3 runda Dużej Ligi Pływackiej - Lista wyników
Nr  1  50m grzbietowy  Kobiet  Open/Senior
Nr  2  50m grzbietowy  Mężczyzn  Open/Senior
Nr  3  200m dowolny  Kobiet  Open/Senior
Nr  4  200m dowolny  Mężczyzn  Open/Senior
Nr  5  100m zmienny  Kobiet  Open/Senior
Nr  6  100m zmienny  Mężczyzn  Open/Senior
Nr  7  8 x 50m Sztafeta Dow.  Mieszane  Open/Senior


Nr  1
2008-02-16
50m grzbietowy  Kobiet

Open/Senior
Brak minimum


13 lat i młodsi

r.KodCzas
1.Kilijańska Donata95KSOST33.49

2.Szeląg Karolina95KSOST36.2010.Mikołajczyk Marta97KOKIE39.31
3.Nowak Aleksandra95ARKIE36.4611.Kozłowska Magdalena96UNBUS39.35
4.Długołêcka Karolina96UNBUS36.5412.Rosa Paula95ZRPIN39.42
5.Jabłońska Angelika96UNBUS37.4713.Zabłotna Karolina95UNBUS40.47
6.Pancerz Magda95ORJED38.4814.Rogozińska Weronika95KSOST41.31
7.Kuza Klaudia95UNBUS38.5915.Domagała Agata95KSOST41.96
8.Gajzler Dagmara95KSOST38.67PKMusiał Natalia95UNBUS38.88
9.Ciosk Adrianna95ORJED39.29


14 lat

r.KodCzas
1.Kijewska Kaja94ARKIE33.42

2.Belicka Beata94ORJED36.48
3.Uchańska Karolina94KSOST37.50
4.Brzozowska Weronika94FOSAN37.72


15 lat

r.KodCzas
1.Dudek Mariola93ORJED32.41

2.Żebrowska Katarzyna93KSOST36.66
3.Palmowska Justyna93UNBUS38.49
4.Jastrzêbska Magdalena93KOKIE40.00


16 lat i starsi

r.KodCzas
1.Kawecka Anna92ARKIE33.93

2.Górecka Ewelina88ARKIE35.406.Pudyszak Paulina91UNBUS40.16
3.Wilk Sara92UNBUS37.987.Trzeszkowska Karolina92UNBUS41.35
4.Szczepańska Ewa92UNBUS38.31DYSKW.Kaleta Anna92ZRPIN
5.Banaś Anna92KOKIE39.14


<< TOP >>
Nr  2
2008-02-16
50m grzbietowy  Mêżczyzn

Open/Senior
Brak minimum


13 lat i młodsi

r.KodCzas
1.Szemraj Maciej95FOSAN32.36

2.Zabojszcz Wojciech95KOKIE33.9411.Gołêbiowski Piotr96ORJED39.49
3.Banaś Hubert95KSOST34.8812.Szczechura Patryk95KSOST39.71
4.Zacharski Szymon96UNBUS35.4413.Brzozowski Mateusz96FOSAN40.28
5.Kêpiński Adrian95DEPOL35.5214.Kowalski Patryk97UNBUS40.60
6.Sobura Karol95ARKIE36.0515.Piątek Aleksander95ZRPIN41.41
7.Niedziński Łukasz95KSOST36.6316.Urbański Paweł96DEPOL42.77
8.Gołêbiowski Krzysztof95ORJED37.3317.Gil Bartosz96ORJED43.01
9.Kusal Mateusz95KSOST38.1218.Madetko Hubert95ORJED46.52
10.Kuśmira Wiktor96FOSAN38.25DYSKW.Głuszak Andrzej97ZRPIN


14 lat

r.KodCzas
1.Szydłowski Grzegorz94UNBUS30.92

2.Kurant Roger94KSOST31.187.Zawadzki Rafał94ZRPIN40.83
3.Treliński Bartosz94ORJED31.228.Têcza Bartek94ZRPIN41.35
4.Pióro Filip94ARKIE32.649.Kaleta Wojciech94ZRPIN46.13
5.Kaczmarski Marcin94KSOST33.35DYSKW.Wojtala Daniel94ZRPIN
6.Rogoziński Łukasz94KSOST35.93


15 lat

r.KodCzas
1.Tworzewski Adrian93KSOST30.96

2.Psyk Maciej93KSOST31.534.Napieracz Grzegorz93FOSAN34.73
3.Kunat Aleksander93ZRPIN33.255.Patrzałek Michał93ARKIE35.10


16 lat i starsi

r.KodCzas
1.Jêdrzejewski Grzegorz88KSOST28.01

2.Grzebała Paweł90KSOST29.527.Zacharz Wiktor91KOKIE31.85
3.Bujak Kamil91ARKIE30.988.Bąk Patryk92KSOST33.26
4.Harabin Mateusz90ARKIE31.029.Kowalski Piotr92WODKON35.33
5.Sieradzki Wojciech90KOKIE31.0310.Badurak Piotr91ZRPIN38.81
6.Szczepański Adam92UNBUS31.7911.Strzelec Robert92ZRPIN40.35


<< TOP >>
Nr  3
2008-02-16
200m dowolny  Kobiet

Open/Senior
Brak minimum


13 lat i młodsi

r.KodCzas
1.Wołoszyn Sonia95ARKIE2:12.78

2.Grzebała Zuzanna95KSOST2:25.7611.Mikołajczyk Marta97KOKIE2:40.11
3.Gawłowska Kinga95KSOST2:26.1512.Banasik Paula95KSOST2:40.78
4.Musiał Natalia95UNBUS2:27.6413.Nalewaj Anna95KSOST2:41.95
5.Domagała Agata95KSOST2:29.2814.Gajzler Dagmara95KSOST2:44.17
6.Długołêcka Karolina96UNBUS2:30.9815.Pancerz Magda95ORJED2:44.85
7.Skrzypczak Anna95KSOST2:35.8416.Banasik Arleta95KSOST2:54.83
8.Stêpień Olga95KSOST2:36.1517.Ciosk Adrianna95ORJED2:57.10
9.Kuczyńska Aleksandra96FOSAN2:38.1718.Karcz Weronika96ZRPIN3:00.39
10.Jabłońska Angelika96UNBUS2:39.41


14 lat

r.KodCzas
1.Kijewska Kaja94ARKIE2:16.89

2.Słopiecka Maja94ARKIE2:17.746.Belotti Dominika94FOSAN2:40.27
3.Parcewicz Monika94UNBUS2:25.207.Strzelec Martyna94ZRPIN3:01.31
4.Uchańska Karolina94KSOST2:28.848.Pytel Kamila94ZRPIN3:10.56
5.Sychowska Agnieszka94KOKIE2:30.26


15 lat

r.KodCzas
1.Lipińska Małgorzata93KSOST2:17.14

2.Żebrowska Katarzyna93KSOST2:25.505.Wójcik Ewa93ARKIE2:33.05
3.Śmiałek Katarzyna93FOSAN2:29.176.Palmowska Justyna93UNBUS2:40.67
4.Wejman Anna93ORJED2:29.727.Jastrzêbska Magdalena93KOKIE2:43.94


16 lat i starsi

r.KodCzas
1.Przydatek Agnieszka92KSOST2:22.00

2.Parkita Alicja90KOKIE2:34.14
3.Wilk Sara92UNBUS2:49.91
4.Ćwiertnia Izabela92ZRPIN2:53.23


<< TOP >>
Nr  4
2008-02-16
200m dowolny  Mêżczyzn

Open/Senior
Brak minimum


13 lat i młodsi

r.KodCzas
1.Łopaciński Kacper95FOSAN2:11.98

2.Poduszczak Mikołaj95KSOST2:19.689.Bernacki Igor95KSOST2:34.91
3.Niedziński Łukasz95KSOST2:21.5710.Kusal Mateusz95KSOST2:35.94
4.Madej Jan96KOKIE2:25.5311.Gołêbiowski Krzysztof95ORJED2:41.81
5.Szemraj Maciej95FOSAN2:26.1912.Wiśniewski Paweł95WODKON2:42.51
6.Chudzik Jakub95DEPOL2:28.8913.Kowalski Patryk97UNBUS2:45.45
7.Nowak Konrad95DEPOL2:29.4714.Gil Bartosz96ORJED2:48.07
8.Zacharski Szymon96UNBUS2:29.69


14 lat

r.KodCzas
1.Kurant Roger94KSOST2:03.51

2.Kwiecień Kacper94KSOST2:10.066.Sobczyński Mateusz94WODKON2:25.53
3.Kaczmarski Marcin94KSOST2:11.487.Paszkiewicz Marcin94FOSAN2:25.66
4.Rogoziński Łukasz94KSOST2:17.758.Łukasik Daniel94UNBUS2:26.65
5.Iwoła Maciej94KSOST2:21.77


15 lat

r.KodCzas
1.Psyk Maciej93KSOST2:03.63

2.Jaworski Michał93KSOST2:14.205.Szwajka Bartosz93FOSAN2:25.67
3.Bednarski Dawid93DEPOL2:16.936.Skiba Jan93KOKIE2:41.70
4.Napieracz Grzegorz93FOSAN2:21.187.Fijałkowski Bartek93ZRPIN2:51.90


16 lat i starsi

r.KodCzas
1.Grzebała Paweł90KSOST2:01.39

2.Jackowski Daniel92ORJED2:05.594.Zając Wojciech92DEPOL2:09.31
3.Semczuk Michał92FOSAN2:08.485.Bąk Patryk92KSOST2:11.25


<< TOP >>
Nr  5
2008-02-16
100m zmienny  Kobiet

Open/Senior
Brak minimum


13 lat i młodsi

r.KodCzas
1.Wołoszyn Sonia95ARKIE1:11.60

2.Kilijańska Donata95KSOST1:13.6612.Skrzypczak Anna95KSOST1:24.02
3.Grzebała Zuzanna95KSOST1:16.0113.Rogozińska Weronika95KSOST1:25.48
4.Szeląg Karolina95KSOST1:17.0314.Kozłowska Magdalena96UNBUS1:25.69
5.Nowak Aleksandra95ARKIE1:18.2115.Banasik Paula95KSOST1:27.05
6.Gawłowska Kinga95KSOST1:18.2516.Banasik Arleta95KSOST1:27.15
7.Musiał Natalia95UNBUS1:19.2817.Nalewaj Anna95KSOST1:28.92
8.Kuczyńska Aleksandra96FOSAN1:22.7718.Stanek Iwona96DEPOL1:29.16
9.Stêpień Olga95KSOST1:23.0019.Zabłotna Karolina95UNBUS1:31.64
10.Kuza Klaudia95UNBUS1:23.0820.Karcz Weronika96ZRPIN1:38.72
11.Rosa Paula95ZRPIN1:23.42


14 lat

r.KodCzas
1.Słopiecka Maja94ARKIE1:13.64

2.Parcewicz Monika94UNBUS1:15.306.Belotti Dominika94FOSAN1:27.81
3.Belicka Beata94ORJED1:16.987.Strzelec Martyna94ZRPIN1:31.49
4.Sychowska Agnieszka94KOKIE1:17.548.Pytel Kamila94ZRPIN1:32.95
5.Brzozowska Weronika94FOSAN1:22.42


15 lat

r.KodCzas
1.Lipińska Małgorzata93KSOST1:13.59

2.Dudek Mariola93ORJED1:13.644.Wójcik Ewa93ARKIE1:23.02
3.Wejman Anna93ORJED1:19.585.Śmiałek Katarzyna93FOSAN1:23.38


16 lat i starsi

r.KodCzas
1.Kawecka Anna92ARKIE1:10.46

2.Górecka Ewelina88ARKIE1:15.087.Banaś Anna92KOKIE1:20.76
3.Przydatek Agnieszka92KSOST1:16.018.Pudyszak Paulina91UNBUS1:27.10
4.Szczepańska Ewa92UNBUS1:17.309.Trzeszkowska Karolina92UNBUS1:30.40
5.Morońska Monika87UNBUS1:18.5610.Ćwiertnia Izabela92ZRPIN1:30.70
6.Parkita Alicja90KOKIE1:20.2411.Kaleta Anna92ZRPIN1:42.02


<< TOP >>
Nr  6
2008-02-16
100m zmienny  Mêżczyzn

Open/Senior
Brak minimum


13 lat i młodsi

r.KodCzas
1.Zabojszcz Wojciech95KOKIE1:11.52

2.Łopaciński Kacper95FOSAN1:14.8011.Madej Jan96KOKIE1:21.45
3.Kêpiński Adrian95DEPOL1:14.9712.Gołêbiowski Piotr96ORJED1:21.86
4.Poduszczak Mikołaj95KSOST1:15.9313.Brzozowski Mateusz96FOSAN1:23.00
5.Banaś Hubert95KSOST1:16.6214.Wiśniewski Paweł95WODKON1:25.71
6.Nowak Konrad95DEPOL1:18.2715.Bernacki Igor95KSOST1:29.73
7.Szczechura Patryk95KSOST1:20.1316.Piątek Aleksander95ZRPIN1:33.72
8.Chudzik Jakub95DEPOL1:20.2217.Urbański Paweł96DEPOL1:35.29
9.Kuśmira Wiktor96FOSAN1:20.6318.Głuszak Andrzej97ZRPIN1:40.62
10.Sobura Karol95ARKIE1:20.8619.Madetko Hubert95ORJED1:43.68


14 lat

r.KodCzas
1.Treliński Bartosz94ORJED1:04.59

2.Pióro Filip94ARKIE1:09.118.Iwoła Maciej94KSOST1:20.70
3.Szydłowski Grzegorz94UNBUS1:10.399.Paszkiewicz Marcin94FOSAN1:20.84
4.Kwiecień Kacper94KSOST1:13.9210.Zawadzki Rafał94ZRPIN1:28.88
5.Sobczyński Mateusz94WODKON1:14.2411.Têcza Bartek94ZRPIN1:31.74
6.Sarna Kamil94UNBUS1:15.7712.Kaleta Wojciech94ZRPIN1:33.26
7.Łukasik Daniel94UNBUS1:19.95DYSKW.Wojtala Daniel94ZRPIN


15 lat

r.KodCzas
1.Tworzewski Adrian93KSOST1:05.84

2.Kunat Aleksander93ZRPIN1:12.806.Szwajka Bartosz93FOSAN1:16.60
3.Patrzałek Michał93ARKIE1:12.957.Skiba Jan93KOKIE1:17.70
4.Jaworski Michał93KSOST1:13.74DYSKW.Fijałkowski Bartek93ZRPIN
5.Bednarski Dawid93DEPOL1:13.97


16 lat i starsi

r.KodCzas
1.Jêdrzejewski Grzegorz88KSOST1:00.76

2.Harabin Mateusz90ARKIE1:02.208.Zacharz Wiktor91KOKIE1:11.21
3.Jackowski Daniel92ORJED1:05.519.Dziubiński Paweł90ZRPIN1:13.57
4.Szczepański Adam92UNBUS1:07.3510.Kowalski Piotr92WODKON1:14.94
5.Semczuk Michał92FOSAN1:09.7611.Strzelec Robert92ZRPIN1:25.25
6.Sieradzki Wojciech90KOKIE1:09.97DYSKW.Bujak Kamil91ARKIE
7.Zając Wojciech92DEPOL1:10.48


<< TOP >>
Nr  7
2008-02-16
8 x 50m Sztafeta Dow.  Mieszane

Open/Senior
Brak minimum


PKMUKP KORONA-SWIM Kielce 1KOKIEPKMUKS "UNIA" BUSKO-ZDRÓJ 1UNBUS4:01.69
PKUKS WODNIK Końskie 1WODKONPKORKA 1ORJED4:03.35
PKKS KSZO OSTROWIEC ŚW. 1KSOST3:42.27PKFOKA SandomierzFOSAN4:05.30
PKARKA Kielce 1ARKIE3:45.05PKUKS ŹRÓDEŁKO PIŃCZÓW 1ZRPIN4:20.89