Nr  1. Dziewcząt, 50m dowolny  9 - 11 lat
Nr  2. Chłopców, 50m dowolny  9 - 11 lat
Nr  3. Dziewcząt, 100m zmienny  9 - 11 lat
Nr  4. Chłopców, 100m zmienny  9 - 11 lat
Nr  5. Dziewcząt, 200m grzbietowy  11 lat
Nr  6. Chłopców, 200m grzbietowy  11 lat
Nr  7. Dziewcząt, 50m grzbietowy  9 - 10 lat
Nr  8. Chłopców, 50m grzbietowy  9 - 10 lat
Nr  9. Dziewcząt, 100m klasyczny  11 lat
Nr  10. Chłopców, 100m klasyczny  11 lat
Nr  11. Dziewcząt, 4 x 50m dowolny  9 - 11 lat
Nr  12. Chłopców, 4 x 50m dowolny  9 - 11 lat


Świętokrzyska Liga Pływacka - 1 runda Małej Ligi
Staszów, 9 lutego 2019r


Konkurencja 1
09-02-2019
Dziewcząt, 50m dowolny9 - 11 lat
Wyniki

Rek Okręgu Święt. Dzieci30.56Długołęcka KarolinaUNBUSOstrowiec Św.08-12-2007

Punkty: FINA 2017
PozycjaRok ur.CzasPkt.
11 lat

1.Karwacka Dominika08KSZO Ostrowiec Św33.56332
2.Woźniak Beata08KSZO Ostrowiec Św33.76326
3.Dąbek Emilia08Salos Cortile Kielce36.60256
4.Janus Lena08Salos Cortile Kielce37.25242
5.Nowińska Justyna08Korona-Swim Kielce38.02228
6.Łapawa Jadwiga08KSZO Ostrowiec Św38.58218
7.Wróbel Magdalena08UNIA Busko Zdrój39.08210
8.Zatorska Zofia08Barakuda Starachowice39.21208
9.Drzymalska Zofia08Centrum Staszów39.74199
10.Nowak Maja08Delfin Połaniec40.28192
11.Strzęp Magdalena08Salos Cortile Kielce41.46176
12.Wnuk Oliwia08UNIA Busko Zdrój41.54175
13.Wilk Ada08Wodnik Końskie41.77172
14.Gręda Julia08Korona-Swim Kielce42.39164
15.Jamioł Marta08Salos Cortile Kielce42.51163
16.Świercz Zofia08Wodnik Końskie42.53163
17.Grochowina Magdalena08UNIA Busko Zdrój43.73150
18.Sroka Ewa08UNIA Busko Zdrój44.37143
19.Wójcikowska Julia08Centrum Staszów46.62123
DYSKW.Cetera Julia08Barakuda Starachowice
O1 - start przed sygnałem
DYSKW.Kaczmarska Wiktoria08Barakuda Starachowice
O1 - start przed sygnałem

10 lat

1.Prasał Aleksandra09Korona-Swim Kielce33.85323
2.Karpowicz Olivia09ORKA MOSiR Kielce34.52305
3.Beksińska Amelia09KSZO Ostrowiec Św34.93294
4.Karczewska Oliwia09Korona-Swim Kielce37.77232
5.Kozub Amelia09KSZO Ostrowiec Św39.21208
6.Guzińska Natalia09ORKA MOSiR Kielce39.94197
7.Jama Michalina09KSZO Ostrowiec Św40.63187
8.Górniak Adrianna09KSZO Ostrowiec Św40.70186
9.Sulik Hanna09KSZO Ostrowiec Św40.94182
10.Wójtowicz Oliwia09Barakuda Starachowice41.24178
11.Bielecka Lena09KSZO Ostrowiec Św42.55162
12.Celińska Wiktoria09KSZO Ostrowiec Św43.24155
13.Nega Oliwia09Korona-Swim Kielce43.25155
14.Barańska Zofia09Barakuda Starachowice43.40153
15.Zagraj Zuzanna09KSZO Ostrowiec Św43.67150
16.Chrabąszcz Maja09Korona-Swim Kielce43.97147
17.Zgórska Julia09ORKA MOSiR Kielce45.03137
18.Sosnowska Oliwia09Centrum Staszów45.80130
19.Mozal Marcelina09KSZO Ostrowiec Św46.19127
20.Korona Cecylia09FOKA Sandomierz46.40125
21.Szymoniak Lena09Korona-Swim Kielce47.52116
22.Pietrasiak Małgorzata09Korona-Swim Kielce47.56116
23.Wójcik Maja09Korona-Swim Kielce48.52109
24.Osuch Gabriela09Korona-Swim Kielce49.12105
25.Rudnik Kinga09Centrum Staszów49.48103
26.Piwowarczyk Amelia09Korona-Swim Kielce50.2299
27.Klimek Aleksandra09KSZO Ostrowiec Św53.7181
28.Miernik Malwina09Salos Cortile Kielce56.9667
29.Krakowiak Kornelia09FOKA Sandomierz1:06.9041

9 lat

1.Olszewska Natalia10ORKA MOSiR Kielce42.67161
2.Sokół Sara10KSZO Ostrowiec Św43.07157
3.Seweryn Julia10Barakuda Starachowice43.84148
4.Pawlik Aleksandra10Salos Cortile Kielce44.84139
5.Kułaga Daria10Barakuda Starachowice46.56124
Szybajło Zuzanna10UNIA Busko Zdrój46.56124
7.Jędrzejewska Anna10Barakuda Starachowice47.75115
8.Staniszewska Maja10KSZO Ostrowiec Św48.31111
9.Mikołajek Nikola10KSZO Ostrowiec Św48.40110
10.Nagórna Wiktoria10Korona-Swim Kielce49.95100
11.Kabała Maria10KSZO Ostrowiec Św51.6291
12.Brzezińska Dominika10KSZO Ostrowiec Św52.0389
13.Zalewska Zuzanna10UNIA Busko Zdrój52.0688
14.Petrykowska Gabriela10KSZO Ostrowiec Św54.3578
15.Bocak Amelia10Korona-Swim Kielce54.8975
16.Haczkiewicz Aleksandra10Korona-Swim Kielce55.0075
17.Rączka Paulina10UNIA Busko Zdrój55.1174
18.Wierzbicka Zofia10FOKA Sandomierz55.7172
19.Kaczmarska Julia10Barakuda Starachowice56.5069
20.Półtorak Sylwia10Korona-Swim Kielce59.5659
21.Haczkiewicz Hanna10Korona-Swim Kielce1:00.0058
22.Guła Maja10Centrum Staszów1:00.8355
23.Bujak Dominika10Korona-Swim Kielce1:02.0352
24.Agliano Viktoria10Centrum Staszów1:02.7650
25.Świderska Oliwia10Korona-Swim Kielce1:03.1449
26.Wadowiec Maja10FOKA Sandomierz1:04.0747
27.Wiatr Alicja10FOKA Sandomierz1:08.2539
28.Kotwica Zofia10KSZO Ostrowiec Św1:09.7736
29.Chachon Sara10Korona-Swim Kielce1:10.8335
30.Rogowska Martyna10Korona-Swim Kielce1:21.4523


<< TOP >>
Konkurencja 2
09-02-2019
Chłopców, 50m dowolny

9 - 11 lat
Wyniki

Rek Okręgu Święt. Dzieci30.07Zacharski SzymonUNBUSOstrowiec Św.08-12-2007

Punkty: FINA 2017
PozycjaRok ur.CzasPkt.
11 lat

1.Bekier Wiktor08Korona-Swim Kielce32.87234
2.Olesiński Jan08Barakuda Starachowice32.89233
3.Sykucki Kacper08FOKA Sandomierz34.50202
4.Plewniak Michał08Barakuda Starachowice35.02193
5.Głogowski Seweryn08ORKA MOSiR Kielce36.32173
6.Kaczmarczyk Marcel08Barakuda Starachowice40.44125
7.Wicha Antoni08KSZO Ostrowiec Św40.83122
8.Tobiszewski Mikołaj08KSZO Ostrowiec Św40.86121
9.Bąk Stanisław08Salos Cortile Kielce41.33117
10.Krzak Antoni08UNIA Busko Zdrój41.77114
11.Wujek Jakub08Salos Cortile Kielce43.44101
12.Tarłowski Bartosz08KSZO Ostrowiec Św43.60100
13.Czech Michał08Korona-Swim Kielce44.9591
14.Kosierkiewicz Jakub08Wodnik Końskie46.2684
15.Stylski Karol08FOKA Sandomierz54.2152

10 lat

1.Grzesik Franciszek09KSZO Ostrowiec Św36.14176
2.Budzeń Patryk09KSZO Ostrowiec Św36.81166
3.Nalej Maciej09Korona-Swim Kielce36.97164
4.Kępiński Rafał09KSZO Ostrowiec Św39.53134
5.Woś Julian09Barakuda Starachowice40.30127
6.Batugowski Szymon09KSZO Ostrowiec Św40.38126
7.Rdzanek Mikołaj09KSZO Ostrowiec Św40.55124
8.Oleś Piotr09Korona-Swim Kielce42.22110
9.Dudek Jan09Centrum Staszów42.70106
10.Bezak Bartłomiej09KSZO Ostrowiec Św43.38101
11.Kaczmarczyk Aleksander09Barakuda Starachowice44.3195
12.Morawski Filip09Korona-Swim Kielce44.4194
13.Kułaga Dawid09Barakuda Starachowice45.0291
14.Drzymalski Karol09Centrum Staszów45.1590
15.Wiater Kacper09FOKA Sandomierz45.2989
16.Mosiołek Filip09Barakuda Starachowice45.3988
17.Olszewski Filip09ORKA MOSiR Kielce45.5887
18.Pastuszka Piotr09Barakuda Starachowice47.0779
19.Kalita Michał09KSZO Ostrowiec Św47.1279
20.Kamiński Aleksander09KSZO Ostrowiec Św48.3073
21.Gębalski Piotr09FOKA Sandomierz54.3151
22.Polański Piotr09Korona-Swim Kielce56.1846
23.Szpatowicz Filip09FOKA Sandomierz57.4343
24.Banaszewski Stanisław09Barakuda Starachowice58.1742
25.Walasek Szymon09Centrum Staszów59.8038
26.Tuz Jakub09Barakuda Starachowice1:20.3216

9 lat

1.Słota Filip10Centrum Staszów39.75132
2.Krzysiek Oskar10Korona-Swim Kielce40.19128
3.Hunek Paweł10ORKA MOSiR Kielce41.84113
4.Błajszczak Michał10FOKA Sandomierz44.7093
5.Starachowski Maciej10KSZO Ostrowiec Św45.4288
6.Karcz Maxymilian10UNIA Busko Zdrój45.6887
7.Błajszczak Jakub10FOKA Sandomierz46.7381
8.Starachowski Michał10KSZO Ostrowiec Św48.0574
9.Chmielewski Oskar10Centrum Staszów48.0974
10.Giemza Paweł10KSZO Ostrowiec Św48.6972
11.Mucha Marcel10Korona-Swim Kielce49.8267
12.Wójcikowski Jan10Centrum Staszów50.9063
13.Malinowski Maciej10FOKA Sandomierz51.8059
14.Nogajski Adam10Barakuda Starachowice52.7656
Dziuba Mateusz10Centrum Staszów52.7656
16.Nogajski Jakub10Barakuda Starachowice53.4454
17.Nogajski Michał10Barakuda Starachowice53.4954
18.Niewczas Krzysztof10Barakuda Starachowice54.4851
19.Kowalczyk Bartosz10Korona-Swim Kielce55.0649
20.Byczyński Stanisław10Barakuda Starachowice55.1949
21.Szostak Antoni10Korona-Swim Kielce55.4848
22.Wrona Hubert10Barakuda Starachowice55.6648
23.Szczyrba Robert10FOKA Sandomierz57.2344
24.Andrzejczak Mateusz10Korona-Swim Kielce1:00.0838
25.Lis Franciszek10Korona-Swim Kielce1:00.3137
26.Lisak Kacper10Korona-Swim Kielce1:00.6037
27.Toporowski Krzysztof10Centrum Staszów1:02.0834
28.Wlazło Krzysztof10Korona-Swim Kielce1:02.1334
29.Samek Adrian10Korona-Swim Kielce1:06.7627
30.Opatowicz Jakub10Centrum Staszów1:10.8223
31.Kopciara Maksymilian10Korona-Swim Kielce1:11.2223


<< TOP >>
Konkurencja 3
09-02-2019
Dziewcząt, 100m zmienny9 - 11 lat
Wyniki

Rek Okręgu Święt. Dzieci1:17.62Petrykowska AdriannaKSOSTOstrowiec Św.11-12-2016

Punkty: FINA 2017
PozycjaRok ur.CzasPkt.
11 lat

1.Woźniak Beata08KSZO Ostrowiec Św1:27.28273
2.Kuc Weronika08UNIA Busko Zdrój1:32.46230
3.Dąbek Emilia08Salos Cortile Kielce1:36.47202
4.Łapawa Jadwiga08KSZO Ostrowiec Św1:36.72201
5.Iżykowska Kaja08Korona-Swim Kielce1:45.96152
6.Kozieł Alicja08FOKA Sandomierz1:47.93144
7.Walo Maria08Korona-Swim Kielce1:49.86137
8.Drzymalska Zofia08Centrum Staszów1:50.85133
9.Świercz Zofia08Wodnik Końskie1:51.95129
10.Wilk Ada08Wodnik Końskie1:54.37121
11.Wnuk Oliwia08UNIA Busko Zdrój1:55.68117
12.Latosińska Julia08Korona-Swim Kielce2:05.7391
DYSKW.Chmura Emilia08FOKA Sandomierz
Z2 - ukończenie poszczególnych odcinków niezgodne z przepisami o danym stylu, /G-8

10 lat

1.Beksińska Amelia09KSZO Ostrowiec Św1:37.41196
2.Gil Laura09KSZO Ostrowiec Św1:37.56195
3.Karczewska Oliwia09Korona-Swim Kielce1:38.58189
4.Mazur Vanessa09KSZO Ostrowiec Św1:39.46184
5.Wójtowicz Oliwia09Barakuda Starachowice1:43.11166
6.Jama Michalina09KSZO Ostrowiec Św1:43.18165
7.Boruń Izabela09Korona-Swim Kielce1:49.67137
8.Wójcik Maja09Korona-Swim Kielce1:54.29121
9.Piwowarczyk Amelia09Korona-Swim Kielce1:59.34107
DYSKW.Chrabąszcz Maja09Korona-Swim Kielce
Z2 - ukończenie poszczególnych odcinków niezgodne z przepisami o danym stylu, G-8
DYSKW.Rudnik Kinga09Centrum Staszów
O1 - start przed sygnałem

9 lat

1.Seweryn Julia10Barakuda Starachowice1:54.18122


<< TOP >>
Konkurencja 4
09-02-2019
Chłopców, 100m zmienny

9 - 11 lat
Wyniki

Rek Okręgu Święt. Dzieci1:14.53Gotszling DawidKOKIEPuławy16-12-2012

Punkty: FINA 2017
PozycjaRok ur.CzasPkt.
11 lat

1.Szyszkowski Bartosz08Centrum Staszów1:29.14179
2.Górski Antoni08Korona-Swim Kielce1:34.44151
3.Gawlik Franciszek08UNIA Busko Zdrój1:38.02135
4.Wojsa Filip08Korona-Swim Kielce1:41.10123
5.Krzak Antoni08UNIA Busko Zdrój1:49.7596
DYSKW.Kosierkiewicz Jakub08Wodnik Końskie
M5 - nierównoczesna praca ramion

10 lat

1.Konopka Maksymilian09Korona-Swim Kielce1:34.81149
2.Kundera Jeremiasz09Korona-Swim Kielce1:35.91144
3.Kępiński Rafał09KSZO Ostrowiec Św1:36.30142
4.Osuch Mateusz09Korona-Swim Kielce1:37.03139
5.Grzesik Franciszek09KSZO Ostrowiec Św1:37.23138
6.Budzeń Patryk09KSZO Ostrowiec Św1:37.50137
7.Kogut Bartosz09KSZO Ostrowiec Św1:41.25122
8.Nalej Maciej09Korona-Swim Kielce1:42.84117
9.Dudek Jan09Centrum Staszów1:53.3087

9 lat

1.Błajszczak Jakub10FOKA Sandomierz2:00.3972
2.Błajszczak Michał10FOKA Sandomierz2:03.8966
DYSKW.Nogajski Adam10Barakuda Starachowice
Z2 - ukończenie poszczególnych odcinków niezgodne z przepisami o danym stylu, /M-10
DYSKW.Nogajski Jakub10Barakuda Starachowice
Z2 - ukończenie poszczególnych odcinków niezgodne z przepisami o danym stylu, /K-5


<< TOP >>
Konkurencja 5
09-02-2019
Dziewcząt, 200m grzbietowy

11 lat
Wyniki

Rek Okręgu Święt. Dzieci2:41.20Piotrowicz MajaBASTAOstrowiec Św.23-11-2013

Punkty: FINA 2017
PozycjaRok ur.CzasPkt.
1.Janus Lena08Salos Cortile Kielce3:05.80264
2.Nowak Maja08Delfin Połaniec3:21.15208
3.Nowińska Justyna08Korona-Swim Kielce3:35.72168
4.Kaczmarska Wiktoria08Barakuda Starachowice3:45.12148
5.Iżykowska Kaja08Korona-Swim Kielce3:59.54123
6.Gręda Julia08Korona-Swim Kielce4:05.93113
7.Latosińska Julia08Korona-Swim Kielce4:13.89103
8.Chmura Emilia08FOKA Sandomierz4:15.16102
DYSKW.Grochowina Magdalena08UNIA Busko Zdrój
G6 - nieciągła akcja nawrotu


<< TOP >>
Konkurencja 6
09-02-2019
Chłopców, 200m grzbietowy

11 lat
Wyniki

Rek Okręgu Święt. Dzieci2:38.72Gotszling DawidKOKIEOstrowiec Sw.08-12-2012

Punkty: FINA 2017
PozycjaRok ur.CzasPkt.
1.Bekier Wiktor08Korona-Swim Kielce3:01.19198
2.Sykucki Kacper08FOKA Sandomierz3:07.66178
3.Szyszkowski Bartosz08Centrum Staszów3:12.18166
4.Głogowski Seweryn08ORKA MOSiR Kielce3:13.92161
5.Gawlik Franciszek08UNIA Busko Zdrój3:16.33155
6.Wojsa Filip08Korona-Swim Kielce3:32.56122
7.Kaczmarczyk Marcel08Barakuda Starachowice3:33.47121
8.Tobiszewski Mikołaj08KSZO Ostrowiec Św3:58.2087
9.Tarłowski Bartosz08KSZO Ostrowiec Św4:05.2679


<< TOP >>
Konkurencja 7
09-02-2019
Dziewcząt, 50m grzbietowy

9 - 10 lat
Wyniki

Rek Okręgu Święt. Dzieci35.07Choińska MajaSAKIEOstrowiec Św.18-11-2018

Punkty: FINA 2017
PozycjaRok ur.CzasPkt.
10 lat

1.Prasał Aleksandra09Korona-Swim Kielce40.52254
2.Karpowicz Olivia09ORKA MOSiR Kielce41.93229
3.Gil Laura09KSZO Ostrowiec Św42.87214
4.Górniak Adrianna09KSZO Ostrowiec Św46.05173
5.Mazur Vanessa09KSZO Ostrowiec Św46.14172
6.Kozub Amelia09KSZO Ostrowiec Św47.33159
7.Sulik Hanna09KSZO Ostrowiec Św48.82145
8.Szymoniak Lena09Korona-Swim Kielce49.43140
9.Zagraj Zuzanna09KSZO Ostrowiec Św49.49139
10.Guzińska Natalia09ORKA MOSiR Kielce49.50139
11.Boruń Izabela09Korona-Swim Kielce49.52139
12.Zgórska Julia09ORKA MOSiR Kielce50.74129
13.Bielecka Lena09KSZO Ostrowiec Św50.92128
14.Korona Cecylia09FOKA Sandomierz51.13126
15.Nega Oliwia09Korona-Swim Kielce52.21118
16.Celińska Wiktoria09KSZO Ostrowiec Św53.88108
17.Klimek Aleksandra09KSZO Ostrowiec Św53.93107
18.Mozal Marcelina09KSZO Ostrowiec Św54.35105
19.Osuch Gabriela09Korona-Swim Kielce54.73103
20.Barańska Zofia09Barakuda Starachowice55.4899
21.Miernik Malwina09Salos Cortile Kielce55.7497
22.Pietrasiak Małgorzata09Korona-Swim Kielce56.3594
23.Krakowiak Kornelia09FOKA Sandomierz1:06.7057
DYSKW.Sosnowska Oliwia09Centrum Staszów
G8 - ukończenie wyścigu w położeniu na piersiach

9 lat

1.Pawlik Aleksandra10Salos Cortile Kielce47.12161
2.Jędrzejewska Anna10Barakuda Starachowice47.60156
3.Sokół Sara10KSZO Ostrowiec Św48.64146
4.Olszewska Natalia10ORKA MOSiR Kielce51.53123
5.Kabała Maria10KSZO Ostrowiec Św53.02113
6.Szybajło Zuzanna10UNIA Busko Zdrój53.59109
7.Haczkiewicz Aleksandra10Korona-Swim Kielce54.56104
8.Nagórna Wiktoria10Korona-Swim Kielce55.3499
9.Mikołajek Nikola10KSZO Ostrowiec Św55.8996
10.Staniszewska Maja10KSZO Ostrowiec Św56.1595
11.Kułaga Daria10Barakuda Starachowice56.2295
12.Brzezińska Dominika10KSZO Ostrowiec Św56.8791
13.Wiatr Alicja10FOKA Sandomierz57.8787
14.Petrykowska Gabriela10KSZO Ostrowiec Św58.4284
15.Haczkiewicz Hanna10Korona-Swim Kielce58.7283
16.Bocak Amelia10Korona-Swim Kielce1:00.1277
17.Kaczmarska Julia10Barakuda Starachowice1:00.3576
18.Guła Maja10Centrum Staszów1:00.6475
19.Wierzbicka Zofia10FOKA Sandomierz1:02.2070
20.Kotwica Zofia10KSZO Ostrowiec Św1:02.4969
21.Chachon Sara10Korona-Swim Kielce1:03.0967
22.Wadowiec Maja10FOKA Sandomierz1:03.3166
23.Półtorak Sylwia10Korona-Swim Kielce1:03.4866
24.Świderska Oliwia10Korona-Swim Kielce1:04.4963
25.Rączka Paulina10UNIA Busko Zdrój1:05.9858
26.Rogowska Martyna10Korona-Swim Kielce1:10.6048
DYSKW.Zalewska Zuzanna10UNIA Busko Zdrój
G8 - ukończenie wyścigu w położeniu na piersiach
DYSKW.Agliano Viktoria10Centrum Staszów
G8 - ukończenie wyścigu w położeniu na piersiach
DYSKW.Bujak Dominika10Korona-Swim Kielce
G7 - brak pozycji na plecach przy opuszczaniu ściany nawrotowej


<< TOP >>
Konkurencja 8
09-02-2019
Chłopców, 50m grzbietowy

9 - 10 lat
Wyniki

Rek Okręgu Święt. Dzieci34.61Zacharski SzymonUNBUSOstrowiec Św.08-12-2007

Punkty: FINA 2017
PozycjaRok ur.CzasPkt.
10 lat

1.Osuch Mateusz09Korona-Swim Kielce42.35144
2.Rdzanek Mikołaj09KSZO Ostrowiec Św45.55116
3.Woś Julian09Barakuda Starachowice46.36110
4.Kogut Bartosz09KSZO Ostrowiec Św46.80107
5.Kundera Jeremiasz09Korona-Swim Kielce46.98105
6.Konopka Maksymilian09Korona-Swim Kielce48.0399
7.Kułaga Dawid09Barakuda Starachowice49.6089
8.Bezak Bartłomiej09KSZO Ostrowiec Św49.9987
9.Wiater Kacper09FOKA Sandomierz50.6084
10.Oleś Piotr09Korona-Swim Kielce51.0282
11.Kaczmarczyk Aleksander09Barakuda Starachowice51.1881
12.Kalita Michał09KSZO Ostrowiec Św51.8478
13.Pastuszka Piotr09Barakuda Starachowice51.9078
14.Mosiołek Filip09Barakuda Starachowice51.9478
15.Olszewski Filip09ORKA MOSiR Kielce51.9778
16.Batugowski Szymon09KSZO Ostrowiec Św51.9878
17.Morawski Filip09Korona-Swim Kielce52.8774
18.Drzymalski Karol09Centrum Staszów54.4268
19.Szpatowicz Filip09FOKA Sandomierz56.3161
20.Polański Piotr09Korona-Swim Kielce57.6157
21.Banaszewski Stanisław09Barakuda Starachowice59.7551
22.Gębalski Piotr09FOKA Sandomierz1:05.7638
23.Walasek Szymon09Centrum Staszów1:06.2837
24.Tuz Jakub09Barakuda Starachowice1:10.8630
DYSKW.Kamiński Aleksander09KSZO Ostrowiec Św
G8 - ukończenie wyścigu w położeniu na piersiach

9 lat

1.Krzysiek Oskar10Korona-Swim Kielce46.65108
2.Giemza Paweł10KSZO Ostrowiec Św46.93106
3.Słota Filip10Centrum Staszów50.6784
4.Hunek Paweł10ORKA MOSiR Kielce51.4880
5.Niewczas Krzysztof10Barakuda Starachowice51.5779
6.Lis Franciszek10Korona-Swim Kielce52.2676
7.Starachowski Maciej10KSZO Ostrowiec Św52.3776
8.Dziuba Mateusz10Centrum Staszów53.3572
9.Karcz Maxymilian10UNIA Busko Zdrój53.5371
10.Nogajski Michał10Barakuda Starachowice54.1069
11.Kowalczyk Bartosz10Korona-Swim Kielce54.8566
12.Starachowski Michał10KSZO Ostrowiec Św55.1965
13.Malinowski Maciej10FOKA Sandomierz56.0962
14.Byczyński Stanisław10Barakuda Starachowice56.1961
15.Szostak Antoni10Korona-Swim Kielce56.5460
16.Lisak Kacper10Korona-Swim Kielce59.2252
17.Szczyrba Robert10FOKA Sandomierz59.7151
18.Chmielewski Oskar10Centrum Staszów1:00.7049
19.Wlazło Krzysztof10Korona-Swim Kielce1:01.9846
20.Wrona Hubert10Barakuda Starachowice1:02.0345
21.Andrzejczak Mateusz10Korona-Swim Kielce1:03.0343
22.Samek Adrian10Korona-Swim Kielce1:04.7340
23.Kopciara Maksymilian10Korona-Swim Kielce1:05.0439
24.Toporowski Krzysztof10Centrum Staszów1:07.7535
25.Opatowicz Jakub10Centrum Staszów1:13.6527
DYSKW.Mucha Marcel10Korona-Swim Kielce
O1 - start przed sygnałem


<< TOP >>
Konkurencja 9
09-02-2019
Dziewcząt, 100m klasyczny

11 lat
Wyniki

Rek Okręgu Święt. Dzieci1:26.23Płatek OliwiaSAKIEOstrowiec Św.15-11-2015

Punkty: FINA 2017
PozycjaRok ur.CzasPkt.
1.Karwacka Dominika08KSZO Ostrowiec Św1:39.93243
2.Kuc Weronika08UNIA Busko Zdrój1:45.81204
3.Strzęp Magdalena08Salos Cortile Kielce1:47.60194
4.Zatorska Zofia08Barakuda Starachowice1:48.04192
5.Cetera Julia08Barakuda Starachowice1:48.91187
6.Wróbel Magdalena08UNIA Busko Zdrój1:49.24186
7.Kozieł Alicja08FOKA Sandomierz1:59.77141
8.Jamioł Marta08Salos Cortile Kielce2:00.75137
9.Walo Maria08Korona-Swim Kielce2:03.98127


<< TOP >>
Konkurencja 10
09-02-2019
Chłopców, 100m klasyczny

11 lat
Wyniki

Rek Okręgu Święt. Dzieci1:25.43Polak MikołajKOKIEOświęcim22-12-2011

Punkty: FINA 2017
PozycjaRok ur.CzasPkt.
1.Plewniak Michał08Barakuda Starachowice1:32.12219
2.Olesiński Jan08Barakuda Starachowice1:32.87214
3.Górski Antoni08Korona-Swim Kielce1:52.05122
4.Wicha Antoni08KSZO Ostrowiec Św2:05.9486
5.Czech Michał08Korona-Swim Kielce2:16.8567
6.Bąk Stanisław08Salos Cortile Kielce2:27.2253
7.Wujek Jakub08Salos Cortile Kielce2:29.2851


<< TOP >>
Konkurencja 11
09-02-2019
Dziewcząt, 4 x 50m dowolny

9 - 11 lat
Wyniki

Rek Okręgu Święt. Dzieci2:17.43KS KSZO OstrowiecKSOSTBusko-Zdrój05-06-2017

Punkty: FINA 2017
PozycjaCzasPkt.
11 lat

1.KSZO Ostrowiec Św 1KSZO Ostrowiec Św2:28.58255
Woźniak Beata
Łapawa Jadwiga
08
08
34.85
38.72
Górniak Adrianna
Karwacka Dominika
09
08
40.04
34.97
2.Salos Cortile KielceSalos Cortile Kielce2:46.18182
Dąbek Emilia
Strzęp Magdalena
08
08
38.88
43.98
Jamioł Marta
Janus Lena
08
08
45.84
37.48
3.UNIA Busko Zdrój 2UNIA Busko Zdrój2:46.93179
Kuc Weronika
Wróbel Magdalena
08
08
40.74
41.35
Sroka Ewa
Wnuk Oliwia
08
08
42.76
42.08
4.Barakuda Starachowice 1Barakuda Starachowice2:52.46163
Cetera Julia
Wójtowicz Oliwia
08
09
43.25
42.28
Kaczmarska Julia
Zatorska Zofia
10
08
45.94
40.99
5.Korona-Swim Kielce 1Korona-Swim Kielce2:56.02153
Gręda Julia
Nowińska Justyna
08
08
44.82
38.23
Iżykowska Kaja
Walo Maria
08
08
47.00
45.97
6.Centrum StaszówCentrum Staszów3:08.60124
Drzymalska Zofia
Sosnowska Oliwia
08
09
42.04
45.85
Wójcikowska Julia
Rudnik Kinga
08
09
47.09
53.62
7.UNIA Busko Zdrój 1UNIA Busko Zdrój3:25.8895
Grochowina Magdalena
Rączka Paulina
08
10
44.38
57.09
Zalewska Zuzanna
Szybajło Zuzanna
10
10
54.92
49.49
8.FOKA Sandomierz 1FOKA Sandomierz3:32.4987
Kozieł Alicja
Korona Cecylia
08
09
46.88
49.03
Wierzbicka Zofia
Chmura Emilia
10
08
59.82
56.76
9.Korona-Swim Kielce 2Korona-Swim Kielce3:48.4070
Latosińska Julia
Piwowarczyk Amelia
08
09
52.19
52.27
Pietrasiak Małgorzata
Chachon Sara
09
10
51.61
1:12.33

10 lat

1.KSZO Ostrowiec Św 2KSZO Ostrowiec Św2:35.45222
Kozub Amelia
Gil Laura
09
09
40.49
39.86
Mazur Vanessa
Beksińska Amelia
09
09
39.21
35.89
2.Korona-Swim Kielce 4Korona-Swim Kielce2:43.11192
Chrabąszcz Maja
Karczewska Oliwia
09
09
45.82
40.75
Prasał Aleksandra
Boruń Izabela
09
09
34.28
42.26
3.ORKA MOSiR KielceORKA MOSiR Kielce2:48.73174
Guzińska Natalia
Zgórska Julia
09
09
41.34
44.97
Olszewska Natalia
Karpowicz Olivia
10
09
46.85
35.57
4.KSZO Ostrowiec Św 3KSZO Ostrowiec Św2:57.42149
Celińska Wiktoria
Bielecka Lena
09
09
45.84
43.33
Jama Michalina
Sulik Hanna
09
09
46.17
42.08
5.Korona-Swim Kielce 3Korona-Swim Kielce3:18.45107
Nega Oliwia
Osuch Gabriela
09
09
44.76
50.45
Szymoniak Lena
Wójcik Maja
09
09
50.91
52.33

9 lat

1.KSZO Ostrowiec Św 4KSZO Ostrowiec Św3:13.65115
Mikołajek Nikola
Kabała Maria
10
10
47.20
52.48
Staniszewska Maja
Sokół Sara
10
10
50.99
42.98
2.Barakuda Starachowice 2Barakuda Starachowice3:18.76106
Seweryn Julia
Kaczmarska Julia
10
10
43.41
55.03
Kułaga Daria
Jędrzejewska Anna
10
10
50.12
50.20
3.Korona-Swim Kielce 6Korona-Swim Kielce3:43.4175
Nagórna Wiktoria
Bocak Amelia
10
10
53.11
53.61
Półtorak Sylwia
Haczkiewicz Aleksandra
10
10
1:01.67
55.02
4.Korona-Swim Kielce 5Korona-Swim Kielce4:36.0339
Haczkiewicz Hanna
Świderska Oliwia
10
10
1:02.10
1:03.41
Bujak Dominika
Rogowska Martyna
10
10
1:07.33
1:23.19


<< TOP >>
Konkurencja 12
09-02-2019
Chłopców, 4 x 50m dowolny

9 - 11 lat
Wyniki

Rek Okręgu Święt. Dzieci2:13.54MUKP Korona-Swim KielceKOKIEKielce29-05-2011

Punkty: FINA 2017
PozycjaCzasPkt.
11 lat

1.Barakuda Starachowice 1Barakuda Starachowice2:33.48155
Olesiński Jan
Kaczmarczyk Marcel
08
08
35.02
43.40
Woś Julian
Plewniak Michał
09
08
40.68
34.38
2.Korona-Swim Kielce 1Korona-Swim Kielce2:43.88128
Bekier Wiktor
Górski Antoni
08
08
33.94
39.35
Wojsa Filip
Czech Michał
08
08
39.31
51.28
3.FOKA Sandomierz 2FOKA Sandomierz3:17.2173
Sykucki Kacper
Wiater Kacper
08
09
35.80
48.58
Szpatowicz Filip
Stylski Karol
09
08
59.82
53.01

10 lat

1.Korona-Swim Kielce 2Korona-Swim Kielce2:33.87154
Konopka Maksymilian
Nalej Maciej
09
09
40.43
36.46
Osuch Mateusz
Kundera Jeremiasz
09
09
38.97
38.01
2.KSZO Ostrowiec Św 1KSZO Ostrowiec Św2:37.67143
Rdzanek Mikołaj
Kępiński Rafał
09
09
41.13
41.87
Budzeń Patryk
Grzesik Franciszek
09
09
37.55
37.12
3.KSZO Ostrowiec Św 2KSZO Ostrowiec Św2:56.75102
Bezak Bartłomiej
Kalita Michał
09
09
45.84
47.64
Batugowski Szymon
Kogut Bartosz
09
09
43.39
39.88
4.Barakuda Starachowice 2Barakuda Starachowice3:10.7981
Kaczmarczyk Aleksander
Pastuszka Piotr
09
09
47.06
52.59
Kułaga Dawid
Mosiołek Filip
09
09
46.12
45.02
5.Korona-Swim Kielce 3Korona-Swim Kielce3:45.1349
Kopciara Maksymilian
Morawski Filip
10
09
1:14.91
48.65
Oleś Piotr
Polański Piotr
09
09
42.35
59.22

9 lat

1.Centrum StaszówCentrum Staszów3:10.8581
Słota Filip
Dziuba Mateusz
10
10
42.67
48.10
Wójcikowski Jan
Chmielewski Oskar
10
10
51.20
48.88
2.Korona-Swim Kielce 4Korona-Swim Kielce3:20.3570
Krzysiek Oskar
Szostak Antoni
10
10
41.09
52.09
Mucha Marcel
Lis Franciszek
10
10
52.86
54.31
3.FOKA Sandomierz 1FOKA Sandomierz3:42.5951
Błajszczak Michał
Błajszczak Jakub
10
10
50.42
51.61
Malinowski Maciej
Szczyrba Robert
10
10
57.83
1:02.73
4.Barakuda Starachowice 3Barakuda Starachowice3:48.2347
Nogajski Adam
Nogajski Jakub
10
10
52.46
53.51
Niewczas Krzysztof
Byczyński Stanisław
10
10
1:03.67
58.59
5.Korona-Swim Kielce 5Korona-Swim Kielce3:55.7543
Kowalczyk Bartosz
Lisak Kacper
10
10
52.27
59.73
Wlazło Krzysztof
Andrzejczak Mateusz
10
10
1:01.05
1:02.70