Osiągnięcia - 2017r


Mistrzostwa Świata Juniorów - Indianapolis (USA)

Dominik Bujak
  • 14 m. 400m st.zmiennym - 4:24,91
  • 12 m. 200m st.zmiennym - 2:04,07

Mistrzostwa Europy Juniorów - Netanya (ISR)

Dominik Bujak
  • 5 m. 400m st.zmiennym - 4:21,93
  • 7 m. 200m st.zmiennym - 2:03,57

Letnie Mistrzostwa Polski - basen 50m

  •   • Mistrzostwa Polski Seniorów i Młodzieżowców - Lublin

Dominik Bujak
  • 3 m. 400m st.zmiennym - 4:23,44
  • 7 m. 200m st.zmiennym - 2:04,86

Piotr Bujak
  • 6 m. 1500m st.dowolnym - 15:43,52
  • 5 m. 800m st.dowolnym - 8:13.71
  • 8 m. 400m st.dowolnym - 3:59.36
 Młodzieżowcy
  • 3 m. 1500m st.dowolnym - 15:43,52
  • 3 m. 800m st.dowolnym - 8:13.71
  • 6 m. 400m st.dowolnym - 3:59.36

Młodzieżowcy
  • 6 m. 100m st.dowolnym - 0:59,31
  • 7 m. 200m st.dowolnym - 2:09,03
  • 9 m. 200m st.zmiennym - 2:29,18

  •   •  Mistrzostwa Polski Juniorów 17,18-lat - Warszawa

Dominik Bujak
  • 1 m. 400m st.zmiennym - 4:22,08
  • 1 m. 200m st.zmiennym - 2:03,58
  • 2 m. 200m st.motylkowym - 2:03,52

  • 7 m. 400m st.dowolnym - 4:34.19
  • 8 m. 800m st.dowolnym - 9:28,50

  •  9 m. 100m st.motylkowym - 1:05,10

  •   • Mistrzostwa Polski Juniorów 16-lat - Opole

Dawid Gotszling
  • 3 m. 200m st.zmiennym - 2:08,53
  • 4 m. 200m st.grzbietowym - 2:09,43
  • 7 m. 100m st.dowolnym - 0:54,13


  • 5 m. 200m st.motylkowym - 2:26,00
  • 6 m. 100m st.motylkowym - 1:05,83
  • 8 m. 200m st.zmiennym - 2:32,16
  • 10 m. 50m st.motylkowym - 0:30,29

  •   • Mistrzostwa Polski Juniorów 15-lat - Lublin

Aleksandra Banaczkowska
  • 3 m. 100m st.klasycznym - 1:13,55
  • 3 m. 200m st.klasycznym - 2:35,05
  • 3 m. 400m st.zmiennym - 5:04,48
  • 5 m. 4x100m st.dowolnym - 4:10,52
  • 5 m. 4x100m st.zmiennym - 4:40,31

  • 7 m. 50m st.klasycznym - 0:31,69
  • 9 m. 100m st.klasycznym - 1:10,42
  • 10 m. 200m st.klasycznym - 2:30,69

  • 5 m. 200m st.dowolnym - 1:57,92
  • 6 m. 400m st.dowolnym - 4:14,79
  • 10 m. 100m st.dowolnym - 0:56,30
  • 8 m. 4x200m st.dowolnym - 8:26,05
  • 8 m. 4x100m st.dowolnym - 3:52,06

  • 8 m. 50m st.motylkowym - 0:29,58
  • 9 m. 100m st.motylkowym - 1:06,70
  • 5 m. 4x100m st.dowolnym - 4:10,52
  • 7 m. 4x200m st.dowolnym - 9:12,51
  • 5 m. 4x100m st.zmiennym - 4:40,31


  • 5 m. 4x100m st.dowolnym - 4:10,52
  • 7 m. 4x200m st.dowolnym - 9:12,51


  • 5 m. 4x100m st.dowolnym - 4:10,52
  • 7 m. 4x200m st.dowolnym - 9:12,51
  • 5 m. 4x100m st.zmiennym - 4:40,31


  • 7 m. 4x200m st.dowolnym - 9:12,51


  • 5 m. 4x100m st.zmiennym - 4:40,31

  • 9 m. 200m st.grzbietowym - 2:29,25

  • 10 m. 50m st.grzbietowym - 0:29,36

  • 8 m. 4x200m st.dowolnym - 8:26,05
  • 8 m. 4x100m st.dowolnym - 3:52,06

  • 8 m. 4x200m st.dowolnym - 8:26,05
  • 8 m. 4x100m st.dowolnym - 3:52,06

  • 8 m. 4x100m st.dowolnym - 3:52,06

  • 4 m. 4x200m st.dowolnym - 8:26,05

  •   • Mistrzostwa Polski Juniorów 14-lat - Olsztyn

Patryk Stefański
  • 3 m. 50m st.dowolnym - 0:25,64
  • 5 m. 200m st.klasycznym - 2:22,45

Zimowe Mistrzostwa Polski - basen 25m

  •   •  Mistrzostwa Polski Juniorów 17,18-lat - Gorzów Wlkp.

Dominik Bujak
  • 2 m. 400m st.zmiennym - 4:18,33
  • 2 m. 200m st.zmiennym - 2:00,90
  • 4 m. 200m st.motylkowym - 1:59,94

  • 5 m. 800m st.dowolnym - 9:02,60
  • 5 m. 200m st.dowolnym - 2:03,73
  • 6 m. 400m st.dowolnym - 4:21,49

  •   • Mistrzostwa Polski Juniorów 16-lat - Gliwice

Dawid Gotszling
  •  3 m. 100m st.zmiennym - 0:58,82
  •  4 m. 200m st.zmiennym - 2:06,14
  •  4 m. 200m st.grzbietowym - 2:03,09
  •  7 m. 100m st.dowolnym - 0:52,39
  •  8 m. 50m st.dowolnym - 0:24,22

  •  4 m. 200m st.dowolnym - 2:05,62
  •  4 m. 400m st.dowolnym - 4:24,06

  •  4 m. 400m st.zmiennym - 4:28,64
  •  5 m. 1500m st.dowolnym - 16:14,02
  •  6 m. 200m st.zmiennym - 2:07,70
  •  6 m. 200m st.motylkowym - 2:08,18

  •   • Mistrzostwa Polski Juniorów 15-lat - Ostrowiec Św.

  •  4 m. 200m st.klasycznym - 2:35,22
  •  8 m. 100m st.klasycznym - 1:14,67
  •  10 m. 400m st.zmiennym - 5:04,29
  •  6 m. 4x200m st.dowolnym - 9:00,74
  •  8 m. 4x100m st.zmiennym - 4:39,26
  •  9 m. 4x100m st.dowolnym - 4:09,87

  •  5 m. 200m st.zmiennym - 2:22,64
  •  6 m. 100m st.zmiennym - 1:07,44
  •  7 m. 100m st.grzbietowym - 1:05,28
  •  7 m. 200m st.grzbietowym - 2:20,72

  •  5 m. 200m st.dowolnym - 1:56,74
  •  8 m. 4x100m st.dowolnym - 3:47,10

  •  8 m. 200m st.klasycznym - 2:26,89
  •  10 m. 100m st.klasycznym - 1:08,41
  •  8 m. 4x100m st.dowolnym - 3:47,10

  •  10 m. 50m st.motylkowym - 0:29,91
  •  6 m. 4x200m st.dowolnym - 9:00,74
  •  8 m. 4x100m st.zmiennym - 4:39,26
  •  9 m. 4x100m st.dowolnym - 4:09,87

  •  7 m. 50m st.grzbietowym - 0:27,93
  •  10 m. 50m st.motylkowym - 0:27,84

  •  6 m. 4x200m st.dowolnym - 9:00,74
  •  8 m. 4x100m st.zmiennym - 4:39,26
  •  9 m. 4x100m st.dowolnym - 4:09,87


  •  6 m. 4x200m st.dowolnym - 9:00,74
  •  9 m. 4x100m st.dowolnym - 4:09,87


  •  8 m. 4x100m st.zmiennym - 4:39,26

  •  8 m. 4x100m st.dowolnym - 3:47,10

  •  8 m. 4x100m st.dowolnym - 3:47,10

  •   • Mistrzostwa Polski Juniorów 14-lat - Olsztyn

  •  9 m. 50m st.dowolnym - 0:26,06
  •  10 m. 4x100m st.dowolnym - 3:59,80

  •  10 m. 4x100m st.dowolnym - 3:59,80

  •  10 m. 4x100m st.dowolnym - 3:59,80

  •  10 m. 4x100m st.dowolnym - 3:59,80


Drużynowe Mistrzostwa Młodzików - basen 25m

SKP Barakuda Starachowice
    2 miejsce w zestawieniu ogólnopolskim edycji 2017r.

Adamus Hanna, Barański Jakub, Bontor Patrycja, Dziwosz Julia, Gałka Weronika, Głowacki Olaf, Kraczkowski Tomasz, Latała Weronika, Nowak Kacper, Ofman Julia, Pomorski Łukasz, Sierpień Aleksandra, Skierniewski Filip, Sobieraj Krystian, Stanecka Hanna, Wiśniewska Antonina, Wypchło Jakub
Trener: Bartosz Stanecki


Waterpolo

  •   • Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych - Warszawa

KS KSZO Ostrowiec Świętokrzyski
    Srebrne medale Mistrzostw Polski.

Jakub Krawczyk, Michał Grys, Patryk Sadłowski, Aleksander Ozga, Igor Szląszkiewicz, Jakub Kochański, Kamil Żak, Maksymilian Krakowiak, Kamil Nawodziński, Kacper Nadbrzuchowski, Oskar Jarocha, Cezary Pietrzyk.
Trenerzy: Robert Serwin i Mariusz Stawecki

  •   • Drużynowe Mistrzostwa Młodzików U-13 - Ostrowiec Św.

KS KSZO Ostrowiec Świętokrzyski
    Mistrzowie Polski Młodzików U-13.

Jan Skaliński, Igor Ostrowski, Brajan Gromski, Kamil Broś, Filip Budzyn, Wiktor Staniszewski, Daniel Idzikowski, Jan Krzowski, Olaf Pałasz, Dawid Karyś, Dariusz Woźniak, Olaf Szwajda, Adam Lipicki
Trenerzy: Robert Serwin i Mariusz Stawecki