Aktualizacja: Kielce - 14.04.2021r



Rekordy Okręgu Świętokrzyskiego Juniorów 15-lat

Dziewcząt, - 15
dowolny
Krótki basen (25m)

50m26.71Latała Weronika04POLBASTA14-12-2018Olsztyn
100m58.63Kawecka Anna92POLARKIE09-12-2007Ostrowiec Św.
200m2:01.20Kilijańska Donata95POLKSOST29-11-2009Gorzów Wlkp.
400m4:11.12Kilijańska Donata95POLKSOST21-11-2010Łódź
800m8:31.44Kilijańska Donata95POLKSOST02-12-2010Szczecin
1500m16:16.38Kilijańska Donata95POLKSOST01-12-2010Szczecin
grzbietowy
50m29.76Latała Weronika04POLBASTA15-12-2018Olsztyn
100m1:04.62Steć Oliwia04POLKSOST16-12-2018Olsztyn
200m2:18.09Kilijańska Donata95POLKSOST23-10-2010Bochnia
klasyczny
50m33.11Kamińska Zuzanna06POLKSOST18-12-2020Ostrowiec Św.
100m1:11.66Ofman Julia04POLBASTA07-12-2019Opole
200m2:32.25Banaczkowska Aleksandra02POLKSOST09-12-2017Ostrowiec Św.
motylkowy
50m28.61Michalska Julia05POLKOKIE12-12-2020Łódź
100m1:03.21Latała Weronika04POLBASTA15-11-2019Wrocław
200m2:16.00Kilijańska Donata95POLKSOST24-01-2010Katowice
zmienny
100m1:07.24Piotrowicz Maja02POLBASTA05-03-2017Ostrowiec Św.
200m2:20.58Wołek Oliwia01POLKSOST05-03-2016Gorzów Wlkp.
400m4:53.17Kilijańska Donata95POLKSOST24-01-2010Katowice

Dziewcząt, - 15
dowolny Sztafeta
Krótki basen (25m)
4 x 50m1:56.27KS KSZO Ostrowiec Św.POLKSOST25-04-2015Końskie
Szafrańska Julia, Wolek Oliwia, Wicha Karolina, Tomoń Martyna
4 x 100m4:05.01KS KSZO Ostrowiec Św.POLKSOST19-12-2020Ostrowiec Św.
Sadłos Zofia, Szafrańska Malwina, Celińska Małgorzata, Kamińska Zuzanna
4 x 200m9:00.74KS KSZO Ostrowiec ŚwPOLKSOST03-03-2017Ostrowiec Św.
Błaszkiewicz Wiktoria, Boroń Paulina, Nowak Adrianna, Banaczkowska Aleksandra
zmienny Sztafeta
4 x 50m2:03.72SKP Barakuda StarachowicePOLBASTA16-02-2019Ostrowiec Św.
Stanecka Hanna, Ofman Julia, Latała Weronika, Sierpień Aleksandra
4 x 100m4:22.71SKP Barakuda StarachowicePOLBASTA08-12-2019Opole
Stanecka Hanna, Ofman Julia, Latała Weronika, Sierpień Aleksandra

Mieszane, - 15
dowolny Sztafeta
Krótki basen (25m)
4 x 50m1:45.97SL Salos Cortile KielcePOLSAKIE20-12-2014Ostrowiec Św.
Kijewski Kasper, Tomaszewska Aleksandra, Opałko Dominika, Bujak Dominik
zmienny Sztafeta
4 x 50m2:00.18SKP Barakuda StarachowicePOLBASTA13-04-2019Sandomierz
Barański Jakub, Ofman Julia, Latała Weronika, Skierniewski Filip