Nr  1. Dziewcząt, 50m dowolny  9 - 11 lat
Nr  2. Chłopców, 50m dowolny  9 - 11 lat
Nr  3. Dziewcząt, 100m zmienny  9 - 11 lat
Nr  4. Chłopców, 100m zmienny  9 - 11 lat
Nr  5. Dziewcząt, 200m grzbietowy  11 lat
Nr  6. Chłopców, 200m grzbietowy  11 lat
Nr  7. Dziewcząt, 50m grzbietowy  9 - 10 lat
Nr  8. Chłopców, 50m grzbietowy  9 - 10 lat
Nr  9. Dziewcząt, 100m klasyczny  11 lat
Nr  10. Chłopców, 100m klasyczny  11 lat
Nr  11. Dziewcząt, 50m motylkowy  11 lat
Nr  12. Chłopców, 50m motylkowy  11 lat
Nr  13. Mieszane, 4 x 50m zmienny  9 - 11 lat


Świętokrzyska Liga Pływacka - 4 runda Małej Ligi
Ostrowiec Św., 28 września 2019r


Konkurencja 1
28-09-2019 - 10:00
Dziewcząt, 50m dowolny9 - 11 lat
Wyniki

Rek Okręgu Święt. Dzieci30.56Długołęcka KarolinaUNBUSOstrowiec Św.08-12-2007

Punkty: FINA 2017
PozycjaRok ur.CzasPkt.
11 lat

1.Łapawa Jadwiga08KSZO Ostrowiec Św.35.49280
2.Strzęp Magdalena08Salos Cortile Kielce36.01268
3.Nowak Maja08Delfin Połaniec36.80251
4.Cetera Julia08Barakuda Starachowice37.06246
5.Sroka Ewa08UNIA Busko Zdrój37.73233
6.Nowińska Justyna08Korona Swim Kielce37.84231
7.Zatorska Zofia08Barakuda Starachowice38.16225
8.Wnuk Oliwia08UNIA Busko Zdrój38.25224

10 lat

1.Prasał Aleksandra09Korona Swim Kielce31.27410
2.Karpowicz Olivia09ORKA MOSiR Kielce33.57331
3.Beksińska Amelia09KSZO Ostrowiec Św.34.32310
4.Gil Laura09KSZO Ostrowiec Św.35.83272
5.Kozub Amelia09KSZO Ostrowiec Św.36.08267
6.Guzińska Natalia09ORKA MOSiR Kielce36.12266
7.Jama Michalina09KSZO Ostrowiec Św.37.20243
Boruń Izabela09Korona Swim Kielce37.20243
9.Sulik Hanna09KSZO Ostrowiec Św.38.78215
10.Zagraj Zuzanna09KSZO Ostrowiec Św.39.32206
11.Bielecka Lena09KSZO Ostrowiec Św.40.24192
12.Kos Karolina09FOKA Sandomierz40.36190
13.Kisiel Julia09KSZO Ostrowiec Św.40.59187
14.Franus Aleksandra09Centrum Staszów41.13180
15.Celińska Wiktoria09KSZO Ostrowiec Św.41.73172
16.Wojtasiewicz Antonina09Korona Swim Kielce42.66161
17.Mozal Marcela09KSZO Ostrowiec Św.43.00157
18.Korona Cecylia09FOKA Sandomierz43.14156
19.Pietrasiak Małgorzata09Korona Swim Kielce43.23155
20.Piekarska Małgorzata09Barakuda Starachowice44.12146
21.Wójcik Maja09Korona Swim Kielce44.31144
22.Bociek Lena09KSSIR Końskie1:03.7548
23.Kukuła Alicja09FOKA Sandomierz1:05.3145

9 lat

1.Olszewska Natalia10ORKA MOSiR Kielce37.19244
2.Sokół Sara10KSZO Ostrowiec Św.38.71216
3.Pawlik Aleksandra10Salos Cortile Kielce39.56202
4.Szybajło Zuzanna10UNIA Busko Zdrój40.02195
5.Seweryn Julia10Barakuda Starachowice41.63173
6.Jędrzejewska Anna10Barakuda Starachowice42.47163
7.Mikołajek Nikola10KSZO Ostrowiec Św.43.21155
8.Brzezińska Dominika10KSZO Ostrowiec Św.43.66150
9.Zalewska Zuzanna10UNIA Busko Zdrój43.86148
10.Staniszewska Maja10KSZO Ostrowiec Św.45.26135
11.Nagórna Wiktoria10Korona Swim Kielce45.28135
12.Kabała Maria10KSZO Ostrowiec Św.45.58132
13.Półtorak Sylwia10Korona Swim Kielce45.73131
14.Kułaga Daria10Barakuda Starachowice46.72123
15.Achenbach Ewa10FOKA Sandomierz46.90121
16.Bocak Amelia10Korona Swim Kielce48.25111
17.Petrykowska Gabriela10KSZO Ostrowiec Św.49.46103
18.Wierzbicka Zofia10FOKA Sandomierz54.3578
19.Agliano Viktoria10Centrum Staszów58.3663


<< TOP >>
Konkurencja 2
28-09-2019 - 10:14
Chłopców, 50m dowolny9 - 11 lat
Wyniki

Rek Okręgu Święt. Dzieci30.07Zacharski SzymonUNBUSOstrowiec Św.08-12-2007

Punkty: FINA 2017
PozycjaRok ur.CzasPkt.
11 lat

1.Bekier Wiktor08Korona Swim Kielce31.82258
2.Olesiński Jan08Barakuda Starachowice32.66238
3.Szyszkowski Bartosz08Centrum Staszów32.94232
4.Plewniak Michał08Barakuda Starachowice34.58201
5.Górski Antoni08Korona Swim Kielce35.54185
6.Wicha Antoni08KSZO Ostrowiec Św.36.57170
7.Bąk Stanisław08Salos Cortile Kielce38.45146
8.Tobiszewski Mikołaj08KSZO Ostrowiec Św.39.04139
9.Wojsa Filip08Salos Cortile Kielce39.25137
10.Kaczmarczyk Marcel08Barakuda Starachowice39.63133
11.Krzak Antoni08UNIA Busko Zdrój39.75132
12.Wujek Jakub08Salos Cortile Kielce42.23110
13.Bakalarz Marcel08Barakuda Starachowice43.8498
14.Stylski Karol08FOKA Sandomierz44.6693
15.Michta Bartosz08Salos Cortile Kielce48.2374
16.Dziekanowski Bartosz08Korona Swim Kielce50.8963
17.Zieliński Wiktor08FOKA Sandomierz51.4661

10 lat

1.Kogut Bartosz09KSZO Ostrowiec Św.35.63183
2.Kępiński Rafał09KSZO Ostrowiec Św.35.95178
3.Konopka Maksymilian09Korona Swim Kielce36.00178
4.Osuch Mateusz09Korona Swim Kielce36.19175
5.Batugowski Szymon09KSZO Ostrowiec Św.36.36173
6.Budzeń Patryk09KSZO Ostrowiec Św.36.56170
7.Rdzanek Mikołaj09KSZO Ostrowiec Św.36.70168
8.Kalita Michał09KSZO Ostrowiec Św.37.27160
9.Kundera Jeremiasz09Korona Swim Kielce37.74154
10.Woś Julian09Barakuda Starachowice39.02139
11.Bezak Bartłomiej09KSZO Ostrowiec Św.39.29137
12.Olszewski Filip09ORKA MOSiR Kielce40.11128
13.Kaczmarczyk Aleksander09Barakuda Starachowice42.21110
14.Władny Artur09UNIA Busko Zdrój42.52108
15.Dudek Jan09Centrum Staszów43.00104
16.Ponikowski Norbert09Salos Cortile Kielce44.1696
17.Kułaga Dawid09Barakuda Starachowice44.9191
18.Szpatowicz Filip09FOKA Sandomierz46.2184
19.Pastuszka Piotr09Barakuda Starachowice46.2384
20.Kamiński Aleksander09KSZO Ostrowiec Św.46.9180
21.Radek Bartosz09Salos Cortile Kielce49.4868
22.Wentrych Fabian09Barakuda Starachowice50.9862
23.Urbański Jan09Korona Swim Kielce51.5660
24.Wiktorowski Igor09Barakuda Starachowice57.2144
25.Walasek Szymon09Centrum Staszów57.3444
26.Gębalski Piotr09FOKA Sandomierz58.2242
DYSKW.Mosiołek Filip09Barakuda Starachowice
O1 - Przedwczesny start

9 lat

1.Krzysiek Oskar10Korona Swim Kielce37.04163
2.Słota Filip10Centrum Staszów38.00151
3.Hunek Paweł10ORKA MOSiR Kielce39.72132
4.Giemza Paweł10KSZO Ostrowiec Św.40.87121
5.Starachowski Maciej10KSZO Ostrowiec Św.41.02120
6.Wójcik Maciej10KSZO Ostrowiec Św.43.09103
7.Wójcikowski Jan10Centrum Staszów43.56100
8.Walczyk Aleksander10KSZO Ostrowiec Św.43.6599
9.Błajszczak Michał10FOKA Sandomierz44.0297
10.Mucha Marcel10Korona Swim Kielce44.1296
11.Kisiel Bartłomiej10KSZO Ostrowiec Św.44.1896
12.Stanek Julian10Korona Swim Kielce44.2496
13.Sander Adrian10Korona Swim Kielce44.2895
14.Lis Franciszek10Korona Swim Kielce44.2995
15.Szostak Antoni10Korona Swim Kielce45.2389
16.Kowalczyk Bartosz10Korona Swim Kielce45.5687
17.Andrzejczak Maciej10Korona Swim Kielce45.6987
18.Starachowski Michał10KSZO Ostrowiec Św.45.9785
19.Byczyński Stanisław10Barakuda Starachowice47.1279
20.Błajszczak Jakub10FOKA Sandomierz47.3178
21.Nogajski Jakub10Barakuda Starachowice48.5972
22.Samek Adrian10Korona Swim Kielce48.9870
23.Sobieraj Kamil10Korona Swim Kielce49.0270
24.Banaczkowski Michał10KSZO Ostrowiec Św.49.2069
25.Niewczas Krzysztof10Barakuda Starachowice49.5468
26.Chmielewski Oskar10Centrum Staszów49.5568
27.Malinowski Maciej10FOKA Sandomierz49.7667
28.Wrona Hubert10Barakuda Starachowice50.0566
29.Nogajski Michał10Barakuda Starachowice50.4464
30.Nogajski Adam10Barakuda Starachowice50.8863
31.Dziuba Mateusz10Centrum Staszów51.2461
32.Gębusia Adam10KSZO Ostrowiec Św.52.5357
33.Szczyrba Robert10FOKA Sandomierz52.6157
34.Tomaszewski Szymon10KSZO Ostrowiec Św.58.0742
35.Myśliwiec Szymon10Centrum Staszów1:14.6719
DYSKW.Karcz Maksymilian10UNIA Busko Zdrój
O1 - Przedwczesny start
DYSKW.Wlazło Krzysztof10Korona Swim Kielce
O2 - brak kontaktu ze ścianą nawrotową


<< TOP >>
Konkurencja 3
28-09-2019 - 10:32
Dziewcząt, 100m zmienny9 - 11 lat
Wyniki

Rek Okręgu Święt. Dzieci1:17.62Petrykowska AdriannaKSOSTOstrowiec Św.11-12-2016

Punkty: FINA 2017
PozycjaRok ur.CzasPkt.
11 lat

1.Karwacka Dominika08KSZO Ostrowiec Św.1:23.44313
2.Janus Lena08Salos Cortile Kielce1:25.91287
3.Łapawa Jadwiga08KSZO Ostrowiec Św.1:30.94241
4.Strzęp Magdalena08Salos Cortile Kielce1:33.21224
5.Gręda Julia08Korona Swim Kielce1:40.49179
6.Jamioł Marta08Salos Cortile Kielce1:43.08166
DYSKW.Kuc Weronika08UNIA Busko Zdrój
Z3/G8 - ukończenie  odcinka stylu grzbietowego niezgodnie z przepisami o zakończeniu wyścigu w danym stylu

10 lat

1.Karczewska Oliwia09Korona Swim Kielce1:31.65236
2.Górniak Adrianna09KSZO Ostrowiec Św.1:35.57208
3.Wójtowicz Oliwia09Barakuda Starachowice1:38.16192
4.Sulik Hanna09KSZO Ostrowiec Św.1:39.02187
5.Zagraj Zuzanna09KSZO Ostrowiec Św.1:44.29160
6.Kos Karolina09FOKA Sandomierz1:47.58146
7.Piwowarczyk Amelia09Korona Swim Kielce1:48.49142
8.Wojtasiewicz Antonina09Korona Swim Kielce1:49.18139
9.Nega Oliwia09Korona Swim Kielce1:51.35131
10.Chrabąszcz Maja09Korona Swim Kielce1:56.71114

9 lat

1.Sokół Sara10KSZO Ostrowiec Św.1:43.86162
2.Seweryn Julia10Barakuda Starachowice1:44.68158
3.Mikołajek Nikola10KSZO Ostrowiec Św.1:49.54138
4.Staniszewska Maja10KSZO Ostrowiec Św.1:59.57106
5.Brzezińska Dominika10KSZO Ostrowiec Św.1:59.89105
6.Kabała Maria10KSZO Ostrowiec Św.2:01.58101
7.Petrykowska Gabriela10KSZO Ostrowiec Św.2:02.6898


<< TOP >>
Konkurencja 4
28-09-2019 - 10:43
Chłopców, 100m zmienny9 - 11 lat
Wyniki

Rek Okręgu Święt. Dzieci1:14.53Gotszling DawidKOKIEPuławy16-12-2012

Punkty: FINA 2017
PozycjaRok ur.CzasPkt.
11 lat

1.Menducki Szymon08KSZO Ostrowiec Św.1:28.46183
2.Gawlik Franciszek08UNIA Busko Zdrój1:30.05174
3.Sykucki Kacper08FOKA Sandomierz1:30.77170
4.Wojsa Filip08Salos Cortile Kielce1:44.41111
5.Dziekanowski Bartosz08Korona Swim Kielce2:02.6668
DYSKW.Bąk Stanisław08Salos Cortile Kielce
M4 - Nierównoczesne ruchy ramion

10 lat

1.Kogut Bartosz09KSZO Ostrowiec Św.1:27.90187
2.Kępiński Rafał09KSZO Ostrowiec Św.1:30.32172
3.Nalej Maciej09Korona Swim Kielce1:32.81159
4.Batugowski Szymon09KSZO Ostrowiec Św.1:33.41156
5.Osuch Mateusz09Korona Swim Kielce1:34.80149
6.Oleś Piotr09Korona Swim Kielce1:39.47129
7.Morawski Filip09Korona Swim Kielce1:48.12100
8.Wiater Kacper09FOKA Sandomierz1:50.0795
9.Władny Artur09UNIA Busko Zdrój1:55.0583
10.Pastuszka Piotr09Barakuda Starachowice1:56.6280
11.Kamiński Aleksander09KSZO Ostrowiec Św.2:04.8965

9 lat

1.Starachowski Maciej10KSZO Ostrowiec Św.1:49.8096
2.Starachowski Michał10KSZO Ostrowiec Św.1:55.5782
3.Giemza Paweł10KSZO Ostrowiec Św.1:58.6276
4.Nogajski Adam10Barakuda Starachowice2:01.2671
DYSKW.Nogajski Jakub10Barakuda Starachowice
M10 - pływak nie dotknął ściany dwiema dłońmi przy nawrocie lub na zakonczenie wyścigu


<< TOP >>
Konkurencja 5
28-09-2019 - 11:00
Dziewcząt, 200m grzbietowy11 lat
Wyniki

Rek Okręgu Święt. Dzieci2:41.20Piotrowicz MajaBASTAOstrowiec Św.23-11-2013

Punkty: FINA 2017
PozycjaRok ur.CzasPkt.
1.Woźniak Beata08KSZO Ostrowiec Św.2:45.93371
2.Karwacka Dominika08KSZO Ostrowiec Św.2:56.29309
3.Dąbek Emilia08Salos Cortile Kielce3:11.23242
4.Nowak Maja08Delfin Połaniec3:16.92221
5.Cetera Julia08Barakuda Starachowice3:24.05199
6.Walo Maria08Korona Swim Kielce3:52.84134


<< TOP >>
Konkurencja 6
28-09-2019 - 11:04
Chłopców, 200m grzbietowy

11 lat
Wyniki

Rek Okręgu Święt. Dzieci2:38.72Gotszling DawidKOKIEOstrowiec Sw.08-12-2012

Punkty: FINA 2017
PozycjaRok ur.CzasPkt.
1.Bekier Wiktor08Korona Swim Kielce2:58.08208
2.Głogowski Seweryn08ORKA MOSiR Kielce3:02.56193
3.Górski Antoni08Korona Swim Kielce3:26.90133
4.Kaczmarczyk Marcel08Barakuda Starachowice3:40.56109
5.Wujek Jakub08Salos Cortile Kielce4:05.7579


<< TOP >>
Konkurencja 7
28-09-2019 - 11:17
Dziewcząt, 50m grzbietowy9 - 10 lat
Wyniki

Rek Okręgu Święt. Dzieci35.07Choińska MajaSAKIEOstrowiec Św.18-11-2018

Punkty: FINA 2017
PozycjaRok ur.CzasPkt.
10 lat

1.Prasał Aleksandra09Korona Swim Kielce37.08331
2.Beksińska Amelia09KSZO Ostrowiec Św.37.89310
3.Karpowicz Olivia09ORKA MOSiR Kielce38.86288
4.Gil Laura09KSZO Ostrowiec Św.40.34257
5.Kozub Amelia09KSZO Ostrowiec Św.42.07227
6.Karczewska Oliwia09Korona Swim Kielce42.95213
7.Boruń Izabela09Korona Swim Kielce43.56204
8.Górniak Adrianna09KSZO Ostrowiec Św.43.83200
9.Guzińska Natalia09ORKA MOSiR Kielce43.99198
10.Jama Michalina09KSZO Ostrowiec Św.44.94186
11.Bielecka Lena09KSZO Ostrowiec Św.46.19171
12.Kisiel Julia09KSZO Ostrowiec Św.46.64166
13.Celińska Wiktoria09KSZO Ostrowiec Św.47.07162
14.Piekarska Małgorzata09Barakuda Starachowice48.32149
15.Wójcik Maja09Korona Swim Kielce49.16142
16.Korona Cecylia09FOKA Sandomierz50.50131
17.Mozal Marcela09KSZO Ostrowiec Św.51.02127
18.Franus Aleksandra09Centrum Staszów52.27118
19.Pietrasiak Małgorzata09Korona Swim Kielce52.91114
20.Nega Oliwia09Korona Swim Kielce53.12112
21.Chrabąszcz Maja09Korona Swim Kielce53.90108
Piwowarczyk Amelia09Korona Swim Kielce53.90108
23.Kukuła Alicja09FOKA Sandomierz1:04.5063

9 lat

1.Pawlik Aleksandra10Salos Cortile Kielce44.22195
2.Olszewska Natalia10ORKA MOSiR Kielce44.97185
3.Jędrzejewska Anna10Barakuda Starachowice46.01173
4.Szybajło Zuzanna10UNIA Busko Zdrój47.90153
5.Zalewska Zuzanna10UNIA Busko Zdrój51.04127
6.Kułaga Daria10Barakuda Starachowice51.09126
7.Nagórna Wiktoria10Korona Swim Kielce51.12126
8.Półtorak Sylwia10Korona Swim Kielce52.64115
9.Achenbach Ewa10FOKA Sandomierz53.74108
10.Bocak Amelia10Korona Swim Kielce57.1190
11.Agliano Viktoria10Centrum Staszów58.8682
12.Wierzbicka Zofia10FOKA Sandomierz1:00.1977
13.Siemieniuch Amelia10KSZO Ostrowiec Św.1:01.4173


<< TOP >>
Konkurencja 8
28-09-2019 - 11:29
Chłopców, 50m grzbietowy9 - 10 lat
Wyniki

Rek Okręgu Święt. Dzieci34.61Zacharski SzymonUNBUSOstrowiec Św.08-12-2007

Punkty: FINA 2017
PozycjaRok ur.CzasPkt.
10 lat

1.Nalej Maciej09Korona Swim Kielce39.28181
2.Budzeń Patryk09KSZO Ostrowiec Św.41.22156
3.Woś Julian09Barakuda Starachowice41.76150
4.Rdzanek Mikołaj09KSZO Ostrowiec Św.41.88149
5.Kalita Michał09KSZO Ostrowiec Św.43.26135
6.Konopka Maksymilian09Korona Swim Kielce44.64123
7.Bezak Bartłomiej09KSZO Ostrowiec Św.45.34117
8.Kundera Jeremiasz09Korona Swim Kielce45.51116
9.Olszewski Filip09ORKA MOSiR Kielce47.33103
10.Oleś Piotr09Korona Swim Kielce48.5196
11.Morawski Filip09Korona Swim Kielce49.3591
12.Kułaga Dawid09Barakuda Starachowice49.5190
13.Ponikowski Norbert09Salos Cortile Kielce51.1382
14.Dudek Jan09Centrum Staszów52.2476
15.Mosiołek Filip09Barakuda Starachowice52.5675
16.Radek Bartosz09Salos Cortile Kielce54.1868
17.Szpatowicz Filip09FOKA Sandomierz55.1065
18.Urbański Jan09Korona Swim Kielce1:00.8248
19.Wiktorowski Igor09Barakuda Starachowice1:01.3547
20.Wentrych Fabian09Barakuda Starachowice1:02.0245
21.Gębalski Piotr09FOKA Sandomierz1:02.8644
22.Walasek Szymon09Centrum Staszów1:05.7038
DYSKW.Wiater Kacper09FOKA Sandomierz
O1 - Przedwczesny start

9 lat

1.Krzysiek Oskar10Korona Swim Kielce43.92129
2.Sander Adrian10Korona Swim Kielce47.28103
3.Hunek Paweł10ORKA MOSiR Kielce47.31103
4.Karcz Maksymilian10UNIA Busko Zdrój47.65101
5.Lis Franciszek10Korona Swim Kielce48.7294
6.Szostak Antoni10Korona Swim Kielce49.4890
7.Kowalczyk Bartosz10Korona Swim Kielce49.7389
8.Błajszczak Jakub10FOKA Sandomierz50.4885
9.Niewczas Krzysztof10Barakuda Starachowice50.6884
10.Mucha Marcel10Korona Swim Kielce50.7084
11.Samek Adrian10Korona Swim Kielce51.4380
12.Słota Filip10Centrum Staszów52.1777
13.Byczyński Stanisław10Barakuda Starachowice53.0073
14.Stanek Julian10Korona Swim Kielce53.1473
15.Gębusia Adam10KSZO Ostrowiec Św.53.8270
16.Wójcikowski Jan10Centrum Staszów54.0369
17.Walczyk Aleksander10KSZO Ostrowiec Św.54.2168
18.Błajszczak Michał10FOKA Sandomierz54.4268
19.Wlazło Krzysztof10Korona Swim Kielce55.0365
20.Sobieraj Kamil10Korona Swim Kielce55.1665
21.Andrzejczak Maciej10Korona Swim Kielce55.4664
22.Nogajski Michał10Barakuda Starachowice55.7763
23.Kisiel Bartłomiej10KSZO Ostrowiec Św.56.9959
24.Malinowski Maciej10FOKA Sandomierz57.3458
25.Dziuba Mateusz10Centrum Staszów58.9453
26.Chmielewski Oskar10Centrum Staszów1:00.2150
27.Tomaszewski Szymon10KSZO Ostrowiec Św.1:00.6749
28.Banaczkowski Michał10KSZO Ostrowiec Św.1:02.9144
29.Myśliwiec Szymon10Centrum Staszów1:04.5140
DYSKW.Wójcik Maciej10KSZO Ostrowiec Św.
G3 - nieutrzymanie pozycji na plecach
DYSKW.Wrona Hubert10Barakuda Starachowice
O1 - Przedwczesny start
DYSKW.Szczyrba Robert10FOKA Sandomierz
G7 - brak pozycji na plecach przy opuszczaniu ściany nawrotowej


<< TOP >>
Konkurencja 9
28-09-2019 - 11:51
Dziewcząt, 100m klasyczny11 lat
Wyniki

Rek Okręgu Święt. Dzieci1:26.23Płatek OliwiaSAKIEOstrowiec Św.15-11-2015

Punkty: FINA 2017
PozycjaRok ur.CzasPkt.
1.Woźniak Beata08KSZO Ostrowiec Św.1:32.58305
2.Janus Lena08Salos Cortile Kielce1:43.46218
3.Walo Maria08Korona Swim Kielce1:48.96187
4.Jamioł Marta08Salos Cortile Kielce1:50.09181
5.Zatorska Zofia08Barakuda Starachowice1:50.65179
DYSKW.Dąbek Emilia08Salos Cortile Kielce
K15 - brak dotknięcia ściany obydwoma rozłączonymi dłońmi


<< TOP >>
Konkurencja 10
28-09-2019 - 11:54
Chłopców, 100m klasyczny11 lat
Wyniki

Rek Okręgu Święt. Dzieci1:25.43Polak MikołajKOKIEOświęcim22-12-2011

Punkty: FINA 2017
PozycjaRok ur.CzasPkt.
1.Olesiński Jan08Barakuda Starachowice1:32.36218
2.Plewniak Michał08Barakuda Starachowice1:35.03200
3.Sykucki Kacper08FOKA Sandomierz1:42.81158
4.Głogowski Seweryn08ORKA MOSiR Kielce1:43.18156
5.Menducki Szymon08KSZO Ostrowiec Św.1:44.39151
6.Wicha Antoni08KSZO Ostrowiec Św.1:52.32121
7.Bakalarz Marcel08Barakuda Starachowice2:04.2189
8.Michta Bartosz08Salos Cortile Kielce2:06.5484


<< TOP >>
Konkurencja 11
28-09-2019 - 12:05
Dziewcząt, 50m motylkowy11 lat
Wyniki

Rek Okręgu Święt. Dzieci34.03Belicka BeataORJEDOstrowiec Św.03-12-2005

Punkty: FINA 2017
PozycjaRok ur.CzasPkt.
1.Kuc Weronika08UNIA Busko Zdrój38.96245
2.Sroka Ewa08UNIA Busko Zdrój43.95170
3.Nowińska Justyna08Korona Swim Kielce44.38165
4.Wnuk Oliwia08UNIA Busko Zdrój46.11147
5.Gręda Julia08Korona Swim Kielce51.16108

PKWójtowicz Oliwia09Barakuda Starachowice46.88140


<< TOP >>
Konkurencja 12
28-09-2019 - 12:07
Chłopców, 50m motylkowy11 lat
Wyniki

Rek Okręgu Święt. Dzieci33.13Kurant RogerKSOSTOstrowiec Św.03-12-2005

Punkty: FINA 2017
PozycjaRok ur.CzasPkt.
1.Szyszkowski Bartosz08Centrum Staszów40.44156
2.Gawlik Franciszek08UNIA Busko Zdrój40.67154
3.Tobiszewski Mikołaj08KSZO Ostrowiec Św.47.9194
4.Krzak Antoni08UNIA Busko Zdrój48.8189

PKKaczmarczyk Aleksander09Barakuda Starachowice52.5571


<< TOP >>
Konkurencja 13
28-09-2019 - 12:17
Mieszane, 4 x 50m zmienny9 - 11 lat
Wyniki

Rek Okręgu Święt. Dzieci2:32.97SKP Barakuda StarachowiceBASTAOstrowiec Św.10-10-2015

Punkty: FINA 2017
PozycjaCzasPkt.
11 lat

1.KSZO Ostrowiec Św. 1KSZO Ostrowiec Św.2:36.10241
Łapawa Jadwiga
Karwacka Dominika
08
08
41.59
42.67
Woźniak Beata
Menducki Szymon
08
08
37.11
34.73
2.Barakuda Starachowice 1Barakuda Starachowice2:49.57188
Cetera Julia
Zatorska Zofia
08
08

+0,73
42.77
50.38
Olesiński Jan
Plewniak Michał
08
08
+0,58
+0,48
41.83
34.59
3.UNIA Busko Zdrój 1UNIA Busko Zdrój2:52.56178
Gawlik Franciszek
Kuc Weronika
08
08

+0,41
43.19
44.35
Sroka Ewa
Krzak Antoni
08
08
+0,79
+0,62
45.32
39.70
4.ORKA MOSiR KielceORKA MOSiR Kielce2:52.96177
Guzińska Natalia
Karpowicz Olivia
09
09
45.17
44.54
Głogowski Seweryn
Olszewska Natalia
08
10
44.97
38.28
5.Salos Cortile Kielce 1Salos Cortile Kielce2:57.35164
Wujek Jakub
Strzęp Magdalena
08
08

+0,61
54.01
44.77
Janus Lena
Bąk Stanisław
08
08
+0,49
+0,73
39.50
39.07
6.KSZO Ostrowiec Św. 6KSZO Ostrowiec Św.3:15.41122
Celińska Wiktoria
Wicha Antoni
09
08

+0,27
50.08
53.72
Tobiszewski Mikołaj
Zagraj Zuzanna
08
09
+0,42
+0,04
50.70
40.91
7.FOKA Sandomierz 2FOKA Sandomierz3:16.91120
Korona Cecylia
Wiater Kacper
09
09
52.08
59.12
Sykucki Kacper
Kos Karolina
08
09
46.23
39.48
8.Centrum Staszów 2Centrum Staszów3:18.32117
Dziuba Mateusz
Dudek Jan
10
09
56.79
58.95
Szyszkowski Bartosz
Franus Aleksandra
08
09
+0,1541.80
40.78
9.Korona Swim Kielce 5Korona Swim Kielce3:19.71115
Chrabąszcz Maja
Walo Maria
09
08

+0,56
52.81
50.30
Gręda Julia
Szostak Antoni
08
10
+0,8053.52
43.08
10.Barakuda Starachowice 2Barakuda Starachowice3:24.07107
Kaczmarczyk Marcel
Bakalarz Marcel
08
08
47.17
57.06
Kaczmarczyk Aleksander
Kułaga Daria
09
10
52.97
46.87
DYSKW.Korona Swim Kielce 1Korona Swim Kielce
Nowińska Justyna
Dąbrowska Maria
08
08

+0,28
42.96
43.19
Górski Antoni
Bekier Wiktor
08
08
+0,08
-0,05
37.29
DYSKW.Salos Cortile Kielce 2Salos Cortile Kielce
K16 - niejednocześnie dotknięcie ściany dłońmi
Jamioł Marta, Michta Bartosz, Dąbek Emilia, Wojsa Filip

10 lat

1.Korona Swim Kielce 2Korona Swim Kielce2:39.79224
Prasał Aleksandra
Kundera Jeremiasz
09
09

+0,57
36.84
44.42
Nalej Maciej
Konopka Maksymilian
09
09
-0,03
+0,82
42.12
36.41
2.KSZO Ostrowiec Św. 2KSZO Ostrowiec Św.2:42.41214
Beksińska Amelia
Budzeń Patryk
09
09

+0,33
40.34
45.56
Kogut Bartosz
Gil Laura
09
09
+0,18
+0,20
40.42
36.09
3.KSZO Ostrowiec Św. 3KSZO Ostrowiec Św.2:51.82180
Rdzanek Mikołaj
Górniak Adrianna
09
09

+0,17
45.67
47.32
Kępiński Rafał
Kozub Amelia
09
09
+0,19
+0,22
41.31
37.52
4.Korona Swim Kielce 3Korona Swim Kielce2:53.12176
Osuch Mateusz
Boruń Izabela
09
09

+0,42
43.30
49.34
Karczewska Oliwia
Oleś Piotr
09
09
42.61
37.87
5.Barakuda Starachowice 3Barakuda Starachowice3:12.78128
Piekarska Małgorzata
Pastuszka Piotr
09
09

+1,02
49.71
53.62
Wójtowicz Oliwia
Woś Julian
09
09
+0,18
+0,37
49.07
40.38
6.KSZO Ostrowiec Św. 5KSZO Ostrowiec Św.3:15.13123
Mozal Marcela
Bielecka Lena
09
09
51.93
53.28
Bezak Bartłomiej
Kisiel Bartłomiej
09
10
48.79
41.13
7.Korona Swim Kielce 4Korona Swim Kielce3:20.76113
Wojtasiewicz Antonina
Piwowarczyk Amelia
09
09
53.33
54.80
Wójcik Maja
Morawski Filip
09
09
+0,36
+0,24
52.38
40.25
8.Korona Swim Kielce 7Korona Swim Kielce3:27.67102
Półtorak Sylwia
Kowalczyk Bartosz
10
10
51.60
54.38
Nega Oliwia
Stanek Julian
09
10
55.93
45.76
9.UNIA Busko Zdrój 2UNIA Busko Zdrój3:28.08101
Szybajło Zuzanna
Zalewska Zuzanna
10
10
48.61
1:00.91
Władny Artur
Karcz Maksymilian
09
10

+0,87
54.89
43.67
10.Korona Swim Kielce 8Korona Swim Kielce3:36.3190
Samek Adrian
Wlazło Krzysztof
10
10

+0,68
52.56
1:04.35
Pietrasiak Małgorzata
Mucha Marcel
09
10
+0,2655.37
44.03
DYSKW.KSZO Ostrowiec Św. 4KSZO Ostrowiec Św.
G7 - brak pozycji na plecach przy opuszczaniu ściany nawrotowej
Batugowski Szymon, Kalita Michał, Jama Michalina, Sulik Hanna

9 lat

1.Korona Swim Kielce 6Korona Swim Kielce3:15.93121
Lis Franciszek
Sander Adrian
10
10

+0,74
49.70
54.18
Krzysiek Oskar
Nagórna Wiktoria
10
10
+0,60
+0,11
46.19
45.86
2.KSZO Ostrowiec Św. 7KSZO Ostrowiec Św.3:19.12116
Sokół Sara
Kabała Maria
10
10
45.02
56.23
Mikołajek Nikola
Starachowski Maciej
10
10
55.91
41.96
3.Barakuda Starachowice 4Barakuda Starachowice3:22.88109
Jędrzejewska Anna
Nogajski Adam
10
10

+1,08
47.72
53.70
Seweryn Julia
Byczyński Stanisław
10
10
+0,6853.84
47.62
4.FOKA Sandomierz 1FOKA Sandomierz3:25.72105
Błajszczak Jakub
Wierzbicka Zofia
10
10
52.43
56.64
Błajszczak Michał
Achenbach Ewa
10
10

+0,59
52.33
44.32
5.Centrum Staszów 1Centrum Staszów3:37.8188
Agliano Viktoria
Chmielewski Oskar
10
10
1:03.20
57.02
Słota Filip
Wójcikowski Jan
10
10
52.21
45.38
6.KSZO Ostrowiec Św. 8KSZO Ostrowiec Św.3:40.3385
Giemza Paweł
Starachowski Michał
10
10

+0,43
47.23
58.05
Staniszewska Maja
Brzezińska Dominika
10
10
+0,67
+0,86
1:07.87
47.18