Mistrzostwa Polski 10-11 lat - Lista wyników
Nr  1  100m grzbietowy  Kobiet  10 - 11 lat
Nr  2  100m grzbietowy  Mężczyzn  10 - 11 lat
Nr  3  100m dowolny  Kobiet  10 - 11 lat
Nr  4  100m dowolny  Mężczyzn  10 - 11 lat
Nr  5  100m klasyczny  Kobiet  10 - 11 lat
Nr  6  100m klasyczny  Mężczyzn  10 - 11 lat
Nr  7  50m motylkowy  Kobiet  10 - 11 lat
Nr  8  50m motylkowy  Mężczyzn  10 - 11 lat
Nr  9  100m zmienny  Kobiet  10 - 11 lat
Nr  10  100m zmienny  Mężczyzn  10 - 11 lat
Nr  11  50m dowolny  Kobiet  10 - 11 lat
Nr  12  50m dowolny  Mężczyzn  10 - 11 lat
Nr  13  200m klasyczny  Kobiet  11 lat
Nr  14  200m klasyczny  Mężczyzn  11 lat
Nr  15  50m klasyczny  Kobiet  10 lat
Nr  16  50m klasyczny  Mężczyzn  10 lat
Nr  17  100m motylkowy  Kobiet  11 lat
Nr  18  100m motylkowy  Mężczyzn  11 lat
Nr  19  200m grzbietowy  Kobiet   10 - 11 lat
Nr  20  200m grzbietowy  Mężczyzn  10 - 11 lat
Nr  21  200m dowolny  Kobiet  10 - 11 lat
Nr  22  200m dowolny  Mężczyzn  10 - 11 lat


Korespondencyjne Mistrzostwa Polski Dzieci - Zawody Okręgowe
Sandomierz - 02,03.06.2007


Nr  1
02-06-2007
100m grzbietowy  Kobiet

10 - 11 lat
Brak minimum


10 lat

r.KodCzas
1.Ciamaga Wiktoria97FOSAN1:25.57

2.Niestuj Olga97KOKIE1:38.087.Wiśniewska Ewa97FOSAN1:51.74
3.Szmyd Paula97KSOST1:42.048.Polonka Joanna97KOKIE1:59.53
4.Bernacka Natalia97KOKIE1:44.859.Turczyńska Alicja97KSOST2:02.91
5.Laskowska Anna97KOKIE1:45.52DYSKW.Czechowska Marcelina97DEPOL
6.Kaczkoś Oliwia97FOSAN1:47.42DYSKW.Łopatka Agatka97FOSAN


11 lat

r.KodCzas
1.Jabłońska Angelika96UNIA1:22.22

2.Kozłowska Magdalena96UNIA1:27.107.Bielecka Irmina96KSOST1:37.00
3.Kuczyńska Aleksandra96FOSAN1:27.688.Grzywna Natalia96KOKIE1:40.43
4.Szumiło Monika96KOKIE1:30.849.Konias Katarzyna96KSOST1:44.99
5.Majos Paulina96KOKIE1:33.5010.Piwowarska Dominika96KOKIE1:45.63
6.Dziadowicz Dominika96ARKIE1:36.35


<< TOP >>
Nr  2
02-06-2007
100m grzbietowy  Mêżczyzn

10 - 11 lat
Brak minimum


10 lat

r.KodCzas
1.Majchrzak Karol97KOKIE1:28.62

2.Kowalski Patryk97UNIA1:31.987.Snopek Bartłomiej97KOKIE1:53.68
3.Mączyński Artur97UNIA1:37.55DYSKW.Machul Grzegorz97KOKIE
4.Czech Kacper97FOSAN1:41.29DYSKW.Rem Dominik97KOKIE
5.Rembalski Mateusz97KOKIE1:43.53DYSKW.Dydkowski Jan97KSOST
6.Paluch Paweł97KOKIE1:46.36DYSKW.Głuszak Andrzej97ZRPIŃ


11 lat

r.KodCzas
1.Zacharski Szymon96UNIA1:21.35

2.Brzeziński Jan96ARKIE1:23.49DYSKW.Machniewski Jakub96KOKIE
3.Brzozowski Mateusz96FOSAN1:23.75DYSKW.Nowak Kuba96ARKIE
4.Przywara Olek96KSOST1:27.60DYSKW.Pawlik Wiktor96ARKIE
5.Łukawski Adam96KOKIE1:40.19


<< TOP >>
Nr  3
02-06-2007
100m dowolny  Kobiet

10 - 11 lat
Brak minimum


10 lat

r.KodCzas
1.Mikołajczyk Marta97KOKIE1:20.17

2.Ciamaga Wiktoria97FOSAN1:22.135.Sobańska Ania97ARKIE1:44.03
3.Szmyd Paula97KSOST1:40.346.Czechowska Marcelina97DEPOL1:50.86
4.Kotkowska Ada97KSOST1:42.167.Bogdańska Beata97KSOST2:16.76


11 lat

r.KodCzas
1.Woszczyńska Ola96KSOST1:14.55

2.Stanek Iwona96DEPOL1:19.459.Krasoń Kinga96FOSAN1:25.90
3.Bednarska Patrycja96KSOST1:20.9310.Bielecka Irmina96KSOST1:30.36
4.Szczêsna Paula96KSOST1:21.3111.Pomykała Izabela96KSOST1:33.38
5.Karcz Weronika96ZRPIŃ1:22.9612.Ramian Anna96KOKIE1:34.08
6.Mączyńska Natalia96UNIA1:23.1713.Nowacka Aleksandra96ARKIE1:38.25
7.Polak Paulina96ARKIE1:23.9814.Konias Katarzyna96KSOST1:42.39
8.Dróżdż Aleksandra96DEPOL1:24.93


<< TOP >>
Nr  4
02-06-2007
100m dowolny  Mêżczyzn

10 - 11 lat
Brak minimum


10 lat

r.KodCzas
1.Wiercioch Mikołaj97KOKIE1:22.13

2.Bujak Piotr97ARKIE1:23.099.Kalina Kacper97DEPOL1:41.77
3.Rutkowski Damian97FOSAN1:30.8210.Kuliński Dawid97KSOST1:43.27
4.Zimnicki Patryk97FOSAN1:31.7611.Miżełowski Mikołaj97KSOST1:44.46
5.Czech Kacper97FOSAN1:32.0712.Piskorski Daniel97FOSAN1:46.56
6.Dydkowski Jan97KSOST1:35.0613.Snopek Bartłomiej97KOKIE1:58.26
7.Bryła Adrian97FOSAN1:36.9614.Kubik Paweł97ZRPIŃ2:10.59
8.Kolasa Adrian97KSOST1:38.27DYSKW.Gajewski Karol97KOKIE


11 lat

r.KodCzas
1.Zacharski Szymon96UNIA1:09.72

2.Kuśmira Wiktor96FOSAN1:10.5912.Soboń Artur96KOKIE1:25.81
3.Gołêbiowski Piotr96ORJED1:11.2913.Urbański Paweł96DEPOL1:26.55
4.Krycia Mateusz96KSOST1:11.3314.Sasak Norbert96KSOST1:30.51
5.Madej Jan96KOKIE1:12.3215.Sznajder Piotr96DEPOL1:31.47
6.Chmiel Arkadiusz96FOSAN1:14.2516.Libera Michel96KOKIE1:32.47
7.Brzozowski Mateusz96FOSAN1:14.8417.Szewczyk Maciej96KOKIE1:33.09
8.Książek Sebastian96KSOST1:16.5218.Orłowski Krystian96KSOST1:39.81
9.Lech Dawid96KSOST1:20.6419.Pawlik Wiktor96ARKIE1:42.33
10.Nowak Kuba96ARKIE1:21.43DYSKW.Pêdziszewski Kacper96KSOST
11.Przywara Olek96KSOST1:23.70


<< TOP >>
Nr  5
02-06-2007
100m klasyczny  Kobiet

10 - 11 lat
Brak minimum


10 lat

r.KodCzas
1.Gad Anna97DEPOL1:41.38

2.Wiśniewska Ewa97FOSAN2:03.875.Turczyńska Alicja97KSOST2:13.98
3.Bogdańska Beata97KSOST2:07.68DYSKW.Kotkowska Ada97KSOST
4.Sobańska Ania97ARKIE2:08.40


11 lat

r.KodCzas
1.Kuczyńska Aleksandra96FOSAN1:36.01

2.Kozłowska Magdalena96UNIA1:37.149.Dziadowicz Dominika96ARKIE1:50.07
3.Kuranda Katarzyna96KOKIE1:37.6010.Nowacka Aleksandra96ARKIE1:56.31
4.Szumiło Monika96KOKIE1:38.1511.Pomykała Izabela96KSOST1:56.53
5.Wierzbicka Daria96KOKIE1:39.1212.Piwowarska Dominika96KOKIE2:01.62
6.Grzywna Natalia96KOKIE1:40.9013.Tyszuk Magdalena96KOKIE2:03.93
7.Dróżdż Aleksandra96DEPOL1:43.2414.Kołomańska Klaudia96KOKIE2:15.96
8.Mączyńska Natalia96UNIA1:45.73


<< TOP >>
Nr  6
02-06-2007
100m klasyczny  Mêżczyzn

10 - 11 lat
Brak minimum


10 lat

r.KodCzas
1.Kowalski Patryk97UNIA1:44.36

2.Majchrzak Karol97KOKIE1:45.007.Wereszczak Damian97DEPOL1:55.16
3.Semczuk Radek97FOSAN1:47.198.Bakalarz Wiktor97FOSAN2:02.96
4.Dragan Marcin97FOSAN1:51.279.Kuliński Dawid97KSOST2:10.02
5.Głuszak Andrzej97ZRPIŃ1:52.8410.Kubik Paweł97ZRPIŃ2:17.83
6.Kolasa Adrian97KSOST1:54.52


11 lat

r.KodCzas
1.Kuśmira Wiktor96FOSAN1:34.15

2.Błoński Karol96ARKIE1:36.018.Sznajder Piotr96DEPOL1:48.67
3.Poznański Karol96KSOST1:39.219.Łukawski Adam96KOKIE1:50.70
4.Sasak Norbert96KSOST1:41.5510.Celowski Wojciech96KOKIE1:51.35
5.Wójcik Kamil96ORJED1:43.1011.Machniewski Jakub96KOKIE1:58.64
6.Wójcik Rafał96KOKIE1:43.4012.Orłowski Krystian96KSOST2:07.86
7.Szewczyk Maciej96KOKIE1:48.14


<< TOP >>
Nr  7
02-06-2007
50m motylkowy  Kobiet

10 - 11 lat
Brak minimum


10 lat

r.KodCzas
1.Mikołajczyk Marta97KOKIE42.67

2.Gad Anna97DEPOL42.714.Wawszczyk Inez97UNIA45.33
3.Zawolik Wiktoria97KSOST44.165.Berbeś Anna97FOSAN53.40


11 lat

r.KodCzas
1.Woszczyńska Ola96KSOST38.65

2.Długołêcka Karolina96UNIA38.746.Ramian Anna96KOKIE45.45
3.Szczêsna Paula96KSOST43.467.Majos Paulina96KOKIE48.11
4.Karcz Weronika96ZRPIŃ43.918.Kołomańska Klaudia96KOKIE1:00.09
5.Bednarska Patrycja96KSOST44.74


<< TOP >>
Nr  8
02-06-2007
50m motylkowy  Mêżczyzn

10 - 11 lat
Brak minimum


10 lat

r.KodCzas
1.Wiercioch Mikołaj97KOKIE42.25

2.Bujak Piotr97ARKIE48.194.Rembalski Mateusz97KOKIE54.13
3.Gajewski Karol97KOKIE49.635.Paluch Paweł97KOKIE1:04.17


11 lat

r.KodCzas
1.Brzeziński Jan96ARKIE36.71

2.Książek Sebastian96KSOST41.275.Wójcik Kamil96ORJED46.53
3.Górczyński Kamil96KSOST43.306.Pêdziszewski Kacper96KSOST57.59
4.Lech Dawid96KSOST44.96


<< TOP >>
Nr  9
02-06-2007
100m zmienny  Kobiet

10 - 11 lat
Brak minimum


10 lat

r.KodCzas
1.Zawolik Wiktoria97KSOST1:37.00

2.Wawszczyk Inez97UNIA1:39.705.Berbeś Anna97FOSAN1:52.12
3.Niestuj Olga97KOKIE1:44.506.Łopatka Agatka97FOSAN2:05.40
4.Kaczkoś Oliwia97FOSAN1:51.51


11 lat

r.KodCzas
1.Jabłońska Angelika96UNIA1:24.66

2.Kuranda Katarzyna96KOKIE1:30.015.Wierzbicka Daria96KOKIE1:38.20
3.Stanek Iwona96DEPOL1:31.46DYSKW.Długołêcka Karolina96UNIA
4.Polak Paulina96ARKIE1:37.50


<< TOP >>
Nr  10
02-06-2007
100m zmienny  Mêżczyzn

10 - 11 lat
Brak minimum


10 lat

r.KodCzas
1.Dragan Marcin97FOSAN1:37.66

2.Mączyński Artur97UNIA1:40.725.Piskorski Daniel97FOSAN1:56.69
3.Zimnicki Patryk97FOSAN1:40.876.Bakalarz Wiktor97FOSAN2:03.74
4.Semczuk Radek97FOSAN1:41.11DYSKW.Miżełowski Mikołaj97KSOST


11 lat

r.KodCzas
1.Gołêbiowski Piotr96ORJED1:21.47

2.Madej Jan96KOKIE1:24.427.Wójcik Rafał96KOKIE1:35.31
3.Chmiel Arkadiusz96FOSAN1:25.528.Górczyński Kamil96KSOST1:38.22
4.Krycia Mateusz96KSOST1:26.749.Soboń Artur96KOKIE1:42.12
5.Poznański Karol96KSOST1:31.9310.Celowski Wojciech96KOKIE1:51.52
6.Błoński Karol96ARKIE1:32.38


<< TOP >>
Nr  11
03-06-2007
50m dowolny  Kobiet

10 - 11 lat
Brak minimum

IPS SC 2006
10 lat

r.KodCzasIPS
1.Mikołajczyk Marta97KOKIE35.93421

2.Gad Anna97DEPOL36.8039412.Bernacka Natalia97KOKIE44.86204
3.Niestuj Olga97KOKIE39.1532813.Polonka Joanna97KOKIE46.02183
4.Zawolik Wiktoria97KSOST40.1030514.Laskowska Anna97KOKIE46.77170
5.Łączkiewicz Kornelia97DEPOL41.1628015.Sobańska Ania97ARKIE47.14164
6.Berbeś Anna97FOSAN41.5727116.Czechowska Marcelina97DEPOL47.71154
7.Wawszczyk Inez97UNIA41.6027017.Łopatka Agatka97FOSAN49.71123
8.Kaczkoś Oliwia97FOSAN43.2023618.Turczyńska Alicja97KSOST52.5981
9.Szmyd Paula97KSOST43.8122419.Bogdańska Beata97KSOST57.0824
10.Kotkowska Ada97KSOST44.01220DYSKW.Sałek Karolina97FOSAN
11.Wiśniewska Ewa97FOSAN44.66208


11 lat

r.KodCzasIPS
1.Długołêcka Karolina96UNIA32.15563

2.Woszczyńska Ola96KSOST33.2951612.Grzywna Natalia96KOKIE38.65341
3.Kozłowska Magdalena96UNIA34.3247613.Bielecka Irmina96KSOST39.79312
4.Bednarska Patrycja96KSOST35.4043814.Ramian Anna96KOKIE41.31276
5.Stanek Iwona96DEPOL35.8842315.Dziadowicz Dominika96ARKIE42.39253
6.Karcz Weronika96ZRPIŃ36.0441716.Pomykała Izabela96KSOST42.63248
7.Szczêsna Paula96KSOST36.5940017.Nowacka Aleksandra96ARKIE43.60228
8.Krasoń Kinga96FOSAN36.6439918.Kołomańska Klaudia96KOKIE46.40176
9.Polak Paulina96ARKIE36.8639219.Konias Katarzyna96KSOST47.39159
10.Majos Paulina96KOKIE37.5937120.Tyszuk Magdalena96KOKIE50.03118
11.Dróżdż Aleksandra96DEPOL38.18354


<< TOP >>
Nr  12
03-06-2007
50m dowolny  Mêżczyzn

10 - 11 lat
Brak minimum

IPS SC 2006
10 lat

r.KodCzasIPS
1.Dragan Marcin97FOSAN37.60247

2.Bujak Piotr97ARKIE38.1923312.Kalina Kacper97DEPOL43.18133
3.Gajewski Karol97KOKIE38.5922413.Kuliński Dawid97KSOST43.84122
4.Czech Kacper97FOSAN38.9021714.Miżełowski Mikołaj97KSOST43.87121
5.Mączyński Artur97UNIA38.9321715.Kolasa Adrian97KSOST45.2598
6.Semczuk Radek97FOSAN38.9721616.Rem Dominik97KOKIE48.0855
7.Rutkowski Damian97FOSAN40.1419117.Bakalarz Wiktor97FOSAN50.0627
8.Dydkowski Jan97KSOST40.2918818.Snopek Bartłomiej97KOKIE52.14
9.Zimnicki Patryk97FOSAN40.7117919.Głuszak Andrzej97ZRPIŃ52.35
10.Bryła Adrian97FOSAN42.5214520.Kubik Paweł97ZRPIŃ54.22
11.Wereszczak Damian97DEPOL42.98137


11 lat

r.KodCzasIPS
1.Zacharski Szymon96UNIA31.79416

2.Gołêbiowski Piotr96ORJED31.9541014.Wójcik Rafał96KOKIE38.60224
3.Krycia Mateusz96KSOST32.5838815.Szewczyk Maciej96KOKIE39.64201
4.Brzeziński Jan96ARKIE32.7638216.Urbański Paweł96DEPOL39.65201
5.Madej Jan96KOKIE32.9537617.Sznajder Piotr96DEPOL39.93195
6.Chmiel Arkadiusz96FOSAN33.5335718.Soboń Artur96KOKIE40.12191
7.Brzozowski Mateusz96FOSAN34.5132819.Łukawski Adam96KOKIE40.26189
8.Wójcik Kamil96ORJED35.6129720.Celowski Wojciech96KOKIE40.80178
9.Lech Dawid96KSOST36.2528021.Libera Michel96KOKIE41.11172
10.Kowalski Szymon96KOKIE36.6726922.Pawlik Wiktor96ARKIE42.83139
11.Nowak Kuba96ARKIE36.8326523.Pêdziszewski Kacper96KSOST43.30131
12.Przywara Olek96KSOST37.0426024.Orłowski Krystian96KSOST44.20116
13.Poznański Karol96KSOST37.16257


<< TOP >>
Nr  13
03-06-2007
200m klasyczny  Kobiet

11 lat
Brak minimum

IPS SC 2006
r.KodCzasIPS
1.Kuczyńska Aleksandra96FOSAN3:23.21452

2.Jabłońska Angelika96UNIA3:24.094476.Szumiło Monika96KOKIE3:39.59364
3.Wierzbicka Daria96KOKIE3:26.444337.Mączyńska Natalia96UNIA3:44.26342
4.Kuranda Katarzyna96KOKIE3:28.754208.Piwowarska Dominika96KOKIE4:11.59233
5.Grzywna Natalia96KOKIE3:36.713789.Tyszuk Magdalena96KOKIE4:28.13180


<< TOP >>
Nr  14
03-06-2007
200m klasyczny  Mêżczyzn

11 lat
Brak minimum

IPS SC 2006
r.KodCzasIPS
1.Kuśmira Wiktor96FOSAN3:17.70359

2.Błoński Karol96ARKIE3:24.743245.Szewczyk Maciej96KOKIE3:47.75225
3.Poznański Karol96KSOST3:27.533106.Górczyński Kamil96KSOST3:52.99206
4.Sasak Norbert96KSOST3:35.152767.Machniewski Jakub96KOKIE4:00.95178


<< TOP >>
Nr  15
03-06-2007
50m klasyczny  Kobiet

10 lat
Brak minimum

IPS SC 2006
r.KodCzasIPS
1.Gad Anna97DEPOL46.21386

2.Łączkiewicz Kornelia97DEPOL48.133435.Berbeś Anna97FOSAN57.91176
3.Wiśniewska Ewa97FOSAN57.491826.Turczyńska Alicja97KSOST1:00.39143
Kotkowska Ada97KSOST57.491827.Czechowska Marcelina97DEPOL1:01.95123


<< TOP >>
Nr  16
03-06-2007
50m klasyczny  Mêżczyzn

10 lat
Brak minimum

IPS SC 2006
r.KodCzasIPS
1.Mączyński Artur97UNIA47.97226

2.Kowalski Patryk97UNIA48.182229.Paluch Paweł97KOKIE53.81133
3.Semczuk Radek97FOSAN48.2722010.Głuszak Andrzej97ZRPIŃ54.68121
4.Wiercioch Mikołaj97KOKIE48.9320911.Piskorski Daniel97FOSAN56.21100
5.Dragan Marcin97FOSAN49.9019212.Bakalarz Wiktor97FOSAN57.5683
6.Majchrzak Karol97KOKIE49.9119213.Kuliński Dawid97KSOST58.2175
7.Wereszczak Damian97DEPOL53.2914014.Kubik Paweł97ZRPIŃ59.9055
8.Rembalski Mateusz97KOKIE53.52137DYSKW.Rem Dominik97KOKIE


<< TOP >>
Nr  17
03-06-2007
100m motylkowy  Kobiet

11 lat
Brak minimum

IPS SC 2006
r.KodCzasIPS
1.Długołêcka Karolina96UNIA1:32.04334

2.Karcz Weronika96ZRPIŃ1:39.18262
3.Bednarska Patrycja96KSOST1:41.13245
4.Ramian Anna96KOKIE1:56.31130


<< TOP >>
Nr  18
03-06-2007
100m motylkowy  Mêżczyzn

11 lat
Brak minimum

IPS SC 2006
r.KodCzasIPS
1.Brzeziński Jan96ARKIE1:24.57296

2.Książek Sebastian96KSOST1:27.30266
3.Błoński Karol96ARKIE1:38.10167
4.Lech Dawid96KSOST1:38.29165


<< TOP >>
Nr  19
03-06-2007
200m grzbietowy  Kobiet

10 - 11 lat
Brak minimum

IPS SC 2006
10 lat

r.KodCzasIPS
1.Ciamaga Wiktoria97FOSAN3:04.01430

2.Niestuj Olga97KOKIE3:28.692976.Polonka Joanna97KOKIE4:13.41132
3.Kaczkoś Oliwia97FOSAN3:44.31231DYSKW.Łopatka Agatka97FOSAN
4.Bernacka Natalia97KOKIE3:44.44231DYSKW.Sobańska Ania97ARKIE
5.Laskowska Anna97KOKIE3:51.67204


11 lat

r.KodCzasIPS
1.Kuczyńska Aleksandra96FOSAN3:06.37415

2.Szczêsna Paula96KSOST3:08.494035.Bielecka Irmina96KSOST3:23.68321
3.Szumiło Monika96KOKIE3:16.093596.Dziadowicz Dominika96ARKIE3:30.61288
4.Majos Paulina96KOKIE3:18.23348


<< TOP >>
Nr  20
03-06-2007
200m grzbietowy  Mêżczyzn

10 - 11 lat
Brak minimum

IPS SC 2006
10 lat

r.KodCzasIPS
1.Majchrzak Karol97KOKIE3:10.89278

2.Czech Kacper97FOSAN3:35.12175
3.Rembalski Mateusz97KOKIE3:47.59131
DYSKW.Rutkowski Damian97FOSAN


11 lat

r.KodCzasIPS
1.Brzozowski Mateusz96FOSAN3:00.17334

2.Chmiel Arkadiusz96FOSAN3:01.713265.Łukawski Adam96KOKIE3:34.13179
3.Przywara Olek96KSOST3:06.14302DYSKW.Urbański Paweł96DEPOL
4.Nowak Kuba96ARKIE3:09.31286Nie uk.Pawlik Wiktor96ARKIE


<< TOP >>
Nr  21
03-06-2007
200m dowolny  Kobiet

10 - 11 lat
Brak minimum

IPS SC 2006
10 lat

r.KodCzasIPS
1.Mikołajczyk Marta97KOKIE2:57.51379

2.Ciamaga Wiktoria97FOSAN3:01.493554.Zawolik Wiktoria97KSOST3:25.96234
3.Wawszczyk Inez97UNIA3:07.893205.Szmyd Paula97KSOST3:45.23160


11 lat

r.KodCzasIPS
1.Jabłońska Angelika96UNIA2:45.33461

2.Kozłowska Magdalena96UNIA2:46.774507.Wierzbicka Daria96KOKIE3:15.34282
3.Woszczyńska Ola96KSOST2:49.814298.Pomykała Izabela96KSOST3:26.65232
4.Stanek Iwona96DEPOL2:55.743909.Nowacka Aleksandra96ARKIE3:29.95218
5.Kuranda Katarzyna96KOKIE2:59.3636810.Konias Katarzyna96KSOST3:38.59184
6.Polak Paulina96ARKIE3:06.34328


<< TOP >>
Nr  22
03-06-2007
200m dowolny  Mêżczyzn

10 - 11 lat
Brak minimum

IPS SC 2006
10 lat

r.KodCzasIPS
1.Kowalski Patryk97UNIA2:52.44297

2.Bujak Piotr97ARKIE2:56.662746.Dydkowski Jan97KSOST3:31.27125
3.Wiercioch Mikołaj97KOKIE2:57.362717.Kolasa Adrian97KSOST3:52.3157
4.Gajewski Karol97KOKIE3:10.062108.Piskorski Daniel97FOSAN3:57.3042
5.Zimnicki Patryk97FOSAN3:22.491589.Miżełowski Mikołaj97KSOST4:02.5827


11 lat

r.KodCzasIPS
1.Zacharski Szymon96UNIA2:33.13422

2.Madej Jan96KOKIE2:33.2442110.Kowalski Szymon96KOKIE3:15.97184
3.Krycia Mateusz96KSOST2:35.9640111.Sasak Norbert96KSOST3:21.09164
4.Kuśmira Wiktor96FOSAN2:36.1240012.Górczyński Kamil96KSOST3:21.70161
5.Gołêbiowski Piotr96ORJED2:42.3035813.Celowski Wojciech96KOKIE3:23.02156
6.Książek Sebastian96KSOST2:51.6530114.Libera Michel96KOKIE3:25.20148
7.Soboń Artur96KOKIE3:04.9423315.Pêdziszewski Kacper96KSOST3:28.92134
8.Wójcik Kamil96ORJED3:07.2322216.Orłowski Krystian96KSOST3:32.64121
9.Wójcik Rafał96KOKIE3:08.71216