Nr  1. Dziewcząt, 50m dowolny  9 - 10 lat
Nr  2. Chłopców, 50m dowolny  9 - 10 lat
Nr  3. Dziewcząt, 200m dowolny  Dzieci 11-lat
Nr  4. Chłopców, 200m dowolny  Dzieci 11-lat
Nr  5. Dziewcząt, 50m grzbietowy  9 lat
Nr  6. Chłopców, 50m grzbietowy  9 lat
Nr  7. Dziewcząt, 100m grzbietowy  10 - 11 lat
Nr  8. Chłopców, 100m grzbietowy  10 - 11 lat
Nr  9. Dziewcząt, 50m klasyczny  9 - 10 lat
Nr  10. Chłopców, 50m klasyczny  9 - 10 lat
Nr  11. Dziewcząt, 100m klasyczny  Dzieci 11-lat
Nr  12. Chłopców, 100m klasyczny  Dzieci 11-lat
Nr  13. Dziewcząt, 100m zmienny  9 - 11 lat
Nr  14. Chłopców, 100m zmienny  9 - 11 lat
Nr  15. Dziewcząt, 4 x 50m zmienny  9 - 11 lat
Nr  16. Chłopców, 4 x 50m zmienny  9 - 11 lat


Świętokrzyska Liga Pływacka - 6 runda Małej Ligi
Ostrowiec Św. -  28 listopada 2020r


Konkurencja 1
28-11-2020 - 10:00
Dziewcząt, 50m dowolny9 - 10 lat
Wyniki

Rek Okręgu Święt. Dzieci29.01Prasał AleksandraKOKIEOstrowiec Św.14-11-2020

Punkty: FINA 2019
PozycjaRok ur.CzasPkt.
Dzieci 10-lat

1.Mikołajek Nikola10KSZO Ostrowiec Św32.54349
2.Olszewska Natalia10ORKA MOSiR Kielce33.14331
3.Szybajło Zuzanna10UNIA Busko Zdrój34.53292
4.Pawlik Aleksandra10Salos Cortile Kielce34.57291
5.Sokół Sara10KSZO Ostrowiec Św35.72264
6.Staniszewska Maja10KSZO Ostrowiec Św35.79262
7.Arabska Maja10UNIA Busko Zdrój37.10236
8.Jędrzejewska Anna10Barakuda Starachowice38.66208
9.Zalewska Zuzanna10UNIA Busko Zdrój39.62193
10.Stanecka Liliana10Barakuda Starachowice40.81177
11.Achenbach Ewa10FOKA Sandomierz41.19172
12.Wójtowicz Aleksandra10TS Połaniec41.42169
13.Rączka Paulina10UNIA Busko Zdrój42.02162
14.Haczkiewicz Aleksandra10Korona-Swim Kielce44.39137
15.Bocak Amelia10Korona-Swim Kielce45.06131
16.Haczkiewicz Hanna10Korona-Swim Kielce45.93124
17.Gabriela Krupa10Barakuda Starachowice46.58119
18.Cieślak Anna10UNIA Busko Zdrój51.4388
19.Wadowiec Maja10FOKA Sandomierz51.4588

9 lat

1.Boszczyk Zuzanna11ORKA MOSiR Kielce35.15277
2.Dziedzic Julia11KSZO Ostrowiec Św40.43182
3.Bielecka Patrycja11Barakuda Starachowice41.58167
4.Sell Magdalena11Korona-Swim Kielce45.15130
5.Łukawska Maria11KSZO Ostrowiec Św45.57127
6.Wójtowicz Sandra11KSZO Ostrowiec Św45.91124
7.Perz Nikola11Korona-Swim Kielce46.34121
8.Bielewicz Aleksandra11Korona-Swim Kielce50.2595
9.Mazur Patrycja11Centrum Staszów53.0580
10.Kijewska Zuzanna11Centrum Staszów53.9376
11.Jamioł Małgorzata11UNIA Busko Zdrój57.1964
12.Łukawska Maja11Centrum Staszów58.0761
13.Celińska Julia11KSZO Ostrowiec Św58.8159
14.Walczak Olga11Centrum Staszów59.3157
15.Gubała Milena11UNIA Busko Zdrój1:00.0355
16.Strojek Zuzanna11Centrum Staszów1:04.3045
17.Brocka Aleksandra11Centrum Staszów1:11.1333


<< TOP >>
Konkurencja 2
28-11-2020 - 10:09
Chłopców, 50m dowolny9 - 10 lat
Wyniki

Rek Okręgu Święt. Dzieci28.70Grzesik FranciszekKSOSTStaszów24-10-2020

Punkty: FINA 2019
PozycjaRok ur.CzasPkt.
Dzieci 10-lat

1.Starachowski Maciej10KSZO Ostrowiec Św34.23207
2.Słota Filip10Centrum Staszów34.65199
3.Hunek Paweł10ORKA MOSiR Kielce36.11176
4.Giemza Paweł10KSZO Ostrowiec Św36.57170
5.Karcz Maksymilian10UNIA Busko Zdrój37.61156
6.Błajszczak Jakub10FOKA Sandomierz37.69155
7.Mucha Marcel10Korona-Swim Kielce38.75142
8.Stanek Julian10Korona-Swim Kielce40.00129
9.Wójcikowski Jan10Centrum Staszów40.11128
10.Dulak Jakub10ORKA MOSiR Kielce40.70123
11.Dziubek Alan10ORKA MOSiR Kielce41.30118
12.Dziuba Mateusz10Centrum Staszów42.67107
13.Nogajski Michał10Barakuda Starachowice43.58100
14.Szczyrba Robert10FOKA Sandomierz44.1396
15.Marzuchowski Tomasz10Barakuda Starachowice44.6893
16.Czechowski Michał10FOKA Sandomierz45.9185
17.Prus Oskar10Korona-Swim Kielce46.0285
18.Kutek Mateusz10FOKA Sandomierz46.3183
19.Sawicki Igor10TS Połaniec50.1066
20.Tarka Szymon10Centrum Staszów52.4857
21.Tarka Michał10Centrum Staszów54.8650
22.Czołba Marcin10Centrum Staszów56.5246

9 lat

1.Zagniński Aleksander11ORKA MOSiR Kielce36.23174
2.Małek Jakub11UNIA Busko Zdrój40.22127
3.Rogacki Kornel11KSZO Ostrowiec Św45.6787
4.Wicha Tomasz11KSZO Ostrowiec Św46.1184
5.Wrzesień Filip11KSZO Ostrowiec Św49.1570
6.Gliński Oliwier11UNIA Busko Zdrój49.8767
7.Brocki Stanisław11Centrum Staszów51.4661
8.Ura Mikołaj11KSZO Ostrowiec Św52.8856
9.Dorosz Patryk11KSZO Ostrowiec Św52.9655
10.Wilk Ksawery11UNIA Busko Zdrój54.7050
11.Szymczak Bartosz11Centrum Staszów1:06.9927

PKKielczyk Leon12Centrum Staszów40.83122


<< TOP >>
Konkurencja 3
28-11-2020 - 10:17
Dziewcząt, 200m dowolnyDzieci 11-lat
Wyniki

Rek Okręgu Święt. Dzieci2:25.72Prasał AleksandraKOKIEStaszów27-09-2020

Punkty: FINA 2019
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m150m200m
1.Prasał Aleksandra09Korona-Swim Kielce2:21.0447931.4435.5437.5636.50
Rekord Okręgu Święt. Dzieci
2.Karpowicz Olivia09ORKA MOSiR Kielce2:28.2141333.9038.3137.8938.11
3.Kisiel Julia09KSZO Ostrowiec Św2:32.7937734.7739.0340.4338.56
4.Kozub Amelia09KSZO Ostrowiec Św2:41.7531836.1941.0044.0240.54
5.Gil Laura09KSZO Ostrowiec Św2:43.3630835.2541.0544.8542.21
6.Karczewska Oliwia09Korona-Swim Kielce2:52.4626238.6943.9146.6243.24
7.Wojtasiewicz Antonina09Korona-Swim Kielce2:52.8926038.1543.6545.8945.20
8.Chrabąszcz Maja09Korona-Swim Kielce2:55.1825038.3245.5446.8644.46
9.Lackorzyńska Julia09UNIA Busko Zdrój2:55.2125039.4144.7546.8944.16
10.Guzińska Natalia09ORKA MOSiR Kielce2:55.2825038.1342.4347.1047.62


<< TOP >>
Konkurencja 4
28-11-2020 - 10:25
Chłopców, 200m dowolnyDzieci 11-lat
Wyniki

Rek Okręgu Święt. Dzieci2:21.28Kowalski PatrykUNBUSBusko Zdrój06-12-2008

Punkty: FINA 2019
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m150m200m
1.Grzesik Franciszek09KSZO Ostrowiec Św2:25.5131831.5436.3938.2539.33
2.Nalej Maciej09Korona-Swim Kielce2:27.6330438.5938.55
3.Konopka Maksymilian09Korona-Swim Kielce2:33.7926935.6439.7339.7938.63
4.Kępiński Rafał09KSZO Ostrowiec Św2:38.6924537.2141.0340.4839.97
5.Osuch Mateusz09Korona-Swim Kielce2:38.8724436.3841.2241.5039.77
6.Batugowski Szymon09KSZO Ostrowiec Św2:39.0024437.3541.2440.6139.80
7.Kogut Bartosz09KSZO Ostrowiec Św2:40.6823635.9240.9542.4841.33
8.Rdzanek Mikołaj09KSZO Ostrowiec Św2:45.6521537.1741.8743.9742.64
9.Oleś Piotr09Korona-Swim Kielce2:55.7918038.7946.1347.7643.11
10.Władny Artur09UNIA Busko Zdrój3:04.0715742.4948.9049.6043.08
11.Mosiołek Filip09Barakuda Starachowice3:24.2811544.7253.1355.5650.87
12.Baran Emil09UNIA Busko Zdrój3:24.6611444.9153.2155.4151.13
13.Kułaga Dawid09Barakuda Starachowice3:29.2910747.0454.4157.2450.60
14.Kowalik Tristan09Barakuda Starachowice3:52.827749.5658.131:03.001:02.13


<< TOP >>
Konkurencja 5
28-11-2020 - 10:42
Dziewcząt, 50m grzbietowy9 lat
Wyniki

Rek Okręgu Święt. Dzieci33.38Prasał AleksandraKOKIEWieliczka19-09-2020

Punkty: FINA 2019
PozycjaRok ur.CzasPkt.
1.Markiewicz Julia11ORKA MOSiR Kielce47.77155
2.Perz Nikola11Korona-Swim Kielce50.15134
3.Markiewicz Anastazja11Barakuda Starachowice52.98113
4.Sell Magdalena11Korona-Swim Kielce53.79108
5.Maj Zuzanna11KSZO Ostrowiec Św54.25105
6.Celińska Julia11KSZO Ostrowiec Św55.6798
7.Bielewicz Aleksandra11Korona-Swim Kielce56.7092
8.Rugała Irena11Centrum Staszów59.5380
9.Kijewska Zuzanna11Centrum Staszów1:00.5476
10.Jamioł Małgorzata11UNIA Busko Zdrój1:03.0867
11.Gorycka Joanna11KSZO Ostrowiec Św1:05.0361
12.Brocka Aleksandra11Centrum Staszów1:23.2429


<< TOP >>
Konkurencja 6
28-11-2020 - 10:46
Chłopców, 50m grzbietowy9 lat
Wyniki

Rek Okręgu Święt. Dzieci33.37Grzesik FranciszekKSOSTBusko-Zdrój07-11-2020

Punkty: FINA 2019
PozycjaRok ur.CzasPkt.
1.Ura Mikołaj11KSZO Ostrowiec Św52.1977
2.Łapawa Michał11KSZO Ostrowiec Św53.0873
3.Rogacki Kornel11KSZO Ostrowiec Św53.8170
4.Isser-Dryka Jakub11KSZO Ostrowiec Św55.0165
5.Brocki Stanisław11Centrum Staszów59.6351
6.Szymczak Bartosz11Centrum Staszów1:06.2637


<< TOP >>
Konkurencja 7
28-11-2020 - 10:56
Dziewcząt, 100m grzbietowy10 - 11 lat
Wyniki

Rek Okręgu Święt. Dzieci1:12.49Prasał AleksandraKOKIEWieliczka24-10-2020

Punkty: FINA 2019
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m
Dzieci 11-lat

1.Jama Michalina09KSZO Ostrowiec Św1:21.7330539.9041.83
2.Zagraj Zuzanna09KSZO Ostrowiec Św1:22.3329840.1742.16
3.Karczewska Oliwia09Korona-Swim Kielce1:28.6223943.6045.02
4.Bielecka Lena09KSZO Ostrowiec Św1:29.5923143.2846.31
5.Celińska Wiktoria09KSZO Ostrowiec Św1:31.6121644.1247.49
6.Chrabąszcz Maja09Korona-Swim Kielce1:31.8821444.6147.27
7.Boruń Izabela09Korona-Swim Kielce1:32.9120742.9449.97
8.Pietrasiak Małgorzata09Korona-Swim Kielce1:33.9520044.4349.52
9.Wójcik Maja09Korona-Swim Kielce1:34.2919847.1747.12
10.Sosnowska Oliwia09Centrum Staszów1:34.8819544.9049.98
11.Osuch Gabriela09Korona-Swim Kielce1:35.3319245.5949.74
12.Kos Karolina09FOKA Sandomierz1:36.9718243.5953.38
13.Mozal Marcela09KSZO Ostrowiec Św1:37.4218046.8150.61
14.Wypych Kinga09ORKA MOSiR Kielce1:40.5816348.8151.77
15.Piwowarczyk Amelia09Korona-Swim Kielce1:42.8815349.5653.32
16.Chrzanowska Alicja09Centrum Staszów1:56.3910552.671:03.72
17.Marzec Natalia09FOKA Sandomierz2:01.239355.401:05.83
18.Kawecka Patrycja09Centrum Staszów2:07.458058.821:08.63
19.Brocka Karolina09Centrum Staszów2:54.64311:20.651:33.99

Dzieci 10-lat

1.Nagórna Wiktoria10Korona-Swim Kielce1:30.0822743.5446.54
2.Seweryn Julia10Barakuda Starachowice1:31.4621743.5047.96
3.Brzezińska Dominika10KSZO Ostrowiec Św1:34.6519644.9849.67
4.Stanecka Liliana10Barakuda Starachowice1:38.6617347.7450.92
5.Kułaga Daria10Barakuda Starachowice1:41.6715847.6054.07
6.Bzówka Zuzanna10TS Połaniec1:44.2514748.2655.99
7.Wierzbicka Zofia10FOKA Sandomierz1:49.0612852.0057.06
8.Rączka Paulina10UNIA Busko Zdrój1:49.1412852.6456.50
9.Cieślak Anna10UNIA Busko Zdrój2:06.758159.381:07.37
DYSKW.Guła Maja10Centrum Staszów
O2 - brak kontaktu ze ścianą nawrotową


<< TOP >>
Konkurencja 8
28-11-2020 - 11:08
Chłopców, 100m grzbietowy

10 - 11 lat
Wyniki

Rek Okręgu Święt. Dzieci1:13.07Nalej MaciejKOKIEOstrowiec Św.15-11-2020

Punkty: FINA 2019
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m
Dzieci 11-lat

1.Grzesik Franciszek09KSZO Ostrowiec Św1:11.8431434.3237.52
Rekord Okręgu Święt. Dzieci
2.Nalej Maciej09Korona-Swim Kielce1:12.9930035.8337.16
3.Budzeń Patryk09KSZO Ostrowiec Św1:23.9919740.5743.42
4.Kundera Jeremiasz09Korona-Swim Kielce1:24.6719242.0542.62
5.Dąbrowski Jan09Korona-Swim Kielce1:27.2017641.2845.92
6.Olszewski Filip09ORKA MOSiR Kielce1:29.4716343.9645.51
7.Kaczmarczyk Aleksander09Barakuda Starachowice1:37.7712445.0052.77
8.Szpatowicz Filip09FOKA Sandomierz1:41.5411147.3054.24
9.Wiater Kacper09FOKA Sandomierz1:45.399949.7155.68
10.Baran Emil09UNIA Busko Zdrój1:49.019051.0257.99
11.Walasek Szymon09Centrum Staszów2:02.456356.491:05.96

Dzieci 10-lat

1.Krzysiek Oskar10Korona-Swim Kielce1:27.4517442.2045.25
2.Starachowski Maciej10KSZO Ostrowiec Św1:28.8516644.2344.62
3.Słota Filip10Centrum Staszów1:32.1914945.1147.08
4.Sander Adrian10Korona-Swim Kielce1:33.2514445.5047.75
5.Dziubek Alan10ORKA MOSiR Kielce1:41.3511249.8551.50
6.Błajszczak Jakub10FOKA Sandomierz1:42.1110947.6354.48
7.Dulak Jakub10ORKA MOSiR Kielce1:44.3510249.7554.60
8.Gębusia Adam10KSZO Ostrowiec Św1:45.409949.2356.17
9.Sawicki Igor10TS Połaniec1:48.329152.2656.06
10.Czechowski Michał10FOKA Sandomierz2:06.47571:00.651:05.82
11.Myśliwiec Szymon10Centrum Staszów2:12.84491:01.531:11.31
12.Czołba Marcin10Centrum Staszów2:19.94421:03.281:16.66


<< TOP >>
Konkurencja 9
28-11-2020 - 11:17
Dziewcząt, 50m klasyczny9 - 10 lat
Wyniki

Rek Okręgu Święt. Dzieci38.74Woźniak BeataKSOSTOstrowiec Św.23-11-2019

Punkty: FINA 2019
PozycjaRok ur.CzasPkt.
Dzieci 10-lat

1.Mikołajek Nikola10KSZO Ostrowiec Św40.90340
2.Olszewska Natalia10ORKA MOSiR Kielce43.39285
3.Szybajło Zuzanna10UNIA Busko Zdrój43.73278
4.Pawlik Aleksandra10Salos Cortile Kielce46.08238
5.Sokół Sara10KSZO Ostrowiec Św48.00210
6.Jędrzejewska Anna10Barakuda Starachowice49.88187
7.Bzówka Zuzanna10TS Połaniec50.50180
8.Haczkiewicz Hanna10Korona-Swim Kielce51.18173
9.Staniszewska Maja10KSZO Ostrowiec Św52.35162
10.Wierzbicka Zofia10FOKA Sandomierz52.71159
11.Kozieł Zuzanna10UNIA Busko Zdrój54.30145
12.Agliano Victoria10Centrum Staszów58.39117
13.Guła Maja10Centrum Staszów1:00.68104
14.Haczkiewicz Aleksandra10Korona-Swim Kielce1:01.45100
15.Wadowiec Maja10FOKA Sandomierz1:03.8689
DYSKW.Zalewska Zuzanna10UNIA Busko Zdrój
O1 - Przedwczesny start

9 lat

1.Boszczyk Zuzanna11ORKA MOSiR Kielce46.48231
2.Dziedzic Julia11KSZO Ostrowiec Św56.42129
3.Markiewicz Julia11ORKA MOSiR Kielce57.12125
4.Gubała Milena11UNIA Busko Zdrój59.80108
5.Kisiel Gabriela11KSZO Ostrowiec Św1:03.3591
6.Machnicka Zuzanna11KSZO Ostrowiec Św1:03.6990
7.Rugała Irena11Centrum Staszów1:07.7974
8.Dziarmakowska Julia11Centrum Staszów1:08.1273
9.Wójtowicz Sandra11KSZO Ostrowiec Św1:12.4561
10.Baczewska Oliwia11Centrum Staszów1:16.1552
11.Gorycka Joanna11KSZO Ostrowiec Św1:20.7044


<< TOP >>
Konkurencja 10
28-11-2020 - 11:25
Chłopców, 50m klasyczny9 - 10 lat
Wyniki

Rek Okręgu Święt. Dzieci38.16Treliński BartoszORJEDKielce17-12-2005

Punkty: FINA 2019
PozycjaRok ur.CzasPkt.
Dzieci 10-lat

1.Sander Adrian10Korona-Swim Kielce47.92146
2.Kowalczyk Bartosz10Korona-Swim Kielce48.13144
3.Chmielewski Oskar10Centrum Staszów48.24143
4.Nogajski Adam10Barakuda Starachowice49.69131
5.Giemza Paweł10KSZO Ostrowiec Św51.30119
6.Nogajski Jakub10Barakuda Starachowice51.97114
7.Mucha Marcel10Korona-Swim Kielce52.53111
8.Błajszczak Michał10FOKA Sandomierz52.90108
9.Nogajski Michał10Barakuda Starachowice55.9092
10.Litwiński Wiktor10UNIA Busko Zdrój57.4684
11.Prus Oskar10Korona-Swim Kielce58.3880
12.Szczyrba Robert10FOKA Sandomierz58.7179
13.Tarka Szymon10Centrum Staszów1:06.0355
14.Myśliwiec Szymon10Centrum Staszów1:09.6647
15.Tarka Michał10Centrum Staszów1:12.0942
DYSKW.Dziuba Mateusz10Centrum Staszów
K15 - brak dotknięcia ściany obydwoma rozłączonymi dłońmi

9 lat

1.Szyszkowski Kacper11Centrum Staszów51.61117
2.Wójcicki Jakub11UNIA Busko Zdrój53.47105
3.Przodo Leon11UNIA Busko Zdrój58.8279
4.Szczepański Oskar11UNIA Busko Zdrój1:00.5472
5.Stachowicz Marcel11UNIA Busko Zdrój1:00.6872
6.Gliński Oliwier11UNIA Busko Zdrój1:05.5057
7.Wilk Ksawery11UNIA Busko Zdrój1:09.4048
8.Dorosz Patryk11KSZO Ostrowiec Św1:11.6243
9.Wrzesień Filip11KSZO Ostrowiec Św1:12.3442
10.Łapawa Michał11KSZO Ostrowiec Św1:13.1141
11.Isser-Dryka Jakub11KSZO Ostrowiec Św1:13.4440


<< TOP >>
Konkurencja 11
28-11-2020 - 11:33
Dziewcząt, 100m klasycznyDzieci 11-lat
Wyniki

Rek Okręgu Święt. Dzieci1:26.23Płatek OliwiaSAKIEOstrowiec Św.15-11-2015

Punkty: FINA 2019
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m
1.Prasał Aleksandra09Korona-Swim Kielce1:24.1740640.1044.07
Rekord Okręgu Święt. Dzieci
2.Beksińska Amelia09KSZO Ostrowiec Św1:25.1639239.6945.47
3.Górniak Adrianna09KSZO Ostrowiec Św1:30.7832441.9148.87
4.Jama Michalina09KSZO Ostrowiec Św1:35.4427844.7750.67
Wojtasiewicz Antonina09Korona-Swim Kielce1:35.4427845.8649.58
6.Gil Laura09KSZO Ostrowiec Św1:35.6327745.7749.86
7.Sulik Hanna09KSZO Ostrowiec Św1:37.1226446.0851.04
8.Wójtowicz Oliwia09Barakuda Starachowice1:42.5422448.5254.02
9.Bielecka Lena09KSZO Ostrowiec Św1:43.5121848.9154.60
10.Osuch Gabriela09Korona-Swim Kielce1:46.7719951.5555.22
11.Piwowarczyk Amelia09Korona-Swim Kielce1:47.1219751.4555.67
12.Wypych Kinga09ORKA MOSiR Kielce1:47.4719551.0756.40
13.Boruń Izabela09Korona-Swim Kielce1:47.7119452.0355.68
14.Mozal Marcela09KSZO Ostrowiec Św1:53.2516650.551:02.70
15.Chrzanowska Alicja09Centrum Staszów2:04.0812654.181:09.90
16.Marzec Natalia09FOKA Sandomierz2:08.0511557.521:10.53
17.Kawecka Patrycja09Centrum Staszów2:33.87661:13.611:20.26


<< TOP >>
Konkurencja 12
28-11-2020 - 11:42
Chłopców, 100m klasycznyDzieci 11-lat
Wyniki

Rek Okręgu Święt. Dzieci1:24.62Kundera JeremiaszKOKIEOstrowiec Św.15-11-2020

Punkty: FINA 2019
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m
1.Kundera Jeremiasz09Korona-Swim Kielce1:25.6827340.7644.92
2.Schabowski Filip09UNIA Busko Zdrój1:29.1124341.8147.30
3.Konopka Maksymilian09Korona-Swim Kielce1:31.8422242.6349.21
4.Kalita Michał09KSZO Ostrowiec Św1:32.1821942.4949.69
5.Kogut Bartosz09KSZO Ostrowiec Św1:34.1020645.2248.88
6.Osuch Mateusz09Korona-Swim Kielce1:35.3919846.7048.69
7.Woś Julian09Barakuda Starachowice1:38.8717746.2752.60
8.Kępiński Rafał09KSZO Ostrowiec Św1:41.8016348.9452.86
9.Oleś Piotr09Korona-Swim Kielce1:48.1713551.1956.98
10.Dudek Jan09Centrum Staszów1:50.1412850.6159.53
11.Wentrych Fabian09Barakuda Starachowice1:50.6012752.5858.02
12.Bezak Bartłomiej09KSZO Ostrowiec Św1:56.5510854.781:01.77
13.Mosiołek Filip09Barakuda Starachowice1:58.9210256.701:02.22
14.Kowalik Tristan09Barakuda Starachowice2:02.459356.531:05.92
15.Smoliński Ksawery09UNIA Busko Zdrój2:02.959258.301:04.65


<< TOP >>
Konkurencja 13
28-11-2020 - 11:56
Dziewcząt, 100m zmienny9 - 11 lat
Wyniki

Rek Okręgu Święt. Dzieci1:13.69Prasał AleksandraKOKIEPoznan12-11-2020

Punkty: FINA 2019
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m
Dzieci 11-lat

1.Karpowicz Olivia09ORKA MOSiR Kielce1:16.2940635.6240.67
2.Beksińska Amelia09KSZO Ostrowiec Św1:18.7236936.9841.74
3.Kozub Amelia09KSZO Ostrowiec Św1:21.4833338.5542.93
4.Kisiel Julia09KSZO Ostrowiec Św1:21.6433138.4243.22
5.Górniak Adrianna09KSZO Ostrowiec Św1:22.3832239.0243.36
6.Zagraj Zuzanna09KSZO Ostrowiec Św1:25.0229339.5445.48
7.Sulik Hanna09KSZO Ostrowiec Św1:30.2224543.0247.20
8.Sosnowska Oliwia09Centrum Staszów1:31.9023242.5049.40
9.Celińska Wiktoria09KSZO Ostrowiec Św1:32.0423145.1946.85
10.Guzińska Natalia09ORKA MOSiR Kielce1:32.1423043.5348.61
11.Kos Karolina09FOKA Sandomierz1:33.4022145.4347.97
12.Wójcik Maja09Korona-Swim Kielce1:33.6821944.2149.47
13.Lackorzyńska Julia09UNIA Busko Zdrój1:33.8621845.8048.06
14.Pietrasiak Małgorzata09Korona-Swim Kielce1:35.3320844.4350.90
15.Wójtowicz Oliwia09Barakuda Starachowice1:36.5020045.3651.14

Dzieci 10-lat

1.Brzezińska Dominika10KSZO Ostrowiec Św1:33.2122246.9646.25
2.Seweryn Julia10Barakuda Starachowice1:33.4722042.9150.56
3.Arabska Maja10UNIA Busko Zdrój1:35.4520741.7953.66
4.Achenbach Ewa10FOKA Sandomierz1:49.4513749.381:00.07
5.Kozieł Zuzanna10UNIA Busko Zdrój1:50.7813253.6157.17
6.Kułaga Daria10Barakuda Starachowice1:51.0113150.611:00.40
7.Bocak Amelia10Korona-Swim Kielce1:52.0212852.0859.94
8.Agliano Victoria10Centrum Staszów1:54.5212051.921:02.60
DYSKW.Nagórna Wiktoria10Korona-Swim Kielce
M5 - Nieprzeniesienie ramion do przodu nad lustrem wody
NIE UK.Wójtowicz Aleksandra10TS Połaniec

9 lat

1.Bielecka Patrycja11Barakuda Starachowice1:45.1215547.9157.21
2.Kisiel Gabriela11KSZO Ostrowiec Św1:49.5913748.101:01.49
3.Łukawska Maria11KSZO Ostrowiec Św2:05.179258.421:06.75
4.Mazur Patrycja11Centrum Staszów2:05.369158.301:07.06
5.Markiewicz Anastazja11Barakuda Starachowice2:06.708859.711:06.99
6.Maj Zuzanna11KSZO Ostrowiec Św2:08.528559.911:08.61
7.Baczewska Oliwia11Centrum Staszów2:15.56721:06.691:08.87
8.Walczak Olga11Centrum Staszów2:15.60721:04.761:10.84
9.Machnicka Zuzanna11KSZO Ostrowiec Św2:15.66721:06.931:08.73
10.Strojek Zuzanna11Centrum Staszów2:18.13681:05.941:12.19
11.Łukawska Maja11Centrum Staszów2:23.25611:06.421:16.83
12.Dziarmakowska Julia11Centrum Staszów2:26.05571:06.381:19.67


<< TOP >>
Konkurencja 14
28-11-2020 - 12:10
Chłopców, 100m zmienny9 - 11 lat
Wyniki

Rek Okręgu Święt. Dzieci1:13.21Grzesik FranciszekKSOSTOstrowiec Św.15-11-2020

Punkty: FINA 2019
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m
Dzieci 11-lat

1.Schabowski Filip09UNIA Busko Zdrój1:19.5425236.9342.61
2.Budzeń Patryk09KSZO Ostrowiec Św1:21.0923838.2942.80
3.Kalita Michał09KSZO Ostrowiec Św1:21.1323738.1243.01
4.Batugowski Szymon09KSZO Ostrowiec Św1:24.0121439.9944.02
5.Woś Julian09Barakuda Starachowice1:27.5918839.5848.01
6.Rdzanek Mikołaj09KSZO Ostrowiec Św1:27.6718840.3647.31
7.Olszewski Filip09ORKA MOSiR Kielce1:32.5516042.7849.77
8.Władny Artur09UNIA Busko Zdrój1:36.5414146.2050.34
9.Bezak Bartłomiej09KSZO Ostrowiec Św1:37.5213644.1953.33
10.Szpatowicz Filip09FOKA Sandomierz1:42.5511748.7653.79
11.Wentrych Fabian09Barakuda Starachowice1:43.3311550.7052.63
12.Dudek Jan09Centrum Staszów1:44.5011151.8652.64
13.Kułaga Dawid09Barakuda Starachowice1:45.3710846.4558.92
14.Wiater Kacper09FOKA Sandomierz1:46.8010451.2255.58
15.Smoliński Ksawery09UNIA Busko Zdrój1:48.2010053.3154.89
16.Kaczmarczyk Aleksander09Barakuda Starachowice1:48.669850.4558.21
17.Walasek Szymon09Centrum Staszów2:02.34691:01.091:01.25
DYSKW.Dąbrowski Jan09Korona-Swim Kielce
K15 - brak dotknięcia ściany obydwoma rozłączonymi dłońmi

Dzieci 10-lat

1.Krzysiek Oskar10Korona-Swim Kielce1:29.6417640.7448.90
2.Hunek Paweł10ORKA MOSiR Kielce1:33.6515443.0050.65
3.Karcz Maksymilian10UNIA Busko Zdrój1:33.8215343.3650.46
4.Kowalczyk Bartosz10Korona-Swim Kielce1:35.7314444.6251.11
5.Stanek Julian10Korona-Swim Kielce1:41.4012147.2454.16
6.Wójcikowski Jan10Centrum Staszów1:46.9010349.8757.03
7.Litwiński Wiktor10UNIA Busko Zdrój1:48.519952.7355.78
8.Nogajski Adam10Barakuda Starachowice1:48.689851.8356.85
9.Chmielewski Oskar10Centrum Staszów1:49.369754.5454.82
10.Nogajski Jakub10Barakuda Starachowice1:54.108556.4757.63
11.Kutek Mateusz10FOKA Sandomierz2:03.366758.631:04.73
DYSKW.Błajszczak Michał10FOKA Sandomierz
G8 - ukończenie wyścigu w położeniu na piersiach

9 lat

1.Zagniński Aleksander11ORKA MOSiR Kielce1:29.9517441.9647.99
2.Stachowicz Marcel11UNIA Busko Zdrój1:46.29105
3.Szyszkowski Kacper11Centrum Staszów1:47.6510152.7954.86
4.Małek Jakub11UNIA Busko Zdrój1:49.439649.4759.96
5.Wójcicki Jakub11UNIA Busko Zdrój1:50.139552.2657.87
6.Szczepański Oskar11UNIA Busko Zdrój1:55.858156.5559.30
7.Przodo Leon11UNIA Busko Zdrój1:58.747554.851:03.89
8.Wicha Tomasz11KSZO Ostrowiec Św2:04.586553.091:11.49

PKKielczyk Leon12Centrum Staszów1:54.068552.791:01.27


<< TOP >>
Konkurencja 15
28-11-2020 - 12:31
Dziewcząt, 4 x 50m zmienny9 - 11 lat
Wyniki

Rek Okręgu Święt. Dzieci2:31.74KS KSZO Ostrowiec Św.KSOSTOstrowiec Św.23-11-2013

Punkty: FINA 2019
PozycjaCzasPkt.
Dzieci 11-lat

1.KSZO Ostrowiec Św 1KSZO Ostrowiec Św2:27.07337
Rekord Okręgu Święt. Dzieci
Gil Laura
Beksińska Amelia
09
09
+0,82
+0,41
37.66
39.68
Kisiel Julia
Jama Michalina
09
09
+0,25
+0,50
35.90
33.83
2.Korona-Swim Kielce 1Korona-Swim Kielce2:32.59302
Karczewska Oliwia
Wojtasiewicz Antonina
09
09
40.50
44.46
Prasał Aleksandra
Chrabąszcz Maja
09
09
31.90
35.73
3.ORKA MOSiR KielceORKA MOSiR Kielce2:33.90294
Boszczyk Zuzanna
Karpowicz Olivia
11
09
40.29
40.11
Olszewska Natalia
Guzińska Natalia
10
09
38.99
34.51
4.KSZO Ostrowiec Św 2KSZO Ostrowiec Św2:38.22270
Kozub Amelia
Sulik Hanna
09
09
+0,90
+0,13
39.04
46.51
Zagraj Zuzanna
Górniak Adrianna
09
09
+0,23
+0,46
39.81
32.86
5.Korona-Swim Kielce 2Korona-Swim Kielce2:53.47205
Boruń Izabela
Piwowarczyk Amelia
09
09

+0,17
43.77
48.80
Osuch Gabriela
Pietrasiak Małgorzata
09
09

+0,21
43.47
37.43
6.FOKA SandomierzFOKA Sandomierz3:12.35150
Achenbach Ewa
Wierzbicka Zofia
10
10
48.31
53.34
Kos Karolina
Marzec Natalia
09
09
+0,45
+0,81
45.49
45.21
7.Centrum Staszów 1Centrum Staszów3:13.26148
Guła Maja
Chrzanowska Alicja
10
09
+1,02
+0,42
51.49
53.97
Sosnowska Oliwia
Agliano Victoria
09
10
+0,3943.30
44.50
8.Barakuda Starachowice 2Barakuda Starachowice3:26.23122
Markiewicz Anastazja
Wójtowicz Oliwia
11
09
53.00
48.14
Kułaga Daria
Gabriela Krupa
10
10
51.78
53.31

Dzieci 10-lat

1.KSZO Ostrowiec Św 3KSZO Ostrowiec Św2:38.36270
Sokół Sara
Brzezińska Dominika
10
10
+0,85
+0,64
40.92
44.64
Mikołajek Nikola
Staniszewska Maja
10
10
+0,64
+0,68
36.10
36.70
2.UNIA Busko ZdrójUNIA Busko Zdrój2:54.80200
Kozieł Zuzanna
Zalewska Zuzanna
10
10
+0,9249.89
46.92
Arabska Maja
Szybajło Zuzanna
10
10

-0,10
43.09
34.90
3.Barakuda Starachowice 1Barakuda Starachowice3:00.27183
Stanecka Liliana
Jędrzejewska Anna
10
10

+0,51
44.36
50.07
Seweryn Julia
Bielecka Patrycja
10
11
+0,51
+0,64
43.25
42.59
4.Korona-Swim Kielce 3Korona-Swim Kielce3:14.68145
Haczkiewicz Aleksandra
Haczkiewicz Hanna
10
10
48.69
51.61
Nagórna Wiktoria
Bocak Amelia
10
10
48.24
46.14

9 lat

1.KSZO Ostrowiec Św 4KSZO Ostrowiec Św3:34.36108
Łukawska Maria
Dziedzic Julia
11
11
+1,0057.01
57.15
Kisiel Gabriela
Wójtowicz Sandra
11
11
+0,5454.06
46.14
2.Centrum Staszów 2Centrum Staszów3:55.2682
Dziarmakowska Julia
Walczak Olga
11
11
+0,7655.56
1:06.67
Mazur Patrycja
Baczewska Oliwia
11
11
1:06.98
46.05
3.KSZO Ostrowiec Św 5KSZO Ostrowiec Św4:09.1069
Celińska Julia
Machnicka Zuzanna
11
11
+0,7258.38
1:01.88
Maj Zuzanna
Gorycka Joanna
11
11
1:05.83
1:03.01
4.Centrum Staszów 3Centrum Staszów4:10.4868
Łukawska Maja
Strojek Zuzanna
11
11
1:04.10
1:08.64
Rugała Irena
Kijewska Zuzanna
11
11
1:05.46
52.28


<< TOP >>
Konkurencja 16
28-11-2020 - 12:37
Chłopców, 4 x 50m zmienny9 - 11 lat
Wyniki

Rek Okręgu Święt. Dzieci2:29.03MUKP Orka MOSiR KielceORKIEKielce15-12-2013

Punkty: FINA 2019
PozycjaCzasPkt.
Dzieci 11-lat

1.Korona-Swim Kielce 1Korona-Swim Kielce2:22.44255
Rekord Okręgu Święt. Dzieci
Nalej Maciej
Kundera Jeremiasz
09
09

+0,29
34.74
40.01
Osuch Mateusz
Konopka Maksymilian
09
09

+0,52
35.82
31.87
2.KSZO Ostrowiec Św 1KSZO Ostrowiec Św2:24.51245
Kalita Michał
Budzeń Patryk
09
09

+0,54
38.40
41.48
Kogut Bartosz
Grzesik Franciszek
09
09
+0,22
+0,61
36.04
28.59
3.KSZO Ostrowiec Św 2KSZO Ostrowiec Św2:45.42163
Rdzanek Mikołaj
Batugowski Szymon
09
09
41.70
46.77
Kępiński Rafał
Bezak Bartłomiej
09
09
39.43
37.52
4.UNIA Busko Zdrój 2UNIA Busko Zdrój2:53.13142
Baran Emil
Władny Artur
09
09

+0,07
49.78
49.90
Schabowski Filip
Karcz Maksymilian
09
10
+0,50
+0,57
36.44
37.01
5.Korona-Swim Kielce 2Korona-Swim Kielce2:56.54134
Stanek Julian
Oleś Piotr
10
09
45.39
48.10
Dąbrowski Jan
Prus Oskar
09
10
40.03
43.02
6.Barakuda Starachowice 2Barakuda Starachowice2:56.57134
Kaczmarczyk Aleksander
Woś Julian
09
09

+0,57
45.05
45.90
Kułaga Dawid
Mosiołek Filip
09
09
+0,30
+0,44
45.35
40.27
7.ORKA MOSiR KielceORKA MOSiR Kielce2:57.23132
Zagniński Aleksander
Hunek Paweł
11
10
39.33
49.44
Dulak Jakub
Olszewski Filip
10
09
52.25
36.21
8.FOKA SandomierzFOKA Sandomierz3:14.59100
Wiater Kacper
Błajszczak Michał
09
10

+0,94
49.36
56.95
Błajszczak Jakub
Szpatowicz Filip
10
09
+0,41
+0,29
48.26
40.02
9.Centrum Staszów 3Centrum Staszów3:54.1757
Myśliwiec Szymon
Walasek Szymon
10
09

+0,53
1:02.72
1:05.49
Dudek Jan
Tarka Szymon
09
10
+0,3350.15
55.81

Dzieci 10-lat

1.Korona-Swim Kielce 3Korona-Swim Kielce2:49.25152
Krzysiek Oskar
Sander Adrian
10
10
40.89
48.22
Kowalczyk Bartosz
Mucha Marcel
10
10
41.91
38.23
2.KSZO Ostrowiec Św 3KSZO Ostrowiec Św3:10.25107
Łapawa Michał
Giemza Paweł
11
10

+0,39
53.46
50.09
Starachowski Maciej
Gębusia Adam
10
10
+0,1843.19
43.51
3.Centrum Staszów 1Centrum Staszów3:25.3285
Tarka Michał
Chmielewski Oskar
10
10

+0,47
57.09
52.45
Słota Filip
Brocki Stanisław
10
11
+0,43
+0,75
40.36
55.42
4.Barakuda Starachowice 1Barakuda Starachowice3:26.1984
Nogajski Michał
Nogajski Adam
10
10

+0,58
53.78
55.14
Nogajski Jakub
Marzuchowski Tomasz
10
10
+0,3952.81
44.46
5.Centrum Staszów 2Centrum Staszów3:50.5560
Wójcikowski Jan
Dziuba Mateusz
10
10

+0,65
49.58
59.23
Szyszkowski Kacper
Czołba Marcin
11
10
+0,35
+0,35
1:00.23
1:01.51

9 lat

1.UNIA Busko Zdrój 1UNIA Busko Zdrój3:20.8091
Stachowicz Marcel
Wójcicki Jakub
11
11

+0,44
47.74
53.24
Małek Jakub
Szczepański Oskar
11
11
+0,74
+0,34
55.61
44.21
2.KSZO Ostrowiec Św 4KSZO Ostrowiec Św4:02.6951
Ura Mikołaj
Isser-Dryka Jakub
11
11
52.56
1:16.55
Wicha Tomasz
Rogacki Kornel
11
11
+0,431:06.06
47.52