Nr  1. Dziewcząt, 50m dowolny  9 - 10 lat
Nr  2. Chłopców, 50m dowolny  9 - 10 lat
Nr  3. Dziewcząt, 200m klasyczny  11 lat
Nr  4. Chłopców, 200m klasyczny  11 lat
Nr  5. Dziewcząt, 50m grzbietowy  9 - 11 lat
Nr  6. Chłopców, 50m grzbietowy  9 - 11 lat
Nr  7. Dziewcząt, 100m dowolny  11 lat
Nr  8. Chłopców, 100m dowolny  11 lat
Nr  9. Dziewcząt, 50m klasyczny  9 - 10 lat
Nr  10. Chłopców, 50m klasyczny  9 - 10 lat
Nr  11. Dziewcząt, 200m zmienny  11 lat
Nr  12. Chłopców, 200m zmienny  11 lat
Nr  13. Dziewcząt, 4 x 50m dowolny  9 - 11 lat
Nr  14. Chłopców, 4 x 50m dowolny  9 - 11 lat


Świętokrzyska Liga Pływacka - 5 runda Małej Ligi
Sandomierz, 26 października 2019r


Konkurencja 1
26-10-2019
Dziewcząt, 50m dowolny9 - 10 lat
Wyniki

Rek Okręgu Święt. Dzieci30.56Długołęcka KarolinaUNBUSOstrowiec Św.08-12-2007

Punkty: FINA 2017
PozycjaRok ur.CzasPkt.
9 lat

1.Olszewska Natalia10ORKA MOSiR Kielce36.45259
2.Pawlik Aleksandra10Salos Cortile Kielce39.09210
3.Szybajło Zuzanna10UNIA Busko Zdrój39.13209
4.Seweryn Julia10Barakuda Starachowice41.50175
5.Arabska Maja10UNIA Busko Zdrój42.67161
6.Zalewska Zuzanna10UNIA Busko Zdrój42.81159
7.Achenbach Ewa10FOKA Sandomierz43.00157
8.Kułaga Daria10Barakuda Starachowice46.53124
9.Nagórna Wiktoria10Korona-Swim Kielce47.30118
10.Stanecka Liliana10Barakuda Starachowice50.4497
11.Siemieniuch Amelia10KSZO Ostrowiec Św56.2070
12.Stępień Wiktoria10FOKA Sandomierz57.0867
13.Agliano Viktoria10Centrum Staszów58.7461
14.Krakowiak Emilia10FOKA Sandomierz1:04.4046
15.Bednarska Wiktoria10KSZO Ostrowiec Św1:05.9743
16.Gałązkiewicz Agata10KSZO Ostrowiec Św1:06.4042

10 lat

1.Górniak Adrianna09KSZO Ostrowiec Św36.62255
2.Guzińska Natalia09ORKA MOSiR Kielce36.75252
3.Kisiel Julia09KSZO Ostrowiec Św38.47220
4.Celińska Wiktoria09KSZO Ostrowiec Św38.78215
5.Wójtowicz Oliwia09Barakuda Starachowice39.07210
6.Sulik Hanna09KSZO Ostrowiec Św40.76185
7.Korona Cecylia09FOKA Sandomierz42.49163
8.Franus Aleksandra09Centrum Staszów42.95158
9.Lackorzyńska Julia09UNIA Busko Zdrój45.66131
10.Jankowska Gabriela09Wodnik Końskie46.77122
11.Pacak Zofia09Wodnik Końskie56.2870
12.Marzec Natalia09FOKA Sandomierz58.1763
13.Serek Nadia09Wodnik Końskie58.8661
14.Wojciechowska Weronika09Barakuda Starachowice1:00.6856
15.Krakowiak Kornelia09FOKA Sandomierz1:03.4349
DYSKW.Karpowicz Olivia09ORKA MOSiR Kielce
O1 - Przedwczesny start


<< TOP >>
Konkurencja 2
26-10-2019
Chłopców, 50m dowolny

9 - 10 lat
Wyniki

Rek Okręgu Święt. Dzieci30.07Zacharski SzymonUNBUSOstrowiec Św.08-12-2007

Punkty: FINA 2017
PozycjaRok ur.CzasPkt.
9 lat

1.Słota Filip10Centrum Staszów37.59156
2.Hunek Paweł10ORKA MOSiR Kielce38.72143
3.Karcz Maksymilian10UNIA Busko Zdrój40.69123
4.Błajszczak Michał10FOKA Sandomierz41.74114
5.Mucha Marcel10Korona-Swim Kielce42.15111
6.Wójcikowski Jan10Centrum Staszów43.04104
7.Andrzejczak Maciej10Korona-Swim Kielce43.18103
8.Sander Adrian10Korona-Swim Kielce43.59100
9.Kowalczyk Bartosz10Korona-Swim Kielce44.0297
10.Szostak Antoni10Korona-Swim Kielce44.3495
11.Błajszczak Jakub10FOKA Sandomierz46.3083
12.Chmielewski Oskar10Centrum Staszów49.3669
13.Banaczkowski Michał10KSZO Ostrowiec Św50.6364
14.Wlazło Krzysztof10Korona-Swim Kielce50.7063
15.Smoliński Ksawery10UNIA Busko Zdrój51.1362
16.Gębusia Adam10KSZO Ostrowiec Św51.2561
17.Chamera Mateusz10KSZO Ostrowiec Św53.3354
18.Tomaszewski Szymon10KSZO Ostrowiec Św55.4248
19.Drobek Artur10KSZO Ostrowiec Św57.0544
20.Kifer Jakub10Wodnik Końskie58.0742
21.Stęplewski Jakub10Wodnik Końskie1:07.7526

10 lat

1.Grzesik Franciszek09KSZO Ostrowiec Św32.15250
2.Kogut Bartosz09KSZO Ostrowiec Św34.98194
3.Batugowski Szymon09KSZO Ostrowiec Św35.05193
4.Kalita Michał09KSZO Ostrowiec Św37.59156
5.Schabowski Filip09UNIA Busko Zdrój39.02139
6.Woś Julian09Barakuda Starachowice39.57134
7.Olszewski Filip09ORKA MOSiR Kielce39.60133
8.Kułaga Dawid09Barakuda Starachowice41.51116
9.Mosiołek Filip09Barakuda Starachowice41.87113
10.Kaczmarczyk Aleksander09Barakuda Starachowice42.30109
11.Dudek Jan09Centrum Staszów43.04104
12.Pastuszka Piotr09Barakuda Starachowice44.6093
13.Szpatowicz Filip09FOKA Sandomierz44.7392
14.Kowalik Tristan09Barakuda Starachowice47.0879
15.Wędrych Fabian09Barakuda Starachowice51.1362
16.Walasek Szymon09Centrum Staszów55.0349


<< TOP >>
Konkurencja 3
26-10-2019
Dziewcząt, 200m klasyczny

11 lat
Wyniki

Rek Okręgu Święt. Dzieci3:05.93Piotrowicz MajaBASTAOstrowiec Św.26-10-2013

Punkty: FINA 2017
PozycjaRok ur.CzasPkt.
1.Karwacka Dominika08KSZO Ostrowiec Św3:20.02304
2.Kuc Weronika08UNIA Busko Zdrój3:24.69284
3.Strzęp Magdalena08Salos Cortile Kielce3:31.36258
4.Cetera Julia08Barakuda Starachowice3:32.76253
5.Dąbek Emilia08Salos Cortile Kielce3:43.40218
6.Zatorska Zofia08Barakuda Starachowice3:47.37207
7.Świeboda Natalia08Wodnik Końskie4:03.09169
8.Kozieł Alicja08FOKA Sandomierz4:11.55153
9.Wnuk Oliwia08UNIA Busko Zdrój4:31.68121


<< TOP >>
Konkurencja 4
26-10-2019
Chłopców, 200m klasyczny

11 lat
Wyniki

Rek Okręgu Święt. Dzieci2:57.56Treliński BartoszORJEDCzarniecka Góra19-11-2005

Punkty: FINA 2017
PozycjaRok ur.CzasPkt.
1.Szyszkowski Bartosz08Centrum Staszów3:36.16172
2.Wicha Antoni08KSZO Ostrowiec Św3:58.14129
3.Wąsik Kacper08Wodnik Końskie4:04.70119
4.Michta Bartosz08Salos Cortile Kielce4:23.4195
5.Wujek Jakub08Salos Cortile Kielce4:27.1991
6.Zdybek Jakub08FOKA Sandomierz4:30.6088
7.Szcześniak Filip08Wodnik Końskie4:46.0474


<< TOP >>
Konkurencja 5
26-10-2019
Dziewcząt, 50m grzbietowy

9 - 11 lat
Wyniki

Rek Okręgu Święt. Dzieci35.07Choińska MajaSAKIEOstrowiec Św.18-11-2018

Punkty: FINA 2017
PozycjaRok ur.CzasPkt.
9 lat

1.Pawlik Aleksandra10Salos Cortile Kielce42.06227
2.Sokół Sara10KSZO Ostrowiec Św42.37222
3.Szybajło Zuzanna10UNIA Busko Zdrój45.30181SC 1
4.Jędzrzejewska Anna10Barakuda Starachowice45.30181SC 2
5.Seweryn Julia10Barakuda Starachowice46.40169
6.Mikołajek Nikola10KSZO Ostrowiec Św47.25160
7.Zalewska Zuzanna10UNIA Busko Zdrój47.95153SC 1
8.Arabska Maja10UNIA Busko Zdrój47.95153SC 2
9.Staniszewska Maja10KSZO Ostrowiec Św48.32149
10.Kabała Maria10KSZO Ostrowiec Św49.56138
11.Kułaga Daria10Barakuda Starachowice50.52131
12.Brzezińska Dominika10KSZO Ostrowiec Św52.03120
13.Stanecka Liliana10Barakuda Starachowice52.45117
14.Petrykowska Gabriela10KSZO Ostrowiec Św53.65109
15.Agliano Viktoria10Centrum Staszów59.1681
16.Stępień Wiktoria10FOKA Sandomierz59.2381
17.Krakowiak Emilia10FOKA Sandomierz59.6679
18.Siemieniuch Amelia10KSZO Ostrowiec Św1:05.4660
19.Bednarska Wiktoria10KSZO Ostrowiec Św1:06.4957
20.Gałązkiewicz Agata10KSZO Ostrowiec Św1:13.2643
21.Staromłyńska Maja10Wodnik Końskie1:14.2241

10 lat

1.Beksińska Amelia09KSZO Ostrowiec Św38.93286
2.Jama Michalina09KSZO Ostrowiec Św40.74250
3.Kozub Amelia09KSZO Ostrowiec Św40.80249
4.Zagraj Zuzanna09KSZO Ostrowiec Św42.88214
5.Bielecka Lena09KSZO Ostrowiec Św43.67203
6.Kisiel Julia09KSZO Ostrowiec Św45.82175
7.Zgórska Julia09ORKA MOSiR Kielce47.24160
8.Sosnowska Oliwia09Centrum Staszów50.23133
9.Serek Nadia09Wodnik Końskie51.44124
10.Lackorzyńska Julia09UNIA Busko Zdrój52.42117
11.Klimek Aleksandra09KSZO Ostrowiec Św53.64109
12.Pacak Zofia09Wodnik Końskie58.9182
13.Wojciechowska Weronika09Barakuda Starachowice1:00.3576
14.Krakowiak Kornelia09FOKA Sandomierz1:03.7765
15.Marzec Natalia09FOKA Sandomierz1:09.9949
DYSKW.Korona Cecylia09FOKA Sandomierz
G3 - nieutrzymanie pozycji na plecach

11 lat

1.Janus Lena08Salos Cortile Kielce36.94335
2.Karwacka Dominika08KSZO Ostrowiec Św37.97308
3.Cetera Julia08Barakuda Starachowice41.50236
4.Łapawa Jadwiga08KSZO Ostrowiec Św41.57235
5.Strzęp Magdalena08Salos Cortile Kielce42.69217
6.Maja Nowak08Delfin Połaniec43.63203
7.Zatorska Zofia08Barakuda Starachowice43.72202
8.Świeboda Natalia08Wodnik Końskie43.82201
9.Sroka Ewa08UNIA Busko Zdrój46.09172
10.Jamioł Marta08Salos Cortile Kielce48.13151
11.Grochowina Magdalena08UNIA Busko Zdrój48.64146
12.Chmura Emilia08FOKA Sandomierz53.65109
13.Fidor Julia08Wodnik Końskie55.6198
DYSKW.Wróbel Magdalena08UNIA Busko Zdrój
G8 - ukończenie wyścigu w położeniu na piersiach


<< TOP >>
Konkurencja 6
26-10-2019
Chłopców, 50m grzbietowy

9 - 11 lat
Wyniki

Rek Okręgu Święt. Dzieci34.61Zacharski SzymonUNBUSOstrowiec Św.08-12-2007

Punkty: FINA 2017
PozycjaRok ur.CzasPkt.
9 lat

1.Krzysiek Oskar10Korona-Swim Kielce42.02147
2.Starachowski Maciej10KSZO Ostrowiec Św44.93120
3.Giemza Paweł10KSZO Ostrowiec Św45.74114
4.Lis Franciszek10Korona-Swim Kielce45.94113
5.Karcz Maksymilian10UNIA Busko Zdrój46.88106
6.Starachowski Michał10KSZO Ostrowiec Św50.0787
7.Samek Adrian10Korona-Swim Kielce50.3186
8.Stanek Julian10Korona-Swim Kielce52.2376SC 1
9.Gębusia Adam10KSZO Ostrowiec Św52.2376SC 2
10.Smoliński Ksawery10UNIA Busko Zdrój53.1073
11.Wójcikowski Jan10Centrum Staszów53.3472
12.Szczyrba Robert10FOKA Sandomierz54.0469
13.Chamera Mateusz10KSZO Ostrowiec Św55.4564
14.Kifer Jakub10Wodnik Końskie56.3861
15.Drobek Artur10KSZO Ostrowiec Św58.0656
16.Banaczkowski Michał10KSZO Ostrowiec Św1:00.0650
17.Tomaszewski Szymon10KSZO Ostrowiec Św1:01.2347

10 lat

1.Woś Julian09Barakuda Starachowice40.17169
2.Budzeń Patryk09KSZO Ostrowiec Św40.28167
3.Kępiński Rafał09KSZO Ostrowiec Św41.79150
4.Rdzanek Mikołaj09KSZO Ostrowiec Św42.07147
5.Bezak Bartłomiej09KSZO Ostrowiec Św42.72140
6.Batugowski Szymon09KSZO Ostrowiec Św44.85121
7.Schabowski Filip09UNIA Busko Zdrój45.02120
8.Kaczmarczyk Aleksander09Barakuda Starachowice46.33110SC 1
9.Olszewski Filip09ORKA MOSiR Kielce46.33110SC 2
10.Kułaga Dawid09Barakuda Starachowice47.13104
11.Władny Artur09UNIA Busko Zdrój49.5690
12.Mosiołek Filip09Barakuda Starachowice50.9183
13.Kamiński Aleksander09KSZO Ostrowiec Św51.5280
14.Wędrych Fabian09Barakuda Starachowice54.8866
DYSKW.Dudek Jan09Centrum Staszów
O1 - Przedwczesny start

11 lat

1.Olesiński Jan08Barakuda Starachowice37.80203
2.Sykucki Kacper08FOKA Sandomierz39.35180
3.Szyszkowski Bartosz08Centrum Staszów39.49178
4.Głogowski Seweryn08ORKA MOSiR Kielce40.38166
5.Gawlik Franciszek08UNIA Busko Zdrój41.36155
6.Menducki Szymon08KSZO Ostrowiec Św42.10147
7.Kaczmarczyk Marcel08Barakuda Starachowice44.79122
8.Tobiszewski Mikołaj08KSZO Ostrowiec Św45.08119
9.Bąk Stanisław08Salos Cortile Kielce46.58108
10.Bakalarz Marcel08Barakuda Starachowice47.76100
11.Wujek Jakub08Salos Cortile Kielce52.2576SC 1
12.Krzak Antoni08UNIA Busko Zdrój52.2576SC 2
13.Piątek Julian08FOKA Sandomierz54.3768
14.Szcześniak Filip08Wodnik Końskie1:02.1045
DYSKW.Stylski Karol08FOKA Sandomierz
G3 - nieutrzymanie pozycji na plecach


<< TOP >>
Konkurencja 7
26-10-2019
Dziewcząt, 100m dowolny11 lat
Wyniki

Rek Okręgu Święt. Dzieci1:07.95Długołęcka KarolinaUNBUSSandomierz24-11-2007

Punkty: FINA 2017
PozycjaRok ur.CzasPkt.
1.Woźniak Beata08KSZO Ostrowiec Św1:09.47393
2.Łapawa Jadwiga08KSZO Ostrowiec Św1:21.96239
3.Sroka Ewa08UNIA Busko Zdrój1:24.12221SC 1
4.Maja Nowak08Delfin Połaniec1:24.12221SC 2
5.Wróbel Magdalena08UNIA Busko Zdrój1:24.42219
6.Wnuk Oliwia08UNIA Busko Zdrój1:33.05163
7.Grochowina Magdalena08UNIA Busko Zdrój1:34.37157
8.Kozieł Alicja08FOKA Sandomierz1:37.46142
9.Chmura Emilia08FOKA Sandomierz1:53.0891
10.Fidor Julia08Wodnik Końskie2:00.7774
DYSKW.Janus Lena08Salos Cortile Kielce
O1 - Przedwczesny start


<< TOP >>
Konkurencja 8
26-10-2019
Chłopców, 100m dowolny

11 lat
Wyniki

Rek Okręgu Święt. Dzieci1:06.09Kowalski PatrykUNBUSBusko Zdrój07-12-2008

Punkty: FINA 2017
PozycjaRok ur.CzasPkt.
1.Bekier Wiktor08Korona-Swim Kielce1:08.89277
2.Sykucki Kacper08FOKA Sandomierz1:16.59202
3.Gawlik Franciszek08UNIA Busko Zdrój1:16.77200
4.Menducki Szymon08KSZO Ostrowiec Św1:18.91184
5.Tobiszewski Mikołaj08KSZO Ostrowiec Św1:22.88159
6.Wicha Antoni08KSZO Ostrowiec Św1:25.63144
7.Krzak Antoni08UNIA Busko Zdrój1:27.12137
8.Bąk Stanisław08Salos Cortile Kielce1:30.17123
9.Kaczmarczyk Marcel08Barakuda Starachowice1:33.99109
10.Kosierkiewicz Jakub08Wodnik Końskie1:36.23101
11.Bakalarz Marcel08Barakuda Starachowice1:38.2295
12.Michta Bartosz08Salos Cortile Kielce1:42.3184
13.Wąsik Kacper08Wodnik Końskie1:46.2875
14.Piątek Julian08FOKA Sandomierz1:48.7070
15.Stylski Karol08FOKA Sandomierz1:49.0569
16.Zdybek Jakub08FOKA Sandomierz2:06.9944


<< TOP >>
Konkurencja 9
26-10-2019
Dziewcząt, 50m klasyczny

9 - 10 lat
Wyniki

Rek Okręgu Święt. Dzieci40.08Kowalik NinaKOKIEPuławy29-11-2009

Punkty: FINA 2017
PozycjaRok ur.CzasPkt.
9 lat

1.Olszewska Natalia10ORKA MOSiR Kielce47.94213
2.Sokół Sara10KSZO Ostrowiec Św54.50145
3.Jędzrzejewska Anna10Barakuda Starachowice56.07133
4.Kabała Maria10KSZO Ostrowiec Św56.13132
5.Achenbach Ewa10FOKA Sandomierz1:00.41106
6.Petrykowska Gabriela10KSZO Ostrowiec Św1:00.98103
7.Staniszewska Maja10KSZO Ostrowiec Św1:04.2888
8.Brzezińska Dominika10KSZO Ostrowiec Św1:05.0585
9.Nagórna Wiktoria10Korona-Swim Kielce1:07.4676
DYSKW.Mikołajek Nikola10KSZO Ostrowiec Św
O1 - Przedwczesny start

10 lat

1.Karpowicz Olivia09ORKA MOSiR Kielce44.01275
2.Beksińska Amelia09KSZO Ostrowiec Św44.41268
3.Górniak Adrianna09KSZO Ostrowiec Św45.87243
4.Kozub Amelia09KSZO Ostrowiec Św47.51219
5.Jama Michalina09KSZO Ostrowiec Św48.27208
6.Guzińska Natalia09ORKA MOSiR Kielce49.77190
7.Zagraj Zuzanna09KSZO Ostrowiec Św50.17186
8.Sulik Hanna09KSZO Ostrowiec Św50.26185
9.Wójtowicz Oliwia09Barakuda Starachowice52.03166
10.Celińska Wiktoria09KSZO Ostrowiec Św52.56161
11.Bielecka Lena09KSZO Ostrowiec Św53.02157
12.Zgórska Julia09ORKA MOSiR Kielce53.57152
13.Sosnowska Oliwia09Centrum Staszów54.73143
14.Jankowska Gabriela09Wodnik Końskie54.88142
15.Klimek Aleksandra09KSZO Ostrowiec Św1:06.2780
DYSKW.Franus Aleksandra09Centrum Staszów
K14 - praca nóg w płaszczyźnie pionowej w dół


<< TOP >>
Konkurencja 10
26-10-2019
Chłopców, 50m klasyczny

9 - 10 lat
Wyniki

Rek Okręgu Święt. Dzieci38.16Treliński BartoszORJEDKielce17-12-2005

Punkty: FINA 2017
PozycjaRok ur.CzasPkt.
9 lat

1.Hunek Paweł10ORKA MOSiR Kielce49.83130
2.Krzysiek Oskar10Korona-Swim Kielce52.95108
3.Sander Adrian10Korona-Swim Kielce53.29106
4.Starachowski Maciej10KSZO Ostrowiec Św54.18101
5.Kowalczyk Bartosz10Korona-Swim Kielce55.4694
6.Chmielewski Oskar10Centrum Staszów56.7887
7.Słota Filip10Centrum Staszów56.8687
8.Szostak Antoni10Korona-Swim Kielce57.1786
9.Samek Adrian10Korona-Swim Kielce57.2086
10.Lis Franciszek10Korona-Swim Kielce57.3385
11.Błajszczak Michał10FOKA Sandomierz57.6184
12.Starachowski Michał10KSZO Ostrowiec Św57.7683
13.Stanek Julian10Korona-Swim Kielce58.5780
14.Wlazło Krzysztof10Korona-Swim Kielce1:00.0874
15.Błajszczak Jakub10FOKA Sandomierz1:00.0974
16.Mucha Marcel10Korona-Swim Kielce1:02.0167
17.Andrzejczak Maciej10Korona-Swim Kielce1:02.4466
18.Szczyrba Robert10FOKA Sandomierz1:05.5057
DYSKW.Giemza Paweł10KSZO Ostrowiec Św
K15 - brak dotknięcia ściany obydwoma rozłączonymi dłońmi
DYSKW.Stęplewski Jakub10Wodnik Końskie
K15 - brak dotknięcia ściany obydwoma rozłączonymi dłońmi

10 lat

1.Grzesik Franciszek09KSZO Ostrowiec Św44.44183
2.Kogut Bartosz09KSZO Ostrowiec Św45.24173
3.Kalita Michał09KSZO Ostrowiec Św45.73168
4.Budzeń Patryk09KSZO Ostrowiec Św45.92166
5.Kępiński Rafał09KSZO Ostrowiec Św50.47125
6.Pastuszka Piotr09Barakuda Starachowice52.11113
7.Władny Artur09UNIA Busko Zdrój53.98102
8.Bezak Bartłomiej09KSZO Ostrowiec Św1:00.3673
9.Szpatowicz Filip09FOKA Sandomierz1:00.9371
10.Kamiński Aleksander09KSZO Ostrowiec Św1:01.4269
DYSKW.Rdzanek Mikołaj09KSZO Ostrowiec Św
K16 - niejednocześnie dotknięcie ściany dłońmi


<< TOP >>
Konkurencja 11
26-10-2019
Dziewcząt, 200m zmienny11 lat
Wyniki

Rek Okręgu Święt. Dzieci2:45.96Szafrańska MalwinaKSOSTOstrowiec Św.09-12-2017

Punkty: FINA 2017
PozycjaRok ur.CzasPkt.
1.Woźniak Beata08KSZO Ostrowiec Św2:52.06355
2.Kuc Weronika08UNIA Busko Zdrój3:07.89272
3.Dąbek Emilia08Salos Cortile Kielce3:19.76227
4.Jamioł Marta08Salos Cortile Kielce3:44.73159


<< TOP >>
Konkurencja 12
26-10-2019
Chłopców, 200m zmienny

11 lat
Wyniki

Rek Okręgu Święt. Dzieci2:38.75Gotszling DawidKOKIEBusko-Zdrój24-11-2012

Punkty: FINA 2017
PozycjaRok ur.CzasPkt.
1.Bekier Wiktor08Korona-Swim Kielce2:56.50239
2.Olesiński Jan08Barakuda Starachowice2:58.27232
3.Kosierkiewicz Jakub08Wodnik Końskie4:16.8477
DYSKW.Głogowski Seweryn08ORKA MOSiR Kielce
K15 - brak dotknięcia ściany obydwoma rozłączonymi dłońmi


<< TOP >>
Konkurencja 13
26-10-2019
Dziewcząt, 4 x 50m dowolny

9 - 11 lat
Wyniki

Rek Okręgu Święt. Dzieci2:17.43KS KSZO OstrowiecKSOSTBusko-Zdrój05-06-2017

Punkty: FINA 2017
PozycjaCzasPkt.
11 lat

1.KSZO Ostrowiec Św 1KSZO Ostrowiec Św2:21.06298
Karwacka Dominika
Łapawa Jadwiga
08
08
34.15
37.02
Kisiel Julia
Woźniak Beata
09
08
38.07
31.82
2.Salos Cortile KielceSalos Cortile Kielce2:28.50255
Dąbek Emilia
Jamioł Marta
08
08
38.58
40.56
Strzęp Magdalena
Janus Lena
08
08
36.16
33.20
3.UNIA Busko Zdrój 1UNIA Busko Zdrój2:29.74249
Wnuk Oliwia
Sroka Ewa
08
08
39.60
37.96
Wróbel Magdalena
Kuc Weronika
08
08
37.78
34.40
4.Wodnik KońskieWodnik Końskie3:17.90107
Jankowska Gabriela
Fidor Julia
09
08
50.93
50.44
Świeboda Natalia
Serek Nadia
08
09
41.12
55.41
5.FOKA Sandomierz 1FOKA Sandomierz3:26.5395
Kozieł Alicja
Chmura Emilia
08
08
43.98
52.12
Korona Cecylia
Krakowiak Emilia
09
10
42.75
1:07.68

10 lat

1.KSZO Ostrowiec Św 2KSZO Ostrowiec Św2:25.38272
Kozub Amelia
Górniak Adrianna
09
09
37.36
36.73
Jama Michalina
Beksińska Amelia
09
09
37.67
33.62
2.ORKA MOSiR Kielce 1ORKA MOSiR Kielce2:32.60235
Guzińska Natalia
Olszewska Natalia
09
10
36.59
39.13
Karpowicz Olivia
Zgórska Julia
09
09
34.03
42.85
3.KSZO Ostrowiec Św 3KSZO Ostrowiec Św2:43.27192
Bielecka Lena
Sulik Hanna
09
09
40.66
42.21
Zagraj Zuzanna
Celińska Wiktoria
09
09
39.96
40.44
4.UNIA Busko Zdrój 2UNIA Busko Zdrój2:57.72149
Szybajło Zuzanna
Lackorzyńska Julia
10
09
42.54
45.27
Zalewska Zuzanna
Arabska Maja
10
10
45.62
44.29
5.FOKA Sandomierz 2FOKA Sandomierz3:54.7864
Achenbach Ewa
Stępień Wiktoria
10
10
45.34
1:00.73
Krakowiak Kornelia
Marzec Natalia
09
09
1:05.64
1:03.07

9 lat

1.KSZO Ostrowiec Św 4KSZO Ostrowiec Św2:48.48175
Mikołajek Nikola
Brzezińska Dominika
10
10
42.03
44.89
Staniszewska Maja
Sokół Sara
10
10
43.22
38.34
2.Barakuda Starachowice 1Barakuda Starachowice3:07.05127
Seweryn Julia
Stanecka Liliana
10
10
42.87
51.65
Kułaga Daria
Jędzrzejewska Anna
10
10
48.94
43.59
3.KSZO Ostrowiec Św 5KSZO Ostrowiec Św3:50.4368
Petrykowska Gabriela
Siemieniuch Amelia
10
10
51.79
59.32
Bednarska Wiktoria
Kabała Maria
10
10
1:14.60
44.72


<< TOP >>
Konkurencja 14
26-10-2019
Chłopców, 4 x 50m dowolny

9 - 11 lat
Wyniki

Rek Okręgu Święt. Dzieci2:13.54MUKP Korona-Swim KielceKOKIEKielce29-05-2011

Punkty: FINA 2017
PozycjaCzasPkt.
11 lat

1.KSZO Ostrowiec Św 1KSZO Ostrowiec Św2:32.61158
Wicha Antoni
Kamiński Aleksander
08
09
37.63
42.42
Tobiszewski Mikołaj
Menducki Szymon
08
08
37.00
35.56
2.Barakuda Starachowice 1Barakuda Starachowice2:42.69130
Kaczmarczyk Marcel
Przybylski Macel
08
08
41.51
42.93
Kaczmarczyk Aleksander
Olesiński Jan
09
08
44.17
34.08
3.Centrum StaszówCentrum Staszów2:46.46122
Słota Filip
Dudek Jan
10
09
41.13
47.12
Wójcikowski Jan
Szyszkowski Bartosz
10
08
44.25
33.96
4.FOKA Sandomierz 1FOKA Sandomierz3:08.5484
Sykucki Kacper
Zdybek Jakub
08
08
34.15
58.59
Stylski Karol
Piątek Julian
08
08
47.85
47.95
5.Wodnik KońskieWodnik Końskie3:22.6967
Kosierkiewicz Jakub
Wąsik Kacper
08
08
42.30
46.14
Szcześniak Filip
Kifer Jakub
08
10
54.36
59.89

10 lat

1.KSZO Ostrowiec Św 2KSZO Ostrowiec Św2:21.27199
Kogut Bartosz
Batugowski Szymon
09
09
35.53
36.69
Budzeń Patryk
Grzesik Franciszek
09
09
36.67
32.38
2.KSZO Ostrowiec Św 3KSZO Ostrowiec Św2:29.43168
Kalita Michał
Bezak Bartłomiej
09
09
37.89
37.62
Rdzanek Mikołaj
Kępiński Rafał
09
09
36.74
37.18
3.Barakuda Starachowice 2Barakuda Starachowice2:51.91110
Pastuszka Piotr
Kułaga Dawid
09
09
44.37
41.21
Mosiołek Filip
Woś Julian
09
09
45.03
41.30
4.UNIA Busko ZdrójUNIA Busko Zdrój2:55.42104
Smoliński Ksawery
Schabowski Filip
10
09
48.69
40.64
Władny Artur
Karcz Maksymilian
09
10
42.94
43.15
5.FOKA Sandomierz 2FOKA Sandomierz3:15.8974
Błajszczak Michał
Błajszczak Jakub
10
10
46.34
48.86
Szpatowicz Filip
Szczyrba Robert
09
10
47.33
53.36

9 lat

1.Korona-Swim Kielce 1Korona-Swim Kielce2:50.63113
Krzysiek Oskar
Mucha Marcel
10
10
37.90
42.61
Andrzejczak Maciej
Sander Adrian
10
10
45.72
44.40
2.Korona-Swim Kielce 2Korona-Swim Kielce2:56.36102
Lis Franciszek
Szostak Antoni
10
10
41.52
45.75
Kowalczyk Bartosz
Stanek Julian
10
10
45.66
43.43
3.KSZO Ostrowiec Św 4KSZO Ostrowiec Św2:57.59100
Giemza Paweł
Banaczkowski Michał
10
10
40.57
51.07
Starachowski Michał
Starachowski Maciej
10
10
45.62
40.33
4.KSZO Ostrowiec Św 5KSZO Ostrowiec Św3:51.4245
Chamera Mateusz
Drobek Artur
10
10
50.20
1:08.64
Tomaszewski Szymon
Gębusia Adam
10
10
58.80
53.78