Drużynowy Wielobój Pływacki Dzieci Staszów - 11,12.06.2021r |
Konkurencja 1 11-06-2021 - 16:00 | Dziewcząt, 50m motylkowy | Dziewcząt 11-lat Wyniki |
Rek Okręgu Święt. Dzieci | 31.95 | Prasał Aleksandra | KOKIE | Wieliczka | 24-10-2020 |
Punkty: FINA 2020 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Mikołajek Nikola | 10 | KS KSZO Ostrowiec | 34.62 | 349 | ||||
2. | Olszewska Natalia | 10 | ORKA MOSiR Kielce | 35.27 | 330 | ||||
3. | Brzezińska Dominika | 10 | KS KSZO Ostrowiec | 36.93 | 287 | ||||
4. | Staniszewska Maja | 10 | KS KSZO Ostrowiec | 37.62 | 272 | ||||
5. | Szybajło Zuzanna | 10 | UNIA Busko-Zdrój | 38.72 | 249 | ||||
6. | Agliano Victoria | 10 | Centrum Staszów | 42.50 | 188 | ||||
7. | Wójtowicz Aleksandra | 10 | Towarzystwo Sportowe w Połańcu | 46.51 | 144 | ||||
8. | Bocak Amelia | 10 | KORONA-Swim Kielce | 48.35 | 128 | ||||
9. | Zalewska Zuzanna | 10 | UNIA Busko-Zdrój | 48.36 | 128 | ||||
10. | Kozieł Zuzanna | 10 | UNIA Busko-Zdrój | 48.97 | 123 | ||||
11. | Guła Maja | 10 | Centrum Staszów | 52.53 | 99 | ||||
12. | Wiatr Alicja | 10 | Foka Sandomierz | 53.63 | 93 | ||||
DYSKW. | Wierzbicka Zofia | 10 | Foka Sandomierz | ||||||
M8 - przenoszenie ramion do przodu pod powierzchnią wody podczas ostatniego cyklu pracy |
<< TOP >> |
Konkurencja 2 11-06-2021 - 16:05 | Chłopców, 50m motylkowy | Chłopców 11-lat Wyniki |
Rek Okręgu Święt. Dzieci | 31.95 | Grzesik Franciszek | KSOST | Ostrowiec Św. | 14-11-2020 |
Punkty: FINA 2020 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Starachowski Maciej | 10 | KS KSZO Ostrowiec | 35.49 | 230 | ||||
2. | Hunek Paweł | 10 | ORKA MOSiR Kielce | 38.91 | 174 | ||||
3. | Kowalczyk Bartosz | 10 | KORONA-Swim Kielce | 42.38 | 135 | ||||
4. | Chmielewski Oskar | 10 | Centrum Staszów | 42.60 | 133 | ||||
5. | Dziubek Alan | 10 | ORKA MOSiR Kielce | 44.03 | 120 | ||||
6. | Dulak Jakub | 10 | ORKA MOSiR Kielce | 44.19 | 119 | ||||
7. | Sander Adrian | 10 | KORONA-Swim Kielce | 44.29 | 118 | ||||
8. | Błajszczak Michał | 10 | Foka Sandomierz | 45.04 | 112 | ||||
9. | Stanek Julian | 10 | KORONA-Swim Kielce | 46.39 | 103 | ||||
10. | Wójcikowski Jan | 10 | Centrum Staszów | 47.44 | 96 | ||||
11. | Błajszczak Jakub | 10 | Foka Sandomierz | 53.51 | 67 | ||||
12. | Kutek Mateusz | 10 | Foka Sandomierz | 55.27 | 60 | ||||
13. | Tarka Michał | 10 | Centrum Staszów | 57.21 | 54 | ||||
14. | Andrzejczak Maciej | 10 | KORONA-Swim Kielce | 58.12 | 52 | ||||
15. | Tarka Szymon | 10 | Centrum Staszów | 58.84 | 50 | ||||
DYSKW. | Myśliwiec Szymon | 10 | Centrum Staszów | ||||||
M8 - przenoszenie ramion do przodu pod powierzchnią wody podczas ostatniego cyklu pracy |
<< TOP >> |
Konkurencja 3 11-06-2021 - 16:11 | Dziewcząt, 50m dowolny | Dziewcząt 10-lat Wyniki |
Rek Okręgu Święt. Dzieci | 28.62 | Prasał Aleksandra | KOKIE | Oświęcim | 19-12-2020 |
Punkty: FINA 2020 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Boszczyk Zuzanna | 11 | ORKA MOSiR Kielce | 31.92 | 370 | |||
2. | Markiewicz Julia | 11 | ORKA MOSiR Kielce | 38.60 | 209 | |||
3. | Kisiel Gabriela | 11 | KS KSZO Ostrowiec | 38.81 | 206 | |||
4. | Sell Magdalena | 11 | KORONA-Swim Kielce | 42.12 | 161 | |||
5. | Dziarmakowska Julia | 11 | Centrum Staszów | 42.16 | 160 | |||
6. | Chuchmała Maria | 11 | ORKA MOSiR Kielce | 43.21 | 149 | |||
7. | Maj Zuzanna | 11 | KS KSZO Ostrowiec | 44.07 | 140 | |||
8. | Baczewska Oliwia | 11 | Centrum Staszów | 44.14 | 140 | |||
9. | Wójtowicz Sandra | 11 | KS KSZO Ostrowiec | 45.38 | 129 | |||
10. | Perz Nikola | 11 | KORONA-Swim Kielce | 45.59 | 127 | |||
11. | Gubała Milena | 11 | UNIA Busko-Zdrój | 46.17 | 122 | |||
12. | Mazur Patrycja | 11 | Centrum Staszów | 46.46 | 120 | |||
13. | Rugała Irena | 11 | Centrum Staszów | 47.41 | 113 | |||
14. | Wawro Pola | 11 | UNIA Busko-Zdrój | 48.44 | 106 | |||
15. | Gorycka Joanna | 11 | KS KSZO Ostrowiec | 48.59 | 105 | |||
16. | Celińska Julia | 11 | KS KSZO Ostrowiec | 51.06 | 90 |
<< TOP >> |
Konkurencja 4 11-06-2021 - 16:16 | Chłopców, 50m dowolny | Chłopców 10-lat Wyniki |
Rek Okręgu Święt. Dzieci | 28.70 | Grzesik Franciszek | KSOST | Staszów | 24-10-2020 |
Punkty: FINA 2020 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Zagniński Aleksander | 11 | ORKA MOSiR Kielce | 33.90 | 212 | |||
2. | Szyszkowski Kacper | 11 | Centrum Staszów | 35.48 | 185 | |||
3. | Stachowicz Marcel | 11 | UNIA Busko-Zdrój | 38.57 | 144 | |||
4. | Kukla Piotr | 11 | Centrum Staszów | 39.84 | 131 | |||
5. | Szczepański Oskar | 11 | UNIA Busko-Zdrój | 40.05 | 129 | |||
6. | Rogacki Kornel | 11 | KS KSZO Ostrowiec | 40.82 | 121 | |||
7. | Gliński Oliwer | 11 | UNIA Busko-Zdrój | 41.94 | 112 | |||
8. | Małek Jakub | 11 | UNIA Busko-Zdrój | 42.23 | 110 | |||
9. | Wójcicki Jakub | 11 | UNIA Busko-Zdrój | 42.29 | 109 | |||
10. | Ura Mikołaj | 11 | KS KSZO Ostrowiec | 42.76 | 106 | |||
11. | Wicha Tomasz | 11 | KS KSZO Ostrowiec | 44.06 | 96 | |||
12. | Przodo Leon | 11 | UNIA Busko-Zdrój | 44.89 | 91 | |||
13. | Wrzesień Filp | 11 | KS KSZO Ostrowiec | 47.72 | 76 | |||
14. | Isser-Dryka Jakub | 11 | KS KSZO Ostrowiec | 47.89 | 75 | |||
15. | Wilk Błażej | 11 | UNIA Busko-Zdrój | 50.68 | 63 | |||
16. | Wilk Ksawery | 11 | UNIA Busko-Zdrój | 52.10 | 58 | |||
17. | Bajerczak Marcin | 11 | KS KSZO Ostrowiec | 52.80 | 56 |
<< TOP >> |
Konkurencja 5 11-06-2021 - 16:28 | Dziewcząt, 100m grzbietowy | Dziewcząt 11-lat Wyniki |
Rek Okręgu Święt. Dzieci | 1:12.49 | Prasał Aleksandra | KOKIE | Wieliczka | 24-10-2020 |
Punkty: FINA 2020 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Sokół Sara | 10 | KS KSZO Ostrowiec | 1:17.57 | 354 | ||||
2. | Olszewska Natalia | 10 | ORKA MOSiR Kielce | 1:21.16 | 309 | ||||
3. | Mikołajek Nikola | 10 | KS KSZO Ostrowiec | 1:24.15 | 277 | ||||
4. | Arabska Maja | 10 | UNIA Busko-Zdrój | 1:29.36 | 231 | ||||
5. | Bzówka Zuzanna | 10 | Towarzystwo Sportowe w Połańcu | 1:38.93 | 170 | ||||
6. | Haczkiewicz Hanna | 10 | KORONA-Swim Kielce | 1:42.11 | 155 | ||||
7. | Haczkiewicz Aleksandra | 10 | KORONA-Swim Kielce | 1:42.49 | 153 | ||||
8. | Wierzbicka Zofia | 10 | Foka Sandomierz | 1:46.81 | 135 | ||||
9. | Bocak Amelia | 10 | KORONA-Swim Kielce | 1:49.27 | 126 | ||||
10. | Rączka Paulina | 10 | UNIA Busko-Zdrój | 1:50.24 | 123 | ||||
11. | Cieślak Anna | 10 | UNIA Busko-Zdrój | 1:53.22 | 113 | ||||
DYSKW. | Guła Maja | 10 | Centrum Staszów | ||||||
G7 - brak pozycji na plecach przy opuszczaniu ściany nawrotowej | |||||||||
DYSKW. | Wiatr Alicja | 10 | Foka Sandomierz | ||||||
G3 - nieutrzymanie pozycji na plecach |
<< TOP >> |
Konkurencja 6 11-06-2021 - 16:37 | Chłopców, 100m grzbietowy | Chłopców 11-lat Wyniki |
Rek Okręgu Święt. Dzieci | 1:11.84 | Grzesik Franciszek | KSOST | Ostrowiec Św. | 28-11-2020 |
Punkty: FINA 2020 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Krzysiek Oskar | 10 | KORONA-Swim Kielce | 1:25.67 | 185 | ||||
2. | Sander Adrian | 10 | KORONA-Swim Kielce | 1:30.19 | 159 | ||||
3. | Gębusia Adam | 10 | KS KSZO Ostrowiec | 1:32.53 | 147 | ||||
4. | Mucha Marcel | 10 | KORONA-Swim Kielce | 1:33.68 | 142 | ||||
5. | Dulak Jakub | 10 | ORKA MOSiR Kielce | 1:36.53 | 129 | ||||
6. | Dziubek Alan | 10 | ORKA MOSiR Kielce | 1:40.31 | 115 | ||||
7. | Samek Adrian | 10 | KORONA-Swim Kielce | 1:40.94 | 113 | ||||
8. | Litwiński Wiktor | 10 | UNIA Busko-Zdrój | 1:44.12 | 103 | ||||
9. | Andrzejczak Maciej | 10 | KORONA-Swim Kielce | 1:45.90 | 98 | ||||
10. | Sawicki Igor | 10 | Towarzystwo Sportowe w Połańcu | 1:47.25 | 94 | ||||
11. | Wójcikowski Jan | 10 | Centrum Staszów | 1:48.88 | 90 | ||||
12. | Prus Oskar | 10 | KORONA-Swim Kielce | 1:49.61 | 88 | ||||
13. | Szczyrba Robert | 10 | Foka Sandomierz | 1:53.69 | 79 | ||||
14. | Tarka Michał | 10 | Centrum Staszów | 1:57.42 | 72 | ||||
15. | Czechowski Michał | 10 | Foka Sandomierz | 1:58.35 | 70 | ||||
16. | Tarka Szymon | 10 | Centrum Staszów | 2:03.47 | 62 | ||||
17. | Myśliwiec Szymon | 10 | Centrum Staszów | 2:09.30 | 54 | ||||
DYSKW. | Lis Franciszek | 10 | KORONA-Swim Kielce | ||||||
O1 - przedwczesny start |
<< TOP >> |
Konkurencja 7 11-06-2021 - 16:56 | Dziewcząt, 50m klasyczny | Dziewcząt 10-lat Wyniki |
Rek Okręgu Święt. Dzieci | 38.74 | Woźniak Beata | KSOST | Ostrowiec Św. | 23-11-2019 |
Punkty: FINA 2020 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Boszczyk Zuzanna | 11 | ORKA MOSiR Kielce | 44.10 | 271 | |||
2. | Markiewicz Julia | 11 | ORKA MOSiR Kielce | 48.35 | 206 | |||
3. | Chuchmała Maria | 11 | ORKA MOSiR Kielce | 49.46 | 192 | |||
4. | Gubała Milena | 11 | UNIA Busko-Zdrój | 51.20 | 173 | |||
5. | Mazur Patrycja | 11 | Centrum Staszów | 56.70 | 127 | |||
6. | Baczewska Oliwia | 11 | Centrum Staszów | 56.74 | 127 | |||
7. | Wawro Pola | 11 | UNIA Busko-Zdrój | 57.54 | 122 | |||
8. | Kisiel Gabriela | 11 | KS KSZO Ostrowiec | 57.63 | 121 | |||
9. | Maj Zuzanna | 11 | KS KSZO Ostrowiec | 1:01.53 | 100 | |||
10. | Dziarmakowska Julia | 11 | Centrum Staszów | 1:01.61 | 99 | |||
11. | Perz Nikola | 11 | KORONA-Swim Kielce | 1:01.69 | 99 | |||
12. | Wójtowicz Sandra | 11 | KS KSZO Ostrowiec | 1:03.34 | 91 | |||
13. | Sell Magdalena | 11 | KORONA-Swim Kielce | 1:04.68 | 86 | |||
14. | Celińska Julia | 11 | KS KSZO Ostrowiec | 1:04.82 | 85 | |||
15. | Rugała Irena | 11 | Centrum Staszów | 1:04.86 | 85 | |||
16. | Gorycka Joanna | 11 | KS KSZO Ostrowiec | 1:07.73 | 74 |
<< TOP >> |
Konkurencja 8 11-06-2021 - 17:02 | Chłopców, 50m klasyczny | Chłopców 10-lat Wyniki |
Rek Okręgu Święt. Dzieci | 38.16 | Treliński Bartosz | ORJED | Kielce | 17-12-2005 |
Punkty: FINA 2020 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Zagniński Aleksander | 11 | ORKA MOSiR Kielce | 47.51 | 150 | ||||
2. | Szyszkowski Kacper | 11 | Centrum Staszów | 47.97 | 145 | ||||
3. | Kukla Piotr | 11 | Centrum Staszów | 48.33 | 142 | ||||
4. | Małek Jakub | 11 | UNIA Busko-Zdrój | 49.85 | 129 | ||||
5. | Wójcicki Jakub | 11 | UNIA Busko-Zdrój | 52.68 | 110 | ||||
6. | Isser-Dryka Jakub | 11 | KS KSZO Ostrowiec | 54.30 | 100 | ||||
7. | Przodo Leon | 11 | UNIA Busko-Zdrój | 56.75 | 88 | ||||
8. | Gliński Oliwer | 11 | UNIA Busko-Zdrój | 57.86 | 83 | ||||
9. | Ura Mikołaj | 11 | KS KSZO Ostrowiec | 57.92 | 82 | ||||
10. | Stachowicz Marcel | 11 | UNIA Busko-Zdrój | 58.77 | 79 | ||||
11. | Wrzesień Filp | 11 | KS KSZO Ostrowiec | 1:01.33 | 69 | ||||
12. | Rogacki Kornel | 11 | KS KSZO Ostrowiec | 1:04.61 | 59 | ||||
13. | Bajerczak Marcin | 11 | KS KSZO Ostrowiec | 1:08.25 | 50 | ||||
14. | Wilk Ksawery | 11 | UNIA Busko-Zdrój | 1:09.75 | 47 | ||||
15. | Wicha Tomasz | 11 | KS KSZO Ostrowiec | 1:10.16 | 46 | ||||
DYSKW. | Szczepański Oskar | 11 | UNIA Busko-Zdrój | ||||||
K15 - brak dotknięcia ściany obydwoma rozłączonymi dłońmi | |||||||||
DYSKW. | Wilk Błażej | 11 | UNIA Busko-Zdrój | ||||||
K11 - nierównoczesne lub naprzemienne ruchy nóg |
<< TOP >> |
Konkurencja 9 11-06-2021 - 17:14 | Dziewcząt, 200m dowolny | Dziewcząt 11-lat Wyniki |
Rek Okręgu Święt. Dzieci | 2:21.04 | Prasał Aleksandra | KOKIE | Ostrowiec Św. | 28-11-2020 |
Punkty: FINA 2020 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Sokół Sara | 10 | KS KSZO Ostrowiec | 2:32.07 | 382 | |||
2. | Brzezińska Dominika | 10 | KS KSZO Ostrowiec | 2:39.22 | 333 | |||
3. | Staniszewska Maja | 10 | KS KSZO Ostrowiec | 2:46.31 | 292 | |||
4. | Szybajło Zuzanna | 10 | UNIA Busko-Zdrój | 2:50.03 | 273 | |||
5. | Arabska Maja | 10 | UNIA Busko-Zdrój | 2:57.70 | 239 | |||
6. | Agliano Victoria | 10 | Centrum Staszów | 3:07.43 | 204 | |||
7. | Wójtowicz Aleksandra | 10 | Towarzystwo Sportowe w Połańcu | 3:08.46 | 201 | |||
8. | Zalewska Zuzanna | 10 | UNIA Busko-Zdrój | 3:12.52 | 188 | |||
9. | Bzówka Zuzanna | 10 | Towarzystwo Sportowe w Połańcu | 3:20.43 | 167 | |||
10. | Kozieł Zuzanna | 10 | UNIA Busko-Zdrój | 3:21.69 | 164 | |||
11. | Cieślak Anna | 10 | UNIA Busko-Zdrój | 3:25.00 | 156 | |||
12. | Haczkiewicz Aleksandra | 10 | KORONA-Swim Kielce | 3:32.22 | 140 | |||
13. | Haczkiewicz Hanna | 10 | KORONA-Swim Kielce | 3:38.08 | 129 | |||
14. | Rączka Paulina | 10 | UNIA Busko-Zdrój | 3:46.27 | 116 |
<< TOP >> |
Konkurencja 10 11-06-2021 - 17:27 | Chłopców, 200m dowolny | Chłopców 11-lat Wyniki |
Rek Okręgu Święt. Dzieci | 2:21.28 | Kowalski Patryk | UNBUS | Busko Zdrój | 06-12-2008 |
Punkty: FINA 2020 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Starachowski Maciej | 10 | KS KSZO Ostrowiec | 2:37.06 | 253 | |||
2. | Krzysiek Oskar | 10 | KORONA-Swim Kielce | 2:43.86 | 223 | |||
3. | Hunek Paweł | 10 | ORKA MOSiR Kielce | 2:49.52 | 201 | |||
4. | Mucha Marcel | 10 | KORONA-Swim Kielce | 3:00.13 | 167 | |||
5. | Lis Franciszek | 10 | KORONA-Swim Kielce | 3:04.34 | 156 | |||
6. | Gębusia Adam | 10 | KS KSZO Ostrowiec | 3:06.05 | 152 | |||
7. | Stanek Julian | 10 | KORONA-Swim Kielce | 3:07.81 | 148 | |||
8. | Kowalczyk Bartosz | 10 | KORONA-Swim Kielce | 3:09.61 | 143 | |||
9. | Litwiński Wiktor | 10 | UNIA Busko-Zdrój | 3:18.02 | 126 | |||
10. | Chmielewski Oskar | 10 | Centrum Staszów | 3:23.86 | 115 | |||
11. | Prus Oskar | 10 | KORONA-Swim Kielce | 3:25.43 | 113 | |||
12. | Samek Adrian | 10 | KORONA-Swim Kielce | 3:26.53 | 111 | |||
13. | Sawicki Igor | 10 | Towarzystwo Sportowe w Połańcu | 3:29.24 | 107 | |||
14. | Błajszczak Michał | 10 | Foka Sandomierz | 3:29.53 | 106 | |||
15. | Szczyrba Robert | 10 | Foka Sandomierz | 3:38.59 | 93 | |||
16. | Błajszczak Jakub | 10 | Foka Sandomierz | 3:42.35 | 89 | |||
17. | Czechowski Michał | 10 | Foka Sandomierz | 3:54.03 | 76 |
<< TOP >> |
Konkurencja 11 11-06-2021 - 17:51 | Dziewcząt, 4 x 50m zmienny | Dziewcząt 11-lat Wyniki |
Rek Okręgu Święt. Dzieci | 2:27.07 | KS KSZO Ostrowiec Św. | KSOST | Ostrowiec Św. | 28-11-2020 |
Punkty: FINA 2020 |
Pozycja | Czas | Pkt. |
1. | KS KSZO Ostrowiec 1 | KS KSZO Ostrowiec | 2:29.52 | 321 |
Sokół Sara Mikołajek Nikola | 10 10 | 35.87 40.26 | Brzezińska Dominika Staniszewska Maja | 10 10 | 37.45 35.94 |
DYSKW. | UNIA Busko-Zdrój 1 | UNIA Busko-Zdrój | |||||||
S1 - przedwczesna zmiana pływaka |
Kozieł Zuzanna Zalewska Zuzanna | 10 10 | Arabska Maja Szybajło Zuzanna | 10 10 | 44.52 |
<< TOP >> |
Konkurencja 12 11-06-2021 - 17:54 | Chłopców, 4 x 50m zmienny | Chłopców 11-lat Wyniki |
Rek Okręgu Święt. Dzieci | 2:22.44 | MUKP Korona-Swim Kielce | KOKIE | Ostrowiec Św. | 28-11-2020 |
Punkty: FINA 2020 |
Pozycja | Czas | Pkt. |
1. | KORONA-Swim Kielce 1 | KORONA-Swim Kielce | 2:50.43 | 149 |
Lis Franciszek Sander Adrian | 10 10 | 45.23 | Kowalczyk Bartosz Krzysiek Oskar | 10 10 |
2. | Centrum Staszów 1 | Centrum Staszów | 3:29.16 | 80 |
Tarka Michał Tarka Szymon | 10 10 | 55.90 1:03.84 | Chmielewski Oskar Wójcikowski Jan | 10 10 | 41.30 48.12 |
3. | Foka Sandomierz 1 | Foka Sandomierz | 3:33.55 | 75 |
Błajszczak Jakub Szczyrba Robert | 10 10 | 52.66 1:03.41 | Błajszczak Michał Czechowski Michał | 10 10 |
DYSKW. | KORONA-Swim Kielce 2 | KORONA-Swim Kielce | |||||||
M4 - obrót na plecy w trakcie wyścigu |
Andrzejczak Maciej Samek Adrian | 10 10 | 48.99 52.37 | Stanek Julian Mucha Marcel | 10 10 |
<< TOP >> |
Konkurencja 13 12-06-2021 - 10:00 | Dziewcząt, 100m klasyczny | Dziewcząt 11-lat Wyniki |
Rek Okręgu Święt. Dzieci | 1:24.17 | Prasał Aleksandra | KOKIE | Ostrowiec Św. | 28-11-2020 |
Punkty: FINA 2020 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Mikołajek Nikola | 10 | KS KSZO Ostrowiec | 1:27.32 | 364 | |||
2. | Olszewska Natalia | 10 | ORKA MOSiR Kielce | 1:29.43 | 339 | |||
3. | Brzezińska Dominika | 10 | KS KSZO Ostrowiec | 1:33.75 | 294 | |||
4. | Zalewska Zuzanna | 10 | UNIA Busko-Zdrój | 1:41.94 | 228 | |||
5. | Kozieł Zuzanna | 10 | UNIA Busko-Zdrój | 1:48.02 | 192 | |||
6. | Bzówka Zuzanna | 10 | Towarzystwo Sportowe w Połańcu | 1:48.58 | 189 | |||
7. | Wierzbicka Zofia | 10 | Foka Sandomierz | 1:48.62 | 189 | |||
8. | Haczkiewicz Hanna | 10 | KORONA-Swim Kielce | 1:51.56 | 174 | |||
9. | Wiatr Alicja | 10 | Foka Sandomierz | 1:54.70 | 160 | |||
10. | Rączka Paulina | 10 | UNIA Busko-Zdrój | 1:55.18 | 158 | |||
11. | Guła Maja | 10 | Centrum Staszów | 1:56.33 | 154 | |||
12. | Bocak Amelia | 10 | KORONA-Swim Kielce | 2:07.58 | 116 | |||
13. | Haczkiewicz Aleksandra | 10 | KORONA-Swim Kielce | 2:09.50 | 111 |
<< TOP >> |
Konkurencja 14 12-06-2021 - 10:09 | Chłopców, 100m klasyczny | Chłopców 11-lat Wyniki |
Rek Okręgu Święt. Dzieci | 1:24.62 | Kundera Jeremiasz | KOKIE | Ostrowiec Św. | 15-11-2020 |
Punkty: FINA 2020 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Hunek Paweł | 10 | ORKA MOSiR Kielce | 1:36.36 | 192 | ||||
2. | Chmielewski Oskar | 10 | Centrum Staszów | 1:41.89 | 162 | ||||
3. | Sander Adrian | 10 | KORONA-Swim Kielce | 1:42.35 | 160 | ||||
4. | Dziubek Alan | 10 | ORKA MOSiR Kielce | 1:48.90 | 133 | ||||
5. | Kowalczyk Bartosz | 10 | KORONA-Swim Kielce | 1:49.12 | 132 | ||||
6. | Samek Adrian | 10 | KORONA-Swim Kielce | 1:49.69 | 130 | ||||
7. | Mucha Marcel | 10 | KORONA-Swim Kielce | 1:51.63 | 123 | ||||
8. | Andrzejczak Maciej | 10 | KORONA-Swim Kielce | 2:04.28 | 89 | ||||
9. | Wójcikowski Jan | 10 | Centrum Staszów | 2:04.63 | 88 | ||||
10. | Prus Oskar | 10 | KORONA-Swim Kielce | 2:06.44 | 85 | ||||
11. | Myśliwiec Szymon | 10 | Centrum Staszów | 2:07.41 | 83 | ||||
12. | Czechowski Michał | 10 | Foka Sandomierz | 2:10.20 | 77 | ||||
13. | Gębusia Adam | 10 | KS KSZO Ostrowiec | 2:14.28 | 71 | ||||
DYSKW. | Szczyrba Robert | 10 | Foka Sandomierz | ||||||
O1 - przedwczesny start | |||||||||
DYSKW. | Kutek Mateusz | 10 | Foka Sandomierz | ||||||
K15 - brak dotknięcia ściany obydwoma rozłączonymi dłońmi |
<< TOP >> |
Konkurencja 15 12-06-2021 - 10:18 | Dziewcząt, 50m grzbietowy | Dziewcząt 10-lat Wyniki |
Rek Okręgu Święt. Dzieci | 33.38 | Prasał Aleksandra | KOKIE | Wieliczka | 19-09-2020 |
Punkty: FINA 2020 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Boszczyk Zuzanna | 11 | ORKA MOSiR Kielce | 36.89 | 336 | |||
2. | Markiewicz Julia | 11 | ORKA MOSiR Kielce | 42.61 | 218 | |||
3. | Kisiel Gabriela | 11 | KS KSZO Ostrowiec | 45.02 | 185 | |||
4. | Chuchmała Maria | 11 | ORKA MOSiR Kielce | 47.09 | 161 | |||
5. | Dziarmakowska Julia | 11 | Centrum Staszów | 48.67 | 146 | |||
6. | Maj Zuzanna | 11 | KS KSZO Ostrowiec | 49.28 | 141 | |||
7. | Baczewska Oliwia | 11 | Centrum Staszów | 49.35 | 140 | |||
8. | Perz Nikola | 11 | KORONA-Swim Kielce | 49.62 | 138 | |||
9. | Sell Magdalena | 11 | KORONA-Swim Kielce | 50.22 | 133 | |||
10. | Wawro Pola | 11 | UNIA Busko-Zdrój | 51.88 | 121 | |||
11. | Gubała Milena | 11 | UNIA Busko-Zdrój | 52.06 | 119 | |||
12. | Wójtowicz Sandra | 11 | KS KSZO Ostrowiec | 52.17 | 119 | |||
13. | Mazur Patrycja | 11 | Centrum Staszów | 52.64 | 115 | |||
14. | Celińska Julia | 11 | KS KSZO Ostrowiec | 53.35 | 111 | |||
15. | Gorycka Joanna | 11 | KS KSZO Ostrowiec | 56.28 | 94 | |||
16. | Rugała Irena | 11 | Centrum Staszów | 57.09 | 90 |
<< TOP >> |
Konkurencja 16 12-06-2021 - 10:24 | Chłopców, 50m grzbietowy | Chłopców 10-lat Wyniki |
Rek Okręgu Święt. Dzieci | 33.37 | Grzesik Franciszek | KSOST | Busko-Zdrój | 07-11-2020 |
Punkty: FINA 2020 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Zagniński Aleksander | 11 | ORKA MOSiR Kielce | 37.12 | 214 | |||
2. | Kukla Piotr | 11 | Centrum Staszów | 41.66 | 151 | |||
3. | Szyszkowski Kacper | 11 | Centrum Staszów | 43.50 | 133 | |||
4. | Stachowicz Marcel | 11 | UNIA Busko-Zdrój | 44.82 | 121 | |||
5. | Małek Jakub | 11 | UNIA Busko-Zdrój | 45.12 | 119 | |||
6. | Gliński Oliwer | 11 | UNIA Busko-Zdrój | 46.04 | 112 | |||
7. | Rogacki Kornel | 11 | KS KSZO Ostrowiec | 47.19 | 104 | |||
8. | Szczepański Oskar | 11 | UNIA Busko-Zdrój | 47.37 | 103 | |||
9. | Wójcicki Jakub | 11 | UNIA Busko-Zdrój | 49.56 | 90 | |||
10. | Isser-Dryka Jakub | 11 | KS KSZO Ostrowiec | 51.06 | 82 | |||
11. | Ura Mikołaj | 11 | KS KSZO Ostrowiec | 51.76 | 79 | |||
12. | Wilk Błażej | 11 | UNIA Busko-Zdrój | 52.98 | 73 | |||
13. | Przodo Leon | 11 | UNIA Busko-Zdrój | 53.72 | 70 | |||
14. | Wrzesień Filp | 11 | KS KSZO Ostrowiec | 54.24 | 68 | |||
15. | Bajerczak Marcin | 11 | KS KSZO Ostrowiec | 54.82 | 66 | |||
16. | Wicha Tomasz | 11 | KS KSZO Ostrowiec | 56.41 | 61 | |||
17. | Wilk Ksawery | 11 | UNIA Busko-Zdrój | 56.75 | 60 |
<< TOP >> |
Konkurencja 17 12-06-2021 - 10:36 | Dziewcząt, 100m dowolny | Dziewcząt 11-lat Wyniki |
Rek Okręgu Święt. Dzieci | 1:03.99 | Prasał Aleksandra | KOKIE | Poznań | 12-11-2020 |
Punkty: FINA 2020 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Sokół Sara | 10 | KS KSZO Ostrowiec | 1:10.93 | 355 | |||
2. | Mikołajek Nikola | 10 | KS KSZO Ostrowiec | 1:12.36 | 334 | |||
3. | Szybajło Zuzanna | 10 | UNIA Busko-Zdrój | 1:15.04 | 300 | |||
4. | Staniszewska Maja | 10 | KS KSZO Ostrowiec | 1:17.31 | 274 | |||
5. | Arabska Maja | 10 | UNIA Busko-Zdrój | 1:19.17 | 255 | |||
6. | Agliano Victoria | 10 | Centrum Staszów | 1:23.66 | 216 | |||
7. | Bzówka Zuzanna | 10 | Towarzystwo Sportowe w Połańcu | 1:26.74 | 194 | |||
8. | Wójtowicz Aleksandra | 10 | Towarzystwo Sportowe w Połańcu | 1:28.52 | 182 | |||
9. | Zalewska Zuzanna | 10 | UNIA Busko-Zdrój | 1:31.31 | 166 | |||
10. | Kozieł Zuzanna | 10 | UNIA Busko-Zdrój | 1:34.10 | 152 | |||
11. | Cieślak Anna | 10 | UNIA Busko-Zdrój | 1:35.97 | 143 | |||
12. | Guła Maja | 10 | Centrum Staszów | 1:36.94 | 139 | |||
13. | Wiatr Alicja | 10 | Foka Sandomierz | 1:37.94 | 135 | |||
14. | Haczkiewicz Hanna | 10 | KORONA-Swim Kielce | 1:38.64 | 132 | |||
15. | Haczkiewicz Aleksandra | 10 | KORONA-Swim Kielce | 1:38.83 | 131 | |||
16. | Rączka Paulina | 10 | UNIA Busko-Zdrój | 1:42.77 | 116 | |||
17. | Wierzbicka Zofia | 10 | Foka Sandomierz | 1:43.47 | 114 |
<< TOP >> |
Konkurencja 18 12-06-2021 - 10:44 | Chłopców, 100m dowolny | Chłopców 11-lat Wyniki |
Rek Okręgu Święt. Dzieci | 1:03.78 | Grzesik Franciszek | KSOST | Ostrowiec Św. | 15-11-2020 |
Punkty: FINA 2020 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Starachowski Maciej | 10 | KS KSZO Ostrowiec | 1:11.92 | 243 | |||
2. | Krzysiek Oskar | 10 | KORONA-Swim Kielce | 1:14.53 | 219 | |||
3. | Lis Franciszek | 10 | KORONA-Swim Kielce | 1:21.65 | 166 | |||
4. | Dulak Jakub | 10 | ORKA MOSiR Kielce | 1:22.78 | 160 | |||
5. | Mucha Marcel | 10 | KORONA-Swim Kielce | 1:23.50 | 155 | |||
6. | Gębusia Adam | 10 | KS KSZO Ostrowiec | 1:25.68 | 144 | |||
7. | Błajszczak Michał | 10 | Foka Sandomierz | 1:27.70 | 134 | |||
8. | Dziubek Alan | 10 | ORKA MOSiR Kielce | 1:28.10 | 132 | |||
9. | Stanek Julian | 10 | KORONA-Swim Kielce | 1:29.85 | 125 | |||
10. | Błajszczak Jakub | 10 | Foka Sandomierz | 1:30.59 | 122 | |||
11. | Litwiński Wiktor | 10 | UNIA Busko-Zdrój | 1:32.68 | 114 | |||
12. | Andrzejczak Maciej | 10 | KORONA-Swim Kielce | 1:33.08 | 112 | |||
13. | Prus Oskar | 10 | KORONA-Swim Kielce | 1:33.65 | 110 | |||
14. | Sawicki Igor | 10 | Towarzystwo Sportowe w Połańcu | 1:35.75 | 103 | |||
15. | Samek Adrian | 10 | KORONA-Swim Kielce | 1:36.89 | 99 | |||
16. | Wójcikowski Jan | 10 | Centrum Staszów | 1:37.96 | 96 | |||
17. | Szczyrba Robert | 10 | Foka Sandomierz | 1:41.23 | 87 | |||
18. | Czechowski Michał | 10 | Foka Sandomierz | 1:43.94 | 80 | |||
19. | Kutek Mateusz | 10 | Foka Sandomierz | 1:45.25 | 77 | |||
20. | Myśliwiec Szymon | 10 | Centrum Staszów | 2:09.72 | 41 |
<< TOP >> |
Konkurencja 19 12-06-2021 - 10:59 | Dziewcząt, 100m zmienny | Dziewcząt 10-lat Wyniki |
Rek Okręgu Święt. Dzieci | 1:11.46 | Prasał Aleksandra | KOKIE | Oświęcim | 19-12-2020 |
Punkty: FINA 2020 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Boszczyk Zuzanna | 11 | ORKA MOSiR Kielce | 1:22.77 | 318 | ||||
2. | Markiewicz Julia | 11 | ORKA MOSiR Kielce | 1:38.74 | 187 | ||||
3. | Kisiel Gabriela | 11 | KS KSZO Ostrowiec | 1:39.72 | 181 | ||||
4. | Chuchmała Maria | 11 | ORKA MOSiR Kielce | 1:45.72 | 152 | ||||
5. | Baczewska Oliwia | 11 | Centrum Staszów | 1:50.53 | 133 | ||||
6. | Maj Zuzanna | 11 | KS KSZO Ostrowiec | 1:51.30 | 130 | ||||
7. | Gubała Milena | 11 | UNIA Busko-Zdrój | 1:51.35 | 130 | ||||
8. | Mazur Patrycja | 11 | Centrum Staszów | 1:53.76 | 122 | ||||
9. | Perz Nikola | 11 | KORONA-Swim Kielce | 1:53.94 | 121 | ||||
10. | Sell Magdalena | 11 | KORONA-Swim Kielce | 1:54.02 | 121 | ||||
11. | Dziarmakowska Julia | 11 | Centrum Staszów | 1:56.52 | 114 | ||||
12. | Wójtowicz Sandra | 11 | KS KSZO Ostrowiec | 1:57.40 | 111 | ||||
13. | Gorycka Joanna | 11 | KS KSZO Ostrowiec | 2:05.78 | 90 | ||||
14. | Celińska Julia | 11 | KS KSZO Ostrowiec | 2:06.51 | 89 | ||||
15. | Wawro Pola | 11 | UNIA Busko-Zdrój | 2:06.80 | 88 | ||||
DYSKW. | Rugała Irena | 11 | Centrum Staszów | ||||||
O1 - przedwczesny start |
<< TOP >> |
Konkurencja 20 12-06-2021 - 11:08 | Chłopców, 100m zmienny | Chłopców 10-lat Wyniki |
Rek Okręgu Święt. Dzieci | 1:13.21 | Grzesik Franciszek | KSOST | Ostrowiec Św. | 15-11-2020 |
Punkty: FINA 2020 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Zagniński Aleksander | 11 | ORKA MOSiR Kielce | 1:24.95 | 207 | ||||
2. | Kukla Piotr | 11 | Centrum Staszów | 1:32.98 | 157 | ||||
3. | Stachowicz Marcel | 11 | UNIA Busko-Zdrój | 1:39.45 | 129 | ||||
4. | Wójcicki Jakub | 11 | UNIA Busko-Zdrój | 1:42.13 | 119 | ||||
5. | Małek Jakub | 11 | UNIA Busko-Zdrój | 1:47.93 | 100 | ||||
6. | Rogacki Kornel | 11 | KS KSZO Ostrowiec | 1:51.21 | 92 | ||||
7. | Gliński Oliwer | 11 | UNIA Busko-Zdrój | 1:51.84 | 90 | ||||
8. | Szczepański Oskar | 11 | UNIA Busko-Zdrój | 1:52.29 | 89 | ||||
9. | Przodo Leon | 11 | UNIA Busko-Zdrój | 1:52.34 | 89 | ||||
10. | Ura Mikołaj | 11 | KS KSZO Ostrowiec | 1:52.58 | 88 | ||||
11. | Isser-Dryka Jakub | 11 | KS KSZO Ostrowiec | 2:00.65 | 72 | ||||
12. | Wrzesień Filp | 11 | KS KSZO Ostrowiec | 2:01.73 | 70 | ||||
13. | Wilk Błażej | 11 | UNIA Busko-Zdrój | 2:05.14 | 64 | ||||
14. | Wicha Tomasz | 11 | KS KSZO Ostrowiec | 2:10.14 | 57 | ||||
15. | Wilk Ksawery | 11 | UNIA Busko-Zdrój | 2:12.76 | 54 | ||||
16. | Bajerczak Marcin | 11 | KS KSZO Ostrowiec | 2:23.13 | 43 | ||||
DYSKW. | Szyszkowski Kacper | 11 | Centrum Staszów | ||||||
K15 - brak dotknięcia ściany obydwoma rozłączonymi dłońmi |
<< TOP >> |
Konkurencja 21 12-06-2021 - 11:23 | Dziewcząt, 200m zmienny | Dziewcząt 11-lat Wyniki |
Rek Okręgu Święt. Dzieci | 2:39.54 | Prasał Aleksandra | KOKIE | Ostrowiec Św. | 14-11-2020 |
Punkty: FINA 2020 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Olszewska Natalia | 10 | ORKA MOSiR Kielce | 2:50.78 | 363 | |||
2. | Sokół Sara | 10 | KS KSZO Ostrowiec | 2:56.84 | 327 | |||
3. | Brzezińska Dominika | 10 | KS KSZO Ostrowiec | 2:57.24 | 325 | |||
4. | Szybajło Zuzanna | 10 | UNIA Busko-Zdrój | 3:10.83 | 260 | |||
5. | Staniszewska Maja | 10 | KS KSZO Ostrowiec | 3:10.91 | 260 | |||
6. | Arabska Maja | 10 | UNIA Busko-Zdrój | 3:21.76 | 220 | |||
7. | Agliano Victoria | 10 | Centrum Staszów | 3:23.88 | 213 | |||
8. | Wójtowicz Aleksandra | 10 | Towarzystwo Sportowe w Połańcu | 3:38.79 | 172 | |||
9. | Bocak Amelia | 10 | KORONA-Swim Kielce | 3:53.48 | 142 |
<< TOP >> |
Konkurencja 22 12-06-2021 - 11:32 | Chłopców, 200m zmienny | Chłopców 11-lat Wyniki |
Rek Okręgu Święt. Dzieci | 2:38.75 | Gotszling Dawid | KOKIE | Busko-Zdrój | 24-11-2012 |
Punkty: FINA 2020 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
1. | Starachowski Maciej | 10 | KS KSZO Ostrowiec | 2:58.32 | 232 | ||||
2. | Hunek Paweł | 10 | ORKA MOSiR Kielce | 3:05.25 | 207 | ||||
3. | Krzysiek Oskar | 10 | KORONA-Swim Kielce | 3:08.34 | 197 | ||||
4. | Kowalczyk Bartosz | 10 | KORONA-Swim Kielce | 3:18.67 | 168 | ||||
5. | Lis Franciszek | 10 | KORONA-Swim Kielce | 3:23.53 | 156 | ||||
6. | Dulak Jakub | 10 | ORKA MOSiR Kielce | 3:25.14 | 152 | ||||
7. | Chmielewski Oskar | 10 | Centrum Staszów | 3:25.35 | 152 | ||||
8. | Sander Adrian | 10 | KORONA-Swim Kielce | 3:37.10 | 128 | ||||
9. | Błajszczak Michał | 10 | Foka Sandomierz | 3:38.31 | 126 | ||||
10. | Litwiński Wiktor | 10 | UNIA Busko-Zdrój | 3:43.49 | 118 | ||||
DYSKW. | Stanek Julian | 10 | KORONA-Swim Kielce | ||||||
M4 - obrót na plecy w trakcie wyścigu |
<< TOP >> |
Konkurencja 23 12-06-2021 - 11:47 | Dziewcząt, 4 x 50m dowolny | Dziewcząt 11-lat Wyniki |
Rek Okręgu Święt. Dzieci | 2:13.03 | KS KSZO Ostrowiec Św. | KSOST | Busko-Zdrój | 07-11-2020 |
Punkty: FINA 2020 |
Pozycja | Czas | Pkt. |
1. | KS KSZO Ostrowiec 1 | KS KSZO Ostrowiec | 2:13.08 | 351 |
Mikołajek Nikola Staniszewska Maja | 10 10 | 31.27 35.48 | Brzezińska Dominika Sokół Sara | 10 10 | 33.19 33.14 |
2. | UNIA Busko-Zdrój 1 | UNIA Busko-Zdrój | 2:34.01 | 226 |
Arabska Maja Zalewska Zuzanna | 10 10 | 37.01 42.13 | Kozieł Zuzanna Szybajło Zuzanna | 10 10 | 40.44 34.43 |
<< TOP >> |
Konkurencja 24 12-06-2021 - 11:50 | Chłopców, 4 x 50m dowolny | Chłopców 11-lat Wyniki |
Rek Okręgu Święt. Dzieci | 2:12.08 | KS KSZO Ostrowiec Św. | KSOST | Busko-Zdrój | 07-11-2020 |
Punkty: FINA 2020 |
Pozycja | Czas | Pkt. |
1. | KORONA-Swim Kielce 1 | KORONA-Swim Kielce | 2:30.46 | 160 |
Sander Adrian Mucha Marcel | 10 10 | 37.06 38.08 | Kowalczyk Bartosz Krzysiek Oskar | 10 10 | 40.21 35.11 |
2. | KORONA-Swim Kielce 2 | KORONA-Swim Kielce | 2:43.58 | 125 |
Stanek Julian Andrzejczak Maciej | 10 10 | 39.57 42.12 | Prus Oskar Samek Adrian | 10 10 | 42.61 39.28 |
3. | Foka Sandomierz 1 | Foka Sandomierz | 2:44.99 | 121 |
Kutek Mateusz Błajszczak Jakub | 10 10 | 43.89 39.65 | Szczyrba Robert Błajszczak Michał | 10 10 | 43.34 38.11 |