Aktualizacja: Kielce, 30.10.2017r



Rekordy Okręgu Świętokrzyskiego Młodzików 13-lat

Chłopców, - 13
dowolny
Krótki basen (25m)
50m25.96Gotszling Dawid01POLBASTA20-12-2014Oświęcim
100m56.72Gotszling Dawid01POLBASTA29-06-2014Ostrowiec Św.
200m2:03.43Kurant Roger94POLKSOST08-12-2007Ostrowiec Św.
400m4:16.57Kurant Roger94POLKSOST09-12-2007Ostrowiec Św.
800m8:53.64Kurant Roger94POLKSOST08-12-2007Ostrowiec Św.
1500m16:51.13Kurant Roger94POLKSOST09-11-2007Saint Dizier (FRA)
grzbietowy
50m30.24Gotszling Dawid01POLBASTA20-12-2014Oświęcim
100m1:05.45Gotszling Dawid01POLBASTA05-04-2014Kielce
200m2:17.81Gotszling Dawid01POLBASTA28-06-2014Ostrowiec Św.
klasyczny
50m32.25Treliński Bartosz94POLORJED08-12-2007Ostrowiec Św.
100m1:11.42Treliński Bartosz94POLORJED21-12-2007Oświęcim
200m2:37.53Zabojszcz Wojciech95POLKOKIE20-12-2008Oświęcim
motylkowy
50m28.94Stefański Patryk03POLKSOST10-12-2016Ostrowiec Św.
100m1:03.30Michta Kacper00POLKSOST29-06-2013Ostrowiec Św.
200m2:18.37Kurant Roger94POLKSOST08-12-2007Ostrowiec Św.
zmienny
100m1:05.19Gotszling Dawid01POLBASTA30-11-2014Ostrowiec Św.
200m2:20.42Gotszling Dawid01POLBASTA29-06-2014Ostrowiec Św.
400m4:58.87Gotszling Dawid01POLBASTA20-12-2014Oświęcim

Chłopców, - 13
dowolny Sztafeta
Krótki basen (25m)
4 x 50m1:51.63KS KSZO Ostrowiec Św.POLKSOST30-06-2013Ostrowiec Św.
Bartkowski Jakub, Szeląg Mikołaj, Orłowski Kamil, Michta Kacper
4 x 100m4:05.66KS KSZO Ostrowiec Św.POLKSOST07-12-2013Ostrowiec Św.
Michta Kacper, Szeląg Mikołaj, Jarocha Oskar, Orłowski Kamil
4 x 200m8:47.68KS KSZO Ostrowiec Św.POLKSOST07-12-2013Ostrowiec Św.
Michta Kacper, Jarocha Oskar, Szeląg Mikołaj, Orłowski Kamil
zmienny Sztafeta
4 x 50m2:06.80KS KSZO Ostrowiec Św.POLKSOST23-11-2013Ostrowiec Św.
Jarocha Oskar, Pietrzyk Cezary, Michta Kacper, Bartkowski Jakub
4 x 100m4:35.96KS KSZO Ostrowiec Św.POLKSOST08-12-2013Ostrowiec Św.
Jarocha Oskar, Szeląg Mikołaj, Michta Kacper, Orłowski Kamil

Mieszane, - 13
dowolny Sztafeta
Krótki basen (25m)
4 x 50m1:57.27KS KSZO Ostrowiec Św.POLKSOST11-12-2016Ostrowiec Św.
Wybranowska Julia, Piliński Bartosz, Czernik Natalia, Stefański Patryk
zmienny Sztafeta
4 x 50m2:05.13SKP Barakuda StarachowicePOLBASTA29-10-2017Sandomierz
Kraczkowski Tomasz, Ofman Julia, Latała Weronika, Barański Jakub