Nr  1. Dziewcząt, 100m motylkowy  12 - 13 lat
Nr  2. Chłopców, 100m motylkowy  12 - 13 lat
Nr  3. Dziewcząt, 100m klasyczny  12 - 13 lat
Nr  4. Chłopców, 100m klasyczny  12 - 13 lat
Nr  5. Dziewcząt, 200m grzbietowy  12 - 13 lat
Nr  6. Chłopców, 200m grzbietowy  12 - 13 lat
Nr  7. Dziewcząt, 400m dowolny  12 - 13 lat
Nr  8. Chłopców, 400m dowolny  12 - 13 lat
Nr  9. Wszystkie, 4 x 50m zmienny  12 - 13 lat
Nr  10. Dziewcząt, 100m dowolny  12 - 13 lat
Nr  11. Chłopców, 100m dowolny  12 - 13 lat
Nr  12. Dziewcząt, 200m klasyczny  12 - 13 lat
Nr  13. Chłopców, 200m klasyczny  12 - 13 lat
Nr  14. Dziewcząt, 100m grzbietowy  12 - 13 lat
Nr  15. Chłopców, 100m grzbietowy  12 - 13 lat
Nr  16. Dziewcząt, 200m zmienny  12 - 13 lat
Nr  17. Chłopców, 200m zmienny  12 - 13 lat
Nr  18. Wszystkie, 4 x 50m dowolny  12 - 13 lat


Międzywojewódzkie Drużynowe Mistrzostwa Młodzików
Ostrowiec Św., 24,25 marca 2018r


Konkurencja 1
24-03-2018 - 11:00
Dziewcząt, 100m motylkowy12 - 13 lat
Lista startowa

Rekord Okręgu Święt. Młodz.13-lat
Rekord Okręgu Święt. Młodz.12-lat
1:07.40
1:09.17
Gmiter Barbara
Mikołajczyk Marta
BASTA
KOKIE
Olsztyn
Ostrowiec Św.
16-12-2017
27-06-2009


Rok ur.
Seria 1 z 6, 11:00
3
4
5
Tokarska Zuzanna
Krok Magdalena
Lalorny Anna
05
06
06
Barakuda Starachowice
Wodnik Radom
Barakuda Starachowice

___:___.___
___:___.___
___:___.___
NT
NT
NT
Seria 2 z 6, 11:03
2
3
4
5
6
7
Szafrańska Malwina
Kamińska Zuzanna
Zygiel Paulina
Adamus Maja
Pietrzyk Dorota
Płaza Anna
06
06
06
06
06
06
KSZO Ostrowiec Św
KSZO Ostrowiec Św
Ikar Mielec
Barakuda Starachowice
Wodnik Radom
Foka Sandomierz

___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
NT
NT
NT
NT
NT
NT
Seria 3 z 6, 11:06
1
2
3
4
5
6
7
8
Jeśko Wiktoria
Głowacka Amelia
Zduńska Maja
Wyrwicz Zuzanna
Trojan Oliwia
Pawełek Zuzanna
Górlicka Weronika
Głowacka Oliwia
06
06
06
05
06
06
06
05
Barakuda Starachowice
Barakuda Starachowice
Ikar Mielec
Korona-Swim Kielce
Bobry Dębica
Sokół Rzeszów
Wodnik Radom
Barakuda Starachowice

___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
NT
NT
2:10.55
1:46.69
1:46.83
NT
NT
NT
Seria 4 z 6, 11:09
1
2
3
4
5
6
7
8
Jonaszek Julia
Szelc Aleksandra
Misiura Magdalena
Turczyn Aleksandra
Mroczka Milena
Tworek Amelia
Michno Izabela
Machowska Sylwia

06
06
05
05
06
05
06
06
Motyl Stalowa Wola
Wodnik Krosno
KSZO Ostrowiec Św
Ikar Mielec
Bobry Dębica
Motyl Stalowa Wola
Ikar Mielec
Motyl Stalowa Wola
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
1:44.05
1:41.71
1:39.99
1:38.26
1:39.57
1:41.70
1:43.27
1:46.44
Seria 5 z 6, 11:11
1
2
3
4
5
6
7
8
Guzior Emilia
Jarzyna Maria
Sadłos Zofia
Bolek Tatiana
Siek Zuzanna
Stachowicz Ilona
Celińska Małgorzata
Cyran Julia
05
05
06
05
06
05
06
06
Sokół Rzeszów
Barakuda Starachowice
KSZO Ostrowiec Św
Gryf Dębica
Wodnik Radom
Wodnik Krosno
KSZO Ostrowiec Św
Sokół Rzeszów

___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
1:34.60
1:33.14
1:29.89
1:26.61
1:26.66
1:31.57
1:33.23
1:36.98
Seria 6 z 6, 11:14
1
2
3
4
5
6
7
8
Kuśnierz Amelia
Ziobro Patrycja
Gil Beata
Trojnacka Oliwia
Petrykowska Adrianna
Pocheć Karolina
Marczak Martyna
Szczudło Gabriela



05
06
05
05
05
05
05
05
Ikar Mielec
CSTR Strzyżów
Korona-Swim Kielce
Ikar Mielec
KSZO Ostrowiec Św
Barakuda Starachowice
Wodnik Krosno
Gryf Dębica
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
1:26.28
1:25.07
1:18.35
1:11.71
1:15.21
1:21.82
1:25.47
1:26.39
<< TOP >>
Konkurencja 2
24-03-2018 - 11:16
Chłopców, 100m motylkowy12 - 13 lat
Lista startowa

Rekord Okręgu Święt. Młodz.13-lat
Rekord Okręgu Święt. Młodz.12-lat
1:03.30
1:06.74
Michta Kacper
Michta Bartosz
KSOST
KSOST
Ostrowiec Św.
Ostrowiec Św.
29-06-2013
09-12-2017


Rok ur.
Seria 1 z 5, 11:16
3
4
5
Brzozowski Szymon
Ziębakowski Marek
Oleksa Paweł
06
06
06
Delfin Tarnobrzeg
Wodnik Radom
Motyl Stalowa Wola

___:___.___
___:___.___
___:___.___
NT
NT
NT
Seria 2 z 5, 11:19
1
2
3
4
5
6
7
8
Stępień Kacper
Cudecki Igor
Baran Michał
Janus Kamil
Capała Michał
Gajda Jakub
Szlęzak Maciej
Korga Franciszek
05
06
06
05
06
05
06
05
UNIA Busko Zdrój
Gryf Dębica
Sokół Rzeszów
Korona-Swim Kielce
Motyl Stalowa Wola
Foka Sandomierz
Barakuda Starachowice
Foka Sandomierz

___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
NT
NT
NT
NT
NT
NT
NT
NT
Seria 3 z 5, 11:22
1
2
3
4
5
6
7
8
Kalita Jakub
Skuta Hubert
Szczepan Piotr
Domino Mikołaj
Błasiak Jan
Jach Przemysław
Obłudek Michał
Flisiak Oskar
06
05
06
06
06
06
05
05
Delfin Tarnobrzeg
Delfin Połaniec
Delfin Tarnobrzeg
Sokół Rzeszów
KSZO Ostrowiec Św
Ikar Mielec
Ikar Mielec
Delfin Połaniec

___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
1:51.89
1:44.92
1:40.97
1:34.84
1:35.50
1:42.46
1:45.76
1:53.42
Seria 4 z 5, 11:24
1
2
3
4
5
6
7
8
Pikor Jakub
Urbański Dominik
Czegus Michał
Godawski Filip
Szymański Igor
Staniak Mikołaj
Daczkowski Radosław
Sobolewski Przemysław

06
05
05
05
06
06
06
05
Ikar Mielec
Wodnik Krosno
Delfin Połaniec
Motyl Stalowa Wola
Wodnik Radom
Wodnik Radom
Bobry Dębica
Sokół Rzeszów
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
1:30.30
1:28.29
1:27.58
1:27.22
1:27.46
1:27.60
1:29.47
1:34.17
Seria 5 z 5, 11:27
1
2
3
4
5
6
7
8
Szczęch Mikołaj
Kotwica Jakub
Rynkiewicz Jakub
Michta Bartosz
Błaut Maciej
Skulski Szymon
Lubaś Jakub
Karaś Oskar
05
06
05
05
05
05
05
05
Sokół Rzeszów
KSZO Ostrowiec Św
Sokół Rzeszów
KSZO Ostrowiec Św
Korona-Swim Kielce
Delfin Tarnobrzeg
CSTR Strzyżów
KSZO Ostrowiec Św



___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
1:24.52
1:18.59
1:16.71
1:06.74
1:07.33
1:17.64
1:22.46
1:24.79
<< TOP >>
Konkurencja 3
24-03-2018 - 11:29
Dziewcząt, 100m klasyczny12 - 13 lat
Lista startowa

Rekord Okręgu Święt. Młodz.13-lat
Rekord Okręgu Święt. Młodz.12-lat
1:13.10
1:19.58
Ofman Julia
Stanek Anna
BASTA
DEPOL
Ostrowiec Św.
Ostrowiec Św.
17-06-2017
09-10-2004


Rok ur.
Seria 1 z 7, 11:29
3
4
5
Wyrwicz Zuzanna
Machowska Sylwia
Pomykała Wiktoria
05
06
06
Korona-Swim Kielce
Motyl Stalowa Wola
KSZO Ostrowiec Św

___:___.___
___:___.___
___:___.___
NT
NT
NT
Seria 2 z 7, 11:32
1
2
3
4
5
6
7
8
Kokosza Izabela
Kasprzyk Katarzyna
Rowińska Patrycja
Mielczarek Wiktoria
Knap Roksana
Karwacka Marta
Mroczkowska Oliwia
Mikiewicz Klaudia

06
06
06
05
06
06
06
05
Wodnik Krosno
Barakuda Starachowice
Gryf Dębica
Ikar Mielec
Delfin Tarnobrzeg
KSZO Ostrowiec Św
Barakuda Starachowice
Wodnik Krosno
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
NT
2:12.84
1:52.03
1:51.55
1:51.86
1:53.16
NT
NT
Seria 3 z 7, 11:35
1
2
3
4
5
6
7
8
Szczepańska Emilia
Mroczka Milena
Płaza Katarzyna
Zielińska Joanna
Zielińska Zuzanna
Niemiec Natalia
Litwin Anna
Urban Eliza

06
06
06
06
06
06
06
06
Foka Sandomierz
Bobry Dębica
Foka Sandomierz
Foka Sandomierz
Ikar Mielec
Motyl Stalowa Wola
Ikar Mielec
Motyl Stalowa Wola
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
1:46.89
1:45.63
1:43.56
1:42.73
1:42.97
1:45.36
1:45.68
1:49.88
Seria 4 z 7, 11:38
1
2
3
4
5
6
7
8
Walczyk Natalia
Bieniek Aleksandra
Misiura Magdalena
Maciąg Marta
Gawron Karolina
Jaskot Joanna
Pawełek Zuzanna
Bielecka Maja
05
05
05
06
06
05
06
06
KSZO Ostrowiec Św
Ikar Mielec
KSZO Ostrowiec Św
Barakuda Starachowice
CSTR Strzyżów
Gryf Dębica
Sokół Rzeszów
KSZO Ostrowiec Św

___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
1:40.92
1:40.18
1:39.50
1:38.93
1:39.36
1:39.54
1:40.23
1:41.67
Seria 5 z 7, 11:40
1
2
3
4
5
6
7
8
Paśko Julia
Fołta Patrycja
Maźnicka Martyna
Marczak Martyna
Turczyn Aleksandra
Zygiel Paulina
Stańczyk Zuzanna
Kalamarz Wiktoria
05
06
06
05
05
06
06
06
Sokół Rzeszów
Sokół Rzeszów
Bobry Dębica
Wodnik Krosno
Ikar Mielec
Ikar Mielec
Motyl Stalowa Wola
Motyl Stalowa Wola

___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
1:37.16
1:35.96
1:35.49
1:33.87
1:34.25
1:35.74
1:36.05
1:37.80
Seria 6 z 7, 11:43
1
2
3
4
5
6
7
8
Górniak Gabriela
Sulik Alicja
Siek Zuzanna
Pocheć Karolina
Kowalska Nicola
Sidło Natalia
Górlicka Weronika
Motor Magdalena
06
06
06
05
05
05
06
05
KSZO Ostrowiec Św
KSZO Ostrowiec Św
Wodnik Radom
Barakuda Starachowice
Delfin Połaniec
Korona-Swim Kielce
Wodnik Radom
Sokół Rzeszów

___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
1:32.32
1:32.08
1:30.86
1:30.64
1:30.77
1:30.88
1:32.17
1:32.51
Seria 7 z 7, 11:45
1
2
3
4
5
6
7
8
Menducka Anna
Kuśnierz Amelia
Młodawska Oliwia
Palińska Wiktoria
Iżewska Gabriela
Piotrowska Karolina
Wierzbicka Julia
Ślęczka Amelia
06
05
05
05
05
05
05
05
KSZO Ostrowiec Św
Ikar Mielec
Barakuda Starachowice
Delfin Połaniec
Motyl Stalowa Wola
CSTR Strzyżów
Foka Sandomierz
Delfin Tarnobrzeg



___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
1:29.61
1:29.18
1:26.83
1:23.25
1:26.19
1:28.67
1:29.30
1:29.92
<< TOP >>
Konkurencja 4
24-03-2018 - 11:48
Chłopców, 100m klasyczny12 - 13 lat
Lista startowa

Rekord Okręgu Święt. Młodz.13-lat
Rekord Okręgu Święt. Młodz.12-lat
1:11.42
1:18.70
Treliński Bartosz
Wypchło Jakub
ORJED
BASTA
Oświęcim
Ostrowiec Św.
21-12-2007
11-12-2016


Rok ur.
Seria 1 z 7, 11:48
1
2
3
4
5
6
7
Śliwiński Mikołaj
Bąk Mikołaj
Flaga Kacper
Wolak Maciej
Staniszewski Wiktor
Złotek Kamil
Guzik Piotr
06
06
06
05
06
06
05
CSTR Strzyżów
Wodnik Radom
CSTR Strzyżów
Foka Sandomierz
KSZO Ostrowiec Św
CSTR Strzyżów
UNIA Busko Zdrój

___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
NT
NT
NT
NT
NT
NT
NT
Seria 2 z 7, 11:51
1
2
3
4
5
6
7
8
Sabat Filip
Lutak Maksymilian
Nowak Maksym
Bębenek Tomasz
Lech Maciej
Różański Igor
Majko Dominik
Krawczyk Szymon
06
06
06
06
06
06
06
06
Motyl Stalowa Wola
Sokół Rzeszów
Motyl Stalowa Wola
UNIA Busko Zdrój
Sokół Rzeszów
Bobry Dębica
UNIA Busko Zdrój
Wodnik Radom

___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
NT
2:13.93
1:57.57
1:54.18
1:56.13
2:03.12
2:15.65
NT
Seria 3 z 7, 11:54
1
2
3
4
5
6
7
8
Wiek Miłosz
Szaro Maksymilian
Orzeł Piotr
Gluzicki Bartosz
Herduś Bartosz
Gunia Miłosz
Gostomski Oliwier
Ślazyk Szymon
06
06
05
06
06
06
06
06
UNIA Busko Zdrój
Sokół Rzeszów
Korona-Swim Kielce
UNIA Busko Zdrój
Bobry Dębica
KSZO Ostrowiec Św
Barakuda Starachowice
Bobry Dębica

___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
1:52.51
1:49.53
1:48.07
1:46.46
1:46.87
1:49.20
1:52.21
1:53.46
Seria 4 z 7, 11:56
1
2
3
4
5
6
7
8
Bartnik Gabriel
Marszałek Jakub
Kesler Michał
Szczyrba Alex
Siek Wojciech
Smykla Hubert
Stępień Kacper
Szymański Igor
06
06
05
05
06
06
05
06
Bobry Dębica
Wodnik Krosno
KSZO Ostrowiec Św
Foka Sandomierz
Motyl Stalowa Wola
Ikar Mielec
UNIA Busko Zdrój
Wodnik Radom

___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
1:45.09
1:41.86
1:40.72
1:38.38
1:39.49
1:41.42
1:43.81
1:45.28
Seria 5 z 7, 11:59
1
2
3
4
5
6
7
8
Mazan Mikołaj
Kundera Olaf
Chmielowski Adam
Surowaniec Jakub
Urbański Dominik
Stefański Jakub
Rajca Nikodem
Oleksa Paweł
06
05
06
05
05
06
06
06
KSZO Ostrowiec Św
Korona-Swim Kielce
Delfin Tarnobrzeg
Motyl Stalowa Wola
Wodnik Krosno
Wodnik Radom
Ikar Mielec
Motyl Stalowa Wola

___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
1:37.70
1:35.85
1:34.61
1:33.34
1:33.72
1:35.18
1:37.40
1:37.76
Seria 6 z 7, 12:01
1
2
3
4
5
6
7
8
Blicharz Wiktor
Obłudek Michał
Głowa Filip
Muras Szymon
Stanisz Maciej
Burdzy Adam
Dyńka Michał
Wojnar Tymoteusz
06
05
05
06
06
05
06
05
Fregata Kolbuszowa
Ikar Mielec
Sokół Rzeszów
Ikar Mielec
Ikar Mielec
Motyl Stalowa Wola
Motyl Stalowa Wola
Sokół Rzeszów

___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
1:32.93
1:32.26
1:31.71
1:31.00
1:31.45
1:32.09
1:32.85
1:33.31
Seria 7 z 7, 12:03
1
2
3
4
5
6
7
8
Sojda Eryk
Cudecki Igor
Lenczowski Jakub
Świeca Mateusz
Kurdziel Kamil
Tasior Seweryn
Hadała Mateusz
Gawron Natan
05
06
06
05
05
05
05
05
KSZO Ostrowiec Św
Gryf Dębica
Gryf Dębica
Sokół Rzeszów
CSTR Strzyżów
Sokół Rzeszów
Motyl Stalowa Wola
Sokół Rzeszów



___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
1:28.90
1:28.06
1:24.51
1:22.12
1:22.35
1:25.62
1:28.82
1:29.80
<< TOP >>
Konkurencja 5
24-03-2018 - 12:12
Dziewcząt, 200m grzbietowy12 - 13 lat
Lista startowa

Rekord Okręgu Święt. Młodz.13-lat
Rekord Okręgu Święt. Młodz.12-lat
2:24.60
2:28.65
Kilijańska Donata
Kilijańska Donata
KSOST
KSOST
Saint Dizier (FRA)
Ostrowiec Św.
15-11-2008
08-12-2007


Rok ur.
Seria 1 z 7, 12:12
3
4
5
Garbacz Zuzanna
Kuc Michalina
Skwarczyńska Zuzanna
05
06
06
Delfin Tarnobrzeg
UNIA Busko Zdrój
Wodnik Radom

___:___.___
___:___.___
___:___.___
NT
NT
NT
Seria 2 z 7, 12:17
1
2
3
4
5
6
7
Pietrzyk Dorota
Rękas Kinga
Sulik Alicja
Jonaszek Julia
Indyk Maja
Pomykała Wiktoria
Strzelecka Pola
06
06
06
06
06
06
05
Wodnik Radom
Delfin Tarnobrzeg
KSZO Ostrowiec Św
Motyl Stalowa Wola
Ikar Mielec
KSZO Ostrowiec Św
KSZO Ostrowiec Św

___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
NT
NT
NT
NT
NT
NT
NT
Seria 3 z 7, 12:21
1
2
3
4
5
6
7
8
Trojan Oliwia
Młodawska Oliwia
Niemiec Natalia
Urban Eliza
Kasprzyk Katarzyna
Maciąg Marta
Cieśla Emilia
Kalita Julia
06
05
06
06
06
06
06
06
Bobry Dębica
Barakuda Starachowice
Motyl Stalowa Wola
Motyl Stalowa Wola
Barakuda Starachowice
Barakuda Starachowice
Gryf Dębica
Wodnik Radom

___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
NT
NT
3:31.85
3:27.66
3:31.39
NT
NT
NT
Seria 4 z 7, 12:25
1
2
3
4
5
6
7
8
Zduńska Maja
Zielińska Zuzanna
Bielecka Maja
Różycka Karolina
Gil Beata
Mielczarek Wiktoria
Jaworek Anna
Kokosza Izabela

06
06
06
05
05
05
05
06
Ikar Mielec
Ikar Mielec
KSZO Ostrowiec Św
CSTR Strzyżów
Korona-Swim Kielce
Ikar Mielec
Delfin Tarnobrzeg
Wodnik Krosno
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
3:23.88
3:21.73
3:20.03
3:17.48
3:18.10
3:20.32
3:22.40
3:25.14
Seria 5 z 7, 12:29
1
2
3
4
5
6
7
8
Karwacka Marta
Płaza Anna
Głowacka Amelia
Mroczkowska Oliwia
Gawron Karolina
Tworek Amelia
Jurkowska Kamila
Górniak Gabriela
06
06
06
06
06
05
05
06
KSZO Ostrowiec Św
Foka Sandomierz
Barakuda Starachowice
Barakuda Starachowice
CSTR Strzyżów
Motyl Stalowa Wola
Delfin Połaniec
KSZO Ostrowiec Św

___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
3:15.71
3:12.04
3:11.65
3:10.11
3:10.66
3:11.83
3:14.82
3:16.87
Seria 6 z 7, 12:33
1
2
3
4
5
6
7
8
Adamus Maja
Zych Łucja
Sadłos Zofia
Adamska Laura
Cyran Julia
Guzior Emilia
Tokarska Zuzanna
Walczyk Natalia
06
06
06
05
06
05
05
05
Barakuda Starachowice
Delfin Tarnobrzeg
KSZO Ostrowiec Św
Ikar Mielec
Sokół Rzeszów
Sokół Rzeszów
Barakuda Starachowice
KSZO Ostrowiec Św

___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
3:03.87
3:00.92
3:00.10
2:56.81
2:59.65
3:00.47
3:01.71
3:04.42
Seria 7 z 7, 12:37
1
2
3
4
5
6
7
8
Michalska Julia
Iżewska Gabriela
Stachowicz Ilona
Trojnacka Oliwia
Bolek Tatiana
Skowron Maria
Kutz Natalia
Zięba Marcelina



05
05
05
05
05
05
05
05
Korona-Swim Kielce
Motyl Stalowa Wola
Wodnik Krosno
Ikar Mielec
Gryf Dębica
Gryf Dębica
Delfin Połaniec
Delfin Tarnobrzeg
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
2:56.10
2:53.07
2:47.74
2:36.21
2:44.47
2:52.30
2:54.31
2:56.60
<< TOP >>
Konkurencja 6
24-03-2018 - 12:41
Chłopców, 200m grzbietowy

12 - 13 lat
Lista startowa

Rekord Okręgu Święt. Młodz.13-lat
Rekord Okręgu Święt. Młodz.12-lat
2:17.81
2:27.22
Gotszling Dawid
Gotszling Dawid
BASTA
BASTA
Ostrowiec Św.
Ostrowiec Św.
28-06-2014
23-11-2013


Rok ur.
Seria 1 z 8, 12:41
3
4
5
Krawczyk Szymon
Nowak Maksym
Baran Michał
06
06
06
Wodnik Radom
Motyl Stalowa Wola
Sokół Rzeszów

___:___.___
___:___.___
___:___.___
NT
NT
NT
Seria 2 z 8, 12:46
1
2
3
4
5
6
7
Wilk Jakub
Majko Dominik
Andrakowicz Oskar
Lutak Maksymilian
Janus Kamil
Guzik Piotr
Świstak Miłosz
05
06
05
06
05
05
06
Fregata Kolbuszowa
UNIA Busko Zdrój
Ikar Mielec
Sokół Rzeszów
Korona-Swim Kielce
UNIA Busko Zdrój
Gryf Dębica

___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
NT
NT
NT
NT
NT
NT
NT
Seria 3 z 8, 12:51
1
2
3
4
5
6
7
8
Smykla Hubert
Barszcz Mateusz
Bębenek Tomasz
Gunia Miłosz
Warchoł Mikołaj
Mańka Antoni
Zabłotny Nikodem
Fortuna Wiktor
06
06
06
06
06
06
05
06
Ikar Mielec
Wodnik Radom
UNIA Busko Zdrój
KSZO Ostrowiec Św
Wodnik Radom
Barakuda Starachowice
UNIA Busko Zdrój
UNIA Busko Zdrój

___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
NT
NT
NT
NT
NT
NT
NT
NT
Seria 4 z 8, 12:57
1
2
3
4
5
6
7
8
Skulski Szymon
Dyńka Michał
Ślazyk Szymon
Herduś Bartosz
Grochowina Kacper
Różański Igor
Rynkiewicz Jakub
Rzemień Karol
05
06
06
06
05
06
05
06
Delfin Tarnobrzeg
Motyl Stalowa Wola
Bobry Dębica
Bobry Dębica
UNIA Busko Zdrój
Bobry Dębica
Sokół Rzeszów
Fregata Kolbuszowa

___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
NT
NT
4:07.52
3:56.20
3:58.37
4:20.00
NT
NT
Seria 5 z 8, 13:02
1
2
3
4
5
6
7
8
Ochalik Filip
Mazan Mikołaj
Bartnik Gabriel
Sabat Filip
Banach Jan
Markiewicz Oskar
Szaro Łukasz
Błasiak Jan
06
06
06
06
05
06
05
06
Ikar Mielec
KSZO Ostrowiec Św
Bobry Dębica
Motyl Stalowa Wola
Korona-Swim Kielce
Barakuda Starachowice
CSTR Strzyżów
KSZO Ostrowiec Św

___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
3:36.53
3:20.72
3:14.08
3:10.19
3:12.22
3:14.25
3:29.59
3:42.60
Seria 6 z 8, 13:06
1
2
3
4
5
6
7
8
Hryniszyn Igor
Szczyrba Alex
Sierant Krzysztof
Świeca Mateusz
Gryz Jakub
Flisiak Oskar
Papier Mieszko
Rajca Nikodem
06
05
05
05
06
05
06
06
Motyl Stalowa Wola
Foka Sandomierz
Foka Sandomierz
Sokół Rzeszów
Motyl Stalowa Wola
Delfin Połaniec
UNIA Busko Zdrój
Ikar Mielec

___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
3:09.53
3:06.32
3:05.71
3:04.78
3:05.21
3:05.77
3:08.94
3:09.86
Seria 7 z 8, 13:10
1
2
3
4
5
6
7
8
Smardz Tomasz
Szlęzak Maciej
Sojda Eryk
Muras Szymon
Nowak Jan
Krzoski Oliwier
Szostak Michał
Szczepan Wójcik
05
06
05
06
05
05
06
06
Motyl Stalowa Wola
Barakuda Starachowice
KSZO Ostrowiec Św
Ikar Mielec
Delfin Połaniec
Barakuda Starachowice
Fregata Kolbuszowa
Fregata Kolbuszowa

___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
2:59.05
2:58.01
2:56.51
2:53.67
2:54.02
2:57.04
2:58.11
3:00.93
Seria 8 z 8, 13:14
1
2
3
4
5
6
7
8
Kesler Michał
Surowaniec Jakub
Błaut Maciej
Żuczek Paweł
Radkiewicz Kajetan
Czernicki Hubert
Karaś Oskar
Stachowicz Kamil
05
05
05
05
05
05
05
05
KSZO Ostrowiec Św
Motyl Stalowa Wola
Korona-Swim Kielce
Ikar Mielec
KSZO Ostrowiec Św
Sokół Rzeszów
KSZO Ostrowiec Św
Wodnik Krosno



___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
2:51.10
2:45.30
2:34.14
2:31.09
2:33.98
2:44.80
2:50.15
2:51.24
<< TOP >>
Konkurencja 7
24-03-2018 - 13:24
Dziewcząt, 400m dowolny12 - 13 lat
Lista startowa

Rekord Okręgu Święt. Młodz.13-lat
Rekord Okręgu Święt. Młodz.12-lat
4:35.47
4:43.86
Wołoszyn Sonia
Wołoszyn Sonia
KSOST
ARKIE
Saint Dizier (FRA)
Ostrowiec Św.
15-11-2008
09-12-2007


Rok ur.
Seria 1 z 5, 13:24
1
2
3
4
5
6
7
8
Kalita Julia
Krok Magdalena
Paśko Julia
Michno Izabela
Maźnicka Martyna
Fołta Patrycja
Cieśla Emilia
Indyk Maja
06
06
05
06
06
06
06
06
Wodnik Radom
Wodnik Radom
Sokół Rzeszów
Ikar Mielec
Bobry Dębica
Sokół Rzeszów
Gryf Dębica
Ikar Mielec

___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
NT
NT
NT
NT
NT
NT
NT
NT
Seria 2 z 5, 13:32
1
2
3
4
5
6
7
8
Kalamarz Wiktoria
Skwarczyńska Zuzanna
Bieniek Aleksandra
Kuc Michalina
Litwin Anna
Stańczyk Zuzanna
Mikiewicz Klaudia
Piotrowska Karolina

06
06
05
06
06
06
05
05
Motyl Stalowa Wola
Wodnik Radom
Ikar Mielec
UNIA Busko Zdrój
Ikar Mielec
Motyl Stalowa Wola
Wodnik Krosno
CSTR Strzyżów
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
NT
NT
NT
7:22.84
NT
NT
NT
NT
Seria 3 z 5, 13:40
1
2
3
4
5
6
7
8
Lalorny Anna
Adamska Laura
Celińska Małgorzata
Szczepańska Emilia
Płaza Katarzyna
Michalska Julia
Głowacka Oliwia
Jeśko Wiktoria
06
05
06
06
06
05
05
06
Barakuda Starachowice
Ikar Mielec
KSZO Ostrowiec Św
Foka Sandomierz
Foka Sandomierz
Korona-Swim Kielce
Barakuda Starachowice
Barakuda Starachowice

___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
6:49.24
6:19.44
6:08.11
6:00.63
6:01.08
6:18.26
6:38.36
6:52.80
Seria 4 z 5, 13:48
1
2
3
4
5
6
7
8
Zielińska Joanna
Menducka Anna
Różycka Karolina
Ziobro Patrycja
Motor Magdalena
Szelc Aleksandra
Skowron Maria
Kutz Natalia
06
06
05
06
05
06
05
05
Foka Sandomierz
KSZO Ostrowiec Św
CSTR Strzyżów
CSTR Strzyżów
Sokół Rzeszów
Wodnik Krosno
Gryf Dębica
Delfin Połaniec

___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
5:54.72
5:48.46
5:41.91
5:40.50
5:41.64
5:44.14
5:48.68
5:57.42
Seria 5 z 5, 13:54
1
2
3
4
5
6
7
8
Sidło Natalia
Strzelecka Pola
Szafrańska Malwina
Petrykowska Adrianna
Szczudło Gabriela
Jarzyna Maria
Wierzbicka Julia
Kamińska Zuzanna
05
05
06
05
05
05
05
06
Korona-Swim Kielce
KSZO Ostrowiec Św
KSZO Ostrowiec Św
KSZO Ostrowiec Św
Gryf Dębica
Barakuda Starachowice
Foka Sandomierz
KSZO Ostrowiec Św



___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
5:31.53
5:27.64
5:07.30
4:55.09
5:02.06
5:09.03
5:29.78
5:32.33
<< TOP >>
Konkurencja 8
24-03-2018 - 14:01
Chłopców, 400m dowolny12 - 13 lat
Lista startowa

Rekord Okręgu Święt. Młodz.13-lat
Rekord Okręgu Święt. Młodz.12-lat
4:16.57
4:34.56
Kurant Roger
Michta Kacper
KSOST
KSOST
Ostrowiec Św.
Ostrowiec Sw.
09-12-2007
08-12-2012


Rok ur.
Seria 1 z 8, 14:01
2
3
4
5
6
Warchoł Mikołaj
Gryz Jakub
Wojnar Tymoteusz
Pikor Jakub
Daczkowski Radosław
06
06
05
06
06
Wodnik Radom
Motyl Stalowa Wola
Sokół Rzeszów
Ikar Mielec
Bobry Dębica

___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
NT
NT
NT
NT
NT
Seria 2 z 8, 14:10
1
2
3
4
5
6
7
8
Siek Wojciech
Staniak Mikołaj
Lenczowski Jakub
Andrakowicz Oskar
Orzeł Piotr
Krzoski Oliwier
Gawron Natan
Stefański Jakub
06
06
06
05
05
05
05
06
Motyl Stalowa Wola
Wodnik Radom
Gryf Dębica
Ikar Mielec
Korona-Swim Kielce
Barakuda Starachowice
Sokół Rzeszów
Wodnik Radom

___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
NT
NT
NT
NT
NT
NT
NT
NT
Seria 3 z 8, 14:18
1
2
3
4
5
6
7
8
Jach Przemysław
Barszcz Mateusz
Domino Mikołaj
Ziębakowski Marek
Hryniszyn Igor
Marszałek Jakub
Capała Michał
Blicharz Wiktor
06
06
06
06
06
06
06
06
Ikar Mielec
Wodnik Radom
Sokół Rzeszów
Wodnik Radom
Motyl Stalowa Wola
Wodnik Krosno
Motyl Stalowa Wola
Fregata Kolbuszowa

___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
NT
NT
NT
NT
NT
NT
NT
NT
Seria 4 z 8, 14:26
1
2
3
4
5
6
7
8
Staniszewski Wiktor
Rzemień Karol
Sierant Krzysztof
Stanisz Maciej
Mańka Antoni
Banach Jan
Ochalik Filip
Lech Maciej
06
06
05
06
06
05
06
06
KSZO Ostrowiec Św
Fregata Kolbuszowa
Foka Sandomierz
Ikar Mielec
Barakuda Starachowice
Korona-Swim Kielce
Ikar Mielec
Sokół Rzeszów

___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
NT
NT
7:38.44
7:10.61
7:23.41
NT
NT
NT
Seria 5 z 8, 14:35
1
2
3
4
5
6
7
8
Wiek Miłosz
Fortuna Wiktor
Papier Mieszko
Głowa Filip
Gluzicki Bartosz
Grochowina Kacper
Gostomski Oliwier
Zabłotny Nikodem
06
06
06
05
06
05
06
05
UNIA Busko Zdrój
UNIA Busko Zdrój
UNIA Busko Zdrój
Sokół Rzeszów
UNIA Busko Zdrój
UNIA Busko Zdrój
Barakuda Starachowice
UNIA Busko Zdrój

___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
6:51.59
6:50.85
6:32.37
6:23.40
6:25.26
6:34.18
6:51.47
7:00.71
Seria 6 z 8, 14:43
1
2
3
4
5
6
7
8
Kundera Olaf
Kotwica Jakub
Szaro Łukasz
Gajda Jakub
Czegus Michał
Lubaś Jakub
Sobolewski Przemysław
Markiewicz Oskar
05
06
05
05
05
05
05
06
Korona-Swim Kielce
KSZO Ostrowiec Św
CSTR Strzyżów
Foka Sandomierz
Delfin Połaniec
CSTR Strzyżów
Sokół Rzeszów
Barakuda Starachowice

___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
6:04.64
5:56.56
5:51.44
5:48.74
5:50.70
5:51.87
6:03.09
6:05.93
Seria 7 z 8, 14:49
1
2
3
4
5
6
7
8
Godawski Filip
Stachowicz Kamil
Szostak Michał
Wilk Jakub
Nowak Jan
Skuta Hubert
Smardz Tomasz
Korga Franciszek
05
05
06
05
05
05
05
05
Motyl Stalowa Wola
Wodnik Krosno
Fregata Kolbuszowa
Fregata Kolbuszowa
Delfin Połaniec
Delfin Połaniec
Motyl Stalowa Wola
Foka Sandomierz

___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
5:45.72
5:40.33
5:28.64
5:24.48
5:28.38
5:35.26
5:42.54
5:48.14
Seria 8 z 8, 14:56
1
2
3
4
5
6
7
8
Czernicki Hubert
Wolak Maciej
Radkiewicz Kajetan
Michta Bartosz
Żuczek Paweł
Szczepan Wójcik
Kurdziel Kamil
Szczęch Mikołaj
05
05
05
05
05
06
05
05
Sokół Rzeszów
Foka Sandomierz
KSZO Ostrowiec Św
KSZO Ostrowiec Św
Ikar Mielec
Fregata Kolbuszowa
CSTR Strzyżów
Sokół Rzeszów



___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
5:18.16
5:11.66
5:00.89
4:45.69
4:50.45
5:06.10
5:14.75
5:24.23
<< TOP >>
Konkurencja 9
24-03-2018 - 15:09
4 x 50m zmienny12 - 13 lat
Lista startowa

Rekord Okręgu Święt. Młodz.13-lat
Rekord Okręgu Święt. Młodz.13-lat
Rekord Okręgu Święt. Młodz.13-lat
Rekord Okręgu Święt. Młodz.12-lat
Rekord Okręgu Święt. Młodz.12-lat
Rekord Okręgu Święt. Młodz.12-lat
2:06.80
2:12.66
2:05.13
2:13.89
2:17.95
2:22.91
KS KSZO Ostrowiec Św. - Chł.
SKP Barakuda Starachowice - Dz.
SKP Barakuda Starachowice
SKP Barakuda Starachowice - Chł.
SKP Barakuda Starachowice - Dz.
MUKP Korona-Swim Kielce
KSOST
BASTA
BASTA
BASTA
BASTA
KOKIE
Ostrowiec Św.
Ostrowiec Św.
Sandomierz
Ostrowiec Św.
Ostrowiec Św.
Sandomierz
23-11-2013
18-03-2017
29-10-2017
26-11-2016
26-11-2016
29-10-2017


Seria 1 z 6, 15:09
3
4
5
Barakuda Starachowice-12/1
Barakuda Starachowice-13/1
KSZO Ostrowiec-12/1

Barakuda Starachowice
Barakuda Starachowice
KSZO Ostrowiec Św
___:___.___
___:___.___
___:___.___
NT
NT
NT
Seria 2 z 6, 15:12
2
3
4
5
6
7
Unia Busko Zdrój-12/1
Ikar Mielec-12/3
KSZO Ostrowiec-12/2
Ikar Mielec-12/2
Ikar Mielec-13/1
KSZO Ostrowiec-13/1

UNIA Busko Zdrój
Ikar Mielec
KSZO Ostrowiec Św
Ikar Mielec
Ikar Mielec
KSZO Ostrowiec Św
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
NT
NT
NT
NT
NT
NT
Seria 3 z 6, 15:16
1
2
3
4
5
6
7
8
Wodnik Radom-12/3
Wodnik Radom-12/2
Foka Sandomierz-12/1
KSZO Ostrowiec-12/3
Wodnik Radom-12/1
Ikar Mielec-13/2
Barakuda Starachowice-12/2
Foka Sandomierz-13/1

Wodnik Radom
Wodnik Radom
Foka Sandomierz
KSZO Ostrowiec Św
Wodnik Radom
Ikar Mielec
Barakuda Starachowice
Foka Sandomierz
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
NT
NT
NT
NT
NT
NT
NT
NT
Seria 4 z 6, 15:20
1
2
3
4
5
6
7
8
Delfin Połaniec-13/1
Wodnik Krosno-13/1
Ikar Mielec-12/1
Fregata Kolbuszowa-12/1
Bobry Dębica-12/2
KSZO Ostrowiec-13/2
CSTR Strzyżów-12/1
CSTR Strzyżów-13/1

Delfin Połaniec
Wodnik Krosno
Ikar Mielec
Fregata Kolbuszowa
Bobry Dębica
KSZO Ostrowiec Św
CSTR Strzyżów
CSTR Strzyżów
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
NT
NT
NT
2:50.65
2:58.81
NT
NT
NT
Seria 5 z 6, 15:24
1
2
3
4
5
6
7
8
Sokół Rzeszów-12/2
Motyl Stalowa Wola-12/2
Bobry Dębica-12/1
Sokół Rzeszów-12/1
Motyl Stalowa Wola-12/1
Korona-Swim Kielce-13/2
Gryf Debica-12/1
Motyl Stalowa Wola-12/3

Sokół Rzeszów
Motyl Stalowa Wola
Bobry Dębica
Sokół Rzeszów
Motyl Stalowa Wola
Korona-Swim Kielce
Gryf Dębica
Motyl Stalowa Wola
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
2:47.32
2:41.03
2:35.84
2:33.51
2:34.73
2:37.74
2:42.73
2:50.36
Seria 6 z 6, 15:27
1
2
3
4
5
6
7
8
Delfin Tarnobrzeg-12/1
Gryf Debica-13/1
Delfin Tarnobrzeg-13/1
Korona-Swim Kielce-13/1
Sokół Rzeszów-13/1
Sokół Rzeszów-13/2
Motyl Stalowa Wola-13/1
Sokół Rzeszów-13/3



Delfin Tarnobrzeg
Gryf Dębica
Delfin Tarnobrzeg
Korona-Swim Kielce
Sokół Rzeszów
Sokół Rzeszów
Motyl Stalowa Wola
Sokół Rzeszów
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
2:29.12
2:25.17
2:22.93
2:17.03
2:18.37
2:24.35
2:26.68
2:30.63
<< TOP >>
Konkurencja 10
25-03-2018 - 11:00
Dziewcząt, 100m dowolny12 - 13 lat
Lista startowa

Rekord Okręgu Święt. Młodz.13-lat
Rekord Okręgu Święt. Młodz.12-lat
1:00.35
1:01.42
Latała Weronika
Mikołajczyk Marta
BASTA
KOKIE
Ostrowiec Św.
Ostrowiec Św.
10-12-2017
28-06-2009


Rok ur.
Seria 1 z 9, 11:00
3
4
5
6
Fołta Patrycja
Kalita Julia
Kuc Michalina
Mikiewicz Klaudia
06
06
06
05
Sokół Rzeszów
Wodnik Radom
UNIA Busko Zdrój
Wodnik Krosno

___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
1:37.82
1:35.82
1:36.29
NT
Seria 2 z 9, 11:02
1
2
3
4
5
6
7
8
Kasprzyk Katarzyna
Urban Eliza
Lalorny Anna
Skwarczyńska Zuzanna
Machowska Sylwia
Rowińska Patrycja
Litwin Anna
Rękas Kinga
06
06
06
06
06
06
06
06
Barakuda Starachowice
Motyl Stalowa Wola
Barakuda Starachowice
Wodnik Radom
Motyl Stalowa Wola
Gryf Dębica
Ikar Mielec
Delfin Tarnobrzeg

___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
1:32.20
1:31.16
1:28.72
1:26.96
1:27.24
1:29.76
1:31.39
1:32.74
Seria 3 z 9, 11:05
1
2
3
4
5
6
7
8
Jonaszek Julia
Jurkowska Kamila
Bielecka Maja
Kokosza Izabela
Jaskot Joanna
Szczepańska Emilia
Indyk Maja
Mroczka Milena

06
05
06
06
05
06
06
06
Motyl Stalowa Wola
Delfin Połaniec
KSZO Ostrowiec Św
Wodnik Krosno
Gryf Dębica
Foka Sandomierz
Ikar Mielec
Bobry Dębica
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
1:25.97
1:25.12
1:24.91
1:24.44
1:24.84
1:24.93
1:25.82
1:26.25
Seria 4 z 9, 11:07
1
2
3
4
5
6
7
8
Jeśko Wiktoria
Karwacka Marta
Pomykała Wiktoria
Głowacka Amelia
Mroczkowska Oliwia
Cieśla Emilia
Pietrzyk Dorota
Krok Magdalena
06
06
06
06
06
06
06
06
Barakuda Starachowice
KSZO Ostrowiec Św
KSZO Ostrowiec Św
Barakuda Starachowice
Barakuda Starachowice
Gryf Dębica
Wodnik Radom
Wodnik Radom

___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
1:24.21
1:22.78
1:22.04
1:21.74
1:21.96
1:22.40
1:23.72
1:24.26
Seria 5 z 9, 11:09
1
2
3
4
5
6
7
8
Maźnicka Martyna
Tokarska Zuzanna
Tworek Amelia
Jaworek Anna
Płaza Anna
Głowacka Oliwia
Zielińska Joanna
Pawełek Zuzanna
06
05
05
05
06
05
06
06
Bobry Dębica
Barakuda Starachowice
Motyl Stalowa Wola
Delfin Tarnobrzeg
Foka Sandomierz
Barakuda Starachowice
Foka Sandomierz
Sokół Rzeszów

___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
1:21.27
1:21.13
1:20.93
1:19.86
1:20.66
1:21.01
1:21.14
1:21.29
Seria 6 z 9, 11:11
1
2
3
4
5
6
7
8
Michno Izabela
Szymańska Alicja
Marczak Martyna
Adamska Laura
Zięba Marcelina
Garbacz Zuzanna
Ziobro Patrycja
Adamus Maja
06
05
05
05
05
05
06
06
Ikar Mielec
Delfin Tarnobrzeg
Wodnik Krosno
Ikar Mielec
Delfin Tarnobrzeg
Delfin Tarnobrzeg
CSTR Strzyżów
Barakuda Starachowice

___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
1:18.06
1:17.57
1:16.44
1:15.37
1:16.38
1:16.86
1:17.91
1:19.22
Seria 7 z 9, 11:13
1
2
3
4
5
6
7
8
Szelc Aleksandra
Kamińska Zuzanna
Strzelecka Pola
Skowron Maria
Celińska Małgorzata
Różycka Karolina
Paśko Julia
Gawron Karolina
06
06
05
05
06
05
05
06
Wodnik Krosno
KSZO Ostrowiec Św
KSZO Ostrowiec Św
Gryf Dębica
KSZO Ostrowiec Św
CSTR Strzyżów
Sokół Rzeszów
CSTR Strzyżów

___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
1:14.56
1:14.04
1:13.45
1:12.90
1:13.23
1:13.68
1:14.22
1:15.12
Seria 8 z 9, 11:15
1
2
3
4
5
6
7
8
Kutz Natalia
Motor Magdalena
Gil Beata
Bolek Tatiana
Michalska Julia
Turczyn Aleksandra
Sadłos Zofia
Górlicka Weronika
05
05
05
05
05
05
06
06
Delfin Połaniec
Sokół Rzeszów
Korona-Swim Kielce
Gryf Dębica
Korona-Swim Kielce
Ikar Mielec
KSZO Ostrowiec Św
Wodnik Radom

___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
1:11.61
1:11.36
1:10.03
1:09.77
1:09.95
1:11.24
1:11.51
1:11.61
Seria 9 z 9, 11:17
1
2
3
4
5
6
7
8
Stachowicz Ilona
Szafrańska Malwina
Trojnacka Oliwia
Szczudło Gabriela
Petrykowska Adrianna
Jarzyna Maria
Iżewska Gabriela
Młodawska Oliwia



05
06
05
05
05
05
05
05
Wodnik Krosno
KSZO Ostrowiec Św
Ikar Mielec
Gryf Dębica
KSZO Ostrowiec Św
Barakuda Starachowice
Motyl Stalowa Wola
Barakuda Starachowice
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
1:08.79
1:08.14
1:06.92
1:04.23
1:05.18
1:07.27
1:08.57
1:09.16
<< TOP >>
Konkurencja 11
25-03-2018 - 11:20
Chłopców, 100m dowolny12 - 13 lat
Lista startowa

Rekord Okręgu Święt. Młodz.13-lat
Rekord Okręgu Święt. Młodz.12-lat
56.72
59.96
Gotszling Dawid
Gotszling Dawid
BASTA
BASTA
Ostrowiec Św.
Ostrowiec Św.
29-06-2014
08-12-2013


Rok ur.
Seria 1 z 10, 11:20
3
4
5
6
Staniak Mikołaj
Flaga Kacper
Staniszewski Wiktor
Złotek Kamil
06
06
06
06
Wodnik Radom
CSTR Strzyżów
KSZO Ostrowiec Św
CSTR Strzyżów

___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
NT
NT
NT
NT
Seria 2 z 10, 11:22
1
2
3
4
5
6
7
8
Śliwiński Mikołaj
Smykla Hubert
Bąk Mikołaj
Gostomski Oliwier
Herduś Bartosz
Mańka Antoni
Gluzicki Bartosz
Szymański Igor
06
06
06
06
06
06
06
06
CSTR Strzyżów
Ikar Mielec
Wodnik Radom
Barakuda Starachowice
Bobry Dębica
Barakuda Starachowice
UNIA Busko Zdrój
Wodnik Radom

___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
NT
1:39.72
1:35.72
1:30.45
1:30.48
1:37.11
1:41.23
NT
Seria 3 z 10, 11:24
1
2
3
4
5
6
7
8
Sierant Krzysztof
Świstak Miłosz
Grochowina Kacper
Burdzy Adam
Błasiak Jan
Fortuna Wiktor
Zabłotny Nikodem
Siek Wojciech
05
06
05
05
06
06
05
06
Foka Sandomierz
Gryf Dębica
UNIA Busko Zdrój
Motyl Stalowa Wola
KSZO Ostrowiec Św
UNIA Busko Zdrój
UNIA Busko Zdrój
Motyl Stalowa Wola

___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
1:27.93
1:27.14
1:26.85
1:25.52
1:26.18
1:27.00
1:27.37
1:30.02
Seria 4 z 10, 11:27
1
2
3
4
5
6
7
8
Ślazyk Szymon
Rzemień Karol
Gryz Jakub
Sabat Filip
Bartnik Gabriel
Andrakowicz Oskar
Bębenek Tomasz
Flisiak Oskar
06
06
06
06
06
05
06
05
Bobry Dębica
Fregata Kolbuszowa
Motyl Stalowa Wola
Motyl Stalowa Wola
Bobry Dębica
Ikar Mielec
UNIA Busko Zdrój
Delfin Połaniec

___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
1:24.94
1:23.22
1:23.01
1:21.85
1:22.52
1:23.04
1:23.47
1:25.29
Seria 5 z 10, 11:29
1
2
3
4
5
6
7
8
Ochalik Filip
Blicharz Wiktor
Wiek Miłosz
Barszcz Mateusz
Szczepan Piotr
Gajda Jakub
Papier Mieszko
Kalita Jakub
06
06
06
06
06
05
06
06
Ikar Mielec
Fregata Kolbuszowa
UNIA Busko Zdrój
Wodnik Radom
Delfin Tarnobrzeg
Foka Sandomierz
UNIA Busko Zdrój
Delfin Tarnobrzeg

___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
1:21.16
1:20.78
1:20.73
1:20.37
1:20.58
1:20.77
1:21.08
1:21.54
Seria 6 z 10, 11:31
1
2
3
4
5
6
7
8
Markiewicz Oskar
Domino Mikołaj
Hadała Mateusz
Czegus Michał
Sobolewski Przemysław
Capała Michał
Jach Przemysław
Krzoski Oliwier
06
06
05
05
05
06
06
05
Barakuda Starachowice
Sokół Rzeszów
Motyl Stalowa Wola
Delfin Połaniec
Sokół Rzeszów
Motyl Stalowa Wola
Ikar Mielec
Barakuda Starachowice

___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
1:20.02
1:18.87
1:18.04
1:17.15
1:17.61
1:18.69
1:19.99
1:20.04
Seria 7 z 10, 11:33
1
2
3
4
5
6
7
8
Głowa Filip
Szczyrba Alex
Lubaś Jakub
Marszałek Jakub
Janus Kamil
Korga Franciszek
Wilk Jakub
Warchoł Mikołaj
05
05
05
06
05
05
05
06
Sokół Rzeszów
Foka Sandomierz
CSTR Strzyżów
Wodnik Krosno
Korona-Swim Kielce
Foka Sandomierz
Fregata Kolbuszowa
Wodnik Radom

___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
1:16.28
1:15.99
1:15.58
1:14.76
1:14.77
1:15.67
1:16.03
1:16.61
Seria 8 z 10, 11:35
1
2
3
4
5
6
7
8
Baran Michał
Dyńka Michał
Smardz Tomasz
Daczkowski Radosław
Pikor Jakub
Ziębakowski Marek
Brzozowski Szymon
Szlęzak Maciej
06
06
05
06
06
06
06
06
Sokół Rzeszów
Motyl Stalowa Wola
Motyl Stalowa Wola
Bobry Dębica
Ikar Mielec
Wodnik Radom
Delfin Tarnobrzeg
Barakuda Starachowice

___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
1:14.20
1:13.83
1:13.28
1:12.43
1:13.22
1:13.28
1:13.87
1:14.40
Seria 9 z 10, 11:37
1
2
3
4
5
6
7
8
Wojnar Tymoteusz
Lenczowski Jakub
Skuta Hubert
Kundera Olaf
Sojda Eryk
Stachowicz Kamil
Szczęch Mikołaj
Kotwica Jakub
05
06
05
05
05
05
05
06
Sokół Rzeszów
Gryf Dębica
Delfin Połaniec
Korona-Swim Kielce
KSZO Ostrowiec Św
Wodnik Krosno
Sokół Rzeszów
KSZO Ostrowiec Św

___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
1:12.12
1:11.84
1:10.88
1:09.78
1:10.78
1:11.61
1:11.93
1:12.43
Seria 10 z 10, 11:39
1
2
3
4
5
6
7
8
Wolak Maciej
Stępień Kacper
Skulski Szymon
Michta Bartosz
Błaut Maciej
Rynkiewicz Jakub
Godawski Filip
Obłudek Michał
05
05
05
05
05
05
05
05
Foka Sandomierz
UNIA Busko Zdrój
Delfin Tarnobrzeg
KSZO Ostrowiec Św
Korona-Swim Kielce
Sokół Rzeszów
Motyl Stalowa Wola
Ikar Mielec



___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
1:08.10
1:07.88
1:03.55
1:02.10
1:02.50
1:06.18
1:07.94
1:09.45
<< TOP >>
Konkurencja 12
25-03-2018 - 11:41
Dziewcząt, 200m klasyczny12 - 13 lat
Lista startowa

Rekord Okręgu Święt. Młodz.13-lat
Rekord Okręgu Święt. Młodz.12-lat
2:39.68
2:55.85
Ofman Julia
Grzebała Zuzanna
BASTA
KSOST
Ostrowiec Św.
Ostrowiec Św.
18-06-2017
08-12-2007


Rok ur.
Seria 1 z 5, 11:41
3
4
5
Siek Zuzanna
Jaskot Joanna
Zduńska Maja

06
05
06
Wodnik Radom
Gryf Dębica
Ikar Mielec
___:___.___
___:___.___
___:___.___
NT
NT
NT
Seria 2 z 5, 11:46
2
3
4
5
6
7
Kamińska Zuzanna
Wyrwicz Zuzanna
Litwin Anna
Knap Roksana
Szczepańska Emilia
Mikiewicz Klaudia
06
05
06
06
06
05
KSZO Ostrowiec Św
Korona-Swim Kielce
Ikar Mielec
Delfin Tarnobrzeg
Foka Sandomierz
Wodnik Krosno

___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
NT
NT
3:56.51
4:10.63
NT
NT
Seria 3 z 5, 11:51
1
2
3
4
5
6
7
8
Rowińska Patrycja
Fołta Patrycja
Walczyk Natalia
Misiura Magdalena
Płaza Katarzyna
Kalamarz Wiktoria
Maźnicka Martyna
Niemiec Natalia
06
06
05
05
06
06
06
06
Gryf Dębica
Sokół Rzeszów
KSZO Ostrowiec Św
KSZO Ostrowiec Św
Foka Sandomierz
Motyl Stalowa Wola
Bobry Dębica
Motyl Stalowa Wola

___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
3:44.27
3:43.03
3:38.16
3:34.92
3:35.17
3:42.82
3:43.67
3:46.04
Seria 4 z 5, 11:56
1
2
3
4
5
6
7
8
Bieniek Aleksandra
Maciąg Marta
Górniak Gabriela
Kuśnierz Amelia
Kowalska Nicola
Turczyn Aleksandra
Zygiel Paulina
Stańczyk Zuzanna

05
06
06
05
05
05
06
06
Ikar Mielec
Barakuda Starachowice
KSZO Ostrowiec Św
Ikar Mielec
Delfin Połaniec
Ikar Mielec
Ikar Mielec
Motyl Stalowa Wola
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
3:34.25
3:24.80
3:17.35
3:15.47
3:16.02
3:22.58
3:25.88
3:34.85
Seria 5 z 5, 12:00
1
2
3
4
5
6
7
8
Wierzbicka Julia
Menducka Anna
Sidło Natalia
Palińska Wiktoria
Piotrowska Karolina
Ślęczka Amelia
Motor Magdalena
Pocheć Karolina
05
06
05
05
05
05
05
05
Foka Sandomierz
KSZO Ostrowiec Św
Korona-Swim Kielce
Delfin Połaniec
CSTR Strzyżów
Delfin Tarnobrzeg
Sokół Rzeszów
Barakuda Starachowice



___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
3:14.44
3:12.92
3:09.79
3:01.91
3:05.83
3:11.95
3:14.17
3:14.74
<< TOP >>
Konkurencja 13
25-03-2018 - 12:05
Chłopców, 200m klasyczny12 - 13 lat
Lista startowa

Rekord Okręgu Święt. Młodz.13-lat
Rekord Okręgu Święt. Młodz.12-lat
2:36.73
2:46.76
Kraczkowski Tomasz
Jaworski Norbert
BASTA
UNBUS
Olsztyn
Ostrowiec Św.
16-12-2017
27-06-2010


Rok ur.
Seria 1 z 5, 12:05
3
4
5
6
Blicharz Wiktor
Szaro Maksymilian
Staniszewski Wiktor
Stefański Jakub
06
06
06
06
Fregata Kolbuszowa
Sokół Rzeszów
KSZO Ostrowiec Św
Wodnik Radom

___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
NT
NT
NT
NT
Seria 2 z 5, 12:10
1
2
3
4
5
6
7
8
Nowak Maksym
Lech Maciej
Guzik Piotr
Gunia Miłosz
Różański Igor
Siek Wojciech
Majko Dominik
Lutak Maksymilian
06
06
05
06
06
06
06
06
Motyl Stalowa Wola
Sokół Rzeszów
UNIA Busko Zdrój
KSZO Ostrowiec Św
Bobry Dębica
Motyl Stalowa Wola
UNIA Busko Zdrój
Sokół Rzeszów

___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
NT
NT
NT
3:50.71
4:38.60
NT
NT
NT
Seria 3 z 5, 12:15
1
2
3
4
5
6
7
8
Orzeł Piotr
Oleksa Paweł
Kundera Olaf
Burdzy Adam
Gluzicki Bartosz
Chmielowski Adam
Herduś Bartosz
Gostomski Oliwier
05
06
05
05
06
06
06
06
Korona-Swim Kielce
Motyl Stalowa Wola
Korona-Swim Kielce
Motyl Stalowa Wola
UNIA Busko Zdrój
Delfin Tarnobrzeg
Bobry Dębica
Barakuda Starachowice

___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
3:48.25
3:37.18
3:32.16
3:30.32
3:31.27
3:32.36
3:48.23
3:50.27
Seria 4 z 5, 12:20
1
2
3
4
5
6
7
8
Mazan Mikołaj
Urbański Dominik
Wojnar Tymoteusz
Stanisz Maciej
Hadała Mateusz
Muras Szymon
Obłudek Michał
Kesler Michał
06
05
05
06
05
06
05
05
KSZO Ostrowiec Św
Wodnik Krosno
Sokół Rzeszów
Ikar Mielec
Motyl Stalowa Wola
Ikar Mielec
Ikar Mielec
KSZO Ostrowiec Św

___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
3:27.08
3:24.46
3:16.03
3:14.85
3:15.25
3:16.83
3:25.75
3:29.05
Seria 5 z 5, 12:24
1
2
3
4
5
6
7
8
Głowa Filip
Sojda Eryk
Lenczowski Jakub
Kurdziel Kamil
Świeca Mateusz
Cudecki Igor
Tasior Seweryn
Gawron Natan
05
05
06
05
05
06
05
05
Sokół Rzeszów
KSZO Ostrowiec Św
Gryf Dębica
CSTR Strzyżów
Sokół Rzeszów
Gryf Dębica
Sokół Rzeszów
Sokół Rzeszów



___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
3:13.22
3:06.36
3:04.46
2:54.08
2:57.44
3:05.58
3:08.39
3:14.52
<< TOP >>
Konkurencja 14
25-03-2018 - 12:35
Dziewcząt, 100m grzbietowy12 - 13 lat
Lista startowa

Rekord Okręgu Święt. Młodz.13-lat
Rekord Okręgu Święt. Młodz.12-lat
1:07.94
1:09.97
Latała Weronika
Kilijańska Donata
BASTA
KSOST
Ostrowiec Św.
Ropczyce
10-12-2017
17-11-2007


Rok ur.
Seria 1 z 7, 12:35
3
4
5
Strzelecka Pola
Kalita Julia
Krok Magdalena

05
06
06
KSZO Ostrowiec Św
Wodnik Radom
Wodnik Radom
___:___.___
___:___.___
___:___.___
NT
1:51.12
NT
Seria 2 z 7, 12:37
1
2
3
4
5
6
7
Kuc Michalina
Indyk Maja
Rękas Kinga
Pietrzyk Dorota
Zielińska Zuzanna
Cieśla Emilia
Wyrwicz Zuzanna
06
06
06
06
06
06
05
UNIA Busko Zdrój
Ikar Mielec
Delfin Tarnobrzeg
Wodnik Radom
Ikar Mielec
Gryf Dębica
Korona-Swim Kielce

___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
1:43.14
1:42.16
1:39.23
1:38.79
1:39.15
1:40.73
1:42.72
Seria 3 z 7, 12:40
1
2
3
4
5
6
7
8
Zduńska Maja
Kasprzyk Katarzyna
Różycka Karolina
Pomykała Wiktoria
Urban Eliza
Skwarczyńska Zuzanna
Lalorny Anna
Niemiec Natalia
06
06
05
06
06
06
06
06
Ikar Mielec
Barakuda Starachowice
CSTR Strzyżów
KSZO Ostrowiec Św
Motyl Stalowa Wola
Wodnik Radom
Barakuda Starachowice
Motyl Stalowa Wola

___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
1:36.23
1:35.52
1:34.39
1:34.06
1:34.34
1:34.44
1:36.06
1:37.75
Seria 4 z 7, 12:42
1
2
3
4
5
6
7
8
Płaza Anna
Jonaszek Julia
Szymańska Alicja
Jaworek Anna
Bieniek Aleksandra
Bielecka Maja
Trojan Oliwia
Jurkowska Kamila
06
06
05
05
05
06
06
05
Foka Sandomierz
Motyl Stalowa Wola
Delfin Tarnobrzeg
Delfin Tarnobrzeg
Ikar Mielec
KSZO Ostrowiec Św
Bobry Dębica
Delfin Połaniec

___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
1:32.50
1:31.02
1:30.65
1:30.15
1:30.34
1:30.71
1:31.48
1:32.83
Seria 5 z 7, 12:44
1
2
3
4
5
6
7
8
Karwacka Marta
Młodawska Oliwia
Garbacz Zuzanna
Walczyk Natalia
Szelc Aleksandra
Górniak Gabriela
Tworek Amelia
Mielczarek Wiktoria

06
05
05
05
06
06
05
05
KSZO Ostrowiec Św
Barakuda Starachowice
Delfin Tarnobrzeg
KSZO Ostrowiec Św
Wodnik Krosno
KSZO Ostrowiec Św
Motyl Stalowa Wola
Ikar Mielec
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
1:29.59
1:29.06
1:28.29
1:26.51
1:26.85
1:28.93
1:29.30
1:29.62
Seria 6 z 7, 12:47
1
2
3
4
5
6
7
8
Mroczkowska Oliwia
Guzior Emilia
Zięba Marcelina
Kutz Natalia
Sulik Alicja
Głowacka Amelia
Sadłos Zofia
Maciąg Marta
06
05
05
05
06
06
06
06
Barakuda Starachowice
Sokół Rzeszów
Delfin Tarnobrzeg
Delfin Połaniec
KSZO Ostrowiec Św
Barakuda Starachowice
KSZO Ostrowiec Św
Barakuda Starachowice

___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
1:24.96
1:24.82
1:24.06
1:22.09
1:22.17
1:24.69
1:24.95
1:26.36
Seria 7 z 7, 12:49
1
2
3
4
5
6
7
8
Skowron Maria
Cyran Julia
Stachowicz Ilona
Trojnacka Oliwia
Bolek Tatiana
Gil Beata
Zych Łucja
Adamus Maja
05
06
05
05
05
05
06
06
Gryf Dębica
Sokół Rzeszów
Wodnik Krosno
Ikar Mielec
Gryf Dębica
Korona-Swim Kielce
Delfin Tarnobrzeg
Barakuda Starachowice



___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
1:20.60
1:18.90
1:17.08
1:14.66
1:16.97
1:17.86
1:19.31
1:21.84
<< TOP >>
Konkurencja 15
25-03-2018 - 12:52
Chłopców, 100m grzbietowy12 - 13 lat
Lista startowa

Rekord Okręgu Święt. Młodz.13-lat
Rekord Okręgu Święt. Młodz.12-lat
1:05.45
1:07.65
Gotszling Dawid
Gotszling Dawid
BASTA
BASTA
Kielce
Kielce
05-04-2014
14-12-2013


Rok ur.
Seria 1 z 8, 12:52
3
4
5
6
Guzik Piotr
Złotek Kamil
Skuta Hubert
Śliwiński Mikołaj
05
06
05
06
UNIA Busko Zdrój
CSTR Strzyżów
Delfin Połaniec
CSTR Strzyżów

___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
NT
NT
NT
NT
Seria 2 z 8, 12:54
1
2
3
4
5
6
7
8
Kalita Jakub
Flaga Kacper
Lutak Maksymilian
Różański Igor
Grochowina Kacper
Ziębakowski Marek
Andrakowicz Oskar
Barszcz Mateusz
06
06
06
06
05
06
05
06
Delfin Tarnobrzeg
CSTR Strzyżów
Sokół Rzeszów
Bobry Dębica
UNIA Busko Zdrój
Wodnik Radom
Ikar Mielec
Wodnik Radom

___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
NT
NT
1:53.22
1:51.11
1:52.60
NT
NT
NT
Seria 3 z 8, 12:57
1
2
3
4
5
6
7
8
Orzeł Piotr
Wiek Miłosz
Ślazyk Szymon
Fortuna Wiktor
Warchoł Mikołaj
Zabłotny Nikodem
Bębenek Tomasz
Majko Dominik
05
06
06
06
06
05
06
06
Korona-Swim Kielce
UNIA Busko Zdrój
Bobry Dębica
UNIA Busko Zdrój
Wodnik Radom
UNIA Busko Zdrój
UNIA Busko Zdrój
UNIA Busko Zdrój

___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
1:45.13
1:42.89
1:41.15
1:38.35
1:38.61
1:42.42
1:43.02
1:50.14
Seria 4 z 8, 12:59
1
2
3
4
5
6
7
8
Gunia Miłosz
Mańka Antoni
Świstak Miłosz
Janus Kamil
Lubaś Jakub
Smykla Hubert
Szaro Łukasz
Błasiak Jan
06
06
06
05
05
06
05
06
KSZO Ostrowiec Św
Barakuda Starachowice
Gryf Dębica
Korona-Swim Kielce
CSTR Strzyżów
Ikar Mielec
CSTR Strzyżów
KSZO Ostrowiec Św

___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
1:36.16
1:34.36
1:32.11
1:30.00
1:31.27
1:33.11
1:36.01
1:38.14
Seria 5 z 8, 13:02
1
2
3
4
5
6
7
8
Banach Jan
Sabat Filip
Szczęch Mikołaj
Rajca Nikodem
Bartnik Gabriel
Flisiak Oskar
Ochalik Filip
Sierant Krzysztof
05
06
05
06
06
05
06
05
Korona-Swim Kielce
Motyl Stalowa Wola
Sokół Rzeszów
Ikar Mielec
Bobry Dębica
Delfin Połaniec
Ikar Mielec
Foka Sandomierz

___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
1:29.32
1:27.63
1:27.57
1:26.96
1:27.46
1:27.59
1:29.07
1:29.86
Seria 6 z 8, 13:04
1
2
3
4
5
6
7
8
Papier Mieszko
Rzemień Karol
Hryniszyn Igor
Szczyrba Alex
Nowak Maksym
Domino Mikołaj
Gryz Jakub
Sobolewski Przemysław
06
06
06
05
06
06
06
05
UNIA Busko Zdrój
Fregata Kolbuszowa
Motyl Stalowa Wola
Foka Sandomierz
Motyl Stalowa Wola
Sokół Rzeszów
Motyl Stalowa Wola
Sokół Rzeszów

___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
1:26.56
1:26.27
1:25.09
1:24.85
1:25.08
1:25.99
1:26.55
1:26.75
Seria 7 z 8, 13:06
1
2
3
4
5
6
7
8
Stachowicz Kamil
Muras Szymon
Kesler Michał
Smardz Tomasz
Krzoski Oliwier
Nowak Jan
Karaś Oskar
Markiewicz Oskar
05
06
05
05
05
05
05
06
Wodnik Krosno
Ikar Mielec
KSZO Ostrowiec Św
Motyl Stalowa Wola
Barakuda Starachowice
Delfin Połaniec
KSZO Ostrowiec Św
Barakuda Starachowice

___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
1:23.44
1:22.37
1:22.04
1:19.94
1:20.70
1:22.04
1:23.28
1:23.62
Seria 8 z 8, 13:08
1
2
3
4
5
6
7
8
Czernicki Hubert
Szczepan Wójcik
Rynkiewicz Jakub
Żuczek Paweł
Radkiewicz Kajetan
Surowaniec Jakub
Szostak Michał
Baran Michał
05
06
05
05
05
05
06
06
Sokół Rzeszów
Fregata Kolbuszowa
Sokół Rzeszów
Ikar Mielec
KSZO Ostrowiec Św
Motyl Stalowa Wola
Fregata Kolbuszowa
Sokół Rzeszów



___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
1:19.29
1:17.26
1:13.73
1:10.63
1:11.55
1:16.48
1:18.03
1:19.55
<< TOP >>
Konkurencja 16
25-03-2018 - 13:17
Dziewcząt, 200m zmienny12 - 13 lat
Lista startowa

Rekord Okręgu Święt. Młodz.13-lat
Rekord Okręgu Święt. Młodz.12-lat
2:28.84
2:33.74
Latała Weronika
Petrykowska Adrianna
BASTA
KSOST
Ostrowiec Św.
Ostrowiec Św.
18-06-2017
09-12-2017


Rok ur.
Seria 1 z 5, 13:17
1
2
3
4
5
6
7
8
Mroczka Milena
Górlicka Weronika
Kokosza Izabela
Jeśko Wiktoria
Zygiel Paulina
Machowska Sylwia
Siek Zuzanna
Kalamarz Wiktoria

06
06
06
06
06
06
06
06
Bobry Dębica
Wodnik Radom
Wodnik Krosno
Barakuda Starachowice
Ikar Mielec
Motyl Stalowa Wola
Wodnik Radom
Motyl Stalowa Wola
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
NT
NT
3:29.87
3:26.43
3:26.90
3:32.50
NT
NT
Seria 2 z 5, 13:21
1
2
3
4
5
6
7
8
Stańczyk Zuzanna
Zielińska Zuzanna
Michno Izabela
Zielińska Joanna
Pawełek Zuzanna
Głowacka Oliwia
Mielczarek Wiktoria
Trojan Oliwia
06
06
06
06
06
05
05
06
Motyl Stalowa Wola
Ikar Mielec
Ikar Mielec
Foka Sandomierz
Sokół Rzeszów
Barakuda Starachowice
Ikar Mielec
Bobry Dębica

___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
3:25.12
3:22.86
3:20.86
3:15.81
3:19.15
3:22.66
3:23.46
3:25.70
Seria 3 z 5, 13:25
1
2
3
4
5
6
7
8
Płaza Katarzyna
Paśko Julia
Gawron Karolina
Piotrowska Karolina
Misiura Magdalena
Celińska Małgorzata
Sulik Alicja
Tokarska Zuzanna
06
05
06
05
05
06
06
05
Foka Sandomierz
Sokół Rzeszów
CSTR Strzyżów
CSTR Strzyżów
KSZO Ostrowiec Św
KSZO Ostrowiec Św
KSZO Ostrowiec Św
Barakuda Starachowice

___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
3:11.02
3:10.53
3:05.98
3:04.01
3:05.27
3:06.11
3:10.69
3:15.01
Seria 4 z 5, 13:29
1
2
3
4
5
6
7
8
Adamska Laura
Marczak Martyna
Kuśnierz Amelia
Sidło Natalia
Cyran Julia
Michalska Julia
Ziobro Patrycja
Guzior Emilia
05
05
05
05
06
05
06
05
Ikar Mielec
Wodnik Krosno
Ikar Mielec
Korona-Swim Kielce
Sokół Rzeszów
Korona-Swim Kielce
CSTR Strzyżów
Sokół Rzeszów

___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
3:01.50
2:59.91
2:58.46
2:56.92
2:57.72
2:59.13
3:00.45
3:03.86
Seria 5 z 5, 13:33
1
2
3
4
5
6
7
8
Pocheć Karolina
Menducka Anna
Jarzyna Maria
Petrykowska Adrianna
Szafrańska Malwina
Szczudło Gabriela
Iżewska Gabriela
Wierzbicka Julia
05
06
05
05
06
05
05
05
Barakuda Starachowice
KSZO Ostrowiec Św
Barakuda Starachowice
KSZO Ostrowiec Św
KSZO Ostrowiec Św
Gryf Dębica
Motyl Stalowa Wola
Foka Sandomierz



___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
2:53.60
2:52.28
2:51.70
2:33.74
2:45.18
2:52.28
2:53.48
2:54.18
<< TOP >>
Konkurencja 17
25-03-2018 - 13:37
Chłopców, 200m zmienny12 - 13 lat
Lista startowa

Rekord Okręgu Święt. Młodz.13-lat
Rekord Okręgu Święt. Młodz.12-lat
2:20.42
2:29.13
Gotszling Dawid
Michta Bartosz
BASTA
KSOST
Ostrowiec Św.
Ostrowiec Św.
29-06-2014
09-12-2017


Rok ur.
Seria 1 z 6, 13:37
2
3
4
5
6
7
Staniak Mikołaj
Szaro Maksymilian
Szymański Igor
Stefański Jakub
Lech Maciej
Bąk Mikołaj
06
06
06
06
06
06
Wodnik Radom
Sokół Rzeszów
Wodnik Radom
Wodnik Radom
Sokół Rzeszów
Wodnik Radom

___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
NT
NT
NT
NT
NT
NT
Seria 2 z 6, 13:42
1
2
3
4
5
6
7
8
Banach Jan
Jach Przemysław
Nowak Jan
Pikor Jakub
Korga Franciszek
Capała Michał
Brzozowski Szymon
Marszałek Jakub
05
06
05
06
05
06
06
06
Korona-Swim Kielce
Ikar Mielec
Delfin Połaniec
Ikar Mielec
Foka Sandomierz
Motyl Stalowa Wola
Delfin Tarnobrzeg
Wodnik Krosno

___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
3:38.67
3:29.80
3:25.02
3:18.83
3:24.18
3:27.62
3:36.03
NT
Seria 3 z 6, 13:46
1
2
3
4
5
6
7
8
Hryniszyn Igor
Gajda Jakub
Szczepan Piotr
Wilk Jakub
Rajca Nikodem
Tasior Seweryn
Czegus Michał
Oleksa Paweł
06
05
06
05
06
05
05
06
Motyl Stalowa Wola
Foka Sandomierz
Delfin Tarnobrzeg
Fregata Kolbuszowa
Ikar Mielec
Sokół Rzeszów
Delfin Połaniec
Motyl Stalowa Wola

___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
3:18.28
3:15.65
3:14.68
3:09.04
3:12.76
3:15.56
3:16.84
3:18.30
Seria 4 z 6, 13:50
1
2
3
4
5
6
7
8
Mazan Mikołaj
Dyńka Michał
Stanisz Maciej
Godawski Filip
Szlęzak Maciej
Daczkowski Radosław
Gawron Natan
Urbański Dominik
06
06
06
05
06
06
05
05
KSZO Ostrowiec Św
Motyl Stalowa Wola
Ikar Mielec
Motyl Stalowa Wola
Barakuda Starachowice
Bobry Dębica
Sokół Rzeszów
Wodnik Krosno

___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
3:07.55
3:04.46
3:00.89
2:59.40
2:59.62
3:01.83
3:07.51
3:07.65
Seria 5 z 6, 13:54
1
2
3
4
5
6
7
8
Karaś Oskar
Stępień Kacper
Wolak Maciej
Szczepan Wójcik
Kotwica Jakub
Surowaniec Jakub
Skulski Szymon
Cudecki Igor
05
05
05
06
06
05
05
06
KSZO Ostrowiec Św
UNIA Busko Zdrój
Foka Sandomierz
Fregata Kolbuszowa
KSZO Ostrowiec Św
Motyl Stalowa Wola
Delfin Tarnobrzeg
Gryf Dębica

___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
2:57.90
2:56.22
2:54.58
2:52.03
2:52.79
2:54.80
2:57.60
2:58.88
Seria 6 z 6, 13:58
1
2
3
4
5
6
7
8
Świeca Mateusz
Kurdziel Kamil
Żuczek Paweł
Michta Bartosz
Błaut Maciej
Radkiewicz Kajetan
Szostak Michał
Czernicki Hubert
05
05
05
05
05
05
06
05
Sokół Rzeszów
CSTR Strzyżów
Ikar Mielec
KSZO Ostrowiec Św
Korona-Swim Kielce
KSZO Ostrowiec Św
Fregata Kolbuszowa
Sokół Rzeszów



___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
2:50.53
2:47.78
2:34.53
2:29.13
2:33.40
2:36.71
2:49.17
2:50.94
<< TOP >>
Konkurencja 18
25-03-2018 - 14:08
4 x 50m dowolny12 - 13 lat
Lista startowa

Rekord Okręgu Święt. Młodz.13-lat
Rekord Okręgu Święt. Młodz.13-lat
Rekord Okręgu Święt. Młodz.13-lat
Rekord Okręgu Święt. Młodz.12-lat
Rekord Okręgu Święt. Młodz.12-lat
Rekord Okręgu Święt. Młodz.12-lat
1:51.63
1:58.53
1:50.71
2:04.32
2:07.71
2:00.86
KS KSZO Ostrowiec Św. - Chł.
SKP Barakuda Starachowice
SKP Barakuda Starachowice
KS KSZO Ostrowiec Św. - Chł.
KS KSZO Ostrowiec Św. - Dz.
SKP Barakuda Starachowice - Mi
KSOST
BASTA
BASTA
KSOST
KSOST
BASTA
Ostrowiec Św.
Ostrowiec Św.
Ostrowiec Św.
Stalowa Wola
Ostrowiec Św.
Ostrowiec Św.
30-06-2013
30-09-2017
10-12-2017
09-06-2012
26-04-2014
11-12-2016


Seria 1 z 6, 14:08
3
4
5
Barakuda Starachowice-12/2
KSZO Ostrowiec-12/1
Wodnik Radom-12/1

Barakuda Starachowice
KSZO Ostrowiec Św
Wodnik Radom
___:___.___
___:___.___
___:___.___
NT
NT
NT
Seria 2 z 6, 14:11
2
3
4
5
6
7
Wodnik Radom-12/2
Ikar Mielec-13/1
Ikar Mielec-12/2
Barakuda Starachowice-13/1
CSTR Strzyżów-13/1
KSZO Ostrowiec-13/1

Wodnik Radom
Ikar Mielec
Ikar Mielec
Barakuda Starachowice
CSTR Strzyżów
KSZO Ostrowiec Św
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
NT
NT
NT
NT
NT
NT
Seria 3 z 6, 14:15
1
2
3
4
5
6
7
8
CSTR Strzyżów-12/1
Ikar Mielec-12/3
Wodnik Radom-12/3
Wodnik Krosno-13/1
Barakuda Starachowice-12/1
KSZO Ostrowiec-12/2
Foka Sandomierz-13/1
Ikar Mielec-13/2

CSTR Strzyżów
Ikar Mielec
Wodnik Radom
Wodnik Krosno
Barakuda Starachowice
KSZO Ostrowiec Św
Foka Sandomierz
Ikar Mielec
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
NT
NT
NT
NT
NT
NT
NT
NT
Seria 4 z 6, 14:18
1
2
3
4
5
6
7
8
Unia Busko Zdrój-12/1
KSZO Ostrowiec-13/2
Bobry Dębica-12/2
Motyl Stalowa Wola-12/3
Sokół Rzeszów-12/2
Foka Sandomierz-12/1
Delfin Połaniec-13/1
KSZO Ostrowiec-12/3

UNIA Busko Zdrój
KSZO Ostrowiec Św
Bobry Dębica
Motyl Stalowa Wola
Sokół Rzeszów
Foka Sandomierz
Delfin Połaniec
KSZO Ostrowiec Św
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
NT
NT
2:43.87
2:33.28
2:36.16
NT
NT
NT
Seria 5 z 6, 14:22
1
2
3
4
5
6
7
8
Bobry Dębica-12/1
Korona-Swim Kielce-13/2
Sokół Rzeszów-13/3
Fregata Kolbuszowa-12/1
Sokół Rzeszów-12/1
Motyl Stalowa Wola-12/1
Motyl Stalowa Wola-12/2
Gryf Debica-12/1

Bobry Dębica
Korona-Swim Kielce
Sokół Rzeszów
Fregata Kolbuszowa
Sokół Rzeszów
Motyl Stalowa Wola
Motyl Stalowa Wola
Gryf Dębica
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
2:24.49
2:22.03
2:18.37
2:17.11
2:17.45
2:21.94
2:24.48
2:27.28
Seria 6 z 6, 14:25
1
2
3
4
5
6
7
8
Ikar Mielec-12/1
Sokół Rzeszów-13/2
Delfin Tarnobrzeg-13/1
Korona-Swim Kielce-13/1
Sokół Rzeszów-13/1
Gryf Debica-13/1
Motyl Stalowa Wola-13/1
Delfin Tarnobrzeg-12/1



Ikar Mielec
Sokół Rzeszów
Delfin Tarnobrzeg
Korona-Swim Kielce
Sokół Rzeszów
Gryf Dębica
Motyl Stalowa Wola
Delfin Tarnobrzeg
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
___:___.___
2:12.67
2:11.92
2:09.93
1:59.82
2:02.61
2:11.15
2:11.96
2:16.42