Nr  1. Dziewcząt, 100m motylkowy  12 - 13 lat
Nr  2. Chłopców, 100m motylkowy  12 - 13 lat
Nr  3. Dziewcząt, 100m klasyczny  12 - 13 lat
Nr  4. Chłopców, 100m klasyczny  12 - 13 lat
Nr  5. Dziewcząt, 200m grzbietowy  12 - 13 lat
Nr  6. Chłopców, 200m grzbietowy  12 - 13 lat
Nr  7. Dziewcząt, 400m dowolny  12 - 13 lat
Nr  8. Chłopców, 400m dowolny  12 - 13 lat
Nr  9. Wszystkie, 4 x 50m zmienny  12 - 13 lat
Nr  10. Dziewcząt, 100m dowolny  12 - 13 lat
Nr  11. Chłopców, 100m dowolny  12 - 13 lat
Nr  12. Dziewcząt, 200m klasyczny  12 - 13 lat
Nr  13. Chłopców, 200m klasyczny  12 - 13 lat
Nr  14. Dziewcząt, 100m grzbietowy  12 - 13 lat
Nr  15. Chłopców, 100m grzbietowy  12 - 13 lat
Nr  16. Dziewcząt, 200m zmienny  12 - 13 lat
Nr  17. Chłopców, 200m zmienny  12 - 13 lat
Nr  18. Wszystkie, 4 x 50m dowolny  12 - 13 lat


Międzywojewódzkie Drużynowe Mistrzostwa Młodzików
Ostrowiec Św., 27,28 marca 2021r


Konkurencja 1
2021-03-27 - 11:00
Dziewcząt, 100m motylkowy12 - 13 lat
Wyniki

NF Rekord Polski Młodz 13-lat
NF Rekord Polski Młodz 12-lat
Rekord Okręgu Święt. Młodz.13-lat
Rekord Okręgu Święt. Młodz.12-lat
1:02.91
1:03.96
1:07.40
1:09.17
Cierpiałowska Paulina
Gracjasz Wiktoria
Gmiter Barbara
Mikołajczyk Marta
WOMAL
JASUC
BASTA
KOKIE
Olsztyn
Zabierzow
Olsztyn
Ostrowiec Św.
2018-12-08
2020-12-13
2017-12-16
2009-06-27

Punkty: FINA 2020
PozycjaCzasPkt.50m100m
Młodzik 12-lat

1.Prasał AleksandraKorona-Swim Kielce1:11.5944333.1138.48
2.Kisiel JuliaKSZO Ostrowiec Św1:15.9637135.4440.52
3.Urbanek ZuzannaFala Ropczyce1:16.0337034.4941.54
4.Beksińska AmeliaKSZO Ostrowiec Św1:18.6833436.4342.25
5.Grochala NikolaFregata Kolbuszowa1:19.6532236.5043.15
6.Gil LauraKSZO Ostrowiec Św1:22.5728936.7345.84
7.Kozub AmeliaKSZO Ostrowiec Św1:23.8827537.6546.23
8.Pasaman JuliaSokół Rzeszów1:24.9526539.2945.66
9.Gąska PaulinaIkar Mielec1:25.3226240.0245.30
10.Chrabąszcz MajaKorona-Swim Kielce1:27.2924439.9547.34
11.Kozak AgataMotyl Stalowa Wola1:30.7621740.0550.71
12.Michońska MajaIkar Mielec1:32.5220542.2550.27
13.Czeluśniak EmiliaSokół Rzeszów1:34.1019539.7854.32
14.Wójcik MajaKorona-Swim Kielce1:34.1419542.1352.01
15.Sosnowska OliwiaCENTRUM Staszów1:35.7618542.1053.66
16.Osuch GabrielaKorona-Swim Kielce1:38.0517244.3153.74
17.Wydro MarlenaIkar Mielec1:39.1516746.0453.11
18.Gąsiorek RoksanaIkar Mielec1:41.2815645.7955.49
19.Siry NataliaMotyl Stalowa Wola1:48.4812749.4059.08

Młodzik 13-lat

1.Miąsik JagodaSwim2Win Krosno1:13.7340634.5139.22
2.Olko EmiliaMotyl Stalowa Wola1:16.6736133.8842.79
3.Berezak MilenaIkar Mielec1:18.2334036.2641.97
4.Kuc WeronikaUNIA Busko Zdrój1:19.0133036.6242.39
5.Zygmunt ZuzannaGryf Dębica1:19.3832535.3943.99
6.Wacław MajaSokół Rzeszów1:19.4632435.9443.52
7.Franczyk OliwiaFala Ropczyce1:22.3929137.6944.70
8.Sojka AleksandraGryf Dębica1:23.4228037.3846.04
9.Grochowina MagdalenaUNIA Busko Zdrój1:23.5927838.9844.61
10.Starzec KarolinaGryf Dębica1:24.1727338.3445.83
11.Hyjek ZuzannaIkar Mielec1:29.6122642.5847.03
12.Sroka EwaUNIA Busko Zdrój1:32.8020342.5550.25
13.Boicetta BlankaIkar Mielec1:33.5019941.8651.64
14.Rogala EmiliaFala Ropczyce1:35.9718441.9654.01
15.Bajor DominikaSokół Rzeszów1:36.5718042.8353.74


<< TOP >>
Konkurencja 2
2021-03-27 - 11:13
Chłopców, 100m motylkowy12 - 13 lat
Wyniki

NF Rekord Polski Młodz 13-lat
NF Rekord Polski Młodz 12-lat
Rekord Okręgu Święt. Młodz.13-lat
Rekord Okręgu Święt. Młodz.12-lat
59.18
1:00.55
1:02.90
1:06.74
Mordarski Filip
Jóźwiak Tymoteusz
Michta Bartosz
Michta Bartosz
STNOW
JELOD
KSOST
KSOST
Oswiecim
Oswiecim
Ostrowiec Św.
Ostrowiec Św.
2018-11-23
2020-12-19
2018-11-17
2017-12-09

Punkty: FINA 2020
PozycjaCzasPkt.50m100m
Młodzik 12-lat

1.Grzesik FranciszekKSZO Ostrowiec Św1:10.5931532.6737.92
2.Trznadel SzymonSokół Rzeszów1:16.6924635.9640.73
3.Batugowski SzymonKSZO Ostrowiec Św1:17.7223635.5442.18
4.Kogut BartoszKSZO Ostrowiec Św1:19.2922237.4141.88
5.Majewski IgorDelfin Tarnobrzeg1:21.3920637.3744.02
6.Osuch MateuszKorona-Swim Kielce1:26.3917240.3146.08
7.Dąbrowski JanKorona-Swim Kielce1:31.7214440.1451.58
8.Baran NorbertIkar Mielec1:38.2811745.5752.71
9.Władny ArturUNIA Busko Zdrój1:38.9511444.6254.33
10.Sacharczuk SzymonMotyl Stalowa Wola1:39.0711443.6255.45
11.Bundyra MikołajIkar Mielec1:40.5010946.6553.85
12.Bezak BartłomiejKSZO Ostrowiec Św1:42.8910245.6557.24
13.Blacha KamilMotyl Stalowa Wola1:44.329744.261:00.06

Młodzik 13-lat

1.Górski AntoniKorona-Swim Kielce1:08.6234331.7436.88
2.Skwara BartłomiejDelfin Tarnobrzeg1:13.9827434.2539.73
3.Barański MichałIkar Mielec1:19.0322536.9142.12
4.Markowski PiotrIkar Mielec1:19.6821936.3243.36
5.Szyszkowski BartoszCENTRUM Staszów1:20.3821437.0043.38
6.Wójcik AntoniSokół Rzeszów1:21.7720336.9944.78
7.Ambroszko GabrielMotyl Stalowa Wola1:24.7418237.9846.76
8.Kubik HubertDelfin Tarnobrzeg1:30.6514938.5352.12
9.Tobiszewski MikołajKSZO Ostrowiec Św1:33.0713741.0352.04
10.Zaręba MaciejMotyl Stalowa Wola1:33.6113538.5955.02
11.Gniewek DavidSokół Rzeszów1:36.1312543.7252.41
12.Czochara MikołajFala Ropczyce1:40.0711045.7454.33


<< TOP >>
Konkurencja 3
2021-03-27 - 11:23
Dziewcząt, 100m klasyczny12 - 13 lat
Wyniki

NF Rekord Polski Młodz 13-lat
NF Rekord Polski Młodz 12-lat
Rekord Okręgu Święt. Młodz.13-lat
Rekord Okręgu Święt. Młodz.12-lat
1:11.58
1:15.04
1:13.10
1:19.58
Chrzan Zofia
Pietrzyk Hanna
Ofman Julia
Stanek Anna
LOSOP
OLALE
BASTA
DEPOL
Poznań
Gorzów Wlkp.
Ostrowiec Św.
Ostrowiec Św.
2018-11-24
2019-10-25
2017-06-17
2004-10-09

Punkty: FINA 2020
PozycjaCzasPkt.50m100m
Młodzik 12-lat

1.Ftara MajaIkar Mielec1:23.1842139.1943.99
2.Domagała KatarzynaSokół Rzeszów1:25.5338740.3345.20
3.Beksińska AmeliaKSZO Ostrowiec Św1:26.3737642.3744.00
4.Górniak AdriannaKSZO Ostrowiec Św1:27.1836540.2346.95
5.Wojtasiewicz AntoninaKorona-Swim Kielce1:27.6536041.1446.51
6.Kozak AgataMotyl Stalowa Wola1:33.7929345.3448.45
7.Czeluśniak EmiliaSokół Rzeszów1:35.3228045.1350.19
8.Miśkiewicz ZuzannaIkar Mielec1:36.6926845.4351.26
9.Sosnowska OliwiaCENTRUM Staszów1:36.7726747.0849.69
10.Grochala NikolaFregata Kolbuszowa1:37.0226546.3050.72
11.Sulik HannaKSZO Ostrowiec Św1:37.9725745.9851.99
12.Augustyniak KajaDelfin Tarnobrzeg1:38.5425345.9852.56
13.Boruń IzabelaKorona-Swim Kielce1:38.6425246.0652.58
14.Pietrasiak MałgorzataKorona-Swim Kielce1:39.7224447.7052.02
15.Celińska WiktoriaKSZO Ostrowiec Św1:40.8623646.8454.02
Lackorzyńska JuliaUNIA Busko Zdrój1:40.8623647.4553.41
17.Latawiec PaulinaMotyl Stalowa Wola1:40.9023648.0952.81
18.Bielecka LenaKSZO Ostrowiec Św1:41.0523546.6754.38
19.Wójcik MajaKorona-Swim Kielce1:41.5523148.4553.10
20.Żabczyńska ZuzannaSokół Rzeszów1:41.7523047.4854.27
21.Gąsiorek RoksanaIkar Mielec1:46.8019951.2255.58
22.Mozal MarcelaKSZO Ostrowiec Św1:47.1419750.3656.78
23.Piwowarczyk AmeliaKorona-Swim Kielce1:47.2419651.0256.22
24.Wydro MarlenaIkar Mielec1:51.4717553.6057.87
25.Jajko ZuzannaDelfin Tarnobrzeg1:52.4217052.8159.61
26.Papuzińska MartynaSokół Rzeszów1:52.5417052.341:00.20
27.Homa OliwiaSokół Rzeszów1:52.9416853.0959.85

Młodzik 13-lat

1.Rżany BlankaGryf Dębica1:24.2640540.4743.79
2.Karwacka DominikaKSZO Ostrowiec Św1:24.6040039.6744.93
3.Dąbrowska MariaKorona-Swim Kielce1:24.7939740.0044.79
4.Olko EmiliaMotyl Stalowa Wola1:24.9339539.7745.16
5.Kuc WeronikaUNIA Busko Zdrój1:25.1639239.5945.57
6.Gajda MartynaBobry Dębica1:25.4438840.3345.11
7.Pokrzywa JuliaFregata Głogów Małopolski1:26.3837640.2846.10
8.Zołotar HannaGryf Dębica1:27.5636141.8945.67
9.Ciołek KlaudiaGryf Dębica1:28.9534441.6447.31
10.Wacław MajaSokół Rzeszów1:29.7033641.6448.06
11.Pazdyk MartynaGryf Dębica1:31.4231743.2048.22
12.Słabik NadiaSwim2Win Krosno1:31.4831642.0649.42
13.Ambroszko WeronikaMotyl Stalowa Wola1:31.7831343.0548.73
14.Głogowska ZuzannaIkar Mielec1:34.5028744.4250.08
15.Boicetta BlankaIkar Mielec1:35.6427746.5949.05
Lachowska GabrielaIkar Mielec1:35.6427744.8650.78
17.Łapawa JadwigaKSZO Ostrowiec Św1:39.9124346.2053.71
18.Sobolewska PaulinaFregata Kolbuszowa1:41.3623247.8253.54
19.Dołowy OliwiaDelfin Tarnobrzeg1:42.4722547.7354.74
20.Czaja KarolinaSokół Rzeszów1:45.8820450.1255.76
21.Stopa MartynaDelfin Tarnobrzeg1:56.3715353.971:02.40


<< TOP >>
Konkurencja 4
2021-03-27 - 11:42
Chłopców, 100m klasyczny12 - 13 lat
Wyniki

NF Rekord Polski Młodz 13-lat
NF Rekord Polski Młodz 12-lat
Rekord Okręgu Święt. Młodz.13-lat
Rekord Okręgu Święt. Młodz.12-lat
1:06.77
1:10.39
1:11.42
1:18.70
Maksajda Kacper
Stanisławski Szymon
Treliński Bartosz
Wypchło Jakub
SKSLU
JELOD
ORJED
BASTA
Olsztyn
Oświecim
Oświęcim
Ostrowiec Św.
2019-12-15
2017-12-23
2007-12-21
2016-12-11

Punkty: FINA 2020
PozycjaCzasPkt.50m100m
Młodzik 12-lat

1.Strojek TymoteuszFregata Głogów Małopolski1:23.5229538.7844.74
2.Schabowski FilipUNIA Busko Zdrój1:23.5629439.1244.44
3.Kundera JeremiaszKorona-Swim Kielce1:23.7629239.7444.02
4.Budzeń PatrykKSZO Ostrowiec Św1:27.9825241.3046.68
5.Kalita MichałKSZO Ostrowiec Św1:29.3924041.9747.42
6.Konopka MaksymilianKorona-Swim Kielce1:29.9323642.4247.51
7.Kogut BartoszKSZO Ostrowiec Św1:33.5421044.5648.98
8.Bajer NikodemDelfin Tarnobrzeg1:35.4519744.3051.15
9.Władny ArturUNIA Busko Zdrój1:37.5918545.7651.83
10.Leżoń TymoteuszDelfin Tarnobrzeg1:42.7015848.7753.93
11.Dąbrowski JanKorona-Swim Kielce1:42.8015848.1354.67
12.Sacharczuk SzymonMotyl Stalowa Wola1:44.0115249.4854.53
13.Hałka JakubIkar Mielec1:47.0014050.2456.76
14.Oleś PiotrKorona-Swim Kielce1:49.1213250.9458.18
15.Kliba FilipSokół Rzeszów1:49.7213051.6558.07
16.Szymański KonradDelfin Tarnobrzeg1:49.9312951.6158.32
17.Świąder ŁukaszMotyl Stalowa Wola1:54.0311554.4059.63
18.Nycek MiłoszIkar Mielec1:54.7711353.801:00.97
19.Smoliński KsaweryUNIA Busko Zdrój1:55.1511254.231:00.92
20.Songin AleksanderWodnik Radom2:01.569555.601:05.96
DYSKW.Radziwiński MateuszFregata Głogów Małopolski
O1 - Przedwczesny start
DYSKW.Ślaza KubaWodnik Radom
K2 - brak wynurzenia głowy po rozpoczęciu ruchu ramion do wewnątrz z najszerszego położenia

Młodzik 13-lat

1.Ginalski PawełSwim2Win Krosno1:12.5145133.7638.75
2.Wójcik AntoniSokół Rzeszów1:19.7733837.1142.66
3.Markowski PiotrIkar Mielec1:25.8827140.4345.45
4.Kuroń GabrielFregata Głogów Małopolski1:26.3226740.6945.63
5.Bekier WiktorKorona-Swim Kielce1:26.3826640.9545.43
6.Wronowski JakubMotyl Stalowa Wola1:31.7422243.4748.27
7.Sadrakuła MiłoszSokół Rzeszów1:31.9322143.0548.88
8.Kanty DawidMotyl Stalowa Wola1:32.7021543.2849.42
9.Pęcak PrzemysławGryf Dębica1:34.5020344.1850.32
10.Siry FabianMotyl Stalowa Wola1:36.3219244.7951.53
11.Wicha AntoniKSZO Ostrowiec Św1:42.6815847.1055.58
12.Czochara MikołajFala Ropczyce1:44.2615149.6554.61
13.Tobiszewski MikołajKSZO Ostrowiec Św1:45.5714650.0755.50
14.Piatek MiłoszIkar Mielec1:46.0714448.6057.47
15.Nosko AleksanderWodnik Radom1:48.5113448.181:00.33
16.Kowalik FilipWodnik Radom1:49.8512949.571:00.28
17.Salach MichałSokół Rzeszów1:55.0411252.001:03.04
18.Wasik FranciszekWodnik Radom2:01.749554.571:07.17
DYSKW.Dziekanowski BartoszKorona-Swim Kielce
K11 - nierównoczesne lub naprzemienne ruchy nóg


<< TOP >>
Konkurencja 5
2021-03-27 - 12:04
Dziewcząt, 200m grzbietowy12 - 13 lat
Wyniki

NF Rekord Polski Młodz 13-lat
NF Rekord Polski Młodz 12-lat
Rekord Okręgu Święt. Młodz.13-lat
Rekord Okręgu Święt. Młodz.12-lat
2:12.64
2:17.97
2:24.60
2:28.65
Bernat Laura
Miłek Alicja
Kilijańska Donata
Kilijańska Donata
OLLUB
SOWIE
KSOST
KSOST
Lublin
Krakow
Saint Dizier (FRA)
Ostrowiec Św.
2018-11-24
2018-12-08
2008-11-15
2007-12-08

Punkty: FINA 2020
PozycjaCzasPkt.50m100m150m200m
Młodzik 12-lat

1.Prasał AleksandraKorona-Swim Kielce2:31.3048936.4438.8739.4436.55
2.Gąska PaulinaIkar Mielec2:45.2537540.7442.0942.2040.22
3.Urbanek ZuzannaFala Ropczyce2:45.6537238.9942.6643.4240.58
4.Gil LauraKSZO Ostrowiec Św2:49.6234738.0643.5144.4743.58
5.Górniak AdriannaKSZO Ostrowiec Św2:52.3033139.7843.9145.8342.78
6.Jama MichalinaKSZO Ostrowiec Św2:52.5732940.1143.3945.6743.40
7.Zagraj ZuzannaKSZO Ostrowiec Św2:54.4231942.6744.4045.0642.29
8.Szklarz OliwiaFregata Kolbuszowa2:55.5631340.2845.4546.3543.48
9.Karczewska OliwiaKorona-Swim Kielce2:55.6831240.6845.1945.4644.35
10.Miśkiewicz ZuzannaIkar Mielec2:59.7329142.7546.9246.4943.57
11.Kozub AmeliaKSZO Ostrowiec Św2:59.8629143.1145.9245.2145.62
12.Sulik HannaKSZO Ostrowiec Św3:07.9625544.0448.4847.9347.51
13.Lackorzyńska JuliaUNIA Busko Zdrój3:12.1623844.3449.2450.3548.23
14.Boruń IzabelaKorona-Swim Kielce3:13.4223446.5150.0751.5945.25
15.Żabczyńska ZuzannaSokół Rzeszów3:18.5521647.4551.1851.0248.90
16.Osuch GabrielaKorona-Swim Kielce3:20.1521147.6851.9251.9648.59
17.Mozal MarcelaKSZO Ostrowiec Św3:22.3220447.5051.3653.3250.14
18.Homa OliwiaSokół Rzeszów3:23.4920147.2452.6453.8449.77
19.Siry NataliaMotyl Stalowa Wola3:33.2617448.9754.6855.4854.13
20.Piwowarczyk AmeliaKorona-Swim Kielce3:41.0015753.0955.4157.7554.75
21.Papuzińska MartynaSokół Rzeszów3:44.2915051.9856.4058.0357.88

Młodzik 13-lat

1.Woźniak BeataKSZO Ostrowiec Św2:32.1048135.7238.9239.6937.77
2.Berezak MilenaIkar Mielec2:38.5042538.8641.3441.2237.08
3.Lachowska GabrielaIkar Mielec2:43.2138939.7042.6842.5138.32
4.Miąsik JagodaSwim2Win Krosno2:45.5537338.3541.6243.0142.57
5.Pokrzywa JuliaFregata Głogów Małopolski2:48.8335240.9043.1543.0341.75
6.Cwynar NataliaSokół Rzeszów2:51.1933740.2943.7344.2242.95
7.Dąbrowska MariaKorona-Swim Kielce2:55.0531543.0645.9144.8141.27
8.Mazur AlicjaGryf Dębica2:58.6529743.6045.2245.7844.05
9.Ambroszko WeronikaMotyl Stalowa Wola2:58.8329642.3645.5146.5144.45
10.Franczyk OliwiaFala Ropczyce3:08.0025544.9347.7449.3046.03
11.Obłój ZuzannaSwim2Win Krosno3:12.4823745.3949.9351.6245.54
12.Rogala EmiliaFala Ropczyce3:21.3020747.2650.6552.6450.75
13.Czaja KarolinaSokół Rzeszów3:29.9418350.5352.9654.3152.14
14.Łapawa JadwigaKSZO Ostrowiec Św3:31.0018048.5854.4055.5252.50


<< TOP >>
Konkurencja 6
2021-03-27 - 12:25
Chłopców, 200m grzbietowy

12 - 13 lat
Wyniki

NF Rekord Polski Młodz 13-lat
NF Rekord Polski Młodz 12-lat
Rekord Okręgu Święt. Młodz.13-lat
Rekord Okręgu Święt. Młodz.12-lat
2:07.73
2:13.19
2:17.81
2:27.22
Kosiński Filip
Ciężkowski Dominik
Gotszling Dawid
Gotszling Dawid
OLSUW
JOKRA
BASTA
BASTA
Olsztyn
Oświęcim
Ostrowiec Św.
Ostrowiec Św.
2017-12-17
2008-12-20
2014-06-28
2013-11-23

Punkty: FINA 2020
PozycjaCzasPkt.50m100m150m200m
Młodzik 12-lat

1.Nalej MaciejKorona-Swim Kielce2:35.9331035.7439.2440.6440.31
2.Strojek TymoteuszFregata Głogów Małopolski2:40.8728337.3641.4741.8140.23
3.Radziwiński MateuszFregata Głogów Małopolski2:46.3625538.1044.3742.9440.95
4.Osuch MateuszKorona-Swim Kielce2:50.0923941.1044.3243.5241.15
5.Budzeń PatrykKSZO Ostrowiec Św2:53.0322741.4744.6544.0942.82
6.Pyka JanDelfin Tarnobrzeg3:10.6816942.1649.2653.2745.99
7.Hałka JakubIkar Mielec3:12.0816645.6149.8449.4347.20
8.Bezak BartłomiejKSZO Ostrowiec Św3:17.8515247.2850.4851.1248.97
9.Smoliński KsaweryUNIA Busko Zdrój3:23.6213947.9252.7353.2849.69
10.Świąder ŁukaszMotyl Stalowa Wola3:23.9813848.2952.4953.0750.13
11.Ambroziewicz MaciejMotyl Stalowa Wola3:41.6010848.3155.751:00.5556.99
DYSKW.Trznadel SzymonSokół Rzeszów
G6 - nieciągła akcja nawrotu
DYSKW.Nycek MiłoszIkar Mielec
G6 - nieciągła akcja nawrotu

Młodzik 13-lat

1.Gawlik FranciszekUNIA Busko Zdrój2:37.6430036.6739.1541.1140.71
2.Woyterski AlanIkar Mielec2:42.0727638.9042.1741.8639.14
3.Górski AntoniKorona-Swim Kielce2:45.5425937.1842.5043.9741.89
4.Dąbrowski JakubDelfin Tarnobrzeg2:45.6125938.6942.3643.6140.95
5.Kuroń GabrielFregata Głogów Małopolski2:46.8925339.8442.6243.4440.99
6.Kanty DawidMotyl Stalowa Wola2:48.5624638.9243.0844.0742.49
7.Jaszczor IgorSwim2Win Krosno2:51.2523440.7745.4044.4140.67
8.Lis JakubSokół Rzeszów3:02.7119341.8047.5148.6544.75
9.Gniewek DavidSokół Rzeszów3:04.0818843.4248.0147.9844.67
10.Wronowski JakubMotyl Stalowa Wola3:10.2517144.1748.9250.1946.97
11.Zaręba MaciejMotyl Stalowa Wola3:14.3716047.0649.6448.9648.71
12.Nosko AleksanderWodnik Radom3:22.3614246.4451.6153.2051.11
DYSKW.Dziekanowski BartoszKorona-Swim Kielce
G4 - wykonanie więcej niż jednego pociągnięcia ramieniem po obróceniu sią na piersi w trakcie nawrotu


<< TOP >>
Konkurencja 7
2021-03-27 - 12:49
Dziewcząt, 400m dowolny12 - 13 lat
Wyniki

NF Rekord Polski Młodz 13-lat
NF Rekord Polski Młodz 12-lat
Rekord Okręgu Święt. Młodz.13-lat
Rekord Okręgu Święt. Młodz.12-lat
4:18.09
4:33.26
4:35.47
4:43.86
Knop Aleksandra
Cierpiałowska Paulina
Wołoszyn Sonia
Wołoszyn Sonia
190LOD
WOMAL
KSOST
ARKIE
Ostrowiec Św.
Gdańsk
Saint Dizier (FRA)
Ostrowiec Św.
2016-06-18
2017-12-09
2008-11-15
2007-12-09

Punkty: FINA 2020
PozycjaCzasPkt.100m200m300m400m
Młodzik 12-lat

1.Ftara MajaIkar Mielec5:07.114411:11.851:18.621:19.151:17.49
2.Kisiel JuliaKSZO Ostrowiec Św5:16.754021:15.951:21.191:20.081:19.53
3.Domagała KatarzynaSokół Rzeszów5:21.663841:15.211:22.631:21.481:22.34
4.Jama MichalinaKSZO Ostrowiec Św5:28.623601:16.361:23.661:24.211:24.39
5.Zagraj ZuzannaKSZO Ostrowiec Św5:33.573441:20.881:25.541:25.521:21.63
6.Szklarz OliwiaFregata Kolbuszowa5:43.853141:20.701:30.041:29.351:23.76
7.Karczewska OliwiaKorona-Swim Kielce5:43.903141:22.071:28.271:29.731:23.83
8.Wojtasiewicz AntoninaKorona-Swim Kielce5:47.113061:25.991:29.501:24.811:26.81
9.Bielecka LenaKSZO Ostrowiec Św5:48.803011:22.721:29.751:31.211:25.12
10.Piechota AmeliaWodnik Radom5:54.812861:23.211:32.241:30.681:28.68
11.Michońska MajaIkar Mielec5:55.362851:25.241:30.881:29.701:29.54
12.Chrabąszcz MajaKorona-Swim Kielce5:56.242831:26.851:33.021:30.331:26.04
13.Celińska WiktoriaKSZO Ostrowiec Św6:05.022631:24.141:33.561:34.781:32.54
14.Pasaman JuliaSokół Rzeszów6:05.582611:26.621:35.861:37.001:26.10
15.Latawiec PaulinaMotyl Stalowa Wola6:20.592321:29.911:38.981:35.881:35.82

Młodzik 13-lat

1.Woźniak BeataKSZO Ostrowiec Św4:56.904891:11.441:16.721:15.021:13.72
2.Gajda MartynaBobry Dębica5:07.874381:11.921:19.031:19.951:16.97
3.Karwacka DominikaKSZO Ostrowiec Św5:21.793841:16.031:22.441:22.421:20.90
4.Rżany BlankaGryf Dębica5:28.483611:16.011:24.451:26.961:21.06
5.Starzec KarolinaGryf Dębica5:29.883561:17.311:25.061:26.371:21.14
6.Sojka AleksandraGryf Dębica5:34.283421:19.571:25.471:26.761:22.48
7.Głogowska ZuzannaIkar Mielec5:35.483391:19.651:26.751:26.511:22.57
8.Zygmunt ZuzannaGryf Dębica5:38.923281:19.361:27.611:27.631:24.32
9.Pazdyk MartynaGryf Dębica5:41.233221:24.621:30.881:23.431:22.30
10.Cwynar NataliaSokół Rzeszów5:41.563211:20.151:28.121:28.541:24.75
11.Zołotar HannaGryf Dębica5:57.132811:24.251:33.021:32.011:27.85
12.Mazur AlicjaGryf Dębica6:01.882701:25.971:33.051:31.811:31.05
13.Słabik NadiaSwim2Win Krosno6:02.602681:24.781:34.611:33.261:29.95
14.Hyjek ZuzannaIkar Mielec6:05.772611:27.731:35.031:34.791:28.22
15.Nowak MajaCENTRUM Staszów6:06.592591:30.501:36.121:34.451:25.52
16.Sobolewska PaulinaFregata Kolbuszowa6:08.222561:20.891:33.851:36.151:37.33
17.Ciołek KlaudiaGryf Dębica6:19.502341:27.921:37.521:38.531:35.53
18.Obłój ZuzannaSwim2Win Krosno6:30.572141:34.121:43.041:40.361:33.05
19.Bajor DominikaSokół Rzeszów6:46.671901:27.191:47.561:44.431:47.49


<< TOP >>
Konkurencja 8
2021-03-27 - 13:25
Chłopców, 400m dowolny12 - 13 lat
Wyniki

NF Rekord Polski Młodz 13-lat
NF Rekord Polski Młodz 12-lat
Rekord Okręgu Święt. Młodz.13-lat
Rekord Okręgu Święt. Młodz.12-lat
4:05.92
4:24.82
4:16.57
4:34.56
Filipiak Mikołaj
Mienicki Rafał
Kurant Roger
Michta Kacper
SISOP
PLWAR
KSOST
KSOST
Olsztyn
Olsztyn
Ostrowiec Św.
Ostrowiec Sw.
2019-12-15
2018-11-24
2007-12-09
2012-12-08

Punkty: FINA 2020
PozycjaCzasPkt.100m200m300m400m
Młodzik 12-lat

1.Grzesik FranciszekKSZO Ostrowiec Św4:59.443561:07.901:16.751:18.181:16.61
2.Nalej MaciejKorona-Swim Kielce5:01.203491:09.811:17.851:17.321:16.22
3.Majewski IgorDelfin Tarnobrzeg5:06.593311:13.141:18.901:18.741:15.81
4.Konopka MaksymilianKorona-Swim Kielce5:14.283081:17.321:20.301:20.601:16.06
5.Batugowski SzymonKSZO Ostrowiec Św5:21.632871:18.831:24.081:21.191:17.53
6.Kalita MichałKSZO Ostrowiec Św5:26.362751:16.991:24.831:23.811:20.73
7.Baran NorbertIkar Mielec5:52.752171:25.021:31.061:30.271:26.40
8.Songin AleksanderWodnik Radom5:52.862171:20.331:32.641:32.161:27.73
9.Blacha KamilMotyl Stalowa Wola6:14.241821:27.201:36.701:34.911:35.43
10.Oleś PiotrKorona-Swim Kielce6:18.811751:29.251:39.861:37.851:31.85
11.Bundyra MikołajIkar Mielec6:29.441611:31.521:38.881:41.121:37.92
12.Kliba FilipSokół Rzeszów7:21.171111:43.031:53.241:53.401:51.50
13.Ambroziewicz MaciejMotyl Stalowa Wola7:26.441071:39.541:56.701:59.821:50.38

Młodzik 13-lat

1.Bekier WiktorKorona-Swim Kielce4:27.155011:02.831:07.811:08.951:07.56
2.Ginalski PawełSwim2Win Krosno4:59.323561:13.891:18.221:15.321:11.89
3.Skwara BartłomiejDelfin Tarnobrzeg5:02.883441:10.921:17.251:18.181:16.53
4.Szyszkowski BartoszCENTRUM Staszów5:04.953371:10.691:18.331:19.261:16.67
5.Gawlik FranciszekUNIA Busko Zdrój5:10.703181:12.511:18.841:20.191:19.16
6.Barański MichałIkar Mielec5:13.993081:15.901:22.771:21.281:14.04
7.Wicha AntoniKSZO Ostrowiec Św5:16.673011:16.851:21.781:21.821:16.22
8.Woyterski AlanIkar Mielec5:17.672981:14.241:22.181:21.791:19.46
9.Jaszczor IgorSwim2Win Krosno5:37.422481:20.341:28.341:27.181:21.56
10.Ambroszko GabrielMotyl Stalowa Wola5:40.562421:17.521:25.891:28.231:28.92
11.Pęcak PrzemysławGryf Dębica5:43.922351:19.451:30.021:29.061:25.39
12.Siry FabianMotyl Stalowa Wola5:50.832211:20.921:31.811:31.571:26.53
13.Lis JakubSokół Rzeszów6:01.632021:23.841:34.611:36.361:26.82
14.Sadrakuła MiłoszSokół Rzeszów6:02.142011:24.571:33.791:35.951:27.83
15.Szklarz KsawierDelfin Tarnobrzeg6:04.691971:24.991:32.681:35.451:31.57
16.Błasiak NikodemDelfin Tarnobrzeg6:34.481551:23.471:41.611:45.671:43.73
DYSKW.Salach MichałSokół Rzeszów
O1 - Przedwczesny start
NIE UK.Wasik FranciszekWodnik Radom


<< TOP >>
Konkurencja 9
2021-03-27 - 14:06
4 x 50m zmienny12 - 13 lat
Wyniki

NF Rekord Polski Młodz 13-lat
NF Rekord Polski Młodz 13-lat
NF Rekord Polski Młodz 12-lat
NF Rekord Polski Młodz 12-lat
Rekord Okręgu Święt. Młodz.13-lat
Rekord Okręgu Święt. Młodz.13-lat
Rekord Okręgu Święt. Młodz.13-lat
Rekord Okręgu Święt. Młodz.12-lat
Rekord Okręgu Święt. Młodz.12-lat
Rekord Okręgu Święt. Młodz.12-lat
1:55.77
2:05.96
2:06.63
2:12.21
2:06.80
2:12.66
2:05.13
2:13.89
2:17.95
2:22.85
UKS G-8 Bielany Warszawa Chł.
UKS G-8 Bielany Warszawa - Dz.
BUKS Warszawa - Chł.
UKS G-8 Bielany Warszawa - Dz.
KS KSZO Ostrowiec Św. - Chł.
SKP Barakuda Starachowice - Dz.
SKP Barakuda Starachowice - Mix
SKP Barakuda Starachowice - Chł.
SKP Barakuda Starachowice - Dz.
KS KSZO Ostrowiec Św. - Mix
G8WAR
G8WAR
BUWAR
G8WAR
KSOST
BASTA
BASTA
BASTA
BASTA
KSOST
Warszawa
Warszawa
Warszawa
Warszawa
Ostrowiec Św.
Ostrowiec Św.
Sandomierz
Ostrowiec Św.
Ostrowiec Św.
Busko-Zdrój
2020-10-14
2020-10-14
2015-11-30
2020-10-14
2013-11-23
2017-03-18
2017-10-29
2016-11-26
2016-11-26
2018-10-27

Punkty: FINA 2020
PozycjaCzasPkt.
12 lat

1.Korona-Swim Kielce 4Korona-Swim Kielce2:14.26368
Nalej Maciej
Kundera Jeremiasz
09
09
+0,86
+0,36
33.92
38.22
Prasał Aleksandra
Konopka Maksymilian
09
09
+0,26
+0,49
31.13
30.99
2.KSZO Ostrowiec Św 2KSZO Ostrowiec Św2:16.91347
Gil Laura
Beksińska Amelia
09
09
+0,9036.39
38.27
Kisiel Julia
Grzesik Franciszek
09
09
33.59
28.66
3.Sokół Rzeszów 4Sokół Rzeszów2:23.22303
Trznadel Szymon
Domagała Katarzyna
09
09
+0,77
+0,38
35.01
38.62
Pasaman Julia
Czeluśniak Emilia
09
09
+0,44
+0,58
36.30
33.29
4.KSZO Ostrowiec Św 3KSZO Ostrowiec Św2:26.08285
Górniak Adrianna
Kalita Michał
09
09
+0,78
+0,49
36.77
42.32
Kogut Bartosz
Budzeń Patryk
09
09
+0,25
+0,66
35.19
31.80
5.Ikar Mielec 4Ikar Mielec2:27.39278
Gąska Paulina
Ftara Maja
09
09
+0,77
+0,17
35.02
39.19
Michońska Maja
Baran Norbert
09
09
+0,35
+0,15
39.66
33.52
6.Korona-Swim Kielce 3Korona-Swim Kielce2:28.21273
Karczewska Oliwia
Wojtasiewicz Antonina
09
09
+0,69
+0,24
39.11
41.20
Osuch Mateusz
Dąbrowski Jan
09
09

+0,34
35.86
32.04
7.KSZO Ostrowiec Św 4KSZO Ostrowiec Św2:31.17257
Kozub Amelia
Sulik Hanna
09
09
+0,77
+0,33
36.57
46.30
Batugowski Szymon
Jama Michalina
09
09
+0,23
+0,44
34.91
33.39
8.Delfin Tarnobrzeg 2Delfin Tarnobrzeg2:35.01239
Pyka Jan
Bajer Nikodem
09
09
39.98
43.82
Majewski Igor
Jajko Zuzanna
09
09
35.26
35.95
9.Motyl Stalowa Wola 1Motyl Stalowa Wola2:37.97225
Świąder Łukasz
Latawiec Paulina
09
09
42.49
46.50
Kozak Agata
Blacha Kamil
09
09
37.21
31.77
10.UNIA Busko Zdrój 12UNIA Busko Zdrój2:42.83206
Lackorzyńska Julia
Władny Artur
09
09
+0,83
+0,45
43.99Schabowski Filip
Smoliński Ksawery
09
09

+0,44

38.71
11.KSZO Ostrowiec Św 5KSZO Ostrowiec Św2:45.07198
Bielecka Lena
Mozal Marcela
09
09
+0,76
+0,18
39.66
48.69
Zagraj Zuzanna
Celińska Wiktoria
09
09
+0,23
+0,54
40.13
36.59
12.Sokół Rzeszów 3Sokół Rzeszów2:57.20160
Papuzińska Martyna
Żabczyńska Zuzanna
09
09
+0,9643.30
46.67
Homa Oliwia
Kliba Filip
09
09

+0,43
49.08
38.15
DYSKW.Korona-Swim Kielce 2Korona-Swim Kielce
S1 - przedwczesna zmiana pływaka
Boruń Izabela
Pietrasiak Małgorzata
09
09
+0,91
-0,23
41.04Osuch Gabriela
Chrabąszcz Maja
09
09
+0,27
+0,22
DYSKW.Ikar Mielec 3Ikar Mielec
S1 - przedwczesna zmiana pływaka
Hałka Jakub
Miśkiewicz Zuzanna
09
09
+0,78
-0,20
41.99Bundyra Mikołaj
Gąsiorek Roksana
09
09
+0,53
+0,47

13 lat

1.Sokół Rzeszów 2Sokół Rzeszów2:15.01361
Cwynar Natalia
Wójcik Antoni
08
08
+0,92
+0,53
35.96
35.02
Wacław Maja
Lis Jakub
08
08
+0,60
+0,28
33.13
30.90
2.Swim2Win Krosno 1Swim2Win Krosno2:18.40336
Jaszczor Igor
Słabik Nadia
08
08
+0,67
+0,68
35.24
42.48
Miąsik Jagoda
Ginalski Paweł
08
08
+0,64
+0,52
31.89
28.79
3.Ikar Mielec 2Ikar Mielec2:21.51314
Woyterski Alan
Berezak Milena
08
08
35.29
42.34
Barański Michał
Lachowska Gabriela
08
08
34.65
29.23
4.Motyl Stalowa Wola 2Motyl Stalowa Wola2:23.69300
Kanty Dawid
Siry Fabian
08
08
+0,90
+0,17
35.93
42.04
Ambroszko Gabriel
Olko Emilia
08
08
+0,38
+0,27
36.55
29.17
5.UNIA Busko Zdrój 13UNIA Busko Zdrój2:25.08291
Gawlik Franciszek
Kuc Weronika
08
08
+0,64
+0,36
36.14
36.63
Grochowina Magdalena
Sroka Ewa
08
08
+0,87
+0,65
37.76
34.55
6.Gryf Dębica 1Gryf Dębica2:25.22290
Starzec Karolina
Rżany Blanka
08
08
+0,84
+0,44
39.50
39.67
Zygmunt Zuzanna
Sojka Aleksandra
08
08
+0,40
+0,45
33.99
32.06
7.KSZO Ostrowiec Św 1KSZO Ostrowiec Św2:26.66282
Woźniak Beata
Łapawa Jadwiga
08
08
+0,70
+0,55
33.10
45.31
Tobiszewski Mikołaj
Karwacka Dominika
08
08
+0,38
+0,02
38.80
29.45
8.Delfin Tarnobrzeg 1Delfin Tarnobrzeg2:28.40272
Dąbrowski Jakub
Dołowy Oliwia
08
08
+0,72
+0,44
35.69
45.62
Kubik Hubert
Skwara Bartłomiej
08
08
+0,52
+0,27
38.02
29.07
9.Ikar Mielec 1Ikar Mielec2:30.21262
Markowski Piotr
Boicetta Blanka
08
08
+0,81
+0,61
35.34
43.96
Hyjek Zuzanna
Głogowska Zuzanna
08
08
+0,60
+0,29
38.28
32.63
10.Sokół Rzeszów 1Sokół Rzeszów2:39.78218
Czaja Karolina
Sadrakuła Miłosz
08
08
+0,82
+0,43
42.93
42.06
Gniewek David
Bajor Dominika
08
08
+0,27
+0,75
39.44
35.35
DYSKW.Korona-Swim Kielce 1Korona-Swim Kielce
G3 - nieutrzymanie pozycji na plecach
Dziekanowski Bartosz
Dąbrowska Maria
08
08
+0,86
-0,08
45.36Górski Antoni
Bekier Wiktor
08
08
+0,29
+0,41
DYSKW.Gryf Dębica 2Gryf Dębica
S1 - przedwczesna zmiana pływaka
Ciołek Klaudia
Zołotar Hanna
08
08
+0,73
+0,54
40.60
39.81
Mazur Alicja
Pazdyk Martyna
08
08
+0,63
-0,12
35.46


<< TOP >>
Konkurencja 10
2021-03-28 - 11:03
Dziewcząt, 100m dowolny12 - 13 lat
Wyniki

NF Rekord Polski Młodz 13-lat
NF Rekord Polski Młodz 12-lat
Rekord Okręgu Święt. Młodz.13-lat
Rekord Okręgu Święt. Młodz.12-lat
57.31
58.96
1:00.35
1:01.42
Cierpiałowska Paulina
Cierpiałowska Paulina
Latała Weronika
Mikołajczyk Marta
WOMAL
WOMAL
BASTA
KOKIE
Gorzów Wlkp.
Kościerzyna
Ostrowiec Św.
Ostrowiec Św.
2018-06-10
2017-11-19
2017-12-10
2009-06-28

Punkty: FINA 2020
PozycjaCzasPkt.50m100m
Młodzik 12-lat

1.Prasał AleksandraKorona-Swim Kielce1:02.6651530.0332.63
2.Piechota AmeliaWodnik Radom1:07.0942032.4934.60
3.Gil LauraKSZO Ostrowiec Św1:07.5241232.0835.44
4.Kisiel JuliaKSZO Ostrowiec Św1:08.0840232.8535.23
5.Urbanek ZuzannaFala Ropczyce1:08.5939333.0035.59
6.Gąska PaulinaIkar Mielec1:09.2138234.0235.19
7.Pasaman JuliaSokół Rzeszów1:10.8835634.8336.05
8.Jama MichalinaKSZO Ostrowiec Św1:11.3734934.1437.23
9.Zagraj ZuzannaKSZO Ostrowiec Św1:11.7634333.5238.24
10.Szklarz OliwiaFregata Kolbuszowa1:13.3132235.3337.98
11.Karczewska OliwiaKorona-Swim Kielce1:15.3929635.7139.68
12.Chrabąszcz MajaKorona-Swim Kielce1:15.4629535.0440.42
13.Michońska MajaIkar Mielec1:16.0728836.7239.35
14.Bielecka LenaKSZO Ostrowiec Św1:17.0827737.2339.85
15.Celińska WiktoriaKSZO Ostrowiec Św1:17.4027336.4240.98
16.Sosnowska OliwiaCENTRUM Staszów1:17.8026936.5441.26
17.Pietrasiak MałgorzataKorona-Swim Kielce1:19.1325637.8841.25
18.Lackorzyńska JuliaUNIA Busko Zdrój1:19.3125437.7241.59
19.Osuch GabrielaKorona-Swim Kielce1:20.64241
20.Jajko ZuzannaDelfin Tarnobrzeg1:21.2323639.3541.88
21.Papuzińska MartynaSokół Rzeszów1:23.8921439.1444.75
22.Wydro MarlenaIkar Mielec1:27.0019242.4844.52
23.Siry NataliaMotyl Stalowa Wola1:30.1317342.1647.97
24.Homa OliwiaSokół Rzeszów1:33.9015343.2350.67

Młodzik 13-lat

1.Woźniak BeataKSZO Ostrowiec Św1:03.7948830.5733.22
2.Olko EmiliaMotyl Stalowa Wola1:05.5645031.5733.99
3.Wacław MajaSokół Rzeszów1:05.9444231.5034.44
4.Lachowska GabrielaIkar Mielec1:05.9844131.2034.78
5.Karwacka DominikaKSZO Ostrowiec Św1:06.5842932.1334.45
6.Rżany BlankaGryf Dębica1:09.4937833.9535.54
7.Starzec KarolinaGryf Dębica1:09.6837533.5436.14
8.Sojka AleksandraGryf Dębica1:10.5736133.6436.93
9.Zygmunt ZuzannaGryf Dębica1:11.1835133.5337.65
10.Dąbrowska MariaKorona-Swim Kielce1:11.2235134.3536.87
11.Pazdyk MartynaGryf Dębica1:12.9332735.3437.59
12.Grochowina MagdalenaUNIA Busko Zdrój1:13.7731634.5939.18
13.Franczyk OliwiaFala Ropczyce1:14.1931036.4637.73
14.Sroka EwaUNIA Busko Zdrój1:14.6630436.5538.11
15.Boicetta BlankaIkar Mielec1:15.6729236.5039.17
16.Bajor DominikaSokół Rzeszów1:16.3528536.2940.06
17.Pieprzak KlaudiaGryf Dębica1:16.9927836.1940.80
18.Kozłowska AleksandraWodnik Radom1:18.2926437.4540.84
19.Łapawa JadwigaKSZO Ostrowiec Św1:19.7225037.2442.48
20.Obłój ZuzannaSwim2Win Krosno1:20.4424337.7642.68
21.Rogala EmiliaFala Ropczyce1:20.6324237.1643.47
22.Stopa MartynaDelfin Tarnobrzeg1:31.1916744.1847.01
DYSKW.Sobolewska PaulinaFregata Kolbuszowa
O1 - Przedwczesny start


<< TOP >>
Konkurencja 11
2021-03-28 - 11:21
Chłopców, 100m dowolny12 - 13 lat
Wyniki

NF Rekord Polski Młodz 13-lat
NF Rekord Polski Młodz 12-lat
Rekord Okręgu Święt. Młodz.13-lat
Rekord Okręgu Święt. Młodz.12-lat
53.98
56.18
56.71
59.96
Kosiński Filip
Mienicki Rafał
Michta Bartosz
Gotszling Dawid
OLSUW
PLWAR
KSOST
BASTA
Ostrowiec Św.
Warszawa
Ostrowiec Św.
Ostrowiec Św.
2017-06-18
2018-12-15
2018-11-17
2013-12-08

Punkty: FINA 2020
PozycjaCzasPkt.50m100m
Młodzik 12-lat

1.Grzesik FranciszekKSZO Ostrowiec Św1:01.9538128.9233.03
2.Nalej MaciejKorona-Swim Kielce1:04.1534330.4033.75
3.Schabowski FilipUNIA Busko Zdrój1:04.9333131.0933.84
4.Strojek TymoteuszFregata Głogów Małopolski1:05.8431831.7434.10
5.Radziwiński MateuszFregata Głogów Małopolski1:06.7830431.2435.54
6.Majewski IgorDelfin Tarnobrzeg1:07.8629033.0134.85
7.Konopka MaksymilianKorona-Swim Kielce1:08.4528232.5235.93
8.Osuch MateuszKorona-Swim Kielce1:09.5426933.5236.02
9.Batugowski SzymonKSZO Ostrowiec Św1:10.5225834.1936.33
10.Pyka JanDelfin Tarnobrzeg1:10.6725733.1737.50
11.Dąbrowski JanKorona-Swim Kielce1:13.1523133.9439.21
12.Songin AleksanderWodnik Radom1:14.1522235.6738.48
13.Baran NorbertIkar Mielec1:15.0921437.4937.60
14.Blacha KamilMotyl Stalowa Wola1:16.6020137.0039.60
15.Władny ArturUNIA Busko Zdrój1:17.1319736.4640.67
16.Ślaza KubaWodnik Radom1:18.6418636.4042.24
17.Bundyra MikołajIkar Mielec1:18.9618437.9541.01
18.Szymański KonradDelfin Tarnobrzeg1:19.7617837.4442.32
19.Bezak BartłomiejKSZO Ostrowiec Św1:23.1815739.5043.68
20.Oleś PiotrKorona-Swim Kielce1:24.1315240.7443.39
21.Smoliński KsaweryUNIA Busko Zdrój1:27.9313341.0946.84
22.Kuszowski KajetanGryf Dębica1:29.2512742.7446.51
23.Kliba FilipSokół Rzeszów1:31.9711643.1148.86
24.Ambroziewicz MaciejMotyl Stalowa Wola1:33.8310943.7250.11

Młodzik 13-lat

1.Bekier WiktorKorona-Swim Kielce58.8144628.4330.38
2.Skwara BartłomiejDelfin Tarnobrzeg1:04.6033630.3534.25
3.Szyszkowski BartoszCENTRUM Staszów1:05.7231930.6435.08
4.Barański MichałIkar Mielec1:06.4530932.3434.11
5.Jaszczor IgorSwim2Win Krosno1:06.6430631.7434.90
6.Woyterski AlanIkar Mielec1:06.9630231.8335.13
7.Kanty DawidMotyl Stalowa Wola1:08.1728631.2636.91
8.Gawlik FranciszekUNIA Busko Zdrój1:09.5027033.6535.85
9.Wicha AntoniKSZO Ostrowiec Św1:10.1026333.9836.12
10.Ambroszko GabrielMotyl Stalowa Wola1:10.4026033.0937.31
11.Lis JakubSokół Rzeszów1:10.5825833.6236.96
12.Wronowski JakubMotyl Stalowa Wola1:12.5923733.7238.87
13.Pęcak PrzemysławGryf Dębica1:13.4522934.6838.77
14.Tobiszewski MikołajKSZO Ostrowiec Św1:14.1222235.9938.13
15.Nosko AleksanderWodnik Radom1:14.5721835.9938.58
16.Sadrakuła MiłoszSokół Rzeszów1:15.3921135.3440.05
17.Szklarz KsawierDelfin Tarnobrzeg1:16.6920136.8439.85
18.Kosałka DamianGryf Dębica1:17.0819835.8241.26
19.Kubik HubertDelfin Tarnobrzeg1:18.0719036.5741.50
20.Kowalik FilipWodnik Radom1:19.6917937.4442.25
21.Czochara MikołajFala Ropczyce1:20.1217637.8442.28
22.Lenczowski AntoniGryf Dębica1:20.8417137.9742.87
23.Błasiak NikodemDelfin Tarnobrzeg1:22.8015938.2544.55
24.Salach MichałSokół Rzeszów1:23.1215838.6844.44
25.Piatek MiłoszIkar Mielec1:23.4315637.5845.85
26.Wasik FranciszekWodnik Radom1:26.1714141.8244.35
27.Dziekanowski BartoszKorona-Swim Kielce1:26.5713939.5047.07


<< TOP >>
Konkurencja 12
2021-03-28 - 11:37
Dziewcząt, 200m klasyczny12 - 13 lat
Wyniki

NF Rekord Polski Młodz 13-lat
NF Rekord Polski Młodz 12-lat
Rekord Okręgu Święt. Młodz.13-lat
Rekord Okręgu Święt. Młodz.12-lat
2:33.89
2:38.92
2:39.68
2:53.28
Kacprzak Marta
Pietrzyk Hanna
Ofman Julia
Kamińska Zuzanna
JELOD
OLALE
BASTA
KSOST
Warszawa
Olsztyn
Ostrowiec Św.
Oświęcim
2001-12-01
2019-12-14
2017-06-18
2018-12-22

Punkty: FINA 2020
PozycjaCzasPkt.50m100m150m200m
Młodzik 12-lat

1.Ftara MajaIkar Mielec2:54.1246139.9543.9144.9345.33
2.Beksińska AmeliaKSZO Ostrowiec Św3:01.0441042.0646.4646.6145.91
3.Wojtasiewicz AntoninaKorona-Swim Kielce3:08.3436443.8548.1448.4047.95
4.Domagała KatarzynaSokół Rzeszów3:09.2335942.3546.0547.9052.93
5.Górniak AdriannaKSZO Ostrowiec Św3:09.5035841.9648.1349.8149.60
6.Grochala NikolaFregata Kolbuszowa3:18.0531346.4150.8450.7550.05
7.Sulik HannaKSZO Ostrowiec Św3:24.6628447.9052.1452.8351.79
8.Kozak AgataMotyl Stalowa Wola3:25.5628047.0552.9354.2651.32
9.Miśkiewicz ZuzannaIkar Mielec3:26.5927647.2851.7755.7851.76
10.Czeluśniak EmiliaSokół Rzeszów3:28.2726946.5552.7354.6254.37
11.Boruń IzabelaKorona-Swim Kielce3:29.4426547.5053.3254.8353.79
12.Augustyniak KajaDelfin Tarnobrzeg3:29.9326346.0153.4756.1554.30
13.Wójcik MajaKorona-Swim Kielce3:33.0425249.2455.1754.8553.78
14.Lackorzyńska JuliaUNIA Busko Zdrój3:33.5525049.3154.8155.7553.68
15.Latawiec PaulinaMotyl Stalowa Wola3:35.7224248.2054.9357.4555.14
16.Piwowarczyk AmeliaKorona-Swim Kielce3:42.1322249.5257.0159.1056.50
17.Żabczyńska ZuzannaSokół Rzeszów3:42.2322250.2856.4157.7957.75
18.Mozal MarcelaKSZO Ostrowiec Św3:44.5821548.2958.7058.3759.22

Młodzik 13-lat

1.Kuc WeronikaUNIA Busko Zdrój2:59.5442141.6346.7548.1942.97
2.Gajda MartynaBobry Dębica3:02.6439941.3446.4847.2047.62
3.Rżany BlankaGryf Dębica3:02.7139941.9846.5748.0646.10
4.Pokrzywa JuliaFregata Głogów Małopolski3:04.0939041.2546.8247.9748.05
5.Zołotar HannaGryf Dębica3:05.7738043.9846.2347.6647.90
6.Dąbrowska MariaKorona-Swim Kielce3:11.4434744.8149.2449.8847.51
7.Słabik NadiaSwim2Win Krosno3:15.5932544.2749.0251.5150.79
8.Ambroszko WeronikaMotyl Stalowa Wola3:15.9732343.8849.6351.0751.39
9.Głogowska ZuzannaIkar Mielec3:16.6532044.3149.8351.6250.89
10.Ciołek KlaudiaGryf Dębica3:16.7631943.8249.3752.5551.02
11.Wacław MajaSokół Rzeszów3:18.2131244.0250.5552.4251.22
12.Boicetta BlankaIkar Mielec3:28.2626946.5452.9955.1153.62
13.Hyjek ZuzannaIkar Mielec3:39.8922950.8856.0656.9356.02
14.Dołowy OliwiaDelfin Tarnobrzeg3:48.9420349.4457.841:00.231:01.43
15.Czaja KarolinaSokół Rzeszów3:55.9318551.651:01.331:02.431:00.52


<< TOP >>
Konkurencja 13
2021-03-28 - 12:01
Chłopców, 200m klasyczny12 - 13 lat
Wyniki

NF Rekord Polski Młodz 13-lat
NF Rekord Polski Młodz 12-lat
Rekord Okręgu Święt. Młodz.13-lat
Rekord Okręgu Święt. Młodz.12-lat
2:24.51
2:35.18
2:36.73
2:46.76
Maksajda Kacper
Stanisławski Szymon
Kraczkowski Tomasz
Jaworski Norbert
SKSLU
JELOD
BASTA
UNBUS
Olsztyn
Oświęcim
Olsztyn
Ostrowiec Św.
2019-12-14
2017-12-23
2017-12-16
2010-06-27

Punkty: FINA 2020
PozycjaCzasPkt.50m100m150m200m
Młodzik 12-lat

1.Kundera JeremiaszKorona-Swim Kielce2:58.1730641.1245.3946.6445.02
2.Kalita MichałKSZO Ostrowiec Św3:05.4127241.6547.0648.9147.79
3.Radziwiński MateuszFregata Głogów Małopolski3:09.6025442.1048.7950.3548.36
4.Budzeń PatrykKSZO Ostrowiec Św3:09.9925243.6548.9949.7747.58
5.Kogut BartoszKSZO Ostrowiec Św3:16.4722844.7250.8751.4149.47
6.Bajer NikodemDelfin Tarnobrzeg3:23.9720446.6555.3152.5449.47
7.Władny ArturUNIA Busko Zdrój3:27.9819246.4153.4654.8353.28
8.Leżoń TymoteuszDelfin Tarnobrzeg3:30.5518549.9856.5453.5750.46
9.Sacharczuk SzymonMotyl Stalowa Wola3:39.1616448.4057.7757.1755.82
10.Hałka JakubIkar Mielec3:50.2614253.3758.861:01.1556.88
11.Kliba FilipSokół Rzeszów3:53.8813553.9458.911:00.451:00.58
12.Oleś PiotrKorona-Swim Kielce3:55.8013253.091:01.891:02.6358.19
13.Nycek MiłoszIkar Mielec4:01.9512254.291:01.701:04.161:01.80
14.Świąder ŁukaszMotyl Stalowa Wola4:15.3510458.541:08.271:05.211:03.33

Młodzik 13-lat

1.Ginalski PawełSwim2Win Krosno2:39.6042636.9241.5840.9040.20
2.Wójcik AntoniSokół Rzeszów2:50.1735238.5144.2444.5042.92
3.Górski AntoniKorona-Swim Kielce2:51.6634238.7644.5844.0544.27
4.Markowski PiotrIkar Mielec3:03.2028241.5148.4848.8544.36
5.Kuroń GabrielFregata Głogów Małopolski3:05.1727341.6747.7349.2446.53
6.Pęcak PrzemysławGryf Dębica3:23.8320446.3352.8153.0751.62
7.Sadrakuła MiłoszSokół Rzeszów3:24.3620344.1152.8556.0451.36
8.Siry FabianMotyl Stalowa Wola3:29.0918946.9154.0454.8353.31
9.Kosałka DamianGryf Dębica3:30.2818646.2853.7656.5553.69
10.Czochara MikołajFala Ropczyce3:49.2514351.8459.341:00.5957.48
11.Piatek MiłoszIkar Mielec3:49.5614350.7158.641:00.071:00.14
12.Wasik FranciszekWodnik Radom4:12.0110857.361:04.651:04.771:05.23


<< TOP >>
Konkurencja 14
2021-03-28 - 12:26
Dziewcząt, 100m grzbietowy12 - 13 lat
Wyniki

NF Rekord Polski Młodz 13-lat
NF Rekord Polski Młodz 12-lat
Rekord Okręgu Święt. Młodz.13-lat
Rekord Okręgu Święt. Młodz.12-lat
1:02.40
1:03.90
1:07.94
1:09.97
Karbownik Małgorzata
Kamzol Flawia
Latała Weronika
Kilijańska Donata
JELOD
FANIE
BASTA
KSOST
Olsztyn
Oświęcim
Ostrowiec Św.
Ropczyce
2018-12-08
2019-12-21
2017-12-10
2007-11-17

Punkty: FINA 2020
PozycjaCzasPkt.50m100m
Młodzik 12-lat

1.Urbanek ZuzannaFala Ropczyce1:15.8237936.9238.90
2.Kozub AmeliaKSZO Ostrowiec Św1:17.5335437.3740.16
3.Gil LauraKSZO Ostrowiec Św1:18.9033637.4941.41
4.Piechota AmeliaWodnik Radom1:19.5132939.1740.34
5.Górniak AdriannaKSZO Ostrowiec Św1:21.0231039.3041.72
6.Zagraj ZuzannaKSZO Ostrowiec Św1:21.3130740.1441.17
7.Bielecka LenaKSZO Ostrowiec Św1:22.1729839.9242.25
8.Szklarz OliwiaFregata Kolbuszowa1:22.5129441.1541.36
9.Michońska MajaIkar Mielec1:23.8628042.2241.64
10.Miśkiewicz ZuzannaIkar Mielec1:25.0126941.5643.45
11.Karczewska OliwiaKorona-Swim Kielce1:25.2026741.1444.06
12.Osuch GabrielaKorona-Swim Kielce1:33.1820445.1748.01
13.Boruń IzabelaKorona-Swim Kielce1:33.3320343.9249.41
14.Żabczyńska ZuzannaSokół Rzeszów1:35.3519046.9048.45
15.Homa OliwiaSokół Rzeszów1:35.3719046.4248.95
16.Pietrasiak MałgorzataKorona-Swim Kielce1:36.6218347.1149.51
17.Papuzińska MartynaSokół Rzeszów1:38.2417446.1852.06
18.Jajko ZuzannaDelfin Tarnobrzeg1:38.3817348.2850.10
19.Siry NataliaMotyl Stalowa Wola1:40.9816049.1651.82
20.Piwowarczyk AmeliaKorona-Swim Kielce1:41.0716049.6051.47
21.Wydro MarlenaIkar Mielec1:42.1915452.6449.55
DYSKW.Chrabąszcz MajaKorona-Swim Kielce
G6 - nieciągła akcja nawrotu

Młodzik 13-lat

1.Berezak MilenaIkar Mielec1:13.6541336.6836.97
2.Miąsik JagodaSwim2Win Krosno1:14.0340735.8338.20
3.Lachowska GabrielaIkar Mielec1:14.3740236.1238.25
4.Karwacka DominikaKSZO Ostrowiec Św1:16.1837437.0939.09
5.Pokrzywa JuliaFregata Głogów Małopolski1:17.6035337.3640.24
6.Cwynar NataliaSokół Rzeszów1:18.3134438.0740.24
7.Olko EmiliaMotyl Stalowa Wola1:18.7333838.7340.00
8.Mazur AlicjaGryf Dębica1:23.3828540.6042.78
9.Sojka AleksandraGryf Dębica1:24.4627441.0143.45
10.Starzec KarolinaGryf Dębica1:24.8727042.3542.52
11.Franczyk OliwiaFala Ropczyce1:25.3626541.2344.13
12.Grochowina MagdalenaUNIA Busko Zdrój1:28.3024043.4644.84
13.Ciołek KlaudiaGryf Dębica1:28.9623443.2845.68
14.Obłój ZuzannaSwim2Win Krosno1:29.2723243.1146.16
15.Sobolewska PaulinaFregata Kolbuszowa1:29.6522943.3146.34
16.Pieprzak KlaudiaGryf Dębica1:30.7222143.6647.06
17.Rogala EmiliaFala Ropczyce1:31.8321344.5447.29
18.Łapawa JadwigaKSZO Ostrowiec Św1:35.0919245.9349.16
19.Stopa MartynaDelfin Tarnobrzeg1:38.3317348.2450.09
20.Czaja KarolinaSokół Rzeszów1:38.7217149.9148.81


<< TOP >>
Konkurencja 15
2021-03-28 - 12:42
Chłopców, 100m grzbietowy12 - 13 lat
Wyniki

NF Rekord Polski Młodz 13-lat
NF Rekord Polski Młodz 12-lat
Rekord Okręgu Święt. Młodz.13-lat
Rekord Okręgu Święt. Młodz.12-lat
58.55
1:01.71
1:04.64
1:07.65
Kosiński Filip
Ciężkowski Dominik
Radkiewicz Kajetan
Gotszling Dawid
OLSUW
JOKRA
KSOST
BASTA
Suwałki
Oświecim
Oświęcim
Kielce
2017-12-02
2008-12-20
2018-12-22
2013-12-14

Punkty: FINA 2020
PozycjaCzasPkt.50m100m
Młodzik 12-lat

1.Nalej MaciejKorona-Swim Kielce1:13.0329935.4637.57
2.Strojek TymoteuszFregata Głogów Małopolski1:14.0528736.0038.05
3.Trznadel SzymonSokół Rzeszów1:14.9627736.5738.39
4.Schabowski FilipUNIA Busko Zdrój1:18.6424037.8840.76
5.Osuch MateuszKorona-Swim Kielce1:21.0421939.2841.76
6.Budzeń PatrykKSZO Ostrowiec Św1:21.8121339.3142.50
7.Baran NorbertIkar Mielec1:24.2619541.5642.70
8.Batugowski SzymonKSZO Ostrowiec Św1:24.8519142.4142.44
9.Dąbrowski JanKorona-Swim Kielce1:25.5818640.8444.74
10.Blacha KamilMotyl Stalowa Wola1:26.0918341.8944.20
11.Pyka JanDelfin Tarnobrzeg1:27.6417342.5445.10
12.Bundyra MikołajIkar Mielec1:30.8415545.3245.52
13.Bezak BartłomiejKSZO Ostrowiec Św1:31.7115143.8147.90
14.Ambroziewicz MaciejMotyl Stalowa Wola1:43.4510549.2554.20
DYSKW.Smoliński KsaweryUNIA Busko Zdrój
G6 - nieciągła akcja nawrotu
DYSKW.Kuszowski KajetanGryf Dębica
G7 - brak pozycji na plecach przy opuszczaniu ściany nawrotowej

Młodzik 13-lat

1.Bekier WiktorKorona-Swim Kielce1:10.2733634.1836.09
2.Gawlik FranciszekUNIA Busko Zdrój1:15.9826636.7039.28
3.Kuroń GabrielFregata Głogów Małopolski1:16.9025637.3739.53
4.Dąbrowski JakubDelfin Tarnobrzeg1:17.2725336.9740.30
5.Jaszczor IgorSwim2Win Krosno1:18.1824438.0840.10
6.Barański MichałIkar Mielec1:18.9523738.8040.15
7.Gniewek DavidSokół Rzeszów1:24.1019641.1742.93
8.Ambroszko GabrielMotyl Stalowa Wola1:25.1718941.3743.80
9.Lis JakubSokół Rzeszów1:26.3418141.8144.53
10.Wronowski JakubMotyl Stalowa Wola1:29.7416143.3646.38
11.Zaręba MaciejMotyl Stalowa Wola1:31.3715345.3246.05
12.Nosko AleksanderWodnik Radom1:33.8414145.1748.67
13.Błasiak NikodemDelfin Tarnobrzeg1:33.9514045.4948.46
14.Salach MichałSokół Rzeszów1:41.9911047.1754.82
15.Kowalik FilipWodnik Radom1:45.999852.5753.42
DYSKW.Dziekanowski BartoszKorona-Swim Kielce
G4 - wykonanie więcej niż jednego pociągnięcia ramieniem po obróceniu sią na piersi w trakcie nawrotu


<< TOP >>
Konkurencja 16
2021-03-28 - 13:02
Dziewcząt, 200m zmienny12 - 13 lat
Wyniki

NF Rekord Polski Młodz 13-lat
NF Rekord Polski Młodz 12-lat
Rekord Okręgu Święt. Młodz.13-lat
Rekord Okręgu Święt. Młodz.12-lat
2:17.95
2:22.18
2:28.84
2:33.74
Guść Wiktoria
Gracjasz Wiktoria
Latała Weronika
Petrykowska Adrianna
DEPIO
JASUC
BASTA
KSOST
Oświęcim
Oświęcim
Ostrowiec Św.
Ostrowiec Św.
2017-12-23
2020-12-19
2017-06-18
2017-12-09

Punkty: FINA 2020
PozycjaCzasPkt.50m100m150m200m
Młodzik 12-lat

1.Prasał AleksandraKorona-Swim Kielce2:36.1147534.2740.4547.9533.44
2.Beksińska AmeliaKSZO Ostrowiec Św2:43.5841336.3142.9348.1736.17
3.Ftara MajaIkar Mielec2:44.9340336.7143.5946.4538.18
4.Gąska PaulinaIkar Mielec2:46.5239138.9341.5748.7937.23
5.Kisiel JuliaKSZO Ostrowiec Św2:46.6439135.6844.2450.3636.36
6.Jama MichalinaKSZO Ostrowiec Św2:51.5135837.4943.6551.2239.15
7.Domagała KatarzynaSokół Rzeszów2:54.7633939.3247.7548.1639.53
8.Grochala NikolaFregata Kolbuszowa2:57.2632437.3347.1351.5841.22
9.Wojtasiewicz AntoninaKorona-Swim Kielce2:57.9132141.5845.0350.2141.09
10.Kozub AmeliaKSZO Ostrowiec Św2:58.7631639.9346.8952.4339.51
11.Kozak AgataMotyl Stalowa Wola3:05.7828241.7051.4652.7439.88
12.Sulik HannaKSZO Ostrowiec Św3:07.2727543.5347.8554.1241.77
13.Czeluśniak EmiliaSokół Rzeszów3:07.4927441.6948.4555.0242.33
14.Sosnowska OliwiaCENTRUM Staszów3:07.6227343.9249.3153.0941.30
15.Celińska WiktoriaKSZO Ostrowiec Św3:11.9025645.9648.8854.5642.50
16.Mozal MarcelaKSZO Ostrowiec Św3:16.6123843.0450.0458.6244.91
17.Pasaman JuliaSokół Rzeszów3:18.5423144.2554.8655.8643.57
18.Latawiec PaulinaMotyl Stalowa Wola3:20.6722346.6453.2555.6545.13
DYSKW.Wójcik MajaKorona-Swim Kielce
O1 - Przedwczesny start

Młodzik 13-lat

1.Woźniak BeataKSZO Ostrowiec Św2:36.2347435.3638.8446.8135.22
2.Berezak MilenaIkar Mielec2:43.4641437.3941.6048.0436.43
3.Gajda MartynaBobry Dębica2:44.6540537.5141.7048.2137.23
4.Miąsik JagodaSwim2Win Krosno2:45.0340234.8142.5450.3737.31
5.Kuc WeronikaUNIA Busko Zdrój2:46.9038936.0543.6847.9039.27
6.Cwynar NataliaSokół Rzeszów2:53.4234638.0247.5948.7839.03
7.Zołotar HannaGryf Dębica2:55.6833340.4546.3747.8840.98
8.Głogowska ZuzannaIkar Mielec2:56.9332639.8544.6552.4839.95
9.Zygmunt ZuzannaGryf Dębica2:57.1332536.3945.8352.9241.99
10.Ambroszko WeronikaMotyl Stalowa Wola2:58.2131940.4845.2250.0342.48
11.Mazur AlicjaGryf Dębica2:58.3831838.4047.3052.0140.67
12.Pazdyk MartynaGryf Dębica2:58.7431641.5646.7650.5439.88
13.Słabik NadiaSwim2Win Krosno3:10.9925943.6751.3752.3343.62
14.Hyjek ZuzannaIkar Mielec3:15.0824342.3051.8157.3343.64
15.Bajor DominikaSokół Rzeszów3:16.4223844.3850.1957.7344.12


<< TOP >>
Konkurencja 17
2021-03-28 - 13:22
Chłopców, 200m zmienny12 - 13 lat
Wyniki

NF Rekord Polski Młodz 13-lat
NF Rekord Polski Młodz 12-lat
Rekord Okręgu Święt. Młodz.13-lat
Rekord Okręgu Święt. Młodz.12-lat
2:12.91
2:19.81
2:19.16
2:29.13
Popiel Mikołaj
Dęga Wiktor
Michta Bartosz
Michta Bartosz
MEPAJ
SKBEL
KSOST
KSOST
Tarnowskie Gory
Warszawa
Ostrowiec Św.
Ostrowiec Św.
2019-11-23
2003-12-18
2018-06-10
2017-12-09

Punkty: FINA 2020
PozycjaCzasPkt.50m100m150m200m
Młodzik 12-lat

1.Grzesik FranciszekKSZO Ostrowiec Św2:36.2234532.9641.1247.1135.03
2.Schabowski FilipUNIA Busko Zdrój2:45.4229134.9344.6050.0535.84
3.Konopka MaksymilianKorona-Swim Kielce2:47.3028135.9444.1948.2838.89
4.Majewski IgorDelfin Tarnobrzeg2:49.7726937.7044.7050.5436.83
5.Kalita MichałKSZO Ostrowiec Św2:51.9825938.6245.3750.3837.61
6.Trznadel SzymonSokół Rzeszów2:52.3225736.4042.6953.1440.09
7.Kogut BartoszKSZO Ostrowiec Św2:53.8425036.6045.4551.9039.89
8.Kundera JeremiaszKorona-Swim Kielce2:59.4322841.3147.4249.8040.90
9.Świąder ŁukaszMotyl Stalowa Wola3:37.0512848.6253.571:09.5245.34
10.Nycek MiłoszIkar Mielec3:49.1210955.8559.481:04.7249.07
DYSKW.Sacharczuk SzymonMotyl Stalowa Wola
G6 - nieciągła akcja nawrotu
DYSKW.Songin AleksanderWodnik Radom
G8 - ukończenie wyścigu w położeniu na piersiach
DYSKW.Hałka JakubIkar Mielec
O2 - brak kontaktu ze ścianą nawrotową

Młodzik 13-lat

1.Ginalski PawełSwim2Win Krosno2:32.7836934.1742.1741.7234.72
2.Górski AntoniKorona-Swim Kielce2:36.2934531.3542.9846.2435.72
3.Skwara BartłomiejDelfin Tarnobrzeg2:40.5531835.4841.8748.5934.61
4.Wójcik AntoniSokół Rzeszów2:44.4229637.4145.3744.8136.83
5.Markowski PiotrIkar Mielec2:46.0528736.4343.1948.6937.74
6.Szyszkowski BartoszCENTRUM Staszów2:46.6428436.9144.1849.5136.04
7.Kanty DawidMotyl Stalowa Wola2:54.2624840.0243.3552.8738.02
8.Wicha AntoniKSZO Ostrowiec Św2:59.2022837.8046.7155.7538.94
9.Siry FabianMotyl Stalowa Wola3:01.8221938.7446.9154.7841.39
10.Tobiszewski MikołajKSZO Ostrowiec Św3:08.0919842.4547.0657.3041.28
11.Gniewek DavidSokół Rzeszów3:09.8619245.2648.1855.1841.24
12.Zaręba MaciejMotyl Stalowa Wola3:11.3118840.0250.5159.3541.43
DYSKW.Woyterski AlanIkar Mielec
K15 - brak dotknięcia ściany obydwoma rozłączonymi dłońmi


<< TOP >>
Konkurencja 18
2021-03-28 - 13:44
4 x 50m dowolny12 - 13 lat
Wyniki

NF Rekord Polski Młodz 13-lat
NF Rekord Polski Młodz 13-lat
NF Rekord Polski Młodz 12-lat
NF Rekord Polski Młodz 12-lat
Rekord Okręgu Święt. Młodz.13-lat
Rekord Okręgu Święt. Młodz.13-lat
Rekord Okręgu Święt. Młodz.13-lat
Rekord Okręgu Święt. Młodz.12-lat
Rekord Okręgu Święt. Młodz.12-lat
Rekord Okręgu Święt. Młodz.12-lat
1:45.70
1:56.10
1:51.97
1:58.21
1:51.63
1:58.53
1:50.71
2:04.32
2:07.71
2:00.86
UKS Shark Rudna - Chł.
UKP Polonia Warszawa - Dz.
UKS G-8 Bielany Warszawa - Chł.
UKS G-8 Bielany Warszawa - Dz.
KS KSZO Ostrowiec Św. - Chł.
SKP Barakuda Starachowice - Dz.
SKP Barakuda Starachowice - Mix
KS KSZO Ostrowiec Św. - Chł.
KS KSZO Ostrowiec Św. - Dz.
SKP Barakuda Starachowice - Mix
SHRUD
POWAR
G8WAR
G8WAR
KSOST
BASTA
BASTA
KSOST
KSOST
BASTA
Nowa Ruda
Ostrowiec Św.
Mława
Warszawa
Ostrowiec Św.
Ostrowiec Św.
Ostrowiec Św.
Stalowa Wola
Ostrowiec Św.
Ostrowiec Św.
2009-12-18
2018-06-10
2018-11-17
2020-10-13
2013-06-30
2017-09-30
2017-12-10
2012-06-09
2014-04-26
2016-12-11

Punkty: FINA 2020
PozycjaCzasPkt.
12 lat

1.Korona-Swim Kielce 1Korona-Swim Kielce2:00.16391
Prasał Aleksandra
Osuch Mateusz
09
09
28.54
31.91
Konopka Maksymilian
Nalej Maciej
09
09
30.82
28.89
2.KSZO Ostrowiec Św 2KSZO Ostrowiec Św2:00.54387
Grzesik Franciszek
Beksińska Amelia
09
09
+0,70
+0,33
28.86
29.99
Gil Laura
Kisiel Julia
09
09
+0,52
+0,44
30.70
30.99
3.KSZO Ostrowiec Św 3KSZO Ostrowiec Św2:08.47320
Budzeń Patryk
Jama Michalina
09
09
+0,88
+0,56
31.82
32.79
Górniak Adrianna
Zagraj Zuzanna
09
09
+0,59
+0,20
32.01
31.85
4.Ikar Mielec 3Ikar Mielec2:10.25307
Gąska Paulina
Baran Norbert
09
09
+0,83
+0,39
32.16
33.22
Michońska Maja
Ftara Maja
09
09
+0,27
+0,44
34.09
30.78
5.Sokół Rzeszów 1Sokół Rzeszów2:10.94302
Domagała Katarzyna
Czeluśniak Emilia
09
09
+0,71
+0,44
32.38
33.91
Trznadel Szymon
Pasaman Julia
09
09
+0,44
+0,58
32.49
32.16
6.KSZO Ostrowiec Św 4KSZO Ostrowiec Św2:10.98302
Kogut Bartosz
Kozub Amelia
09
09
+0,60
+0,45
33.60
32.64
Batugowski Szymon
Kalita Michał
09
09
+0,42
+0,47
31.84
32.90
7.Korona-Swim Kielce 4Korona-Swim Kielce2:12.23293
Dąbrowski Jan
Kundera Jeremiasz
09
09
+0,67
+0,48
32.22
33.38
Chrabąszcz Maja
Wojtasiewicz Antonina
09
09
+0,30
+0,41
33.57
33.06
8.Delfin Tarnobrzeg 2Delfin Tarnobrzeg2:13.38286
Majewski Igor
Pyka Jan
09
09
+0,75
+0,66
31.76
31.62
Szymański Konrad
Jajko Zuzanna
09
09
+0,48
+0,31
35.10
34.90
9.Motyl Stalowa Wola 2Motyl Stalowa Wola2:18.54255
Latawiec Paulina
Kozak Agata
09
09
+0,71
+0,30
36.48
33.48
Świąder Łukasz
Blacha Kamil
09
09
+0,54
+0,24
36.51
32.07
10.UNIA Busko Zdrój 12UNIA Busko Zdrój2:21.34240
Lackorzyńska Julia
Smoliński Ksawery
09
09
+0,88
+0,53
36.37
38.77
Władny Artur
Schabowski Filip
09
09
+0,28
+0,47
35.21
30.99
11.Korona-Swim Kielce 3Korona-Swim Kielce2:25.60219
Boruń Izabela
Osuch Gabriela
09
09
35.99
36.05
Karczewska Oliwia
Pietrasiak Małgorzata
09
09
34.70
38.86
12.KSZO Ostrowiec Św 5KSZO Ostrowiec Św2:27.52211
Bezak Bartłomiej
Bielecka Lena
09
09
37.05
36.53
Sulik Hanna
Celińska Wiktoria
09
09
37.46
36.48
13.Ikar Mielec 2Ikar Mielec2:27.55211
Miśkiewicz Zuzanna
Hałka Jakub
09
09
+0,94
+0,52
36.55
37.52
Nycek Miłosz
Bundyra Mikołaj
09
09
+0,55
+0,18
38.90
34.58
14.Sokół Rzeszów 4Sokół Rzeszów2:36.02178
Papuzińska Martyna
Homa Oliwia
09
09
+0,84
+0,38
36.92
41.08
Żabczyńska Zuzanna
Kliba Filip
09
09
+0,47
+0,47
39.13
38.89

13 lat

1.Sokół Rzeszów 3Sokół Rzeszów2:01.58377
Wacław Maja
Wójcik Antoni
08
08
29.12
30.75
Cwynar Natalia
Lis Jakub
08
08
30.69
31.02
2.Ikar MielecIkar Mielec2:01.80375
Berezak Milena
Barański Michał
08
08
+0,94
+0,64
31.42
30.50
Woyterski Alan
Lachowska Gabriela
08
08
+0,45
+0,27
31.03
28.85
3.Motyl Stalowa Wola 1Motyl Stalowa Wola2:03.16363
Kanty Dawid
Olko Emilia
08
08
31.10
29.21
Ambroszko Gabriel
Siry Fabian
08
08
31.48
31.37
4.Swim2Win Krosno 1Swim2Win Krosno2:05.30345
Ginalski Paweł
Obłój Zuzanna
08
08
28.93
35.35
Miąsik Jagoda
Jaszczor Igor
08
08
30.83
30.19
5.KSZO Ostrowiec Św 1KSZO Ostrowiec Św2:06.84332
Woźniak Beata
Tobiszewski Mikołaj
08
08
+0,67
+0,56
29.37
34.70
Wicha Antoni
Karwacka Dominika
08
08
+0,71
+0,45
33.30
29.47
6.Korona-Swim Kielce 2Korona-Swim Kielce2:07.91324
Bekier Wiktor
Górski Antoni
08
08
27.85
29.64
Dąbrowska Maria
Dziekanowski Bartosz
08
08
32.24
38.18
7.Gryf Dębica 2Gryf Dębica2:08.54319
Zygmunt Zuzanna
Sojka Aleksandra
08
08
+0,75
+0,39
32.37
31.73
Rżany Blanka
Pazdyk Martyna
08
08
+0,56
+0,46
32.60
31.84
8.Delfin Tarnobrzeg 1Delfin Tarnobrzeg2:10.49305
Skwara Bartłomiej
Dąbrowski Jakub
08
08
29.43
32.28
Błasiak Nikodem
Kubik Hubert
08
08
35.03
33.75
9.Gryf Dębica 1Gryf Dębica2:11.16300
Zołotar Hanna
Mazur Alicja
08
08
+0,69
+0,60
32.94
31.49
Ciołek Klaudia
Starzec Karolina
08
08
+0,60
+0,59
34.89
31.84
10.UNIA Busko Zdrój 13UNIA Busko Zdrój2:11.61297
Sroka Ewa
Grochowina Magdalena
08
08
+1,00
+0,58
33.62
33.89
Kuc Weronika
Gawlik Franciszek
08
08
+0,63
+0,42
32.10
32.00
11.Ikar Mielec 1Ikar Mielec2:14.28280
Głogowska Zuzanna
Hyjek Zuzanna
08
08
+0,86
+0,61
31.95
36.14
Boicetta Blanka
Markowski Piotr
08
08
+0,33
+0,53
34.14
32.05
12.Sokół Rzeszów 2Sokół Rzeszów2:19.94247
Gniewek David
Salach Michał
08
08
+0,77
+0,56
34.32
35.97
Sadrakuła Miłosz
Bajor Dominika
08
08
+0,35
+0,55
34.48
35.17

PKGryf Dębica 3Gryf Dębica2:26.13217
Kosałka Damian
Kuszowski Kajetan
08
09
+0,89
+0,52
34.59
41.57
Lenczowski Antoni
Pęcak Przemysław
08
08
+0,4537.24
32.73