Aktualizacja: Kielce - 28.11.2020r



Rekordy Okręgu Świętokrzyskiego Dzieci

Chłopców, - 11
dowolny
Krótki basen (25m)
50m28.70Grzesik Franciszek09POLKSOST24-10-2020Staszów
100m1:03.78Grzesik Franciszek09POLKSOST15-11-2020Ostrowiec Św.
200m2:21.28Kowalski Patryk97POLUNBUS06-12-2008Busko Zdrój
400m5:00.94Kowalski Patryk97POLUNBUS06-12-2008Busko Zdrój
800m10:19.36Kowalski Patryk97POLUNBUS08-11-2008Jędrzejów
grzbietowy
50m33.37Grzesik Franciszek09POLKSOST07-11-2020Busko-Zdrój
100m1:11.84Grzesik Franciszek09POLKSOST28-11-2020Ostrowiec Św.
200m2:38.72Gotszling Dawid01POLKOKIE08-12-2012Ostrowiec Sw.
klasyczny
50m38.16Treliński Bartosz94POLORJED17-12-2005Kielce
100m1:24.62Kundera Jeremiasz09POLKOKIE15-11-2020Ostrowiec Św.
200m2:57.56Treliński Bartosz94POLORJED19-11-2005Czarniecka Góra
motylkowy
50m31.95Grzesik Franciszek09POLKSOST14-11-2020Ostrowiec Św.
100m1:14.11Grzesik Franciszek09POLKSOST14-11-2020Ostrowiec Św.
200m2:43.46Michta Bartosz05POLKSOST11-12-2016Ostrowiec Św.
zmienny
100m1:13.21Grzesik Franciszek09POLKSOST15-11-2020Ostrowiec Św.
200m2:38.75Gotszling Dawid01POLKOKIE24-11-2012Busko-Zdrój
400m5:46.22Barusiński Kordian01POLKOKIE08-12-2012Ostrowiec Sw.

Chłopców, - 11
dowolny Sztafeta
Krótki basen (25m)
4 x 50m2:12.08KS KSZO Ostrowiec Św.POLKSOST07-11-2020Busko-Zdrój
Kogut Bartosz, Kalita Michał, Budzeń Patryk, Grzesik Franciszek
4 x 100m4:48.55MUKP Korona-Swim KielcePOLKOKIE17-12-2011Ostrowiec Św.
Polak Mikolaj, Matuszewski Krzysztof, Gotszling Dawid, Kowalik Krystian
4 x 200m10:21.06MUKP Korona-Swim KielcePOLKOKIE17-12-2011Ostrowiec Św.
Kowalik Krystian, Matuszewski Krzysztof, Gotszling Dawid, Polak Mikolaj
zmienny Sztafeta
4 x 50m2:22.44MUKP Korona-Swim KielcePOLKOKIE28-11-2020Ostrowiec Św.
Nalej Maciej, Kundera Jeremiasz, Osuch Mateusz, Konopka Maksymilian
4 x 100m5:15.00MUKP Korona-Swim KielcePOLKOKIE15-11-2020Ostrowiec Św.
Nalej Maciej, Kundera Jeremiasz, Osuch Mateusz, Konopka Maksymilian

Mieszane, - 11
dowolny Sztafeta
Krótki basen (25m)
4 x 50m2:09.33KS KSZO Ostrowiec Św.POLKSOST11-12-2016Ostrowiec Św.
Petrykowska Adrianna, Michta Bartosz, Szafrańska Malwina, Radkiewicz Kajetan
zmienny Sztafeta
4 x 50m2:23.82KS KSZO Ostrowiec Św.POLKSOST24-10-2020Staszów
Górniak Adrianna, Budzeń Patryk, Grzesik Franciszek, Beksińska Amelia