Open, Mężczyzn, Długa pływ. (50m)
Świętokrzyski Okręgowy Związek Pływacki
Ranking Okręgu Świętokrzyskiego 2010r
1. Luty 11

Open, Mężczyzn, Długa pływ. (50m)01-01-2010 - 31-12-2010

50m dowolny

1.

2.
3.
4.
5.
6.
7.
8.
9.
10.
11.
12.
13.
14.
15.
16.
17.
18.
19.
20.
21.
22.
23.
24.
25.
26.
27.
28.
29.
30.
31.
32.
33.
34.
35.
36.
37.
38.
39.
40.
41.
42.
43.
44.
45.
46.
47.
48.
49.
50.
51.
Łopaciński Kacper

Kurant Roger
Treliński Bartosz
Rogoziński Łukasz
Zając Wojciech
Paszkiewicz Marcin
Poduszczak Mikołaj
Kaczmarski Marcin
Krycia Mateusz
Kępiński Adrian
Kubka Jacek
Kowalski Patryk
Sobura Karol
Czwartosz Mateusz
Salwa Piotr
Machul Grzegorz
Dytkowski Jan
Chudzik Jakub
Bednarski Dawid
Madej Jan
Kuśmira Wiktor
Wiśniewski Paweł
Książek Sebastian
Szczechura Patryk
Szeląg Ernest
Bujak Piotr
Semczuk Radosław
Machniewski Jakub
Zabojszcz Wojciech
Rogoziński Michał
Gajewski Karol
Bujak Dominik
Choiński Michał
Lipka Łukasz
Wołek Marcin
Zimnicki Patryk
Szweda Tomasz
Gibalski Bartłomiej
Jarząbek Michał
Kijewski Kasper
Gałązka Dominik
Łukawski Mikołaj
Stepień Patryk
Kwietniewski Maciej
Jaworski Norbert
Łojek Michał
Stanisławski Mateusz
Szafarczyk Igor
Magruk Tomasz
Saik Mikołaj
Góral Sebastian

95

94
94
94
92
94
95
94
96
95
92
97
95
93
96
97
97
95
93
96
96
95
96
95
97
97
97
96
95
98
97
99
96
97
97
97
98
98
98
99
98
99
96
98
98
98
96
97
97
96
97
FOSAN

KSOST
ORJED
KSOST
DEPOL
FOSAN
KSOST
KSOST
KSOST
DEPOL
WOKON
UNBUS
SAKIE
DEPOL
SAKIE
KOKIE
KSOST
DEPOL
FOSAN
SAKIE
FOSAN
WOKON
KSOST
KSOST
KSOST
KOKIE
FOSAN
KOKIE
KOKIE
KSOST
KOKIE
KOKIE
WOKON
SAKIE
KSOST
FOSAN
DEPOL
KOKIE
KOKIE
SAKIE
WOKON
KOKIE
WOKON
KOKIE
UNBUS
KOKIE
WOKON
KOKIE
KOKIE
WOKON
WOKON
25.04

25.38
25.93
26.72
27.18
27.29
27.39
27.46
27.63
27.83
27.94
28.51
28.61
28.82
28.90
28.91
29.05
29.07
29.27
29.71
29.82
29.93
30.07
30.12
30.31
30.46
30.57
30.61
30.78
31.21
31.51
31.98
32.08
32.44
32.93
32.98
33.20
33.36
33.60
33.75
33.88
34.25
34.49
34.61
34.76
34.98
36.40
36.59
37.11
37.61
38.80
50m

50m
50m
50m
50m
50m
50m
50m
50m
50m
50m
50m
50m
50m
50m
50m
50m
50m
50m
50m
50m
50m
50m
50m
50m
50m
50m
50m
50m
50m
50m
50m
50m
50m
50m
50m
50m
50m
50m
50m
50m
50m
50m
50m
50m
50m
50m
50m
50m
50m
50m
09-07-10

13-06-10
13-06-10
23-05-10
13-06-10
13-06-10
13-06-10
03-06-10
13-06-10
13-06-10
13-06-10
13-06-10
09-07-10
23-05-10
02-07-10
13-06-10
13-06-10
13-06-10
13-06-10
02-07-10
13-06-10
13-06-10
02-07-10
23-05-10
13-06-10
13-06-10
13-06-10
13-06-10
13-06-10
13-06-10
13-06-10
13-06-10
13-06-10
13-06-10
13-06-10
13-06-10
13-06-10
13-06-10
13-06-10
13-06-10
13-06-10
13-06-10
13-06-10
13-06-10
13-06-10
13-06-10
13-06-10
13-06-10
13-06-10
13-06-10
13-06-10
Oświęcim

Ostrowiec Św.
Ostrowiec Św.
Gliwice
Ostrowiec Św.
Ostrowiec Św.
Ostrowiec Św.
Gliwice
Ostrowiec Św.
Ostrowiec Św.
Ostrowiec Św.
Ostrowiec Św.
Oświęcim
Gliwice
Dębica
Ostrowiec Św.
Ostrowiec Św.
Ostrowiec Św.
Ostrowiec Św.
Dębica
Ostrowiec Św.
Ostrowiec Św.
Dębica
Gliwice
Ostrowiec Św.
Ostrowiec Św.
Ostrowiec Św.
Ostrowiec Św.
Ostrowiec Św.
Ostrowiec Św.
Ostrowiec Św.
Ostrowiec Św.
Ostrowiec Św.
Ostrowiec Św.
Ostrowiec Św.
Ostrowiec Św.
Ostrowiec Św.
Ostrowiec Św.
Ostrowiec Św.
Ostrowiec Św.
Ostrowiec Św.
Ostrowiec Św.
Ostrowiec Św.
Ostrowiec Św.
Ostrowiec Św.
Ostrowiec Św.
Ostrowiec Św.
Ostrowiec Św.
Ostrowiec Św.
Ostrowiec Św.
Ostrowiec Św.
100m dowolny

1.

2.
3.
4.
5.
6.
7.
8.
9.
10.
11.
12.
13.
14.
15.
16.
17.
18.
19.
20.
21.
22.
23.
24.
25.
26.
27.
28.
29.
30.
31.
32.
33.
34.
35.
36.
37.
38.
39.
40.
41.
42.
43.
44.
45.
46.
Łopaciński Kacper

Kurant Roger
Kaczmarski Marcin
Poduszczak Mikołaj
Rogoziński Łukasz
Bednarski Dawid
Treliński Bartosz
Kępiński Adrian
Czwartosz Mateusz
Paszkiewicz Marcin
Krycia Mateusz
Sobura Karol
Kowalski Patryk
Salwa Piotr
Dytkowski Jan
Książek Sebastian
Madej Jan
Szczechura Patryk
Machul Grzegorz
Kuśmira Wiktor
Zabojszcz Wojciech
Szeląg Ernest
Kubka Jacek
Wiśniewski Paweł
Zając Wojciech
Rogoziński Michał
Gajewski Karol
Machniewski Jakub
Bujak Piotr
Semczuk Radosław
Chudzik Jakub
Gibalski Bartłomiej
Wołek Marcin
Lipka Łukasz
Zimnicki Patryk
Bujak Dominik
Jaworski Norbert
Kwietniewski Maciej
Kijewski Kasper
Stepień Patryk
Szafarczyk Igor
Łukawski Mikołaj
Jarząbek Michał
Gałązka Dominik
Łojek Michał
Magruk Tomasz

95

94
94
95
94
93
94
95
93
94
96
95
97
96
97
96
96
95
97
96
95
97
92
95
92
98
97
96
97
97
95
98
97
97
97
99
98
98
99
96
97
99
98
98
98
97
FOSAN

KSOST
KSOST
KSOST
KSOST
FOSAN
ORJED
DEPOL
DEPOL
FOSAN
KSOST
SAKIE
UNBUS
SAKIE
KSOST
KSOST
SAKIE
KSOST
KOKIE
FOSAN
KOKIE
KSOST
WOKON
WOKON
DEPOL
KSOST
KOKIE
KOKIE
KOKIE
FOSAN
DEPOL
KOKIE
KSOST
SAKIE
FOSAN
KOKIE
UNBUS
KOKIE
SAKIE
WOKON
KOKIE
KOKIE
KOKIE
WOKON
KOKIE
KOKIE
54.60

55.78
57.82
58.23
58.26
59.57
59.81
1:00.06
1:00.35
1:00.76
1:00.82
1:02.01
1:02.06
1:02.30
1:02.99
1:03.44
1:03.58
1:03.68
1:04.30
1:04.71
1:05.04
1:05.48
1:05.59
1:06.58
1:08.00
1:08.47
1:08.71
1:09.25
1:09.39
1:09.41
1:09.45
1:09.54
1:10.08
1:10.35
1:10.94
1:11.10
1:11.57
1:11.80
1:14.88
1:16.16
1:16.48
1:17.84
1:19.35
1:19.43
1:20.41
1:26.99
50m

50m
50m
50m
50m
50m
50m
50m
50m
50m
50m
50m
50m
50m
50m
50m
50m
50m
50m
50m
50m
50m
50m
50m
50m
50m
50m
50m
50m
50m
50m
50m
50m
50m
50m
50m
50m
50m
50m
50m
50m
50m
50m
50m
50m
50m
11-07-10

13-06-10
12-12-10
23-05-10
23-05-10
13-06-10
13-06-10
13-06-10
23-05-10
13-06-10
13-06-10
11-07-10
13-06-10
02-07-10
13-06-10
02-07-10
02-07-10
23-05-10
13-06-10
13-06-10
13-06-10
13-06-10
13-06-10
13-06-10
13-06-10
13-06-10
13-06-10
13-06-10
13-06-10
13-06-10
13-06-10
13-06-10
13-06-10
13-06-10
13-06-10
13-06-10
13-06-10
13-06-10
13-06-10
13-06-10
13-06-10
13-06-10
13-06-10
13-06-10
13-06-10
13-06-10
Oświęcim

Ostrowiec Św.
Belgrade (SRB)
Gliwice
Gliwice
Ostrowiec Św.
Ostrowiec Św.
Ostrowiec Św.
Gliwice
Ostrowiec Św.
Ostrowiec Św.
Oświęcim
Ostrowiec Św.
Dębica
Ostrowiec Św.
Dębica
Dębica
Gliwice
Ostrowiec Św.
Ostrowiec Św.
Ostrowiec Św.
Ostrowiec Św.
Ostrowiec Św.
Ostrowiec Św.
Ostrowiec Św.
Ostrowiec Św.
Ostrowiec Św.
Ostrowiec Św.
Ostrowiec Św.
Ostrowiec Św.
Ostrowiec Św.
Ostrowiec Św.
Ostrowiec Św.
Ostrowiec Św.
Ostrowiec Św.
Ostrowiec Św.
Ostrowiec Św.
Ostrowiec Św.
Ostrowiec Św.
Ostrowiec Św.
Ostrowiec Św.
Ostrowiec Św.
Ostrowiec Św.
Ostrowiec Św.
Ostrowiec Św.
Ostrowiec Św.
200m dowolny

1.

2.
3.
4.
5.
6.
7.
8.
9.
10.
11.
12.
13.
14.
15.
16.
17.
18.
19.
20.
21.
22.
23.
24.
25.
Kurant Roger

Kaczmarski Marcin
Łopaciński Kacper
Poduszczak Mikołaj
Rogoziński Łukasz
Krycia Mateusz
Paszkiewicz Marcin
Dytkowski Jan
Kowalski Patryk
Szczechura Patryk
Czwartosz Mateusz
Książek Sebastian
Madej Jan
Salwa Piotr
Szeląg Ernest
Kuśmira Wiktor
Bujak Piotr
Rogoziński Michał
Chudzik Jakub
Bujak Dominik
Gibalski Bartłomiej
Gajewski Karol
Lipka Łukasz
Wiśniewski Paweł
Zimnicki Patryk

94

94
95
95
94
96
94
97
97
95
93
96
96
96
97
96
97
98
95
99
98
97
97
95
97
KSOST

KSOST
FOSAN
KSOST
KSOST
KSOST
FOSAN
KSOST
UNBUS
KSOST
DEPOL
KSOST
SAKIE
SAKIE
KSOST
FOSAN
KOKIE
KSOST
DEPOL
KOKIE
KOKIE
KOKIE
SAKIE
WOKON
FOSAN
1:58.20

1:59.67
2:00.93
2:02.60
2:05.49
2:09.32
2:10.81
2:11.89
2:12.44
2:12.80
2:12.91
2:13.16
2:14.39
2:17.36
2:21.17
2:21.70
2:25.97
2:28.47
2:29.38
2:30.23
2:31.63
2:32.56
2:37.58
2:37.83
2:41.31
50m

50m
50m
50m
50m
50m
50m
50m
50m
50m
50m
50m
50m
50m
50m
50m
50m
50m
50m
50m
50m
50m
50m
50m
50m
11-07-10

03-06-10
09-07-10
13-06-10
23-05-10
02-07-10
13-06-10
13-06-10
13-06-10
13-06-10
25-07-10
02-07-10
13-06-10
02-07-10
13-06-10
13-06-10
13-06-10
13-06-10
13-06-10
13-06-10
13-06-10
13-06-10
13-06-10
13-06-10
13-06-10
Gorzów Wlkp.

Gliwice
Oświęcim
Ostrowiec Św.
Gliwice
Dębica
Ostrowiec Św.
Ostrowiec Św.
Ostrowiec Św.
Ostrowiec Św.
Drzonków
Dębica
Ostrowiec Św.
Dębica
Ostrowiec Św.
Ostrowiec Św.
Ostrowiec Św.
Ostrowiec Św.
Ostrowiec Św.
Ostrowiec Św.
Ostrowiec Św.
Ostrowiec Św.
Ostrowiec Św.
Ostrowiec Św.
Ostrowiec Św.
400m dowolny

1.

2.
3.
4.
5.
6.
7.
8.
9.
10.
11.
12.
13.
14.
15.
16.
17.
18.
19.
20.
21.
22.
Kaczmarski Marcin

Kurant Roger
Poduszczak Mikołaj
Łopaciński Kacper
Rogoziński Łukasz
Szczechura Patryk
Książek Sebastian
Krycia Mateusz
Czwartosz Mateusz
Dytkowski Jan
Paszkiewicz Marcin
Kowalski Patryk
Szeląg Ernest
Salwa Piotr
Madej Jan
Bujak Piotr
Chudzik Jakub
Rogoziński Michał
Gajewski Karol
Bujak Dominik
Lipka Łukasz
Zimnicki Patryk

94

94
95
95
94
95
96
96
93
97
94
97
97
96
96
97
95
98
97
99
97
97
KSOST

KSOST
KSOST
FOSAN
KSOST
KSOST
KSOST
KSOST
DEPOL
KSOST
FOSAN
UNBUS
KSOST
SAKIE
SAKIE
KOKIE
DEPOL
KSOST
KOKIE
KOKIE
SAKIE
FOSAN
4:03.83

4:03.96
4:09.37
4:18.26
4:21.18
4:30.17
4:30.39
4:34.93
4:34.99
4:36.66
4:38.21
4:45.00
4:47.11
4:51.11
4:53.92
4:58.46
5:07.55
5:08.76
5:14.83
5:17.48
5:19.81
5:34.82
50m

50m
50m
50m
50m
50m
50m
50m
50m
50m
50m
50m
50m
50m
50m
50m
50m
50m
50m
50m
50m
50m
11-07-10

28-03-10
10-07-10
10-07-10
11-07-10
13-06-10
02-07-10
02-07-10
25-07-10
13-06-10
13-06-10
13-06-10
13-06-10
02-07-10
13-06-10
13-06-10
13-06-10
13-06-10
13-06-10
13-06-10
13-06-10
13-06-10
Gorzów Wlkp.

Coimbra (POR)
Oświęcim
Oświęcim
Gorzów Wlkp.
Ostrowiec Św.
Dębica
Dębica
Drzonków
Ostrowiec Św.
Ostrowiec Św.
Ostrowiec Św.
Ostrowiec Św.
Dębica
Ostrowiec Św.
Ostrowiec Św.
Ostrowiec Św.
Ostrowiec Św.
Ostrowiec Św.
Ostrowiec Św.
Ostrowiec Św.
Ostrowiec Św.
800m dowolny

1.

2.
3.
4.
5.
6.
7.
8.
Kaczmarski Marcin

Kurant Roger
Poduszczak Mikołaj
Rogoziński Łukasz
Czwartosz Mateusz
Krycia Mateusz
Bujak Piotr
Gajewski Karol

94

94
95
94
93
96
97
97
KSOST

KSOST
KSOST
KSOST
DEPOL
KSOST
KOKIE
KOKIE
8:24.63

8:25.21
8:44.08
9:14.82
9:25.27
9:37.65
10:38.28
10:48.36
50m

50m
50m
50m
50m
50m
50m
50m
03-06-10

23-05-10
13-06-10
11-07-10
25-07-10
02-07-10
13-06-10
13-06-10
Gliwice

Gliwice
Ostrowiec Św.
Gorzów Wlkp.
Drzonków
Dębica
Ostrowiec Św.
Ostrowiec Św.
1500m dowolny

1.

2.
3.
4.
5.
6.
7.
8.
Kaczmarski Marcin

Kurant Roger
Poduszczak Mikołaj
Rogoziński Łukasz
Czwartosz Mateusz
Krycia Mateusz
Bujak Piotr
Gajewski Karol

94

94
95
94
93
96
97
97
KSOST

KSOST
KSOST
KSOST
DEPOL
KSOST
KOKIE
KOKIE
15:51.03

16:16.21
16:27.54
17:27.16
17:52.98
18:17.86
20:05.48
20:31.31
50m

50m
50m
50m
50m
50m
50m
50m
13-06-10

13-06-10
11-07-10
11-07-10
25-07-10
02-07-10
13-06-10
13-06-10
Ostrowiec Św.

Ostrowiec Św.
Oświęcim
Gorzów Wlkp.
Drzonków
Dębica
Ostrowiec Św.
Ostrowiec Św.
50m grzbietowy

1.

2.
3.
4.
5.
6.
7.
8.
9.
10.
11.
12.
12.
14.
15.
16.
17.
18.
19.
20.
21.
22.
23.
24.
25.
26.
27.
28.
29.
30.
Kaczmarski Marcin

Łopaciński Kacper
Zając Wojciech
Chudzik Jakub
Rogoziński Łukasz
Krycia Mateusz
Machul Grzegorz
Salwa Piotr
Książek Sebastian
Kuśmira Wiktor
Machniewski Jakub
Wiśniewski Paweł
Bujak Piotr
Rogoziński Michał
Stepień Patryk
Szewczyk Maciej
Szafarczyk Igor
Szeląg Ernest
Łojek Michał
Kijewski Kasper
Rembalski Mateusz
Choiński Michał
Jarząbek Michał
Szweda Tomasz
Łukawski Mikołaj
Gałązka Dominik
Wołek Marcin
Saik Mikołaj
Stanisławski Mateusz
Góral Sebastian

94

95
92
95
94
96
97
96
96
96
96
95
97
98
96
96
97
97
98
99
97
96
98
98
99
98
97
96
96
97
KSOST

FOSAN
DEPOL
DEPOL
KSOST
KSOST
KOKIE
SAKIE
KSOST
FOSAN
KOKIE
WOKON
KOKIE
KSOST
WOKON
KOKIE
KOKIE
KSOST
KOKIE
SAKIE
KOKIE
WOKON
KOKIE
DEPOL
KOKIE
WOKON
KSOST
WOKON
WOKON
WOKON
29.71

29.89
33.01
33.23
33.30
33.44
33.97
35.16
35.31
35.68
36.38
36.42
36.42
37.69
38.10
38.45
38.72
38.73
38.98
39.09
39.41
39.45
40.55
41.06
41.16
41.88
43.04
43.79
44.04
49.97
50m

50m
50m
50m
50m
50m
50m
50m
50m
50m
50m
50m
50m
50m
50m
50m
50m
50m
50m
50m
50m
50m
50m
50m
50m
50m
50m
50m
50m
50m
13-06-10

10-07-10
13-06-10
13-06-10
13-06-10
13-06-10
13-06-10
02-07-10
13-06-10
13-06-10
13-06-10
13-06-10
13-06-10
13-06-10
13-06-10
02-07-10
13-06-10
13-06-10
13-06-10
13-06-10
13-06-10
13-06-10
13-06-10
13-06-10
13-06-10
13-06-10
13-06-10
13-06-10
13-06-10
13-06-10
Ostrowiec Św.

Oświęcim
Ostrowiec Św.
Ostrowiec Św.
Ostrowiec Św.
Ostrowiec Św.
Ostrowiec Św.
Dębica
Ostrowiec Św.
Ostrowiec Św.
Ostrowiec Św.
Ostrowiec Św.
Ostrowiec Św.
Ostrowiec Św.
Ostrowiec Św.
Dębica
Ostrowiec Św.
Ostrowiec Św.
Ostrowiec Św.
Ostrowiec Św.
Ostrowiec Św.
Ostrowiec Św.
Ostrowiec Św.
Ostrowiec Św.
Ostrowiec Św.
Ostrowiec Św.
Ostrowiec Św.
Ostrowiec Św.
Ostrowiec Św.
Ostrowiec Św.
100m grzbietowy

1.

2.
3.
4.
5.
6.
7.
8.
9.
10.
11.
12.
13.
14.
15.
16.
17.
18.
19.
20.
21.
22.
Kaczmarski Marcin

Łopaciński Kacper
Książek Sebastian
Zając Wojciech
Machul Grzegorz
Bujak Piotr
Chudzik Jakub
Salwa Piotr
Kuśmira Wiktor
Szeląg Ernest
Szewczyk Maciej
Rogoziński Michał
Łojek Michał
Kijewski Kasper
Wiśniewski Paweł
Stepień Patryk
Wołek Marcin
Rembalski Mateusz
Szafarczyk Igor
Szweda Tomasz
Łukawski Mikołaj
Saik Mikołaj

94

95
96
92
97
97
95
96
96
97
96
98
98
99
95
96
97
97
97
98
99
96
KSOST

FOSAN
KSOST
DEPOL
KOKIE
KOKIE
DEPOL
SAKIE
FOSAN
KSOST
KOKIE
KSOST
KOKIE
SAKIE
WOKON
WOKON
KSOST
KOKIE
KOKIE
DEPOL
KOKIE
WOKON
1:03.34

1:06.28
1:11.92
1:12.50
1:13.42
1:15.04
1:15.30
1:15.50
1:15.89
1:18.01
1:21.25
1:21.71
1:24.16
1:24.55
1:24.59
1:25.94
1:26.28
1:27.40
1:28.50
1:28.67
1:29.40
1:42.26
50m

50m
50m
50m
50m
50m
50m
50m
50m
50m
50m
50m
50m
50m
50m
50m
50m
50m
50m
50m
50m
50m
13-06-10

13-06-10
13-06-10
13-06-10
13-06-10
13-06-10
13-06-10
13-06-10
13-06-10
13-06-10
02-07-10
13-06-10
13-06-10
13-06-10
13-06-10
13-06-10
13-06-10
13-06-10
13-06-10
13-06-10
13-06-10
13-06-10
Ostrowiec Św.

Ostrowiec Św.
Ostrowiec Św.
Ostrowiec Św.
Ostrowiec Św.
Ostrowiec Św.
Ostrowiec Św.
Ostrowiec Św.
Ostrowiec Św.
Ostrowiec Św.
Dębica
Ostrowiec Św.
Ostrowiec Św.
Ostrowiec Św.
Ostrowiec Św.
Ostrowiec Św.
Ostrowiec Św.
Ostrowiec Św.
Ostrowiec Św.
Ostrowiec Św.
Ostrowiec Św.
Ostrowiec Św.
200m grzbietowy

1.

2.
3.
4.
5.
6.
7.
8.
9.
10.
11.
12.
13.
14.
15.
Kaczmarski Marcin

Łopaciński Kacper
Bujak Piotr
Książek Sebastian
Zając Wojciech
Machul Grzegorz
Salwa Piotr
Szeląg Ernest
Chudzik Jakub
Szewczyk Maciej
Szafarczyk Igor
Kijewski Kasper
Łojek Michał
Rembalski Mateusz
Stepień Patryk

94

95
97
96
92
97
96
97
95
96
97
99
98
97
96
KSOST

FOSAN
KOKIE
KSOST
DEPOL
KOKIE
SAKIE
KSOST
DEPOL
KOKIE
KOKIE
SAKIE
KOKIE
KOKIE
WOKON
2:13.96

2:20.86
2:32.96
2:33.10
2:34.12
2:35.12
2:37.31
2:40.26
2:45.95
2:51.00
2:55.63
2:59.51
3:01.67
3:05.61
3:08.37
50m

50m
50m
50m
50m
50m
50m
50m
50m
50m
50m
50m
50m
50m
50m
13-06-10

13-06-10
13-06-10
13-06-10
13-06-10
13-06-10
13-06-10
13-06-10
13-06-10
02-07-10
13-06-10
13-06-10
13-06-10
13-06-10
13-06-10
Ostrowiec Św.

Ostrowiec Św.
Ostrowiec Św.
Ostrowiec Św.
Ostrowiec Św.
Ostrowiec Św.
Ostrowiec Św.
Ostrowiec Św.
Ostrowiec Św.
Dębica
Ostrowiec Św.
Ostrowiec Św.
Ostrowiec Św.
Ostrowiec Św.
Ostrowiec Św.
50m klasyczny

1.

2.
3.
4.
5.
6.
7.
8.
9.
10.
11.
12.
13.
14.
15.
16.
17.
18.
19.
20.
21.
22.
23.
Treliński Bartosz

Szczepański Adam
Kubka Jacek
Szewczyk Maciej
Bednarski Dawid
Kępiński Adrian
Nowak Konrad
Salwa Piotr
Semczuk Radosław
Szczechura Patryk
Machniewski Jakub
Jaworski Norbert
Gibalski Bartłomiej
Choiński Michał
Saik Mikołaj
Rembalski Mateusz
Szafarczyk Igor
Jarząbek Michał
Gałązka Dominik
Stanisławski Mateusz
Lipka Łukasz
Góral Sebastian
Magruk Tomasz

94

92
92
96
93
95
95
96
97
95
96
98
98
96
96
97
97
98
98
96
97
97
97
ORJED

UNBUS
WOKON
KOKIE
FOSAN
DEPOL
DEPOL
SAKIE
FOSAN
KSOST
KOKIE
UNBUS
KOKIE
WOKON
WOKON
KOKIE
KOKIE
KOKIE
WOKON
WOKON
SAKIE
WOKON
KOKIE
31.07

34.84
34.94
35.85
36.41
37.61
37.88
37.98
38.10
38.33
39.06
39.54
39.71
40.72
41.29
41.51
42.62
43.27
44.90
48.24
49.61
50.63
51.70
50m

50m
50m
50m
50m
50m
50m
50m
50m
50m
50m
50m
50m
50m
50m
50m
50m
50m
50m
50m
50m
50m
50m
11-07-10

13-06-10
13-06-10
13-06-10
13-06-10
13-06-10
13-06-10
13-06-10
13-06-10
13-06-10
13-06-10
13-06-10
13-06-10
13-06-10
13-06-10
13-06-10
13-06-10
13-06-10
13-06-10
13-06-10
13-06-10
13-06-10
13-06-10
Gorzów Wlkp.

Ostrowiec Św.
Ostrowiec Św.
Ostrowiec Św.
Ostrowiec Św.
Ostrowiec Św.
Ostrowiec Św.
Ostrowiec Św.
Ostrowiec Św.
Ostrowiec Św.
Ostrowiec Św.
Ostrowiec Św.
Ostrowiec Św.
Ostrowiec Św.
Ostrowiec Św.
Ostrowiec Św.
Ostrowiec Św.
Ostrowiec Św.
Ostrowiec Św.
Ostrowiec Św.
Ostrowiec Św.
Ostrowiec Św.
Ostrowiec Św.
100m klasyczny

1.

2.
3.
4.
5.
6.
7.
8.
9.
10.
11.
12.
13.
14.
15.
16.
17.
18.
19.
20.
21.
22.
Treliński Bartosz

Zabojszcz Wojciech
Szczepański Adam
Bednarski Dawid
Kubka Jacek
Szczechura Patryk
Nowak Konrad
Kępiński Adrian
Semczuk Radosław
Szewczyk Maciej
Jaworski Norbert
Machniewski Jakub
Gibalski Bartłomiej
Choiński Michał
Saik Mikołaj
Rembalski Mateusz
Szafarczyk Igor
Jarząbek Michał
Gałązka Dominik
Lipka Łukasz
Stanisławski Mateusz
Magruk Tomasz

94

95
92
93
92
95
95
95
97
96
98
96
98
96
96
97
97
98
98
97
96
97
ORJED

KOKIE
UNBUS
FOSAN
WOKON
KSOST
DEPOL
DEPOL
FOSAN
KOKIE
UNBUS
KOKIE
KOKIE
WOKON
WOKON
KOKIE
KOKIE
KOKIE
WOKON
SAKIE
WOKON
KOKIE
1:10.14

1:11.43
1:15.63
1:16.67
1:17.29
1:18.93
1:18.97
1:19.70
1:23.70
1:24.41
1:24.90
1:25.94
1:27.21
1:28.10
1:30.30
1:31.19
1:31.42
1:39.43
1:41.30
1:43.27
1:48.08
1:50.07
50m

50m
50m
50m
50m
50m
50m
50m
50m
50m
50m
50m
50m
50m
50m
50m
50m
50m
50m
50m
50m
50m
11-07-10

11-07-10
13-06-10
13-06-10
13-06-10
13-06-10
13-06-10
13-06-10
13-06-10
13-06-10
13-06-10
13-06-10
13-06-10
13-06-10
13-06-10
13-06-10
13-06-10
13-06-10
13-06-10
13-06-10
13-06-10
13-06-10
Gorzów Wlkp.

Oświęcim
Ostrowiec Św.
Ostrowiec Św.
Ostrowiec Św.
Ostrowiec Św.
Ostrowiec Św.
Ostrowiec Św.
Ostrowiec Św.
Ostrowiec Św.
Ostrowiec Św.
Ostrowiec Św.
Ostrowiec Św.
Ostrowiec Św.
Ostrowiec Św.
Ostrowiec Św.
Ostrowiec Św.
Ostrowiec Św.
Ostrowiec Św.
Ostrowiec Św.
Ostrowiec Św.
Ostrowiec Św.
200m klasyczny

1.

2.
3.
4.
5.
6.
7.
8.
9.
10.
11.
12.
13.
14.
15.
16.
17.
Treliński Bartosz

Szczepański Adam
Bednarski Dawid
Szczechura Patryk
Nowak Konrad
Kępiński Adrian
Kubka Jacek
Jaworski Norbert
Semczuk Radosław
Szafarczyk Igor
Machniewski Jakub
Gibalski Bartłomiej
Saik Mikołaj
Rembalski Mateusz
Choiński Michał
Magruk Tomasz
Jarząbek Michał

94

92
93
95
95
95
92
98
97
97
96
98
96
97
96
97
98
ORJED

UNBUS
FOSAN
KSOST
DEPOL
DEPOL
WOKON
UNBUS
FOSAN
KOKIE
KOKIE
KOKIE
WOKON
KOKIE
WOKON
KOKIE
KOKIE
2:42.21

2:42.49
2:48.39
2:50.13
2:52.22
2:54.79
2:55.64
2:57.29
3:00.61
3:06.12
3:06.99
3:07.08
3:10.43
3:11.14
3:14.94
3:17.87
3:29.91
50m

50m
50m
50m
50m
50m
50m
50m
50m
50m
50m
50m
50m
50m
50m
50m
50m
13-06-10

13-06-10
13-06-10
23-05-10
13-06-10
13-06-10
13-06-10
13-06-10
13-06-10
13-06-10
13-06-10
13-06-10
13-06-10
13-06-10
13-06-10
13-06-10
13-06-10
Ostrowiec Św.

Ostrowiec Św.
Ostrowiec Św.
Gliwice
Ostrowiec Św.
Ostrowiec Św.
Ostrowiec Św.
Ostrowiec Św.
Ostrowiec Św.
Ostrowiec Św.
Ostrowiec Św.
Ostrowiec Św.
Ostrowiec Św.
Ostrowiec Św.
Ostrowiec Św.
Ostrowiec Św.
Ostrowiec Św.
50m motylkowy

1.

2.
3.
4.
5.
6.
7.
8.
9.
10.
11.
12.
13.
14.
15.
16.
17.
18.
19.
20.
21.
22.
23.
24.
25.
26.
27.
28.
29.
30.
31.
32.
33.
34.
35.
36.
37.
38.
Kurant Roger

Treliński Bartosz
Czwartosz Mateusz
Kępiński Adrian
Kaczmarski Marcin
Nowak Konrad
Bednarski Dawid
Zabojszcz Wojciech
Szczepański Adam
Sobura Karol
Książek Sebastian
Kubka Jacek
Zając Wojciech
Madej Jan
Szczechura Patryk
Dytkowski Jan
Poduszczak Mikołaj
Szewczyk Maciej
Machul Grzegorz
Wiśniewski Paweł
Kowalski Patryk
Szeląg Ernest
Kwietniewski Maciej
Szweda Tomasz
Kuśmira Wiktor
Wołek Marcin
Gajewski Karol
Bujak Dominik
Bujak Piotr
Łojek Michał
Lipka Łukasz
Kijewski Kasper
Łukawski Mikołaj
Jaworski Norbert
Magruk Tomasz
Góral Sebastian
Gałązka Dominik
Stanisławski Mateusz

94

94
93
95
94
95
93
95
92
95
96
92
92
96
95
97
95
96
97
95
97
97
98
98
96
97
97
99
97
98
97
99
99
98
97
97
98
96
KSOST

ORJED
DEPOL
DEPOL
KSOST
DEPOL
FOSAN
KOKIE
UNBUS
SAKIE
KSOST
WOKON
DEPOL
SAKIE
KSOST
KSOST
KSOST
KOKIE
KOKIE
WOKON
UNBUS
KSOST
KOKIE
DEPOL
FOSAN
KSOST
KOKIE
KOKIE
KOKIE
KOKIE
SAKIE
SAKIE
KOKIE
UNBUS
KOKIE
WOKON
WOKON
WOKON
26.72

28.01
29.07
29.24
29.43
29.46
29.55
29.56
29.62
29.74
30.20
30.58
31.22
31.63
32.13
32.17
32.25
32.67
33.42
33.58
34.06
35.04
35.62
36.07
36.12
36.52
37.27
37.52
37.72
38.93
39.31
41.22
41.26
42.15
44.88
45.08
45.41
46.98
50m

50m
50m
50m
50m
50m
50m
50m
50m
50m
50m
50m
50m
50m
50m
50m
50m
50m
50m
50m
50m
50m
50m
50m
50m
50m
50m
50m
50m
50m
50m
50m
50m
50m
50m
50m
50m
50m
13-06-10

13-06-10
23-05-10
13-06-10
13-06-10
13-06-10
13-06-10
13-06-10
13-06-10
10-07-10
13-06-10
13-06-10
13-06-10
13-06-10
13-06-10
13-06-10
13-06-10
13-06-10
13-06-10
13-06-10
13-06-10
13-06-10
13-06-10
13-06-10
13-06-10
13-06-10
13-06-10
13-06-10
13-06-10
13-06-10
13-06-10
13-06-10
13-06-10
13-06-10
13-06-10
13-06-10
13-06-10
13-06-10
Ostrowiec Św.

Ostrowiec Św.
Gliwice
Ostrowiec Św.
Ostrowiec Św.
Ostrowiec Św.
Ostrowiec Św.
Ostrowiec Św.
Ostrowiec Św.
Oświęcim
Ostrowiec Św.
Ostrowiec Św.
Ostrowiec Św.
Ostrowiec Św.
Ostrowiec Św.
Ostrowiec Św.
Ostrowiec Św.
Ostrowiec Św.
Ostrowiec Św.
Ostrowiec Św.
Ostrowiec Św.
Ostrowiec Św.
Ostrowiec Św.
Ostrowiec Św.
Ostrowiec Św.
Ostrowiec Św.
Ostrowiec Św.
Ostrowiec Św.
Ostrowiec Św.
Ostrowiec Św.
Ostrowiec Św.
Ostrowiec Św.
Ostrowiec Św.
Ostrowiec Św.
Ostrowiec Św.
Ostrowiec Św.
Ostrowiec Św.
Ostrowiec Św.
100m motylkowy

1.

2.
3.
4.
5.
6.
7.
8.
9.
10.
11.
12.
13.
14.
15.
16.
17.
Kurant Roger

Kaczmarski Marcin
Zabojszcz Wojciech
Szczepański Adam
Czwartosz Mateusz
Książek Sebastian
Kępiński Adrian
Nowak Konrad
Sobura Karol
Szczechura Patryk
Bednarski Dawid
Dytkowski Jan
Madej Jan
Wołek Marcin
Kwietniewski Maciej
Szweda Tomasz
Łukawski Mikołaj

94

94
95
92
93
96
95
95
95
95
93
97
96
97
98
98
99
KSOST

KSOST
KOKIE
UNBUS
DEPOL
KSOST
DEPOL
DEPOL
SAKIE
KSOST
FOSAN
KSOST
SAKIE
KSOST
KOKIE
DEPOL
KOKIE
1:00.24

1:02.71
1:03.56
1:04.76
1:04.87
1:05.63
1:05.92
1:06.90
1:08.72
1:08.82
1:09.55
1:12.64
1:16.12
1:21.43
1:22.54
1:29.27
1:35.66
50m

50m
50m
50m
50m
50m
50m
50m
50m
50m
50m
50m
50m
50m
50m
50m
50m
13-06-10

11-07-10
09-07-10
13-06-10
25-07-10
02-07-10
13-06-10
13-06-10
09-07-10
09-07-10
13-06-10
13-06-10
13-06-10
13-06-10
13-06-10
13-06-10
13-06-10
Ostrowiec Św.

Gorzów Wlkp.
Oświęcim
Ostrowiec Św.
Drzonków
Dębica
Ostrowiec Św.
Ostrowiec Św.
Oświęcim
Oświęcim
Ostrowiec Św.
Ostrowiec Św.
Ostrowiec Św.
Ostrowiec Św.
Ostrowiec Św.
Ostrowiec Św.
Ostrowiec Św.
200m motylkowy

1.

2.
3.
4.
5.
6.
7.
8.
Kurant Roger

Książek Sebastian
Szczepański Adam
Zabojszcz Wojciech
Szczechura Patryk
Dytkowski Jan
Nowak Konrad
Madej Jan

94

96
92
95
95
97
95
96
KSOST

KSOST
UNBUS
KOKIE
KSOST
KSOST
DEPOL
SAKIE
2:09.23

2:22.52
2:23.96
2:30.09
2:32.57
2:35.16
2:41.68
2:50.83
50m

50m
50m
50m
50m
50m
50m
50m
11-07-10

02-07-10
13-06-10
13-06-10
13-06-10
13-06-10
13-06-10
13-06-10
Gorzów Wlkp.

Dębica
Ostrowiec Św.
Ostrowiec Św.
Ostrowiec Św.
Ostrowiec Św.
Ostrowiec Św.
Ostrowiec Św.
200m zmienny

1.

2.
3.
4.
5.
6.
7.
8.
9.
10.
11.
12.
13.
14.
15.
16.
17.
Kaczmarski Marcin

Zabojszcz Wojciech
Poduszczak Mikołaj
Szczechura Patryk
Szczepański Adam
Zając Wojciech
Czwartosz Mateusz
Kowalski Patryk
Sobura Karol
Kuśmira Wiktor
Bujak Piotr
Szewczyk Maciej
Jaworski Norbert
Bujak Dominik
Kwietniewski Maciej
Wołek Marcin
Kijewski Kasper

94

95
95
95
92
92
93
97
95
96
97
96
98
99
98
97
99
KSOST

KOKIE
KSOST
KSOST
UNBUS
DEPOL
DEPOL
UNBUS
SAKIE
FOSAN
KOKIE
KOKIE
UNBUS
KOKIE
KOKIE
KSOST
SAKIE
2:17.43

2:18.13
2:24.90
2:25.27
2:26.18
2:29.02
2:30.09
2:34.60
2:38.54
2:38.90
2:46.35
2:48.82
2:50.44
2:50.69
2:54.56
2:57.38
3:00.53
50m

50m
50m
50m
50m
50m
50m
50m
50m
50m
50m
50m
50m
50m
50m
50m
50m
13-06-10

10-07-10
13-06-10
13-06-10
13-06-10
13-06-10
23-05-10
13-06-10
13-06-10
13-06-10
13-06-10
13-06-10
13-06-10
13-06-10
13-06-10
13-06-10
13-06-10
Ostrowiec Św.

Oświęcim
Ostrowiec Św.
Ostrowiec Św.
Ostrowiec Św.
Ostrowiec Św.
Gliwice
Ostrowiec Św.
Ostrowiec Św.
Ostrowiec Św.
Ostrowiec Św.
Ostrowiec Św.
Ostrowiec Św.
Ostrowiec Św.
Ostrowiec Św.
Ostrowiec Św.
Ostrowiec Św.
400m zmienny

1.

2.
3.
4.
5.
6.
7.
8.
9.
Kaczmarski Marcin

Zabojszcz Wojciech
Czwartosz Mateusz
Szczechura Patryk
Książek Sebastian
Szczepański Adam
Madej Jan
Nowak Konrad
Kwietniewski Maciej

94

95
93
95
96
92
96
95
98
KSOST

KOKIE
DEPOL
KSOST
KSOST
UNBUS
SAKIE
DEPOL
KOKIE
4:39.10

4:51.94
4:58.03
5:05.58
5:10.83
5:12.66
5:33.64
5:40.59
6:09.49
50m

50m
50m
50m
50m
50m
50m
50m
50m
11-07-10

09-07-10
25-07-10
13-06-10
02-07-10
13-06-10
13-06-10
13-06-10
13-06-10
Gorzów Wlkp.

Oświęcim
Drzonków
Ostrowiec Św.
Dębica
Ostrowiec Św.
Ostrowiec Św.
Ostrowiec Św.
Ostrowiec Św.