin+0.6130.76600
5.Mańczak JakubG-8 Bielany Warszawa+0.6430.79598
6.Celiński Jakub SKNarwal Międzyrzec Podl.+0.7631.01586
7.Holod ArsenijUKS GOS Raszyn+0.6831.21574
8.Guzy MarcelDOKiS Vega Dobrodzień+0.6631.51558
9.Bubak Dawid SRVictoria Racibórz+0.6231.55556
10.Bielawa DominikKS KSZO Ostrowiec Św.+0.6231.64551
11.Gałuszka Bruno SOUKP Unia Oświęcim+0.6932.01532
12.Stańczyk Jarema SOMMKS Kędzierzyn-Koźle+0.7332.13526
13.Dudzik SebastianSMS Galicja Kraków+0.7532.31518
14.Stecki JędrzejSiódemka Gdynia+0.6232.32517
15.Kijek Wiktor SOUKP Unia Oświęcim+0.6732.38514
16.Piekaruś DawidKP AVIA Świdnik32.46510
17.Kwiatek RadosławSalos Cortile Kielce+0.6032.76497
18.Rytter IgorG-8 Bielany Warszawa+0.7233.61460
19.Smolorz Dawid SOUKP Unia Oświęcim+0.6334.16438
20.Kalisiak NorbertNawa Skierniewice+0.6734.29433
21.Dwyer Vincent JohnMUKP Warszawianka+0.6634.63420
22.Horbaty KlaudiuszGIM 92 Ursynów W-wa+0.7838.83298

16 lat

1.Zacharzyński NorbertWodnik Krasnystaw+0.6630.90592
2.Uryniuk PawełG-8 Bielany Warszawa+0.7431.06583
3.Grabek OskarOlimpijczyk 23 Lublin+0.7131.12579
4.Przystał AdamG-8 Bielany Warszawa+0.6831.89538
5.Barczyk JanG-8 Bielany Warszawa+0.6531.96535
6.Rembowski JanIKS Konstancin+0.6432.02532
7.Szczepanik SzymonKP Sokół Rzeszów+0.7132.03531
8.Szydłowski Erwin SOUKP Unia Oświęcim+0.6632.19523
9.Jasiński BartłomiejMKS Jedynka Łódź+0.7432.68500
10.Paszkowski KonstantyGIM 92 Ursynów W-wa+0.4932.95488
11.Filipiak GrzegorzAstromal Leszno+0.6833.34471
12.Wilanowski MateuszMKS Jedynka Łódź+0.7833.45466
13.Korzeniowski PiotrWodnik Krasnystaw+0.7334.25434
14.Krupiński WojciechKS Posnania Poznań+0.8235.29397
15.Gąsiorowski MichałGIM 92 Ursynów W-wa+0.6535.80380

15 lat

1.Tarasewicz MarcelG-8 Bielany Warszawa+0.6631.02585
2.Śliwka JakubUKS Salmo Żory+0.6331.46561
3.Kraczkowski TomaszBarakuda Starachowice+0.7131.94536
4.Warzocha GustawCityZen Poznań+0.7832.06530
5.Kozieński OliwierKS Wisła Puławy+0.7032.16525
6.Linard BartoszIKS Konstancin+0.7032.36515
7.Grzegorzewski BartoszMUKS Wodnik Łask+0.6532.43512
8.Minichowski MaksymilianUKS V Łomianki+0.6932.62503
9.Bryg BartoszSMS Galicja Kraków+0.6832.82494
10.Lis JanUnia Busko Zdrój+0.6632.95488
11.Ziembowicz FranciszekGIM 92 Ursynów W-wa+0.6433.39469
12.Wolski KubaKS KSZO Ostrowiec Św.+0.6133.49465
13.Plewka PrzemysławPark Wodny Tarnowskie G.+0.6933.64459
14.Jonowski MichałSSP Orka Iława+0.5933.69456
15.Piela Michał SOUKP Unia Oświęcim+0.7533.84450
16.Nosal Miłosz SOUKP Unia Oświęcim+0.6833.88449
17.Jendrzejczyk MaximG-8 Bielany Warszawa+0.7834.19437
18.Wypchło JakubBarakuda Starachowice+0.6734.62421
19.Majkowski AleksanderSwim Team Wilanów+0.7035.51390
20.Walas JanMKS Trójka Łódź+0.6535.82380
21.Kałusowski GracjanMKS Trójka Łódź+0.6536.06372
22.Daszkiewicz Mikołaj SOUKP Unia Oświęcim+0.6536.37363
23.Klimek JakubORKA Częstochowa+0.7839.63280
DYSKW.Pupka FilipCityZen Poznań+0.5237.02
O1 - Przedwczesny start

14 lat

1.Kowalski AlexanderOrka Ciechanów+0.7233.12480
2.Janowski DamianMKP Szczecin+0.5334.03443
3.Łupiński MateuszJuvenia Białystok+0.7334.07441
4.Gohla KamilMMKS Kędzierzyn-Koźle+0.6734.29433
5.Gościński JakubSMS Galicja Kraków+0.7034.38430
6.Świeca MateuszKP Sokół Rzeszów+0.7035.00407
7.Terlecki MichałWodnik Krasnystaw+0.7435.03406
8.Leszczyński MaciejMMKS Kędzierzyn-Koźle+0.5935.79381
9.Wojnar TymoteuszKP Sokół Rzeszów+0.6736.47360
10.Skrzecz PiotrŻoliborz Warszawa+0.6836.96346
11.Błoński PatrykNeptun Sokołów Podl.+0.7637.05343
12.Tasior SewerynKP Sokół Rzeszów+0.9637.95319
13.Piszczała MarcelMUKS Wodnik Łask+0.7841.33247
14.Karaś OskarKS KSZO Ostrowiec Św.+0.6441.56243


<< TOP >>
Konkurencja 14
27-04-2019 - 20:10
Kobiet, 200m motylkowyOpen
Wyniki

Rekord Polski Seniorów
Rekord Polski Młodzieżowców
Rekord Polski Jun.18-lat
Rekord Polski Jun.17-lat
Rekord Polski Jun.16-lat
Rekord Polski Jun.15-lat
Rekord Polski Jun.14-lat
2:05.61
2:05.61
2:07.81
2:07.81
2:08.72
2:11.36
2:16.27
Jędrzejczak Otylia
Jedrzejczak Otylia
Jędrzejczak Otylia
Jędrzejczak Otylia
Olczak Mirela
Olczak Mirela
Olczak Mirela
AZWAR
AZWAR
AZWAR
AZWAR
SLGOR
SLGOR
SLGOR
Montreal (CAN)
Montreal (CAN)
Sydney (AUS)
Sydney (AUS)
Rome (ITA)
Belgrad (SRB)
Drzonków
28-07-2005
28-07-2005
19-09-2000
19-09-2000
29-07-2009
30-07-2008
08-07-2007

Punkty: FINA 2018
PozycjaCRCzasPkt.50m100m150m200m
Open

1.Zielińska DariaUKP Polonia Warszawa+0.762:15.6872330.3534.3135.3335.69
2.Węgrzynowska AleksandraWKS Śląsk Wrocław+0.652:17.5369431.3834.8135.3835.96
3.Dąbrowska Tatiana SWrUKS 190 Łódź+0.812:17.6969232.0934.6735.9235.01
4.Piechota PaulinaUKS 190 Łódź+0.802:20.9964431.7634.7637.1937.28
5.Wróbel JuliaUKP Polonia Warszawa+0.672:26.4657532.3236.3538.7739.02
6.Prochownik MartynaKU AZS UMCS Lublin+0.772:28.0055731.3537.1338.9840.54
7.Sobiak Zuzanna SWrWKS Śląsk Wrocław+0.752:28.0155731.8237.1239.1039.97
8.Tasak AleksandraSMS Galicja Kraków+0.612:28.2155531.7935.7339.2741.42
9.Miłek MarcelinaSMS Galicja Kraków+0.682:28.3555333.1337.5340.2437.45
10.Iżycka MartaKU AZS AGH Kraków+0.612:28.5355133.5137.1838.3139.53
11.Szkurat Martyna SOUKP Unia Oświęcim+0.612:29.0254633.1337.7738.7039.42
12.Drażyk Natalia SOUKP Unia Oświęcim+0.682:30.6952834.0938.0439.6038.96
13.Dębkowska WiktoriaMUKS Wodnik Łask+0.692:36.0447537.1238.6840.9139.33
14.Haładyn KamilaUKS SP-149 Łódź+0.752:36.0647535.0240.6141.0839.35
15.Burdyn DominikaOlimpijczyk Suwałki+0.832:37.1146632.2040.9842.1641.77
16.Przygoda NataliaKS KSZO Ostrowiec Św.+0.622:37.4146334.4638.0641.7243.17
17.Mayerberg Anna SOUKP Unia Oświęcim+0.582:37.8845933.7838.4142.5543.14
18.Sioma ZuzannaUKS ORKA Zamość+0.722:38.1445736.2539.3643.2139.32
19.Kowalczyk GabrielaMKS Trójka Łódź+0.622:38.4345433.8741.0842.7140.77
20.Urbańska PatrycjaMKS Jedynka Łódź+0.492:39.4544535.1742.0041.6040.68
21.Borzęcka JuliaOlimpijczyk 23 Lublin+0.702:40.5343634.4239.7641.8444.51
22.Dopart MarcelinaAZS AWF Warszawa+0.752:40.9843334.9540.9442.8942.20
23.Sobolewska MagdalenaManta Kochłowice Ruda Śl.+0.802:42.0942436.1240.2343.1942.55
24.Olecka AmeliaGIM 92 Ursynów W-wa+0.802:42.6142034.8442.0044.2741.50
25.Sosnówka OliwiaUKP Fala Kraśnik+0.702:50.6036436.8343.2346.2644.28
26.Smykowska KingaManta Kochłowice Ruda Śl.+0.773:01.1330438.7446.9948.5946.81
DYSKW.Chąciak SandraGIM 92 Ursynów W-wa+0.812:41.2035.0940.7144.0341.37
M10 - pływak nie dotknął ściany dwiema dłońmi przy nawrocie lub na zakonczenie wyścigu

17 - 18 lat

1.Węgrzynowska AleksandraWKS Śląsk Wrocław+0.652:17.5369431.3834.8135.3835.96
2.Dąbrowska Tatiana SWrUKS 190 Łódź+0.812:17.6969232.0934.6735.9235.01
3.Prochownik MartynaKU AZS UMCS Lublin+0.772:28.0055731.3537.1338.9840.54
4.Sobiak Zuzanna SWrWKS Śląsk Wrocław+0.752:28.0155731.8237.1239.1039.97
5.Miłek MarcelinaSMS Galicja Kraków+0.682:28.3555333.1337.5340.2437.45
6.Drażyk Natalia SOUKP Unia Oświęcim+0.682:30.6952834.0938.0439.6038.96
7.Przygoda NataliaKS KSZO Ostrowiec Św.+0.622:37.4146334.4638.0641.7243.17

16 lat

1.Zielińska DariaUKP Polonia Warszawa+0.762:15.6872330.3534.3135.3335.69
2.Wróbel JuliaUKP Polonia Warszawa+0.672:26.4657532.3236.3538.7739.02
3.Tasak AleksandraSMS Galicja Kraków+0.612:28.2155531.7935.7339.2741.42
4.Szkurat Martyna SOUKP Unia Oświęcim+0.612:29.0254633.1337.7738.7039.42
5.Dopart MarcelinaAZS AWF Warszawa+0.752:40.9843334.9540.9442.8942.20
DYSKW.Chąciak SandraGIM 92 Ursynów W-wa+0.812:41.2035.0940.7144.0341.37
M10 - pływak nie dotknął ściany dwiema dłońmi przy nawrocie lub na zakonczenie wyścigu

15 lat

1.Dębkowska WiktoriaMUKS Wodnik Łask+0.692:36.0447537.1238.6840.9139.33
2.Haładyn KamilaUKS SP-149 Łódź+0.752:36.0647535.0240.6141.0839.35
3.Sioma ZuzannaUKS ORKA Zamość+0.722:38.1445736.2539.3643.2139.32
4.Kowalczyk GabrielaMKS Trójka Łódź+0.622:38.4345433.8741.0842.7140.77
5.Borzęcka JuliaOlimpijczyk 23 Lublin+0.702:40.5343634.4239.7641.8444.51
6.Sobolewska MagdalenaManta Kochłowice Ruda Śl.+0.802:42.0942436.1240.2343.1942.55

14 lat

1.Burdyn DominikaOlimpijczyk Suwałki+0.832:37.1146632.2040.9842.1641.77
2.Mayerberg Anna SOUKP Unia Oświęcim+0.582:37.8845933.7838.4142.5543.14
3.Urbańska PatrycjaMKS Jedynka Łódź+0.492:39.4544535.1742.0041.6040.68
4.Olecka AmeliaGIM 92 Ursynów W-wa+0.802:42.6142034.8442.0044.2741.50
5.Sosnówka OliwiaUKP Fala Kraśnik+0.702:50.6036436.8343.2346.2644.28
6.Smykowska KingaManta Kochłowice Ruda Śl.+0.773:01.1330438.7446.9948.5946.81


<< TOP >>
Konkurencja 15
27-04-2019 - 20:10
Mężczyzn, 200m motylkowyOpen
Wyniki

Rekord Polski Seniorów
Rekord Polski Młodzieżowców
Rekord Polski Jun.18-lat
Rekord Polski Jun.17-lat
Rekord Polski Jun.16-lat
Rekord Polski Jun.15-lat
Rekord Polski Jun.14-lat
1:53.23
1:54.10
1:56.13
1:56.13
1:59.36
2:03.33
2:07.12
Korzeniowski Paweł
Świtkowski Jan
Cieślak Marcin
Cieślak Marcin
Cieślak Marcin
Łuczak Piotr
Łuczak Piotr
AZWAR
UMLUB
MUWAR
MUWAR
MUWAR
AWKAT
AWKAT
Rome (ITA)
Kazań (RUS)
Praha (CZE)
Praha (CZE)
Praha (CZE)
Belgrad (SRB)
Gdynia
29-07-2009
05-08-2015
10-07-2009
10-07-2009
07-12-2008
26-07-2007
09-07-2006

Punkty: FINA 2018
PozycjaCRCzasPkt.50m100m150m200m
Open

1.Majerski JakubSMS Galicja Kraków+0.681:59.6081027.9930.2330.8130.57
2.Chrzanowski DamianWKS Śląsk Wrocław+0.632:01.0178226.7230.7531.7231.82
3.Jaśkiewicz AdrianG-8 Bielany Warszawa+0.762:03.1574226.9631.7531.7132.73
4.Cieśla Oskar SOAZS AWF Katowice+0.722:04.1872427.5431.7532.4232.47
5.Zdziebło Piotr SWrWKS Śląsk Wrocław+0.772:04.7571428.2831.9031.6732.90
6.Bieroński MichałWKS Śląsk Wrocław+0.762:04.7771327.7930.5932.2934.10
7.Warzocha AlbertCityZen Poznań+0.742:05.9169428.6431.5532.9832.74
8.Oller KrzysztofKU AZS UMCS Lublin+0.742:05.9669329.3631.4232.3732.81
9.Fiks KrzysztofUKS 190 Łódź+0.722:06.1169129.0831.8432.9032.29
10.Zubik JanUKP Polonia Warszawa+0.712:06.2568927.7231.9532.8833.70
11.Sieradzki Kamil SOUKP Unia Oświęcim+0.742:06.8367928.2632.0833.5832.91
12.Krzywnicki AdrianOrka Ciechanów+0.682:07.6666628.1632.1833.3533.97
13.Major Daniel SOUKP Unia Oświęcim+0.642:07.8166428.1332.0533.8433.79
14.Popiołek DawidKU AZS UMCS Lublin+0.622:08.2665728.4931.3433.9734.46
15.Siekaczyński ArturUKP Fala Kraśnik2:08.4265429.8831.8633.8532.83
16.Szczygieł David SOUKP Unia Oświęcim+0.642:08.4865329.1432.2932.5834.47
17.Kwaśny Jakub SOAZS AWF Katowice+0.682:08.7065028.3032.6833.7833.94
18.Czech Arkadiusz SOUKP Unia Oświęcim+0.702:09.6163628.7032.1233.4335.36
19.Borkowski KacperKU AZS UMCS Lublin+0.722:10.4562429.5732.5134.0634.31
20.Purtak Wiktor SWrWKS Śląsk Wrocław+0.802:10.4962428.6232.7533.8535.27
21.Kempa MikołajKU AZS UMCS Lublin2:11.1161529.2932.9634.0734.79
22.Wlazłowski KamilUKP Polonia Warszawa+0.742:11.7960528.4533.5334.1035.71
23.Pacławski JakubAQUA Sport Rzeszów+0.692:12.3859729.1934.3133.6635.22
24.Jakimiak JakubNarwal Międzyrzec Podl.+0.702:12.5259529.2433.2035.8234.26
25.Stec KacperAZS AWF Katowice+0.702:13.1158729.0733.6135.3335.10
26.Antczak BartoszUKP Polonia Warszawa+0.622:13.9457729.8632.9435.1735.97
27.Stefanowski BartoszNawa Skierniewice+0.652:14.1757429.7933.2035.0836.10
28.Nosarzewski KornelMUKP Warszawianka+0.742:14.3957129.1134.1035.0136.17
29.Zalewski Sebastian SOUKP Unia Oświęcim+0.702:14.7356631.0433.6734.9835.04
30.Kusiński AleksyMKS Jedynka Łódź+0.802:14.8056629.8534.2036.1634.59
31.Michalak PiotrUKP Polonia Warszawa+0.642:15.0756229.7834.4136.0434.84
32.Blachura Oskar SOUKP Unia Oświęcim+0.562:15.6555530.6633.8536.3934.75
33.Rajca WiktorUKS 190 Łódź+0.602:15.9255229.6733.8136.6935.75
34.Sobieszuk KacperKU AZS UMCS Lublin+0.712:17.1253729.1133.2136.1738.63
35.Mróz AdamOlimpijczyk 23 Lublin+0.792:18.3752330.8934.3737.9835.13
36.Kramarczyk Jakub SOUKP Unia Oświęcim+0.712:18.4352231.1234.6037.5335.18
37.Płoszka KacperMKS Jedynka Łódź+0.712:18.6652029.9234.9237.6736.15
38.Kesler MarcinKS KSZO Ostrowiec Św.+0.752:18.6851932.6933.7935.7836.42
39.Kwiecień PawełKS Piątka Chorzów+0.702:18.9451632.1433.8437.2535.71
40.Woźniak KamilKS Wisła Puławy+0.722:19.1251430.6635.0138.0935.36
41.Mamcarz Mateusz SOPłetwal Zakopane+0.592:20.1050430.5634.0837.1438.32
42.Plewka PrzemysławPark Wodny Tarnowskie G.+0.622:20.7449730.8036.4737.3536.12
43.Ogrodnik WojciechPark Wodny Tarnowskie G.+0.662:21.0649430.5536.3637.6036.55
44.Michta BartoszKS KSZO Ostrowiec Św.+0.682:21.7148730.8636.6537.4936.71
45.Lik KacperMKS Jedynka Łódź+0.742:22.4148031.7736.3436.6637.64
46.Borowski KacperKS KSZO Ostrowiec Św.+0.662:23.4646930.9735.3837.1639.95
47.Mochnal KacperMKS Jedynka Łódź+0.682:23.5446832.9235.3838.2836.96
48.Jędryka NikodemMKS Jedynka Łódź+0.562:23.6446732.7435.0939.1436.67
49.Zając Kamil SOUKP Unia Oświęcim+0.742:23.9746431.9336.9238.6936.43
50.Juda Dominik SOUKP Unia Oświęcim+0.702:24.3946032.6935.4237.8938.39
51.Drabczyk Krystian SOUKP Unia Oświęcim+0.632:28.3542433.2137.9538.8638.33
52.Gołyński MichałGIM 92 Ursynów W-wa+0.642:30.8740333.1638.1839.8039.73
53.Jędrzejkiewicz IgnacyGIM 92 Ursynów W-wa+0.692:31.0940231.6838.3740.3040.74
54.Skalski KonradPark Wodny Tarnowskie G.+0.802:31.2440033.3037.0241.7539.17
55.Szczęch MikołajKP Sokół Rzeszów+0.672:34.0237933.8637.9940.2341.94
56.Łoboda JakubKU AZS UMCS Lublin+0.722:36.0236533.9142.9842.1237.01
57.Okoń MaksymilianGIM 92 Ursynów W-wa+0.542:37.3035632.6138.5141.0045.18
58.Zacharjasiewicz AntoniGIM 92 Ursynów W-wa+0.672:45.1430734.9641.4242.8445.92
59.Świątek BartoszKS KSZO Ostrowiec Św.+0.772:48.1129134.5444.8245.0443.71
60.Gohla KamilMMKS Kędzierzyn-Koźle+0.682:52.6426936.8744.8246.8444.11
DYSKW.Bocheń TomaszKU AZS UMCS Lublin+0.602:08.8929.5232.5234.0632.79
M11 - Nierównoczesne dotknięcie ściany obydwoma dłońmi

17 - 18 lat

1.Jaśkiewicz AdrianG-8 Bielany Warszawa+0.762:03.1574226.9631.7531.7132.73
2.Cieśla Oskar SOAZS AWF Katowice+0.722:04.1872427.5431.7532.4232.47
3.Zdziebło Piotr SWrWKS Śląsk Wrocław+0.772:04.7571428.2831.9031.6732.90
4.Warzocha AlbertCityZen Poznań+0.742:05.9169428.6431.5532.9832.74
5.Sieradzki Kamil SOUKP Unia Oświęcim+0.742:06.8367928.2632.0833.5832.91
6.Krzywnicki AdrianOrka Ciechanów+0.682:07.6666628.1632.1833.3533.97
7.Major Daniel SOUKP Unia Oświęcim+0.642:07.8166428.1332.0533.8433.79
8.Popiołek DawidKU AZS UMCS Lublin+0.622:08.2665728.4931.3433.9734.46
9.Siekaczyński ArturUKP Fala Kraśnik2:08.4265429.8831.8633.8532.83
10.Szczygieł David SOUKP Unia Oświęcim+0.642:08.4865329.1432.2932.5834.47
11.Kwaśny Jakub SOAZS AWF Katowice+0.682:08.7065028.3032.6833.7833.94
12.Purtak Wiktor SWrWKS Śląsk Wrocław+0.802:10.4962428.6232.7533.8535.27
13.Kusiński AleksyMKS Jedynka Łódź+0.802:14.8056629.8534.2036.1634.59
14.Blachura Oskar SOUKP Unia Oświęcim+0.562:15.6555530.6633.8536.3934.75
15.Rajca WiktorUKS 190 Łódź+0.602:15.9255229.6733.8136.6935.75
16.Sobieszuk KacperKU AZS UMCS Lublin+0.712:17.1253729.1133.2136.1738.63
17.Kramarczyk Jakub SOUKP Unia Oświęcim+0.712:18.4352231.1234.6037.5335.18
18.Kesler MarcinKS KSZO Ostrowiec Św.+0.752:18.6851932.6933.7935.7836.42
19.Woźniak KamilKS Wisła Puławy+0.722:19.1251430.6635.0138.0935.36
20.Lik KacperMKS Jedynka Łódź+0.742:22.4148031.7736.3436.6637.64
21.Łoboda JakubKU AZS UMCS Lublin+0.722:36.0236533.9142.9842.1237.01
22.Świątek BartoszKS KSZO Ostrowiec Św.+0.772:48.1129134.5444.8245.0443.71

16 lat

1.Zubik JanUKP Polonia Warszawa+0.712:06.2568927.7231.9532.8833.70
2.Czech Arkadiusz SOUKP Unia Oświęcim+0.702:09.6163628.7032.1233.4335.36
3.Wlazłowski KamilUKP Polonia Warszawa+0.742:11.7960528.4533.5334.1035.71
4.Jakimiak JakubNarwal Międzyrzec Podl.+0.702:12.5259529.2433.2035.8234.26
5.Antczak BartoszUKP Polonia Warszawa+0.622:13.9457729.8632.9435.1735.97
6.Stefanowski BartoszNawa Skierniewice+0.652:14.1757429.7933.2035.0836.10
7.Nosarzewski KornelMUKP Warszawianka+0.742:14.3957129.1134.1035.0136.17
8.Zalewski Sebastian SOUKP Unia Oświęcim+0.702:14.7356631.0433.6734.9835.04
9.Michalak PiotrUKP Polonia Warszawa+0.642:15.0756229.7834.4136.0434.84
10.Mróz AdamOlimpijczyk 23 Lublin+0.792:18.3752330.8934.3737.9835.13
11.Ogrodnik WojciechPark Wodny Tarnowskie G.+0.662:21.0649430.5536.3637.6036.55
12.Borowski KacperKS KSZO Ostrowiec Św.+0.662:23.4646930.9735.3837.1639.95
13.Zając Kamil SOUKP Unia Oświęcim+0.742:23.9746431.9336.9238.6936.43

15 lat

1.Kwiecień PawełKS Piątka Chorzów+0.702:18.9451632.1433.8437.2535.71
2.Mamcarz Mateusz SOPłetwal Zakopane+0.592:20.1050430.5634.0837.1438.32
3.Plewka PrzemysławPark Wodny Tarnowskie G.+0.622:20.7449730.8036.4737.3536.12
4.Jędryka NikodemMKS Jedynka Łódź+0.562:23.6446732.7435.0939.1436.67
5.Juda Dominik SOUKP Unia Oświęcim+0.702:24.3946032.6935.4237.8938.39
6.Drabczyk Krystian SOUKP Unia Oświęcim+0.632:28.3542433.2137.9538.8638.33
7.Jędrzejkiewicz IgnacyGIM 92 Ursynów W-wa+0.692:31.0940231.6838.3740.3040.74
8.Skalski KonradPark Wodny Tarnowskie G.+0.802:31.2440033.3037.0241.7539.17
9.Zacharjasiewicz AntoniGIM 92 Ursynów W-wa+0.672:45.1430734.9641.4242.8445.92

14 lat

1.Płoszka KacperMKS Jedynka Łódź+0.712:18.6652029.9234.9237.6736.15
2.Michta BartoszKS KSZO Ostrowiec Św.+0.682:21.7148730.8636.6537.4936.71
3.Mochnal KacperMKS Jedynka Łódź+0.682:23.5446832.9235.3838.2836.96
4.Gołyński MichałGIM 92 Ursynów W-wa+0.642:30.8740333.1638.1839.8039.73
5.Szczęch MikołajKP Sokół Rzeszów+0.672:34.0237933.8637.9940.2341.94
6.Okoń MaksymilianGIM 92 Ursynów W-wa+0.542:37.3035632.6138.5141.0045.18
7.Gohla KamilMMKS Kędzierzyn-Koźle+0.682:52.6426936.8744.8246.8444.11


<< TOP >>
Konkurencja 16
27-04-2019 - 20:18
Kobiet, 100m grzbietowyOpen
Wyniki

Rekord Polski Seniorów
Rekord Polski Młodzieżowców
Rekord Polski Jun.18-lat
Rekord Polski Jun.17-lat
Rekord Polski Jun.16-lat
Rekord Polski Jun.15-lat
Rekord Polski Jun.14-lat
1:00.61
1:00.61
1:01.49
1:01.49
1:01.49
1:03.13
1:03.37
Tchórz Alicja
Tchórz Alicja
Naziębło Klaudia
Naziębło Klaudia
Naziębło Klaudia
Naziębło Klaudia
Lefanowicz Iwona
JUWRO
JUWRO
JUWRO
JUWRO
JUWRO
JUWRO
SKLUB
Kazań (RUS)
Kazan (RUS)
Doha (QAT)
Doha (QAT)
Doha (QAT)
Gorzów Wlkp.
Gorzów Wlkp.
03-08-2015
03-08-2015
10-12-2009
10-12-2009
10-12-2009
13-07-2008
24-11-2006

Punkty: FINA 2018
PozycjaCRCzasPkt.50m100m
Open

1.Tchórz AlicjaJuvenia Wrocław+0.641:00.7287629.6331.09
2.Naskręt AgataG-8 Bielany Warszawa+0.681:02.2781230.7231.55
3.Herasimowicz ZuzannaAZS AWF Warszawa+0.651:03.3377230.4932.84
4.Mozołowska EmiliaUKP Polonia Warszawa+0.691:05.3470331.7833.56
5.Modrzejewska Magdalena SRVictoria Racibórz+0.641:05.6269431.5034.12
6.Ulicka AlicjaNawa Skierniewice+0.561:05.6869231.3634.32
7.Pogorzelska LauraSMS Galicja Kraków+0.631:05.7968831.8933.90
8.Bernat LauraKS OLIMPIA Lublin+0.591:06.1967632.7133.48
9.Tarasiewicz KlaudiaUKP Polonia Warszawa+0.611:06.5566532.4334.12
10.Magierowska Julia SKAZS AWF Katowice+0.681:07.3864132.2335.15
11.Piesko MartynaOlimpijczyk 23 Lublin+0.701:07.4363931.9535.48
12.Koluch Julia SZGKapry-Armexim Pruszków+0.821:07.4663833.3534.11
13.Buszka KorneliaUKP Polonia Warszawa+0.741:07.4763832.3835.09
14.Łysakowska JuliaKU AZS UMCS Lublin+0.771:07.5263733.3634.16
15.Bujak KlaraG-8 Bielany Warszawa+0.621:07.8562733.0134.84
16.Kupis AleksandraMKP Szczecin+0.731:08.0062333.4034.60
17.Gawron PaulaCSTiR Strzyżów+0.741:08.6360632.9035.73
18.Skwara OliwiaHuragan Sosnowiec+0.761:08.6860532.9335.75
19.Piotrowicz MartynaG-8 Bielany Warszawa+0.611:08.8260133.2135.61
20.Malec KlaudiaUKS ORKA Zamość+0.821:08.8660033.2535.61
21.Mrożewska AnnaUKP Polonia Warszawa+0.611:08.9459832.7336.21
22.Poznańska JustynaUKS SP 8 Chrzanów+0.621:09.1859233.8435.34
23.Kruzerowska ZofiaMKS Jedynka Łódź+0.631:09.6458033.8535.79
24.Górnicka AleksandraMKP Szczecin+0.751:09.6757933.8535.82
25.Steć OliwiaKS KSZO Ostrowiec Św.+0.641:09.7757733.6236.15
26.Kozińska AnnaGIM 92 Ursynów W-wa+0.681:09.8657533.9735.89
27.Marszałek MagdalenaMKP Szczecin+0.741:09.9057433.7136.19
28.Sczogiel AlicjaPark Wodny Tarnowskie G.+0.611:09.9157333.4736.44
29.Suchecka KatarzynaKU AZS UMCS Lublin+0.691:09.9757233.4136.56
30.Karwowska WiktoriaNarwal Międzyrzec Podl.+0.811:10.4556033.8136.64
31.Szuper KatarzynaUKS ORKA Zamość+0.701:10.4856034.3936.09
32.Petrykowska AdriannaKS KSZO Ostrowiec Św.+0.731:10.5055934.0936.41
33.Niemiec AleksandraMUKP Fala Ropczyce+0.611:10.5455833.0337.51
34.Macioła MajaAZS AWF Warszawa+0.661:10.8055234.3036.50
35.Grzebieluch MajaSKS 137 Delfin Łódź+0.621:10.8155233.5737.24
36.Oleszak Maja SZGTP Zielona Góra+0.801:11.1454434.9136.23
37.Samuła KorneliaOlimpijczyk 23 Lublin+0.701:11.2554234.6436.61
38.Stanecka HannaBarakuda Starachowice+0.681:11.2754134.9936.28
39.Wrona MagdalenaMKS Jedynka Łódź+0.711:11.6953234.7236.97
40.Zajączkowska EwaMKS Trójka Łódź+0.631:12.4651534.6737.79
41.Łuszczewska EmiliaJuvenia Białystok+0.741:12.4751534.6637.81
42.Rutka EmiliaSMS Galicja Kraków+0.681:12.5851234.4538.13
43.Warchałowska PaulinaKS OLIMPIA Lublin+0.751:12.7250934.6638.06
44.Sierpień AleksandraBarakuda Starachowice+0.781:13.1550135.5137.64
45.Radek WiktoriaMUKS Gilus Gilowice+0.701:13.2449935.3337.91
46.Bidnik WiktoriaGIM 92 Ursynów W-wa+0.711:14.1148134.6739.44
47.Stansberry LilianeUKS GOS Raszyn+0.601:14.8946636.1638.73
48.Misiorny JuliaMKS Trójka Łódź+0.671:15.0446436.3338.71
49.Jarzyna MariaBarakuda Starachowice+0.771:15.2945935.5939.70
50.Rębilas JuliaJedność 32 Przyszowice+0.691:15.3145937.0738.24
51.Szynal AmeliaSkarpa Lublin+0.741:15.4145735.7139.70
52.Nowak OliwiaGIM 92 Ursynów W-wa+0.731:15.6945236.4539.24
53.Skalińska EwaMKS Piaseczno+0.641:16.1244436.5839.54
54.Biernacka MajaMKS Jedynka Łódź+0.841:16.1844337.6238.56
55.Janczarska WiktoriaSiódemka Gdynia+0.681:17.3242437.2640.06
56.Rokita MartynaKP Sokół Rzeszów+0.691:18.0341236.5441.49
57.Karbowska AgataPark Wodny Tarnowskie G.1:18.3940738.0140.38
58.Topp ZofiaG-8 Bielany Warszawa+0.801:19.6938737.8441.85
59.Guzior EmiliaKP Sokół Rzeszów+0.681:20.2237937.6842.54
60.Jarzyńska GabrielaMUKS Wodnik Łask+0.921:20.3937738.6841.71
DYSKW.Wilgocka WiktoriaKU AZS UMCS Lublin+0.701:09.5133.6335.88
G1 - głowa pływaka nie złamała lustra wody przed lub na linii 15m
DYSKW.Pawlik NataliaSalos Cortile Kielce+0.771:14.1435.4638.68
G1 - głowa pływaka nie złamała lustra wody przed lub na linii 15m

17 - 18 lat

1.Herasimowicz ZuzannaAZS AWF Warszawa+0.651:03.3377230.4932.84
2.Mozołowska EmiliaUKP Polonia Warszawa+0.691:05.3470331.7833.56
3.Modrzejewska Magdalena SRVictoria Racibórz+0.641:05.6269431.5034.12
4.Ulicka AlicjaNawa Skierniewice+0.561:05.6869231.3634.32
5.Pogorzelska LauraSMS Galicja Kraków+0.631:05.7968831.8933.90
6.Magierowska Julia SKAZS AWF Katowice+0.681:07.3864132.2335.15
7.Łysakowska JuliaKU AZS UMCS Lublin+0.771:07.5263733.3634.16
8.Bujak KlaraG-8 Bielany Warszawa+0.621:07.8562733.0134.84
9.Kupis AleksandraMKP Szczecin+0.731:08.0062333.4034.60
10.Górnicka AleksandraMKP Szczecin+0.751:09.6757933.8535.82
11.Marszałek MagdalenaMKP Szczecin+0.741:09.9057433.7136.19
12.Oleszak Maja SZGTP Zielona Góra+0.801:11.1454434.9136.23

16 lat

1.Piesko MartynaOlimpijczyk 23 Lublin+0.701:07.4363931.9535.48
2.Buszka KorneliaUKP Polonia Warszawa+0.741:07.4763832.3835.09
3.Skwara OliwiaHuragan Sosnowiec+0.761:08.6860532.9335.75
4.Mrożewska AnnaUKP Polonia Warszawa+0.611:08.9459832.7336.21
5.Kozińska AnnaGIM 92 Ursynów W-wa+0.681:09.8657533.9735.89
6.Sczogiel AlicjaPark Wodny Tarnowskie G.+0.611:09.9157333.4736.44
7.Macioła MajaAZS AWF Warszawa+0.661:10.8055234.3036.50
8.Samuła KorneliaOlimpijczyk 23 Lublin+0.701:11.2554234.6436.61
9.Stansberry LilianeUKS GOS Raszyn+0.601:14.8946636.1638.73
10.Szynal AmeliaSkarpa Lublin+0.741:15.4145735.7139.70
11.Karbowska AgataPark Wodny Tarnowskie G.1:18.3940738.0140.38
12.Topp ZofiaG-8 Bielany Warszawa+0.801:19.6938737.8441.85

15 lat

1.Tarasiewicz KlaudiaUKP Polonia Warszawa+0.611:06.5566532.4334.12
2.Gawron PaulaCSTiR Strzyżów+0.741:08.6360632.9035.73
3.Piotrowicz MartynaG-8 Bielany Warszawa+0.611:08.8260133.2135.61
4.Malec KlaudiaUKS ORKA Zamość+0.821:08.8660033.2535.61
5.Kruzerowska ZofiaMKS Jedynka Łódź+0.631:09.6458033.8535.79
6.Steć OliwiaKS KSZO Ostrowiec Św.+0.641:09.7757733.6236.15
7.Karwowska WiktoriaNarwal Międzyrzec Podl.+0.811:10.4556033.8136.64
8.Szuper KatarzynaUKS ORKA Zamość+0.701:10.4856034.3936.09
9.Stanecka HannaBarakuda Starachowice+0.681:11.2754134.9936.28
10.Wrona MagdalenaMKS Jedynka Łódź+0.711:11.6953234.7236.97
11.Zajączkowska EwaMKS Trójka Łódź+0.631:12.4651534.6737.79
12.Rutka EmiliaSMS Galicja Kraków+0.681:12.5851234.4538.13
13.Sierpień AleksandraBarakuda Starachowice+0.781:13.1550135.5137.64
14.Bidnik WiktoriaGIM 92 Ursynów W-wa+0.711:14.1148134.6739.44
15.Misiorny JuliaMKS Trójka Łódź+0.671:15.0446436.3338.71
16.Nowak OliwiaGIM 92 Ursynów W-wa+0.731:15.6945236.4539.24
17.Biernacka MajaMKS Jedynka Łódź+0.841:16.1844337.6238.56
18.Rokita MartynaKP Sokół Rzeszów+0.691:18.0341236.5441.49
DYSKW.Wilgocka WiktoriaKU AZS UMCS Lublin+0.701:09.5133.6335.88
G1 - głowa pływaka nie złamała lustra wody przed lub na linii 15m

14 lat

1.Bernat LauraKS OLIMPIA Lublin+0.591:06.1967632.7133.48
2.Poznańska JustynaUKS SP 8 Chrzanów+0.621:09.1859233.8435.34
3.Petrykowska AdriannaKS KSZO Ostrowiec Św.+0.731:10.5055934.0936.41
4.Grzebieluch MajaSKS 137 Delfin Łódź+0.621:10.8155233.5737.24
5.Łuszczewska EmiliaJuvenia Białystok+0.741:12.4751534.6637.81
6.Warchałowska PaulinaKS OLIMPIA Lublin+0.751:12.7250934.6638.06
7.Radek WiktoriaMUKS Gilus Gilowice+0.701:13.2449935.3337.91
8.Jarzyna MariaBarakuda Starachowice+0.771:15.2945935.5939.70
9.Rębilas JuliaJedność 32 Przyszowice+0.691:15.3145937.0738.24
10.Skalińska EwaMKS Piaseczno+0.641:16.1244436.5839.54
11.Janczarska WiktoriaSiódemka Gdynia+0.681:17.3242437.2640.06
12.Guzior EmiliaKP Sokół Rzeszów+0.681:20.2237937.6842.54
13.Jarzyńska GabrielaMUKS Wodnik Łask+0.921:20.3937738.6841.71
DYSKW.Pawlik NataliaSalos Cortile Kielce+0.771:14.1435.4638.68
G1 - głowa pływaka nie złamała lustra wody przed lub na linii 15m


<< TOP >>
Konkurencja 17
27-04-2019 - 20:23
Mężczyzn, 100m grzbietowyOpen
Wyniki

Rekord Polski Seniorów
Rekord Polski Seniorów
Rekord Polski Młodzieżowców
Rekord Polski Młodzieżowców
Rekord Polski Jun.18-lat
Rekord Polski Jun.17-lat
Rekord Polski Jun.16-lat
Rekord Polski Jun.15-lat
Rekord Polski Jun.14-lat
53.82
53.82
53.82
53.82
54.60
55.47
56.16
57.22
59.12
Kawęcki Radosław
Stokowski Kacper
Kawęcki Radosław
Stokowski Kacper
Stokowski Kacper
Skierka Jakub
Stokowski Kacper
Goraj Marcin
Goraj Marcin
NOZIE
G8WAR
TPZIE
G8WAR
G8WAR
TRKAR
G8WAR
GAKRA
GAKRA
Barcelona (ESP)
Łódź
Barcelona (ESP)
Łódź
Netanya (ISR)
Baku (AZE)
Szczecin
Lublin
Olsztyn
29-07-2013
25-05-2018
29-07-2013
25-05-2018
29-06-2017
23-06-2015
29-05-2015
17-07-2016
05-07-2015

Punkty: FINA 2018
PozycjaCRCzasPkt.50m100m
Open

1.Kawęcki RadosławAZS AWF Warszawa+0.6256.0879027.7328.35
2.Bugdol RafałAZS AWF Katowice+0.6256.1178927.1428.97
3.Ungeheuer MateuszKU AZS AGH Kraków+0.6356.4077627.4528.95
4.Mościcki JakubG-8 Bielany Warszawa+0.6356.4277627.2429.18
5.Karolczak JanG-8 Bielany Warszawa+0.6657.1674627.4329.73
6.Zbutowicz KarolG-8 Bielany Warszawa+0.6357.1974527.6829.51
7.Polewka TomaszAZS AWF Katowice+0.6058.0871127.5930.49
8.Skierka Jakub SZGTP Zielona Góra+0.7258.1071028.6129.49
9.Franke PawełG-8 Bielany Warszawa+0.5758.2370628.0430.19
10.Bryła KamilKU AZS UMCS Lublin+0.6058.4969628.8529.64
11.Radziszewski KrzysztofG-8 Bielany Warszawa+0.7058.8168528.7830.03
12.Balcerak JakubMKS Trójka Łódź+0.5758.8568328.7230.13
13.Rożenek Patryk SRKS Górnik Radlin+0.6259.0867529.4429.64
14.Bliźniewski FranciszekMKS Trójka Łódź+0.6859.7365429.3030.43
15.Masiuk KsaweryG-8 Bielany Warszawa+0.5459.7665328.6731.09
16.Król JanKS KSZO Ostrowiec Św.+0.6759.9564629.1330.82
17.Nowiczkow JakubKU AZS UMCS Lublin+0.621:00.0164529.2430.77
18.Żołądź StanisławG-8 Bielany Warszawa+0.631:00.1763929.1531.02
19.Zając Mateusz SRVictoria Racibórz+0.611:00.2363729.6030.63
20.Sieczek OliwierG-8 Bielany Warszawa+0.611:00.2563729.2830.97
21.Sienkiewicz Aleksander SZGTP Zielona Góra+0.611:00.2863629.4230.86
22.Goraj MarcinSMS Galicja Kraków+0.611:01.0261329.3231.70
23.Kotwica BartoszKU AZS UMCS Lublin+0.571:01.5059929.1232.38
24.Szpaler JakubMKP Szczecin+0.551:01.5859629.7731.81
25.Suchański Przemysław SOUKP Unia Oświęcim+0.641:02.0358429.7232.31
26.Szarpak Marcin SOAZS AWF Katowice+0.651:02.2157830.4231.79
Gotowski DominikG-8 Bielany Warszawa+0.661:02.2157829.7832.43
28.Górka Łukasz SWrWKS Śląsk Wrocław+0.771:02.2857730.0032.28
29.Kwiatek RadosławSalos Cortile Kielce+0.661:02.3657430.8131.55
30.Borowski JakubSalos Cortile Kielce+0.731:02.5157030.6631.85
31.Słowikowski BartoszKapry-Armexim Pruszków+0.621:02.7756330.0832.69
32.Dudzik SebastianSMS Galicja Kraków+0.691:03.2954930.9132.38
33.Wanat GrzegorzSMS Galicja Kraków+0.671:03.3854729.9833.40
34.Tarka MaciejKS KSZO Ostrowiec Św.+0.681:03.4554530.4932.96
35.Sagan JakubSkarpa Lublin+0.561:03.4754530.5632.91
36.Wołoszyn RomanKU AZS UMCS Lublin+0.671:03.7653730.6633.10
37.Rybiński FilipSSP Orka Iława+0.621:03.8753530.7033.17
38.Czerwiński ŁukaszG-8 Bielany Warszawa+0.591:03.9553230.0033.95
39.Dziewguć BenjaminMKS Piaseczno+0.591:04.0453030.7933.25
40.Szewczyk MaciejMKS Jedynka Łódź+0.721:04.3952230.9633.43
41.Białecki JanMUKP Warszawianka+0.761:04.5851731.3333.25
42.Coleman AlanMKS Jedynka Łódź+0.791:04.6051730.8833.72
43.Śliwa MichałMUKP Fala Ropczyce+0.631:05.2150231.1334.08
44.Koncki BartłomiejKS Wisła Puławy+0.641:05.6149332.2733.34
45.Rozmysłowski ErykUKS GOS Raszyn+0.811:06.1948031.9734.22
46.Rozmysłowski FilipUKS GOS Raszyn+0.611:06.3447732.2234.12
47.Jędrzejkiewicz IgnacyGIM 92 Ursynów W-wa+0.541:06.4647431.8034.66
48.Chyrchała RafałUKS ORKA Zamość+0.581:06.5147332.6833.83
49.Kwiecień PawełKS Piątka Chorzów+0.641:06.5647232.6933.87
50.Urban JakubLUKS Orlik Lublin+0.731:06.6247132.2534.37
51.Pogoda KrzysztofMKS Jedynka Łódź+0.581:06.7446832.7134.03
52.Luberda WiktorSMS Galicja Kraków+0.771:07.5245232.6234.90
53.Borsuk PiotrUKP Fala Kraśnik+0.771:07.6844932.4035.28
54.Zarychta MarcelKS OLIMPIA Lublin+0.701:07.7944733.3234.47
55.Ochman MateuszPark Wodny Tarnowskie G.+0.671:07.9444433.9633.98
56.Barański JakubBarakuda Starachowice+0.601:08.0044332.6835.32
57.Tetlak MaciejSMS Galicja Kraków+0.831:08.1644033.7134.45
58.Świć MateuszOlimpijczyk 23 Lublin+0.721:08.3743632.6635.71
59.Trydulski OskarGIM 92 Ursynów W-wa+0.801:08.5143332.8935.62
60.Zubik JanUKP Polonia Warszawa+0.691:08.6643032.5636.10
61.Sobieszek FranciszekMKS Piaseczno+0.681:08.9442532.8036.14
62.Łysoniewski OskarMKS Trójka Łódź+0.721:09.1942033.3435.85
63.Chołżyński NikodemOlimpijczyk 23 Lublin+0.661:09.5341432.8336.70
64.Czernicki HubertKP Sokół Rzeszów+0.701:09.7541033.5236.23
65.Radkiewicz KajetanKS KSZO Ostrowiec Św.+0.621:10.4439834.3736.07
66.Rynkiewicz JakubKP Sokół Rzeszów+0.901:11.6837833.8837.80
67.Chupka PatrykGIM 92 Ursynów W-wa+0.771:12.4336634.2238.21
68.Nowak KacperBarakuda Starachowice+0.671:12.4536635.4237.03
69.Pawlica MateuszPark Wodny Tarnowskie G.+0.761:12.4636635.2237.24
70.Włoch JakubKS Posnania Poznań+0.651:12.4936533.9838.51
71.Walczyk DominikKS KSZO Ostrowiec Św.+0.691:12.5636434.3438.22
72.Jarczewski FranciszekUKS 190 Łódź+0.581:13.5335035.3938.14
73.Depa MateuszKS Posnania Poznań+0.711:14.4233836.1338.29
74.Urbanek FilipMUKP Fala Ropczyce+0.671:14.5733635.3039.27
75.Ptak JanGIM 92 Ursynów W-wa+0.781:14.8133236.3538.46
76.Miciul Michał SZGTP Zielona Góra+0.691:16.4531139.1337.32
77.Szafranek SzymonManta Kochłowice Ruda Śl.+0.651:18.1829137.3040.88
78.Matofij MikołajSiódemka Gdynia+0.701:19.8227438.7841.04

17 - 18 lat

1.Mościcki JakubG-8 Bielany Warszawa+0.6356.4277627.2429.18
2.Karolczak JanG-8 Bielany Warszawa+0.6657.1674627.4329.73
3.Radziszewski KrzysztofG-8 Bielany Warszawa+0.7058.8168528.7830.03
4.Rożenek Patryk SRKS Górnik Radlin+0.6259.0867529.4429.64
5.Bliźniewski FranciszekMKS Trójka Łódź+0.6859.7365429.30