Open, Kobiet, Długa pływ. (50m)
Świętokrzyski Okręgowy Związek Pływacki
Ranking Okręgu Świętokrzyskiego 2010r
1. Luty 11

Open, Kobiet, Długa pływ. (50m)01-01-2010 - 31-12-2010

50m dowolny

1.

2.
3.
4.
5.
6.
7.
8.
9.
10.
11.
12.
13.
14.
15.
16.
17.
17.
19.
20.
21.
22.
22.
24.
25.
26.
27.
28.
29.
30.
31.
32.
33.
34.
35.
36.
37.
38.
39.
40.
Długołęcka Karolina

Słopiecka Maja
Kilijańska Donata
Mikołajczyk Marta
Jagodzka Aleksandra
Lipińska Małgorzata
Parcewicz Monika
Kijewska Kaja
Wejman Anna
Śmiałek Katarzyna
Marzec Paulina
Wołoszyn Sonia
Pancerz Magdalena
Kotkowska Ada
Grzebała Zuzanna
Uchańska Karolina
Musiał Natalia
Stępień Olga
Szczepańska Ewa
Belicka Beata
Banasik Paula
Loranty Patrycja
Rogowska Paulina
Gawlik Mariola
Belotti Dominika
Majos Paulina
Zawolik Wiktoria
Pepaś Milena
Woszczyńska Aleksandra
Banasik Arleta
Sarna Magdalena
Brzozowska Weronika
Jarocha Wiktoria
Kaczkoś Oliwia
Gierczak Emilia
Ciamaga Wiktoria
Wierzbicka Daria
Machula Sara
Łosak Wiktoria
Klechowska Aleksandra

96

94
95
97
91
93
94
94
93
93
97
95
95
97
95
94
95
95
92
94
95
97
98
97
94
96
97
97
96
95
98
94
98
97
97
97
96
98
98
98
UNBUS

SAKIE
KSOST
KOKIE
KOKIE
KSOST
UNBUS
SAKIE
ORJED
FOSAN
SAKIE
SAKIE
ORJED
KSOST
KSOST
KSOST
UNBUS
KSOST
UNBUS
ORJED
KSOST
KSOST
SAKIE
SAKIE
FOSAN
KOKIE
KSOST
SAKIE
KSOST
KSOST
KOKIE
FOSAN
KSOST
FOSAN
KSOST
FOSAN
KOKIE
KSOST
SAKIE
KSOST
28.37

28.74
28.85
29.02
29.06
30.08
30.40
30.55
30.93
31.10
31.12
31.19
31.70
31.75
31.83
31.92
32.15
32.15
32.18
32.28
32.53
32.68
32.68
32.74
32.80
33.40
33.55
33.56
33.68
34.05
34.13
34.16
34.40
34.70
34.94
35.01
35.46
35.66
38.96
39.62
50m

50m
50m
50m
50m
50m
50m
50m
50m
50m
50m
50m
50m
50m
50m
50m
50m
50m
50m
50m
50m
50m
50m
50m
50m
50m
50m
50m
50m
50m
50m
50m
50m
50m
50m
50m
50m
50m
50m
50m
02-07-10

11-07-10
03-06-10
13-06-10
03-06-10
25-07-10
13-06-10
11-07-10
13-06-10
13-06-10
13-06-10
13-06-10
13-06-10
13-06-10
13-06-10
11-07-10
06-02-10
13-06-10
13-06-10
13-06-10
09-07-10
13-06-10
13-06-10
13-06-10
13-06-10
02-07-10
13-06-10
13-06-10
13-06-10
13-06-10
13-06-10
13-06-10
13-06-10
13-06-10
13-06-10
13-06-10
02-07-10
13-06-10
13-06-10
13-06-10
Dębica

Gorzów Wlkp.
Gliwice
Ostrowiec Św.
Gliwice
Drzonków
Ostrowiec Św.
Gorzów Wlkp.
Ostrowiec Św.
Ostrowiec Św.
Ostrowiec Św.
Ostrowiec Św.
Ostrowiec Św.
Ostrowiec Św.
Ostrowiec Św.
Gorzów Wlkp.
Dębica
Ostrowiec Św.
Ostrowiec Św.
Ostrowiec Św.
Oświęcim
Ostrowiec Św.
Ostrowiec Św.
Ostrowiec Św.
Ostrowiec Św.
Dębica
Ostrowiec Św.
Ostrowiec Św.
Ostrowiec Św.
Ostrowiec Św.
Ostrowiec Św.
Ostrowiec Św.
Ostrowiec Św.
Ostrowiec Św.
Ostrowiec Św.
Ostrowiec Św.
Dębica
Ostrowiec Św.
Ostrowiec Św.
Ostrowiec Św.
100m dowolny

1.

2.
3.
4.
5.
6.
7.
8.
9.
10.
11.
12.
13.
14.
15.
16.
17.
18.
19.
20.
21.
22.
23.
24.
25.
26.
27.
28.
29.
30.
31.
32.
33.
34.
35.
36.
37.
Kilijańska Donata

Lipińska Małgorzata
Długołęcka Karolina
Słopiecka Maja
Wołoszyn Sonia
Grzebała Zuzanna
Uchańska Karolina
Loranty Patrycja
Kijewska Kaja
Mikołajczyk Marta
Śmiałek Katarzyna
Stępień Olga
Parcewicz Monika
Marzec Paulina
Wejman Anna
Woszczyńska Aleksandra
Zawolik Wiktoria
Kotkowska Ada
Pancerz Magdalena
Musiał Natalia
Rogowska Paulina
Banasik Paula
Majos Paulina
Belicka Beata
Belotti Dominika
Jarocha Wiktoria
Szczepańska Ewa
Machula Sara
Banasik Arleta
Pepaś Milena
Wierzbicka Daria
Kaczkoś Oliwia
Gawlik Mariola
Gierczak Emilia
Sarna Magdalena
Łosak Wiktoria
Klechowska Aleksandra

95

93
96
94
95
95
94
97
94
97
93
95
94
97
93
96
97
97
95
95
98
95
96
94
94
98
92
98
95
97
96
97
97
97
98
98
98
KSOST

KSOST
UNBUS
SAKIE
SAKIE
KSOST
KSOST
KSOST
SAKIE
KOKIE
FOSAN
KSOST
UNBUS
SAKIE
ORJED
KSOST
KSOST
KSOST
ORJED
UNBUS
SAKIE
KSOST
KOKIE
ORJED
FOSAN
KSOST
UNBUS
KSOST
KSOST
SAKIE
KOKIE
FOSAN
SAKIE
KSOST
KOKIE
SAKIE
KSOST
59.99

1:01.84
1:02.52
1:03.08
1:03.90
1:05.36
1:06.30
1:06.49
1:07.32
1:07.76
1:07.84
1:07.89
1:08.30
1:08.35
1:08.76
1:08.93
1:09.53
1:10.15
1:10.70
1:11.04
1:11.12
1:11.56
1:11.60
1:12.16
1:12.23
1:13.17
1:13.43
1:14.17
1:14.84
1:16.27
1:16.30
1:16.34
1:16.55
1:17.97
1:18.00
1:23.16
1:24.45
50m

50m
50m
50m
50m
50m
50m
50m
50m
50m
50m
50m
50m
50m
50m
50m
50m
50m
50m
50m
50m
50m
50m
50m
50m
50m
50m
50m
50m
50m
50m
50m
50m
50m
50m
50m
50m
03-06-10

23-05-10
13-06-10
11-07-10
11-07-10
09-07-10
23-05-10
13-06-10
11-07-10
13-06-10
13-06-10
13-06-10
13-06-10
13-06-10
13-06-10
13-06-10
13-06-10
13-06-10
13-06-10
06-02-10
13-06-10
13-06-10
02-07-10
13-06-10
13-06-10
13-06-10
13-06-10
13-06-10
13-06-10
13-06-10
02-07-10
13-06-10
13-06-10
13-06-10
13-06-10
13-06-10
13-06-10
Gliwice

Gliwice
Ostrowiec Św.
Gorzów Wlkp.
Oświęcim
Oświęcim
Gliwice
Ostrowiec Św.
Gorzów Wlkp.
Ostrowiec Św.
Ostrowiec Św.
Ostrowiec Św.
Ostrowiec Św.
Ostrowiec Św.
Ostrowiec Św.
Ostrowiec Św.
Ostrowiec Św.
Ostrowiec Św.
Ostrowiec Św.
Dębica
Ostrowiec Św.
Ostrowiec Św.
Dębica
Ostrowiec Św.
Ostrowiec Św.
Ostrowiec Św.
Ostrowiec Św.
Ostrowiec Św.
Ostrowiec Św.
Ostrowiec Św.
Dębica
Ostrowiec Św.
Ostrowiec Św.
Ostrowiec Św.
Ostrowiec Św.
Ostrowiec Św.
Ostrowiec Św.
200m dowolny

1.

2.
3.
4.
5.
6.
7.
8.
9.
10.
11.
12.
13.
14.
15.
16.
17.
18.
19.
20.
21.
22.
23.
24.
25.
26.
27.
Kilijańska Donata

Lipińska Małgorzata
Wołoszyn Sonia
Grzebała Zuzanna
Uchańska Karolina
Słopiecka Maja
Loranty Patrycja
Woszczyńska Aleksandra
Stępień Olga
Długołęcka Karolina
Kijewska Kaja
Śmiałek Katarzyna
Majos Paulina
Marzec Paulina
Banasik Paula
Jarocha Wiktoria
Machula Sara
Pancerz Magdalena
Gawlik Mariola
Belotti Dominika
Banasik Arleta
Wierzbicka Daria
Kaczkoś Oliwia
Rogowska Paulina
Klechowska Aleksandra
Łosak Wiktoria
Pepaś Milena

95

93
95
95
94
94
97
96
95
96
94
93
96
97
95
98
98
95
97
94
95
96
97
98
98
98
97
KSOST

KSOST
SAKIE
KSOST
KSOST
SAKIE
KSOST
KSOST
KSOST
UNBUS
SAKIE
FOSAN
KOKIE
SAKIE
KSOST
KSOST
KSOST
ORJED
SAKIE
FOSAN
KSOST
KOKIE
FOSAN
SAKIE
KSOST
SAKIE
SAKIE
2:03.64

2:06.00
2:12.88
2:13.84
2:16.91
2:19.94
2:20.11
2:22.95
2:23.17
2:25.42
2:26.57
2:28.23
2:28.73
2:33.19
2:35.14
2:36.45
2:36.79
2:39.07
2:39.19
2:39.45
2:39.48
2:40.76
2:42.85
2:52.08
2:57.89
2:58.71
3:04.45
50m

50m
50m
50m
50m
50m
50m
50m
50m
50m
50m
50m
50m
50m
50m
50m
50m
50m
50m
50m
50m
50m
50m
50m
50m
50m
50m
03-06-10

25-07-10
09-07-10
09-07-10
11-07-10
11-07-10
13-06-10
13-06-10
13-06-10
06-02-10
13-06-10
13-06-10
02-07-10
13-06-10
13-06-10
13-06-10
13-06-10
13-06-10
13-06-10
13-06-10
09-07-10
02-07-10
13-06-10
13-06-10
13-06-10
13-06-10
13-06-10
Gliwice

Drzonków
Oświęcim
Oświęcim
Gorzów Wlkp.
Gorzów Wlkp.
Ostrowiec Św.
Ostrowiec Św.
Ostrowiec Św.
Dębica
Ostrowiec Św.
Ostrowiec Św.
Dębica
Ostrowiec Św.
Ostrowiec Św.
Ostrowiec Św.
Ostrowiec Św.
Ostrowiec Św.
Ostrowiec Św.
Ostrowiec Św.
Oświęcim
Dębica
Ostrowiec Św.
Ostrowiec Św.
Ostrowiec Św.
Ostrowiec Św.
Ostrowiec Św.
400m dowolny

1.

2.
3.
4.
5.
6.
7.
8.
9.
10.
11.
12.
13.
14.
15.
16.
17.
18.
19.
20.
21.
22.
Kilijańska Donata

Lipińska Małgorzata
Wołoszyn Sonia
Grzebała Zuzanna
Uchańska Karolina
Woszczyńska Aleksandra
Stępień Olga
Loranty Patrycja
Kijewska Kaja
Majos Paulina
Słopiecka Maja
Marzec Paulina
Banasik Paula
Śmiałek Katarzyna
Gawlik Mariola
Machula Sara
Jarocha Wiktoria
Belotti Dominika
Kaczkoś Oliwia
Rogowska Paulina
Klechowska Aleksandra
Pepaś Milena

95

93
95
95
94
96
95
97
94
96
94
97
95
93
97
98
98
94
97
98
98
97
KSOST

KSOST
SAKIE
KSOST
KSOST
KSOST
KSOST
KSOST
SAKIE
KOKIE
SAKIE
SAKIE
KSOST
FOSAN
SAKIE
KSOST
KSOST
FOSAN
FOSAN
SAKIE
KSOST
SAKIE
4:16.70

4:26.69
4:35.94
4:36.60
4:38.39
4:53.76
4:58.28
5:01.37
5:01.94
5:03.21
5:09.20
5:15.32
5:17.14
5:17.73
5:25.40
5:26.09
5:30.28
5:38.94
5:41.54
5:42.44
6:04.02
6:12.67
50m

50m
50m
50m
50m
50m
50m
50m
50m
50m
50m
50m
50m
50m
50m
50m
50m
50m
50m
50m
50m
50m
18-07-10

25-07-10
13-06-10
13-06-10
11-07-10
13-06-10
10-07-10
13-06-10
13-06-10
13-06-10
13-06-10
13-06-10
13-06-10
13-06-10
13-06-10
13-06-10
13-06-10
13-06-10
13-06-10
13-06-10
13-06-10
13-06-10
Helsinki (FIN)

Drzonków
Ostrowiec Św.
Ostrowiec Św.
Gorzów Wlkp.
Ostrowiec Św.
Oświęcim
Ostrowiec Św.
Ostrowiec Św.
Ostrowiec Św.
Ostrowiec Św.
Ostrowiec Św.
Ostrowiec Św.
Ostrowiec Św.
Ostrowiec Św.
Ostrowiec Św.
Ostrowiec Św.
Ostrowiec Św.
Ostrowiec Św.
Ostrowiec Św.
Ostrowiec Św.
Ostrowiec Św.
800m dowolny

1.

2.
3.
4.
5.
6.
7.
8.
9.
10.
11.
12.
13.
14.
15.
Kilijańska Donata

Lipińska Małgorzata
Grzebała Zuzanna
Uchańska Karolina
Wołoszyn Sonia
Loranty Patrycja
Majos Paulina
Stępień Olga
Kijewska Kaja
Marzec Paulina
Banasik Paula
Jarocha Wiktoria
Machula Sara
Gawlik Mariola
Klechowska Aleksandra

95

93
95
94
95
97
96
95
94
97
95
98
98
97
98
KSOST

KSOST
KSOST
KSOST
SAKIE
KSOST
KOKIE
KSOST
SAKIE
SAKIE
KSOST
KSOST
KSOST
SAKIE
KSOST
8:44.81

9:09.93
9:28.78
9:35.58
9:47.81
10:07.27
10:11.42
10:19.77
10:29.23
10:56.86
10:57.09
11:15.99
11:16.56
11:24.64
12:15.92
50m

50m
50m
50m
50m
50m
50m
50m
50m
50m
50m
50m
50m
50m
50m
18-07-10

25-07-10
11-07-10
11-07-10
13-06-10
13-06-10
13-06-10
13-06-10
13-06-10
13-06-10
13-06-10
13-06-10
13-06-10
13-06-10
13-06-10
Helsinki (FIN)

Drzonków
Oświęcim
Gorzów Wlkp.
Ostrowiec Św.
Ostrowiec Św.
Ostrowiec Św.
Ostrowiec Św.
Ostrowiec Św.
Ostrowiec Św.
Ostrowiec Św.
Ostrowiec Św.
Ostrowiec Św.
Ostrowiec Św.
Ostrowiec Św.
1500m dowolny

1.

2.
Kilijańska Donata

Lipińska Małgorzata

95

93
KSOST

KSOST
16:39.03

17:59.03
50m

50m
18-07-10

03-06-10
Helsinki (FIN)

Gliwice
50m grzbietowy

1.

2.
3.
4.
5.
6.
7.
8.
9.
10.
11.
12.
13.
14.
15.
16.
17.
18.
19.
20.
Długołęcka Karolina

Lipińska Małgorzata
Kijewska Kaja
Kilijańska Donata
Ramian Anna
Stępień Olga
Kotkowska Ada
Loranty Patrycja
Zawolik Wiktoria
Grzebała Zuzanna
Gawlik Mariola
Brzozowska Weronika
Rogowska Paulina
Pancerz Magdalena
Majos Paulina
Ciamaga Wiktoria
Klechowska Aleksandra
Wierzbicka Daria
Gierczak Emilia
Salwa Patrycja

96

93
94
95
96
95
97
97
97
95
97
94
98
95
96
97
98
96
97
98
UNBUS

KSOST
SAKIE
KSOST
KOKIE
KSOST
KSOST
KSOST
KSOST
KSOST
SAKIE
FOSAN
SAKIE
ORJED
KOKIE
FOSAN
KSOST
KOKIE
KSOST
SAKIE
31.31

33.84
34.62
34.72
35.81
37.00
37.08
37.20
37.22
37.68
37.94
38.44
38.53
38.86
38.88
40.07
40.18
42.49
43.80
45.15
50m

50m
50m
50m
50m
50m
50m
50m
50m
50m
50m
50m
50m
50m
50m
50m
50m
50m
50m
50m
02-07-10

13-06-10
13-06-10
13-06-10
02-07-10
13-06-10
13-06-10
13-06-10
13-06-10
13-06-10
13-06-10
13-06-10
13-06-10
13-06-10
13-06-10
13-06-10
13-06-10
13-06-10
13-06-10
13-06-10
Dębica

Ostrowiec Św.
Ostrowiec Św.
Ostrowiec Św.
Dębica
Ostrowiec Św.
Ostrowiec Św.
Ostrowiec Św.
Ostrowiec Św.
Ostrowiec Św.
Ostrowiec Św.
Ostrowiec Św.
Ostrowiec Św.
Ostrowiec Św.
Ostrowiec Św.
Ostrowiec Św.
Ostrowiec Św.
Ostrowiec Św.
Ostrowiec Św.
Ostrowiec Św.
100m grzbietowy

1.

2.
3.
4.
5.
6.
7.
8.
9.
10.
11.
12.
13.
14.
15.
Długołęcka Karolina

Kilijańska Donata
Lipińska Małgorzata
Kijewska Kaja
Stępień Olga
Ramian Anna
Gawlik Mariola
Zawolik Wiktoria
Loranty Patrycja
Majos Paulina
Pancerz Magdalena
Rogowska Paulina
Brzozowska Weronika
Ciamaga Wiktoria
Klechowska Aleksandra

96

95
93
94
95
96
97
97
97
96
95
98
94
97
98
UNBUS

KSOST
KSOST
SAKIE
KSOST
KOKIE
SAKIE
KSOST
KSOST
KOKIE
ORJED
SAKIE
FOSAN
FOSAN
KSOST
1:10.83

1:11.26
1:11.50
1:15.63
1:16.71
1:17.03
1:19.31
1:19.93
1:20.16
1:20.24
1:22.68
1:24.12
1:25.02
1:25.36
1:28.41
50m

50m
50m
50m
50m
50m
50m
50m
50m
50m
50m
50m
50m
50m
50m
03-06-10

13-06-10
13-06-10
13-06-10
13-06-10
13-06-10
13-06-10
13-06-10
13-06-10
13-06-10
13-06-10
13-06-10
13-06-10
13-06-10
13-06-10
Gliwice

Ostrowiec Św.
Ostrowiec Św.
Ostrowiec Św.
Ostrowiec Św.
Ostrowiec Św.
Ostrowiec Św.
Ostrowiec Św.
Ostrowiec Św.
Ostrowiec Św.
Ostrowiec Św.
Ostrowiec Św.
Ostrowiec Św.
Ostrowiec Św.
Ostrowiec Św.
200m grzbietowy

1.

2.
3.
4.
5.
6.
7.
8.
9.
10.
11.
12.
13.
Kilijańska Donata

Lipińska Małgorzata
Długołęcka Karolina
Stępień Olga
Kijewska Kaja
Majos Paulina
Loranty Patrycja
Ramian Anna
Gawlik Mariola
Zawolik Wiktoria
Rogowska Paulina
Ciamaga Wiktoria
Klechowska Aleksandra

95

93
96
95
94
96
97
96
97
97
98
97
98
KSOST

KSOST
UNBUS
KSOST
SAKIE
KOKIE
KSOST
KOKIE
SAKIE
KSOST
SAKIE
FOSAN
KSOST
2:25.60

2:31.88
2:39.76
2:40.32
2:40.48
2:42.32
2:43.14
2:46.74
2:47.29
2:47.90
2:54.10
3:00.23
3:05.50
50m

50m
50m
50m
50m
50m
50m
50m
50m
50m
50m
50m
50m
13-06-10

13-06-10
03-06-10
13-06-10
11-07-10
13-06-10
13-06-10
13-06-10
13-06-10
13-06-10
13-06-10
13-06-10
13-06-10
Ostrowiec Św.

Ostrowiec Św.
Gliwice
Ostrowiec Św.
Gorzów Wlkp.
Ostrowiec Św.
Ostrowiec Św.
Ostrowiec Św.
Ostrowiec Św.
Ostrowiec Św.
Ostrowiec Św.
Ostrowiec Św.
Ostrowiec Św.
50m klasyczny

1.

2.
3.
4.
5.
6.
7.
8.
9.
10.
11.
12.
13.
14.
15.
16.
Jagodzka Aleksandra

Uchańska Karolina
Parcewicz Monika
Słopiecka Maja
Wejman Anna
Kotkowska Ada
Szeląg Karolina
Banasik Arleta
Wierzbicka Daria
Sarna Magdalena
Zawolik Wiktoria
Banasik Paula
Brzozowska Weronika
Gierczak Emilia
Łosak Wiktoria
Salwa Patrycja

91

94
94
94
93
97
95
95
96
98
97
95
94
97
98
98
KOKIE

KSOST
UNBUS
SAKIE
ORJED
KSOST
KSOST
KSOST
KOKIE
KOKIE
KSOST
KSOST
FOSAN
KSOST
SAKIE
SAKIE
35.88

38.35
39.86
40.16
40.18
41.00
41.05
41.92
42.54
42.88
43.01
43.32
43.99
44.81
46.36
46.42
50m

50m
50m
50m
50m
50m
50m
50m
50m
50m
50m
50m
50m
50m
50m
50m
03-06-10

13-06-10
13-06-10
13-06-10
13-06-10
13-06-10
13-06-10
09-07-10
02-07-10
13-06-10
13-06-10
09-07-10
13-06-10
13-06-10
13-06-10
13-06-10
Gliwice

Ostrowiec Św.
Ostrowiec Św.
Ostrowiec Św.
Ostrowiec Św.
Ostrowiec Św.
Ostrowiec Św.
Oświęcim
Dębica
Ostrowiec Św.
Ostrowiec Św.
Oświęcim
Ostrowiec Św.
Ostrowiec Św.
Ostrowiec Św.
Ostrowiec Św.
100m klasyczny

1.

2.
3.
4.
5.
6.
7.
8.
9.
10.
11.
12.
Uchańska Karolina

Wejman Anna
Szeląg Karolina
Parcewicz Monika
Kotkowska Ada
Zawolik Wiktoria
Banasik Arleta
Wierzbicka Daria
Sarna Magdalena
Gierczak Emilia
Salwa Patrycja
Łosak Wiktoria

94

93
95
94
97
97
95
96
98
97
98
98
KSOST

ORJED
KSOST
UNBUS
KSOST
KSOST
KSOST
KOKIE
KOKIE
KSOST
SAKIE
SAKIE
1:21.78

1:25.61
1:26.78
1:28.17
1:30.97
1:31.62
1:31.66
1:31.80
1:36.44
1:36.75
1:40.09
1:41.32
50m

50m
50m
50m
50m
50m
50m
50m
50m
50m
50m
50m
13-06-10

13-06-10
13-06-10
13-06-10
13-06-10
13-06-10
11-07-10
13-06-10
13-06-10
13-06-10
13-06-10
13-06-10
Ostrowiec Św.

Ostrowiec Św.
Ostrowiec Św.
Ostrowiec Św.
Ostrowiec Św.
Ostrowiec Św.
Oświęcim
Ostrowiec Św.
Ostrowiec Św.
Ostrowiec Św.
Ostrowiec Św.
Ostrowiec Św.
200m klasyczny

1.

2.
3.
4.
5.
6.
7.
8.
9.
Uchańska Karolina

Wejman Anna
Parcewicz Monika
Wierzbicka Daria
Zawolik Wiktoria
Banasik Arleta
Salwa Patrycja
Sarna Magdalena
Łosak Wiktoria

94

93
94
96
97
95
98
98
98
KSOST

ORJED
UNBUS
KOKIE
KSOST
KSOST
SAKIE
KOKIE
SAKIE
2:54.09

3:07.07
3:10.13
3:11.73
3:14.22
3:15.59
3:22.44
3:29.40
3:29.91
50m

50m
50m
50m
50m
50m
50m
50m
50m
13-06-10

13-06-10
13-06-10
13-06-10
13-06-10
10-07-10
13-06-10
13-06-10
13-06-10
Ostrowiec Św.

Ostrowiec Św.
Ostrowiec Św.
Ostrowiec Św.
Ostrowiec Św.
Oświęcim
Ostrowiec Św.
Ostrowiec Św.
Ostrowiec Św.
50m motylkowy

1.

2.
3.
4.
5.
6.
7.
8.
9.
10.
11.
12.
13.
14.
15.
16.
17.
18.
19.
20.
21.
22.
Jagodzka Aleksandra

Kilijańska Donata
Wołoszyn Sonia
Długołęcka Karolina
Mikołajczyk Marta
Słopiecka Maja
Woszczyńska Aleksandra
Belicka Beata
Parcewicz Monika
Lipińska Małgorzata
Szczepańska Ewa
Szeląg Karolina
Majos Paulina
Marzec Paulina
Ramian Anna
Kijewska Kaja
Jarocha Wiktoria
Sarna Magdalena
Kotkowska Ada
Pepaś Milena
Klechowska Aleksandra
Banasik Arleta

91

95
95
96
97
94
96
94
94
93
92
95
96
97
96
94
98
98
97
97
98
95
KOKIE

KSOST
SAKIE
UNBUS
KOKIE
SAKIE
KSOST
ORJED
UNBUS
KSOST
UNBUS
KSOST
KOKIE
SAKIE
KOKIE
SAKIE
KSOST
KOKIE
KSOST
SAKIE
KSOST
KSOST
30.05

30.84
31.17
31.38
32.08
32.21
32.69
33.09
33.18
33.33
33.58
33.81
34.18
34.34
34.39
34.79
37.09
37.56
39.18
39.47
42.23
43.76
50m

50m
50m
50m
50m
50m
50m
50m
50m
50m
50m
50m
50m
50m
50m
50m
50m
50m
50m
50m
50m
50m
03-06-10

01-05-10
13-06-10
13-06-10
13-06-10
11-07-10
13-06-10
13-06-10
13-06-10
13-06-10
13-06-10
13-06-10
13-06-10
13-06-10
13-06-10
13-06-10
13-06-10
13-06-10
13-06-10
13-06-10
13-06-10
13-06-10
Gliwice

Novara (ITA)
Ostrowiec Św.
Ostrowiec Św.
Ostrowiec Św.
Gorzów Wlkp.
Ostrowiec Św.
Ostrowiec Św.
Ostrowiec Św.
Ostrowiec Św.
Ostrowiec Św.
Ostrowiec Św.
Ostrowiec Św.
Ostrowiec Św.
Ostrowiec Św.
Ostrowiec Św.
Ostrowiec Św.
Ostrowiec Św.
Ostrowiec Św.
Ostrowiec Św.
Ostrowiec Św.
Ostrowiec Św.
100m motylkowy

1.

2.
3.
4.
5.
6.
7.
8.
9.
10.
11.
12.
13.
14.
15.
Kilijańska Donata

Mikołajczyk Marta
Woszczyńska Aleksandra
Szeląg Karolina
Lipińska Małgorzata
Majos Paulina
Wołoszyn Sonia
Uchańska Karolina
Musiał Natalia
Belicka Beata
Szczepańska Ewa
Ramian Anna
Kijewska Kaja
Pepaś Milena
Klechowska Aleksandra

95

97
96
95
93
96
95
94
95
94
92
96
94
97
98
KSOST

KOKIE
KSOST
KSOST
KSOST
KOKIE
SAKIE
KSOST
UNBUS
ORJED
UNBUS
KOKIE
SAKIE
SAKIE
KSOST
1:06.36

1:10.19
1:10.83
1:12.38
1:12.84
1:13.17
1:13.49
1:13.61
1:16.49
1:17.64
1:17.77
1:18.67
1:21.52
1:36.82
1:41.83
50m

50m
50m
50m
50m
50m
50m
50m
50m
50m
50m
50m
50m
50m
50m
28-03-10

08-05-10
13-06-10
13-06-10
13-06-10
02-07-10
13-06-10
13-06-10
06-02-10
13-06-10
13-06-10
13-06-10
13-06-10
13-06-10
13-06-10
Gorzów Wlkp.

Zilina (SVK)
Ostrowiec Św.
Ostrowiec Św.
Ostrowiec Św.
Dębica
Ostrowiec Św.
Ostrowiec Św.
Dębica
Ostrowiec Św.
Ostrowiec Św.
Ostrowiec Św.
Ostrowiec Św.
Ostrowiec Św.
Ostrowiec Św.
200m motylkowy

1.

2.
3.
4.
5.
6.
7.
8.
Kilijańska Donata

Woszczyńska Aleksandra
Szeląg Karolina
Wołoszyn Sonia
Musiał Natalia
Majos Paulina
Szczepańska Ewa
Mikołajczyk Marta

95

96
95
95
95
96
92
97
KSOST

KSOST
KSOST
SAKIE
UNBUS
KOKIE
UNBUS
KOKIE
2:18.58

2:34.75
2:35.25
2:42.05
2:43.28
2:44.33
2:53.44
2:54.58
50m

50m
50m
50m
50m
50m
50m
50m
28-03-10

13-06-10
11-07-10
13-06-10
06-02-10
02-07-10
13-06-10
13-06-10
Gorzów Wlkp.

Ostrowiec Św.
Oświęcim
Ostrowiec Św.
Dębica
Dębica
Ostrowiec Św.
Ostrowiec Św.
200m zmienny

1.

2.
3.
4.
5.
6.
7.
8.
9.
10.
11.
12.
Kilijańska Donata

Lipińska Małgorzata
Szeląg Karolina
Woszczyńska Aleksandra
Kijewska Kaja
Majos Paulina
Musiał Natalia
Mikołajczyk Marta
Kotkowska Ada
Banasik Paula
Banasik Arleta
Klechowska Aleksandra

95

93
95
96
94
96
95
97
97
95
95
98
KSOST

KSOST
KSOST
KSOST
SAKIE
KOKIE
UNBUS
KOKIE
KSOST
KSOST
KSOST
KSOST
2:26.72

2:31.63
2:35.60
2:37.29
2:44.42
2:45.52
2:47.60
2:48.09
2:52.39
2:55.33
3:04.50
3:06.05
50m

50m
50m
50m
50m
50m
50m
50m
50m
50m
50m
50m
13-06-10

13-06-10
10-07-10
13-06-10
13-06-10
13-06-10
06-02-10
13-06-10
13-06-10
10-07-10
13-06-10
13-06-10
Ostrowiec Św.

Ostrowiec Św.
Oświęcim
Ostrowiec Św.
Ostrowiec Św.
Ostrowiec Św.
Dębica
Ostrowiec Św.
Ostrowiec Św.
Oświęcim
Ostrowiec Św.
Ostrowiec Św.
400m zmienny

1.

2.
3.
4.
5.
6.
7.
8.
9.
Kilijańska Donata

Lipińska Małgorzata
Uchańska Karolina
Szeląg Karolina
Wołoszyn Sonia
Majos Paulina
Woszczyńska Aleksandra
Musiał Natalia
Kijewska Kaja

95

93
94
95
95
96
96
95
94
KSOST

KSOST
KSOST
KSOST
SAKIE
KOKIE
KSOST
UNBUS
SAKIE
4:59.14

5:16.94
5:21.03
5:26.12
5:26.20
5:41.18
5:41.44
5:49.59
5:51.10
50m

50m
50m
50m
50m
50m
50m
50m
50m
01-05-10

13-06-10
11-07-10
09-07-10
13-06-10
02-07-10
02-07-10
06-02-10
13-06-10
Novara (ITA)

Ostrowiec Św.
Gorzów Wlkp.
Oświęcim
Ostrowiec Św.
Dębica
Dębica
Dębica
Ostrowiec Św.