Nr  1. Dziewcząt, 50m grzbietowy  9 - 11 lat
Nr  2. Chłopców, 50m grzbietowy  9 - 11 lat
Nr  3. Dziewcząt, 200m klasyczny  11 lat
Nr  4. Chłopców, 200m klasyczny  11 lat
Nr  5. Dziewcząt, 50m dowolny  9 - 10 lat
Nr  6. Chłopców, 50m dowolny  9 - 10 lat
Nr  7. Dziewcząt, 100m dowolny  11 lat
Nr  8. Chłopców, 100m dowolny  11 lat
Nr  9. Dziewcząt, 50m klasyczny  9 - 10 lat
Nr  10. Chłopców, 50m klasyczny  9 - 10 lat
Nr  11. Dziewcząt, 200m zmienny  11 lat
Nr  12. Chłopców, 200m zmienny  11 lat
Nr  13. Dziewcząt, 4 x 50m zmienny  9 - 11 lat
Nr  14. Chłopców, 4 x 50m zmienny  9 - 11 lat


Świętokrzyska Liga Pływacka - 2 runda Małej Ligi
Kielce - 24 kwietnia 2021r


Konkurencja 1
24-04-2021 - 10:00
Dziewcząt, 50m grzbietowy9 - 11 lat
Wyniki

Rek Okręgu Święt. Dzieci33.38Prasał AleksandraKOKIEWieliczka19-09-2020

Punkty: FINA 2020
PozycjaRok ur.CzasPkt.
11 lat

1.Pawlik Aleksandra10Salos Cortile Kielce37.46321
2.Olszewska Natalia10ORKA MOSiR Kielce37.52320
3.Jędrzejewska Anna10Barakuda Starachowice40.45255
4.Arabska Maja10UNIA Busko Zdrój40.97245
5.Staniszewska Maja10KSZO Ostrowiec Św41.97228
6.Stanecka Liliana10Barakuda Starachowice42.00228
7.Agliano Victoria10Centrum Staszów42.05227
8.Kułaga Daria10Barakuda Starachowice43.11211
9.Haczkiewicz Aleksandra10Korona-Swim Kielce45.52179
10.Guła Maja10Centrum Staszów46.30170
11.Krupa Gabriela10Barakuda Starachowice47.63156
12.Cieślak Anna10UNIA Busko Zdrój52.40117
DYSKW.Kozieł Zuzanna10UNIA Busko Zdrój

10 lat

1.Bielecka Patrycja11Barakuda Starachowice44.10197
2.Markiewicz Anastazjia11Barakuda Starachowice47.66156
3.Dziarmakowska Julia11Centrum Staszów49.29141
4.Sell Magdalena11Korona-Swim Kielce49.37140
5.Mazur Patrycja11Centrum Staszów52.15119
6.Kotwica Michalina11Korona-Swim Kielce52.24118
7.Celińska Julia11KSZO Ostrowiec Św52.96113
8.Gubała Milena11UNIA Busko Zdrój53.34111
9.Wawro Pola11UNIA Busko Zdrój54.36105
10.Szlęzak Wiktoria11Barakuda Starachowice55.03101
11.Łukawska Maja11Centrum Staszów57.8887
12.Kijewska Zuzanna11Centrum Staszów58.6184
13.Strojek Zuzanna11Centrum Staszów1:02.6968
14.Walczak Olga11Centrum Staszów1:02.8868
15.Łukasik Maria11Centrum Staszów1:08.4652
DYSKW.Markiewicz Julia11ORKA MOSiR Kielce
G8 - ukończenie wyścigu nie w położeniu na plecach

9 lat

1.Siatkowska Pola12ORKA MOSiR Kielce44.22195
2.Bednarska Antonina12KSZO Ostrowiec Św46.48168
3.Wojtasiewicz Zuzanna12Korona-Swim Kielce47.68156
4.Marzec Julia12UNIA Busko Zdrój54.23106
5.Laska Nadia12TS Połaniec59.3081
6.Kijewska Iga12Centrum Staszów1:02.6068
7.Mazur Wiktoria12Centrum Staszów1:02.6268
8.Przybycińska Nina12Centrum Staszów1:04.2063
9.Czerwińska Lena12TS Połaniec1:05.7259
10.Jurkowska Nadia12TS Połaniec1:08.0853


<< TOP >>
Konkurencja 2
24-04-2021 - 10:15
Chłopców, 50m grzbietowy9 - 11 lat
Wyniki

Rek Okręgu Święt. Dzieci33.37Grzesik FranciszekKSOSTBusko-Zdrój07-11-2020

Punkty: FINA 2020
PozycjaRok ur.CzasPkt.
11 lat

1.Lis Franciszek10Korona-Swim Kielce39.81173SC 1
2.Giemza Paweł10KSZO Ostrowiec Św39.81173SC 2
3.Słota Filip10Centrum Staszów40.52164
4.Starachowski Maciej10KSZO Ostrowiec Św40.67163
5.Hunek Paweł10ORKA MOSiR Kielce41.25156
6.Samek Adrian10Korona-Swim Kielce42.52142
7.Gębusia Adam10KSZO Ostrowiec Św44.06128
8.Byczyński Stanisław10Barakuda Starachowice44.48124
9.Sawicki Igor10TS Połaniec44.78122
10.Dziubek Alan10ORKA MOSiR Kielce45.19118
11.Marzuchowski Tomasz10Barakuda Starachowice46.24110
12.Dulak Jakub10ORKA MOSiR Kielce47.38103
13.Tarka Michał10Centrum Staszów51.6779
14.Tarka Szymon10Centrum Staszów54.5367
15.Myśliwiec Szymon10Centrum Staszów1:01.3347

10 lat

1.Zagiński Aleksander11ORKA MOSiR Kielce38.01199
2.Szyszkowski Kacper11Centrum Staszów46.90106
3.Ura Mikołaj11KSZO Ostrowiec Św47.69101
4.Wójcicki Jakub11UNIA Busko Zdrój48.5096
5.Stachowicz Marcel11UNIA Busko Zdrój50.2386
6.Grunt Antoni11Barakuda Starachowice51.0382
7.Isser-Dryka Jakub11KSZO Ostrowiec Św51.3481
8.Wrzesień Filp11KSZO Ostrowiec Św52.6375
9.Wilk Błażej11UNIA Busko Zdrój53.1772
10.Dorosz Patryk11KSZO Ostrowiec Św53.2072
11.Wicha Tomasz11KSZO Ostrowiec Św53.7670
12.Bajerczak Marcin11KSZO Ostrowiec Św56.2161
13.Lach Damian11Barakuda Starachowice56.2961
14.Wójcik Bartosz11Centrum Staszów1:00.3949
15.Brocki Stanisław11Centrum Staszów1:01.3047
16.Szymczak Bartosz11Centrum Staszów1:08.3134
DYSKW.Grunt Alan11Barakuda Starachowice
G7 - brak pozycji na plecach przy opuszczaniu ściany nawrotowej

9 lat

1.Prasał Bartosz12Korona-Swim Kielce41.42154
2.Szewczyk Ignacy12Korona-Swim Kielce44.72122
Kielczyk Leon12Centrum Staszów44.72122
4.Grzesik Antoni12KSZO Ostrowiec Św46.95106
5.Mucha Kornel12Korona-Swim Kielce47.80100
6.Szewczyk Ludwik12KSZO Ostrowiec Św48.0798
7.Starz Kacper12ORKA MOSiR Kielce48.8294
8.Pietrasiak Tomasz12Korona-Swim Kielce49.1692
9.Jama Borys12KSZO Ostrowiec Św54.2968
10.Bielat Kamil12TS Połaniec57.6857
11.Glica Oliwier12TS Połaniec58.2755
12.Ćmiel Michał12KSZO Ostrowiec Św58.3855
13.Myśliwiec Krzysztof12Centrum Staszów58.4255
14.Chrzanowski Tymoteusz12Centrum Staszów59.5352
15.Piotrowski Kacper12TS Połaniec1:02.5844
16.Urban Ksawery12TS Połaniec1:02.6744
17.Walczyk Józef12TS Połaniec1:03.2943
18.Tomporowski Igor12TS Połaniec1:04.5940
19.Rębosz Dawid12Centrum Staszów1:09.8632
20.Wójtowicz Aleksander12KSZO Ostrowiec Św1:10.3931
21.Kowalski Franciszek12KSZO Ostrowiec Św1:11.2030
22.Tuchowski Ignacy12KSZO Ostrowiec Św1:17.9623
23.Brzychczy Alan12TS Połaniec1:18.7722


<< TOP >>
Konkurencja 3
24-04-2021 - 10:37
Dziewcząt, 200m klasyczny11 lat
Wyniki

Rek Okręgu Święt. Dzieci3:05.93Piotrowicz MajaBASTAOstrowiec Św.26-10-2013

Punkty: FINA 2020
PozycjaRok ur.CzasPkt.
1.Olszewska Natalia10ORKA MOSiR Kielce3:07.35370
2.Mikołajek Nikola10KSZO Ostrowiec Św3:14.41331
3.Brzezińska Dominika10KSZO Ostrowiec Św3:26.84275
4.Pawlik Aleksandra10Salos Cortile Kielce3:27.78271
5.Zalewska Zuzanna10UNIA Busko Zdrój3:37.93235
6.Bzówka Zuzanna10TS Połaniec3:50.13199
7.Haczkiewicz Hanna10Korona-Swim Kielce3:52.97192
8.Rączka Paulina10UNIA Busko Zdrój4:00.27175
9.Margosiak Nadia10UNIA Busko Zdrój4:09.75156


<< TOP >>
Konkurencja 4
24-04-2021 - 10:46
Chłopców, 200m klasyczny11 lat
Wyniki

Rek Okręgu Święt. Dzieci2:57.56Treliński BartoszORJEDCzarniecka Góra19-11-2005

Punkty: FINA 2020
PozycjaRok ur.CzasPkt.
1.Chmielewski Oskar10Centrum Staszów3:34.12176
2.Hunek Paweł10ORKA MOSiR Kielce3:34.45175
3.Mucha Marcel10Korona-Swim Kielce3:43.98154
4.Dziubek Alan10ORKA MOSiR Kielce3:45.60151
5.Nogajski Adam10Barakuda Starachowice4:03.42120
6.Nogajski Jakub10Barakuda Starachowice4:05.71116
7.Nogajski Michał10Barakuda Starachowice4:21.9996
8.Litwiński Wiktor10UNIA Busko Zdrój4:24.9493


<< TOP >>
Konkurencja 5
24-04-2021 - 10:59
Dziewcząt, 50m dowolny9 - 10 lat
Wyniki

Rek Okręgu Święt. Dzieci28.62Prasał AleksandraKOKIEOświęcim19-12-2020

Punkty: FINA 2020
PozycjaRok ur.CzasPkt.
10 lat

1.Boszczyk Zuzanna11ORKA MOSiR Kielce32.76342
2.Kisiel Gabriela11KSZO Ostrowiec Św39.23199
3.Bielecka Patrycja11Barakuda Starachowice41.72166
4.Chuchmała Maria11ORKA MOSiR Kielce42.72154
5.Łukawska Maria11KSZO Ostrowiec Św44.80134
6.Rugała Irena11Centrum Staszów45.24130
7.Baczewska Oliwia11Centrum Staszów45.57127
8.Wójtowicz Sandra11KSZO Ostrowiec Św45.72126
9.Markiewicz Anastazjia11Barakuda Starachowice45.78125
10.Maj Zuzanna11KSZO Ostrowiec Św46.72118
11.Kotwica Michalina11Korona-Swim Kielce48.42106
12.Machnicka Zuzanna11KSZO Ostrowiec Św49.9396
13.Bławat Naatalia11UNIA Busko Zdrój50.8091
14.Szlęzak Wiktoria11Barakuda Starachowice52.3584
15.Celińska Julia11KSZO Ostrowiec Św52.6782
16.Jamioł Małgorzata11UNIA Busko Zdrój53.7177
17.Kijewska Zuzanna11Centrum Staszów54.7773
18.Łukasik Maria11Centrum Staszów1:01.7651
DYSKW.Perz Nikola11Korona-Swim Kielce
O1 - Przedwczesny start

9 lat

1.Siatkowska Pola12ORKA MOSiR Kielce40.49181
2.Kaleta Nina12UNIA Busko Zdrój49.30100
3.Kawecka Nikola12Centrum Staszów53.4379
4.Marzec Julia12UNIA Busko Zdrój54.0676
5.Suchorowska Aleksandra12Centrum Staszów54.9672
6.Derlaga Hanna12KSZO Ostrowiec Św55.2571
7.Kijewska Iga12Centrum Staszów1:00.4954
8.Laska Nadia12TS Połaniec1:01.0253
9.Czerwińska Lena12TS Połaniec1:10.9133
10.Jurkowska Nadia12TS Połaniec1:14.3129


<< TOP >>
Konkurencja 6
24-04-2021 - 11:08
Chłopców, 50m dowolny9 - 10 lat
Wyniki

Rek Okręgu Święt. Dzieci28.70Grzesik FranciszekKSOSTStaszów24-10-2020

Punkty: FINA 2020
PozycjaRok ur.CzasPkt.
10 lat

1.Kukla Piotr11Centrum Staszów38.79142
2.Małek Jakub11UNIA Busko Zdrój40.41125
3.Wicha Tomasz11KSZO Ostrowiec Św43.8498
4.Gliński Oliwier11UNIA Busko Zdrój44.2195
5.Przodo Leon11UNIA Busko Zdrój45.2089
6.Grunt Antoni11Barakuda Starachowice47.2978
7.Ura Mikołaj11KSZO Ostrowiec Św47.8175
8.Dorosz Patryk11KSZO Ostrowiec Św49.6767
9.Brocki Stanisław11Centrum Staszów50.5064
10.Wilk Ksawery11UNIA Busko Zdrój51.7359
11.Wilk Błażej11UNIA Busko Zdrój54.7350
12.Domagala Kacper11Barakuda Starachowice57.8142
13.Grunt Alan11Barakuda Starachowice1:02.0734
14.Szymczak Bartosz11Centrum Staszów1:11.2322SC 1
15.Wójcik Bartosz11Centrum Staszów1:11.2322SC 2

9 lat

1.Prasał Bartosz12Korona-Swim Kielce37.58156
2.Mucha Kornel12Korona-Swim Kielce38.33147
3.Pietrasiak Tomasz12Korona-Swim Kielce44.7992
4.Starz Kacper12ORKA MOSiR Kielce44.9091
5.Góralski Ignacy12KSZO Ostrowiec Św46.4882
6.Tkacz Jan12Korona-Swim Kielce47.7176
7.Bielat Kamil12TS Połaniec50.5764
8.Szewczyk Ludwik12KSZO Ostrowiec Św52.0958
9.Chrzanowski Tymoteusz12Centrum Staszów55.0749
10.Glica Oliwier12TS Połaniec59.1040
11.Jama Borys12KSZO Ostrowiec Św1:00.6337
12.Myśliwiec Krzysztof12Centrum Staszów1:01.1036
13.Piotrowski Kacper12TS Połaniec1:01.9534
14.Urban Ksawery12TS Połaniec1:02.8833
15.Ćmiel Michał12KSZO Ostrowiec Św1:05.8928
16.Wójtowicz Aleksander12KSZO Ostrowiec Św1:07.4926
17.Tomporowski Igor12TS Połaniec1:07.7226
18.Kowalski Franciszek12KSZO Ostrowiec Św1:11.6022
19.Brzychczy Alan12TS Połaniec1:12.3721
20.Walczyk Józef12TS Połaniec1:13.2421
21.Tuchowski Ignacy12KSZO Ostrowiec Św1:19.4116
22.Rębosz Dawid12Centrum Staszów1:20.1416


<< TOP >>
Konkurencja 7
24-04-2021 - 11:26
Dziewcząt, 100m dowolny11 lat
Wyniki

Rek Okręgu Święt. Dzieci1:03.99Prasał AleksandraKOKIEPoznań12-11-2020

Punkty: FINA 2020
PozycjaRok ur.CzasPkt.
1.Sokół Sara10KSZO Ostrowiec Św1:12.00339
2.Szybajło Zuzanna10UNIA Busko Zdrój1:13.69317
3.Brzezińska Dominika10KSZO Ostrowiec Św1:15.75291
4.Mikołajek Nikola10KSZO Ostrowiec Św1:16.58282
5.Arabska Maja10UNIA Busko Zdrój1:18.04266
6.Staniszewska Maja10KSZO Ostrowiec Św1:20.65241
7.Seweryn Julia10Barakuda Starachowice1:22.14228
8.Jędrzejewska Anna10Barakuda Starachowice1:23.49218
9.Nagórna Wiktoria10Korona-Swim Kielce1:25.55202
10.Wójtowicz Aleksandra10TS Połaniec1:27.63188
11.Stanecka Liliana10Barakuda Starachowice1:28.24184
12.Bzówka Zuzanna10TS Połaniec1:28.62182
13.Zalewska Zuzanna10UNIA Busko Zdrój1:29.54176
14.Margosiak Nadia10UNIA Busko Zdrój1:32.69159
15.Kułaga Daria10Barakuda Starachowice1:32.80158
16.Kozieł Zuzanna10UNIA Busko Zdrój1:33.62154
17.Haczkiewicz Aleksandra10Korona-Swim Kielce1:35.92143
18.Guła Maja10Centrum Staszów1:38.17134
19.Rączka Paulina10UNIA Busko Zdrój1:41.01123
20.Cieślak Anna10UNIA Busko Zdrój1:41.04123
21.Krupa Gabriela10Barakuda Starachowice1:43.27115
22.Haczkiewicz Hanna10Korona-Swim Kielce1:43.48114


<< TOP >>
Konkurencja 8
24-04-2021 - 11:36
Chłopców, 100m dowolny11 lat
Wyniki

Rek Okręgu Święt. Dzieci1:03.78Grzesik FranciszekKSOSTOstrowiec Św.15-11-2020

Punkty: FINA 2020
PozycjaRok ur.CzasPkt.
1.Krzysiek Oskar10Korona-Swim Kielce1:15.22213
2.Słota Filip10Centrum Staszów1:18.24189
3.Karcz Maksymilian10UNIA Busko Zdrój1:21.63166
4.Lis Franciszek10Korona-Swim Kielce1:23.51155
5.Kowalczyk Bartosz10Korona-Swim Kielce1:23.86153
6.Mucha Marcel10Korona-Swim Kielce1:23.98153
7.Sander Adrian10Korona-Swim Kielce1:24.52150
8.Dulak Jakub10ORKA MOSiR Kielce1:26.37140
9.Samek Adrian10Korona-Swim Kielce1:26.82138
10.Byczyński Stanisław10Barakuda Starachowice1:28.11132
11.Marzuchowski Tomasz10Barakuda Starachowice1:29.35127
12.Sawicki Igor10TS Połaniec1:30.40122
13.Gębusia Adam10KSZO Ostrowiec Św1:31.11120
14.Chmielewski Oskar10Centrum Staszów1:36.10102
15.Nogajski Adam10Barakuda Starachowice1:40.1790
16.Nogajski Jakub10Barakuda Starachowice1:40.2890
17.Nogajski Michał10Barakuda Starachowice1:45.5877
18.Tarka Szymon10Centrum Staszów1:49.1969
19.Tarka Michał10Centrum Staszów1:49.5369
DYSKW.Giemza Paweł10KSZO Ostrowiec Św
O1 - Przedwczesny start


<< TOP >>
Konkurencja 9
24-04-2021 - 11:52
Dziewcząt, 50m klasyczny9 - 10 lat
Wyniki

Rek Okręgu Święt. Dzieci38.74Woźniak BeataKSOSTOstrowiec Św.23-11-2019

Punkty: FINA 2020
PozycjaRok ur.CzasPkt.
10 lat

1.Boszczyk Zuzanna11ORKA MOSiR Kielce43.57281
2.Markiewicz Julia11ORKA MOSiR Kielce49.66190
3.Chuchmała Maria11ORKA MOSiR Kielce52.22163
4.Gubała Milena11UNIA Busko Zdrój52.47161
5.Kisiel Gabriela11KSZO Ostrowiec Św57.50122
6.Walczak Olga11Centrum Staszów58.47116
7.Baczewska Oliwia11Centrum Staszów58.68115
8.Mazur Patrycja11Centrum Staszów58.85114
9.Strojek Zuzanna11Centrum Staszów59.38111
10.Maj Zuzanna11KSZO Ostrowiec Św1:00.04107
11.Łukawska Maria11KSZO Ostrowiec Św1:00.19106
12.Jamioł Małgorzata11UNIA Busko Zdrój1:00.94102
13.Perz Nikola11Korona-Swim Kielce1:01.52100
14.Łukawska Maja11Centrum Staszów1:01.8998
15.Dziarmakowska Julia11Centrum Staszów1:01.9298
16.Bławat Naatalia11UNIA Busko Zdrój1:02.1597
17.Machnicka Zuzanna11KSZO Ostrowiec Św1:03.4091
18.Sell Magdalena11Korona-Swim Kielce1:03.7290
19.Rugała Irena11Centrum Staszów1:07.4975
20.Wójtowicz Sandra11KSZO Ostrowiec Św1:07.8374
21.Wawro Pola11UNIA Busko Zdrój1:09.2770

9 lat

1.Wojtasiewicz Zuzanna12Korona-Swim Kielce57.51122
2.Bednarska Antonina12KSZO Ostrowiec Św59.41111
3.Kaleta Nina12UNIA Busko Zdrój1:00.55104
4.Kawecka Nikola12Centrum Staszów1:00.85103
5.Suchorowska Aleksandra12Centrum Staszów1:07.7175
6.Mazur Wiktoria12Centrum Staszów1:11.9862
7.Przybycińska Nina12Centrum Staszów1:14.9855
8.Derlaga Hanna12KSZO Ostrowiec Św1:19.4346


<< TOP >>
Konkurencja 10
24-04-2021 - 12:03
Chłopców, 50m klasyczny9 - 10 lat
Wyniki

Rek Okręgu Święt. Dzieci38.16Treliński BartoszORJEDKielce17-12-2005

Punkty: FINA 2020
PozycjaRok ur.CzasPkt.
10 lat

1.Szyszkowski Kacper11Centrum Staszów48.03145
2.Zagiński Aleksander11ORKA MOSiR Kielce48.96137
3.Kukla Piotr11Centrum Staszów51.08120
4.Małek Jakub11UNIA Busko Zdrój51.33119
5.Wójcicki Jakub11UNIA Busko Zdrój52.08113
6.Isser-Dryka Jakub11KSZO Ostrowiec Św57.9682
7.Stachowicz Marcel11UNIA Busko Zdrój58.5880
8.Przodo Leon11UNIA Busko Zdrój58.8379
9.Gliński Oliwier11UNIA Busko Zdrój59.0378
10.Wrzesień Filp11KSZO Ostrowiec Św1:03.4862
11.Wilk Ksawery11UNIA Busko Zdrój1:05.2258
12.Lach Damian11Barakuda Starachowice1:06.7354
13.Bajerczak Marcin11KSZO Ostrowiec Św1:08.3150
14.Domagala Kacper11Barakuda Starachowice1:13.5240

9 lat

1.Góralski Ignacy12KSZO Ostrowiec Św54.31100
2.Szewczyk Ignacy12Korona-Swim Kielce54.9996
3.Tkacz Jan12Korona-Swim Kielce55.9791
4.Kielczyk Leon12Centrum Staszów57.1886
5.Grzesik Antoni12KSZO Ostrowiec Św59.1877


<< TOP >>
Konkurencja 11
24-04-2021 - 12:17
Dziewcząt, 200m zmienny11 lat
Wyniki

Rek Okręgu Święt. Dzieci2:39.54Prasał AleksandraKOKIEOstrowiec Św.14-11-2020

Punkty: FINA 2020
PozycjaRok ur.CzasPkt.
1.Sokół Sara10KSZO Ostrowiec Św2:58.00320
2.Szybajło Zuzanna10UNIA Busko Zdrój3:11.03259
3.Seweryn Julia10Barakuda Starachowice3:21.95219
4.Agliano Victoria10Centrum Staszów3:28.29200
5.Nagórna Wiktoria10Korona-Swim Kielce3:28.93198
NIE UK.Wójtowicz Aleksandra10TS Połaniec


<< TOP >>
Konkurencja 12
24-04-2021 - 12:20
Chłopców, 200m zmienny11 lat
Wyniki

Rek Okręgu Święt. Dzieci2:38.75Gotszling DawidKOKIEBusko-Zdrój24-11-2012

Punkty: FINA 2020
PozycjaRok ur.CzasPkt.
1.Starachowski Maciej10KSZO Ostrowiec Św3:05.68205
2.Krzysiek Oskar10Korona-Swim Kielce3:11.06188
3.Kowalczyk Bartosz10Korona-Swim Kielce3:20.29163
4.Sander Adrian10Korona-Swim Kielce3:26.23150
5.Litwiński Wiktor10UNIA Busko Zdrój3:44.04117
DYSKW.Karcz Maksymilian10UNIA Busko Zdrój
Z3/G8 - ukończenie odcinka stylu grzbietowego niezgodne z przepisami o danym stylu


<< TOP >>
Konkurencja 13
24-04-2021 - 12:30
Dziewcząt, 4 x 50m zmienny9 - 11 lat
Wyniki

Rek Okręgu Święt. Dzieci2:27.07KS KSZO Ostrowiec Św.KSOSTOstrowiec Św.28-11-2020

Punkty: FINA 2020
PozycjaCzasPkt.
11 lat

1.KSZO Ostrowiec Św 3KSZO Ostrowiec Św2:36.15281
Sokół Sara
Brzezińska Dominika
10
10
37.27
46.23
Mikołajek Nikola
Staniszewska Maja
10
10
36.25
36.40
2.ORKA MOSiR KielceORKA MOSiR Kielce2:46.13234
Markiewicz Julia
Boszczyk Zuzanna
11
11
45.58
44.12
Olszewska Natalia
Siatkowska Pola
10
12
37.24
39.19
3.UNIA Busko Zdrój 2UNIA Busko Zdrój2:53.04207
Kozieł Zuzanna
Zalewska Zuzanna
10
10
47.41
49.08
Arabska Maja
Szybajło Zuzanna
10
10
43.27
33.28
4.Barakuda Starachowice 1Barakuda Starachowice2:59.46185
Kułaga Daria
Seweryn Julia
10
10
43.95
49.83
Stanecka Liliana
Jędrzejewska Anna
10
10
49.25
36.43
5.Korona-Swim KielceKorona-Swim Kielce3:12.16151
Haczkiewicz Aleksandra
Haczkiewicz Hanna
10
10
Nagórna Wiktoria
Perz Nikola
10
11
DYSKW.Barakuda Starachowice 2Barakuda Starachowice
M4 - obrót na plecy w trakcie wyścigu
Szlęzak Wiktoria
Markiewicz Anastazjia
11
11
56.00
1:03.60
Bielecka Patrycja
Krupa Gabriela
11
10

10 lat

1.KSZO Ostrowiec Św 1KSZO Ostrowiec Św3:27.53120
Maj Zuzanna
Łukawska Maria
11
11
Kisiel Gabriela
Wójtowicz Sandra
11
11

48.61
2.Centrum Staszów 2Centrum Staszów3:41.2299
Baczewska Oliwia
Strojek Zuzanna
11
11
50.93
1:01.27
Mazur Patrycja
Kijewska Zuzanna
11
11
55.10
53.92
3.UNIA Busko Zdrój 1UNIA Busko Zdrój3:42.4097
Bławat Naatalia
Gubała Milena
11
11
54.48
52.50
Jamioł Małgorzata
Kaleta Nina
11
12
1:05.09
50.33
4.Centrum Staszów 1Centrum Staszów3:45.3093
Dziarmakowska Julia
Walczak Olga
11
11
51.36
59.30
Rugała Irena
Łukawska Maja
11
11
59.78
54.86
5.KSZO Ostrowiec Św 2KSZO Ostrowiec Św3:52.4885
Celińska Julia
Machnicka Zuzanna
11
11
1:01.43
55.06
Bednarska Antonina
Derlaga Hanna
12
12
56.36
59.63

9 lat

1.Centrum Staszów 3Centrum Staszów4:20.8360
Przybycińska Nina
Kawecka Nikola
12
12
1:05.19
1:05.87
Suchorowska Aleksandra
Kijewska Iga
12
12
1:08.20
1:01.57


<< TOP >>
Konkurencja 14
24-04-2021 - 12:36
Chłopców, 4 x 50m zmienny9 - 11 lat
Wyniki

Rek Okręgu Święt. Dzieci2:22.44MUKP Korona-Swim KielceKOKIEOstrowiec Św.28-11-2020

Punkty: FINA 2020
PozycjaCzasPkt.
11 lat

1.Korona-Swim Kielce 2Korona-Swim Kielce2:46.23161
Lis Franciszek
Sander Adrian
10
10
42.09
47.18
Kowalczyk Bartosz
Krzysiek Oskar
10
10
41.98
34.98
2.ORKA MOSiR KielceORKA MOSiR Kielce2:50.19150
Zagiński Aleksander
Hunek Paweł
11
10
38.17
46.86
Dulak Jakub
Dziubek Alan
10
10
44.70
40.46
3.Centrum Staszów 1Centrum Staszów3:10.66106
Tarka Michał
Chmielewski Oskar
10
10
52.99
50.60
Słota Filip
Tarka Szymon
10
10
41.01
46.06
4.UNIA Busko Zdrój 2UNIA Busko Zdrój3:32.6376
Gliński Oliwier
Litwiński Wiktor
11
10
51.35
1:00.09
Karcz Maksymilian
Wilk Błażej
10
11
48.81
52.38
DYSKW.KSZO Ostrowiec Św 3KSZO Ostrowiec Św
O1 - Przedwczesny start
Gębusia Adam, Giemza Paweł, Starachowski Maciej, Ura Mikołaj
DYSKW.Barakuda StarachowiceBarakuda Starachowice
M2 - wykonanie wiecej niz jednego ruchu ramionami pod woda po starcie lub nawrocie
Byczyński Stanisław
Nogajski Jakub
10
10
47.79
52.14
Nogajski Adam
Nogajski Michał
10
10

10 lat

1.UNIA Busko Zdrój 1UNIA Busko Zdrój3:13.23102
Przodo Leon
Małek Jakub
11
11
54.55
51.16
Wójcicki Jakub
Stachowicz Marcel
11
11
49.41
38.11
2.Centrum Staszów 3Centrum Staszów3:28.9581
Wójcik Bartosz
Szyszkowski Kacper
11
11
1:01.49
50.97
Kukla Piotr
Brocki Stanisław
11
11
44.76
51.73
3.KSZO Ostrowiec Św 2KSZO Ostrowiec Św3:51.0859
Isser-Dryka Jakub
Dorosz Patryk
11
11
54.85
1:04.46
Wrzesień Filp
Wicha Tomasz
11
11
1:04.15
47.62

9 lat

1.Korona-Swim Kielce 1Korona-Swim Kielce3:14.8699
Szewczyk Ignacy
Prasał Bartosz
12
12
48.43
51.76
Mucha Kornel
Pietrasiak Tomasz
12
12
48.62
46.05
2.KSZO Ostrowiec Św 1KSZO Ostrowiec Św3:37.4171
Szewczyk Ludwik
Góralski Ignacy
12
12
51.11
57.02
Grzesik Antoni
Jama Borys
12
12
47.95
1:01.33
3.Centrum Staszów 2Centrum Staszów4:26.5439
Rębosz Dawid
Kielczyk Leon
12
12
1:11.74
59.33
Chrzanowski Tymoteusz
Myśliwiec Krzysztof
12
12
1:14.10
1:01.37