1 runda Dużej Ligi Pływackiej - Lista wyników
Nr  1  50m klasyczny  Kobiet  Open/Senior
Nr  2  50m klasyczny  Mężczyzn  Open/Senior
Nr  3  100m grzbietowy  Kobiet  Open/Senior
Nr  4  100m grzbietowy  Mężczyzn  Open/Senior
Nr  5  200m dowolny  Kobiet  Open/Senior
Nr  6  200m dowolny  Mężczyzn  Open/Senior
Nr  7  4 x 100m Sztafeta Zm.  Kobiet  Open/Senior
Nr  8  4 x 100m Sztafeta Zm.  Mężczyzn  Open/Senior


Nr  1
2007-11-03
50m klasyczny  Kobiet

Open/Senior
Brak minimum


12 lat i młodsi

r.KodCzas
1.Wołoszyń Sonia95ARKIE39.36

2.Gawłowska Kinga95KSOST40.0912.Rzywna Natalia96KOKIE45.70
3.Grzebała Zuzanna95KSOST40.3213.Banasik Paula95KSOST45.71
4.Nowak Aleksandra95ARKIE41.3714.Jabłońska Angelika96UNBUS45.78
5.Rosa Paula95ŹRPIN41.7615.Rut Magdalena95KOKIE45.91
6.Długołêcka Karolina96UNBUS42.8716.Nalewaj Anna95KSOST46.00
7.Kuczyńska Aleksandra96FOSAN43.3317.Pancerz Magda95ORJED46.68
8.Kudłacz Aleksandra95WODKON43.4018.Musiał Natalia95UNBUS46.98
9.Banasik Arleta95KSOST43.4619.Pacak Kinga95KOKIE47.00
10.Kozłowska Magdalena96UNBUS43.7820.Włodarczyk Zofia95KOKIE49.47
11.Rogozińska Weronika95KSOST44.93DYSKW.Ciosk Adrianna95ORJED


13 lat

r.KodCzas
1.Parcewicz Monika94UNBUS38.78

2.Słopiecka Maja94ARKIE39.196.Strzelec Martyna94ŹRPIN47.13
3.Uchańska Karolina94KSOST41.567.Pytel Kamila94ŹRPIN47.54
4.Mojecka Sylwia94KOKIE43.07PKKijewska Kaja94ARKIE40.68
5.Belicka Beata94ORJED44.30


14 lat

r.KodCzas
1.Żebrowska Katarzyna93KSOST38.64

2.Wejman Anna93ORJED40.92
3.Wójcik Ewa93ARKIE41.49


15 lat i starsi

r.KodCzas
1.Górecka Ewelina88ARKIE37.06

2.Hampel Justyna90KSOST37.444.Banaś Anna92KOKIE40.02
3.Przydatek Agnieszka92KSOST39.915.Trzeszkowska Karolina92UNBUS46.05


<< TOP >>
Nr  2
2007-11-03
50m klasyczny  Mêżczyzn

Open/Senior
Brak minimum


12 lat i młodsi

r.KodCzas
1.Zabojszcz Wojciech95KOKIE37.52

2.Kêpiński Adrian95DEPOL38.808.Chudzik Jakub95DEPOL44.65
3.Poduszczak Mikołaj95KSOST40.169.Madej Jan96KOKIE44.94
4.Sobura Karol95ARKIE41.5910.Wiśniewski Paweł95WODKON46.37
5.Gołêbiowski Piotr96ORJED42.4211.Głuszak Andrzej97ŹRPIN52.28
6.Gil Bartosz96ORJED43.8312.Madetko Hubert95ORJED56.96
7.Błoński Karol96ARKIE44.22DYSKW.Gołêbiowski Krzysztof95ORJED


13 lat

r.KodCzas
1.Treliński Bartosz94ORJED33.08

2.Pióro Filip94ARKIE36.377.Kaleta Wojciech94ŹRPIN44.97
3.Szydłowski Grzegorz94UNBUS37.238.Rogoziński Łukasz94KSOST46.24
4.Kwiecień Kacper94KSOST39.329.Tecza Bartek94ŹRPIN46.37
5.Łukasik Daniel94UNBUS41.5510.Machynia Krzysztof94ŹRPIN49.34
6.Iwoła Maciej94KSOST43.6911.Wojtala Daniel94ŹRPIN56.81


14 lat

r.KodCzas
1.Bednarski Dawid93DEPOL37.85

2.Kunat Aleksander93ŹRPIN38.005.Szwajka Bartosz93FOSAN39.27
3.Skiba Jan93KOKIE38.366.Fijałkowski Bartek93ŹRPIN46.28
4.Napieracz Grzegorz93FOSAN38.39DYSKW.Patrzałek Michał93ARKIE


15 lat i starsi

r.KodCzas
1.Frankiewicz Piotr89KSOST31.78

2.Kubka Jacek92WODKON32.479.Sieradzki Wojciech90KOKIE36.79
3.Harabin Mateusz90ARKIE33.1210.Badurak Piotr91ŹRPIN36.97
4.Szczepański Adam92UNBUS34.3111.Waszkiewicz Maksym91KOKIE37.10
5.Sak Przemysław92DEPOL35.7512.Nowak Przemysław91KOKIE37.68
6.Strózik Dominik92ŹRPIN35.9413.Kordel Maciej92ŹRPIN38.50
7.Jackowski Daniel92ORJED36.4114.Semczuk Michał92FOSAN38.89
8.Kowalski Piotr92WODKON36.7515.Młynarczyk Piotr91ARKIE39.54


<< TOP >>
Nr  3
2007-11-03
100m grzbietowy  Kobiet

Open/Senior
Brak minimum


12 lat i młodsi

r.KodCzas50m100m
1.Kilijańska Donata95KSOST1:12.59
2.Szeląg Karolina95KSOST1:18.80
3.Długołêcka Karolina96UNBUS1:20.69
4.Nowak Aleksandra95ARKIE1:21.72
5.Gajzler Dagmara95KSOST1:22.08
6.Stêpień Olga95KSOST1:22.12
7.Jabłońska Angelika96UNBUS1:22.86
8.Pancerz Magda95ORJED1:24.09
9.Ciosk Adrianna95ORJED1:28.11
10.Kudłacz Aleksandra95WODKON1:28.66
11.Rosa Paula95ŹRPIN1:29.71
12.Domagała Agata95KSOST1:30.76
13.Rogozińska Weronika95KSOST1:32.06
14.Rut Magdalena95KOKIE1:44.66
15.Pacak Kinga95KOKIE1:48.11
PKWołoszyń Sonia95ARKIE1:14.62


13 lat

r.KodCzas50m100m
1.Kijewska Kaja94ARKIE1:10.54
2.Belicka Beata94ORJED1:17.85
3.Sychowska Agnieszka94KOKIE1:18.23
4.Uchańska Karolina94KSOST1:22.72
5.Pytel Kamila94ŹRPIN1:35.64
6.Drawik Aleksandra94ŹRPIN1:36.58
PKSłopiecka Maja94ARKIE1:21.31


14 lat

r.KodCzas50m100m
1.Dudek Mariola93ORJED1:10.54
2.Lipińska Małgorzata93KSOST1:13.47
3.Żebrowska Katarzyna93KSOST1:19.43
4.Jastrzêbska Magdalena93KOKIE1:22.62
5.Śmiałek Katarzyna93FOSAN1:23.93
6.Palmowska Justyna93UNBUS1:24.03


15 lat i starsi

r.KodCzas50m100m
1.Górecka Ewelina88ARKIE1:20.88
2.Szczepańska Ewa92UNBUS1:21.29
3.Wilk Sara92UNBUS1:24.92
4.Parkita Alicja90KOKIE1:25.50
5.Trzeszkowska Karolina92UNBUS1:30.31
6.Kaleta Anna92ŹRPIN1:40.10
PKHampel Justyna90KSOST1:16.23


<< TOP >>
Nr  4
2007-11-03
100m grzbietowy  Mêżczyzn

Open/Senior
Brak minimum


12 lat i młodsi

r.KodCzas50m100m
1.Zabojszcz Wojciech95KOKIE1:16.64
2.Banaś Hubert95KSOST1:17.55
3.Niedziński Łukasz95KSOST1:18.28
Zacharski Szymon96UNBUS1:18.28
5.Nowak Kondrad95DEPOL1:22.58
6.Sobura Karol95ARKIE1:22.72
7.Gołêbiowski Krzysztof95ORJED1:22.99
8.Gołêbiowski Piotr96ORJED1:26.13
9.Wiśniewski Paweł95WODKON1:28.61
10.Madetko Hubert95ORJED1:46.40


13 lat

r.KodCzas50m100m
1.Kurant Roger94KSOST1:09.11
2.Treliński Bartosz94ORJED1:10.74
3.Kaczmarski Marcin94KSOST1:12.53
4.Szydłowski Grzegorz94UNBUS1:17.48
5.Paszkiewicz Marcin94FOSAN1:22.70
6.Tecza Bartek94ŹRPIN1:35.75
7.Machynia Krzysztof94ŹRPIN1:43.00
PKPióro Filip94ARKIE1:14.41
DYSKW.Łukasik Daniel94UNBUS
DYSKW.Wojtala Daniel94ŹRPIN


14 lat

r.KodCzas50m100m
1.Tworzewski Adrian93KSOST1:08.44
2.Psyk Maciej93KSOST1:09.60
3.Jaworski Michał93KSOST1:13.02
4.Rewera Maciej93FOSAN1:13.31
5.Patrzałek Michał93ARKIE1:15.73
6.Szwajka Bartosz93FOSAN1:20.53
7.Fijałkowski Bartek93ŹRPIN1:42.72


15 lat i starsi

r.KodCzas50m100m
1.Grzebała Paweł90KSOST1:03.58
2.Kiełbowski Maciej89WODKON1:05.28
3.Bujak Kamil91ARKIE1:05.84
4.Mazur Maciej91KOKIE1:07.73
5.Zając Wojciech92DEPOL1:09.21
6.Szczepański Adam92UNBUS1:10.77
7.Bąk Patryk92KSOST1:10.97
8.Kubka Jacek92WODKON1:12.16
9.Nowak Przemysław91KOKIE1:17.28
10.Kowalski Piotr92WODKON1:24.87
11.Waszkiewicz Maksym91KOKIE1:28.43
DYSKW.Badurak Piotr91ŹRPIN
DYSKW.Strzelec Robert92ŹRPIN


<< TOP >>
Nr  5
2007-11-03
200m dowolny  Kobiet

Open/Senior
Brak minimum


12 lat i młodsi

r.KodCzas100m200m
1.Wołoszyń Sonia95ARKIE2:16.40
2.Kilijańska Donata95KSOST2:20.09
3.Musiał Natalia95UNBUS2:29.19
4.Domagała Agata95KSOST2:30.02
5.Gawłowska Kinga95KSOST2:31.44
6.Grzebała Zuzanna95KSOST2:36.38
7.Kuczyńska Aleksandra96FOSAN2:37.40
8.Szeląg Karolina95KSOST2:38.77
9.Stêpień Olga95KSOST2:39.00
10.Banasik Paula95KSOST2:40.10
11.Gajzler Dagmara95KSOST2:43.15
12.Nalewaj Anna95KSOST2:45.36
13.Kozłowska Magdalena96UNBUS2:48.03
14.Banasik Arleta95KSOST2:57.32
15.Karcz Weronika96ŹRPIN3:03.46
16.Włodarczyk Zofia95KOKIE3:41.03
PKNowak Aleksandra95ARKIE2:32.98


13 lat

r.KodCzas100m200m
1.Kijewska Kaja94ARKIE2:16.01
2.Słopiecka Maja94ARKIE2:19.48
3.Parcewicz Monika94UNBUS2:24.50
4.Sychowska Agnieszka94KOKIE2:31.97
5.Mojecka Sylwia94KOKIE2:39.92


14 lat

r.KodCzas100m200m
1.Lipińska Małgorzata93KSOST2:17.54
2.Dudek Mariola93ORJED2:19.05
3.Wójcik Ewa93ARKIE2:29.41
4.Śmiałek Katarzyna93FOSAN2:30.79
5.Wejman Anna93ORJED2:37.04
6.Palmowska Justyna93UNBUS2:39.15
7.Jastrzêbska Magdalena93KOKIE2:45.26


15 lat i starsi

r.KodCzas100m200m
1.Hampel Justyna90KSOST2:09.91
2.Przydatek Agnieszka92KSOST2:19.00
3.Pytel Maria86KSOST2:22.07
4.Szczepańska Ewa92UNBUS2:24.93
5.Parkita Alicja90KOKIE2:30.32
6.Banaś Anna92KOKIE2:45.69
7.Ćwiertnia Izabela92ŹRPIN2:58.67


<< TOP >>
Nr  6
2007-11-03
200m dowolny  Mêżczyzn

Open/Senior
Brak minimum


12 lat i młodsi

r.KodCzas100m200m
1.Łopaciński Kacper95FOSAN2:18.66
2.Poduszczak Mikołaj95KSOST2:21.46
3.Kêpiński Adrian95DEPOL2:26.92
4.Banaś Hubert95KSOST2:30.49
5.Niedziński Łukasz95KSOST2:31.83
6.Zacharski Szymon96UNBUS2:32.32
7.Nowak Kondrad95DEPOL2:35.70
8.Madej Jan96KOKIE2:38.71
PKSobura Karol95ARKIE
DYSKW.Gil Bartosz96ORJED
Nie uk.Chudzik Jakub95DEPOL


13 lat

r.KodCzas100m200m
1.Kurant Roger94KSOST2:04.14
2.Kaczmarski Marcin94KSOST2:14.47
3.Kwiecień Kacper94KSOST2:14.76
4.Pióro Filip94ARKIE2:15.17
5.Rogoziński Łukasz94KSOST2:20.16
6.Iwoła Maciej94KSOST2:20.93
7.Paszkiewicz Marcin94FOSAN2:32.35


14 lat

r.KodCzas100m200m
1.Psyk Maciej93KSOST2:04.88
2.Tworzewski Adrian93KSOST2:06.69
3.Jaworski Michał93KSOST2:14.56
4.Bednarski Dawid93DEPOL2:19.40
5.Napieracz Grzegorz93FOSAN2:21.76
6.Rewera Maciej93FOSAN2:25.94
DYSKW.Skiba Jan93KOKIE


15 lat i starsi

r.KodCzas100m200m
1.Grzebała Paweł90KSOST2:02.49
2.Frankiewicz Piotr89KSOST2:03.53
3.Zając Wojciech92DEPOL2:05.15
4.Jackowski Daniel92ORJED2:05.47
5.Sak Przemysław92DEPOL2:07.75
6.Harabin Mateusz90ARKIE2:08.49
7.Bujak Kamil91ARKIE2:13.53
8.Bąk Patryk92KSOST2:13.69
9.Szołowski Filip84KSOST2:13.92
10.Mazur Maciej91KOKIE2:14.09
11.Sieradzki Wojciech90KOKIE2:14.29
12.Semczuk Michał92FOSAN2:15.10
13.Kiełbowski Maciej89WODKON2:16.37
14.Młynarczyk Piotr91ARKIE2:24.78
15.Strzelec Robert92ŹRPIN3:04.69
16.Jabłoński Paweł92ŹRPIN3:13.26


<< TOP >>
Nr  7
2007-11-03
4 x 100m Sztafeta Zm.  Kobiet

Open/Senior
Brak minimum


KodCzas
1.KTP ARKA Kielce 1ARKIE4:49.69

2.KSZO Ostrowiec Św. 3KSOST4:53.025.KS KSZO OSTROWIEC ŚW. 2KSOST5:20.62
3.MUKS "UNIA" BUSKO-ZDRÓJ 1UNBUS5:14.636.MUKP KORONA-SWIM Kielce 1KOKIE5:22.09
4.ORKA 1ORJED5:18.317.UKS ŹRÓDEŁKO PIŃCZÓW 1ŹRPIN6:09.88


<< TOP >>
Nr  8
2007-11-03
4 x 100m Sztafeta Zm.  Mêżczyzn

Open/Senior
Brak minimum


KodCzas
1.KSZO Ostrowiec Św. 1KSOST4:22.69

2.KTP ARKA Kielce 1ARKIE4:37.757.UKS WODNIK Końskie 1WODKON5:02.50
3.KSZO Ostrowiec Św. 2KSOST4:48.658.LKS DELPIN POŁANIEC 1DEPOL5:03.00
4.MUKP KORONA-SWIM Kielce 1KOKIE4:48.789.MUKS "UNIA" BUSKO-ZDRÓJ 1UNBUS5:03.99
5.ORKA 1ORJED4:56.6210.KS KSZO OSTROWIEC ŚW. 2KSOST5:13.80
6.MUKS FOKA Sandomierz 1FOSAN4:59.78DYSKW.UKS ŹRÓDEŁKO PIŃCZÓW 1ŹRPIN