Nr  1. Dziewcząt, 50m klasyczny  9 - 11 lat
Nr  2. Chłopców, 50m klasyczny  9 - 11 lat
Nr  3. Dziewcząt, 200m dowolny  Dzieci 11-lat
Nr  4. Chłopców, 200m dowolny  Dzieci 11-lat
Nr  5. Dziewcząt, 50m grzbietowy  9 - 10 lat
Nr  6. Chłopców, 50m grzbietowy  9 - 10 lat
Nr  7. Dziewcząt, 100m grzbietowy  Dzieci 11-lat
Nr  8. Chłopców, 100m grzbietowy  Dzieci 11-lat
Nr  9. Dziewcząt, 100m zmienny  9 - 11 lat
Nr  10. Chłopców, 100m zmienny  9 - 11 lat
Nr  11. Dziewcząt, 4 x 50m zmienny  9 - 11 lat
Nr  12. Chłopców, 4 x 50m zmienny  9 - 11 lat


Świętokrzyska Liga Pływacka - 6 runda Małej Ligi
Ostrowiec Św. -  23 listopada 2019r


Konkurencja 1
23-11-2019 - 10:00
Dziewcząt, 50m klasyczny9 - 11 lat
Wyniki

Rek Okręgu Święt. Dzieci40.08Kowalik NinaKOKIEPuławy29-11-2009

Punkty: FINA 2017
PozycjaRok ur.CzasPkt.
Dzieci 11-lat

1.Woźniak Beata08KSZO Ostrowiec Św38.74404
Rekord Okręgu Święt. Dzieci
2.Karwacka Dominika08KSZO Ostrowiec Św40.58351
3.Dąbrowska Maria08Korona-Swim Kielce43.11293
4.Cetera Julia08Barakuda Starachowice44.59264
5.Wróbel Magdalena08UNIA Busko Zdrój44.88259
6.Janus Lena08Salos Cortile Kielce44.98258
7.Łapawa Jadwiga08KSZO Ostrowiec Św45.83244
8.Zatorska Zofia08Barakuda Starachowice47.42220
9.Dąbek Emilia08Salos Cortile Kielce47.59217
10.Walo Maria08Korona-Swim Kielce48.50205
11.Jamioł Marta08Salos Cortile Kielce49.30196
12.Gręda Julia08Korona-Swim Kielce51.68170
Kozieł Alicja08FOKA Sandomierz51.68170
14.Świeboda Natalia08WODNIK Końskie53.25155
15.Chmura Emilia08FOKA Sandomierz56.85127
16.Grochowina Magdalena08UNIA Busko Zdrój57.26125
17.Świercz Zofia08WODNIK Końskie1:06.1881

Dzieci 10-lat

1.Prasał Aleksandra09Korona-Swim Kielce42.32309
2.Beksińska Amelia09KSZO Ostrowiec Św42.90297
3.Karpowicz Olivia09ORKA MOSiR Kielce43.35288
4.Górniak Adrianna09KSZO Ostrowiec Św45.83244
5.Gil Laura09KSZO Ostrowiec Św47.22223
6.Boruń Izabela09Korona-Swim Kielce47.28222
7.Karczewska Oliwia09Korona-Swim Kielce47.42220
8.Kozub Amelia09KSZO Ostrowiec Św47.69216
9.Franus Aleksandra09Centrum Staszów48.67203
10.Zagraj Zuzanna09KSZO Ostrowiec Św48.95200
11.Wojtasiewicz Antonina09Korona-Swim Kielce49.08198
12.Sulik Hanna09KSZO Ostrowiec Św49.14197
13.Celińska Wiktoria09KSZO Ostrowiec Św50.06187
14.Piwowarczyk Amelia09Korona-Swim Kielce50.73179
15.Pietrasiak Małgorzata09Korona-Swim Kielce51.01176
16.Osuch Gabriela09Korona-Swim Kielce51.75169
17.Wójcik Maja09Korona-Swim Kielce52.08166
18.Bielecka Lena09KSZO Ostrowiec Św52.86159
19.Zgórska Julia09ORKA MOSiR Kielce54.07148
20.Jankowska Gabriela09WODNIK Końskie54.67143
21.Chrabąszcz Maja09Korona-Swim Kielce54.70143
22.Lackorzyńska Julia09UNIA Busko Zdrój57.98120
23.Korona Cecylia09FOKA Sandomierz59.05114
24.Grzegorczyk Kalina09Korona-Swim Kielce59.90109
25.Szymoniak Lena09Korona-Swim Kielce1:02.8794
26.Serek Nadia09WODNIK Końskie1:03.7590
27.Klimek Aleksandra09KSZO Ostrowiec Św1:04.9685
28.Wojciechowska Weronika09Barakuda Starachowice1:08.5372
29.Pacak Zofia09WODNIK Końskie1:08.7972
DYSKW.Kisiel Julia09KSZO Ostrowiec Św
K14 - praca nóg w płaszczyźnie pionowej w dół
DYSKW.Bartosz Ilona09Salos Cortile Kielce
K15 - brak dotknięcia ściany obydwoma rozłączonymi dłońmi

9 lat

1.Olszewska Natalia10ORKA MOSiR Kielce46.13239
2.Pawlik Aleksandra10Salos Cortile Kielce48.53205
3.Mikołajek Nikola10KSZO Ostrowiec Św49.40194
4.Szybajło Zuzanna10UNIA Busko Zdrój50.13186
5.Kabała Maria10KSZO Ostrowiec Św53.30155
6.Wierzbicka Zofia10FOKA Sandomierz55.20139
7.Sokół Sara10KSZO Ostrowiec Św55.90134
8.Kułaga Daria10Barakuda Starachowice56.39131
9.Zalewska Zuzanna10UNIA Busko Zdrój56.41130
10.Brzezińska Dominika10KSZO Ostrowiec Św57.35124
11.Półtorak Sylwia10Korona-Swim Kielce57.36124
12.Achenbach Ewa10FOKA Sandomierz58.97114
13.Petrykowska Gabriela10KSZO Ostrowiec Św1:00.22107
14.Staniszewska Maja10KSZO Ostrowiec Św1:01.30101
15.Haczkiewicz Hanna10Korona-Swim Kielce1:03.3692
16.Rogowska Martyna10Korona-Swim Kielce1:03.9789
17.Stanecka Liliana10Barakuda Starachowice1:05.5083
18.Stępień Wiktoria10FOKA Sandomierz1:05.5583
19.Krakowiak Emilia10FOKA Sandomierz1:10.0768
20.Siemieniuch Amelia10KSZO Ostrowiec Św1:14.0157
21.Haczkiewicz Aleksandra10Korona-Swim Kielce1:20.2745
DYSKW.Wiatr Alicja10FOKA Sandomierz
K16 - niejednocześnie dotknięcie ściany dłońmi
DYSKW.Bednarska Wiktoria10KSZO Ostrowiec Św
K15 - brak dotknięcia ściany obydwoma rozłączonymi dłońmi


<< TOP >>
Konkurencja 2
23-11-2019 - 10:18
Chłopców, 50m klasyczny9 - 11 lat
Wyniki

Rek Okręgu Święt. Dzieci38.16Treliński BartoszORJEDKielce17-12-2005

Punkty: FINA 2017
PozycjaRok ur.CzasPkt.
Dzieci 11-lat

1.Olesiński Jan08Barakuda Starachowice42.36211
2.Plewniak Michał08Barakuda Starachowice42.50209
3.Górski Antoni08Korona-Swim Kielce44.09187
4.Sykucki Kacper08FOKA Sandomierz44.10187
5.Gawlik Franciszek08UNIA Busko Zdrój47.47150
6.Wicha Antoni08KSZO Ostrowiec Św49.82130
7.Bakalarz Marcel08Barakuda Starachowice52.34112
8.Wąsik Kacper08WODNIK Końskie52.46111
9.Bąk Stanisław08Salos Cortile Kielce55.0896
10.Michta Bartosz08Salos Cortile Kielce55.7892
11.Zieliński Wiktor08FOKA Sandomierz56.9387
12.Wujek Jakub08Salos Cortile Kielce58.5480

Dzieci 10-lat

1.Kundera Jeremiasz09Korona-Swim Kielce42.96203
2.Budzeń Patryk09KSZO Ostrowiec Św43.98189
3.Kogut Bartosz09KSZO Ostrowiec Św44.17186
4.Osuch Mateusz09Korona-Swim Kielce46.25162
5.Kalita Michał09KSZO Ostrowiec Św46.46160
6.Dąbrowski Jan09Korona-Swim Kielce47.03154
7.Konopka Maksymilian09Korona-Swim Kielce47.10154
8.Nalej Maciej09Korona-Swim Kielce48.22143
9.Kępiński Rafał09KSZO Ostrowiec Św48.64139
10.Oleś Piotr09Korona-Swim Kielce49.72130
11.Pastuszka Piotr09Barakuda Starachowice51.44118
12.Radek Bartosz09Salos Cortile Kielce54.04102
13.Olszewski Filip09ORKA MOSiR Kielce54.32100
14.Kaczmarczyk Aleksander09Barakuda Starachowice55.0896
15.Morawski Filip09Korona-Swim Kielce55.2795
16.Władny Artur09UNIA Busko Zdrój55.7692
17.Urbański Jan09Korona-Swim Kielce59.2777
18.Wiktorowski Igor09Barakuda Starachowice59.9374
19.Smoliński Ksawery09UNIA Busko Zdrój1:05.7456
20.Kamiński Aleksander09KSZO Ostrowiec Św1:06.0855
DYSKW.Wentrych Fabian09Barakuda Starachowice
K4 - cykl ruchowy inny niż jeden ruch ramion i jedno kopnięcie nogami

9 lat

1.Hunek Paweł10ORKA MOSiR Kielce49.96129
2.Krzysiek Oskar10Korona-Swim Kielce50.48125
3.Samek Adrian10Korona-Swim Kielce52.98108
4.Nogajski Adam10Barakuda Starachowice53.37105
5.Kowalczyk Bartosz10Korona-Swim Kielce53.59104
6.Nogajski Jakub10Barakuda Starachowice53.75103
7.Chmielewski Oskar10Centrum Staszów53.94102
8.Lisak Kacper10Korona-Swim Kielce54.35100
9.Starachowski Maciej10KSZO Ostrowiec Św54.7897
10.Starachowski Michał10KSZO Ostrowiec Św55.4994
11.Błajszczak Michał10FOKA Sandomierz56.2890
12.Nogajski Michał10Barakuda Starachowice56.8887
13.Walczyk Aleksander10KSZO Ostrowiec Św57.1986
14.Giemza Paweł10KSZO Ostrowiec Św57.3485
15.Wójcik Maciej10KSZO Ostrowiec Św59.3876
16.Szczyrba Robert10FOKA Sandomierz1:01.1170
17.Byczyński Stanisław10Barakuda Starachowice1:01.3869
18.Banaczkowski Michał10KSZO Ostrowiec Św1:02.0267
19.Kifer Jakub10WODNIK Końskie1:02.7865
20.Andrzejczak Maciej10Korona-Swim Kielce1:02.9764
21.Malinowski Maciej10FOKA Sandomierz1:08.8849
22.Motyka Mateusz10Salos Cortile Kielce1:09.6647
23.Sobieraj Kamil10Korona-Swim Kielce1:13.0841
DYSKW.Niewczas Krzysztof10Barakuda Starachowice
K16 - niejednocześnie dotknięcie ściany dłońmi
DYSKW.Kisiel Bartłomiej10KSZO Ostrowiec Św
K15 - brak dotknięcia ściany obydwoma rozłączonymi dłońmi
DYSKW.Surdy Wojciech10Barakuda Starachowice
K15 - brak dotknięcia ściany obydwoma rozłączonymi dłońmi
DYSKW.Swat Emil10WODNIK Końskie
K15 - brak dotknięcia ściany obydwoma rozłączonymi dłońmi


<< TOP >>
Konkurencja 3
23-11-2019 - 10:34
Dziewcząt, 200m dowolnyDzieci 11-lat
Wyniki

Rek Okręgu Święt. Dzieci2:28.47Woźniak BeataKSOSTKielce16-11-2019

Punkty: FINA 2017
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m150m200m
1.Kuc Weronika08UNIA Busko Zdrój2:45.2830137.9443.3244.7739.25
2.Nowak Maja08Delfin Połaniec2:50.1527538.5943.7545.1342.68
3.Sroka Ewa08UNIA Busko Zdrój3:03.7121943.2145.7848.1646.56
4.Gręda Julia08Korona-Swim Kielce3:12.1819143.5149.7050.0848.89
5.Wnuk Oliwia08UNIA Busko Zdrój3:17.5917642.1150.6353.1851.67
6.Jamioł Marta08Salos Cortile Kielce3:19.5517142.1850.5654.2852.53


<< TOP >>
Konkurencja 4
23-11-2019 - 10:39
Chłopców, 200m dowolnyDzieci 11-lat
Wyniki

Rek Okręgu Święt. Dzieci2:21.28Kowalski PatrykUNBUSBusko Zdrój06-12-2008

Punkty: FINA 2017
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m150m200m
1.Bekier Wiktor08Korona-Swim Kielce2:24.9432232.6737.5338.0236.72
2.Gawlik Franciszek08UNIA Busko Zdrój2:45.3421736.3041.7244.4842.84
3.Menducki Szymon08KSZO Ostrowiec Św2:48.1020638.8343.6944.2041.38
4.Wicha Antoni08KSZO Ostrowiec Św2:56.7817741.8445.3245.8843.74
5.Tobiszewski Mikołaj08KSZO Ostrowiec Św3:00.9516539.6045.8248.8046.73
6.Krzak Antoni08UNIA Busko Zdrój3:07.8914742.7747.7550.3846.99
7.Kosierkiewicz Jakub08WODNIK Końskie3:42.518945.0557.191:00.8859.39


<< TOP >>
Konkurencja 5
23-11-2019 - 10:51
Dziewcząt, 50m grzbietowy9 - 10 lat
Wyniki

Rek Okręgu Święt. Dzieci35.07Choińska MajaSAKIEOstrowiec Św.18-11-2018

Punkty: FINA 2017
PozycjaRok ur.CzasPkt.
Dzieci 10-lat

1.Górniak Adrianna09KSZO Ostrowiec Św40.60252
2.Kozub Amelia09KSZO Ostrowiec Św40.81248
3.Guzińska Natalia09ORKA MOSiR Kielce41.27240
4.Jama Michalina09KSZO Ostrowiec Św41.34239
5.Boruń Izabela09Korona-Swim Kielce42.00228
6.Karczewska Oliwia09Korona-Swim Kielce43.06211
7.Kos Karolina09FOKA Sandomierz43.12210
8.Zagraj Zuzanna09KSZO Ostrowiec Św43.31208
9.Wójtowicz Oliwia09Barakuda Starachowice44.69189
10.Mozal Marcela09KSZO Ostrowiec Św47.68156
11.Grzegorczyk Kalina09Korona-Swim Kielce47.69155
12.Franus Aleksandra09Centrum Staszów48.11151
13.Korona Cecylia09FOKA Sandomierz48.25150
14.Osuch Gabriela09Korona-Swim Kielce48.75146
15.Szymoniak Lena09Korona-Swim Kielce48.98143
16.Sosnowska Oliwia09Centrum Staszów49.68137
17.Zgórska Julia09ORKA MOSiR Kielce50.46131
18.Lackorzyńska Julia09UNIA Busko Zdrój51.26125
19.Serek Nadia09WODNIK Końskie52.64115
20.Klimek Aleksandra09KSZO Ostrowiec Św52.90114
21.Wojciechowska Weronika09Barakuda Starachowice56.6692
22.Bartosz Ilona09Salos Cortile Kielce56.7292
23.Pacak Zofia09WODNIK Końskie56.8991

9 lat

1.Sokół Sara10KSZO Ostrowiec Św43.16210
2.Seweryn Julia10Barakuda Starachowice45.06184
3.Jędrzejewska Anna10Barakuda Starachowice45.36181
4.Arabska Maja10UNIA Busko Zdrój45.71177
5.Kabała Maria10KSZO Ostrowiec Św48.74146
6.Staniszewska Maja10KSZO Ostrowiec Św49.58138
7.Zalewska Zuzanna10UNIA Busko Zdrój51.29125
8.Stanecka Liliana10Barakuda Starachowice51.57123
9.Haczkiewicz Aleksandra10Korona-Swim Kielce52.51116
10.Guła Maja10Centrum Staszów52.63116
11.Kułaga Daria10Barakuda Starachowice53.20112
12.Wiatr Alicja10FOKA Sandomierz53.23112
13.Bocak Amelia10Korona-Swim Kielce54.51104
14.Wierzbicka Zofia10FOKA Sandomierz55.6698
15.Petrykowska Gabriela10KSZO Ostrowiec Św56.0296
16.Krupa Gabriela10Barakuda Starachowice56.7892
17.Krakowiak Emilia10FOKA Sandomierz56.8392
18.Agliano Viktoria10Centrum Staszów59.6979
19.Rogowska Martyna10Korona-Swim Kielce1:00.2477
20.Haczkiewicz Hanna10Korona-Swim Kielce1:00.2677
21.Siemieniuch Amelia10KSZO Ostrowiec Św1:02.9767
22.Bednarska Wiktoria10KSZO Ostrowiec Św1:12.3144
23.Staromłyńska Maja10WODNIK Końskie1:16.1438


<< TOP >>
Konkurencja 6
23-11-2019 - 11:05
Chłopców, 50m grzbietowy9 - 10 lat
Wyniki

Rek Okręgu Święt. Dzieci34.61Zacharski SzymonUNBUSOstrowiec Św.08-12-2007

Punkty: FINA 2017
PozycjaRok ur.CzasPkt.
Dzieci 10-lat

1.Grzesik Franciszek09KSZO Ostrowiec Św38.74188
2.Budzeń Patryk09KSZO Ostrowiec Św39.70175
3.Woś Julian09Barakuda Starachowice40.26168
4.Rdzanek Mikołaj09KSZO Ostrowiec Św40.33167
5.Schabowski Filip09UNIA Busko Zdrój42.06147
6.Kundera Jeremiasz09Korona-Swim Kielce42.36144
7.Konopka Maksymilian09Korona-Swim Kielce42.53142
8.Bezak Bartłomiej09KSZO Ostrowiec Św42.66141
9.Batugowski Szymon09KSZO Ostrowiec Św43.74131
10.Kaczmarczyk Aleksander09Barakuda Starachowice45.29118
11.Olszewski Filip09ORKA MOSiR Kielce45.76114
12.Kułaga Dawid09Barakuda Starachowice48.3197
13.Dudek Jan09Centrum Staszów48.5196
14.Oleś Piotr09Korona-Swim Kielce48.9393
15.Ponikowski Norbert09Salos Cortile Kielce49.3391
16.Morawski Filip09Korona-Swim Kielce49.8388
17.Pastuszka Piotr09Barakuda Starachowice49.9288
18.Smoliński Ksawery09UNIA Busko Zdrój52.5275
19.Wiktorowski Igor09Barakuda Starachowice53.7870
20.Wentrych Fabian09Barakuda Starachowice56.4361
21.Gębalski Piotr09FOKA Sandomierz58.8253
22.Walasek Szymon09Centrum Staszów1:01.2747
23.Łata Mateusz09FOKA Sandomierz1:01.5347

9 lat

1.Sander Adrian10Korona-Swim Kielce45.10119
2.Niewczas Krzysztof10Barakuda Starachowice45.89113
3.Samek Adrian10Korona-Swim Kielce46.74107
4.Wójcik Maciej10KSZO Ostrowiec Św47.28103
5.Błajszczak Jakub10FOKA Sandomierz47.30103
6.Lis Franciszek10Korona-Swim Kielce47.50102
7.Mucha Marcel10Korona-Swim Kielce49.3791
8.Stanek Julian10Korona-Swim Kielce49.9887
9.Szostak Antoni10Korona-Swim Kielce50.6984
10.Kopciara Maksymilian10Korona-Swim Kielce50.9383
11.Gębusia Adam10KSZO Ostrowiec Św51.7179
12.Nogajski Michał10Barakuda Starachowice52.3276
13.Lisak Kacper10Korona-Swim Kielce53.0173
14.Andrzejczak Maciej10Korona-Swim Kielce53.1772
15.Sobieraj Kamil10Korona-Swim Kielce53.3972
16.Walczyk Aleksander10KSZO Ostrowiec Św53.5171
17.Kisiel Bartłomiej10KSZO Ostrowiec Św53.6371
18.Kifer Jakub10WODNIK Końskie53.7670
19.Nogajski Adam10Barakuda Starachowice54.0269
20.Motyka Mateusz10Salos Cortile Kielce54.2568
21.Chamera Mateusz10KSZO Ostrowiec Św54.6667
22.Byczyński Stanisław10Barakuda Starachowice55.0565
23.Szczyrba Robert10FOKA Sandomierz55.1165
24.Malinowski Maciej10FOKA Sandomierz55.5963
25.Drobek Artur10KSZO Ostrowiec Św56.4261
26.Kutek Mateusz10FOKA Sandomierz56.9259
27.Chmielewski Oskar10Centrum Staszów57.7756
28.Banaczkowski Michał10KSZO Ostrowiec Św58.0955
29.Tomaszewski Szymon10KSZO Ostrowiec Św58.2255
30.Litwiński Wiktor10UNIA Busko Zdrój1:00.0950
31.Surdy Wojciech10Barakuda Starachowice1:03.1143
32.Mazurek Michał10KSZO Ostrowiec Św1:03.8142
33.Opatowicz Jakub10Centrum Staszów1:08.2434
34.Swat Emil10WODNIK Końskie1:20.7920
DYSKW.Giemza Paweł10KSZO Ostrowiec Św
G8 - ukończenie wyścigu w położeniu na piersiach
DYSKW.Karcz Maksymilian10UNIA Busko Zdrój
O2 - brak kontaktu ze ścianą nawrotową
DYSKW.Słota Filip10Centrum Staszów
G3 - nieutrzymanie pozycji na plecach
DYSKW.Nogajski Jakub10Barakuda Starachowice
G3 - nieutrzymanie pozycji na plecach
DYSKW.Chałupczak Olaf10KSZO Ostrowiec Św
G8 - ukończenie wyścigu w położeniu na piersiach


<< TOP >>
Konkurencja 7
23-11-2019 - 11:29
Dziewcząt, 100m grzbietowyDzieci 11-lat
Wyniki

Rek Okręgu Święt. Dzieci1:14.72Woźniak BeataKSOSTKielce17-11-2019

Punkty: FINA 2017
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m
1.Kuc Weronika08UNIA Busko Zdrój1:25.6126542.6442.97
2.Strzęp Magdalena08Salos Cortile Kielce1:28.34241
3.Nowak Maja08Delfin Połaniec1:33.6320345.8547.78
4.Łapawa Jadwiga08KSZO Ostrowiec Św1:34.3519845.5648.79
5.Świeboda Natalia08WODNIK Końskie1:37.04182
6.Wróbel Magdalena08UNIA Busko Zdrój1:38.8017248.7050.10
7.Sroka Ewa08UNIA Busko Zdrój1:40.2016546.5153.69

PKJankowska Gabriela09WODNIK Końskie1:53.58113


<< TOP >>
Konkurencja 8
23-11-2019 - 11:35
Chłopców, 100m grzbietowy

Dzieci 11-lat
Wyniki

Rek Okręgu Święt. Dzieci1:15.58Gotszling DawidKOKIEOstrowiec Św.17-11-2012

Punkty: FINA 2017
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m
1.Bekier Wiktor08Korona-Swim Kielce1:19.7123138.9340.78
2.Szyszkowski Bartosz08Centrum Staszów1:26.2818241.3444.94
3.Górski Antoni08Korona-Swim Kielce1:27.8417242.7045.14
4.Menducki Szymon08KSZO Ostrowiec Św1:29.6816244.7844.90
5.Kaczmarczyk Marcel08Barakuda Starachowice1:35.7913346.3449.45
6.Bakalarz Marcel08Barakuda Starachowice1:47.469450.8256.64
7.Zieliński Wiktor08FOKA Sandomierz1:52.378254.8457.53

PKDudek Jan09Centrum Staszów1:41.9911049.2752.72


<< TOP >>
Konkurencja 9
23-11-2019 - 11:48
Dziewcząt, 100m zmienny9 - 11 lat
Wyniki

Rek Okręgu Święt. Dzieci1:17.27Woźniak BeataKSOSTKielce17-11-2019

Punkty: FINA 2017
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m
Dzieci 11-lat

1.Woźniak Beata08KSZO Ostrowiec Św1:15.8841634.9840.90
Rekord Okręgu Święt. Dzieci
2.Karwacka Dominika08KSZO Ostrowiec Św1:21.3933738.1843.21
3.Janus Lena08Salos Cortile Kielce1:25.0729539.5845.49
4.Strzęp Magdalena08Salos Cortile Kielce1:28.7426042.6746.07
5.Cetera Julia08Barakuda Starachowice1:30.3924642.0948.30
6.Dąbek Emilia08Salos Cortile Kielce1:30.8524241.2449.61
7.Zatorska Zofia08Barakuda Starachowice1:34.3221643.5050.82
8.Wnuk Oliwia08UNIA Busko Zdrój1:42.2617045.1857.08
9.Walo Maria08Korona-Swim Kielce1:43.0216649.4753.55
10.Grochowina Magdalena08UNIA Busko Zdrój1:46.1715249.3956.78
11.Kozieł Alicja08FOKA Sandomierz1:47.3714752.6654.71
12.Świercz Zofia08WODNIK Końskie1:50.1813648.231:01.95
13.Chmura Emilia08FOKA Sandomierz1:59.0810755.511:03.57

Dzieci 10-lat

1.Prasał Aleksandra09Korona-Swim Kielce1:20.0535436.5243.53
2.Beksińska Amelia09KSZO Ostrowiec Św1:21.4833639.0942.39
3.Karpowicz Olivia09ORKA MOSiR Kielce1:22.8731938.3444.53
4.Jama Michalina09KSZO Ostrowiec Św1:30.1224842.8247.30
5.Gil Laura09KSZO Ostrowiec Św1:31.8023542.7449.06
6.Guzińska Natalia09ORKA MOSiR Kielce1:32.8322743.8948.94
7.Sulik Hanna09KSZO Ostrowiec Św1:33.7722046.0747.70
8.Celińska Wiktoria09KSZO Ostrowiec Św1:34.6921445.3949.30
9.Wójtowicz Oliwia09Barakuda Starachowice1:35.4520944.6450.81
10.Kisiel Julia09KSZO Ostrowiec Św1:35.7320745.2750.46
11.Kos Karolina09FOKA Sandomierz1:37.1619846.3350.83
12.Bielecka Lena09KSZO Ostrowiec Św1:37.7319446.5951.14
13.Wójcik Maja09Korona-Swim Kielce1:43.4016447.7155.69
14.Mozal Marcela09KSZO Ostrowiec Św1:43.5716349.3454.23
15.Piwowarczyk Amelia09Korona-Swim Kielce1:45.6215451.9853.64
16.Sosnowska Oliwia09Centrum Staszów1:47.3114751.2156.10
17.Wojtasiewicz Antonina09Korona-Swim Kielce1:47.3614751.8055.56
18.Chrabąszcz Maja09Korona-Swim Kielce1:48.3214350.8657.46

9 lat

1.Olszewska Natalia10ORKA MOSiR Kielce1:29.1525642.6146.54
2.Pawlik Aleksandra10Salos Cortile Kielce1:36.5620243.7652.80
3.Szybajło Zuzanna10UNIA Busko Zdrój1:39.3618546.4352.93
4.Mikołajek Nikola10KSZO Ostrowiec Św1:41.4717449.5151.96
5.Jędrzejewska Anna10Barakuda Starachowice1:44.9815748.0356.95
6.Seweryn Julia10Barakuda Starachowice1:47.9714450.5357.44
7.Brzezińska Dominika10KSZO Ostrowiec Św1:48.3714251.8256.55
8.Półtorak Sylwia10Korona-Swim Kielce1:51.8712952.3459.53
9.Achenbach Ewa10FOKA Sandomierz1:54.9411953.351:01.59
10.Bocak Amelia10Korona-Swim Kielce2:05.009357.621:07.38


<< TOP >>
Konkurencja 10
23-11-2019 - 12:04
Chłopców, 100m zmienny9 - 11 lat
Wyniki

Rek Okręgu Święt. Dzieci1:14.53Gotszling DawidKOKIEPuławy16-12-2012

Punkty: FINA 2017
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m
Dzieci 11-lat

1.Olesiński Jan08Barakuda Starachowice1:21.7023339.3342.37
2.Szyszkowski Bartosz08Centrum Staszów1:25.7820139.3646.42
3.Plewniak Michał08Barakuda Starachowice1:25.9420040.4445.50
4.Sykucki Kacper08FOKA Sandomierz1:28.2518540.8847.37
5.Tobiszewski Mikołaj08KSZO Ostrowiec Św1:37.4413746.9450.50
6.Kaczmarczyk Marcel08Barakuda Starachowice1:40.5512544.8855.67
7.Bąk Stanisław08Salos Cortile Kielce1:41.4512146.5054.95
8.Krzak Antoni08UNIA Busko Zdrój1:44.9111051.2953.62
9.Kosierkiewicz Jakub08WODNIK Końskie1:49.939550.1059.83
10.Wąsik Kacper08WODNIK Końskie1:50.989351.8659.12
11.Michta Bartosz08Salos Cortile Kielce1:51.099253.3857.71
12.Wujek Jakub08Salos Cortile Kielce1:56.298055.591:00.70

Dzieci 10-lat

1.Grzesik Franciszek09KSZO Ostrowiec Św1:20.7224137.3443.38
2.Nalej Maciej09Korona-Swim Kielce1:25.3320438.5946.74
3.Kogut Bartosz09KSZO Ostrowiec Św1:26.9419340.3246.62
4.Rdzanek Mikołaj09KSZO Ostrowiec Św1:28.2018540.6647.54
5.Kalita Michał09KSZO Ostrowiec Św1:28.2818440.9747.31
6.Batugowski Szymon09KSZO Ostrowiec Św1:30.5917143.8746.72
7.Osuch Mateusz09Korona-Swim Kielce1:30.7217042.2548.47
8.Kępiński Rafał09KSZO Ostrowiec Św1:31.4216641.7749.65
9.Dąbrowski Jan09Korona-Swim Kielce1:32.2216241.5650.66
10.Bezak Bartłomiej09KSZO Ostrowiec Św1:39.2113044.2554.96
11.Woś Julian09Barakuda Starachowice1:39.4012943.4955.91
12.Kułaga Dawid09Barakuda Starachowice1:47.5810248.1759.41
13.Ponikowski Norbert09Salos Cortile Kielce1:51.899054.5757.32
14.Władny Artur09UNIA Busko Zdrój1:52.878857.4155.46
15.Radek Bartosz09Salos Cortile Kielce2:01.537056.781:04.75
16.Kamiński Aleksander09KSZO Ostrowiec Św2:01.687054.281:07.40
17.Urbański Jan09Korona-Swim Kielce2:06.676258.911:07.76

9 lat

1.Krzysiek Oskar10Korona-Swim Kielce1:35.6914543.4252.27
2.Słota Filip10Centrum Staszów1:44.0011349.3554.65
3.Hunek Paweł10ORKA MOSiR Kielce1:45.9710653.0652.91
4.Kowalczyk Bartosz10Korona-Swim Kielce1:46.2110651.2254.99
5.Starachowski Michał10KSZO Ostrowiec Św1:46.3410549.7356.61
6.Sander Adrian10Korona-Swim Kielce1:46.4310550.7755.66
7.Szostak Antoni10Korona-Swim Kielce1:47.1610348.7258.44
8.Starachowski Maciej10KSZO Ostrowiec Św1:48.0410050.3457.70
9.Mucha Marcel10Korona-Swim Kielce1:48.0510053.8054.25
10.Lis Franciszek10Korona-Swim Kielce1:49.399752.5356.86
11.Stanek Julian10Korona-Swim Kielce1:50.739352.3458.39
12.Błajszczak Jakub10FOKA Sandomierz1:53.418752.751:00.66
DYSKW.Błajszczak Michał10FOKA Sandomierz
Z3/G8 - ukończenie  odcinka stylu grzbietowego niezgodnie z przepisami o zakończeniu wyścigu w danym stylu
DYSKW.Karcz Maksymilian10UNIA Busko Zdrój
Z3/G8 - ukończenie  odcinka stylu grzbietowego niezgodnie z przepisami o zakończeniu wyścigu w danym stylu
DYSKW.Wójcikowski Jan10Centrum Staszów
O2 - brak kontaktu ze ścianą nawrotową
DYSKW.Kopciara Maksymilian10Korona-Swim Kielce
M7 - naprzemienna lub nierównoczesna praca nóg


<< TOP >>
Konkurencja 11
23-11-2019 - 12:29
Dziewcząt, 4 x 50m zmienny9 - 11 lat
Wyniki

Rek Okręgu Święt. Dzieci2:31.74KS KSZO Ostrowiec Św.KSOSTOstrowiec Św.23-11-2013

Punkty: FINA 2017
PozycjaCzasPkt.
Dzieci 11-lat

1.KSZO Ostrowiec Św 2KSZO Ostrowiec Św2:35.75291
Kisiel Julia
Karwacka Dominika
09
08
43.41
41.43
Woźniak Beata
Łapawa Jadwiga
08
08
+0,15
+0,27
35.00
35.91
2.Salos Cortile KielceSalos Cortile Kielce2:44.66246
Janus Lena
Strzęp Magdalena
08
08

+0,58
38.59
45.79
Dąbek Emilia
Jamioł Marta
08
08
+0,36
+0,62
41.36
38.92
3.UNIA Busko Zdrój 1UNIA Busko Zdrój2:51.70217
Wnuk Oliwia
Wróbel Magdalena
08
08
48.51
44.67
Kuc Weronika
Sroka Ewa
08
08
41.48
37.04
4.Korona-Swim Kielce 1Korona-Swim Kielce3:01.90182
Chrabąszcz Maja
Dąbrowska Maria
09
08
49.73
44.04
Walo Maria
Gręda Julia
08
08
49.97
38.16
5.Barakuda Starachowice 1Barakuda Starachowice3:09.41162
Wojciechowska Weronika
Zatorska Zofia
09
08

+0,48
57.15
49.87
Cetera Julia
Wójtowicz Oliwia
08
09
+0,42
+0,48
43.89
38.50
6.FOKA Sandomierz 1FOKA Sandomierz3:18.62140
Chmura Emilia
Kozieł Alicja
08
08

+0,67
54.76
54.39
Kos Karolina
Korona Cecylia
09
09
+0,4648.26
41.21
7.WODNIK KońskieWODNIK Końskie3:29.40119
Świeboda Natalia
Jankowska Gabriela
08
09

+0,63
44.21
54.16
Świercz Zofia
Pacak Zofia
08
09
+0,42
+0,77
53.25
57.78

Dzieci 10-lat

1.KSZO Ostrowiec Św 3KSZO Ostrowiec Św2:45.60242
Gil Laura
Górniak Adrianna
09
09
41.40
45.54
Jama Michalina
Beksińska Amelia
09
09
45.05
33.61
2.Korona-Swim Kielce 2Korona-Swim Kielce2:46.99236
Prasał Aleksandra
Boruń Izabela
09
09

+0,45
37.80
46.26
Karczewska Oliwia
Osuch Gabriela
09
09
+0,3741.91
41.02
3.ORKA MOSiR KielceORKA MOSiR Kielce2:51.43218
Guzińska Natalia
Karpowicz Olivia
09
09

+0,18
43.44
43.68
Olszewska Natalia
Zgórska Julia
10
09

+0,27
42.90
41.41
4.KSZO Ostrowiec Św 4KSZO Ostrowiec Św2:57.13198
Kozub Amelia
Zagraj Zuzanna
09
09

-0,04
42.46
48.75
Bielecka Lena
Celińska Wiktoria
09
09

+0,47
46.49
39.43
5.Korona-Swim Kielce 3Korona-Swim Kielce3:10.49159
Grzegorczyk Kalina
Wojtasiewicz Antonina
09
09

+0,85
48.68
51.07
Wójcik Maja
Piwowarczyk Amelia
09
09
+0,83
+0,29
48.76
41.98
6.KSZO Ostrowiec Św 5KSZO Ostrowiec Św3:17.08143
Klimek Aleksandra
Sulik Hanna
09
09

+0,07
50.93
49.43
Mozal Marcela
Staniszewska Maja
09
10
+0,02
+0,58
53.97
42.75
7.Centrum StaszówCentrum Staszów3:38.61105
Guła Maja
Franus Aleksandra
10
09
54.73
48.28
Sosnowska Oliwia
Agliano Viktoria
09
10
56.38
59.22
DYSKW.UNIA Busko Zdrój 2UNIA Busko Zdrój
Z3/M8 - ukończenie  odcinka stylu motylkowego niezgodnie z przepisami o zakończeniu wyścigu w danym stylu
Arabska Maja, Zalewska Zuzanna, Szybajło Zuzanna, Lackorzyńska Julia
DYSKW.Korona-Swim Kielce 4Korona-Swim Kielce
K11 - nierównoczesne lub naprzemienne ruchy nóg
Półtorak Sylwia, Haczkiewicz Hanna, Pietrasiak Małgorzata, Rogowska Martyna

9 lat

1.KSZO Ostrowiec Św 1KSZO Ostrowiec Św3:09.62161
Sokół Sara
Kabała Maria
10
10

-0,02
43.32
54.37
Mikołajek Nikola
Brzezińska Dominika
10
10
+0,89
+0,19
51.01
40.92
2.Barakuda Starachowice 2Barakuda Starachowice3:29.40119
Stanecka Liliana
Jędrzejewska Anna
10
10

+0,49
52.22
53.58
Seweryn Julia
Kułaga Daria
10
10
+0,5954.85
48.75
3.FOKA Sandomierz 2FOKA Sandomierz3:50.3590
Krakowiak Emilia
Wierzbicka Zofia
10
10
57.87
57.56
Achenbach Ewa
Wiatr Alicja
10
10
1:05.81
49.11


<< TOP >>
Konkurencja 12
23-11-2019 - 12:37
Chłopców, 4 x 50m zmienny9 - 11 lat
Wyniki

Rek Okręgu Święt. Dzieci2:29.03MUKP Orka MOSiR KielceORKIEKielce15-12-2013

Punkty: FINA 2017
PozycjaCzasPkt.
Dzieci 11-lat

1.Korona-Swim Kielce 2Korona-Swim Kielce2:34.62200
Konopka Maksymilian
Oleś Piotr
09
09
42.01
47.90
Górski Antoni
Bekier Wiktor
08
08
34.09
30.62
2.Barakuda Starachowice 1Barakuda Starachowice2:51.52146
Kaczmarczyk Marcel
Plewniak Michał
08
08

+0,56
43.13
42.95
Olesiński Jan
Bakalarz Marcel
08
08
+0,63
+0,97
41.66
43.78
3.UNIA Busko ZdrójUNIA Busko Zdrój3:02.81121
Schabowski Filip
Władny Artur
09
09
46.86
56.21
Gawlik Franciszek
Krzak Antoni
08
08
+0,27
+0,39
39.52
40.22
4.KSZO Ostrowiec Św 1KSZO Ostrowiec Św3:04.92117
Wicha Antoni
Menducki Szymon
08
08
42.67
49.04
Tobiszewski Mikołaj
Kamiński Aleksander
08
09
+0,22
+0,53
47.64
45.57
5.Centrum StaszówCentrum Staszów3:12.31104
Wójcikowski Jan
Chmielewski Oskar
10
10
54.30
55.00
Szyszkowski Bartosz
Słota Filip
08
10

+0,28
41.78
41.23
6.FOKA Sandomierz 1FOKA Sandomierz3:29.4780
Gębalski Piotr
Zieliński Wiktor
09
08

+0,41
56.90
55.77
Sykucki Kacper
Szczyrba Robert
08
10
+0,4743.63
53.17
7.WODNIK KońskieWODNIK Końskie3:53.6158
Kifer Jakub
Swat Emil
10
10
54.62
1:13.44
Kosierkiewicz Jakub
Wąsik Kacper
08
08
58.37
47.18

Dzieci 10-lat

1.Korona-Swim Kielce 1Korona-Swim Kielce2:37.78188
Nalej Maciej
Kundera Jeremiasz
09
09

+0,46
39.53
44.75
Osuch Mateusz
Dąbrowski Jan
09
09
+0,04
+0,17
40.06
33.44
2.KSZO Ostrowiec Św 3KSZO Ostrowiec Św2:38.99184
Budzeń Patryk
Kalita Michał
09
09

+0,01
40.52
47.09
Kogut Bartosz
Grzesik Franciszek
09
09
+0,43
+0,40
39.37
32.01
3.KSZO Ostrowiec Św 4KSZO Ostrowiec Św2:51.59146
Bezak Bartłomiej
Rdzanek Mikołaj
09
09
44.92
47.15
Kępiński Rafał
Batugowski Szymon
09
09
+0,08
+0,17
42.68
36.84
4.Barakuda Starachowice 2Barakuda Starachowice3:08.91109
Woś Julian
Pastuszka Piotr
09
09

+0,34
43.26
51.65
Kaczmarczyk Aleksander
Kułaga Dawid
09
09
+0,45
+0,46
52.17
41.83
5.Korona-Swim Kielce 4Korona-Swim Kielce3:10.36107
Samek Adrian
Kowalczyk Bartosz
10
10
47.05
53.83
Morawski Filip
Mucha Marcel
09
10
-0,23
-0,06
48.35
41.13
6.Korona-Swim Kielce 5Korona-Swim Kielce3:39.2670
Kopciara Maksymilian
Szostak Antoni
10
10
52.86
55.70
Urbański Jan
Andrzejczak Maciej
09
10
1:07.59
43.11
7.Barakuda Starachowice 4Barakuda Starachowice4:06.1549
Wentrych Fabian
Wiktorowski Igor
09
09
56.46
1:01.54
Nogajski Michał
Surdy Wojciech
10
10
1:09.42
58.73

9 lat

1.Korona-Swim Kielce 3Korona-Swim Kielce3:13.57102
Lis Franciszek
Sander Adrian
10
10

+0,78
50.48
51.63
Krzysiek Oskar
Stanek Julian
10
10

+0,47
47.36
44.10
2.KSZO Ostrowiec Św 2KSZO Ostrowiec Św3:24.0187
Giemza Paweł
Starachowski Michał
10
10

-0,04
45.83
56.14
Starachowski Maciej
Wójcik Maciej
10
10
+0,26
-0,05
56.05
45.99
3.Barakuda Starachowice 3Barakuda Starachowice3:30.2879
Niewczas Krzysztof
Nogajski Adam
10
10

+0,56
48.13
52.95
Byczyński Stanisław
Nogajski Jakub
10
10

+0,59
1:02.27
46.93
4.FOKA Sandomierz 2FOKA Sandomierz3:45.9664
Kutek Mateusz
Błajszczak Jakub
10
10

+0,33
1:00.68
59.13
Błajszczak Michał
Malinowski Maciej
10
10
+0,63
+0,90
56.85
49.30