Świętokrzyska Liga Pływacka - 6 runda Małej Ligi Starachowice, 5 listopada 2017r |
Konkurencja 1 05-11-2017 | Dziewcząt, 50m klasyczny | 11 lat i młodsi Wyniki |
Rek Okręgu Święt. Dzieci | 40.08 | Kowalik Nina | KOKIE | Puławy | 29-11-2009 |
Punkty: FINA 2016 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
Dzieci 11-lat |
1. | Kamińska Zuzanna | 06 | KSZO Ostrowiec Św | 42.17 | 318 | |||
2. | Sulik Alicja | 06 | KSZO Ostrowiec Św | 43.82 | 283 | |||
3. | Sadłos Zofia | 06 | KSZO Ostrowiec Św | 44.46 | 271 | |||
4. | Górniak Gabriela | 06 | KSZO Ostrowiec Św | 44.56 | 269 | |||
5. | Menducka Anna | 06 | KSZO Ostrowiec Św | 44.91 | 263 | |||
6. | Maciąg Marta | 06 | Barakuda Starachowice | 45.76 | 249 | |||
7. | Gajewska Wiktoria | 06 | Salos Cortile Kielce | 46.47 | 238 | |||
8. | Płaza Katarzyna | 06 | FOKA Sandomierz | 46.77 | 233 | |||
9. | Zielińska Joanna | 06 | FOKA Sandomierz | 46.92 | 231 | |||
10. | Szczepańska Emilia | 06 | FOKA Sandomierz | 48.05 | 215 | |||
11. | Bielecka Maja | 06 | KSZO Ostrowiec Św | 48.39 | 210 | |||
12. | Fudalej Kamila | 06 | Barakuda Starachowice | 48.69 | 206 | |||
13. | Kuc Michalina | 06 | UNIA Busko Zdrój | 49.37 | 198 | |||
14. | Karwacka Marta | 06 | KSZO Ostrowiec Św | 51.43 | 175 | |||
15. | Zatorska Maria | 06 | Barakuda Starachowice | 53.01 | 160 | |||
16. | Segieta Maria | 06 | Korona-Swim Kielce | 57.40 | 126 |
10 lat i młodsi |
1. | Olejarnik Magdalena | 07 | Delfin Połaniec | 46.78 | 233 | ||||
2. | Kwiatkowska Amelia | 07 | UNIA Busko Zdrój | 49.08 | 202 | ||||
3. | Chałacińska Julia | 07 | Salos Cortile Kielce | 49.50 | 196 | ||||
4. | Woźniak Beata | 08 | Barakuda Starachowice | 49.54 | 196 | ||||
5. | Karwacka Dominika | 08 | KSZO Ostrowiec Św | 51.50 | 174 | ||||
6. | Szpak Magdalena | 07 | Salos Cortile Kielce | 52.09 | 169 | ||||
7. | Nowak Maja | 08 | Delfin Połaniec | 52.81 | 162 | ||||
8. | Fortuna Alicja | 08 | UNIA Busko Zdrój | 52.88 | 161 | ||||
9. | Zatorska Zofia | 08 | Barakuda Starachowice | 53.27 | 158 | ||||
10. | Wójcik Zuzanna | 07 | Korona-Swim Kielce | 53.50 | 155 | ||||
11. | Kuc Weronika | 08 | UNIA Busko Zdrój | 53.54 | 155 | ||||
12. | Kaczmarska Wiktoria | 08 | Barakuda Starachowice | 54.66 | 146 | ||||
13. | Szpet Wiktoria | 07 | Barakuda Starachowice | 56.52 | 132 | ||||
14. | Trzaska Karolina | 07 | Barakuda Starachowice | 57.15 | 127 | ||||
15. | Surus Diana | 07 | Barakuda Starachowice | 57.32 | 126 | ||||
16. | Karaś Klaudia | 07 | KSZO Ostrowiec Św | 57.51 | 125 | ||||
17. | Nowak Antonia | 07 | KSZO Ostrowiec Św | 57.88 | 123 | ||||
18. | Sady Aleksandra | 07 | KSZO Ostrowiec Św | 1:00.31 | 108 | ||||
19. | Chuchrowska Natalia | 07 | WODNIK Końskie | 1:04.60 | 88 | ||||
20. | Milcarz Natalia | 07 | WODNIK Końskie | 1:05.94 | 83 | ||||
21. | Sell Karolina | 07 | Korona-Swim Kielce | 1:06.05 | 82 | ||||
22. | Mazur Amelia | 07 | FOKA Sandomierz | 1:13.15 | 61 | ||||
23. | Szczykutowicz Laura | 07 | Barakuda Starachowice | 1:17.52 | 51 | ||||
DYSKW. | Cetera Julia | 08 | Barakuda Starachowice | ||||||
O4 - przedwczesny start | |||||||||
DYSKW. | Floras Antonina | 07 | FOKA Sandomierz | ||||||
K16 - niejednocześnie dotknięcie ściany dłońmi |
PK | Kozieł Alicja | 08 | FOKA Sandomierz | 1:05.96 | 83 |
<< TOP >> |
Konkurencja 2 05-11-2017 | Chłopców, 50m klasyczny | 11 lat i młodsi Wyniki |
Rek Okręgu Święt. Dzieci | 38.16 | Treliński Bartosz | ORJED | Kielce | 17-12-2005 |
Punkty: FINA 2016 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
Dzieci 11-lat |
1. | Koperek Patryk | 06 | Salos Cortile Kielce | 44.83 | 178 | |||
2. | Jasiński Kacper | 06 | Korona-Swim Kielce | 46.57 | 159 | |||
3. | Gunia Miłosz | 06 | KSZO Ostrowiec Św | 49.28 | 134 | |||
4. | Kotwica Jakub | 06 | KSZO Ostrowiec Św | 49.61 | 131 | |||
5. | Gluzicki Bartosz | 06 | UNIA Busko Zdrój | 49.72 | 130 | |||
6. | Gostomski Oliwier | 06 | Barakuda Starachowice | 50.32 | 126 | |||
7. | Wąsik Igor | 06 | Korona-Swim Kielce | 50.44 | 125 | |||
8. | Przytuła Wiktor | 06 | Salos Cortile Kielce | 51.62 | 117 | SC 1 | ||
9. | Brodecki Kacper | 06 | ORKA MOSiR Kielce | 51.62 | 117 | SC 2 | ||
10. | Bębenek Tomasz | 06 | UNIA Busko Zdrój | 52.19 | 113 | |||
11. | Fortuna Wiktor | 06 | UNIA Busko Zdrój | 54.41 | 99 | |||
12. | Mańka Antoni | 06 | Barakuda Starachowice | 55.15 | 95 | |||
13. | Mróz Michał | 06 | FOKA Sandomierz | 55.97 | 91 | |||
DYSKW. | Lasota Hubert | 06 | FOKA Sandomierz |
10 lat i młodsi |
1. | Olesiński Jan | 08 | Barakuda Starachowice | 45.86 | 166 | ||||
2. | Jaroński Oskar | 07 | Barakuda Starachowice | 46.42 | 160 | ||||
3. | Bekier Wiktor | 08 | Korona-Swim Kielce | 47.73 | 148 | ||||
4. | Plewniak Michał | 08 | Barakuda Starachowice | 47.96 | 145 | ||||
5. | Janicki Paweł | 07 | Barakuda Starachowice | 48.70 | 139 | ||||
6. | Sabat Tomasz | 07 | Salos Cortile Kielce | 49.27 | 134 | ||||
7. | Durlik Wojciech | 07 | Korona-Swim Kielce | 51.16 | 120 | ||||
8. | Ruszczak Mateusz | 07 | ORKA MOSiR Kielce | 51.44 | 118 | ||||
9. | Przodo Mikołaj | 07 | UNIA Busko Zdrój | 52.43 | 111 | ||||
10. | Janecki Kamil | 07 | Centrum Staszów | 52.63 | 110 | ||||
11. | Szyszkowski Bartosz | 08 | Delfin Połaniec | 53.24 | 106 | ||||
12. | Sykucki Kacper | 08 | FOKA Sandomierz | 55.65 | 93 | ||||
13. | Pakaszewski Igor | 07 | ORKA MOSiR Kielce | 55.89 | 92 | ||||
14. | Strzelecki Jakub | 07 | KSZO Ostrowiec Św | 56.08 | 91 | ||||
15. | Skubida Bartłomiej | 07 | FOKA Sandomierz | 57.30 | 85 | ||||
16. | Menducki Szymon | 08 | KSZO Ostrowiec Św | 57.91 | 82 | ||||
17. | Litwiński Igor | 07 | UNIA Busko Zdrój | 58.77 | 79 | ||||
18. | Kuśnierek Igor | 08 | Barakuda Starachowice | 1:00.96 | 71 | ||||
19. | Tomczyk Bartosz | 07 | KSZO Ostrowiec Św | 1:02.40 | 66 | ||||
20. | Uliasz Mikołaj | 07 | Barakuda Starachowice | 1:02.60 | 65 | ||||
21. | Segieta Aleksander | 07 | Korona-Swim Kielce | 1:05.15 | 58 | ||||
22. | Cichoń Łukasz | 07 | FOKA Sandomierz | 1:13.19 | 41 | ||||
DYSKW. | Kowalski Jan | 07 | Korona-Swim Kielce | ||||||
K1 - kopnięcie delfinowe przed rozłączeniem dłoni |
PK | Bryk Jakub | 08 | KSZO Ostrowiec Św | 58.56 | 80 | |||
PK | Klimek Bartosz | 08 | FOKA Sandomierz | 1:05.74 | 56 |
<< TOP >> |
Konkurencja 3 05-11-2017 | Dziewcząt, 200m dowolny | Dzieci 11-lat Wyniki |
Rek Okręgu Święt. Dzieci | 2:29.63 | Długołęcka Karolina | UNBUS | Ostrowiec Św. | 08-12-2007 |
Punkty: FINA 2016 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Szafrańska Malwina | 06 | KSZO Ostrowiec Św | 2:36.64 | 353 | |||
2. | Celińska Małgorzata | 06 | KSZO Ostrowiec Św | 2:46.83 | 292 | |||
3. | Zielińska Joanna | 06 | FOKA Sandomierz | 2:47.87 | 287 | |||
4. | Adamus Maja | 06 | Barakuda Starachowice | 2:49.66 | 278 | |||
5. | Szczepańska Emilia | 06 | FOKA Sandomierz | 2:55.82 | 250 | |||
6. | Płaza Anna | 06 | FOKA Sandomierz | 2:57.02 | 245 | |||
7. | Mroczkowska Oliwia | 06 | Barakuda Starachowice | 2:59.69 | 234 | |||
8. | Głowacka Amelia | 06 | Barakuda Starachowice | 3:00.41 | 231 | |||
9. | Lalorny Anna | 06 | Barakuda Starachowice | 3:11.27 | 194 | |||
10. | Kasprzyk Katarzyna | 06 | Barakuda Starachowice | 3:18.62 | 173 | |||
11. | Zajęcka Wiktoria | 06 | Korona-Swim Kielce | 3:22.43 | 163 |
<< TOP >> |
Konkurencja 4 05-11-2017 | Chłopców, 200m dowolny | Dzieci 11-lat Wyniki |
Rek Okręgu Święt. Dzieci | 2:21.28 | Kowalski Patryk | UNBUS | Busko Zdrój | 06-12-2008 |
Punkty: FINA 2016 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Szlęzak Maciej | 06 | Barakuda Starachowice | 2:47.42 | 209 | |||
2. | Obrocki Łukasz | 06 | ORKA MOSiR Kielce | 2:54.23 | 185 | |||
3. | Krawczyk Dariusz | 06 | Korona-Swim Kielce | 2:54.29 | 185 | |||
4. | Markiewicz Oskar | 06 | Barakuda Starachowice | 2:56.98 | 177 | |||
5. | Mazan Mikołaj | 06 | KSZO Ostrowiec Św | 2:57.73 | 174 | |||
6. | Wiek Miłosz | 06 | UNIA Busko Zdrój | 3:08.64 | 146 | |||
7. | Papier Mieszko | 06 | UNIA Busko Zdrój | 3:08.98 | 145 | |||
8. | Turek Mateusz | 06 | Korona-Swim Kielce | 3:14.34 | 133 | |||
9. | Gostomski Oliwier | 06 | Barakuda Starachowice | 3:16.79 | 128 | |||
10. | Jasiński Kacper | 06 | Korona-Swim Kielce | 3:21.92 | 119 | |||
11. | Gluzicki Bartosz | 06 | UNIA Busko Zdrój | 3:26.90 | 110 |
<< TOP >> |
Konkurencja 5 05-11-2017 | Dziewcząt, 50m grzbietowy | 10 lat i młodsi Wyniki |
Rek Okręgu Święt. Dzieci | 35.62 | Petrykowska Adrianna | KSOST | Kielce | 16-10-2016 |
Punkty: FINA 2016 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Choińska Maja | 07 | Salos Cortile Kielce | 37.01 | 333 | ||||
2. | Woźniak Beata | 08 | Barakuda Starachowice | 42.26 | 224 | ||||
3. | Kowalczyk Weronika | 07 | Barakuda Starachowice | 42.42 | 221 | ||||
4. | Jędrzejewska Maria | 07 | Barakuda Starachowice | 43.28 | 208 | ||||
5. | Czerwińska Aleksandra | 07 | Korona-Swim Kielce | 44.73 | 189 | ||||
6. | Karwacka Kornelia | 07 | Barakuda Starachowice | 45.06 | 184 | ||||
7. | Karwacka Dominika | 08 | KSZO Ostrowiec Św | 45.97 | 174 | ||||
8. | Kuc Weronika | 08 | UNIA Busko Zdrój | 47.23 | 160 | ||||
9. | Zimnicka Wiktoria | 07 | FOKA Sandomierz | 47.25 | 160 | ||||
10. | Fortuna Alicja | 08 | UNIA Busko Zdrój | 47.66 | 156 | ||||
11. | Nowak Maja | 08 | Delfin Połaniec | 48.71 | 146 | ||||
12. | Kaczmarska Wiktoria | 08 | Barakuda Starachowice | 49.12 | 142 | ||||
13. | Trzaska Karolina | 07 | Barakuda Starachowice | 51.79 | 121 | ||||
14. | Szpet Wiktoria | 07 | Barakuda Starachowice | 52.18 | 119 | ||||
15. | Surus Diana | 07 | Barakuda Starachowice | 52.45 | 117 | ||||
16. | Sady Aleksandra | 07 | KSZO Ostrowiec Św | 52.55 | 116 | ||||
17. | Chałacińska Julia | 07 | Salos Cortile Kielce | 54.57 | 104 | ||||
18. | Chuchrowska Natalia | 07 | WODNIK Końskie | 56.49 | 93 | ||||
19. | Pawelec Martyna | 07 | FOKA Sandomierz | 57.23 | 90 | ||||
20. | Makowska Patrycja | 07 | FOKA Sandomierz | 57.34 | 89 | ||||
21. | Szczykutowicz Laura | 07 | Barakuda Starachowice | 59.01 | 82 | ||||
22. | Mazur Amelia | 07 | FOKA Sandomierz | 59.70 | 79 | ||||
DYSKW. | Nowak Antonia | 07 | KSZO Ostrowiec Św | ||||||
O4 - przedwczesny start |
PK | Zatorska Zofia | 08 | Barakuda Starachowice | 46.44 | 168 | |||
PK | Cetera Julia | 08 | Barakuda Starachowice | 47.14 | 161 | |||
PK | Kozieł Alicja | 08 | FOKA Sandomierz | 57.92 | 87 |
<< TOP >> |
Konkurencja 6 05-11-2017 | Chłopców, 50m grzbietowy | 10 lat i młodsi Wyniki |
Rek Okręgu Święt. Dzieci | 34.61 | Zacharski Szymon | UNBUS | Ostrowiec Św. | 08-12-2007 |
Punkty: FINA 2016 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Sikora Cyprian | 07 | ORKA MOSiR Kielce | 39.84 | 173 | |||
2. | Olesiński Jan | 08 | Barakuda Starachowice | 41.95 | 148 | |||
3. | Bekier Wiktor | 08 | Korona-Swim Kielce | 42.31 | 144 | |||
4. | Świercz Kacper | 07 | Barakuda Starachowice | 42.93 | 138 | |||
5. | Kasperkiewicz Bartłomiej | 07 | Barakuda Starachowice | 43.31 | 135 | |||
6. | Szyszkowski Bartosz | 08 | Delfin Połaniec | 45.88 | 113 | |||
7. | Bzówka Jakub | 07 | Delfin Połaniec | 46.51 | 109 | |||
8. | Plewniak Michał | 08 | Barakuda Starachowice | 46.84 | 106 | |||
9. | Klimek Bartosz | 08 | FOKA Sandomierz | 46.97 | 105 | |||
10. | Janicki Paweł | 07 | Barakuda Starachowice | 47.19 | 104 | |||
11. | Morawski Szymon | 07 | Korona-Swim Kielce | 47.40 | 103 | |||
12. | Baster Marcin | 07 | Korona-Swim Kielce | 47.44 | 102 | |||
13. | Bryk Jakub | 08 | KSZO Ostrowiec Św | 47.54 | 102 | |||
14. | Borowiec Jakub | 07 | Korona-Swim Kielce | 47.99 | 99 | |||
15. | Sykucki Kacper | 08 | FOKA Sandomierz | 48.30 | 97 | |||
16. | Gawlik Franek | 08 | UNIA Busko Zdrój | 48.44 | 96 | |||
17. | Menducki Szymon | 08 | KSZO Ostrowiec Św | 48.84 | 94 | |||
18. | Ruszczak Mateusz | 07 | ORKA MOSiR Kielce | 50.14 | 87 | |||
19. | Tomczyk Bartosz | 07 | KSZO Ostrowiec Św | 51.86 | 78 | |||
20. | Litwiński Igor | 07 | UNIA Busko Zdrój | 52.28 | 76 | |||
21. | Strzelecki Jakub | 07 | KSZO Ostrowiec Św | 52.40 | 76 | |||
22. | Cichoń Łukasz | 07 | FOKA Sandomierz | 52.41 | 76 | |||
23. | Kowalski Jan | 07 | Korona-Swim Kielce | 53.68 | 70 | |||
24. | Kaczmarczyk Marcel | 08 | Barakuda Starachowice | 53.81 | 70 | |||
25. | Uliasz Mikołaj | 07 | Barakuda Starachowice | 54.48 | 67 | |||
26. | Paw Michał | 07 | FOKA Sandomierz | 54.62 | 67 | |||
27. | Segieta Aleksander | 07 | Korona-Swim Kielce | 56.37 | 61 |
<< TOP >> |
Konkurencja 7 05-11-2017 | Dziewcząt, 100m grzbietowy | Dzieci 11-lat Wyniki |
Rek Okręgu Święt. Dzieci | 1:16.72 | Petrykowska Adrianna | KSOST | Ostrowiec Św. | 27-11-2016 |
Punkty: FINA 2016 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Szafrańska Malwina | 06 | KSZO Ostrowiec Św | 1:21.06 | 312 | ||||
2. | Adamus Maja | 06 | Barakuda Starachowice | 1:25.24 | 269 | ||||
3. | Maciąg Marta | 06 | Barakuda Starachowice | 1:26.36 | 258 | ||||
4. | Mroczkowska Oliwia | 06 | Barakuda Starachowice | 1:26.57 | 256 | ||||
5. | Menducka Anna | 06 | KSZO Ostrowiec Św | 1:27.80 | 246 | ||||
6. | Sulik Alicja | 06 | KSZO Ostrowiec Św | 1:28.91 | 237 | ||||
7. | Jeśko Wiktoria | 06 | Barakuda Starachowice | 1:29.94 | 229 | ||||
8. | Płaza Katarzyna | 06 | FOKA Sandomierz | 1:32.20 | 212 | ||||
9. | Karwacka Marta | 06 | KSZO Ostrowiec Św | 1:32.22 | 212 | ||||
10. | Fudalej Kamila | 06 | Barakuda Starachowice | 1:33.37 | 204 | ||||
11. | Bielecka Maja | 06 | KSZO Ostrowiec Św | 1:33.52 | 203 | ||||
12. | Lalorny Anna | 06 | Barakuda Starachowice | 1:36.06 | 188 | ||||
13. | Kasprzyk Katarzyna | 06 | Barakuda Starachowice | 1:39.32 | 170 | ||||
14. | Kuc Michalina | 06 | UNIA Busko Zdrój | 1:49.46 | 127 | ||||
DYSKW. | Zatorska Maria | 06 | Barakuda Starachowice | ||||||
G4 - wykonanie więcej niż jednego pociągnięcia ramieniem po obróceniu sią na piersi w trakcie nawrotu |
<< TOP >> |
Konkurencja 8 05-11-2017 | Chłopców, 100m grzbietowy | Dzieci 11-lat Wyniki |
Rek Okręgu Święt. Dzieci | 1:15.58 | Gotszling Dawid | KOKIE | Ostrowiec Św. | 17-11-2012 |
Punkty: FINA 2016 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Szlęzak Maciej | 06 | Barakuda Starachowice | 1:23.02 | 204 | |||
2. | Markiewicz Oskar | 06 | Barakuda Starachowice | 1:28.76 | 167 | |||
3. | Papier Mieszko | 06 | UNIA Busko Zdrój | 1:31.98 | 150 | |||
4. | Przytuła Wiktor | 06 | Salos Cortile Kielce | 1:32.04 | 150 | |||
5. | Brodecki Kacper | 06 | ORKA MOSiR Kielce | 1:35.12 | 136 | |||
6. | Wąsik Igor | 06 | Korona-Swim Kielce | 1:37.62 | 125 | |||
7. | Fortuna Wiktor | 06 | UNIA Busko Zdrój | 1:39.10 | 120 | |||
8. | Gunia Miłosz | 06 | KSZO Ostrowiec Św | 1:41.16 | 113 | |||
9. | Mańka Antoni | 06 | Barakuda Starachowice | 1:44.22 | 103 | |||
10. | Turek Mateusz | 06 | Korona-Swim Kielce | 1:44.31 | 103 | |||
11. | Błasiak Jan | 06 | KSZO Ostrowiec Św | 1:44.70 | 102 | |||
12. | Mróz Michał | 06 | FOKA Sandomierz | 1:55.36 | 76 | |||
13. | Lasota Hubert | 06 | FOKA Sandomierz | 1:57.85 | 71 |
<< TOP >> |
Konkurencja 9 05-11-2017 | Dziewcząt, 100m zmienny | Dzieci 10-lat Wyniki |
Rek Okręgu Święt. Dzieci | 1:17.62 | Petrykowska Adrianna | KSOST | Ostrowiec Św. | 11-12-2016 |
Punkty: FINA 2016 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Olejarnik Magdalena | 07 | Delfin Połaniec | 1:30.93 | 242 | ||||
2. | Choińska Maja | 07 | Salos Cortile Kielce | 1:30.98 | 241 | ||||
3. | Czerwińska Aleksandra | 07 | Korona-Swim Kielce | 1:35.96 | 205 | ||||
4. | Kowalczyk Weronika | 07 | Barakuda Starachowice | 1:38.44 | 190 | ||||
5. | Jędrzejewska Maria | 07 | Barakuda Starachowice | 1:41.38 | 174 | ||||
6. | Szpak Magdalena | 07 | Salos Cortile Kielce | 1:43.00 | 166 | ||||
7. | Kwiatkowska Amelia | 07 | UNIA Busko Zdrój | 1:44.50 | 159 | ||||
8. | Karwacka Kornelia | 07 | Barakuda Starachowice | 1:46.01 | 152 | ||||
9. | Zimnicka Wiktoria | 07 | FOKA Sandomierz | 1:46.46 | 150 | ||||
10. | Sell Karolina | 07 | Korona-Swim Kielce | 1:47.56 | 146 | ||||
11. | Karaś Klaudia | 07 | KSZO Ostrowiec Św | 1:51.03 | 132 | ||||
12. | Pawelec Martyna | 07 | FOKA Sandomierz | 2:13.90 | 75 | ||||
13. | Makowska Patrycja | 07 | FOKA Sandomierz | 2:16.26 | 71 | ||||
DYSKW. | Wójcik Zuzanna | 07 | Korona-Swim Kielce | ||||||
K1 - kopnięcie delfinowe przed rozłączeniem dłoni | |||||||||
DYSKW. | Milcarz Natalia | 07 | WODNIK Końskie | ||||||
O4 - przedwczesny start | |||||||||
DYSKW. | Floras Antonina | 07 | FOKA Sandomierz | ||||||
M12 - niejednoczesne dotknięcie ściany dłońmi |
<< TOP >> |
Konkurencja 10 05-11-2017 | Chłopców, 100m zmienny | Dzieci 10-lat Wyniki |
Rek Okręgu Święt. Dzieci | 1:14.53 | Gotszling Dawid | KOKIE | Puławy | 16-12-2012 |
Punkty: FINA 2016 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Sikora Cyprian | 07 | ORKA MOSiR Kielce | 1:28.90 | 185 | ||||
2. | Jaroński Oskar | 07 | Barakuda Starachowice | 1:33.28 | 160 | ||||
3. | Świercz Kacper | 07 | Barakuda Starachowice | 1:33.32 | 159 | ||||
4. | Kasperkiewicz Bartłomiej | 07 | Barakuda Starachowice | 1:38.60 | 135 | ||||
5. | Durlik Wojciech | 07 | Korona-Swim Kielce | 1:40.54 | 127 | ||||
6. | Janecki Kamil | 07 | Centrum Staszów | 1:42.49 | 120 | ||||
7. | Borowiec Jakub | 07 | Korona-Swim Kielce | 1:46.96 | 106 | ||||
8. | Pakaszewski Igor | 07 | ORKA MOSiR Kielce | 1:47.58 | 104 | ||||
9. | Przodo Mikołaj | 07 | UNIA Busko Zdrój | 1:47.60 | 104 | ||||
10. | Baster Marcin | 07 | Korona-Swim Kielce | 1:51.83 | 92 | ||||
DYSKW. | Sabat Tomasz | 07 | Salos Cortile Kielce | ||||||
Z2 - ukończenie poszczególnych odcinków niezgodne z przepisami o danym stylu, M-7 | |||||||||
DYSKW. | Bzówka Jakub | 07 | Delfin Połaniec | ||||||
Z2 - ukończenie poszczególnych odcinków niezgodne z przepisami o danym stylu, K-13 | |||||||||
DYSKW. | Paw Michał | 07 | FOKA Sandomierz | ||||||
Z2 - ukończenie poszczególnych odcinków niezgodne z przepisami o danym stylu, M-6 |
<< TOP >> |
Konkurencja 11 05-11-2017 | Dziewcząt, 50m motylkowy | Dzieci 11-lat Wyniki |
Rek Okręgu Święt. Dzieci | 34.03 | Belicka Beata | ORJED | Ostrowiec Św. | 03-12-2005 |
Punkty: FINA 2016 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Gajewska Wiktoria | 06 | Salos Cortile Kielce | 38.32 | 257 | |||
2. | Sadłos Zofia | 06 | KSZO Ostrowiec Św | 40.11 | 224 | |||
3. | Jeśko Wiktoria | 06 | Barakuda Starachowice | 40.35 | 220 | |||
4. | Głowacka Amelia | 06 | Barakuda Starachowice | 40.74 | 214 | |||
5. | Płaza Anna | 06 | FOKA Sandomierz | 41.47 | 203 | |||
6. | Kamińska Zuzanna | 06 | KSZO Ostrowiec Św | 41.67 | 200 | |||
7. | Celińska Małgorzata | 06 | KSZO Ostrowiec Św | 42.20 | 192 | |||
8. | Górniak Gabriela | 06 | KSZO Ostrowiec Św | 44.02 | 169 | |||
9. | Zajęcka Wiktoria | 06 | Korona-Swim Kielce | 47.05 | 139 | |||
10. | Segieta Maria | 06 | Korona-Swim Kielce | 57.55 | 76 |
<< TOP >> |
Konkurencja 12 05-11-2017 | Chłopców, 50m motylkowy | Dzieci 11-lat Wyniki |
Rek Okręgu Święt. Dzieci | 33.13 | Kurant Roger | KSOST | Ostrowiec Św. | 03-12-2005 |
Punkty: FINA 2016 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Krawczyk Dariusz | 06 | Korona-Swim Kielce | 39.76 | 164 | ||||
2. | Mazan Mikołaj | 06 | KSZO Ostrowiec Św | 41.75 | 142 | ||||
3. | Błasiak Jan | 06 | KSZO Ostrowiec Św | 44.56 | 117 | ||||
4. | Obrocki Łukasz | 06 | ORKA MOSiR Kielce | 45.94 | 106 | ||||
5. | Koperek Patryk | 06 | Salos Cortile Kielce | 48.10 | 93 | ||||
6. | Wiek Miłosz | 06 | UNIA Busko Zdrój | 49.41 | 85 | ||||
7. | Bębenek Tomasz | 06 | UNIA Busko Zdrój | 50.10 | 82 | ||||
DYSKW. | Kotwica Jakub | 06 | KSZO Ostrowiec Św | ||||||
M7 - nieprzenoszenie ramion do przodu nad lustrem wody |
<< TOP >> |
Konkurencja 13 05-11-2017 | Dziewcząt, 4 x 50m zmienny | 11 lat i młodsi Wyniki |
Rek Okręgu Święt. Dzieci | 2:31.74 | KS KSZO Ostrowiec Św. | KSOST | Ostrowiec Św. | 23-11-2013 |
Punkty: FINA 2016 |
Pozycja | Czas | Pkt. |
Dzieci 11-lat |
1. | KSZO Ostrowiec Św 1 | KSZO Ostrowiec Św | 2:33.82 | 309 |
Sadłos Zofia Sulik Alicja | 06 06 | 39.60 43.90 | Szafrańska Malwina Kamińska Zuzanna | 06 06 | 36.76 33.56 |
2. | Barakuda Starachowice 1 | Barakuda Starachowice | 2:41.80 | 265 |
Adamus Maja Maciąg Marta | 06 06 | 39.24 46.04 | Jeśko Wiktoria Głowacka Amelia | 06 06 | 40.66 35.86 |
3. | KSZO Ostrowiec Św 2 | KSZO Ostrowiec Św | 2:47.50 | 239 |
Karwacka Marta Menducka Anna | 06 06 | 46.03 44.81 | Celińska Małgorzata Górniak Gabriela | 06 06 | 43.16 33.50 |
4. | Salos Cortile Kielce | Salos Cortile Kielce | 2:48.87 | 233 |
Choińska Maja Chałacińska Julia | 07 07 | 39.18 49.13 | Gajewska Wiktoria Szpak Magdalena | 06 07 | 38.42 42.14 |
5. | FOKA Sandomierz 1 | FOKA Sandomierz | 2:51.07 | 224 |
Płaza Katarzyna Szczepańska Emilia | 06 06 | 43.89 49.37 | Płaza Anna Zielińska Joanna | 06 06 | 41.86 35.95 |
6. | Barakuda Starachowice 2 | Barakuda Starachowice | 3:02.94 | 183 |
Kasprzyk Katarzyna Zatorska Maria | 06 06 | 44.10 53.14 | Lalorny Anna Mroczkowska Oliwia | 06 06 | 48.12 37.58 |
7. | UNIA Busko Zdrój | UNIA Busko Zdrój | 3:06.91 | 172 |
Kuc Weronika Kwiatkowska Amelia | 08 07 | 46.74 49.58 | Fortuna Alicja Kuc Michalina | 08 06 | 49.51 41.08 |
8. | Barakuda Starachowice 5 | Barakuda Starachowice | 3:33.54 | 115 |
Szczykutowicz Laura Trzaska Karolina | 07 07 | 58.74 1:01.30 | Fudalej Kamila Szpet Wiktoria | 06 07 | 49.37 44.13 |
10 lat i młodsi |
1. | Barakuda Starachowice 3 | Barakuda Starachowice | 3:03.19 | 183 |
Jędrzejewska Maria Zatorska Zofia | 07 08 | 44.28 54.90 | Kowalczyk Weronika Woźniak Beata | 07 08 | 46.93 37.08 |
2. | Barakuda Starachowice 4 | Barakuda Starachowice | 3:31.39 | 119 |
Kaczmarska Wiktoria Surus Diana | 08 07 | 49.67 57.67 | Karwacka Kornelia Cetera Julia | 07 08 | 55.18 48.87 |
3. | FOKA Sandomierz 2 | FOKA Sandomierz | 3:41.97 | 102 |
Pawelec Martyna Floras Antonina | 07 07 | 56.85 1:03.24 | Zimnicka Wiktoria Makowska Patrycja | 07 07 | 49.72 52.16 |
DYSKW. | KSZO Ostrowiec Św 3 | KSZO Ostrowiec Św | |||||||
Z2 - ukończenie poszczególnych odcinków niezgodne z przepisami o danym stylu, G-8 |
Nowak Antonia, Karwacka Dominika, Karaś Klaudia, Sady Aleksandra |
<< TOP >> |
Konkurencja 14 05-11-2017 | Chłopców, 4 x 50m zmienny | 11 lat i młodsi Wyniki |
Rek Okręgu Święt. Dzieci | 2:29.03 | MUKP Orka MOSiR Kielce | ORKIE | Kielce | 15-12-2013 |
Punkty: FINA 2016 |
Pozycja | Czas | Pkt. |
Dzieci 11-lat |
1. | KSZO Ostrowiec Św 1 | KSZO Ostrowiec Św | 2:49.00 | 153 |
Błasiak Jan Mazan Mikołaj | 06 06 | 46.31 44.60 | Kotwica Jakub Gunia Miłosz | 06 06 | 38.87 39.22 |
2. | Korona-Swim Kielce 1 | Korona-Swim Kielce | 2:52.05 | 145 |
Wąsik Igor Jasiński Kacper | 06 06 | 45.05 46.32 | Krawczyk Dariusz Turek Mateusz | 06 06 | 39.97 40.71 |
3. | ORKA MOSiR Kielce | ORKA MOSiR Kielce | 2:57.12 | 133 |
Sikora Cyprian Obrocki Łukasz | 07 06 | 40.39 49.61 | Brodecki Kacper Pakaszewski Igor | 06 07 | 49.05 38.07 |
4. | Barakuda Starachowice 1 | Barakuda Starachowice | 2:57.84 | 131 |
Markiewicz Oskar Gostomski Oliwier | 06 06 | 41.27 50.64 | Szlęzak Maciej Mańka Antoni | 06 06 | 40.85 45.08 |
5. | UNIA Busko Zdrój 1 | UNIA Busko Zdrój | 2:59.05 | 129 |
Papier Mieszko Gluzicki Bartosz | 06 06 | 42.52 49.65 | Bębenek Tomasz Wiek Miłosz | 06 06 | 50.00 36.88 |
6. | UNIA Busko Zdrój 2 | UNIA Busko Zdrój | 3:31.06 | 78 |
Fortuna Wiktor Przodo Mikołaj | 06 07 | 46.58 53.96 | Gawlik Franek Litwiński Igor | 08 07 | 1:03.04 47.48 |
10 lat i młodsi |
1. | Barakuda Starachowice 2 | Barakuda Starachowice | 3:00.10 | 126 |
Jaroński Oskar Olesiński Jan | 07 08 | 44.18 46.73 | Kasperkiewicz Bartłomiej Świercz Kacper | 07 07 | 53.53 35.66 |
2. | Korona-Swim Kielce 2 | Korona-Swim Kielce | 3:06.85 | 113 |
Morawski Szymon Durlik Wojciech | 07 07 | 48.00 52.73 | Bekier Wiktor Borowiec Jakub | 08 07 | 43.03 43.09 |
3. | KSZO Ostrowiec Św 2 | KSZO Ostrowiec Św | 3:17.60 | 96 |
Strzelecki Jakub Menducki Szymon | 07 08 | 52.09 53.71 | Tomczyk Bartosz Bryk Jakub | 07 08 | 48.70 43.10 |
4. | Barakuda Starachowice 3 | Barakuda Starachowice | 3:29.36 | 80 |
Kaczmarczyk Marcel Plewniak Michał | 08 08 | 56.75 48.77 | Janicki Paweł Uliasz Mikołaj | 07 07 | 53.64 50.20 |
DYSKW. | FOKA Sandomierz | FOKA Sandomierz | |||||||
Z2 - ukończenie poszczególnych odcinków niezgodne z przepisami o danym stylu, K-16 |
Sykucki Kacper Skubida Bartłomiej | 08 07 | 49.46 | Klimek Bartosz Paw Michał | 08 07 |