Nr 1 2006-12-02 | 50m motylkowy Kobiet | Open/Senior Brak minimum |
12 lat i młodsi |
r. | Kod | Czas | ||||||
1. | Belicka Beata | 94 | ORJED | 33.80 |
2. | Surowiec Aleksandra | 94 | MUKP | 35.60 | 10. | Mojecka Sylwia | 94 | MUKP | 42.11 | |||||
3. | Sychowska Agnieszka | 94 | MUKP | 36.01 | 11. | Ozga Agata | 94 | MUKP | 42.34 | |||||
4. | Parcewicz Monika | 94 | UNIA B | 36.17 | 12. | Polewska Marta | 94 | MUKP | 44.68 | |||||
5. | Musiał Natalia | 95 | UNIA B | 37.13 | 13. | Przybył Anna | 94 | WODKON | 45.09 | |||||
6. | Brzozowska Weronika | 94 | FOSAN | 38.90 | 14. | Żebrowska Daria | 95 | MUKP | 46.39 | |||||
7. | Walczyk Monika | 94 | WODKON | 39.85 | 15. | Charchut Ewa | 94 | ZRPIŃ | 51.59 | |||||
8. | Gąsior Maja | 94 | ARKIE | 40.14 | PK | Wołoszyn Sonia | 95 | MUKP | 35.78 | |||||
9. | Uchańska Karolina | 94 | KSOST | 40.33 | DYSKW. | Kuza Klaudia | 95 | UNIA B |
13 lat |
r. | Kod | Czas | ||||||
1. | Lipińska Małgorzata | 93 | KSOST | 33.80 |
2. | Żebrowska Katarzyna | 93 | KSOST | 35.59 | 6. | Jastrzêbska Magda | 93 | MUKP | 39.59 | |||||
3. | Dudek Mariola | 93 | ORJED | 35.78 | 7. | Śmiałek Katarzyna | 93 | FOSAN | 42.11 | |||||
4. | Wejman Anna | 93 | ORJED | 39.06 | 8. | Oziêbła Katarzyna | 93 | UNIA B | 54.99 | |||||
5. | Kalita Małgorzata | 93 | WODKON | 39.26 |
14 lat |
r. | Kod | Czas | ||||||
1. | Kawecka Anna | 92 | ARKIE | 30.84 |
2. | Szczepańska Ewa | 92 | UNIA B | 34.32 | 6. | Wrona Agnieszka | 92 | MUKP | 40.01 | |||||
3. | Przydatek Agnieszka | 92 | KSOST | 35.61 | 7. | Wilk Sara | 92 | UNIA B | 40.78 | |||||
4. | Stanek Anna | 92 | DEPOL | 37.44 | 8. | Kamińska Patrycja | 92 | FOSAN | 42.11 | |||||
5. | Anna Banaś | 92 | MUKP | 39.99 |
15 lat i starsi |
r. | Kod | Czas | ||||||
1. | Jagodzka Aleksandra | 91 | MUKP | 30.91 |
2. | Morońska Monika | 87 | UNIA B | 33.33 | |||
3. | Kubka Katarzyna | 90 | WODKON | 39.31 |
<< TOP >> |
Nr 2 2006-12-02 | 50m motylkowy Mêżczyzn | Open/Senior Brak minimum |
12 lat i młodsi |
r. | Kod | Czas | ||||||
1. | Kurant Roger | 94 | KSOST | 31.34 |
2. | Treliński Bartosz | 94 | ORJED | 31.86 | 9. | Bialucha Mateusz | 94 | KSOST | 38.55 | |||||
3. | Pióro Filip | 94 | ARKIE | 33.80 | 10. | Janowski Dominik | 94 | MUKP | 39.14 | |||||
4. | Rogoziński Łukasz | 94 | KSOST | 34.83 | 11. | Wolak Michał | 94 | FOSAN | 39.51 | |||||
5. | Sarna Kamil | 94 | UNIA B | 34.85 | 12. | Paszkiewicz Marcin | 94 | FOSAN | 39.85 | |||||
6. | Sobczyński Mateusz | 94 | WODKON | 35.24 | 13. | Wiśniewski Paweł | 95 | WODKON | 40.68 | |||||
7. | Szydłowski Grzegorz | 94 | UNIA B | 37.36 | 14. | Łukasik Daniel | 94 | UNIA B | 44.36 | |||||
8. | Sobura Karol | 95 | ARKIE | 38.31 | 15. | Chmielnicki Jakub | 94 | FOSAN | 47.65 |
13 lat |
r. | Kod | Czas | ||||||
1. | Psyk Maciej | 93 | KSOST | 30.84 |
2. | Tworzewski Adrian | 93 | KSOST | 32.10 | 9. | Rasztabiga Łukasz | 93 | MUKP | 36.38 | |||||
3. | Machowski Piotr | 93 | DEPOL | 32.96 | 10. | Szwajka Bartosz | 93 | FOSAN | 38.05 | |||||
4. | Czwartosz Mateusz | 93 | DEPOL | 33.59 | Kołomański Rafał | 93 | FALA | 38.05 | ||||||
5. | Łyzwiński Paweł | 93 | ZRPIŃ | 34.44 | 12. | Kuśmira Jakub | 93 | FOSAN | 38.80 | |||||
6. | Kunat Aleksander | 93 | UNIA B | 34.65 | 13. | Brzóska Jakub | 93 | ARKIE | 41.80 | |||||
7. | Napieracz Grzegorz | 93 | FOSAN | 34.85 | DYSKW. | Skiba Jan | 93 | MUKP | ||||||
8. | Patrzałek Michał | 93 | ARKIE | 35.07 |
14 lat |
r. | Kod | Czas | ||||||
1. | Skrzypiec Jan | 92 | DEPOL | 30.18 |
2. | Pietrzyk Adam | 92 | MUKP | 30.72 | 7. | Szczepański Adam | 92 | UNIA B | 32.44 | |||||
3. | Chalewski Piotr | 92 | ORJED | 31.19 | Kołkiewicz Mateusz | 92 | ARKIE | 32.44 | ||||||
4. | Strózik Dominik | 92 | ZRPIŃ | 31.49 | 9. | Semczuk Michał | 92 | FOSAN | 34.23 | |||||
Kubka Jacek | 92 | WODKON | 31.49 | 10. | Janas Arkadiusz | 92 | FALA | 35.10 | ||||||
6. | Jackowski Daniel | 92 | ORJED | 32.11 | 11. | Kowalski Piotr | 92 | WODKON | 35.17 |
15 lat i starsi |
r. | Kod | Czas | ||||||
1. | Jêdrzejewski Grzegorz | 88 | KSOST | 25.84 |
2. | Frankiewicz Piotr | 89 | KSOST | 27.85 | 10. | Mazur Maciek | 91 | MUKP | 29.84 | |||||
3. | Milczarek Artur | 90 | KSOST | 28.81 | 11. | Zacharz Wiktor | 91 | ARKIE | 30.13 | |||||
4. | Kucek Dawid | 89 | MUKP | 28.87 | 12. | Bujak Kamil | 91 | ARKIE | 30.84 | |||||
5. | Skowroński Kamil | 91 | ARKIE | 28.97 | 13. | Gocoł Robert | 87 | ORJED | 30.89 | |||||
6. | Harabin Mateusz | 90 | ARKIE | 29.19 | 14. | Gocoł Mariusz | 83 | ORJED | 31.07 | |||||
7. | Bujak Paweł | 90 | ARKIE | 29.36 | 15. | Latos Piotr | 91 | FALA | 31.64 | |||||
8. | Sulima Hubert | 91 | KSOST | 29.58 | 16. | Nowacki Bartosz | 91 | ORJED | 33.54 | |||||
Sieradzki Wojciech | 90 | MUKP | 29.58 |
<< TOP >> |
Nr 3 2006-12-02 | 400m dowolny Kobiet | Open/Senior Brak minimum |
12 lat i młodsi |
r. | Kod | Czas | ||||||
1. | Kijewska Kaja | 94 | ARKIE | 5:01.16 |
2. | Słopiecka Maja | 94 | ARKIE | 5:20.41 | 7. | Sychowska Agnieszka | 94 | MUKP | 5:43.91 | |||||
3. | Wiatrowska Agata | 94 | FOSAN | 5:28.31 | 8. | Polewska Marta | 94 | MUKP | 5:54.60 | |||||
4. | Wołoszyn Sonia | 95 | MUKP | 5:28.78 | 9. | Mojecka Sylwia | 94 | MUKP | 5:58.91 | |||||
5. | Nowak Aleksandra | 95 | ARKIE | 5:38.56 | 10. | Ozga Agata | 94 | MUKP | 6:03.62 | |||||
6. | Musiał Natalia | 95 | UNIA B | 5:42.65 | 11. | Kuza Klaudia | 95 | UNIA B | 6:12.83 |
13 lat |
r. | Kod | Czas | ||||||
1. | Dudek Mariola | 93 | ORJED | 4:59.35 |
2. | Lipińska Małgorzata | 93 | KSOST | 5:02.23 | 5. | Śmiałek Katarzyna | 93 | FOSAN | 5:46.66 | |||||
3. | Wójcik Ewa | 93 | ARKIE | 5:06.95 | 6. | Wejman Anna | 93 | ORJED | 6:08.03 | |||||
4. | Konat Paulina | 93 | DEPOL | 5:41.91 |
14 lat |
r. | Kod | Czas | ||||||
1. | Przydatek Agnieszka | 92 | KSOST | 4:57.05 |
2. | Wilk Sara | 92 | UNIA B | 6:05.99 | |||
3. | Ćwiertnia Izabela | 92 | ZRPIŃ | 6:31.02 | |||
4. | Wrona Agnieszka | 92 | MUKP | 6:40.07 |
15 lat i starsi |
r. | Kod | Czas | ||||||
1. | Hampel Justyna | 90 | KSOST | 4:28.78 |
2. | Rutkowska Marlena | 90 | KSOST | 4:50.99 | 4. | Parkita Alicja | 90 | MUKP | 5:16.69 | |||||
3. | Kasprzycka Karolina | 90 | ARKIE | 5:15.11 | 5. | Paszkiel Aleksandra | 90 | FALA | 5:28.31 |
<< TOP >> |
Nr 4 2006-12-02 | 400m dowolny Mêżczyzn | Open/Senior Brak minimum |
12 lat i młodsi |
r. | Kod | Czas | ||||||
1. | Kurant Roger | 94 | KSOST | 4:41.44 |
2. | Kwiecień Kacper | 94 | KSOST | 4:51.44 | 5. | Wolak Michał | 94 | FOSAN | 5:37.34 | |||||
3. | Iwoła Maciej | 94 | KSOST | 4:52.74 | 6. | Łukasik Daniel | 94 | UNIA B | 6:14.26 | |||||
4. | Kaczmarski Marcin | 94 | KSOST | 5:05.81 | 7. | Janowski Dominik | 94 | MUKP | 6:56.18 |
13 lat |
r. | Kod | Czas | ||||||
1. | Psyk Maciej | 93 | KSOST | 4:32.69 |
2. | Bednarski Dawid | 93 | DEPOL | 4:53.56 | 6. | Miszczak Jakub | 93 | FALA | 5:34.70 | |||||
3. | Jaworski Michał | 93 | KSOST | 4:57.64 | 7. | Brzóska Jakub | 93 | ARKIE | 5:45.28 | |||||
4. | Napieracz Grzegorz | 93 | FOSAN | 5:05.94 | 8. | Rasztabiga Łukasz | 93 | MUKP | 5:46.65 | |||||
5. | Czwartosz Mateusz | 93 | DEPOL | 5:10.84 | 9. | Skiba Jan | 93 | MUKP | 6:20.68 |
14 lat |
r. | Kod | Czas | ||||||
1. | Zając Wojciech | 92 | DEPOL | 4:37.96 |
2. | Sak Przemysław | 92 | DEPOL | 4:39.20 | 5. | Semczuk Michał | 92 | FOSAN | 5:10.02 | |||||
3. | Pietrzyk Adam | 92 | MUKP | 4:39.64 | 6. | Janas Arkadiusz | 92 | FALA | 5:38.86 | |||||
4. | Bąk Patryk | 92 | KSOST | 4:49.74 |
15 lat i starsi |
r. | Kod | Czas | ||||||
1. | Milczarek Artur | 90 | KSOST | 4:13.36 |
2. | Grzebała Paweł | 90 | KSOST | 4:18.06 | |||
3. | Mazur Maciek | 91 | MUKP | 4:33.68 | |||
4. | Sieradzki Wojciech | 90 | MUKP | 4:46.52 |
<< TOP >> |
Nr 5 2006-12-02 | 200m zmienny Kobiet | Open/Senior Brak minimum |
12 lat i młodsi |
r. | Kod | Czas | ||||||
1. | Kijewska Kaja | 94 | ARKIE | 2:42.76 |
2. | Surowiec Aleksandra | 94 | MUKP | 2:52.83 | 6. | Brzozowska Weronika | 94 | FOSAN | 3:05.31 | |||||
3. | Parcewicz Monika | 94 | UNIA B | 2:56.11 | 7. | Walczyk Monika | 94 | WODKON | 3:17.17 | |||||
4. | Belicka Beata | 94 | ORJED | 3:02.32 | 8. | Przybył Anna | 94 | WODKON | 3:29.31 | |||||
5. | Uchańska Karolina | 94 | KSOST | 3:04.81 | DYSKW. | Słopiecka Maja | 94 | ARKIE |
13 lat |
r. | Kod | Czas | ||||||
1. | Żebrowska Katarzyna | 93 | KSOST | 2:43.86 |
2. | Wójcik Ewa | 93 | ARKIE | 2:48.76 | 5. | Kalita Małgorzata | 93 | WODKON | 3:09.27 | |||||
3. | Konat Paulina | 93 | DEPOL | 2:50.86 | 6. | Kruk Aleksandra | 93 | UNIA B | 3:15.75 | |||||
4. | Jastrzêbska Magda | 93 | MUKP | 3:09.08 |
14 lat |
r. | Kod | Czas | ||||||
1. | Kawecka Anna | 92 | ARKIE | 2:34.72 |
2. | Szczepańska Ewa | 92 | UNIA B | 2:50.55 | 5. | Kamińska Patrycja | 92 | FOSAN | 3:12.41 | |||||
3. | Anna Banaś | 92 | MUKP | 3:11.27 | DYSKW. | Stanek Anna | 92 | DEPOL | ||||||
4. | Chrzêszczyk Małgorzata | 92 | FALA | 3:11.34 |
15 lat i starsi |
r. | Kod | Czas | ||||||
1. | Jagodzka Aleksandra | 91 | MUKP | 2:27.25 |
2. | Hampel Justyna | 90 | KSOST | 2:29.64 | 6. | Kasprzycka Karolina | 90 | ARKIE | 2:52.11 | |||||
3. | Rutkowska Marlena | 90 | KSOST | 2:35.25 | 7. | Paszkiel Aleksandra | 90 | FALA | 2:58.09 | |||||
4. | Morońska Monika | 87 | UNIA B | 2:43.84 | 8. | Kubka Katarzyna | 90 | WODKON | 3:16.56 | |||||
5. | Parkita Alicja | 90 | MUKP | 2:45.59 |
<< TOP >> |
Nr 6 2006-12-02 | 200m zmienny Mêżczyzn | Open/Senior Brak minimum |
12 lat i młodsi |
r. | Kod | Czas | ||||||
1. | Treliński Bartosz | 94 | ORJED | 2:37.17 |
2. | Pióro Filip | 94 | ARKIE | 2:47.18 | 8. | Sarna Kamil | 94 | UNIA B | 2:59.68 | |||||
3. | Kaczmarski Marcin | 94 | KSOST | 2:47.93 | 9. | Szydłowski Grzegorz | 94 | UNIA B | 3:02.17 | |||||
4. | Kwiecień Kacper | 94 | KSOST | 2:48.80 | 10. | Paszkiewicz Marcin | 94 | FOSAN | 3:06.66 | |||||
5. | Iwoła Maciej | 94 | KSOST | 2:49.78 | 11. | Chmielnicki Jakub | 94 | FOSAN | 3:23.04 | |||||
6. | Rogoziński Łukasz | 94 | KSOST | 2:51.08 | DYSKW. | Bialucha Mateusz | 94 | KSOST | ||||||
7. | Sobczyński Mateusz | 94 | WODKON | 2:54.56 | DYSKW. | Sobura Karol | 95 | ARKIE |
13 lat |
r. | Kod | Czas | ||||||
1. | Tworzewski Adrian | 93 | KSOST | 2:34.84 |
2. | Bednarski Dawid | 93 | DEPOL | 2:44.86 | 7. | Kuśmira Jakub | 93 | FOSAN | 3:02.43 | |||||
3. | Jaworski Michał | 93 | KSOST | 2:45.44 | DYSKW. | Kunat Aleksander | 93 | UNIA B | ||||||
4. | Patrzałek Michał | 93 | ARKIE | 2:47.86 | DYSKW. | Kołomański Rafał | 93 | FALA | ||||||
5. | Szwajka Bartosz | 93 | FOSAN | 2:48.90 | DYSKW. | Miszczak Jakub | 93 | FALA | ||||||
6. | Łyzwiński Paweł | 93 | ZRPIŃ | 2:57.28 | Nie uk. | Machowski Piotr | 93 | DEPOL |
14 lat |
r. | Kod | Czas | ||||||
1. | Sak Przemysław | 92 | DEPOL | 2:26.37 |
2. | Jackowski Daniel | 92 | ORJED | 2:27.29 | 7. | Szczepański Adam | 92 | UNIA B | 2:40.44 | |||||
3. | Zając Wojciech | 92 | DEPOL | 2:30.57 | 8. | Strózik Dominik | 92 | ZRPIŃ | 2:41.57 | |||||
4. | Skrzypiec Jan | 92 | DEPOL | 2:34.25 | DYSKW. | Bąk Patryk | 92 | KSOST | ||||||
5. | Kubka Jacek | 92 | WODKON | 2:36.93 | DYSKW. | Chalewski Piotr | 92 | ORJED | ||||||
6. | Kołkiewicz Mateusz | 92 | ARKIE | 2:39.10 |
15 lat i starsi |
r. | Kod | Czas | ||||||
1. | Jêdrzejewski Grzegorz | 88 | KSOST | 2:14.74 |
2. | Frankiewicz Piotr | 89 | KSOST | 2:17.85 | 7. | Bujak Kamil | 91 | ARKIE | 2:34.17 | |||||
3. | Grzebała Paweł | 90 | KSOST | 2:17.86 | 8. | Gocoł Robert | 87 | ORJED | 2:36.40 | |||||
4. | Harabin Mateusz | 90 | ARKIE | 2:19.09 | 9. | Gocoł Mariusz | 83 | ORJED | 2:43.11 | |||||
5. | Zacharz Wiktor | 91 | ARKIE | 2:27.29 | 10. | Nowacki Bartosz | 91 | ORJED | 2:48.72 | |||||
6. | Sulima Hubert | 91 | KSOST | 2:28.55 |
<< TOP >> |
Nr 7 2006-12-02 | 4 x 50m Sztafeta Zm. Kobiet | Open/Senior Brak minimum |
Kod | Czas | |||||||
1. | KLUB SPORTOWY "KSZO" OSTROWIEC ŚW. 3 | KSOST | 2:13.96 |
2. | KTP Arka Kielce 1 | ARKIE | 2:19.21 | 6. | FOKA Sandomierz 1 | FOSAN | 2:38.66 | |||||||
3. | KORONA - SWIM Kielce 2 | MUKP | 2:19.74 | 7. | UNIA BUSKO-ZDRÓJ 2 | UNIA B | 2:40.58 | |||||||
4. | ORKA 1 | ORJED | 2:21.52 | 8. | WODNIK KOŃSKIE 1 | WODKON | 2:48.21 | |||||||
5. | UNIA BUSKO-ZDRÓJ 1 | UNIA B | 2:29.50 |
<< TOP >> |
Nr 8 2006-12-02 | 4 x 50m Sztafeta Zm. Mêżczyzn | Open/Senior Brak minimum |
Kod | Czas | |||||||
1. | KLUB SPORTOWY "KSZO" OSTROWIEC ŚW. 1 | KSOST | 1:52.74 |
2. | KTP Arka Kielce 1 | ARKIE | 1:59.81 | 7. | ARKA -KIELCE 2 | ARKIE | 2:14.55 | |||||||
3. | KORONA - SWIM Kielce 1 | MUKP | 2:04.81 | 8. | FOKA Sandomierz 1 | FOSAN | 2:22.24 | |||||||
4. | ORKA 1 | ORJED | 2:08.35 | 9. | WODNIK KOŃSKIE 1 | WODKON | 2:25.47 | |||||||
5. | LKS "DELFIN" Połaniec 1 | DEPOL | 2:09.65 | 10. | UNIA BUSKO-ZDRÓJ 1 | UNIA B | 2:30.67 | |||||||
6. | KLUB SPORTOWY "KSZO" OSTROWIEC ŚW. 2 | KSOST | 2:12.55 |